Catching Features



Tibet Albert Balmes

Country:Tibet
Club:COC CORB
Email:you must log in
Ranking:
Races Run:260
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Krikan 34:4726 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 32:1481 / 186  
Langeland Day 1 dnf  
Mawbray, control picking 39:0385 / 123  
Øyberget Middle 47:3375 / 126  
Teisko 1 short dnf  
 2dnf  
Teisko 1 middle dnf  
Carwell's Labyrinth S, short 44:25115 / 160  
 2dnf  
Carwell's Labyrinth S, middle 67:31101 / 135  
 2159:26127 / 170  
Kairobadet Short 38:42127 / 204  
WOC2021-Are you ready? dnf  
 261:27140 / 287  
 3dnf  
Carwell's Labyrinth short middle 51:0494 / 139  
Carwell's Labyrinth middle2dnf  
Forest Umbra, Middle 116:2995 / 147  
Hawse End middle2dnf  
Tuckland easy course dnf  
 224:12166 / 320  
Africa - Central Region 123:4047 / 114  
[CFWOC21]-Middle 100:00252 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 11:17123 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle2dnf  
North side Easy2dnf  
[CFWOC2021]-Training2 30:25175 / 346  
Fantasy Cup, Stage 11 79:44133 / 188  
San Giovanni 2219:5381 / 156  
San Giovanni226:23132 / 269  
[CFWOC21]-Training1 39:50257 / 384  
High Rigg 3 27:53141 / 233  
capanne small81 84:0188 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10230:12176 / 281  
Darnaway - Half Eleven250:46185 / 272  
Fantasy Cup, Bonus 26:52138 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 dnf  
Vähäjärvi 2, middle 70:1987 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 56:14129 / 221  
Fantasy Cup, Stage 82dnf  
Fantasy Cup, Stage 7 34:04122 / 218  
Setmurthy 3 dnf  
Fantasy Cup, Stage 6 29:08144 / 205  
Whinlatter 3 125:4495 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 25:1987 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  38:3380 / 170  
Whinlatter 2 39:07109 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 77:0792 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 71:31128 / 199  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 4 48:56134 / 200  
Whinlatter 36:1691 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 25:00111 / 197  
 2dnf  
Fantasy Cup, Training B 11:0480 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 15:38101 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 83:5793 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 51:33120 / 194  
Fantasy Cup, Training A211:29165 / 277  
Setmurthy 2250:50129 / 255  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard2dnf  
 3dnf  
OUnlocked Bestof2020 World Easy2dnf  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium235:2879 / 204  
OUnlocked Bestof2020 World Hard289:19102 / 277  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 18:4859 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 50:1881 / 209  
Österrödjeberget night2dnf  
Buchwald, Bonus2dnf  
Buchwald, Night2dnf  
Buchwald, Middle2dnf  
Buchwald, Training28:17110 / 280  
Dalegarth 2280:24109 / 186  
UFSM - Ok217:5577 / 148  
Dalegarth, West Cumberland2dnf  
A-mazing Grazing2dnf  
Ardnaskie 52149:3384 / 156  
Maria Trost, Short2dnf  
 3dnf  
 426:05151 / 277  
Ardnaskie 42dnf  
Ardnaskie 32105:4277 / 163  
Ardnaskie 2276:35118 / 181  
Manesty, West Cumberland241:1896 / 193  
Ardnaskie 1 dnf  
 263:28101 / 212  
 3dnf  
Joutsenenpesä middle 42dnf  
Nr. 400 - The Map 33:31130 / 198  
Babylon, Middle dnf  
Joutsenenpesä middle 3 dnf  
Chaud Clapier - Middle 45:1694 / 212  
Österrödjeberget middle 40:18120 / 186  
 2121:40199 / 251  
Vähäjärvi 1 middle 2 64:13129 / 178  
 2dnf  
Växjö OK middle 58:56128 / 176  
White Sands NP Middle 1 46:0285 / 159  
[CoronaBlues]-E19 dnf  
 289:17204 / 347  
 3dnf  
Darnaway Half Nine 98:1985 / 146  
Vähäjärvi 2 long2101:15126 / 204  
Vähäjärvi middle 1 57:19129 / 196  
[CoronaBlues]-E18 dnf  
 289:47185 / 357  
Erskine 1 dnf  
Darnaway 10 o'Clock 219:4782 / 126  
Knock-Out Sprint, Final dnf  
Knock-Out Sprint, Heat C dnf  
 215:49167 / 222  
Knock-Out Sprint, Heat B 16:24142 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 14:46146 / 192  
Kalkleiten, Sprint 21:08120 / 183  
Kalkleiten, Long276:23104 / 179  
Hansta West, middle 2 67:12123 / 185  
 2dnf  
 3dnf  
Hofwald, Long268:20135 / 195  
 356:52100 / 195  
Hofwald, Short 9:31143 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3216:41102 / 127  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2216:13107 / 142  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1228:19135 / 161  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 81:18120 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2275:31104 / 213  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 122:52135 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner dnf  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 87:51151 / 264  
Hansta West, Night266:2087 / 143  
Ghosttown V2 Ghostrace dnf  
Ghosttown V2 dnf  
Col de la Chau - Middle (3?) 106:57119 / 191  
 2dnf  
SCFL S2 R5 88:59114 / 154  
Ghosttown dnf  
 2dnf  
Kalkleiten, Middle 4 104:37114 / 165  
Kalkleiten Middle 3226:44119 / 211  
 3dnf  
Kalkleiten, Middle 2 28:4079 / 172  
 251:06175 / 229  
[NEW] Kalkleiten, Middle dnf  
 241:11156 / 239  
Upie - Short sprint 36:31136 / 194  
SCFL S2 R4 dnf  
 2dnf  
Forest Umbra, Middle dnf  
 2dnf  
 386:32175 / 249  
A run on the beach  24:2660 / 112  
Holdhusfjell - Middle 3258:34155 / 215  
Hansta West, middle2dnf  
[CoronaBlues]-E17 dnf  
 2dnf  
Björköby middle 77:17107 / 151  
SCFL S2 R3298:03139 / 214  
[CoronaBlues]-E162126:32141 / 229  
Hailuoto night2dnf  
Hansta West, Short 41:30121 / 180  
Nya Varvet, Middle 51:46109 / 157  
Hamrångefjärden Middle 41:3671 / 156  
[CoronaBlues]-E15 dnf  
 239:05114 / 282  
Larsmo long2dnf  
Söder Getaren Middle  dnf  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 113:3671 / 145  
Kyrkoberget middle263:53129 / 205  
 358:01120 / 205  
Graz - Waltendorf, Sprint dnf  
 2dnf  
Peruspohjanvuori long / middle 138:4280 / 128  
Hailuoto middle 2 66:22128 / 182  
 2dnf  
Hollola night 2273:07101 / 167  
Hollola middle 2 dnf  
 2dnf  
SCFL S2 R1 dnf  
SCFL S2 Placement Race258:50120 / 247  
Not another maze223:2875 / 175  
GSDIVOC8244:38111 / 232  
GSDIVOC7292:47105 / 193  
GSDIVOC5277:57120 / 223  
GSDIVOC2dnf  
GSDIVOC4273:4694 / 152  
GSDIVOC22dnf  
Tähtiniemi 3 middle284:59138 / 225  
GSVIDOC1 62:09144 / 204  
Triangle Maze 12dnf  
Mount Dufferin 6 46:27108 / 179  
Hansta East, Middle 56:10111 / 165  
Jarosas Norte265:25119 / 170  
Micro-O dnf  
 240:45107 / 174  
Tähtiniemi 2 night2dnf  
Tähiniemi 2 middle 2 dnf  
Mount Dufferin 4 134:5079 / 114  
Hansta, Middle 80:27100 / 134  
M3 Hofwald267:45126 / 155  
Hansta, Short 27:47110 / 174  
 2dnf  
Cheire de come - Middle 2 183:2194 / 132  
Mount Dufferin 2 43:1282 / 128  
Mount Dufferin 1 54:5397 / 176  
Tähtiniemi 2 middle2117:07103 / 201  
Tähtiniemi new night2135:4099 / 141  
XVI Trofeo Acacyr Magina 104:1459 / 94  
Night middle 59:4752 / 74  
Night sprint in forest 52:3268 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 46:5297 / 154  
 278:17150 / 219  
Soria 32dnf  
 346:4386 / 174  
S3 Oversee 56:0378 / 132  
Soria 2 55:0792 / 135  
S2 Oversee dnf  
 2dnf  
Soria 1 57:3293 / 165  
M2 Mantscha2101:09102 / 185  
Tähtiniemi new middle284:53111 / 199  
M1 Forest Umbra283:40163 / 252  
S1 Campus University of Vienna231:55164 / 229  
Middle2dnf  
Sweet Short CP 52:59125 / 172  
Cheire de come - Middle dnf  
 293:50133 / 253  
Osso da Baleia Model Event dnf  
 233:45203 / 313  
 3dnf  
 437:35211 / 313  
Farum, Denmark 3 42:48112 / 147  
Farum, Denmark 2 44:48116 / 175  
Leudimin Tribute 238:2346 / 125  
Los arboles no son transparentes240:54100 / 161  
Lagganlia 2020 27:5366 / 140  
 233:0191 / 173  
Cemetery Road - Sprint246:46181 / 266  
Auburnborough - Short217:07116 / 191  
CFEB 2020-08-01 dnf  
Farum, Denmark 54:50147 / 208  
Middel 48:20104 / 149  
Banat Long dnf  
Teesside University 3 43:30118 / 202  
Banat dnf  
 2dnf  
CFEB 2020-07-01 dnf  
Conique 83:30131 / 195  
Holdhusfjell - Middle 100:21213 / 288  
San Giovanni 4 dnf  
 2dnf  
Midsummer Sprint dnf  
 2dnf  
[LOTR-SC] Bree 42:38171 / 255  
ojo arboles2dnf  
[CFWC2020]Round10-Training dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Iceland Night2dnf  
 3dnf  

All races shown. View recent races.