Catching Features

4.9 km...

Open:08:00 Aug 27 2010
Close:08:00 Sep 03 2010
Map:/rnd-00ci16o0e8sodfdq9f323g16qb0kri65k1h6q5ci/events/Old Bland/day1/Course06.course
Created by:tastaiwan
Description:
Avg Rating:2.7 / 5.0 (11 votes)

Results

62 official (+16 reruns) 3 comments

1. janands Norway Team Pez And Snapple 22:40  *****
2. Ludvig Eriksson Sweden SNO 22:45  *****
2. Forzza Sweden Motala aif ol 22:45  
4. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 22:46  
5. Steken Sweden IF Rigor 22:53  
6. apnurmee Finland Kalevan Rasti 22:55  
7. go straight Austria OCFF 22:59  
8. Manuel Horta Portugal Gafanhori 23:05  
9. sailormoon Austria SU Klagenfurt 23:08  
10. Grueni Austria Youth Team Austria 23:09  
10. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 23:09  
12. gvtoukc France TSN 23:11  
13. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 23:17  
14. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 23:18  *****
15. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 23:21  
16. Luis M Santos Portugal CPOC 23:24  
17. Bobafett Sweden Attunda OK 23:29  
17. Paul_Sirum Norway Frol IL 23:29  
19. antfor Sweden L-100 IF 23:32  
19. Ljung Sweden IKHP 23:32  
21. Fippe94 Sweden Stora Tuna OK 23:34  
22. Mala Sweden Hestra IF 23:35  
23. Skodak Czech Republic Slavia Liberec Orienteering 23:37  *****
24. Didde Sweden OLGY Slayers 23:38  
25. Trying Sweden 23:41  
26. Gustaf Sweden OK Hällen 23:45  
27. melkerjohansson Sweden OK Orion 23:47  
28. Sleipner Iceland OK Gynge 23:52  *****
29. honzau United States SDO 23:53  
30. Riento Finland Lappeen Riento 23:55  
30. Sylvain Emo France COBS 23:55  
32. jeb France VSO 24:02  *****
32. Tof France Annecy SO 24:02  
34. Tiago Romao Portugal Gafanhori 24:09  
35. Jonas Ressem Norway Frol IL 24:11  
36. Olman Sweden Byasjöns OK 24:14  
37. jean France VSO 24:17  
38. joergen Czech Republic SKOB ZLIN 24:19  *****
39. Freddie Sweden 24:34  
40. Pekka Rantala Finland Suunta-Sepot 24:37  
41. Mariana Moreira Portugal CPOC 24:43  
42. Slava Druzhinin Ukraine Kiev 24:56  
43. Kobrik Czech Republic TATRAN JABLONEC 25:01  
44. Baumann Edouard Switzerland SKOG 25:41  *****
45. Ola Norway Skeid 25:55  
46. LSV Ukraine O-club 26:04  
47. Krasimir Bulgaria Trapezica 26:22  
48. Meissi Finland Lappeen Riento 26:23  
49. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 26:34  *****
50. Vilperi Finland Kalevan Rasti 27:27  
51. Melvin Norway Løten O-lag 27:28  
52. Turdus Sweden OK Älgen 27:55  
53. Linus Sweden 28:54  *****
54. Emiliyan Onoufriev Bulgaria Sever Pleven 30:52  
55. Irina Russian Federation o-sport.ru 31:00  
56. King of Tol Italy www.tyrol2010.com 40:56  
Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL dnf  
tio Pepe Sweden Kalmar dnf  
slavutichd Ukraine O-club dnf  
richi Spain toledo dnf  
Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov dnf  
Markus Allemann Switzerland SKOG dnf