Catching Features

efe

Open:08:00 Mar 03 2015
Close:08:00 Mar 10 2015
Map:/rnd-1dd716o0e81e510gclv17y8ivt5g981id9uaup9fy/events/Revere/day1/Course00.course
Created by:Fjellaren
Description:efeff
Avg Rating:2.7 / 5.0 (6 votes)

Results

64 official (+9 reruns) 4 comments

1. Ali Sweden OLGY Slayers 9:46  
2. LPasturiza Brazil COSaM 9:55  
2. Paul_Sirum Norway Frol IL 9:55  
4. JohanTW (2) Norway Asker SK 9:56  
5. Rulltrappa Sweden 9:59  
6. Alexander Wiklund Sweden Karpen Suunnistajat 10:04  
7. Landli Sweden OLGY Slayers 10:05  
8. NattZebra Sweden GMOK 10:06  
9. S.Smith New Zealand UCOC 10:10  
10. svertu Belize svertu 10:11  
11. MariusG Lithuania OK Ravinen 10:18  
12. color Switzerland converter 10:19  
13. Gollum New Zealand Misty Mountains 10:20  
14. teddy Norway KLS 10:21  
15. jpasturiza Brazil COSAN 10:28  
16. mr.walta Sweden Freluga Farmers 10:29  
17. Pjokken Norway Fossum IF 10:30  
18. Yan Sundqvist Russian Federation Ocintol 10:34  *****
18. Ben Sand France viking 10:34  
20. EVERTON Brazil COSM 10:41  
21. nyctemene Kenya Austrolopers 10:47  
22. runit Canada GHO 10:58  
23. Krasimir Bulgaria Trapezica 10:59  *****
24. Albinz Sweden OK Njudung 11:00  
25. matu Finland Paimion Rasti 11:01  *****
26. Emanuel Sweden Linköpings OK 11:07  
27. HugoD Sweden ok roxen 11:08  
27. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 11:08  *****
29. Akva Ukraine Odessa 11:13  
30. Rozhok Belarus O'Belarus 11:19  
31. simeon.burrill Australia BBB 11:20  
32. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 11:22  
32. Thomas Bousser France Fameck 11:22  
34. artemisia_genipi Switzerland CO Cern 11:37  
34. Pasta20 Sweden Järfälla OK 11:37  
36. Senya Belarus O'Belarus 11:39  
37. Ben France TAD 11:41  
38. Viktorgu Antarctica IKHP 11:48  
39. PHJ65 Finland SuSe 11:54  
40. mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot 12:00  
41. butros Switzerland OLV Zug 12:09  
42. Moi c moi New Caledonia Atlas 12:18  
43. vschetchikov Russian Federation legenda 12:57  
44. Bohumil Stoklasa Czech Republic Sokol Plumlov 13:06  
45. Aita (2) Spain Limiactiva 13:14  
46. Xem Belarus BSU OK 13:26  
47. Baumann Edouard Switzerland OLC SKOG Freiburg 13:28  
48. Ramderb Sweden IS Slottshojden 13:31  
49. mm0806son China Learnjoy 13:32  
50. Abel Herrero Spain ORCA 13:36  
51. Xan Mariano Trigo Recarey Spain Pena Trevinca Barco 14:14  *****
52. Heller Serbia PD Pobeda 14:22  
53. Irene Switzerland OLG Säuliamt 14:27  
54. scout90909 (2) Taiwan I-taiwan orienteering club 14:32  
55. Thomaseth Martin Italy S.C.Meran 14:43  
56. eliot Switzerland 14:59  
57. Yury Russian Federation Strogino 15:11  
58. Michael Splittorff Denmark FIF Hillerød 15:22  *****
59. scout90909 Taiwan I-taiwan orienteering club 16:05  
60. Maria Bergstrand Sweden Motala AIF OL 16:32  
61. Juan Cornejo (2) Spain Cipote Team 17:21  
62. Dischdisch France TAF 20:56  
63. wtawtaw European Union 28:48  
64. Pedro Silva (2) Portugal Gafanhori 81:35  
jeb France VSO dnf  
Kipchoge Kenya UCOC dnf  
Mats Norway Halden SK dnf  
WiGGLAREN Zimbabwe Åbysunk dnf  
Stenvikteam Norway Byåsen IL dnf  
Fjellaren (2) Norway NTNUI dnf  
georgG (2) Austria OK Oachkatzlschwoaf dnf  
Fjellaren (3) Norway NTNUI dnf  
scout90909 (3) Taiwan I-taiwan orienteering club dnf