Catching Features

PUT OUT MORE MAPS!

Open:08:00 Feb 25 2008
Close:08:00 Mar 09 2008
Map:/rnd-0iv016o0e8ulu423850000c6bw1avl51bm1ben0rl/events/Eastern Beaver River/day1/Course00.course
Created by:ungsport
Description:
Avg Rating: / 5.0 (0 votes)

Results

72 official (+6 reruns) 2 comments

1. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 21:43  
2. Kristian Vad Denmark Herning OK 21:52  
3. Eskil Norway Raumar OL 21:53  
4. pk Scotland ESOC 22:01  
5. jeschke Austria OLG Stroeck 22:14  
6. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 22:16  
7. Grangren Sweden OLGY Slayers 22:26  
8. Joe Berg Sweden OK Älgen 22:30  
9. Luis M Santos Portugal CPOC 22:35  
10. Vasili Ukraine Kiev 22:44  
10. Örnen Sweden TOK 22:44  
12. Sebastian Ekman Sweden Västvärmlands OK 22:57  
13. Michael Granqvist Sweden OK Ravinen 23:00  
14. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 23:01  
15. PHJ65 Finland SuSe 23:03  
16. Charly Boichut France OK Hällen 23:24  
17. offa Sweden Tuna 23:31  
18. stampfo Italy www.tyrol2010.com 23:38  
19. lasken-kingen Norway Lasken OK 23:40  
20. MagnusH Sweden Frölunda OL 24:23  
21. ittam Sweden IKHP 24:28  
22. mood Sweden Attackpoint Juniors 24:35  
23. Bävern Bhutan Eksjö SOK 24:38  
24. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 24:45  
25. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 24:57  
26. Krami Turkmenistan Dzambul SK 25:12  
27. Ben Sand France viking 25:32  
28. O-Outan France Thai'O 25:34  
29. Tobias J Sweden Åmåls OK 25:39  
30. profa Serbia PD Pobeda 26:16  
31. håkon lt Norway Tynset IF 26:20  
32. Akva Ukraine Odessa 26:47  
33. Ivar osmoen Norway Os IL 26:58  
34. Simon Kappel Sweden Haninge SOK 27:15  
35. MariusG Lithuania OK Ravinen 27:28  
36. Magnus Asmussen Denmark neXus OK 27:39  
37. Erik1234 Sweden Vänersborgs sk 27:59  
38. terka Czech Republic Tatran Jablonec 28:09  
39. Kasper Dinesen Denmark neXus OK 28:15  
40. renarsroze Latvia Ogre OK 28:55  
41. Heller Serbia PD Pobeda 29:01  
42. Kalugin Andrey Russian Federation strogino 30:06  
43. Petar Popunkyov Bulgaria SKO Sliven 30:10  
44. stevegregg United States BAOC 30:11  
45. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 30:16  
46. mjh Australia PO-A 31:17  
47. rogga Sweden polisens if 31:26  
48. malejs Latvia OK Meridians 31:38  
49. Ulrik Nordberg Sweden Bergnäsets AIK 32:57  
50. ewhite United States O-Utah 33:28  
51. Werner Sweden Karpen Suunnistajat 33:43  
52. Frode Norway Hakallestranda 34:47  
53. Jonte82 Sweden söderhamns ok 40:40  
54. mama fon vakzal Czech Republic Tatran Jablonec 41:05  
55. tio Pepe Sweden Kalmar 43:23  
Andigo Sweden OK Nackhe dnf  
Yuriy Ukraine Odessa dnf  
Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team dnf  
sparven Sweden IKHP dnf  
svante Sweden Söderhamns OK dnf  
Kvicken Sweden Forsa Ok dnf  
Chrissi Germany TuS Lübbecke dnf  
Kapa Finland Rastikarhut dnf  
wejo Sweden Småland dnf  
Krasimir Bulgaria Trapezica dnf  
Hans Lundgren Sweden IKHP dnf  
Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers dnf  
Anden Bhutan Eksjö SOK dnf  
mob Canada TOC dnf  
Fippe94 Sweden Stora Tuna OK dnf  
Tomo Sweden OK Skogsvargarna dnf  
Martin Mareš Czech Republic OK Nový Bor dnf