Catching Features

PasturMiddle

Open:08:00 Jul 08 2010
Close:08:00 Jul 15 2010
Map:/Pastur_2010/events/Pastur_2010/day1/Middle.course
Created by:LPasturiza
Description:
Avg Rating:3.8 / 5.0 (17 votes)

Results

82 official (+12 reruns) 9 comments

1. MuHbl4 Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 27:24  
2. wangis Sweden OLGY Slayers 27:32  *****
3. janands Norway Team Pez And Snapple 27:35  
4. Ljung Sweden IKHP 27:36  *****
5. tschive Norway Bækkelagets SK 27:43  *****
6. Wellington Pasturiza Brazil COSaM 28:15  *****
7. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 28:21  
8. Jocke78 Sweden 28:22  
9. LarZsa Sweden Hestra IF 28:28  *****
10. Sergey Shorokhov Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 28:42  
11. Ivo Kamenarov Bulgaria Stora Tuna OK 28:43  
11. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 28:43  
13. Koliasik Russian Federation peppers 28:45  
14. Mariana Moreira Portugal CPOC 28:50  
14. Luis M Santos Portugal CPOC 28:50  
16. Red Sweden Ronneby OK 28:58  
17. Pale Finland Vehkalahden Veikot 29:10  *****
18. Riento Finland Lappeen Riento 29:21  
19. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 29:22  
20. thiago Brazil Fuzileiros Navais 29:34  
21. Krasimir Bulgaria Trapezica 29:54  
22. antfor Sweden L-100 IF 29:56  
23. Grueni Austria Youth Team Austria 29:58  
24. Anton Karlsson Sweden OK Kullingshof 30:23  
25. Mala Sweden Hestra IF 30:28  
26. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 30:36  
27. LSV Ukraine O-club 30:43  
28. Daynee Sweden OLGY Slayers 30:49  
29. fasodes Ukraine Odessa 30:54  
30. Artem Timakov Russian Federation Rostov-on-Don 30:56  
31. jegger Switzerland OLV Hindelbank 30:57  *****
32. Trying Sweden 30:59  
33. Val France Orient'alp 31:05  
34. jeschke Austria OLG Stroeck 31:11  *****
35. Tiago Romao Portugal Gafanhori 31:17  
36. wejo Sweden Småland 31:22  *****
37. Ben Sand France viking 31:42  
38. jeb France VSO 31:57  *****
39. OggePogge Sweden IKHP 32:12  
40. gvtoukc France TSN 32:56  
41. PHJ65 Finland SuSe 33:56  
42. Tof France Annecy SO 35:13  
43. Nigelasi Sweden Ulricehamns OK 35:57  
44. Baumann Edouard Switzerland SKOG 36:29  *****
45. Alex Malygin Russian Federation Voronezh 37:25  *****
46. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 37:43  *****
47. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 38:21  
48. Chy Nick Ukraine Odessa 38:32  
49. honzau United States SDO 39:07  
50. BB King Sweden ÖOK 40:22  
51. GAndrey Brazil COGA 40:31  
52. MuchTooFastJohn Austria OCFF 41:08  
53. Peter Eriksson Russian Federation LInköpings OK 43:37  
54. Charlie DeWeese United States WCOC 43:40  *****
55. jean France VSO 43:52  
56. Linus Sweden 44:58  *****
57. Irina Russian Federation o-sport.ru 48:28  
58. Kur-BR Brazil PAM-BR 51:37  *****
59. Orjan Emanuelsson Sweden Tolered-Utby OL 53:47  
60. yonigr Israel IZRAEL 54:00  
61. Vilperi Finland Kalevan Rasti 56:10  
62. plodernator United Kingdom BOK 56:22  
63. Solagaistua Brazil COUFRJ 57:06  
64. AH Sweden Skattk�rrs IF 88:48  
BABSY Israel Ramat Hasharon dnf  
Tintin93 Sweden Tullinge Sk dnf  
Erik Bommarn Sweden Gävle OK dnf  
Ehheee Estonia OK Võru dnf  
Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec dnf  
Bullen Sweden Suraarmaravtegel dnf  
Valverde Sweden OK Hällen dnf  
Jackie United Kingdom BOK dnf  
A.S.L. Lubina Germany TV Wattenscheid 01 dnf  
Beaver Sweden Skogspojkarnas OK dnf  
mansen Sweden GMOK dnf  
Razí Sweden OK Bävern dnf  
Forzza Sweden Motala aif ol dnf  
Zbynek Finland Lappeen Riento dnf  
go straight Austria OCFF dnf  
Freddie Sweden dnf  
runit Canada GHO dnf  
Didde Sweden Nyköpings OK dnf