Catching Features



Britain Erezb64

Country:Britain
Club:IVS
Email:you must log in
Ranking:8838
Races Run:839
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Fantasymap North, Middle 41:5419 / 46  
Oversee Sprint 19:5821 / 62  
Tähtiniemi night 39:2918 / 57  
Setmurthy, long 47:4416 / 66  
Tähtiniemi middle 43:1116 / 112  
cs2022b 40:4042 / 103  
Setmurthy, night sprint 17:4951 / 110  
Platte South, Middle 33:4823 / 135 (74.6) 
Setmurthy, middle 34:2240 / 124 (75.5) 
Lodore, middle 2 41:1225 / 133 78.1 
 2dnf  
 339:5020 / 203  
Sprint 29:0519 / 98 (75.5) 
Valonsadero, Short 21:0919 / 154 82.1 
Tähtiniemi middle 2 41:1423 / 121 95.0 
Lodore, middle 33:4422 / 153 82.9 
Esgaroth, Sprint 27:1920 / 134 98.7 
Carwell's Labyrinth SW, middle 38:2638 / 119 83.8 
 2dnf  
Kungälv 3, Long 1 58:1143 / 103 83.2 
Thanks Billo :-) 38:4916 / 115 103.4 
 2dnf  
Carwell's Labyrinth SW, long 65:0430 / 92 90.2 
 264:4233 / 131  
Tähtiniemi 2020 middle 2 46:5529 / 111 86.3 
Kungälv 3 Middle 2 38:5523 / 151 (77.0) 
Random Northern Fairbanks Forest 27:473 / 72  
Random Long 38:2317 / 86 (78.1) 
Carwell's Labyrinth SW, intro 32:4043 / 138  
Haukilampi 2 middle 35:1423 / 135  
Haukilampi 2 intro 33:1226 / 149  
Kungälv 3 Middle 1 57:4791 / 165  
ME22, Rivendell long 70:3428 / 124  
Randomized map | Very very steep 207:2312 / 95  
 210:064 / 130  
ME22, Isengard sprint 20:1526 / 176  
ME22, Mirkwood middle 36:3019 / 159  
Routechoice Middle 25:099 / 117  
ME22, Edoras night 43:3632 / 115  
 2dnf  
Test 3, middle 35:0829 / 117  
ME22, Dead Marshes long 56:3033 / 126  
Test 2, middle 30:0636 / 157  
ME22, Edoras sprint 17:4829 / 184  
Random test 2 23:5942 / 132  
ME22, Rivendell middle 38:4150 / 172  
Middle Earth 22, intro 32:3655 / 174  
O-cup 2022 | Ultra long 107:4315 / 71  
O-cup 2022 | Long night 66:2813 / 71  
O-cup 2022 | Middle 41:2625 / 111  
O-cup 2022 | Intro 31:0554 / 151  
Harrop S, control picking 28:5133 / 178  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 35:5922 / 155  
Ramdom map middle 18:2521 / 144  
Randomized - fast middle 31:5844 / 112  
Harrop S, long 56:3626 / 127  
SwimO Intro 12:358 / 95  
Harrop S, middle 44:4949 / 155  
III Copa Catalana - Lliga Parlem 35:0134 / 179  
 235:1841 / 239  
Haukilampi 2 night 58:5350 / 118  
Harrop S, intro 18:3735 / 186  
Congrats to Acke Granbarr! 20:4618 / 145  
Gowbarrow route choices 50:3014 / 132  
 251:2426 / 189  
II Copa Catalana - Lliga Parlem 70:0038 / 130  
Haukilampi 2 middle 42:2834 / 155  
kj 34:1724 / 71  
Gowbarrow, middle 35:0133 / 189  
La Copa Catalana 2022 47:4448 / 166  
dfb 19:5025 / 77  
Hemfjallstangen NE, long 47:1722 / 154  
3 control intervall training 52:1134 / 104  
Hemfjallstangen NE, night 23:4630 / 139  
LIVE #500 31:3343 / 146  
Flashback #400 20:5751 / 140  
Hemfjallstangen NE, middle 42:0647 / 170  
 2dnf  
Flashback #300 14:3032 / 128  
Yellowlakes, Middle distance 28:2415 / 93  
Flashback #200 47:4221 / 118  
Flashback #100 11:4128 / 169  
Flashback #1 16:0764 / 169  
Wildlakes Long Distance (night) 52:5912 / 53  
Wildlakes Middle Distance 32:0534 / 96  
Wildlakes Intro 12:369 / 133  
Rock climber middle 28:3219 / 95  
Waschberg, Middle 43:3447 / 182  
Home sprint 2 23:0528 / 141  
Haukilampi middle 2 35:5241 / 164  
Kellotapulit, contour-o 69:5874 / 171  
Fantasymap Difficulty IV 2 16:429 / 65  
Fantasymap Difficulty III 14:1214 / 71  
Fantasymap Difficulty II 2 11:4919 / 74  
Fantasymap Difficulty IV 19:5720 / 75  
Fantasymap Difficulty II 17:1921 / 98  
Fantasymap Difficulty I 9:4625 / 172  
Middle Ranking Event 29:038 / 104  
NIght Race 29:1413 / 83  
Home sprint 19:0646 / 192  
Fantasymap Intro (night) 30:2732 / 132  
Muncaster E, long 55:1131 / 134  
holliston flats middle 42:3233 / 101  
Haukilampi night 43:2434 / 130  
Haukilampi middle 48:1857 / 168  
Muncaster E, middle 36:2944 / 180  
Winter run 35:3245 / 159  
 232:2846 / 244  
Haukilampi Intro 33:3343 / 188  
Muncaster E, intro 21:3538 / 198  
Fantasymap, Middle 34:5336 / 157  
 2dnf  
Brugeraholz Sprint 20:4944 / 181  
Riddarhytan W, middle 2 34:1737 / 185  
Isebakketjern Short 24:1350 / 208  
Brugeraholz Middle 26:5531 / 180  
Riddarhyttan W, long 53:1539 / 151  
Brugeraholz Intro 12:4142 / 180  
Suitsaari night 41:5728 / 123  
Suitsaari green middle 35:5429 / 173  
Suitsaari middle 2 45:4641 / 209  
Vätsäri 2 night 36:0046 / 162  
Riddarhyttan W, short 26:1253 / 225  
Isebakketjern Controlpicking 54:5037 / 167  
Riddarhyttan W, middle 35:3053 / 221  
Fantasymap, Long 47:4138 / 160  
Labyrinth 16:2413 / 188  
Armboth S, middle 33:4636 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long 31:3941 / 141  
Oversee, Sprint 19:2548 / 200  
Suitsansaari middle 46:0055 / 160  
 2dnf  
 336:4630 / 217  
Isebakketjern Middle 3 34:4535 / 136  
Isebakketjern Middle 2 46:3737 / 131  
Isebakketjern Middle 1 42:3240 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 18:0145 / 192  
Smörvattnet N - Intro 20:4631 / 180  
Armboth S, night 21:2434 / 148  
Waltendorf, Sprint 22:0069 / 208  
Ice night 42:5420 / 139  
Suitsansaari intro 30:45100 / 195  
 222:3347 / 259  
Vainanvuori 36:3435 / 201  
Brugeraholz 12:4750 / 228  
Armboth S, long 59:5146 / 151  
 256:5028 / 204  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 27:3873 / 241  
Armboth long 55:4932 / 155  
 255:2628 / 195  
Hassel South - Long 54:3536 / 146  
Armboth middle 34:0538 / 161  
Örtjärnsklitten 37:3956 / 201  
Hassel South - Middle 41:2539 / 179  
Hassel South - Short 33:5388 / 200  
Isebakketjern Many Controls 18:1430 / 195  
Isebakketjern Middle 4 40:3330 / 166  
Vätsäri 2 intro 23:4777 / 176  
Armboth, short intro 19:2345 / 204  
Smörvattnet - Intro 17:3938 / 218  
Kycklingekulle - Middle 31:3651 / 200  
Vätsäri middle 2 29:1121 / 198  
Aguiar da Beira - Pinheiro 27:1635 / 241  
Urberga - Middle 1 28:2638 / 206  
Urberga - Intro 13:0041 / 220  
Paimio middle 20:0551 / 224  
Vätsäri 1 long 53:2240 / 176  
Chandossel Long 79:5730 / 163  
Vätsäri 1 night 36:2657 / 163  
Chandossel Intro 17:2614 / 175  
  18:2323 / 256  
Nödinge 2 Long 2 67:1454 / 186  
 262:0649 / 253  
Hassel - Middle 45:5548 / 181  
Vätsäri middle 2 41:0040 / 196  
Platte South, Middle 2 35:4239 / 192  
Vätsäri 1 middle 33:5846 / 207  
portrait 7:3850 / 218  
Winter middle 31:5333 / 207  
Platte South, Middle 34:2437 / 223  
Late Christmas Race 23:5726 / 124  
It's a joke 30:4638 / 145  
 228:206 / 189  
Race 700 39:5142 / 195  
Circle City Orthodox Christmas 24:3721 / 189  
Winter long 51:2928 / 157  
Isebakketjern Middle 3 Night 35:2629 / 176  
Winter night 18:3831 / 195  
Platte Center, Middle 2 38:5154 / 184  
Platte Center, Middle 35:1351 / 213  
Christmas Challenge - Middle 2 37:0637 / 121  
Dalegarth W, middle 2 34:5830 / 189  
Christmas Challenge - Sprint 22:2431 / 156  
Hassel Long 1 72:3941 / 134  
Christmas Challenge - Middle228:5954 / 211  
Circle City Christmas night 31:2027 / 183  
Christmas Challenge - Intro 8:5161 / 167  
Dalegarth W, long 58:1635 / 149  
Isebakketjern Middle 2 36:0739 / 162  
Nödinge middle 2 46:3352 / 174  
Final Campionat catalunya de Cat 29:3535 / 146  
Isebakketjern Middle 1239:0048 / 304  
Hassel Middle 3 94:4495 / 147  
Kungälv 2/Nödinge Long 1 62:2347 / 131  
Hassel - Middle 2 43:4247 / 118  
Dalegarth W, middle 34:2839 / 160  
Hassel - Middel 40:3758 / 162  
An Ras 2021: Stage 9 15:1634 / 175  
Isebakketjern Intro 3 16:3726 / 167  
Kyrkoberget middle 42:4766 / 143  
Ski-O, Middle 29:5141 / 155  
Dalegarth W intro 18:1345 / 195  
CF 2006 4 night 36:0836 / 117  
CF 2006 4, long 81:4451 / 126  
Quali Campionat de Catalunya 25:4834 / 177  
University of Vienna, Sprint 24:4145 / 185  
Kungälv 2 Middle 1 36:4255 / 161  
Winterleitenseen, Short 3 14:1833 / 156  
Winterleitenseen Middle 6 29:5318 / 131  
Winterleitenseen S, Middle 5 31:2539 / 127  
CF 2006 3 night 34:3426 / 111  
CF 2006 4, middle  42:0339 / 97  
Cr^onica 42:1523 / 120  
Venice middle 44:2626 / 126  
Winterleitenseen, Middle 4 41:5353 / 137  
Kungälv 2 Short 22:24102 / 186  
Winterleitenseen, Middle 3 35:2818 / 138  
Winterleitenseen Center, Short 2 25:5053 / 156  
CF 2006 3 middle 39:1245 / 147  
Winterleitenseen, Middle 2 30:5036 / 157  
Winterleitenseen, Long 1 74:0954 / 116  
 2dnf  
 362:5537 / 160  
[Austria Cup] Winterleitenseen 24:3660 / 169  
An Ras 2021: Stage 8 38:5927 / 131  
Venice, sprint 2 18:2129 / 136  
[Training Camp] Winterleitenseen 33:5447 / 157  
Winterleitenseen NE, Training 11:1048 / 156  
An Ras 2021: Stage 7 45:4648 / 144  
CF 2006 2 night 42:2131 / 102  
CF 2006 2 v2, middle 52:2161 / 127  
Elsaich, Biathlon Middle 41:2246 / 145  
[Austria Cup #10] Waschberg 55:2153 / 128  
[Austrian Championship]Waschberg 40:4948 / 159  
Waschberg, Training 12:4199 / 165  
Elsaich, Ski-O Middle 41:2452 / 148  
CF 2006 conversion 2, middle 42:5035 / 141  
Rydskogen Challenge #1 27:0051 / 129  
Venice, 1 leg challenge 10:4730 / 156  
Circle map 15:136 / 79  
Try to complete in 1 hour < 53:098 / 63  
Isebakketjern Intro 2 FIXED 26:1542 / 147  
Isebakketjern Intro 2 35:1461 / 118  
Elsaich 26:3924 / 173  
Sprint 14:13100 / 142  
Isebakketjern 28:47109 / 199  
sargi 34:1315 / 109  
ñïðèíò òóð1 27:3123 / 82  
ñïðèíò òóð 2 26:235 / 49  
ñìîëåíñê67 32:1414 / 50  
Venice sprint 1 21:5742 / 154  
Kungälv Long  76:1447 / 119  
CF 2006 map facelift v2 middle 54:5247 / 137  
sargia  12:4868 / 146  
Facelift upon a CF 2006 map 44:4422 / 152  
Western Kinbrae night 28:3949 / 77  
Siitama night 35:5332 / 119  
Kungälv 1 Middle 2 38:3084 / 161  
Sprint Challange 47:5432 / 130  
renom 18 47:4221 / 104  
Reposärkät middle 37:2418 / 138  
Reposärkät middle/long night 55:5342 / 118  
Kungälv 1 Middle 1 60:3248 / 144  
Some old place in Italy 26:4340 / 178  
Reposärkät long 59:4045 / 131  
Kungälv 1 Short 2 15:4579 / 198  
Magdalenaholz Middle dnf  
Magdalenaholz Intro 21:4542 / 184  
Joutsenenpesä 3 night 44:5459 / 126  
Nya Varvet, Short 26:5079 / 181  
Siitama middle 34:3255 / 180  
Little 6:581 / 95  
HEj 7:5728 / 105  
Middel down Forest 26:0521 / 100  
beno c 17:0257 / 176  
Aguiar da Beira - Pinheiro night 25:2438 / 130  
Joutsenenpesä 3 middle 47:5953 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 23:4839 / 211  
High Rigg N, long 64:0531 / 132  
Joutsenenpesä middle 43:4731 / 163  
JohnT 25:4064 / 170  
beni b 23:1314 / 148  
Aguiar da Beira 1 10:0178 / 213  
High Rigg N, easy 24:4524 / 178  
beni 1 a 41:2753 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. 98:2720 / 87  
Joutsenenpesä night 40:2849 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 41:0465 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 33:1069 / 189  
High Rigg N, middle 34:4530 / 214  
Hailuoto night 37:0449 / 148  
Joutsenenpesä night 42:0240 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 20:5131 / 205  
Middle Earth Cup 5, middle 40:1043 / 196  
Hailuoto middle 29:3633 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 63:0530 / 131  
EGYPT 29:338 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 18:1050 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 56:1826 / 120  
Joutsenenpesä middle 39:1233 / 162  
Kungälv 1 Short 18:1627 / 196  
Saarijärvi 3 night 42:2335 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 35:0355 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 13:0655 / 153  
Saarijärvi 2 night 46:4245 / 106  
Saarijärvi night 35:0835 / 128  
Water Features 69:4734 / 98  
Hillside Run 44:1724 / 107  
Platte, Middle 2 26:2226 / 140  
Platte Middle 1 26:2850 / 159  
Saarijärvi middle 2 41:5735 / 131  
Platte, Training 10:3959 / 174  
Saarijärvi middle 3 40:1545 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 65:5741 / 107  
Halland Night Middle 23:5257 / 139  
Halland Long 42:0974 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 36:0435 / 138  
Laikko 3 night 48:1434 / 91  
Middle Earth cup 3, middle 45:3680 / 145  
Laikko v2 night 46:2636 / 109  
Laikko v2 middle 44:4328 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 18:4559 / 170  
Manchester 47:3117 / 50  
Old Manchester farm 34:059 / 41  
  34:249 / 80  
Dawn Breaks 35:4641 / 127  
 2dnf  
Middle Earth Cup 2, middle 32:0829 / 152  
Köttkulla Night Long dnf  
Köttkulla Long 51:4343 / 161  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Long 48:2736 / 150  
Night Middle 36:4661 / 148  
Prologue 11:4438 / 194  
Fantasy Cup, Stage 9 59:3422 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 57:3724 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 34:5128 / 124  
 2dnf  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 16:277 / 163  
Laikko middle 56:2154 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 19:0945 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 61:1745 / 100  
Kairobadet Middle 2 42:1530 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 65:1847 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 34:5317 / 126  
Langeland Day 2 for real! 28:3455 / 154  
Kairobadet long 57:3830 / 115  
Technical Challange, Final 16:5822 / 139  
Fantasy Cup, Stage 5 43:4126 / 116  
Opening Night 25:1319 / 127  
Sardanga Sprint 22:4028 / 153  
Langeland day 2 31:2121 / 153  
Middle Earth cup 1, middle dnf  
Technical Challange, Q3 12:2234 / 125  
Technical Challange, Q2 14:1745 / 135  
Technical Challange, Q1 13:0328 / 179  
Middle Earth cup 1, training 22:5057 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 64:2727 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 23:0931 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 59:2436 / 121  
Loka, easy middle217:5659 / 184  
Fantasy Cup, Stage 2 42:2426 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 39:4632 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 34:5545 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 60:1352 / 138  
Mantscha, Contour-O 50:5341 / 130  
Krikan 33:4525 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 25:3641 / 187  
Hemfjallstangen SO, short 25:3455 / 185  
r.old.m-E4 54:0858 / 158  
Langeland Day 1 30:3519 / 137  
Jerash Day 1 22:0917 / 120  
Mawbray, control picking227:0145 / 164  
Kairobadet middle 38:4237 / 114  
Teisko 1 night  45:3744 / 92  
Øyberget Middle 32:2037 / 126  
Fremo CP 27:3528 / 130  
Teisko 1 short 27:0342 / 152  
r.old.m-E3 36:1330 / 128  
Teisko 1 middle 57:1062 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 74:2835 / 98  
Manchester Farm 26:3813 / 121  
Carwell's Labyrinth S, short 20:3715 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 34:5117 / 135  
r.old.m-E2 49:4438 / 157  
Kairobadet Short 26:0390 / 204  
r.old.m-E1 50:1552 / 131  
Carwell's Labyrinth long 81:2239 / 105  
WOC2021-Are you ready? 38:1732 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle232:1049 / 186  
Portugal O' Summer 2 57:1017 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 47:5650 / 129  
Forest Umbra, Long 109:0731 / 95  
Forest Umbra, Middle 49:2749 / 148  
Portugal O' Summer 31:4926 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 45:3131 / 147  
Hawse End middle 39:0352 / 144  
 2dnf  
Kaleva Church sprint 2 13:5818 / 130  
Kaleva Church sprint 18:3654 / 155  
Hawse End short 24:5838 / 148  
Riddarhyttan 4 51:0517 / 120  
Riddarhyttan 3 10:2738 / 137  
Riddarhyttan 2 19:2930 / 138  
WOC-Training-E5 39:4197 / 171  
Riddarhyttan 1 34:3640 / 149  
Muncaster W, middle 2 32:4047 / 147  
Muncaster W, long 63:3033 / 109  
 258:4218 / 157  
Race 3, Stora ålsjön 36:4229 / 104  
Second race, Stora ålsjön  32:4423 / 112  
Day one, Stora ålsjön 43:0026 / 116  
Day 1, Stora ålsjön 39:1910 / 82  
The final, Stora ålsjön 55:5437 / 84  
WOC2021-Training-E4 33:4524 / 156  
Open orienteering Mapper test 12:4531 / 154  
Muncaster middle, guest planner 23:4539 / 148  
WOC2021-Training-E3 29:1641 / 151  
Muncaster W, easy intro 21:0245 / 150  
WOC2021-Training-E2 20:3835 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 10:4759 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 dnf  
Metsäkylä 1 night 40:4727 / 109  
WOC2021-Training-E1 28:2051 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 9:5744 / 129  
Metsäkylä 1 middle 50:3969 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 10:1823 / 144  
Africa - Eco Disaster 51:5823 / 111  
Isengard sprint 17:4616 / 173  
Threlkeld day 52:3325 / 141  
Threlkeld downhill challenge 9:5599 / 156  
Africa - Entire Continent 40:5717 / 146  
Threlkeld night 35:3458 / 135  
Night course at an logging area 30:1348 / 97  
 2dnf  
Kauppi 1 long 70:2223 / 127  
Africa - North and Sahara dnf  
 236:4832 / 148  
Kauppi 1 night 50:1535 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 44:1938 / 152  
Costa de Lavos (2) 37:2449 / 168  
Schöckl N, Middle 24:4253 / 169  
Schöckl E, Middle 22:0637 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 4:0132 / 157  
Schöckl S, Middle 25:3518 / 169  
Tuckland long part 2 53:4631 / 131  
Hilmteich, Sprint 18:2322 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 40:2849 / 143  
 236:3635 / 188  
 3dnf  
 4dnf  
Africa - Night Event 27:1115 / 95  
Tuckland easy course 19:5557 / 186  
Pedrogao (2) 43:2651 / 158  
Tuckland middle 1 37:1336 / 166  
Kauppi 1 middle 2 41:1924 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 33:3463 / 165  
Tuckland long part 1 58:3143 / 140  
 252:1819 / 188  
Kauppi 1 middle 46:1361 / 179  
Africa - Central Region 60:5115 / 114  
Opaliha 57:4620 / 93  
Not another Australian map! 30:4685 / 191  
Firenze 18:1921 / 107  
Oversee, Sprint 2 15:1927 / 184  
Oversee, Sprint 1 16:4751 / 217  
Africa - Southern Tour 41:3431 / 133  
Våttåsen Long 59:2252 / 145  
 2dnf  
 3dnf  
 454:3846 / 206  
Dalegarth long middle 46:5644 / 143  
Saarijärvi 3 middle 47:3350 / 149  
 245:3348 / 205  
Dalegarth moderate 19:5358 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 85:4331 / 125  
Resafjellet 37:3848 / 182  
Africa - City Tour 30:0021 / 148  
Dalegarth short 26:1745 / 175  
Short one 17:4645 / 140  
Saarijärvi 2 middle 45:2156 / 148  
Kårsta, short night 41:0656 / 125  
Kårsta, middle 2 41:4747 / 155  
Borrowdale 4 40:1633 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 dnf  
Borrowdale middle 2 43:0947 / 128  
 240:3950 / 181  
 336:2920 / 181  
Borowdale middle 2 45:0222 / 79  
Saarijärvi middle 2 43:0663 / 124  
 236:3233 / 154  
ColesBay 60:1448 / 130  
Kårsta, middle 63:1376 / 153  
Borrowdale easy 18:0143 / 158  
Kauppi 3.5 middle 38:1741 / 120  
Kårsta, short 22:2253 / 202  
Kauppi 3.4 middle 45:4654 / 125  
Malaysian shortie 35:5984 / 181  
 225:1639 / 237  
Borrowdale middle 1 37:1952 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 46:2946 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 47:1754 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 25:5148 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 35:1981 / 204  
 233:4577 / 266  
Saarijärvi middle 45:2353 / 158  
Night Middle, forest sprint  43:2132 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 19:0065 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 75:3353 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 22:2448 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 59:0043 / 162  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 1 66:3159 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 39:0182 / 235  
 2dnf  
 336:0351 / 307  
THe Final 59:1529 / 122  
Melville Caves 49:3950 / 179  
Kauppi 3.5 long 60:3238 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 56:3434 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 19:5823 / 175  
Middle Earth 8, grand final 42:4122 / 158  
Swedish middle 35:1174 / 197  
 226:1238 / 283  
Middle Earth 7, Long 76:5043 / 105  
 2dnf  
 3dnf  
 473:3840 / 127  
Middle Earth 6, long training 20:1063 / 150  
Korong Spur Long 2 57:2436 / 122  
Kauppi 3.1 night 44:0255 / 104  
 2dnf  
Portugal by night 39:5661 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 33:2440 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 40:5957 / 149  
Kitluv Revir 2/2 22:1951 / 166  
Korong Spur Middle 2 37:0455 / 167  
Middle Earth 4, Night 56:4940 / 100  
Kitluv Revir 1/2 15:0832 / 187  
Kauppi 3.4 long 69:3330 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 31:0943 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 42:3677 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:5137 / 219  
Korong Spur Night 28:0573 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 33:4656 / 203  
Short course dnf  
Korong Spur Long 78:2767 / 142  
Korong Spur Middle 32:4086 / 224  
Pedrogao (1) 37:1044 / 174  
Korong Spur Intro 14:44115 / 260  
 2dnf  
 312:05189 / 551  
gsdivoc21 (8) 52:4647 / 121  
 2dnf  
Snow Maze 35:2141 / 140  
Return of Holly Hell - Night 53:0259 / 141  
test3 40:3337 / 51  
test2 56:3636 / 66  
test1 19:5126 / 99  
Costa de Lavos (1) 35:0638 / 162  
Kauppi 3.3 42:4074 / 145  
Kauppi 3.2 middle 38:4466 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 37:0785 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 30:4096 / 215  
Askham 2 - easy course 15:3947 / 207  
Askham 1 39:2558 / 157  
Middle south 29:5524 / 110  
Osso da Baleia 1 34:4075 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 30:3882 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 34:11139 / 265  
Short fast course  6:0990 / 211  
Waterfall dnf  
 2dnf  
[CFWOC21]-Sprint 20:29103 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 18:4676 / 193  
NIght Middle distans 25:4734 / 124  
[CFWOC21]-Night 51:5984 / 205  
Kauppi 3.1 51:3374 / 154  
Brügg Sprint 33:4169 / 185  
Soria Sprint Training 18:2354 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 47:3418 / 98  
[CFWOC21]-Long 95:5885 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 71:2357 / 159  
Brügg Prolog 27:4560 / 171  
Teeside Sprint Training 11:0234 / 174  
Long 41:2933 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 39:4665 / 209  
[CFWOC21]-Middle 43:1969 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 4:1755 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 32:0842 / 181  
High Rigg 4, long 90:5855 / 135  
Svata Anna, Middle 51:1874 / 180  
North side Easy 18:1742 / 169  
Bran, Short 22:5690 / 215  
Svata Anna, Short 10:5137 / 238  
gsdivoc21 (7) 49:1379 / 151  
Middle Downy Forest 33:5149 / 103  
Chiswickfield National Park  14:0227 / 110  
test1 55:3937 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 23:1380 / 346  
gsdivoc21 (6) 50:5453 / 122  
gsdivoc (5) 28:2943 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 33:4959 / 178  
gsdivoc (4) 62:0540 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 50:2666 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 60:0481 / 158  
Chesterwoodham Farm 35:2836 / 98  
test 76:2049 / 99  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 18:4919 / 110  
San Giovanni 3 15:2777 / 115  
San Giovanni 2 13:3937 / 136  
San Giovanni 18:5644 / 205  
newbury national preserve  19:1912 / 153  
[CFWOC21]-Training1 18:00112 / 384  
High Rigg 3 21:3062 / 233  
capanne small81 52:5450 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 20:3065 / 218  
gsdivoc (3) 52:3950 / 141  
gsdivoc(2) dnf  
 259:3267 / 160  
High Rigg 2 - Easy curse 16:2056 / 210  
High Rigg 61:4553 / 174  
Darnaway - Half Eleven 36:5880 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 20:1276 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 dnf  
 246:3373 / 221  
gsdivoc21(1) 80:0053 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 58:0157 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 46:2685 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 49:2231 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 28:3692 / 218  
Setmurthy 3 48:4883 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 18:3275 / 205  
Whinlatter 3 86:1253 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 23:1477 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  31:2455 / 170  
Whinlatter 2 29:3685 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 62:3051 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 47:0059 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 32:0172 / 200  
Whinlatter 30:0767 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 17:3545 / 197  
Fantasy Cup, Training B 9:5263 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 10:1414 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 62:5957 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 36:5855 / 195  
Fantasy Cup, Training A 8:3229 / 203  
Setmurthy 2 44:5886 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 9:1842 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 30:3529 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 16:3757 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium dnf  
 240:24101 / 204  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 73:1347 / 188  
Circle city Christmas night 2020230:4940 / 134  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 17:1037 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 46:1467 / 209  
Österrödjeberget night 42:5472 / 142  
Buchwald, Bonus 22:1147 / 157  
Buchwald, Night 28:4241 / 133  
Buchwald, Middle 30:4570 / 203  
Buchwald, Training 7:2443 / 205  
Dalegarth 2 59:5552 / 144  
sdasd 14:0223 / 123  
UFSM - Ok 13:4616 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 67:0752 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 5 102:0636 / 110  
Maria Trost, Short 19:4972 / 190  
Ardnaskie 4 34:2249 / 126  
Ardnaskie 3 92:5751 / 115  
Ardnaskie 2 43:5945 / 137  
Manesty, West Cumberland 32:5541 / 144  
Ardnaskie 1 47:3838 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 44:0054 / 131  
Nr. 400 - The Map 25:1195 / 198  
Babylon, Middle 34:3276 / 186  
Joutsenenpesä night 44:3359 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 41:3051 / 154  
Chaud Clapier - Middle 39:3080 / 212  
Österrödjeberget middle 35:0692 / 186  
West Cumberland 41:5637 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 42:5075 / 178  
Växjö OK middle 37:3780 / 176  
Vähäjärvi 2 night 60:2658 / 128  
White Sands NP Middle 1 42:4249 / 159  
Vähäjärvi nigh 54:0985 / 139  
[CoronaBlues]-E19 39:2382 / 214  
Darnaway Half Nine 71:2462 / 146  
Vähäjärvi 2 long 75:5759 / 155  
Vähäjärvi middle 1 40:3060 / 197  
[CoronaBlues]-E18 50:1983 / 224  
Erskine 2216:0588 / 282  
Erskine 1 27:0680 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 90:5849 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 26:0955 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:4640 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 9:22119 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 10:57112 / 192  
Kalkleiten, Sprint 12:4157 / 183  
Kalkleiten, Long 72:1675 / 135  
Hansta West, long 124:1281 / 123  
Hansta West, middle 2 41:0758 / 185  
Hofwald, Long 52:0671 / 154  
Hofwald, Short 7:0546 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 11:5367 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:4942 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 10:1131 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 19:3429 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 60:3649 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 64:0149 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 10:5052 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 54:20101 / 264  
Hansta West, Night 46:5429 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace 23:3138 / 132  
Ghosttown V2 26:3658 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 49:4865 / 191  
SCFL S2 R5 41:3133 / 154  
Ghosttown dnf  
Kalkleiten, Middle 4 38:0783 / 165  
Kalkleiten Middle 3 23:4163 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 24:4343 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 32:1793 / 180  
Upie - Short sprint 18:3191 / 194  
SCFL S2 R4 39:4844 / 189  
CFEB 2020-11-15 95:0834 / 88  
Forest Umbra, Middle 44:2187 / 192  
A run on the beach  20:1925 / 112  
Holdhusfjell - Middle 3 49:05103 / 164  
Hansta West, middle 33:1146 / 158  
[CoronaBlues]-E17 42:2052 / 177  
The real night 25:5520 / 80  
Björköby middle 76:18106 / 151  
SCFL S2 R3 47:3228 / 165  
[CoronaBlues]-E16 58:2566 / 157  
Hailuoto night 35:5932 / 121  
Hansta West, Short 26:1056 / 180  
Nya Varvet, Middle 34:2072 / 157  
Hamrångefjärden Middle 30:0240 / 156  
WOC2020 48:5817 / 93  
[CoronaBlues]-E15 31:4053 / 195  
Larsmo long 69:2241 / 116  
Söder Getaren Middle  36:5876 / 189  
CFEB 2020-11-01 dnf  
 257:3018 / 112  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 66:0138 / 145  
Kyrkoberget middle 44:1362 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 25:4788 / 194  
Peruspohjanvuori long night 101:3233 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 78:4847 / 128  
Hailuoto middle 2 31:2238 / 182  
Hollola night 2 45:2637 / 135  
Hollola middle 2 48:2684 / 196  
CFEB 2020-10-15 74:2227 / 80  
SCFL S2 R1 44:1754 / 171  
SCFL S2 Placement Race 50:5962 / 184  
Not another maze 17:5633 / 116  
GSDIVOC10 81:5641 / 81  
 2dnf  
 365:2234 / 128  
GSDIVOC9 60:0838 / 90  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 550:3031 / 130  
GSDIVOC8 27:0333 / 152  
GSDIVOC7 49:1143 / 136  
Tähtiniemi 1 night 67:2952 / 96  
GSDIVOC6 39:4443 / 126  
GSDIVOC5 42:4151 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 47:3039 / 126  
CFEB 2020-10-01 71:0337 / 107  
GSDIVOC 35:3361 / 135  
GSDIVOC4 44:0232 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 74:4739 / 76  
Tähtiniemi 3 night 64:1748 / 98  
GSDIVOC3 60:1548 / 108  
GSDIVOC2 36:1743 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 55:1479 / 172  
GSVIDOC 67:0632 / 142  
GSVIDOC1 34:4995 / 204  
Hexagon Maze 1 dnf  
 276:5621 / 116  
CFEB 2020-09-15 53:4622 / 95  
Hansta East, Long 57:3570 / 155  
Triangle Maze 1 dnf  
 2dnf  
Mount Dufferin 6 29:2045 / 179  
Hansta East, Middle 38:2771 / 165  
Jarosas Norte 47:1972 / 125  
Micro-O 19:5431 / 123  
Tähtiniemi 2 night 65:0947 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 dnf  
L1 Forest Umbra 94:4359 / 108  
Mount Dufferin 5 155:3957 / 80  
Mount Dufferin 4 52:4268 / 114  
Cheire de come - Night dnf  
 268:0633 / 103  
Hansta, Middle 40:0570 / 135  
M3 Hofwald 37:0257 / 121  
Mount Dufferin 3 76:3746 / 93  
Hansta, Short 16:0055 / 174  
Cheire de come - Middle 2 68:4877 / 132  
Mount Dufferin 2 32:0862 / 128  
Mount Dufferin 1 63:12104 / 176  
Tähtiniemi 2 middle dnf  
 268:3373 / 201  
CFEB 2020-09-01 110:1424 / 72  
Tähtiniemi new night 56:2957 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina261:2560 / 138  
Night middle231:3427 / 93  
Night sprint in forest222:1343 / 114  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event235:0986 / 219  
Soria 3235:2855 / 174  
S3 Oversee238:2795 / 174  
Soria 2232:4670 / 181  
S2 Oversee217:2571 / 220  
Soria 12dnf  
M2 Mantscha2dnf  
CFEB 2020-08-15 98:5439 / 77  
Tähtiniemi new middle249:4272 / 199  
M1 Forest Umbra234:45108 / 252  
Cheire de come - Middle266:30115 / 253  
 3dnf  
CFEB 2020-08-01272:2028 / 110  

All races shown. View recent races.