Catching Features

Styrian Short Track 6

Open:07:00 Oct 21 2015
Close:05:45 Nov 06 2015
Map:/2/events/2/day1/Track 2.course
Created by:Philochillo
Description:second map part, a bit longer course, I wanted to put the trees on the small paths! enjoy :D
Avg Rating:4.3 / 5.0 (8 votes)

Results

59 official (+7 reruns) 2 comments

1. janands Norway Team Pez And Snapple 30:35  *****
2. Ali Sweden OLGY Slayers 30:40  
3. mansen Sweden GMOK 30:56  
4. Pale Finland Vehkalahden Veikot 31:25  
5. color Switzerland converter 31:45  
6. Doyle Australia CHOC 31:49  
7. Johan Olson Sweden IK Uven 32:12  
8. Forzza Sweden Motala aif ol 32:20  
9. Alexander Wiklund Sweden Karpen Suunnistajat 32:27  *****
10. a-haugskott Norway OL Trollelg 32:40  
11. arddu Finland :) 32:51  
12. Ukhvanov Andrey Russian Federation bananza 33:04  
13. Landli Sweden Hestra IF 33:24  
14. LPasturiza Brazil COSaM 33:39  
15. Abel Herrero Spain ORCA 34:05  
16. Anders Haflan Norway Tønberg OL 34:06  *****
17. Jesus Rodriguez Corrochano Spain OK Rabonen 34:23  
18. smed Kenya . 34:34  
19. DBS Emei CARICOM DödenBakomStyret 34:38  
20. Empa Sweden Freluga Farmers 34:52  
21. jpasturiza Brazil COSM 34:53  
22. mr.walta Sweden Freluga Farmers 35:16  
23. georgG Austria OLC Graz 35:18  
24. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 35:40  
25. MariusG Lithuania OK Ravinen 35:46  *****
26. Didde Sweden OLGY Slayers 36:01  
27. Simen_ss Norway Freidig Orientering 36:19  
28. mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot 36:51  
29. Captain Quark New Zealand Red Kiwis 36:52  
30. juliano pereira Brazil CODD 37:47  
31. Pekka Rantala Finland Suunta-Sepot 37:55  
32. Philipp Koch Germany OC Schwaben 38:17  
33. Everton Markus Brazil COSM 38:32  
34. Ben Sand France viking 39:37  
35. Oskarspets Norway Freidig Orientering 40:10  
36. runit Canada GHO 41:14  
37. Colko Germany Pacers 41:15  
38. DANSKEN Denmark danmark ok 45:49  
39. Lom Russian Federation SportIdent.ru 45:52  *****
40. engstrom Sweden OK Orion 45:58  
41. Arvid Skepp Sweden Sävedalens AIK 46:04  
42. artemisia_genipi Switzerland CO Cern 47:57  
43. Baumann Edouard Switzerland SKOG 47:58  
44. Krasimir Bulgaria Trapezica 48:12  
45. Carl Josefsson Sweden Sävedalens AIK 50:43  
46. Yury Russian Federation Strogino 51:39  
47. Vitaly K Russian Federation Omega Moscow 60:39  *****
48. Henrik Sjögren Sweden Haninge SOK 60:55  *****
49. CCuelho Uruguay FUO 65:06  
50. HV Finland TP 82:45  *****
51. MChub Ukraine Ottawa OC 89:22  
52. vschetchikov Russian Federation legenda 96:50  
rutten Norway NTNUI dnf  
Paul_Sirum Norway Frol IL dnf  
Stenvikteam Norway Byåsen IL dnf  
Eskilfr Norway Vang OL dnf  
OLLE KALLUR Sweden OK ravinen dnf  
Mattis Hallberg Sweden IK Uven dnf  
teme Finland IkNV dnf