Catching Features

bedrich cup

Open:08:00 Jul 14 2010
Close:08:00 Jul 19 2010
Map:/mapa/events/los adamos/day1/Course1.course
Created by:Adam Bedrich Wanek
Description:
Avg Rating:2.5 / 5.0 (12 votes)

Results

80 official (+12 reruns) 2 comments

1. Koliasik Russian Federation peppers 15:41  
2. tschive Norway Bækkelagets SK 15:48  
3. LPasturiza Brazil COSaM 15:51  *****
4. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 15:55  
5. Ljung Sweden IKHP 16:03  
6. Erik Bommarn Sweden Gävle OK 16:26  
7. janands Norway Team Pez And Snapple 16:28  
7. Wellington Pasturiza Brazil COSaM 16:28  
9. wangis Sweden OLGY Slayers 16:35  
9. Val France Orient'alp 16:35  
11. Ivo Kamenarov Bulgaria Stora Tuna OK 16:37  
12. LarZsa Sweden Hestra IF 16:38  
13. Daynee Sweden OLGY Slayers 16:39  
14. Artem Timakov Russian Federation Rostov-on-Don 16:41  
15. OggePogge Sweden IKHP 16:53  
16. jegger Switzerland OLV Hindelbank 17:01  
17. Mariana Moreira Portugal CPOC 17:02  
18. CillinC Ireland Raping Routechoices 17:03  
19. antfor Sweden L-100 IF 17:05  
20. Ged Ireland 3ROC 17:12  
20. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 17:12  
22. PHJ65 Finland SuSe 17:19  
23. Peter Eriksson Russian Federation LInköpings OK 17:20  
23. Krasimir Bulgaria Trapezica 17:20  
25. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 17:25  
26. Mala Sweden Hestra IF 17:28  
26. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 17:28  
28. Tiago Romao Portugal Gafanhori 17:30  
29. jeb France VSO 17:32  *****
30. Robin L Sweden FK Göingarna 17:36  
31. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 17:41  *****
32. gvtoukc France TSN 17:42  
32. Kent Sweden Haninge SOK 17:42  
34. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 17:47  
34. wejo Sweden Småland 17:47  *****
36. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 17:57  
37. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 18:01  *****
38. ittam Sweden IKHP 18:03  
39. Zbynek Finland Lappeen Riento 18:17  
40. Steken Sweden IF Rigor 18:20  
41. LSV Ukraine O-club 18:32  
42. Grueni Austria Youth Team Austria 18:35  
43. Tintin93 Sweden Tullinge Sk 18:52  
44. Davve Latvia IKHP 19:18  
45. Olman Sweden Byasjöns OK 19:35  
46. Diogo Barradas Portugal CPOC 19:40  
47. thiago Brazil Fuzileiros Navais 19:47  
48. Verde Denmark OK Pan Aarhus 19:52  
49. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 20:02  
50. jean France VSO 20:09  *****
51. Andersen Sweden IK Gandvik 20:11  *****
52. Alex Malygin Russian Federation Voronezh 20:15  *****
53. Hyvve Sweden Skattkärrs IF 20:17  
53. noe France VSO 20:17  
55. teddy Norway KLS 20:41  
56. kolage Czech Republic SKOB Zlín 20:54  
57. Tof France Annecy SO 20:56  
58. bananen2 Sweden OK Kalkonen 22:44  
59. andronkuls Latvia Ziemelkurzeme 23:27  
60. Linus Sweden 23:30  *****
61. Apetren Sweden GMOK 23:34  
62. Baumann Edouard Switzerland SKOG 23:47  *****
63. Trying Sweden 24:24  
64. Ben Sand France viking 24:59  
65. Jesper Hedar Sweden Eskilstuna OL 25:34  
66. Freddie Sweden 25:45  
67. plodernator United Kingdom BOK 25:47  
68. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 26:58  *****
69. Bobafett Sweden Attunda OK 27:05  
70. Subbe Norway Buvik IL 31:01  
71. Irina Russian Federation o-sport.ru 38:57  
Stigsmark Sweden Stora Tuna OK dnf  
Joe Berg Sweden OK Älgen dnf  
David G Sweden IKHP dnf  
King of Tol Italy www.tyrol2010.com dnf  
tomtom United Kingdom MDOC dnf  
GAndrey Brazil COGA dnf  
Forzza Sweden Motala aif ol dnf  
Markus Allemann Switzerland SKOG dnf  *****
Casper Hedar Sweden EOL dnf