Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle | | 20:16 | 45 / 194 |
| |
[OCAD] Komsomolsky | | 36:22 | 30 / 180 |
| |
[OCAD] La Stele E18 | | 25:24 | 36 / 167 |
| |
[OCAD] Rönnberget 2 | | 26:31 | 20 / 137 |
| |
[OCAD] Rönnberget | | 28:21 | 27 / 173 |
| |
[OCAD] Fantasy, Sprint | | 13:24 | 22 / 185 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan 2, NIGHT | | 18:18 | 20 / 126 |
| |
One Leg Wonder Montefallonio | | 23:00 | 50 / 148 |
| |
[SpringCup] E21 - Middle | | 22:39 | 28 / 171 |
| |
[SpringCup] E20 - Sprint | | 10:14 | 62 / 202 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan, NIGHT | | dnf | | | |
[SpringCup] E19 - Middle | | 22:31 | 21 / 173 |
| |
[SpringCup] E14 - Sprint | | 17:51 | 78 / 207 |
| |
[SpringCup] E17 - Sprint | | dnf | | | |
[SpringCup] E15 - Middle | | 23:49 | 34 / 166 |
| |
[SpringCup] E13 - Night | | 23:00 | 46 / 110 |
| |
[SpringCup] E12 - Middle | | 24:55 | 34 / 189 |
| |
[SpringCup] E11 - Long | | 52:05 | 23 / 129 |
| |
[SpringCup] E10 - Sprint | | 14:55 | 54 / 222 |
| |
[SpringCup] E9 - Middle | | 22:55 | 25 / 179 |
| |
[SpringCup] E8 - Night | | 21:32 | 29 / 129 |
| |
[SpringCup] E7 - Middle | | 19:15 | 30 / 208 |
| |
[SpringCup] E6 - Long | | 71:19 | 21 / 145 |
| |
[SpringCup] E5 - Sprint | | 16:40 | 84 / 272 |
| |
[SpringCup] E4 - Middle | | 32:11 | 22 / 229 |
| |
[SpringCup] E3 - Night | | 19:31 | 24 / 183 |
| |
[OCAD] Hofwald | | 20:59 | 7 / 167 |
| |
[OCAD] Lunsen by NIGHT | | 18:42 | 49 / 176 |
| |
[OCAD] Bullisland South, Night | | 18:08 | 13 / 126 |
| |
[OCAD] Bullisland South, Long | | 39:56 | 18 / 143 |
| |
[OCAD] Aydat E17 | | 35:42 | 30 / 188 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 44:37 | 32 / 154 |
| |
[OCAD] Bullisland South, sprint | | 16:11 | 12 / 223 |
| |
[OCAD] Aydat E16 | | 21:49 | 21 / 189 |
| |
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 | | 10:33 | 22 / 178 |
| |
(CC2012)Arcinazzo | | 43:40 | 46 / 164 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie - Middle | | 17:31 | 47 / 203 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie | | 14:30 | 46 / 250 |
| |
200th COMPETITION | | 64:48 | 47 / 179 |
| |
Sprint | | 21:31 | 24 / 137 |
| |
Middle 15 | | 42:16 | 24 / 86 |
| |
Middle 14 | | 24:38 | 18 / 124 |
| |
Middle 13 | | 28:14 | 10 / 106 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 | | 15:29 | 27 / 188 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 | | 21:24 | 32 / 195 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E1 | | 18:50 | 22 / 172 |
| |
Arcinazzo | | 45:12 | 17 / 128 |
| |
[OCAD] Idre fjäll, Intro | | 14:07 | 69 / 259 |
| |
(OCAD) Laghi de lama - Test | | 10:41 | 39 / 191 |
| |
Brignoles - Urban sprint | | 29:10 | 33 / 198 |
| |
Middle 11 | | 39:51 | 33 / 115 |
| |
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo | | 31:35 | 19 / 159 |
| |
[RndTemp] Shortdist | | dnf | | | |
Middle 9 | | dnf | | | |
Middle 8 | | dnf | | | |
Port el Cuero [Sprint] | | 15:15 | 28 / 222 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | | 25:09 | 44 / 235 |
| |
Middle 5 | | 50:42 | 21 / 112 |
| |
Middle 3 | | 22:00 | 35 / 164 |
| |
Middle 2 | | dnf | | | |
Middle 1 | | 31:27 | 14 / 181 |
| |
Vezzena | | 26:32 | 14 / 163 |
| |
[OCAD] Bråt reunion | | 33:29 | 18 / 182 |
| |
(CC2012) Altipiani de arcinazzo | | 38:54 | 31 / 149 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E8 | | 35:53 | 44 / 153 |
| |
[OCAD] Fantasy, sprint | | 10:58 | 18 / 211 |
| |
La Verne - Old fantasy map | | dnf | | | |
[OCAD] Tonsow, Sprint | | 17:21 | 35 / 184 |
| |
WOC2012 (jorat-long) | | 46:02 | 17 / 197 |
| |
Raven`s Cleavage | | 38:12 | 19 / 113 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 | | 58:55 | 42 / 159 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 | | 24:18 | 48 / 197 |
| |
February Cup 3 of 3 | | 32:31 | 28 / 124 |
| |
February Cup 2 of 3 | | 27:40 | 35 / 152 |
| |
February Cup 1 of 3 | | 32:31 | 31 / 186 |
| |
Teisko sprint 2 | | 19:11 | 29 / 152 |
| |
Teisko Sprint 1 | | 8:32 | 52 / 178 |
| |
[OCAD] Graddy, Short dist. | | 24:42 | 27 / 148 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 | | 20:20 | 47 / 209 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 | | 23:52 | 49 / 139 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 | | 35:55 | 37 / 157 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 | | 22:09 | 112 / 199 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 | | 25:16 | 33 / 212 |
| |
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue | | 18:10 | 75 / 235 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) | | 15:00 | 19 / 192 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E1 | | dnf | | | |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 15:15 | 64 / 240 |
| |
Høiås north stage 1 - Long | | 36:55 | 15 / 182 |
| |
[RndTemp] Everetthamb #2 | | dnf | | | |
Giro d'Italia - Stage 5 | | 26:37 | 23 / 171 |
| |
Giro d'Italia - Stage 4 | | 23:59 | 27 / 193 |
| |
Giro d'Italia - Stage 3 | | 23:44 | 36 / 185 |
| |
[OCAD]Gesunda Long | | 89:58 | 17 / 124 |
| |
[OCAD]Gesunda Middle | | 33:41 | 26 / 218 |
| |
Giro d'Italia - Stage 2 | | 28:38 | 35 / 152 |
| |
Giro D'Italia - Stage 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Bordasee, Middel 2 | | dnf | | | |
[RndTemp] Martinb | | 13:40 | 40 / 216 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | 21:34 | 44 / 240 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 63:23 | 55 / 177 |
| |
SOL-Boyz Grand Prix | | 20:57 | 38 / 201 |
| |
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint | | 19:11 | 69 / 177 |
| |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 | | 16:51 | 31 / 206 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | | 18:03 | 21 / 198 |
| |
[OCAD] Surbridge Mountain Long | | 69:33 | 16 / 123 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long | | 36:36 | 21 / 150 |
| |
[OCAD] Lammhult, sprint | | 15:28 | 24 / 230 |
| |
[OCAD] Västersjön, night sprint | | 16:07 | 59 / 140 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 | | 26:27 | 18 / 168 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Night | | 28:15 | 37 / 128 |
| |
[OCAD] Pian Alba E2 | | 18:54 | 26 / 167 |
| |
[OCAD] Pian Alba E1 | | 18:15 | 28 / 203 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 | | 17:13 | 25 / 190 |
| |
[OCAD] Härkävuori - Night | | 48:23 | 31 / 125 |
| |
OL4tour Mörtsjön | | 16:45 | 14 / 216 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle | | 27:53 | 24 / 179 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 12:01 | 32 / 197 |
| |
[OCAD] Irbene N Night Sprint | | 13:33 | 72 / 168 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 28:09 | 57 / 201 |
| |
[OCAD] Rankås N Long | | 51:23 | 16 / 140 |
| |
[OCAD] Rankås Sprint | | 13:40 | 44 / 221 |
| |
[OCAD] Rankås N Middle | | 26:55 | 33 / 180 |
| |
[OCAD] Aydat E8 | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E7 | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E5 | | 53:07 | 31 / 162 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E4 | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E3 | | 40:32 | 21 / 162 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 | | 22:34 | 22 / 238 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 21:24 | 20 / 215 |
| |
[JWOC2011] Middle Final M20 | | 33:20 | 47 / 255 |
| |
[OCAD] Sega di Ala, Sprint | | 15:06 | 9 / 234 |
| |
[OCAD] Mount Kooyoora, middle | | dnf | | | |
[OCAD] Portugal Contours E1 | | 13:24 | 20 / 210 |
| |
[E1]Hageno kalnas - sprint | | 12:25 | 21 / 191 |
| |
Takt - Night Sprint 1 | | dnf | | | |
[OCAD]LewesLake Sprint Final | | 19:44 | 35 / 201 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint | | 14:16 | 21 / 257 |
| |
[OCAD]Valonsadero, Sprint | | 14:04 | 45 / 220 |
| |
[OCAD]Revard, middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Revard, middle | | 28:47 | 20 / 193 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E4 | | 18:56 | 25 / 233 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E3 | | 45:12 | 31 / 137 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E2 | | 53:09 | 30 / 128 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E1 | | 63:11 | 34 / 165 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 | | 22:56 | 13 / 201 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 | | 37:36 | 66 / 244 |
| |
Joulumae II | | 34:05 | 27 / 157 |
| |
Joulumae I | | 16:26 | 35 / 266 |
| |
[Rnd] Southern Milton | | 25:48 | 11 / 161 |
| |
Herbouilly | | dnf | | | |
Sörby final Slump-O | | dnf | | | |
Sörby 26 Middle | | 19:37 | 28 / 226 |
| |
Sörby 25 Long | | 37:49 | 18 / 162 |
| |
[R_t] Bowman National Preserve | | 18:45 | 18 / 198 |
| |
Rnd_temp short/middle | | 19:29 | 36 / 192 |
| |
Sörby 24 Middle | | 20:59 | 24 / 206 |
| |
Summertour E3 -Tjakkeli- | | 39:28 | 12 / 139 |
| |
Summertour E1 -Bosätersvallen- | | 33:53 | 4 / 137 |
| |
Raiasd | | 31:55 | 13 / 165 |
| |
Rnd_temp 1.4k | | 16:06 | 20 / 195 |
| |
Sääkelä | | 28:41 | 25 / 217 |
| |
Rnd_temp - Middledistance #2 | | 34:30 | 20 / 154 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E4 | | 64:51 | 44 / 138 |
| |
Sörby23 Sprint | | 9:58 | 28 / 208 |
| |
Sörby22 Long | | 33:23 | 27 / 152 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E3 | | 18:52 | 29 / 200 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E2 | | 56:39 | 20 / 117 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E1 | | 24:56 | 25 / 210 |
| |
Sörby 20 middle | | 23:13 | 21 / 207 |
| |
One-Leg_wonders-3 | | 12:26 | 18 / 148 |
| |
Correncon Tour - Stage 2 | | dnf | | | |
One-leg-wonders 2 | | 19:58 | 31 / 183 |
| |
One-leg-wonders-1 | | 18:49 | 21 / 166 |
| |
Summertour Trainingrace 1 West | | 30:05 | 40 / 159 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 4 | | 20:05 | 30 / 144 |
| |
Hard Sprint Tour - S3 Jerash | | dnf | | | |
Hard Sprint Tour - S2: Downhill | | 24:23 | 62 / 166 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 1 | | 15:06 | 44 / 186 |
| |
Bosbergheia, middle | | 22:15 | 18 / 198 |
| |
Sörby 19 Long | | 37:19 | 30 / 158 |
| |
Sörby 18 Controlpicking | | 22:11 | 19 / 213 |
| |
[OCAD] Correncon, middle | | dnf | | | |
Tropical challange | | 40:26 | 39 / 159 |
| |
[OCAD] La glacière, middle | | 25:49 | 16 / 218 |
| |
[OCAD]La Glacière, Sprint | | 15:33 | 36 / 218 |
| |
Spring Tour Stage 4 | | 46:05 | 20 / 191 |
| |
Jervskogen, long 2 | | 41:15 | 24 / 206 |
| |
Ekeby 17 Sprint | | 11:47 | 31 / 272 |
| |
Ekeby 16 Long | | 29:54 | 28 / 185 |
| |
Ekeby 15 Middle | | 21:02 | 26 / 249 |
| |
Jervskogen, long | | 50:02 | 27 / 209 |
| |
Ekeby 14 Night Sprint | | 19:50 | 52 / 193 |
| |
Spring Tour Stage 3 | | 68:23 | 30 / 195 |
| |
[LabRun] Sector E r2 | | 18:53 | 48 / 216 |
| |
Ekeby13 Ultralong | | 51:40 | 20 / 154 |
| |
Ekeby12 Middle | | 18:11 | 54 / 263 |
| |
Spring Tour Stage 2 | | 31:29 | 31 / 192 |
| |
Spring Tour Stage 1 | | 36:22 | 20 / 194 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle | | 14:29 | 16 / 226 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint | | 10:58 | 19 / 272 |
| |
Hagnesta10 Sprint | | 13:30 | 23 / 248 |
| |
Hagnesta9 Longer | | 39:52 | 20 / 192 |
| |
[OCAD] Småland, Middle | | 25:38 | 45 / 246 |
| |
[OCAD] Småland, Night Sprint | | 16:00 | 37 / 202 |
| |
[LabRun] Sector E | | dnf | | | |
Hagnesta8 Long Night | | 36:40 | 49 / 165 |
| |
Hagnesta6 Middle | | 22:06 | 17 / 198 |
| |
Hagnesta5 Middle | | 23:30 | 22 / 214 |
| |
Hagnesta 4 Long | | 33:40 | 20 / 172 |
| |
[OCAD] WUOC 2010, Contour-O | | dnf | | | |
Middle | | 41:04 | 23 / 155 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
Hagnesta 3 Middle Night | | 25:07 | 28 / 191 |
| |
Henriksaasen Middle | | 18:21 | 83 / 247 |
| |
[OCAD]Hagnesta Long | | 33:51 | 35 / 249 |
| |
[OCAD]Hagnesta Sprint | | 16:07 | 33 / 324 |
| |
Holmvassnatten 2 | | 25:02 | 20 / 222 |
| |
Holmvassnatten - Prologue | | 14:37 | 17 / 252 |
| |
-monteferrato | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni Finale | | 43:27 | 30 / 176 |
| |
[OCAD] Cavedine Long | | 58:31 | 21 / 195 |
| |
FIN 5 - 1998 | | 39:07 | 5 / 175 |
| |
HHerbernheia 2011 (right one!!!) | | 24:43 | 26 / 278 |
| |
Herbernheia 2011 | | 13:47 | 10 / 248 |
| |
Brignoles 03 | | 19:42 | 34 / 293 |
| |
Winter Games 2011 [Sprint] | | 11:15 | 24 / 188 |
| |
Winter Games [Middle] | | 22:22 | 22 / 213 |
| |
Winter Games [Prolog] | | 8:40 | 69 / 204 |
| |
Brignoles 02 | | 25:48 | 38 / 227 |
| |
Brignoles 01 | | 22:59 | 37 / 246 |
| |
short - nybro | | 13:06 | 10 / 252 |
| |
Swiss O Week - E1 | | 19:49 | 25 / 251 |
| |
Spring Cup CF Day | | 14:30 | 26 / 292 |
| |
Spring Cup CF Night | | 14:51 | 46 / 228 |
| |
Tallberget Ski-O | | 32:34 | 23 / 252 |
| |
Herbernheia Cahllange | | 14:22 | 8 / 244 |
| |
Trondheimrace | | 19:46 | 27 / 278 |
| |
Swiss O Week - E6 | | 15:46 | 45 / 234 |
| |
Swiss O Week E3 | | 20:57 | 23 / 228 |
| |
Door 11 - PortU | | dnf | | | |
Dorr 9 - PortU | | 14:19 | 23 / 248 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 5 | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni 6 | | 17:01 | 20 / 183 |
| |
Door 10 - Jaanankallio 2 | | 26:05 | 17 / 212 |
| |
door 8 | | 18:52 | 46 / 234 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 4 | | 46:04 | 46 / 149 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 5 | | 25:48 | 19 / 123 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 4 | | dnf | | | |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 3 | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni Stage 3 | | 11:57 | 14 / 220 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 2 | | 34:59 | 24 / 158 |
| |
[OL4an tour] E17 Piskeflöde | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni Stage 1 | | 29:09 | 25 / 152 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 2 | | 35:50 | 21 / 160 |
| |
[OL4an tour]E14 Flinshult | | 25:06 | 21 / 201 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 | | 22:00 | 44 / 198 |
| |
[OCAD] San Giovanni Prologue | | 8:17 | 82 / 255 |
| |
[OL4an tour] E12 Flinshult | | 26:42 | 32 / 169 |
| |
[OL4an Tour] Lagga/Östuna 2 | | 16:00 | 29 / 155 |
| |
[OL4an tour]Rusia 3 Middle | | 25:19 | 26 / 158 |
| |
[OL4an tour]Sälen | | 30:46 | 21 / 180 |
| |
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 | | 13:44 | 27 / 190 |
| |
[OCAD]Nynäs Middle | | 18:53 | 34 / 194 |
| |
[OL4an tour]Rusia 1 Long | | 40:20 | 21 / 143 |
| |
[OL4an tour]Goodspring MT Middle | | 23:22 | 57 / 182 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh | | dnf | | | |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day | | dnf | | | |
(ocad)- färsk; Prolog | | 14:41 | 2 / 201 |
| |
blåbærmåsan by night | | 21:47 | 28 / 135 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Long | | 40:24 | 38 / 231 |
| |
[HS-Tour] E5 Holmåsa - Middle | | 23:21 | 21 / 174 |
| |
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint | | 13:11 | 19 / 214 |
| |
[HS-Tour] E2 Skummeslöv - Long | | 51:46 | 28 / 162 |
| |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | | 16:30 | 24 / 227 |
| |
Idre Vinter Comp | | dnf | | | |
[OCAD] Kjölen | | 23:39 | 30 / 239 |
| |
Lac Mariet [ocad] | | 11:20 | 19 / 249 |
| |
[Day] Asaklitt 3,2 km | | 28:24 | 53 / 179 |
| |
[Day] Asaklitt 2,2 km | | 20:30 | 30 / 185 |
| |
[Day] Asaklitt 1,8 km | | 11:26 | 4 / 265 |
| |
Asaklitt E 2 NIGHT | | 26:30 | 21 / 135 |
| |
[ocd] Homysud 2 | | 23:31 | 18 / 185 |
| |
Asaklitt E 1 NIGHT | | 17:58 | 39 / 168 |
| |
Orient Show | | 15:12 | 26 / 197 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 8 Mt. Amiata | | 53:07 | 21 / 164 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 7 Arcinazzo | | 22:04 | 45 / 233 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 6 P.d.Catalano | | 38:06 | 34 / 187 |
| |
UpplandsOL!! Day2, Middle | | 16:57 | 27 / 149 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 4 Firenze | | dnf | | | |
(ITA-TOUR) Stage 3 Lago d. Lame | | 62:47 | 18 / 154 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 1 Venice | | dnf | | | |
(ITA-TOUR) Prolog SGONICO | | 15:40 | 11 / 258 |
| |
[Ultima] Pavia Leste E2 | | 15:47 | 18 / 172 |
| |
[OCAD] Highland night | | 22:16 | 34 / 144 |
| |
[OCAD] E4 Lunsen, Middle Final | | dnf | | | |
[OCAD] E2 Lunsen, Middle | | dnf | | | |
[OCAD] E1 Lunsen, Prolog | | 13:37 | 27 / 241 |
| |
(Ocad) ~ [OlsenSchive] | | 13:48 | 37 / 233 |
| |
[OCAD] Mont Pichietto | | 19:14 | 50 / 231 |
| |
Sumas Mountain Middle | | 33:57 | 5 / 176 |
| |
JOK-stugan middle | | dnf | | | |
JOK-stgan sprint | | 19:05 | 21 / 282 |
| |
[OCAD] Furuboda - Prologue | | dnf | | | |
Finnbo [ocad] | | 14:15 | 5 / 177 |
| |
Prologue short | | 12:16 | 36 / 253 |
| |
Granlia | | dnf | | | |
[OCAD] Tawnawully - Part 5 | | 14:34 | 62 / 188 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 4 | | 17:32 | 22 / 210 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 3 | | 22:49 | 50 / 238 |
| |
[ocad] Las Tuerces II | | dnf | | | |
[OCAD] Tawnawully - Part 2 | | 14:36 | 18 / 227 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 1 | | 23:20 | 32 / 225 |
| |
[OCAD] Tawnawully - intro | | 10:15 | 116 / 248 |
| |
[OCAD] Savo II | | 21:10 | 11 / 224 |
| |
Running on Rooftops | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Kooyoora Night Short | | 16:01 | 8 / 141 |
| |
[OCAD] Savo | | dnf | | | |
Stigtomtakavlen ModelEvent[OCAD] | | 11:31 | 18 / 248 |
| |
[OCAD] Piani Di Praglia - short | | 18:50 | 21 / 206 |
| |
[Ultima] Forvie E2 | | dnf | | | |
Six Days Tyrol Training 2 | | 41:26 | 5 / 181 |
| |
[OCAD] Vilhosc II | | dnf | | | |
[OCAD] Vilhosc I | | 22:45 | 11 / 262 |
| |
[OCAD] Nice Hill Middle | | 27:38 | 18 / 162 |
| |
[OCAD] Nice Hill Long | | 30:57 | 5 / 160 |
| |
[OCAD] Nice Hill Prolog | | 15:25 | 42 / 208 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th | | 35:24 | 28 / 255 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 4 | | 26:52 | 16 / 207 |
| |
Binneberg 1 | | 25:11 | 23 / 247 |
| |
Tour de Elx - Skien E3 | | 27:03 | 57 / 286 |
| |
Vidingsjö Night Long | | 23:57 | 16 / 154 |
| |
Vidingsjö by Night Prologue | | 8:15 | 23 / 198 |
| |
Binneberg Prologue | | 15:17 | 20 / 295 |
| |
Orionstugan North - Controls | | 26:25 | 40 / 183 |
| |
Orionstugan North - Night | | 29:16 | 22 / 126 |
| |
Orionstugan South - Night Long | | dnf | | | |
[OCAD] Mutala West | | 18:12 | 9 / 237 |
| |
Orionstugan South - Middle | | 19:37 | 49 / 231 |
| |
Orionstugan South - Night Prolog | | 5:49 | 4 / 163 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 3 | | 22:34 | 25 / 175 |
| |
[Ultima] Forvie E1 | | 21:07 | 15 / 253 |
| |
Tour de Elx - E2 Long | | 32:56 | 42 / 284 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 2 | | 15:28 | 12 / 240 |
| |
WOC 2004 - Long Qualifying | | 66:44 | 26 / 90 |
| |
Maki A | | dnf | | | |
WOC 2004 - Middle Qualifying | | 28:56 | 37 / 183 |
| |
WOC 2004 - Sprint Qualifying | | 13:34 | 32 / 194 |
| |
Hartola C | | dnf | | | |
Kaleva Church Park O 2 | | 13:59 | 30 / 250 |
| |
Bardeiras A | | 13:54 | 38 / 171 |
| |
Lakaliini C | | dnf | | | |
Lakaliini A | | 13:21 | 49 / 217 |
| |
Kaleva church Park O | | 11:28 | 36 / 206 |
| |
Stavsjø Sprint | | 13:54 | 18 / 260 |
| |
San Felice Middle [ocad] | | dnf | | | |
Yatzy 2 | | 16:42 | 40 / 201 |
| |
Yatzy 1 | | 15:40 | 19 / 264 |
| |
JEC model-event | | 38:09 | 20 / 143 |
| |
Kleven 2 | | 18:21 | 59 / 185 |
| |
[OCAD]Härja east middle | | 28:18 | 22 / 161 |
| |
[OCAD]Härja west middle | | 27:48 | 6 / 217 |
| |
Kleven | | 15:57 | 8 / 266 |
| |
[OCAD]Härja night prologue | | dnf | | | |
[OCAD] Phryganella | | dnf | | | |
[SKI-O] Calaita | | 16:34 | 31 / 157 |
| |
[OCAD]Dessert or desrt? | | 13:23 | 44 / 230 |
| |
[OCAD] E4 Japan Series (Middle) | | 25:23 | 10 / 190 |
| |
[OCAD] E3 Japan Series (Sprint) | | 12:54 | 28 / 295 |
| |
[OCAD] E2 Japan Series (Middle) | | 26:58 | 45 / 171 |
| |
[OCAD] E1 Japan Series (Prolog) | | 12:36 | 39 / 223 |
| |
Pavia Leste Preview | | 4:12 | 17 / 171 |
| |
[OCAD]Utvängstorp North | | 24:24 | 16 / 155 |
| |
Utvängstorp South | | 25:53 | 18 / 200 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E3 | | 26:11 | 24 / 173 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E2 | | 38:26 | 21 / 191 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E1 | | 18:41 | 30 / 264 |
| |
Zudoku 1 | | dnf | | | |
Indoor-O | | dnf | | | |
[OCAD] Noskunai Long | | 56:32 | 25 / 166 |
| |
[OCAD] Knottingly Night Sprint | | 11:55 | 13 / 224 |
| |
[OCAD] Kjölen Middle | | 20:14 | 12 / 296 |
| |
[OCAD] Inishbofin Long | | 39:24 | 16 / 198 |
| |
[OCAD] Gumusdere Long | | 42:44 | 7 / 208 |
| |
Ultralong Woc_05 | | 86:11 | 10 / 116 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben - SW | | 24:12 | 16 / 222 |
| |
Leksand Spriddle | | dnf | | | |
[OCAD]Kråkerum Night Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Gnetteryd Night-sprint | | 20:33 | 78 / 180 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben - night | | 23:54 | 22 / 161 |
| |
Ocd/LaLora/CuevaDeLosFranceses | | dnf | | | |
[OCAD] La Lora - night | | 11:14 | 12 / 180 |
| |
[ocad] ARC 1800 Night | | 23:56 | 54 / 172 |
| |
Tour de Elx-E1 Sprint Prologe | | 15:06 | 8 / 182 |
| |
[OCAD]REVIEW | | 1:24 | 13 / 193 |
| |
[ocad] ARC 1800 | | 23:42 | 24 / 284 |
| |
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix | | 14:23 | 59 / 233 |
| |
[Ocad] Ronneby Brunn | | 25:46 | 60 / 166 |
| |
Massey University E1 | | dnf | | | |
Skien-Oslo Part 2 | | 36:37 | 18 / 183 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben | | 21:38 | 13 / 173 |
| |
Gnetteryd 1,5km | | 15:27 | 22 / 191 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 4 | | 28:03 | 17 / 114 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 3 | | 21:15 | 4 / 122 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 2 | | 12:16 | 5 / 180 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 1 | | 8:13 | 5 / 176 |
| |
[OCAD]Hagstugan SE - 3,6km | | 25:00 | 22 / 166 |
| |
SpringCupCF Day | | 25:19 | 16 / 248 |
| |
[Ocad] Torhamn Night Long | | 36:49 | 24 / 108 |
| |
[Ocad] Torharm Night Middle | | 25:53 | 50 / 120 |
| |
[Ocad] Torhamn Night Sprint | | 12:50 | 26 / 169 |
| |
[OCAD]Desert | | 22:10 | 46 / 196 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 2 | | 20:22 | 25 / 152 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 1 | | 16:23 | 5 / 190 |
| |
[OCAD]Hagstugan - SE | | 16:09 | 19 / 225 |
| |
[OCAD] Bodaforskartan 1.5k | | 13:01 | 10 / 185 |
| |
[OCAD] Crni Graben middle | | 27:29 | 27 / 197 |
| |
[OCAD]Hagstugan NW - middle | | 14:18 | 8 / 209 |
| |
[OCAD] Canada Cup #1 | | 15:56 | 10 / 200 |
| |
New Years Old Classic Memorial 1 | | 22:21 | 11 / 177 |
| |
[OCAD] Venezia IV | | 33:28 | 31 / 174 |
| |
La Verne - S | | 10:47 | 17 / 182 |
| |
NSKSOK Opening | | 31:37 | 79 / 165 |
| |
Aantekkin | | 19:57 | 13 / 168 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E8 | | 43:56 | 75 / 198 |
| |
SpringCupCF Night | | 19:57 | 12 / 185 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E4 | | 30:29 | 6 / 177 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E3 | | 17:26 | 30 / 207 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E2 | | 32:21 | 11 / 214 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E1 | | 28:16 | 70 / 311 |
| |
[OCAD] NOM3 | | 26:40 | 27 / 262 |
| |
Färskesjön Night Tour 4 | | 13:38 | 30 / 121 |
| |
Färskesjön - Short | | 13:59 | 4 / 156 |
| |
[Ultima] Leppanmaa E7 | | 21:19 | 52 / 206 |
| |
Aisus IV | | 11:45 | 19 / 216 |
| |
Kashult Middle | | 20:14 | 23 / 118 |
| |
Aisus III | | 13:58 | 51 / 166 |
| |
[OCAD] Storbro Night | | dnf | | | |
[OCAD] Storbro Sprint | | 16:40 | 74 / 275 |
| |
[OCAD] Storbro Long | | 42:55 | 15 / 115 |
| |
[OCAD] Storbro Middle | | 34:15 | 50 / 203 |
| |
[OCAD] Venezia II | | dnf | | | |
Gnetteryd NW - Middle | | dnf | | | |
Aisus | | 25:56 | 16 / 142 |
| |
Paradiso 3 | | 20:25 | 41 / 144 |
| |
Paradiso 1 | | 22:21 | 9 / 178 |
| |
[OCAD]Jämjö Supersprint-2 | | dnf | | | |
[OCAD]Häljarum S - Short Night | | 17:18 | 24 / 145 |
| |
[Ocad] Venezia | | 38:45 | 13 / 203 |
| |
[OCAD] NOM 2 | | 25:55 | 19 / 143 |
| |
[OCAD] NOM 1 | | 28:20 | 21 / 173 |
| |
[SOK] Skifjell | | 17:27 | 16 / 193 |
| |
[OCAD]Vidignsjö SE - Middle | | 21:51 | 21 / 174 |
| |
[OCAD] Långgöl Sprint | | 11:29 | 16 / 266 |
| |
[OCAD] Långgöl Middle | | 21:05 | 36 / 236 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E6 | | 26:19 | 20 / 170 |
| |
[OCAD]Supersprint-Jämjö | | 17:50 | 23 / 159 |
| |
[OCAD]Kråkerum | | dnf | | | |
[ocad] Kyrpäjooseppi II | | 17:43 | 11 / 135 |
| |
[ocad] Kyrpäjooseppi | | 24:20 | 16 / 167 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 2.0 KM | | 15:43 | 13 / 249 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 4.0 km | | 30:49 | 11 / 189 |
| |
(modified)[ROCAD] - La Verne | | 36:47 | 50 / 167 |
| |
[OCAD] Sennoi - middle 2 | | 21:05 | 22 / 187 |
| |
[OCAD]Dunajska Buzola Intro | | dnf | | | |
[Ultima] Lepanmaa E5 | | 27:59 | 27 / 214 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E4 | | 41:37 | 23 / 172 |
| |
[OCAD] Kooyoora, day | | 16:18 | 17 / 206 |
| |
[OCAD] Kooyoora test | | 0:27 | 1 / 190 |
| |
[TAT]Högbo short 1.6 km | | 11:02 | 9 / 277 |
| |
[TAT]Högbo Long 3.3 KM | | 23:44 | 18 / 191 |
| |
[OCAD] Solberglia | | dnf | | | |
[ROCAD] New start | | dnf | | | |
(OCAD) Teisko SE | | 20:52 | 21 / 237 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Middle | | 26:06 | 8 / 141 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Sprint | | 13:36 | 4 / 191 |
| |
Sparresäter Sprint | | dnf | | | |
[Ultima] Lepanmaa E3 | | 39:00 | 29 / 136 |
| |
Lenco 1 - Day 2 | | 21:58 | 7 / 144 |
| |
Lenco 1 - Day 1 | | 15:15 | 15 / 192 |
| |
(OCAD) Dogtrack anno 2080 | | 14:29 | 10 / 160 |
| |
(OCAD) Docktrack 2030 | | 18:29 | 45 / 176 |
| |
[TAT] Portugal | | 31:47 | 29 / 187 |
| |
(OCAD) Watertower | | 23:15 | 18 / 151 |
| |
[TAT] Kjölen2 | | 17:09 | 27 / 195 |
| |
[TAT] Kjölen | | 21:23 | 19 / 215 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E2 | | 22:45 | 16 / 183 |
| |
[TAT] Inishbofin | | 13:25 | 22 / 217 |
| |
[TAT] Balavil | | 34:19 | 18 / 176 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short 2 | | 18:09 | 1 / 178 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short | | 15:04 | 25 / 189 |
| |
Bråt 3 | | 33:02 | 9 / 128 |
| |
[OCAD] Portugal O-Training | | dnf | | | |
| 2 | 30:35 | 22 / 275 |
| |
(OCAD) Teisko NE Sprint | | 16:44 | 13 / 187 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 | | 26:57 | 6 / 143 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E3 | | 29:40 | 52 / 130 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E2 | | 32:58 | 17 / 152 |
| |
(OCAD) Teisko NE Short | | 22:13 | 24 / 164 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E1 | | 33:50 | 22 / 183 |
| |
[OCAD] Djupviken 2 | | 30:49 | 34 / 114 |
| |
[OCAD] Djupviken 2,4 km | | 23:10 | 13 / 183 |
| |
Oversjoe again 2 | | 16:12 | 14 / 145 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Short | | 17:51 | 22 / 171 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 | | 24:42 | 40 / 165 |
| |
(OCAD) Siitama SW Short | | 19:59 | 16 / 168 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,2km | | dnf | | | |
[OCAD] Pappila Middle 2,4km | | 20:57 | 37 / 229 |
| |
(OCAD) Kauppi South Sprint | | dnf | | | |
(OCAD)Niihama Sprint | | 13:24 | 20 / 149 |
| |
Julkujärvi Night 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Svampasjön 3days-day1 | | 21:11 | 62 / 203 |
| |
Metsäkylä Sprint | | 16:49 | 25 / 158 |
| |
Siitama Short | | 17:38 | 33 / 175 |
| |
[OCAD] Mylly-Tyry Night2 | | dnf | | | |
| 2 | 16:25 | 33 / 186 |
| |
[OCAD] Mylly-Tyry Night | | 21:23 | 24 / 140 |
| |
Tesiko 6 Short | | 17:38 | 10 / 170 |
| |
Julkujärvi Short | | 22:33 | 22 / 154 |
| |
[OCAD] Maajaa Long | | 47:27 | 8 / 164 |
| |
New Hill Sprint | | 17:39 | 26 / 141 |
| |
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 | | 19:02 | 43 / 218 |
| |
[ocad]StAgnan-en-Vercors/Night | | dnf | | | |
Teisko Short 3 | | 14:13 | 30 / 210 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 | | 13:17 | 17 / 191 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 | | 19:22 | 41 / 229 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 | | 7:30 | 42 / 291 |
| |
[OCAD] Fantasy Sprint | | 18:18 | 32 / 221 |
| |
Teisko Short 2 | | 13:08 | 27 / 162 |
| |
Teisko Short | | 12:57 | 30 / 176 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E1 | | 12:38 | 23 / 236 |
| |
[ocad] Äktatorpet Sprint | | 12:05 | 19 / 228 |
| |
[OCAD] - Faron E | | dnf | | | |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | | 27:17 | 15 / 153 |
| |
| | dnf | | | |
PPCUP - 4 | | dnf | | | |
PPCUP - 3 | | 22:58 | 12 / 176 |
| |
PPCUP - 2 | | 14:39 | 15 / 233 |
| |
PPCUP - 1 | | 19:34 | 13 / 238 |
| |
[Ocad] Knottingly | | dnf | | | |
[WOC 2005] Route Choices | | 67:31 | 30 / 137 |
| |
[OCAD] Laviamäki Long | | 35:28 | 10 / 195 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 | | 26:15 | 45 / 187 |
| |
[OCAD] Tuna Ting H21 E, part 3 | | 11:56 | 11 / 194 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 2 | | 13:09 | 57 / 216 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 | | 14:20 | 20 / 285 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 | | 14:56 | 7 / 240 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,1 km | | 15:56 | 45 / 149 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km | | 19:30 | 53 / 179 |
| |
[Ocad] Bråt Night Middle | | 19:18 | 27 / 160 |
| |
[Ocad] Idre | | 7:32 | 12 / 243 |
| |
[Ocad] Bråt long | | 38:19 | 7 / 157 |
| |
10mila v:CF | | 21:29 | 19 / 153 |
| |
Ocad - Archattan 1 | | 25:59 | 67 / 146 |
| |
[ocad] Äktorpet East | | 19:47 | 17 / 217 |
| |
[World Cup] Final Long | | 88:05 | 23 / 118 |
| |
[OCAD] Idrefjall | | 44:02 | 8 / 163 |
| |
[World Cup] Final Middle | | 42:57 | 39 / 159 |
| |
Rocad - Tunein 1 | | 13:53 | 18 / 151 |
| |
[World Cup] Final Night | | 79:08 | 26 / 90 |
| |
[OCAD] Svartvatnet sprint | | 8:38 | 10 / 186 |
| |
[World Cup] Final Sprint | | 17:43 | 26 / 234 |
| |
[FIN10] E10 Juhtimaki Long | | 31:07 | 14 / 157 |
| |
[FIN10] E9 Koisjärvi Night | | 19:03 | 20 / 137 |
| |
[FIN10] E8 Laviamäki M1 Middle | | 16:11 | 9 / 195 |
| |
[FIN10] E7 Laviamäki M2 Middle | | 21:45 | 22 / 190 |
| |
[FIN10] E6 Juhtimäki Long | | 26:37 | 16 / 173 |
| |
[Ocad]Cavedine | 2 | 22:34 | 4 / 218 |
| |
[FIN10] E5 Pöylä Middle | | 20:36 | 8 / 181 |
| |
Cup 4 | | 28:18 | 2 / 113 |
| |
[FIN10] E4 Laviamäki M1 Middle | | 22:58 | 26 / 193 |
| |
[FIN10] E3 Laviamäki M2 Short | | 14:39 | 14 / 224 |
| |
[FIN10] E2 Koisjärvi Long Night | | 32:50 | 9 / 125 |
| |
[FIN10] E1 Pöylä Short | | 14:03 | 15 / 248 |
| |
Koitiata Tribute Series 5 | | 28:08 | 3 / 125 |
| |
[OCAD] E4 Tour de Sweden, Sprint | | 11:59 | 11 / 213 |
| |
[OCAD] E3 Tour de Sweden, Middle | | 18:16 | 19 / 165 |
| |
[OCAD] E2 Tour de Sweden, Middle | | 23:00 | 9 / 198 |
| |
[OCAD] E1 Tour de Sweden, Sprint | | 9:54 | 13 / 268 |
| |
[OCAD] WOC 2007 Middle | | 40:42 | 5 / 100 |
| |
[WC-Training] Saskatchewan | | 58:41 | 17 / 118 |
| |
[OCAD] WOC 2007 Sprint | | dnf | | | |
[ocad] Mt. Laurie Short | | 15:13 | 12 / 119 |
| |
[OCAD] Cyclone 1,8 km NIGHT | | 12:52 | 8 / 90 |
| |
[OCAD] Cyclone 2,5 km | | 18:22 | 16 / 163 |
| |
[OCAD] Cyclone 5,0 km NIGHT | | dnf | | | |
[World Cup] Inishbofin | | 31:35 | 16 / 146 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia C2 | | 34:46 | 48 / 160 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia | | 25:10 | 18 / 213 |
| |
[OCAD]Cavedine | 2 | 14:03 | 1 / 230 |
| |
Sosh Sprint 3 | | 12:53 | 34 / 183 |
| |
Ocad- Forzen Fritz | | dnf | | | |
Koitiata Tribute Series 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Fjällen by night | | dnf | | | |
[OCAD]Kilsbergen night | | 35:50 | 34 / 101 |
| |
Kilsbergen lång | | 36:04 | 9 / 133 |
| |
Kolmården long | | 41:27 | 6 / 173 |
| |
[WC-Training] Kjölen2 | | 17:56 | 12 / 239 |
| |
Koitiata Tribute Series | | 40:33 | 17 / 132 |
| |
[OCAD] Saglia | | 19:45 | 18 / 215 |
| |
Koitiata Tribute Series 1 | | 28:45 | 17 / 169 |
| |
Rocad - Dabone 1 | | 17:33 | 21 / 178 |
| |
[OCAD] Hørtekollen | | 15:41 | 7 / 136 |
| |
[OCAD] Svartvatnet | | 12:39 | 42 / 229 |
| |
[World Cup] Parana | | 18:15 | 6 / 261 |
| |
[Fantasy] Sunshine Series 8 | | 42:38 | 23 / 166 |
| |
[OCAD] sprint | | 18:44 | 18 / 143 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 7 | | 21:49 | 30 / 162 |
| |
ocad | | 28:23 | 5 / 112 |
| |
[ocad] Sunshine Series 5 | | 25:09 | 13 / 182 |
| |
Rocks | | 16:35 | 1 / 103 |
| |
Auvergnat | | 16:42 | 8 / 159 |
| |
[ocad] Satzbergipfel | | 12:17 | 22 / 208 |
| |
[WC-Training] Kjölen | | 19:30 | 12 / 266 |
| |
[Fantasy] Alvore West Middle | | dnf | | | |
[ocad] La Quillane 6 | | 21:57 | 2 / 183 |
| |
[OCAD] Jukola Training 2009 | | 46:50 | 51 / 226 |
| |
[Rocad] Junne | | 12:31 | 33 / 222 |
| |
[ROCAD] Lake Forest 3 | | 22:54 | 25 / 175 |
| |
[ROCAD] Lake Forest 2 | | 18:05 | 22 / 156 |
| |
[ROACAD] Lake Forest1 | | 20:33 | 30 / 187 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E5 [Middle] | | 33:55 | 13 / 153 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E4 [Sprint] | | 16:48 | 14 / 208 |
| |
[OCAD] Giro d'Olgy [Middle] | | dnf | | | |
| 2 | 23:27 | 35 / 223 |
| |
[World Cup] Knottingly | | 38:22 | 23 / 215 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 4 | | 27:35 | 12 / 128 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E2 [Long] | | 42:48 | 23 / 137 |
| |
[Ocad] Sunshine series 3 | | 19:50 | 27 / 218 |
| |
[OCAD]Mount Kooyoora SE day 1 | | 19:03 | 25 / 191 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 2 | | 14:57 | 11 / 238 |
| |
Giro d'OLGY E1 [Sprint] | | 15:18 | 24 / 213 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 1 | | 19:24 | 34 / 207 |
| |
[MC2009] Jerash | | 15:14 | 18 / 180 |
| |
[World Cup] Kjolen2 | | 34:52 | 25 / 134 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 3.7 KM | | 29:34 | 29 / 186 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.5KM | | 12:17 | 33 / 278 |
| |
[Mc09] Cavedine by Elxigo | | 43:30 | 28 / 171 |
| |
[SprintCup]#4 Grönnåsen | | 14:40 | 55 / 253 |
| |
[MC2009] Kjolen1 | | 19:15 | 27 / 251 |
| |
[Rocad] Desitore: The Pyramid | | 28:27 | 9 / 214 |
| |
[SprintCup]#3 Sosh N | | 15:17 | 58 / 242 |
| |
[World Cup] Jerash | | dnf | | | |
(OCAD) Kiova Park O 2009 | | 14:09 | 36 / 149 |
| |
[World Cup] Berga by (ext) | | 34:35 | 7 / 244 |
| |
[OCAD] Gyllbergen 2,6 km | | 21:21 | 78 / 248 |
| |
[OCAD] Gyllbergen 2,0 km night | | 15:35 | 10 / 120 |
| |
[OCAD] Gyllbergen NIGHT | | 24:15 | 26 / 106 |
| |
[World Cup] Berga by (public) | | 14:34 | 9 / 266 |
| |
[OCAD] Lunsen 1,8 km Night | | 15:09 | 19 / 152 |
| |
[OCAD] Lunsen 2,8 km | | 21:35 | 27 / 204 |
| |
[MC2009] Lunsen Night | | 31:54 | 35 / 141 |
| |
[World Cup] Berga by | | dnf | | | |
Mt. Kooyoora 1.5 Middle | | 10:49 | 4 / 195 |
| |
[OCAD] San Giovanni | | 29:11 | 16 / 181 |
| |
[MC2009] Ponsa | | 28:11 | 33 / 202 |
| |
[World Cup] Saskatchewan | | 15:30 | 18 / 147 |
| |
[World Cup]Saskatchewan (Public) | | 19:09 | 11 / 182 |
| |
[OCAD] Ludvika extra | | 15:28 | 7 / 172 |
| |
Vildmarken | | 18:02 | 7 / 163 |
| |
[OCAD] Ludvika 10 | | 16:29 | 6 / 178 |
| |
[OCAD] Ludvika 9 | | 24:14 | 15 / 194 |
| |
[World Cup] Ilulissat | | 30:34 | 8 / 196 |
| |
[OCAD] Ludvika 8 | | 17:31 | 18 / 222 |
| |
[OCAD] Ludvika 7 | | 20:52 | 27 / 228 |
| |
[OCAD] Ludvika 6 | | 19:39 | 6 / 179 |
| |
[OCAD] Ludvika 5 | | 20:45 | 60 / 222 |
| |
[World Cup] Gumusdere | | 28:04 | 7 / 238 |
| |
[OCAD] Ludvika 4 | | 23:37 | 15 / 228 |
| |
[OCAD] Ludvika 3 | | 16:48 | 14 / 220 |
| |
[World Cup] Surbridge Mountain | | 24:54 | 18 / 234 |
| |
[OCAD] Tulbing | | 22:17 | 8 / 141 |
| |
[World Cup] Tarrywile | | 48:37 | 14 / 182 |
| |
[World Cup] Creag Mhic Chailein2 | | 21:15 | 40 / 252 |
| |
[World Cup] Creag Mhic Chailein | | 35:48 | 19 / 157 |
| |
[OCAD] Ludvika 2 | | 23:02 | 19 / 265 |
| |
[OCAD] Ludvika 1 | | 22:48 | 26 / 291 |
| |
[ocad]Sega di ala - Prolog | | dnf | | | |
[OCAD] kivivuorinw day 2 | | 19:43 | 40 / 195 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.5km | | 19:51 | 20 / 191 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km | | 17:32 | 19 / 251 |
| |
[OCAD] Foret d'Agre | | 27:46 | 4 / 157 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SE | | 29:51 | 24 / 160 |
| |
[OCAD] Hestmyra North-East | | 36:35 | 5 / 212 |
| |
[OCAD] Kivivuorinw | | 24:15 | 14 / 123 |
| |
[OCAD] Rensåsen super sprint 2 | | 16:36 | 17 / 100 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 3 | | 7:38 | 18 / 172 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 2 | | 8:33 | 71 / 169 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 1 | | 8:38 | 12 / 192 |
| |
[ROCAD] Rassetasslia 2 | | 29:02 | 48 / 123 |
| |
[Ocad]kivimaki | | 22:11 | 7 / 116 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SE | | 16:22 | 45 / 266 |
| |
[O-ringen 2009] Klacksjön N 2 | | 25:20 | 20 / 246 |
| |
San Giovanni again | | 15:27 | 23 / 195 |
| |
[OCAD] NEW tripple-map-mix | | 21:09 | 8 / 132 |
| |
[OCAD] Rensåsen super sprint | | 11:02 | 19 / 216 |
| |
[Rocad] Badlands - Night | | 21:42 | 34 / 111 |
| |
[Rocad] Badlands - Long | | 31:47 | 12 / 161 |
| |
[ROCAD] Sioberg 1.4 | | 18:41 | 19 / 119 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Krusakullen Long | | 44:56 | 30 / 114 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Culbin Middle2 | | 22:17 | 27 / 160 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Night | | 20:30 | 26 / 131 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Long | | 40:25 | 36 / 132 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Mid.. | | 20:34 | 56 / 184 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Culbin Middle1 | | 32:10 | 75 / 212 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Middle | | 19:12 | 41 / 235 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Middle | | 21:14 | 74 / 259 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Night | | 45:20 | 44 / 143 |
| |
F-rocad | 2 | 17:46 | 9 / 241 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.8 KM | | 15:27 | 17 / 228 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.7 km | | 14:45 | 22 / 296 |
| |
Cupa Sorin 1 | | 14:55 | 3 / 117 |
| |
pmm (night) | | dnf | | | |
[OCAD]Suunto Games 2 Night | | 20:46 | 20 / 181 |
| |
MROCAD 1 | | 12:33 | 14 / 172 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SV | | 19:56 | 23 / 312 |
| |
Talvapaa II (night) | | 17:04 | 48 / 163 |
| |
Talvapaa I | | 13:20 | 12 / 256 |
| |
[OCAD]HÖGBO 2.1 KM | | 16:14 | 13 / 252 |
| |
[OCAD]HÖGBO 1.8 KM | | 14:01 | 19 / 331 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft9 | | 12:16 | 12 / 183 |
| |
Januari Cup 3 (Februari) | | 30:57 | 37 / 161 |
| |
Miini Maaapi cup / day 1 | | 20:05 | 15 / 150 |
| |
[ROCAD] Former training map | | 15:39 | 21 / 213 |
| |
[OCAD]Suunto Games 1 | | 23:24 | 27 / 277 |
| |
Forest Sprint | | dnf | | | |
Snapphanefejden | | 12:32 | 17 / 235 |
| |
Italian Sprint Champs | | 12:44 | 54 / 221 |
| |
MicrO | | 3:06 | 36 / 141 |
| |
Test and Comment | | 10:39 | 52 / 140 |
| |
[OCAD] Maajaa -09, Middle | | 30:01 | 43 / 294 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft8 | | 29:04 | 11 / 199 |
| |
[OCAD] Ils Aults New Sprint | | 17:03 | 50 / 232 |
| |
(OCAD) jwoc08 middle final | | dnf | | | |
Tuchkovo 1 | | 18:52 | 68 / 196 |
| |
Dunas de Maspalomas | | 23:17 | 17 / 151 |
| |
[OCAD] Ramlaklint2 | | 27:49 | 36 / 266 |
| |
[OCAD] Albogasprinten 2 | | 20:35 | 42 / 211 |
| |
[OCAD] Albogasprinten | | 14:39 | 23 / 253 |
| |
Närke Night | | 41:41 | 31 / 150 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft7 | | 17:02 | 39 / 183 |
| |
Haukilampi SkiO 2009 | | 28:47 | 42 / 142 |
| |
[OCAD] Ramlaklint | | 27:55 | 48 / 244 |
| |
just for fun | | dnf | | | |
[Ski-o] Volser Veiher Day 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Balavil2 Night | | 32:25 | 34 / 193 |
| |
[Ski-o] Spasskoye day 2 FIXED | | 36:03 | 24 / 141 |
| |
S3D Day 1 - Sprint | | dnf | | | |
ARNE-MILA!!!!!!!! | | dnf | | | |
[OCAD]Garp | | 26:05 | 66 / 236 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft6 | | 21:36 | 18 / 193 |
| |
Januari Cup | | 26:05 | 39 / 150 |
| |
ROCAD-winter training | | dnf | | | |
Downhill Italy 2 | | dnf | | | |
Downhill Italy 1 | | 12:29 | 36 / 181 |
| |
[OCAD] Liersprinten | | dnf | | | |
[O-Ringen] Klacksjön N corrected | | 34:09 | 41 / 221 |
| |
[O-Ringen 2009] Kaffekullen | | 23:47 | 34 / 210 |
| |
[OCAD]Garp intro | | 14:09 | 55 / 209 |
| |
[OCAD] Elvelia middle | | 14:57 | 9 / 102 |
| |
[OCAD] Elvelia prologue | | 8:28 | 36 / 186 |
| |
[OCAD] Balavil2 | | 22:48 | 23 / 217 |
| |
[OCAD]The Närke double 2 | | 31:34 | 46 / 171 |
| |
[OCAD]The Närke double 1 | | 18:12 | 25 / 276 |
| |
[OCAD] Tallbacken 2.5 | | 21:59 | 26 / 157 |
| |
[OCAD] Tallbacken 2.0 | | 17:18 | 15 / 185 |
| |
[OCAD] Tallbacken 1.3 | | 11:10 | 39 / 252 |
| |
[OCAD] Fjellseter West | | 17:40 | 23 / 130 |
| |
[RANDOM] Winter Special 2 | | 13:21 | 11 / 114 |
| |
OCAD Fjellseter | | 16:01 | 18 / 182 |
| |
OCAD-winter sprint prolog | | 7:16 | 4 / 196 |
| |
Henriksaasen | | 15:34 | 4 / 143 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft5 | | 15:23 | 5 / 163 |
| |
Mt. Laurie Winter-O Preview | | 12:17 | 27 / 236 |
| |
[OCAD]Belgium 3-days St.3 | | 20:18 | 3 / 200 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft4 | | 17:02 | 14 / 167 |
| |
[SKI-O] Spasskoye Day1 Middle | | 33:40 | 30 / 108 |
| |
[OCAD]Belgium 3-days St.2 Night | | 30:56 | 51 / 129 |
| |
[OCAD]Belgium 3-days St.1 Night | | 22:48 | 30 / 167 |
| |
Test race | | dnf | | | |
lala | | 25:27 | 25 / 81 |
| |
Another winter-o... | | 8:38 | 3 / 111 |
| |
blabla | | 23:49 | 29 / 134 |
| |
5R - Quincytown | | 24:47 | 16 / 141 |
| |
[ROCAD] Xmas Cup - day 7 of 7 | | 27:18 | 14 / 145 |
| |
Gothenburg Height-O - Short | | 12:05 | 43 / 243 |
| |
[OCAD] Tour De Santa C2 | | 23:52 | 40 / 202 |
| |
Down hill SkiO | | 22:18 | 8 / 136 |
| |
(O-Ringen 2009) Christmas | | 35:00 | 30 / 108 |
| |
[OCAD] Turkey_Sprint-1 | | 17:52 | 10 / 284 |
| |
[OCAD] Tour De Santa | | 18:41 | 22 / 247 |
| |
(OCAD)Tversted Plantage | | 7:31 | 7 / 125 |
| |
The Shining - The Overlook Hotel | | dnf | | | |
Highland Sprint 56 | | 17:17 | 15 / 136 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft3 | | 19:33 | 7 / 162 |
| |
Da South Cup. day4 | | dnf | | | |
BRA-Middle | | 17:54 | 18 / 92 |
| |
Short Winter Contour-O [1.4k] | | dnf | | | |
[OCAD] Häggum, Sprint | | 16:44 | 17 / 195 |
| |
[ROCAD] Xmas Cup - day 4 of 7 | | 32:30 | 26 / 160 |
| |
[ROCAD] Xmas cup - day 1 of 7 | | 28:40 | 33 / 212 |
| |
The naked mile | | 11:59 | 38 / 179 |
| |
Piltorpet | | 11:07 | 3 / 117 |
| |
[OCAD]Gyllbergen 2days step 2 | | 17:41 | 39 / 161 |
| |
[OCAD]Gyllbergen 2days step 1 | | dnf | | | |
[OCAD] SkiO Idkerberget 2 | | 13:23 | 17 / 113 |
| |
[OCAD] SkiO Idkerberget | | 14:57 | 27 / 169 |
| |
Pontevedra Sprint | | 32:38 | 26 / 106 |
| |
SkiO Gustafs | | 17:56 | 42 / 161 |
| |
[OCAD] San Giovanni Winter | | 19:01 | 16 / 168 |
| |
| | 13:28 | 30 / 220 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget 2 | | 25:40 | 16 / 230 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft2 | | 21:11 | 48 / 140 |
| |
[OCAD] Ånnaboda2 Sprint | | 16:55 | 127 / 244 |
| |
[OCAD] Ånnaboda2 Long | | 46:01 | 52 / 174 |
| |
[OCAD]Ogan Ski-O Night Sprint | | 8:23 | 24 / 120 |
| |
[OCAD]Ogan Ski-O Middle | | 17:56 | 31 / 142 |
| |
[OCAD]Ogan Ski-O Short | | 10:37 | 10 / 211 |
| |
[OCAD] Ånnaboda Night | | 20:19 | 40 / 143 |
| |
[OCAD] Ånnaboda Middle | | 25:14 | 112 / 275 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Cmp 2 | | 24:52 | 52 / 273 |
| |
Serpentinemassacretunting | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft1 | | 11:50 | 11 / 216 |
| |
ONE LEG WONDERS STAGE 2 | | 6:11 | 27 / 168 |
| |
[OCAD]Tjärnaberget winter 2.0 km | | 13:29 | 37 / 202 |
| |
[OCAD]Tjärnaberget Winter 1.6 km | | 10:20 | 13 / 237 |
| |
[OCAD]Gothenburg Winter Prolog | | 11:01 | 33 / 275 |
| |
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle II | | 28:47 | 12 / 163 |
| |
Micr-O | | 9:51 | 60 / 182 |
| |
-Port el Cuero- Sprint cup [2] | | 22:25 | 24 / 104 |
| |
-Port El Cuero- Sprint cup [1] | | 13:48 | 32 / 176 |
| |
(OCAD)Kunming | | dnf | | | |
[OCAD] Råsjön 3-days Night | | 27:54 | 33 / 96 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Middle | | 23:28 | 29 / 210 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Long | | 30:21 | 39 / 158 |
| |
[OCAD]Luvebo southeast | | 25:34 | 35 / 193 |
| |
Sprint easy 4 | | 4:32 | 3 / 121 |
| |
[OCAD] Ketaranvuori SW | | 25:51 | 22 / 133 |
| |
[OCAD] Sprint Island | | 16:03 | 43 / 189 |
| |
[OCAD] Ski-O 2,8 km | | 20:54 | 65 / 137 |
| |
[Fantasyocad] 2.0 km WinterOL | | 14:01 | 43 / 192 |
| |
[OCAD] Middle 4,9 km NIGHT | | 39:04 | 33 / 89 |
| |
[OCAD] Volvic II | | 17:53 | 23 / 167 |
| |
[OCAD] Volvic I | | dnf | | | |
Sprint easy | | 5:12 | 85 / 179 |
| |
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle | | 24:25 | 21 / 170 |
| |
[OCAD] Gullåsaberget Middle | | 20:16 | 33 / 196 |
| |
[Ocad]2.0 km Kalikulatio | | dnf | | | |
[OCAD] Downhill/MicrO NIGHT | | 13:05 | 33 / 153 |
| |
[OCAD] Stabberget 3,1 km | | 24:29 | 41 / 187 |
| |
[OCAD] Stabberget 2,2 km | | 20:15 | 116 / 239 |
| |
[OCAD]Furutorpskartan H12-Sprint | | 9:23 | 39 / 209 |
| |
[OCAD] Gullåsaberget | | 31:57 | 26 / 142 |
| |
(OCAD)Luvebo northwest | | 22:33 | 25 / 127 |
| |
[OCAD] Gornozavodsk-Dachi | | 19:47 | 38 / 166 |
| |
go swimming | | 2:58 | 83 / 187 |
| |
Marsh Run | | 2:51 | 13 / 154 |
| |
[Fantasy] Winter-O | | 18:16 | 32 / 163 |
| |
Luvebo southwest | | 23:12 | 11 / 141 |
| |
(OCAD)Luvebo west | | 18:31 | 21 / 190 |
| |
[OCAD] Väinänvuori Night | | 47:31 | 39 / 97 |
| |
Ski - O @ Salt Placid day 2 | | 27:23 | 37 / 161 |
| |
Sleivåsen | | 19:48 | 29 / 152 |
| |
Sprint 5 days [day 3] | | 11:32 | 8 / 136 |
| |
SKI-O @ Salt Placid stadium day1 | | 32:21 | 38 / 198 |
| |
[OCAD] Kulltorp 2,3 km | | 20:37 | 13 / 110 |
| |
ONE LEG WONDERS STAGE 1 | | 5:13 | 35 / 121 |
| |
Sprint 5 days [day 2] | | 13:16 | 68 / 159 |
| |
Sprint 5 days[prolouge] | | 11:05 | 33 / 179 |
| |
[OCAD] Kulltorp 1,9 km | | 16:38 | 35 / 175 |
| |
[Beginner] Haråsstugan | | 5:42 | 11 / 144 |
| |
[OCAD] Middle 3,3 km | | 30:04 | 34 / 134 |
| |
[OCAD] Middle 2,3 km | | 19:35 | 70 / 175 |
| |
[Ski-O] CF Ski-O Demo | | 19:43 | 6 / 166 |
| |
Forest test | | 26:31 | 49 / 115 |
| |
[ROCAD] Supikko Demo | | 23:26 | 5 / 127 |
| |
(O-ringen 2009) SW 2 | | 26:19 | 45 / 202 |
| |
Maze | | dnf | | | |
Ottawa Night Sprint 2 | | 15:57 | 15 / 90 |
| |
(O-ringen 2009) SW | | dnf | | | |
| 2 | 25:14 | 36 / 226 |
| |
Ottawa Night Sprint 1 | | 15:50 | 38 / 119 |
| |
ROCAD - 1.6k | | dnf | | | |
[OCAD] Koisjärvi - Short | | 22:00 | 75 / 231 |
| |
[OCAD]Ponsa SW | | 12:48 | 41 / 212 |
| |
Orienteerers Heaven | | 20:22 | 27 / 150 |
| |
Koenigstrad | | 13:55 | 15 / 107 |
| |
(OCAD)Humble | | 12:48 | 34 / 158 |
| |
Kandersteg | | 14:54 | 16 / 149 |
| |
[OCAD] Middle 2,6 km NIGHT | | 22:05 | 48 / 105 |
| |
[OCAD] Fast Middle 2,8 km | | dnf | | | |
Texture test | | 6:41 | 12 / 156 |
| |
[OCAD] Middle 1,9 km NIGHT | | 18:30 | 50 / 109 |
| |
[OCAD] Middle 1,5 km NIGHT | | dnf | | | |
| 2 | 12:58 | 39 / 164 |
| |
Miners-O | | 14:24 | 47 / 219 |
| |
Hohgant | | 17:54 | 40 / 185 |
| |
[OCAD] Fantasy park | | 18:02 | 31 / 213 |
| |
[OCAD]Ponsa SW Sprint | | 14:07 | 48 / 228 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Golf | | 18:57 | 48 / 261 |
| |
[OCAD] Iglasjön2 (corrected) | | 26:06 | 84 / 228 |
| |
[OCAD] Iglasjön Long | | 40:58 | 42 / 179 |
| |
[ocad]Karlination 2.4 km | | 21:01 | 32 / 209 |
| |
[OCAD] Venice - Long | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Middle 1,7 km | | 17:45 | 18 / 220 |
| |
[OCAD] Årtlöten | | 29:07 | 27 / 139 |
| |
Pain | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås2 | | 20:11 | 35 / 235 |
| |
[ROCAD] Open and Steep | | 36:15 | 23 / 172 |
| |
[ROCAD] Lovers In Japan, Night | | 13:15 | 12 / 118 |
| |
[ROCAD] Lovers In Japan, Sprint | | 17:28 | 35 / 203 |
| |
[ROCAD] 3-days Middle/Long | | 39:08 | 27 / 138 |
| |
[ROCAD] 3-days NightSprint | | 16:46 | 57 / 141 |
| |
[ROCAD] 3-days Sprint | | 16:42 | 66 / 244 |
| |
[OCAD] Rankås | | 26:47 | 53 / 252 |
| |
Ogan Championship - middle | | 14:10 | 28 / 154 |
| |
Ogan Championchip - Short | | 15:46 | 26 / 207 |
| |
mappa di silvio | | dnf | | | |
[O-Ringen 2009] Brånstorp S | | 36:19 | 27 / 211 |
| |
ROCAD 2 | | 19:53 | 11 / 89 |
| |
ROCAD sprint | | 23:01 | 57 / 146 |
| |
Oeschinen | | 14:41 | 12 / 141 |
| |
[ROCAD] Strawberry Swing, Sprint | | dnf | | | |
| | 15:18 | 21 / 155 |
| |
Sosh Sprint 2 | | 20:28 | 33 / 207 |
| |
[ROCAD] Violett Hill, Middle | | 22:46 | 13 / 114 |
| |
[ROCAD] Violett Hill, Sprint | | 14:30 | 45 / 158 |
| |
[OCAD] Vågsbygd 2 Long | | 43:25 | 27 / 160 |
| |
[OCAD] Ala | | 35:29 | 36 / 113 |
| |
Half real-half fantasy | | dnf | | | |
[OCAD] Vågsbygd Long | | 47:54 | 16 / 158 |
| |
Super Quick Sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Tjärnmarksberget | | 17:31 | 18 / 211 |
| |
[OCAD] Åsen Middle 2,9 km NIGHT | | 20:36 | 15 / 125 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget | | 30:17 | 45 / 223 |
| |
[OCAD]Coca cola town stage 1 | | 13:43 | 56 / 192 |
| |
Tuchkovo | | 20:10 | 57 / 144 |
| |
Grigorchikovo | | 19:30 | 12 / 154 |
| |
Sprint 1,5 km | | 13:46 | 72 / 179 |
| |
[OCAD] Amsberg 25min | | 28:15 | 27 / 136 |
| |
[OCAD] Sörgården2 | | 26:44 | 15 / 145 |
| |
[ROCAD] 2,4 km | | 20:40 | 42 / 164 |
| |
[OCAD] Amsberg tryout | | 16:12 | 30 / 159 |
| |
[OCAD] Voxna Long | | 26:01 | 13 / 163 |
| |
[OCAD] O-ringen sprint | | 29:07 | 7 / 178 |
| |
[OCAD]Sörgården | | 20:49 | 17 / 188 |
| |
Middle 2,0 km | | 16:45 | 23 / 162 |
| |
Middle 1,7 km | | 14:05 | 27 / 176 |
| |
[OCAD] Voxna2 Middle | | 22:18 | 76 / 201 |
| |
[OCAD] Oude Willem | | 13:53 | 44 / 177 |
| |
[OCAD] Voxna Middle | | 19:29 | 30 / 193 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp Väst | | 18:16 | 50 / 241 |
| |
New Sprint | | 11:04 | 11 / 140 |
| |
[ROCAD] 3,1 km | | dnf | | | |
[Ocad]Balavil | | 15:35 | 23 / 215 |
| |
city sprint | | 16:59 | 43 / 197 |
| |
[OCAD] Voxna Short | | 14:57 | 46 / 207 |
| |
Middle 1,5 km NIGHT | | 12:14 | 13 / 118 |
| |
[OCAD]MIddle Ulfsta | | 21:51 | 23 / 160 |
| |
[OCAD]Sprint Ulvsta | | 16:39 | 68 / 195 |
| |
[O-Ringen 2009] Branteberg | | 33:27 | 91 / 200 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 REAL [N] | | 19:23 | 42 / 144 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 Night | | 16:35 | 35 / 158 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 | | 23:18 | 21 / 211 |
| |
THE NO CONTROL COURSE | | 10:24 | 12 / 82 |
| |
Hökensås Semesterbyn 8 | | 22:49 | 14 / 119 |
| |
[OCAD] Mödänge 2008 | | 18:19 | 49 / 228 |
| |
Hökensås Semesterbyn 7 | | 27:31 | 12 / 133 |
| |
Hökensås Semesterbyn 6 | | 32:22 | 36 / 157 |
| |
Hökensås Semesterbyn 5 | | 27:34 | 28 / 164 |
| |
[OCAD] Crni graben night | | 15:29 | 23 / 189 |
| |
Hökensås Semesterbyn 4 | | 37:55 | 55 / 162 |
| |
Whos the fastest runner? | | 6:23 | 36 / 198 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 5 | | 17:32 | 20 / 204 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 4 | | 17:34 | 55 / 207 |
| |
[O-Ringen 2009] Contour-O | | 35:31 | 37 / 197 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 3 | | 17:02 | 35 / 214 |
| |
Valleys of Stone (sprint) | | dnf | | | |
[OCAD] Skenshyttan stage 2 | | 14:51 | 57 / 246 |
| |
Hökensås Semesterbyn 3 | | 36:55 | 16 / 182 |
| |
Nisunperä | | 20:11 | 63 / 257 |
| |
Hökensås Semesterbyn 2 | | 28:16 | 25 / 167 |
| |
Hökensås Semesterbyn 1 | | 18:57 | 13 / 197 |
| |
O.7km Sprint | | 5:21 | 11 / 209 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 1 | | 13:42 | 52 / 304 |
| |
OCAD Siitama SW 2 | | 18:19 | 10 / 124 |
| |
[Ocad] Mutala West Middle | | 32:41 | 13 / 130 |
| |
Under the red Line | | 42:30 | 24 / 104 |
| |
OCAD Siitama SW | | 16:40 | 28 / 191 |
| |
[Ocad] Mutala Normal middle | | 40:46 | 44 / 172 |
| |
Vangsåsen | | 11:49 | 24 / 151 |
| |
Ripan | | 13:41 | 32 / 169 |
| |
OCAD Hills somewhere | | 14:27 | 56 / 178 |
| |
The Oppsal map | | dnf | | | |
Ocad long sprint | | 42:34 | 24 / 100 |
| |
Aktan 3 [OCAD] | | dnf | | | |
| 2 | 17:18 | 57 / 162 |
| |
Aktan Middle [OCAD] | | dnf | | | |
[OCAD] Mutala Corridor-O | | dnf | | | |
Marlay Park | | dnf | | | |
super easy | | 6:12 | 34 / 160 |
| |
MicrOrienteering | | 22:53 | 16 / 107 |
| |
[untitled] | | 9:30 | 63 / 178 |
| |
Santry Ireland | | 16:33 | 15 / 144 |
| |
Brindisi PWT | | 14:20 | 45 / 135 |
| |
[O-Ringen Stage5] Ludvika | | 28:35 | 23 / 221 |
| |
Forest sprint | | 14:43 | 23 / 216 |
| |
backe | | 9:09 | 6 / 104 |
| |
[OCAD]Small sprint | | 12:14 | 114 / 160 |
| |
[OCAD] Super Bernardia | | 25:18 | 19 / 122 |
| |
[O-Ringen Stage4] Tervavaara | | 30:02 | 24 / 195 |
| |
Square Park - Night Sprint New! | | dnf | | | |
[O-Ringen Stage3] Gyllbergen | | 40:58 | 62 / 201 |
| |
[O-Ringen Stage2] Sandbakken | | 66:53 | 42 / 145 |
| |
[ocd] Ventspils_day-1 | | 28:09 | 19 / 180 |
| |
[O-Ringen Stage1] Skräddarbacken | | 41:18 | 21 / 210 |
| |
Fantasy city sprint | | dnf | | | |
CURSA ANDORRA | | 7:49 | 3 / 147 |
| |
Short forest sprint | | 16:06 | 29 / 147 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-2 | | 20:59 | 11 / 139 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-1 | | 17:21 | 9 / 195 |
| |
[ocad] Borgberget | | 29:44 | 30 / 150 |
| |
(OCAD) The Toffee Mould Extended | | 19:03 | 11 / 112 |
| |
[O-Games 2008] - Koisjärvi | | 39:00 | 62 / 203 |
| |
S:t Anna Cup 1 | | 15:18 | 32 / 171 |
| |
The Toffee Mould 2 | | 20:52 | 7 / 104 |
| |
The Toffee Mould 1 | | 21:29 | 18 / 135 |
| |
[OCAD]sankt anna | | 23:52 | 10 / 158 |
| |
HC I | | 36:13 | 49 / 143 |
| |
HC model event | | 6:54 | 28 / 168 |
| |
Safari Race | | dnf | | | |
L@uri's Velkeris Cup stage 3 | | 30:45 | 15 / 132 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 2 | | 31:26 | 14 / 141 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 1 | | 32:38 | 63 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 32 | | 47:09 | 20 / 95 |
| |
test: low-density | | 9:36 | 6 / 139 |
| |
[OCAD]Björke Stage 31 | | 40:50 | 54 / 149 |
| |
Lakken | | 14:39 | 19 / 94 |
| |
Hummelfoten | | 14:12 | 7 / 124 |
| |
[OCAD]Björke Stage 30 | | 27:02 | 10 / 159 |
| |
Arhimandritskoe | | 10:40 | 9 / 96 |
| |
[OCAD] Middle | | 22:54 | 12 / 98 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 4 new | | 15:45 | 24 / 105 |
| |
[OCAD] Mini Sprint 2 | | 11:28 | 14 / 95 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 1 | | 10:14 | 43 / 201 |
| |
[OCAD]Björke Stage 29 | | 23:38 | 15 / 176 |
| |
[OCAD]Björke Stage 28 | | 28:25 | 26 / 156 |
| |
Sprint/Micro-O | | dnf | | | |
Rehobothham 4 [FINAL] | | 18:21 | 9 / 111 |
| |
Rehobthham 3 [NIGHT] | | 8:01 | 11 / 80 |
| |
Rehobottham 2 | | 7:45 | 20 / 109 |
| |
Rehobothham 1 | | 6:41 | 15 / 150 |
| |
[OCAD]Björke Stage 27 | | 26:00 | 20 / 151 |
| |
[OCAD]Björke Stage 26 | | 25:05 | 23 / 167 |
| |
[OCAD]Björke Stage 25 | | 23:49 | 40 / 175 |
| |
Hartola III night | | 32:56 | 29 / 86 |
| |
Hartola II | | 20:59 | 40 / 137 |
| |
Hartola I | | 18:44 | 33 / 192 |
| |
[OCAD]Björke Stage 24 | | 29:50 | 35 / 128 |
| |
[OCAD]Björke Stage 23 | | 30:39 | 23 / 129 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 2 Ultrasprint | | 11:38 | 48 / 132 |
| |
[OCAD]Björke Stage 22 | | 21:38 | 11 / 131 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Pyölinmäki by night | | 20:18 | 16 / 82 |
| |
Super Sprint Tour 9 | | 15:04 | 9 / 121 |
| |
Super Sprint Tour 8 | | 14:34 | 24 / 118 |
| |
Super Sprint Tour 7 | | 15:43 | 28 / 137 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 1 Middle | | 25:31 | 14 / 114 |
| |
Russian Short Race | | 19:09 | 15 / 113 |
| |
Pyölinmäki | | 22:59 | 28 / 127 |
| |
Super Sprint Tour 6 | | 24:30 | 17 / 97 |
| |
Super Sprint Tour 5 | | 29:56 | 48 / 139 |
| |
[OCAD] Super Lago Santo | | 24:51 | 39 / 141 |
| |
Super Sprint Tour 4 | | 31:37 | 8 / 95 |
| |
[OCAD]Björke Stage 21 | | 27:48 | 21 / 135 |
| |
Hinderbanan | | 14:18 | 2 / 124 |
| |
Aussie Middle | | 33:25 | 41 / 120 |
| |
Super Sprint Tour 3 | | 16:28 | 21 / 170 |
| |
Super Sprint Tour 2 | | 9:13 | 26 / 189 |
| |
[fantasy] Forest sprint | | 20:45 | 37 / 120 |
| |
[OCAD] Downhill Run 2 | | 27:02 | 39 / 105 |
| |
Super Sprint Tour 1 | | 26:48 | 15 / 170 |
| |
[OCAD] Ulvsta Prolog | | 9:30 | 59 / 171 |
| |
[OCAD]Björke Stage 20 | | 22:09 | 14 / 147 |
| |
[OCAD]Björke Stage 19 | | 18:43 | 21 / 171 |
| |
[OCAD] Downhill run 1 | | 36:40 | 74 / 135 |
| |
Middle Fox Valley | | 9:28 | 5 / 87 |
| |
[OCAD]Björke Stage 18 | | 43:31 | 10 / 120 |
| |
Climbing Test | | 3:51 | 13 / 168 |
| |
[OCAD]Björke Stage 17 | | 28:57 | 29 / 146 |
| |
Tibetan Orientshow | | 19:23 | 19 / 147 |
| |
test | | 17:39 | 35 / 89 |
| |
[OCAD]Björke Stage 16 | | 26:07 | 11 / 123 |
| |
[OCAD]Björke Stage 15 | | 35:52 | 7 / 113 |
| |
[OCAD] Fjelles SuperSprint | | 5:29 | 25 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 14 | | 40:46 | 24 / 115 |
| |
[OCAD]Björke Stage 13 | | 28:31 | 24 / 131 |
| |
[OCAD] Ils Aults Night Sprint | | 16:53 | 62 / 147 |
| |
[OCAD]Björke Stage 12 | | 32:35 | 35 / 125 |
| |
[OCAD] Ils Aults Middle | | 33:09 | 31 / 148 |
| |
O-Quiz 2 | | 23:20 | 41 / 148 |
| |
[OCAD]WOC 2009 Training | | 23:44 | 33 / 199 |
| |
[OCAD]Björke Stage 11 | | 29:46 | 48 / 145 |
| |
O-Training | | 57:23 | 13 / 91 |
| |
[OCAD]Björke Stage 10 | | 17:13 | 6 / 163 |
| |
Real map short | | 17:51 | 4 / 115 |
| |
[OCAD]Björke Stage 9 | | 19:54 | 25 / 161 |
| |
Northern Eliotwood Run | | 15:52 | 59 / 138 |
| |
(OCAD) Wintervalley Stage 2 | | 34:20 | 11 / 105 |
| |
Beauchamp Sprint | | 16:50 | 8 / 187 |
| |
SKIO Memory | | 29:17 | 33 / 145 |
| |
(OCAD)Wintervalley Stage 1 | | 27:55 | 10 / 117 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 4 | | 27:09 | 10 / 88 |
| |
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] | | 19:38 | 29 / 171 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 3 | | 27:23 | 26 / 116 |
| |
Ofenpass Sprint | | 21:41 | 32 / 205 |
| |
[OCAD]Björke Stage 8 | | 22:55 | 37 / 151 |
| |
[OCAD]Björke Stage 7 | | 26:26 | 25 / 156 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan Stage 2 | | 22:06 | 25 / 152 |
| |
Skärmfrossan 4-days Stage 1 | | 11:36 | 11 / 204 |
| |
[OCAD]Björke Stage 6 | | 36:54 | 21 / 145 |
| |
[OCAD]Björke Stage 5 | | 40:39 | 45 / 159 |
| |
Sch[Random] 2.1k | | 29:00 | 45 / 147 |
| |
[OCAD]Björke Stage 4 | | 38:57 | 39 / 160 |
| |
Pchelka Steep | | 30:35 | 27 / 156 |
| |
[random] Sprint | | 19:26 | 24 / 149 |
| |
[OCAD]Björke Stage 3 | | 40:34 | 29 / 168 |
| |
Tynne steep 3days stage 2 | | 29:52 | 50 / 138 |
| |
Hawes 3 Day, Day 1 | | 14:32 | 12 / 138 |
| |
Fantasy sprint | | 11:43 | 28 / 204 |
| |
[OCAD]Portugal 2.3 | | 21:17 | 46 / 219 |
| |
[OCAD]Björke Stage 2 | | 22:23 | 29 / 224 |
| |
[OCAD]Björke Stage 1 | | 36:38 | 13 / 205 |
| |
Tynne steep 3days prolog | | 12:29 | 32 / 164 |
| |
[OCAD]Le Lac | | 27:43 | 34 / 208 |
| |
[Rocad] middle | | 30:39 | 15 / 130 |
| |
Maajaa - Middle | | 38:08 | 37 / 208 |
| |
Japan Open | | 11:04 | 12 / 98 |
| |
Pahkionvuori - Middle | | 37:24 | 73 / 188 |
| |
[OCAD] Malmenbadet | | 17:09 | 11 / 185 |
| |
l-100 sprint 1+5 | | 14:08 | 10 / 64 |
| |
l-100 sprint 5 | | 8:30 | 5 / 69 |
| |
l-100 sprint3 | | 14:47 | 41 / 86 |
| |
l-100 sprint2 | | 9:55 | 37 / 135 |
| |
l-100 sprint 1 | | 11:25 | 5 / 146 |
| |
[OCAD]Strangleburg 2.5 km | | 21:16 | 34 / 178 |
| |
6 Aveyron Days Training | | 63:55 | 53 / 181 |
| |
Rájec | | 37:32 | 34 / 139 |
| |
[OCAD]Björke Prolog | | 14:16 | 36 / 255 |
| |
Short-3 | | 9:09 | 8 / 87 |
| |
Short-2 | | 7:28 | 6 / 99 |
| |
Short-1 | | 5:52 | 39 / 134 |
| |
Short 4 | | 12:59 | 17 / 94 |
| |
Short 3 | | 10:04 | 10 / 96 |
| |
Short 2 | | 9:02 | 18 / 116 |
| |
Short 1 | | 7:53 | 10 / 186 |
| |
Vester Thorup | | 27:52 | 24 / 229 |
| |
BlE3 | | 20:13 | 12 / 79 |
| |
Fast Forest | | 34:46 | 21 / 75 |
| |
Knifetown | | 13:32 | 17 / 163 |
| |
Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
[ROCAD] Solmukorpi | | dnf | | | |
Kancák | | 27:53 | 14 / 149 |
| |
The CF Intro Map | | 23:40 | 62 / 221 |
| |
Vidnava_middle | | 35:02 | 8 / 103 |
| |
[Ocad] Ofenpass New part | | 18:08 | 39 / 217 |
| |
Ingalunda City | | 19:07 | 8 / 139 |
| |
[ocd]_Ventspils_Middle | | 27:06 | 29 / 198 |
| |
[ocd]_Nice middle. | | 33:34 | 12 / 155 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-3 | | 32:39 | 19 / 115 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-2 | | 31:08 | 7 / 131 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-1 | | 30:13 | 24 / 200 |
| |
[ROCAD] middle | | 26:21 | 24 / 201 |
| |
Rocad Sprint | | 29:07 | 24 / 192 |
| |
[OCAD]Stonah sprint | | 18:09 | 33 / 280 |
| |
[OCAD]Stonah middle 2 | | 30:37 | 31 / 183 |
| |
[OCAD]Stonah Middle | | 34:06 | 22 / 194 |
| |
Tarcento | | 55:48 | 17 / 82 |
| |
Downhill Countour Middle | | 43:51 | 21 / 108 |
| |
Park World Tour 4 | | 28:33 | 35 / 165 |
| |
[OCAD]Stonah Night sprint 2 | | 20:35 | 42 / 148 |
| |
[OCAD]Stonah Night sprint | | 20:43 | 29 / 204 |
| |
Par World Tour 3 | | 17:01 | 42 / 135 |
| |
World Park Tour 2 | | 12:57 | 39 / 189 |
| |
Park World Tour 1 | | 9:25 | 51 / 178 |
| |
SnowSprint 2.4k | | 14:31 | 40 / 209 |
| |
Utfyllnad | | 12:57 | 50 / 177 |
| |
[OCAD]Fontainebleau III | | 19:23 | 27 / 205 |
| |
[OCAD]Fontainebleau II | | 18:51 | 61 / 251 |
| |
[OCAD]Fontainebleau I | | 24:17 | 29 / 270 |
| |
arcivescovile | | 5:39 | 36 / 193 |
| |
[OCAD]Sat'AMbrogio | | dnf | | | |
| 2 | 41:58 | 85 / 289 |
| |
[OCAD] Kaasen 2.2k | | 15:26 | 13 / 273 |
| |
Short | | dnf | | | |
[ocad]Cavedine N | 2 | 28:08 | 44 / 398 |
| |
Fantasy | | 23:54 | 53 / 193 |
| |
Bernadia Sprint | | 23:52 | 12 / 192 |
| |
Short Race | | 23:01 | 10 / 103 |
| |
Night Sprint Cup 2 | | 11:31 | 22 / 94 |
| |
Night Sprint Cup 1 | | 14:33 | 33 / 103 |
| |
Ompa Bompa Scheiss | | 27:40 | 28 / 183 |
| |
Fusine Sprint Cup Final | | 39:03 | 24 / 114 |
| |
Fusine Sprint Cup 7 | | 18:46 | 36 / 138 |
| |
Fusine Sprint Cup 6 | | 18:25 | 51 / 153 |
| |
Fusine Sprint Cup 5 | | 13:06 | 43 / 187 |
| |
Fusine Sprint Cup 4 | | 25:32 | 38 / 139 |
| |
Fusine Sprint Cup 3 | | 17:30 | 60 / 182 |
| |
Fusine Sprint Cup 2 | | 17:48 | 30 / 195 |
| |
Fusine Sprint Cup 1 | | 18:12 | 13 / 260 |
| |
king of the sea final | | 14:16 | 59 / 100 |
| |
king of the sea | | 23:29 | 44 / 124 |
| |
[OCAD]Ultra-Long SM 2oo8 | | 23:58 | 21 / 206 |
| |
Random | | dnf | | | |
JUKOLA-training | | 51:56 | 24 / 155 |
| |
Natt Trening | | 30:54 | 26 / 139 |
| |
Chateau de Montlosier Sprint | | 16:08 | 27 / 291 |
| |
Fence Mania - Sprint | | 15:36 | 12 / 172 |
| |
Only contours | | 29:20 | 13 / 166 |
| |
slower-backwards | | 7:03 | 19 / 170 |
| |
Vester Thorup | | 20:14 | 36 / 295 |
| |
rOCAD 20min | | 21:53 | 26 / 217 |
| |
Kaakkurilammi Night Sprint | | 21:32 | 49 / 160 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 23:10 | 37 / 220 |
| |
[OCAD]Middle | | 35:25 | 5 / 127 |
| |
Jukola Training - T2 | | 26:56 | 76 / 272 |
| |
Jukola Training - T1 | | 52:32 | 64 / 241 |
| |
[OCAD] Suncoast Classic Sprint | | 14:04 | 13 / 191 |
| |
[OCAD] Zelený mocál /Green Plesh | | 36:49 | 36 / 221 |
| |
[OCAD] Usovo 2 | | 28:33 | 23 / 206 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-3 | | 28:13 | 32 / 187 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-2 | | 32:42 | 7 / 199 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-1 | | 25:07 | 8 / 208 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-3 | | 17:03 | 14 / 238 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-2 | | 29:46 | 82 / 194 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-1 | | 16:50 | 58 / 280 |
| |
Bach | | 25:26 | 19 / 150 |
| |
Middle | | 25:23 | 55 / 147 |
| |
[Word-O] "Åsen" | | 33:29 | 26 / 174 |
| |
[OCAD] Forest 17 min | | 21:06 | 69 / 256 |
| |
O-festivalen | | 27:17 | 37 / 200 |
| |
Middle distance, Quincyburg | | 26:59 | 16 / 153 |
| |
Vienna Park Series 2008 - Day1 | | 6:12 | 30 / 280 |
| |
[Ocad Cavedine S] | 2 | 23:19 | 36 / 333 |
| |
haarup sande | | 14:00 | 29 / 176 |
| |
Shawmut Forest 3.2k | | 27:45 | 21 / 174 |
| |
Slovenian cup | | 34:39 | 35 / 186 |
| |
skraastad | | 27:43 | 22 / 139 |
| |
Winter Short | | 11:03 | 32 / 195 |
| |
Middle dist | | 41:26 | 26 / 142 |
| |
[Word-O] WOC Final 2007 | | 33:39 | 45 / 240 |
| |
Horna Fure Vestra | | 21:22 | 42 / 219 |
| |
7 Days of Southtyrol Final | | 58:22 | 55 / 148 |
| |
[OCAD] Gamlegrendasen | | 24:10 | 16 / 233 |
| |
[OCAD] Fantasy - City Sprint | | 15:38 | 19 / 233 |
| |
warrenfieldtown sprint | | 6:16 | 35 / 137 |
| |
Shawmut Forest 3.4k | | 35:43 | 25 / 133 |
| |
[OCAD] Aamot | | 12:07 | 20 / 279 |
| |
Terrain-Running | | 11:33 | 7 / 149 |
| |
[OCAD] Overnmarka long distance | | 60:48 | 22 / 194 |
| |
[OCAD] Melumbakken | | 28:56 | 57 / 248 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
smstafet | | 15:42 | 27 / 210 |
| |
Yeah bad course | | 6:36 | 56 / 129 |
| |
[Ocad] Bad Course Done | | dnf | | | |
[Ocad] Bad Course | | dnf | | | |
[OCAD] Sardanga City - SPRINT | | 25:52 | 55 / 193 |
| |
Tveitan Middle | | 29:40 | 33 / 86 |
| |
Tveitan Sprint | | 14:11 | 29 / 155 |
| |
[OCAD] Forest 27 min | | 34:24 | 76 / 181 |
| |
simple Tour 2008 2 | | 7:33 | 12 / 103 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 6 | | 43:57 | 37 / 114 |
| |
Simple tour 2008 1 | | 6:32 | 8 / 134 |
| |
City sprint! | | 8:53 | 12 / 154 |
| |
7 Days of Southtyol Stage 3 | | 23:52 | 20 / 158 |
| |
7 Days of Southyrol Model Event | | dnf | | | |
| 2 | 11:02 | 101 / 271 |
| |
Forest Middle | | 23:46 | 11 / 121 |
| |
HC2008-Intro | | 14:04 | 53 / 208 |
| |
[ROCAD] Highlands Middle 2 | | 40:29 | 38 / 153 |
| |
Sprint . | | 16:01 | 23 / 117 |
| |
San Giovanni Final | | 55:28 | 32 / 164 |
| |
[OCAD] Skraastad/Havsåsen | | 31:42 | 17 / 161 |
| |
Schule Meisterschaft | | 31:09 | 10 / 96 |
| |
[ocad]middle | | 20:20 | 24 / 176 |
| |
OCAS Havsåsen | | 26:56 | 39 / 210 |
| |
Forest sprint | | 8:06 | 27 / 196 |
| |
middle Tobi | | 40:56 | 33 / 163 |
| |
S.Tyrol Champs M16 | | 12:48 | 9 / 195 |
| |
San Giovanni Middle | | 42:01 | 34 / 130 |
| |
TÜ Srint1 | | 21:09 | 37 / 161 |
| |
san Giovanni short | | 33:53 | 41 / 166 |
| |
Night cup II | | dnf | | | |
Night cup I | | 26:22 | 21 / 166 |
| |
san Giovanni Sprint | | 17:50 | 27 / 246 |
| |
Ocad San Giovanni | | 43:21 | 14 / 176 |
| |
Sprint | | 16:01 | 11 / 159 |
| |
City map day2 course1 | | 28:42 | 9 / 95 |
| |
Homer | | 16:41 | 2 / 136 |
| |
Klitløb | | 27:36 | 2 / 104 |
| |
Fantasy middle | | 36:42 | 56 / 225 |
| |
best race | | 12:04 | 5 / 141 |
| |
Fantasy map | | 18:24 | 17 / 103 |
| |
Fantasy Desert day2 | | 9:48 | 16 / 136 |
| |
Fantasy City | | 11:49 | 19 / 190 |
| |
Bergdergarten | | 18:44 | 9 / 122 |
| |
DESERT!!!! | | 37:43 | 2 / 95 |
| |
(ocad) Lizogubovka | | 38:30 | 31 / 149 |
| |
[OCAD] Retro Map | | 34:06 | 35 / 240 |
| |
Fantasy Desert | | 17:07 | 13 / 119 |
| |
Sprint 2 | | 15:19 | 25 / 175 |
| |
Dizzy Run | | 15:54 | 17 / 172 |
| |
Sahara middle | | 22:19 | 18 / 172 |
| |
fantasy | | dnf | | | |
Fanoe: Long distance. | | 61:37 | 28 / 129 |
| |
[OCAD] Middle | | 25:03 | 35 / 191 |
| |
[OCAD] Sprint, Växjö | | 13:58 | 42 / 269 |
| |
Downhill Middle | | 22:04 | 9 / 140 |
| |
fanoe NV | | 20:31 | 14 / 172 |
| |
Fanoe2 | | 25:48 | 16 / 143 |
| |
Downhill Ultra sprint | | 14:09 | 28 / 171 |
| |
Fanoe2008 | | 18:21 | 26 / 221 |
| |
[OCAD] Brennåsen Long | | 52:49 | 36 / 155 |
| |
Sprint | | 28:02 | 1 / 137 |
| |
[ROCAD] Forest 27 | | 32:24 | 54 / 175 |
| |
Who is the best allrounder | | 43:01 | 19 / 122 |
| |
(FOCAD)Sprint | 2 | 15:58 | 34 / 289 |
| |
sprint Champ FINAL!!! | | 14:23 | 82 / 247 |
| |
[ROCAD] Forest 22 min | | 29:07 | 117 / 235 |
| |
[OCAD] Mini-Tis Sprint | | 24:29 | 82 / 249 |
| |
Sprint Champ. semifinal! | | 15:00 | 24 / 183 |
| |
Monteloiser | | 37:19 | 10 / 101 |
| |
Sprint | | 18:49 | 22 / 145 |
| |
Sega di ala | | 36:24 | 36 / 103 |
| |
[OCAD] Mini-Tis Middle | | 40:42 | 36 / 205 |
| |
Arutua Sprint | | 12:41 | 71 / 167 |
| |
neXus forrest | | 13:29 | 16 / 115 |
| |
Parco s agata | | dnf | | | |
Ocad Sprint | | 22:25 | 79 / 186 |
| |
agges bana | | dnf | | | |
sverige | | 10:39 | 18 / 126 |
| |
Max | | dnf | | | |
Max Berggren | | 19:06 | 12 / 75 |
| |
[OCAD] Velika Planina Night | | dnf | | | |
SC2008 | | 22:49 | 34 / 153 |
| |
[OCAD] Melulampi I | | 15:22 | 73 / 206 |
| |
[OCAD] Finspång | | 38:38 | 45 / 151 |
| |
Aalbäumle - 2 | | 19:17 | 13 / 104 |
| |
[OCAD] Heikkilä | | 22:14 | 31 / 129 |
| |
[OCAD] Ängnesnäs | | 13:18 | 30 / 202 |
| |
[OCAD] Lelu | | 25:24 | 20 / 167 |
| |
[OCAD] Littoinen | | 23:49 | 29 / 157 |
| |
[OCAD] Brennåsen Middle | | 30:29 | 28 / 194 |
| |
Spring Cup 2008 | | 26:55 | 24 / 156 |
| |
[OCAD] Ponsa | | 35:20 | 29 / 251 |
| |
MapMakerContest 06 Woman | | 11:26 | 29 / 67 |
| |
MapMakerContest 06 Brindisi | | dnf | | | |
MapMakerContest 06 Sinte-Mette | | 19:56 | 6 / 66 |
| |
MapMakerContest 06 Kunming | | 12:52 | 10 / 54 |
| |
MapMakerContest 06 Ingalunda | | 22:53 | 25 / 63 |
| |
MapMakerContest 06 Kaakkurilammi | | 31:06 | 6 / 59 |
| |
MapMakerComp. 06 Col du March. | | 38:34 | 7 / 74 |
| |
MapMakerComp. Chateau de Mont. | | 36:31 | 12 / 73 |
| |
MapMakerComp. 06 Sekotsuji | | 30:20 | 6 / 72 |
| |
Aalbäumle | | 16:24 | 7 / 76 |
| |
Summer Sprint | | 16:38 | 22 / 123 |
| |
Winter Short | | 27:50 | 18 / 75 |
| |
dont worry be angry | | dnf | | | |
Ocad_Easy_03 | | 20:29 | 12 / 108 |
| |
Ocad Easy 02 | | 12:48 | 14 / 140 |
| |
Ocad_Easy_ | | 13:48 | 33 / 177 |
| |
angry 2 | | 19:40 | 15 / 80 |
| |
iwas angry and now i want you a | | 21:55 | 3 / 83 |
| |
1m contours | | dnf | | | |
Bowman Twin- Day 1 | | 21:00 | 4 / 109 |
| |
Test | | 19:09 | 7 / 58 |
| |
[OCAD] Dunserud Long Day-3 | | 45:55 | 13 / 131 |
| |
[OCAD] Dunserud Middle Day-2 | | 36:14 | 30 / 174 |
| |
Ocad Series [2] | | 7:46 | 9 / 139 |
| |
Ocad Series [1] | | 7:59 | 42 / 200 |
| |
[OCAD] Dunserud Sprint Day-1 | | 18:37 | 61 / 226 |
| |
Fantasy-test 1 | | 6:44 | 21 / 168 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! IV | | 14:07 | 18 / 119 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! III | | 7:43 | 9 / 121 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! II | | 15:18 | 43 / 160 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! | | 7:03 | 23 / 215 |
| |
Fanatsy ski-o (test) | | dnf | | | |
Fantasy parkrace - Part 2 | | 19:12 | 25 / 118 |
| |
Fantasy Parkrace Part 1 | | 16:50 | 30 / 156 |
| |
Götzenbachtal Süd | | 23:50 | 17 / 151 |
| |
[ocd] Sennoi_1 Sprint-Night | | 19:16 | 42 / 182 |
| |
[ocd] Sennoi_3 middle | | 37:30 | 16 / 161 |
| |
Völser Weiher 2 | | 26:05 | 25 / 147 |
| |
Big OCAD Quiz! | | 11:37 | 67 / 175 |
| |
Myrvest | | 31:49 | 24 / 125 |
| |
Völser Weiher | | 33:25 | 12 / 102 |
| |
Gatineau(sprint) | | 16:10 | 57 / 216 |
| |
Open Land 2 | | 21:54 | 21 / 66 |
| |
Open Land 1 | | 15:35 | 11 / 127 |
| |
Are you a good swimmer ? | | 7:25 | 35 / 132 |
| |
French Connection | | 41:36 | 15 / 64 |
| |
Forest sprint | | 15:10 | 41 / 159 |
| |
SKI-O middle! | | 21:12 | 11 / 116 |
| |
SKI-O short! | | 13:13 | 9 / 144 |
| |
SKI-O sprint! | | 10:49 | 17 / 205 |
| |
[OCAD] Finspång Middle 2 | | 23:27 | 14 / 216 |
| |
2,3km | | 20:36 | 27 / 77 |
| |
1.3km | | 9:54 | 14 / 134 |
| |
[OCAD] Finspång Middle | | 30:33 | 32 / 186 |
| |
More maps! | | 21:25 | 7 / 91 |
| |
1,5km, OK race! | | 9:47 | 50 / 197 |
| |
Forest 2,2km | | 14:34 | 28 / 163 |
| |
Don´t run this it´s just a test | | 1:07 | 1 / 119 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Usovo | | 17:46 | 23 / 244 |
| |
Fantasy City-Sprint | | 23:10 | 27 / 211 |
| |
[ROCAD] The hidden valley | | 35:37 | 57 / 201 |
| |
The first Skijump event ever!!! | | 1:15 | 44 / 276 |
| |
| 2 | 1:13 | 146 / 882 |
| |
| 3 | 1:13 | 146 / 882 |
| |
| 4 | 1:13 | 146 / 882 |
| |
| 5 | 1:13 | 146 / 882 |
| |
Hard One 2 | | 17:26 | 11 / 76 |
| |
Hard One 1 | | 13:23 | 8 / 124 |
| |
10-Mila 10 | | 28:18 | 56 / 247 |
| |
Biathlon-O Sprint | | 45:30 | 12 / 83 |
| |
Ski-O | | dnf | | | |
Craziest race ever | | 37:25 | 27 / 93 |
| |
fir martin und tom wichtig | | 26:02 | 4 / 86 |
| |
The Cross Hills | | 25:00 | 26 / 188 |
| |
Biathlon-O | | 56:33 | 1 / 86 |
| |
A-B-C-D | | 12:49 | 21 / 195 |
| |
CFMC08 1st: Ice Castle | | dnf | | | |
CFMC08 2nd: Seewen Ski-O | | 50:37 | 35 / 189 |
| |
CFMC08 3rd: Windsor Castle | | 31:53 | 37 / 251 |
| |
Canada Cup biathlon #3 (middle) | | 38:27 | 10 / 83 |
| |
Maze day 3 | | 12:22 | 48 / 116 |
| |
Canada Cup biathlon #2 (sprint) | | 22:11 | 5 / 143 |
| |
Cross Country [RANDOM] 2 | | 17:02 | 9 / 98 |
| |
Windows [RANDOM] | | 23:23 | 28 / 146 |
| |
Crosss Country [RANDOM] | | 12:38 | 53 / 137 |
| |
Single Leg Random | | 25:32 | 45 / 114 |
| |
Canada Cup Biathlon #1 (long) | | 46:52 | 14 / 87 |
| |
Biathlon 3 | | 44:57 | 8 / 92 |
| |
Maze day 2 | | 15:39 | 20 / 116 |
| |
Maze day 1 | | 17:58 | 13 / 151 |
| |
10-Mila 9 | | 30:06 | 15 / 248 |
| |
Fantasy | | 18:02 | 22 / 182 |
| |
Biathlon 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
First ski biathlon | | 43:50 | 21 / 188 |
| |
Test Forest | | dnf | | | |
City O | | 18:05 | 37 / 139 |
| |
Final Fun Series | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[ocad]short race | | 19:05 | 84 / 200 |
| |
Cross Country | | 24:36 | 64 / 150 |
| |
omholt | | 41:00 | 4 / 96 |
| |
Random, 4,4km | | 41:34 | 33 / 66 |
| |
Small Real Ocad | | 16:49 | 15 / 223 |
| |
Climbing test! | | 5:46 | 26 / 146 |
| |
[OCAD]2.5 km Springsburg 2 | | 21:07 | 70 / 272 |
| |
*? | | dnf | | | |
Morrgoncupen Finspång | | dnf | | | |
Easy Madras | | 21:03 | 14 / 46 |
| |
[OCAD]2.5 km Springsburg | | 19:01 | 9 / 181 |
| |
[ROCAD] Butterfly test | | 23:48 | 22 / 175 |
| |
Who is the O expert | | 17:52 | 114 / 257 |
| |
omholt | | 48:21 | 13 / 73 |
| |
Ski-butterfly NIGHT 2.7km | | 25:45 | 31 / 152 |
| |
[Random] Somewhere 2 | | 33:04 | 16 / 108 |
| |
[Random] Somewhere 1 | | 28:08 | 48 / 159 |
| |
Sprint-O | | 12:17 | 29 / 229 |
| |
The Adventure | | 33:49 | 12 / 140 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Ski | | 6:41 | 188 / 232 |
| |
| 2 | 1:56 | 125 / 538 |
| |
| 3 | 1:58 | 152 / 538 |
| |
Test 2 | | dnf | | | |
Test 1 | | 6:24 | 44 / 109 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft13 | | 16:47 | 16 / 206 |
| |
[OCAD] Langelandsfjellet - Dag 1 | | 29:36 | 38 / 181 |
| |
Tour de flat land 8 | | 13:02 | 38 / 84 |
| |
Tour de flat land 7 | | dnf | | | |
Tour de flat land 6 | | dnf | | | |
Tour de flat land 3 | | 29:42 | 6 / 68 |
| |
Tour de flat land 1 | | 9:34 | 22 / 193 |
| |
Völs | | 13:10 | 9 / 162 |
| |
Butterfly Test | | 43:18 | 37 / 119 |
| |
Test | | 8:24 | 82 / 138 |
| |
10-Mila 8 | | 59:20 | 30 / 178 |
| |
[OCAD] Finspång | | 33:18 | 88 / 189 |
| |
Insjösprinten! | | 15:57 | 16 / 202 |
| |
Random Easy | | dnf | | | |
[OCAD]Ulvsta utsnitt..3 km | | 28:54 | 58 / 261 |
| |
[OCAD] Finspång | | 22:27 | 22 / 193 |
| |
[OCAD]Idre | | 29:56 | 35 / 282 |
| |
[OCAD] Fylleryd | | 10:55 | 33 / 302 |
| |
ingalunda 2 | | 28:22 | 14 / 96 |
| |
Jophn Boy | | dnf | | | |
HELP!! | | 1:08 | 13 / 153 |
| |
maroltingerschulmeisterschaft12 | | 21:07 | 16 / 193 |
| |
Short Random | | 15:24 | 38 / 132 |
| |
Sekotsuji course 3.4km | | 23:12 | 7 / 115 |
| |
Sprint | | 10:57 | 26 / 149 |
| |
Random 2.8km | | 24:18 | 16 / 81 |
| |
[OCAD] Gropen, Ultrasprint | | 10:28 | 34 / 221 |
| |
Random Middle 3 | | 29:19 | 47 / 77 |
| |
Random Sprint | | 10:53 | 32 / 127 |
| |
Random Middle 2 | | 35:30 | 22 / 77 |
| |
Hummelfoten | | 15:14 | 36 / 201 |
| |
[RANDOM] Series 10 | | 15:17 | 37 / 95 |
| |
[RANDOM] Series 9 | | 18:43 | 46 / 99 |
| |
[RANDOM] Series 8 | | 14:57 | 34 / 118 |
| |
0.0 km! what is the best way?? | | 2:44 | 31 / 152 |
| |
[RANDOM] Series 7 | | 19:18 | 17 / 94 |
| |
[RANDOM] Series 6 | | 17:22 | 10 / 85 |
| |
[RANDOM] Series 5 | | 21:05 | 33 / 79 |
| |
[RANDOM] Series 4 | | 21:33 | 28 / 86 |
| |
[RANDOM] Series 3 | | 26:27 | 25 / 100 |
| |
[RANDOM] Series 2 | | 13:07 | 22 / 138 |
| |
[RANDOM] Series 1 | | 15:03 | 22 / 171 |
| |
[RANDOM] Middle | | 31:24 | 23 / 80 |
| |
[OCAD] Maajaa C2 | | 26:21 | 86 / 282 |
| |
[ocad]>smario<:) | | 5:27 | 49 / 136 |
| |
10-Mila 7 | | dnf | | | |
Canada Cup #3 | | 19:24 | 53 / 170 |
| |
Random Middle | | 28:49 | 45 / 99 |
| |
Fantasy 2 | | 17:39 | 33 / 172 |
| |
Fantasy 1 | | 11:49 | 31 / 205 |
| |
[RANDOM] Long course 2 | | 59:51 | 20 / 107 |
| |
routechoice! | | 14:41 | 19 / 100 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft11 | | 21:31 | 25 / 123 |
| |
HGDF | | 8:59 | 25 / 115 |
| |
Tour De Skien Lap 5 | | 11:16 | 29 / 107 |
| |
Tour De Skien Lap 4 | | 13:28 | 71 / 139 |
| |
The castle | | 3:54 | 16 / 112 |
| |
OCADsprint | | 10:53 | 17 / 181 |
| |
Who's the best jumper? Own Made! | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Fun Forest | | 19:11 | 34 / 212 |
| |
Amsterdam Centre (middle) | | 31:50 | 54 / 153 |
| |
Random [37min] | | 46:28 | 30 / 96 |
| |
[OCAD] Maajaa C1 | | 38:13 | 70 / 252 |
| |
Amsterdam Centre | | 5:57 | 48 / 230 |
| |
Follow the Controls! | | 4:38 | 17 / 122 |
| |
Swamp Island | | 20:47 | 31 / 180 |
| |
Very Nice Sekotusji Course :) | | 19:07 | 55 / 211 |
| |
[RANDOM] Long Course 1 | | dnf | | | |
Easy Run | | dnf | | | |
[Rnd] Test | | 11:18 | 39 / 129 |
| |
[OCAD]Idre middle | | 38:58 | 49 / 231 |
| |
sdfsdf | | 38:18 | 16 / 103 |
| |
Canada Cup #2 | | 12:43 | 38 / 119 |
| |
Nice one. | | 15:53 | 5 / 99 |
| |
10-Mila 5 | | 24:56 | 23 / 136 |
| |
10-Mila 3 | | 33:28 | 29 / 126 |
| |
Blueberry forest | | 9:41 | 57 / 240 |
| |
10-Mila 2 | | dnf | | | |
10-mila | | 59:58 | 34 / 108 |
| |
Difficult | | dnf | | | |
Line-o | | dnf | | | |
[OCAD] Forest 25 min | | 30:53 | 67 / 205 |
| |
CurveComp | | dnf | | | |
Tour De Skien Lap 3 | | 19:32 | 10 / 75 |
| |
sprint O part 2 | | 16:08 | 37 / 68 |
| |
Sprint O part 1 | | dnf | | | |
| 2 | 7:37 | 7 / 115 |
| |
Hepburn Sprint | | 18:45 | 35 / 125 |
| |
Boys 10 course | | 10:02 | 5 / 129 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft10 | | 11:17 | 11 / 143 |
| |
Kid Course NIGHT | | 9:19 | 6 / 71 |
| |
Kid Course | | 6:37 | 1 / 119 |
| |
[Rocad] Fjäll-OL | | 39:17 | 45 / 188 |
| |
Canada Cup 1 | | 13:23 | 13 / 98 |
| |
Greenham forest | | 33:34 | 22 / 115 |
| |
City fantasie sprint | | 21:57 | 26 / 113 |
| |
[RANDOM] Middle course 3 | | 43:01 | 35 / 70 |
| |
long sprint | | 21:54 | 46 / 184 |
| |
Sprint in open terrains | | 8:37 | 60 / 194 |
| |
[OCD]Minimap | | 27:02 | 34 / 84 |
| |
MG | | 33:20 | 17 / 105 |
| |
Sortest coomp ever this time | | 0:02 | 1 / 77 |
| |
Middle 1,6 km | | dnf | | | |
Tour De Skien Lap 2 | | 6:20 | 25 / 136 |
| |
ingalunda | | 27:55 | 4 / 83 |
| |
Kärrleken | | 1:40 | 6 / 132 |
| |
Sprint-o Day3 | | 11:21 | 13 / 120 |
| |
Sprint-o Day2 | | 8:11 | 46 / 119 |
| |
Sprinto-Day1 | | 9:46 | 83 / 148 |
| |
Road Race 2!! | | 4:55 | 15 / 100 |
| |
[ocad] Russia - Sosnovskoe | | 21:59 | 25 / 137 |
| |
[OCAD] Hammarslaget | | 16:02 | 29 / 154 |
| |
Paulup 4 - NIGHT | | dnf | | | |
Paulup 4 | | 12:10 | 18 / 137 |
| |
[rocad] voimia long | | 58:35 | 39 / 97 |
| |
rocad rb | | 17:10 | 35 / 135 |
| |
[OCAD] Bonn City day 3 | | 19:46 | 21 / 170 |
| |
Ski-O | | 10:26 | 25 / 127 |
| |
Loch Vaa Sprint | | 17:31 | 50 / 179 |
| |
Nice Forest | 2 | 27:51 | 8 / 98 |
| |
Haralanharju | | 22:21 | 45 / 200 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft9 | | 23:15 | 41 / 104 |
| |
Highland Sprint 56 | | 22:43 | 9 / 56 |
| |
Highland sprint 55 | | 13:46 | 3 / 107 |
| |
Highland Sprint 54 :p | | 25:07 | 17 / 78 |
| |
[OCAD] Herama 2 | | 30:15 | 25 / 203 |
| |
asd | | 33:06 | 42 / 146 |
| |
[OCAD] Sprint | | 15:58 | 41 / 186 |
| |
[RANDOM] Middle course 2 | | 28:25 | 19 / 112 |
| |
[RANDOM] Middle course | | 38:31 | 69 / 122 |
| |
[OCAD]Sprint (controlpicking) | | 13:02 | 19 / 147 |
| |
[OCAD] Forest 23 min | | 25:05 | 45 / 193 |
| |
[OCAD]Gant middle 3 | | 44:59 | 9 / 34 |
| |
Middle 1,9 km | | dnf | | | |
Paulup 3 | | 12:22 | 14 / 106 |
| |
[OCAD] Herama, night | | 26:12 | 30 / 111 |
| |
[OCAD] Herama | | 35:55 | 44 / 221 |
| |
[OCAD] Bonn City Day 2 middle | | 26:21 | 69 / 133 |
| |
Day2 | | 11:03 | 24 / 92 |
| |
Day1 | | 18:53 | 35 / 122 |
| |
Tour De Skien Lap 1 | | 16:26 | 30 / 123 |
| |
[ocad] Mäntlahti night | | 18:34 | 44 / 107 |
| |
[ocad] Mäntlahti middle | | 22:23 | 96 / 206 |
| |
[OCAD] Bonn City Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 19:27 | 12 / 240 |
| |
rocad, suppaterrain | | 25:39 | 43 / 143 |
| |
Middle 3,4 km | | 29:09 | 43 / 163 |
| |
OCAD Micro-O | | 25:20 | 39 / 114 |
| |
[OCAD]Gant middle 2 | | 37:22 | 49 / 181 |
| |
SHORTEST COMP. EVER! | | 0:05 | 1 / 178 |
| |
Limi The 7. One | | 8:23 | 22 / 110 |
| |
. | | 6:35 | 8 / 116 |
| |
[RnD] Lechmeretown c2 | | 22:36 | 42 / 149 |
| |
Beautiful middle | | 26:14 | 50 / 102 |
| |
routchoice (fixed) | | 6:33 | 38 / 118 |
| |
Paulup - Day 2 | | 9:12 | 8 / 105 |
| |
Hitta målet | | 3:48 | 28 / 88 |
| |
Routchoice | | 3:03 | 10 / 95 |
| |
Woman New course | | 32:32 | 1 / 54 |
| |
Club competition | | 15:00 | 35 / 214 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint 2 | | 11:43 | 21 / 188 |
| |
NIGHT CUP!!!!!!!!!!!! | | 27:42 | 41 / 98 |
| |
Vårflåset | | 17:46 | 14 / 70 |
| |
Paulup | | 9:06 | 11 / 102 |
| |
Limi 6. Race | | 6:45 | 34 / 121 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 3 | | 20:04 | 10 / 138 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 2 | | 20:43 | 45 / 164 |
| |
Im sorry! her is open moutain | | 9:52 | 26 / 81 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 1 | | 22:23 | 28 / 201 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint!! | | 7:44 | 23 / 198 |
| |
Desert Night Race | | 30:12 | 10 / 56 |
| |
[OCAD]Gant middle 1 | | 36:14 | 22 / 154 |
| |
OCAD - moutain and open! | | dnf | | | |
ol | | dnf | | | |
Short sprint! | | 14:16 | 16 / 77 |
| |
Poik streakan | | 11:08 | 7 / 81 |
| |
veivalg | | 3:42 | 2 / 100 |
| |
Cool map | | 1:31 | 14 / 103 |
| |
[RnD] 'Lechmeretown Shortdist' | | dnf | | | |
NIGHT CUP!!!! | | 23:38 | 33 / 97 |
| |
OCAD | | 25:35 | 36 / 118 |
| |
NIGHT CUP!!! | | 37:39 | 37 / 74 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft8 | | 19:51 | 1 / 96 |
| |
Sprint O | | 15:31 | 21 / 164 |
| |
[Ocad] Luch | | 29:25 | 54 / 193 |
| |
(OCAD) Haukilampi Ski O | | 30:44 | 14 / 130 |
| |
ocad Night in Semenkino by Anton | | 53:21 | 18 / 69 |
| |
[ocad] Semenkino by Anton | | 23:41 | 93 / 177 |
| |
[OCAD] Savo III | | 20:24 | 53 / 219 |
| |
WHO`S THE BEST CF JUMPER | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[RANDOM] Long | | 79:17 | 20 / 60 |
| |
Lac Beauchamp Middle | | 27:22 | 28 / 109 |
| |
Kännönvuori | | 17:26 | 48 / 209 |
| |
city sprint | | 19:51 | 30 / 99 |
| |
mountain | | 33:09 | 17 / 72 |
| |
Lac Beauchamp | | 15:47 | 96 / 166 |
| |
SPANISH TERRAIN | | 18:29 | 25 / 167 |
| |
Col du Marchairuz | | 38:41 | 13 / 152 |
| |
Mountain and haard:D | | 15:52 | 1 / 72 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Gatineau Park test | | 12:39 | 62 / 162 |
| |
IntroDay 1 | | 3:27 | 9 / 111 |
| |
Road race | | dnf | | | |
| 2 | 2:07 | 49 / 273 |
| |
Which one is the fastest? - Two | | 9:09 | 10 / 117 |
| |
Which one is the fastest? - One | | 8:03 | 48 / 142 |
| |
North RehobotbergtonValley short | | 13:02 | 7 / 93 |
| |
North Rehobotbergton Valley Long | | 14:29 | 4 / 107 |
| |
Franklin-run | | 14:52 | 37 / 101 |
| |
Angry Mette new course | | 14:34 | 25 / 106 |
| |
[Fin] Lauhtu | | 37:02 | 109 / 238 |
| |
OL in Norway | | 3:29 | 12 / 126 |
| |
OL in orientering in London | | 6:19 | 51 / 153 |
| |
Byaasen | | 3:31 | 33 / 111 |
| |
run!(spring nu) | | 10:37 | 1 / 103 |
| |
TEST | | 25:57 | 60 / 136 |
| |
Limi 5. Run | | 15:52 | 22 / 100 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | 28:20 | 45 / 197 |
| |
An easy rocad | | 18:26 | 57 / 152 |
| |
happy new year | | 7:34 | 4 / 71 |
| |
| 2 | dnf | | | |
very funny race | | 9:38 | 8 / 93 |
| |
Gunstock Day1 | | dnf | | | |
ROCAD Skandinavien middle | | 20:56 | 40 / 205 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft7 | | 16:09 | 9 / 111 |
| |
[ROCAD] Middle 1 | | 34:52 | 57 / 158 |
| |
[OCAD] Forest 20 min | | 23:56 | 64 / 209 |
| |
ungdomsstaffetten til skien ok | | 25:44 | 30 / 124 |
| |
[OCAD]Städjan | | 22:05 | 22 / 250 |
| |
Motorvägs-ruschen | | 17:17 | 23 / 138 |
| |
East Oak Pond Day Two - Short | | 14:20 | 14 / 102 |
| |
East Oak Pond Day One - LONG | | 27:03 | 10 / 67 |
| |
Testmap | | 10:12 | 9 / 139 |
| |
[OCAD] West Mine | | 23:29 | 17 / 87 |
| |
god jul everybody | | 24:44 | 5 / 50 |
| |
Wall-OL | | 20:04 | 10 / 74 |
| |
[Ski-O] Mass start M17 C | | 7:03 | 4 / 116 |
| |
Wallflower forest sprint | | 16:06 | 27 / 184 |
| |
Gåsefjell | | 30:18 | 38 / 170 |
| |
pjul 3 | | 15:32 | 6 / 29 |
| |
pjul 2 | | 23:15 | 7 / 13 |
| |
[Ski-O] Made for David | | 22:50 | 70 / 117 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft6 | | 14:16 | 21 / 121 |
| |
[OCAD] Savo II | | 20:10 | 51 / 215 |
| |
[ocad] Piter (small night) | | 26:22 | 49 / 117 |
| |
[ocad] 2,5 in Piter | | 23:17 | 28 / 183 |
| |
[ROCAD]difficult and fast sprint | | 15:25 | 29 / 172 |
| |
[ROCAD]Realistic and difficult | | 20:59 | 81 / 155 |
| |
Limi 4. Run | | 9:36 | 9 / 133 |
| |
col du marchairuz | | 21:13 | 27 / 127 |
| |
pjul | | 21:59 | 7 / 51 |
| |
[OCAD] My first, self made! | | 26:56 | 61 / 97 |
| |
REAL MAP from WOC Ski-o 2006 | | 14:23 | 11 / 119 |
| |
[OCAD] Savo | | 17:35 | 75 / 243 |
| |
Kaanaa | | 33:37 | 45 / 148 |
| |
RUN!!!!!!!!!!! | | 10:56 | 15 / 89 |
| |
Routechoice test!(2) | | 19:39 | 18 / 96 |
| |
Routechoice test! | | dnf | | | |
[ROCAD] Middle in Pensylvania 2 | | 15:03 | 37 / 123 |
| |
[ROCAD] Middle in Pensylvania | | 24:11 | 34 / 106 |
| |
Limi 3. Sprint | | 15:44 | 24 / 155 |
| |
Limi 2. Run | | 19:03 | 19 / 127 |
| |
limi first run | | 3:55 | 9 / 145 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-4 | | 23:01 | 24 / 146 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-3 | | 30:19 | 44 / 154 |
| |
| | 30:58 | 44 / 128 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-2 | | 29:05 | 50 / 162 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-1 | | 27:44 | 49 / 245 |
| |
[ocad] 2.0 in Piter | | 20:07 | 65 / 215 |
| |
[ocad] Forest midle | | 26:54 | 25 / 175 |
| |
Rocad/fantasy 2 | | 31:34 | 65 / 119 |
| |
kjerringa rundt | | 19:50 | 12 / 65 |
| |
Sidney Sprint Part 1 | | 13:54 | 17 / 67 |
| |
[ocad] Forest sprint | | 18:12 | 60 / 206 |
| |
[OCAD] Forest Sprint | | 22:30 | 37 / 103 |
| |
[OCAD] Gussjön 4 | | 16:22 | 43 / 208 |
| |
No orienteering at all just... | | 1:06 | 43 / 160 |
| |
Skara OLGY | | dnf | | | |
Sakotsuji | | 33:34 | 24 / 73 |
| |
Woman - race | | 11:17 | 22 / 72 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft5 | | 17:00 | 66 / 169 |
| |
Headache course 2007 | | 31:24 | 41 / 88 |
| |
skien ok by night 2 | | 27:57 | 25 / 59 |
| |
Random | | 28:12 | 18 / 61 |
| |
skien ok by night 1 | | dnf | | | |
frognersprinten 08 | | 21:58 | 26 / 79 |
| |
Sprint 3-days day3 NIGHT! | | 14:03 | 22 / 60 |
| |
Sprint 3-days day2 | | 13:02 | 15 / 89 |
| |
Sprint 3-days day1 | | 11:08 | 21 / 110 |
| |
LOL | | 9:51 | 10 / 60 |
| |
This Sprint ROCK!! | | 12:00 | 19 / 97 |
| |
[OCAD] Ponsa North 10 min | | dnf | | | |
| 2 | 16:42 | 74 / 241 |
| |
Pitkäjärvi 2-days [day2] | | 20:47 | 54 / 173 |
| |
Pitkäjärvi 2-days [day1] | | 30:27 | 32 / 158 |
| |
[OCAD] Ski-0 Bashkiriya | | 20:37 | 46 / 165 |
| |
Rocad/fantasy | | 28:48 | 64 / 149 |
| |
Wallflower middle | | 28:40 | 33 / 145 |
| |
[OCAD] Crni Graben Night | | 38:55 | 77 / 141 |
| |
[OCAD] Gussjön 3 | | 20:09 | 44 / 177 |
| |
[OCAD] Sprint on Finland map 1 | | 20:22 | 60 / 178 |
| |
[Ocad] Just for fun course. | | 38:14 | 8 / 57 |
| |
[OCAD] Sprint - Kiilopaa | | 21:47 | 31 / 113 |
| |
[OCAD] Middle in Finland map | | 21:22 | 29 / 178 |
| |
The other side on Lost-Island | | 23:04 | 7 / 64 |
| |
Stadsorientering | | 23:41 | 21 / 97 |
| |
Easy. Open. Second map ive made! | | 13:23 | 42 / 113 |
| |
[OCAD] Gussjön 2 | | 26:34 | 40 / 173 |
| |
[Ocad] sprint | | dnf | | | |
| 2 | 16:15 | 2 / 90 |
| |
[OCAD] Gussjön 1 | | 31:59 | 122 / 210 |
| |
My first map Fun n easy 5-6 | | 13:58 | 45 / 114 |
| |
Random | | 21:27 | 23 / 88 |
| |
10-mila training!! | | 18:38 | 40 / 142 |
| |
Pro Tour - Kivivaara | | 22:29 | 26 / 126 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 2 | | 19:20 | 37 / 146 |
| |
Pro Tour - Viikeri | | 20:39 | 25 / 158 |
| |
Pro Tour - Palojoki | | 25:47 | 44 / 169 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 1 | | 20:19 | 53 / 230 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft4 | | dnf | | | |
Maroltinger Schulmeisterschaft3 | | 28:19 | 8 / 84 |
| |
Curv-OL | | dnf | | | |
MERRY CHRISTMAS!!! | | dnf | | | |
Stenen Day 2 | 2 | 34:19 | 15 / 91 |
| |
Stenen Day 1 | 2 | 25:46 | 13 / 144 |
| |
middle dist. on cool map | | 55:02 | 31 / 75 |
| |
middle/sprint on a good map | | 22:57 | 22 / 75 |
| |
Intro EASY :D | | 3:33 | 38 / 125 |
| |
| 2 | 3:34 | 64 / 181 |
| |
Random night. | | 36:50 | 11 / 35 |
| |
Nyrsery Cryme forest sprint | | 19:44 | 24 / 159 |
| |
Peton do Xalo | | 12:39 | 24 / 126 |
| |
[OCAD] Hohe Wand Wiese (Slalom) | | 3:01 | 26 / 168 |
| |
Sprint Championship! Quick Run!! | | 18:59 | 32 / 89 |
| |
Azimtuh training long night | | dnf | | | |
slalom | | 19:50 | 4 / 97 |
| |
Ski O - Slalom combi 2 | | 27:52 | 52 / 102 |
| |
Very nice rando map!! [Random] | | dnf | | | |
Beinlia-night | | 29:41 | 57 / 116 |
| |
IndoorOL | | 3:25 | 76 / 207 |
| |
| 2 | 1:57 | 16 / 330 |
| |
| 3 | 2:25 | 89 / 330 |
| |
| 4 | 1:57 | 16 / 330 |
| |
| 5 | 1:55 | 4 / 330 |
| |
Man-O (island) | | 11:51 | 25 / 113 |
| |
Middle on Lost-Island | | 22:46 | 33 / 77 |
| |
[ocad] forest sprint | | 12:28 | 28 / 151 |
| |
Sprint | | 27:33 | 29 / 111 |
| |
? | | dnf | | | |
LA MUELA | | 22:37 | 35 / 115 |
| |
Salom - Ski O Combi Sprint | | 20:37 | 8 / 134 |
| |
[OCAD] PH | | 23:47 | 26 / 136 |
| |
[OCAD] Runosmäki | | 24:00 | 100 / 213 |
| |
[OCAD] Ponsa Middle | | 20:46 | 53 / 214 |
| |
Giant Salom 2 | | 12:26 | 5 / 88 |
| |
slalom | | 26:17 | 63 / 108 |
| |
SPRINT RANDOM | | 7:58 | 42 / 125 |
| |
Giant Salom | | 8:47 | 40 / 129 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Granskauen-night | | 24:01 | 39 / 126 |
| |
Ski-O 15 min | | 14:03 | 68 / 186 |
| |
(OCAD) Adigeya Sprint 2 | | 39:12 | 57 / 149 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft 3 | | 27:37 | 5 / 79 |
| |
Ski-O sprint | | 14:33 | 54 / 150 |
| |
Vildmarks OL | | 23:38 | 35 / 103 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ocd] Hard Training | | dnf | | | |
OK Grip Fun OL | | 24:23 | 17 / 78 |
| |
Brödrabacken 5 (my house!!!) | | 1:46 | 67 / 160 |
| |
| 2 | 1:07 | 66 / 345 |
| |
old Fantasy map | | dnf | | | |
Barerock mountains | | 26:08 | 66 / 149 |
| |
[OCAD]Uaul Grond Trin Sprint | | 27:51 | 132 / 246 |
| |
SKI Downhill Competition | | 5:57 | 60 / 189 |
| |
[OCAD] Ponsa West Sprint | | 18:31 | 109 / 228 |
| |
Meeting:10km | | dnf | | | |
Meeting:5km | | 24:47 | 21 / 34 |
| |
Meeting:3km | | 16:16 | 55 / 94 |
| |
Meeting:1mile | | 7:41 | 42 / 71 |
| |
Meeting:800m | | 4:15 | 50 / 117 |
| |
Meeting:400m | | 1:59 | 1 / 191 |
| |
[OCAD] Ponsa North | | 20:28 | 39 / 195 |
| |
Slalom | | 17:25 | 54 / 151 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Majaalahti2 | | 36:42 | 32 / 170 |
| |
Giant Slalom | | 14:52 | 84 / 209 |
| |
Surprise | | 20:03 | 43 / 109 |
| |
OCAD Sprint/Middle in forest | | 19:43 | 92 / 173 |
| |
Forest 15min-night | | 18:12 | 44 / 135 |
| |
[OCAD] Majaalahti | | 51:19 | 82 / 216 |
| |
| 2 | 38:44 | 49 / 264 |
| |
Nice Forest Sprint | | 16:14 | 56 / 157 |
| |
Easy, easy, easy... | | 6:49 | 29 / 113 |
| |
Midtskogen middle distance | | 24:31 | 34 / 196 |
| |
[RANDOM] 11 min | | dnf | | | |
Mega sprint 2.5 k | | 22:01 | 11 / 102 |
| |
Spikertjern Day1 | | 27:47 | 35 / 139 |
| |
nice middle distance ocad | | 19:59 | 38 / 198 |
| |
Sprint Final | | 23:48 | 19 / 82 |
| |
Central Babcock Pond | | 33:11 | 23 / 95 |
| |
Sprint Kval | | 30:10 | 51 / 101 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft2 | | 17:48 | 43 / 145 |
| |
EL OASIS RACE2 | | 47:20 | 28 / 74 |
| |
[OCAD]Bortnichi South | | 54:10 | 45 / 117 |
| |
Adigeya Yogovostok Sprint | | 16:20 | 53 / 174 |
| |
Mountain-15min | | 19:39 | 109 / 233 |
| |
OCAD test sprint | | 13:00 | 124 / 183 |
| |
| 2 | 7:33 | 11 / 207 |
| |
Really difficult ROCAD | | dnf | | | |
SPANISH TERRAIN_1 | | 29:31 | 25 / 138 |
| |
The airfield forest (sprint) | | dnf | | | |
Forest 24 min night... | | 29:49 | 27 / 87 |
| |
Upper Selma National Preserve | | 17:15 | 27 / 80 |
| |
| | 17:48 | 40 / 140 |
| |
22 min forest night | | dnf | | | |
a race | | 19:02 | 34 / 70 |
| |
Foxtrot forest sprint | | 17:24 | 52 / 177 |
| |
Forest-15 min | | 22:13 | 55 / 175 |
| |
Rocad long | | 45:27 | 12 / 56 |
| |
[OCAD] Lauhtu | | 19:24 | 55 / 245 |
| |
fast and open sprint | | 7:43 | 7 / 136 |
| |
Trespass forest sprint | | 12:46 | 32 / 137 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft 1 | | 21:07 | 44 / 181 |
| |
(3 Days of simpsons)Stage 3 | | 9:38 | 7 / 69 |
| |
(3 Days of Simpsons)Day 2 | | dnf | | | |
(3 days of Simpsons) Stage 1 | | 12:37 | 46 / 125 |
| |
Log off | | 11:04 | 19 / 115 |
| |
ROCAD map | | 47:26 | 34 / 128 |
| |
fast sprint | | 14:08 | 30 / 117 |
| |
FROGNERSPRINTEN | | 29:03 | 18 / 87 |
| |
JO A KULT DETTE OGSÅ 1,5 KM | | 12:41 | 17 / 133 |
| |
MELLOMDISTANSE 4 KM | | 37:08 | 18 / 80 |
| |
City sprint | | 28:05 | 58 / 90 |
| |
town sprint | | 21:19 | 38 / 109 |
| |
[ocad] 30 cntrlp | | 48:39 | 45 / 80 |
| |
Very difficult and routechoices | | 21:31 | 33 / 131 |
| |
[ocd] Alit Ski-o Day3 | | dnf | | | |
[ocd] Alit Ski-o Day2 | | 22:36 | 31 / 123 |
| |
[ocd] Alit Ski-O | | dnf | | | |
Omholt | | 37:07 | 9 / 37 |
| |
[ocad] Adigeya 2 | | 38:37 | 66 / 121 |
| |
| | dnf | | | |
| 2 | 15:59 | 59 / 235 |
| |
[ocad] Adigeya | | 22:36 | 33 / 176 |
| |
Kaakkurilammiv | | dnf | | | |
| 2 | 7:54 | 20 / 114 |
| |
| 3 | 6:39 | 4 / 114 |
| |
Park-OL | | 13:53 | 54 / 133 |
| |
Curve-OL | | 50:20 | 59 / 131 |
| |
Nowhere .a. middledistans . | | 21:27 | 27 / 116 |
| |
Langtvekkistan . middle | | 25:31 | 33 / 141 |
| |
Mt Richmond sprint | | dnf | | | |
| 2 | 12:41 | 81 / 245 |
| |
. sprint . | | 13:20 | 43 / 171 |
| |
[rnd] night 2.8k | | 33:40 | 24 / 78 |
| |
Hill map | | 21:52 | 13 / 99 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Ski O 2007 | | 30:41 | 39 / 139 |
| |
Skid-o | | 23:59 | 55 / 116 |
| |
(OCAD) Kauppi North Sprint 2 | | 30:34 | 91 / 164 |
| |
Omholt | | 39:43 | 23 / 74 |
| |
Ski-O testing | | 29:21 | 91 / 146 |
| |
[ROCAD] Ahinko short (night) | | 18:24 | 70 / 135 |
| |
Ökenplågan | | 10:22 | 79 / 149 |
| |
| 2 | 9:24 | 29 / 181 |
| |
[ocad] One Man Relay in Alol' | | dnf | | | |
open,fast and difficult course | | 27:04 | 52 / 130 |
| |
One long and difficult leg! | | 7:18 | 20 / 177 |
| |
rggljkgjsfr | | dnf | | | |
[rnd] Cambridgewick 2.5k | | 24:20 | 47 / 150 |
| |
[Rocad] Forest 17 min | | 19:53 | 56 / 192 |
| |
Labyrintutmaningen | | 28:45 | 33 / 123 |
| |
[focad] Micro-O 2 | | 33:39 | 44 / 95 |
| |
[focad] Micro-O 1 | | 28:24 | 57 / 159 |
| |
(OCAD) Dogtrack Sprint 3 | | 16:23 | 98 / 169 |
| |
High speed mountain course! | | 23:01 | 37 / 134 |
| |
(OCAD) Kauppi North Sprint | | 20:51 | 59 / 212 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 3 | | 25:57 | 71 / 175 |
| |
Ruuhikorpi D2 | | 35:18 | 113 / 155 |
| |
Ruuhikorpi D1 | | 12:49 | 36 / 238 |
| |
[ROCAD] Night middle | | 40:46 | 59 / 129 |
| |
Sprint/Middle Nice forest | | 16:02 | 46 / 128 |
| |
[Rocad] Forest 15 min | | 18:14 | 62 / 283 |
| |
[Rocad] Forest 22 | | 31:01 | 102 / 232 |
| |
Dumbomsslitet | | 5:38 | 113 / 217 |
| |
| 2 | 5:28 | 74 / 312 |
| |
| 3 | 5:26 | 44 / 312 |
| |
Teckna själv 1 | | 6:08 | 56 / 132 |
| |
swim test!! | | 16:58 | 90 / 177 |
| |
| 2 | 8:53 | 92 / 403 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Grey xP | | 15:14 | 40 / 116 |
| |
| 2 | 15:09 | 39 / 130 |
| |
[rnd] Short Middle - 20min | | dnf | | | |
Rocad 3-days Long | | 66:28 | 47 / 79 |
| |
Rocad 3-days Night | | 44:27 | 51 / 75 |
| |
Rocad 3-days Middle | | 37:18 | 77 / 135 |
| |
Rocad 3-days Prolog | | 13:00 | 50 / 138 |
| |
[rocad]sprint | | 23:56 | 46 / 89 |
| |
Help!! | | dnf | | | |
nature | | dnf | | | |
ThompsonsIsland Cup-Day 3 | | 19:42 | 50 / 71 |
| |
ThompsonsIsland Cup-Day 2 | | 40:37 | 21 / 55 |
| |
ThompsonsIsland Cup-Day 1 | | 7:48 | 30 / 92 |
| |
Anders'night-cup 3 | | 81:17 | 21 / 40 |
| |
Random Cup III | | dnf | | | |
Random Cup II Fixed | | dnf | | | |
Anders'night-cup 2 | | 48:34 | 27 / 62 |
| |
Random Cup III | | dnf | | | |
Random Cup II | | dnf | | | |
Random Cup I | | dnf | | | |
rnD']] 10-11mins Sprint ! | | 12:34 | 63 / 205 |
| |
Rocad *Middle* | | 35:42 | 66 / 127 |
| |
SIDNEY SPRINTS by Chricke | | 52:09 | 14 / 54 |
| |
| | dnf | | | |
Forest Sprint | | 15:26 | 95 / 160 |
| |
Niihama Sprint 2 | | 19:50 | 74 / 208 |
| |
Karpalosuo | | 25:05 | 54 / 222 |
| |
[OCAD] Vinterrejset 2007 | | dnf | | | |
| 2 | 12:27 | 104 / 306 |
| |
Anders's nigtht-cup 1 | | 36:17 | 29 / 56 |
| |
Fantacy Sprint | | 24:06 | 114 / 164 |
| |
1 kp | | dnf | | | |
Tammimäki | | 14:35 | 32 / 132 |
| |
| | 23:23 | 135 / 209 |
| |
[OCAD) Sagen 5-days Day 1 | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 15 min | | 21:00 | 104 / 181 |
| |
ROCAD cup V | | 43:01 | 46 / 103 |
| |
ROCAD cup IV | | 30:36 | 104 / 157 |
| |
ROCAD cup III | | 47:04 | 58 / 136 |
| |
ROCAD cup II | | dnf | | | |
ROCAD cup I | | dnf | | | |
Rnd' G0DL!K3 Sprint/Middle | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 20 min | | 28:53 | 94 / 176 |
| |
Heinälaakso C2 (Fixed) | | 19:40 | 98 / 168 |
| |
Heinälaakso C1 | | 22:01 | 135 / 186 |
| |
Myra | | 29:11 | 34 / 81 |
| |
Aleksin | | dnf | | | |
Rocad-cup prolog | | 25:53 | 70 / 159 |
| |
Stodeneskogen OCAD Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] OO.Cup stage 5 fixed | | 37:55 | 79 / 153 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 2 fixed | | 58:00 | 71 / 148 |
| |
Torroella | | dnf | | | |
[OCAD] OO.Cup stage 1 fixed | | 46:47 | 116 / 240 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 4 | | 82:16 | 76 / 116 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 3 | | 34:37 | 53 / 139 |
| |
[OCAD] OO.Cup Training | | 42:47 | 83 / 164 |
| |
R-Cup Preview | | 21:04 | 64 / 206 |
| |
Hilmers fourth race | | 18:33 | 37 / 77 |
| |
Hilmers third race | | 13:07 | 64 / 111 |
| |
Hilmers second race | | 8:52 | 29 / 98 |
| |
Hilmers race | | 11:18 | 63 / 115 |
| |
Upper Wonderbergwood | | 37:27 | 36 / 44 |
| |
| | 29:52 | 43 / 82 |
| |
Pomaria Lake E5 | | 42:23 | 8 / 22 |
| |
| | 36:38 | 6 / 24 |
| |
Pomaria Lake E4 | | dnf | | | |
Pomaria Lake E3 | | dnf | | | |
Pomaria Lake E2 | | 22:22 | 19 / 80 |
| |
Pomaria Lake E1 | | 43:13 | 61 / 143 |
| |
Pembroke Island | | 25:06 | 54 / 92 |
| |
[ROCAD] Middle | | 28:48 | 44 / 136 |
| |
[ocd] Tula region_day-3 | | 47:27 | 28 / 128 |
| |
[ROCAD]Western Rugglesham E2 | | dnf | | | |
| | 27:53 | 30 / 91 |
| |
[ROCAD]Western Rugglesham E1 | | 18:57 | 106 / 160 |
| |
Green forest stage 4, Long | | 63:57 | 18 / 34 |
| |
Green forest stage 3, night | | dnf | | | |
Green forest stage 2, middle | | 34:39 | 33 / 60 |
| |
Green forest stage 1, sprint | | 19:52 | 35 / 115 |
| |
Night orienteering!!! | | 31:56 | 105 / 147 |
| |
The battle of Epping mountain | | 41:38 | 95 / 158 |
| |
rnD [foxburg] short dist' :D | | dnf | | | |
hahhha | | 21:25 | 80 / 148 |
| |
(OCAD) Metsäkylä II Short | | 25:21 | 99 / 150 |
| |
Sparresäter sprint | | 17:39 | 99 / 156 |
| |
(OCAD)Forest Sprint 2 | | 23:20 | 106 / 218 |
| |
(OCAD) New Metsäkylä Sprint | | 20:53 | 134 / 278 |
| |
Alans psychedelic breakfast | | 40:25 | 87 / 156 |
| |
The battle of epping forest | | 51:12 | 67 / 141 |
| |
[ROCAD] Forest 18 min | | 32:55 | 130 / 184 |
| |
Le Bouveret - middle | | 61:33 | 41 / 101 |
| |
CF Children 1 | | 18:05 | 89 / 174 |
| |
Nice middle distance OCAD | | 24:31 | 63 / 154 |
| |
Niihama Short | | dnf | | | |
| 2 | 26:48 | 23 / 129 |
| |
Kallebo 2007 Part #2 | | 19:19 | 81 / 177 |
| |
my first competition | | 3:45 | 53 / 99 |
| |
Anders tävling | | 3:40 | 64 / 106 |
| |
Anders M,s tävling | | 3:41 | 74 / 118 |
| |
Fantasy map | | 25:08 | 70 / 182 |
| |
Test | | 3:34 | 84 / 167 |
| |
intro day 1 | | 3:37 | 60 / 121 |
| |
(rand) Open Air and Water | | 16:39 | 77 / 126 |
| |
D/H10 | | 23:50 | 104 / 141 |
| |
rnD' middledistance (: | | dnf | | | |
[ROCAD] 3,9 km | | dnf | | | |
[OCAD] Afterkarp sprint | | 33:18 | 168 / 255 |
| |
gul | | dnf | | | |
My region - Habarskoe | | 17:58 | 79 / 205 |
| |
| 2 | 17:53 | 84 / 243 |
| |
Kallebo 2007 | | 18:50 | 104 / 196 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint | | 19:16 | 118 / 231 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 2 | | 27:05 | 126 / 222 |
| |
| 2 | 25:50 | 129 / 254 |
| |
Fantasy terrain, fantasy map | | 45:40 | 43 / 78 |
| |
Stupid race | | 4:09 | 23 / 137 |
| |
[OCAD] Middle | | dnf | | | |
[ocd] Tula region_middle | | dnf | | | |
[ocd] Tula region_training | | 10:37 | 71 / 239 |
| |
Fantasy Map | | 26:54 | 57 / 104 |
| |
Hirvikallio | | 32:16 | 135 / 235 |
| |
Col du Marhairuz | | 88:59 | 66 / 187 |
| |
mountain-orienteering.. | | 33:10 | 72 / 93 |
| |
[OCAD] Forest sprint | | 15:01 | 81 / 188 |
| |
Gilla läget | | 18:09 | 44 / 96 |
| |
La donna mobile forest sprint | | 16:18 | 64 / 193 |
| |
sprintsprint_2 | | 22:22 | 112 / 140 |
| |
sprintsprint_1 | | 16:56 | 120 / 162 |
| |
[RANDOM] Litchfield | | dnf | | | |
(OCAD) Julkujärvi New | | 43:37 | 149 / 205 |
| |
My own 5-days Stage 1 | | 13:22 | 51 / 108 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii[for child] | | 19:37 | 118 / 144 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii_long | | 75:54 | 99 / 138 |
| |
njut av brödet - day 2 | | dnf | | | |
| 2 | 30:41 | 105 / 146 |
| |
njut av brödet | | 21:53 | 95 / 142 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii | | 41:27 | 104 / 181 |
| |
OCAD - Sprint in Piter | | 16:25 | 83 / 214 |
| |
The-Maze-middle | | dnf | | | |
The Maze-Intro | | dnf | | | |
[OCAD] Capriasca ovest | | 43:23 | 143 / 219 |
| |
Fantasy 5-days Preview | | dnf | | | |
Forest 18 min | | 25:52 | 92 / 188 |
| |
Middel 1 | | dnf | | | |
Desert Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
Forest 31 min | | dnf | | | |
(OCAD) New Watertower Sprint | | 36:01 | 122 / 193 |
| |
Target Mars | | 26:11 | 115 / 139 |
| |
Kääpäkorpi - Middle | | 31:18 | 96 / 146 |
| |
Kääpäkorpi - Sprint | | dnf | | | |
Mix 17 min | | 42:19 | 138 / 187 |
| |
Middle Cambridgeburg | | 95:31 | 44 / 79 |
| |
(OCAD) New Dogtrack Sprint | | 16:52 | 112 / 192 |
| |
Sanderis andra älsklingsbana | | 6:06 | 59 / 106 |
| |
Col du Marchairuz | | dnf | | | |
Scrambled eggs middle 4 | | 38:21 | 80 / 124 |
| |
Scrambled eggs middle 3 | | 28:28 | 96 / 151 |
| |
Chaute de Montlosier | | 64:45 | 118 / 193 |
| |
[ROCAD] highland Middle | | 74:21 | 131 / 176 |
| |
[ocd]_Anapa_1 | | 35:11 | 157 / 214 |
| |
OCAD Sprint 3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
OCAD Forest Sprint | | 38:54 | 205 / 263 |
| |
| 2 | dnf | | | |
for the childrens | | 4:18 | 123 / 163 |
| |
OCAD Sprint | | dnf | | | |