Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Blumau, Middle | | 23:59 | 49 / 192 |
| |
Aguiar da Beira - Gradiz 4 | | 12:14 | 25 / 160 |
| |
Aguiar da Beira - Gradiz 3 | | 15:30 | 40 / 172 |
| |
Aguiar da Beira - Gradiz 2 | | 13:01 | 14 / 198 |
| |
Aguiar da Beira - Gradiz 1 | | 7:49 | 30 / 227 |
| |
Fantasy map C, intor | | 30:00 | 54 / 149 |
| |
Lake Town Heat A | | 8:47 | 73 / 167 |
| |
Lake Town, Training | | 10:10 | 53 / 175 |
| |
Circle City Winter Night 2 | | dnf | | | |
Fantasy map N, middle | | 36:50 | 44 / 152 |
| |
Wninlatter, middle | | 34:41 | 35 / 178 |
| |
Whinlatter, intro | | 19:18 | 26 / 188 |
| |
Valonsadero, Stage II | | 25:50 | 43 / 140 |
| |
Valonsadero, Stage I | | 27:40 | 57 / 175 |
| |
Dalegarth E, middle 2 | | 37:51 | 21 / 153 |
| |
Carwell's Labyrinth SW, long | | 63:11 | 21 / 96 |
| |
Kungälv 3 Middle 2 | | 38:13 | 20 / 155 |
| |
Carwell's Labyrinth SW, intro | | 30:46 | 29 / 138 |
| |
Haukilampi 2 middle | | 37:30 | 36 / 135 |
| |
Haukilampi 2 intro | | 32:45 | 22 / 149 |
| |
Kungälv 3 Middle 1 | | 38:34 | 40 / 165 |
| |
ME22, Rivendell long | | 71:16 | 32 / 124 |
| |
ME22, Isengard sprint | 2 | dnf | | | |
Fantasymap, Long | | dnf | | | |
Oversee, Sprint | | 23:03 | 78 / 200 |
| |
Isebakketjern Middle 1 | | 44:42 | 49 / 174 |
| |
Brugeraholz Sprint 2 | | 17:33 | 37 / 192 |
| |
Waltendorf, Sprint | | 19:23 | 47 / 208 |
| |
Vainanvuori | | 37:00 | 40 / 201 |
| |
Middle Earth Cup 5, middle | | 38:22 | 35 / 196 |
| |
Kungälv 1 Short | 2 | 20:52 | 87 / 281 |
| |
Middle Earth 5, Mirkwood by day | | dnf | | | |
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals | | dnf | | | |
Korong Spur Middle | | 28:44 | 44 / 224 |
| |
Korong Spur Intro | | 11:39 | 39 / 260 |
| |
[CFWOC21]-Sprint | 2 | 19:02 | 173 / 535 |
| |
Darnaway - Half Eleven | 2 | 33:40 | 33 / 272 |
| |
Col de la Chau - Middle | | dnf | | | |
Lockdown-O Classic - Middle A | 2 | 37:39 | 33 / 494 |
| |
Lockdown-O - Classic - Short A | 2 | 31:27 | 62 / 664 |
| |
[CFWC2020]-E5 | 2 | 37:27 | 117 / 653 |
| |
[CFWC2020]Round3-Training | | 24:49 | 147 / 601 |
| |
WoO-Route to O-Season Day 42 | | dnf | | | |
Mynttila - Long | | 61:16 | 65 / 258 |
| |
Mynttila - Intro | | 7:57 | 67 / 415 |
| |
[CFWC2020]-E4 | | 65:09 | 88 / 468 |
| |
[CFWC2020]-E3 | | 30:07 | 81 / 570 |
| |
[CFWC2020] Round 2 - Training | | 18:40 | 89 / 569 |
| |
Fusine refurbished <10min | | 13:33 | 40 / 346 |
| |
Korvatunturi middle 2 | | dnf | | | |
Oronmylly West Long | | 54:48 | 33 / 193 |
| |
Etang de Lers - Night | | 27:52 | 29 / 322 |
| |
[CFWC2020]-E2 | | 78:08 | 72 / 525 |
| |
[CFWC2020]-E1 | | 33:24 | 94 / 614 |
| |
[CFWC2020]-Training | | 15:20 | 80 / 660 |
| |
[CoronaBlues]-E14 | | 38:06 | 70 / 360 |
| |
Lockdown-O - Day 1 - Course B | | 5:20 | 24 / 414 |
| |
Bran, Middle 3 | | 26:44 | 77 / 332 |
| |
[CoronaBlues]-E13 | | 32:56 | 73 / 398 |
| |
Forbergåsen|Middle | | 33:53 | 75 / 378 |
| |
Bran, Middle 2 | | 33:16 | 78 / 300 |
| |
Bran, Miidle 1 | | 27:14 | 38 / 432 |
| |
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino | | 10:33 | 21 / 504 |
| |
[CoronaBlues]-E12 | | 19:38 | 92 / 444 |
| |
[CoronaBlues]-E11 | | 53:11 | 51 / 333 |
| |
SpanishCoronaChampionship | | dnf | | | |
GS030420m | | 23:16 | 69 / 273 |
| |
Koantakanen middle 3 | | 38:07 | 39 / 277 |
| |
Akenstaka - Long | | 52:23 | 44 / 255 |
| |
[CoronaBlues]-E10 | | 55:21 | 42 / 312 |
| |
Akenstaka - Short | | 18:24 | 47 / 334 |
| |
Haukkavuori middle | | 40:26 | 63 / 253 |
| |
[CoronaBlues]-E9 | | 49:20 | 75 / 340 |
| |
Bordasee, short | | 24:06 | 56 / 346 |
| |
Bordasee, middle | | 35:39 | 57 / 291 |
| |
Isojärvi middle 4 | | 39:32 | 52 / 224 |
| |
[CoronaBlues]-E8 | | 23:17 | 61 / 385 |
| |
GS280320S | | dnf | | | |
GS280320L | | 51:22 | 26 / 117 |
| |
GS280320M | | 28:42 | 37 / 194 |
| |
| 2 | 28:41 | 40 / 234 |
| |
Kangerluarsunnguaq - Middle | | 26:44 | 35 / 246 |
| |
Gronholt Hegn - Middle | | 32:43 | 31 / 205 |
| |
GS270320L | | 48:45 | 47 / 101 |
| |
GS270320m | | 21:34 | 25 / 208 |
| |
[CoronaBlues]-E7 | | 19:31 | 64 / 369 |
| |
GS260320 | | 45:15 | 35 / 140 |
| |
[CoronaBlues]-E6 | | dnf | | | |
GS240320a | | 37:43 | 34 / 150 |
| |
[CoronaBlues]-E5 | | 32:59 | 59 / 274 |
| |
[CoronaBlues]-E4 | 2 | 48:42 | 67 / 309 |
| |
[CoronaBlues]-E2 | 2 | 28:38 | 48 / 362 |
| |
[CoronaBlues]-E1 | 2 | 43:04 | 70 / 363 |
| |
SummerCup'19 E7-Middle | | 32:45 | 6 / 103 |
| |
SummerCup'19 E6-Long | | 72:50 | 16 / 67 |
| |
SummerCup'19 E5-Long | | 57:38 | 17 / 74 |
| |
SummerCup'19 E4-Middle | | 28:50 | 39 / 98 |
| |
SummerCup'19 E3-Middle | | 25:56 | 12 / 100 |
| |
SummerCup'19 E2-Middle | | 32:09 | 7 / 114 |
| |
SummerCup'19 E1-Sprint | | 16:56 | 31 / 136 |
| |
CFEB 2019-06-15 | | dnf | | | |
Jukola Night | | dnf | | | |
Jukola 2000 | | 46:31 | 16 / 115 |
| |
Peruspintis II | | dnf | | | |
Peruspintis | | dnf | | | |
Kontioranta Cup III Final | | 29:04 | 20 / 101 |
| |
Våttåsen Night | | 32:07 | 25 / 87 |
| |
Kontiolahti Cup 2 | | 35:16 | 24 / 103 |
| |
CF-WorldCup2019-[E3] | 2 | 91:05 | 32 / 168 |
| |
Kontiolahti Cup I | | dnf | | | |
up-and-down, the downhill part | 2 | dnf | | | |
up-and-down, the uphill part | 2 | 11:49 | 18 / 146 |
| |
CF-WorldCup2019-[E2] | 2 | 40:27 | 46 / 219 |
| |
CF-WorldCup2019-[E1] | 2 | 30:10 | 28 / 225 |
| |
Isotonic Relay April 1986 | 2 | 37:46 | 21 / 147 |
| |
[WorldCup2018]-E1 | 2 | 52:54 | 47 / 220 |
| |
Wheal Florence | 2 | dnf | | | |
Orrdals klint short | 2 | 19:58 | 22 / 201 |
| |
Alcubierre, Zaragoza | | 48:16 | 3 / 95 |
| |
mapWOC03sprint | | 21:57 | 26 / 96 |
| |
Pakkala long | | 54:22 | 11 / 77 |
| |
Pakkala middle 2 | | 27:24 | 18 / 123 |
| |
Rasos | | 34:58 | 6 / 96 |
| |
Race 500 | 2 | 29:37 | 31 / 179 |
| |
Sarkalahti 2 night | 2 | 38:24 | 14 / 89 |
| |
Pakkala night | 2 | 45:11 | 9 / 81 |
| |
Pakkala middle | | 33:35 | 15 / 113 |
| |
Lac Aude | 2 | 29:11 | 11 / 175 |
| |
La Quillane | | 32:44 | 9 / 95 |
| |
Rousvaara middle 2 | 2 | 28:29 | 7 / 141 |
| |
Rousvaara Middle | | 29:01 | 13 / 102 |
| |
Sarkalahti 2, middle 2 | | 35:12 | 10 / 87 |
| |
Sarkalahti 2 middle | | 36:09 | 15 / 104 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Sarkalahti long | | 63:01 | 22 / 85 |
| |
[color treasures]-E6 | | 32:06 | 27 / 116 |
| |
Sarkalahti middle | | 36:57 | 17 / 104 |
| |
Boy surface = Moebius + Disc | | dnf | | | |
[color-treasures]-E5 | | 37:28 | 27 / 122 |
| |
Easter middle distance | | 22:51 | 18 / 102 |
| |
Middle Distance "Svinesund" | | 29:03 | 48 / 140 |
| |
Reposärkät middle 2 | | 32:36 | 25 / 112 |
| |
[color treasures]-E4 | | 43:27 | 21 / 102 |
| |
Reposärkät long | | 58:07 | 15 / 76 |
| |
Reposärkät night | | 38:59 | 26 / 74 |
| |
Reposärkät middle | | 32:19 | 21 / 112 |
| |
| 2 | 30:31 | 9 / 156 |
| |
| 3 | dnf | | | |
1 | | 28:55 | 9 / 66 |
| |
[color treasures]-E3 | | 45:26 | 31 / 111 |
| |
Oskarshamn Night Long | | dnf | | | |
Konkalampi 1, middle 2 | | 36:45 | 21 / 89 |
| |
[color treasures]-E2 | | 32:29 | 28 / 101 |
| |
Konkalampi 2 short | 2 | 17:02 | 14 / 122 |
| |
Spring Cup E2 Middle | 2 | 32:29 | 27 / 138 |
| |
Spring Cup E1 Sprint | | 12:49 | 18 / 106 |
| |
Spring Cup Prologue | | 18:21 | 32 / 104 |
| |
Livastinmäki middle 2 | | 35:18 | 17 / 83 |
| |
Livastinmäki middle | | 30:13 | 21 / 119 |
| |
[color treasures]-E1 | | 37:21 | 20 / 110 |
| |
Paradiset Series E3 - Long | 2 | 44:13 | 27 / 126 |
| |
Paradiset E2 - Middle | 2 | 34:39 | 37 / 171 |
| |
Rusia E1 Forest Sprint Prologue | 2 | 17:09 | 53 / 177 |
| |
Middle Oskarshamn | 2 | 21:32 | 20 / 194 |
| |
Konkalampi 1 middle | 2 | 31:08 | 12 / 157 |
| |
Selbumesterskap | | dnf | | | |
Pulesjärvi middle | | dnf | | | |
CFEB 2017-05-18 | | 46:02 | 16 / 82 |
| |
Oronmylly NW short | | 28:14 | 27 / 139 |
| |
CF-League | Resafjellet Long | | 69:01 | 25 / 126 |
| |
CF-WOC'17-Night | | 42:44 | 23 / 126 |
| |
Koukkuniemi middle | | dnf | | | |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint | | 15:46 | 33 / 179 |
| |
CF-WOC'17-Sprint | | 24:20 | 44 / 175 |
| |
St. Leonhard Contours 2 | | dnf | | | |
CF-WOC'17-Middle | | 45:10 | 37 / 156 |
| |
Babylon 2, Night | | 26:23 | 24 / 96 |
| |
Babylon 2, Middle 2 | | 33:25 | 33 / 103 |
| |
Babylon 2, Middle | | 35:19 | 49 / 126 |
| |
Babylon, Middle 2 | | 26:18 | 29 / 120 |
| |
Grönklitt - Middle | | 30:58 | 57 / 173 |
| |
Slater Road 5-days | E3 - Night | | 80:39 | 14 / 80 |
| |
Random 2 - Middle | | 35:08 | 25 / 96 |
| |
Iivaara 2 middle | | 45:08 | 21 / 94 |
| |
CF-League | Couto da Arnela Long | | 53:35 | 28 / 120 |
| |
Mount Kooyoora, Middle | | dnf | | | |
Maze Runner | CF-Edition | | dnf | | | |
Slater Road 5-days | E2 - Middle | | 43:26 | 35 / 115 |
| |
Random - Middle 3 | | 37:18 | 27 / 106 |
| |
Foppa | CF WOC'17 announcement | | dnf | | | |
Tonsow, Ski-O | | 34:46 | 28 / 127 |
| |
Tonsow, Short | | 29:49 | 33 / 127 |
| |
Slater Road 5-days | E1 - Sprint | | 20:06 | 25 / 153 |
| |
Iivaara 1, middle | | 48:12 | 40 / 107 |
| |
Tonsow, Middle 2 | | dnf | | | |
Tonsow, Middle | | dnf | | | |
St. Leonhard 3, Middle | | 24:03 | 23 / 130 |
| |
St. Leonhard 2, Middle | | 26:27 | 37 / 139 |
| |
CF-League | Skatås Night | | 26:49 | 36 / 146 |
| |
La Totale, Controlpicking | | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns | | dnf | | | |
Somewhereforrest short | | 31:16 | 62 / 168 |
| |
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen | | 60:13 | 44 / 157 |
| |
Pakkala middle | 2 | 36:44 | 32 / 179 |
| |
color maps recycled - E31 | 2 | dnf | | | |
color maps recycled - E30 | | 73:16 | 22 / 124 |
| |
color maps recycled - E29 | | 18:03 | 15 / 159 |
| |
color maps recycled - E2§ | | 31:07 | 22 / 160 |
| |
Reposärkät 2 middle | | 34:29 | 21 / 130 |
| |
color maps recycled - E27 | | 52:48 | 19 / 124 |
| |
Irbene middle | | 37:10 | 13 / 143 |
| |
Reposärkät sprint | | 20:55 | 24 / 127 |
| |
Pakkala sprint | | dnf | | | |
color maps recycled - E24 | | 27:35 | 23 / 125 |
| |
Garciems Middle | | 26:43 | 16 / 120 |
| |
Garciems Short | | 25:35 | 83 / 149 |
| |
Manga Pirau - Sprint | | 14:46 | 42 / 162 |
| |
color maps recycled - E21 | | dnf | | | |
color maps recycled - E13 | | 29:44 | 11 / 120 |
| |
color maps recycled - E10 | | dnf | | | |
WtfConvert_2 /controlpicking | | 13:10 | 19 / 111 |
| |
color maps recycled - E9 | | 45:15 | 13 / 95 |
| |
WtfConvert /sprint | | 26:39 | 14 / 115 |
| |
Rautajärvi middle | | dnf | | | |
color maps recycled - E7 | | 45:58 | 22 / 98 |
| |
color maps recycled - E6 | | 48:57 | 18 / 106 |
| |
Littletown|Sprint3 | | 5:31 | 8 / 126 |
| |
color maps recycled - E4 | | 58:21 | 21 / 107 |
| |
color maps recycled - E3 | | 38:04 | 19 / 135 |
| |
color maps recycled - E2 | | 41:12 | 16 / 119 |
| |
color maps recycled - E1 | | 25:31 | 18 / 170 |
| |
Siitama South-West middle | | 34:23 | 18 / 123 |
| |
Siitama South-West sprint | | 20:36 | 27 / 146 |
| |
CF WOC Sprint Spectator | Sprint | | 22:25 | 37 / 136 |
| |
Rocad #1 | | 21:12 | 17 / 143 |
| |
CF WOC Middle Spectator | Long | | 56:09 | 37 / 117 |
| |
Teisko n2 sprint | | 18:06 | 16 / 152 |
| |
CF WOC Sprint Spectator | Sprint | | 22:31 | 42 / 177 |
| |
CF WOC Long Spectator | Middle | | dnf | | | |
CF WOC Middle Spectator | Short | | dnf | | | |
Teisko east night | | 36:37 | 32 / 120 |
| |
Halseboda|Middle | | 32:48 | 19 / 161 |
| |
Teisko n+1 sprint | | 18:43 | 21 / 171 |
| |
CF WOC16 Sprint | | 25:05 | 52 / 171 |
| |
Halseboda|Intro | | 17:27 | 11 / 197 |
| |
WOC 2005 Reskin | | 59:38 | 15 / 131 |
| |
Siitama middle | | 29:29 | 22 / 145 |
| |
Kauppi east sprint | | 16:34 | 22 / 168 |
| |
CF WOC16 Middle Distance | | 44:49 | 36 / 173 |
| |
Tobelbad Middle 3 | | 20:29 | 4 / 145 |
| |
Siitama sprint | | 16:37 | 32 / 163 |
| |
Joutsenenpesä sprint | | 17:12 | 21 / 190 |
| |
[Standard] Smistad 2 | | 62:08 | 19 / 128 |
| |
[Standard] Smistad | | 33:17 | 38 / 147 |
| |
Tobelbad Middle 2 | | dnf | | | |
Tobelbad, Middle | | 25:04 | 13 / 153 |
| |
Lehtola CF1 | | 31:57 | 52 / 174 |
| |
[Ski-O] Waltendorf | 2 | 30:20 | 20 / 240 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Final | 2 | 76:33 | 21 / 152 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 | | 40:02 | 31 / 105 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Long Night | | 66:11 | 13 / 87 |
| |
Sprint 1 | | 21:31 | 17 / 74 |
| |
Styria Cup 15 | | 30:25 | 1 / 81 |
| |
Aborrtjärn Short | | 11:35 | 20 / 136 |
| |
Contour O 5 | | 5:37 | 5 / 91 |
| |
Contour O 4 | | 10:32 | 10 / 102 |
| |
Contour O 3 | | 22:43 | 13 / 115 |
| |
Contour O 2 | | dnf | | | |
Contour O | | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 | | 59:42 | 19 / 118 |
| |
Styria Cup 14 | | 62:55 | 16 / 74 |
| |
Styria Cup 13 | | dnf | | | |
Styrian Short Track 12 | | 29:02 | 14 / 108 |
| |
Iladalen short night | | 12:21 | 22 / 137 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 | | 46:41 | 52 / 122 |
| |
Klepp | | 10:54 | 4 / 126 |
| |
| 2 | 10:50 | 3 / 173 |
| |
| 3 | 10:54 | 6 / 173 |
| |
Paper mill sprint 4 | | 30:34 | 15 / 103 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 | | 47:58 | 24 / 131 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Middle | | 44:22 | 25 / 147 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 | | 55:04 | 35 / 142 |
| |
Paper mill sprint 3 | | 29:52 | 19 / 102 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Long | | 78:59 | 32 / 110 |
| |
Iladalen Middle 2 | | dnf | | | |
[KING OF BOXHOLM] - Intro | | 17:16 | 29 / 160 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 | | 25:55 | 26 / 124 |
| |
Paper mill sprint 2 | | 30:46 | 20 / 95 |
| |
Styrian Short Track 11 | | 30:37 | 18 / 69 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 | 2 | 47:21 | 16 / 138 |
| |
Iladalen Middle | | 25:09 | 32 / 129 |
| |
Styrian Short Track 10 | | 21:49 | 9 / 93 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 | | dnf | | | |
Styrian Short Track 9 | | dnf | | | |
Bosmalm #02 | | 41:25 | 19 / 85 |
| |
Bosmalm #01 | | 24:50 | 29 / 118 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 | | 33:03 | 17 / 110 |
| |
Paper mill sprint | | 27:24 | 23 / 95 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 | | 20:07 | 44 / 141 |
| |
Styrian Short Track 8 | | 21:57 | 10 / 80 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 | | 60:43 | 20 / 97 |
| |
Styrian Short Track 7 night | | 18:56 | 30 / 73 |
| |
Styrian Short Track 6 | | 31:49 | 6 / 64 |
| |
Styrian Short Track 5 | | 23:15 | 20 / 84 |
| |
Kivijärvi 3 sprint | | 24:15 | 29 / 105 |
| |
Styrian Short Track 4 | | 24:34 | 16 / 84 |
| |
Styrian Short Track 3 | | 15:01 | 20 / 98 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 | | 19:03 | 18 / 146 |
| |
Styrian Short Track 2 | | dnf | | | |
Styrian Short Track | | 16:18 | 35 / 138 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 | | 73:49 | 31 / 114 |
| |
Teisko 2 middle | | 36:13 | 19 / 118 |
| |
Kivijärvi Sprint 2 | | 16:56 | 31 / 106 |
| |
[OCAD]Zheleznica | Long | | 45:17 | 12 / 120 |
| |
Kivijärvi 2 Sprint | | 19:01 | 43 / 134 |
| |
Kivijärvi Sprint | | 19:58 | 31 / 163 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 | | 55:08 | 22 / 112 |
| |
KRIM.NASH! race3! | | 28:28 | 9 / 107 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race2 | | 37:50 | 25 / 148 |
| |
KRIM.NASH!race2! | | 10:08 | 13 / 148 |
| |
CFEB 2015 oct E4 | | 21:59 | 6 / 74 |
| |
CFEB 2015 oct E3 | | 21:34 | 9 / 75 |
| |
CFEB 2015 oct E2 | | 34:36 | 7 / 64 |
| |
CFEB 2015 oct E1 | | 31:13 | 6 / 82 |
| |
KRIM.NASH! | | 13:28 | 33 / 183 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 | | 69:48 | 35 / 148 |
| |
Teisko 2 | | 19:14 | 27 / 147 |
| |
Kangaskylä Sprint 3 | | 19:36 | 40 / 137 |
| |
Teisko Night | | dnf | | | |
Teisko Short | | 16:45 | 30 / 166 |
| |
Kangaskylä Sprint 2 | | 16:59 | 42 / 146 |
| |
[CF Beginner] finnish map race3 | | 23:31 | 10 / 155 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 | | 46:07 | 25 / 113 |
| |
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint | | 15:44 | 30 / 190 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 | | 30:58 | 21 / 141 |
| |
Kalce | Middle | | 32:53 | 52 / 149 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 | | 38:14 | 23 / 159 |
| |
[OCAD]Zheleznica|Middle | | 19:02 | 20 / 201 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 | | 54:29 | 24 / 108 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E7 | | 18:12 | 30 / 145 |
| |
[CF Beginner] finnish map#2 | | 26:30 | 29 / 153 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 | | 77:31 | 30 / 121 |
| |
[CF Beginner] finish map | | 23:27 | 16 / 139 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 | | 38:21 | 28 / 166 |
| |
[Beginner] Ulfsbakk South | | 21:43 | 14 / 144 |
| |
| 2 | 20:52 | 5 / 192 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 | | 41:58 | 18 / 115 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E6 | | 23:59 | 31 / 119 |
| |
Trondheim Sprint | | dnf | | | |
midlledistance | | 23:11 | 5 / 97 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 | | 47:54 | 27 / 130 |
| |
WOC 2003 longdistance | | dnf | | | |
Dingwall - Sprint E1 | | 26:22 | 29 / 134 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 | | 46:31 | 22 / 141 |
| |
Torebrate South Middle3 | | 30:38 | 24 / 150 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E5 | | 26:47 | 32 / 120 |
| |
Torebrate South Night | | 41:26 | 19 / 105 |
| |
Austria Cup 2, Sprint | | 23:03 | 32 / 142 |
| |
Jukola 2015, short 2 | | 24:19 | 14 / 132 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E4 | | dnf | | | |
| 2 | 22:08 | 25 / 156 |
| |
Jukola 2015, short | | 16:37 | 28 / 157 |
| |
Scotland Stage 2 long | | 36:11 | 5 / 50 |
| |
Scotland Stage 1 Middle | | 20:48 | 13 / 95 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E3 | | 24:00 | 30 / 131 |
| |
Torebrate South Long | | 56:34 | 24 / 105 |
| |
dude sprint | | 8:56 | 3 / 61 |
| |
Castle Made Of Sand, Sprint | | 17:30 | 25 / 148 |
| |
WOC Middle Men 2010 - part 1 | | 16:21 | 3 / 89 |
| |
WOC 2010 Middle Men part 1 | | 16:58 | 11 / 109 |
| |
Kings Hill Middle Distance | | dnf | | | |
City Sprint 2 | | dnf | | | |
Short Distance at Grahz Hill | | 14:55 | 12 / 76 |
| |
Torebrate South Middle2 | | 39:19 | 26 / 137 |
| |
City Sprint | | 18:10 | 25 / 138 |
| |
Middle | | 26:00 | 2 / 55 |
| |
Roskilde West [Sprintcup] E2 | | 15:42 | 35 / 148 |
| |
Roskilde West [Sprintcup] E1 | | 19:08 | 41 / 162 |
| |
Fell Heights | | 5:34 | 23 / 73 |
| |
Austria Cup 1, Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 16:59 | 44 / 222 |
| |
[OCAD] Torebrate South Middle | | 38:43 | 24 / 123 |
| |
middle | | 5:59 | 5 / 89 |
| |
Vaffelhaugen Sprintcup 2 | | dnf | | | |
Vaffelhaugen Sprintcup 1 | | 37:39 | 8 / 70 |
| |
Boylstonberg Hill | | dnf | | | |
Torebrate West Night | | 27:03 | 37 / 95 |
| |
Comp - 200 - Long Distance | | 51:45 | 23 / 93 |
| |
Buchwald, Middle - Night | | 28:19 | 5 / 77 |
| |
Buchwald, Middle | | 24:52 | 12 / 131 |
| |
Greenlover | | 11:44 | 7 / 70 |
| |
The Farm middle | | 16:23 | 1 / 47 |
| |
Maria Trost, Middle - Night | | 29:00 | 14 / 89 |
| |
Torebrate West Middle2 | | 32:11 | 18 / 130 |
| |
beaconswick | | dnf | | | |
The Farm | | 13:39 | 16 / 80 |
| |
Upper Atkinson National Preserve | | 15:40 | 13 / 54 |
| |
Trout | | 13:57 | 4 / 50 |
| |
qreq | | 2:29 | 17 / 52 |
| |
Torebrate West Middle | | 29:21 | 22 / 168 |
| |
Night Hawk | | 33:06 | 6 / 51 |
| |
Villsvinet er hardcore | | 27:12 | 7 / 47 |
| |
HastilyCup#4 | | 19:19 | 19 / 117 |
| |
Sprint jwoc | | 7:29 | 4 / 76 |
| |
Middle competition | | dnf | | | |
Hollistonwood | | 13:14 | 6 / 81 |
| |
old fox hill | | 12:21 | 13 / 58 |
| |
Omholt long distance | | 52:58 | 7 / 41 |
| |
Maria Trost, Short | | 13:16 | 25 / 161 |
| |
HasitlyCup | | 23:12 | 10 / 100 |
| |
HastilyCup.controlpicking | | 9:58 | 1 / 120 |
| |
HastilyCup | | 27:20 | 13 / 74 |
| |
Brindisi sprint | | 19:12 | 26 / 149 |
| |
sprint | | 9:27 | 7 / 63 |
| |
sprint woc | | 11:55 | 4 / 83 |
| |
woc (ofoc)2015 middle distans | | dnf | | | |
STAFETT LONG 1 | | 32:40 | 9 / 63 |
| |
middle sKOTTLAND | | 12:32 | 19 / 88 |
| |
Tomtatjärn Middle | | 37:23 | 7 / 81 |
| |
sprint dm | | 12:59 | 7 / 74 |
| |
wmoc 2015 e1 | | 26:07 | 2 / 76 |
| |
DAY START | | 8:48 | 6 / 84 |
| |
SPRINT BY DAY | | 11:15 | 5 / 87 |
| |
Sprint | | 10:22 | 10 / 95 |
| |
MIDDLE | | 20:40 | 4 / 83 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 | | 41:28 | 40 / 160 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Night | | 23:01 | 21 / 88 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Long | | 64:55 | 10 / 81 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 | | 28:51 | 28 / 131 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle | | 25:47 | 22 / 138 |
| |
Guess the Country #1 | | dnf | | | |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 | | 18:38 | 35 / 158 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 | 2 | 72:58 | 17 / 90 |
| |
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) | | 42:15 | 28 / 122 |
| |
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) | 2 | 73:03 | 25 / 98 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 | 2 | 37:35 | 23 / 141 |
| |
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) | 2 | 55:17 | 25 / 125 |
| |
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) | 2 | 36:56 | 28 / 187 |
| |
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) | 2 | 58:28 | 33 / 159 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 | 2 | 46:16 | 17 / 113 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 | 2 | 24:26 | 29 / 148 |
| |
Maria Trost, Short 2 | 2 | 16:33 | 15 / 133 |
| |
CF-Sommarserien E4 Kjölen | 2 | 46:20 | 17 / 143 |
| |
Sommarserien E3 Ulfsbakk | 2 | 51:56 | 31 / 144 |
| |
Maria Trost, Middle | 2 | 26:27 | 17 / 192 |
| |
CF-Sommarserien E2 10milaBonus | 2 | dnf | | | |
CF-Sommarserien E1 Björsberg | 2 | 39:12 | 38 / 226 |
| |
10mila 2011 Bonus race | | 42:18 | 19 / 129 |
| |
Western Washingtonbotough | | 33:03 | 2 / 55 |
| |
Björsberg Middle | | 32:52 | 12 / 168 |
| |
OLLE KALLUR | | 31:32 | 1 / 27 |
| |
OLLE KALLUE | | 17:47 | 18 / 75 |
| |
middle sekotsuji | | 33:28 | 7 / 85 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 | | 81:55 | 11 / 92 |
| |
Middle Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
Pre-Jukola 2015 Leg7 | | 78:05 | 12 / 73 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg6 | | 49:30 | 22 / 87 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 | | 39:17 | 17 / 104 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 | | 22:32 | 22 / 136 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg5 | | 35:46 | 20 / 105 |
| |
Kalkleiten 2 | | 24:11 | 13 / 117 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg4 | | 35:34 | 17 / 85 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg3 | | 60:11 | 12 / 73 |
| |
Kalkleiten 1 | | 8:39 | 28 / 132 |
| |
Pre-Jukola Leg2 | | 41:32 | 14 / 95 |
| |
Pre-Jukola Leg1 | | 50:51 | 28 / 132 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 | | 49:57 | 24 / 92 |
| |
WOC long | | 58:05 | 7 / 56 |
| |
Middle Distance STØ | | dnf | | | |
Kleven #2 Middle | | 26:30 | 23 / 96 |
| |
Kleven #1 Sprint | | 12:47 | 24 / 128 |
| |
Breña 1 | | dnf | | | |
Bordasee, Short | | 17:10 | 20 / 145 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 | | 32:04 | 22 / 133 |
| |
Bordasee, Middle 2 | | 38:32 | 27 / 103 |
| |
Middle distance | | 24:51 | 2 / 50 |
| |
My First Convert | | dnf | | | |
Middle distance in USA | | 53:31 | 4 / 54 |
| |
Bordasee, Middle | | 49:11 | 21 / 118 |
| |
Styrian Relay Champs - 4 | | 20:03 | 23 / 95 |
| |
Styrian Relay Champs - 3 | | 24:08 | 17 / 80 |
| |
Styrian Relay Champs - 2 | 2 | 19:44 | 14 / 119 |
| |
Styrian Relay Champs - 1 | 2 | 17:59 | 29 / 154 |
| |
Schöckl, Intro | 2 | 5:37 | 37 / 206 |
| |
Fanö #3|ULTRALONG | 2 | dnf | | | |
[Giro de Farmers]E13|Middle | | dnf | | | |
Retro-mila 2011 Leg9 | | 63:40 | 27 / 72 |
| |
Retro-mila 2011 Leg8 | 2 | 36:33 | 16 / 145 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 | 2 | 22:16 | 32 / 209 |
| |
Retro-mila 2011 Leg7 | 2 | 46:15 | 66 / 128 |
| |
[Giro de Farmers]E12|Middle | 2 | dnf | | | |
Kjölen E1 | 2 | 40:38 | 44 / 163 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 | 2 | 43:45 | 27 / 99 |
| |
[wcup-map#23-reused]-middle | | 35:26 | 15 / 142 |
| |
Ski-O | | 59:40 | 14 / 80 |
| |
[wcup-map#23-reused]-long | | 43:29 | 13 / 111 |
| |
El Bruc | | 30:04 | 23 / 98 |
| |
Peruspohjanlahti (OCAD) | | 24:43 | 25 / 117 |
| |
Cruz De La Piedra Middle | 2 | 29:35 | 37 / 156 |
| |
Peruspohjanvuori (OCAD) | | 25:59 | 36 / 123 |
| |
[SanGiovanniReused] 6-Sprint | | 15:30 | 25 / 146 |
| |
[SanGiovanniReused] 6-Long | | dnf | | | |
Brizky North Middle | | 21:34 | 29 / 125 |
| |
[Nordic-Master] Sandsjöbacka-sö. | | dnf | | | |
New ski-o season | | 56:58 | 19 / 101 |
| |
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 | | 29:47 | 50 / 139 |
| |
Cragmer Intro | | 19:24 | 21 / 96 |
| |
[Nordic-Master]-Upplandsberget-m | | 29:05 | 40 / 114 |
| |
[Nordic-Master]-HemossenS long | | dnf | | | |
| 2 | 83:58 | 39 / 143 |
| |
[wcup-map#23-reused]-night | | 29:19 | 12 / 97 |
| |
Autumn Cup 2014 - E9, Middle | | 30:00 | 29 / 133 |
| |
[Nordic-Master]-Krakeroy middle | | dnf | | | |
Brizky North Night Sprint | | 15:48 | 23 / 116 |
| |
Autumn Cup 2014 - E8, Sprint | | dnf | | | |
Brizky North Long Day | | 81:18 | 33 / 84 |
| |
Autumn Cup 2014 - E7, Middle | | 32:25 | 33 / 144 |
| |
Autumn Cup 2014 - E6, Long | | 41:28 | 29 / 126 |
| |
Maze-O | | 19:42 | 13 / 115 |
| |
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 | | 16:56 | 31 / 178 |
| |
Brindisi Sprint Cup E5 Final | | 27:21 | 17 / 54 |
| |
Brindisi Sprint Cup E4 | | 17:58 | 18 / 61 |
| |
Brindisi Sprint Cup E3 Night | | 17:27 | 20 / 58 |
| |
Brindisi Sprint Cup E2 | | 22:16 | 13 / 75 |
| |
Brindisi Sprint Cup E1 | | 23:23 | 19 / 114 |
| |
Brizky South Middle Night | | 18:06 | 13 / 102 |
| |
Autumn Cup 2014 - E5, Night | | 23:22 | 6 / 123 |
| |
Learning to Convert - 2 | | 6:34 | 5 / 69 |
| |
Brizky South Long Day | | 61:23 | 28 / 90 |
| |
Learning to Convert - 1 | | 3:17 | 1 / 77 |
| |
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint | | 20:29 | 29 / 165 |
| |
The Land Of Stairs | | dnf | | | |
Kakikotuku - Sprint | | 16:28 | 51 / 142 |
| |
Brizky South Long Night | | dnf | | | |
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint | | 22:05 | 39 / 138 |
| |
Brizky South Middle | | 23:40 | 54 / 168 |
| |
Autumn Cup 2014 - E3, Middle | | 28:36 | 37 / 165 |
| |
[SM-Stafett-14] Long Night | | 30:49 | 29 / 79 |
| |
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint | | 16:27 | 24 / 165 |
| |
[SM-Medel]-Upplandsberget | | 18:25 | 25 / 160 |
| |
Fantasy map#1 Sprint2 | | 26:28 | 7 / 71 |
| |
Fantasy map#1 Sprint1 | | 22:10 | 8 / 84 |
| |
[OCAD] Moulet-Marcenat, long | | dnf | | | |
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m | | 14:16 | 24 / 155 |
| |
[SM-Relay-14] Middle Night | | 18:51 | 15 / 98 |
| |
Skullerudasen-longnight | | 32:41 | 20 / 76 |
| |
[SM-Relay-14] Sprint | | 12:17 | 26 / 180 |
| |
[SanGiovanniReused] 4-Long | | 52:11 | 18 / 75 |
| |
Seefin Original | | 36:58 | 38 / 113 |
| |
Skullerudasen-long2 | | 50:40 | 22 / 99 |
| |
[SanGiovanniReused] 3-Middle | | dnf | | | |
[SanGiovanniReused] 2-Middle | | 19:36 | 40 / 139 |
| |
[90-min-challenge]Tipspromenad | | dnf | | | |
Skullerudasen-long | | 40:23 | 18 / 114 |
| |
[wcup-map#23-reused]-sprint | | 17:52 | 17 / 155 |
| |
Autumn Cup 2014 - E2, Long Night | | 50:52 | 11 / 89 |
| |
Skullerudasen-Night | | 21:53 | 16 / 106 |
| |
Skullerudasen-Sprint | | 14:03 | 34 / 174 |
| |
[SanGiovanniReused] 2-Sprint | | 14:28 | 31 / 135 |
| |
[SanGiovanniReused] 2-Long | | 39:12 | 25 / 83 |
| |
[90-Min-Challenge]Skullerud | | 24:00 | 24 / 145 |
| |
[SanGiovanniReused] 1-Middle | | 22:51 | 29 / 122 |
| |
[SanGiovanniReused] 1-Sprint | | 15:43 | 32 / 146 |
| |
[SanGiovanniReused] 1-Night | | 33:33 | 14 / 87 |
| |
[SanGiovanniReused]0-Sprint | | 16:16 | 72 / 181 |
| |
[CFMAPCOMP-14] Hoyo | | 31:19 | 27 / 153 |
| |
[CFMAPCOMP-14]-Smitingen | | 87:55 | 21 / 103 |
| |
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra | | 85:52 | 31 / 113 |
| |
Autumn Cup 2014 - E1, Long | | 52:02 | 28 / 132 |
| |
Hemossen - middle | | 27:59 | 37 / 189 |
| |
[wcup-map#19-reused]-middle | | 29:40 | 22 / 123 |
| |
Loipersdorf Sprint 3 | | dnf | | | |
[wcup-map#19-reused]-sprint | | 15:30 | 28 / 170 |
| |
Hemossen2.5m | | dnf | | | |
Hemossen5m | | dnf | | | |
[wcup-map#18-reused]-night | | 17:59 | 25 / 110 |
| |
[wcup-map#18-reused]-long | | 38:51 | 19 / 112 |
| |
CFEB 2014 sep E1 | | 20:57 | 14 / 74 |
| |
Loipersdorf Sprint 2 | | dnf | | | |
| 2 | 17:08 | 27 / 202 |
| |
Loipersdorf Sprint | | 16:53 | 28 / 174 |
| |
[wcup-map#18-reused]-middle | | 30:50 | 31 / 163 |
| |
[wcup-map#18-reused]-sprint | | 13:20 | 45 / 179 |
| |
| 2 | 12:08 | 44 / 241 |
| |
[wcup-map#17-reused]-bonus2 | | 41:01 | 35 / 133 |
| |
[wcup-map#17-reused]-bonus | | 32:19 | 28 / 158 |
| |
ICFOF-WCUP-25 | | 46:44 | 38 / 158 |
| |
[wcup-map#17-reused]-night | | 32:13 | 20 / 118 |
| |
[wcup-map#17-reused]-long | | 98:12 | 37 / 114 |
| |
[wcup-map#17-reused]-middle | | 31:13 | 29 / 161 |
| |
[wcup-map#17-reused]-sprint | | 18:48 | 32 / 194 |
| |
Campomullo Night Middle | | 48:53 | 16 / 94 |
| |
[wcup-map#16-reused]-bonus2 | | 39:24 | 27 / 124 |
| |
[wcup-map#16-reused]-bonus1 | | 47:44 | 27 / 127 |
| |
Campomullo Long | | 90:51 | 22 / 125 |
| |
[wcup-map#16-reused]-night | | 30:45 | 20 / 118 |
| |
[wcup-map#16-reused]-long | | 71:00 | 54 / 131 |
| |
Sprint Praspekt Shmidta | | 18:05 | 41 / 158 |
| |
[wcup-map#16-reused]-middle | | 34:08 | 39 / 192 |
| |
[wcup-map#16-reused]-sprint | | 17:13 | 35 / 212 |
| |
Loipersdorf Sprint 2 | | 23:28 | 40 / 152 |
| |
| 2 | 29:57 | 101 / 189 |
| |
[wcup-24-reused-2] | | 24:10 | 33 / 146 |
| |
ZS q1 Cheremyshki middle2 | | 25:12 | 26 / 128 |
| |
Z.S.Mg.~1 middle | | 29:52 | 16 / 126 |
| |
Loipersdorf Sprint | | 17:32 | 27 / 171 |
| |
Loipersdorf Intro | | 11:13 | 41 / 126 |
| |
| 2 | 9:51 | 15 / 185 |
| |
[wcup-24-reused-1] | | 17:55 | 27 / 159 |
| |
Bran Middle 3 | | 19:47 | 32 / 131 |
| |
Bran, Middle 2 | | 31:44 | 27 / 123 |
| |
[OCAD]Storklinten-reuse | | 44:07 | 34 / 155 |
| |
[OCAD] Mazayes Sprint | | 19:58 | 37 / 181 |
| |
[OCAD] Mazayes Middle | | 29:28 | 31 / 159 |
| |
Forest Umbra, Long | | 69:48 | 22 / 131 |
| |
sprint | | 10:28 | 41 / 148 |
| |
Konkalampi 3 OCAD | | 30:30 | 19 / 144 |
| |
Konkalampi 1 OCAD | | 22:44 | 25 / 179 |
| |
AUSLAND | | dnf | | | |
[OCAD] Pizzorne | | 52:48 | 33 / 148 |
| |
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th | | 34:51 | 26 / 190 |
| |
Konkalampi 3 intro OCAD | | 18:22 | 29 / 122 |
| |
Konkalampi 2 intro OCAD | | 16:37 | 35 / 142 |
| |
Brindisi#Sprint#03 | | 21:59 | 14 / 92 |
| |
Brindisi#Sprint#01# | | 14:38 | 21 / 151 |
| |
Brindisi#Sprint#02# | | 16:34 | 19 / 113 |
| |
WOC2014-Longdistance4 | | 56:35 | 21 / 117 |
| |
Sprint | | 16:26 | 12 / 118 |
| |
Ski o Belarus chempionship 2014 | | 30:34 | 8 / 95 |
| |
Tallimäki intro (OCAD) | | dnf | | | |
[wcup-map#11-reused]-night | | 42:00 | 36 / 90 |
| |
[wcup-map#11-reused]-long | | 75:12 | 24 / 101 |
| |
Livastimäki intro (OCAD) | | 15:26 | 25 / 141 |
| |
[wcup-map#11-reused]-middle | | 28:21 | 29 / 142 |
| |
June 4 (Konkalampi) | | 26:15 | 31 / 148 |
| |
[OCAD]Östansjö E2 middle | | 26:52 | 59 / 166 |
| |
[wcup-map#11-reused]-sprint | | 20:15 | 28 / 158 |
| |
June 3 (Kauppi 3) OCAD | | 24:00 | 31 / 182 |
| |
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) | | dnf | | | |
[O-ringen 2013]Storklinten E5 | | 30:58 | 32 / 163 |
| |
Bollnäs Night Race | | 25:10 | 14 / 88 |
| |
Sprint cup #FINAL | | 23:09 | 9 / 84 |
| |
Sprint cup #3 | | 12:44 | 22 / 81 |
| |
sprint cup #1 | | dnf | | | |
[wcup-map#9-reused] | | dnf | | | |
[OCAD]Östansjö Intro | | 18:34 | 15 / 152 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E4 | | 51:06 | 43 / 136 |
| |
Schöckl, Short C | | 9:33 | 26 / 121 |
| |
Schöckl, Short B | | 10:13 | 45 / 120 |
| |
Schöckl, Short A | | 8:18 | 57 / 135 |
| |
[wcup-map#9-reused] | | 25:17 | 36 / 111 |
| |
Tähtinimi intro (OCAD) | | 18:56 | 47 / 127 |
| |
CFEB 2014 jun E1 | | 26:24 | 9 / 75 |
| |
MMM 2013 middle | | 36:07 | 11 / 88 |
| |
[O-ringen 2013]Rödberget E3 | | dnf | | | |
Jun 2 (Siitama) OCAD | | 23:10 | 28 / 131 |
| |
Jun 1 (WOC 2001 C) OCAD | | 25:16 | 31 / 143 |
| |
Konkalampi 1 intro (OCAD) | | 14:59 | 33 / 157 |
| |
ICFOF-wcup-stage19 | | 51:24 | 28 / 123 |
| |
(OCAD) Stenatjärnarna | | 23:50 | 7 / 100 |
| |
Shklov middle | | dnf | | | |
(OCAD)Gårdberget | | 19:11 | 4 / 105 |
| |
Kauppi 3 intro (OCAD) | | 15:42 | 29 / 172 |
| |
CFWC#10 reused. Night | | dnf | | | |
CFWC#10 reused. Middle | | 26:25 | 26 / 147 |
| |
[OCAD] Japan - Middle | | 38:42 | 15 / 128 |
| |
smallworld-E5 | | 8:24 | 37 / 167 |
| |
| 2 | 8:11 | 55 / 220 |
| |
| 3 | 7:24 | 21 / 220 |
| |
[OCAD] Japan - Long | | 57:59 | 20 / 81 |
| |
Murrays Bay Sprint | | 21:41 | 15 / 75 |
| |
ICFOF-wcup-stage18 | | 30:44 | 28 / 158 |
| |
Holy Cross #1 | | 11:20 | 12 / 78 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 | | 9:12 | 53 / 191 |
| |
Wairau Sprint | | 8:09 | 20 / 81 |
| |
Epic Map Westlake Boys | | 17:54 | 26 / 84 |
| |
montlleo | | 37:05 | 11 / 74 |
| |
Kauppi v2 (OCAD) | | 26:09 | 43 / 155 |
| |
[wcup-map#9-reused] | | 23:51 | 30 / 161 |
| |
Julkujärvi 2, day 2 | | 18:37 | 19 / 141 |
| |
Julkujärvi 2, day 1 | | dnf | | | |
Pulesjärvi 2, day 2 (OCAD) | | 29:29 | 35 / 134 |
| |
[OCAD] Japan - Intro | | 22:35 | 21 / 147 |
| |
WOC 2001 C, middle (OCAD) | | 31:16 | 28 / 146 |
| |
Tuomikallio (OCAD) | | 15:58 | 23 / 139 |
| |
Siitama new (OCAD) | | 16:29 | 25 / 155 |
| |
[wcup-map#7-reused]-bonus | | dnf | | | |
[wcup-map#7-reused]-night | | 31:59 | 20 / 99 |
| |
[wcup-map#7-reused]-long | | 75:45 | 36 / 109 |
| |
WOC 2001 C (OCAD) | | 18:13 | 57 / 179 |
| |
[wcup-map#7-reused]-middle | | 32:18 | 31 / 143 |
| |
[wcup-map#7-reused]-sprint | | 23:41 | 34 / 180 |
| |
Pulesjärvi 2 (OCAD) | | 19:45 | 55 / 173 |
| |
ICFOF-wcup-stage17 | | 59:41 | 32 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage17 | | 10:57 | 44 / 204 |
| |
Pulesjärvi v3 (OCAD) | | 23:46 | 29 / 162 |
| |
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) | | 24:55 | 27 / 162 |
| |
CFEB 2014 may E3 | | 30:17 | 26 / 74 |
| |
CFEB 2014 may E2 | | 22:35 | 12 / 82 |
| |
CFEB 2014 may E1 | | 26:39 | 11 / 99 |
| |
Julkujärvi east, night (OCAD) | | 24:24 | 22 / 150 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E2 | | 43:21 | 37 / 189 |
| |
Julkujärvi east (OCAD) | | 24:08 | 19 / 115 |
| |
Joutsenenpesä 3 night (OCAD) | | 25:21 | 15 / 85 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E1 | | dnf | | | |
Siitama night (OCAD) | | 16:23 | 38 / 124 |
| |
GS230414_e | | 30:47 | 14 / 81 |
| |
GS230414_d | | 20:01 | 25 / 100 |
| |
GS230414_C | | 48:14 | 26 / 83 |
| |
GS230414_a | | 15:44 | 20 / 104 |
| |
Pulesjärvi day 2 (OCAD) | | 21:57 | 25 / 148 |
| |
smallworld_E4 | | 29:37 | 20 / 147 |
| |
Pulesjärvi day 1 (OCAD) | | 24:59 | 15 / 136 |
| |
ICFOF-wcup-stage16 | | 61:01 | 34 / 125 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage16 | | 10:15 | 33 / 156 |
| |
| | 10:32 | 32 / 156 |
| |
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder | | 14:39 | 41 / 145 |
| |
Pulesjärvi intro (OCAD) | 2 | 16:36 | 50 / 177 |
| |
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) | | 17:43 | 66 / 164 |
| |
[wcup-map#6-reused]-bonus2 | | 28:13 | 42 / 133 |
| |
[wcup-map#6-reused]-bonus1 | | 31:33 | 27 / 145 |
| |
ICFOF-wcup-stage15 | 2 | 72:44 | 42 / 207 |
| |
ICFOF-wcup-stage15-Training | 2 | 9:47 | 82 / 256 |
| |
Water Tower intro (OCAD) | | 21:50 | 32 / 113 |
| |
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) | 2 | 19:44 | 59 / 226 |
| |
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) | | 15:15 | 19 / 159 |
| |
[wcup-map#6-reused]-long | 2 | dnf | | | |
Siitama intro/OCAD/2.5m contours | | 14:17 | 24 / 143 |
| |
Stenatjärnarna 2 | | 34:01 | 13 / 110 |
| |
Saarijärvi day 1 (OCAD) | | 19:45 | 18 / 164 |
| |
ICFOF-wcup-stage14-Training | | 12:11 | 95 / 208 |
| |
Stretch dem legs | | 34:39 | 30 / 154 |
| |
[wcup-map#6-reused]-middle | | 30:23 | 27 / 129 |
| |
CFEB 2014 apr E2 | | 29:02 | 8 / 57 |
| |
CFEB 2014 apr E1 | | 38:18 | 9 / 91 |
| |
[OCAD]Dun - middle | | 25:53 | 26 / 152 |
| |
(OCAD)Stenatjärnarna | | 38:06 | 7 / 111 |
| |
Saarijärvi intro (OCAD) | | 10:57 | 25 / 143 |
| |
[wcup-map#6-reused]-sprint | | 20:17 | 73 / 213 |
| |
Cow lake, day 2 | | 30:11 | 25 / 146 |
| |
Cow lake day 1 (OCAD) | | 13:31 | 35 / 201 |
| |
ICFOF-wcup-stage13 | | 74:04 | 33 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage13 | | 11:54 | 25 / 226 |
| |
Cow lake intro (OCAD) | | 11:11 | 17 / 139 |
| |
Metsäkylä night (OCAD) | | 27:10 | 20 / 77 |
| |
Metsäkylä v3 (OCAD) | | 25:03 | 46 / 120 |
| |
Metsäkylä course 2 (OCAD) | | 18:44 | 17 / 136 |
| |
Mestsäkylä intro (OCAD) | | 8:42 | 6 / 128 |
| |
Vähäjärvi 2, night (OCAD) | | 13:19 | 6 / 124 |
| |
Vegetation | | 21:31 | 6 / 95 |
| |
ICFOF-wcup-stage12 | | 84:10 | 38 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage12 | | 10:57 | 28 / 197 |
| |
sprint nignt brst | | 11:38 | 16 / 134 |
| |
Dog track 3, night (OCAD) | | 22:42 | 14 / 96 |
| |
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus | | 23:34 | 66 / 191 |
| |
Dog track 3 | | 24:52 | 17 / 146 |
| |
[OCAD]MT.laurie - night 3 | | 24:30 | 19 / 130 |
| |
Dog track (new)(OCAD) | | 19:52 | 39 / 151 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 | | 24:44 | 29 / 177 |
| |
Vähäjärvi 2B | | 13:51 | 16 / 128 |
| |
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint | | 12:27 | 23 / 181 |
| |
ICFOF-wcup-stage11 | | 82:09 | 53 / 153 |
| |
[OCAD] IntroToCF - Sprint | | 15:50 | 35 / 215 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage11 | | 10:13 | 21 / 204 |
| |
Vähäjärvi v2 | | 12:45 | 35 / 121 |
| |
AldenoCentre - Sprint | | 26:42 | 43 / 203 |
| |
| 2 | 17:46 | 17 / 294 |
| |
Vähäjärvi | | 16:30 | 24 / 125 |
| |
[wcup-map#5-reused]-night | | 33:11 | 44 / 105 |
| |
Sprint | | 13:31 | 22 / 109 |
| |
Sprint | | 13:55 | 23 / 145 |
| |
[wcup-map#5-reused]-long | | 42:39 | 31 / 139 |
| |
[wcup-map#5-reused]-middle | | 28:16 | 22 / 152 |
| |
[OCAD]La colline - bonus | | 15:52 | 23 / 173 |
| |
CFEB 2014 mar E4 | | 24:17 | 4 / 59 |
| |
CFEB 2014 mar E3 | | 26:56 | 9 / 62 |
| |
CFEB 2014 mar E2 | | 23:48 | 18 / 65 |
| |
CFEB 2014 mar E1 | | 26:41 | 11 / 96 |
| |
[wcup-map#5-reused]-sprint | | 18:07 | 46 / 185 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage 10 | | dnf | | | |
[wcup-map#3-reused]-long | | 68:43 | 28 / 118 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - night | | dnf | | | |
(OCAD) Berga middle | | 21:44 | 17 / 104 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 | | 28:07 | 47 / 177 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 | | 15:44 | 32 / 169 |
| |
ICFOF-wcup stage 9 | | 23:02 | 48 / 177 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage 9 | | dnf | | | |
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 | | 23:55 | 37 / 169 |
| |
ski-o ×èÏ BLR lybyzh middle | | 22:54 | 20 / 121 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 | | 15:50 | 37 / 165 |
| |
Rocad Cup, E10 | | 16:06 | 55 / 143 |
| |
CFEB 2014 feb E2 | | dnf | | | |
CFEB 2014 feb E1 | | 28:05 | 4 / 77 |
| |
[wcup-map#3-reused]-middle | | 38:55 | 71 / 137 |
| |
Rocad Cup, E9 | | 23:43 | 32 / 139 |
| |
[OCAD]Mt.laurie | | 18:51 | 49 / 181 |
| |
Rocad Cup, E8 | | 27:55 | 68 / 138 |
| |
Mohed middle | | 22:37 | 17 / 108 |
| |
ICFOF-wcup-stage8 | | dnf | | | |
ICFOF-wcup-stage8-Training | | dnf | | | |
(OCAD)Granberg, Middle | | 26:41 | 8 / 106 |
| |
[OCAD]La colline - nightsprit 2 | | 21:03 | 51 / 124 |
| |
[OCAD]La colline Nightsprint 1 | | 16:39 | 40 / 134 |
| |
Rocad Cup, E6 | | 60:09 | 31 / 92 |
| |
(OCAD)Bolleberget,Sprint | | 16:00 | 32 / 144 |
| |
[OCAD]La colline - Sprint 2 | | 16:56 | 48 / 165 |
| |
(OCAD)Rehn, Middle | | 24:57 | 12 / 103 |
| |
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 | | 16:50 | 40 / 140 |
| |
[OCAD]La colline - sprint 1 | | 14:22 | 41 / 189 |
| |
[OCAD] Montlosier, night | | 34:24 | 28 / 116 |
| |
sprint city | | 12:09 | 50 / 134 |
| |
ICFOF-wcup-stage7 | | dnf | | | |
Training-ICFOF-wcup-stage7 | | 5:43 | 68 / 187 |
| |
| 2 | 5:14 | 30 / 257 |
| |
[wcup-map#2-reused]-night | | 34:15 | 35 / 109 |
| |
middle cup Kart 2 | | 28:17 | 19 / 100 |
| |
City sprint | | 19:13 | 43 / 141 |
| |
middle cup Kart | | 25:42 | 32 / 104 |
| |
[wcup-map#2-reused]-long | | 61:59 | 42 / 116 |
| |
Rocad Cup, E5 | | 50:18 | 37 / 104 |
| |
[wcup-map#2-reused]-middle | | 26:29 | 33 / 170 |
| |
ICFOF-wcup-stage6 | | 75:37 | 33 / 132 |
| |
WYK sprint | | 5:07 | 22 / 151 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage6 | | 11:16 | 32 / 186 |
| |
Rocad Cup, E4 | | 24:51 | 29 / 137 |
| |
Rocad Cup, E3 | | 28:09 | 27 / 132 |
| |
[wcup-map#2-reused]-sprint | | 17:13 | 51 / 180 |
| |
Rocad Cup, E2 | | 22:13 | 27 / 176 |
| |
Rocad Cup, E1 | | 32:31 | 57 / 163 |
| |
[wcup-map#1-reused]-bonus | | 28:08 | 22 / 154 |
| |
ROCAD Test | | 24:21 | 20 / 130 |
| |
(OCAD)Surbridge middle | | dnf | | | |
Mars Longdistance 2 | | dnf | | | |
[wcup-map#1-reused]-long | | 53:43 | 21 / 120 |
| |
[wcup-map#1-reused]-middle | | 31:50 | 39 / 159 |
| |
[wcup-map#1-reused]-sprint | | 15:45 | 50 / 184 |
| |
[Short]Cuoto da Arnela | | 20:25 | 33 / 173 |
| |
ICFOF-wcup-stage5 | | 38:21 | 30 / 163 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage5 | | dnf | | | |
[OCAD] Montlosier, middle | | 33:40 | 36 / 179 |
| |
Hofwald, Middle 2 | | 28:56 | 50 / 143 |
| |
Duuuuunes. | | 32:33 | 32 / 149 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Sprint | | 15:05 | 41 / 185 |
| |
Bollnäs 3 days E1 | | 19:01 | 34 / 165 |
| |
Hofwald, Model Event | | 8:27 | 76 / 161 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Middle | | 26:10 | 38 / 177 |
| |
Island Open Day 1 | 2 | dnf | | | |
Training-ICFOF-wcup-stage4 | 2 | 13:42 | 91 / 319 |
| |
smallworld_E3 | | 30:41 | 25 / 165 |
| |
smallworld_E2 | | 21:14 | 40 / 213 |
| |
ICFOF-wcup-stage3 | | 50:36 | 37 / 173 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage3 | | 11:00 | 45 / 207 |
| |
smallworld | | 12:01 | 29 / 226 |
| |
cf trfning 2 cool | | dnf | | | |
[OCAD] Avelengo Hafling, middle | | 35:06 | 46 / 167 |
| |
cf traning | | 20:10 | 10 / 117 |
| |
[WRE]Santavaara Middle | | 18:59 | 25 / 190 |
| |
CFEB 13P_3 | | dnf | | | |
CFEB 13P_2 | | 22:19 | 14 / 80 |
| |
CFEB 13P_1 | | 27:26 | 14 / 77 |
| |
ski o orsha long | | dnf | | | |
ski o orsha | | 60:00 | 11 / 75 |
| |
ski o tomsk | | 19:14 | 26 / 128 |
| |
ski o RB2013 | | 24:11 | 37 / 130 |
| |
Alewife Preserve Middle | | 25:10 | 7 / 96 |
| |
The Square, Track 3 | | 14:37 | 16 / 107 |
| |
ski o middle traning! | | 32:10 | 18 / 108 |
| |
The Square, Track 2 | | 19:26 | 45 / 123 |
| |
[ULLA_HAU]E6,long | | dnf | | | |
The Square, Track 1 | | 8:07 | 35 / 157 |
| |
ski o sprint! | | 20:55 | 27 / 152 |
| |
[ULLA_HAU]E3,middle | | dnf | | | |
ICFOF-wcup-stage2 | | 86:49 | 32 / 139 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage2 | | 11:14 | 52 / 195 |
| |
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking | | 13:08 | 35 / 160 |
| |
[ULLA_HAU]E1,middle | | 22:13 | 30 / 174 |
| |
Island Sprint | | 13:50 | 27 / 143 |
| |
[ULLA_HAU]Prologue,sprint | | 10:56 | 42 / 198 |
| |
AWSOME | | 16:18 | 10 / 106 |
| |
[OCAD] Avelengo Hafling, middle | | 28:53 | 68 / 189 |
| |
Lavis Buona | | 16:36 | 48 / 178 |
| |
Mapgen Middle | | 24:48 | 49 / 141 |
| |
[Long]Santavaara | | 28:43 | 49 / 179 |
| |
AldenoCentre | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 39:34 | 63 / 290 |
| |
nignt zemlyanka | | dnf | | | |
CFEB 13 O_6 | | 23:31 | 6 / 37 |
| |
CFEB 13 O_5 | | dnf | | | |
CFEB 13 O_4 | | 19:06 | 1 / 42 |
| |
CFEB 13 O_3 | | 18:56 | 10 / 43 |
| |
CFEB 13 O_2 | | 15:23 | 16 / 61 |
| |
CFEB 13 O_1 | | 12:09 | 12 / 104 |
| |
NB E5 | | 36:41 | 4 / 30 |
| |
NB E4 | | dnf | | | |
NB E3 | | 33:25 | 8 / 45 |
| |
Norwoodboroham Bluff E 2 | | dnf | | | |
Norwoodbroham Bluff E 1 | | dnf | | | |
Labyrinthsprint 2 | | 32:03 | 10 / 75 |
| |
The way to x-mas E 2 | | 43:09 | 19 / 72 |
| |
The way to x-mas E 1 | | 47:19 | 14 / 103 |
| |
Ravai Middle | | 25:13 | 22 / 136 |
| |
Ravai | | 13:17 | 25 / 201 |
| |
ICFOF-wcup-stage1 | | 47:49 | 28 / 195 |
| |
Labyrinth sprint 1 | | 12:05 | 37 / 147 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage1 | | dnf | | | |
gothenbourg long | | 14:41 | 63 / 110 |
| |
EKSJO NIGHT | | 28:57 | 30 / 74 |
| |
EKSJO 3 | | 23:52 | 16 / 82 |
| |
EKSJO 2 | | 27:06 | 13 / 103 |
| |
EKSJO 1 | | 29:20 | 21 / 123 |
| |
remade-czech2 | | 28:57 | 57 / 201 |
| |
sprint | | 19:29 | 17 / 116 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Flat Grid | | 9:14 | 30 / 120 |
| |
EKSJO SMALAND 6 | | 20:16 | 13 / 67 |
| |
EKSJO SMALAND 5 | | 23:01 | 17 / 80 |
| |
EKSJO SMALAND 4 | | 18:21 | 17 / 104 |
| |
EKSJO - SMALAND 3 | | 18:12 | 17 / 99 |
| |
EKSJO - SMALAND 2 | | 24:14 | 26 / 89 |
| |
EKSJO - SMALAND 1 | | 17:14 | 23 / 123 |
| |
FLORESTA TROPICAL | | 16:27 | 19 / 120 |
| |
CFEB 13N_6 | | 37:13 | 15 / 48 |
| |
CFEB 13N_5 | | 29:32 | 7 / 48 |
| |
CFEB 13N_4 | | dnf | | | |
CFEB 13N_3 | | 28:14 | 8 / 58 |
| |
CFEB 13N_2 | | 18:39 | 16 / 82 |
| |
CFEB 13N_1 | | 22:36 | 14 / 93 |
| |
easy | | 10:12 | 46 / 128 |
| |
tuefelskeller-E3 | | 35:14 | 27 / 145 |
| |
tuefelskeller-E2 | | dnf | | | |
tuefelskeller | | 26:11 | 40 / 190 |
| |
esay orantate | | 41:43 | 11 / 96 |
| |
hee | | 21:15 | 28 / 123 |
| |
remade-swedishmap | | 34:02 | 33 / 159 |
| |
Centro Storico[Re-do] | | 13:25 | 33 / 150 |
| |
[OCAD] Halloween! | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Night "sprint" | | 14:29 | 26 / 145 |
| |
remade-czech | | 22:43 | 33 / 166 |
| |
Everetthamb (night) | | 38:26 | 31 / 108 |
| |
| 2 | 33:11 | 13 / 123 |
| |
remade SOW-E1 | | 20:19 | 42 / 176 |
| |
Noname reupload | | 24:42 | 38 / 169 |
| |
Cupa CRONOS Barlad et.1 Sprint | | 17:15 | 18 / 110 |
| |
[OCAD] Art, forest sprint | | 12:43 | 20 / 188 |
| |
easy | | 45:37 | 24 / 100 |
| |
orantate | | 12:57 | 14 / 110 |
| |
"Shortdistance" | | 13:26 | 20 / 189 |
| |
CFEB 13M_6 | | 27:28 | 27 / 73 |
| |
| 2 | 24:30 | 13 / 84 |
| |
CFEB 13M_5 | | 25:18 | 7 / 69 |
| |
CFEB 13M_4 | | 26:05 | 15 / 60 |
| |
CFEB 13M_3 | | 25:52 | 6 / 62 |
| |
CFEB 13M_2 | | 23:33 | 6 / 81 |
| |
CFEB 13M_1 | | 21:24 | 8 / 112 |
| |
Fazenda RM-DF-BRA | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Ski-O Kazahstan | | 17:20 | 47 / 206 |
| |
| 2 | 15:58 | 33 / 375 |
| |
| 3 | 15:38 | 15 / 375 |
| |
Vezzano Naran Night | | 26:43 | 37 / 115 |
| |
Vezzano Naran | | 14:44 | 39 / 204 |
| |
cf middle | | 23:55 | 32 / 126 |
| |
[OCAD] Facho, long 2 | | 36:50 | 26 / 129 |
| |
Plitvice | | 30:13 | 30 / 172 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Facho, long 1 | | 43:07 | 37 / 126 |
| |
[OCAD] Facho, middle | | 21:45 | 69 / 222 |
| |
CAMORSA 2013 D2 | | 32:49 | 13 / 72 |
| |
CAMORSA 2013 | | 30:34 | 17 / 111 |
| |
paattinen-E3 | | 61:27 | 60 / 133 |
| |
paattinen-E2 | | 21:23 | 44 / 182 |
| |
| 2 | 21:18 | 55 / 239 |
| |
paattinen-E1 | | 25:09 | 22 / 187 |
| |
| 2 | dnf | | | |
saauraai-5 | | 25:25 | 48 / 168 |
| |
°CFEB 13L_6 | | 30:06 | 15 / 44 |
| |
°CFEB 13L_5 | | 31:55 | 7 / 56 |
| |
°CFEB 13L_4 | | 22:37 | 11 / 58 |
| |
°CFEB 13L_3 | | 31:08 | 23 / 53 |
| |
°CFEB 13L_2 | | 29:49 | 9 / 83 |
| |
°CFEB 13L_1 | | 25:03 | 10 / 92 |
| |
sauraai-jwoc2015-4 | | 17:59 | 31 / 225 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Aussie Long 2013 map excerpt | 2 | 14:16 | 34 / 171 |
| |
quicky | 2 | 18:01 | 19 / 139 |
| |
sauraai-jwoc2015-3 | 2 | 54:05 | 40 / 150 |
| |
sauraai-jwoc2015-2 | 2 | 34:28 | 82 / 219 |
| |
[OCAD]Noname final | 2 | 25:43 | 46 / 173 |
| |
sauraai-jwoc2015 | 2 | 28:01 | 64 / 221 |
| |
[OCAD]Noname contour-o part2 | 2 | 18:25 | 24 / 146 |
| |
[OCAD]Starkebo - ForestSprint | 2 | 15:06 | 55 / 202 |
| |
[OCAD] Krajna - Middle 2 | 2 | 30:56 | 48 / 134 |
| |
[OCAD] Krajna - Middle 1 | 2 | 32:16 | 80 / 192 |
| |
[OCAD]Noname contour-o | 2 | 11:43 | 30 / 178 |
| |
Skidstugan[Short] | 2 | 19:00 | 62 / 217 |
| |
Skidstugan[Middle] | 2 | 22:33 | 45 / 200 |
| |
[OCAD]Starkebo - Middle | 2 | 21:58 | 41 / 207 |
| |
[ocad]Noname | | 16:18 | 60 / 212 |
| |
[OCAD] Vilhosc | | 46:37 | 46 / 177 |
| |
[OCAD]Starkebo - Long | | 27:54 | 42 / 185 |
| |
karta | | 28:36 | 16 / 96 |
| |
Alol' race. beta 0.2 | | 26:33 | 22 / 115 |
| |
[OCAD] Amatjarn, sprint | | dnf | | | |
Alol' race | | 18:18 | 30 / 96 |
| |
[OCAD]Flemma - Middle | | 24:38 | 71 / 234 |
| |
test | | 26:25 | 10 / 107 |
| |
| | 12:46 | 34 / 108 |
| |
[Idre]Nipfjället - Final | | dnf | | | |
°CFEB 13J_4 | | 35:43 | 16 / 52 |
| |
°CFEB 13J_3 | | 26:42 | 31 / 55 |
| |
°CFEB 13J_2 | | 29:16 | 32 / 73 |
| |
°CFEB 13J_1 | | dnf | | | |
Kålgårn | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 22:33 | 19 / 206 |
| |
[Idre]Nipfjället - Contour-O | | 44:14 | 24 / 149 |
| |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | | 14:32 | 99 / 233 |
| |
Canada night middle | | 19:00 | 17 / 125 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle | | 21:38 | 26 / 204 |
| |
Canada | | 21:57 | 51 / 123 |
| |
Siluva middle | | dnf | | | |
Hugset S | | dnf | | | |
Colomba middle 1 | | 22:19 | 31 / 155 |
| |
Colomba short 2 | | 19:24 | 68 / 180 |
| |
remake Nort-Skadalen | | 42:35 | 37 / 147 |
| |
Foppa remade | | 41:28 | 52 / 140 |
| |
Hugset S | | 22:22 | 32 / 122 |
| |
Tangier | | 23:53 | 39 / 189 |
| |
Crazyisland reremade | | 19:37 | 37 / 171 |
| |
[Idre]Nipfjället - Long | | 45:16 | 35 / 125 |
| |
dalen 3º | | 24:00 | 11 / 73 |
| |
dalen first | | 19:32 | 13 / 77 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle | | 24:27 | 50 / 168 |
| |
GrandForet | | 31:30 | 46 / 154 |
| |
Middle dist. | | 32:28 | 36 / 102 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle Night | | dnf | | | |
GrandForet | | 26:08 | 29 / 150 |
| |
Siluva - short. | | dnf | | | |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | | dnf | | | |
[2nd]Falu Lasarett | | 17:46 | 36 / 143 |
| |
middle test course | | 26:40 | 51 / 132 |
| |
[2nd]Gruvriset | | 20:42 | 51 / 153 |
| |
Forest Sprint | | 12:55 | 30 / 161 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle Night | | 21:07 | 31 / 144 |
| |
[Idre]Nipfjället - Long | | 33:38 | 43 / 160 |
| |
BR corrego urubu | | 20:50 | 8 / 95 |
| |
BR corrego urubu 2 | | 21:39 | 21 / 95 |
| |
BR corrego urubu | | 20:45 | 16 / 109 |
| |
| | 17:03 | 23 / 119 |
| |
Gruvriset | | 18:34 | 50 / 181 |
| |
Falu Lasarett | | 23:37 | 17 / 143 |
| |
STRANGNAS MALMBY OL-E4 | | 43:34 | 10 / 98 |
| |
STRANGNAS MALBY OL-E3 | | 30:51 | 13 / 67 |
| |
STRANGANA MLBY OL-E2 | | 20:59 | 17 / 99 |
| |
STRANGNAS MALBY OL-E1 | | 11:22 | 3 / 101 |
| |
STRAGNAS-MALMBY OL-E1 | | 11:36 | 3 / 67 |
| |
test | | 14:07 | 16 / 119 |
| |
Bonners Cliff E5 Short | | 13:47 | 27 / 134 |
| |
Barres-Artiugese-quillena day3 | | 27:47 | 53 / 155 |
| |
STRANGNAS-MALMBY OL-W4 | | 22:55 | 21 / 74 |
| |
STRANGNAS-MALMBY OL-W3 | | 28:03 | 12 / 85 |
| |
STRANGNAS-MALMBY OL-W2 | | 19:14 | 30 / 112 |
| |
STRANGNAS-MALMBY OL-W1 | | 15:00 | 22 / 127 |
| |
Barres-Artiuges-quillane day 2 | | 17:32 | 42 / 173 |
| |
Falu Gruva | | 11:18 | 50 / 196 |
| |
Bonners Cliff E4 Middle Night | | 20:16 | 10 / 117 |
| |
Barres-Artiuges-quillane | | 21:01 | 46 / 175 |
| |
CASTLE2 GS2013 | | 28:28 | 30 / 97 |
| |
CASTLE1 GS2013 | | 16:01 | 21 / 132 |
| |
Bonners Cliff E3 Long | | 32:11 | 26 / 137 |
| |
[Idre]Nipfjället - ForestSprint | | 19:53 | 62 / 233 |
| |
Atlantis | | 23:58 | 97 / 168 |
| |
Arco | | 20:05 | 56 / 185 |
| |
[OCAD]Ljungvallen - Middle | | 27:32 | 86 / 182 |
| |
[OCAD] Fantasy map Sprint | | 7:28 | 32 / 217 |
| |
[SummerCup] E5 - Forest Sprint | | 18:57 | 55 / 212 |
| |
[SummerCup] E4 - Long Distance | | 53:13 | 23 / 155 |
| |
[SummerCup] E3 - Middle Distance | | 23:57 | 66 / 224 |
| |
[SummerCup] E2 - Long Distance | | 46:56 | 57 / 167 |
| |
[SummerCup] E1 - Long Distance | | 48:14 | 44 / 207 |
| |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle | | dnf | | | |
| 2 | 29:58 | 47 / 344 |
| |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint | | 17:41 | 59 / 257 |
| |
JWOC 2013 Sprint M21 | | 24:09 | 29 / 213 |
| |
| 2 | 21:18 | 23 / 346 |
| |
Castle Sprint | | 19:30 | 72 / 168 |
| |
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 | | 36:46 | 27 / 190 |
| |
°CFEB 13I_6 | | 20:15 | 9 / 51 |
| |
°CFEB 13I_5 | | 23:24 | 4 / 45 |
| |
°CFEB 13I_4 | | 22:57 | 10 / 54 |
| |
°CFEB 13I_3 | | 17:15 | 8 / 70 |
| |
°CFEB 13I_2 | | 17:57 | 8 / 75 |
| |
°CFEB 13I_1 | | dnf | | | |
| 2 | 20:48 | 7 / 143 |
| |
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen | | 16:46 | 95 / 193 |
| |
Parco di Gocciadoro | | dnf | | | |
Canada(Israel) middle. | | 19:30 | 18 / 203 |
| |
[WOC2013] Training 7 | 2 | 23:22 | 69 / 264 |
| |
[WOC2013] Training 6 | | 23:17 | 27 / 169 |
| |
[WOC2013] Training 4 | | 19:03 | 40 / 191 |
| |
Aldeno | 2 | dnf | | | |
[SpringCup]Final - Long Distance | 2 | 46:34 | 32 / 206 |
| |
[plate terrain]Prologue | 2 | 10:01 | 101 / 180 |
| |
Lewes Lake 5-days E2 | 2 | 39:25 | 38 / 213 |
| |
Lewes Lake 5-days E1 | 2 | 12:06 | 84 / 354 |
| |
Wellington College | | 21:26 | 78 / 246 |
| |
| 2 | 16:52 | 44 / 406 |
| |
Siluva | | dnf | | | |
woman | | 11:21 | 32 / 105 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 29:19 | 38 / 141 |
| |
| | 18:25 | 32 / 154 |
| |
| | 28:53 | 77 / 145 |
| |
Jukola2011 - Sprint | | 16:21 | 11 / 187 |
| |
Bonners Cliff E1 Middle | | 25:50 | 41 / 126 |
| |
Jukola2011 - Sprint | | 14:46 | 32 / 172 |
| |
Jukola2011 - Long | | 37:57 | 11 / 131 |
| |
Wollas Bald | | 67:30 | 1 / 51 |
| |
Jukola2011 - Sprint | | 19:14 | 61 / 184 |
| |
Jukola2011 - Long Night | | 42:15 | 36 / 105 |
| |
[OLBerget] Middle | | 33:39 | 54 / 164 |
| |
[SpringCup] E13 - Long Distance | | dnf | | | |
| 2 | 65:44 | 21 / 155 |
| |
Jukola2011 - Long | | 43:19 | 31 / 123 |
| |
[SpringCup]E12 - Middle Distance | | 25:39 | 50 / 141 |
| |
[SpringCup] E11 - Forest Sprint | | 20:51 | 34 / 176 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 26:35 | 53 / 170 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 28:30 | 34 / 102 |
| |
[OCAD]Jungfruberget Long | | 30:28 | 28 / 116 |
| |
Jukola2011 - Long | | 47:20 | 31 / 123 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 22:55 | 23 / 117 |
| |
| 2 | 23:21 | 32 / 135 |
| |
[OCAD]Jungfruberget Middle | | 20:04 | 26 / 154 |
| |
PasturSprint | | 22:02 | 32 / 144 |
| |
Jukola2011 - Long Night | | 42:58 | 20 / 99 |
| |
| 2 | 41:54 | 16 / 116 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 29:55 | 83 / 164 |
| |
Jukola2011 Sprint | | 18:56 | 48 / 199 |
| |
Jukola2011 Middle | | 27:11 | 63 / 192 |
| |
[OCAD]Technical Map sprint [E2] | | 10:57 | 15 / 123 |
| |
[OCAD]Technical Map sprint [E1] | | 12:03 | 11 / 152 |
| |
[10Mila 2013]Leg 4 | | 71:36 | 43 / 99 |
| |
AKTATORPET | | 30:31 | 7 / 55 |
| |
AKTATORPET 0 | | 28:02 | 23 / 58 |
| |
ATIAMUH 1 (2) | | 34:48 | 25 / 59 |
| |
ATIAMUH 1 | | 25:53 | 9 / 80 |
| |
[OCAD]Slätta final | | 16:12 | 29 / 113 |
| |
[10Mila 2013]Leg 3 | | 36:35 | 44 / 132 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] | | 24:31 | 68 / 168 |
| |
[OCAD]Slätta middle | | 22:03 | 49 / 156 |
| |
°CFEB 13F_2 | | 25:59 | 8 / 52 |
| |
°CFEB 13F_1 | | dnf | | | |
SR O Meeting 13 | | dnf | | | |
PasturCity | | 24:23 | 46 / 149 |
| |
SR O Meeting 12 | | 16:02 | 15 / 61 |
| |
SR O Meeting 11 | | 36:34 | 11 / 50 |
| |
SR O Meeting 10 | | 31:50 | 13 / 55 |
| |
SR O Meeting 9 | | 23:59 | 29 / 73 |
| |
Rudininku poligonas. Right map. | | 18:33 | 24 / 79 |
| |
Rudininku poligonas Short | | 19:17 | 26 / 71 |
| |
[OCAD]Slätta short | | 14:47 | 39 / 179 |
| |
[OCAD]Slätta prologue | | 5:46 | 45 / 171 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] | | 20:31 | 55 / 134 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] | | 30:23 | 65 / 169 |
| |
Rudininku poligonas | | 19:36 | 35 / 131 |
| |
SR O Meeting 8 | | 26:47 | 13 / 74 |
| |
[SpringCup] E10 - Long Night | | 72:36 | 42 / 97 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Chaud Clapier sprint | | 7:21 | 63 / 160 |
| |
Babylon, Prolog | | 9:03 | 41 / 140 |
| |
| 2 | 8:22 | 16 / 181 |
| |
SR O Meeting 7 | | 23:44 | 20 / 73 |
| |
SR O Meeting 6 | | 23:30 | 6 / 62 |
| |
| | 25:44 | 35 / 84 |
| |
SR O Meeting 5 | | 18:48 | 18 / 71 |
| |
SR O Meeting 4 | | 17:15 | 11 / 71 |
| |
SR O Meeting 3 | | 16:53 | 13 / 92 |
| |
SR O Meeiting 2 | | 24:19 | 15 / 81 |
| |
SR O Meeting 1 | | 19:19 | 30 / 132 |
| |
[SpringCup] E9 - Night | | 24:02 | 38 / 127 |
| |
[SpringCup] E8 - Long Distance | | 76:07 | 40 / 132 |
| |
10Mila 2013 Leg 2 Short Night | | 23:36 | 34 / 118 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] | | 32:41 | 43 / 152 |
| |
[SpringCup] E7 - Forest Sprint | | 30:14 | 58 / 194 |
| |
.. | | 9:35 | 5 / 66 |
| |
[SpringCup] E6 - Middle Distance | | dnf | | | |
| 2 | 25:52 | 40 / 227 |
| |
[10Mila2013]Leg 1 | | 48:11 | 46 / 150 |
| |
[SpringCup] E5 - Forest Sprint | | 20:06 | 72 / 186 |
| |
| 2 | 17:39 | 78 / 247 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E5] | | 17:32 | 52 / 151 |
| |
[SpringCup] E4 - Long Distance | | 53:59 | 46 / 135 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[SpringCup] E3 - Middle Distance | | 31:11 | 41 / 175 |
| |
[OCAD]Test | | 10:36 | 36 / 143 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] | | dnf | | | |
[SpringCup] E2 - Middle Distance | | dnf | | | |
°CFEB 13E_5 | | 20:36 | 10 / 44 |
| |
°CFEB 13E_4 | | dnf | | | |
°CFEB 13E_3 | | 29:57 | 2 / 52 |
| |
°CFEB 13E_2 | | 25:47 | 14 / 54 |
| |
°CFEB 13E_1 | | 28:06 | 10 / 73 |
| |
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) | | 19:21 | 56 / 148 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprint [E4] | | 25:07 | 25 / 131 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E3] | | 23:55 | 39 / 131 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] | | dnf | | | |
[OCAD]Jurock Park | | dnf | | | |
[Ocad] Les Mines du Roi Salomon | | 30:48 | 31 / 146 |
| |
GrandForet Part3 | | 36:51 | 49 / 137 |
| |
Miskiniskes NC | | 19:45 | 24 / 136 |
| |
[OCAD]Lot of Rocks | | 13:26 | 29 / 138 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Middle 2 | | 29:15 | 41 / 124 |
| |
GrandForet | | 31:26 | 50 / 156 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Long | | 55:37 | 24 / 101 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Sprint | | 14:47 | 35 / 208 |
| |
[OCAD]Moutnain legend Sprint 2 | | 17:34 | 31 / 125 |
| |
[OCAD]Moutnain Legend Sprint | | 12:58 | 43 / 177 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Middle | | 31:22 | 38 / 178 |
| |
[OCAD]Näsinge Long | | 60:24 | 32 / 104 |
| |
[Ocad]Näsinge Middle | | 35:39 | 60 / 150 |
| |
[OCAD]Näsinge Middle | | 31:42 | 64 / 213 |
| |
[OCAD]Näsinge Long | | 47:16 | 26 / 144 |
| |
GS2013 CHARLIE | | 31:43 | 18 / 83 |
| |
GSmap2013 BRAVO | | 31:02 | 9 / 88 |
| |
GSmap2013 ALFA | | 14:39 | 9 / 137 |
| |
°CFEB 13D_2 | | 24:27 | 11 / 61 |
| |
°CFEB 13D_1 | | 25:54 | 18 / 89 |
| |
[OCAD]castle 7 sprint | | 13:44 | 55 / 122 |
| |
[OCAD]Colomba_S Short | | 22:04 | 72 / 186 |
| |
park sprint | | 31:31 | 16 / 66 |
| |
(Okad)field competition | | 33:12 | 15 / 77 |
| |
Vezzano Narran C Night Middle. | | 31:27 | 30 / 95 |
| |
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 25:17 | 93 / 317 |
| |
Vezzano Naran SC Short Middle. | | 22:08 | 24 / 109 |
| |
Langeland - Middle day 1 | | 26:37 | 17 / 90 |
| |
Vezzano Naran SC | | 17:15 | 55 / 149 |
| |
GSMN2013BRAVO | | 32:09 | 11 / 56 |
| |
GSMN2013ALFA | | 16:41 | 27 / 76 |
| |
[0CAD]Romap sprint | | 12:39 | 36 / 143 |
| |
GSRP2013P3 | | 23:01 | 12 / 69 |
| |
GSRP2013P2 | | 23:19 | 20 / 76 |
| |
GSRP2013P1 | | 22:06 | 11 / 89 |
| |
[Forest de Pinus]E5 - Final | | 26:08 | 31 / 154 |
| |
[OCAD]Barcelonne "les ravines" | | 11:51 | 9 / 135 |
| |
| 2 | 11:18 | 1 / 169 |
| |
[Forest de Pinus] E4 - Long | | dnf | | | |
GSRP2013TEST | | 24:12 | 13 / 75 |
| |
[Forest de Pinus] E3 - Middle | | 26:50 | 27 / 166 |
| |
[SpringCup] E1 - Long Distance | | 80:08 | 54 / 135 |
| |
[Forest de Pinus] E2 - Sprint | | 13:31 | 40 / 165 |
| |
| 2 | 13:16 | 42 / 208 |
| |
[Forest de Pinus] E1 - Sprint | | 13:21 | 34 / 204 |
| |
| 2 | 13:30 | 54 / 266 |
| |
[SpringCup] Prologue | | 14:31 | 47 / 194 |
| |
| 2 | 13:14 | 43 / 280 |
| |
| 3 | 13:02 | 33 / 280 |
| |
Vezzano Naran C | | 27:49 | 57 / 147 |
| |
Vezzano Naran | | 14:46 | 30 / 185 |
| |
[Quiaios] E4 - Long | | 63:39 | 62 / 106 |
| |
[Quiaios] E3 - Middle | | 34:56 | 74 / 169 |
| |
| 2 | 27:59 | 34 / 220 |
| |
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 2 | | 37:48 | 43 / 153 |
| |
[Quiaios] E2 - Sprint | | 12:05 | 45 / 198 |
| |
| 2 | 11:57 | 59 / 264 |
| |
[OCAD]Dunsen Middle 1 | | 31:13 | 16 / 81 |
| |
°CFEB 13C_3b | | 21:08 | 2 / 35 |
| |
°CFEB 13C_2b | | 27:13 | 4 / 32 |
| |
°CFEB 13C_1b | | 23:27 | 7 / 39 |
| |
°CFEB 13C_6 | | 20:33 | 7 / 62 |
| |
°CFEB 13C_5 | | 30:07 | 7 / 52 |
| |
| | 29:47 | 16 / 39 |
| |
°CFEB 13C_3 | | 21:12 | 1 / 47 |
| |
°CFEB 13C_2 | | 31:17 | 14 / 49 |
| |
°CFEB 13C_1 | | 22:52 | 7 / 65 |
| |
[Quiaios] E1 - Long | | 44:38 | 34 / 145 |
| |
| 2 | 45:13 | 42 / 179 |
| |
| 3 | 45:53 | 48 / 179 |
| |
Bordasee, Middle | | 46:46 | 42 / 129 |
| |
Rand: Walkerburg | | 15:30 | 53 / 118 |
| |
[OCAD]Dunsen Short-test | | dnf | | | |
[OCAD] Pedrogao, night | | 25:31 | 24 / 127 |
| |
Japan long | | 60:17 | 8 / 67 |
| |
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle | | 33:51 | 51 / 151 |
| |
Bordasee, Short 2 | | 20:29 | 61 / 154 |
| |
Bordasee, Short | | 20:29 | 34 / 147 |
| |
2-days sprint 1 | | 13:47 | 42 / 139 |
| |
[OCAD] BAli Middle 2 | | 25:21 | 30 / 125 |
| |
[OCAD]Just a test | | 19:42 | 87 / 139 |
| |
| 2 | 10:15 | 43 / 186 |
| |
| 3 | 10:02 | 38 / 186 |
| |
Northern Somerfield Preservee | | dnf | | | |
[OCAD] BAli - Long | | 51:07 | 29 / 112 |
| |
[OCAD] Pedrogao, sprint | | 19:00 | 35 / 180 |
| |
Paparata | | 15:52 | 13 / 105 |
| |
Blumau, Short 3 | | 18:55 | 61 / 198 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 3 | | 32:13 | 62 / 160 |
| |
[OCAD]BAli - Controlpicking | | 18:00 | 39 / 214 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 2 | | 26:22 | 70 / 185 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle | | 25:43 | 23 / 204 |
| |
[OCAD]Finnbo | | dnf | | | |
[OCAD]Källviken short 2 | | 19:16 | 40 / 156 |
| |
| 2 | 19:29 | 49 / 194 |
| |
[OCAD]Källviken short 1 | | 13:03 | 47 / 178 |
| |
| 2 | 12:41 | 50 / 221 |
| |
[OCAD]BAli Middle | | 23:01 | 42 / 175 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 4 | | 35:15 | 58 / 160 |
| |
Sprint-Cup Final | | 11:57 | 25 / 93 |
| |
Sprint-cup E4 | | 10:24 | 21 / 91 |
| |
Sprint-cup E3 | | 11:50 | 37 / 101 |
| |
Sprint-cup E2 | | 7:31 | 72 / 123 |
| |
Sprint-Cup E1 | | 11:54 | 33 / 151 |
| |
| 2 | 11:22 | 39 / 216 |
| |
Japan Long nigth | | 77:14 | 15 / 63 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, long | | 50:01 | 45 / 161 |
| |
| 2 | 49:23 | 48 / 202 |
| |
Dallapet Short Middle | | 25:20 | 53 / 150 |
| |
[OCAD]BAli | | 8:24 | 34 / 142 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, middle | | 33:47 | 76 / 209 |
| |
| 2 | 23:11 | 34 / 292 |
| |
Dallapet Night Sprint | | 16:41 | 37 / 142 |
| |
[OCAD]Sörby, NightSprint | | 14:37 | 68 / 157 |
| |
°CFEB 13B_3 | | 28:12 | 13 / 57 |
| |
°CFEB 13B_2 | | 29:53 | 6 / 47 |
| |
°CFEB 13B_1 | | 30:09 | 16 / 53 |
| |
°CFEB 13B_6 | | 25:44 | 15 / 59 |
| |
°CFEB 13B_5 | | 28:51 | 10 / 59 |
| |
°CFEB 13B_4 | | dnf | | | |
| 2 | 28:46 | 13 / 88 |
| |
Lago Santo middle2 | | 21:54 | 21 / 107 |
| |
Lago Santo Middle | | 20:54 | 29 / 139 |
| |
Lago Santo Short2 | | 8:55 | 30 / 146 |
| |
Lago Santo Short1 | | 11:14 | 42 / 191 |
| |
Blumau, Middle 3 | | 35:11 | 47 / 135 |
| |
Lago Santo | | 18:25 | 42 / 158 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 3 | | 16:43 | 67 / 205 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 2 | | 32:52 | 41 / 181 |
| |
| 2 | 33:47 | 60 / 233 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 1 | | 73:32 | 45 / 154 |
| |
[OCAD]Finnbo middle | | 39:50 | 49 / 110 |
| |
Blumau, Short 2 | | 21:22 | 29 / 144 |
| |
[OCAD]Storico 3 | | 21:33 | 88 / 150 |
| |
Ski-O, Middle | | 24:49 | 36 / 165 |
| |
| 2 | 25:01 | 49 / 204 |
| |
[OCAD]Sörby - Forestsprint | | 11:23 | 36 / 183 |
| |
| 2 | 12:15 | 56 / 253 |
| |
[OCAD]finnbo night | | 42:57 | 32 / 92 |
| |
[OCAD]Finnbo short | | 24:00 | 35 / 170 |
| |
Pipposprint | | 19:13 | 67 / 204 |
| |
[OCAD]Storico 2 | | 20:31 | 47 / 139 |
| |
[OCAD]Storico | | 20:56 | 72 / 193 |
| |
Blumau, Middle 2 | | 30:44 | 53 / 186 |
| |
LABY.land 2 | | 12:25 | 49 / 141 |
| |
LABY.land Sprint | | 13:11 | 54 / 189 |
| |
| 2 | 12:14 | 42 / 240 |
| |
| 3 | 12:14 | 42 / 240 |
| |
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 | | 27:28 | 35 / 191 |
| |
| 2 | 26:21 | 41 / 258 |
| |
[OCAD] Lachat, middle | | 38:15 | 68 / 213 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Volcano Land | | 18:43 | 60 / 168 |
| |
SKI_O woc2013 + env failes | | 21:47 | 68 / 126 |
| |
| 2 | dnf | | | |
SKI-O WOC 2013 | | 20:02 | 29 / 142 |
| |
Geri vakarai CE course 3 | | 37:08 | 35 / 84 |
| |
Geri Vakarai CE course2 | | 20:35 | 26 / 96 |
| |
Geri vakarai CE | | 21:13 | 36 / 120 |
| |
[Fontainebleau] E6, long | | 63:23 | 34 / 121 |
| |
Alol - Turist Base | | 18:02 | 15 / 126 |
| |
ANAPA RACE | | 26:00 | 24 / 78 |
| |
[OCAD]TownAli 3 | | 31:56 | 52 / 134 |
| |
[Fontainebleau] E5, middle | | 22:59 | 36 / 164 |
| |
[Fontainebleau] E4, night | | dnf | | | |
Mtb-o Montespertoli by night | | dnf | | | |
[Fontainebleau] E3, sprint | | 16:01 | 67 / 201 |
| |
[OCAD]Källviken long | | 39:41 | 52 / 129 |
| |
MTB-O Castelfiorentino 7500 | | 90:22 | 12 / 78 |
| |
[OCAD]TownAli | | 21:13 | 67 / 166 |
| |
MTB-O Castelfiorentino | | 79:48 | 8 / 77 |
| |
GSmap22013 | | 17:32 | 5 / 75 |
| |
| | 19:21 | 22 / 69 |
| |
GSmap12013 | | 16:00 | 25 / 94 |
| |
°CFEB 13A_6 | | 21:59 | 12 / 54 |
| |
°CFEB 13A_5 | | dnf | | | |
°CFEB 13A_4 | | 26:44 | 11 / 55 |
| |
one leg wonder mtbo | | 14:12 | 15 / 86 |
| |
MTB_O Castelnovo | | dnf | | | |
Geri Vakarai E2 | | 16:52 | 43 / 119 |
| |
Geri Vakarai C | | 22:45 | 34 / 100 |
| |
°CFEB 13A_3 | | 28:15 | 11 / 54 |
| |
°CFEB 13A_2 | | 32:24 | 30 / 56 |
| |
°CFEB 13A_1 | | 28:16 | 22 / 74 |
| |
[OCAD]TownAli | | 23:16 | 64 / 173 |
| |
[OCAD] Grib Skov, test | | 9:06 | 60 / 147 |
| |
[OCAD]Lärkeskog, Middle | | dnf | | | |
Bergshamra sprint | | 10:01 | 22 / 95 |
| |
(OCAD) Hakjärvi E | | 19:40 | 63 / 166 |
| |
[OCAD]Chamarande, Sprint | | 15:04 | 45 / 99 |
| |
[OCAD] HOUSES city | | 13:38 | 31 / 98 |
| |
[OCAD]HOUSES!! | | 19:33 | 38 / 124 |
| |
[OCAD]French Map, SPRINT | | 14:43 | 27 / 105 |
| |
Blumau, Middle | | 31:50 | 21 / 111 |
| |
Cold Marsh 4-Days E2 Middle | | 29:35 | 10 / 47 |
| |
Cold Marsh 4-Days E1 Sprint | | 21:27 | 15 / 65 |
| |
Blumau, Short | | 27:37 | 67 / 109 |
| |
[OCAD]Stangstjärn sprint | | 12:43 | 33 / 133 |
| |
[OCAD]Stangsjärn middle | | 34:28 | 59 / 126 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 1 | | 25:24 | 11 / 73 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 32:06 | 56 / 139 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 16:52 | 50 / 172 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, long | | dnf | | | |
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking | | 14:25 | 63 / 164 |
| |
[ocad]källviken sprint (forest) | | 18:16 | 42 / 144 |
| |
Nya Varvet, Short | | 22:41 | 82 / 158 |
| |
short civezzano | | 37:58 | 49 / 114 |
| |
[Ocad] Porkkala V Final | | 34:19 | 31 / 101 |
| |
(OCAD) Isosuo sprint | | 22:03 | 60 / 148 |
| |
| 2 | 19:49 | 35 / 175 |
| |
Mt. Chimber 3-Days E1 Middle | | dnf | | | |
Geri vakarai SE | | 45:53 | 24 / 83 |
| |
[Ocad] Porkkala IV | | 34:05 | 63 / 127 |
| |
[Ocad] Porkkala III | | dnf | | | |
(OCAD)Sorlampi N | | 22:33 | 52 / 124 |
| |
Geri Vakarai East | | 29:05 | 96 / 144 |
| |
| 2 | 21:32 | 34 / 168 |
| |
(ocad)cityland sprint2 | | 5:32 | 52 / 116 |
| |
| 2 | 4:46 | 44 / 156 |
| |
(ocad)cityland Sprint. | | 3:26 | 52 / 137 |
| |
[OCAD] Porkkala II | | 36:37 | 53 / 139 |
| |
[OCAD] Porkkala I | | 23:11 | 91 / 214 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle 3 | | 19:54 | 37 / 122 |
| |
[OCAD] Gunnarsö, middle | | 34:39 | 72 / 140 |
| |
Castle made of Sand, Sprint 2 | | 16:34 | 67 / 149 |
| |
[OCAD] Ängarna(Lugnet) | | 15:47 | 40 / 97 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle 2 | | 29:53 | 66 / 153 |
| |
Castle made of Sand, Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 16:48 | 73 / 234 |
| |
EOC short | | 21:09 | 74 / 134 |
| |
lugnet | | 26:54 | 39 / 110 |
| |
[OCAD]Kottorp, Longlegs | | 39:40 | 72 / 106 |
| |
Cross Field 3-Days E1 Night | | 36:42 | 12 / 54 |
| |
[OCAD]Kottorp 3-days E3 | | 40:03 | 43 / 144 |
| |
[OCAD]Kottorp 3-days E2 | | 22:25 | 46 / 167 |
| |
| 2 | 22:44 | 61 / 195 |
| |
(OCAD) Stadsparken (Falun) | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Brixton Hill 2-Days E1 Middle | | 39:49 | 23 / 84 |
| |
Sinte-Mette / 2.8k | | 23:29 | 48 / 99 |
| |
[OCAD]Kottorp 3-days E1 | | 14:08 | 106 / 184 |
| |
George Swamp 2-Days E1 Sprint | | dnf | | | |
Jail Sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Ladgrytet, Middle | | 33:02 | 102 / 175 |
| |
[OCAD]Ladgrytet, Sprint | | 17:37 | 62 / 208 |
| |
| 2 | 50:05 | 191 / 274 |
| |
[OCAD]Flemma, Middle 2 | | 25:46 | 51 / 148 |
| |
[OCAD]Flemma, Sprint | | 16:15 | 95 / 197 |
| |
| 2 | 25:15 | 156 / 246 |
| |
[OCAD]Flemma, Middle | | 38:29 | 74 / 169 |
| |
| 2 | 31:32 | 60 / 201 |
| |
K | | 24:56 | 30 / 83 |
| |
Corridor | | dnf | | | |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 6 | | 24:23 | 54 / 121 |
| |
| 2 | 115:06 | 119 / 139 |
| |
| 3 | 21:44 | 27 / 139 |
| |
| 4 | 21:50 | 30 / 139 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 | | 32:34 | 45 / 139 |
| |
| 2 | 31:57 | 47 / 162 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 4 | | 53:51 | 58 / 105 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle3 | | 42:09 | 34 / 108 |
| |
[Fontainebleau] E1, long | | 67:28 | 53 / 118 |
| |
[Fontainebleau] Prologue, sprint | | 16:59 | 62 / 196 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar | | 29:48 | 35 / 108 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar, Middle | | 35:12 | 73 / 137 |
| |
barcelonne sprint(2) | | 11:13 | 68 / 119 |
| |
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 2 | | 79:12 | 53 / 99 |
| |
Grande Foret | | 36:29 | 64 / 122 |
| |
(OCAD) Himmelbjerget Long 2 | | 44:28 | 44 / 86 |
| |
(OCAD) Himmelbjerget Long 1 | | 46:28 | 52 / 100 |
| |
(OCAD) Himmelbjerget Middle | | 23:37 | 65 / 154 |
| |
[OCAD] Portu Fun x150 | | 13:10 | 65 / 148 |
| |
CFranky Tour 2, 6. Sprint | | 18:54 | 76 / 180 |
| |
CFranky Tour 2, 5. Short night | | 24:18 | 39 / 124 |
| |
CFranky Tour 2, 4. Middle | | 31:58 | 39 / 116 |
| |
[OCAD] Laantinkulma II | | 44:17 | 74 / 118 |
| |
| 2 | 30:37 | 50 / 138 |
| |
CFranky Tour 2, 3. Sprint, night | | 17:45 | 45 / 118 |
| |
CFranky Tour 2, 2. Short | | 19:33 | 55 / 128 |
| |
CFranky Tour 2, 1. Middle, night | | 52:12 | 57 / 96 |
| |
barcelonne middle | | 28:35 | 38 / 85 |
| |
[OCAD] Meymac, Sprint | | 16:48 | 62 / 167 |
| |
Geri vakari NE | | 37:06 | 43 / 130 |
| |
Karpheda, Sprint | | 17:21 | 64 / 163 |
| |
Herrestadsfjället 3-days Long | | 77:10 | 53 / 94 |
| |
| 2 | 61:52 | 50 / 117 |
| |
Herrestadsfjället 3-days Middle | | 30:56 | 58 / 135 |
| |
| 2 | 30:16 | 70 / 164 |
| |
Herrestadsfjället 3-days Sprint | | 21:02 | 100 / 190 |
| |
[OCAD]Karpheda, Long | | 62:34 | 62 / 105 |
| |
Herbouilly Sprint 2 | | 15:46 | 46 / 164 |
| |
| 2 | 16:28 | 69 / 199 |
| |
Grande Forret | | 31:02 | 86 / 163 |
| |
Noule Sprint | | dnf | | | |
Herbouilly | | 12:11 | 101 / 191 |
| |
Calbay 2-Days E1 | | dnf | | | |
herbouilly north | 2 | 18:09 | 51 / 152 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Laantinkulma | | 26:47 | 95 / 211 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, sprint | | 14:19 | 66 / 205 |
| |
Les étroitures-Middle | | 35:46 | 95 / 160 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle | | 47:28 | 116 / 196 |
| |
Tour de Hemsjön Final Stage | | dnf | | | |
Schöckel, Middle | | 33:42 | 101 / 183 |
| |
Arco | | dnf | | | |
Tour de Hemsjön E8 | | 43:36 | 92 / 171 |
| |
les étroitures-Sprint | | 11:47 | 67 / 179 |
| |
(OCAD) Råryd night 1 | | 19:51 | 53 / 185 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Long | | 64:07 | 72 / 141 |
| |
[OCAD]AutumnMiddle | | 27:09 | 58 / 172 |
| |
Geri vakarai - north | | dnf | | | |
[OCAD]Middle | | 23:35 | 53 / 173 |
| |
[AutumnCup] La Pile, E9 | | 55:23 | 67 / 180 |
| |
Under 10? | | 14:41 | 95 / 199 |
| |
[OCAD]Sprint | | 13:17 | 53 / 220 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 12:59 | 65 / 300 |
| |
Venice 47 | | 98:30 | 40 / 106 |
| |
Lug gnidava | | 16:22 | 99 / 140 |
| |
Torrao do Lameiro: O-Portugal | | 60:22 | 70 / 169 |
| |
GS2012 3 | | 21:21 | 59 / 131 |
| |
Alpine Middle 2 | | 27:53 | 76 / 181 |
| |
Ski- Tomsk | | dnf | | | |
[Marathon] 1 | | dnf | | | |
WW middle | | 43:39 | 41 / 115 |
| |
°CFEB 12Q 2 | | 37:32 | 33 / 70 |
| |
°CFEB 12Q 1 | | 46:23 | 37 / 79 |
| |
[ocad] Autumn Contours at Aydat | | 45:50 | 64 / 185 |
| |
Plitvice Lakes middle | | 61:10 | 87 / 183 |
| |
Birth | | 16:54 | 86 / 192 |
| |
Ravshan | | dnf | | | |
test | | 24:51 | 113 / 212 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E8 | | 95:13 | 67 / 137 |
| |
Alpine Middle | | 42:32 | 88 / 171 |
| |
Nortthern Canobie | | 48:25 | 49 / 99 |
| |
[OCAD] Tiha Dolina | | 25:21 | 37 / 146 |
| |
| 2 | dnf | | | |
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 | | 15:42 | 56 / 128 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E6 | | dnf | | | |
| 2 | 76:10 | 87 / 196 |
| |
(OCAD)CrazyTown Sprint | | 18:10 | 70 / 143 |
| |
fast Ski-O | | 2:24 | 87 / 154 |
| |
| 2 | 2:18 | 14 / 312 |
| |
| 3 | 2:18 | 14 / 312 |
| |
ski-o sprint | | dnf | | | |
Ski-O, track 2, Middle | | 36:34 | 69 / 128 |
| |
(OCAD)KarpCity | | 66:57 | 56 / 104 |
| |
ARC 1800 1 | | 35:47 | 101 / 178 |
| |
| 2 | 32:49 | 96 / 225 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 28:21 | 58 / 225 |
| |
Portu FUN 1 | | 43:47 | 99 / 157 |
| |
Ski-O, track 1, Sprint | | 26:17 | 91 / 162 |
| |
Nasha mesnost /Part 3 and last . | | dnf | | | |
Ski-o LoNG | | dnf | | | |
[AutumnCup] Cret du Nu, E5 | | 15:16 | 81 / 178 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 | | 27:11 | 80 / 179 |
| |
| 2 | 26:15 | 95 / 237 |
| |
(OCAD) Rengenuma Ski-O | | 27:54 | 100 / 152 |
| |
Short Track Cup, Stage 5, Final | | 36:13 | 104 / 174 |
| |
Short Track Cup, Stage 4 | | 17:58 | 124 / 179 |
| |
Short Track Cup, Stage 3 | | 17:29 | 94 / 162 |
| |
Short Track Cup, Stage 2 | | 23:46 | 151 / 197 |
| |
Short Track Cup, Stage 1 | | 27:37 | 147 / 205 |
| |
(OCAD) 14min is a good time | | 18:36 | 184 / 249 |
| |
Nasha Mestnost part 2 | | dnf | | | |
°CFEB 12P_5 | | 59:03 | 16 / 36 |
| |
°CFEB 12P_4 | | 73:03 | 30 / 47 |
| |
°CFEB 12P_3 | | 41:41 | 46 / 66 |
| |
°CFEB 12P_2 | | 46:00 | 51 / 83 |
| |
°CFEB 12P_1 | | dnf | | | |
Ski-WOC-05 | | 44:07 | 84 / 153 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 40:23 | 86 / 200 |
| |
CFranky Tour, 6. Sprint | | 31:30 | 126 / 208 |
| |
| 2 | 26:49 | 167 / 309 |
| |
CFranky Tour, 5. Middle | | 46:49 | 104 / 163 |
| |
CFranky Tour, 4. Ultralong | | 168:54 | 68 / 118 |
| |
CFranky Tour, 2. Short | | 31:46 | 155 / 212 |
| |
CFranky Tour, 1. Long | | 82:10 | 104 / 149 |
| |
[ocad] parc sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[ocad]ingalunda city sprint | | 42:45 | 145 / 192 |
| |
[ocad]col du marchairuzsprint | | 98:01 | 84 / 116 |
| |
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 | | 37:22 | 158 / 218 |
| |
Ski-O middle (Ufa Russia) | | 40:08 | 100 / 152 |
| |
| 2 | 40:06 | 120 / 193 |
| |
auvergne middle | | dnf | | | |
| 2 | 71:15 | 112 / 177 |
| |
colline2middle | | 30:14 | 81 / 119 |
| |
colline2.ocd | | 7:23 | 110 / 141 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 | | 126:35 | 102 / 144 |
| |
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 | | 32:30 | 154 / 250 |
| |
[OCAD]Stendörren - Long | | 121:19 | 101 / 154 |
| |
[OCAD]Stendörren - Sprint | | 52:14 | 207 / 278 |
| |
| 2 | 30:47 | 199 / 358 |
| |
(OCAD) Svinesund | | 56:01 | 170 / 239 |
| |
| 2 | 53:08 | 201 / 307 |
| |
[OCAD]Idre - Long(Easy) | | dnf | | | |