Catching Features

H10/H12

Open:23:45 Aug 12 2009
Close:23:45 Aug 13 2009
Map:/rnd-00020sg16o10h12q1dpmz1u2s190oxm21ia12ec6n1bg/events/H10/day1/Course1.course
Created by:alejoh8
Description:eASY COURSE ,=)
Avg Rating:1.8 / 5.0 (11 votes)

Results

56 official (+54 reruns) 6 comments

1. Lee Sweden Södertälje-Nykvarn Orientering 12:46  
2. PHJ65 Finland SuSe 12:47  
3. Kalered Sweden Skogspojkarnas OK 12:48  
4. Jørgen Madslien Norway Nydalens SK 12:49  *****
5. ittam Sweden IKHP 12:50  
6. mansen Sweden GMOK 12:51  
7. Akva Ukraine Odessa 12:52  *****
8. Charlie Stolt Sweden Rehns BK 12:53  
9. andy Sweden Linköpings OK 12:54  
10. Mange Sweden FK Göingarna 12:55  
10. Slava Druzhinin Ukraine Kiev 12:55  
10. OBT France KLS 12:55  
13. Flyer United Kingdom OLpilots 12:56  
13. wejo Sweden Småland 12:56  *****
15. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 12:57  
16. Øystein Grøvlen Norway OK Nidarøst 12:58  
16. korv British Antarctic Territory Absolut OK 12:58  
16. Mariana Moreira Portugal CPOC 12:58  
19. Sioberg Isle of Man Skåne 12:59  *****
20. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 13:00  *****
20. Ged Ireland 3ROC 13:00  
20. mr Sweden OK Linné 13:00  
20. Remitz Bhutan OK Orinto 13:00  
24. anderfo Norway NTNUI 13:01  
24. Razí Sweden OK Bävern 13:01  
26. Oskar J.S Denmark OL-Teamet 13:02  
26. Erik1234 Sweden Vänersborgs sk 13:02  *****
26. rutten Norway NTNUI 13:02  
29. BeN'O France COCS 13:03  
29. Joe Berg Sweden OK Älgen 13:03  
31. Arthur Raichmann Estonia LSF Pronoking Team 13:04  
32. Krasimir Bulgaria Trapezica 13:05  
32. Laurent DVD New Caledonia Convergence 13:05  
34. LSV Ukraine O-club 13:06  
34. Börjeson Sao Tome & Principe Ryda SK 13:06  
36. BäverPower Sweden OLGY Slayers 13:07  
37. slavutichd Ukraine O-club 13:08  
38. T6nis Estonia Rakvere OK 13:12  
39. Sylvain Emo France COBS 13:13  
40. Aitan Kahana Israel Ramat Hasharon 13:14  
41. ANONYM Sweden KLUBBLÖS 13:15  
42. Harald Sweden Tormestorps IF 13:19  
42. Alon Kahana Israel Ramat Hasharon 13:19  
44. engstrom Sweden OK Orion 13:20  
45. Daniel Sweden OK Älgen 13:22  
46. Mathias Myrefelt Sweden Skarpnäcks OL 13:25  
47. Joel Lenell Sweden OK Ravinen 13:28  
48. Axwell Sweden O^2 13:33  *****
49. Vasik France COBF 13:43  
50. Êîðñàð Ukraine Monolit 14:23  *****
51. Marta Skog Sweden Tullinge SK 14:34  
52. MELKER JOHANSSON Sweden OK ORION 15:16  
53. Ura Russian Federation 18:09  *****
Linus Sweden dnf  
chung chi ming Hong Kong Akinallance dnf  
yann France EMHM dnf