Catching Features



France Bruno77

Country:France
Club:OPA Montigny
Email:you must log in
Ranking:8274
Races Run:1045
Races Created:4
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Halla-aho intro 33:1032 / 93  
Mordor, night middle 32:0319 / 83  
Rappetswil Sprint 18:1649 / 118  
sketaas middle 2 36:3446 / 89 83.0 
Edoras sprint 18:3244 / 156 72.4 
Riihonniemi 3.2 middle 49:0451 / 125 89.0 
Riihonniemi 3.2 Intro 28:0354 / 149 82.8 
Mordor intro 23:4176 / 169 (70.1) 
Riihonniemi 3.1 Intro 34:3053 / 157 79.8 
Perstorp middle 35:1641 / 164 85.1 
Tiomila 2024 Training 1 dnf (0.0) 
Perstorp, short 24:3066 / 205 (63.0) 
Riihonniemi 2 Intro 51:0443 / 158 87.0 
Punasvaara night 51:4136 / 118  
Kårsta Middle 28:1253 / 202  
 2dnf  
 328:0682 / 388  
Dalegarth E long 60:4939 / 139  
Dalegarth E, short intro 24:0049 / 183  
 222:4444 / 302  
Ullerup29:4735 / 278  
Riihonniemi intro 44:3653 / 170  
bocha 1 31:2835 / 126  
Harrop S, middle 2 45:1271 / 144  
Kellonummi control pick 41:1754 / 156  
Oronmylly 5 intro246:43108 / 175  
CF 2006 2 v2 Middle 2 39:0238 / 165  
Hemfjallstangen middle 36:2344 / 175  
Hemfjallstangen intro 20:2566 / 207  
Vätsäri middle 2 37:2152 / 152  
Haukilampi middle 50:1853 / 154  
Sarkalahti middle 4 43:2055 / 168  
Suitsaari middle 5249:4277 / 295  
 342:3852 / 295  
Loka, middle (easy)216:5024 / 292  
Kalax 1.2 middle238:3145 / 221  
Waltendorf, Sprint 21:3853 / 182  
Tuckland NE, long 57:2151 / 141  
[CMR]-E5 32:2937 / 181  
[CMR]-E4 42:4136 / 171  
[CMR]-E3 44:2138 / 160  
Honkala Night 33:3459 / 125  
Honkala Middle 34:1549 / 184  
Honkala Intro 11:19104 / 211  
 28:50205 / 647  
[CMR]-E2 40:3564 / 183  
 2dnf  
[CMR] color-maps-reused 63:4754 / 162  
Contour training dnf  
Hevonniemi middle 46:3353 / 166  
Hevonniemi long 73:4740 / 132  
Dyrehave Middle1 30:4869 / 176  
S-chanf, long 64:0841 / 143  
Dyrehave Intro 20:0446 / 183  
???? middle 36:2738 / 160  
Run this 1 14:5142 / 91  
Eskild og Emil 19:4355 / 96  
Eskild og emil 13:0225 / 84  
Suitsaari night 2 dnf  
???? intro dnf  
 229:2771 / 235  
 326:3557 / 235  
Reposärkät night 60:5445 / 110  
Askham, short 28:2366 / 182  
Reposärkät long 74:0748 / 115  
Reposärkät middle 46:1972 / 160  
Valonsadero, Stage X 47:1038 / 139  
Valonsadero, Stage IX 25:4533 / 187  
Suitsaari middle 4 dnf  
Orrdals klint night 41:0671 / 139  
 234:5472 / 208  
 332:2665 / 208  
 425:5932 / 208  
Orrdals klint short 2 33:5665 / 186  
Back down again 55:0270 / 141  
Climb the rock 33:2049 / 164  
Round the rock 29:2840 / 184  
Valonsadero, Stage VIII-EYOC2010216:4390 / 308  
Valonsadero, Stage VII230:0759 / 221  
Valonsadero, Stage V 43:5458 / 152  
High Rigg S, middle 44:0085 / 177  
High Rigg S, intro231:42168 / 282  
Irbene 25:4419 / 120  
color maps recycled - E1§ 37:2032 / 106  
color maps recycled - E15 41:3427 / 89  
Siitama South-West nigh dnf  
color maps recycled - E14 43:4017 / 98  
color maps recycled - E13 35:5030 / 120  
WtfConvert_2 /controlpicking 14:0831 / 111  
CFEB 2016 mar 2 dnf  
color maps recycled - E3 45:0645 / 135  
color maps recycled - E2 44:5330 / 119  
color maps recycled - E1 26:5830 / 170  
Rautajärvi sprint 23:1238 / 150  
Teisko n2 sprint 28:4093 / 152  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 21:0731 / 177  
CF WOC Long Spectator | Middle 52:1227 / 137  
Pre-Jukola 2015 Leg4 35:4218 / 85  
Pre-Jukola 2015 Leg3 62:2221 / 73  
Kalkleiten 1 8:2217 / 132  
Pre-Jukola Leg2 45:4832 / 95  
Pre-Jukola Leg1 48:4418 / 132  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 49:5223 / 92  
Bordasee, Short 16:2411 / 145  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 30:5510 / 133  
Bordasee, Middle 2 37:1423 / 103  
Bordasee, Middle 48:2015 / 118  
Styrian Relay Champs - 1 22:1454 / 129  
Schöckl, Intro 7:4782 / 159  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 55:0720 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 6 38:2125 / 94  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 35:5320 / 82  
Kleven short middle 20:5923 / 100  
Djursjön Middle 24:026 / 87  
[OTourFinals2015]E25|Middle 36:2918 / 113  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa 46:1917 / 111  
Kaleva church sprint 15:139 / 140  
[Giro de Farmers]E7|Night 28:4837 / 99  
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE 47:1615 / 106  
[Giro de Farmers]E6|Middle 27:588 / 116  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 50:3733 / 113  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint 20:1630 / 163  
CFWOC'15-spectator-race 4 33:5619 / 132  
Komenskeho sady sprint 3 23:2826 / 129  
Kauppi north-east - sprint 18:0423 / 167  
[Giro de Farmers]E4|Long 59:3618 / 106  
2nd 10 years old course 19:0213 / 130  
Kangaroo Monday #5 63:2718 / 96  
Harjulinna 3 sprint 19:2911 / 122  
[Giro de Farmers] E3|Middle 19:3150 / 199  
CFWOC'15-spectator-race 3 22:0426 / 199  
10 years old CF sprint 7:4942 / 140  
Kangaroo Monday #4 52:3629 / 111  
[OTour2015]E23 - Middle228:0762 / 190  
SM-Medel-upplandsberget-D21 32:5325 / 120  
Autumn Cup 2014 - E6, Long 39:1114 / 126  
Downtown Sprint 1 dnf  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 16:2723 / 178  
SM-Medel-upplandsberget 43:2828 / 135  
Brizky South Middle Night 21:1633 / 102  
Autumn Cup 2014 - E5, Night 29:1646 / 123  
Brizky South Long Day 58:2613 / 90  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint 20:0625 / 165  
Brizky South Long Night 59:2013 / 79  
[SanGiovanniReused] 4 - Middle 25:4122 / 124  
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint 18:5316 / 138  
Brizky South Middle 20:2316 / 168  
Krakeroy 51:5926 / 119  
[SM-Stafett-14] Long Night 28:1422 / 79  
[SM-Medel]-Upplandsberget 18:1524 / 160  
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m 13:2211 / 155  
[SM-Relay-14] Middle Night 23:3535 / 98  
[SM-Relay-14] Sprint 11:4818 / 180  
[SanGiovanniReused] 4-Long 50:0312 / 75  
Seefin Original 54:3876 / 113  
[SanGiovanniReused]3-NightSprint 17:0221 / 100  
Skullerudasen-long2 48:4114 / 99  
[SanGiovanniReused] 3-Middle 18:0315 / 118  
[SanGiovanniReused] 2-Middle dnf  
 219:4144 / 162  
[SanGiovanniReused] 2-Night 33:3933 / 78  
[90-min-challenge]Tipspromenad dnf  
Skullerudasen-long 40:1917 / 114  
[wcup-map#23-reused]-sprint 18:4241 / 155  
Autumn Cup 2014 - E2, Long Night 52:4226 / 89  
Skullerudasen-Night 22:4324 / 106  
Skullerudasen-Sprint 14:5052 / 174  
[90-Min-Challenge]Skullerud 24:0526 / 145  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra 84:0425 / 113  
Seefin Forested Corridor dnf  
 2dnf  
Seefin Forested III 38:2625 / 89  
Seefin Forested I 12:532 / 109  
Graz, Maria Trost - Middle 2 28:0622 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 29:4128 / 136  
ICFOF-wcup-final 122:3822 / 121  
Bertelsmyrasen East Corridor 26:3614 / 116  
Building Sprint I dnf  
Bertelsmyrasen East III 15:5338 / 115  
Bertelsmyrasen East II 34:1227 / 86  
Bertelsmyrasen East I 20:0015 / 162  
SlopeStyle dnf  
[wcup-map#19-reused]-middle 41:5760 / 123  
Loipersdorf Sprint 3 15:0622 / 140  
[wcup-map#19-reused]-sprint 15:0522 / 170  
Hemossen3.5m 26:2010 / 145  
Hemossen2.5m 40:4441 / 127  
Hemossen5m 61:0528 / 99  
[wcup-map#18-reused]-night 17:5523 / 110  
[wcup-map#18-reused]-long 39:0922 / 112  
Loipersdorf Sprint 2 18:2329 / 151  
Loipersdorf Sprint 16:5632 / 174  
[wcup-map#18-reused]-middle 33:4050 / 163  
[wcup-map#18-reused]-sprint 13:0143 / 179  
 211:4429 / 241  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 38:3220 / 133  
[wcup-map#17-reused]-bonus 36:3760 / 158  
ICFOF-WCUP-25 47:1440 / 158  
[wcup-map#17-reused]-night 36:1839 / 118  
[wcup-map#17-reused]-long 90:2320 / 114  
[wcup-map#17-reused]-middle 32:4242 / 161  
[wcup-map#17-reused]-sprint 18:5736 / 194  
 218:1334 / 272  
Campomullo Night Middle 49:0417 / 94  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 41:1240 / 124  
[wcup-map#16-reused]-bonus1 46:3820 / 127  
Campomullo Long 84:5813 / 125  
[wcup-map#16-reused]-night 32:2932 / 118  
[wcup-map#16-reused]-long 57:5916 / 131  
Sprint Praspekt Shmidta 18:0340 / 158  
[wcup-map#16-reused]-middle 32:0012 / 192  
[wcup-map#16-reused]-sprint 18:0346 / 212  
Loipersdorf Sprint 2 dnf  
[wcup-24-reused-2] 21:1723 / 146  
 216:4717 / 197  
ZS q1 Cheremyshki middle2 29:3350 / 128  
Z.S.Mg.~1 middle 31:1228 / 126  
Loipersdorf Sprint 18:5150 / 171  
Loipersdorf Intro 9:5910 / 126  
[wcup-24-reused-1] 18:4535 / 159  
Bran Middle 4 23:3714 / 136  
(OCAD)Trolldalen 30:3310 / 86  
Bran Middle 3 22:5455 / 131  
 2dnf  
Bran, Middle 2 31:5129 / 123  
Bran Middle 18:2125 / 128  
Bran Intro 11:5455 / 114  
[OCAD] Mazayes Night 22:0010 / 119  
[OCAD]Storklinten-reuse 45:1341 / 155  
ikhp 21:1619 / 117  
 2dnf  
[OCAD] Mazayes Sprint 19:3735 / 181  
 219:5448 / 232  
[OCAD] Mazayes Long 48:2630 / 102  
[OCAD] Mazayes Middle 27:5220 / 159  
 225:5118 / 221  
Forest Umbra, Long 70:2026 / 131  
sprint 9:4717 / 148  
Konkalampi 3 OCAD 31:0523 / 144  
Konkalampi 1 OCAD 23:2833 / 179  
AUSLAND 26:0310 / 126  
[OCAD] Pizzorne 49:1519 / 148  
JWSOC Spint Estonia M-20 24:1711 / 168  
Schöckl, Short 19:0717 / 172  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th 33:5422 / 190  
[OCAD] Barricata, long 36:368 / 174  
[wcup-map#13-reused]-night 33:4017 / 109  
Forest Umbra, Middle 33:3918 / 139  
Schöckl, Short 17:4731 / 174  
[OCAD] Barricata, middle 26:1922 / 169  
[wcup-map#13-reused]-long 53:1018 / 110  
[wcup-map#13-reused]-sprint 25:4871 / 175  
 218:4017 / 255  
[wcup-map#13-reused]-middle 27:2918 / 157  
ICFOF-wcup-stage23 63:2123 / 129  
Livastinmäki 2 OCAD 6:5941 / 111  
July 3 (livastinmäki) OCAD 33:1037 / 119  
Konkalampi 2 intro OCAD 21:1764 / 142  
July 2 (Tähtiniemi 2) OCAD 35:2836 / 139  
Arborfield Middle 17:3144 / 103  
[wcup-map#9-reused] 18:2525 / 100  
[O-ringen 2013]Storklinten E4 47:2426 / 136  
Julkujärvi 2, day 2 17:4511 / 141  
Julkujärvi 2, day 1 16:5018 / 150  
South Easterfield Sprint 18:3722 / 122  
[OCAD] Japan - Intro 25:5747 / 147  
WOC 2001 C, middle (OCAD) 29:0914 / 146  
Tuomikallio (OCAD) 16:3530 / 139  
Siitama new (OCAD) 16:0819 / 155  
[wcup-map#7-reused]-night 36:0332 / 99  
[wcup-map#7-reused]-long 71:0723 / 109  
WOC 2001 C (OCAD) 18:0954 / 179  
[wcup-map#7-reused]-middle 33:0139 / 143  
[wcup-map#7-reused]-sprint 22:5824 / 180  
Pulesjärvi 2 (OCAD) 17:4725 / 173  
ICFOF-wcup-stage17 57:0312 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage17 10:5038 / 204  
Pulesjärvi v3 (OCAD) 22:5819 / 162  
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) 29:5154 / 162  
Julkujärvi east, night (OCAD) 25:0230 / 150  
[O-ringen 2013]Storklinten E2 48:5257 / 189  
[O-ringen 2013]Storklinten E1 26:2145 / 228  
Joutsenenpesä night (OCAD) 25:5932 / 103  
Siitama night (OCAD) 16:1035 / 124  
Pulesjärvi day 2 (OCAD) 23:1931 / 148  
smallworld_E4 31:0130 / 147  
[OCAD]Dun - middle 28:2766 / 152  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 16:0538 / 169  
Training-ICFOF-wcup-stage 9 6:5735 / 174  
[wcup-map#4-reused]-long 48:5315 / 113  
Rocad Cup E11 37:2216 / 110  
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 22:4020 / 169  
ski-o ×èÏ BLR lybyzh middle 23:3734 / 121  
Rocad Cup, E10 13:007 / 143  
[wcup-map#3-reused]-middle 29:0317 / 137  
(OCAD)Bolleberget,Night 32:2521 / 76  
(Ocad) Sodsatt Mohed  20:3811 / 127  
Rocad Cup, E9 22:3522 / 139  
[OCAD]Mt.laurie 17:5735 / 181  
[wcup-map#3-reused]-sprint 20:0730 / 175  
Rocad Cup, E8 21:3414 / 138  
[wcup-map#4-reused]-sprint 15:5820 / 169  
ICFOF-wcup-stage8-Training 17:5537 / 165  
[OCAD]La colline - nightsprit 2 19:4237 / 124  
[OCAD]La colline Nightsprint 1 16:1635 / 134  
Rocad Cup, E6 59:1428 / 92  
[wcup-map#2-reused]-bonus2 62:3420 / 89  
middle cup Kart 2 33:3351 / 100  
City sprint 16:1521 / 141  
middle cup Kart dnf  
A day in the forrest  dnf  
(OCAD)Surbridge forestsprint dnf  
Rocad Cup, E3 26:2318 / 132  
[wcup-map#2-reused]-sprint 15:1935 / 180  
(OCAD)Surbridge night 2 22:4936 / 119  
Rocad Cup, E2 24:4839 / 176  
Rocad Cup, E1 30:4249 / 163  
[wcup-map#1-reused]-bonus 31:5741 / 154  
Mars Sprint 1 14:1710 / 134  
[wcup-map#1-reused]-middle 27:158 / 159  
[wcup-map#1-reused]-sprint 16:4872 / 184  
The Square, Final 28:0213 / 83  
The Square, Track 4 21:5350 / 112  
[OCAD]Galgahraun - Middle Night 27:0226 / 117  
[Short]Cuoto da Arnela dnf  
 215:3154 / 276  
ICFOF-wcup-stage5 39:2433 / 163  
Training-ICFOF-wcup-stage5 12:1043 / 204  
 29:5812 / 282  
Hofwald, Nightsprint 12:1725 / 130  
[OCAD] Montlosier, middle 42:3770 / 179  
Hofwald, Long 39:0729 / 116  
sprint test:) 9:2636 / 124  
Special New Year 2014 !!! 62:0323 / 152  
short3 15:296 / 98  
Pink competition of death 26:1827 / 117  
[Ocad]Ullahau - middle 19:5231 / 170  
New Year 5 days E1 21:1547 / 134  
Hofwald, Middle 2 26:2932 / 143  
Duuuuunes. 31:2827 / 149  
Hofwald, Middle 25:2725 / 154  
[OCAD]Galgahraun - Sprint 13:4313 / 185  
Bollnäs 3 days E2 dnf  
Bollnäs 3 days E1 18:4128 / 165  
Hofwald, Short 2 15:3931 / 156  
Island Open Day 2 dnf  
Hofwald, Short 13:2114 / 172  
Hofwald, Model Event dnf  
[OCAD]Galgahraun - Middle 28:2755 / 177  
ICFOF-wcup-stage42dnf  
 357:0055 / 247  
Training-ICFOF-wcup-stage4 11:0321 / 228  
smallworld_E3 29:2512 / 165  
smallworld_E2 22:1351 / 213  
 218:4918 / 290  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 33:3042 / 167  
cf traning 22:0328 / 117  
[ULLA_HAU]Final dnf  
[WRE]Santavaara Middle 25:0477 / 190  
CFEB 13P_1 dnf  
ski o RB2013 24:0633 / 130  
Alewife Preserve Middle 25:2510 / 96  
ski o middle traning! 30:492 / 108  
[ULLA_HAU]E5.sprint night 14:5632 / 136  
ski o sprint! 20:1119 / 152  
[ULLA_HAU]E3,middle 22:2821 / 143  
ICFOF-wcup-stage2297:1161 / 186  
Training-ICFOF-wcup-stage2 11:4064 / 195  
 29:4724 / 289  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking 12:2123 / 160  
[ULLA_HAU]E1,middle 21:3426 / 174  
Island Sprint 13:3918 / 143  
Newburyland dnf  
[ULLA_HAU]Prologue,sprint 10:2025 / 198  
AWSOME 16:1912 / 106  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 26:3356 / 189  
 220:4935 / 276  
Lavis Buona 15:3023 / 178  
Mapgen Middle 21:5719 / 141  
[Long]Santavaara 24:3810 / 179  
AldenoCentre 39:5921 / 163  
nignt zemlyanka 25:3129 / 99  
Norwoodbroham Bluff E 1 20:4417 / 101  
The way to x-mas E 3 24:1612 / 79  
Ravai Middle 24:3417 / 136  
Ravai 12:269 / 201  
ICFOF-wcup-stage1 45:5620 / 195  
Labyrinth sprint 1 11:5834 / 147  
Training-ICFOF-wcup-stage1 dnf  
gothenbourg long 11:471 / 110  
EKSJO 2 29:0222 / 103  
EKSJO 1 25:163 / 123  
remade-czech2 26:4132 / 201  
Flat Grid 11:2660 / 120  
tuefelskeller-E3 35:4228 / 145  
tuefelskeller 25:0531 / 190  
CFEB 13M_1 21:439 / 112  
cf middle 22:5521 / 126  
CAMORSA 2013 dnf  
sauraai-jwoc2015-4 18:3337 / 225  
Aussie Long 2013 map excerpt 18:1160 / 128  
[OCAD]Starkebo - ForestSprint 22:3776 / 136  
[OCAD] Krajna - Middle 2 25:5114 / 104  
[OCAD] Krajna - Middle 1 26:0133 / 142  
[OCAD]Noname contour-o 11:0310 / 136  
Skidstugan[Short] 17:0120 / 164  
Skidstugan[Middle] 21:0822 / 157  
[OCAD]Noname controllpicking 13:3822 / 175  
[OCAD]Starkebo - Middle 25:2463 / 152  
[ocad]Noname 12:2013 / 212  
[OCAD] Vilhosc dnf  
[OCAD]Starkebo - Long 28:3455 / 185  
karta 28:1311 / 96  
Alol' race. beta 0.2 25:5010 / 115  
[OCAD] Amatjarn, sprint 20:2918 / 228  
[OCAD]Flemma - Middle 20:0525 / 234  
test 27:3316 / 107  
[Idre]Nipfjället - Final 34:514 / 147  
°CFEB 13J_1 dnf  
Kålgårn dnf  
[Idre]Nipfjället - Contour-O dnf  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 14:0695 / 233  
 211:1333 / 306  
Canada night middle 19:3623 / 125  
[Idre]Nipfjället - Middle 21:1524 / 204  
Canada 20:5443 / 123  
 215:022 / 165  
Siluva middle 31:0217 / 102  
Colomba middle 1 20:3817 / 155  
Colomba short 2 17:0539 / 180  
remake Nort-Skadalen 40:1827 / 147  
Foppa remade 36:3240 / 140  
Hugset S 20:2615 / 122  
Tangier 19:2517 / 189  
Crazyisland reremade 17:1521 / 171  
[Idre]Nipfjället - Long 37:3614 / 125  
dalen 3º 23:305 / 73  
dalen 2º 22:3015 / 66  
dalen first 18:443 / 77  
[Idre]Nipfjället - Middle 20:5025 / 168  
GrandForet 32:2155 / 154  
Middle dist. 25:312 / 102  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 26:2528 / 110  
GrandForet 25:5525 / 150  
Siluva - short. 21:0822 / 131  
 228:1646 / 172  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 20:1043 / 170  
[2nd]Falu Lasarett 17:5438 / 143  
middle test course 24:5418 / 132  
[2nd]Gruvriset 17:4225 / 153  
Forest Sprint 12:2820 / 161  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 22:2457 / 144  
[Idre]Nipfjället - Long dnf  
BR corrego urubu 21:049 / 95  
BR corrego urubu 2 21:2814 / 95  
BR corrego urubu 21:1128 / 109  
  16:4615 / 119  
Gruvriset 17:3241 / 181  
 2dnf  
Falu Lasarett 24:1220 / 143  
STRANGNAS MALMBY OL-E4 47:2425 / 98  
STRANGNAS MALBY OL-E3 28:193 / 67  
STRANGANA MLBY OL-E2 19:581 / 99  
STRANGNAS MALBY OL-E1 11:5214 / 101  
STRAGNAS-MALMBY OL-E1 13:3123 / 67  
test 14:1119 / 119  
Bonners Cliff E5 Short 12:513 / 134  
Barres-Artiugese-quillena day3 23:447 / 155  
STRANGNAS-MALMBY OL-W4 19:114 / 74  
STRANGNAS-MALMBY OL-W3 27:325 / 85  
STRANGNAS-MALMBY OL-W2 19:3736 / 112  
STRANGNAS-MALMBY OL-W1 14:5820 / 127  
Barres-Artiuges-quillane day 2 17:1231 / 173  
Falu Gruva 11:0040 / 196  
Bonners Cliff E4 Middle Night 20:099 / 117  
Barres-Artiuges-quillane 21:4257 / 175  
CASTLE1 GS2013 15:4419 / 132  
Bonners Cliff E3 Long 30:479 / 137  
[Idre]Nipfjället - ForestSprint 21:5582 / 233  
 219:2072 / 296  
 316:2321 / 296  
Arco 17:5228 / 185  
[OCAD]Ljungvallen - Middle 21:3116 / 182  
[OCAD] Fantasy map Sprint 7:2935 / 217  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint 20:2275 / 212  
 215:5225 / 295  
 317:1650 / 295  
[SummerCup] E4 - Long Distance 57:5342 / 155  
 255:0239 / 199  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 23:5564 / 224  
 222:0264 / 303  
[SummerCup] E2 - Long Distance 43:3238 / 167  
[SummerCup] E1 - Long Distance 44:1626 / 207  
Jukola2011 - Middle 20:556 / 164  
Jukola2011 Sprint 18:2937 / 199  
Jukola2011 Middle 24:3028 / 192  
[OCAD]Technical Map sprint [E1] dnf  
[10Mila 2013]Leg 4 53:3211 / 99  
ATIAMUH 1 25:448 / 80  
[OCAD]Slätta final 14:5512 / 113  
[10Mila 2013]Leg 3 30:0420 / 132  
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] 18:4630 / 168  
[OCAD]Slätta middle 19:3610 / 156  
PasturCity 22:3831 / 149  
Rudininku poligonas. Right map. 17:5521 / 79  
Rudininku poligonas Short 16:004 / 71  
[OCAD]Slätta prologue25:3844 / 214  
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] 20:2852 / 134  
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] 28:2357 / 169  
Rudininku poligonas 24:4459 / 131  
SR O Meeting 8 25:393 / 74  
[SpringCup] E10 - Long Night260:2629 / 137  
[OCAD]Chaud Clapier sprint 7:0333 / 160  
Babylon, Prolog 8:2914 / 140  
SR O Meeting 6 23:287 / 84  
[SpringCup] E9 - Night 24:2340 / 127  
 217:5511 / 171  
[SpringCup] E8 - Long Distance 66:3133 / 132  
10Mila 2013 Leg 2 Short Night 22:0526 / 118  
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] 27:1623 / 152  
[SpringCup] E7 - Forest Sprint 31:2260 / 194  
 221:5242 / 261  
.. 10:4115 / 66  
[SpringCup] E6 - Middle Distance 26:3431 / 167  
[10Mila2013]Leg 1 41:1018 / 150  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E7] 34:3740 / 114  
 226:3126 / 143  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6] 21:0842 / 151  
 213:4721 / 186  
Salomons mines day 2 - Sprint 25:3126 / 116  
[SpringCup] E5 - Forest Sprint 14:1417 / 186  
[SpringCup] E4 - Long Distance 51:0637 / 135  
[SpringCup] E3 - Middle Distance 29:0123 / 175  
[OCAD]Test 10:3838 / 143  
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] 25:3439 / 149  
[SpringCup] E2 - Middle Distance 30:4736 / 179  
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) 15:1034 / 148  
[OCAD] SlopeStyle Sprint [E4] 22:5616 / 131  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E3] 20:4829 / 131  
 220:1537 / 165  
 325:0055 / 165  
 419:5633 / 165  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] 19:5146 / 155  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] 26:3575 / 192  
[OCAD]Jurock Park 22:4112 / 131  
GrandForet Part3 35:0239 / 137  
[OCAD]Herbouilly night 14:0914 / 112  
Miskiniskes NC 20:2128 / 136  
[OCAD]Lot of Rocks 19:0381 / 138  
[OCAD] Mount Ali - Middle 2 30:1245 / 124  
 227:0636 / 152  
GrandForet 29:5735 / 156  
[OCAD] Mount Ali - Long 59:3834 / 101  
[OCAD] Mount Ali - NightSprint 12:2936 / 125  
[OCAD] Mount Ali - Sprint 14:0628 / 208  
[OCAD] Mount Ali - Middle 32:5743 / 178  
(OCAD) Park sprint. dnf  
(Okad)field competition 32:465 / 77  
Vezzano Narran C Night Middle. 27:4017 / 95  
Langeland - Middle day 1 25:3614 / 90  
GSRP2013P3 21:332 / 69  
[OCAD]Barcelonne "les ravines" 12:0713 / 135  
[Forest de Pinus] E4 - Long 49:4136 / 104  
GSRP2013TEST 26:1423 / 75  
[Forest de Pinus] E3 - Middle 28:4542 / 166  
[SpringCup] E1 - Long Distance 66:4122 / 135  
[Forest de Pinus] E2 - Sprint 12:1612 / 165  
[Forest de Pinus] E1 - Sprint 12:5620 / 204  
[SpringCup] Prologue 14:4351 / 194  
 213:3149 / 280  
Vezzano Naran C dnf  
[OCAD]Lärkeskog Väst,Nightsprint 24:2348 / 122  
Vezzano Naran 14:3329 / 185  
[Quiaios] E4 - Long 47:2019 / 106  
[Quiaios] E3 - Middle 30:0747 / 169  
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 2 29:3522 / 153  
[Quiaios] E2 - Sprint 15:09104 / 198  
 212:3276 / 264  
[OCAD]Dunsen Middle 1 30:4813 / 81  
°CFEB 13C_6 21:0713 / 62  
Bordasee, Middle 42:5622 / 129  
Rand: Walkerburg 14:5027 / 118  
[OCAD]Dunsen Short-test 8:4815 / 132  
[OCAD] Pedrogao, night 25:3727 / 127  
Japan long 60:3610 / 67  
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle dnf  
 227:1328 / 192  
Bordasee, Short 2 18:0018 / 154  
Bordasee, Short 19:4322 / 147  
2-days sprint 1 11:1413 / 139  
[OCAD] BAli Middle 2 25:0928 / 125  
[OCAD]Just a test 9:1711 / 139  
Northern Somerfield Preservee 15:314 / 112  
[OCAD] BAli - Long 47:2212 / 112  
[OCAD] Pedrogao, sprint 18:4832 / 180  
Paparata dnf  
Blumau, Short 3 16:5024 / 198  
[OCAD] Pedrogao, middle 3 24:4718 / 160  
[OCAD]BAli - Controlpicking 17:5836 / 214  
[OCAD] Pedrogao, middle 2 dnf  
[OCAD] Pedrogao, middle225:5335 / 273  
[OCAD]Finnbo 24:3023 / 108  
[OCAD]Källviken short 2 21:1164 / 156  
 217:2413 / 194  
[OCAD]BAli Middle 22:5240 / 175  
[OCAD] Kauhee, Day 4 32:3135 / 160  
[OCAD] Campo de Anta, long 47:4233 / 161  
Dallapet Short Middle 20:4828 / 150  
[OCAD]BAli 9:1652 / 142  
[OCAD] Campo de Anta, middle 26:5047 / 209  
 224:0142 / 292  
Dallapet Night Sprint 15:0222 / 142  
[OCAD]Sörby, NightSprint 9:493 / 157  
°CFEB 13B_1 38:0122 / 53  
°CFEB 13B_6 22:388 / 59  
°CFEB 13B_5 dnf  
°CFEB 13B_4 28:198 / 76  
Lago Santo middle2 24:5439 / 107  
Lago Santo Middle 21:2739 / 139  
Lago Santo Short2 9:0934 / 146  
 28:1416 / 167  
Lago Santo Short1 12:2660 / 191  
Blumau, Middle 3 33:3231 / 135  
Lago Santo 17:1529 / 158  
[OCAD] Kauhee, Day 3 dnf  
[OCAD] Kauhee, Day 2 34:2952 / 181  
[OCAD] Kauhee, Day 1 64:2623 / 154  
[OCAD]Storico 3 17:0225 / 150  
Ski-O, Middle dnf  
[OCAD]finnbo night dnf  
[OCAD]Finnbo short 23:2130 / 170  
Pipposprint 17:3124 / 204  
[OCAD]Storico 2 18:5423 / 139  
[OCAD]Storico 18:3023 / 193  
Blumau, Middle 2 25:579 / 186  
LABY.land 2 11:254 / 141  
LABY.land Sprint 11:4411 / 189  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 27:4839 / 191  
[OCAD] Lachat, middle 29:4838 / 213  
Volcano Land 17:5837 / 168  
SKI_O woc2013 + env failes 17:1523 / 126  
Geri vakarai CE course 3 37:1136 / 84  
Geri Vakarai CE course2 20:5029 / 96  
Geri vakarai CE 20:5831 / 120  
[Fontainebleau] E6, long 67:3041 / 121  
ANAPA RACE 24:0621 / 78  
[Fontainebleau] E4, night231:0534 / 135  
[Fontainebleau] E3, sprint 20:10104 / 201  
 217:12100 / 252  
 312:5821 / 252  
GSmap22013 18:4824 / 75  
  19:3124 / 69  
GSmap12013 15:5224 / 94  
one leg wonder mtbo dnf  
MTB_O Castelnovo dnf  
Geri Vakarai E2219:3176 / 140  
Geri Vakarai C 21:3025 / 100  
°CFEB 13A_3 33:0626 / 54  
°CFEB 13A_2 28:4317 / 56  
°CFEB 13A_1 27:5017 / 74  
[OCAD]TownAli 20:0533 / 173  
[OCAD] Grib Skov, test 8:5451 / 147  
Bergshamra sprint 12:0850 / 95  
[OCAD]Isac:s City221:3315 / 128  
(OCAD) Hakjärvi E 18:3551 / 166  
Did you say Houses? 21:0825 / 95  
[OCAD]Chamarande, Sprint 19:5667 / 99  
[OCAD] HOUSES city dnf  
[OCAD]HOUSES!! 14:2718 / 124  
[OCAD]French Map, SPRINT 14:4226 / 105  
Blumau, Middle 29:5918 / 111  
Cold Marsh 4-Days E4 Long 59:482 / 35  
Cold Marsh 3-Days E3 Sprint 15:541 / 53  
Cold Marsh 4-Days E2 Middle 28:244 / 47  
Cold Marsh 4-Days E1 Sprint 20:234 / 65  
Blumau, Short 23:1837 / 109  
[OCAD]Stangstjärn sprint 13:0840 / 133  
Houses and Water 32:565 / 62  
[OCAD]Stangsjärn middle 29:1030 / 126  
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 1 26:2318 / 73  
[OCAD] Irbene N Middle 27:4417 / 139  
[OCAD] Irbene N Sprint 23:38101 / 172  
 215:2315 / 215  
[OCAD] Tahkovaara, long dnf  
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking 13:1345 / 164  
[ocad]källviken sprint (forest) 17:3232 / 144  
Nya Varvet, Short 18:0636 / 158  
short civezzano 33:2541 / 114  
[Ocad] Porkkala V Final 39:1045 / 101  
(OCAD) Isosuo sprint 19:2226 / 148  
Mt. Chimber 3-Days E1 Middle 36:5229 / 72  
Geri vakarai SE 47:3230 / 83  
[Ocad] Porkkala IV 26:0824 / 127  
[Ocad] Porkkala III 46:3049 / 127  
(OCAD)Sorlampi N 21:4746 / 124  
Geri Vakarai East 21:5435 / 144  
(ocad)cityland sprint2 4:4930 / 116  
(ocad)cityland Sprint. 3:0022 / 137  
[OCAD] Porkkala II 43:2875 / 139  
[OCAD] Porkkala I 18:5736 / 214  
[OCAD] Tahkovaara, middle 3 18:5131 / 122  
Castle made of Sand, Sprint 2 12:569 / 149  
[OCAD] Ängarna(Lugnet) 12:5929 / 97  
[OCAD] Tahkovaara, middle 2 dnf  
 224:1737 / 178  
(OCAD)Bot Fiena 10:0412 / 101  
Castle made of Sand, Sprint216:3466 / 234  
EOC short 13:409 / 134  
lugnet dnf  
[OCAD]Kottorp, Longlegs 29:3524 / 106  
Cross Field 3-Days E3 Middle 25:146 / 73  
Cross Field 3-Days E2 Sprint 13:2111 / 96  
Cross Field 3-Days E1 Night 36:5513 / 54  
[OCAD]Kottorp 3-days E3 37:4931 / 144  
[OCAD]Kottorp 3-days E2 26:2692 / 167  
(OCAD) Stadsparken (Falun) 23:2135 / 109  
Brixton Hill 2-Days E2 Long 65:083 / 48  
Brixton Hill 2-Days E1 Middle 34:134 / 84  
Sinte-Mette / 2.8k 20:3920 / 99  
[OCAD]Kottorp 3-days E1 12:1078 / 184  
George Swamp 2-Days E2 Middle 35:1719 / 59  
George Swamp 2-Days E1 Sprint dnf  
Jail Sprint dnf  
[OCAD]Ladgrytet, Middle 23:0630 / 175  
[OCAD]Ladgrytet, Sprint 15:0922 / 208  
[OCAD]Flemma, Middle 2 23:5140 / 148  
[OCAD]Flemma, Sprint 9:5017 / 197  
[OCAD]Flemma, Middle 26:0125 / 169  
K 21:5817 / 83  
Corridor dnf  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 6 22:1431 / 121  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 31:0133 / 139  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 4 44:5345 / 105  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle3 38:4421 / 108  
[Fontainebleau] E2, middle 28:0950 / 158  
 224:3654 / 200  
 322:0636 / 200  
[Fontainebleau] E1, long 57:5334 / 118  
[Fontainebleau] Prologue, sprint 15:1250 / 196  
 213:4865 / 256  
 311:1635 / 256  
 412:5556 / 256  
 510:3121 / 256  
[OCAD]Laghi di Lamar 29:4130 / 108  
[OCAD]Laghi di Lamar, Middle 26:5426 / 137  
barcelonne sprint(2) 9:3023 / 119  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 2 67:4331 / 99  
Grande Foret 34:2954 / 122  
(OCAD) Himmelbjerget Long 2 39:0129 / 86  
(OCAD) Himmelbjerget Long 1 35:4830 / 100  
(OCAD) Himmelbjerget Middle 21:0738 / 154  
[OCAD] Portu Fun x150 11:0822 / 148  
CFranky Tour 2, 6. Sprint 15:5141 / 180  
CFranky Tour 2, 5. Short night 24:3641 / 124  
CFranky Tour 2, 4. Middle 28:0318 / 116  
[OCAD] Laantinkulma II 33:3658 / 118  
CFranky Tour 2, 3. Sprint, night 15:3226 / 118  
CFranky Tour 2, 2. Short 17:1932 / 128  
CFranky Tour 2, 1. Middle, night 37:2530 / 96  
barcelonne middle 25:3617 / 85  
[OCAD] Meymac, Sprint 13:5038 / 167  
Geri vakari NE 34:1127 / 130  
Karpheda, Sprint 15:1421 / 163  
Herrestadsfjället 3-days Long 55:1829 / 94  
Herrestadsfjället 3-days Middle 28:3749 / 135  
Herrestadsfjället 3-days Sprint dnf  
 2dnf  
 315:1552 / 224  
[OCAD]Karpheda, Long 40:4421 / 105  
Herbouilly Sprint 2 14:5734 / 164  
Grande Forret 24:1233 / 163  
Herbouilly 8:1851 / 191  
Calbay 2-Days E1 47:051 / 66  
Kinnekulle-Sprint 24:1424 / 173  
herbouilly north 17:5144 / 121  
[OCAD] Laantinkulma 22:1943 / 211  
[OCAD] Tahkovaara, sprint 22:00114 / 205  
 2dnf  
 320:45134 / 262  
 412:4449 / 262  
Les étroitures-Middle219:198 / 194  
Geri Vakarai SW 26:3336 / 101  
[OCAD] Tahkovaara, middle 29:2852 / 196  
 2dnf  
 327:1349 / 256  
 428:2962 / 256  
Tour de Hemsjön Final Stage 55:3822 / 132  
Schöckel, Middle 25:5370 / 183  
Arco 34:5041 / 167  
Everetthamb (night) 64:3423 / 87  
Venice Holey-Shit dnf  
Tour de Hemsjön E8 33:4433 / 171  
Tour de Hemsjön E7 40:4775 / 109  
 229:3043 / 134  
(OCAD)SPRINT 8:437 / 89  
Nittedal sprint 24:3347 / 109  
 222:4636 / 127  
Tour de Hemsjön E6 36:2916 / 96  
cheteau_de_montlosier 32:1111 / 70  
(OCAD) Cavedine Night E3 57:4339 / 95  
sekotsuji 33:3119 / 84  
les étroitures-Sprint27:546 / 222  
Klyftamon-Long 65:2750 / 116  
O-Ringen E2 Middle 44:2811 / 87  
O-ringen E1 Long dnf  
Water Course E1 Middle dnf  
Klyftamon-Middle 30:2994 / 152  
 219:3846 / 177  
 319:3948 / 177  
les étroitures 229:5721 / 188  
 39:348 / 188  
Tour de Hemsjön E5 33:4968 / 120  
Tour de Hemsjön E4 16:1811 / 169  
Tour de Hemsjön E3 - Long 35:5036 / 128  
[OCAD]Aldeno - Sprint 35:5853 / 173  
 233:4469 / 248  
Desert Cup E2/7 18:3615 / 93  
les étroitures212:341 / 158  
Lärkeskog-Long 72:0352 / 96  
Lärkeskog-Sprint 2 13:5031 / 137  
Tour de Hemsjön E2, Night 22:0531 / 113  
Tour de Hemsjön E1 24:0985 / 181  
 220:1517 / 216  
 322:2464 / 216  
Lärkeskog Syd-Sprint 17:0835 / 149  
Desert Cup E1/7 12:3939 / 117  
One Leg Wonders (mt Bernadia) 10:2613 / 110  
Corridor Venice 43:4720 / 80  
Lärkeskog Syd-Middle 28:0257 / 147  
 2dnf  
One Leg Wonders (Stonlaita) 15:0951 / 104  
One Leg Wonders (Venezia) 11:5322 / 117  
One Leg Wonders (C.d.Marcarolo) 12:3877 / 128  
 27:067 / 172  
Passo Coe 31:5337 / 129  
Tour de Hemsjön, Prolog 11:2892 / 185  
Nittedal beginner 2:237 / 126  
Speed Run 19:5225 / 110  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 3 14:1651 / 166  
[OCAD]Badlands - Middle 26:4437 / 193  
(OCAD) Vrån Long(?) E5 27:3636 / 144  
 235:5984 / 165  
(OCAD) Vrån Night E4 29:5563 / 131  
(OCAD) Vrån Middle E3 dnf  
 223:4129 / 186  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 2 dnf  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 105:2860 / 114  
(OCAD) Vrån Sprint E2 16:5971 / 165  
(OCAD) Vrån prologue E1 4:4048 / 204  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 17:3672 / 202  
Schöckl contours, long 49:4842 / 116  
[OCAD]Olstorp 23:4365 / 133  
Omholt short 26:2921 / 92  
[OCAD]Flemma ContourCorridor dnf  
(OCAD) WOC_05 29:107 / 81  
Tjuka brek long 28:3910 / 77  
A-maz(ing) competition 52:2814 / 108  
[OCAD]Stendörren South - Long 58:4732 / 100  
[OCAD]Stendörren South - Middle 26:4255 / 172  
[OCAD] Guilhaumard, middle 46:3346 / 122  
 233:4638 / 153  
 326:2316 / 153  
[OCAD]Flemma - Long 41:1353 / 108  
Bot fiena E1 28:3149 / 94  
[OCAD] Guilhaumard, sprint 28:3640 / 180  
 224:0651 / 239  
 316:5727 / 239  
Vorab - Sprint 14:2836 / 187  
Vorab 28:30123 / 186  
 2dnf  
Kunming Sprint dnf  
 210:2630 / 147  
  13:3217 / 105  
Brindisi Sprint 21:3820 / 110  
Sinte Mette Sprint 20:0521 / 136  
Nya Varvet, Sprint 12:3039 / 203  
herbouilly nord sprint 17:0034 / 121  
Bare rock short 22:3688 / 137  
[OCAD]Olstorp 26:0463 / 176  
[OCAD]Torshaug 32:4954 / 178  
Nya Varvet, Middle 2 34:0951 / 159  
 232:0936 / 184  
Sørli4 19:4440 / 137  
[OCAD]Altopiano Cup E5 44:0011 / 135  
[OCAD]Altopiano Cup E4 19:5476 / 182  
 218:5575 / 217  
 316:3416 / 217  
[OCAD]Altopiano Cup E3 29:0243 / 133  
[OCAD]Altopiano Cup E2 30:0144 / 149  
Happy New Year! 139:3943 / 110  
 2dnf  
 386:5020 / 130  
(OCAD) Cavedine Night E2 15:1347 / 151  
Sørli 30:0619 / 122  
[OCAD] Vika, middle 27:0322 / 177  
[OCAD]Altopiano Cup E1 22:0955 / 177  
(OCAD) Hunstmens path 35:1240 / 159  
[OCAD] Cornus, middle 34:2230 / 167  
[OCAD]Altopiano Argentario 24:3514 / 159  
Campus Uni Wien, Sprint 16:3155 / 227  
 214:2578 / 440  
Nya Varvet, Middle 26:1246 / 168  
(OCAD)Borgarekullen middle dnf  
 235:2939 / 205  
[OCAD] Cornus, long 72:0833 / 138  
Altopiano dell'Argentario Middle 23:5256 / 209  
[OCAD] Pedrogao, long 47:1541 / 174  
 241:4424 / 221  
Merry Christmas ! dnf  
Nya Varvet, Short 2 16:0443 / 203  
 214:1427 / 237  
 315:1740 / 237  
[OCAD] Cornus, sprint 21:4668 / 252  
 217:5358 / 374  
 324:56122 / 374  
 416:1538 / 374  
 517:5661 / 374  
[OCAD]Contour-O 36:4024 / 123  
 240:1135 / 141  
(OCAD) Cavedine Night E1 32:3039 / 147  
MiddleEarth UltraLong Contour-O dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6230:5721 / 135  
[OCAD]Lago Santo 27:4571 / 181  
Nya Varvet, Short 17:1948 / 211  
 215:5343 / 269  
 320:04103 / 269  
[OCAD]Lago Santo Middle 32:24115 / 182  
 230:36105 / 207  
Pagrenda South Long 54:4530 / 101  
Scolty, Middle distance 32:2557 / 165  
 233:2171 / 190  
 330:5348 / 190  
Scolty, Short Track 16:0792 / 210  
 216:16114 / 241  
(OCAD) Råryd night 3 dnf  
 230:4244 / 139  
(OCAD) Råryd night 2 32:2375 / 142  
Middle Earth NZ-Championships 23:4337 / 182  
(OCAD) Råryd night 1 17:4729 / 185  
[OCAD]Middle Earth - Sprint 25:4785 / 218  
 224:0689 / 271  
 317:2952 / 271  
[OCAD]Middle Earth - Long 62:1368 / 141  
 246:4640 / 167  
[OCAD]Middle Earth - Middle 48:28105 / 247  
 233:4582 / 334  
 326:0637 / 334  
 435:1695 / 334  
 529:5462 / 334  
Geri Vakarai 32:5726 / 107  
[OCAD]AutumnMiddle 24:4540 / 172  
Geri vakarai - north 46:3714 / 91  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E12 80:2258 / 136  
 2dnf  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E11 32:1379 / 189  
 227:5769 / 242  
[OCAD]Middle 2 35:5254 / 128  
 2dnf  
[AutumnCup] La Pile, E10 19:5667 / 234  
 222:45149 / 295  
[OCAD]Middle 24:2358 / 173  
Venice 39 dnf  
[AutumnCup] La Pile, E9 54:2863 / 180  
Under 10? 14:2587 / 199  
Venice 28er 71:1936 / 86  
[OCAD]Sprint 13:2054 / 220  
Venice 47 87:3828 / 106  
Hardsc-O-re dnf  
Lug gnidava 10:4839 / 140  
 210:0925 / 192  
Torrao do Lameiro: O-Portugal 45:0945 / 169  
Test 23:5222 / 105  
GS2012 3 17:5544 / 131  
Alpine Middle 2 29:0785 / 181  
Ski- Tomsk 24:2196 / 195  
[OCAD] Test 26:0525 / 112  
[Marathon] 1 dnf  
WW middle 45:0943 / 115  
°CFEB 12Q 6 39:3225 / 47  
°CFEB 12Q 5 43:5426 / 44  
°CFEB 12Q 4 dnf  
 2dnf  
 335:3632 / 70  
°CFEB 12Q 3 48:2539 / 59  
 2dnf  
°CFEB 12Q 2 34:4425 / 70  
°CFEB 12Q 1 43:1432 / 79  
[ocad] Autumn Contours at Aydat dnf  
 235:1268 / 250  
 3dnf  
 430:0954 / 250  
 5dnf  
Plitvice Lakes middle 38:4467 / 183  
 233:3349 / 239  
Birth 17:1592 / 192  
Ravshan dnf  
test 32:30124 / 212  
 2dnf  
 3dnf  
 417:1246 / 250  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E8 94:4664 / 137  
Alpine Middle dnf  
 235:3566 / 203  
 3dnf  
Nortthern Canobie 48:4351 / 99  
 239:4914 / 118  
(OCADCrazyTown2 dnf  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E7 dnf  
 2dnf  
 327:2188 / 234  
 4dnf  
[OCAD] Tiha Dolina270:2185 / 206  
 327:5063 / 206  
 4dnf  
 522:2245 / 206  
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 18:1266 / 128  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E6 87:3185 / 148  
ski-o sprint 46:4283 / 155  
Ski-O, track 2, Middle 33:3556 / 128  
ARC 1800 1 dnf  
 235:27115 / 225  
Portu FUN 1 41:3898 / 157  
 226:2741 / 201  
Ski-O, track 1, Sprint 17:4062 / 162  
[AutumnCup] Cret du Nu, E5 15:2482 / 178  
 217:53135 / 243  
 313:1161 / 243  
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 dnf  
 226:54102 / 237  
 325:5691 / 237  
Short Track Cup, Stage 5, Final dnf  
 229:07104 / 209  
Short Track Cup, Stage 4 16:42113 / 179  
Short Track Cup, Stage 3 21:53116 / 162  
 216:1491 / 185  
 313:4557 / 185  
CFranky Tour, 6. Sprint 22:2492 / 208  
 2dnf  
CFranky Tour, 5. Middle 38:0376 / 163  
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3229:20157 / 268  
auvergne middle231:2338 / 177  

All races shown. View recent races.