Catching Features

[RANDOM] Series 7

Open:08:00 Jan 30 2008
Close:08:00 Feb 06 2008
Map:/rnd-1dht0e80e8b40110d7005krr000000rrrr002s/events/East Coolidge/day1/COMP 7.course
Created by:t0m rYAN
Description:Race 7
Avg Rating:4.3 / 5.0 (4 votes)

Results

91 official (+5 reruns) 8 comments

1. Tynne Sweden www.Tynne.se 17:31  *****
2. the confused Austria ASKÖ Henndorf 17:43  
3. Pale Finland Vehkalahden Veikot 18:09  
4. Alri Sweden OK Linné 18:14  
5. Lauri Heikka Finland SK Teurastajat 18:18  
6. Luis M Santos Portugal CPOC 18:24  
7. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 18:32  
8. Tinski Finland Vehkalahden Veikot 18:35  
9. Calle Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna 18:47  
10. Rico Denmark St. Binderup OK 18:55  
10. Hingara Sweden Linköpings OK 18:55  *****
12. mr Sweden OK Linné 19:00  
13. Vasili Ukraine Kiev 19:06  
14. Yuriy Ukraine Odessa 19:08  
15. pk Scotland ESOC 19:10  
16. Ulv Norway IL Tyrving 19:16  
17. Fredde Sweden nxtg 19:18  *****
18. Joe Berg Sweden OK Älgen 19:23  
19. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 19:24  
20. Andigo Sweden OK Nackhe 19:31  
21. sparven Sweden IKHP 19:39  
22. sundlof Sweden Gävle OK 19:48  
23. Keios Estonia OK Põlva Kobras 19:49  
24. Lee Sweden Södertälje-Nykvarn Orientering 19:51  
25. R Anderson Canada Ottawa OC 19:53  
26. Razz. Sweden OK Linné 19:54  
27. MagnusH Sweden Frölunda OL 20:06  
27. Eskil Norway Raumar OL 20:06  
29. Kristo Estonia www.okilves.ee 20:07  
30. Ben Sand France viking 20:09  
31. Grangren Sweden OLGY Slayers 20:12  
32. Rosander Philippines OK Tyr 20:13  
33. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 20:14  
34. LinusBohman Sweden Malungs OK 20:34  *****
35. Thorne Finland JRV 20:41  
36. miigi Kenya bushtrekkers 20:42  
37. Daniels Sweden Attunda OK 20:53  
38. Bävern Bhutan Eksjö SOK 21:02  
39. Akva Ukraine Odessa 21:03  
40. simzet Norway NTNUI 21:11  
41. AR Sweden IKHP 21:12  
42. Marcus Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 21:14  
43. antonsson Bhutan Eksjö SOK 21:15  
44. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 21:18  
45. Nils Rolf Owensjö Sweden Åstrandens IF 21:42  
46. Brzi Slovenia OKB 21:52  
47. Kristian Vad Denmark Herning OK 21:55  
47. casper Denmark FIF Hillerød 21:55  
49. PHJ65 Finland SuSe 22:18  
50. Philipp Koch Germany OC Schwaben 22:19  
51. Michael Granqvist Sweden OK Ravinen 22:21  
52. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 22:29  
53. ittam Sweden IKHP 22:33  
54. offa Sweden Tuna 22:34  
55. Petar Popunkyov Bulgaria SKO Sliven 23:11  
56. Pardal Finland Lynx 23:40  
57. stampfo Italy www.tyrol2010.com 24:06  
58. lasken-kingen Norway Lasken OK 24:11  
59. Hyvve Sweden Skattkärrs IF 24:18  
60. BLegg United States ORCA 24:22  
61. Lamav Põder Estonia OK Jänes 24:32  
62. profa Serbia PD Pobeda 25:42  
63. dre Belgium trol 26:20  
64. Jadir Brazil COC 28:05  
65. Champ Scotland Bsk 28:08  
66. Reka Norway NTNUI 28:54  
67. mob Canada TOC 29:03  
68. Chy Nick Ukraine Odessa 29:09  
69. Magnus Asmussen Denmark neXus OK 29:44  
70. Wetheral England Ebor 31:20  
71. Krasimir Bulgaria Trapezica 31:46  
72. aizo Latvia Ziemelkurzeme 34:47  
73. fasodes Ukraine Odessa 39:04  
samivirta Finland MS Parma dnf  
Nysse Sweden OK Tyr dnf  
TC Sweden Malungs OK Skogsmårdarna dnf  
Vexi Finland Rajamäen Rykmentti dnf  
alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop dnf  
Aakoo Finland dnf  
Alexander Bergstrom Canada ooc dnf  
svante Sweden Söderhamns OK dnf  
rogga Sweden polisens if dnf  
zhaly.kom Czech Republic THC Pener dnf  
Kapa Finland Rastikarhut dnf  
Kexet Sweden OL-teamet dnf  
^ Seychelles ^^ dnf  
Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers dnf  
John Rickel United States dnf  
Peter Gustafsson Sweden UOK dnf  
Nemanja Serbia PD Pobeda dnf  
karinsvensson Sweden Finspångs SOK dnf