Catching Features



United Kingdom Liz P

Country:United Kingdom
Club:OD
Email:you must log in
Ranking:3015
Races Run:492
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Setmurthy, night sprint 22:4072 / 110  
Sprint 37:2743 / 98 58.6 
Esgaroth, Sprint238:1864 / 213  
Carwell's Labyrinth SW, middle 51:5973 / 119 62.0 
Carwell's Labyrinth SW, intro248:48125 / 213  
Haukilampi 2 middle 49:2173 / 135  
Kungälv 3 Middle 1 58:3593 / 165  
ME22, Rivendell long 101:4669 / 124  
Randomized map | Very very steep dnf  
ME22, Isengard sprint 26:3963 / 176  
ME22, Mirkwood middle 63:0286 / 159  
Routechoice Middle 37:2736 / 117  
ME22, Dead Marshes long dnf  
ME22, Edoras sprint225:19134 / 284  
Random test 2 33:2898 / 132  
ME22, Rivendell middle 53:55103 / 172  
Middle Earth 22, intro 42:0298 / 174  
O-cup 2022 | Intro dnf  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 60:4794 / 155  
Ramdom map middle 27:3299 / 144  
Harrop S, long 88:2986 / 127  
SwimO Intro 17:2554 / 95  
III Copa Catalana - Lliga Parlem 50:0387 / 179  
Harrop S, intro226:54174 / 276  
Congrats to Acke Granbarr! dnf  
Haukilampi 2 middle260:21127 / 218  
kj243:5456 / 81  
Gowbarrow, middle 52:00109 / 189  
dfb dnf  
Hemfjallstangen NE, night 37:2878 / 139  
LIVE #500 37:5954 / 146  
Flashback #400 28:0689 / 140  
Flashback #300 23:0568 / 128  
Flashback #200 86:0068 / 118  
Flashback #100 18:22106 / 169  
Flashback #1 20:08114 / 169  
Wildlakes Intro 16:0759 / 133  
Waschberg, Middle 59:3479 / 182  
Home sprint 2 34:1065 / 141  
Kellotapulit, contour-o 64:0567 / 171  
Fantasymap Difficulty IV 2 36:1037 / 65  
Fantasymap Difficulty III 26:2148 / 71  
Fantasymap Difficulty II 2 22:0048 / 74  
Fantasymap Difficulty II226:4568 / 138  
Fantasymap Difficulty I 21:2481 / 172  
NIght Race dnf  
Home sprint 24:5382 / 192  
Haukilampi Intro 48:5287 / 188  
Fantasymap, Middle 52:4894 / 157  
Brugeraholz Sprint 32:17106 / 181  
Riddarhytan W, middle 2 49:5196 / 185  
Isebakketjern Short 41:48128 / 208  
Brugeraholz Middle 41:28103 / 180  
Suitsaari middle 2 dnf  
Vätsäri 2 night 61:53103 / 162  
Isebakketjern Controlpicking 102:56109 / 167  
Riddarhyttan W, middle 53:00117 / 221  
Labyrinth225:2692 / 262  
Armboth S, middle 48:17115 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long 43:3799 / 141  
Oversee, Sprint 24:2485 / 200  
Suitsansaari middle 56:0874 / 160  
Isebakketjern Middle 3 65:0991 / 136  
Isebakketjern Middle 2 66:4870 / 131  
Isebakketjern Middle 1 62:4897 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 24:15116 / 192  
Smörvattnet N - Intro 34:11114 / 180  
Armboth S, night 34:5299 / 148  
Waltendorf, Sprint 29:22115 / 208  
Ice night dnf  
Suitsansaari intro 44:48133 / 195  
Vainanvuori dnf  
Armboth long dnf  
Hassel South - Short 41:21109 / 200  
Chandossel Long 103:0070 / 163  
Chandossel Intro227:30156 / 350  
Nödinge 2 Long 2 90:1988 / 186  
Hassel - Middle dnf  
portrait29:43340 / 524  
Platte South, Middle 49:18132 / 223  
It's a joke 37:0573 / 145  
Winter long 76:1393 / 157  
Winter night 26:45111 / 195  
Platte Center, Middle 44:07106 / 213  
Christmas Challenge - Middle 2248:5979 / 180  
Dalegarth W, middle 2 50:18109 / 189  
Christmas Challenge - Sprint 27:0145 / 156  
Circle City Christmas night 47:4683 / 183  
Christmas Challenge - Intro 11:0083 / 167  
Nödinge middle 2 64:4282 / 174  
Isebakketjern Middle 1 dnf  
Kungälv 2/Nödinge Long 1 81:0866 / 131  
Dalegarth W, middle 47:0698 / 160  
Hassel - Middel 66:1189 / 162  
Dalegarth W intro 23:38112 / 195  
University of Vienna, Sprint231:06111 / 281  
Venice middle263:5270 / 148  
An Ras 2021: Stage 7 dnf  
CF 2006 conversion 2, middle dnf  
Venice, 1 leg challenge 14:4584 / 156  
CF 2006 map facelift v2 middle 71:3783 / 137  
Facelift upon a CF 2006 map 77:4395 / 152  
renom 18 60:1065 / 104  
Reposärkät middle dnf  
Some old place in Italy241:39120 / 242  
Kungälv 1 Short 2 23:42137 / 198  
Magdalenaholz Intro229:12133 / 238  
Siitama middle 50:15126 / 180  
Little 8:1776 / 95  
HEj 9:4669 / 105  
Middel down Forest 38:5345 / 100  
beno c 21:08107 / 176  
Joutsenenpesä 3 middle 64:1587 / 143  
Joutsenenpesä middle 68:52100 / 163  
JohnT 32:4598 / 170  
beni b 34:2885 / 148  
Aguiar da Beira 1213:58223 / 413  
High Rigg N, easy 36:04109 / 178  
beni 1 a250:21101 / 186  
Mount Halifaxham Gorge, long. dnf  
Joutsenenpesä 2 middle 47:17117 / 189  
High Rigg N, middle 59:03116 / 214  
Hailuoto night 48:5971 / 148  
Joutsenenpesä night 68:4083 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 31:1199 / 205  
Middle Earth Cup 5, middle 55:5086 / 196  
EGYPT 41:4538 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 23:1391 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 80:5265 / 120  
Joutsenenpesä middle 57:38101 / 162  
Kungälv 1 Short 27:45110 / 196  
Saarijärvi 3 night 64:2886 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 45:1198 / 150  
Middle Earth Cup 4, training217:43150 / 223  
Saarijärvi middle 2 68:1394 / 131  
Platte, Training 13:00101 / 174  
Middle Earth Cup 3, long 88:5674 / 107  
Halland Long 57:53105 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 33:1177 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 52:5089 / 138  
Middle Earth cup 3, middle249:09109 / 190  
Laikko v2 middle 73:58100 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 23:41115 / 170  
Dawn Breaks 51:1373 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 45:5582 / 152  
Köttkulla Long 72:4473 / 161  
Long 73:0769 / 150  
Prologue 25:29116 / 194  
Fantasy Cup, Stage 9 86:0460 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 87:0372 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 54:2786 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 28:0288 / 163  
Middle Earth Cup 2, training 30:00112 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 75:3161 / 100  
Kairobadet Middle 2 56:0578 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 83:4577 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 57:4381 / 126  
Technical Challange, Final227:00127 / 223  
Fantasy Cup, Stage 5 60:2572 / 116  
Opening Night 39:0572 / 127  
Sardanga Sprint227:5686 / 227  
Middle Earth cup 1, middle 53:5484 / 142  
Technical Challange, Q3 19:3682 / 125  
Technical Challange, Q2 21:0680 / 135  
Technical Challange, Q1 20:31104 / 179  
Middle Earth cup 1, training228:26134 / 197  
Fantasy Cup, Stage 4 83:5763 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 32:1258 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 80:0070 / 121  
Loka, easy middle221:2581 / 184  
Fantasy Cup, Stage 2 65:2175 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 59:0387 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 49:3279 / 165  
Kalkleiten-Buch, Short 35:44100 / 187  
Hemfjallstangen SO, short 33:16100 / 185  
Jerash Day 12dnf  
 335:2465 / 205  
Fremo CP243:16105 / 178  
r.old.m-E3 dnf  
r.old.m-E2290:11122 / 235  
Kairobadet Short 28:1897 / 204  
r.old.m-E1 74:3374 / 131  
WOC2021-Are you ready? 53:5180 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 45:4086 / 139  
Carwell's Labyrinth middle258:0785 / 175  
Forest Umbra, Middle 80:2684 / 148  
Portugal O' Summer2dnf  
Hawse End middle 48:0684 / 144  
Kaleva Church sprint 2218:19124 / 234  
Kaleva Church sprint 22:3075 / 155  
Riddarhyttan 4288:3595 / 173  
Riddarhyttan 3 12:3289 / 137  
Riddarhyttan 2 26:0882 / 138  
Riddarhyttan 1 48:1988 / 149  
Muncaster W, middle 2247:05111 / 193  
Day one, Stora ålsjön262:5577 / 148  
Day 1, Stora ålsjön dnf  
WOC2021-Training-E4242:4582 / 224  
WOC2021-Training-E3 40:0098 / 151  
Muncaster W, easy intro229:22114 / 182  
GRAZ City Tour - Race 1 38:0876 / 130  
GRAZ, Main Square, Training 2214:24111 / 178  
GRAZ - Main Square, Training 1217:01128 / 209  
Africa - Eco Disaster280:0865 / 125  
Africa - North and Sahara248:4760 / 148  
Hilmteich, Sprint 30:51115 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 55:0168 / 143  
Africa - Night Event 42:4239 / 95  
Tuckland easy course 24:21103 / 186  
Pedrogao (2)256:5297 / 219  
Tuckland middle 1251:58100 / 212  
An Ras 2021: Stage 5 37:4679 / 165  
Tuckland long part 1279:56101 / 188  
Kauppi 1 middle260:59124 / 242  
Africa - Central Region281:1342 / 150  
Opaliha dnf  
Not another Australian map!2dnf  
Oversee, Sprint 2 24:52106 / 184  
Oversee, Sprint 1 21:3395 / 217  
Africa - Southern Tour257:5791 / 167  
Dalegarth moderate225:03130 / 227  
An Ras 2021: Stage 4 151:4272 / 125  
Africa - City Tour 41:4959 / 148  
Short one 22:3790 / 140  
Saarijärvi 2 middle 60:5984 / 148  
Kårsta, middle 2 dnf  
An Ras 2021: Stage 3 32:2877 / 172  
Borowdale middle 2 58:3634 / 79  
Saarijärvi middle 2 55:1785 / 124  
Borrowdale easy 24:0399 / 158  
Malaysian shortie 38:1494 / 181  
Borrowdale middle 1250:40116 / 202  
Kauppi 3.3 middle 2 dnf  
Return of Holly Hell - Sprint 1 38:0496 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 49:04136 / 204  
Saarijärvi middle 63:1494 / 158  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 24:43121 / 188  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 27:41113 / 222  
An Ras 2021: Stage 1 88:1181 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 55:53163 / 235  
THe Final 79:5776 / 122  
Melville Caves 83:02108 / 179  
Kauppi 3.5 long 79:0777 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 85:3859 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears226:44144 / 219  
Middle Earth 8, grand final 61:1895 / 158  
Kitluv Revir 2/2228:34105 / 226  
Kitluv Revir 1/2 25:1499 / 187  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 49:58107 / 202  
Middle Earth 3, middle distance262:17130 / 214  
Middle Earth 2, middle training 18:46146 / 219  
Middle Earth 1 - Intro 49:06122 / 203  
Short course 25:4199 / 156  
Korong Spur Long 112:20110 / 142  
Korong Spur Middle 43:52133 / 224  
Pedrogao (1) 62:1497 / 174  
Korong Spur Intro 17:08145 / 260  
gsdivoc21 (8) 73:1672 / 121  
Snow Maze 38:3243 / 140  
Return of Holly Hell - Night dnf  
test1236:2263 / 121  
Costa de Lavos (1) 53:5378 / 162  
Fantasy Cup, Stage 15 54:00135 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 38:17137 / 215  
Askham 2 - easy course 21:31115 / 207  
Middle south 39:0361 / 110  
[CFWOC21]-Relay Leg2 51:17154 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 44:04175 / 265  
Short fast course 27:11189 / 286  
Waterfall dnf  
[CFWOC21]-Sprint 29:40173 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 24:20124 / 193  
NIght Middle distans 35:2682 / 124  
[CFWOC21]-Night 77:53137 / 205  
Brügg Sprint 33:0066 / 185  
Soria Sprint Training 24:4587 / 178  
[CFWOC21]-Long 143:29161 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 96:44106 / 159  
Brügg Prolog 33:4163 / 171  
Teeside Sprint Training 16:1794 / 174  
Wubba lubba dub dub 1 48:4482 / 209  
[CFWOC21]-Middle 67:42208 / 341  
 2dnf  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 6:1699 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 50:59123 / 181  
North side Easy 27:35102 / 169  
Svata Anna, Short 21:31169 / 238  
Chiswickfield National Park  19:4875 / 110  
[CFWOC2021]-Training2 32:21185 / 346  
gsdivoc (5) 49:25120 / 180  
Fantasy Cup, Stage 11 69:12116 / 188  
San Giovanni 2 18:3869 / 136  
San Giovanni 27:51110 / 205  
[CFWOC21]-Training1 27:50213 / 384  
High Rigg 3 29:21150 / 233  
capanne small812dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 27:11125 / 218  
gsdivoc (3) dnf  
High Rigg 2 - Easy curse225:04164 / 290  
Darnaway - Half Eleven 46:12141 / 217  
Fantasy Cup, Bonus226:00146 / 245  
Fantasy Cup, Stage 9 67:00128 / 188  
gsdivoc21(1) 112:3087 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 76:10100 / 177  
Fantasy Cup, Stage 8 74:43111 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7236:43177 / 286  
Setmurthy 3 57:45107 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 24:31124 / 205  
Fantasy Cup, Bonus 29:06108 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  37:4078 / 170  
Whinlatter 2236:33137 / 248  
Fantasy Cup, Stage 5277:48114 / 237  
Isojärvi 1 middle 4 72:44130 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 43:23121 / 200  
Whinlatter238:34146 / 309  
Fantasy Cup, Stage 3225:21142 / 270  
Fantasy Cup, Training B 11:5192 / 194  
Sinte-Mette-Sprint215:24151 / 255  
Fantasy Cup, Stage 1 49:12115 / 195  
Fantasy Cup, Training A 12:28129 / 203  
Setmurthy 2 54:21117 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy213:4996 / 191  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 47:1779 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 93:3678 / 188  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy219:4577 / 185  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 50:5583 / 209  
Buchwald, Training29:14143 / 280  
sdasd 18:3973 / 123  
UFSM - Ok 19:0569 / 117  
Maria Trost, Short 29:21120 / 190  
Ardnaskie 4 dnf  
Ardnaskie 32112:0385 / 163  
Nr. 400 - The Map 32:20126 / 198  
Babylon, Middle 42:00107 / 186  
Chaud Clapier - Middle 50:02111 / 212  
Österrödjeberget middle 42:28125 / 186  
West Cumberland 55:00106 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 55:51118 / 178  
Växjö OK middle 53:00123 / 176  
[CoronaBlues]-E19 52:23121 / 214  
[CoronaBlues]-E18 62:15111 / 224  
Erskine 2222:57140 / 282  
Erskine 1 23:5868 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 108:1665 / 126  
Knock-Out Sprint, Final233:54126 / 235  
Knock-Out Sprint, Heat C 10:58105 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 8:49112 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 10:47108 / 192  
Kalkleiten, Sprint 20:27117 / 183  
Hofwald, Long 60:3691 / 154  
Hofwald, Short 8:55128 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3211:1776 / 127  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 85:5196 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 105:27120 / 213  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 70:31134 / 264  
Col de la Chau - Middle (3?) 73:40103 / 191  
SCFL S2 R5264:55119 / 209  
Ghosttown 27:5186 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 40:2688 / 165  
Kalkleiten Middle 3 27:56101 / 168  
Upie - Short sprint 18:3792 / 194  
SCFL S2 R4 54:1379 / 189  
Forest Umbra, Middle 58:07121 / 192  
A run on the beach  26:4765 / 112  
Holdhusfjell - Middle 3 48:35101 / 164  
Hansta West, middle 47:33102 / 158  
The real night dnf  
Björköby middle 73:38103 / 151  
SCFL S2 R3 78:4895 / 165  
[CoronaBlues]-E16294:41128 / 229  
Hailuoto night 50:5766 / 121  
Hansta West, Short 37:13114 / 180  
Nya Varvet, Middle 46:3499 / 157  
Hamrångefjärden Middle 42:0073 / 156  
WOC2020 69:3644 / 93  
[CoronaBlues]-E15 dnf  
Söder Getaren Middle  dnf  
CFEB 2020-11-01 dnf  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 70:0743 / 145  
Kyrkoberget middle264:54131 / 205  
Graz - Waltendorf, Sprint 26:2894 / 194  
Hailuoto middle 2 44:06100 / 182  
Hollola middle 2 72:15132 / 196  
SCFL S2 R1269:31128 / 204  
SCFL S2 Placement Race260:48122 / 247  
Not another maze224:5078 / 175  
GSDIVOC8241:49104 / 232  
CFEB 2020-10-012dnf  
GSVIDOC2dnf  
GSVIDOC1243:45185 / 309  
Hexagon Maze 12dnf  
Mount Dufferin 6 43:55101 / 179  
Hansta East, Middle247:18131 / 243  
Jarosas Norte2dnf  
Mount Dufferin 4 dnf  
Hansta, Middle 50:4984 / 135  
Hansta, Short 23:34100 / 174  
Tähtiniemi 2 middle 89:3980 / 157  
Night sprint in forest 44:0966 / 93  
S3 Oversee dnf  
S2 Oversee224:00109 / 220  
Soria 1 48:1977 / 165  
M1 Forest Umbra dnf  
S1 Campus University of Vienna227:50157 / 229  
Middle 65:15102 / 167  
Sweet Short CP 47:23123 / 172  
Cheire de come - Middle 58:3479 / 183  
Osso da Baleia Model Event 29:18144 / 223  
Farum, Denmark 3 28:36102 / 147  
Farum, Denmark 2 34:2186 / 175  
Leudimin Tribute  41:3043 / 113  
Los arboles no son transparentes 38:2987 / 137  
Lagganlia 2020 39:0187 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest A 99:1598 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
 253:45125 / 352  
Cemetery Road - Sprint224:56133 / 266  
Packard River - Middle224:4462 / 146  
Auburnborough - Short 16:4697 / 161  
CFEB 2020-08-01 dnf  
Redmires - Middle 43:0196 / 157  
Farum, Denmark 38:19131 / 208  
Cuando chocas contra los arboles dnf  
Middel 36:3794 / 149  
Teesside University 3234:53145 / 289  
Banat 90:4765 / 185  
Conique255:47138 / 249  
Lockdown-O British Open Sprint B215:1796 / 236  
Lockdown-O British Open Sprint A 60:21128 / 276  
Lockdown-O British Open Long A 151:47110 / 243  
Lockdown-O British Open Middle A 95:15141 / 326  
Holdhusfjell - Middle 61:10178 / 288  
Midsummer Sprint dnf  
[LOTR-SC] Bree 26:34122 / 255  
Picking shrubbery and cliffs252:40160 / 269  
San Giovanni 3 69:07121 / 187  
[CFWC2020]Round10-Training dnf  
The night of spiders 2263:2591 / 200  
San Giovanni 2282:23120 / 193  
Teesside University 2 35:45105 / 180  
Teesside University 1 27:47134 / 231  
Ankh-Morpok-the Shades middle262:46103 / 235  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 24:04149 / 251  
San Giovanni 1270:40182 / 279  
trial by fire 27:36137 / 188  
competition rings 15:10149 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 24:30172 / 292  
[CFWC2020]Round9-Training 49:31228 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest B 60:31100 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 77:12208 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 40:35180 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park A 31:48189 / 418  
M.G. OL-Competition 50:3857 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 92:19129 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 75:54186 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 17:18165 / 284  
[CFWC2020]-E162117:38208 / 320  
[CFWC2020]Round7-Training 44:24305 / 373  
[MV2020] Gara7 51:29198 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 dnf  
Lockdown-O - Team Weekend 103:44205 / 321  
Holly Hell - Long 1 dnf  
 2145:52116 / 175  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 49:33257 / 331  
Upie - Sprint 1227:41158 / 260  
[LOTR-SC] Minas Tirith 85:59115 / 181  
Col de la Chau - Middle 80:21139 / 212  
[Grindsted] Prologue 11:16183 / 246  
Lockdown-O - World O Day dnf  
 2101:24362 / 721  
Minas Tirith - Sprint 2233:02168 / 297  
Minas Tirith - Sprint 1225:08187 / 409  
State Park2dnf  
[CFWC2020]Round5-Training dnf  
[MV2020] Gara2 - The Real One 72:11217 / 290  
FEGADO Sprint [E1]236:47157 / 272  
Härkävuori - Middle270:03239 / 395  
Lockdown-O - Classic - Short C 19:42192 / 241  
[MV2020] Gara1234:12295 / 537  
Sprint-Cup E8 34:28182 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1225:45205 / 402  
Les mines du Roi Salomon - Intro28:15421 / 623  
[Rookie] Blumau, Short 3 32:33245 / 304  
Polish Sprint Championships dnf  
Sprint-Cup E6 40:13295 / 361  
Sprint-Cup E5 45:57333 / 393  
Lockdown-O - Round 3 - Course B212:13174 / 303  
Lockdown-O - Round 1 - Course A249:20305 / 628  
Sprint-Cup E4 dnf  
CFEB 2020-05-012109:3070 / 162  
Sprint-Cup E3226:11245 / 476  
Sprint-Cup E1 56:12315 / 475  

All races shown. View recent races.