Catching Features



Finland jantelov

Country:Finland
Club:Helsingin Suunnistajat
Email:you must log in
Ranking:8785
Races Run:730
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Fantasy map S, intro 24:3324 / 56  
Suololuoppal 6000 years ago, mid 31:3624 / 78  
Suololuoppal night 34:5512 / 72  
Fantasy map C, middle 33:2921 / 72  
Suololuoppal intro 21:0938 / 108  
Blumau, Middle 2 27:5523 / 87  
Blumau, Night dnf  
 2dnf  
Blumau, Middle 22:3222 / 134  
Sinte Mette Sprint 18:4612 / 123  
Lake Town, Final 13:5022 / 79  
Aguiar da Beira - Gradiz 5 21:2542 / 123 92.0 
Aguiar da Beira - Gradiz 4 12:2329 / 135 94.8 
Aguiar da Beira - Gradiz 3 15:1935 / 144 87.4 
Fantasy map C, long 63:2539 / 97  
Aguiar da Beira - Gradiz 2 13:1824 / 162 84.1 
Aguiar da Beira - Gradiz 1 dnf  
 27:4960 / 292  
Fantasy map C, intor 28:3539 / 134 81.2 
Lake Town, Heat C 8:4626 / 130  
Lake Town, Heat B 8:1115 / 135  
Lake Town Heat A 5:269 / 155  
Lake Town, Training 9:2146 / 166  
Hevonniemi night 42:1318 / 122 89.5 
Circle City Winter Night 2 dnf (0.0) 
Fantasy map N, long 57:5823 / 119 94.0 
Fantasy map N, middle 35:1727 / 146 86.5 
Fantasy map N, easy intro 26:2734 / 158 (71.8) 
Circle City Winter Night 17:4242 / 160 (76.2) 
Valonsadero, Stage XIII dnf (0.0) 
 228:5124 / 224  
[CMR]-E8 30:3544 / 180 82.3 
 228:0828 / 275  
[CMR]-E7 46:1936 / 163 86.5 
Valonsadero, Stage XII 28:5727 / 172 (78.3) 
Tuckland NE, middle 29:5934 / 166 (80.7) 
[CMR]-E6 47:3230 / 153 91.1 
Hofwald - contours 27:0149 / 165 (77.1) 
 221:349 / 248  
Waltendorf, Sprint 17:2325 / 178 (74.9) 
Tuckland NE, long 53:5137 / 141  
[CMR]-E5 29:4828 / 180 84.7 
 228:4558 / 368  
[CMR]-E4 42:4337 / 171  
[CMR]-E3 45:3447 / 160  
 241:5627 / 271  
Borrowdale NE 2 dnf  
 233:4657 / 214  
 330:3225 / 214  
Honkala Night 29:2436 / 125  
 2dnf  
 3dnf  
Honkala Middle 34:0247 / 184  
Honkala Intro 9:0933 / 211  
 29:11238 / 647  
 320:57435 / 647  
[CMR]-E2 25:559 / 183  
 227:0225 / 314  
[CMR] color-maps-reused 55:0232 / 162  
 2dnf  
Contour training dnf  
 241:0333 / 270  
Borrowdale NE 33:4926 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
Hevonniemi middle 43:0337 / 166  
Hevonniemi long 74:1042 / 132  
Keltonfell, short 29:1237 / 190  
 2dnf  
 325:5815 / 268  
White Sands West Middle1 24:2535 / 163  
Hevonniemi intro 31:3450 / 185  
siuuuuuuu 36:5718 / 138  
control map 18:3916 / 108  
 218:3116 / 140  
Keltonfell, middle 35:2835 / 174  
Castle made of Sand, Sprint 17:5833 / 186  
Campus Uni Wien, Sprint 17:3966 / 182  
 216:2581 / 299  
Dyrehave Middle1 28:0335 / 176  
 227:1831 / 258  
S-chanf, long dnf  
 259:4828 / 221  
Dyrehave Intro 21:1062 / 183  
 2dnf  
 3dnf  
 419:3825 / 257  
???? middle 33:5123 / 160  
 2dnf  
Run this 1 11:4214 / 91  
run this 12:577 / 106  
Eskild og Emil 14:5320 / 96  
Eskild og emil 12:5510 / 84  
desert run 29:3260 / 109  
Suitsaari night 2 dnf  
???? intro 25:0132 / 176  
 2dnf  
Reposärkät night 42:0315 / 110  
Askham, short 25:4042 / 182  
Reposärkät long 69:2929 / 114  
Reposärkät middle 39:1029 / 160  
 239:3040 / 209  
Askham, long middle dnf  
Micro-Labyrinth 7:5148 / 156  
Rousavaara middle 3 34:0732 / 154  
Valonsadero, Stage XI 23:5031 / 142  
 227:1859 / 209  
Valonsadero, Stage X 40:0921 / 139  
Valonsadero, Stage IX dnf  
Suitsaari middle 4 40:5227 / 148  
Orrdals klint night 28:2435 / 139  
Orrdals klint short 2 30:3839 / 186  
Back down again 42:4423 / 141  
Climb the rock 33:0143 / 164  
Round the rock 30:0965 / 184  
Tähtiniemi middle 2 dnf  
High Rigg S, long 62:5844 / 122  
Valonsadero, Stage VIII-EYOC2010 17:1663 / 185  
Valonsadero, Stage VII 28:5449 / 153  
Valonsadero, Stage VI dnf  
OLdies-10 43:4763 / 168  
Valonsadero, Stage V 41:0240 / 152  
High Rigg S, middle 35:2335 / 177  
High Rigg S, intro 21:2250 / 180  
Kiimasuo Intro 30:5833 / 147  
 2dnf  
OLdies-9 dnf  
Perstorp 2 27:1528 / 150  
OLdies-8 36:5930 / 135  
OLdies-7 37:4233 / 140  
OLdies-6 46:0567 / 143  
Olarinniitty short 19:0019 / 179  
 2dnf  
OLdies-5 dnf  
Perstorp 1 35:0740 / 145  
Short OL 21:1969 / 180  
 2dnf  
 318:5351 / 235  
OLdies-4 dnf  
 224:0037 / 242  
OLdies-3 28:2661 / 173  
OLdies-2 27:3322 / 175  
OLdies-1 35:2633 / 187  
Tähtiniemi night 41:1535 / 123  
Whinlatter, long 51:2426 / 134  
Wninlatter, middle dnf  
 2dnf  
 335:0446 / 245  
Haukilampi night 51:3442 / 126  
Whinlatter, intro 20:3464 / 188  
CS2022a2 dnf  
 227:4134 / 136  
 3dnf  
CS2022p1 19:0837 / 112  
 2dnf  
 3dnf  
Valonsadero, Stage IV 36:3537 / 137  
Valonsadero, Stage III-EYOC 2010 dnf  
 224:5942 / 253  
CS2022p 47:0343 / 103  
CS2022o 12:1813 / 129  
Valonsadero, Stage II 23:3722 / 140  
Valonsadero, Stage I 23:4523 / 174  
Valonsadero, Intro 8:0760 / 180  
 26:52539 / 1042  
 36:59547 / 1042  
Dalegarth E, middle 2 40:2942 / 153  
Haukilampi long 2 76:1119 / 110  
Dalegarth E, long 58:3336 / 102  
CS2022n 58:3025 / 92  
CS2022m 45:4429 / 107  
CS2022l 40:4929 / 107  
  43:3432 / 116  
LOST 13! Forest Umbra dnf  
 2dnf  
CS2022k 31:5130 / 134  
Dalegarth E, middle 35:0038 / 151  
Haukilampi long 81:3328 / 118  
CS2022i 36:0022 / 120  
 234:4513 / 146  
Dalegarth E, intro 24:1330 / 178  
 2dnf  
 3dnf  
 423:4632 / 242  
CS2022h 53:2524 / 106  
CS2022a 44:2739 / 120  
 240:148 / 151  
CS2022d 44:1232 / 131  
 2dnf  
Fantasymap North, Middle 43:1357 / 166  
 240:0743 / 218  
Oversee Sprint 26:0470 / 166  
 217:1226 / 239  
Tähtiniemi night 41:2935 / 137  
 2dnf  
 337:2924 / 186  
Setmurthy, long 49:2637 / 136  
Tähtiniemi middle 46:2131 / 161  
 245:2336 / 242  
cs2022b 38:2827 / 126  
 237:3619 / 181  
 3dnf  
Setmurthy, night sprint 15:5429 / 141  
 215:1823 / 202  
 3dnf  
 4dnf  
Platte South, Middle 37:5047 / 152  
 232:3625 / 241  
 3dnf  
 4dnf  
Setmurthy, middle 33:0625 / 152  
 2dnf  
Lodore, middle 2 42:1933 / 149  
Sprint dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Valonsadero, Short 22:4334 / 171  
 258:09206 / 315  
 3dnf  
 421:1842 / 315  
 5dnf  
Tähtiniemi middle 2 41:4827 / 135  
Lodore, middle 36:0135 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
Esgaroth, Sprint dnf  
Carwell's Labyrinth SW, middle 37:0928 / 127  
Kungälv 3, Long 1 51:2418 / 112  
 2dnf  
Thanks Billo :-) 40:1118 / 122  
Carwell's Labyrinth SW, long 63:3423 / 96  
Tähtiniemi 2020 middle 2 46:2526 / 115  
Kungälv 3 Middle 2 42:3643 / 155  
Random Northern Fairbanks Forest2dnf  
Random Long dnf  
 2dnf  
Carwell's Labyrinth SW, intro 32:5245 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
Haukilampi 2 middle 37:3437 / 135  
Haukilampi 2 intro234:0443 / 216  
Kungälv 3 Middle 1 37:4228 / 165  
Randomized map | Very very steep dnf  
 2dnf  
ME22, Isengard sprint 20:3427 / 176  
ME22, Mirkwood middle 40:1236 / 159  
Routechoice Middle 25:5517 / 117  
ME22, Edoras night 43:4233 / 116  
Test 3, middle 36:1840 / 117  
ME22, Dead Marshes long 55:3430 / 126  
Test 2, middle 32:2057 / 157  
ME22, Edoras sprint 17:1922 / 184  
Random test 2 22:3726 / 132  
ME22, Rivendell middle 36:0030 / 172  
Middle Earth 22, intro 34:0866 / 174  
O-cup 2022 | Ultra long dnf  
O-cup 2022 | Long night dnf  
O-cup 2022 | Middle dnf  
O-cup 2022 | Intro 18:1124 / 151  
Harrop S, control picking 28:4432 / 178  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 36:2725 / 155  
Ramdom map middle 18:5639 / 144  
Randomized - fast middle dnf  
Harrop S, long 57:3931 / 127  
SwimO Intro 13:1318 / 95  
Harrop S, middle 41:1126 / 155  
III Copa Catalana - Lliga Parlem dnf  
Haukilampi 2 night243:0020 / 163  
Harrop S, intro 19:0947 / 186  
Congrats to Acke Granbarr! 21:2632 / 145  
Gowbarrow route choices 52:2725 / 132  
II Copa Catalana - Lliga Parlem2dnf  
Haukilampi 2 middle 44:4950 / 155  
Gowbarrow, middle235:5651 / 283  
dfb 19:0616 / 77  
Hemfjallstangen NE, long2dnf  
3 control intervall training2dnf  
Hemfjallstangen NE, night 25:0237 / 139  
LIVE #5002dnf  
Flashback #4002dnf  
Hemfjallstangen NE, middle dnf  
Flashback #1 15:0232 / 169  
Wildlakes Intro212:4916 / 153  
Waschberg, Middle2dnf  
Home sprint 22dnf  
 3dnf  
Haukilampi middle 2234:3543 / 233  
Kellotapulit, contour-o244:3270 / 284  
Fantasymap Difficulty I210:3752 / 227  
Middle Ranking Event 30:5316 / 104  
NIght Race dnf  
Home sprint218:2566 / 340  
Fantasymap Intro (night) dnf  
holliston flats middle 42:1327 / 101  
Haukilampi night 41:2628 / 130  
Haukilampi middle 39:3139 / 168  
Muncaster E, middle 37:2650 / 180  
 2dnf  
Winter run 31:0729 / 159  
Haukilampi Intro 31:5537 / 188  
Muncaster E, intro 22:0452 / 198  
Fantasymap, Middle 34:4234 / 157  
Brugeraholz Sprint 23:2073 / 181  
 2dnf  
Riddarhytan W, middle 2 34:0435 / 185  
Isebakketjern Short 22:2334 / 208  
 220:5931 / 301  
Brugeraholz Middle 30:0356 / 180  
Riddarhyttan W, long 49:4123 / 151  
Brugeraholz Intro 14:4958 / 180  
 210:2447 / 316  
 39:4437 / 316  
 49:3830 / 316  
 59:3023 / 316  
 69:3225 / 316  
 79:1812 / 316  
Suitsaari night 40:1523 / 123  
Suitsaari green middle 46:1181 / 173  
 236:4841 / 230  
Suitsaari middle 2 43:1329 / 209  
Vätsäri 2 night 36:3751 / 162  
 2dnf  
 333:2328 / 220  
Riddarhyttan W, short 25:3946 / 225  
 225:1452 / 329  
 3dnf  
Isebakketjern Controlpicking 55:1841 / 167  
 2dnf  
Riddarhyttan W, middle 32:3336 / 221  
Fantasymap, Long 48:0241 / 160  
 247:3442 / 218  
Labyrinth dnf  
 2dnf  
 321:3869 / 262  
Armboth S, middle 35:2850 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long dnf  
 230:3333 / 183  
 3dnf  
Oversee, Sprint dnf  
 217:5359 / 305  
 3dnf  
 417:2547 / 305  
Suitsansaari middle dnf  
Isebakketjern Middle 3 38:2255 / 136  
 232:4028 / 176  
Isebakketjern Middle 2 44:0830 / 131  
Isebakketjern Middle 1 41:4637 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 18:0145 / 192  
 217:2946 / 260  
Smörvattnet N - Intro 20:4932 / 180  
 222:1969 / 252  
Armboth S, night 22:2552 / 148  
Waltendorf, Sprint 18:3039 / 208  
 2dnf  
 315:3528 / 330  
 4dnf  
 5dnf  
 615:0924 / 330  
Ice night 57:1061 / 139  
Suitsansaari intro 27:2182 / 195  
Vainanvuori 38:4553 / 201  
 2dnf  
 3dnf  
Brugeraholz 13:2562 / 228  
 232:16214 / 310  
 311:1322 / 310  
 4dnf  
 5dnf  
Armboth S, long dnf  
 2dnf  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 26:4463 / 241  
 224:3444 / 379  
 325:5879 / 379  
Armboth long 58:2444 / 155  
Hassel South - Long 56:2044 / 146  
Armboth middle 35:3945 / 161  
Örtjärnsklitten 42:5573 / 201  
 2dnf  
 3dnf  
Hassel South - Middle 41:3341 / 179  
Hassel South - Short 25:0839 / 200  
Isebakketjern Many Controls 20:5069 / 195  
 2dnf  
Isebakketjern Middle 4 42:3242 / 166  
Vätsäri 2 intro 22:4958 / 176  
 280:38181 / 235  
Armboth, short intro 20:0157 / 204  
Smörvattnet - Intro dnf  
 2dnf  
 318:0974 / 318  
 418:1578 / 318  
Kycklingekulle - Middle 36:5581 / 200  
 234:4281 / 255  
Vätsäri middle 2 30:5866 / 198  
Aguiar da Beira - Pinheiro 28:5746 / 241  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Urberga - Middle 1 30:5554 / 206  
 2dnf  
 3dnf  
Urberga - Intro 13:5262 / 220  
 2dnf  
 312:0417 / 288  
 412:1529 / 288  
 511:112 / 288  
Paimio middle 22:36104 / 224  
 219:5857 / 297  
Vätsäri 1 long 54:2653 / 176  
Chandossel Long 85:5048 / 163  
Vätsäri 1 night 38:4972 / 163  
 2dnf  
 334:5346 / 221  
Chandossel Intro dnf  
 2dnf  
  21:0865 / 256  
 2dnf  
Nödinge 2 Long 2 62:4640 / 186  
Hassel - Middle dnf  
Vätsäri middle 2 42:4556 / 196  
Platte South, Middle 2 36:5850 / 192  
Vätsäri 1 middle 39:20110 / 207  
portrait 8:30117 / 218  
 2dnf  
Winter middle 32:0236 / 207  
Platte South, Middle 35:4251 / 224  
Late Christmas Race 27:4448 / 124  
 2dnf  
It's a joke 28:205 / 145  
Race 700243:3981 / 253  
Circle City Orthodox Christmas 29:5456 / 189  
Winter long 59:5561 / 157  
Isebakketjern Middle 3 Night239:5860 / 246  
 3dnf  
 4dnf  
Winter night218:4241 / 253  
Platte Center, Middle 2 37:2143 / 184  
Platte Center, Middle 32:1524 / 213  
 273:50198 / 291  
Christmas Challenge - Middle 2 36:1633 / 121  
Dalegarth W, middle 2 39:0962 / 189  
Christmas Challenge - Sprint 23:5239 / 156  
Hassel Long 12dnf  
 3dnf  
Christmas Challenge - Middle 37:2871 / 158  
Circle City Christmas night 41:2166 / 183  
Christmas Challenge - Intro 7:1729 / 167  
 2dnf  
 3dnf  
Dalegarth W, long 64:2359 / 149  
Isebakketjern Middle 2 36:5843 / 162  
 2dnf  
Nödinge middle 2 42:1635 / 174  
Isebakketjern Middle 1 51:3978 / 206  
Kungälv 2/Nödinge Long 1255:5132 / 181  
Dalegarth W, middle 36:3255 / 160  
Hassel - Middel 35:4738 / 162  
An Ras 2021: Stage 9 15:2238 / 175  
Isebakketjern Intro 3 18:2344 / 167  
Ski-O, Middle229:2338 / 240  
Dalegarth W intro 18:5771 / 195  
 2118:31209 / 262  
 329:00170 / 262  
CF 2006 4 night243:2652 / 141  
Quali Campionat de Catalunya231:3278 / 247  
University of Vienna, Sprint2dnf  
 331:12113 / 281  
Kungälv 2 Short219:25107 / 236  
 3dnf  
Winterleitenseen Center, Short 2 26:4959 / 156  
[Austria Cup] Winterleitenseen226:2679 / 215  
Waschberg, Training 11:3378 / 165  
Rydskogen Challenge #12dnf  
Venice, 1 leg challenge dnf  
Circle map2dnf  
 3dnf  
Sprint 9:1427 / 142  
Isebakketjern dnf  
sargia 212:52100 / 200  
Kungälv 1 Short 2216:17114 / 263  
Magdalenaholz Intro227:39124 / 238  
Siitama middle 35:5164 / 180  
Little 7:0425 / 95  
HEj 7:5930 / 105  
Middel down Forest 24:558 / 100  
beno c 19:4097 / 176  
Aguiar da Beira - Pinheiro night dnf  
Aguiar da Beira - Pinheiro dnf  
 223:4452 / 302  
Middle Earth Cup 5, training217:5598 / 346  
Joutsenenpesä middle2dnf  
Threlkeld night 36:5264 / 135  
Night course at an logging area 20:4225 / 97  
Kauppi 1 long 83:2847 / 127  
Africa - North and Sahara 36:2824 / 109  
Kauppi 1 night 52:5745 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 45:5646 / 152  
Costa de Lavos (2) 35:2442 / 168  
Schöckl N, Middle 24:4656 / 169  
Schöckl E, Middle 25:1872 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 4:2245 / 157  
Schöckl S, Middle 29:4686 / 169  
Tuckland long part 2 52:5326 / 131  
Hilmteich, Sprint 24:0384 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 48:4258 / 143  
Africa - Night Event 33:4227 / 95  
Tuckland easy course 20:1565 / 186  
Pedrogao (2) 47:0162 / 158  
Tuckland middle 1 38:3242 / 166  
Kauppi 1 middle 2 46:5650 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 34:2164 / 165  
Tuckland long part 1 dnf  
 256:5645 / 188  
Kauppi 1 middle 39:2839 / 179  
Africa - Central Region 66:5922 / 114  
Opaliha dnf  
 2dnf  
Not another Australian map! 25:2357 / 191  
Firenze2dnf  
 318:2431 / 161  
Oversee, Sprint 2 16:5048 / 184  
Oversee, Sprint 1 dnf  
 215:4664 / 337  
Africa - Southern Tour 40:0025 / 133  
Våttåsen Long 53:1929 / 145  
Dalegarth long middle 50:3462 / 143  
Saarijärvi 3 middle dnf  
 251:1574 / 205  
Dalegarth moderate 19:5861 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 dnf  
 2dnf  
Resafjellet 44:3077 / 182  
Africa - City Tour 30:5827 / 148  
Dalegarth short 28:2661 / 175  
Short one 19:1168 / 140  
 251:43137 / 195  
Saarijärvi 2 middle 41:0738 / 148  
 296:53136 / 198  
Kårsta, short night dnf  
 244:5571 / 165  
Kårsta, middle 2 dnf  
Borrowdale 4 44:2156 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 34:0680 / 172  
 226:2193 / 281  
Borrowdale middle 2 dnf  
 248:2380 / 181  
 3dnf  
Saarijärvi middle 2 46:4173 / 124  
ColesBay 71:3066 / 130  
 2dnf  
Kårsta, middle dnf  
 2dnf  
 339:1349 / 199  
Borrowdale easy 20:2177 / 158  
Kauppi 3.5 middle 42:2464 / 120  
Kårsta, short 32:5690 / 202  
Kauppi 3.4 middle 48:3459 / 125  
Malaysian shortie 27:5748 / 181  
 265:04148 / 237  
Borrowdale middle 1 45:4584 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 51:4071 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 45:0644 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 26:0851 / 192  
 293:47157 / 249  
An Ras 2021: Stage 2 40:02112 / 204  
Saarijärvi middle 48:5965 / 158  
Night Middle, forest sprint  dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 442:1432 / 145  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 19:4080 / 188  
 219:0380 / 225  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 76:4056 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 26:4199 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora dnf  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 1 84:2178 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 47:18138 / 235  
THe Final 66:4458 / 122  
 2dnf  
Melville Caves 60:5982 / 179  
Kauppi 3.5 long262:4251 / 163  
 3dnf  
Return of Holly Hell - Night 2257:1840 / 137  
MidEarth 9, Mordor without tears 21:5075 / 175  
Middle Earth 8, grand final 50:3167 / 158  
 2dnf  
Swedish middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 426:2641 / 283  
Middle Earth 7, Long273:1839 / 127  
Middle Earth 6, long training 21:1382 / 150  
Korong Spur Long 22dnf  
 359:1552 / 155  
Kauppi 3.1 night2dnf  
 342:5556 / 123  
Portugal by night2dnf  
 338:4065 / 171  
Middle Earth 5, Mirkwood by day dnf  
Kauppi 3.1 middle 2 dnf  
Kitluv Revir 2/2 dnf  
 2dnf  
 319:3149 / 226  
 4dnf  
 5dnf  
 619:3550 / 226  
Korong Spur Middle 2 45:4998 / 167  
Middle Earth 4, Night254:3136 / 116  
Kitluv Revir 1/2 20:2382 / 187  
Kauppi 3.4 long2dnf  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals237:4199 / 273  
 3dnf  
Middle Earth 3, middle distance249:04106 / 214  
Middle Earth 2, middle training218:08169 / 290  
 315:1575 / 290  
 422:46209 / 290  
Korong Spur Night226:4066 / 177  
Middle Earth 1 - Intro236:1185 / 257  
Short course2dnf  
 318:3692 / 196  
 431:42130 / 196  
Korong Spur Long2dnf  
Korong Spur Middle2dnf  
 329:0857 / 304  
Pedrogao (1)236:4052 / 237  
 3dnf  
Korong Spur Intro211:52179 / 551  
 321:15350 / 551  
 412:21201 / 551  
 5dnf  
gsdivoc21 (8)2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Snow Maze2dnf  
Return of Holly Hell - Night2dnf  
 3dnf  
test22dnf  
test12dnf  
Costa de Lavos (1)2dnf  
Kauppi 3.3241:1176 / 175  
Kauppi 3.2 middle236:4453 / 238  
Fantasy Cup, Stage 15234:4074 / 248  
Askham 2 - easy course2dnf  
 317:0686 / 248  
 418:54114 / 248  
 5dnf  
Askham 12dnf  
 337:5356 / 195  
Osso da Baleia 1240:48109 / 249  
[CFWOC21]-Relay Leg1234:46192 / 385  
Short fast course 25:4195 / 286  
Waterfall2dnf  
[CFWOC21]-Sprint2dnf  
 328:07286 / 535  
 4dnf  
 517:14128 / 535  
 615:5092 / 535  
Fantasy Cup, Stage 142dnf  
 318:4192 / 247  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Brügg Sprint235:18101 / 265  
Long245:1758 / 120  
Wubba lubba dub dub 1243:17114 / 330  
[CFWOC21]-Middle2dnf  
Svata Anna, Middle248:3979 / 213  
Bran, Short225:57153 / 274  
Svata Anna, Short213:06104 / 289  
[CFWOC2021]-Training22dnf  
Fantasy Cup, Stage 122dnf  
Buchwald, Bonus dnf  
Buchwald, Training 8:3896 / 205  
 27:2454 / 280  
sdasd 15:4655 / 123  
UFSM - Ok 14:3330 / 117  
Maria Trost, Short 22:0590 / 190  
Österrödjeberget middle 39:12114 / 186  
Vähäjärvi 1 middle 2 60:37127 / 178  
GSDIVOC dnf  
Tähtiniemi 3 middle dnf  
GSVIDOC dnf  
GSVIDOC1 30:1173 / 204  
 226:1167 / 309  
Hexagon Maze 1 dnf  
 2dnf  
Hansta East, Long 53:2057 / 155  
Triangle Maze 12dnf  
 3dnf  
Mount Dufferin 6 33:3964 / 179  
 2dnf  
Hansta East, Middle 35:4260 / 165  
Jarosas Norte dnf  
 2dnf  
Micro-O220:0853 / 174  
Tähiniemi 2 middle 22dnf  
L1 Forest Umbra2dnf  
Mount Dufferin 4 dnf  
Hansta, Middle246:0499 / 177  
M3 Hofwald 47:3590 / 121  
Hansta, Short2dnf  
Cheire de come - Middle 22dnf  
Mount Dufferin 22dnf  
Mount Dufferin 12dnf  
Tähtiniemi 2 middle2dnf  
CFEB 2020-09-01 dnf  
XVI Trofeo Acacyr Magina2dnf  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event238:39105 / 219  
Soria 3244:5882 / 174  
S3 Oversee230:5375 / 174  
 327:5363 / 174  
Soria 2233:0272 / 181  
S2 Oversee220:2292 / 220  
Soria 12dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2020-08-152dnf  
Tähtiniemi new middle255:1786 / 199  
M1 Forest Umbra234:03102 / 252  
S1 Campus University of Vienna220:11104 / 229  
Middle2dnf  
Sweet Short CP242:30141 / 229  
 3dnf  
Cheire de come - Middle2dnf  
Farum, Denmark 3220:5286 / 185  
Farum, Denmark 22dnf  
 3dnf  
 430:2395 / 227  

All races shown. View recent races.