Catching Features

Ski o Belarus chempionship 2014

Open:08:00 Jun 16 2014
Close:08:00 Jun 23 2014
Map:/×èÏ relay/events/×èÏ relay/day1/Course0.course
Created by:Rozhok
Description:relay men 21
Avg Rating:4.3 / 5.0 (10 votes)

Results

81 official (+30 reruns) 9 comments

1. Alexander Wiklund (3) Sweden Karpen Suunnistajat 27:56  
2. Senya (2) Belarus O'Belarus 28:18  
3. Paul_Sirum (2) Norway Frol IL 29:03  
4. BradLund South Africa Tuks-O 29:28  *****
5. Daynee Sweden OLGY Slayers 29:44  
5. the confused (2) Austria ASKÖ Henndorf 29:44  
7. Rozhok (2) Belarus O'Belarus 30:00  
8. MTØ Denmark IFK Goteborg 30:01  
9. smed (2) Kenya . 30:02  
10. bruce u Uganda :) 30:05  
11. o-chiken Switzerland AOTC 30:11  
12. The Moose New Zealand 30:14  
13. sas Norway n/a 30:22  
14. Skodak (2) Czech Republic Slavia Liberec Orienteering 30:28  
15. Doyle Australia CHOC 30:34  
16. Landli (2) Sweden OLGY Slayers 30:44  
17. NSmith New Zealand PAPO 31:00  
18. Paul Ringot (2) France CSMR 31:01  
19. Amazing Finland HyRa 31:52  
20. -=MoGiLaN=- (2) Belarus O'Belarus 32:17  *****
21. Alexander Wiklund Sweden Karpen Suunnistajat 32:34  
22. Théo France JOG 33:19  
23. svertu Belize svertu 33:24  
24. francois (2) France bros 33:47  
25. CillinC Ireland Raping Routechoices 34:00  
25. Die Reinheitszwetschke Austria HSV OL Wiener Neustadt 34:00  
27. JohanTW (2) Norway Asker SK 34:03  
28. Rulltrappa Sweden 34:24  
29. Manuel Horta Portugal Gafanhori 34:26  
30. color Switzerland converter 34:36  
31. Senya Belarus O'Belarus 34:48  
32. Aakoo Finland 34:56  *****
33. lorrieq (2) Ireland UCDO Honeybadgers 35:37  
34. S.Smith New Zealand PAPO 35:39  
35. LPasturiza Brazil COSaM 36:02  
36. Oskar Leinonen Sweden Karpen Suunnistajat 36:17  
37. EVERTON Brazil COSM 36:18  *****
38. Antonio Horta Portugal Gafanhori 37:37  
39. Nicolas Kastner Austria NF Wien 38:38  
40. ColmM Ireland UCDO Honeybadgers 39:01  
41. Antonio Mariani Italy A.S.D. Orsa Maggiore 39:03  
42. Vimark Kenya Freluga Farmers 39:15  
43. Ben Sand France viking 39:16  *****
44. jeb France VSO 40:05  *****
45. PHJ65 Finland SuSe 40:18  
46. mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot 40:34  
47. Baumann Edouard Switzerland SKOG 40:53  
48. FilipKarlsson Sweden CFCC 41:41  
49. Andersen Sweden IK Gandvik 43:33  
50. Vicente Lopez Spain Fundi-o 46:54  
51. Jeff Australia UFO 47:25  *****
52. Tomahawk Hong Kong XCC 48:10  
53. Yury Russian Federation Strogino 48:18  
54. Denis Atkin Russian Federation bananza 48:57  
55. Krasimir Bulgaria Trapezica 50:24  *****
56. O-Outan France Thai'O 51:50  *****
57. Linus Sweden 51:57  *****
58. Søren Denmark OK ØST 55:30  
59. Ura (2) Russian Federation 62:47  
60. JohnVallin Sweden OK Hedströmmen 84:07  
Vitaliy Mayorov Russian Federation O'Belarus dnf  
jean France VSO dnf  
Pauls Liepins Latvia Town dummies dnf  
cwgray United States UNO dnf  
Moi c moi New Caledonia Atlas dnf  
Andrey Nikiforov Russian Federation TechnoPort dnf  
janands Norway Team Pez And Snapple dnf  
JS Sweden OK Kullingshof dnf  
GJones Australia dnf  
Forzza Sweden Motala aif ol dnf  
Bullen Sweden Suraarmaravtegel dnf  
wil09 France garde rép dnf  
Bendik Eliassen Norway Rekustad OK dnf  
artemisia_genipi Switzerland CO Cern dnf  
Ali Sweden OLGY Slayers dnf  
Landli Sweden OLGY Slayers dnf  
Uffe Sweden Leksand dnf  
Trying Sweden dnf  
Clemens Jakob Wolfram Austria Naturfreunde Wien dnf  
JohanTW Norway Asker SK dnf  
juliano pereira Brazil CODD dnf  
jpasturiza Brazil COSAN dnf  
Paul_Sirum Norway Frol IL dnf  
Nathan Ohrwaschel United States DVOA dnf  
patj Australia MFR dnf  
Jean Dourados Brazil CODD dnf  
Simark Sweden Freluga Farmers dnf  
Erling Hjermstad Norway Fossum IF dnf  
schive. Norway Halden SK dnf  
Alibob Australia Big Foot dnf  
Philochillo Austria OLC Graz dnf  
Paul Ringot France CSMR dnf  
vschetchikov Russian Federation legenda dnf  
Yan Sundqvist Russian Federation Ocintol dnf  
Fimpen Sweden CFCC dnf  
o-chiken (2) Switzerland AOTC dnf  
Alexander Wiklund (2) Sweden Karpen Suunnistajat dnf  
GJones (2) Australia dnf  
Bendik Eliassen (2) Norway Rekustad OK dnf  
BradLund (2) South Africa Tuks-O dnf  
Filip Rosjö (2) Sweden Jönköpings OK dnf  
Lunkan (2) Sweden OK Orion dnf  
draunet (2) Montserrat xino-xano dnf  
oskar lundgren (2) Sweden vittjärv dnf  
Trinekarlberg (2) Sweden Tullingesk dnf  
Kobrik (2) Czech Republic TATRAN JABLONEC dnf  
Bendik Eliassen (3) Norway Rekustad OK dnf  
Kobrik (3) Czech Republic TATRAN JABLONEC dnf  
Bendik Eliassen (4) Norway Rekustad OK dnf  
Bendik Eliassen (5) Norway Rekustad OK dnf  
Bendik Eliassen (6) Norway Rekustad OK dnf