Catching Features

ungdomsstaffetten til skien ok

Open:08:00 Dec 27 2007
Close:08:00 Jan 03 2008
Map:/Vealos/events/Vealos2/day1/Course3.course
Created by:Fraastad
Description:long course on ungdom staffeten til skien ok. ca.3 kilometers. GO Sjur and HaraldH
Avg Rating:4.4 / 5.0 (8 votes)

Results

116 official (+14 reruns) 4 comments

1. L@uri Estonia KJ SK 23:21  *****
2. Rico Denmark St. Binderup OK 23:49  
3. samppoo Finland SK Teurastajat 24:01  
4. Tinski Finland Vehkalahden Veikot 24:10  
5. t0m rYAN Poland OK Computer 24:16  
6. casper Denmark FIF Hillerød 24:18  
7. Timo Sild Estonia OK Võru 24:24  
8. tschive Norway Bækkelagets SK 24:37  
9. sundlof Sweden Gävle OK 24:38  
10. Hunedoara Belarus Vitebsk OC 24:49  
11. Eskil Norway Raumar OL 24:51  *****
12. Kapa Finland Rastikarhut 24:59  
13. iso-ville Finland SK Teurastajat 25:00  
14. Marius Ødum Denmark OK ØST 25:02  
15. sparven Sweden IKHP 25:04  
16. Jens Sweden Furåsens OK 25:05  *****
16. Julien_ France COTS 25:05  
18. BABSY Israel Ramat Hasharon 25:07  
18. R Anderson Canada Ottawa OC 25:07  
20. Blackburn Finland TP 25:15  
21. Örnen Sweden TOK 25:17  
22. the confused Austria ASKÖ Henndorf 25:18  
23. Simon Markendahl Sweden OK Klyftamo 25:20  
24. Steffo Sweden IKHP 25:21  
25. homiedogg Equatorial Guinea Lasken OK 25:23  
26. Grangren Sweden OLGY Slayers 25:24  
27. Sami Norway Freidig 25:25  
28. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 25:26  
29. Masken Sweden OK Linné 25:42  
30. Fredde Sweden nxtg 25:44  
31. Laage Denmark OK Roskilde 26:07  
32. AndersPB Norway Nydalens SK 26:19  *****
33. MagnusH Sweden Frölunda OL 26:20  
34. Claus Bobach Denmark Aalborg OK 26:26  
35. Mariana Moreira Portugal CPOC 26:31  
36. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 26:32  
36. Emma Öberg Sweden OK Hällen 26:32  
38. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 26:35  
39. jeroen.van.der.kleij Belgium hamok 26:54  
40. karkar Switzerland OLV Luzern 26:57  
40. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 26:57  
42. zhaly.kom Czech Republic THC Pener 26:58  
43. lasken-kingen Norway Lasken OK 27:11  
44. Keios Estonia OK Põlva Kobras 27:17  
45. LarZsa Sweden Hestra IF 27:18  
46. teno Uruguay IFK Bombarda 27:20  
47. mahlberger Sweden Hestra IF 27:25  
48. Kalugin Andrey Russian Federation strogino 27:29  
49. Kristian Vad Denmark Herning OK 27:33  
50. Jono Norway Nord-østerdal OK 27:37  
51. PHJ65 Finland SuSe 27:56  
52. Aksy Mexico Ronneby IKH 28:20  
53. pedero Norway Nord-Østerdal OK 28:26  
54. lasken-kristian Norway Tønsberg ol 28:36  
55. Daniel Sweden OK Älgen 28:40  
56. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 28:41  
57. offa Sweden Tuna 28:46  
58. Michael Granqvist Sweden OK Ravinen 28:50  
59. Full Fart Sweden SNO 28:54  
60. svante Sweden Söderhamns OK 28:56  
61. Steffen Germany OC Schwaben 29:00  
62. Luis M Santos Portugal CPOC 29:03  
62. vov. Russian Federation Neitron 29:03  
64. stevegregg United States BAOC 29:07  
64. Wasted Sweden IFK 29:07  
66. Vicko Czech Republic SSU 29:11  
67. Jonte82 Sweden söderhamns ok 29:35  
68. Benjamin Hofmans Belgium ASUB 29:40  
69. Daynee Sweden OLGY Slayers 29:48  
70. Kexet Sweden OL-teamet 29:51  
71. Segisteg Sweden 30:21  
72. Ben Sand France viking 30:31  
73. Joe Berg Sweden OK Älgen 30:38  
74. wejo Sweden Småland 30:53  
75. thomar_seis Italy TST 30:57  
76. ittam Sweden IKHP 31:02  
77. Philipp Koch Germany OC Schwaben 31:17  *****
78. BLegg United States ORCA 31:20  
79. stampfo Italy www.tyrol2010.com 31:58  
80. lillehammerok Norway Lillehammer OK 32:06  
81. gab France vhso 32:39  
82. Eddie Harwood Scotland Moravian 32:50  *****
83. IM Norway OK Linné 32:56  
84. empla Bhutan Eksjö SOK 33:14  
84. Alien Sweden IKHP 33:14  
86. uldis Latvia ibiza 33:31  
87. Ida Mari Norway Kristiansand OK 33:35  *****
87. Krasimir Bulgaria Trapezica 33:35  
89. O-Outan France Thai'O 34:04  
90. jeb France VSO 34:27  
91. rogga Sweden polisens if 34:32  
92. espen"bommern"raastad Norway skien ok 35:04  
93. Alexsa St. Lucia TIT 35:19  
94. miigi Kenya bushtrekkers 36:34  
95. AhnKahn Sweden BroSö OK 36:44  
96. Rochinha Brazil COCAPRI 37:09  
97. Amanda Sweden Lunnervikens OK 37:55  
98. dre Belgium trol 38:37  
99. Rainer Germany OC Schwaben 39:53  
100. LC Sweden Helsingborgs SOK 39:59  
101. tarmoq Estonia LSF Pronoking Team 40:05  
102. jive Czech Republic SK Kotnov Tábor 40:14  
103. Ivar osmoen Norway Os IL 40:42  
104. Renate Germany OC Schwaben 40:58  
105. Sioberg Isle of Man Skåne 44:12  
106. CHUCHI NIETO Spain NAVALCAN 54:10  
107. Wayne Caplinger United States BAOC 58:47  
108. Marte Norway Byaasen 63:10  
109. Nik Weber United States GCO 70:37  
110. ellis.lam New Zealand 117:43  
Gustav Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna dnf  
sindre rh Falkland Islands Tynset IF dnf  
Goodzoo France OTB dnf  
Ludovicy Belgium C.O.liège dnf  
Hans Lundgren Sweden IKHP dnf  
Thomas Bjorkroth Sweden OK Djerf dnf