Catching Features



Sweden Viktorgu

Country:Sweden
Club:IKHP
Email:you must log in
Ranking:4786
Races Run:2439
Races Created:34
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
III Copa Catalana - Lliga Parlem 33:137 / 51  
Harrop S, intro 18:0418 / 78  
Congrats to Acke Granbarr! 20:429 / 58  
Haukilampi 2 middle 38:256 / 101  
kj dnf (0.0) 
Gowbarrow, middle 32:026 / 135  
La Copa Catalana 2022 dnf (0.0) 
Hemfjallstangen NE, long dnf 0.0 
3 control intervall training 39:303 / 96 91.8 
Hemfjallstangen NE, night 22:0115 / 128 85.6 
LIVE #500 dnf 0.0 
Flashback #400 17:577 / 129 84.0 
Hemfjallstangen NE, middle 33:475 / 160 79.8 
Flashback #300 dnf 0.0 
Flashback #200 dnf (0.0) 
Flashback #100 dnf (0.0) 
Flashback #1 13:443 / 164 79.2 
Wildlakes Intro dnf (0.0) 
Waschberg, Middle dnf (0.0) 
Home sprint 2 dnf (0.0) 
Haukilampi middle 2 31:332 / 159 67.8 
Kellotapulit, contour-o 34:004 / 164 81.4 
Fantasymap Difficulty IV 2 dnf 0.0 
Fantasymap Difficulty III dnf 0.0 
Fantasymap Difficulty II 2 dnf  
Fantasymap Difficulty IV dnf 0.0 
Fantasymap Difficulty II 17:5028 / 95 91.1 
Fantasymap Difficulty I dnf  
Middle Ranking Event dnf (0.0) 
NIght Race dnf (0.0) 
Home sprint 15:4410 / 191 57.3 
Fantasymap Intro (night) dnf (0.0) 
Haukilampi middle232:163 / 273  
Winter run dnf  
Haukilampi Intro 28:1410 / 188  
Muncaster E, intro 20:275 / 198  
Fantasymap, Middle 31:4212 / 157  
Brugeraholz Sprint 19:0925 / 181  
Riddarhytan W, middle 2 dnf  
Isebakketjern Short 19:534 / 208  
Brugeraholz Middle 24:4510 / 180  
Brugeraholz Intro 11:2028 / 180  
Suitsaari night 37:416 / 123  
Suitsaari green middle 33:036 / 173  
Suitsaari middle 2 39:089 / 209  
Vätsäri 2 night 30:482 / 162  
Riddarhyttan W, short 22:073 / 225  
Isebakketjern Controlpicking 47:306 / 167  
Riddarhyttan W, middle 29:158 / 221  
Armboth S, middle 31:529 / 186  
Smörvatnnet N - Shortened Long 29:0514 / 141  
Oversee, Sprint 17:2026 / 200  
Suitsansaari middle 33:317 / 160  
 2dnf  
Isebakketjern Middle 3 31:5221 / 136  
Isebakketjern Middle 2 39:184 / 131  
Isebakketjern Middle 1 40:0228 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 16:214 / 192  
Smörvattnet N - Intro 19:2719 / 180  
Armboth S, night 19:485 / 148  
Waltendorf, Sprint dnf  
Ice night 40:217 / 139  
Suitsansaari intro 21:0811 / 195  
Vainanvuori 32:053 / 201  
Brugeraholz 11:1911 / 228  
Armboth S, long 55:0114 / 151  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 25:5053 / 241  
Armboth long 51:475 / 155  
Hassel South - Long dnf  
Armboth middle 31:518 / 161  
Örtjärnsklitten dnf  
Hassel South - Middle 38:0514 / 179  
Hassel South - Short dnf  
 222:286 / 274  
Isebakketjern Many Controls 16:377 / 195  
Isebakketjern Middle 4 dnf  
Vätsäri 2 intro 20:082 / 176  
Armboth, short intro 18:046 / 204  
Smörvattnet - Intro 16:066 / 218  
Kycklingekulle - Middle 26:514 / 200  
Vätsäri middle 2 29:1523 / 198  
Aguiar da Beira - Pinheiro 26:3326 / 241  
 2dnf  
 3dnf  
 424:379 / 385  
Urberga - Middle 1 23:435 / 206  
Urberga - Intro 11:192 / 220  
 2dnf  
Paimio middle 18:574 / 224  
 2dnf  
Vätsäri 1 long dnf  
Chandossel Long 72:2412 / 163  
Vätsäri 1 night 32:135 / 163  
Chandossel Intro 16:546 / 175  
  17:4617 / 256  
Nödinge 2 Long 2 54:5413 / 186  
Hassel - Middle 39:0915 / 181  
Vätsäri middle 2 38:246 / 196  
Platte South, Middle 2 32:5718 / 192  
Vätsäri 1 middle 32:227 / 207  
portrait 7:168 / 218  
 27:1279 / 524  
 37:0448 / 524  
 47:0448 / 524  
 57:0339 / 524  
 67:0339 / 524  
 77:0448 / 524  
 86:597 / 524  
 9dnf  
 10dnf  
 116:597 / 524  
 127:0011 / 524  
 13dnf  
 146:585 / 524  
 156:597 / 524  
 16dnf  
 177:0011 / 524  
Winter middle 29:254 / 207  
 2dnf  
Platte South, Middle 31:5713 / 223  
Late Christmas Race 22:385 / 124  
It's a joke 30:3033 / 145  
Race 700 dnf  
Circle City Orthodox Christmas 24:5726 / 189  
Winter long dnf  
Isebakketjern Middle 3 Night 30:321 / 176  
Winter night 18:0316 / 195  
Platte Center, Middle 2 32:4813 / 184  
Platte Center, Middle 30:006 / 213  
Christmas Challenge - Middle 2 dnf  
Dalegarth W, middle 2 33:119 / 189  
Christmas Challenge - Sprint dnf  
Hassel Long 1 dnf  
Christmas Challenge - Middle 22:273 / 158  
Circle City Christmas night 29:2416 / 183  
Christmas Challenge - Intro 6:5721 / 167  
Dalegarth W, long 54:0313 / 149  
Isebakketjern Middle 2 34:0919 / 162  
Nödinge middle 2 36:343 / 174  
Final Campionat catalunya de Cat 28:034 / 146  
Isebakketjern Middle 1 34:3418 / 206  
Hassel Middle 3 30:396 / 147  
Kungälv 2/Nödinge Long 1 49:568 / 131  
Hassel - Middle 2 33:335 / 118  
Dalegarth W, middle 31:275 / 160  
Hassel - Middel 30:006 / 162  
An Ras 2021: Stage 9 15:0131 / 175  
 213:3344 / 330  
Isebakketjern Intro 3 15:0310 / 167  
 214:426 / 211  
Kyrkoberget middle 34:445 / 143  
Ski-O, Middle dnf  
Dalegarth W intro 18:2455 / 195  
CF 2006 4 night 31:225 / 117  
CF 2006 4, long dnf  
Quali Campionat de Catalunya 24:0517 / 177  
University of Vienna, Sprint dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Kungälv 2 Middle 1 28:257 / 161  
Winterleitenseen, Short 3 12:471 / 156  
Winterleitenseen Middle 6 29:5619 / 131  
Winterleitenseen S, Middle 5 dnf  
CF 2006 3 night 32:198 / 111  
CF 2006 4, middle  38:537 / 97  
Cr^onica 41:045 / 120  
Venice middle dnf  
Winterleitenseen, Middle 4 dnf  
Kungälv 2 Short 13:428 / 186  
Winterleitenseen, Middle 3 dnf  
Winterleitenseen Center, Short 2 dnf  
CF 2006 3 middle 36:083 / 147  
Winterleitenseen, Middle 2 dnf  
Winterleitenseen, Long 1 dnf  
[Austria Cup] Winterleitenseen 18:4412 / 169  
An Ras 2021: Stage 8 dnf  
Venice, sprint 2 dnf  
 2dnf  
 317:2224 / 178  
 416:3812 / 178  
 516:309 / 178  
[Training Camp] Winterleitenseen dnf  
Winterleitenseen NE, Training dnf  
An Ras 2021: Stage 7 31:459 / 144  
CF 2006 2 night 37:3611 / 102  
CF 2006 2 v2, middle 38:4413 / 127  
Elsaich, Biathlon Middle dnf  
[Austria Cup #10] Waschberg dnf  
[Austrian Championship]Waschberg dnf  
Waschberg, Training 9:4515 / 165  
CF 2006 conversion 2, middle 36:109 / 141  
Rydskogen Challenge #1 14:004 / 129  
Venice, 1 leg challenge2dnf  
Circle map2dnf  
Isebakketjern Intro 2 FIXED dnf  
Isebakketjern Intro 2 dnf  
Elsaich 25:287 / 173  
Sprint 9:3043 / 142  
 2dnf  
 38:506 / 172  
Isebakketjern 15:4826 / 199  
sargi dnf  
Venice sprint 12dnf  
 3dnf  
 418:0824 / 217  
sargia 211:384 / 200  
Facelift upon a CF 2006 map240:582 / 193  
Siitama night2dnf  
Kungälv 1 Middle 2228:558 / 200  
Reposärkät middle dnf  
Kungälv 1 Middle 12dnf  
Some old place in Italy dnf  
 2dnf  
Kungälv 1 Short 2 13:326 / 198  
Magdalenaholz Middle dnf  
Magdalenaholz Intro dnf  
Nya Varvet, Short 21:4128 / 181  
Siitama middle 30:4111 / 180  
beno c 16:005 / 176  
Joutsenenpesä 3 middle 40:225 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 22:4627 / 211  
High Rigg N, long dnf  
Joutsenenpesä middle 39:117 / 163  
JohnT 22:0213 / 170  
beni b dnf  
Aguiar da Beira 1 6:422 / 213  
High Rigg N, easy 22:524 / 178  
beni 1 a dnf  
Mount Halifaxham Gorge, long. dnf  
Joutsenenpesä night 32:317 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 31:423 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 26:505 / 189  
High Rigg N, middle 34:4429 / 214  
Hailuoto night 27:062 / 148  
Joutsenenpesä night 35:1311 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 dnf  
EGYPT 28:585 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 15:371 / 190  
 2dnf  
Kungälv 1 Short 17:4817 / 196  
Saarijärvi 3 night2dnf  
Middle Earth Cup 4, middle229:173 / 198  
Middle Earth Cup 4, training 11:524 / 153  
Saarijärvi night2dnf  
Platte, Training 9:1918 / 174  
Halland Night Middle 20:2929 / 139  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 dnf  
Middle Earth cup 3, middle 31:4912 / 145  
Middle Earth Cup 3, training 17:058 / 170  
Dawn Breaks dnf  
Middle Earth Cup 2, middle 33:4343 / 152  
Köttkulla Long 42:5012 / 161  
Night Middle 20:5714 / 148  
Prologue 9:443 / 194  
Fantasy Cup, Stage 8 dnf  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 dnf  
Middle Earth Cup 2, training 18:1322 / 164  
Kairobadet Middle 2 38:177 / 139  
Opening Night dnf  
Technical Challange, Q2 13:0729 / 135  
Technical Challange, Q1 dnf  
Fantasy Cup, Stage 1 36:2010 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle dnf  
Hemfjallstangen SO, long middle dnf  
Mantscha, Contour-O 31:052 / 130  
Kalkleiten-Buch, Short dnf  
Hemfjallstangen SO, short 23:5539 / 185  
r.old.m-E4 34:0410 / 158  
Langeland Day 1 27:133 / 137  
Jerash Day 1 dnf  
Mawbray, control picking 25:3719 / 123  
Kairobadet middle 34:4913 / 114  
Teisko 1 night  33:4418 / 92  
Øyberget Middle 28:396 / 126  
Fremo CP 26:1018 / 130  
Teisko 1 short 22:3715 / 152  
r.old.m-E3 31:076 / 128  
Teisko 1 middle 37:1012 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long dnf  
Manchester Farm dnf  
Carwell's Labyrinth S, short 20:2512 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 34:2314 / 135  
r.old.m-E2 dnf  
Kairobadet Short dnf  
Carwell's Labyrinth long 66:0411 / 105  
WOC2021-Are you ready? dnf  
Carwell's Labyrinth short middle229:2717 / 186  
Portugal O' Summer 33:0034 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics)2dnf  
Hawse End short 22:3518 / 148  
Riddarhyttan 3 10:1917 / 137  
WOC-Training-E5 dnf  
An Ras 2021: Stage 5 dnf  
Kauppi 1 middle 34:3817 / 179  
Not another Australian map! 22:3818 / 191  
Oversee, Sprint 1 dnf  
Dalegarth moderate 18:0112 / 172  
Resafjellet dnf  
Africa - City Tour dnf  
Short one 16:147 / 140  
Kårsta, short night 22:263 / 125  
Borrowdale middle 2 35:389 / 128  
 236:5225 / 181  
 333:554 / 181  
Saarijärvi middle 2 33:109 / 124  
Kårsta, middle 33:0712 / 153  
Borrowdale easy 16:5418 / 158  
Kauppi 3.5 middle 32:501 / 120  
Kårsta, short 19:0622 / 202  
Kauppi 3.4 middle 38:1018 / 125  
Malaysian shortie 22:5312 / 181  
Borrowdale middle 1 32:285 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 41:4822 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 dnf  
Return of Holly Hell - Sprint 1 22:2015 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 29:5618 / 204  
Saarijärvi middle 40:3118 / 158  
Night Middle, forest sprint  dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:3818 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 20:3320 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 46:405 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 35:1537 / 235  
THe Final dnf  
Melville Caves 42:1720 / 179  
Kauppi 3.5 long dnf  
Return of Holly Hell - Night 2 dnf  
MidEarth 9, Mordor without tears 20:2836 / 175  
Middle Earth 8, grand final dnf  
Swedish middle dnf  
Middle Earth 7, Long 61:539 / 105  
Middle Earth 6, long training 18:117 / 150  
Korong Spur Long 2 53:4516 / 122  
Kauppi 3.1 night 32:419 / 104  
Portugal by night 34:1623 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 30:2419 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 33:2414 / 149  
Kitluv Revir 2/2 dnf  
Korong Spur Middle 2 35:3045 / 167  
Middle Earth 4, Night 41:217 / 100  
Kitluv Revir 1/2 15:2035 / 187  
 2dnf  
Kauppi 3.4 long 62:1313 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 25:3820 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 32:307 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:4123 / 219  
Korong Spur Night 22:1421 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 28:595 / 203  
Short course 13:5816 / 156  
Korong Spur Long dnf  
Korong Spur Middle 27:4022 / 224  
Pedrogao (1) 30:196 / 174  
Korong Spur Intro 12:0455 / 260  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 710:4390 / 551  
 8dnf  
 910:4085 / 551  
 10dnf  
 1110:3982 / 551  
 12dnf  
 13dnf  
 14dnf  
 1510:3675 / 551  
 1610:3162 / 551  
 1710:3469 / 551  
 18dnf  
 19dnf  
 2010:3162 / 551  
 2110:2848 / 551  
 2210:3059 / 551  
 2310:2745 / 551  
 2410:2953 / 551  
 25dnf  
 2610:2848 / 551  
 27dnf  
 2810:2317 / 551  
 2910:2636 / 551  
 30dnf  
 3110:2636 / 551  
 32dnf  
 33dnf  
 34dnf  
 3510:2424 / 551  
 36dnf  
 3710:2636 / 551  
 38dnf  
 39dnf  
 4010:2848 / 551  
 4110:229 / 551  
 4210:229 / 551  
 43dnf  
 4410:2636 / 551  
gsdivoc21 (8) 43:008 / 121  
Snow Maze dnf  
Return of Holly Hell - Night 42:2422 / 141  
test3 24:418 / 51  
test2 dnf  
test1 15:245 / 99  
Costa de Lavos (1) 29:3415 / 162  
Kauppi 3.3 37:2630 / 145  
Kauppi 3.2 middle 32:302 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 30:2116 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 24:3424 / 215  
 2dnf  
 3dnf  
 422:013 / 307  
Askham 2 - easy course 14:3318 / 207  
Askham 1 34:4131 / 157  
Middle south dnf  
Osso da Baleia 1 28:0828 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 26:5033 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 24:1923 / 265  
 222:1510 / 385  
Short fast course  5:2310 / 211  
Waterfall dnf  
[CFWOC21]-Sprint 16:1637 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 dnf  
NIght Middle distans 24:0410 / 124  
[CFWOC21]-Night 42:5525 / 205  
Kauppi 3.1 43:5525 / 154  
Brügg Sprint dnf  
Soria Sprint Training dnf  
 2dnf  
Fairbanksford Steeps, Long dnf  
[CFWOC21]-Long 77:1413 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 63:3228 / 159  
Brügg Prolog dnf  
Teeside Sprint Training dnf  
Long 39:156 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 dnf  
[CFWOC21]-Middle 38:1226 / 341  
 2dnf  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:5447 / 150  
 24:05199 / 412  
 32:4471 / 412  
 4dnf  
 52:3823 / 412  
 6dnf  
 7dnf  
 82:3616 / 412  
 9dnf  
 10dnf  
 11dnf  
 122:3511 / 412  
 132:3511 / 412  
 14dnf  
 152:3511 / 412  
 162:3616 / 412  
Kaakkurinlammi - Middle 30:5221 / 181  
High Rigg 4, long dnf  
Svata Anna, Middle dnf  
North side Easy 17:008 / 169  
Bran, Short 16:4612 / 215  
Svata Anna, Short 9:5112 / 238  
gsdivoc21 (7) 39:3524 / 151  
Middle Downy Forest 13:306 / 103  
Chiswickfield National Park  13:4215 / 110  
test1 dnf  
[CFWOC2021]-Training2 25:00121 / 346  
 2dnf  
 318:2190 / 698  
 417:4874 / 698  
 517:4071 / 698  
 6dnf  
 717:3267 / 698  
 817:1652 / 698  
 917:1652 / 698  
 1017:0945 / 698  
 11dnf  
 1217:0945 / 698  
 1317:0441 / 698  
 1417:0236 / 698  
 15dnf  
 1617:0945 / 698  
 17dnf  
 18dnf  
 1917:0030 / 698  
 20dnf  
 2117:0030 / 698  
 2217:0133 / 698  
 2317:0337 / 698  
 24dnf  
 25dnf  
 26dnf  
 2717:0337 / 698  
 28dnf  
 2916:5826 / 698  
 30dnf  
 31dnf  
 32dnf  
 33dnf  
 3416:5319 / 698  
 3516:4913 / 698  
 3616:5420 / 698  
 3716:5420 / 698  
 38dnf  
 3916:5524 / 698  
 4016:4913 / 698  
 4116:4511 / 698  
 42dnf  
 43dnf  
 44dnf  
 4516:407 / 698  
 46dnf  
 4716:395 / 698  
 4816:407 / 698  
 49dnf  
 5016:383 / 698  
 51dnf  
 52dnf  
 5316:419 / 698  
 54dnf  
 5516:383 / 698  
 56dnf  
 5716:321 / 698  
 58dnf  
 59dnf  
 60dnf  
 61dnf  
 6216:395 / 698  
gsdivoc21 (6) 41:5520 / 122  
gsdivoc (5) 26:2428 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 30:1928 / 178  
gsdivoc (4) 55:1221 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 42:3014 / 188  
Darnaway - Wrap up warm dnf  
Chesterwoodham Farm 22:021 / 98  
test2dnf  
San Giovanni Bonus2dnf  
Fell Pond Course 3 dnf  
San Giovanni 3 7:1212 / 115  
San Giovanni 2 10:577 / 136  
San Giovanni 15:006 / 205  
newbury national preserve  20:2640 / 153  
[CFWOC21]-Training1 14:0944 / 384  
 2dnf  
 312:50422 / 1385  
 411:08292 / 1385  
 5dnf  
 612:06382 / 1385  
 7dnf  
 811:28343 / 1385  
 911:01257 / 1385  
 1011:09298 / 1385  
 1111:06282 / 1385  
 12dnf  
 1311:00249 / 1385  
 1411:01257 / 1385  
 15dnf  
 1611:06282 / 1385  
 1710:44155 / 1385  
 18dnf  
 1910:51212 / 1385  
 20dnf  
 21dnf  
 22dnf  
 23dnf  
 24dnf  
 2510:49194 / 1385  
 26dnf  
 27dnf  
 2810:47179 / 1385  
 29dnf  
 30dnf  
 3110:55227 / 1385  
 3210:49194 / 1385  
 33dnf  
 34dnf  
 35dnf  
 36dnf  
 3710:50205 / 1385  
 3810:43145 / 1385  
 39dnf  
 4010:42136 / 1385  
 41dnf  
 42dnf  
 43dnf  
 44dnf  
 4510:43145 / 1385  
 46dnf  
 47dnf  
 4810:58241 / 1385  
 49dnf  
 50dnf  
 51dnf  
 5210:45166 / 1385  
 53dnf  
 5410:48185 / 1385  
 5510:46171 / 1385  
 56dnf  
 5710:44155 / 1385  
 58dnf  
 5910:43145 / 1385  
 60dnf  
 61dnf  
 62dnf  
 63dnf  
 64dnf  
 65dnf  
 66dnf  
 67dnf  
 6810:46171 / 1385  
 6910:49194 / 1385  
 70dnf  
 71dnf  
 7210:39108 / 1385  
 7310:44155 / 1385  
 7410:38102 / 1385  
 75dnf  
 7610:40114 / 1385  
 77dnf  
 78dnf  
 7910:39108 / 1385  
 8010:38102 / 1385  
 81dnf  
 82dnf  
 8310:41126 / 1385  
 8410:40114 / 1385  
 85dnf  
 86dnf  
 87dnf  
 8810:43145 / 1385  
 89dnf  
 9010:42136 / 1385  
 91dnf  
 92dnf  
 93dnf  
 94dnf  
 9510:41126 / 1385  
 96dnf  
 97dnf  
 9810:39108 / 1385  
 99dnf  
 10010:40114 / 1385  
 10110:40114 / 1385  
 10210:3793 / 1385  
 10310:39108 / 1385  
 10410:3793 / 1385  
 10510:3793 / 1385  
 10610:3680 / 1385  
 107dnf  
 108dnf  
 10910:3680 / 1385  
 11010:3680 / 1385  
 11110:3565 / 1385  
 11210:3680 / 1385  
 113dnf  
 114dnf  
 115dnf  
 116dnf  
 11710:3343 / 1385  
 118dnf  
 11910:40114 / 1385  
 12010:3680 / 1385  
 12110:3680 / 1385  
 122dnf  
 12310:3680 / 1385  
 124dnf  
 12510:3455 / 1385  
 12610:3565 / 1385  
 12710:3226 / 1385  
 128dnf  
 129dnf  
 130dnf  
 13110:3565 / 1385  
 132dnf  
 133dnf  
 13410:40114 / 1385  
 13510:3793 / 1385  
 136dnf  
 137dnf  
 138dnf  
 13910:3455 / 1385  
 140dnf  
 141dnf  
 142dnf  
 14310:3565 / 1385  
 144dnf  
 145dnf  
 146dnf  
 147dnf  
 148dnf  
 149dnf  
 150dnf  
 151dnf  
 152dnf  
 153dnf  
 154dnf  
 15510:3455 / 1385  
 156dnf  
 15710:3565 / 1385  
 158dnf  
 15910:3117 / 1385  
 16010:3117 / 1385  
 16110:3117 / 1385  
 162dnf  
 163dnf  
 164dnf  
 16510:3455 / 1385  
 16610:3565 / 1385  
 167dnf  
 16810:3226 / 1385  
 169dnf  
 17010:3226 / 1385  
 171dnf  
 17210:3455 / 1385  
 173dnf  
 174dnf  
 175dnf  
 176dnf  
 177dnf  
 178dnf  
 179dnf  
 18010:3343 / 1385  
 18110:3117 / 1385  
 18210:309 / 1385  
 18310:3117 / 1385  
 184dnf  
 18510:3226 / 1385  
 186dnf  
 18710:309 / 1385  
 188dnf  
 189dnf  
 19010:309 / 1385  
 191dnf  
 192dnf  
 193dnf  
 194dnf  
 195dnf  
 196dnf  
 197dnf  
 198dnf  
 199dnf  
 200dnf  
 20110:3117 / 1385  
 202dnf  
 203dnf  
 204dnf  
 205dnf  
 206dnf  
 207dnf  
 20810:3226 / 1385  
 209dnf  
 210dnf  
 211dnf  
 212dnf  
 213dnf  
 214dnf  
 215dnf  
 216dnf  
 217dnf  
 218dnf  
 219dnf  
 22010:3226 / 1385  
 22110:3226 / 1385  
 22210:3343 / 1385  
 223dnf  
 224dnf  
 225dnf  
 226dnf  
 227dnf  
 228dnf  
 229dnf  
 230dnf  
 231dnf  
 232dnf  
 233dnf  
 234dnf  
 235dnf  
 236dnf  
 237dnf  
 23810:3565 / 1385  
 239dnf  
 240dnf  
 241dnf  
 242dnf  
 243dnf  
 244dnf  
 245dnf  
 24610:3226 / 1385  
 247dnf  
 24810:3226 / 1385  
 249dnf  
 250dnf  
 251dnf  
 252dnf  
 25310:3117 / 1385  
 254dnf  
 255dnf  
High Rigg 3 20:0731 / 233  
Fantasy Cup, Stage 10 17:5218 / 218  
gsdivoc (3) 36:506 / 141  
gsdivoc(2) 55:0020 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 15:0218 / 210  
Darnaway - Half Eleven 32:5412 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 17:1922 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 39:0312 / 188  
gsdivoc21(1) dnf  
Vähäjärvi 2, middle 50:4418 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 38:1510 / 221  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 8247:2327 / 222  
Fantasy Cup, Stage 7 21:5316 / 218  
Setmurthy 3 34:414 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 14:4416 / 205  
Fantasy Cup, Bonus 17:3219 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  dnf  
Whinlatter 2 22:1625 / 179  
Fantasy Cup, Stage 52dnf  
Fantasy Cup, Stage 4 25:5023 / 200  
Whinlatter 23:078 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 dnf  
Fantasy Cup, Training B 8:0835 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 10:0611 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 49:0816 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 29:5618 / 195  
Fantasy Cup, Training A 8:0814 / 203  
Setmurthy 2 34:4313 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy27:4321 / 191  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:038 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 26:2817 / 148  
Circle city Christmas night 2020 dnf  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:139 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard dnf  
Österrödjeberget night 29:3011 / 142  
 228:365 / 208  
Buchwald, Bonus 19:2719 / 157  
Buchwald, Night dnf  
Buchwald, Middle 23:3313 / 203  
Buchwald, Training 6:5312 / 205  
Dalegarth 2 51:0013 / 144  
sdasd 13:4111 / 123  
UFSM - Ok 13:4616 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 62:5118 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Maria Trost, Short 15:5214 / 190  
Ardnaskie 4 25:189 / 126  
Ardnaskie 2 dnf  
Manesty, West Cumberland 29:065 / 144  
Ardnaskie 1 dnf  
Joutsenenpesä middle 4 33:4312 / 131  
Nr. 400 - The Map 18:3017 / 198  
Babylon, Middle 28:0021 / 186  
Joutsenenpesä night 34:105 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 35:577 / 154  
Chaud Clapier - Middle dnf  
Österrödjeberget middle 27:2820 / 186  
Vähäjärvi 1 middle 2 36:1217 / 178  
Växjö OK middle 31:1619 / 176  
Vähäjärvi 2 night 42:4716 / 128  
White Sands NP Middle 1 41:0213 / 159  
Vähäjärvi nigh 36:2311 / 139  
[CoronaBlues]-E19 dnf  
Vähäjärvi middle 1 36:4527 / 197  
[CoronaBlues]-E18 34:2413 / 224  
Erskine 2 12:2526 / 157  
Erskine 1 16:0632 / 208  
Darnaway 10 o'Clock dnf  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:3334 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 5:5920 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:0615 / 192  
 26:393 / 256  
Kalkleiten, Sprint 11:5340 / 183  
Kalkleiten, Long 52:5124 / 135  
Hansta West, long 80:458 / 123  
Hansta West, middle 2 35:4615 / 185  
Hofwald, Long 43:3116 / 154  
Hofwald, Short 6:4816 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:0113 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:0012 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:3711 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 16:365 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 50:2515 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 51:5516 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:057 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 26:365 / 264  
Hansta West, Night dnf  
Ghosttown V2 Ghostrace 18:3226 / 132  
Ghosttown V2 dnf  
Col de la Chau - Middle (3?) 39:3528 / 191  
SCFL S2 R5 36:177 / 154  
Ghosttown 20:4846 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 24:3430 / 165  
Kalkleiten Middle 3 19:3211 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 23:0822 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 27:2646 / 180  
 2dnf  
Upie - Short sprint 10:5130 / 194  
SCFL S2 R4 33:0122 / 189  
CFEB 2020-11-15 46:441 / 88  
Forest Umbra, Middle 33:3027 / 192  
 2dnf  
A run on the beach  20:2329 / 112  
3.4k 11c 33:124 / 62  
Holdhusfjell - Middle 3 dnf  
 2dnf  
 330:3327 / 215  
Hansta West, middle 31:0222 / 158  
[CoronaBlues]-E17 35:4818 / 177  
The real night 19:132 / 80  
 2dnf  
Björköby middle 33:5716 / 151  
 233:5418 / 199  
SCFL S2 R3 43:2814 / 165  
[CoronaBlues]-E16 39:2716 / 157  
Hailuoto night 30:5812 / 121  
Hansta West, Short 24:0327 / 180  
Nya Varvet, Middle 25:5215 / 157  
 226:1126 / 219  
 3dnf  
Hamrångefjärden Middle 24:1121 / 156  
WOC2020 dnf  
[CoronaBlues]-E15 26:1119 / 195  
Larsmo long 56:1916 / 116  
Söder Getaren Middle  23:1312 / 189  
 2dnf  
CFEB 2020-11-01 50:107 / 99  
 247:193 / 112  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 44:205 / 145  
Kyrkoberget middle 34:0212 / 147  
 234:2719 / 205  
Graz - Waltendorf, Sprint dnf  
Peruspohjanvuori long night dnf  
Peruspohjanvuori long / middle 57:5011 / 128  
Hailuoto middle 2 30:0324 / 182  
 2dnf  
Hollola night 2 39:3315 / 135  
Hollola middle 2 37:5321 / 196  
CFEB 2020-10-15 57:5413 / 80  
SCFL S2 R1 38:2314 / 171  
SCFL S2 Placement Race 40:4818 / 184  
Not another maze dnf  
GSDIVOC10 53:497 / 81  
GSDIVOC9 43:436 / 90  
GSDIVOC8 23:3314 / 152  
 223:3018 / 232  
 3dnf  
 421:222 / 232  
GSDIVOC7 40:4918 / 136  
Tähtiniemi 1 night dnf  
GSDIVOC6 31:0812 / 126  
 2dnf  
GSDIVOC5 dnf  
 229:5310 / 223  
Tähtiniemi 1 middle242:0122 / 182  
 339:1413 / 182  
CFEB 2020-10-01 49:5313 / 107  
GSDIVOC2dnf  
GSDIVOC4237:1716 / 152  
Tähtiniemi 3 real night2dnf  
Tähtiniemi 3 night248:4321 / 129  
GSDIVOC32dnf  
GSDIVOC22dnf  
Tähtiniemi 3 middle236:1120 / 225  
GSVIDOC12dnf  
 3dnf  
CFEB 2020-09-15248:026 / 126  
Hansta East, Long2dnf  
Mount Dufferin 6 25:3315 / 179  
Hansta East, Middle dnf  
Mount Dufferin 4 23:2715 / 114  
Hansta, Middle 29:2121 / 135  
M3 Hofwald 33:1330 / 121  
Hansta, Short 12:5722 / 174  
Cheire de come - Middle 2 dnf  
Mount Dufferin 2 20:4618 / 128  
Mount Dufferin 1 34:3922 / 176  
Teesside University 2 dnf  
Free club on line dnf  
San Giovanni 1 dnf  
trial by fire 17:1453 / 188  
competition rings 13:1216 / 204  
[CFWC2020]-E17 32:1429 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 18:1846 / 349  
Oldie but NOT goldie.  dnf  
10mila202x-training dnf  
[LOTR-SC] Helms Deep 12:0064 / 284  
Chaud Clapier - Night dnf  
[CFWC2020]Round8-Training dnf  
[CFWC2020]Round5-Training 15:0945 / 502  
[MV2020] Gara2 - The Real One dnf  
Härkävuori - Middle dnf  
Tour de France Part 2 dnf  
Orrdals klint 2 middle 28:0443 / 265  
 2dnf  
FEGADO [Model Event] 9:2828 / 270  
[MARS] Victoria Crater 23:195 / 356  
Tour de France Part 1 (short) 18:5524 / 382  
Orrdals klint middle 2 28:4244 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? dnf  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 15:3288 / 326  
[MV2020] Gara1 18:2459 / 438  
 2dnf  
Final Copa Cat 3_5_2020 dnf  
morkvedmarka sprint dnf  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 dnf  
Les mines du Roi Salomon - Intro 5:05177 / 414  
Boatorp Middle 30:0919 / 280  
 2dnf  
HuBei orienteering dnf  
[Rookie] Blumau, Short 3 17:4842 / 304  
[CFWC2020]Round4-Training 23:0256 / 484  
[MV2020] Allenamento1 22:1724 / 253  
 222:2636 / 290  
Polish Championships Middle 24:1619 / 291  
 2dnf  
[Profi] Blumau, Middle 1 dnf  
[Rookie] Blumau, Short 2 17:4379 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 17:323 / 325  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2418 / 207  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 21:5233 / 317  
Orrdals klint night, short 24:2732 / 238  
Haukkavuori cliffs 39:0937 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 15:1040 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 5:3340 / 236  
[CFWC2020]-E6 63:2137 / 453  
[CFWC2020]-E5 35:1651 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 20:5935 / 601  
 222:0787 / 841  
[RCC]-E3 27:2824 / 157  
[RCC]-E2 27:5656 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 31:5284 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 26:1663 / 483  
Somewhere middle 4 37:5539 / 219  
Pomaria Village 14:3318 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 47:2839 / 151  
GoenteModelEvent 0:5244 / 151  
[RCC]-E1 dnf  
short forest 21:0122 / 274  
 254:26215 / 320  
Mynttila - Long 61:4870 / 258  
Mynttila - Intro 7:1620 / 415  
bamboo middle 18:5817 / 206  
yixing banboo dnf  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
Platabek dnf  
Reposärkät 38:0712 / 215  
Västersjön, middle 22:0543 / 309  
[CFWC2020]-E4 dnf  
[CFWC2020]-E3 31:07102 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 19:52144 / 569  
 221:25270 / 838  
Lammhult, easy sprint 10:3847 / 396  
Sätila - middle dnf  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 16:4931 / 379  
Hakarp - middle 29:5535 / 279  
Fusine 2 dnf  
CFEB 2020-05-01 dnf  
Fusine refurbished <10min 13:0738 / 346  
Korvatunturi middle 2 36:3152 / 249  
Kvänsås 36:407 / 175  
Sprint-Cup E3 dnf  
Sprint-Cup E2 16:1261 / 419  
 223:35268 / 533  
Oronmylly West Long 54:4732 / 193  
Sprint-Cup E1 dnf  
High Chaparral forest - Middle 42:4725 / 210  
Old Summer Palace [Test] 13:2259 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 31:497 / 215  
Slättö sand, middle 33:5538 / 218  
Lewes Lake, Middle dnf  
Mäntänvuori | Middle 42:5544 / 243  
 2dnf  
 3dnf  
Suololuopal middle 3 37:5352 / 257  
Etang de Lers - Night 28:1448 / 322  
 234:27198 / 366  
city sprint dnf  
city middle dnf  
City Long dnf  
LockdownO - Day 4 Fix - Course C 15:4313 / 144  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 42:3266 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 12:1655 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 12:3543 / 461  
[CFWC2020]-E2 75:4650 / 525  
[CFWC2020]-E1 32:2671 / 614  
Oak Reservior Middle 21:1513 / 189  
[CFWC2020]-Training 14:2639 / 660  
 214:59128 / 1265  
[CoronaBlues]-E14 dnf  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 6:03117 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A dnf  
Josephgrund Sprint Challange C dnf  
Josephgrund Sprint Challange B 24:0974 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A dnf  
[NJ2D The Game] Middle - White 14:4876 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Black 35:3422 / 208  
Bran, Middle 4 26:3157 / 305  
Bran, Middle 3 24:1534 / 332  
[CoronaBlues]-E13 31:3152 / 398  
Forbergåsen|Middle 30:4438 / 378  
Bran, Middle 2 28:4828 / 300  
Bran, Miidle 1 dnf  
Test2 NJ2D Lang 20:3115 / 171  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 20:03183 / 504  
[CoronaBlues]-E12 dnf  
Koantakanen middle 4 38:4638 / 224  
Pink Cacti 24:5313 / 279  
[CoronaBlues]-E11 54:2762 / 333  
SpanishCoronaChampionship 30:0429 / 242  
GS030420m dnf  
Test af Kirkemile upload 8:5312 / 201  
 2dnf  
Mäntänvuori | Short 21:0526 / 369  
Koantakanen middle 3 36:3225 / 277  
Akenstaka - Long 51:4929 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 34:3626 / 199  
[CoronaBlues]-E10 53:4232 / 312  
Kalajoki middle 3 dnf  
Bordasee, Controlpicking 33:5557 / 283  
Peguerinos Middle 31:5924 / 249  
 2dnf  
Middle distance Igualada 24:5421 / 190  
 2dnf  
Mount Kooyoora, test 6:5146 / 242  
Bordasee, short 2 18:3162 / 309  
Akenstaka - Short 17:2717 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 38:4336 / 267  
CFEB 2020-04-15 50:0216 / 182  
Haukkavuori middle 37:1437 / 253  
[CoronaBlues]-E9 47:0159 / 340  
Bordasee, short 26:19102 / 346  
Bordasee, middle 35:3655 / 291  
Isojärvi middle 4 36:5520 / 224  
[CoronaBlues]-E8 dnf  
GS280320S 23:3129 / 209  
GS280320L 51:0023 / 117  
GS280320M 28:1027 / 194  
Kangerluarsunnguaq - Middle 27:3551 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 dnf  
Gronholt Hegn - Middle 33:1638 / 205  
GS270320m 21:2420 / 208  
Kvarn | Middle 39:3534 / 275  
 238:0934 / 353  
[CoronaBlues]-E7 dnf  
[CoronaBlues]-E6 dnf  
San Giovanni - contour dnf  
 2dnf  
WOC 20032dnf  
[CoronaBlues]-E3236:2836 / 374  
CoronaMiddle2dnf  
CFEB 2020-04-01 47:447 / 131  
Valle Iruelas2dnf  
Loka,middle 23:2615 / 97  
SANTA ROSA 3 42:1617 / 87  
Idre, intro 11:1323 / 122  
kikirace 2 16:458 / 94  
kikirace 1 dnf  
Rovigo Sprint 18:1128 / 136  
Jyvaskyla - Intro 15:1433 / 119  
Nybo South - Night dnf  
[CF-WOC2020]-Middle 44:5021 / 114  
Happy new 5  29:0315 / 63  
Happy new year 4 dnf  
Happy new year 3 dnf  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 50:2514 / 95  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 46:3517 / 100  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 39:0224 / 110  
Basic dnf  
Hoøya Middle 26:4725 / 108  
Nybo Middle 29:3923 / 96  
Nybo Intro 17:4719 / 109  
Urban Night dnf  
Øyberget Middle dnf  
Beach Middle 26:0523 / 107  
[CF-WOC2020]-Long dnf  
Col du Night dnf  
Col du Remake dnf  
Christmas calendar#212dnf  
Night-sprint Sinte-Mette 16:5412 / 86  
Christmas calendar#8 31:1219 / 96  
Christmas calendar#7 34:3020 / 97  
Christmas calendar#6 14:0730 / 113  
Christmas calendar#5 42:0926 / 93  
Christmas calendar#4 24:2512 / 115  
Christmas calendar#3 44:0416 / 97  
Christmas calendar#2 27:4119 / 105  
Christmas calendar#1 32:3411 / 113  
RyaAsar-short dnf  
Vulcania - Middle 39:3716 / 104  
Utsjoki Night II 44:2219 / 72  
hanneksen kisa 20:128 / 66  
Dunas de Maspalomas (reused)  27:3512 / 98  
Huhus II 38:2412 / 72  
Huhus beisik run 40:2419 / 70  
Dogtrack in the year 2080 short 17:2327 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 15:2934 / 95  
Night in Lappland dnf  
CF-WorldCup2019-[FINAL]258:2629 / 149  
Suomi7 39:2227 / 90  
Loka, night middle 24:2225 / 78  
Alcubierre dnf  
Loka, short 18:4510 / 97  
Kytäjä Middle 2 dnf  
Return to Schönbrunn labyrinths dnf  
athletics 800mts.23:3051 / 160  
Kytäjä Night Long dnf  
H/D10RR course 22dnf  
Playa2dnf  
H/D10 RR course 127:5331 / 174  
Kytäjä Sprint219:4024 / 174  
Kalle Anka Mästerskapen dnf  
OneLegWonder #7 dnf  
OneLegWonder #6 9:0010 / 112  
Momarka Middle 25:4615 / 126  
 226:0129 / 182  
French WOC10 training 22:3028 / 136  
 2dnf  
 322:0438 / 200  
OneLegWonder #5 8:0620 / 112  
OneLegWonder #4 8:2812 / 107  
OneLegWonder #3 18:0475 / 114  
OneLegWonder #2 11:5651 / 121  
 2dnf  
 39:1239 / 232  
OneLegWonder #1 dnf  
CF-WorldCup2019-[E8] 40:1631 / 130  
CFEB 2019-09-01 57:0911 / 63  
CF-WorldCup2019-[E7] 49:3517 / 114  
SummerCup'19 E12-Final 39:0410 / 124  
SummerCup'19 E11-Long 85:5525 / 96  
SummerCup'19 E10-NightSprint 18:5657 / 125  
SummerCup'19 E9-Sprint217:0346 / 239  
CFEB 2019-08-15 dnf  
Gränjesåsvallen | Middle222:3528 / 213  
 3dnf  
[CF WOC 2019] Relay Leg3 dnf  
Backsjö middle 1 dnf  
Tour de la IKHP #4 18:2917 / 106  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 43:1136 / 136  
Poble de Lillet Nocturna 47:1422 / 99  
Isojärvi 3 middle 37:0230 / 125  
 235:1225 / 192  
[CF WOC 2019] Long 85:3434 / 108  
Isojärvi 2 middle 35:0135 / 127  
Horner Hütte 14:0617 / 114  
 2dnf  
Desert du Carlit day 1 50:309 / 90  
[CF WOC 2019] Middle dnf  
 242:2338 / 273  
CFEB 2019-01-15 85:0618 / 71  
Brainfartland Open dnf  
Tour de la IKHP #3 33:4612 / 85  
Isojärvi middle 3 37:0242 / 133  
island of carlit  29:5428 / 117  
 226:2925 / 196  
[WorldCup2018]-Final dnf  
[REUSE]Storklinten Middle 2 37:4918 / 97  
[WorldCup2018]-E9 dnf  
Isojärvi night 45:0322 / 77  
[WorldCup2018]-E8 55:4222 / 98  
[WorldCup2018]-E7 dnf  
Isojärvi middle 2 43:1218 / 95  
Tour de la IKHP #2 44:014 / 70  
CFEB 2018-12-09 dnf  
Isojärvi middle 39:4328 / 103  
[REUSE]Storklinten - Middle dnf  
 234:4045 / 200  
Ski-o Tomsk Sprint218:3527 / 159  
Larsmo (Luoto) middle 4 32:3818 / 108  
Edited Random dnf  
CFEB 2018-12-01 dnf  
Fun sprint221:3017 / 112  
lielstraupe2dnf  
Northern Winthrop Middle2dnf  
Tour de la IKHP #1 39:0627 / 88  
test2dnf  
Forrest Sprint2dnf  
Kukuljärvi II232:5919 / 100  
CFRace224:316 / 111  
[WorldCup2018]-E4245:0355 / 181  
Luco Aragon2dnf  
Nipfjället|Middle2dnf  
[WorldCup2018]-E2248:2733 / 171  
Sikovuori II 22:5633 / 106  
Sikovuori 20:4113 / 109  
 2dnf  
Kalajoki middle 2 dnf  
Nice fast run2dnf  
CFEB 2018-09-01 dnf  
Kyrkoberget night 2 35:0920 / 68  
Björköby middle 4 dnf  
Kyrkoberget middle 4 27:3316 / 100  
Hailuoto night dnf  
Hailuoto short 20:2614 / 114  
Col du Marchairuz 32:0519 / 72  
 225:266 / 108  
 3dnf  
Esten boylstonborough dnf  
CFEB 2018-05-15 dnf  
Levico Terme 9:381 / 96  
Hailuoto in the year 2099 middle 30:1019 / 100  
Metsäkylä middle 4 dnf  
CFEB 2018-08-01 52:3814 / 61  
Woman 11:5518 / 76  
 2dnf  
Sekotsuji 32:2011 / 58  
  dnf  
Aatsajoki Night 29:2922 / 66  
Aatsajoki 38:4931 / 90  
Oronmylly middle 3 37:3321 / 101  
Reposärkät middle 35:0736 / 112  
CFEB 2018-04-01 dnf  
1 32:1722 / 66  
[color treasures]-E3 dnf  
Oskarshamn Night Long 65:3232 / 82  
Konkalampi 1, middle 2 dnf  
Konkalampi 2 short 19:0033 / 87  
Spring Cup E3 Long Final dnf  
Spring Cup E2 Middle 31:4420 / 96  
Spring Cup E1 Sprint 14:5333 / 106  
Spring Cup Prologue 22:5660 / 104  
Livastinmäki middle 32:4439 / 119  
[color treasures]-E1 39:4335 / 110  
Rusia E2 - Middle Night2dnf  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue2dnf  
Middle Oskarshamn2dnf  
Summer 2017-E3 dnf  
Archipelago middle 39:0136 / 110  
Pineforest 2 middle 40:2823 / 110  
Sarajärvi long 64:4629 / 93  
LongLake Model dnf  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3222:0941 / 162  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 dnf  
Sarajärvi middle dnf  
Couto da Arnela - Middle dnf  
CFEB 2017 mar E3 28:1927 / 81  
Pineforest short 34:5356 / 171  
Bauerskogen Long 54:1451 / 119  
Gullåsaberget Middle 23:4965 / 149  
 2dnf  
Nipfjället - Sprint dnf  
Forbergåsen - Middle 35:0149 / 134  
Walking on the Moon dnf  
Dense Forest ;) 6:5757 / 119  
CF-League | Hidden meadow Short dnf  
Houtu Middle Distance dnf  
CF-League | MelvilleCaves Long2dnf  
Mount Kooyoora, Middle dnf  
La Totale, Middle dnf  
CF-League | Hidden meadow Long2dnf  
CF-League | ForÊt oubliée Short 18:5659 / 169  
Platte - Dürrgraben 21:2446 / 118  
 2dnf  
 319:3530 / 164  
Skatås Middle dnf  
[World Cup 2016]-E20 Vardasen dnf  
CF-League | JWOC Middle W20 26:2857 / 165  
Pre Halloween - 300 Special dnf  
CF-League | Resafjellet Middle 1 dnf  
CF-League/Southern Fairbankswood dnf  
 221:2236 / 150  
CF-League | Rudan Middle 2 45:4242 / 150  
Huuhkainvuori 2 middle 46:0743 / 128  
yo 15:0023 / 104  
ski - o Kazahstan 19:3746 / 113  
Huuhkainvuori night 42:4925 / 87  
Ski-o dnf  
CF-League | ForÊt oubliée Short dnf  
Huuhkainvuori short dnf  
CF-League | Rudan Middle 40:0746 / 163  
CF-League | Munkedal Middle 49:1749 / 161  
Middledistance 22:3152 / 166  
Blumau - fast one 4 25:5452 / 156  
CF-league | JWOC-Middle M20 34:1564 / 199  
 2dnf  
 330:3661 / 323  
Hikuwai Middle dnf  
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr dnf  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 39:1071 / 191  
 230:2350 / 303  
 3dnf  
Somewhereforest 2b middle 44:4935 / 126  
Hikuwai Short 2 27:3032 / 119  
Real Somewhereforest 2b night dnf  
Somewhereforest 2b night 46:3425 / 97  
Hikuwai Short 33:1356 / 168  
Somewhereforest 2 middle 47:1852 / 136  
Little Ashland OPEN 23:046 / 83  
Downeyboroughboro OPEN 11:1222 / 102  
Blumau - fast one 3 dnf  
 2dnf  
Blumau - fast one 2 dnf  
Blumau - fast one dnf  
 2dnf  
 323:1780 / 223  
 420:4041 / 223  
Somewhereforest 2 19:4369 / 161  
 217:2952 / 231  
Blumau, Middle 2 34:0248 / 133  
Blumau Middle 42:0982 / 149  
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr dnf  
Olberget | Middle-Night 51:5526 / 118  
Lammhult, sprint dnf  
 217:39101 / 250  
 315:2629 / 250  
Trout 14:4721 / 104  
 2dnf  
Art, short dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Fylleryd, middle dnf  
 218:4564 / 234  
Olberget | C-pick 51:2440 / 160  
Olberget | Middle dnf  
 2dnf  
oocup dnf  
  dnf  
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr dnf  
1,8 KM2dnf  
East Selma Lake Middle2dnf  
Maze Event dnf  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn 41:5150 / 153  
Teisko middle 38:2339 / 153  
 238:2155 / 224  
 337:3949 / 224  
Boaze de agost 2016 dnf  
[World Cup 2016]-E14 P.d.Fuorn dnf  
Sprint Cup 9 16:4148 / 138  
 2dnf  
 314:3340 / 199  
Sprint Cup 8 20:0766 / 164  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn 36:1150 / 174  
Southern Boston Preserve dnf  
Reposärkät short/middle 42:1226 / 120  
Upper Atkinson National Preserve dnf  
Rautajärvi short 25:4544 / 158  
 225:2048 / 216  
Livastinmäki short 32:2739 / 131  
Sprint Cup 7 dnf  
Konkalampi 2, short dnf  
Sprint Cup 6 dnf  
Sprint Cup 5 18:0333 / 119  
Sprint Cup 4 dnf  
Sprint Cup 3 dnf  
Sprint Cup 2 dnf  
Philochillo's Sprint Cup dnf  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 31:4249 / 157  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 60:5543 / 123  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long279:1663 / 213  
Konkalampi 3 short228:3663 / 186  
EYOC2016 Long Men sixteen2dnf  
Hh2dnf  
EYOC2016 Long Men eighteen2dnf  
Kaltrimdas dnf  
Somewhereforrest long dnf  
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori281:5586 / 185  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns2dnf  
Jukola hype Leg 7 dnf  
Jukola hype Leg6 dnf  
June No 5 dnf  
Jukola hype Leg 4 dnf  
Jukola hype Leg3 dnf  
June No 4 dnf  
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori dnf  
Buchwald, Middle dnf  
Philochillo Cup 1 - E 5:5146 / 108  
Philochillo Cup 1 - D 3:3558 / 113  
Philochillo Cup 1 - B 3:3874 / 132  
Philochillo Cup 1 - A 4:1837 / 150  
Trimdas long (middle) dnf  
Sprint training 2 22:0153 / 145  
Sprint training 16:3276 / 153  
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen 46:2149 / 156  
Schönbrunn Irrgarten sprint dnf  
Somewhere forrest 2 middle 41:4450 / 125  
Trimdas short 20:0448 / 158  
Summercamp Day 2 dnf  
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen dnf  
Somewhereforrest short dnf  
Rock Sprint 11:2640 / 157  
[World Cup 2016]-E4 Eggemoen 69:5648 / 142  
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen 69:0363 / 149  
Koantaus short 27:0952 / 149  
Metsätalonkulma 2 30:4769 / 132  
Metsätalonkulma dnf  
Romevaara night dnf  
Hamina sprint dnf  
Romevaara 2 30:0449 / 159  
East Rugglesburg 14:5753 / 135  
 214:3351 / 182  
Pakkala night 36:4645 / 113  
Kalngale middle 43:2336 / 153  
Reposärkät night dnf  
Punching Race!!!  dnf  
Reposärkät long 76:0344 / 103  
Peruspohjanvuori night 52:2133 / 97  
Pakkala middle 39:3946 / 141  
color maps recycled - E32 Final dnf  
color maps recycled - E31 dnf  
Madrasham dnf  
color maps recycled - E30 86:3243 / 124  
color maps recycled - E29 29:3956 / 159  
color maps recycled - E2§ dnf  
color maps recycled - E27 dnf  
Irbene middle dnf  
Reposärkät 2 short dnf  
Kalngale 33:5794 / 150  
Peruspohjanvuori long dnf  
Carnikava, short distance dnf  
Reposärkät sprint 22:5739 / 127  
 234:17102 / 168  
Pakkala sprint dnf  
Garciems Middle dnf  
color maps recycled - E23 80:0652 / 103  
Manga Pirau - Sprint dnf  
 2dnf  
Western Irbene Middle dnf  
color maps recycled - E21 37:5228 / 124  
CF WOC Middle Spectator | Long 56:2238 / 117  
CF WOC Night Spectator | Short 17:5982 / 146  
CF WOC Night Spectator | Middle 24:1858 / 154  
Halseboda|Intro 23:0687 / 197  
Kaukas #1 dnf  
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE 9:3458 / 119  
Kauppi east sprint 20:1597 / 168  
Tumba umba  dnf  
Tobelbad Middle 3 23:3348 / 145  
Siitama sprint dnf  
Lethola - CF WOC16 Reminder 47:2776 / 158  
Joutsenenpesä sprint 21:0988 / 190  
[Standard] Smistad 2 74:2265 / 128  
Joutsenenpesä night dnf  
Middle Distance dnf  
Tobelbad Middle 2 28:1246 / 134  
Lehtola CF1 40:5887 / 174  
Joutsenenpesä, middle dnf  
OCADconvert Standard 2 10:0449 / 136  
Kalkleiten 3, Standard 29:0643 / 117  
Kalkleiten 2 - Standard 19:0049 / 133  
Kalkleiten - Standard 16:2450 / 164  
OCADconvert Standard 6:5238 / 130  
Ragnitz, One Leg Wonder 9:3795 / 153  
Kuivuri, middle 34:0283 / 164  
[Ski-O] Waltendorf dnf  
Middle Series dnf  
El Sprinto 2 dnf  
o-ints 4 dnf  
Hamina sprint 18:5350 / 126  
Canada Israel short night dnf  
Canada Israel Short dnf  
Styrian Sprint Series dnf  
Contour O 7 dnf  
Aborrtjärn Short dnf  
Contour O 5 8:5536 / 91  
Contour O 4 14:4341 / 102  
Contour O dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 dnf  
Styria Cup 14 85:5834 / 74  
Styria Cup 13 41:0424 / 111  
Styrian Short Track 12 43:4239 / 108  
The maze runner dnf  
Iladalen short night 15:3757 / 137  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 45:5047 / 122  
Klepp 13:0253 / 126  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 60:3056 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 51:5457 / 147  
Iladalen Middle 2 36:1861 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Intro dnf  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 32:1437 / 124  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 dnf  
Styrian Short Track 10 32:1142 / 93  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 dnf  
Kivijärvi Sprint 2 25:3178 / 106  
KRIM.NASH! race3! dnf  
[World Cup 2015] Stage #4 dnf  
Teisko Short 21:0477 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 dnf  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 19:0690 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 71:4268 / 127  
Fast and furious!! dnf  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 dnf  
[CF Beginner] finnish map#2 28:3854 / 153  
Short forest course 22:3730 / 79  
[CF Beginner] finish map 25:4348 / 139  
[Beginner] Ulfsbakk South 26:4563 / 144  
Trondheim Sprint dnf  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 56:4553 / 130  
Citad Svizra [Sprintcup] E5 dnf  
Jukola 2015, short 2 26:4740 / 132  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 dnf  
Jukola 2015, short 19:0058 / 157  
Scotland Stage 5 and final dnf  
Scotland Stage 4 Ulta long 86:2615 / 40  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 dnf  
Selmaham Preserve - Middle dnf  
Torebrate South Long dnf  
dude sprint dnf  
Castle Made Of Sand, Sprint 20:4656 / 148  
WOC Middle Men 2010 - part 1 20:0946 / 89  
WOC 2010 Middle Men part 1 21:1344 / 109  
City Sprint 2 23:2333 / 116  
Short Distance at Grahz Hill 16:3337 / 76  
Torebrate South Middle2 dnf  
City Sprint 55:3872 / 138  
Roskilde West [Sprintcup] E2 dnf  
Stockhill Middle dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E1 dnf  
Fell Heights dnf  
Boob to nose dnf  
Austria Cup 1, Sprint dnf  
[OCAD] Torebrate South Middle 54:4961 / 123  
middle26:1348 / 125  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 34:1823 / 74  
Vaffelhaugen Sprintcup 1 39:1813 / 70  
Boylstonberg Hill 22:5916 / 55  
Torebrate West Night 31:1646 / 95  
Comp - 200 - Long Distance 67:4240 / 93  
Buchwald, Middle 35:4054 / 131  
Greenlover 15:4325 / 70  
Maria Trost, Middle - Night 42:1048 / 89  
Kommpasskurs heile vein 9:4443 / 65  
Torebrate West Middle2 49:1964 / 130  
beaconswick 19:5210 / 46  
The Farm dnf  
Upper Atkinson National Preserve 16:4629 / 54  
Trout 16:0820 / 50  
Madisonburg 19:268 / 34  
vanskligste løypa noen sinne R dnf  
qreq dnf  
Torebrate West Middle 47:5586 / 168  
Villsvinet er hardcore dnf  
HastilyCup#4 23:3647 / 117  
Punta Pizzo 63:2426 / 47  
Sprint jwoc dnf  
Middle competition dnf  
Hollistonwood214:1030 / 91  
old fox hill213:1430 / 69  
 3dnf  
Omholt long distance dnf  
Maria Trost, Short 19:0171 / 161  
HasitlyCup dnf  
HastilyCup.controlpicking 16:3266 / 120  
HastilyCup 33:4124 / 74  
Brindisi sprint dnf  
sprint dnf  
sprint woc  13:0229 / 83  
FOX SWE2dnf  
middle sKOTTLAND212:3020 / 115  
Tomtatjärn Middle dnf  
spanish nihgt e3 dnf  
sprint dm 14:2218 / 74  
wmoc 2015 e1 34:5428 / 76  
DAY START 10:2543 / 84  
SPRINT BY DAY 11:4723 / 87  
Sprint210:4739 / 132  
 3dnf  
MIDDLE2dnf  
spanish night e22dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 dnf  
Höga Kusten Orientering dnf  
[OCAD]Middle Earth - Night 42:1837 / 88  
[OCAD]Middle Earth - Long dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle  39:3956 / 138  
Guess the Country #1 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 dnf  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) dnf  
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) 121:5646 / 76  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 dnf  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) dnf  
Lost in Maria Trost 3 dnf  
Lost in Maria Trost 22dnf  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! dnf  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen)2dnf  
Maria Trost, Short 22dnf  
CFEB 2015 july E6 dnf  
First CF comps on Polish map  dnf  
CFEB 2015 july E5 night dnf  
Björsberg Middle dnf  
OLLE KALLUR dnf  
OLLE KALLUE dnf  
middle sekotsuji dnf  
Pre-Jukola 2015 Leg6 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 dnf  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 31:3162 / 136  
Kalkleiten 2 27:1556 / 117  
Pre-Jukola 2015 Leg4 dnf  
Kalkleiten 1 11:5774 / 132  
Middle Distance STØ dnf  
Kleven #2 Middle 32:5246 / 96  
Kleven #1 Sprint 16:2467 / 128  
Breña 1 23:1133 / 76  
Bordasee, Short 22:2776 / 145  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 dnf  
Bordasee, Middle 2 50:4860 / 103  
My First Convert 29:5339 / 67  
woc 15 7:2519 / 44  
TEVLINg dnf  
course 10:4812 / 25  
sprint 0303 dnf  
sprint 11:098 / 24  
 2dnf  
SPRINT dnf  
Middle distance in USA2dnf  
Bordasee, Middle 71:4059 / 118  
Styrian Relay Champs - 4 31:2654 / 95  
Styrian Relay Champs - 3 35:2944 / 80  
Styrian Relay Champs - 2 30:3058 / 106  
Styrian Relay Champs - 1 24:5067 / 129  
Schöckl, Intro dnf  
CFEB 2015 may E6 31:2824 / 42  
CFEB 2015 may E5 dnf  
CFEB 2015 may E4 dnf  
CFEB 2015 may E3 dnf  
CFEB 2015 may E2 night 34:1217 / 38  
CFEB 2015 may E1 45:3635 / 84  
Fanö #3|ULTRALONG dnf  
UPLOAD-TEST 10:2131 / 58  
[Giro de Farmers]E13|Middle 51:5370 / 171  
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra dnf  
Retro-mila 2011 Leg9 83:2450 / 72  
Retro-mila 2011 Leg8 dnf  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 dnf  
Retro-mila 2011 Leg7 46:0155 / 103  
[Giro de Farmers]E12|Middle dnf  
Fanö #2|Middledistance dnf  
MIDDLE 213:1623 / 118  
Retro-mila 2011 Leg6 dnf  
Retro-mila 2011 Leg5 73:0343 / 71  
Retro-mila 2011 Leg4 dnf  
Retro-mila 2011 Leg3 dnf  
Kjölen E1 dnf  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 dnf  
mathmath 40:5428 / 47  
Retro-mila 2011 Leg2 dnf  
Retro-mila 2011 Leg1 dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 7 dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 6 dnf  
Find your way on Øyro 6:5629 / 69  
Utsnitt av Ulfsbakk 5 dnf  
Siitama west 1 sprint 27:44100 / 170  
[Giro de Farmers]E11|Middle 41:1739 / 85  
[Giro de Farmers]E10|Sprint 20:5776 / 148  
Utsnitt av Ulfsbakk 4 dnf  
[Giro de Farmers]E9|Middle dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 3 dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 2 dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk dnf  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  34:5082 / 176  
Kauppi north-easr middle 53:1267 / 113  
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint 33:2666 / 110  
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 45:2879 / 132  
[OTourFinals2015]E26|Sprint 40:0174 / 165  
Kleven short middle 40:1771 / 100  
middle sprint2dnf  
sprint 27:4153 / 91  
sprint by night2dnf  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 dnf  
Djursjön Middle dnf  
Zs 1 Apr Sprint 38:5856 / 85  
[OTourFinals2015]E25|Middle 67:4264 / 113  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa dnf  
Kaleva church sprint dnf  
[Giro de Farmers]E7|Night dnf  
[OTourFinals2015]E24|Long dnf  
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE dnf  
[Giro de Farmers]E6|Middle dnf  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 dnf  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint dnf  
Anywhere, first upload dnf  
CFWOC'15-spectator-race 4 53:4057 / 132  
Komenskeho sady sprint 3 30:2975 / 129  
Kauppi north-east - sprint dnf  
[Giro de Farmers]E4|Long dnf  
2nd 10 years old course dnf  
Kangaroo Monday #5 dnf  
[Giro de Farmers] E3|Middle 26:0390 / 199  
CFWOC'15-spectator-race 3 dnf  
10 years old CF sprint 12:3496 / 140  
Kangaroo Monday #4 dnf  
Harjulinna 2, sprint227:5579 / 149  
Middle dictanse2dnf  
Rugglesburg - Short dnf  
[OTour2015]E23 - Middle dnf  
[Giro de Farmers] E2|Middle 52:0473 / 157  
CFEB 2015 mar E6 dnf  
CFEB 2015 mar E5 dnf  
CFEB 2015 mar E4 28:5415 / 48  
CFEB 1025 mar E3 14:4125 / 63  
CFEB 2015 mar E2 24:3434 / 62  
efe 11:4837 / 70  
CFEB 2015 mar E1 15:2937 / 89  
[Giro de Farmers]E1-Prologue dnf  
Blumau, Middle 2 37:5261 / 123  
[OTour2015]E20 - Sprint dnf  
[OTour2015]E19 - Middle Night dnf  
10 years online Competitions dnf  
[loading-test]-smallworld1 16:4963 / 119  
Dalethorpe Sprints 1 15:4847 / 100  
[loading-test]-krakeroy dnf  
[loading-test]-sandsjöbacka dnf  
[wcup-map#22-reused]-sprint 25:4686 / 174  
Badlands Night Sprint dnf  
Suoluopa (OCAD) 28:5256 / 100  
Paattinen - middle 42:5567 / 106  
Paattinen - sprint 29:3481 / 147  
Rousvaara (OCAD) 20:4781 / 114  
Borsvattan Middle 31:1435 / 82  
Kangaskylä (OCAD) 32:1071 / 104  
[Nordic-Master]-Sandsjöbacka  dnf  
Autumn Cup 2014 - E12, Middle 48:5267 / 124  
Peruspohjanvuori (OCAD) 2 40:0246 / 91  
Punasvaara (OCAD) 2 25:1371 / 132  
[Nordic-Master]-Krakeroy sprint 36:2463 / 136  
[SanGiovanniReused] 7-Middle dnf  
Punasvaara (OCAD) 31:1974 / 130  
Autumn Cup 2014 - E11, Middle dnf  
Autumn Cup 2014 - E10, Night 22:5857 / 130  
Peruspohjanlahti (OCAD) 41:4280 / 117  
Cruz De La Piedra Middle 41:4659 / 122  
[SanGiovanniReused] 6-Sprint 22:2473 / 146  
aissur 2 28:3540 / 68  
aissur 21:0669 / 118  
Brizky North Middle 30:4858 / 125  
Desert race - Compasstraining 19:1760 / 87  
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 dnf  
Cragmer Intro 29:1860 / 96  
[Nordic-Master]-Upplandsberget-m 42:2870 / 114  
Labytinth dnf  
[wcup-map#23-reused]-night dnf  
Autumn Cup 2014 - E9, Middle 38:1858 / 133  
[Nordic-Master]-Krakeroy middle 37:3765 / 124  
Brizky North Night Sprint dnf  
Autumn Cup 2014 - E8, Sprint dnf  
Autumn Cup 2014 - E7, Middle dnf  
SM-Medel-upplandsberget-D21 44:2360 / 120  
Downtown Sprint 1 dnf  
Maze-O dnf  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 dnf  
SM-Medel-upplandsberget dnf  
[SanGiovanniReused] 5-NghtSprint 21:0545 / 92  
Brindisi Sprint Cup E5 Final 38:4229 / 54  
 2dnf  
Brindisi Sprint Cup E4 23:1738 / 61  
Brindisi Sprint Cup E3 Night 22:1034 / 58  
Brindisi Sprint Cup E2 dnf  
Brindisi Sprint Cup E1 30:1544 / 114  
Brizky South Middle Night 31:2754 / 102  
Long Sprint 44:4161 / 99  
Autumn Cup 2014 - E5, Night 39:4365 / 123  
Learning to Convert - 1 dnf  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint 36:5793 / 165  
The Land Of Stairs dnf  
Kakikotuku - Sprint 20:0376 / 142  
[SanGiovanniReused] 4 - Middle 40:5076 / 124  
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint 29:0676 / 138  
Brizky South Middle dnf  
Autumn Cup 2014 - E3, Middle 47:2884 / 165  
Blankheia dnf  
[SM-Stafett-14] Long Night dnf  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint 23:2653 / 165  
Marylhurst 38:1752 / 77  
[SM-Medel]-Upplandsberget 35:4391 / 160  
Fantasy map#1 Sprint2 30:0229 / 71  
Fantasy map#1 Sprint1 38:2448 / 84  
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m 21:1975 / 155  
[SM-Relay-14] Middle Night 37:4557 / 98  
Skullerudasen-longnight 57:1853 / 76  
[SM-Relay-14] Sprint dnf  
Seefin Original 52:0474 / 113  
[SanGiovanniReused]3-NightSprint 31:0374 / 100  
Skullerudasen-long2 84:5565 / 99  
[SanGiovanniReused] 3-Middle 40:5792 / 118  
[SanGiovanniReused] 2-Middle 33:2092 / 139  
[90-min-challenge]Tipspromenad 56:5336 / 109  
[wcup-map#23-reused]-sprint 24:5397 / 155  
Skullerudasen-Night 36:0779 / 106  
Night236:1527 / 49  
sprint27:2867 / 105  
Skullerudasen-Sprint 22:32114 / 174  
middle 2dnf  
 314:0727 / 77  
[SanGiovanniReused] 2-Sprint dnf  
[SanGiovanniReused] 2-Long 66:3161 / 83  
[90-Min-Challenge]Skullerud 38:1697 / 145  
[SanGiovanniReused] 1-Middle 37:3773 / 122  
[SanGiovanniReused] 1-Long dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint 23:4077 / 146  
[SanGiovanniReused] 1-Night dnf  
[SanGiovanniReused]0-Sprint 21:31117 / 181  
[90-Min-Challenge]Brizky 49:2797 / 140  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo dnf  
Autumn Cup 2014 - E1, Long dnf  
Hemossen - middle dnf  
sprint 0027:0362 / 90  
 3dnf  
 412:4178 / 90  
course 022dnf  
Seefin Forested Corridor dnf  
Seefin Forested III 62:2347 / 89  
Seefin Forested II 67:5933 / 70  
Seefin Forested I dnf  
Graz, Maria Trost-Controlpicking 52:4083 / 112  
Graz, Maria Trost - Sprint 25:5583 / 112  
 2dnf  
Graz, Maria Trost - Middle 2 42:5991 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 50:4997 / 136  
ICFOF-wcup-final dnf  
Sprint cup 1 SH5 30:3974 / 111  
Building Sprint III 39:2054 / 115  
Random Sprint Final dnf  
 2dnf  
Random Sprint E3 dnf  
Random Sprint E2 28:5835 / 59  
Random Sprint E1 12:2533 / 111  
 2dnf  
[wcup-map#19-reused]-night 47:1271 / 104  
Bertelsmyrasen East Corridor 32:5621 / 116  
Building Sprint II dnf  
[wcup-map#19-reused]-long 84:1756 / 98  
Building Sprint I 45:0655 / 122  
 2dnf  
Bertelsmyrasen East III 27:5287 / 115  
Bertelsmyrasen East II dnf  
Bertelsmyrasen East I 50:01126 / 162  
SlopeStyle dnf  
[wcup-map#19-reused]-middle dnf  
Loipersdorf Sprint 3 dnf  
[wcup-map#19-reused]-sprint 31:38113 / 170  
Hemossen3.5m 48:5497 / 145  
kort2dnf  
night28:3147 / 68  
 37:3839 / 68  
 4dnf  
course 00220:0230 / 45  
 318:0327 / 45  
 4dnf  
course 012dnf  
sprint distance2dnf  
Hemossen2.5m 94:3286 / 127  
Hemossen5m 105:0567 / 99  
[wcup-map#18-reused]-night 41:2789 / 110  
[wcup-map#18-reused]-long dnf  
CFEB 2014 sep E6 dnf  
 228:3632 / 49  
CFEB 2014 sep E5 dnf  
CFEB 2014 sep E4 dnf  
CFEB 2014 sep E3 dnf  
CFEB 2014 sep E2 52:2739 / 54  
CFEB 2014 sep E1 dnf  
course06260:2431 / 43  
Loipersdorf Sprint 2 dnf  
Loipersdorf Sprint 32:50101 / 174  
[wcup-map#18-reused]-middle 80:02115 / 163  
[wcup-map#18-reused]-sprint 35:53131 / 179  
woc#2014 dnf  
Middle 12dnf  
svårt 75:1629 / 54  
sprint dnf  
lång distance dnf  
lång dnf  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 dnf  
[wcup-map#17-reused]-bonus dnf  
ICFOF-WCUP-25 dnf  
[wcup-map#17-reused]-night dnf  
[wcup-map#17-reused]-long dnf  
[wcup-map#17-reused]-middle dnf  
[wcup-map#17-reused]-sprint dnf  
 2dnf  
 331:38141 / 272  
Campomullo Night Middle dnf  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 94:3898 / 124  
[wcup-map#16-reused]-bonus1 dnf  
Campomullo Long dnf  
[wcup-map#16-reused]-night dnf  
 2dnf  
 354:0591 / 141  
[wcup-map#16-reused]-long dnf  
Sprint Praspekt Shmidta 39:23112 / 158  
[wcup-map#16-reused]-middle dnf  
 251:10127 / 246  
[wcup-map#16-reused]-sprint 48:47149 / 212  
 2dnf  
Loipersdorf Sprint 2 dnf  
[wcup-24-reused-2] dnf  
 2dnf  
ZS q1 Cheremyshki middle2 dnf  
Z.S.Mg.~1 middle dnf  
Loipersdorf Sprint2dnf  
 331:41147 / 230  
 4dnf  
Loipersdorf Intro2dnf  
 314:17111 / 185  
 412:0887 / 185  
 5dnf  
 611:1268 / 185  
 710:5354 / 185  
 8dnf  
 9dnf  
 1010:0523 / 185  
 1110:0825 / 185  
 12dnf  
 13dnf  
 1410:2238 / 185  
[wcup-24-reused-1] dnf  
Bran Middle 42dnf  
Bran Middle 3252:18124 / 178  
Bran, Middle 2290:4889 / 157  
Bran Middle2dnf  
Bran Intro2dnf  
 314:5778 / 139  
funneh2dnf  
 3dnf  
[OCAD] Mazayes Night2dnf  
Middle distance291:1536 / 68  
långa natten2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
hollistonwood? sprint 223:5197 / 136  
ikhp2dnf  
 3dnf  
CFEB 2014 aug E42dnf  
AUSLAND2dnf  
Well ... if you want to go fast 262:1956 / 85  
Just an easy run2dnf  
Have fun2dnf  
JWSOC Spint Estonia M-20 dnf  
 2dnf  
Schöckl, Short 57:42125 / 172  
 237:45140 / 227  
 337:25139 / 227  
 4dnf  
 526:49111 / 227  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th dnf  
[OCAD] Barricata, long dnf  
 2dnf  
Forest Umbra, Middle dnf  
Schöckl, Short236:07152 / 242  
[OCAD] Barricata, middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[wcup-map#13-reused]-long2dnf  
 3dnf  
[wcup-map#13-reused]-sprint dnf  
ICFOF-wcup-stage232dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CFEB 2014 jul E62dnf  
CFEB 2014 jul E42dnf  
CFEB 2014 jul E32dnf  
CFEB 2014 jul E22dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2014 jul E12dnf  
Livastinmäki 2 OCAD2dnf  
Livastinmäki 2 day 1 OCAD259:0769 / 124  
July 3 (livastinmäki) OCAD dnf  
Konkalampi 2 intro OCAD2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
July 2 (Tähtiniemi 2) OCAD dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Brindisi#Sprint#01#2dnf  
Brindisi#Sprint#02#2dnf  
 3dnf  
WOC2014-Longdistance42dnf  
July 1 (Tähtiniemi 1) (OCAD)2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Sprint2dnf  
Tallimäki intro (OCAD)2dnf  
Livastimäki intro (OCAD)2dnf  
[wcup-map#11-reused]-middle2dnf  
 3dnf  
[OCAD]Östansjö E2 middle 2dnf  
June 3 (Kauppi 3) OCAD2dnf  
Tähtiniemi 2 intro (OCAD)2dnf  
Vähäjärvi 2B dnf  
AldenoCentre - Sprint dnf  
Sprint 214:4039 / 185  
CFEB 2014 mar E1 dnf  
[wcup-map#5-reused]-sprint 37:13122 / 185  
[OCAD]La colline - Sprint 2220:1797 / 215  
[OCAD]Ljungvallen - Middle dnf  
 2dnf  
[OCAD] Fantasy map Sprint dnf  
 2dnf  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint dnf  
 2dnf  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 26:0887 / 224  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint dnf  
 2dnf  
JWOC 2013 Sprint M21 dnf  
 271:38193 / 346  
 3dnf  
 4dnf  
 536:12161 / 346  
 6dnf  
 7dnf  
 823:1955 / 346  
 9dnf  
 1022:0940 / 346  
Castle Sprint2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
°CFEB 13I_4 dnf  
 2dnf  
°CFEB 13I_22dnf  
Parco di Gocciadoro2dnf  
Canada(Israel) middle.2dnf  
[WOC2013] Training 62dnf  
Citta di Ala2dnf  
 3dnf  
LABY.land Sprint 29:15156 / 189  
Sinte mette sprint 13:2125 / 198  
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle dnf  
Samobor open - night2 26:1720 / 106  
sprint in Autrans to Noé dnf  
  15:5715 / 141  
Idre Vinter Comp 2 Downhill dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Weekend-Sprint dnf  
Ocad Stubbmodalen 32:42118 / 142  
Ocad Selbuskogen 38:00113 / 148  
Idre Vinter Comp dnf  
Oshow 13:5569 / 128  
[OCAD] Kjölen 38:00117 / 239  
Lac Mariet [ocad] 15:18118 / 249  
Cronwoodhills 35:1093 / 139  
Race! 44:0120 / 78  
pour le vso 49:3357 / 102  
Smiley-Map 13:3221 / 82  
  21:2462 / 115  
Pour Oeil de Lynx 49:4544 / 98  
 2dnf  
Pour gwenael dnf  
Hamp 33:5699 / 142  
Pour nono 82:2345 / 73  
-- dnf  
Home Run 28:3995 / 165  
 223:4367 / 206  
no name 11:2895 / 123  
Bothrioplana dnf  
Polyphemus 27:1533 / 80  
Opistomum 36:4439 / 75  
Platycola dnf  
Col_du_Marchairuz 48:2397 / 161  
oooo 8:4058 / 119  
 28:0751 / 146  
Labyrinth dnf  
[Day] Asaklitt 3,2 km 38:2293 / 179  
[Day] Asaklitt 2,2 km 25:3976 / 185  
[Day] Asaklitt 1,8 km 17:03170 / 265  
Alstad - Bodø dnf  
Lago Santo - E1 19:07121 / 167  
[ocd] Homysud 2 dnf  
afa 13:1758 / 122  
tttt 12:2346 / 122  
 212:4467 / 147  
for fun. 14:3375 / 140  
Lutherfield 10:56101 / 143  
mountainous run 18:2711 / 115  
Orient Show 27:24121 / 197  
Swaziland 29:5292 / 154  
Random Sprint 24:3973 / 200  
Reykjavik 23:3892 / 162  
Grønholtvang (DEN) 26:2387 / 139  
nice 28:1772 / 99  
Hopbyn 29:1445 / 91  
Random Short dnf  
A lovely Sprint 24:1294 / 191  
A lovely middle dnf  
UpplandsOL!! Day2, Middle 32:1786 / 149  
UpplandsOL!! Day1 Sprint 28:49106 / 171  
UpplandsOL 2-days, Day2 Middle 28:5216 / 67  
UpplandsOL 2-days Day1 Sprint 34:1841 / 108  
fast and green Sprint dnf  
Fast and green middle 39:2247 / 93  
Klurig Bonus 23:2693 / 140  
Klurig E5 short Night 35:2351 / 75  
Klurig E4 Night 52:4934 / 67  
Klurig E3 middle 23:5483 / 141  
 224:1099 / 176  
Klurig E2 Forest sprint 15:3585 / 195  
Klurig E1 33:1672 / 131  
go hard or go home! 27:5061 / 109  
CoastRace -day2 Sprint 17:1867 / 139  
 215:3056 / 177  
CoastRace -day1 Night 68:5555 / 93  
(ITA-TOUR) Stage 4 Firenze 41:0386 / 140  
Sprint cup final 21:5568 / 109  
 217:2811 / 133  
 317:094 / 133  
Sprint cup 2 14:2162 / 132  
Sprint cup 1 15:5549 / 150  
 214:3235 / 220  
 314:0723 / 220  
 413:369 / 220  
(ITA-TOUR) Stage 2 Barricata 62:1399 / 155  
Ice short 14:36109 / 168  
Middle dnf  
Ice Sprint dnf  
 211:4667 / 207  
Sprint 24:1795 / 152  
  17:56110 / 157  
[Ultima] Pavia Leste E2 37:3195 / 172  
CANDYWOOD SkiO 27:2455 / 91  
(Ocad) ~ OlsenSchive #2 18:5566 / 174  
[Ultima] Pavia Leste 11:3575 / 176  
[RANDOM] Summer randoms #7 50:3373 / 110  
easy middle 28:5344 / 93  
 227:2630 / 110  
[OCAD] E4 Lunsen, Middle Final 66:5174 / 196  
Sprint from 2-days 29:2875 / 119  
 235:5890 / 141  
bedrich cup no2 19:2654 / 95  
Automatic Puppy 32:0577 / 132  
bedrich cup 19:1844 / 87  
pour le vso de merl 10:4350 / 153  
(OCAD)norr-long 42:0459 / 96  
(OCAD)norr-middle 30:15100 / 156  
 223:5660 / 190  
(Ocad) ~ [OlsenSchive] 23:09153 / 233  
Middle 30:01128 / 171  
[random] Bristol Short 33:3671 / 137  
Bot Fiena 2003 2 dnf  
 219:3254 / 251  
Short/middle night dnf  
[ocad] äktatorpet 2 14:21122 / 213  
[ocad] äktatorpet 32:19186 / 245  
Hallo dnf  
[Minicup] Weekend One - Middle 42:2984 / 155  
[OCAD] Mont Pichietto 22:54132 / 231  
[Minicup] Weekend One - Sprint 36:41161 / 221  
Pista Sprint dnf  
 217:0712 / 139  
 316:123 / 139  
Desert Desert dnf  
Chiswickville Flats 2 15:42125 / 183  
Sipolappi-Prolog 19:3297 / 138  
johajauki 44:1465 / 102  
Everettwood - 13:5887 / 130  
Chiswickville Flats 1 15:54107 / 176  
Kahils rocks tour 4 joo 19:5975 / 180  
IrRem - dune cup 2010 54:37153 / 220  
Sprint, Nonshaugen - Norway 12:0030 / 195  
Edina Preserve 39:5359 / 102  
Middle dnf  
 240:0181 / 123  
Omholt Challenge Middle 30:3457 / 156  
Pastur dnf  
Old Dogtown-West 21:3195 / 160  
 214:5092 / 204  
West Mire 14:4148 / 109  
Mt. High 9:58103 / 138  
[] Sprint dnf  
JOK-stgan sprint 24:03121 / 282  
[OCAD] Furuboda - Prologue 16:38112 / 203  
Dark cones of Dzerzhinsk 14:027 / 201  
 214:2827 / 273  
 3dnf  
 413:136 / 273  
 5dnf  
Finnbo [ocad] 16:2054 / 177  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 514:5020 / 247  
Minisprint 9:42183 / 235  
Aulacoseira 32:5449 / 91  
Euglena gracilis dnf  
 228:3433 / 110  
Fun orienteering dnf  
Ruggles dnf  
EYOC - Sample 1 23:58116 / 190  
Prologue short 13:1276 / 253  
Granlia dnf  
[OCAD] Tawnawully - Part 5 18:49122 / 188  
[OCAD] Tawnawully - Part 4 23:54131 / 210  
 218:5371 / 255  
[OCAD] Tawnawully - Part 3 33:52172 / 238  
 228:30176 / 291  
[ocad] Las Tuerces II 50:08154 / 230  
[OCAD] Tawnawully - Part 2 23:12128 / 227  
SuperSprint 3 8:2751 / 201  
SuperSprint 2 14:05153 / 216  
SuperSprint 10:3846 / 251  
Is very easy 51:4659 / 109  
cfocad day 1 13:5641 / 137  
_____ dnf  
tråååååååkkkkiiiiigggggggg dnf  
Braintreeberg Reservior 25:5959 / 113  
----->super sprint<---- 18:1959 / 157  
[OCAD] Järvafältet dnf  
run this one 20:57103 / 144  
[random] Steep 3 dnf  
[OCAD] Kooyoora, day dnf  
[OCAD] Kooyoora test 0:30119 / 190  
[ROCAD] min 54:12109 / 176  
Wounderbar dnf  
[TAT]Högbo short 1.6 km dnf  
The klassic Kunming sprint 17:2645 / 135  
Middle 50:5685 / 105  
[ROCAD] New start 63:4565 / 111  
funny track 40:5024 / 87  
Little York by Night 33:1991 / 145  
(OCAD) Teisko SE 26:10127 / 237  
(OCAD) Ingalunda 33:3960 / 111  
[RND]Sprint 1 14:1666 / 131  
[OCAD] Mont Tendre Middle dnf  
[OCAD] Mont Tendre Sprint 23:4672 / 191  
Ningt Hill 21:2938 / 58  
Man on the hill 14:3749 / 91  
Sparresäter Sprint 17:13108 / 165  
nighttrack 10:0563 / 95  
Purple Land 18:3886 / 107  
Sprint 10min 14:4966 / 215  
[random] Steep 66:0074 / 101  
Water Desert 14:3873 / 118  
Fast Runner 13:1350 / 154  
Zaccros Cup 8 6:2131 / 91  
Zaccros Cup 7 dnf  
Zaccros Cup 3 dnf  
Zaccros Cup 2 9:4844 / 108  
Zaccros Cup 1 dnf  
Lenco 1 - Day 2 71:5197 / 144  
Lenco 1 - Day 1 37:50119 / 192  
(OCAD) Dogtrack anno 2080 30:22126 / 160  
[RND] Svartasvängen dnf  
Short burst 12:2268 / 118  
(OCAD) Docktrack 2030 21:2983 / 176  
[TAT] Portugal 72:09119 / 187  
(OCAD) Watertower 32:4896 / 151  
The Final Open Competition 8 9:1497 / 147  
 26:1737 / 180  
The Open Competetion 7 5:1535 / 126  
 211:17168 / 178  
 35:45157 / 178  
The Open Competition 6 9:2253 / 119  
 29:0737 / 137  
 39:0529 / 137  
 49:016 / 137  
The Open Competition 5 dnf  
The Open Competition 4 dnf  
The Open Competition 3 26:0960 / 94  
The Open Competition 2 12:1670 / 152  
The Open Competition 13:20119 / 177  
 2dnf  
[ROCAD] SR 73:2858 / 97  
[TAT] Kjölen2 35:26132 / 195  
Per Lindman 30:3042 / 114  
[TAT] Kjölen dnf  
[Ultima] Lepanmaa E2 41:49115 / 183  
Runt Runt dnf  
Runt Runt Intro 6:5379 / 130  
para brasil 63:4173 / 107  
[TAT] Inishbofin 20:19122 / 217  
[TAT] Balavil 64:05123 / 176  
(OCAD) Siitama 2 Short 2 30:32116 / 178  
(OCAD) Siitama 2 Short 20:48118 / 189  
Bråt 3 58:3497 / 128  
[OCAD] Portugal O-Training 85:51151 / 217  
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 56:1194 / 143  
[OCAD] Haukkovuori E2 76:0799 / 152  
[OCAD] Djupviken 2,4 km 42:01127 / 183  
Ojersjoe again 3 63:5081 / 103  
Oversjoe again 2 31:1776 / 145  
Ojersjoe again 67:5683 / 124  
Ojersjoe 74:58110 / 140  
Ojersjoe 1 66:56133 / 196  
Little York masters 18:4777 / 197  
(OCAD) Siitama SE Short 25:59127 / 175  
(OCAD) Siitama SW Short 31:19126 / 168  
(OCAD)Niihama Sprint 29:44111 / 149  
[fantasy,OCAD]LITTLE YORK sprint 26:16116 / 171  
vips 58:2341 / 64  
Julkujärvi Night 2 51:2267 / 85  
Niihama Night 27:4984 / 105  
Metsäkylä Sprint 41:41120 / 158  
Saarijärvi Short dnf  
Siitama Short 22:34116 / 175  
Sunflower - Night! 25:1078 / 125  
  30:0377 / 100  
Made in school 19:1180 / 130  
funny CF map - use this 36:4769 / 99  
funny catching features map dnf  
New Hill Sprint dnf  
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 dnf  
New Dogtrack Sprint 27:0796 / 127  
[ocad] mellsta,sprint distace 17:40142 / 189  
Tveten Sprint 23:1662 / 110  
Pike Lake Sprint 20:12113 / 155  
Teisko night sprint 34:08104 / 130  
Teisko 4 50:27130 / 165  
[ocad] Auvergne 54:5480 / 141  
Orientering in Galut 17:4144 / 103  
lake 10:4026 / 59  
night event5 dnf  
  10:3419 / 40  
night event4 29:3116 / 34  
night event3 dnf  
  dnf  
  7:155 / 49  
night event2 13:448 / 47  
night event1 22:0161 / 70  
Teisko Short 3 27:05156 / 210  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 24:49149 / 191  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 11:41189 / 291  
Micro Orienteering Cup 10:1273 / 125  
[OCAD] Fantasy Sprint 31:29164 / 221  
Teisko Short 2 24:17115 / 162  
[RANDOM]Eastwood dnf  
[RANDOM]Boston Sprint 1.6k 24:0097 / 151  
[RANDOM] Quincy long dnf  
[Ultima] Lepanmaa E1 34:02172 / 236  
[ocad] Äktatorpet Sprint 17:24154 / 228  
[OCAD] - Faron E 42:1039 / 141  
Climbing Test 3:498 / 168  
[OCAD] Fjelles SuperSprint 14:54178 / 213  
Random sprint dnf  
[OCAD] Ils Aults Night Sprint dnf  
O-Quiz 2 dnf  
 228:3996 / 203  
[random] Sprint dnf  
Beauchamp Sprint 44:26149 / 187  
Ofenpass Sprint dnf  
Skärmfrossan 4-days Stage 1 39:19149 / 204  
Pchelka Steep dnf  
[OCAD]Portugal 2.3 dnf  
[OCAD]Björke Stage 2 dnf  
Sprint O 19:38108 / 164  
Rnd' G0DL!K3 Sprint/Middle dnf  

All races shown. View recent races.