Catching Features

Summer Competition Day 1

Open:08:00 Jun 07 2016
Close:08:00 Jun 14 2016
Map:/rnd-0isv0sg0e81e61go95nhivjimzdwsv94ik100l2bs/events/Upper Atkinson National Preserve/day1/Course04.course
Created by:Cap
Description:
Avg Rating:3.0 / 5.0 (8 votes)

Results

84 official (+14 reruns) 1 comments

1. LPasturiza Brazil COSaM 14:28  
2. color Switzerland converter 14:31  
3. Mala Sweden Hestra IF 14:32  
4. DANSKEN Denmark danmark ok 14:33  
5. arddu Finland :) 14:34  
6. perwhite France KLS 14:35  
7. Ben Sand France viking 14:36  
8. andre de veirman Belgium trol 14:39  
9. EVERTON Brazil COSM 14:40  
10. Philipp Koch Germany OC Schwaben 14:41  
11. Stenvikteam Norway Byåsen IL 14:44  *****
12. mkietis Latvia Ozons 14:45  
12. Landli Sweden OLGY Slayers 14:45  
14. smed Kenya . 14:47  
15. Alri Sweden OK Linné 14:50  
16. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 14:53  
16. sc4dam Finland Vehkalahden Veikot 14:53  
16. minilepre Italy Polisportiva Sandroni 14:53  
19. Karl D Sweden OL-Teamet 14:54  
20. Mattman Sweden GMOK 14:57  
21. VegardBJ Norway Nydalens SK 14:58  
21. Rasmus Møller Jess Denmark Copenhagen O 14:58  
23. jeb France VSO 15:00  
23. nicolas98 Switzerland olg thun 15:00  
25. Uffe Sweden Leksand 15:01  
26. mr.walta Sweden Freluga Farmers 15:02  
26. Hans123 Germany 15:02  
28. engstrom Sweden OK Orion 15:04  
29. juliano pereira Brazil CODD 15:05  
30. Henrik Sjögren Sweden Haninge SOK 15:06  *****
31. Bruno Casas Brazil COCAFA 15:07  
32. Trying Sweden 15:08  
33. Arvid Skepp Sweden Sävedalens AIK 15:09  
34. Carl Josefsson Sweden Sävedalens AIK 15:13  
35. WeserF China OL-Teamet 15:14  
35. Lunkan Sweden OK Orion 15:14  
35. Ehheee Estonia OK Võru 15:14  
38. Karschtl Germany USV TU Dresden 15:17  
39. PHJ65 Finland SuSe 15:19  
40. Pasta20 Sweden Järfälla OK 15:26  
41. Krasimir Bulgaria Trapezica 15:29  *****
42. Grehnen Sweden Gunsans Gossar 15:49  
43. mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot 16:00  
44. CarlosRaico Spain OK Rabonen 16:03  
45. ur Germany Berlin 16:17  
46. oksove Norway Centrum OK 16:21  *****
47. CCuelho Uruguay FUO 16:22  
48. Plakhotnik.D Ukraine O-Deaf 16:35  
49. bolibomba Switzerland Hasli OK 16:43  
49. math42 France NOSE 16:43  
51. Oscar Hultgren Sweden OK Njudung 16:51  
52. Yury Russian Federation Strogino 16:52  
53. Vicente Lopez Sanchez Spain Fundi-o 16:54  
54. andres Spain COV 17:19  
55. Baumann Edouard Switzerland SKOG 17:48  
56. Joacil Brazil CORELE 17:51  
57. Rafael Bossi Brazil Natura CO 18:01  
57. BjornBorg Sweden ATP 18:01  
59. artemisia_genipi Switzerland CO Cern 18:14  
60. GelsonANDREY Brazil COGA BRASIL 18:25  
61. MChub Ukraine Ottawa OC 19:21  
62. KiSe Ukraine O-Deaf 19:42  *****
63. Jadir Brazil COC 20:17  
64. cyrax Latvia 20:59  
65. Parachute Uruguay FUO 21:31  
66. Oliqi Germany OC Galaxy 22:21  
67. tallbit Sweden Bird OK 22:58  
68. scout90909 Taiwan I-taiwan orienteering club 23:21  
69. dylank New Zealand Hawkes Bay Orienteering Club 24:33  
70. D.Levin Ukraine O-Deaf 24:54  *****
71. billd United States wcoc 25:24  
72. John Vallin3 Sweden OKH 27:38  *****
73. OrientNver Ukraine O-Deaf 28:36  *****
74. tim03 Switzerland OLG Hondrich 37:43  
75. schelli Portugal coc 38:21  
76. vschetchikov Russian Federation legenda 42:00  
HV Finland Tampereen Pyrintö dnf  
DNF Sweden Stora Tuna OK dnf  
MariusG Lithuania OK Ravinen dnf  
bjoppaa Denmark Pan-Kristianstad dnf  
Didde Sweden Nyköpings OK dnf  
jpasturiza Brazil COSAN dnf  
NattZebra Sweden GMOK dnf  
kamrat chrusjtjov Russian Federation Idrotts Föreningen Kamraterna dnf