Catching Features

The other side on Lost-Island

Open:08:00 Dec 11 2007
Close:08:00 Dec 18 2007
Map:/thompsonisland/events/Lost-ön/day1/The other side.course
Created by:Filip_olsson
Description:Samma karta som tidigare tävling men banan ligger på andra sidan..
Avg Rating:2.0 / 5.0 (1 votes)

Results

60 official (+9 reruns) 1 comments

1. Simon Markendahl Sweden OK Klyftamo 22:42  
2. Ivo Kamenarov Bulgaria Stora Tuna OK 22:50  
3. Kristo Estonia www.okilves.ee 22:52  
4. Rosander Philippines OK Tyr 23:00  
5. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 23:02  
6. samppoo Finland SK Teurastajat 23:03  
7. Lee Sweden Södertälje-Nykvarn Orientering 23:04  
7. Fredde Sweden nxtg 23:04  
9. homiedogg Equatorial Guinea Lasken OK 23:13  
10. Ivca Serbia OK DIF 23:14  
11. Kemal Sweden Halmstad OK 23:21  
12. Daniels Sweden Attunda OK 23:25  
13. nilmag Sweden LOK 23:27  
14. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 23:29  
15. Thorne Finland JRV 23:35  
16. sparven Sweden IKHP 23:37  
17. Axxl Sweden Söders SOL 23:40  
18. Grangren Sweden OLGY Slayers 23:46  
19. Örnen Sweden TOK 23:50  
20. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 24:00  
21. PHJ65 Finland SuSe 24:02  
21. Philipp Koch Germany OC Schwaben 24:02  *****
23. Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team 24:03  
24. xent Finland Kangasala SK 24:12  
25. Andersen Sweden IK Gandvik 24:22  
26. Ben Sand France viking 24:38  
27. Kalugin Andrey Russian Federation strogino 24:51  
28. Luis M Santos Portugal CPOC 24:52  
29. rafemu_SPAIN Spain Lorca-o 24:54  
30. Michael Granqvist Sweden OK Ravinen 25:21  
31. iso-ville Finland SK Teurastajat 25:42  
32. Bejmarn Sweden Freluga Farmers 25:46  
33. Gustav Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna 25:58  
34. Jonte82 Sweden söderhamns ok 26:07  
35. Joakim Carlsson Sweden Täby ok 26:12  
36. bzou France Dijon 26:45  
37. Laage Denmark OK Roskilde 27:22  
38. Daynee Sweden OLGY Slayers 27:32  
38. malejs Latvia OK Meridians 27:32  
40. Brzi Slovenia OKB 27:35  
41. Øyvind Løken Norway OK Moss 27:50  
42. Mellbye Norway Compass Club 28:03  
43. Aksy Mexico Ronneby IKH 28:12  
44. fasodes Ukraine Odessa 28:52  
45. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 28:57  
46. Mariana Moreira Portugal CPOC 28:58  
47. Alex Börjesson Sweden OK Skogsfalken 29:23  
48. Rainer Germany OC Schwaben 31:09  
49. Chy Nick Ukraine Odessa 33:21  
50. Duxas Sweden Tormestorps IF 35:06  
51. Krasimir Bulgaria Trapezica 35:09  
52. tarmoq Estonia LSF Pronoking Team 36:30  
thomar_seis Italy TST dnf  
Kvicken Sweden Forsa Ok dnf  
rogga Sweden polisens if dnf  
zhaly.kom Czech Republic THC Pener dnf  
Kapa Finland Rastikarhut dnf  
Claus Bobach Denmark Aalborg OK dnf  
Axwell Sweden O^2 dnf  
Peter Iceland H.U.O dnf