Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | | dnf | | | |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | | dnf | | | |
Bunketorp Ski-O Long | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Pijnven Noord | | dnf | | | |
LE MEGA SPRINT | | 2:42 | 148 / 172 |
| |
Testudinella | | dnf | | | |
Heliophrya | | dnf | | | |
[HS-Tour] E5 Holmåsa - Middle | | 64:39 | 121 / 174 |
| |
UpplandsOL!! Day2, Middle | | dnf | | | |
Klurig E3 middle | | dnf | | | |
Klurig E2 Forest sprint | | 20:48 | 119 / 195 |
| |
Klurig E1 | | dnf | | | |
go hard or go home! | | 37:13 | 76 / 109 |
| |
[Ultima] Pavia Leste E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Altered random - Long | | dnf | | | |
[OCAD] E4 Lunsen, Middle Final | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
[OCAD] Lunsen E3, Night [HARD!] | | 25:02 | 29 / 128 |
| |
[OCAD] E2 Lunsen, Middle | | 23:56 | 56 / 181 |
| |
[OCAD] E1 Lunsen, Prolog | | 20:26 | 120 / 241 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 13:42 | 52 / 365 |
| |
bedrich cup last stage | | dnf | | | |
bedrich cup no2 | | 16:55 | 28 / 95 |
| |
Automatic Puppy | | 29:01 | 50 / 132 |
| |
(ocad)Lucomagno1 Night | | dnf | | | |
| 2 | 16:48 | 42 / 159 |
| |
(Ocad) ~ [OlsenSchive] | | 14:28 | 61 / 233 |
| |
Middle | | 20:01 | 52 / 171 |
| |
| 2 | 19:22 | 45 / 198 |
| |
2k Short | | dnf | | | |
Nygrund 2.0 - Long | | 53:19 | 89 / 128 |
| |
Nygrund 1.0 - Middle | | 25:56 | 105 / 206 |
| |
Kolmården forest sprint | | 20:04 | 60 / 215 |
| |
Asplanchna | | dnf | | | |
Lerbæk | | 31:12 | 31 / 145 |
| |
Easy with that egg Sprint | | 19:28 | 68 / 241 |
| |
(OCAD) Hole-y Hell | | dnf | | | |
(OCAD) Civezzano 2 | | dnf | | | |
1.6k Short | | dnf | | | |
NAOC Model | | 45:46 | 170 / 232 |
| |
| 2 | 32:03 | 135 / 315 |
| |
hahahahah | | 9:07 | 151 / 183 |
| |
Las Tuerces - Long and short | | 55:43 | 194 / 253 |
| |
Bot Fiena 2003 2 | | 32:19 | 145 / 190 |
| |
Bot Fiena 2003 | | 52:06 | 36 / 162 |
| |
Closterium | | dnf | | | |
Ultimate Randoms - E2 | | dnf | | | |
[ocad] äktatorpet 2 | | 15:25 | 142 / 213 |
| |
[ocad] äktatorpet | | dnf | | | |
| 2 | 27:08 | 226 / 332 |
| |
| 3 | 16:29 | 104 / 332 |
| |
Hallo | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Las Tuerces/Rock(s) the night | | dnf | | | |
Lepanmaa Middle | | dnf | | | |
Everettwood - | | dnf | | | |
Sprint | | 17:53 | 39 / 122 |
| |
[OCAD] Stigtomtakavlen Night | | 27:47 | 91 / 196 |
| |
Running on Rooftops | | dnf | | | |
[OCAD] Nice Hill Middle | | 30:42 | 49 / 162 |
| |
[OCAD] Nice Hill Long | | 34:20 | 36 / 160 |
| |
nakna tjejen | | dnf | | | |
pucko | | dnf | | | |
[OCAD] Nice Hill Prolog | | 15:02 | 32 / 208 |
| |
[ocad] EC2008_sprint | | 7:57 | 94 / 256 |
| |
Six Days Tyrol Training | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
sprint10 | | dnf | | | |
sprint6 | | 10:52 | 24 / 107 |
| |
sprint5 | | 15:46 | 72 / 132 |
| |
sprint3 | | dnf | | | |
sprint2 | | dnf | | | |
sprint1 | | 15:01 | 68 / 154 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th | | dnf | | | |
founddeadinforrest | | 25:14 | 30 / 109 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 4 | | 31:19 | 102 / 207 |
| |
Binneberg 5 | | 33:50 | 111 / 186 |
| |
Ski-o | | 15:05 | 20 / 197 |
| |
[ROCAD]grassy | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Creag Mhic | | 29:46 | 57 / 176 |
| |
[Random] SVM course | | 50:46 | 35 / 99 |
| |
Binneberg 3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Binneberg 2 | | 26:13 | 78 / 225 |
| |
Binneberg 1 | | 28:57 | 102 / 247 |
| |
Tour de Elx - Skien E3 | | 29:05 | 80 / 286 |
| |
Siderocelis | | dnf | | | |
Vidingsjö Night Long | 2 | dnf | | | |
Vidingsjö by Night Prologue | 2 | 10:17 | 86 / 245 |
| |
Suloinen | | dnf | | | |
Binneberg Prologue | | 17:39 | 85 / 295 |
| |
fat bird | 2 | dnf | | | |
Kummallinen | | 30:04 | 21 / 130 |
| |
Zudoku 1 | | dnf | | | |
[TAT] Kjölen | | dnf | | | |
para brasil | | 24:00 | 41 / 107 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Night | | dnf | | | |
[OCAD] Portugal O-Training | | 31:17 | 29 / 217 |
| |
(OCAD) Teisko NE Short | | 23:57 | 44 / 164 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E1 | | 44:51 | 72 / 183 |
| |
[OCAD] Djupviken 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Djupviken 2,4 km | | 27:26 | 56 / 183 |
| |
Ojersjoe again 3 | | 28:12 | 34 / 103 |
| |
Oversjoe again 2 | | 17:26 | 26 / 145 |
| |
Ojersjoe again | | 33:40 | 55 / 124 |
| |
Ojersjoe | | dnf | | | |
Ojersjoe 1 | | 43:06 | 98 / 196 |
| |
| 2 | 34:37 | 47 / 249 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 | | 41:48 | 99 / 165 |
| |
[OCAD] Mylly-Tyry Night2 | | dnf | | | |
[ocad] Äktorpet East | | 20:57 | 40 / 217 |
| |
[OCAD] Idrefjall | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Svartvatnet sprint | 2 | 9:26 | 53 / 249 |
| |
[World Cup] Final Sprint | 2 | dnf | | | |
[FIN10] E1 Pöylä Short | | 22:04 | 123 / 248 |
| |
[rocad] Juune Long | | dnf | | | |
[rocad] Juune | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[Super Sprint Denmark] 2.Leg | | 12:20 | 29 / 127 |
| |
[Super Sprint Denmark] 1.Leg | | dnf | | | |
Koitiata Tribute Series 5 | | dnf | | | |
[ROCAD] Ardwane (day) | | 38:53 | 16 / 101 |
| |
[OCAD] E4 Tour de Sweden, Sprint | | 13:13 | 34 / 213 |
| |
[OCAD] E3 Tour de Sweden, Middle | | 24:02 | 74 / 165 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] E2 Tour de Sweden, Middle | | 24:07 | 21 / 198 |
| |
[OCAD] E1 Tour de Sweden, Sprint | | 13:21 | 84 / 268 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Rocad - Neager 3 | | 31:35 | 25 / 100 |
| |
Rocad - Neager 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Rocad - Neager 1 | | 18:27 | 37 / 149 |
| |
Rocad - Jeager 3 | | 29:43 | 41 / 97 |
| |
Rocad - Jaeger 2 | | 21:26 | 25 / 119 |
| |
Rocad - Jaeger 1 | | 19:58 | 57 / 147 |
| |
| 2 | 17:37 | 36 / 174 |
| |
[WC-Training] Saskatchewan | | 78:06 | 28 / 118 |
| |
Cup 3 | | dnf | | | |
| 2 | 29:40 | 19 / 155 |
| |
[ocd] City spint | | 24:16 | 9 / 122 |
| |
[ROCAD] Rosthorne Middle | | 23:58 | 20 / 158 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] JWOC 2007 Australia | | dnf | | | |
[OCAD] Sunshine Series 4 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[Ocad] Sunshine series 3 | | 23:51 | 83 / 218 |
| |
[SprintCup]#4 Grönnåsen | 2 | 16:22 | 117 / 322 |
| |
Put out more comps | | dnf | | | |
Let Me Win | | 18:50 | 40 / 133 |
| |
[SkiO][ROCAD] Skinnheisætra SW2 | | 56:16 | 28 / 100 |
| |
Mini Forest | | 8:21 | 28 / 174 |
| |
[World Cup] Tarrywile | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup] Creag Mhic Chailein2 | | 21:30 | 45 / 252 |
| |
[World Cup] Creag Mhic Chailein | | 43:23 | 50 / 157 |
| |
[OCAD] Ludvika 2 | | 26:35 | 86 / 265 |
| |
Steep long Random | | dnf | | | |
Modified Random | | dnf | | | |
| 2 | 83:38 | 35 / 108 |
| |
(OCAD)Raastad Buskene | | 15:24 | 55 / 114 |
| |
[SkiO][ROCAD] Skinnheisætra SW | | 49:20 | 42 / 108 |
| |
[OCAD] Ludvika 1 | | 29:37 | 106 / 291 |
| |
[ocad]Sega di ala - Prolog | | 11:34 | 55 / 149 |
| |
[ROCAD] Skinnheisætra night 2 | | dnf | | | |
[ROCAD] Skinnheisætra night | | dnf | | | |
[SkiO][ROCAD] Skinnheisætra 4km | | 54:12 | 77 / 127 |
| |
[OCAD] Foret d'Agre - NE | | 41:27 | 75 / 174 |
| |
Hard random | | dnf | | | |
Glbal Warming | | dnf | | | |
[OCAD] kivivuorinw day 2 | | 25:10 | 102 / 195 |
| |
[ROCAD] Museseter Summer Sprint | | 23:47 | 49 / 134 |
| |
[SkiO][ROCAD] Museseter Middle | | 55:43 | 47 / 101 |
| |
RoR-Cup Hudson Valley | | dnf | | | |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.5km | | 24:02 | 76 / 191 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km | | 23:42 | 97 / 251 |
| |
Mount Kendall | | dnf | | | |
[OCAD] Foret d'Agre | | dnf | | | |
RoR-Cup Torpaskogen SW | | dnf | | | |
RoR-Cup Erma Bluffs | | dnf | | | |
RoR-Cup Torpaskogen SE | | dnf | | | |
RoR-Cup Erma Bluffs | | dnf | | | |
Labyrint race | | 2:06 | 56 / 105 |
| |
| 2 | 1:33 | 26 / 179 |
| |
[OCAD] Hestmyra North-East | | 54:30 | 98 / 212 |
| |
[OCAD] Kivivuorinw | | 30:23 | 52 / 123 |
| |
SUPER Sprint | | 3:56 | 36 / 124 |
| |
[OCAD] Rensåsen super sprint 2 | | dnf | | | |
| 2 | 15:52 | 14 / 125 |
| |
Walker Sprint | | 18:35 | 53 / 156 |
| |
stage 2 | | dnf | | | |
downhill | | 9:41 | 10 / 140 |
| |
| 2 | 11:06 | 53 / 178 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 3 | | 9:37 | 118 / 172 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 2 | | dnf | | | |
2008 M16 Middle Italian Champs 1 | | 9:40 | 81 / 192 |
| |
NEW RANDOM SERIES | | dnf | | | |
Chestmount 3-Days - Day 3 | | 29:53 | 72 / 104 |
| |
Chestmount 3-Days - Day 1 | | 20:28 | 40 / 118 |
| |
[ROCAD] Rassetasslia 2 | | dnf | | | |
[Ocad]kivimaki | | 28:11 | 58 / 116 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SE | | 16:50 | 50 / 266 |
| |
| 2 | 15:58 | 49 / 357 |
| |
| 3 | 17:18 | 88 / 357 |
| |
the green area | | 13:36 | 6 / 74 |
| |
[O-ringen 2009] Klacksjön N 2 | | 30:14 | 65 / 246 |
| |
| 2 | 30:15 | 83 / 317 |
| |
[ROCAD] Føggelhaugen Long | | 68:16 | 24 / 41 |
| |
[ROCAD] Rassetasshaugen Short | 2 | 18:18 | 71 / 180 |
| |
[OCAD] NEW tripple-map-mix | | 27:49 | 64 / 132 |
| |
[Rocad] Badlands - Night | | dnf | | | |
[OCAD] tripple-map-mix | | 33:55 | 27 / 109 |
| |
[ROCAD] Sioberg 1.4 | | 21:45 | 44 / 119 |
| |
| | 35:41 | 72 / 117 |
| |
sprint | | 19:35 | 84 / 153 |
| |
| 2 | 9:37 | 7 / 200 |
| |
and the next one... | | 26:38 | 17 / 64 |
| |
[OCAD] sörsjön | | 30:56 | 30 / 92 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Krusakullen Long | | 51:43 | 53 / 114 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Culbin Middle2 | | dnf | | | |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Night | | 28:38 | 61 / 131 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Long | | 45:29 | 72 / 132 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Mid.. | | 24:09 | 111 / 184 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Culbin Middle1 | | 30:45 | 61 / 212 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Middle | | 21:41 | 75 / 235 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Night | | 54:51 | 72 / 143 |
| |
pmm6 (night) | | dnf | | | |
F-rocad | | 21:48 | 90 / 205 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SV | 2 | 32:57 | 227 / 399 |
| |
[OCAD]HÖGBO 2.1 KM | 2 | 26:25 | 152 / 291 |
| |
[OCAD]HÖGBO 1.8 KM | 2 | 16:45 | 108 / 402 |
| |
[ROCAD] Former training map | 2 | 19:25 | 95 / 233 |
| |
Test and Comment | | dnf | | | |
Monte Bernadia 1 | | 25:41 | 60 / 153 |
| |
elit competition | | dnf | | | |
Januari Cup 1 | | 31:46 | 68 / 169 |
| |
[OCAD] Albogasprinten | | 15:30 | 67 / 253 |
| |
Närke Night | | 52:08 | 65 / 150 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft7 | | 21:15 | 124 / 183 |
| |
[OCAD] Ramlaklint | | 28:59 | 54 / 244 |
| |
S3D Day 1 - Sprint | | 26:19 | 96 / 220 |
| |
Four Seasons - Spring | | dnf | | | |
Cupa CRONOS Barlad | | dnf | | | |
Lichfizlford Day 1 race 00 | | dnf | | | |
Chestnut Middle 2 | | 28:22 | 51 / 134 |
| |
[OCAD] Fjellseter West | | 21:14 | 81 / 130 |
| |
[RANDOM] Winter Special 3 | | dnf | | | |
[RANDOM] Winter Special 2 | | 15:34 | 46 / 114 |
| |
[RANDOM] Winter Special 1 | | dnf | | | |
OCAD Fjellseter | | 20:29 | 121 / 182 |
| |
[RANDOM] Losing Touch, Middle | | 37:26 | 24 / 78 |
| |
Mt. Laurie Winter-O Preview | | 16:32 | 120 / 236 |
| |
[CFR]3.1k Perfect Orientering | | dnf | | | |
Climbing is funny | | 19:34 | 76 / 130 |
| |
Fences | | 13:50 | 69 / 148 |
| |
[SKI-O] Spasskoye Day1 Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Belgium 3-days St.2 Night | | dnf | | | |
[OCAD]Belgium 3-days St.1 Night | | dnf | | | |
Allstonburg 2 Days- day 1 | | dnf | | | |
5R - Watertownborough | | dnf | | | |
5R - Charlesford | | 40:52 | 17 / 71 |
| |
5R - Quincytown | | 28:06 | 61 / 141 |
| |
5R - Beaverford | | 53:01 | 68 / 145 |
| |
[ROCAD] Xmas Cup - day 7 of 7 | | 36:56 | 84 / 145 |
| |
Gothenburg Height-O - Short | | dnf | | | |
[OCAD] Tour De Santa C2 | | 28:46 | 74 / 202 |
| |
[RANDOM] Xmas Cup - day 6 of 7 | | dnf | | | |
[OCAD] Tour De Santa | | 22:19 | 84 / 247 |
| |
[ROCAD] Xmas Cup - day 4 of 7 | | dnf | | | |
[OCAD] Ånnaboda Middle | 2 | 31:22 | 174 / 360 |
| |
[ROCAD] 3-days Sprint | | 20:08 | 140 / 244 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp S | | 43:29 | 96 / 211 |
| |
[OCAD] Voxna Short | | 25:01 | 82 / 207 |
| |
[O-Ringen 2009] Branteberg | | 35:15 | 112 / 200 |
| |
Hökensås Semesterbyn 2 | | dnf | | | |
Hökensås Semesterbyn 1 | | dnf | | | |
OCAD Siitama SW 2 | | 21:11 | 68 / 124 |
| |
Atkan 4 [OCAD] | | 31:38 | 57 / 114 |
| |
Aktan 3 [OCAD] | | 15:42 | 20 / 140 |
| |
Aktan Middle 2[OCAD] | | 31:17 | 94 / 132 |
| |
Aktan Middle [OCAD] | | 26:07 | 81 / 169 |
| |
MicrOrienteering | | 25:06 | 55 / 107 |
| |
[untitled] | | 9:59 | 79 / 178 |
| |
Routechoise-test | | dnf | | | |
[O-Ringen Stage5] Ludvika | | dnf | | | |
[OCAD] Super Bernardia | | dnf | | | |
Square Park - Night Sprint New! | | 18:01 | 42 / 118 |
| |
Bones | | 12:41 | 39 / 120 |
| |
Fantasy city sprint | | 20:43 | 85 / 201 |
| |
CURSA ANDORRA | | dnf | | | |
Short forest sprint | | 22:55 | 87 / 147 |
| |
S:t Anna Cup 1 | | 18:40 | 94 / 171 |
| |
The Toffee Mould 2 | | dnf | | | |
The Toffee Mould 1 | | 25:29 | 57 / 135 |
| |
[OCAD]sankt anna | | 30:08 | 90 / 158 |
| |
| 2 | dnf | | | |
HC I | | dnf | | | |
HC model event | | 7:35 | 43 / 168 |
| |
Safari Race | | 23:05 | 85 / 177 |
| |
montlosier | | 46:04 | 33 / 80 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 2 | | dnf | | | |
L@uri's Velkeris Cup stage 1 | | 33:37 | 76 / 213 |
| |
test: low-density | | 10:36 | 45 / 139 |
| |
arhdman.... | | 57:06 | 30 / 98 |
| |
[OCAD]Björke Stage 31 | | dnf | | | |
Lakken | | 14:53 | 24 / 94 |
| |
Hummelfoten | | 15:50 | 42 / 124 |
| |
[OCAD]Björke Stage 30 | | dnf | | | |
Random 1 | | dnf | | | |
Arhimandritskoe | | 16:11 | 64 / 96 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 4 new | | 16:18 | 44 / 105 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 3 | | 18:08 | 27 / 127 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 2 | | 13:35 | 82 / 173 |
| |
[OCAD] Mini Sprint 2 | | 13:07 | 44 / 95 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 1 | | 10:02 | 39 / 201 |
| |
[OCAD]Björke Stage 29 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 25 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 24 | | 33:01 | 57 / 128 |
| |
[OCAD]Björke Stage 23 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 22 | | 25:27 | 64 / 131 |
| |
Super Sprint Tour 9 | | 21:10 | 71 / 121 |
| |
Super Sprint Tour 8 | | 17:36 | 77 / 118 |
| |
Super Sprint Tour 7 | | 14:37 | 20 / 137 |
| |
Super Sprint Tour 6 | | 33:50 | 71 / 97 |
| |
Super Sprint Tour 5 | | 35:46 | 61 / 139 |
| |
Super Sprint Tour 4 | | 40:54 | 36 / 95 |
| |
[OCAD]Björke Stage 21 | | 38:31 | 92 / 135 |
| |
Hinderbanan | | 22:06 | 48 / 124 |
| |
Super Sprint Tour 3 | | 27:22 | 107 / 170 |
| |
Super Sprint Tour 2 | | 12:23 | 126 / 189 |
| |
Super Sprint Tour 1 | | 44:08 | 76 / 170 |
| |
Northern Halifax, Day1 | | 20:55 | 56 / 87 |
| |
Lower Luther | | dnf | | | |
Steep | | dnf | | | |
Middle in Sullivantownberg | | dnf | | | |
Fulton Race | | 41:16 | 40 / 77 |
| |
Random sprint | | 17:38 | 44 / 103 |
| |
Sealand Short | | dnf | | | |
| 2 | 34:39 | 45 / 121 |
| |
[OCAD] Ils Aults Night Sprint | | 18:39 | 70 / 147 |
| |
| 2 | 12:26 | 30 / 173 |
| |
[OCAD] Ils Aults Middle | | 44:36 | 92 / 148 |
| |
Sch[Random2] 1.8k | | 24:19 | 52 / 121 |
| |
O-Quiz 2 | | 29:21 | 69 / 148 |
| |
Random Short 2 | | 33:24 | 70 / 106 |
| |
[OCAD]WOC 2009 Training | | 34:48 | 138 / 199 |
| |
[OCAD]Björke Stage 11 | | 31:51 | 59 / 145 |
| |
O-Training | | dnf | | | |
| 2 | 85:26 | 44 / 104 |
| |
Random Short | | 22:28 | 36 / 137 |
| |
Steep Random | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 10 | | dnf | | | |
Real map short | | 23:43 | 32 / 115 |
| |
[OCAD]Björke Stage 9 | | 23:34 | 72 / 161 |
| |
[random] Sprint | | 38:00 | 44 / 133 |
| |
Northern Eliotwood Run | | 16:34 | 76 / 138 |
| |
(OCAD) Wintervalley Stage 2 | | 57:56 | 63 / 105 |
| |
Beauchamp Sprint | | 20:42 | 96 / 187 |
| |
Mason by night | | 44:12 | 39 / 79 |
| |
(OCAD)Wintervalley Stage 1 | | 34:01 | 49 / 117 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 4 | | 49:15 | 51 / 88 |
| |
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] | | 23:01 | 62 / 171 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 3 | | 33:58 | 71 / 116 |
| |
Ofenpass Sprint | | 27:09 | 112 / 205 |
| |
[OCAD]Björke Stage 8 | | 31:20 | 80 / 151 |
| |
[OCAD]Björke Stage 7 | | 27:15 | 35 / 156 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan Stage 2 | | dnf | | | |
Skärmfrossan 4-days Stage 1 | | 14:05 | 64 / 204 |
| |
[OCAD]Björke Stage 6 | | 47:39 | 69 / 145 |
| |
Open land Random.. | | dnf | | | |
Open land Random | | 26:47 | 74 / 150 |
| |
[OCAD]Björke Stage 5 | | 38:58 | 34 / 159 |
| |
Sch[Random] 2.1k | | 31:46 | 62 / 147 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 4 | | dnf | | | |
Tynne Steep 3days stage 3 | | 74:51 | 20 / 81 |
| |
Pchelka Steep | | 41:30 | 82 / 156 |
| |
[random] Sprint | | 22:52 | 75 / 149 |
| |
[OCAD]Björke Stage 3 | | 51:40 | 77 / 168 |
| |
Tynne steep 3days stage 2 | | 33:15 | 68 / 138 |
| |
Hawes 3 Day, day 2 | | 38:38 | 59 / 90 |
| |
Hawes 3 Day, Day 1 | | 19:11 | 95 / 138 |
| |
Fantasy sprint | | 14:28 | 72 / 204 |
| |
[OCAD]Portugal 2.3 | | 22:26 | 64 / 219 |
| |
[OCAD]Björke Stage 2 | | 25:51 | 81 / 224 |
| |
[OCAD]Björke Stage 1 | | 60:24 | 108 / 205 |
| |
Tynne steep 3day stage 1 | | dnf | | | |
Tynne steep 3days prolog | | 15:02 | 75 / 164 |
| |
[OCAD]Le Lac | | dnf | | | |
[Rocad] middle | | 40:54 | 73 / 130 |
| |
Maajaa - Middle | | 46:35 | 91 / 208 |
| |
Pahkionvuori - Middle | | 39:49 | 85 / 188 |
| |
[OCAD] Malmenbadet | | 28:46 | 126 / 185 |
| |
l-100 sprint2 | 2 | 15:31 | 100 / 157 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD]Strangleburg 2.5 km | | 28:16 | 92 / 178 |
| |
[OCAD]Björke Prolog | 2 | 27:26 | 172 / 328 |
| |
The CF Intro Map | 2 | 23:16 | 68 / 294 |
| |
[OCAD]-city middle | 2 | dnf | | | |