Catching Features

[RANDOM] Series 3

Open:08:00 Jan 30 2008
Close:08:00 Feb 06 2008
Map:/rnd-0ip90e80e8rr4800rr006yrr3b0000rrrr0000/events/Upper Edinatowne Village/day1/COMP3.course
Created by:t0m rYAN
Description:Race 3
Avg Rating:3.0 / 5.0 (3 votes)

Results

97 official (+6 reruns) 3 comments

1. Razz. Sweden OK Linné 21:33  
2. ^ Seychelles ^^ 22:10  
3. Pale Finland Vehkalahden Veikot 22:17  
4. sundlof Sweden Gävle OK 22:35  
5. Hingara Sweden Linköpings OK 22:52  *****
6. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 22:58  
7. Tinski Finland Vehkalahden Veikot 23:55  
8. Rico Denmark St. Binderup OK 23:56  
9. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 24:01  *****
10. Calle Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna 24:12  
11. Yuriy Ukraine Odessa 24:20  
12. Kapa Finland Rastikarhut 24:26  
13. rutten Norway NTNUI 24:31  
14. Alri Sweden OK Linné 24:39  
15. Aakoo Finland 25:25  
16. Grangren Sweden OLGY Slayers 25:31  
17. Kristo Estonia www.okilves.ee 25:34  
18. Ulv Norway IL Tyrving 25:40  
19. Kristian Vad Denmark Herning OK 26:05  
20. lasken-kingen Norway Lasken OK 26:10  
21. Marcus Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 26:17  
22. the confused Austria ASKÖ Henndorf 26:18  
23. Kexet Sweden OL-teamet 26:23  
24. PHJ65 Finland SuSe 26:24  
25. Fredde Sweden nxtg 26:27  *****
26. empla Bhutan Eksjö SOK 26:30  
27. Dan "Bandanos" Russian Federation Neitron 26:34  
28. Sebastian Ekman Sweden Västvärmlands OK 26:35  
29. miigi Kenya bushtrekkers 26:40  
30. Magnus Asmussen Denmark neXus OK 26:43  
31. LinusBohman Sweden Malungs OK 26:53  
32. Daniels Sweden Attunda OK 26:56  
33. Vasili Ukraine Kiev 27:13  
34. Michael Granqvist Sweden OK Ravinen 27:18  
35. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 27:43  
36. offa Sweden Tuna 28:40  
37. Eskil Norway Raumar OL 28:46  
38. antonsson Bhutan Eksjö SOK 30:21  
39. ittam Sweden IKHP 30:34  
40. MagnusH Sweden Frölunda OL 30:35  
41. dre Belgium trol 30:37  
42. Akva Ukraine Odessa 30:46  
43. Petar Popunkyov Bulgaria SKO Sliven 30:50  
44. profa Serbia PD Pobeda 31:31  
45. Bävern Bhutan Eksjö SOK 31:34  
46. AR Sweden IKHP 31:36  
47. Krasimir Bulgaria Trapezica 32:01  
48. atb Australia Melbourne Forest Racers 32:46  
49. Lamav Põder Estonia OK Jänes 33:02  
50. Ben Sand France viking 33:04  
51. Nemanja Serbia PD Pobeda 33:49  
52. R Anderson Canada Ottawa OC 33:50  
53. jeb France VSO 33:51  
54. nacho rubio Spain ALCON 36:05  
55. Hyvve Sweden Skattkärrs IF 38:06  
56. fasodes Ukraine Odessa 41:23  
57. Chy Nick Ukraine Odessa 43:48  
58. Wayne Caplinger United States BAOC 45:03  
59. Reka Norway NTNUI 45:44  
60. MKa Russian Federation Neitron 46:50  
61. sax Estonia Kobras 49:52  
Champ Scotland Bsk dnf  
BLegg United States ORCA dnf  
Andigo Sweden OK Nackhe dnf  
pk Scotland ESOC dnf  
Sugvaldsen Norway Nydalens SK dnf  
Luis M Santos Portugal CPOC dnf  
mr Sweden OK Linné dnf  
Keios Estonia OK Põlva Kobras dnf  
alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop dnf  
stevegregg United States BAOC dnf  
Tynne Sweden www.Tynne.se dnf  
Gustav N Sweden IF Snödrakarna Skid-O dnf  
meike Germany OC Schwaben dnf  
olive France esat dnf  
aizo Latvia Ziemelkurzeme dnf  
sparven Sweden IKHP dnf  
Philipp Koch Germany OC Schwaben dnf  
OskarSvensson Sweden Finspångs SOK dnf  
håkon lt Norway Tynset IF dnf  
rogga Sweden polisens if dnf  
zhaly.kom Czech Republic THC Pener dnf  
Jadir Brazil COC dnf  
Bullen Sweden Suraarmaravtegel dnf  
Joe Berg Sweden OK Älgen dnf  
wejo Sweden Småland dnf  
Linus Ericson Sweden SNO dnf  
Rosander Philippines OK Tyr dnf  
Brzi Slovenia OKB dnf  
stampfo Italy www.tyrol2010.com dnf  
Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers dnf  
Heller Serbia PD Pobeda dnf  
mob Canada TOC dnf  
hakanfs Sweden Ronneby OK dnf  
Subbe Norway Buvik IL dnf  
Svalan Sweden OL-teamet dnf  
Michala Ankjær Dinesen Denmark Svendborg OK dnf