Catching Features

njut av brödet - day 2

Open:08:00 Oct 04 2007
Close:08:00 Oct 11 2007
Map:/njut av brödet/events/njut av brödet/day1/Course1.course
Created by:Lee
Description:same map, easy course but fun!
Avg Rating:3.0 / 5.0 (2 votes)

Results

124 official (+15 reruns) 2 comments

1. MuHbl4 Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 12:44  
2. not in game anymore Virgin Islands ... 12:50  
3. Rico Denmark St. Binderup OK 12:51  
4. L@uri Estonia KJ SK 13:02  
5. samppoo Finland SK Teurastajat 13:18  
6. the confused Austria ASKÖ Henndorf 13:21  
7. Aakoo Finland 13:22  
7. Daniels Sweden Attunda OK 13:22  
9. Hingara Sweden Linköpings OK 13:23  
10. marcusm Sweden Sävedalens AIK 13:32  
10. casper Denmark FIF Hillerød 13:32  
12. Robin.L Sweden FK Göingarna 13:33  
13. Kapa Finland Rastikarhut 13:37  
14. mkietis Latvia Ozons 13:40  
15. Jonatan Estonia OK Võru 13:43  
16. Eugenio Carvalho Portugal .COM 13:45  
17. rutten Norway NTNUI 13:47  
18. PerØyvind Norway OK Moss 13:48  
19. Kemal Sweden Halmstad OK 13:52  
20. Kvicken Sweden Forsa Ok 13:54  
21. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 13:56  
22. Andersen Sweden IK Gandvik 14:00  
23. Ivo Kamenarov Bulgaria Stora Tuna OK 14:07  
24. R Anderson Canada Ottawa OC 14:08  
25. Masken Sweden OK Linné 14:12  
26. eran segal Israel o.k. lev hsharon 14:13  
27. Hunedoara Belarus Vitebsk OC 14:14  
28. renarsroze Latvia Ogre OK 14:23  
28. Jens Sweden Furåsens OK 14:23  
30. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 14:24  
31. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 14:28  
32. PHJ65 Finland SuSe 14:33  
33. toeffetom Norway Fart ok 14:35  
34. Johanr Sweden GMOK 14:37  
35. Michol Libya 14:38  
35. Jaagup Estonia OK Võru 14:38  
37. Valentino Rossi Libya Stora Tuna OK 14:42  
38. (lime) Sweden Sanda Beavers 14:52  
39. Soeren Loesch Germany USV Jena 15:00  
40. Pim France HVO 15:15  
41. AndersPB Norway Nydalens SK 15:16  
42. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 15:23  
43. David Saianda Portugal Gafanhori 15:45  
44. Nils Rolf Owensjö Sweden Åstrandens IF 15:53  
45. Rosander Philippines OK Tyr 15:54  
46. Bejmarn Sweden Freluga Farmers 16:00  
47. hampus Sweden FK Göingarna 16:12  
48. zhaly.kom Czech Republic THC Pener 16:17  
49. Mariana Moreira Portugal CPOC 16:25  
50. lasken-kristian Norway Tønsberg ol 16:27  
50. dre Belgium trol 16:27  
52. Valverde Sweden OK Hällen 16:48  
53. skimber United Kingdom DVO 16:52  
54. Luis M Santos Portugal CPOC 16:56  
55. Jadir Brazil COC 17:14  
56. Simon Markendahl Sweden OK Klyftamo 17:20  
57. Pontus Lamberg Sweden L-100 if 17:26  
58. Eddie Harwood Scotland Moravian 17:49  *****
59. Daniel Raposo Portugal COALA 17:55  
60. Ben Sand France viking 18:00  
61. fasodes Ukraine Odessa 18:25  
62. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 18:31  
63. loftinsulation United Kingdom KERNO 18:49  
64. Ludvig Eriksson Sweden SNO 19:09  
65. henrik jonsson1 Sweden OK Älgen 19:15  
66. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 19:16  
67. Linus Ericson Sweden SNO 19:30  
68. offa Sweden Tuna 19:44  
69. Bempa Sweden OK Renen 19:47  
70. Tomas Lundström Sweden OK Hällen 20:02  
71. profa Serbia PD Pobeda 20:12  
72. Philipp Koch Germany OC Schwaben 20:39  *****
73. Elder Guerreiro Portugal SRSP Gafanhoeira 20:47  
74. Marre92 Sweden OK Rodhen 20:50  
75. MagnusH Sweden Frölunda OL 21:03  
75. BLegg United States ORCA 21:03  
77. chlotte Sweden IFK Lidingö sok 23:00  
78. nuno rebelo Portugal ori-estarreja 23:05  
79. nacho rubio Spain ALCON 23:07  
80. OrjanC Sweden OK Skogsfalken 23:46  
81. Ulrik Nordberg Sweden Bergnäsets AIK 23:54  
82. Vivvan Finland Helsingin Suunnistajat 23:56  
83. Alexsa St. Lucia TIT 24:42  
84. LC Sweden Helsingborgs SOK 24:46  
85. Irene Switzerland OLG Säuliamt 24:58  
86. Chrizz Germany Planeta Radebeul 24:59  
87. Chy Nick Ukraine Odessa 26:19  
88. colby United States ptoc 26:34  
89. Fabio Solagaistua Brazil Kaapora Orientaçao Clube 27:12  
90. Brožík Czech Republic TJ TURNOV 27:38  
91. Frode Norway Hakallestranda 29:10  
92. Krasimir Bulgaria Trapezica 29:17  
93. Canofre Brazil NATURA CO 30:49  
94. andronkuls Latvia Ziemelkurzeme 32:35  
95. MagnusIrestig Sweden Stigfinnarna 36:10  
96. KaiserChief Austria ASKÖ Henndorf 37:14  
97. Chris McCartney United Kingdom Octavian Droobers 37:45  
98. Åke Sweden Forsa OK 39:54  
99. all Sweden VBOL 44:53  
Krügerol Germany OK Ravinen dnf  
Sugvaldsen Norway Nydalens SK dnf  
Erik M Sweden Ok Nolaskogsarna dnf  
sjokan Sweden Täby dnf  
Eirik hj Norway Røyken o-lag dnf  
Simi Vatican City OK Kullingshof dnf  
sparven Sweden IKHP dnf  
Tyra OL Sweden Södertälje Nykvarn Orientering dnf  
Jukkis Finland Hiidenkiertäjät dnf  
Axxl Sweden Söders SOL dnf  
Yorkie Sweden Katrineholms OK dnf  
Maty Czech Republic SK Kamenice dnf  
lasken-kingen Norway Lasken OK dnf  
PrescotSr United States SMOC dnf  
rogga Sweden polisens if dnf  
Karl D Sweden OL-Teamet dnf  
Rixel Isle of Man L0ng Runn3r$ dnf  
Steffo Sweden IKHP dnf  
Dani D Spain Oros dnf  
uldis Latvia ibiza dnf  
nicoludo Belgium C.O.Liège dnf  
Patrik Wennberg Sweden Skattkärrs IF dnf  
MatteA Virgin Islands OK Tisaren dnf  
Hallmen Sweden OL4 dnf  
Fredde Sweden nxtg dnf