Catching Features

Smiley-Map

Open:08:00 Sep 02 2010
Close:08:00 Sep 09 2010
Map:/Smiley-Map/events/Smiley-Map/day1/Course 1.course
Created by:Remy
Description:Map with some Smilyes 1:10'000 5m
Avg Rating:1.9 / 5.0 (20 votes)

Results

105 official (+18 reruns) 10 comments

1. Ljung Sweden IKHP 8:58  *****
2. sundlof Sweden Gävle OK 9:05  
3. Korik Ukraine 9:14  
4. Ðóñåöêèé Ñåðãåé Ukraine 9:16  *****
5. Sergey Shorokhov Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 10:18  *****
6. Êîðñàð Ukraine Monolit 10:20  
7. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 10:22  *****
8. Red Sweden Ronneby OK 10:34  
9. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 10:36  
10. OggePogge Sweden IKHP 10:38  
11. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 10:44  *****
12. Paul_Sirum Norway Frol IL 10:45  *****
13. Ged Ireland 3ROC 11:02  
14. Sami Norway Freidig 11:09  *****
14. Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund 11:09  
16. jeb France VSO 11:16  *****
17. Anden Bhutan Eksjö SOK 11:25  *****
18. Manuel Horta Portugal Gafanhori 11:32  
19. Steken Sweden IF Rigor 11:44  
20. lill-erik Sweden OLGY Slayers 11:47  
21. fasodes Ukraine Odessa 11:52  
22. RUSIA Guernsey monolit 11:59  
23. Thomas Natvig rstad Micronesia NTNUI 12:11  
24. Jimmy L Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 12:15  
25. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 12:21  *****
26. Didde Sweden Nyköpings OK 12:31  
27. Trying Sweden 12:50  
28. melkerjohansson Sweden OK Orion 12:54  
29. LPasturiza Brazil COSaM 13:01  
30. PHJ65 Finland SuSe 13:10  
30. Grueni Austria Youth Team Austria 13:10  
32. gvtoukc France TSN 13:16  
33. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 13:31  
34. Bobafett Sweden Attunda OK 13:33  
35. Jens Sweden Furåsens OK 13:41  *****
36. Daynee Sweden OLGY Slayers 13:43  
37. Philochillo Austria OLC Graz 14:05  
38. HuggE Saudi Arabia SOL-BoyZ 14:06  
39. Krasimir Bulgaria Trapezica 14:08  
40. Tof France Annecy SO 14:11  
41. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 14:48  
42. Ludvig Eriksson Sweden SNO 14:56  *****
43. andre de veirman Belgium trol 15:00  
44. jean France VSO 15:27  
45. fabiomars Italy U.s Primiero 15:31  
46. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 16:08  *****
47. LSV Ukraine O-club 16:12  
48. Challe Sweden Rehns BK 16:22  
49. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 16:24  *****
50. Moren-o Spain OK Rabonen 16:33  
51. Santi 13ño Spain ALCON 16:45  
52. Tiago Romao Portugal Gafanhori 17:26  
53. nacho rubio Spain ALCON 17:28  *****
54. antfor Sweden L-100 IF 17:38  
55. rossmaxmo New Zealand HBOC 18:43  
56. honzau United States SDO 19:02  
57. DBS Oggi Sweden OLGY Slayers 19:20  
58. Zhukov Russian Federation Sportident.ru 20:08  
59. Vilperi Finland Kalevan Rasti 20:25  
60. faure gwenael France VSO 20:45  *****
61. tio Pepe Sweden Kalmar 20:57  *****
62. Davve Latvia IKHP 21:24  
63. Baumann Edouard Switzerland SKOG 21:46  *****
64. Alex Malygin Russian Federation Voronezh 22:15  
65. Alon Kahana Israel Ramat Hasharon 23:14  *****
66. Hacon Bacon Sweden Karpen Suunnistajat 24:13  *****
67. slavutichd Ukraine O-club 24:26  
68. Diogo Barradas Portugal CPOC 24:32  
69. Linus Sweden 24:53  
70. Chy Nick Ukraine Odessa 26:43  
71. blazo Serbia Rtanj 28:00  
72. Klfr Sweden 30:55  
73. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 33:58  
74. King of Tol Italy www.tyrol2010.com 43:15  
75. Irina Russian Federation o-sport.ru 48:43  
Toon Melis Belgium hamok dnf  
Mariana Moreira Portugal CPOC dnf  
Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL dnf  
PVA Switzerland OLC Graz dnf  
Brzi Slovenia OKB dnf  
ittam Sweden IKHP dnf  
MH Norway NTNUI dnf  
Helder Marcolino Portugal GD4C dnf  
Olman Sweden Byasjöns OK dnf  
Hulda Sweden OM Orion dnf  
sailormoon Austria SU Klagenfurt dnf  
GAndrey Brazil COGA dnf  
Val France Orient'alp dnf  
håvard 20år Norway bodø dnf  
Vorob'ev Vladimir Moldova Tiras-Orient dnf  
Björck Bhutan OK Älme dnf  
wangis Sweden OLGY Slayers dnf  
Blomerik England OAS dnf  
Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara dnf  
Mala Sweden Hestra IF dnf  
Eevert97 Finland Kangasala SK dnf  
Gustaf Sweden OK Hällen dnf  
Jonas Ressem Norway Frol IL dnf  
Freddie Sweden dnf  
Markus Allemann Switzerland SKOG dnf  
Antonio Horta Portugal Gafanhori dnf  
joergen Czech Republic SKOB ZLIN dnf  
Soetiss Sweden OK Renen dnf  
Bandyerik Sweden Målilla OK dnf  
Eric Nauru Ultra Boys dnf