Catching Features



Belgium Rune DC

Country:Belgium
Club:Trol
Email:you must log in
Ranking:
Races Run:850
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Round the rock 29:5858 / 184  
Valonsadero, Stage VI 27:4783 / 167  
OLdies-10 36:4637 / 168  
Valonsadero, Stage V 41:3643 / 152  
High Rigg S, middle 37:1954 / 177  
OLdies-9237:2637 / 228  
Valonsadero, Stage III-EYOC 2010225:2950 / 253  
Kungälv 3 Middle 2 39:2227 / 155  
Carwell's Labyrinth SW, intro 31:1534 / 138  
Kungälv 3 Middle 1 37:4228 / 165  
ME22, Rivendell long 70:3529 / 124  
ME22, Isengard sprint 19:1417 / 176  
ME22, Mirkwood middle 40:1337 / 159  
ME22, Edoras night 41:0316 / 116  
Test 3, middle 35:0026 / 117  
ME22, Dead Marshes long 53:5425 / 126  
Test 2, middle 30:2938 / 157  
ME22, Edoras sprint 17:0919 / 184  
ME22, Rivendell middle 37:0740 / 172  
O-cup 2022 | Middle dnf  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 37:1427 / 155  
La Copa Catalana 2022 43:0826 / 166  
LIVE #500 21:3816 / 146  
Hemfjallstangen NE, middle 40:0537 / 170  
Flashback #200 48:0923 / 118  
Flashback #100 11:4829 / 169  
Flashback #1 14:3521 / 169  
Wildlakes Intro 13:1927 / 133  
Waschberg, Middle 43:0845 / 182  
Home sprint 2 21:0413 / 141  
Kellotapulit, contour-o 39:1331 / 171  
Fantasymap Difficulty III 13:338 / 71  
Fantasymap Difficulty II 2 11:1513 / 74  
Fantasymap Difficulty IV 18:3314 / 75  
Fantasymap Difficulty II 13:417 / 98  
Fantasymap Difficulty I 8:279 / 172  
Middle Ranking Event dnf  
Home sprint 15:133 / 192  
Fantasymap Intro (night) 22:5813 / 132  
Muncaster E, long 56:1239 / 134  
holliston flats middle 42:3834 / 101  
Haukilampi night 42:0429 / 130  
Haukilampi Intro 30:4729 / 188  
Muncaster E, intro 22:1154 / 198  
Fantasymap, Middle 34:2832 / 157  
Brugeraholz Sprint 19:2228 / 181  
Riddarhytan W, middle 2 33:4633 / 185  
Isebakketjern Short 22:1933 / 208  
Brugeraholz Middle 26:0121 / 180  
Riddarhyttan W, long 53:4341 / 151  
Brugeraholz Intro 10:4514 / 180  
Suitsaari night 42:3529 / 123  
Suitsaari green middle 36:4738 / 173  
Suitsaari middle 2 46:2845 / 209  
Vätsäri 2 night 34:1031 / 162  
Riddarhyttan W, short 28:5983 / 225  
Isebakketjern Controlpicking 55:1740 / 167  
Riddarhyttan W, middle 34:4046 / 221  
Fantasymap, Long 46:4531 / 160  
Labyrinth 16:2915 / 188  
Armboth S, middle 32:1916 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long 31:4747 / 141  
Oversee, Sprint 16:4919 / 200  
Suitsansaari middle 35:5122 / 160  
Isebakketjern Middle 1 45:0751 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 17:1827 / 192  
Smörvattnet N - Intro 21:0938 / 180  
Armboth S, night 21:1232 / 148  
Waltendorf, Sprint 19:2046 / 208  
Ice night 51:2550 / 139  
Suitsansaari intro 23:5557 / 195  
Vainanvuori 42:3176 / 201  
Brugeraholz 12:3646 / 228  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 25:3849 / 241  
Armboth long 57:3942 / 155  
Hassel South - Long 54:4438 / 146  
Hassel South - Short 24:4937 / 200  
Isebakketjern Middle 4 40:3631 / 166  
Vätsäri 2 intro 22:1851 / 176  
Armboth, short intro 19:3849 / 204  
Smörvattnet - Intro 18:3260 / 218  
Kycklingekulle - Middle 30:2541 / 200  
Vätsäri middle 2 30:1346 / 198  
Aguiar da Beira - Pinheiro 28:4045 / 241  
Urberga - Middle 1 26:4329 / 206  
Urberga - Intro 13:1947 / 220  
Paimio middle 19:5136 / 224  
Vätsäri 1 long 52:4030 / 176  
Vätsäri 1 night 35:4851 / 163  
Chandossel Intro 18:5226 / 175  
  21:0664 / 256  
Nödinge 2 Long 2 66:4751 / 186  
Vätsäri middle 2 39:5228 / 196  
Platte South, Middle 2 33:4024 / 192  
Vätsäri 1 middle 32:4015 / 207  
portrait 7:5073 / 218  
Winter middle 32:3145 / 207  
Platte South, Middle 34:0334 / 223  
It's a joke 30:3635 / 145  
Race 700 38:4429 / 195  
Circle City Orthodox Christmas 24:0917 / 189  
Winter long 56:3650 / 157  
Isebakketjern Middle 3 Night 40:3452 / 176  
Winter night 20:4164 / 195  
Christmas Challenge - Middle 26:1735 / 158  
Circle City Christmas night 29:3120 / 183  
Christmas Challenge - Intro 7:1933 / 167  
Nödinge middle 2 42:4536 / 174  
Final Campionat catalunya de Cat 29:0222 / 146  
Isebakketjern Middle 1 37:5838 / 206  
Hassel Middle 3 35:5442 / 147  
Kungälv 2/Nödinge Long 1 56:0829 / 131  
Hassel - Middle 2 39:4134 / 118  
Dalegarth W, middle 37:3469 / 160  
Hassel - Middel 39:5356 / 162  
An Ras 2021: Stage 9 15:2541 / 175  
 215:1580 / 330  
Isebakketjern Intro 3 17:2536 / 167  
Kyrkoberget middle 38:4044 / 143  
Ski-O, Middle 30:0548 / 155  
Dalegarth W intro 18:1345 / 195  
CF 2006 4 night 33:4122 / 117  
CF 2006 4, long 60:0424 / 126  
Quali Campionat de Catalunya 28:2750 / 177  
University of Vienna, Sprint 21:3412 / 185  
Winterleitenseen Middle 6 29:4111 / 131  
Winterleitenseen S, Middle 5 29:3221 / 127  
Cr^onica 42:2525 / 120  
Venice middle 42:0015 / 126  
Winterleitenseen, Middle 4 36:2919 / 137  
Kungälv 2 Short 15:1243 / 186  
Winterleitenseen, Middle 3 37:3233 / 138  
Winterleitenseen Center, Short 2 22:118 / 156  
CF 2006 3 middle 40:2054 / 147  
Winterleitenseen, Middle 2 31:0539 / 157  
Winterleitenseen, Long 1 59:1719 / 116  
[Austria Cup] Winterleitenseen 21:3139 / 169  
An Ras 2021: Stage 8 33:412 / 131  
Venice, sprint 2 16:549 / 136  
[Training Camp] Winterleitenseen 30:4820 / 157  
Winterleitenseen NE, Training 10:0010 / 156  
An Ras 2021: Stage 7 33:1315 / 144  
Elsaich, Biathlon Middle 34:4514 / 145  
[Austria Cup #10] Waschberg 48:5227 / 128  
[Austrian Championship]Waschberg 37:4939 / 159  
Elsaich, Ski-O Middle 36:1330 / 148  
Isebakketjern 18:2152 / 199  
Venice sprint 1 18:1918 / 154  
Kungälv Long  74:0140 / 119  
CF 2006 map facelift v2 middle 53:3038 / 137  
sargia  12:0235 / 146  
Facelift upon a CF 2006 map 47:1434 / 152  
Reposärkät long 56:0427 / 131  
Kungälv 1 Short 2 14:3645 / 198  
Magdalenaholz Intro 20:5826 / 184  
Siitama middle 32:3035 / 180  
Middel down Forest 26:3325 / 100  
beno c 16:2023 / 176  
Aguiar da Beira - Pinheiro night 25:5441 / 130  
Aguiar da Beira - Pinheiro 22:4025 / 211  
JohnT 23:0336 / 170  
beni b 23:3824 / 148  
Aguiar da Beira 1 7:3022 / 213  
High Rigg N, easy 24:2521 / 178  
beni 1 a 37:5429 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. 82:527 / 87  
Joutsenenpesä night 36:3831 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 37:0843 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 30:2643 / 190  
High Rigg N, middle 36:1939 / 214  
Hailuoto night 43:0058 / 148  
Joutsenenpesä night 41:2039 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 22:2946 / 205  
Langeland Day 2 for real! 24:3926 / 154  
Kairobadet long 57:4831 / 115  
Technical Challange, Final 17:2826 / 139  
Fantasy Cup, Stage 5 42:3518 / 116  
Sardanga Sprint 19:1516 / 153  
Langeland day 2 31:2522 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 36:0825 / 142  
Technical Challange, Q3 13:1245 / 125  
Technical Challange, Q2 12:3422 / 135  
Technical Challange, Q1 13:4640 / 179  
Middle Earth cup 1, training 20:4219 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 60:5618 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 21:5223 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 52:5910 / 121  
Fantasy Cup, Stage 2 42:2025 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 40:0633 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 30:4521 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 48:5921 / 138  
Mantscha, Contour-O 38:3223 / 130  
Kalkleiten-Buch, Short 24:5733 / 187  
Hemfjallstangen SO, short 23:2031 / 185  
r.old.m-E4 39:0923 / 158  
Langeland Day 1 33:3334 / 137  
Jerash Day 1 21:2213 / 120  
Mawbray, control picking 26:1130 / 123  
Kairobadet middle 35:3717 / 114  
Teisko 1 night  33:3817 / 92  
Øyberget Middle 31:2731 / 126  
Fremo CP 27:5530 / 130  
Teisko 1 short 23:3623 / 152  
r.old.m-E3 34:0723 / 128  
Teisko 1 middle 41:3529 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 71:1425 / 98  
Manchester Farm 25:576 / 121  
Carwell's Labyrinth S, short 22:0539 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 36:3633 / 135  
r.old.m-E2 48:4132 / 157  
Kairobadet Short 20:5248 / 204  
r.old.m-E1 49:4849 / 131  
Carwell's Labyrinth long 75:5928 / 105  
WOC2021-Are you ready? 38:0928 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 31:1630 / 139  
Portugal O' Summer 2 57:0716 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 44:1442 / 129  
Forest Umbra, Long 100:3312 / 95  
Forest Umbra, Middle 41:4121 / 148  
Portugal O' Summer 33:2837 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 34:546 / 148  
Hawse End middle 36:0034 / 144  
Kaleva Church sprint 2 13:5818 / 130  
Kaleva Church sprint 19:4062 / 155  
Hawse End short 23:3026 / 148  
Riddarhyttan 4 54:0530 / 120  
Riddarhyttan 3 10:2021 / 137  
Riddarhyttan 2 19:4334 / 138  
WOC-Training-E5 23:3823 / 171  
Riddarhyttan 1 33:4029 / 149  
Muncaster W, middle 2 33:1351 / 147  
Muncaster W, long 59:4621 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 33:559 / 104  
Second race, Stora ålsjön  31:3910 / 112  
Day one, Stora ålsjön 40:3914 / 116  
Day 1, Stora ålsjön 38:418 / 82  
The final, Stora ålsjön 48:5413 / 84  
WOC2021-Training-E4 34:5328 / 156  
Open orienteering Mapper test 12:5938 / 154  
Muncaster middle, guest planner 22:0112 / 148  
WOC2021-Training-E3 27:2020 / 151  
Muncaster W, easy intro 19:5932 / 150  
WOC2021-Training-E2 22:4765 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:2617 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 22:0437 / 130  
Metsäkylä 1 night 38:1419 / 109  
WOC2021-Training-E1 24:2423 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 8:5316 / 129  
Metsäkylä 1 middle 45:0938 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 10:1823 / 144  
Africa - Eco Disaster 51:2921 / 111  
Isengard sprint 17:3815 / 173  
Threlkeld day 52:1722 / 141  
Threlkeld downhill challenge 7:5529 / 156  
Africa - Entire Continent 40:3513 / 146  
Threlkeld night 32:1423 / 135  
Tuckland (tech) middle 2 44:1737 / 152  
Costa de Lavos (2) 33:1834 / 168  
Schöckl N, Middle 22:5226 / 169  
Schöckl E, Middle 21:2728 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 4:2143 / 157  
Schöckl S, Middle 25:3216 / 169  
Hilmteich, Sprint 20:2941 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 32:2518 / 143  
Pedrogao (2) 36:5920 / 158  
Tuckland middle 1 38:3242 / 166  
Kauppi 1 middle 2 47:1954 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 26:3232 / 165  
Kauppi 1 middle 38:3838 / 179  
Africa - Central Region 60:0513 / 114  
Not another Australian map! 24:0639 / 191  
Oversee, Sprint 2 14:5323 / 184  
Oversee, Sprint 1 16:5252 / 217  
An Ras 2021: Stage 4 89:4240 / 125  
Resafjellet 34:5221 / 182  
Africa - City Tour 29:1618 / 148  
An Ras 2021: Stage 3 20:2127 / 172  
ColesBay 57:4540 / 130  
Kårsta, short 23:4861 / 202  
Malaysian shortie 24:3022 / 181  
Borrowdale middle 1 36:0838 / 158  
Kauppi 3.2 middle 2 45:3048 / 146  
An Ras 2021: Stage 2 31:2938 / 204  
Saarijärvi middle 44:3245 / 158  
Night Middle, forest sprint  36:4511 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 18:0431 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 67:3321 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 22:0244 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 54:0430 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 53:4522 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 36:2949 / 235  
THe Final 59:2030 / 122  
Melville Caves 49:4151 / 179  
Kauppi 3.5 long 56:2921 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 62:3040 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 20:3438 / 175  
Middle Earth 8, grand final 42:2021 / 158  
Swedish middle 27:0334 / 197  
Middle Earth 7, Long 67:2026 / 105  
Middle Earth 6, long training 19:0435 / 150  
Korong Spur Long 2 55:2627 / 122  
Kauppi 3.1 night 37:1032 / 104  
Portugal by night 35:2431 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 35:5858 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 36:0628 / 149  
Kitluv Revir 2/2 21:1941 / 166  
Korong Spur Middle 2 35:1041 / 167  
Middle Earth 4, Night 57:2242 / 100  
Kitluv Revir 1/2 14:2021 / 187  
Kauppi 3.4 long 69:5332 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 30:3541 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 36:3841 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:5944 / 219  
Korong Spur Night 23:0033 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 32:0244 / 204  
Short course 14:0219 / 156  
Korong Spur Long 65:1716 / 142  
Korong Spur Middle 29:0849 / 224  
Pedrogao (1) 34:1731 / 174  
Korong Spur Intro 12:3067 / 260  
gsdivoc21 (8) 47:0229 / 121  
Snow Maze 19:2513 / 140  
Return of Holly Hell - Night 44:4436 / 141  
Costa de Lavos (1) 30:1418 / 162  
Kauppi 3.3 37:5734 / 145  
Kauppi 3.2 middle 36:4142 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 32:0539 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 27:3769 / 215  
 225:0855 / 307  
Askham 2 - easy course 15:3745 / 207  
Osso da Baleia 1 30:0242 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 28:1551 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 24:4031 / 265  
Short fast course  6:36114 / 211  
Waterfall dnf  
[CFWOC21]-Sprint 16:3645 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 17:1139 / 193  
NIght Middle distans 25:0425 / 124  
[CFWOC21]-Night 45:3942 / 205  
Kauppi 3.1 46:2943 / 154  
Brügg Sprint dnf  
 2dnf  
Soria Sprint Training 16:2027 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 48:0721 / 98  
[CFWOC21]-Long 81:3034 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 64:4337 / 159  
Brügg Prolog dnf  
 216:4343 / 229  
Teeside Sprint Training 10:0321 / 174  
Long 39:5316 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 29:4028 / 209  
[CFWOC21]-Middle 40:1539 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 4:2358 / 150  
 23:24160 / 412  
Kaakkurinlammi - Middle 31:3129 / 181  
High Rigg 4, long 82:3027 / 135  
Svata Anna, Middle 41:3848 / 180  
North side Easy 18:0135 / 169  
Bran, Short 17:4027 / 215  
Svata Anna, Short 11:0842 / 238  
gsdivoc21 (7) 39:4428 / 151  
Middle Downy Forest 14:2216 / 103  
test1 39:0812 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 19:5035 / 346  
 221:01185 / 698  
gsdivoc21 (6) 45:2235 / 122  
gsdivoc (5) 28:3045 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 31:4141 / 178  
gsdivoc (4) 60:0136 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 45:3335 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 45:4643 / 158  
test 51:5022 / 99  
San Giovanni Bonus 66:149 / 72  
Fell Pond Course 3 20:2432 / 110  
San Giovanni 3 8:4634 / 115  
San Giovanni 2 13:3034 / 136  
San Giovanni 16:4725 / 205  
newbury national preserve  20:3743 / 153  
[CFWOC21]-Training1 14:0341 / 384  
 212:16391 / 1386  
High Rigg 3 20:3846 / 233  
capanne small81 41:0817 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 18:2234 / 218  
 217:4821 / 281  
gsdivoc (3) 50:3845 / 141  
gsdivoc(2) 57:0335 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 15:4842 / 210  
High Rigg 58:5038 / 174  
Darnaway - Half Eleven 35:1452 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 17:3628 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 42:1428 / 188  
gsdivoc21(1) 71:4832 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 55:0942 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 42:5352 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 47:3525 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 24:1443 / 218  
Setmurthy 3 38:4235 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 15:1323 / 205  
Whinlatter 3 71:3317 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 18:5538 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  23:3617 / 170  
Whinlatter 2 22:1727 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 55:2229 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 44:4744 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 25:5324 / 200  
Whinlatter 26:3336 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 16:1029 / 197  
Fantasy Cup, Training B 7:1622 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 11:1954 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 52:1927 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 31:5527 / 195  
Fantasy Cup, Training A 8:3733 / 203  
Setmurthy 2 36:4526 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 7:4315 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 25:2220 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:5235 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 27:0521 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 59:1928 / 188  
 254:5021 / 277  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 15:585 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 40:4235 / 209  
Österrödjeberget night 33:3740 / 142  
Buchwald, Night 23:3722 / 133  
Buchwald, Middle 25:1328 / 203  
Buchwald, Training 8:0475 / 205  
Dalegarth 2 59:1649 / 144  
sdasd 13:5318 / 123  
UFSM - Ok 14:3330 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 64:0429 / 138  
A-mazing Grazing 24:526 / 147  
Maria Trost, Short 17:1633 / 190  
Ardnaskie 2 40:1921 / 137  
Manesty, West Cumberland 31:2431 / 144  
Ardnaskie 1 56:0265 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 37:1629 / 131  
Nr. 400 - The Map 20:2243 / 198  
Babylon, Middle 29:0633 / 186  
Joutsenenpesä night 44:3660 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 40:5845 / 154  
Chaud Clapier - Middle 29:5026 / 212  
Österrödjeberget middle 29:1142 / 186  
West Cumberland 39:3319 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 39:1345 / 178  
Växjö OK middle 32:5039 / 176  
Vähäjärvi 2 night 45:5128 / 128  
White Sands NP Middle 1 40:5712 / 159  
Vähäjärvi nigh 41:3643 / 139  
[CoronaBlues]-E19 27:2236 / 214  
Darnaway Half Nine 57:3633 / 146  
Vähäjärvi 2 long 69:2926 / 155  
Vähäjärvi middle 1 39:1750 / 197  
[CoronaBlues]-E18 38:5933 / 224  
Erskine 2 11:5514 / 157  
Erskine 1 14:4620 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 72:1819 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 24:1742 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:3535 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:3747 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:1936 / 192  
Kalkleiten, Sprint 11:1528 / 183  
Hansta West, middle 2 40:3052 / 185  
Hofwald, Long 45:5130 / 154  
Hofwald, Short 7:2377 / 223  
 27:1072 / 310  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 8:558 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:2025 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:5221 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 19:0123 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 56:4737 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 55:2727 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:2517 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short dnf  
 230:1033 / 387  
Hansta West, Night 44:5021 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace 16:5721 / 132  
Ghosttown V2 15:4825 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 39:4429 / 191  
SCFL S2 R5 39:4126 / 154  
Ghosttown 17:1220 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 24:3931 / 165  
Kalkleiten Middle 3 21:2736 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 23:2425 / 172  
 247:23165 / 229  
[NEW] Kalkleiten, Middle 26:1027 / 180  
Upie - Short sprint 10:3728 / 194  
 217:10132 / 292  
SCFL S2 R4 32:2820 / 189  
CFEB 2020-11-15 76:0626 / 88  
Forest Umbra, Middle 34:4238 / 192  
A run on the beach  19:044 / 112  
Holdhusfjell - Middle 3 31:2425 / 164  
Hansta West, middle 31:1728 / 158  
[CoronaBlues]-E17 41:1646 / 177  
The real night 21:478 / 80  
Björköby middle 36:2929 / 151  
SCFL S2 R3 47:1127 / 165  
[CoronaBlues]-E16 43:0628 / 157  
Hailuoto night 36:1935 / 121  
Hansta West, Short 23:0318 / 180  
Nya Varvet, Middle 27:1527 / 157  
Hamrångefjärden Middle 23:2018 / 156  
[CoronaBlues]-E15 28:5537 / 195  
Söder Getaren Middle  25:1225 / 189  
CFEB 2020-11-01 52:5410 / 99  
Kyrkoberget middle 38:1236 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 15:5611 / 194  
 242:29186 / 296  
Hailuoto middle 2 30:4129 / 182  
Hollola middle 2 39:1434 / 196  
CFEB 2020-10-15 60:0216 / 80  
Micro-O 18:287 / 123  
Mount Dufferin 3 66:0332 / 93  
Hansta, Short 14:1633 / 174  
Mount Dufferin 1 36:4837 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 48:3227 / 157  
Tähtiniemi new night 40:3331 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina 52:2426 / 94  
Night middle 30:3221 / 74  
Night sprint in forest 20:1734 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 29:5145 / 154  
Soria 3 30:0123 / 124  
 249:4494 / 174  
 3dnf  
 447:1789 / 174  
 558:5697 / 174  
S3 Oversee 21:4120 / 132  
Soria 2 25:4820 / 135  
S2 Oversee 14:3427 / 148  
Soria 1 30:0223 / 165  
M2 Mantscha 40:5724 / 138  
CFEB 2020-08-15 80:3027 / 77  
Tähtiniemi new middle 40:0935 / 141  
M1 Forest Umbra 28:3342 / 170  
S1 Campus University of Vienna 16:1932 / 163  
Middle 31:4422 / 167  
Sweet Short CP 25:2343 / 172  
Cheire de come - Middle 34:3027 / 183  
Osso da Baleia Model Event 17:4254 / 223  
Farum, Denmark 3 14:0420 / 147  
Farum, Denmark 2 21:0324 / 175  
Leudimin Tribute  31:3230 / 113  
Lagganlia 2020 22:3641 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 9:2213 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 38:1433 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 60:4822 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B 10:3512 / 107  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
 2dnf  
 327:4412 / 352  
Cemetery Road - Sprint 15:3427 / 181  
Packard River - Middle 17:3018 / 120  
Auburnborough - Short 13:1944 / 161  
CFEB 2020-08-01 61:3318 / 102  
Redmires - Middle 33:4416 / 157  
Farum, Denmark 21:1741 / 208  
middle 50:0827 / 101  
Koirarata night 24:4637 / 171  
Race 600 28:5650 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 29:2937 / 125  
Middel 21:2817 / 149  
Banat Long 83:5124 / 135  
Teesside University 3 20:0918 / 202  
Banat 52:5426 / 185  
CFEB 2020-07-01 65:2227 / 133  
Conique 33:0340 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B 9:4730 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A dnf  
 223:5128 / 386  
Holdhusfjell - Middle 2 30:2339 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 8:2227 / 129  
Lockdown-O British Open Long B 59:2640 / 114  
Lockdown-O British Open Long A 76:5733 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 7:0520 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 31:5624 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 56:1367 / 326  
Holdhusfjell - Middle 36:1362 / 288  
Pizzorne 59:1222 / 151  
San Giovanni 4 40:5532 / 172  
Midsummer Sprint 28:4612 / 130  
[LOTR-SC] Bree 14:5125 / 255  
 212:3120 / 367  
 316:3864 / 367  
San Anton Night 34:4356 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 29:2248 / 204  
San Giovanni 3 39:4250 / 187  
ojo arboles 7:1729 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 115:44107 / 231  
[CFWC2020]-E19 62:42111 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 20:3175 / 328  
The night of spiders 2 44:4059 / 163  
San Giovanni 2 48:3745 / 157  
Teesside University 2 20:3623 / 180  
Free club on line 21:2619 / 129  
Konkalampi 2 night 42:0042 / 142  
Teesside University 1 18:1952 / 231  
Iceland Night 40:1864 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle 31:1033 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 11:4133 / 251  
San Giovanni 1 37:2080 / 230  
trial by fire 17:4566 / 188  
competition rings 13:2561 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 15:1943 / 292  
[CFWC2020]-E18 69:3982 / 248  
[CFWC2020]-E17 45:26122 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 27:46150 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:4242 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 30:5328 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 43:5953 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:1036 / 196  
 215:29211 / 253  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 22:5447 / 357  
 218:1113 / 434  
Lockdown-O June Weekend - Park B 5:2635 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 18:3871 / 418  
Sarkalahti night 2 44:3150 / 148  
Oldie but NOT goldie.  29:2983 / 214  
M.G. OL-Competition 32:5326 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 40:1254 / 189  
Vilchetes Middle 11:2833 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 11:5654 / 198  
10mila202x-training 30:31100 / 288  
 10:2950 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 34:0351 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 12:0166 / 284  
 210:3742 / 353  
Chaud Clapier - Night 40:5466 / 203  
[CFWC2020]-E16 75:4474 / 278  
[CFWC2020]-E15 36:04104 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 14:40108 / 375  
[MV2020] Gara9 39:4482 / 213  
Konkalampi 2 50:2052 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 21:1227 / 162  
Orientatlon Chile 52:2712 / 100  
Desert night race 23:3499 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 35:4555 / 155  
Sarkalahti middle 3 45:1073 / 236  
[CFWC2020]-E14 79:5188 / 282  
[CFWC2020]-E13 54:15118 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 26:03174 / 373  
 219:4360 / 521  
Contour-O, Hofwald 2 25:0584 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 25:0231 / 177  
[MV2020] Gara7 26:5751 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 29:4369 / 226  
Col de la Chau - Middle 34:5344 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 56:2357 / 321  
Holly Hell - Long 1 66:5441 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 60:5954 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:4882 / 331  
Konkalampi 3 middle 43:4144 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 38:3649 / 232  
Upie - Sprint 1 14:5249 / 205  
Holly hell - Middle 1 50:3762 / 186  
[Svindal] Middle 44:34117 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 44:5029 / 181  
[MV2020] Gara5 41:0182 / 249  
Board Mill sprint 35:2438 / 174  
Holly hell - Intro 1 21:0569 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 18:5461 / 239  
Trail-O Goente Elite 4:0233 / 181  
[CFWC2020]-E12 80:2370 / 289  
[CFWC2020]-E11 37:2791 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 16:03101 / 406  
Holly hell - Intro 0 15:14140 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 38:0298 / 197  
Col de la Chau - Middle 37:2874 / 212  
Konkalampi night 45:3650 / 140  
Monte Xalo 23:0552 / 212  
[Grindsted] Etape 3 17:3144 / 140  
[Grindsted] Etape 2 12:3224 / 152  
[Grindsted] Etape 1 13:4033 / 208  
[Grindsted] Prologue 4:317 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 17:3376 / 271  
Col de la Chau - Short 20:2535 / 273  
[MV2020] Gara4 26:3070 / 306  
Fresnedilla Norte-1 34:3574 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 41:3889 / 250  
Lockdown-O - World O Day 45:4778 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 37:4238 / 232  
Chabeuil Sprint dnf  
 212:4566 / 366  
CF COMA El Chorro Media 40:2962 / 234  
Konkalampi middle 44:1498 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 23:2462 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 15:3032 / 341  
Minas Tirith - Intro 5:1386 / 418  
Tour de France Part 3 37:1567 / 246  
[MV2020] Gara3 18:4948 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 34:4690 / 326  
Island of Many Island Intro 18:5384 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 22:4170 / 302  
[CFWC2020]-E10 83:07106 / 344  
[CFWC2020]-E9 53:57128 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 17:2783 / 502  
Sierra de las Villas Open 36:5169 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 24:1784 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 26:2362 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 24:1561 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 20:5129 / 235  
Härkävuori - Middle 41:09135 / 325  
Tour de France Part 2 41:25117 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 26:2081 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 11:1152 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 59:3734 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 84:1360 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 9:3370 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 26:1063 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 42:19101 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:1577 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 24:4468 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 34:11107 / 531  
Orrdals klint 2 middle 33:33101 / 265  
FEGADO [Model Event] 13:45131 / 270  
[MARS] Victoria Crater 27:3580 / 356  
Jyvaskyla - Long 56:3554 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 20:3659 / 382  
Orrdals klint middle 2 33:19106 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 62:4979 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 18:20140 / 326  
[MV2020] Gara1 18:4568 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 30:41105 / 278  
morkvedmarka sprint 27:32120 / 317  
Sprint-Cup E8 16:4233 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 18:3563 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 16:0770 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:4693 / 414  
Boatorp Middle 36:4988 / 280  
Polish Championships Long 70:1639 / 166  
HuBei orienteering 32:4766 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 30:3474 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 19:5637 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 18:4077 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 16:3627 / 265  
[CFWC2020]-E8 87:45119 / 358  
[CFWC2020]-E7 46:18140 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 26:08128 / 484  
[MV2020] Allenamento1 26:58143 / 253  
Polish Championships Middle 27:4973 / 291  
Polish Sprint Championships 24:4369 / 309  
 2dnf  
[Profi] Blumau, Middle 1 36:0288 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 17:2163 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 22:57166 / 325  
Sprint-Cup E8 24:1260 / 256  
Sprint-Cup E7 15:1653 / 318  
Sprint-Cup E6 14:2574 / 361  
Sprint-Cup E5 14:5080 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 28:37103 / 317  
Orrdals klint night, short 32:1799 / 238  
Haukkavuori cliffs 51:44128 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 20:36115 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 6:1665 / 236  
[CFWC2020]-E6 81:00193 / 453  
[CFWC2020]-E5 39:47148 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 28:05215 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 15:3234 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 37:1372 / 178  
[RCC]-E3 30:0341 / 157  
[RCC]-E2 27:3351 / 186  
Somewhere middle 4 50:58111 / 219  
Pomaria Village 15:3858 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 54:4978 / 151  
forest long 84:4963 / 130  
GoenteModelEvent 0:5244 / 151  
[RCC]-E1 18:1882 / 219  
short forest 37:17168 / 274  
Mynttila - Long 66:36101 / 258  
Mynttila - Intro 8:1592 / 415  
bamboo middle 21:4965 / 206  
yixing banboo dnf  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
Platabek 37:1468 / 256  
Reposärkät 52:44111 / 215  
Västersjön, middle 33:52226 / 309  
[CFWC2020]-E4 70:34130 / 468  
[CFWC2020]-E3 35:36180 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 20:35169 / 569  
Lammhult, easy sprint 11:58133 / 396  
Sätila - middle 51:1497 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 18:0160 / 379  
Hakarp - middle 35:3375 / 279  
 2dnf  
Fusine 2 96:4487 / 269  
CFEB 2020-05-01 84:3258 / 147  
Fusine refurbished <10min 23:04134 / 346  
Korvatunturi middle 2 48:04125 / 249  
Kvänsås 48:1187 / 175  
Sprint-Cup E3 15:5337 / 396  
Sprint-Cup E2 17:41104 / 419  
Oronmylly West Long 65:0181 / 193  
Sprint-Cup E1 17:1244 / 475  
High Chaparral forest - Middle 52:3382 / 210  
Old Summer Palace [Test] 14:16105 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 43:49130 / 215  
Slättö sand, middle 37:0052 / 218  
Lewes Lake, Middle 65:29111 / 312  
Mäntänvuori | Middle 52:4074 / 243  
Suololuopal middle 3 51:15140 / 257  
Etang de Lers - Night 39:43221 / 322  
city sprint 31:5044 / 301  
City Long 114:3454 / 181  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 53:01128 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 13:4893 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 15:43127 / 461  
 232:42441 / 611  
[CFWC2020]-E2 99:42205 / 525  
[CFWC2020]-E1 53:42320 / 614  
Oak Reservior Middle 29:2087 / 189  
[CFWC2020]-Training 16:51139 / 660  
[CoronaBlues]-E14 50:47145 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:3762 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 27:34144 / 572  
 240:37348 / 720  
Josephgrund Sprint Challange C 23:5451 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 24:4888 / 336  
 243:22256 / 420  
Josephgrund Sprint Challange A 25:03111 / 493  
 246:42423 / 678  
 371:05487 / 678  
[NJ2D The Game] Long - Black 54:0982 / 178  
Bran, Middle 4 27:3270 / 305  
Bran, Middle 3 38:44213 / 332  
[CoronaBlues]-E13 38:30132 / 398  
Forbergåsen|Middle 39:06135 / 378  
Bran, Miidle 1 39:47181 / 432  
Test2 NJ2D Lang 21:1983 / 171  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 13:4774 / 504  
 225:31305 / 696  
 318:16200 / 696  
 425:16301 / 696  
[CoronaBlues]-E12 21:12129 / 444  
[CoronaBlues]-E11 65:43135 / 333  
SpanishCoronaChampionship 55:49101 / 242  
 237:4665 / 292  
Test af Kirkemile upload 10:3799 / 201  
Akenstaka - Long 70:01162 / 255  
[CoronaBlues]-E10 76:31133 / 312  
Akenstaka - Short 28:42177 / 334  
CFEB 2020-04-15 96:4181 / 182  
Haukkavuori middle 46:48111 / 253  
[CoronaBlues]-E9 89:39204 / 340  
Bordasee, short 28:25147 / 346  
[CoronaBlues]-E8 25:0077 / 385  
 246:16275 / 512  
GS280320L dnf  
GS270320m 55:29144 / 208  
[CoronaBlues]-E7 26:49151 / 369  
[CoronaBlues]-E6 97:01127 / 286  

All races shown. View recent races.