Catching Features

Pastur

Open:08:00 Jul 08 2010
Close:08:00 Jul 15 2010
Map:/Pastur_2010/events/Pastur_2010/day1/Long.course
Created by:LPasturiza
Description:
Avg Rating:3.8 / 5.0 (13 votes)

Results

64 official (+14 reruns) 6 comments

1. MuHbl4 Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 41:14  
2. wangis Sweden OLGY Slayers 42:12  *****
3. tschive Norway Bækkelagets SK 42:19  
4. Ljung Sweden IKHP 42:35  *****
5. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 42:46  *****
6. Ivo Kamenarov Bulgaria Stora Tuna OK 42:57  
7. LarZsa Sweden Hestra IF 43:11  
8. janands Norway Team Pez And Snapple 43:16  
9. Daynee Sweden OLGY Slayers 43:26  
10. mansen Sweden GMOK 43:32  
11. Koliasik Russian Federation peppers 43:35  
12. OggePogge Sweden IKHP 43:54  
12. ittam Sweden IKHP 43:54  
14. Forzza Sweden Motala aif ol 43:56  
15. Kent Sweden Haninge SOK 44:16  
16. Red Sweden Ronneby OK 44:17  
17. Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund 44:28  
18. Sergey Shorokhov Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 44:32  *****
19. apnurmee Finland Kalevan Rasti 44:40  
20. PHJ65 Finland SuSe 44:45  
21. Anton Karlsson Sweden OK Kullingshof 45:10  *****
22. thiago Brazil Fuzileiros Navais 45:32  
23. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 45:48  
24. Ben Sand France viking 46:05  
25. Tiago Romao Portugal Gafanhori 46:19  
26. Temyakov Andrey Russian Federation Rostov-on-Don 46:20  
27. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 46:47  *****
28. Mala Sweden Hestra IF 46:52  
29. Trying Sweden 47:04  
30. BäverPower Sweden OLGY Slayers 47:06  
31. Artem Timakov Russian Federation Rostov-on-Don 47:14  
32. Luis M Santos Portugal CPOC 48:24  
33. Riento Finland Lappeen Riento 48:33  
34. gvtoukc France TSN 48:34  
35. LSV Ukraine O-club 49:24  
36. wejo Sweden Småland 49:35  *****
37. Krasimir Bulgaria Trapezica 50:13  
38. Tof France Annecy SO 52:04  
39. jegger Switzerland OLV Hindelbank 53:17  
40. Tintin93 Sweden Tullinge Sk 53:41  
41. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 54:02  *****
42. jean France VSO 55:18  
43. BB King Sweden ÖOK 57:51  
44. andronkuls Latvia Ziemelkurzeme 59:20  
45. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 61:17  
46. honzau United States SDO 62:23  
47. Linus Sweden 64:26  *****
48. Freddie Sweden 65:18  
49. Birko Norway OK Skøynar 65:24  
50. Baumann Edouard Switzerland SKOG 66:44  *****
51. Storesandgubben Norway Express 69:35  *****
52. Alex Malygin Russian Federation Voronezh 71:12  *****
53. Vilperi Finland Kalevan Rasti 73:09  
54. plodernator United Kingdom BOK 79:32  
55. Irina Russian Federation o-sport.ru 84:23  
Erik M Sweden Ok Nolaskogsarna dnf  
Erik Bommarn Sweden Gävle OK dnf  
Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec dnf  
Grueni Austria Youth Team Austria dnf  
O-funk Norway Tyrving dnf  
Razí Sweden OK Bävern dnf  
Val France Orient'alp dnf  
Zbynek Finland Lappeen Riento dnf  
MuchTooFastJohn Austria OCFF dnf