Catching Features

efe

Open:08:00 Mar 03 2015
Close:08:00 Mar 10 2015
Map:/rnd-1dd716o0e81e510gclv17y8ivt5g981id9uaup9fy/events/Revere/day1/Course00.course
Created by:Fjellaren
Description:efeff
Avg Rating:2.7 / 5.0 (6 votes)

Results

64 official (+9 reruns) 4 comments

1. Ali Sweden OLGY Slayers 9:46  
2. LPasturiza Brazil COSaM 9:55  
2. Paul_Sirum Norway Frol IL 9:55  
4. Rulltrappa Sweden 9:59  
5. Alexander Wiklund Sweden Karpen Suunnistajat 10:04  
6. Landli Sweden OLGY Slayers 10:05  
7. Johan Olson Sweden IK Uven 10:06  
8. S.Smith New Zealand PAPO 10:10  
9. svertu Belize svertu 10:11  
10. MariusG Lithuania OK Ravinen 10:18  
11. color Switzerland converter 10:19  
12. Gollum New Zealand Misty Mountains 10:20  
13. teddy Norway KLS 10:21  
14. jpasturiza Brazil COSAN 10:28  
15. mr.walta Sweden Freluga Farmers 10:29  
16. Pjokken Norway Fossum IF 10:30  
17. Yan Sundqvist Russian Federation Ocintol 10:34  *****
17. Ben Sand France viking 10:34  
19. EVERTON Brazil COSM 10:41  
20. nyctemene Kenya Austrolopers 10:47  
21. runit Canada GHO 10:58  
22. Krasimir Bulgaria Trapezica 10:59  *****
23. Albinz Sweden OK Njudung 11:00  
24. matu Finland Paimion Rasti 11:01  *****
25. Emanuel Sweden Linköpings OK 11:07  
26. Dalis99 Sweden ok roxen 11:08  
26. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 11:08  *****
28. Akva Ukraine Odessa 11:13  
29. Rozhok Belarus O'Belarus 11:19  
30. simeon.burrill Australia BBB 11:20  
31. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 11:22  
31. Thomas Bousser France Fameck 11:22  
33. artemisia_genipi Switzerland CO Cern 11:37  
33. OskarE Sweden Järfälla OK 11:37  
35. Senya Belarus O'Belarus 11:39  
36. Ben France TAD 11:41  
37. Davve Latvia IKHP 11:48  
38. PHJ65 Finland SuSe 11:54  
39. mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot 12:00  
40. butros Switzerland OLV Zug 12:09  
41. Moi c moi New Caledonia Atlas 12:18  
42. vschetchikov Russian Federation legenda 12:57  
43. Bohumil Stoklasa Czech Republic Sokol Plumlov 13:06  
44. Xem Belarus BSU OK 13:26  
45. Baumann Edouard Switzerland SKOG 13:28  
46. Ramderb Sweden IS Slottshojden 13:31  
47. Ning Zijie China SDSZ 13:32  
48. Abel Herrero Spain ORCA 13:36  
49. Xan Mariano Trigo Recarey Spain Pena Trevinca Barco 14:14  *****
50. Heller Serbia PD Pobeda 14:22  
51. Irene Switzerland OLG Säuliamt 14:27  
52. Thomaseth Martin Italy S.C.Meran 14:43  
53. eliot Switzerland 14:59  
54. Yury Russian Federation Strogino 15:11  
55. Michael Splittorff Denmark FIF Hillerød 15:22  *****
56. scout90909 Taiwan I-taiwan orienteering club 16:05  
57. Maria Bergstrand Sweden Motala AIF OL 16:32  
58. Mad Moose France TAF 20:56  
59. wtawtaw European Union 28:48  
jeb France VSO dnf  
Mats Norway Halden SK dnf  
Stenvikteam Norway Byåsen IL dnf  
NSmith New Zealand PAPO dnf  
WiGGLAREN Isle of Man Chesthair OK dnf