Catching Features

test

Open:22:00 Jun 25 2007
Close:06:45 Jul 11 2007
Map:/Martin test/events/Martin test/day1/Course0.course
Created by:Marre92
Description:A easy course Winnertime approximately 14-15 min
Avg Rating:1.2 / 5.0 (5 votes)

Results

96 official (+9 reruns) 4 comments

1. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 15:09  
2. Andersen2 Hong Kong IK Gandvik 15:18  
3. hamilton Sweden OK Linné 15:21  
4. Jimmey Norfolk Island Foo Fighters 15:39  
5. samppoo Finland SK Teurastajat 15:50  
6. Vojcek Czech Republic SSU 15:51  
7. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 16:18  
8. andy Sweden Linköpings OK 16:22  
9. BABSY Israel Ramat Hasharon 16:25  
10. fabio Tibet Attackpoint Juniors 16:58  
11. Anirahtak Belgium ARDOC 17:13  
12. juju France csmr 17:21  
13. S.Tisell Sweden IK Stern 17:30  *****
14. Edik Czech Republic BambusovyHustnik.cz 17:35  
15. PerØyvind Norway OK Moss 17:41  
16. jeb France VSO 17:45  
17. mike magic Sweden OK Linné 17:48  
18. niclas nielsen Denmark Mariager Fjord OK 17:54  
19. zhaly.kom Czech Republic THC Pener 18:05  
20. françoisjoly France TAD 18:35  
21. Kvicken Sweden Forsa Ok 18:51  
22. offa Sweden Tuna 18:53  
23. olive France esat 18:55  
24. Ramsey United States OK Kåre 19:06  
25. repower Switzerland - 19:14  
26. Freddy Henkes Belgium ARDOC 19:22  
27. hampus Sweden FK Göingarna 19:24  
28. Robin.L Sweden FK Göingarna 19:27  
29. Domi Koch Switzerland OLV Baselland 19:31  
30. Forney New Zealand PAPO 19:34  *****
31. Tof France Annecy SO 19:46  
32. mundopsis Lithuania Virentas 20:02  
33. Yuriy Ukraine Odessa 20:08  
34. profa Serbia PD Pobeda 20:20  
35. iso-ville Finland SK Teurastajat 20:24  
36. Nedcar Belgium ARDOC 20:25  
37. segal Israel lev hasharon 20:30  
38. Chris McCartney United Kingdom Octavian Droobers 20:35  
39. PEDRO SUCH Brazil coc 20:52  
40. Gustav Boquist Sweden IK Uven 21:14  
41. Eduards Latvia A2 21:16  
42. Alm Sweden Främmestads IK 21:18  
43. Nelson Graça Portugal CPOC 21:22  
44. Börjeson Sao Tome & Principe Ryda SK 21:36  
45. Jaagup Estonia OK Võru 21:48  
46. Orienterik Norway NTNUI 22:22  
47. Chy Nick Ukraine Odessa 22:23  
48. Schani Austria ASKÖ Henndorf 22:32  
49. rb92 Austria OLC Wienerwald 22:39  
50. Jakob Schach Germany OC Schwaben 22:43  
51. Dicky Mooij Netherlands Argus 22:54  
52. Kapa Finland Rastikarhut 23:38  
53. MagnusIrestig Sweden Stigfinnarna 24:29  
54. Jukkis Finland Hiidenkiertäjät 25:23  
55. Mariana Moreira Portugal CPOC 25:53  
56. Vairus Latvia Riga 26:01  *****
57. Irene Switzerland OLG Säuliamt 27:04  
58. PHJ65 Finland SuSe 27:42  
59. LC Sweden Helsingborgs SOK 27:46  
60. PrescotSr United States SMOC 28:37  
61. nacho rubio Spain ALCON 29:35  
62. rogga Sweden polisens if 30:40  
63. Pakhtakor Russian Federation Neitron 31:54  
64. fasodes Ukraine Odessa 33:16  
65. freddyg Togo guy 46:50  
OL1 Austria Ulricehamns OK dnf  
Jamie New Zealand PAPO dnf  
Erik M Sweden Ok Nolaskogsarna dnf  
Luis M Santos Portugal CPOC dnf  
Sabro Switzerland OLV Baselland dnf  
alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop dnf  
Gustav Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna dnf  
Hunedoara Belarus Vitebsk OC dnf  
Akva Ukraine Odessa dnf  
Karl Axel Larsson Sweden OK N dnf  
Marius Ødum Denmark OK ØST dnf  
Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team dnf  *****
VoiToi Czech Republic ToiToi Team dnf  
stevegregg United States BAOC dnf  *****
Jacksson Sweden Gävle OK dnf  
MrHenz Estonia OK Võru dnf  
Ivo Kamenarov Bulgaria Stora Tuna OK dnf  
Eugenio Carvalho Portugal .COM dnf  
Philipp Koch Germany OC Schwaben dnf  
frigolit China Kristinehamns OK dnf  
chiller Austria ASKÖ Henndorf dnf  
John Sjoqvist Sweden Linkopings OK dnf  
Jens Jenkins Sweden Lerums SOK dnf  
GELSON COGA Brazil COGA dnf  
name Bhutan dnf  
Karl D Sweden OL-Teamet dnf  
*Bob H* Great Britain WCOC dnf  
orienterings proffset Sweden Hestra IF dnf  
Dynamo Golunka Sweden Lunds OK dnf  
Nils Rolf Owensjö Sweden Åstrandens IF dnf  
fkg Sweden FK Göingarna dnf