Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Vall Civera 600th | 2 | 42:35 | 9 / 206 |
| |
Vall Civera | 2 | 19:52 | 24 / 267 |
| |
[Constructed B1] Short 7 | 2 | 22:38 | 51 / 185 |
| |
Dammekärr South 1 | | 27:15 | 11 / 149 |
| |
Rohan, middle | 2 | 37:36 | 40 / 246 |
| |
Särkitievat Intro | 2 | 17:14 | 9 / 321 |
| |
Rohan, long | 2 | 57:03 | 22 / 270 |
| |
Hemflallstangen, middle 2 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 33:51 | 19 / 349 |
| |
Sinte Mette Sprint | | 19:05 | 28 / 173 |
| |
Aguiar da Beira - Gradiz 4 | 2 | 11:18 | 8 / 260 |
| |
Aguiar da Beira - Gradiz 3 | 2 | 15:02 | 38 / 271 |
| |
Aguiar da Beira - Gradiz 2 | 2 | 13:17 | 32 / 333 |
| |
Aguiar da Beira - Gradiz 1 | 2 | 7:52 | 70 / 420 |
| |
| 3 | 7:26 | 33 / 420 |
| |
Valonsadero, Stage XIII | 2 | 32:37 | 58 / 254 |
| |
[CMR]-E8 | 2 | 29:45 | 44 / 302 |
| |
[CMR]-E7 | 2 | 47:17 | 52 / 264 |
| |
Valonsadero, Stage XII | 2 | dnf | | | |
| 3 | 28:42 | 34 / 265 |
| |
[CMR]-E6 | 2 | 48:00 | 46 / 265 |
| |
Waltendorf, Sprint | 2 | 19:12 | 66 / 305 |
| |
[CMR]-E5 | 2 | 29:26 | 67 / 371 |
| |
[CMR]-E4 | | 41:06 | 21 / 171 |
| |
[CMR]-E3 | | dnf | | | |
Honkala Intro | 2 | 9:03 | 229 / 647 |
| |
[CMR]-E2 | 2 | 28:18 | 38 / 315 |
| |
[CMR] color-maps-reused | 2 | 50:18 | 18 / 263 |
| |
Contour training | 2 | 38:43 | 22 / 270 |
| |
Hevonniemi middle | 2 | 42:04 | 34 / 241 |
| |
Keltonfell, short | 2 | dnf | | | |
White Sands West Middle1 | 2 | 24:24 | 35 / 208 |
| |
Hevonniemi intro | 2 | 30:17 | 37 / 277 |
| |
siuuuuuuu | 2 | 36:33 | 20 / 214 |
| |
Keltonfell, middle | 2 | dnf | | | |
III Copa Catalana - Lliga Parlem | | 34:42 | 30 / 179 |
| |
Gowbarrow, middle | | 33:33 | 23 / 189 |
| |
Flashback #100 | 2 | 11:19 | 30 / 237 |
| |
Kellotapulit, contour-o | 2 | 36:13 | 29 / 284 |
| |
Muncaster E, middle | | 34:41 | 23 / 180 |
| |
Muncaster E, intro | | 21:40 | 40 / 198 |
| |
Riddarhytan W, middle 2 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 32:58 | 31 / 290 |
| |
Isebakketjern Short | 2 | 20:41 | 23 / 301 |
| |
Riddarhyttan W, long | 2 | dnf | | | |
Suitsaari middle 2 | 2 | 43:03 | 30 / 294 |
| |
Riddarhyttan W, short | 2 | 23:33 | 26 / 329 |
| |
Isebakketjern Controlpicking | 2 | 50:49 | 26 / 226 |
| |
Riddarhyttan W, middle | 2 | 31:30 | 33 / 335 |
| |
Vainanvuori | | 35:14 | 30 / 201 |
| |
Aguiar da Beira norte - Gradiz | 2 | 25:28 | 69 / 379 |
| |
Armboth middle | 2 | 32:16 | 14 / 235 |
| |
Örtjärnsklitten | | 33:10 | 29 / 201 |
| |
Hassel South - Middle | | 39:10 | 23 / 179 |
| |
Isebakketjern Many Controls | 2 | 18:37 | 61 / 273 |
| |
Smörvattnet - Intro | 2 | 16:55 | 35 / 318 |
| |
Kycklingekulle - Middle | 2 | dnf | | | |
Aguiar da Beira - Pinheiro | | 25:54 | 15 / 241 |
| |
Urberga - Intro | | 14:43 | 75 / 220 |
| |
Paimio middle | 2 | 19:17 | 18 / 297 |
| |
Chandossel Intro | 2 | dnf | | | |
Platte South, Middle | 2 | dnf | | | |
Quali Campionat de Catalunya | 2 | 23:52 | 17 / 247 |
| |
Kungälv 2 Middle 1 | | 28:45 | 12 / 161 |
| |
Kungälv 2 Short | | 14:23 | 24 / 186 |
| |
An Ras 2021: Stage 7 | 2 | 29:57 | 7 / 188 |
| |
Waschberg, Training | 2 | dnf | | | |
Venice, 1 leg challenge | 2 | dnf | | | |
Isebakketjern Intro 2 FIXED | 2 | 22:51 | 25 / 183 |
| |
Elsaich | 2 | 27:26 | 39 / 213 |
| |
Isebakketjern | 2 | 15:46 | 39 / 287 |
| |
Facelift upon a CF 2006 map | 2 | dnf | | | |
Kungälv 1 Middle 2 | 2 | 30:13 | 22 / 200 |
| |
Kungälv 1 Middle 1 | 2 | 53:10 | 10 / 177 |
| |
Kungälv 1 Short 2 | 2 | 14:33 | 58 / 263 |
| |
Magdalenaholz Middle | 2 | 33:38 | 19 / 187 |
| |
Magdalenaholz Intro | 2 | dnf | | | |
Nya Varvet, Short | 2 | 21:35 | 25 / 220 |
| |
Aguiar da Beira - Pinheiro night | 2 | dnf | | | |
| 3 | 25:18 | 43 / 174 |
| |
Aguiar da Beira - Pinheiro | 2 | 23:38 | 51 / 302 |
| |
Aguiar da Beira 1 | | dnf | | | |
WOC2021-Are you ready? | | 36:40 | 20 / 188 |
| |
Carwell's Labyrinth middle | | 38:25 | 14 / 129 |
| |
WOC-Training-E5 | 2 | 21:47 | 16 / 259 |
| |
WOC2021-Training-E4 | 2 | 38:04 | 61 / 224 |
| |
WOC2021-Training-E3 | | 28:45 | 37 / 151 |
| |
WOC2021-Training-E2 | | 19:31 | 21 / 177 |
| |
WOC2021-Training-E1 | | 23:26 | 12 / 225 |
| |
[WOC2021 Course Setter]Supi hora | | dnf | | | |
| 2 | 50:21 | 19 / 240 |
| |
An Ras 2021: Stage 1 | 2 | 51:43 | 19 / 222 |
| |
[WOC2021 Course Setter]Supi hora | | 35:00 | 35 / 235 |
| |
Melville Caves | | 42:22 | 21 / 179 |
| |
Swedish middle | 2 | 24:48 | 21 / 283 |
| |
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Middle Earth 1 - Intro | 2 | dnf | | | |
Korong Spur Long | 2 | 64:49 | 13 / 170 |
| |
Korong Spur Middle | 2 | 27:30 | 21 / 304 |
| |
Korong Spur Intro | 2 | 12:38 | 214 / 551 |
| |
[CFWOC21]-Relay Leg3 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 25:41 | 63 / 307 |
| |
[CFWOC21]-Relay Leg2 | | 25:03 | 15 / 236 |
| |
[CFWOC21]-Relay Leg1 | | 24:24 | 24 / 265 |
| |
[CFWOC21]-Sprint | | 16:02 | 32 / 301 |
| |
[CFWOC21]-Night | | 42:29 | 18 / 205 |
| |
[CFWOC21]-Long | | 81:14 | 33 / 252 |
| |
[CFWOC21]-Middle | | 37:31 | 21 / 341 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[CFWOC2021]-Training2 | | 19:11 | 20 / 346 |
| |
| 2 | 18:46 | 106 / 698 |
| |
| 3 | 18:57 | 113 / 698 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[CFWOC21]-Training1 | | 12:41 | 14 / 384 |
| |
| 2 | 12:23 | 396 / 1386 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
Darnaway - Half Eleven | 2 | 34:10 | 41 / 272 |
| |
SCFL S2 Placement Race | 2 | 39:21 | 19 / 247 |
| |
Sweet Short CP | 2 | 22:11 | 20 / 229 |
| |
Cheire de come - Middle | 2 | 32:48 | 25 / 253 |
| |
Osso da Baleia Model Event | 2 | 16:37 | 55 / 313 |
| |
San Giovanni 3 | | 36:06 | 30 / 187 |
| |
[CFWC2020]Final-E20 | | 81:02 | 44 / 231 |
| |
[CFWC2020]-E19 | | 36:02 | 32 / 289 |
| |
[CFWC2020]Round10-Training | | 16:27 | 35 / 328 |
| |
San Giovanni 2 | | 41:56 | 25 / 157 |
| |
[CFWC2020]-E18 | | 57:54 | 31 / 248 |
| |
[CFWC2020]-E17 | | 33:53 | 50 / 312 |
| |
[CFWC2020]Round9-Training | | 16:21 | 5 / 349 |
| |
Lockdown-O June Weekend - Park A | | dnf | | | |
Oldie but NOT goldie. | | dnf | | | |
10mila202x-training | | 21:09 | 21 / 288 |
| |
[CFWC2020]-E16 | | 72:14 | 59 / 278 |
| |
[CFWC2020]-E15 | | 31:04 | 35 / 359 |
| |
[CFWC2020]Round8-Training | | 12:26 | 15 / 375 |
| |
[MV2020] Gara9 | | 35:28 | 44 / 213 |
| |
[CFWC2020]-E14 | | 75:20 | 60 / 282 |
| |
[CFWC2020]-E13 | | 39:37 | 22 / 344 |
| |
[CFWC2020]Round7-Training | | 21:31 | 81 / 373 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Lockdown-O - Team Weekend | | 53:22 | 39 / 321 |
| |
2a Copa Catalana de e-Orientacio | | 21:16 | 9 / 331 |
| |
Holly hell - Intro 1 | | 17:54 | 15 / 224 |
| |
[CFWC2020]-E12 | | 73:32 | 34 / 289 |
| |
[CFWC2020]-E11 | | 29:13 | 16 / 375 |
| |
[CFWC2020]Round6-Training | | 12:36 | 20 / 406 |
| |
Holly hell - Intro 0 | | 11:57 | 8 / 314 |
| |
Col de la Chau - Short | | 20:14 | 30 / 273 |
| |
Lockdown-O - World O Day | | 41:07 | 20 / 536 |
| |
Tour de France Part 4 (Middle) | | dnf | | | |
Minas Tirith - Intro | | dnf | | | |
Pekonkangas | middle | | 30:05 | 40 / 326 |
| |
[WOC2014] Sprint Relay | | 21:43 | 35 / 302 |
| |
[CFWC2020]-E10 | | 69:17 | 33 / 344 |
| |
[CFWC2020]-E9 | | 38:05 | 18 / 449 |
| |
[CFWC2020]Round5-Training | | 13:20 | 19 / 502 |
| |
Sierra de las Villas Open | | 34:49 | 29 / 312 |
| |
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint | | dnf | | | |
Härkävuori - Middle | | 28:39 | 30 / 325 |
| |
Tour de France Part 2 | | 29:12 | 24 / 315 |
| |
Cursa Oberta - I Copa Catalana | | dnf | | | |
| 2 | 22:45 | 20 / 493 |
| |
Lockdown-O - Classic - Long A | | 74:36 | 14 / 356 |
| |
Lockdown-O Classic - Middle A | | 35:18 | 8 / 425 |
| |
Lockdown-O - Classic - Short A | | 30:19 | 35 / 531 |
| |
[MARS] Victoria Crater | | dnf | | | |
Tour de France Part 1 (short) | | 17:58 | 7 / 382 |
| |
Orrdals klint middle 2 | | 28:55 | 50 / 293 |
| |
[MV2020] Gara1 | | 16:32 | 22 / 438 |
| |
Final Copa Cat 3_5_2020 | | 23:25 | 7 / 278 |
| |
Sprint-Cup E8 | | dnf | | | |
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 | | dnf | | | |
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 | | dnf | | | |
Les mines du Roi Salomon - Intro | | 3:02 | 24 / 414 |
| |
[Profi] Blumau, Middle 2 | | 27:17 | 34 / 236 |
| |
[CFWC2020]-E8 | | 70:37 | 10 / 358 |
| |
[CFWC2020]-E7 | | 34:44 | 22 / 450 |
| |
[CFWC2020]Round4-Training | | 21:27 | 21 / 484 |
| |
Sprint-Cup E6 | | 12:34 | 23 / 361 |
| |
Sprint-Cup E5 | | 14:03 | 50 / 393 |
| |
SandroneCup-MonteSandrone-Short | | 21:05 | 22 / 317 |
| |
Orrdals klint night, short | | dnf | | | |
| 2 | 23:23 | 24 / 273 |
| |
Haukkavuori cliffs | | 37:21 | 20 / 271 |
| |
[CFWC2020]-E6 | | 61:53 | 18 / 453 |
| |
[CFWC2020]-E5 | | 33:46 | 28 / 541 |
| |
[CFWC2020]Round3-Training | | 21:21 | 45 / 601 |
| |
| 2 | dnf | | | |
WoO-Route to O-Season Day 42 | | 14:50 | 9 / 327 |
| |
Lockdown-O - Round 2 - Course A | | dnf | | | |
| 2 | 24:39 | 25 / 478 |
| |
Lockdown-O - Round 1 - Course A | | 24:38 | 41 / 483 |
| |
SandroneCup - Vialfré - Middle | | 45:21 | 26 / 151 |
| |
Mynttila - Long | | 55:31 | 19 / 258 |
| |
Mynttila - Intro | | dnf | | | |
Platabek | | 34:02 | 53 / 256 |
| |
Västersjön, middle | | 22:57 | 78 / 309 |
| |
[CFWC2020]-E4 | | 61:21 | 53 / 468 |
| |
[CFWC2020]-E3 | | 27:53 | 41 / 570 |
| |
[CFWC2020] Round 2 - Training | | 17:19 | 24 / 569 |
| |
Lammhult, easy sprint | | dnf | | | |
Hakarp - middle | | 32:34 | 60 / 279 |
| |
Fusine 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Fusine refurbished <10min | | 11:59 | 30 / 346 |
| |
Sprint-Cup E3 | | 19:24 | 113 / 396 |
| |
Sprint-Cup E2 | | dnf | | | |
Sprint-Cup E1 | | 17:19 | 49 / 475 |
| |
Etang de Lers - Night (2) | | 33:19 | 32 / 215 |
| |
Lewes Lake, Middle | | 44:43 | 23 / 312 |
| |
Etang de Lers - Night | | 27:27 | 18 / 322 |
| |
Eisteichiedlung, Sprint 2 | | 11:09 | 20 / 369 |
| |
Eisteichsiedlung, Sprint 1 | | 11:37 | 14 / 461 |
| |
[CFWC2020]-E2 | | 71:40 | 21 / 525 |
| |
[CFWC2020]-E1 | | dnf | | | |
| 2 | 30:18 | 42 / 846 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[CFWC2020]-Training | | 14:20 | 29 / 660 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[CoronaBlues]-E14 | | 32:17 | 24 / 360 |
| |
Lockdown-O - Day 1 - Course B | | 5:27 | 39 / 414 |
| |
Lockdown-O - Day 1 - Course A | | 21:34 | 21 / 572 |
| |
Josephgrund Sprint Challange B | | 21:45 | 25 / 336 |
| |
Josephgrund Sprint Challange A | | 21:05 | 38 / 493 |
| |
[CoronaBlues]-E13 | | 28:57 | 23 / 398 |
| |
Forbergåsen|Middle | | 30:03 | 30 / 378 |
| |
Bran, Miidle 1 | | 28:25 | 54 / 432 |
| |
[CoronaBlues]-E12 | | dnf | | | |
| 2 | 19:01 | 91 / 551 |
| |
[CoronaBlues]-E11 | | 52:16 | 41 / 333 |
| |
SpanishCoronaChampionship | | dnf | | | |
Mäntänvuori | Short | | 20:05 | 13 / 369 |
| |
Koantakanen middle 3 | 2 | 35:11 | 6 / 313 |
| |
Akenstaka - Long | | 52:09 | 38 / 255 |
| |
[CoronaBlues]-E10 | | 52:15 | 24 / 312 |
| |
Peguerinos Middle | | 32:10 | 29 / 249 |
| |
Mount Kooyoora, test | | dnf | | | |
| 2 | 6:36 | 40 / 311 |
| |
Akenstaka - Short | | 18:51 | 60 / 334 |
| |
Huuhkainvuori middle 3 | | 37:34 | 21 / 267 |
| |
[CoronaBlues]-E9 | | 41:53 | 24 / 340 |
| |
Bordasee, short | | 22:37 | 16 / 346 |
| |
Isojärvi middle 4 | | 37:31 | 28 / 224 |
| |
[CoronaBlues]-E8 | | 20:02 | 31 / 385 |
| |
Kangerluarsunnguaq - Middle | | 25:54 | 17 / 246 |
| |
Gronholt Hegn - Middle | | 32:54 | 33 / 205 |
| |
Kvarn | Middle | | 37:16 | 20 / 275 |
| |
[CoronaBlues]-E7 | | 15:58 | 17 / 369 |
| |
[CoronaBlues]-E6 | | 36:45 | 29 / 286 |
| |
San Giovanni - contour | | 31:33 | 13 / 197 |
| |
[CoronaBlues]-E5 | | 30:46 | 46 / 274 |
| |
Woc 2005, Middle | | dnf | | | |
GS220320b | | 41:51 | 61 / 179 |
| |
GS210320b | | 24:08 | 19 / 164 |
| |
[CoronaBlues]-E4 | | 46:26 | 33 / 231 |
| |
Cheire de come - Night | | dnf | | | |
[CoronaBlues]-E3 | | 35:31 | 24 / 254 |
| |
CoronaMiddle | | dnf | | | |
[CoronaBlues]-E2 | | 26:52 | 14 / 254 |
| |
ValleIruelas night | | 28:22 | 31 / 162 |
| |
ValleIruelas II | | 29:14 | 27 / 229 |
| |
Cheire de come - Middle | | 30:53 | 22 / 188 |
| |
[CoronaBlues]-E1 | | 36:15 | 14 / 240 |
| |
Random-Map-E1 | | 40:12 | 15 / 153 |
| |
Valle Iruelas | | 25:26 | 17 / 272 |
| |
Pahakuru | | 48:04 | 14 / 167 |
| |
[reused]-Middle | | 37:31 | 14 / 185 |
| |
Hikuwai - Short | 2 | 26:22 | 18 / 309 |
| |
[reused]-E1 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 31:03 | 22 / 175 |
| |
Rovigo Sprint | | 17:24 | 20 / 136 |
| |
Nybo South - Night | | 46:03 | 17 / 81 |
| |
[CF-WOC2020]-Middle | | 43:49 | 17 / 114 |
| |
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 | 2 | 38:34 | 27 / 138 |
| |
[CF-WOC2020]-Long | 2 | dnf | | | |
| 3 | 103:22 | 16 / 121 |
| |
CF-WorldCup2019-[E10] | | 35:37 | 11 / 117 |
| |
CF-WorldCup2019-[E9] | 2 | 28:58 | 9 / 177 |
| |
OneLegWonder #7 | 2 | 12:16 | 38 / 218 |
| |
OneLegWonder #2 | | 9:07 | 7 / 121 |
| |
OneLegWonder #1 | | 15:27 | 12 / 134 |
| |
CF-WorldCup2019-[E8] | 2 | 38:54 | 30 / 228 |
| |
CF-WorldCup2019-[E7] | 2 | dnf | | | |
| 3 | 49:04 | 26 / 199 |
| |
SummerCup'19 E10-NightSprint | 2 | 13:02 | 22 / 194 |
| |
SummerCup'19 E9-Sprint | 2 | 16:44 | 36 / 239 |
| |
CF-WorldCup2019-[E6] | | 36:33 | 12 / 120 |
| |
Kynäsberget re-use | Middle | 2 | 25:56 | 18 / 250 |
| |
CF-WorldCup2019-[E5] | | 60:16 | 14 / 103 |
| |
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special | | 33:24 | 11 / 136 |
| |
CF-WorldCup2019-[E3] | | 80:01 | 8 / 99 |
| |
CF-WorldCup2019-[E2] | | 34:03 | 9 / 121 |
| |
CF-WorldCup2019-[E1] | | 28:27 | 4 / 131 |
| |
[CF SpringCup'19]E7-Final | 2 | 29:35 | 29 / 201 |
| |
Metsäkylä middle 2 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 34:12 | 17 / 154 |
| |
[CF SpringCup'19]E6-Long | 2 | 59:12 | 12 / 119 |
| |
[CF SpringCup'19]E5-Middle | 2 | dnf | | | |
[CF SpringCup'19]E4-Sprint | 2 | 14:45 | 33 / 201 |
| |
Kvarn middle | 2 | 33:39 | 14 / 180 |
| |
Pinheiro | 2 | 18:17 | 65 / 216 |
| |
Haijainen | Middle | 2 | 31:52 | 35 / 175 |
| |
Dutchman Flats | Sprint | 2 | 17:47 | 17 / 209 |
| |
Gjenvollhytta Middle | 2 | 37:56 | 13 / 158 |
| |
[OldButGold] Gribskov, short | 2 | 13:09 | 22 / 200 |
| |
Metsäkylä middle3 | | 35:56 | 9 / 82 |
| |
Aatsajoki | | 32:12 | 7 / 90 |
| |
Oronmylly middle 3 | | dnf | | | |
Reposärkät middle 3 | | dnf | | | |
Pakkala long | | 52:00 | 6 / 77 |
| |
Pakkala middle 2 | 2 | 25:40 | 15 / 188 |
| |
Pakkala middle | 2 | 32:03 | 10 / 167 |
| |
[color treasures]-E6 | | 28:13 | 8 / 116 |
| |
[color-treasures]-E5 | | 33:17 | 16 / 122 |
| |
Middle Distance "Svinesund" | 2 | 23:30 | 23 / 212 |
| |
[color treasures]-E4 | | 37:06 | 9 / 102 |
| |
Reposärkät middle | 2 | 30:19 | 7 / 156 |
| |
[color treasures]-E3 | 2 | 36:52 | 19 / 161 |
| |
[color treasures]-E2 | 2 | 26:46 | 15 / 159 |
| |
Livastinmäki middle | 2 | 32:53 | 54 / 168 |
| |
[color treasures]-E1 | 2 | 37:02 | 30 / 158 |
| |
[CF WorldCup2017]-Race2 | 2 | 78:43 | 10 / 120 |
| |
[CF WorldCup2017]-Race1 | 2 | 62:29 | 15 / 171 |
| |
Kynäsberget - Longlegs | 2 | 33:55 | 18 / 157 |
| |
WySoZa - Shorty Nighty | 2 | dnf | | | |
Kynäsberget - CP | 2 | 30:13 | 14 / 169 |
| |
Kynäsberget - Middle 2 | 2 | 22:54 | 20 / 230 |
| |
Lago Santo - Middle | | 31:40 | 13 / 106 |
| |
Waikawa - Middle | | dnf | | | |
Kynäsberget - Middle | | 21:54 | 17 / 127 |
| |
Summer 2017-E5 | 2 | 36:31 | 8 / 205 |
| |
Summer 2017-E4 | 2 | 30:44 | 19 / 220 |
| |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3 | | 21:10 | 27 / 116 |
| |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 | | 20:31 | 24 / 150 |
| |
Couto da Arnela - Middle | | dnf | | | |
Pineforest short | | 29:42 | 14 / 171 |
| |
5 Days of Dunes | E2 - Middle | | 34:40 | 16 / 168 |
| |
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 | 2 | 48:46 | 15 / 161 |
| |
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 | 2 | 53:30 | 25 / 198 |
| |
CF-League | Sotkamo Middle2 | 2 | 39:43 | 16 / 256 |
| |
CF-WOC'17-Long | | 100:29 | 11 / 119 |
| |
Hapua Long Distance | 2 | 71:03 | 41 / 132 |
| |
CF-League | Resafjellet Long | 2 | 73:01 | 44 / 173 |
| |
CF-WOC'17-Night | 2 | 45:03 | 42 / 156 |
| |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint | 2 | 13:51 | 25 / 304 |
| |
CF-WOC'17-Sprint | | 20:17 | 18 / 175 |
| |
CF-WOC'17-Middle | | 41:11 | 26 / 156 |
| |
Grönklitt - Middle | 2 | 24:59 | 20 / 262 |
| |
Foppa | CF WOC'17 announcement | 2 | dnf | | | |
Slater Road 5-days | E1 - Sprint | 2 | 19:07 | 22 / 213 |
| |
Forest Umbra, Middle | | 23:49 | 23 / 149 |
| |
WoO Route to Christmas #2 | | 8:37 | 47 / 175 |
| |
Bauerskogen Short Middle | | 21:08 | 5 / 165 |
| |
Cavedine Night | | 25:48 | 14 / 104 |
| |
Gullåsaberget Middle | | 20:49 | 14 / 149 |
| |
Cavedine short | | dnf | | | |
Nipfjället - Sprint | | 25:26 | 20 / 164 |
| |
Forbergåsen - Middle | 2 | 30:08 | 26 / 186 |
| |
CF-League | Rudan Long | | 47:48 | 21 / 140 |
| |
CF-League | Sotkamo Short | | 29:00 | 15 / 151 |
| |
CF-League | Hidden meadow Short | | 18:48 | 19 / 165 |
| |
Houtu Middle Distance | | 26:08 | 13 / 133 |
| |
CF-League | MelvilleCaves Long | 2 | 49:29 | 18 / 176 |
| |
La Totale, Middle | | 20:10 | 13 / 153 |
| |
CF-League | Skatås Long | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
CF-League | Hidden meadow Long | | 54:00 | 20 / 119 |
| |
Söderskogen | | 19:11 | 14 / 144 |
| |
Plaine du Rosoir - Short | | 11:51 | 6 / 155 |
| |
CF-League | Skatås Middle | | 31:10 | 25 / 151 |
| |
Mount Kooyoora, Intro | 2 | dnf | | | |
Skatås Middle | | 24:04 | 26 / 123 |
| |
[World Cup 2016]-E20 Vardasen | | 39:02 | 14 / 131 |
| |
CF-League | JWOC Middle W20 | | 22:27 | 15 / 165 |
| |
Pre Halloween - 300 Special | | 16:21 | 35 / 140 |
| |
CF-League | Resafjellet Middle 1 | | 37:37 | 6 / 151 |
| |
CF-League | Rudan Middle 2 | 2 | dnf | | | |
Hikuwai Finale | | 18:25 | 14 / 111 |
| |
CF-League | ForÊt oubliée Short | | 28:49 | 22 / 161 |
| |
CF-League | Rudan Middle | | 33:09 | 23 / 163 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CF-League | Munkedal Middle | | 39:41 | 17 / 161 |
| |
Middledistance | | 19:58 | 14 / 166 |
| |
Blumau - fast one 4 | | 22:06 | 12 / 156 |
| |
CF-league | JWOC-Middle M20 | | 28:35 | 22 / 199 |
| |
Hikuwai Middle | | 26:13 | 9 / 129 |
| |
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr | | 51:22 | 20 / 124 |
| |
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn | | 26:34 | 23 / 191 |
| |
Hikuwai Short 2 | | 15:35 | 9 / 119 |
| |
Hikuwai Short | | 24:16 | 32 / 168 |
| |
| 2 | 16:50 | 18 / 242 |
| |
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr | | 79:05 | 15 / 137 |
| |
Olberget | Middle-Night | 2 | dnf | | | |
Olberget | C-pick | | 35:02 | 10 / 160 |
| |
Olberget | Middle | 2 | 35:22 | 21 / 261 |
| |
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr | | 66:28 | 16 / 149 |
| |
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn | | 29:52 | 23 / 153 |
| |
Philochillo's Sprint Cup | | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long | | 53:41 | 13 / 123 |
| |
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long | | 71:24 | 17 / 137 |
| |
EYOC2016 Long Men sixteen | | 45:49 | 12 / 139 |
| |
EYOC2016 Long Men eighteen | | 61:51 | 14 / 135 |
| |
Kaltrimdas | 2 | 26:43 | 20 / 226 |
| |
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns | | 40:33 | 21 / 169 |
| |
Sprint training 3 | 2 | 20:53 | 27 / 207 |
| |
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori | 2 | 40:21 | 37 / 235 |
| |
Buchwald, Middle | 2 | dnf | | | |
Philochillo Cup 1 - E | 2 | 5:22 | 21 / 143 |
| |
Philochillo Cup 1 - D | 2 | 2:55 | 15 / 143 |
| |
Philochillo Cup 1 - C | 2 | 6:59 | 29 / 159 |
| |
Philochillo Cup 1 - B | 2 | 3:21 | 66 / 175 |
| |
Philochillo Cup 1 - A | 2 | 4:02 | 38 / 207 |
| |
Sprint training 2 | 2 | 21:55 | 66 / 192 |
| |
Sprint training | 2 | 14:32 | 19 / 223 |
| |
Schönbrunn Irrgarten sprint | 2 | dnf | | | |
Somewhereforrest short | 2 | 26:35 | 29 / 224 |
| |
Porkkala short | 2 | 22:12 | 16 / 214 |
| |
Kalajoki 2 middle | 2 | 34:58 | 17 / 175 |
| |
Training Race 1 | 2 | 9:05 | 37 / 186 |
| |
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen | 2 | 50:01 | 31 / 219 |
| |
[World Cup 2016]-E2 Eggemoen | 2 | 68:01 | 29 / 184 |
| |
Koantaus middle | 2 | 36:03 | 21 / 171 |
| |
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen | 2 | 53:56 | 36 / 236 |
| |
Merry Christmas! | | 42:30 | 7 / 119 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Final | | 77:14 | 17 / 115 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 | | 38:47 | 22 / 144 |
| |
upload 300th and CF WOC16 info | | 36:28 | 29 / 138 |
| |
Tekapo Middle 2 | | dnf | | | |
Tekapo Middle | | 31:36 | 19 / 122 |
| |
Lost in Forest Umbra 1 | | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage 8 | | 62:57 | 12 / 125 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 | | 75:50 | 11 / 99 |
| |
Tekapo Intro | | 12:21 | 14 / 125 |
| |
Pavia O_O | | 15:01 | 10 / 115 |
| |
El sprinto | | 14:42 | 12 / 116 |
| |
Middle Series | | 38:21 | 40 / 116 |
| |
Trolla Middle | | dnf | | | |
Hamina sprint | | 15:42 | 23 / 126 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 | | 36:15 | 7 / 147 |
| |
Canada Israel Short | | 19:03 | 44 / 128 |
| |
Styrian Sprint Series | | 19:47 | 18 / 121 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 | | 43:50 | 23 / 142 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Long Night | | 72:09 | 19 / 87 |
| |
Contour O 2 | | 61:17 | 6 / 80 |
| |
Contour O | | 38:25 | 16 / 108 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 | | 62:04 | 25 / 118 |
| |
Styria Cup 13 | | 33:04 | 7 / 111 |
| |
Styrian Short Track 12 | | dnf | | | |
Iladalen short night | | 10:56 | 5 / 137 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 | | 37:25 | 13 / 122 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 | | 45:51 | 12 / 131 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Middle | | 43:53 | 23 / 147 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 | | 54:43 | 32 / 142 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[KING OF BOXHOLM] - Long | | 75:06 | 21 / 110 |
| |
Iladalen Middle 2 | | 24:58 | 17 / 131 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Intro | | 16:34 | 16 / 160 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 | | 23:46 | 20 / 124 |
| |
Iladalen Middle | 2 | 22:21 | 16 / 170 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 | | 25:01 | 28 / 120 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 | | 17:22 | 19 / 141 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 | | 18:40 | 15 / 146 |
| |
Styrian Short Track 2 | | 21:40 | 21 / 103 |
| |
Styrian Short Track | | 14:38 | 16 / 138 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 | | 68:27 | 15 / 114 |
| |
Teisko 2 middle | | 38:09 | 26 / 118 |
| |
[OCAD]Zheleznica | Long | | 45:48 | 17 / 120 |
| |
Kivijärvi 2 Sprint | | 17:02 | 23 / 134 |
| |
Kivijärvi Sprint | | 20:31 | 37 / 163 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 | | 52:57 | 9 / 112 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race2 | | 37:07 | 16 / 148 |
| |
KRIM.NASH! | | 12:48 | 22 / 183 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 | | 67:38 | 31 / 148 |
| |
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint | | 15:24 | 23 / 190 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 | | 58:40 | 10 / 127 |
| |
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 | | 29:20 | 8 / 141 |
| |
Kalce | Middle | | 28:32 | 19 / 149 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 | | 38:08 | 21 / 159 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E8 | | 25:36 | 33 / 127 |
| |
[OCAD]Zheleznica|Middle | | 21:19 | 48 / 201 |
| |
Trondheim sprint 3 | | 19:19 | 56 / 153 |
| |
Kalce|Night | | 17:59 | 33 / 128 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E7 | | dnf | | | |
[CF Beginner] finnish map#2 | | 25:00 | 9 / 153 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 | | dnf | | | |
[CF Beginner] finish map | | 23:14 | 10 / 139 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 | | 35:32 | 14 / 166 |
| |
Vaffelhaugen Sprintcup 2 | 2 | 28:58 | 7 / 118 |
| |
[Beginner] Ulfsbakk South | | 22:01 | 19 / 144 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 | | 43:32 | 25 / 115 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E6 | 2 | 22:05 | 35 / 143 |
| |
Trondheim Sprint | | 16:43 | 24 / 134 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 | | 47:47 | 25 / 130 |
| |
Dingwall - Sprint E1 | | 24:36 | 8 / 134 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 | | 45:47 | 17 / 141 |
| |
Torebrate South Middle3 | | dnf | | | |
Austria Cup 2, Sprint | | 18:52 | 3 / 142 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E4 | | dnf | | | |
Jukola 2015, short | | 15:52 | 9 / 157 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E3 | | 19:52 | 14 / 131 |
| |
Torebrate South Long | | 54:38 | 19 / 105 |
| |
Castle Made Of Sand, Sprint | | 17:45 | 29 / 148 |
| |
Torebrate South Middle2 | | 36:37 | 8 / 137 |
| |
City Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 14:40 | 11 / 176 |
| |
Roskilde West [Sprintcup] E2 | | 14:23 | 20 / 148 |
| |
Roskilde West [Sprintcup] E1 | | 14:38 | 9 / 162 |
| |
[OCAD] Torebrate South Middle | | 38:19 | 21 / 123 |
| |
Comp - 200 - Long Distance | | 47:40 | 8 / 93 |
| |
Buchwald, Middle | | dnf | | | |
Torebrate West Middle2 | | 31:56 | 14 / 130 |
| |
Torebrate West Middle | | 29:55 | 29 / 168 |
| |
Maria Trost, Short | | 12:16 | 13 / 161 |
| |
HasitlyCup | | 25:08 | 23 / 100 |
| |
HastilyCup.controlpicking | | 10:22 | 8 / 120 |
| |
Brindisi sprint | | 17:28 | 17 / 149 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 | | 38:46 | 27 / 160 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 | | 27:17 | 24 / 131 |
| |
Guess the Country #1 | 2 | 23:00 | 15 / 181 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 | 2 | 17:18 | 34 / 239 |
| |
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) | 2 | 37:59 | 6 / 177 |
| |
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) | 2 | dnf | | | |
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) | | 36:01 | 14 / 134 |
| |
Lost in Maria Trost 3 | | 2:29 | 11 / 91 |
| |
Lost in Maria Trost 2 | | 4:23 | 31 / 99 |
| |
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! | | 3:57 | 27 / 119 |
| |
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) | | 58:38 | 27 / 115 |
| |
Sommarserien E3 Ulfsbakk | | 46:28 | 9 / 102 |
| |
Maria Trost, Middle | | 26:03 | 12 / 155 |
| |
CF-Sommarserien E2 10milaBonus | | 43:55 | 11 / 120 |
| |
CF-Sommarserien E1 Björsberg | | 37:13 | 20 / 165 |
| |
10mila 2011 Bonus race | 2 | 38:45 | 15 / 189 |
| |
Björsberg Middle | 2 | 32:51 | 15 / 230 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 | 2 | 81:59 | 16 / 117 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 | 2 | 39:50 | 26 / 152 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 | 2 | 21:27 | 25 / 231 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg5 | 2 | 37:24 | 31 / 132 |
| |
Kalkleiten 2 | 2 | 23:57 | 14 / 152 |
| |
Pre-Jukola Leg1 | 2 | 47:28 | 14 / 165 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 | 2 | 32:11 | 28 / 184 |
| |
Bordasee, Middle | 2 | 46:55 | 13 / 156 |
| |
Fanö #3|ULTRALONG | | 96:59 | 12 / 89 |
| |
[Giro de Farmers]E13|Middle | | dnf | | | |
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra | 2 | 127:13 | 16 / 95 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 | 2 | 20:55 | 13 / 209 |
| |
[Giro de Farmers]E12|Middle | | 23:59 | 32 / 160 |
| |
Fanö #2|Middledistance | | 35:14 | 28 / 120 |
| |
Kjölen E1 | | 35:06 | 10 / 135 |
| |
Retro-mila 2011 Leg1 | | 29:31 | 31 / 155 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 4 | 2 | 22:44 | 10 / 159 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 2 | | 30:50 | 13 / 117 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk | | 35:36 | 19 / 108 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1 | | 27:03 | 22 / 176 |
| |
[OTourFinals2015]E26|Sprint | | 19:11 | 1 / 165 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 | | 29:43 | 17 / 130 |
| |
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa | | dnf | | | |
| 2 | 42:52 | 5 / 142 |
| |
[Giro de Farmers]E7|Night | | 26:06 | 12 / 99 |
| |
[OTourFinals2015]E24|Long | | 74:22 | 15 / 94 |
| |
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE | | 45:37 | 7 / 106 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 | | dnf | | | |
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint | | 20:32 | 34 / 163 |
| |
Kauppi north-east - sprint | | 16:57 | 14 / 167 |
| |
[Giro de Farmers]E4|Long | | 58:44 | 16 / 106 |
| |
[Giro de Farmers] E3|Middle | | 20:36 | 64 / 199 |
| |
CFWOC'15-spectator-race 3 | | 20:01 | 13 / 199 |
| |
Kangaroo Monday #4 | | 44:39 | 18 / 111 |
| |
[OTour2015]E23 - Middle | | 21:57 | 15 / 144 |
| |
[Giro de Farmers] E2|Middle | | 32:17 | 28 / 157 |
| |
[Giro de Farmers]E1-Prologue | | 18:27 | 18 / 180 |
| |
[OTour2015]E22 - Long Night | | 51:38 | 6 / 74 |
| |
Kangaroo Monday #2 | | 31:47 | 18 / 127 |
| |
Kangaroo Monday #1 | | 41:52 | 8 / 113 |
| |
[OTour2015]E20 - Sprint | | dnf | | | |
10 years online Competitions | | 22:36 | 10 / 146 |
| |
Sandsjöbacka söder - middle | | 22:41 | 13 / 159 |
| |
Castle Made Of Sound, Sprint 4 | | 16:20 | 6 / 161 |
| |
[OTour2015]E14 - Gyllbergen | | 19:20 | 16 / 165 |
| |
Usama Trophy final | | 94:30 | 16 / 74 |
| |
Usama-Trophy-race 10 | | 63:17 | 3 / 97 |
| |
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 | | 31:31 | 8 / 129 |
| |
[OTour2015]E12 - Venåsmarka | | 73:34 | 29 / 96 |
| |
Usama-Trophy-race 9 | | 24:09 | 20 / 146 |
| |
Castle made of Sound, Sprint 3 | | 11:26 | 17 / 166 |
| |
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint | | 18:37 | 10 / 137 |
| |
Usama-Trophy-race 8 | 2 | 38:38 | 9 / 108 |
| |
Usama-Trophy-race 7 | | 19:21 | 28 / 144 |
| |
Joutsenenpesä (OCAD) - sprint | | 16:06 | 28 / 129 |
| |
Usama-Trophy-race 2 | | 63:56 | 16 / 99 |
| |
Castle Made Of Sound, Sprint | | 12:40 | 30 / 164 |
| |
Usama-Trophy-race 1 | | 30:36 | 11 / 157 |
| |
Glössbo Sprint | | 12:16 | 21 / 159 |
| |
Glössbo Middle Distance | | 17:02 | 7 / 159 |
| |
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats | | 17:37 | 8 / 140 |
| |
[OTour2015] E7 - Long, Eldris | | 63:44 | 10 / 111 |
| |
CF WOC'15 Sprint Distance | | 17:24 | 11 / 189 |
| |
Pulesjärvi (OCAD) - sprint | | 14:15 | 13 / 183 |
| |
[RCup] E6 - Middle Distance | | 27:25 | 17 / 138 |
| |
[OTour2015] E6 - Forbergåsen 3 | | 26:42 | 23 / 129 |
| |
CF WOC'15 Night Event | | 70:07 | 16 / 115 |
| |
[OTour2015] E5 - Forbergåsen 2 | | 40:42 | 28 / 113 |
| |
[OTour2015] E4 - Forbergåsen | | 27:29 | 15 / 157 |
| |
CF WOC'15 Long Distance | | 119:19 | 15 / 142 |
| |
[OTour2015] E3 - Middle, Hiås | | 29:28 | 19 / 168 |
| |
CF WOC'15 Middle Distance | 2 | 42:12 | 38 / 305 |
| |
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint | | 17:20 | 19 / 211 |
| |
[RCup] E4 - Middle Distance | | 26:26 | 20 / 159 |
| |
[RCup] E3 - Long Distance | | 59:05 | 10 / 109 |
| |
Dalethorpe Sprints 1 | | 13:01 | 9 / 100 |
| |
[RCup] E2 - Middle Distance | | 34:48 | 22 / 110 |
| |
[Mont Noir] Short Long | | 28:21 | 16 / 143 |
| |
[loading-test]-krakeroy2 | | 27:04 | 12 / 83 |
| |
[loading-test]-sandsjöbacka2 | | 30:11 | 8 / 107 |
| |
[loading-test]-sandsjöbacka | | 14:23 | 2 / 162 |
| |
[90min-Challenge] Cansiglio | | 24:56 | 11 / 159 |
| |
Wheal Florence - NightSprint | | 16:49 | 11 / 129 |
| |
[wcup-map#21-reused]-sprint | | 16:07 | 8 / 133 |
| |
Österrödjeberget 1 (OCAD) | | 12:32 | 23 / 139 |
| |
[90mn-Challenge] Wheal Florence | | 16:35 | 29 / 166 |
| |
| 2 | 15:17 | 21 / 207 |
| |
Ski-O | | dnf | | | |
Autumn Cup 2014 - E15, Final | | 45:13 | 6 / 99 |
| |
Autumn Cup 2014 - E14, Night | | 23:19 | 21 / 101 |
| |
[ROCAD] Vargadalen Sprint | | 21:22 | 16 / 132 |
| |
Badlands Bitches | | 28:42 | 11 / 104 |
| |
Paattinen - middle2 | | dnf | | | |
Paattinen - middle | | 22:46 | 5 / 106 |
| |
Paattinen - sprint | | 16:12 | 21 / 147 |
| |
Autumn Cup 2014 - E13, Long | | 46:39 | 18 / 83 |
| |
Upplandsberget long | | 50:02 | 15 / 81 |
| |
[Nordic-Master]-Sandsjöbacka | | 33:51 | 11 / 132 |
| |
Autumn Cup 2014 - E12, Middle | | 30:58 | 24 / 124 |
| |
[Nordic Master]-HemossenS middle | | 39:41 | 29 / 123 |
| |
[wcup-map#23-reused]-middle | | 35:27 | 16 / 142 |
| |
[Nordic-Master]-Krakeroy sprint | | 21:09 | 10 / 136 |
| |
Ski-O | | 60:59 | 22 / 80 |
| |
[wcup-map#23-reused]-long | | 43:38 | 18 / 111 |
| |
Autumn Cup 2014 - E11, Middle | | 32:49 | 22 / 129 |
| |
[Nordic-Master]-Smitingen middle | | 36:08 | 19 / 135 |
| |
Autumn Cup 2014 - E10, Night | | 15:39 | 10 / 130 |
| |
Peruspohjanlahti (OCAD) | | 23:01 | 7 / 117 |
| |
[Nordic-Master] Smitingen long | | dnf | | | |
| 2 | 71:48 | 13 / 112 |
| |
Peruspohjanvuori (OCAD) | | 23:04 | 16 / 123 |
| |
[SanGiovanniReused] 6-Sprint | | 15:29 | 24 / 146 |
| |
[Nordic-Master]-Paattinen-middle | | 39:26 | 22 / 127 |
| |
Brizky North Middle | | 20:38 | 19 / 125 |
| |
[Nordic-Master] Sandsjöbacka-sö. | | 64:40 | 21 / 97 |
| |
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 | | 27:02 | 22 / 139 |
| |
Cragmer Intro | | 18:38 | 12 / 96 |
| |
[Nordic-Master]-Upplandsberget-m | | 27:15 | 24 / 114 |
| |
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 | | 15:59 | 9 / 178 |
| |
SM-Medel-upplandsberget | | 40:32 | 8 / 135 |
| |
Kakikotuku - Sprint | 2 | 13:52 | 21 / 201 |
| |
| 3 | 13:55 | 24 / 201 |
| |
Brizky South Middle | | 19:29 | 11 / 168 |
| |
Autumn Cup 2014 - E3, Middle | | 25:42 | 15 / 165 |
| |
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint | | 15:30 | 18 / 165 |
| |
[SM-Medel]-Upplandsberget | | 17:06 | 8 / 160 |
| |
[OCAD] Moulet-Marcenat, long | | dnf | | | |
| 2 | 63:49 | 20 / 128 |
| |
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m | | 14:16 | 24 / 155 |
| |
[SM-Relay-14] Sprint | | 11:17 | 10 / 180 |
| |
Skullerudasen-Sprint | | 12:30 | 7 / 174 |
| |
[90-Min-Challenge]Skullerud | | 23:22 | 18 / 145 |
| |
[SanGiovanniReused]0-Sprint | | 14:01 | 24 / 181 |
| |
[CFMAPCOMP-14] Hoyo | | 30:21 | 25 / 153 |
| |
Autumn Cup 2014 - E1, Long | 2 | 43:51 | 15 / 148 |
| |
Hemossen - middle | | 25:43 | 17 / 189 |
| |
Seefin Forested I | | 13:19 | 11 / 109 |
| |
Graz, Maria Trost-Controlpicking | 2 | 25:34 | 12 / 136 |
| |
Graz, Maria Trost - Middle 1 | | 31:26 | 46 / 136 |
| |
ICFOF-wcup-final | | 108:19 | 10 / 121 |
| |
Bertelsmyrasen East III | | dnf | | | |
Bertelsmyrasen East I | | 21:36 | 38 / 162 |
| |
SlopeStyle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 23:54 | 25 / 206 |
| |
[wcup-map#19-reused]-sprint | | dnf | | | |
| 2 | 15:03 | 25 / 209 |
| |
Hemossen3.5m | 2 | 26:56 | 25 / 174 |
| |
[wcup-map#18-reused]-middle | | 29:49 | 21 / 163 |
| |
[wcup-map#18-reused]-sprint | | 12:29 | 34 / 179 |
| |
[wcup-map#17-reused]-bonus2 | | 39:09 | 22 / 133 |
| |
[wcup-map#17-reused]-bonus | | 31:14 | 12 / 158 |
| |
ICFOF-WCUP-25 | | 40:56 | 14 / 158 |
| |
[wcup-map#17-reused]-night | | dnf | | | |
[wcup-map#17-reused]-long | | 87:49 | 15 / 114 |
| |
[wcup-map#17-reused]-middle | | 29:57 | 22 / 161 |
| |
[wcup-map#17-reused]-sprint | | 17:55 | 15 / 194 |
| |
Campomullo Night Middle | | 41:53 | 5 / 94 |
| |
[wcup-map#16-reused]-bonus2 | | 39:28 | 28 / 124 |
| |
[wcup-map#16-reused]-bonus1 | | 47:07 | 23 / 127 |
| |
Campomullo Long | | 86:05 | 15 / 125 |
| |
[wcup-map#16-reused]-night | | 28:48 | 4 / 118 |
| |
[wcup-map#16-reused]-long | | 57:28 | 12 / 131 |
| |
Sprint Praspekt Shmidta | | dnf | | | |
| 2 | 17:03 | 17 / 225 |
| |
[wcup-map#16-reused]-middle | | 31:40 | 10 / 192 |
| |
[wcup-map#16-reused]-sprint | | 15:27 | 5 / 212 |
| |
Loipersdorf Sprint 2 | | 22:49 | 25 / 152 |
| |
[wcup-24-reused-2] | | dnf | | | |
Loipersdorf Sprint | | 20:11 | 63 / 171 |
| |
| 2 | 16:29 | 18 / 230 |
| |
[wcup-24-reused-1] | | 18:23 | 32 / 159 |
| |
Bran, Middle 2 | | 29:41 | 10 / 123 |
| |
Bran Middle | | 18:08 | 21 / 128 |
| |
[OCAD] Mazayes Night | 2 | 23:58 | 26 / 145 |
| |
[OCAD]Storklinten-reuse | 2 | 42:36 | 29 / 206 |
| |
[OCAD] Mazayes Sprint | | 18:14 | 25 / 181 |
| |
| 2 | 17:40 | 25 / 232 |
| |
[OCAD] Mazayes Long | | 43:20 | 18 / 102 |
| |
[OCAD] Mazayes Middle | | 26:18 | 11 / 159 |
| |
Forest Umbra, Long | | 68:12 | 17 / 131 |
| |
[OCAD] Pizzorne | | 48:47 | 18 / 148 |
| |
JWSOC Spint Estonia M-20 | | 26:33 | 37 / 168 |
| |
Schöckl, Short | | 19:21 | 22 / 172 |
| |
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th | | 31:15 | 17 / 190 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Barricata, long | | dnf | | | |
| 2 | 38:10 | 30 / 243 |
| |
Forest Umbra, Middle | | 33:11 | 14 / 139 |
| |
Schöckl, Short | | 17:26 | 24 / 174 |
| |
[OCAD] Barricata, middle | | 23:44 | 5 / 169 |
| |
[wcup-map#13-reused]-long | | 51:52 | 13 / 110 |
| |
[wcup-map#13-reused]-sprint | | 22:34 | 47 / 175 |
| |
[wcup-map#13-reused]-middle | | dnf | | | |
| 2 | 27:12 | 21 / 221 |
| |
ICFOF-wcup-stage23 | | 61:57 | 6 / 129 |
| |
Ski Russia Junior championship | | 56:15 | 16 / 77 |
| |
Livastinmäki 2 day 1 OCAD | 2 | 19:38 | 2 / 124 |
| |
Livastinmäki 2 (OCAD) | | 15:17 | 25 / 160 |
| |
July 3 (livastinmäki) OCAD | | 27:52 | 14 / 119 |
| |
Konkalampi 3 intro OCAD | | 16:54 | 10 / 122 |
| |
Konkalampi 2 intro OCAD | | 15:21 | 18 / 142 |
| |
July 2 (Tähtiniemi 2) OCAD | | 30:58 | 16 / 139 |
| |
WOC2014-Longdistance4 | | 55:17 | 15 / 117 |
| |
July 1 (Tähtiniemi 1) (OCAD) | | 25:21 | 16 / 142 |
| |
WOC2014-Longdistance3 | | 122:17 | 12 / 78 |
| |
Tallimäki intro (OCAD) | | 16:11 | 24 / 122 |
| |
WOC2014-Longdistance2 | | 135:23 | 23 / 85 |
| |
WOC2014-Longdistance1 | | 108:04 | 20 / 120 |
| |
[wcup-map#11-reused]-night | | 37:57 | 9 / 90 |
| |
[wcup-map#11-reused]-long | | 73:08 | 17 / 101 |
| |
Livastimäki intro (OCAD) | | 15:20 | 24 / 141 |
| |
[wcup-map#11-reused]-middle | | 26:41 | 18 / 142 |
| |
Arborfield Middle | | 15:30 | 13 / 103 |
| |
Arborfield Sprint | 2 | 7:20 | 26 / 158 |
| |
June 4 (Konkalampi) | | 23:43 | 10 / 148 |
| |
[OCAD]Östansjö E2 middle | | 23:28 | 26 / 166 |
| |
[wcup-map#11-reused]-sprint | | 19:23 | 16 / 158 |
| |
June 3 (Kauppi 3) OCAD | | 24:03 | 33 / 182 |
| |
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) | | 14:39 | 9 / 146 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E5 | | 30:28 | 24 / 163 |
| |
[OCAD]Östansjö Intro | | 21:24 | 42 / 152 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E4 | | 44:35 | 13 / 136 |
| |
Schöckl, Short A | | 6:53 | 17 / 135 |
| |
[wcup-map#9-reused] | 2 | 20:01 | 31 / 152 |
| |
Tähtinimi intro (OCAD) | | 16:42 | 22 / 127 |
| |
[O-ringen 2013]Rödberget E3 | | 28:36 | 7 / 154 |
| |
Jun 2 (Siitama) OCAD | | dnf | | | |
Jun 1 (WOC 2001 C) OCAD | | 24:20 | 23 / 143 |
| |
Konkalampi 1 intro (OCAD) | | 14:17 | 21 / 157 |
| |
ICFOF-wcup-stage19 | | 51:21 | 27 / 123 |
| |
Kauppi 3 intro (OCAD) | | 14:49 | 15 / 172 |
| |
CFWC#10 reused. Night | | 32:32 | 3 / 88 |
| |
CFWC#10 reused. Middle | | 22:27 | 5 / 147 |
| |
[OCAD] Japan - Middle | | 38:20 | 13 / 128 |
| |
smallworld-E5 | | 8:06 | 27 / 167 |
| |
| 2 | 7:45 | 37 / 220 |
| |
ICFOF-wcup-stage18 | | 29:34 | 16 / 158 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 | | 8:29 | 20 / 191 |
| |
Epic Map Westlake Boys | | 15:10 | 6 / 84 |
| |
Kauppi v2 (OCAD) | | 25:56 | 42 / 155 |
| |
[wcup-map#9-reused] | | dnf | | | |
Julkujärvi 2, day 2 | | dnf | | | |
Julkujärvi 2, day 1 | | 17:30 | 26 / 150 |
| |
South Easterfield Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 19:30 | 41 / 139 |
| |
Pulesjärvi 2, day 2 (OCAD) | | 26:33 | 17 / 134 |
| |
[OCAD] Japan - Intro | | 21:05 | 6 / 147 |
| |
WOC 2001 C, middle (OCAD) | | 29:18 | 16 / 146 |
| |
Tuomikallio (OCAD) | | 16:19 | 27 / 139 |
| |
Siitama new (OCAD) | | 16:40 | 31 / 155 |
| |
[wcup-map#7-reused]-bonus | | 31:32 | 26 / 122 |
| |
[wcup-map#7-reused]-long | | 69:18 | 15 / 109 |
| |
WOC 2001 C (OCAD) | | 16:28 | 15 / 179 |
| |
[wcup-map#7-reused]-middle | | 31:27 | 21 / 143 |
| |
[wcup-map#7-reused]-sprint | | 24:07 | 42 / 180 |
| |
Pulesjärvi 2 (OCAD) | | 17:17 | 13 / 173 |
| |
ICFOF-wcup-stage17 | | 58:35 | 24 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage17 | | 10:24 | 21 / 204 |
| |
Pulesjärvi v3 (OCAD) | | 23:05 | 20 / 162 |
| |
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) | | 25:00 | 28 / 162 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E2 | | 38:34 | 17 / 189 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E1 | | 22:36 | 12 / 228 |
| |
ICFOF-wcup-stage16 | | 55:46 | 17 / 125 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage16 | | 9:49 | 20 / 156 |
| |
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder | | 15:16 | 60 / 145 |
| |
Pulesjärvi intro (OCAD) | | 15:09 | 13 / 144 |
| |
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) | | 16:01 | 39 / 164 |
| |
[wcup-map#6-reused]-bonus2 | | 25:01 | 15 / 133 |
| |
[wcup-map#6-reused]-bonus1 | | 35:36 | 57 / 145 |
| |
Saarijärvi day 2 | | 20:56 | 14 / 157 |
| |
ICFOF-wcup-stage15 | | dnf | | | |
| 2 | 65:58 | 28 / 207 |
| |
ICFOF-wcup-stage15-Training | | 8:29 | 28 / 208 |
| |
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) | | 17:34 | 19 / 180 |
| |
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) | | 13:35 | 2 / 159 |
| |
[wcup-map#6-reused]-long | | dnf | | | |
Siitama intro/OCAD/2.5m contours | | 13:32 | 14 / 143 |
| |
Saarijärvi day 1 (OCAD) | | 19:56 | 22 / 164 |
| |
ICFOF-wcup-stage14 | | dnf | | | |
| 2 | 47:12 | 36 / 232 |
| |
ICFOF-wcup-stage14-Training | | 9:56 | 46 / 208 |
| |
I love you guys. | | 25:23 | 34 / 159 |
| |
Stretch dem legs | | 26:26 | 14 / 154 |
| |
[wcup-map#6-reused]-middle | | dnf | | | |
[OCAD]Dun - middle | | 25:23 | 15 / 152 |
| |
Saarijärvi intro (OCAD) | | 10:56 | 24 / 143 |
| |
[wcup-map#6-reused]-sprint | | 15:38 | 16 / 213 |
| |
Cow lake, day 2 | | 28:42 | 10 / 146 |
| |
Cow lake day 1 (OCAD) | | 12:52 | 20 / 201 |
| |
ICFOF-wcup-stage13 | | 70:31 | 25 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage13 | | 10:56 | 7 / 226 |
| |
ICFOF-wcup-stage12 | | 81:45 | 27 / 146 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Training-ICFOF-wcup-stage12 | | 11:07 | 32 / 197 |
| |
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus | | 19:31 | 23 / 191 |
| |
[OCAD]MT.laurie - night 3 | | 26:22 | 31 / 130 |
| |
Vähäjärvi 2B, 2 | | 18:44 | 22 / 166 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 | | 23:59 | 21 / 177 |
| |
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint | | 13:47 | 35 / 181 |
| |
| 2 | 11:26 | 17 / 221 |
| |
ICFOF-wcup-stage11 | | 73:15 | 15 / 153 |
| |
[OCAD] IntroToCF - Sprint | | 14:42 | 18 / 215 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage11 | | 10:19 | 30 / 204 |
| |
AldenoCentre - Sprint | | dnf | | | |
[wcup-map#5-reused]-middle | | 26:37 | 13 / 152 |
| |
[OCAD]La colline - bonus | 2 | 15:22 | 32 / 255 |
| |
ICFOF-wcup-stage 10 | | 35:26 | 23 / 148 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage 10 | | 11:24 | 15 / 200 |
| |
[wcup-map#3-reused]-night | | 35:38 | 18 / 103 |
| |
[wcup-map#3-reused]-long | | 66:18 | 16 / 118 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 | | 24:38 | 21 / 177 |
| |
ICFOF-wcup stage 9 | | dnf | | | |
| 2 | 17:52 | 46 / 319 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage 9 | | 5:59 | 14 / 174 |
| |
[wcup-map#4-reused]-long | | 52:10 | 22 / 113 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 | | 22:59 | 25 / 169 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 | | 18:44 | 72 / 165 |
| |
Rocad Cup, E10 | 2 | 13:37 | 22 / 181 |
| |
[wcup-map#3-reused]-middle | | 31:37 | 35 / 137 |
| |
Rocad Cup, E9 | 2 | 22:31 | 25 / 162 |
| |
[wcup-map#3-reused]-sprint | 2 | 18:40 | 10 / 225 |
| |
Rocad Cup, E8 | | 21:51 | 21 / 138 |
| |
[wcup-map#4-reused]-sprint | | 14:07 | 10 / 169 |
| |
ICFOF-wcup-stage8 | | 101:19 | 28 / 105 |
| |
ICFOF-wcup-stage8-Training | | 18:33 | 43 / 165 |
| |
[OCAD]La colline - nightsprit 2 | 2 | 19:53 | 49 / 152 |
| |
[OCAD]La colline Nightsprint 1 | | 16:20 | 36 / 134 |
| |
Rocad Cup, E6 | | dnf | | | |
[OCAD]La colline - Sprint 2 | | 15:34 | 30 / 165 |
| |
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 | | 15:37 | 10 / 140 |
| |
[OCAD]La colline - sprint 1 | | 13:08 | 15 / 189 |
| |
[OCAD] Montlosier, night | | 35:02 | 32 / 116 |
| |
sprint city | | 11:23 | 15 / 134 |
| |
ICFOF-wcup-stage7 | | 73:33 | 21 / 122 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage7 | | 5:19 | 29 / 187 |
| |
City sprint | | 15:53 | 16 / 141 |
| |
[wcup-map#2-reused]-long | 2 | 58:26 | 25 / 135 |
| |
[wcup-map#2-reused]-middle | | 24:51 | 13 / 170 |
| |
ICFOF-wcup-stage6 | | 69:11 | 14 / 132 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage6 | | 13:27 | 75 / 186 |
| |
Rocad Cup, E4 | | 25:23 | 35 / 137 |
| |
(OCAD)Surbridge forestsprint | | 15:36 | 23 / 146 |
| |
[wcup-map#2-reused]-sprint | | 15:45 | 40 / 180 |
| |
Rocad Cup, E2 | | 20:41 | 12 / 176 |
| |
(OCAD)Surbridge night | | 13:22 | 18 / 119 |
| |
Rocad Cup, E1 | | 30:08 | 42 / 163 |
| |
[wcup-map#1-reused]-bonus | | 29:36 | 28 / 154 |
| |
ROCAD Test | | 23:55 | 17 / 130 |
| |
(OCAD)Surbridge middle | | 18:19 | 10 / 148 |
| |
ski o spr midlle | | 20:28 | 16 / 131 |
| |
[wcup-map#1-reused]-middle | | 28:02 | 14 / 159 |
| |
[wcup-map#1-reused]-sprint | | 13:56 | 17 / 184 |
| |
The Square, Final | | dnf | | | |
| 2 | 25:27 | 10 / 98 |
| |
The Square, Track 4 | | 14:54 | 14 / 112 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Middle Night | | 25:36 | 18 / 117 |
| |
[Short]Cuoto da Arnela | | dnf | | | |
| 2 | 15:35 | 55 / 276 |
| |
ICFOF-wcup-stage5 | | 36:19 | 17 / 163 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage5 | | 11:47 | 39 / 204 |
| |
Hofwald, Nightsprint | | dnf | | | |
[OCAD] Montlosier, middle | | 27:40 | 14 / 179 |
| |
Special New Year 2014 !!! | | 64:41 | 25 / 152 |
| |
[Ocad]Ullahau - middle | | dnf | | | |
Hofwald, Middle 2 | | 24:12 | 17 / 143 |
| |
Duuuuunes. | | 28:30 | 19 / 149 |
| |
| 2 | 30:24 | 41 / 208 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
Hofwald, Middle | | 24:21 | 14 / 154 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Sprint | | 13:43 | 13 / 185 |
| |
Hofwald, Short 2 | | 15:07 | 13 / 156 |
| |
Hofwald, Short | | 14:25 | 42 / 172 |
| |
Hofwald, Model Event | | 6:14 | 16 / 161 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Middle | | 25:01 | 21 / 177 |
| |
ICFOF-wcup-stage4 | | 54:15 | 32 / 159 |
| |
| 2 | 50:50 | 36 / 247 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage4 | | 10:28 | 8 / 228 |
| |
smallworld_E2 | | 19:55 | 26 / 213 |
| |
ICFOF-wcup-stage3 | | 47:40 | 27 / 173 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage3 | | 10:56 | 44 / 207 |
| |
smallworld | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Avelengo Hafling, middle | 2 | 28:37 | 38 / 248 |
| |
[WRE]Santavaara Middle | | 20:45 | 43 / 190 |
| |
ski o tomsk | | 17:44 | 18 / 128 |
| |
ski o RB2013 | 2 | 23:39 | 41 / 190 |
| |
The Square, Track 3 | 2 | 18:11 | 43 / 124 |
| |
| 3 | 14:27 | 20 / 124 |
| |
The Square, Track 2 | 2 | 16:01 | 43 / 166 |
| |
[ULLA_HAU]E6,long | | 27:48 | 21 / 122 |
| |
The Square, Track 1 | | 7:00 | 15 / 157 |
| |
[ULLA_HAU]E5.sprint night | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
ski o sprint! | | 22:17 | 46 / 152 |
| |
[ULLA_HAU]E4,contourO,long | | 36:35 | 27 / 108 |
| |
[ULLA_HAU]E3,middle | | 24:36 | 35 / 143 |
| |
ICFOF-wcup-stage2 | | 86:24 | 31 / 139 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage2 | | 10:59 | 47 / 195 |
| |
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking | | 12:46 | 31 / 160 |
| |
[ULLA_HAU]E1,middle | | 22:19 | 33 / 174 |
| |
[ULLA_HAU]Prologue,sprint | | 10:33 | 33 / 198 |
| |
[OCAD] Avelengo Hafling, middle | | 20:45 | 16 / 189 |
| |
Lavis Buona | | 15:40 | 27 / 178 |
| |
[Long]Santavaara | | 26:04 | 26 / 179 |
| |
AldenoCentre | | dnf | | | |
Ravai | | 13:15 | 24 / 201 |
| |
ICFOF-wcup-stage1 | | 48:54 | 35 / 195 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage1 | | dnf | | | |
remade-czech2 | | 24:29 | 12 / 201 |
| |
tuefelskeller-E3 | 2 | 34:12 | 24 / 172 |
| |
tuefelskeller | 2 | 23:44 | 18 / 251 |
| |
remade-swedishmap | 2 | 30:48 | 26 / 217 |
| |
remade-czech | 2 | 24:17 | 61 / 207 |
| |
Noname reupload | 2 | 21:53 | 25 / 226 |
| |
[OCAD] Facho, long 1 | | 39:52 | 19 / 126 |
| |
[OCAD] Facho, middle | | 20:30 | 44 / 222 |
| |
paattinen-E2 | | 20:13 | 31 / 182 |
| |
paattinen-E1 | | 25:14 | 25 / 187 |
| |
saauraai-5 | | 24:37 | 36 / 168 |
| |
sauraai-jwoc2015-4 | | 18:42 | 46 / 225 |
| |
Aussie Long 2013 map excerpt | | 13:08 | 10 / 128 |
| |
sauraai-jwoc2015-3 | 2 | 53:57 | 38 / 150 |
| |
sauraai-jwoc2015-2 | 2 | 26:29 | 25 / 219 |
| |
[OCAD]Noname final | 2 | dnf | | | |
sauraai-jwoc2015 | | 24:59 | 17 / 148 |
| |
[OCAD]Starkebo - ForestSprint | | 14:22 | 26 / 136 |
| |
[OCAD] Krajna - Middle 2 | | 25:50 | 13 / 104 |
| |
[OCAD] Krajna - Middle 1 | | 24:40 | 20 / 142 |
| |
Skidstugan[Short] | | 18:25 | 42 / 164 |
| |
Skidstugan[Middle] | | 19:46 | 6 / 157 |
| |
[OCAD]Noname controllpicking | | dnf | | | |
[OCAD]Starkebo - Middle | | 21:37 | 32 / 152 |
| |
[ocad]Noname | | 13:55 | 36 / 212 |
| |
[OCAD] Vilhosc | | 39:39 | 6 / 177 |
| |
[OCAD]Starkebo - Long | | 28:24 | 50 / 185 |
| |
[OCAD] Amatjarn, sprint | | 20:17 | 17 / 228 |
| |
[OCAD]Flemma - Middle | | 20:09 | 27 / 234 |
| |
[Idre]Nipfjället - Final | | 35:08 | 5 / 147 |
| |
[Idre]Nipfjället - Contour-O | | dnf | | | |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | | 12:44 | 61 / 233 |
| |
Tangier | | dnf | | | |
middle test course | | 25:28 | 33 / 132 |
| |
Gruvriset | | 17:54 | 44 / 181 |
| |
Barres-Artiuges-quillane day 2 | | 17:19 | 34 / 173 |
| |
Falu Gruva | | dnf | | | |
Barres-Artiuges-quillane | | 20:16 | 33 / 175 |
| |
[Idre]Nipfjället - ForestSprint | | 18:24 | 46 / 233 |
| |
| 2 | 16:15 | 19 / 296 |
| |
Arco | | dnf | | | |
[OCAD]Ljungvallen - Middle | | 23:41 | 49 / 182 |
| |
[OCAD] Fantasy map Sprint | | 7:26 | 25 / 217 |
| |
[SummerCup] E5 - Forest Sprint | | 17:23 | 39 / 212 |
| |
[SummerCup] E4 - Long Distance | | 51:12 | 19 / 155 |
| |
[SummerCup] E3 - Middle Distance | | 21:02 | 29 / 224 |
| |
[SummerCup] E2 - Long Distance | | 43:01 | 35 / 167 |
| |
[SummerCup] E1 - Long Distance | | 42:53 | 16 / 207 |
| |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle | | 29:36 | 26 / 225 |
| |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint | | 15:46 | 36 / 257 |
| |
| 2 | 14:47 | 46 / 375 |
| |
JWOC 2013 Sprint M21 | | 25:39 | 40 / 213 |
| |
Parco di Gocciadoro | | 23:42 | 38 / 203 |
| |
[WOC2013] Training 7 | | 19:10 | 15 / 170 |
| |
[WOC2013] Training 6 | | dnf | | | |
Citta di Ala | | dnf | | | |
| 2 | 20:59 | 55 / 300 |
| |
[WOC2013] Training 5 | | 32:30 | 14 / 171 |
| |
[WOC2013] Training 4 | | 22:00 | 69 / 191 |
| |
[WOC2013] Training 3 | | 14:46 | 19 / 207 |
| |
[WOC2013] Training 2 | | dnf | | | |
[WOC2013] Training 1 | | 20:58 | 20 / 271 |
| |
Aldeno | | 32:42 | 25 / 170 |
| |
[SpringCup]Final - Long Distance | | 39:40 | 11 / 151 |
| |
Lewes Lake 5-days E5 | | 23:08 | 20 / 158 |
| |
Lewes Lake 5-days E4 | | 16:05 | 54 / 183 |
| |
Lewes Lake 5-days E3 | 2 | 26:25 | 16 / 176 |
| |
Lewes Lake 5-days E2 | | 35:28 | 14 / 160 |
| |
Lewes Lake 5-days E1 | | 14:19 | 93 / 234 |
| |
| 2 | 11:26 | 66 / 354 |
| |
Wellington College | | 19:51 | 52 / 246 |
| |
[OLBerget] Night Middle | | dnf | | | |
Jukola2011 - Middle | 2 | 28:46 | 36 / 172 |
| |
| 2 | 17:53 | 30 / 193 |
| |
| | 24:39 | 35 / 145 |
| |
Jukola2011 - Sprint | | 17:04 | 22 / 187 |
| |
| | 14:54 | 34 / 172 |
| |
| | 17:59 | 49 / 184 |
| |
[OLBerget] Middle | | 29:26 | 29 / 164 |
| |
[SpringCup] E13 - Long Distance | | 66:32 | 20 / 115 |
| |
Jukola2011 - Long | 2 | 42:46 | 33 / 148 |
| |
[SpringCup]E12 - Middle Distance | | 22:55 | 26 / 141 |
| |
[SpringCup] E11 - Forest Sprint | | 21:35 | 37 / 176 |
| |
| 2 | 19:10 | 30 / 219 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 26:15 | 47 / 170 |
| |
Jukola2011 - Long | 2 | 46:16 | 29 / 147 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 22:31 | 17 / 117 |
| |
[OCAD]Jungfruberget Middle | 2 | dnf | | | |
Jukola2011 - Middle | | 24:53 | 56 / 164 |
| |
Jukola2011 Sprint | | 18:50 | 45 / 199 |
| |
Jukola2011 Middle | | dnf | | | |
| 2 | 27:10 | 77 / 240 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] | 2 | 20:26 | 46 / 209 |
| |
[OCAD]Slätta middle | | 21:55 | 47 / 156 |
| |
[OCAD]Slätta short | | 14:45 | 38 / 179 |
| |
[OCAD]Slätta prologue | | 5:47 | 46 / 171 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] | | 18:30 | 34 / 134 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] | | 24:23 | 37 / 169 |
| |
[SpringCup] E10 - Long Night | | 60:45 | 25 / 97 |
| |
Babylon, Prolog | | 9:04 | 43 / 140 |
| |
[SpringCup] E9 - Night | | dnf | | | |
| 2 | 19:44 | 21 / 171 |
| |
[SpringCup] E8 - Long Distance | | 58:53 | 13 / 132 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] | | 27:44 | 24 / 152 |
| |
[SpringCup] E7 - Forest Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[SpringCup] E6 - Middle Distance | | 26:18 | 29 / 167 |
| |
[10Mila2013]Leg 1 | | 45:17 | 31 / 150 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E7] | | 28:38 | 25 / 114 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6] | | dnf | | | |
| 2 | 15:14 | 29 / 186 |
| |
Salomons mines day 2 - Sprint | | 24:02 | 24 / 116 |
| |
[SpringCup] E5 - Forest Sprint | | 19:19 | 64 / 186 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E5] | | 12:30 | 23 / 151 |
| |
[SpringCup] E4 - Long Distance | | 43:31 | 21 / 135 |
| |
[SpringCup] E3 - Middle Distance | | 29:21 | 26 / 175 |
| |
[OCAD]Test | | 12:12 | 50 / 143 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] | 2 | dnf | | | |
[SpringCup] E2 - Middle Distance | | 31:51 | 41 / 179 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprint [E4] | | dnf | | | |
| 2 | 24:13 | 33 / 168 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E3] | | dnf | | | |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] | | 16:28 | 20 / 155 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] | | 22:08 | 55 / 192 |
| |
GrandForet Part3 | 2 | 34:07 | 37 / 176 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Middle 2 | 2 | 24:37 | 20 / 152 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Mount Ali - Middle | 2 | 34:19 | 65 / 215 |
| |
[OCAD]Näsinge Long | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[Ocad]Näsinge Middle | 2 | 30:27 | 50 / 187 |
| |
[OCAD]Näsinge Middle | | 27:33 | 45 / 213 |
| |
[OCAD]Näsinge Long | 2 | 45:30 | 23 / 178 |
| |
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint | | 26:13 | 75 / 221 |
| |
| 2 | 18:52 | 33 / 317 |
| |
Vezzano Naran SC | 2 | 14:46 | 39 / 185 |
| |
[Forest de Pinus]E5 - Final | | 24:55 | 15 / 154 |
| |
[Forest de Pinus] E4 - Long | | 44:00 | 15 / 104 |
| |
[Forest de Pinus] E3 - Middle | | 25:59 | 18 / 166 |
| |
[SpringCup] E1 - Long Distance | | 67:48 | 29 / 135 |
| |
[Forest de Pinus] E2 - Sprint | | 13:30 | 39 / 165 |
| |
[Forest de Pinus] E1 - Sprint | | 12:51 | 14 / 204 |
| |
[SpringCup] Prologue | | 14:49 | 53 / 194 |
| |
| 2 | 14:05 | 64 / 280 |
| |
Vezzano Naran C | 2 | 21:54 | 38 / 176 |
| |
[OCAD]Lärkeskog Väst,Nightsprint | | 24:37 | 50 / 122 |
| |
| 2 | 18:20 | 22 / 152 |
| |
Vezzano Naran | | 15:39 | 43 / 185 |
| |
[Quiaios] E4 - Long | | 50:17 | 28 / 106 |
| |
[Quiaios] E3 - Middle | | 27:55 | 27 / 169 |
| |
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 2 | | 28:21 | 18 / 153 |
| |
[Quiaios] E2 - Sprint | | 11:47 | 38 / 198 |
| |
[Quiaios] E1 - Long | | 43:49 | 25 / 145 |
| |
Bordasee, Middle | | 44:36 | 33 / 129 |
| |
[OCAD] Pedrogao, night | | 27:22 | 34 / 127 |
| |
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle | | 26:51 | 21 / 151 |
| |
Bordasee, Short 2 | | 18:12 | 21 / 154 |
| |
Bordasee, Short | | 19:37 | 19 / 147 |
| |
[OCAD] BAli Middle 2 | 2 | 24:54 | 30 / 147 |
| |
[OCAD]Just a test | | 9:33 | 18 / 139 |
| |
[OCAD] BAli - Long | | 49:34 | 25 / 112 |
| |
[OCAD] Pedrogao, sprint | | 17:27 | 14 / 180 |
| |
Blumau, Short 3 | | 20:31 | 86 / 198 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 3 | | 25:10 | 24 / 160 |
| |
[OCAD]BAli - Controlpicking | | 18:03 | 41 / 214 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 2 | | 22:45 | 39 / 185 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle | | 27:30 | 47 / 204 |
| |
| 2 | 27:51 | 66 / 273 |
| |
[OCAD]Källviken short 2 | | 18:21 | 27 / 156 |
| |
[OCAD]Källviken short 1 | | 11:42 | 20 / 178 |
| |
[OCAD]BAli Middle | | 22:09 | 29 / 175 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 4 | | 28:52 | 15 / 160 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, long | | 47:37 | 32 / 161 |
| |
Dallapet Short Middle | | 20:28 | 24 / 150 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, middle | | 24:16 | 31 / 209 |
| |
Dallapet Night Sprint | | 16:37 | 36 / 142 |
| |
[OCAD]Sörby, NightSprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Lago Santo Short2 | | 8:47 | 27 / 146 |
| |
Lago Santo Short1 | | 10:32 | 26 / 191 |
| |
Lago Santo | 2 | 16:49 | 29 / 180 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 3 | | dnf | | | |
| 2 | 13:41 | 40 / 277 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 2 | | 29:44 | 20 / 181 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 1 | | 71:40 | 40 / 154 |
| |
[OCAD]Storico 3 | | 18:15 | 51 / 150 |
| |
Ski-O, Middle | | 24:09 | 30 / 165 |
| |
[OCAD]Sörby - Forestsprint | | 10:16 | 18 / 183 |
| |
[OCAD]Finnbo short | | 22:51 | 27 / 170 |
| |
Pipposprint | | 19:23 | 71 / 204 |
| |
[OCAD]Storico 2 | | 20:00 | 40 / 139 |
| |
[OCAD]Storico | | 18:41 | 28 / 193 |
| |
Blumau, Middle 2 | | 27:20 | 21 / 186 |
| |
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 | | dnf | | | |
| 2 | 24:04 | 21 / 258 |
| |
[OCAD] Lachat, middle | | 27:03 | 29 / 213 |
| |
Volcano Land | | 18:47 | 62 / 168 |
| |
SKI_O woc2013 + env failes | | 16:59 | 13 / 126 |
| |
SKI-O WOC 2013 | | 20:03 | 30 / 142 |
| |
Geri vakarai CE | | 21:00 | 32 / 120 |
| |
[Fontainebleau] E6, long | | 69:52 | 46 / 121 |
| |
[OCAD]TownAli 3 | | 27:45 | 21 / 134 |
| |
[Fontainebleau] E5, middle | | 21:21 | 23 / 164 |
| |
[Fontainebleau] E4, night | | 28:43 | 21 / 112 |
| |
[Fontainebleau] E3, sprint | | 14:19 | 41 / 201 |
| |
[OCAD]Källviken long | | dnf | | | |
[OCAD]TownAli | | dnf | | | |
| | 18:47 | 26 / 173 |
| |
[OCAD] Grib Skov, test | | dnf | | | |
| 2 | 8:57 | 67 / 181 |
| |
[OCAD]Lärkeskog, Middle | | 34:52 | 36 / 135 |
| |
(OCAD) Hakjärvi E | | 17:39 | 33 / 166 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 30:59 | 50 / 139 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Tahkovaara, long | | 51:59 | 28 / 120 |
| |
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking | | 13:11 | 43 / 164 |
| |
Nya Varvet, Short | | 18:10 | 37 / 158 |
| |
[Ocad] Porkkala V Final | 2 | 32:56 | 36 / 117 |
| |
(OCAD) Isosuo sprint | | 21:36 | 51 / 148 |
| |
[Ocad] Porkkala IV | | dnf | | | |
[Ocad] Porkkala III | 2 | 36:21 | 30 / 155 |
| |
(OCAD)Sorlampi N | | 20:56 | 36 / 124 |
| |
[OCAD] Porkkala II | | 34:06 | 38 / 139 |
| |
[OCAD] Porkkala I | | 18:54 | 35 / 214 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle 3 | | 20:09 | 39 / 122 |
| |
[OCAD] Gunnarsö, middle | | 26:16 | 23 / 140 |
| |
Castle made of Sand, Sprint 2 | | 14:21 | 35 / 149 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle 2 | | 25:32 | 44 / 153 |
| |
Castle made of Sand, Sprint | | 15:12 | 24 / 175 |
| |
[OCAD]Kottorp 3-days E3 | | 39:41 | 40 / 144 |
| |
[OCAD]Kottorp 3-days E2 | 2 | 20:27 | 27 / 195 |
| |
[OCAD]Ladgrytet, Sprint | 2 | dnf | | | |
[OCAD]Flemma, Middle | | 29:17 | 44 / 169 |
| |
[Fontainebleau] E2, middle | 2 | 22:47 | 43 / 200 |
| |
[Fontainebleau] E1, long | 2 | dnf | | | |
| 3 | 53:12 | 33 / 148 |
| |
[Fontainebleau] Prologue, sprint | 2 | 15:32 | 80 / 256 |
| |
(OCAD) Himmelbjerget Middle | 2 | 21:04 | 42 / 177 |
| |
[OCAD] Meymac, Sprint | 2 | 13:25 | 61 / 247 |
| |
[OCAD] Vika, middle | | 30:36 | 52 / 177 |
| |
[OCAD] Cornus, middle | | 42:40 | 56 / 167 |
| |
[OCAD] Cornus, long | | dnf | | | |
Altopiano dell'Argentario Middle | | 23:34 | 54 / 209 |
| |
[OCAD] Pedrogao, long | | 45:47 | 32 / 174 |
| |
Merry Christmas ! | | dnf | | | |
Nya Varvet, Short 2 | | 13:29 | 14 / 203 |
| |
[OCAD] Cornus, sprint | | 24:35 | 81 / 252 |
| |
MiddleEarth UltraLong Contour-O | | 198:52 | 14 / 104 |
| |
[OCAD]Lago Santo | | 25:09 | 26 / 181 |
| |
Nya Varvet, Short | | 14:58 | 17 / 211 |
| |
[OCAD]Lago Santo Middle | | 26:42 | 44 / 182 |
| |
Scolty, Middle distance | | 28:44 | 25 / 165 |
| |
Scolty, Short Track | | 14:22 | 25 / 210 |
| |
Middle Earth NZ-Championships | | 23:19 | 35 / 182 |
| |
(OCAD) Råryd night 1 | | 19:17 | 48 / 185 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Sprint | | 17:30 | 46 / 218 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Long | | dnf | | | |
| 2 | 46:02 | 38 / 167 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle | | 34:29 | 64 / 247 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E12 | | 65:54 | 24 / 136 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E11 | | 27:56 | 54 / 189 |
| |
[AutumnCup] La Pile, E10 | | 19:00 | 40 / 234 |
| |
[AutumnCup] La Pile, E9 | | 51:27 | 58 / 180 |
| |
Under 10? | | 16:16 | 109 / 199 |
| |
Venice 28er | | 58:50 | 18 / 86 |
| |
[OCAD]Sprint | | 13:32 | 62 / 220 |
| |
Venice 47 | | 77:36 | 24 / 106 |
| |
Hardsc-O-re | | dnf | | | |
Lug gnidava | | 10:34 | 30 / 140 |
| |
Torrao do Lameiro: O-Portugal | | 43:31 | 36 / 169 |
| |
Alpine Middle 2 | | 24:49 | 37 / 181 |
| |
Ski- Tomsk | | 15:02 | 29 / 195 |
| |
[Marathon] 1 | | dnf | | | |
WW middle | 2 | dnf | | | |
[ocad] Autumn Contours at Aydat | | 22:42 | 16 / 185 |
| |
Plitvice Lakes middle | | 29:18 | 22 / 183 |
| |
Birth | | 14:09 | 34 / 192 |
| |
Ravshan | | 26:39 | 18 / 175 |
| |
test | | 17:15 | 47 / 212 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E8 | | 76:07 | 22 / 137 |
| |
Alpine Middle | | 34:28 | 50 / 171 |
| |
Nortthern Canobie | 2 | 38:44 | 6 / 118 |
| |
(OCADCrazyTown2 | | 39:04 | 23 / 95 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E7 | | 26:26 | 60 / 187 |
| |
[OCAD] Tiha Dolina | | 26:16 | 39 / 146 |
| |
| 2 | dnf | | | |
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 | | 11:03 | 5 / 128 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E6 | | 69:23 | 49 / 148 |
| |
| 2 | dnf | | | |
(OCAD)CrazyTown Sprint | 2 | 12:59 | 22 / 188 |
| |
fast Ski-O | | 2:18 | 4 / 154 |
| |
ski-o sprint | | 20:21 | 24 / 155 |
| |
Ski-O, track 2, Middle | | 28:47 | 29 / 128 |
| |
ARC 1800 1 | | 28:35 | 57 / 178 |
| |
Portu FUN 1 | | 27:28 | 47 / 157 |
| |
Ski-O, track 1, Sprint | | 16:04 | 46 / 162 |
| |
Nasha mesnost /Part 3 and last . | 2 | dnf | | | |
Ski-o LoNG | | 37:22 | 8 / 126 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E5 | | 15:14 | 80 / 178 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 | | 21:56 | 29 / 179 |
| |
(OCAD) Rengenuma Ski-O | | 22:31 | 19 / 152 |
| |
Short Track Cup, Stage 5, Final | | 15:25 | 12 / 174 |
| |
Short Track Cup, Stage 4 | | 14:11 | 46 / 179 |
| |
Short Track Cup, Stage 3 | | 13:07 | 47 / 162 |
| |
Short Track Cup, Stage 2 | | 14:46 | 31 / 197 |
| |
Short Track Cup, Stage 1 | | 16:33 | 100 / 205 |
| |
| 2 | 13:56 | 89 / 283 |
| |
(OCAD) 14min is a good time | | 14:54 | 40 / 249 |
| |
Ski-WOC-05 | | 32:58 | 22 / 153 |
| |
CFranky Tour, 6. Sprint | | 19:19 | 69 / 208 |
| |
CFranky Tour, 5. Middle | 2 | 33:24 | 45 / 195 |
| |
CFranky Tour, 4. Ultralong | | 116:13 | 36 / 118 |
| |
CFranky Tour, 3. Night | 2 | 51:03 | 37 / 122 |
| |
CFranky Tour, 2. Short | | 24:56 | 130 / 212 |
| |
CFranky Tour, 1. Long | 2 | 56:54 | 33 / 171 |
| |
[ocad]col du marchairuzsprint | 2 | dnf | | | |
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 | | 25:58 | 97 / 218 |
| |
| 2 | 22:47 | 69 / 268 |
| |
Ski-O middle (Ufa Russia) | | 27:26 | 18 / 152 |
| |
auvergne middle | 2 | 35:32 | 65 / 177 |
| |
colline2.ocd | 2 | 5:54 | 102 / 188 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 | | 64:09 | 55 / 144 |
| |
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 | | 16:03 | 36 / 250 |
| |
[OCAD]Stendörren - Long | | 62:16 | 33 / 154 |
| |
[OCAD]Stendörren - Sprint | | 16:56 | 34 / 278 |
| |
(OCAD) Svinesund | | 26:50 | 68 / 239 |
| |
Pick_pick_pick!!! | | 13:39 | 124 / 206 |
| |
nasha mesnost | 2 | dnf | | | |
SKI-EOC 2012 SPRINT | | 16:10 | 40 / 215 |
| |
[OCAD]Idre - Long(Easy) | | 42:55 | 24 / 166 |
| |
Ski-O Sierra-o-tour | | 15:47 | 43 / 191 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, Prologue | | 123:07 | 17 / 115 |
| |
svenska-long | | 65:49 | 40 / 148 |
| |
[OCAD] Balkello, long | | 44:04 | 45 / 152 |
| |
[OCAD] Balkello, middle | | 23:03 | 77 / 248 |
| |
[OCAD] Izra, long | | 42:39 | 42 / 168 |
| |
[OCAD] Hofwald, Middle | | 20:29 | 40 / 198 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, long 2 | 2 | 58:34 | 26 / 140 |
| |
[OCAD] Buchwald, Short | 2 | 19:52 | 87 / 273 |
| |
[OCAD]Idre - Middle (Hard) | | dnf | | | |
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 | | 26:02 | 55 / 190 |
| |
[OCAD] Blumau, Short | | 25:06 | 118 / 205 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Short | | 18:02 | 74 / 251 |
| |
[OCAD]Idre - Long | | 56:22 | 53 / 166 |
| |
[OCAD]Idre - Downhill Sprint | | 12:54 | 28 / 258 |
| |
[OCAD]Idre, Gränjesåsen - Middle | | 24:05 | 24 / 232 |
| |
(OCAD) Rokkefjella | | 12:48 | 53 / 224 |
| |
[OCAD] Real Blumau, middle | | 31:18 | 80 / 170 |
| |
[OL4an]Köttkulla Night Sprint | | 16:48 | 32 / 153 |
| |
Ski-O woc2010 sprint | | 19:21 | 46 / 164 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, night | | 25:32 | 58 / 132 |
| |
[OCAD] Blumau, middle | | dnf | | | |
Catching Features Championships | | 100:59 | 27 / 128 |
| |
[OCAD] The Slump, long | | 50:33 | 26 / 137 |
| |
[OCAD] Gesunda, long | | 65:21 | 22 / 113 |
| |
Catching Features Championship | | dnf | | | |
| 2 | 81:08 | 58 / 171 |
| |
Sinte mette sprint | | 13:05 | 4 / 198 |
| |
CZ final | | dnf | | | |
[JWOC2012] Izra, Middle Women A | | 22:28 | 20 / 182 |
| |
[JWOC2012] Izra, Middle Final A | | 29:41 | 12 / 189 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O | | 34:18 | 54 / 168 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | | 37:49 | 70 / 180 |
| |
| 2 | 26:24 | 37 / 243 |
| |
| 3 | dnf | | | |
JWOC 2013 n2 | | 44:11 | 51 / 149 |
| |
[OCAD] Les Creusates, long | | 47:39 | 46 / 141 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 | | 24:34 | 58 / 163 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 | | 19:35 | 49 / 176 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 | | 33:47 | 95 / 205 |
| |
(ocd) Las Tuerces | | 57:18 | 59 / 144 |
| |
| 2 | 40:16 | 46 / 202 |
| |
(ocd) Vieil Annecy | | 18:40 | 60 / 204 |
| |
JWOC 2013 | | dnf | | | |
| 2 | 34:34 | 49 / 240 |
| |
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle | | 56:07 | 59 / 121 |
| |
[OCAD] Gesunda, night sprint | | 14:33 | 35 / 168 |
| |
[OCAD] Vilhosc, long | | 45:52 | 61 / 144 |
| |
[OCAD] Gesunda, middle | | 27:33 | 65 / 219 |
| |
[RND] - Middle | | dnf | | | |
| 2 | 33:54 | 26 / 153 |
| |
[ocad]Olstorp Long | | 46:25 | 70 / 138 |
| |
swe-middle | | 26:15 | 101 / 216 |
| |
[OCAD] Vilhosc, sprint | | 11:43 | 46 / 223 |
| |
JWOC 2009_Laghetto Welsperg | | 36:45 | 56 / 163 |
| |
[OCAD] Vilhosc, middle | | 30:15 | 53 / 184 |
| |
NORT-map-Skadalen | | 40:01 | 80 / 175 |
| |
Våxmossen Middle #4 | | 33:36 | 38 / 123 |
| |
czech middle 2 | | 27:42 | 23 / 183 |
| |
NORT E2 women | | 20:01 | 61 / 201 |
| |
[ocad]Flemma Sprint #3 | | 28:54 | 68 / 154 |
| |
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint | | 22:24 | 54 / 204 |
| |
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 | | 24:03 | 31 / 111 |
| |
[ocad]Hemsjön Sprint #1 | | dnf | | | |
| 2 | 17:20 | 47 / 217 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, long | | 60:30 | 28 / 130 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle | | 32:43 | 30 / 212 |
| |
NORT E2 middle | | 25:41 | 92 / 206 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ocad]Flemma Middle | | 30:44 | 87 / 159 |
| |
Across the maze | | dnf | | | |
czech middle | | 25:14 | 35 / 212 |
| |
Catching Features Championships | | 27:25 | 35 / 210 |
| |
Leppanmaa (again) | | 37:33 | 50 / 172 |
| |
RND - sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Valonsadero, Long | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel, Long 2 | | 48:50 | 26 / 126 |
| |
[OCAD] Schöckel, Long | | 46:07 | 36 / 127 |
| |
°CFEB 12L_1 | 2 | 30:46 | 27 / 91 |
| |
[OCAD] Valonsadero, Middle | | 19:33 | 34 / 178 |
| |
| | 18:44 | 32 / 210 |
| |
[OCAD] Valonsadero, Short | | 12:25 | 49 / 205 |
| |
Catching Features Championships | | 119:00 | 69 / 191 |
| |
| 2 | 97:44 | 60 / 274 |
| |
Samobor open - night2 | | 26:48 | 24 / 106 |
| |
Samobor open - night | 2 | 29:12 | 19 / 115 |
| |
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 | | 23:58 | 41 / 165 |
| |
[OCAD]Montagne de Bange, sprint1 | | 21:49 | 37 / 234 |
| |
[OCAD] Prépoulain, long | | 58:29 | 45 / 147 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, long 2 | | 55:52 | 53 / 158 |
| |
Våxmossen | | 35:42 | 74 / 137 |
| |
Dayneetown | | 98:29 | 21 / 146 |
| |
[OCAD] Schöckl, Short | | 16:03 | 88 / 222 |
| |
[OCAD] Scolty, Short | | 19:00 | 72 / 198 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, night | | 87:55 | 38 / 98 |
| |
Forest Sprint | | 13:06 | 9 / 170 |
| |
[OCAD] Scolty, middle | | 43:03 | 93 / 201 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, long | | 89:59 | 82 / 158 |
| |
Test | | dnf | | | |
[OCAD] Montagne de Bange, sprint | | 13:06 | 96 / 245 |
| |
1ºChicken without head Trophy | | 17:02 | 108 / 206 |
| |
SANTA MARIA 2 | 2 | 29:01 | 24 / 170 |
| |
SANTA MARIA | 2 | 59:13 | 36 / 110 |
| |
3ª COPA SR | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | dnf | | | |
| 2 | 24:40 | 63 / 342 |
| |
Brindisi Sprint | | 21:30 | 53 / 169 |
| |
3ª COPA SR BRINDI | | dnf | | | |
Sinte-Mette Sprint | | 25:02 | 39 / 123 |
| |
Kunming short Sprint | | 14:14 | 25 / 136 |
| |
Ingalunda 2-days E2 | | dnf | | | |
(OCAD Høiås North sprint - Night | | 15:39 | 36 / 158 |
| |
Ingalunda 2-days E1 | | 19:53 | 40 / 134 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, sprint | | 26:16 | 123 / 207 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Lachat, long | | 64:17 | 50 / 140 |
| |
[OCAD] Lachat, sprint | | 13:40 | 41 / 217 |
| |
[OCAD] Lachat Conour'O, night 2 | | dnf | | | |
| 2 | 20:20 | 71 / 152 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, night | | 17:04 | 27 / 110 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, long | | 52:40 | 48 / 120 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, sprint | | 17:55 | 106 / 199 |
| |
| 2 | 14:32 | 104 / 270 |
| |
Night4fun | | 16:32 | 43 / 127 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, middle | | 34:12 | 79 / 172 |
| |
[OCAD]Foret de Charvette, middle | | 42:11 | 58 / 188 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, long | | 67:14 | 55 / 137 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | | 27:21 | 29 / 215 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E3 | | dnf | | | |
[ocad] Finnish Sprints E2 | | 19:31 | 57 / 166 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E1 | | dnf | | | |
Long sprint | | 37:56 | 34 / 164 |
| |
Random | 2 | 32:33 | 31 / 99 |
| |
2ª copa SR U | 2 | 24:31 | 29 / 106 |
| |
2ª copa SR P | 2 | 13:37 | 16 / 102 |
| |
2ª copa SR F | 2 | dnf | | | |
1ª copa Sr U | 2 | dnf | | | |
1ª copa SR P | | 15:06 | 17 / 129 |
| |
1ª copa SR F | | 13:39 | 23 / 157 |
| |
Swedish-Middle | | 36:01 | 39 / 200 |
| |
[OCAD] Siitama 2 | | 21:46 | 24 / 163 |
| |
Easy Sprint | | 10:34 | 40 / 151 |
| |
Hofwald Sprint | | dnf | | | |
Vastersjon E 1 | | 40:19 | 44 / 111 |
| |
[OCAD] Siitama | | 23:57 | 58 / 198 |
| |
A run in the sun E 1 | | 25:35 | 31 / 151 |
| |
A run | | 40:22 | 35 / 111 |
| |
Omholt | | 42:10 | 25 / 106 |
| |
Sekotsuji | | dnf | | | |
Filler | | 35:55 | 55 / 164 |
| |
Sprint 3 | | 21:43 | 47 / 148 |
| |
WOC 03 | | dnf | | | |
Sprint-cup E 5 | | 13:14 | 58 / 135 |
| |
Sprint-cup E 4 | | dnf | | | |
Sprint-cup E 3 | | 11:59 | 51 / 139 |
| |
Sprint-cup E 2 | | 5:35 | 78 / 156 |
| |
Sprint-cup E 1 | | 11:26 | 39 / 175 |
| |
Sprint 2 | | 21:36 | 25 / 121 |
| |
Sprint | | 12:35 | 22 / 141 |
| |
Old OCAD map comp | | 21:34 | 52 / 141 |
| |
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 | | 22:35 | 58 / 240 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle | | 30:22 | 31 / 171 |
| |
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint | | dnf | | | |
Blåbærmåsan by night | | 55:06 | 28 / 131 |
| |
Beaver Lake | 2 | 8:41 | 93 / 185 |
| |
b | 2 | 12:27 | 23 / 130 |
| |
woc 03 middle distance | | 49:04 | 37 / 142 |
| |
[OCAD] Foresta Umbra, middle | | dnf | | | |
| 2 | 32:31 | 120 / 324 |
| |
°CFEB 12J_1 | | 34:23 | 48 / 90 |
| |
[Rnd] Sprint | | dnf | | | |
[Rnd] Middle | | dnf | | | |
| 2 | 36:09 | 27 / 196 |
| |
Pinar de Valladolid | | dnf | | | |
Bohemia cup | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy | | 29:39 | 63 / 205 |
| |
(ocad) Vieil Annecy 3 | | dnf | | | |
| 2 | 21:07 | 131 / 309 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 | | 42:05 | 46 / 153 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E12, Short | | 15:00 | 42 / 204 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle | | 23:51 | 87 / 194 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E13, Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel-Cup E10, Long | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 | | 20:07 | 44 / 210 |
| |
[OCAD] Scolty, Long-night | 2 | 63:11 | 66 / 135 |
| |
[OCAD] CF-Training 2 | | 12:21 | 49 / 204 |
| |
[OCAD] CF-Training 1 | | 10:28 | 79 / 237 |
| |
[OCAD] Velo d'Astico, Long | | 54:56 | 43 / 156 |
| |
[OCAD] Velo d'Astico | | 29:28 | 54 / 239 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 | | dnf | | | |
TREINO 6 | 2 | 40:29 | 60 / 128 |
| |
International long distance comp | 2 | 45:29 | 67 / 195 |
| |
woc05 middle distance | | 60:30 | 51 / 150 |
| |
[OCAD] Komsomolsky | | 39:25 | 47 / 180 |
| |
[OCAD] Euro Forest Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N | | 13:47 | 44 / 199 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle | 2 | dnf | | | |
(ocad) Vieil Annecy 2 | | 13:20 | 94 / 240 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 | | 32:14 | 47 / 215 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E22 | | 127:28 | 49 / 138 |
| |
[E3] Vercors Cup | | 37:36 | 93 / 200 |
| |
??????? VAI SER | | 20:38 | 58 / 151 |
| |
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint | | 13:55 | 58 / 204 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle | | 24:04 | 64 / 172 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Long | | 42:55 | 69 / 145 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short | | 16:37 | 53 / 209 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle | | 24:28 | 33 / 178 |
| |
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle | | 23:18 | 56 / 206 |
| |
NewMapTest | | 6:47 | 17 / 123 |
| |
[E2] Vercors Cup | | 21:59 | 55 / 202 |
| |
[OCAD] Schöckel Top, Prolog | | 13:14 | 96 / 241 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante E12 | | 20:57 | 66 / 218 |
| |
Camp Ripley: Frazen Long | | 56:58 | 54 / 183 |
| |
1stComp | 2 | 3:54 | 44 / 182 |
| |
[E1]Vercors Cup Sprint | | 10:41 | 55 / 199 |
| |
[ocad] Vieil Annecy | | dnf | | | |
STIBE SPRINT 2 | | 17:47 | 63 / 138 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle 2 | | 27:30 | 22 / 169 |
| |
stibe sprint 1 | | 20:28 | 70 / 204 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle | | 26:23 | 43 / 198 |
| |
[Ski-O]Seewen custom course | | 16:36 | 82 / 169 |
| |
[SpringCup] E24 - Long Final | | 98:26 | 46 / 148 |
| |
[OCAD] La Stele E21 | | 47:21 | 76 / 156 |
| |
[OCAD] La Stele E20 | | 20:04 | 99 / 223 |
| |
Marcesina Cup | 2 | 42:37 | 26 / 117 |
| |
[OCAD] La Stele E19 | | 22:05 | 81 / 161 |
| |
[OCAD] La Stele E18 | | 29:52 | 62 / 167 |
| |
[Comps4Beginners]Graftonfield | | 7:44 | 12 / 128 |
| |
[Comps4Beginners]Riversideville | | dnf | | | |
[Comps4Beginners] Bristol Cliffs | | 19:14 | 23 / 127 |
| |
[Comps4Beginners] D1- Alewifeham | | dnf | | | |
Italian sprint champs 2006 ME | | 22:50 | 62 / 132 |
| |
[OCAD] Rönnberget, Night Sprint | 2 | 23:10 | 41 / 142 |
| |
[OCAD] Rönnberget | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy, Sprint | | 17:42 | 40 / 185 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan 2, NIGHT | | 22:26 | 45 / 126 |
| |
One Leg Wonder Montefallonio | | 29:01 | 74 / 148 |
| |
[SpringCup] E23 - Sprint | | 17:25 | 72 / 189 |
| |
[SpringCup] E21 - Middle | | 29:14 | 76 / 171 |
| |
[SpringCup] E20 - Sprint | | dnf | | | |
[SpringCup] E18 - Night | | 39:21 | 50 / 109 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan, NIGHT | | dnf | | | |
[SpringCup] E19 - Middle | | 28:39 | 72 / 173 |
| |
[SpringCup] E16 - Long | | dnf | | | |
[SpringCup] E14 - Sprint | | 15:56 | 59 / 207 |
| |
[SpringCup] E17 - Sprint | | dnf | | | |
[SpringCup] E15 - Middle | | 28:50 | 69 / 166 |
| |
[SpringCup] E13 - Night | | dnf | | | |
[SpringCup] E12 - Middle | | 31:38 | 61 / 189 |
| |
[SpringCup] E10 - Sprint | | dnf | | | |
[SpringCup] E9 - Middle | | 29:54 | 81 / 179 |
| |
[SpringCup] E8 - Night | | 26:55 | 59 / 129 |
| |
[SpringCup] E7 - Middle | | 25:30 | 75 / 208 |
| |
[SpringCup] E5 - Sprint | | 16:19 | 75 / 272 |
| |
[SpringCup] E4 - Middle | | 36:51 | 47 / 229 |
| |
[SpringCup] E3 - Night | | dnf | | | |
[OCAD] Hofwald | | dnf | | | |
[OCAD] Lunsen by NIGHT | | 25:02 | 89 / 176 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E6 | | 19:45 | 82 / 205 |
| |
[OCAD] Bullisland South, Long | 2 | 70:51 | 105 / 170 |
| |
[OCAD] Aydat E17 | | 49:30 | 61 / 188 |
| |
[RndTemp] Series #3 Middle | | 22:51 | 71 / 168 |
| |
[RndTemp] Series #2 Sprint | | 13:12 | 48 / 216 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 59:35 | 74 / 154 |
| |
[OCAD] Bullisland South, sprint | | dnf | | | |
| 2 | 21:28 | 100 / 301 |
| |
(OCAD) Høiås north-east | | 35:23 | 56 / 200 |
| |
[OCAD] Short Long | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E16 | | 30:29 | 62 / 189 |
| |
[RndTemp] Shortdist night | | 23:45 | 53 / 147 |
| |
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 | | dnf | | | |
(CC2012)Arcinazzo | | 49:25 | 70 / 164 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie - Middle | | 18:47 | 57 / 203 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie | | dnf | | | |
| 2 | 16:33 | 106 / 337 |
| |
200th COMPETITION | | 73:40 | 68 / 179 |
| |
Sprint | 2 | 27:33 | 52 / 194 |
| |
(OCAD) Laghi de lama E2 | | 37:19 | 73 / 136 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 | | 20:37 | 72 / 188 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 | | dnf | | | |
| 2 | 25:11 | 86 / 257 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E3 | | dnf | | | |
[OCAD] Idre Fjäll, E2 | | 36:51 | 60 / 139 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E1 | | 26:04 | 58 / 172 |
| |
Arcinazzo | | 59:29 | 54 / 128 |
| |
[OCAD] Idre fjäll, Intro | | 12:55 | 55 / 259 |
| |
(OCAD) Laghi de lama - Test | | 11:32 | 55 / 191 |
| |
Brignoles - Urban sprint | | 40:07 | 60 / 198 |
| |
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo | | 41:59 | 77 / 159 |
| |
[RndTemp] Shortdist | | 21:32 | 57 / 163 |
| |
Middle 8 | | 49:06 | 59 / 151 |
| |
Port el Cuero [Sprint] | | 18:44 | 71 / 222 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | | dnf | | | |
Middle 6 | 2 | 29:23 | 67 / 145 |
| |
Middle 3 | 2 | 31:32 | 104 / 206 |
| |
Middle 2 | 2 | dnf | | | |
Middle 1 | 2 | 49:10 | 87 / 227 |
| |
Vezzena | | dnf | | | |
[OCAD] Bråt reunion | | 43:36 | 82 / 182 |
| |
(CC2012) Altipiani de arcinazzo | | 54:07 | 62 / 149 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E8 | | dnf | | | |
Rokke korestfjella - 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy, sprint | | 21:41 | 110 / 211 |
| |
La Verne - Old fantasy map | | 34:54 | 55 / 207 |
| |
Rokke korsetfjella - Middle 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Fylleryd, sprint | | 23:03 | 61 / 208 |
| |
(OCAD) Shortdistance N | | dnf | | | |
[OCAD] Tonsow E2, Middle | | 30:49 | 62 / 165 |
| |
[OCAD] Tonsow, Sprint | 2 | 21:33 | 102 / 230 |
| |
WOC2012 (jorat-long) | | 63:10 | 98 / 197 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 | | 73:46 | 55 / 159 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 | | 30:57 | 64 / 197 |
| |
February Cup 1 of 3 | | 53:48 | 112 / 186 |
| |
Giro d'Italia - Stage 8 | | 29:32 | 74 / 173 |
| |
Teisko sprint 2 | | 24:22 | 68 / 152 |
| |
Teisko Sprint 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Graddy, Short dist. | | 27:50 | 42 / 148 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 | | 24:23 | 63 / 209 |
| |
[OCAD] Graddy, Middle 2 | | 37:12 | 60 / 142 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 | | 16:35 | 76 / 199 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 | | 40:28 | 105 / 212 |
| |
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue | | dnf | | | |
| 2 | 26:34 | 177 / 318 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) | | 18:19 | 97 / 192 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E1 | | 26:09 | 77 / 208 |
| |
Shortdist night | | 24:27 | 131 / 172 |
| |
Høiås North stage3-middle(night) | | dnf | | | |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 17:08 | 113 / 240 |
| |
Fantasy Winter Race | | 30:24 | 63 / 158 |
| |
Giro d'Italia - Stage 3 | | 28:33 | 56 / 185 |
| |
Giro d'Italia - Stage 2 | | 31:01 | 46 / 152 |
| |
Giro D'Italia - Stage 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Graddy, Middle | | 34:27 | 58 / 129 |
| |
Remake Steinbruch | | 32:27 | 28 / 130 |
| |
[RndTemp] Martinb | | 16:53 | 105 / 216 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | dnf | | | |
| 2 | 30:05 | 153 / 311 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 72:29 | 73 / 177 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Middle | | 29:44 | 72 / 145 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint | | 20:18 | 88 / 195 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Bordasee, Sprint | | 20:58 | 100 / 186 |
| |
Quickmade map-shortened midde 2 | | 24:07 | 81 / 165 |
| |
(FANTASY) middle E1? | | 27:48 | 97 / 172 |
| |
[Fantasy] Unnamed | | 23:40 | 85 / 191 |
| |
Quickmade map - shortened middle | | 25:57 | 104 / 212 |
| |
[Fantasy] Contour Night | | dnf | | | |
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 | | 29:59 | 104 / 223 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb Night | | dnf | | | |
Dzikie Weze | 2 | 53:11 | 79 / 169 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb | | 25:22 | 112 / 207 |
| |
[OCAD] Altopiano, middle 3 | | 21:03 | 98 / 228 |
| |
Bradbury's Race | | 25:35 | 83 / 188 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 | | 23:32 | 81 / 238 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle | 2 | 51:34 | 181 / 316 |
| |
Åktatorpet Middle | | 27:54 | 79 / 154 |
| |
[OCAD] Contour'O, short middle | | 35:27 | 48 / 188 |
| |
[ocad] taiwashrine 5 night | | 25:23 | 64 / 116 |
| |
[ocad] taiwashrine 4 somanyctrls | | 21:32 | 71 / 178 |
| |
Christmas Special | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Rokke map-part 2 | | 37:04 | 94 / 190 |
| |
[ocad] taiwashrine 3 long | | 71:36 | 72 / 148 |
| |
[ocad] taiwashrine 2 middle | | 21:59 | 73 / 215 |
| |
[ocad] Taiwashrine 1 downhill | | 12:23 | 97 / 251 |
| |
[OCAD]Pregrize E3 | | 61:58 | 102 / 195 |
| |
(ocad) St-Agnan-En-Vercors | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Pregrize E2 | | 58:15 | 124 / 208 |
| |
[OCAD] Pregrize E1 | | 28:17 | 122 / 294 |
| |
Holt | | 20:45 | 102 / 239 |
| |
Kampersvik E2 | | 19:33 | 135 / 202 |
| |
0ltrebrenta | | 46:59 | 67 / 144 |
| |
Kampersvik sprint | | 11:03 | 64 / 240 |
| |
GMOK advent calendar race | | 49:58 | 103 / 199 |
| |
Cansiglio by night | 2 | 14:18 | 71 / 167 |
| |
Corridor-Contour-Hardcore-O | 2 | dnf | | | |
contour-o LONG | 2 | dnf | | | |
One-Leg-Wonders 11 | | dnf | | | |
Relocation @Surebridge | | 30:18 | 68 / 168 |
| |
TEST | | 7:00 | 88 / 144 |
| |
Rokke 2 | | 28:33 | 58 / 159 |
| |
Old modified rocad - 3 | | 35:59 | 89 / 184 |
| |
Crosetta Long Championships | | 73:03 | 73 / 112 |
| |
Crosetta Sprint sample sprint | | 21:42 | 112 / 199 |
| |
Rokke | | dnf | | | |
Vorab-Challange | | 16:46 | 143 / 253 |
| |
Contour-O | | dnf | | | |
Old rocad modified - 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Pointless | | dnf | | | |
Jerash Sprint | 2 | dnf | | | |
Crni Graben Middle | | 29:05 | 33 / 130 |
| |
Crni Graben Sprint | | 18:30 | 70 / 196 |
| |
STB Fantasy | | dnf | | | |
Mo middle | 2 | dnf | | | |
Terleckie Ski - O day 1 | | 32:11 | 86 / 181 |
| |
[OCAD] Le Semnoz, middle | | 23:46 | 59 / 183 |
| |
Random place day 2 middle | | 30:33 | 68 / 137 |
| |
OCAD Just a random place -middle | | dnf | | | |
San Pippo | | 39:05 | 72 / 147 |
| |
Monteret Easy Sprint | | 11:02 | 64 / 170 |
| |
STB Promo - Sprint (Right) | | 18:34 | 76 / 177 |
| |
STB Promo - Sprint | | 25:50 | 67 / 161 |
| |
STB Promo - Sprint (Night) | 2 | dnf | | | |
Old modified Rocad | | 45:27 | 65 / 155 |
| |
STB Promo - Middle | | 45:46 | 72 / 139 |
| |
Schiltwald3 | | 29:42 | 74 / 127 |
| |
HE Lumbreras (La Rioja) | | 26:24 | 61 / 155 |
| |
Model Event Lumbreras (La Rioja) | | 10:41 | 112 / 209 |
| |
Schiltwald | | 35:27 | 50 / 138 |
| |
CekyPank Orienteering | | dnf | | | |
Brünnelichrüz | | 41:48 | 84 / 156 |
| |
quickmademap | | 25:17 | 78 / 190 |
| |
[OCAD] Long 1 (good runnability) | | 60:30 | 34 / 119 |
| |
[OCAD] Sprint 1 (Forest) | | 18:22 | 98 / 229 |
| |
Foppa-Challenge | | 17:39 | 118 / 249 |
| |
Langelandsfjellet - Day 2 middle | | 46:17 | 47 / 152 |
| |
[OCAD] Middle 3 | | dnf | | | |
[OCAD]Highland 3 night | | 46:16 | 77 / 119 |
| |
[OCAD] Middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Middle 1 | | 30:50 | 64 / 188 |
| |
Middle Cansiglio | | 60:26 | 40 / 98 |
| |
(ocad) Hjerteråsen night 2 | | 48:00 | 31 / 91 |
| |
(ocad) Hjerteråsen night | | dnf | | | |
Langelandsfjellet - Middle | | 34:37 | 54 / 174 |
| |
Glunte | | dnf | | | |
[OCAD]Gunnfjaun south night | | 47:25 | 57 / 127 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 2 | | 37:21 | 44 / 157 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 1 | | 42:00 | 66 / 249 |
| |
Crimea | | 31:32 | 59 / 117 |
| |
Waste of time | | 1:02 | 22 / 162 |
| |
| 2 | 1:01 | 164 / 558 |
| |
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 | | 25:08 | 92 / 202 |
| |
| 2 | 24:10 | 119 / 313 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun night (right) | | 33:30 | 49 / 119 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun night | | dnf | | | |
[OCAD]Limanowa Cup | | 72:45 | 45 / 132 |
| |
Kaoz | | 26:46 | 38 / 97 |
| |
norwegian o-holidays | | 22:56 | 64 / 147 |
| |
[ocad] EC08 sprint2 | | 13:03 | 94 / 180 |
| |
[ocad] EC08 sprint1 | | 12:12 | 140 / 238 |
| |
(rnd) Four seasons | | 50:42 | 46 / 130 |
| |
Forrest Sprint | | 12:56 | 68 / 178 |
| |
Longue cost | | dnf | | | |
(ocad) Faron Est | | dnf | | | |
Blue-cost | | 31:05 | 50 / 109 |
| |
East-cost | | 27:21 | 44 / 125 |
| |
°Pusillus | | 49:01 | 38 / 63 |
| |
Sandy ground | 2 | 48:25 | 62 / 228 |
| |
[ocad] äktatorpet2 | | dnf | | | |
[ocad] äktatorpet1 | 2 | 16:20 | 100 / 320 |
| |
[rocad] Junne | | 42:27 | 70 / 187 |
| |
[ocad] Kooyoora Night Middle | | 43:03 | 91 / 171 |
| |
(ocad) Faron Nord | | 46:37 | 104 / 217 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Halloween! | | dnf | | | |
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
°Epicarchesium | | 56:39 | 33 / 69 |
| |
°Pyxidiella | | 37:27 | 33 / 97 |
| |
°Opercularia | | 44:45 | 60 / 111 |
| |
°Epistylis | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy middle | | dnf | | | |
SOL-Boyz Grand Prix | | 25:59 | 127 / 201 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 | | 59:37 | 102 / 175 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 | | 19:52 | 103 / 218 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Climb WC | | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 | | 47:24 | 98 / 195 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 | | dnf | | | |
Rokkeveien | 2 | dnf | | | |
austria | 2 | 11:46 | 83 / 171 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 | | dnf | | | |
konrads gamle endetarm 3 | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint | 2 | 22:18 | 127 / 236 |
| |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | 2 | 25:54 | 126 / 238 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 | 2 | dnf | | | |
konrads gamle endetarm 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | 2 | 27:59 | 122 / 315 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | 2 | 53:24 | 116 / 226 |
| |
konrads gamle endetarm | | dnf | | | |
Enjoy Day 3 The final | | 18:57 | 84 / 150 |
| |
Enjoy Day 2 | | 19:25 | 72 / 167 |
| |
Enjoy Day 1 | | 23:01 | 88 / 147 |
| |
[OCAD] Surbridge Mountain Long | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Lammhult, sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
yutrur | | dnf | | | |
[OCAD] Västersjön night sprint 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Västersjön, night sprint | | 19:53 | 81 / 140 |
| |
Test | | 14:51 | 89 / 134 |
| |
Tulluan short | | 16:29 | 101 / 189 |
| |
city middle | | dnf | | | |
| 2 | 31:51 | 72 / 210 |
| |
[OCAD] Aydat E12 | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat Centre E11 | | 21:40 | 65 / 185 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Night | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E3 | | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E2 | | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E1 | | dnf | | | |
The Lava Wetlands | | 32:07 | 44 / 164 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final | | 31:14 | 105 / 179 |
| |
OL4tour Mörtsjön2 | | 38:38 | 113 / 183 |
| |
OL4tour Mörtsjön | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Innanbäck - Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Irbene N Long | | 64:31 | 97 / 154 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 19:13 | 136 / 197 |
| |
[OCAD] Irbene N Night Sprint | | 20:44 | 129 / 168 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås N Long | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås N Night | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås N Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E10 | 2 | dnf | | | |
Mount Edina | | 36:20 | 127 / 157 |
| |
[Ocad] Hard. core. ish. | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E8 | | dnf | | | |
(ocad) La Quillane | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |