Catching Features

Pista Sprint

Open:08:00 May 27 2010
Close:08:00 May 31 2010
Map:/unrial_piter_3/events/UnPit3/day1/Course1.course
Created by:thiago
Description:Soon put the second round of the championship(four courses will be)if they want the end result you ask me by email (comanfmaldito@hotmail.com) God Courses!
Avg Rating:3.4 / 5.0 (18 votes)

Results

89 official (+35 reruns) 6 comments

1. Yury Masnyy Russian Federation SKIRUNNER.RU 16:12  *****
2. Sergey Shorokhov Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 16:15  *****
3. sundlof Sweden Gävle OK 16:19  
4. mansen Sweden GMOK 16:36  
5. Wellington Pasturiza Brazil COSaM 16:50  *****
6. Oeil de Lynx France VSO 16:52  
7. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 17:03  
8. Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot 17:20  
9. tobes New Zealand Auckland OC 17:26  
10. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 17:29  
11. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 17:31  *****
12. Daniels Sweden Attunda OK 17:48  
13. Anton Karlsson Sweden OK Kullingshof 17:49  
14. BABSY Israel Ramat Hasharon 17:51  
15. Ben Sand France viking 17:54  
16. Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team 17:58  *****
17. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 18:06  
18. Heggo Sweden OL4 18:11  *****
18. Daynee Sweden OLGY Slayers 18:11  
20. shurik Ukraine OK Orion 18:13  
21. PHJ65 Finland SuSe 18:17  
22. Claus Bobach Denmark Aalborg OK 18:29  
23. Högis Sweden OK Räven 18:33  
24. jeb France VSO 18:36  
25. LPasturiza Brazil COSaM 18:37  *****
26. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 18:40  
27. fabiomars Italy U.s Primiero 18:46  
27. offa Sweden Tuna 18:46  
29. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 18:54  
30. Karschtl Germany USV TU Dresden 18:55  
31. andre de veirman Belgium trol 18:58  *****
32. lill-erik Sweden OLGY Slayers 19:00  
33. Red Sweden Ronneby OK 19:03  
34. stevegregg United States BAOC 19:06  
35. Krasimir Bulgaria Trapezica 19:13  
35. Ljung Sweden IKHP 19:13  
37. antfor Sweden L-100 IF 19:16  
38. sailormoon Austria SU Klagenfurt 19:17  
39. janands Norway Team Pez And Snapple 19:18  
39. Val France Orient'alp 19:18  
41. Mikko Finland 19:33  
42. tio Pepe Sweden Kalmar 19:37  
43. Jens Sweden Furåsens OK 19:38  *****
44. lillhenke Sweden Ronneby OK 19:40  
45. gvtoukc France TSN 19:43  
46. Steken Sweden IF Rigor 19:50  
46. Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund 19:50  
48. honzau United States SDO 20:16  *****
49. Forzza Sweden Motala aif ol 20:18  
50. Shipxc United States DVOA 20:21  
51. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 20:25  
52. go straight Austria OCFF 20:53  
53. anjo Sweden OK Orion 21:04  
54. Fippe94 Sweden Stora Tuna OK 21:07  
55. Koliasik Russian Federation peppers 21:16  
56. Verde Denmark OK Pan Aarhus 21:23  
57. magjoh Canada GVOC 21:27  
58. Alfredsson Sweden Ok Tylöskog 22:02  
59. Trying Sweden 22:03  
60. Zony Sweden Täby OK 22:21  
61. melkerjohansson Sweden OK Orion 22:36  
62. Bertram Denmark Tisvilde hegn OK 22:53  
63. LSV Ukraine O-club 23:00  
64. Linus Landergren Sweden Hestra if 23:02  
65. Jan Petržela Czech Republic Loko Trutnov 23:05  
66. Grigas Portugal Gafanhori 23:29  
67. Jonna Jungåker Sweden Korsnäs IF OK 23:32  
68. KampfWurst84 Germany 24:05  
69. Bu² France VSO 24:15  
70. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 24:45  
71. Baumann Edouard Switzerland SKOG 25:52  *****
72. faure gwenael France VSO 28:08  *****
73. Freddie Sweden 28:12  
74. hikook Mali hhoc 29:06  
75. David G Sweden IKHP 29:39  
76. jasiekpol Poland MKS Pogoñ Siedlce 30:47  *****
77. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 32:47  
78. King of Tol Italy www.tyrol2010.com 34:02  
79. Linus Sweden 35:50  *****
80. lepidop France COLE 45:06  
81. Lauris France orienta'pic 54:37  
TC Sweden Malungs OK Skogsmårdarna dnf  
R Anderson Canada Ottawa OC dnf  
Karl D Sweden OL-Teamet dnf  
MartinH Norway Nydalens SK dnf  
Davve Latvia IKHP dnf  
Kristian Øien Norway OL Trollelg dnf  
Emil P Sweden OK Dacke dnf  
Riento Finland Lappeen Riento dnf