Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
My first | | dnf | | | |
PasturSprint | | 17:15 | 74 / 150 |
| |
(Ocad) ~ [OlsenSchive] | | 13:45 | 35 / 233 |
| |
[OCAD] Stigtomtakavlen Night | | dnf | | | |
ACHTUNG DIE KURVE by night | | dnf | | | |
Running on Rooftops | | dnf | | | |
| 2 | 19:02 | 60 / 449 |
| |
Ski-o | | 15:56 | 33 / 197 |
| |
Tour de Elx - Skien E3 | | dnf | | | |
Binneberg Prologue | | 16:59 | 69 / 295 |
| |
RandomCreated ~ Sprint | | 13:56 | 78 / 283 |
| |
[OCAD] Mutala West | | 24:49 | 112 / 237 |
| |
Orionstugan South - Middle | | 25:43 | 100 / 231 |
| |
Western Arbourburg-Day 1 | | 8:36 | 35 / 147 |
| |
Downhill-O | | dnf | | | |
[RANDOM]Sprint 1.6k | | 14:59 | 53 / 195 |
| |
Training 11.03 Montiggl | | 20:31 | 19 / 180 |
| |
Routechoice Völs 28.02.10 | | 16:58 | 20 / 167 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 2 | | 16:46 | 40 / 240 |
| |
Fast Sprint | | 3:35 | 36 / 164 |
| |
Milzkalns | | 31:50 | 6 / 105 |
| |
Old Bostonham Purchase | | dnf | | | |
Sprint (random) | | 14:31 | 71 / 177 |
| |
WOC 2004 - Sprint Qualifying | | 13:51 | 47 / 194 |
| |
[OCAD] Pyxidiella | | dnf | | | |
Hartola C | | dnf | | | |
Kauppi Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Kaleva Church Park O 2 | | 14:47 | 62 / 250 |
| |
Bardeiras A | | 14:38 | 72 / 171 |
| |
Hartola A | | dnf | | | |
Lakaliini C | | 14:38 | 34 / 172 |
| |
kikirace7 | | 29:43 | 28 / 67 |
| |
Lakaliini B | | 23:00 | 65 / 169 |
| |
Lakaliini A | | dnf | | | |
Eon's WOC 5 Middle | | 56:11 | 14 / 73 |
| |
2003 WOC Middle/Long | | dnf | | | |
| | 48:26 | 19 / 111 |
| |
[OCAD] Typhloplana | | dnf | | | |
Kaleva church Park O | | 12:12 | 63 / 206 |
| |
Världens bästa bana | | 18:39 | 9 / 92 |
| |
den roligaste banan | | 10:05 | 10 / 97 |
| |
987654321fdfdfd | | 13:50 | 30 / 91 |
| |
123456789 | | dnf | | | |
testtävling | | 11:43 | 24 / 116 |
| |
Teggs Nose race | | dnf | | | |
English Forest Middle Race | | 22:30 | 30 / 127 |
| |
Teggs Nose | | 26:54 | 35 / 85 |
| |
San Felice FOLLOW JOHN | | dnf | | | |
Yatzy 1 | | 17:23 | 87 / 264 |
| |
ski-o map | | 21:54 | 4 / 150 |
| |
JEC model-event | | 38:34 | 26 / 143 |
| |
Ardnaskie-Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Trentepohlia | | 61:15 | 26 / 103 |
| |
Old Fenwood | | dnf | | | |
ROCAD | | dnf | | | |
Kleven 2 | | 18:44 | 63 / 185 |
| |
[OCAD]Härja east middle | | dnf | | | |
[OCAD]Härja west middle | | 30:35 | 42 / 217 |
| |
Kleven | | 21:43 | 126 / 266 |
| |
[OCAD]Härja night prologue | | 26:34 | 76 / 161 |
| |
[SKI-O] Calaita night | | 19:01 | 7 / 111 |
| |
[OCAD] Phryganella | | 42:23 | 41 / 146 |
| |
[SKI-O] Calaita Long | | 61:00 | 15 / 88 |
| |
[SKI-O] Calaita | | 16:19 | 21 / 157 |
| |
Fantasy Night Sprint | | 6:28 | 46 / 144 |
| |
[OCAD]Dessert or desert? | | 16:45 | 72 / 174 |
| |
[OCAD]Dessert or desrt? | | 13:57 | 65 / 230 |
| |
[OCAD] E4 Japan Series (Middle) | | 27:40 | 35 / 190 |
| |
[OCAD] E3 Japan Series (Sprint) | | 17:54 | 94 / 295 |
| |
[OCAD] E2 Japan Series (Middle) | | dnf | | | |
[OCAD] E1 Japan Series (Prolog) | | 13:38 | 49 / 223 |
| |
Pavia Leste Preview | | 18:30 | 113 / 171 |
| |
OL4an Tour de Ski E6 | | 41:17 | 18 / 105 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E5 | | 32:26 | 7 / 144 |
| |
[OCAD]Utvängstorp North | | 26:48 | 47 / 155 |
| |
Utvängstorp South | | 31:00 | 57 / 200 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E4 | | 51:48 | 5 / 123 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E3 | | 26:22 | 34 / 173 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E2 | | 38:33 | 23 / 191 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E1 | | 19:11 | 54 / 264 |
| |
[OCAD] Lophocharis | | 41:03 | 44 / 143 |
| |
kikirace4 | | 33:24 | 38 / 101 |
| |
Zudoku 3 Night | | 21:19 | 41 / 140 |
| |
Zudoku 2 | | 30:25 | 105 / 201 |
| |
Zudoku 1 | | 17:06 | 30 / 258 |
| |
Palm island | | 14:25 | 26 / 192 |
| |
CuevaDeLosFranceses - extra | | 16:27 | 46 / 208 |
| |
[OCAD] Trichocerca | | 41:28 | 40 / 172 |
| |
kikirace3 | | 31:14 | 18 / 86 |
| |
kikirace2 | | 10:51 | 25 / 114 |
| |
Skien-Oslo Part 3 | | 26:52 | 36 / 207 |
| |
kikirace | | 10:27 | 18 / 154 |
| |
[OCAD] Aulophorus | | 29:15 | 15 / 157 |
| |
[OCAD] Noskunai Long | | 59:08 | 43 / 166 |
| |
[OCAD] Knottingly Night Sprint | | 13:10 | 43 / 224 |
| |
[OCAD] Kjölen Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Inishbofin Long | | 40:46 | 27 / 198 |
| |
[OCAD] Gumusdere Long | | 48:54 | 45 / 208 |
| |
[OCAD] Notonecta | | dnf | | | |
Ultralong Woc_05 | | 96:05 | 30 / 116 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben - SW | | 26:57 | 67 / 222 |
| |
Leksand Spriddle | | 33:11 | 67 / 203 |
| |
Crayz middel | | 21:39 | 14 / 180 |
| |
[OCAD]Kråkerum Night Sprint | | 19:38 | 29 / 164 |
| |
[OCAD] Gnetteryd Night-sprint | | 16:31 | 39 / 180 |
| |
Micro Labyrint | | 14:36 | 3 / 157 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben - night | | 25:06 | 36 / 161 |
| |
Eriocheir middle | | dnf | | | |
Crazy Sprit | | 20:20 | 65 / 196 |
| |
[OCAD] Diplogaster | | 42:59 | 21 / 137 |
| |
Woc05 map | | 48:11 | 14 / 180 |
| |
Labyrint | | 2:28 | 4 / 148 |
| |
| 2 | 1:21 | 16 / 267 |
| |
| 3 | 1:11 | 2 / 267 |
| |
| 4 | 1:10 | 1 / 267 |
| |
Ocd/LaLora/CuevaDeLosFranceses | | 28:13 | 52 / 207 |
| |
Micro O #2 | | 13:41 | 15 / 183 |
| |
[OCAD] La Lora - night | | dnf | | | |
Rominet | | 65:43 | 25 / 103 |
| |
[ocad] ARC 1800 Night | | 25:47 | 67 / 172 |
| |
Tour de Elx-E1 Sprint Prologe | | dnf | | | |
[OCAD]REVIEW | | 1:34 | 80 / 193 |
| |
[ocad] ARC 1800 | | dnf | | | |
Blue Spiral | | dnf | | | |
[OCAD] Trin | | 25:08 | 13 / 142 |
| |
Red Spiral | | dnf | | | |
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix | | 12:41 | 33 / 233 |
| |
Fagatazyt | | 14:44 | 38 / 113 |
| |
[OCAD]Jura Event II | | 19:49 | 18 / 156 |
| |
[Ocad] Ronneby Brunn Long | | dnf | | | |
[Ocad] Ronneby Brunn Night | | 30:20 | 26 / 80 |
| |
[Ocad] Ronneby Brunn | | 26:28 | 70 / 166 |
| |
[OCAD]Waldstadion | | 27:32 | 27 / 130 |
| |
Massey University E1 | | 21:07 | 30 / 201 |
| |
Skien-Oslo Part 2 | | 42:00 | 52 / 183 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben | | 23:53 | 57 / 173 |
| |
[OCAD]Jura Event | | dnf | | | |
(OCAD)The Rogga Nilsson comp.2 | | 22:00 | 33 / 81 |
| |
(OCAD) The Rogga Nilsson comp.1 | | 24:27 | 53 / 106 |
| |
Gnetteryd 1,5km | | dnf | | | |
[OCAD]Hagstugan SE - night | | 18:17 | 38 / 99 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 4 | | 31:49 | 57 / 114 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 3 | | 23:55 | 32 / 122 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 2 | | 15:35 | 91 / 180 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 1 | | 10:23 | 60 / 176 |
| |
houses | | 10:44 | 6 / 123 |
| |
Night Micro O #2 | | 14:32 | 23 / 96 |
| |
Night Micro O #1 | | 17:37 | 32 / 113 |
| |
[OCAD]Hagstugan SE - 3,6km | | 26:46 | 46 / 166 |
| |
Skien-Oslo Part 1 | | 44:28 | 42 / 127 |
| |
SpringCupCF Day | | dnf | | | |
[Ocad] Torhamn Night Long | | dnf | | | |
[Ocad] Torharm Night Middle | | 21:17 | 25 / 120 |
| |
[Ocad] Torhamn Night Sprint | | 15:38 | 62 / 169 |
| |
[SOK]Tvisten | | dnf | | | |
(OCAD) Fantasy | | dnf | | | |
Fantasy #3 | | 17:00 | 35 / 125 |
| |
Fantasy #2 | | 23:44 | 32 / 108 |
| |
Fantasy #1 | | dnf | | | |
Micro O #1 | | 14:32 | 47 / 177 |
| |
Bart | | dnf | | | |
[OCAD] Venezia IV | | 72:37 | 7 / 97 |
| |
[OCAD] Venezia V | | 26:42 | 10 / 148 |
| |
[OCAD]Desert | | 23:07 | 57 / 196 |
| |
NightRace | | dnf | | | |
[SOK]Tveitan | | 28:59 | 83 / 180 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 2 | | 22:36 | 55 / 152 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 1 | | 24:46 | 113 / 190 |
| |
Desert Event III | | dnf | | | |
Desert Event II | | dnf | | | |
Desert Event full of details | | dnf | | | |
Long legs | | 27:25 | 21 / 130 |
| |
Risinge Running | | dnf | | | |
Spring City Tour 2010 #5 | | 20:33 | 34 / 152 |
| |
Spring City Tour 2010 #4 | | 17:51 | 18 / 136 |
| |
Spring City Tour 2010 #3 | | 15:35 | 39 / 157 |
| |
Spring City Tour 2010 #2 | | 19:26 | 22 / 138 |
| |
Spring City Tour 2010 #1 | | 26:19 | 44 / 146 |
| |
Götzenbach | | dnf | | | |
[OCAD]Hagstugan - SE | | dnf | | | |
[OCAD] Bodaforskartan 1.5k | | 15:00 | 61 / 185 |
| |
[OCAD] Crni Graben middle | | 27:51 | 30 / 197 |
| |
Figueira II | | 29:15 | 39 / 102 |
| |
New Years Old Classic Memorial 2 | | 22:24 | 27 / 155 |
| |
[OCAD] Canada Cup #2 | | dnf | | | |
[OCAD]Hagstugan NW - middle | | 17:38 | 86 / 209 |
| |
[OCAD] Canada Cup #1 | | 22:17 | 58 / 200 |
| |
Grimeton skog | | 20:00 | 41 / 172 |
| |
New Years Old Classic Memorial 1 | | 22:26 | 12 / 177 |
| |
[OCAD] Venezia IV | | 29:30 | 15 / 174 |
| |
| 2 | dnf | | | |
La Verne - S | | 17:11 | 95 / 182 |
| |
La Verne - NW | | dnf | | | |
La Verne - NE | | 16:11 | 43 / 229 |
| |
Dunajska Buzola Sprint | | dnf | | | |
NSKSOK Opening | | 28:01 | 46 / 165 |
| |
Aantekkin | | 25:31 | 39 / 168 |
| |
Schönhardt | | 19:11 | 16 / 174 |
| |
Riedlepark Friedrichshafen | | dnf | | | |
Welland-Sixenhof | | dnf | | | |
[Ultima] Lepanmaa E8 | | dnf | | | |
[SOK]Veafoss | | 32:48 | 95 / 213 |
| |
SpringCupCF Night | | 22:56 | 27 / 185 |
| |
[OCAD] Venezia III | | 32:33 | 16 / 216 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E4 | | 37:54 | 62 / 177 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E3 | | dnf | | | |
[OCAD] Tour De Santa E2 | | dnf | | | |
[OCAD] Tour De Santa E1 | | 27:05 | 57 / 311 |
| |
[OCAD] NOM3 | | 28:39 | 59 / 262 |
| |
[Ultima] Leppanmaa E7 | | dnf | | | |
[OCAD] Storbro Night | | 53:30 | 62 / 126 |
| |
[OCAD] Storbro Sprint | | 21:40 | 127 / 275 |
| |
Tesiko 6 Short | | dnf | | | |
Julkujärvi Short | | 24:27 | 58 / 154 |
| |
Made in school | | 15:55 | 14 / 130 |
| |
New Dogtrack Sprint | | 14:43 | 36 / 127 |
| |
Tveten Sprint | | 19:15 | 41 / 110 |
| |
Pike Lake Sprint | | 11:47 | 42 / 155 |
| |
Teisko night sprint | | 14:10 | 55 / 130 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 | | 15:42 | 77 / 191 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 | | 7:36 | 49 / 291 |
| |
[OCAD] Fantasy Sprint | | 19:47 | 63 / 221 |
| |
time trial | | 14:38 | 35 / 58 |
| |
lake | | 8:45 | 3 / 60 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E1 | | dnf | | | |
[RANDOM] Martinford Sprint | | 27:09 | 33 / 142 |
| |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | | dnf | | | |
| | 28:52 | 56 / 226 |
| |
PPCUP - 5 NIGHT | | 24:49 | 29 / 112 |
| |
PPCUP - 4 | | 23:30 | 52 / 153 |
| |
PPCUP - 3 | | 26:16 | 49 / 176 |
| |
PPCUP - 2 | | 16:02 | 48 / 233 |
| |
PPCUP - 1 | | 25:03 | 98 / 238 |
| |
Word championchip by day | | 36:43 | 38 / 115 |
| |
sprint1 | | 15:12 | 8 / 49 |
| |
swim o | | 12:39 | 27 / 48 |
| |
the big big event | | 9:12 | 1 / 46 |
| |
[Ocad] Knottingly | | 18:09 | 94 / 248 |
| |
Medledistans in luckebo | | dnf | | | |
[WOC 2005] Route Choices | | 66:09 | 25 / 137 |
| |
portugal | | 16:01 | 29 / 132 |
| |
portugal "o" summer | | 52:54 | 16 / 108 |
| |
[OCAD] Laviamäki Long | | dnf | | | |
Hamptontown Woods | | 33:31 | 20 / 93 |
| |
[Rocad]- Ardwane - ShortD | | 25:58 | 54 / 167 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 Night | | 19:56 | 24 / 118 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 | | 31:45 | 83 / 187 |
| |
Winthroptown Park | | 30:26 | 28 / 158 |
| |
[OCAD] Tuna Ting H21 E, part 3 | | 13:51 | 75 / 194 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 2 | | 12:44 | 37 / 216 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 | | dnf | | | |
Ocad - Partillebergen 1.0 Night | | 16:10 | 29 / 153 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 | | dnf | | | |
[OCAD] Space Cowboy! 2,1 km | | 17:33 | 69 / 149 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km | | 22:27 | 84 / 179 |
| |
[Ocad] Bråt Night Middle | | 24:44 | 79 / 160 |
| |
[Ocad] Idre | | 7:30 | 8 / 243 |
| |
10mila v:CF | | dnf | | | |
[ocad] Äktorpet west | | 39:48 | 47 / 168 |
| |
[OCAD]training map2 | | 13:34 | 12 / 93 |
| |
[OCAD]training map1 | | 13:23 | 6 / 123 |
| |
Extreme Speed Orienteering | | dnf | | | |
Ocad - Bjornasberget 1 | | dnf | | | |
[ocad] Äktorpet East | | 20:54 | 39 / 217 |
| |
GoGetThemTiger | | 26:57 | 66 / 165 |
| |
Rocad - State 2 | | dnf | | | |
Rocad - State 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Idrefjall | | dnf | | | |
[World Cup] Final Middle | | 47:33 | 49 / 159 |
| |
Rocad - Tunein 1 | | 14:51 | 42 / 151 |
| |
Rocad - Xpress 1 | | dnf | | | |
[World Cup] Final Night | | dnf | | | |
[OCAD] Svartvatnet middle | | 13:49 | 9 / 133 |
| |
[OCAD] Svartvatnet sprint | | 8:55 | 19 / 186 |
| |
[World Cup] Final Sprint | | 26:18 | 91 / 234 |
| |
[OCAD] Svartvatnet long(working) | | 41:14 | 31 / 83 |
| |
[FIN10] E10 Juhtimaki Long | | 39:24 | 60 / 157 |
| |
[FIN10] E9 Koisjärvi Night | | dnf | | | |
[FIN10] E8 Laviamäki M1 Middle | | 24:36 | 100 / 195 |
| |
[FIN10] E7 Laviamäki M2 Middle | | 25:05 | 62 / 190 |
| |
[FIN10] E6 Juhtimäki Long | | 33:57 | 61 / 173 |
| |
[Ocad]Cavedine | | dnf | | | |
Norwood | | 11:33 | 18 / 141 |
| |
[FIN10] E5 Pöylä Middle | | 33:32 | 90 / 181 |
| |
Cup 4 | | 30:04 | 10 / 113 |
| |
[FIN10] E4 Laviamäki M1 Middle | | dnf | | | |
[FIN10] E3 Laviamäki M2 Short | | 16:48 | 50 / 224 |
| |
[FIN10] E2 Koisjärvi Long Night | | 38:46 | 36 / 125 |
| |
[FIN10] E1 Pöylä Short | | 15:22 | 41 / 248 |
| |
[rocad] Juune Long | | 44:57 | 47 / 121 |
| |
[rocad] Juune | | 31:18 | 67 / 177 |
| |
[Super Sprint Denmark] 2.Leg | | 13:23 | 54 / 127 |
| |
[Super Sprint Denmark] 1.Leg | | 7:44 | 8 / 188 |
| |
Koitiata Tribute Series 5 | | 34:37 | 25 / 125 |
| |
[ROCAD] Ardwane (day) | | dnf | | | |
[OCAD] E4 Tour de Sweden, Sprint | | 14:03 | 53 / 213 |
| |
[OCAD] E3 Tour de Sweden, Middle | | 24:57 | 83 / 165 |
| |
[OCAD] E2 Tour de Sweden, Middle | | dnf | | | |
[OCAD] E1 Tour de Sweden, Sprint | | 12:54 | 73 / 268 |
| |
Rocad - Neager 3 | | dnf | | | |
Rocad - Neager 2 | | 38:48 | 46 / 86 |
| |
Rocad - Neager 1 | | 16:46 | 18 / 149 |
| |
Rocad - Jeager 3 | | 26:38 | 28 / 97 |
| |
Rocad - Jaeger 2 | | 28:48 | 68 / 119 |
| |
Rocad - Jaeger 1 | | 17:44 | 33 / 147 |
| |
[OCAD] WOC 2007 Middle | | 44:19 | 13 / 100 |
| |
[WC-Training] Saskatchewan | | dnf | | | |
Cup 3 | | 36:42 | 66 / 124 |
| |
[OCAD] WOC 2007 Sprint | | dnf | | | |
[ROCAD] Rosthorne Middle | | 27:02 | 48 / 158 |
| |
[ocad] Mt. Laurie Short | | dnf | | | |
Cup 2 | | 22:49 | 20 / 77 |
| |
| 2 | 21:44 | 20 / 97 |
| |
[ROCAD] Dallapet Night Sprint | | 13:07 | 9 / 135 |
| |
Koitiata Tribute Series 4b | | 34:07 | 7 / 73 |
| |
Cup 1 | | 34:22 | 37 / 86 |
| |
Fantasy Sprint 2 | | 13:15 | 15 / 187 |
| |
[OCAD] Cyclone 1,8 km NIGHT | | dnf | | | |
[OCAD] Cyclone 2,5 km | | dnf | | | |
[OCAD] Cyclone 5,0 km NIGHT | | 45:09 | 12 / 68 |
| |
[ROCAD] Dallapet Short | | 19:55 | 19 / 154 |
| |
[World Cup] Inishbofin | | dnf | | | |
Fantasy sprint | | 16:23 | 30 / 214 |
| |
Rocad - Blonde 1 | | 15:03 | 22 / 118 |
| |
Rocad - Osteabe 1 | | 17:52 | 34 / 109 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia C2 | | 41:02 | 64 / 160 |
| |
Koitiata Tribute Series 4 | | 47:31 | 62 / 128 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia | | 44:13 | 94 / 213 |
| |
[OCAD]Cavedine | | 18:15 | 45 / 185 |
| |
[Fantasy] Hawkley Night O | | 22:11 | 33 / 84 |
| |
[Rocad] - Ardwane (Night) | | dnf | | | |
Koitiata Tribute Series 3 (Day) | | dnf | | | |
Sosh Sprint 3 | | 12:27 | 22 / 183 |
| |
Ocad- Forzen Fritz | | dnf | | | |
[OCAD] Saglia III | | dnf | | | |
[OCAD] Saglia II | | dnf | | | |
Koitiata Tribute Series 3 | | 34:09 | 16 / 105 |
| |
[OCAD] Fjällen by night 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Fjällen by night 2 | | 13:47 | 13 / 98 |
| |
[OCAD] Fjällen by night | | dnf | | | |
[OCAD]Kilsbergen night | | dnf | | | |
Kilsbergen lång | | dnf | | | |
Kolmården long | | dnf | | | |
[WC-Training] Kjölen2 | | 27:39 | 121 / 239 |
| |
Koitiata Tribute Series | | dnf | | | |
brasil 3 | | 25:35 | 16 / 109 |
| |
[OCAD] Saglia | | 20:05 | 23 / 215 |
| |
[Fantasy] Lake Condra Night | | 32:09 | 51 / 106 |
| |
Four Seasons 3 - CORRECTION | | 28:09 | 45 / 108 |
| |
Vista | | 43:23 | 24 / 111 |
| |
Koitiata Tribute Series 1 | | 31:40 | 48 / 169 |
| |
[RANDOM] Four seasons 3 | | 19:53 | 14 / 73 |
| |
[RANDOM] Four seasons 2 | | 19:26 | 25 / 132 |
| |
brasil 02 | | 16:42 | 21 / 51 |
| |
[RANDOM] Brignoles, Middle | | 25:55 | 27 / 135 |
| |
Rocad - Dabone 2 | | 33:39 | 72 / 130 |
| |
Rocad - Dabone 1 | | 23:53 | 83 / 178 |
| |
Tour de AJP | | 21:19 | 14 / 59 |
| |
| | dnf | | | |
[OCAD] Hørtekollen | | 18:19 | 37 / 136 |
| |
| 2 | 17:33 | 35 / 170 |
| |
[OCAD] Svartvatnet | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 12:19 | 51 / 306 |
| |
| 4 | 12:10 | 47 / 306 |
| |
| 5 | 10:53 | 9 / 306 |
| |
| 6 | 10:32 | 1 / 306 |
| |
| 7 | 11:05 | 14 / 306 |
| |
| 8 | 11:01 | 13 / 306 |
| |
Tour de AJP | | 16:04 | 15 / 77 |
| |
[World Cup] Parana | | 27:00 | 163 / 261 |
| |
| 2 | 22:27 | 123 / 320 |
| |
| 3 | 20:51 | 83 / 320 |
| |
brasil gel | | dnf | | | |
BRASIL | | dnf | | | |
[Fantasy] Sunshine Series 8 | | 49:32 | 57 / 166 |
| |
course des grenouilles2 | | 9:49 | 19 / 73 |
| |
course des grnouilles | | 13:11 | 62 / 96 |
| |
[OCAD] sprint | | 36:23 | 88 / 143 |
| |
Renard Orange | | 9:20 | 20 / 97 |
| |
Simple Race Day 2 | | 24:15 | 21 / 83 |
| |
Simple race | | 54:56 | 38 / 64 |
| |
Lutekollen Nordic | | 24:11 | 57 / 143 |
| |
Tour de AJP | | 15:57 | 20 / 100 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 7 | | 28:47 | 95 / 162 |
| |
Lutekollen | | 22:16 | 46 / 120 |
| |
Eskor | | dnf | | | |
Osgiliath | | 20:04 | 59 / 183 |
| |
ocad | | 35:58 | 41 / 112 |
| |
[ocad] Sunshine Series 5 | | 30:33 | 40 / 182 |
| |
Healt | | 19:08 | 27 / 124 |
| |
Rocks | | dnf | | | |
Auvergnat | | 27:42 | 109 / 159 |
| |
Random - Citral 2 | | dnf | | | |
Random - Citral 1 | | 41:30 | 22 / 73 |
| |
Random - Mitico 1 | | dnf | | | |
Random - Lotico 2 | | 54:04 | 74 / 103 |
| |
Random - Lotico 1 | | 23:53 | 47 / 120 |
| |
[ocad] Satzbergipfel | | 19:41 | 107 / 208 |
| |
[Random] Holliston Pond Middle | | 24:18 | 7 / 99 |
| |
Tour de AJP | | 9:07 | 30 / 97 |
| |
Kempefjell | | 29:51 | 17 / 145 |
| |
training | | 14:46 | 3 / 88 |
| |
Comp 1 | | 15:25 | 95 / 171 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
SPRINT FOREST | | 9:23 | 18 / 123 |
| |
| | dnf | | | |
[WC-Training] Kjölen | | 34:40 | 133 / 266 |
| |
King og Sea | | 44:39 | 3 / 102 |
| |
[RANDOM] Four seasons | | 47:59 | 39 / 124 |
| |
Rocad Juice 1 | | 20:11 | 40 / 149 |
| |
OKL | | 6:27 | 39 / 88 |
| |
HALAL | | 10:46 | 15 / 83 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Super Dreamlsnd 2 | | 12:02 | 40 / 73 |
| |
Super dreamland 2 | | 11:52 | 47 / 92 |
| |
super dreamland | | 20:57 | 12 / 84 |
| |
[Fantasy] Alvore West Middle | | 46:34 | 109 / 152 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Rocad - NiceAxe | | 33:30 | 73 / 147 |
| |
[Fantasy] Alvora Sprint | | 16:16 | 28 / 201 |
| |
Rocad - Lasagne | | 37:35 | 53 / 146 |
| |
[ROCAD] Third | | 47:36 | 81 / 124 |
| |
Random - KitKat 1 | | 25:52 | 11 / 84 |
| |
Random - Snickers 1 | | 36:23 | 34 / 124 |
| |
RANDOM - Mars 1 | | dnf | | | |
[ocad] La Quillane 6 | | 25:56 | 57 / 183 |
| |
[OCAD] Jukola Training 2009 | | 122:38 | 113 / 226 |
| |
| 2 | 65:29 | 114 / 299 |
| |
Random - Bounty 1 | | 30:09 | 58 / 162 |
| |
(ocad)made up map | | 39:36 | 33 / 82 |
| |
O P 6-days day 6 | | 8:38 | 10 / 102 |
| |
O P 6-days day 5 | | 8:38 | 22 / 94 |
| |
O P 6-days day 4 | | 6:42 | 5 / 112 |
| |
O P 6-days day 3 | | 6:38 | 21 / 119 |
| |
O P 6-days day 2 | | 7:39 | 96 / 132 |
| |
O P 6-days day 1 | | dnf | | | |
| 2 | 4:56 | 6 / 239 |
| |
Open Sprint Seven Final | | 16:01 | 19 / 86 |
| |
Open Sprint 6 | | 14:56 | 6 / 68 |
| |
Open Sprint Five | | 12:16 | 7 / 93 |
| |
SOUSTONS | | 7:57 | 70 / 132 |
| |
| 2 | 7:21 | 23 / 179 |
| |
Open Sprint Three | | 12:26 | 5 / 101 |
| |
Open Sprint Two | | 11:36 | 52 / 128 |
| |
Open Sprint | | 16:42 | 86 / 162 |
| |
[Rocad] Juune 2 | | 23:33 | 99 / 199 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 18:16 | 50 / 237 |
| |
[ROCAD] Second | | dnf | | | |
[Rocad] Junne | 2 | 17:36 | 124 / 304 |
| |
[Rocad] Desitore: Rockhopper | 2 | dnf | | | |