Catching Features

Pista Sprint

Open:08:00 May 27 2010
Close:08:00 May 31 2010
Map:/unrial_piter_3/events/UnPit3/day1/Course1.course
Created by:thiago
Description:Soon put the second round of the championship(four courses will be)if they want the end result you ask me by email (comanfmaldito@hotmail.com) God Courses!
Avg Rating:3.4 / 5.0 (18 votes)

Results

89 official (+35 reruns) 7 comments

1. Sergey Shorokhov (3) Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 15:53  
2. Sergey Shorokhov (2) Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 16:05  *****
3. Yury Masnyy Russian Federation SKIRUNNER.RU 16:12  *****
3. Viktorgu (3) Latvia IKHP 16:12  
5. Sergey Shorokhov Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 16:15  *****
5. Bullen (2) Sweden Suraarmaravtegel 16:15  
7. sundlof Sweden Gävle OK 16:19  
8. mansen Sweden GMOK 16:36  
9. Wellington Pasturiza Brazil COSaM 16:50  *****
10. Oeil de Lynx France VSO 16:52  
11. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 17:03  
12. Viktorgu (2) Latvia IKHP 17:07  
13. Red (2) Sweden Ronneby OK 17:12  
14. Trying (2) Sweden 17:13  
15. Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot 17:20  
16. tobes New Zealand Auckland OC 17:26  
17. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 17:29  
18. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 17:31  *****
19. Bu² (3) France VSO 17:47  
20. Daniels Sweden Attunda OK 17:48  
21. Anton Karlsson Sweden OK Kullingshof 17:49  
22. BABSY Israel Ramat Hasharon 17:51  
23. Ben Sand France viking 17:54  
24. Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team 17:58  *****
25. test2 (2) East Timor test2 17:59  
26. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 18:06  
27. Linus Landergren (3) Sweden Hestra if 18:08  
28. Heggo Sweden OL4 18:11  *****
28. Daynee Sweden Nyköpings OK 18:11  
30. shurik Ukraine OK Orion 18:13  
31. eickhoff (2) Sweden GMOK 18:15  
32. PHJ65 Finland SuSe 18:17  
33. Claus Bobach Denmark Aalborg OK 18:29  
33. Tikhonov Gleb (2) Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 18:29  
35. Högis Sweden OK Räven 18:33  
36. jeb France VSO 18:36  
37. LPasturiza Brazil COSaM 18:37  *****
38. Ben Sand (2) France viking 18:39  
39. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 18:40  
40. fabiomars Italy U.s Primiero 18:46  
40. offa Sweden Tuna 18:46  
42. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 18:54  
43. Karschtl Germany USV TU Dresden 18:55  
44. andre de veirman Belgium trol 18:58  *****
45. lill-erik Sweden OLGY Slayers 19:00  
46. Red Sweden Ronneby OK 19:03  
47. stevegregg United States BAOC 19:06  
48. Jocke78 (2) Sweden 19:12  
49. Krasimir Bulgaria Trapezica 19:13  
49. Ljung Sweden IKHP 19:13  
51. antfor Sweden L-100 IF 19:16  
52. sailormoon Austria SU Klagenfurt 19:17  
53. janands Norway Team Pez And Snapple 19:18  
53. Val France Orient'alp 19:18  
55. artem (2) Ukraine 19:21  *****
56. melkerjohansson (2) Sweden OK Orion 19:27  
57. Mikko Finland 2Einsteins 19:33  
58. tio Pepe Sweden Kalmar 19:37  
59. Jens Sweden Furåsens OK 19:38  *****
60. lillhenke Sweden Ronneby OK 19:40  
61. gvtoukc France TSN 19:43  
62. Riento (2) Finland Lappeen Riento 19:45  
63. Steken Sweden IF Rigor 19:50  
63. Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund 19:50  
65. honzau United States SDO 20:16  *****
66. Forzza Sweden Motala aif ol 20:18  
67. Shipxc United States DVOA 20:21  
68. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 20:25  
69. Anton Dryankov (2) Russian Federation Nizhegorodec 20:43  
70. Joakim Sehested Sie. (2) Denmark Ok Øst 20:51  
71. go straight Austria OCFF 20:53  
72. Linus Landergren (2) Sweden Hestra if 21:03  
73. anjo Sweden OK Orion 21:04  
74. Fippe94 Sweden Stora Tuna OK 21:07  
75. Koliasik Russian Federation peppers 21:16  
76. Bu² (2) France VSO 21:18  
77. Grøn Denmark OK Pan Aarhus 21:23  
78. magjoh Canada GVOC 21:27  
79. Grann (2) Norway NTNUI 21:39  
80. Alfredsson Sweden Winforce Sweden 22:02  
81. Trying Sweden 22:03  
82. Zony Sweden Täby OK 22:21  
83. melkerjohansson Sweden OK Orion 22:36  
84. Bertram Denmark Tisvilde hegn OK 22:53  
85. LSV Ukraine O-club 23:00  
86. Linus Landergren Sweden Hestra if 23:02  
87. Jan Petržela Czech Republic Loko Trutnov 23:05  
88. 8133vh (2) United Kingdom SYO 23:16  *****
89. Grigas Portugal Gafanhori 23:29  
90. Jonna Jungåker Sweden Korsnäs IF OK 23:32  
91. KampfWurst84 Germany 24:05  
92. Bu² France VSO 24:15  
93. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 24:45  
94. Baumann Edouard Switzerland SKOG 25:52  *****
95. faure gwenael (2) France CROCO 26:23  *****
96. Vito (2) Sweden Ok Orion 27:19  
97. faure gwenael France CROCO 28:08  *****
98. Freddie Sweden 28:12  
99. Adam Bedrich Wanek (2) Czech Republic Loko Trutnov 29:05  
100. hikook Mali hhoc 29:06  
101. David G Sweden IKHP 29:39  
102. Jon Nilsen (2) Norway Vegårshei IL 30:20  
103. jasiekpol Poland MKS Pogoñ Siedlce 30:47  *****
104. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 32:47  
105. King of Tol Italy www.tyrol2010.com 34:02  
106. Linus Sweden 35:50  *****
107. lepidop France COLE 45:06  
108. Lauris France orienta'pic 54:37  
Riento Finland Lappeen Riento dnf  
MartinH Norway Nydalens SK dnf  
Karl D Sweden OL-Teamet dnf  
TC Sweden Malungs OK Skogsmårdarna dnf  
R Anderson Canada Ottawa OC dnf  
Emil P Sweden OK Dacke dnf  
Kristian Øien Norway OL Trollelg dnf  
Viktorgu Latvia IKHP dnf  
thiago (2) Brazil Fuzileiros Navais dnf  
Jonas MB (2) Norway NTNUI dnf  
AH (2) Sweden Skattk�rrs IF dnf  
Emil P (2) Sweden OK Dacke dnf  
PeJi (2) Sweden Orion dnf  
ozq (2) Finland Espoon Suunta dnf  
AH (3) Sweden Skattk�rrs IF dnf  
Emil P (3) Sweden OK Dacke dnf