Catching Features



Finland arddu

Country:Finland
Club::)
Email:you must log in
Ranking:
Races Run:1714
Races Created:14
Upload Limit:10 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
[CFWC2020]-E18 56:2220 / 248  
[CFWC2020]-E17 32:3736 / 312  
[CFWC2020]-E16 67:0323 / 278  
[CFWC2020]-E15 30:3723 / 358  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 18:447 / 162  
Sarkalahti middle 3 39:3312 / 236  
[CFWC2020]-E14 71:3932 / 282  
[CFWC2020]-E13 41:3236 / 344  
[MV2020] Gara7 25:1111 / 244  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 21:2515 / 331  
Konkalampi 3 middle dnf  
Upie - Sprint 1 14:0337 / 205  
Holly hell - Middle 1 dnf  
Board Mill sprint 31:1111 / 174  
[Svindal] Short Middledistance 17:5436 / 239  
[CFWC2020]-E12 69:2912 / 289  
[CFWC2020]-E11 30:2229 / 375  
Holly hell - Intro 0 12:1630 / 314  
Monte Xalo 18:535 / 212  
Chabeuil - Sprint 2 13:5427 / 271  
Col de la Chau - Short dnf  
Lockdown-O - World O Day 42:0837 / 536  
Chabeuil Sprint 13:2164 / 301  
CF COMA El Chorro Media 37:2621 / 234  
Konkalampi middle 38:3932 / 251  
Minas Tirith - Intro dnf  
[MV2020] Gara3 16:4224 / 279  
State Park 29:283 / 169  
Pekonkangas | middle dnf  
[WOC2014] Sprint Relay 21:3129 / 302  
[CFWC2020]-E10 65:5716 / 344  
[CFWC2020]-E9 dnf  
Sierra de las Villas Open 34:0411 / 312  
Härkävuori - Middle 30:0441 / 325  
Jyvaskyla - Long 49:0821 / 222  
Sprint-Cup E8 15:198 / 325  
[Profi] Blumau, Middle 2 27:1332 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 19:035 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 17:3425 / 304  
[CFWC2020]-E8 75:1650 / 358  
[CFWC2020]-E7 35:2930 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 22:2139 / 484  
[Rookie] Blumau, Short 1 17:4511 / 325  
Sprint-Cup E7 13:3013 / 318  
Sprint-Cup E6 12:2616 / 361  
Sprint-Cup E5 14:0148 / 393  
Idre, intro dnf  
Jyvaskyla - Long dnf  
Rovigo Sprint 17:1618 / 136  
Jyvaskyla - Intro dnf  
[CF-WOC2020]-Middle 41:5110 / 114  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 50:0213 / 95  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 47:1219 / 100  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 37:4814 / 110  
[CF-WOC2020]-Long2dnf  
[CF-WOC2020]-Night2dnf  
CF-WOC'20-announcement-get ready dnf  
Christmas calendar#22 dnf  
Christmas calendar#21 dnf  
Christmas calendar#20 18:345 / 109  
athletics 800mts. 3:271 / 100  
H/D10 RR course 1 7:487 / 107  
CF-WorldCup2019-[E10] dnf  
Kytäjä Long dnf  
OneLegWonder #8 dnf  
Playa del Ingles dnf  
CF-WorldCup2019-[E9] dnf  
Laikko middle 29:4329 / 104  
Tahkovaara 23:599 / 125  
OneLegWonder #3212:1718 / 156  
OneLegWonder #2 9:001 / 121  
OneLegWonder #1 14:399 / 134  
CF-WorldCup2019-[E8] 38:058 / 130  
CF-WorldCup2019-[E7] 47:108 / 114  
SummerCup'19 E12-Final dnf  
SummerCup'19 E11-Long 78:0410 / 96  
CF-WorldCup2019-[E6] 36:1111 / 120  
CFEB 2019-08-15 dnf  
Kynäsberget re-use | Middle dnf  
CF-WorldCup2019-[E5] dnf  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 32:064 / 136  
CF-WorldCup2019-[E3] dnf  
Kontiolahti Cup I dnf  
CF-WorldCup2019-[E2] 36:2018 / 121  
CF-WorldCup2019-[E1] 30:0013 / 131  
Tähtiniemi new middle dnf  
Konkalampi v4 middle dnf  
Gena Gaymes dnf  
CFEB 2019-04-01 dnf  
Oldie but goldie 20:339 / 92  
Competition dnf  
[CF SpringCup'19]E3-Long 50:3124 / 96  
[CF SpringCup'19]E2-Middle dnf  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 15:5710 / 149  
Oldie but goldie 8:5118 / 137  
Oittaa again 25:408 / 83  
Pinheiro II dnf  
Konkalampi new middle dnf  
Relay training dnf  
Pinheiro 15:435 / 130  
Haijainen | Middle 29:4114 / 117  
Utsjoki Sunday-O II 23:3111 / 86  
Shrink 13:0222 / 113  
CFEB 2019-03-15 dnf  
South Finland Sunday Easy-O dnf  
Dutchman Flats | Sprint 17:334 / 130  
Juuka dnf  
Isojärvi 3 middle 2 43:0511 / 88  
Suololuoppal middle 2 dnf  
Suololuoppal middle 29:3910 / 112  
Gjenvollhytta Middle 2 dnf  
|ReusedSprintMaps|-E4 dnf  
|ReusedSprintMaps|-E3 17:074 / 93  
|ReusedSprintMaps|-E2 18:192 / 98  
|ReusedSprintMaps|-E1 14:344 / 129  
Perahikia Norht Karelia 36:165 / 95  
Kronfallet | Middle dnf  
Gjenvollhytta Middle dnf  
Lappörarna middle 3  38:4413 / 106  
[OldButGold] Gribskov, short 12:413 / 137  
Lappörarna middle 2 dnf  
Gribskov Midt - Prologue 16:3822 / 125  
Tahkis dnf  
Gjenvollhytta short dnf  
dyynimasto 36:196 / 106  
Lappörarna middle 26:2223 / 138  
Terrain B dnf  
Super short series 1 3:3117 / 111  
[CF WOC 2019] Night dnf  
[CF WOC 2019] Relay Leg3 38:5112 / 130  
Backsjö middle 1 dnf  
[CF WOC 2019] Relay Leg2 43:3811 / 123  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 dnf  
Konkalampi 1 middle 32:4521 / 102  
[CF-WOC'18]-Long 80:177 / 90  
[CF-WOC'18]-Middel 43:4614 / 124  
A hill 15:588 / 124  
Plitvice Lakes 28:209 / 107  
Ski  31:012 / 85  
Ski 33:527 / 76  
Ski-O #1 dnf  
[CF WorldCup2017]-Race2 76:286 / 75  
[CF WorldCup2017]-Race1 63:3112 / 103  
Ski-O  19:265 / 81  
Downhill ski O 14:1415 / 103  
Kynäsberget - Longlegs dnf  
Kynäsberget - Middle 2 dnf  
Schöckl D 18:3716 / 96  
Jaanankallio 25:165 / 113  
Bermuda O-Meeting Day 1 dnf  
Hamina sprint 2 20:018 / 108  
Fredrikshamn sprint 19:521 / 116  
RusCup E1 18:003 / 90  
Summer 2017-E5 35:372 / 119  
Summer 2017-E4 30:3413 / 131  
Summer 2017-E3 33:158 / 130  
Summer 2017-E2 16:5517 / 125  
CFEB 2017-06-30 dnf  
Summer 2017-E1 dnf  
Simpele sprint 26:423 / 130  
10 mila relevant - Skatås dnf  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 19:2719 / 150  
Pineforest short dnf  
Hofwald, Middle dnf  
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 52:4114 / 115  
5 Days of Dunes | E2 - Middle dnf  
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 50:1218 / 111  
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 51:3411 / 133  
5 Days of Dunes|E1 - Middle dnf  
Oronmylly middle 47:0223 / 123  
CF-League | Sotkamo Middle2 39:5412 / 158  
CF-WOC'17-Long dnf  
San Marinera - Sprint dnf  
Hapua Long Distance 67:429 / 103  
Huuhkainvuori middle 2 40:4216 / 116  
Somewhere forest night 28:098 / 100  
Somewhere forest middle 37:1712 / 71  
CF-WOC'17-Night 38:223 / 126  
Koukkuniemi middle  dnf  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 13:397 / 179  
CF-WOC'17-Sprint dnf  
CF-WOC'17-Middle 45:3840 / 156  
Slater Road 5-days | E3 - Night dnf  
CF-League | Couto da Arnela Long 49:5213 / 120  
Maze Runner | CF-Edition dnf  
Foppa | CF WOC'17 announcement dnf  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint dnf  
St. Leonhard 2, Middle 2 dnf  
WoO Route to Christmas #2 7:583 / 175  
Forbergåsen - Middle 30:3219 / 134  
CF-League | Rudan Long dnf  
Walking on the Moon 13:395 / 120  
CF-League | MelvilleCaves Long 49:5020 / 119  
Gullåsaberget Intro dnf  
Söderskogen middle 27:0316 / 133  
Söderskogen dnf  
CF-League | Skatås Middle 28:113 / 151  
Mount Kooyoora, Intro 13:3721 / 151  
Race 399 17:1818 / 131  
CF-League | Sotkamo MiddleQual dnf  
CF-League | 10mila mashup dnf  
St. Leonhard - Ries, Middle 24:432 / 137  
Skatås Middle 22:1916 / 123  
[World Cup 2016]-E20 Vardasen dnf  
CF-League | JWOC Middle W20 21:497 / 165  
Babaylon, Short Intro 16:356 / 141  
Pre Halloween - 300 Special dnf  
CF-League | Resafjellet Middle 1 38:4213 / 151  
ski-o  16:5112 / 97  
CF-League | Munkedal Long-night 68:1810 / 94  
ski -o 27:5324 / 102  
CF-League | Rudan Middle 2 39:1718 / 150  
Huuhkainvuori 2 middle dnf  
ski - o Kazahstan 17:0111 / 113  
Ski-o 34:2713 / 117  
CF-League | ForÊt oubliée Short dnf  
Huuhkainvuori short 22:4723 / 149  
CF-League | Rudan Middle 30:269 / 163  
CF-League | Munkedal Middle 41:1929 / 161  
Middledistance 20:3023 / 166  
Blumau - fast one 4 21:217 / 156  
CF-league | JWOC-Middle M20 28:0218 / 199  
Hikuwai Middle dnf  
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr 45:389 / 124  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 25:4416 / 191  
Somewhereforest 2b middle 38:2820 / 126  
Hikuwai Short dnf  
Little Ashland OPEN dnf  
Downeyboroughboro OPEN dnf  
Blumau - fast one 3 22:423 / 126  
Blumau - fast one 2 dnf  
Blumau - fast one 18:5213 / 160  
Somewhereforest 2 16:4522 / 161  
Blumau, Middle 2 dnf  
Blumau Middle 30:0910 / 149  
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr 77:4914 / 137  
Lammhult, sprint 14:457 / 164  
Art, short 14:0110 / 168  
Fylleryd, middle 13:542 / 154  
Olberget | Middle dnf  
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr 65:1513 / 149  
Maze Event dnf  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn 27:176 / 153  
Teisko middle 32:4314 / 153  
Boaze de agost 2016 44:412 / 93  
[World Cup 2016]-E14 P.d.Fuorn dnf  
Sprint Cup 9 dnf  
Sprint Cup 8 14:047 / 164  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn 27:274 / 174  
Southern Boston Preserve 9:406 / 84  
Reposärkät short/middle 33:316 / 120  
Upper Atkinson National Preserve 8:2312 / 112  
Rautajärvi short 22:5321 / 158  
Livastinmäki short 27:1211 / 131  
Sprint Cup 7 19:047 / 126  
Konkalampi 2, short 32:1312 / 136  
Sprint Cup 6 dnf  
Sprint Cup 5 14:305 / 119  
Sprint Cup 4 17:273 / 110  
Sprint Cup 3 17:4820 / 127  
Sprint Cup 2 20:128 / 139  
Philochillo's Sprint Cup 18:164 / 151  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 26:1017 / 157  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 53:5415 / 123  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long 70:0511 / 137  
Konkalampi 3 short dnf  
EYOC2016 Long Men sixteen 44:587 / 139  
Hh 8:4810 / 96  
EYOC2016 Long Men eighteen 61:4613 / 135  
Kaltrimdas 25:286 / 157  
Somewhereforrest long 57:187 / 104  
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori 43:089 / 121  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns 41:1123 / 169  
Quip dnf  
Jukola hype Leg 7 57:508 / 104  
Jukola hype Leg6251:0612 / 125  
June No 5 40:5310 / 99  
Jukola hype Leg 5 30:3024 / 145  
Jukola hype Leg 4239:493 / 119  
Jukola hype Leg3 60:339 / 77  
Jukola hype Leg 22dnf  
Vaaksinjärvi #01233:5121 / 168  
summer competition Day 2 Night 20:055 / 73  
Summer Competition Day 1 14:345 / 94  
June No 4 44:164 / 90  
[World Cup 2016]-E§ Konsonvuori 63:0413 / 105  
Kalngale+ short  dnf  
Sprint training 3 20:4618 / 141  
June No 3 35:543 / 100  
June No 2 28:0017 / 127  
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori 39:0214 / 136  
Buchwald, Middle dnf  
Philochillo Cup 1 - E 5:178 / 108  
Philochillo Cup 1 - D 2:492 / 113  
Philochillo Cup 1 - C 6:5822 / 119  
Philochillo Cup 1 - B 2:596 / 132  
Philochillo Cup 1 - A 3:488 / 150  
Trimdas long (middle) 49:3611 / 99  
Sprint training 2 21:0015 / 145  
Sprint training dnf  
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen 38:2714 / 156  
Schönbrunn Irrgarten sprint dnf  
Somewhere forrest 2 middle 36:3216 / 125  
Trimdas short 16:351 / 158  
Somewhereforrest 2 short 26:083 / 138  
Summercamp Day 3 22:283 / 92  
Summercamp Day 2 20:094 / 93  
Summercamp Day 1 dnf  
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen 48:4112 / 118  
Somewhereforrest short 25:5214 / 168  
Rock Sprint 10:2714 / 157  
[World Cup 2016]-E4 Eggemoen 61:2919 / 142  
Porkkala long 56:226 / 106  
Porkkala short 22:1817 / 172  
Kalajoki 2 night dnf  
Training Race 2 dnf  
May No 6 29:362 / 99  
Koantaus night 35:0922 / 103  
Kalajoki 2 middle 34:4411 / 136  
Training Race 1 8:529 / 133  
May No 5 57:298 / 78  
May No 4 24:0521 / 102  
Go on! 27:484 / 77  
May No 3 62:173 / 90  
Kalajoki Dunes short 29:2614 / 105  
May No 2 33:583 / 96  
May No 1 19:395 / 138  
Koantaus middle 2 41:1821 / 109  
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen 48:2619 / 149  
[World Cup 2016]-E2 Eggemoen 62:4111 / 128  
Koantaus middle 35:3616 / 129  
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen 51:5322 / 157  
Koantaus short 25:5143 / 149  
Metsätalonkulma 2 22:2312 / 132  
Metsätalonkulma 18:1940 / 170  
Romevaara night dnf  
Hamina sprint 20:387 / 160  
Romevaara 2 26:3423 / 159  
East Rugglesburg 13:482 / 135  
Pakkala night 31:1919 / 113  
Kalngale middle 39:4514 / 153  
Reposärkät night 30:058 / 114  
Punching Race!!!  dnf  
Reposärkät long 54:294 / 103  
Peruspohjanvuori night 40:396 / 97  
Pakkala middle 36:0521 / 141  
color maps recycled - E32 Final dnf  
color maps recycled - E31 75:558 / 113  
Madrasham dnf  
color maps recycled - E30 71:5712 / 124  
color maps recycled - E29 dnf  
color maps recycled - E2§ dnf  
Reposärkät 2 middle 32:4012 / 130  
color maps recycled - E27 dnf  
Irbene middle 37:5817 / 143  
Reposärkät 2 short 18:3915 / 152  
Kalngale 22:3320 / 150  
Peruspohjanvuori long 59:1313 / 96  
Carnikava, middle distance 28:0816 / 110  
Carnikava, short distance 17:537 / 135  
Reposärkät sprint dnf  
color maps recycled - E26 dnf  
Pakkala sprint 21:329 / 139  
color maps recycled - E25 dnf  
color maps recycled - E24 24:4710 / 125  
Garciems Short dnf  
color maps recycled - E23 dnf  
Manga Pirau - Sprint 13:3623 / 162  
color maps recycled - E22 dnf  
color maps recycled - E21 dnf  
Charlesham|Middle 23:5010 / 103  
North Irbene Middle 28:136 / 110  
Peruspohjanvuori middle dnf  
North Irbene short 16:5718 / 150  
Peruspohjanvuori sprint 19:107 / 132  
Irbene dnf  
Kalngale 2 dnf  
color maps recycled - E20 56:0514 / 93  
Manga Pirau - Middle 33:1812 / 121  
Kalngale 21:247 / 109  
color maps recycled - E19 32:1513 / 112  
color maps recycled - E1§ 30:2112 / 106  
 2dnf  
color maps recycled - E17 dnf  
color maps recycled - E16 28:4823 / 105  
color maps recycled - E15 40:2922 / 89  
Siitama South-West nigh 33:0510 / 76  
color maps recycled - E14 45:4923 / 98  
Little Furlow|Middle 27:505 / 78  
color maps recycled - E13 29:087 / 120  
color maps recycled - E12 42:0913 / 102  
Rautajärvi long dnf  
color maps recycled - E11 25:2612 / 145  
 2dnf  
color maps recycled - E10 dnf  
WtfConvert_2 /controlpicking 11:546 / 111  
color maps recycled - E9 48:1221 / 95  
WtfConvert 2/ middle 27:269 / 96  
color maps recycled - E8 34:3518 / 115  
WtfConvert /sprint 21:313 / 115  
Rautajärvi middle dnf  
color maps recycled - E7 43:1915 / 98  
color maps recycled - E6 47:5913 / 106  
Dragvoll sprint 9:241 / 112  
Littletown|Sprint3 5:231 / 126  
color maps recycled - E5 49:2513 / 91  
color maps recycled - E4 55:3517 / 107  
color maps recycled - E3 36:4915 / 135  
Night race in Allston. 6:151 / 81  
color maps recycled - E2 40:3715 / 119  
color maps recycled - E1 24:1912 / 170  
Siitama South-West middle dnf  
Siitama South-West sprint 20:1922 / 146  
Rocad #3 dnf  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint dnf  
Rocad #2 42:296 / 88  
Littletown|Sprint 2 8:118 / 111  
Littletown|Sprint dnf  
Rocad #1 dnf  
Teisko n2 middle 34:1317 / 111  
CF WOC Long Spectator | Long 60:478 / 99  
Rautajärvi sprint 21:1315 / 150  
CF WOC Middle Spectator | Long 48:2716 / 117  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 18:458 / 177  
Teisko long 48:2912 / 104  
CF WOC Long Spectator | Middle dnf  
Halseboda|Long Night dnf  
night-o dnf  
Pikku-Ahvenisto night 34:454 / 116  
CF WOC Night Spectator | Short 11:281 / 146  
CF WOC Middle Spectator | Short 24:0213 / 183  
CF WOC Night Spectator | Middle 20:066 / 154  
Halseboda|Middle 32:5320 / 161  
Teisko n+1 sprint 18:4220 / 171  
CF WOC16 Sprint 19:235 / 171  
Halseboda|Intro 18:1125 / 197  
Bärenberg dnf  
Aalbäunle - Night 19:569 / 81  
Aalbäumle 19:5430 / 102  
Romevaara dnf  
Pikku-Ahvenisto sprint 18:0537 / 138  
WOC 2005 Reskin 61:3026 / 131  
CF WOC16 Night 45:1014 / 114  
Kauppi east middle 29:5916 / 136  
Kaukas #22dnf  
Kaukas #12dnf  
Siitama middle 29:1018 / 145  
Kauppi east sprint 16:3422 / 168  
CF WOC16 Long Distance 107:3210 / 143  
WOC 2005 dnf  
CF WOC16 Middle Distance 40:498 / 173  
Tumba umba  20:259 / 146  
Tähtiniemi middle 29:4510 / 134  
Tobelbad Middle 3 20:273 / 145  
Siitama sprint 16:1521 / 163  
Lethola - CF WOC16 Reminder 37:0325 / 158  
Joutsenenpesä sprint 16:4212 / 190  
[Standard] Smistad 2 59:184 / 128  
Joutsenenpesä night 30:218 / 122  
Middle Distance 17:451 / 120  
[Standard] Smistad 31:5829 / 147  
Tobelbad Middle 2 25:062 / 134  
Tobelbad, Middle 24:519 / 153  
Hagatjern test dnf  
Lehtola CF1 dnf  
Joutsenenpesä, middle 31:1519 / 163  
Merry Christmas! 42:156 / 119  
Kuivuri, middle 22dnf  
Kuivuri, night2dnf  
OCADconvert Standard 2 dnf  
Hamina Christmas Night sprint 21:305 / 94  
Kalkleiten 3, Standard 27:0110 / 117  
Kalkleiten 2 - Standard 18:0230 / 133  
Kalkleiten - Standard 14:584 / 164  
OCADconvert Standard 6:2814 / 130  
Hamina 2 sprint 20:1121 / 151  
Ragnitz 4, Middle 32:536 / 110  
Ragnitz, One Leg Wonder 7:5824 / 153  
[New] Ragnitz 2, Middle 22:072 / 119  
[New] Ragnitz, Middle 33:0921 / 129  
Kuivuri, Long2dnf  
Kuivuri, middle2dnf  
Øvre Torridal by Night 33:025 / 111  
[Ski-O] Waltendorf 29:343 / 163  
Schönbrunn sprint 2 dnf  
Middle Series 37:2613 / 142  
Forest Umbra Championship, Final dnf  
Forest Umbra Championship, Q2 16:3427 / 105  
Forest Umbra Championship, Q1  15:5917 / 122  
Forest Umbra Championship, Tr. 7:135 / 105  
[World Cup 2015] Stage #8 Final 77:4220 / 115  
Middle Series dnf  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 37:3017 / 105  
Schönbrunn sprint 15:5117 / 132  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 39:3128 / 144  
upload 300th and CF WOC16 info dnf  
Tekapo Middle 3 26:286 / 87  
Tekapo Middle 2 dnf  
Middle Series 36:146 / 113  
Tekapo Middle 29:1411 / 122  
Lost in Forest Umbra 2 dnf  
Lost in Forest Umbra 1 dnf  
[World Cup 2015] Stage 8 62:5211 / 125  
[Ocad] Federbach 23:2714 / 107  
Middle Series 49:169 / 101  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 77:1914 / 99  
Hamina sprint 2 18:127 / 105  
Tekapo Intro 13:1430 / 125  
Middle Series 40:4324 / 119  
El Sprinto 2 13:338 / 86  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 52:1418 / 98  
Pavia O_O 18:3837 / 115  
El sprinto dnf  
Middle Series 33:578 / 116  
Trolla Middle 27:0432 / 142  
o-ints 1 10:4617 / 104  
Hamina sprint 14:348 / 126  
Styrian Sprint Series 4 14:413 / 89  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 40:3226 / 147  
sprint 2 9:453 / 66  
Styrian Sprint Series 15:222 / 77  
Canada Israel Short 15:143 / 128  
Styrian Sprint Series 2 16:044 / 90  
Styrian Sprint Series 17:582 / 121  
[World Cup 2015] Stage #7 41:248 / 142  
[KING OF BOXHOLM] - Long Night dnf  
Sprint 1 19:244 / 74  
Styria Cup 15 dnf  
Contour O 6 dnf  
Aborrtjärn Short dnf  
Contour O 5 7:0524 / 91  
Contour O 4 10:116 / 102  
Contour O 2 dnf  
Contour O 30:034 / 108  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 57:438 / 118  
Styria Cup 14 56:184 / 74  
Styria Cup 13 dnf  
Styrian Short Track 12 27:066 / 108  
The maze runner dnf  
Iladalen short night 11:2411 / 137  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 35:336 / 122  
Klepp dnf  
Paper mill sprint 4 29:216 / 103  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 47:1822 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 44:2726 / 147  
Maze Event 13:437 / 86  
[World Cup 2015] Stage #6 dnf  
Sprintking #1 19:173 / 60  
Paper mill sprint 3 24:374 / 102  
[KING OF BOXHOLM] - Long dnf  
Iladalen Middle 2 dnf  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 17:1426 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 21:5614 / 124  
Paper mill sprint 2 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 47:5617 / 94  
Iladalen Middle 22:5718 / 129  
Styrian Short Track 10 21:368 / 93  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 21:146 / 120  
Styrian Short Track 9 30:2314 / 86  
Bosmalm #02239:5312 / 100  
Bosmalm #01223:068 / 149  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 33:1019 / 110  
Paper mill sprint 26:3015 / 95  
[World Cup 2015] Stage #5 15:538 / 141  
Styrian Short Track 8 22:2413 / 80  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 60:0115 / 97  
Styrian Short Track 7 night 16:075 / 73  
Styrian Short Track 6 32:5111 / 64  
Styrian Short Track 5 21:4412 / 84  
Kivijärvi 3 sprint 21:4815 / 105  
Styrian Short Track 4 23:5414 / 84  
Styrian Short Track 3 13:255 / 98  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 19:1320 / 146  
Styrian Short Track 2 21:4122 / 103  
Styrian Short Track 13:578 / 138  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 69:2119 / 114  
Teisko 2 middle 36:1218 / 118  
Kivijärvi Sprint 2 15:157 / 106  
[OCAD]Zheleznica | Long dnf  
Kivijärvi 2 Sprint 16:5722 / 134  
Kivijärvi Sprint 17:434 / 163  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 52:348 / 112  
KRIM.NASH! race3! 29:3515 / 107  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  37:3723 / 148  
KRIM.NASH!race2! 9:498 / 148  
CFEB 2015 oct E6 28:026 / 45  
CFEB 2015 oct E5 26:443 / 42  
CFEB 2015 oct E4 22:099 / 74  
CFEB 2015 oct E3 21:328 / 75  
CFEB 2015 oct E2 34:065 / 64  
CFEB 2015 oct E1 31:289 / 82  
KRIM.NASH! 12:5525 / 183  
[World Cup 2015] Stage #4 dnf  
Oilrun dnf  
Teisko 2 18:1112 / 147  
Kangaskylä Sprint 3 16:5215 / 137  
Voronezh test Butterfly 38:283 / 91  
Teisko Night 19:357 / 113  
Teisko Short 16:4026 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 14:118 / 146  
Kangaskylä Sprint dnf  
[CF Beginner] finnish map race3 23:4215 / 155  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 45:4123 / 113  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 14:5816 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 57:576 / 127  
Kalce | Night-picking 29:0015 / 108  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 30:5319 / 141  
Kalce | Middle 27:5016 / 149  
[World Cup 2015] Stage #3 37:1218 / 159  
Citad Svizra [Sprintcup] E8 20:229 / 127  
[OCAD]Zheleznica|Middle 19:4933 / 201  
Finland 3 controlpicking 19:1713 / 84  
Finland 2 long dnf  
Finland 1middle 13:036 / 94  
Trondheim sprint 3 14:479 / 153  
SwimORdie dnf  
Fast and furious!! 13:279 / 141  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 51:1511 / 108  
Kalce|Night 16:115 / 128  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 dnf  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 67:4923 / 97  
[CF Beginner] finnish map#2 25:1415 / 153  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 dnf  
[CF Beginner] finish map 22:454 / 139  
[World Cup 2015] Stage #2 39:0532 / 166  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 dnf  
Trondheim Sprint 2 dnf  
[Beginner] Ulfsbakk South 21:063 / 144  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 41:2714 / 115  
Citad Svizra [Sprintcup] E6 19:2622 / 119  
Trondheim Sprint dnf  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 44:3912 / 130  
WOC 2003 longdistance dnf  
Dingwall - Sprint E1 25:0913 / 134  
[World Cup 2015] Stage #1 47:5732 / 141  
Torebrate South Middle3 27:527 / 150  
Citad Svizra [Sprintcup] E5 dnf  
Austria Cup 2, Sprint 20:2719 / 142  
Jukola 2015, short 2223:364 / 163  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 19:138 / 114  
Jukola 2015, short2dnf  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 18:426 / 131  
Woman- It's all about the hair dnf  
Women, is it that easy? 15:462 / 24  
Selmaham Preserve - Middle 21:571 / 95  
Torebrate South Long 52:237 / 105  
Middle race 15:215 / 38  
Castle Made Of Sand, Sprint 17:4227 / 148  
WOC Middle Men 2010 - part 1 19:1539 / 89  
Kings Hill Middle Distance 32:524 / 62  
City Sprint 2 14:2612 / 116  
Short Distance at Grahz Hill 14:403 / 76  
Torebrate South Middle2 39:2227 / 137  
City Sprint dnf  
Middle dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E2 13:163 / 148  
Roskilde West [Sprintcup] E1 16:1921 / 162  
Fell Heights 6:0937 / 73  
Austria Cup 1, Sprint dnf  
[OCAD] Torebrate South Middle 38:2022 / 123  
middle 6:0215 / 89  
Vaffelhaugen Sprintcup 1 dnf  
Sprint Y 26:575 / 39  
Sprint x 30:031 / 27  
Torebrate West Night 21:3316 / 95  
Comp - 200 - Long Distance dnf  
Buchwald, Middle - Night dnf  
Buchwald, Middle 24:4711 / 131  
The Farm middle 16:557 / 47  
Maria Trost, Middle - Night 26:554 / 89  
Torebrate West Middle2 35:3231 / 130  
Upper Atkinson National Preserve 14:562 / 54  
Trout 13:462 / 50  
Torebrate West Middle 28:4316 / 168  
Villsvinet er hardcore dnf  
HastilyCup#4 dnf  
Punta Pizzo 41:443 / 47  
Sprint jwoc 7:5210 / 76  
Middle competition 27:566 / 79  
Hollistonwood 13:094 / 81  
old fox hill 12:153 / 58  
Omholt long distance 53:4611 / 41  
Maria Trost, Short 11:497 / 161  
HasitlyCup 23:2613 / 100  
HastilyCup.controlpicking 10:239 / 120  
HastilyCup 25:071 / 74  
Brindisi sprint 15:5710 / 149  
sprint dnf  
sprint woc  11:513 / 83  
woc (ofoc)2015 middle distans dnf  
FOX SWE dnf  
STAFETT LONG 1 32:362 / 63  
middle sKOTTLAND 12:132 / 88  
Tomtatjärn Middle dnf  
sprint dm dnf  
wmoc 2015 e1 26:533 / 76  
DAY START 8:498 / 84  
SPRINT BY DAY 11:208 / 87  
Sprint 10:127 / 95  
MIDDLE 20:404 / 83  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 38:3926 / 160  
Höga Kusten Orientering 70:535 / 76  
[OCAD]Middle Earth - Night 20:2612 / 88  
[OCAD]Middle Earth - Long 67:0512 / 81  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 27:1223 / 131  
[OCAD]Middle Earth - Middle  25:5423 / 138  
Guess the Country #1 23:0114 / 136  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 16:2818 / 158  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 dnf  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) 42:0327 / 122  
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) 68:3715 / 76  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 37:4821 / 103  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) 52:0614 / 92  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 35:197 / 134  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! dnf  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) 56:0019 / 115  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 47:0814 / 86  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 23:5318 / 102  
Maria Trost, Short 2 16:3010 / 102  
CF-Sommarserien E4 Kjölen 47:1215 / 97  
Maria Trost, Short 11:353 / 139  
Buttes Pass day 1 26:433 / 107  
Sommarserien E3 Ulfsbakk dnf  
CFEB 2015 july E6 16:118 / 63  
Maria Trost, Middle 2 26:539 / 96  
Maria Trost, Middle 26:2614 / 155  
CF-Sommarserien E2 10milaBonus 44:0913 / 120  
First CF comps on Polish map  25:341 / 100  
CFEB 2015 july E5 night 19:377 / 55  
CFEB 2015 july E4 30:542 / 47  
CF-Sommarserien E1 Björsberg 37:0518 / 165  
CFEB 2015 july E3 38:254 / 41  
Windsor castle middle dnf  
CFEB 2015 july E2 38:048 / 53  
CFEB 2015 july E1 27:125 / 99  
Albatrrosiggis.GOOOOOD! 9:5522 / 70  
10mila 2011 Bonus race 38:089 / 128  
Björsberg Middle 35:1229 / 168  
OLLE KALLUE 16:205 / 75  
middle sekotsuji dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 dnf  
Middle Chateau de Montlosier dnf  
Pre-Jukola 2015 Leg7 78:3314 / 73  
Pre-Jukola 2015 Leg6 45:4710 / 87  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 dnf  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 dnf  
Pre-Jukola 2015 Leg5 36:4223 / 105  
Kalkleiten 2 24:4927 / 117  
Pre-Jukola 2015 Leg4 34:4711 / 85  
Pre-Jukola 2015 Leg3 61:2318 / 73  
Kalkleiten 1 8:3224 / 132  
Pre-Jukola Leg2 42:2118 / 95  
Pre-Jukola Leg1 48:2815 / 132  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 45:0214 / 92  
Bordasee, Short 17:1522 / 145  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 31:4718 / 133  
Bordasee, Middle 2 36:0111 / 103  
My First Convert 25:5110 / 67  
Bordasee, Middle 48:0112 / 118  
Styrian Relay Champs - 1 17:2015 / 129  
Fanö #3|ULTRALONG 98:4214 / 89  
UPLOAD-TEST 5:3918 / 58  
[Giro de Farmers]E13|Middle dnf  
Retro-mila 2011 Leg10 72:2016 / 77  
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra dnf  
Retro-mila 2011 Leg9 57:5117 / 72  
Retro-mila 2011 Leg8 37:3619 / 100  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 23:3835 / 150  
Retro-mila 2011 Leg7 34:1124 / 103  
[Giro de Farmers]E12|Middle 21:3114 / 160  
Fanö #2|Middledistance 32:1318 / 120  
Retro-mila 2011 Leg6 42:1121 / 73  
Fanö #1|Longdistance 45:495 / 83  
Retro-mila 2011 Leg5 52:0923 / 71  
Retro-mila 2011 Leg4 64:1713 / 67  
Retro-mila 2011 Leg3 46:4420 / 79  
Kjölen E1 37:4231 / 135  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 dnf  
Retro-mila 2011 Leg2 32:2620 / 103  
Retro-mila 2011 Leg1 28:5023 / 155  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 56:1826 / 85  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  27:3931 / 176  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa dnf  
Kaleva church sprint 14:382 / 140  
Closure of the ski season in2015 31:584 / 116  
[Giro de Farmers] E2|Middle 30:1022 / 157  
[Giro de Farmers]E1-Prologue 18:0712 / 180  
[OTour2015]E21 - Middle dnf  
CFWOC'15-specator-race 2 dnf  
Blumau, Middle 2 27:2521 / 123  
Kangaroo Monday #1 45:2325 / 113  
10 years online Competitions dnf  
[OTour2015]E18 - Middle 29:3323 / 118  
Blumau, Short dnf  
Blumau, Middle 27:363 / 115  
Metsäkylä 1 (OCAD) - middle 33:5122 / 120  
CFWOC'15-spectator-race 1 dnf  
[OTour2015]E17 - Sprint 14:5522 / 174  
Hofwald Middle 20:0716 / 128  
Castle Made Of Sound, Sprint 4 dnf  
[OTour2015]E15 54:1717 / 93  
[OTour2015]E14 - Gyllbergen 22:5639 / 165  
Metsäkylä 1 (OCAD) - sprint 19:2532 / 127  
Usama Trophy final 90:5311 / 74  
Dala Sprint Test 13:1114 / 121  
Usama-Trophy-race 10 65:0911 / 97  
Faucille Nord 3:586 / 85  
[emil o-tour]E7 (last race) 27:4212 / 31  
[emil o-tour] E6 23:304 / 37  
[emil o-tour] E5 21:433 / 36  
[emil o-tour]E4 18:3517 / 46  
[emil o-tour] E3 16:1910 / 46  
[emil o-tour] E2 12:014 / 61  
[emil o-tour] E1 10:485 / 77  
Oakford - Sprint 11:367 / 84  
Hooksettwood - Sprint dnf  
East Rugglesburg 14:0410 / 68  
Shermanton 9:342 / 83  
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 33:1930 / 129  
[OTour2015]E12 - Venåsmarka 70:0819 / 96  
Usama-Trophy-race 9 23:3417 / 146  
Castle made of Sound, Sprint 3 11:4021 / 166  
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint 19:1815 / 137  
Joutsenenpesä (OCAD) - long 55:1226 / 101  
[OTour2015]E10 - Dutchman Flats 33:178 / 87  
Usama-Trophy-race 8 39:3712 / 92  
[OTour2015]E9 - Dutchman Flats  62:316 / 82  
Usama-Trophy-race 7 18:3219 / 144  
Random Control Pick 16:373 / 63  
Usama-Trophy-race 6 67:1115 / 81  
Usama-Trophy-race 5 41:3317 / 106  
Great Heath 23:096 / 56  
Old Holliston 14:5712 / 78  
Western Norwoodton Park 9:048 / 130  
Joutsenenpesä (OCAD) - sprint 15:4820 / 129  
Tobroåsen Night 22:209 / 89  
Usama-Trophy-race 4 dnf  
Usama-Trophy-race 3 dnf  
Usama-Trophy-race 2 65:4119 / 99  
Castle Made Of Sound, Sprint 2 20:4419 / 136  
Castle Made Of Sound, Sprint 12:4030 / 164  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - night dnf  
Usama-Trophy-race 1 31:5119 / 157  
Tobelbad, Middle 2 21:2214 / 119  
Williamsham dnf  
Glössbo Sprint 13:1436 / 159  
Glössbo Middle Distance 17:2312 / 159  
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats 17:5314 / 140  
Tobelbad, Long  35:5710 / 94  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - middle 31:4522 / 127  
[OTour2015] E7 - Long, Eldris 74:3425 / 111  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - sprint 18:5823 / 139  
Tobelbad, Middle 25:1830 / 111  
CF WOC'15 Sprint Distance 17:5424 / 189  
PP 15:592 / 81  
Hofwald Sprint 13:1971 / 151  
January nightrun 23:3813 / 93  
Pulesjärvi (OCAD) - night 26:4625 / 92  
Pulesjärvi (OCAD) - Middle 29:4121 / 130  
Pulesjärvi (OCAD) - sprint 15:3432 / 183  
[RCup] E6 - Middle Distance 29:0032 / 138  
[OTour2015] E6 - Forbergåsen 3 27:0726 / 129  
CF WOC'15 Night Event 71:1919 / 115  
[OTour2015] E5 - Forbergåsen 2 46:0644 / 113  
Tropical night (OCAD) dnf  
[OTour2015] E4 - Forbergåsen 28:3027 / 157  
CF WOC'15 Long Distance dnf  
[random] North Kenmore E1 dnf  
[OTour2015] E3 - Middle, Hiås 34:5342 / 168  
[random] Tappanford (Very steep) dnf  
[OTour2015] E2 - Long, Hiås 45:1222 / 125  
Tropical Island (OCAD) - sprint 18:4615 / 144  
CF WOC'15 Middle Distance 47:3944 / 201  
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint 18:3936 / 211  
[Tour Florence]Final dnf  
CFEB 2015 jan E6 28:263 / 33  
CFEB 2015 jan E3 dnf  
CFEB 2015 jan E1 dnf  
Hyypänmäki (OCAD) - middle dnf  
Geargevaggi | Middle dnf  
Korvatunturi 2 (OCAD) - sprint 19:1830 / 152  
[RCup] E5 - Long Distance 62:5516 / 98  
CF WOC'15-Training-Smitingen dnf  
[RCup] E4 - Middle Distance dnf  
Madness dnf  
[RCup] E3 - Long Distance 58:187 / 109  
[Mont Noir] Short Long dnf  
[90min-Challenge] Cansiglio dnf  
Ski-O dnf  
Kangaskylä (OCAD) 21:5128 / 104  
Ski-O 59:3813 / 80  
Autumn Cup 2014 - E10, Night dnf  
El Bruc dnf  
Peruspohjanlahti (OCAD) 24:2023 / 117  
Cruz De La Piedra Middle dnf  
Peruspohjanvuori (OCAD) dnf  
[Nordic-Master]-Paattinen-middle 40:1424 / 127  
aissur 15:2425 / 118  
[Nordic-Master] Sandsjöbacka-sö. 69:1326 / 97  
New ski-o season 56:1614 / 101  
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 dnf  
[Nordic-Master]-Upplandsberget-m 26:2722 / 114  
Labytinth dnf  
[Nordic-Master]-HemossenS long 79:2228 / 104  
Autumn Cup 2014 - E9, Middle dnf  
[Nordic-Master]-Krakeroy middle 26:0324 / 124  
Autumn Cup 2014 - E7, Middle 30:0419 / 144  
SM-Medel-upplandsberget-D21 dnf  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 dnf  
Autumn Cup 2014 - E5, Night 24:4818 / 123  
Learning to Convert - 2 6:313 / 69  
Brizky South Long Day dnf  
Learning to Convert - 1 3:171 / 77  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint 18:5615 / 165  
The Land Of Stairs dnf  
Kakikotuku - Sprint 15:1038 / 142  
Brizky South Long Night 58:228 / 79  
[SanGiovanniReused] 4 - Middle 24:5411 / 124  
Krakeroy 53:1630 / 119  
Autumn Cup 2014 - E3, Middle 25:3913 / 165  
Blankheia 11:417 / 82  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint dnf  
Marylhurst 24:3910 / 77  
Fantasy map#1 Sprint1 dnf  
[OCAD] Moulet-Marcenat, long 62:039 / 89  
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m 14:0521 / 155  
[SM-Relay-14] Sprint 12:1827 / 180  
Seefin Original 34:3219 / 113  
[90-min-challenge]Tipspromenad dnf  
[wcup-map#23-reused]-sprint 18:0522 / 155  
Autumn Cup 2014 - E2, Long Night 50:5713 / 89  
[90-Min-Challenge]Skullerud dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint 14:2113 / 146  
[90-Min-Challenge]Brizky 23:0137 / 140  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo 31:0426 / 153  
[CFMAPCOMP-14]-Smitingen dnf  
 283:1516 / 130  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra 92:0040 / 113  
Autumn Cup 2014 - E1, Long 56:2839 / 132  
Hemossen - middle 27:3233 / 189  
Seefin Forested II dnf  
 2dnf  
Graz, Maria Trost-Controlpicking 26:3527 / 112  
Graz, Maria Trost - Sprint 14:148 / 112  
Graz, Maria Trost - Middle 2 26:5210 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 dnf  
ICFOF-wcup-final dnf  
Sprint cup 1 SH5 dnf  
Random Sprint E2 dnf  
Building Sprint I dnf  
Bertelsmyrasen East I 20:0015 / 162  
SlopeStyle 23:1514 / 154  
[wcup-map#19-reused]-middle 28:5817 / 123  
Loipersdorf Sprint 3 16:1039 / 140  
[wcup-map#19-reused]-sprint 15:0522 / 170  
Hemossen3.5m 26:4516 / 145  
Hemossen2.5m 36:5914 / 127  
Hemossen5m dnf  
[wcup-map#18-reused]-night 19:0242 / 110  
[wcup-map#18-reused]-long 38:0415 / 112  
CFEB 2014 sep E5 28:3118 / 38  
CFEB 2014 sep E2 dnf  
CFEB 2014 sep E1 20:5113 / 74  
Loipersdorf Sprint 2 dnf  
Loipersdorf Sprint dnf  
[wcup-map#18-reused]-sprint 13:4151 / 179  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 39:0221 / 133  
[wcup-map#17-reused]-bonus 31:4918 / 158  
ICFOF-WCUP-25 40:5413 / 158  
[wcup-map#17-reused]-night 31:1114 / 118  
[wcup-map#17-reused]-long 89:0419 / 114  
[wcup-map#17-reused]-middle 29:1615 / 161  
[wcup-map#17-reused]-sprint 18:5234 / 194  
Campomullo Night Middle 46:4814 / 94  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 36:196 / 124  
[wcup-map#16-reused]-bonus1 46:2519 / 127  
Campomullo Long dnf  
[wcup-map#16-reused]-long 56:297 / 131  
Sprint Praspekt Shmidta 17:2816 / 158  
[wcup-map#16-reused]-sprint 15:4914 / 212  
Loipersdorf Sprint 2 22:4222 / 152  
ZS q1 Cheremyshki middle2 dnf  
Loipersdorf Sprint 17:3024 / 171  
Loipersdorf Intro 11:2444 / 126  
[wcup-24-reused-1] dnf  
(OCAD)Trolldalen dnf  
Bran Middle 3 17:125 / 131  
Bran, Middle 2 28:425 / 123  
Bran Middle 17:3714 / 128  
funneh dnf  
Percy1 dnf  
[OCAD]Storklinten-reuse 45:3542 / 155  
hollistonwood? sprint  9:342 / 106  
[OCAD] Mazayes Sprint dnf  
[OCAD] Mazayes Long 43:3219 / 102  
[OCAD] Mazayes Middle dnf  
CFEB 2014 aug E3 dnf  
CFEB 2014 aug E2 25:2816 / 59  
CFEB 2014 aug E1 27:048 / 103  
Forest Umbra, Long 65:569 / 131  
sprint 9:4213 / 148  
Konkalampi 3 OCAD 31:4229 / 144  
Konkalampi 1 OCAD 21:3813 / 179  
AUSLAND dnf  
[OCAD] Pizzorne 48:1211 / 148  
And this is the last oldie ... 38:042 / 47  
Almost done .... 32:432 / 50  
Well ... if you want to go fast  29:522 / 65  
And just another easy one 41:412 / 56  
Just an easy run dnf  
Have fun 24:383 / 125  
JWSOC Spint Estonia M-20 24:2716 / 168  
Schöckl, Short 19:3524 / 172  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th dnf  
[OCAD] Barricata, long dnf  
[wcup-map#13-reused]-night dnf  
Awesome Skiing Map 30:225 / 78  
Forest Umbra, Middle 32:5012 / 139  
Schöckl, Short 18:0836 / 174  
[OCAD] Barricata, middle dnf  
[wcup-map#13-reused]-long 55:5527 / 110  
[wcup-map#13-reused]-sprint 21:3936 / 175  
[wcup-map#13-reused]-middle 27:2014 / 157  
ICFOF-wcup-stage23 63:2324 / 129  
Ski Russia Junior championship 54:4213 / 77  
July 3 (livastinmäki) OCAD 28:1219 / 119  
Konkalampi 2 intro OCAD dnf  
Brindisi#Sprint#01# 13:1012 / 151  
Brindisi#Sprint#02# 16:3419 / 113  
WOC2014-Longdistance4 55:2616 / 117  
Sprint 17:0322 / 118  
Ski o Belarus chempionship 2014  30:054 / 95  
WOC2014-Longdistance3 123:0314 / 78  
WOC2014-Longdistance2 129:5618 / 85  
WOC2014-Longdistance1 104:2211 / 120  
1.Matiss's cup 31:235 / 59  
Livastimäki intro (OCAD) 17:1346 / 141  
[wcup-map#11-reused]-middle dnf  
Arborfield Sprint 7:3824 / 117  
[OCAD]Östansjö E2 middle  25:1545 / 166  
[O-ringen 2013]Storklinten E5 32:0642 / 163  
[O-ringen 2013]Storklinten E4 46:2523 / 136  
[wcup-map#9-reused] 22:0122 / 111  
Tähtinimi intro (OCAD) 16:0717 / 127  
CFEB 2014 jun E1 27:1118 / 75  
[O-ringen 2013]Rödberget E3 33:2529 / 154  
Konkalampi 1 intro (OCAD) dnf  
ICFOF-wcup-stage19 dnf  
ICFOF-wcup-stage18 32:2438 / 158  
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 8:5038 / 191  
Training-ICFOF-wcup-stage 9 dnf  
[Short]Cuoto da Arnela dnf  
Duuuuunes. dnf  
[OCAD]Galgahraun - Sprint 14:0622 / 185  
Hofwald, Model Event 6:2321 / 161  
ICFOF-wcup-stage4 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage4 11:3427 / 228  
smallworld_E3 31:1036 / 165  
smallworld_E2 dnf  
ICFOF-wcup-stage3 47:0425 / 173  
Training-ICFOF-wcup-stage3 dnf  
smallworld 12:0331 / 226  
[WRE]Santavaara Middle 19:5334 / 190  
ICFOF-wcup-stage2 80:2918 / 139  
Training-ICFOF-wcup-stage2 10:2022 / 195  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking 12:2123 / 160  
[ULLA_HAU]E1,middle 20:1116 / 174  
[ULLA_HAU]Prologue,sprint 10:2129 / 198  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 22:2929 / 189  
Lavis Buona dnf  
[Long]Santavaara 26:0928 / 179  
AldenoCentre dnf  
Ravai 13:3828 / 201  
ICFOF-wcup-stage1 46:4625 / 195  
Labyrinth sprint 1 10:103 / 147  
Training-ICFOF-wcup-stage1 dnf  
gothenbourg long 12:0317 / 110  
EKSJO 3 25:1623 / 82  
EKSJO 1 dnf  
remade-czech2 26:3229 / 201  
sprint 20:1022 / 116  
Flat Grid 9:0228 / 120  
EKSJO - SMALAND 1 dnf  
FLORESTA TROPICAL 17:0126 / 120  
easy 8:535 / 128  
tuefelskeller 24:0721 / 190  
hee 20:202 / 123  
remade-swedishmap 29:5414 / 159  
Centro Storico[Re-do] dnf  
[OCAD] Halloween! 25:5516 / 197  
Night "sprint" 15:4653 / 145  
remade-czech 21:1214 / 166  
Everetthamb (night) dnf  
remade SOW-E1 18:0227 / 176  
Cupa CRONOS Barlad et.1 Sprint 15:155 / 110  
[OCAD] Art, forest sprint 12:0816 / 188  
orantate 13:0119 / 110  
"Shortdistance" 13:1510 / 189  
Ski-O Kazahstan 16:3324 / 206  
Vezzano Naran Night dnf  
Vezzano Naran 13:2710 / 204  
cf middle 23:1024 / 126  
[OCAD] Facho, long 2 34:099 / 129  
Plitvice dnf  
[OCAD] Facho, long 1 40:0523 / 126  
[OCAD] Facho, middle 20:0340 / 222  
CAMORSA 2013 dnf  
paattinen-E3 51:2533 / 133  
paattinen-E2 20:0528 / 182  
paattinen-E1 28:0556 / 187  
sauraai-jwoc2015-4 17:0314 / 225  
Aussie Long 2013 map excerpt 13:1417 / 128  
quicky dnf  
sauraai-jwoc2015 dnf  
[OCAD]Starkebo - ForestSprint 14:2727 / 136  
[OCAD] Krajna - Middle 1 27:2541 / 142  
Skidstugan[Short] 18:0838 / 164  
Skidstugan[Middle] 20:3717 / 157  
[OCAD]Noname controllpicking 13:0814 / 175  
[OCAD]Starkebo - Middle 21:2225 / 152  
[ocad]Noname 12:4617 / 212  
[OCAD] Vilhosc 40:5116 / 177  
[OCAD]Starkebo - Long 27:0526 / 185  
karta 28:036 / 96  
[OCAD] Amatjarn, sprint 21:3225 / 228  
Alol' race 17:154 / 96  
[OCAD]Flemma - Middle 21:1840 / 234  
test 28:3121 / 107  
[Idre]Nipfjället - Final dnf  
°CFEB 13J_4 30:148 / 52  
°CFEB 13J_3 21:343 / 55  
°CFEB 13J_2 23:536 / 73  
°CFEB 13J_1 20:4214 / 97  
Kålgårn 22:134 / 124  
[Idre]Nipfjället - Contour-O 36:0812 / 149  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 10:417 / 233  
[Idre]Nipfjället - Middle dnf  
Canada 15:4510 / 123  
Siluva middle dnf  
Colomba middle 1 20:4421 / 155  
Colomba short 2 15:0715 / 180  
remake Nort-Skadalen dnf  
Foppa remade dnf  
Hugset S 19:5411 / 122  
Tangier 19:1616 / 189  
Crazyisland reremade 17:2325 / 171  
[Idre]Nipfjället - Long 38:2420 / 125  
dalen first 19:037 / 77  
[Idre]Nipfjället - Middle 21:5436 / 168  
GrandForet 28:0620 / 154  
Middle dist. 30:1723 / 102  
GrandForet 26:1833 / 150  
Siluva - short. 17:3111 / 131  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 18:3928 / 170  
[2nd]Falu Lasarett 15:2113 / 143  
middle test course 24:3413 / 132  
[2nd]Gruvriset 16:0914 / 153  
Forest Sprint 14:2161 / 161  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 21:1236 / 144  
[Idre]Nipfjället - Long 32:4218 / 160  
BR corrego urubu 20:5722 / 109  
  16:256 / 119  
Gruvriset 18:5353 / 181  
BRASIL TEST... 6:274 / 108  
Falu Lasarett 25:0226 / 143  
STRANGNAS MALBY OL-E3 28:477 / 67  
STRANGANA MLBY OL-E2 20:2710 / 99  
STRANGNAS MALBY OL-E1 12:0419 / 101  
STRAGNAS-MALMBY OL-E1 11:516 / 67  
test 14:5533 / 119  
Bonners Cliff E5 Short 14:0136 / 134  
Barres-Artiugese-quillena day3 24:0413 / 155  
STRANGNAS-MALMBY OL-W3 27:449 / 85  
STRANGNAS-MALMBY OL-W2 19:3937 / 112  
STRANGNAS-MALMBY OL-W1 14:184 / 127  
Barres-Artiuges-quillane day 2 17:0926 / 173  
Falu Gruva 11:0444 / 196  
Bonners Cliff E4 Middle Night 20:2813 / 117  
Barres-Artiuges-quillane 22:0864 / 175  
CASTLE1 GS2013 dnf  
Bonners Cliff E3 Long 30:4910 / 137  
[Idre]Nipfjället - ForestSprint 17:4738 / 233  
Atlantis 20:0253 / 168  
Arco 16:5912 / 185  
[OCAD]Ljungvallen - Middle 22:3833 / 182  
[OCAD] Fantasy map Sprint 7:168 / 217  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint 19:0857 / 212  
[SummerCup] E4 - Long Distance 52:1321 / 155  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 21:2935 / 224  
[SummerCup] E2 - Long Distance 44:4444 / 167  
[SummerCup] E1 - Long Distance 49:1749 / 207  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle 27:5618 / 225  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint 13:5615 / 257  
JWOC 2013 Sprint M21 23:5225 / 213  
Castle Sprint 18:0963 / 168  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 37:0530 / 190  
°CFEB 13I_1 dnf  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen 15:2931 / 193  
Parco di Gocciadoro 23:4137 / 203  
Canada(Israel) middle. 20:0026 / 203  
°CFEB 13H_3 27:5717 / 51  
°CFEB 13H_2 15:094 / 71  
[WOC2013] Training 7 21:2635 / 170  
[WOC2013] Training 6 25:4542 / 169  
Citta di Ala 21:1935 / 200  
[WOC2013] Training 5 dnf  
 2dnf  
[WOC2013] Training 4 17:3820 / 191  
[WOC2013] Training 3 16:1946 / 207  
[WOC2013] Training 2 20:2224 / 195  
[WOC2013] Training 1 21:4624 / 271  
Aldeno 32:3823 / 170  
WOC middle 45:354 / 107  
[SpringCup]Final - Long Distance 40:2814 / 151  
[plate terrain]Prologue 7:4829 / 125  
Lewes Lake 5-days E5 24:3637 / 158  
Lewes Lake 5-days E4 14:2117 / 183  
Lewes Lake 5-days E3 28:0223 / 138  
Lewes Lake 5-days E2 dnf  
Lewes Lake 5-days E1 10:5540 / 234  
°CFEB 13G_1 dnf  
Wellington College 19:2041 / 246  
TEPROTAYKA 30:025 / 70  
AKYATORPET 25:255 / 89  
Siluva 33:0613 / 131  
[OLBerget] Night Middle 30:1229 / 117  
woman 11:3242 / 105  
Jukola2011 - Middle 26:2110 / 141  
Jukola2011 - Middle Night 24:4110 / 100  
Jukola2011 - Middle 19:5349 / 154  
Jukola2011 - Middle Night dnf  
Bonners Cliff E2 Middle 22:496 / 123  
Jukola2011 - Middle 22:4112 / 145  
Jukola2011 - Sprint 16:2716 / 187  
Bonners Cliff E1 Middle 24:5322 / 126  
Jukola2011 - Sprint 13:048 / 172  
Jukola2011 - Long 39:2221 / 131  
Wollas Bald dnf  
Jukola2011 - Sprint 16:0925 / 184  
Jukola2011 - Long Night 38:2321 / 105  
[OLBerget] Middle dnf  
[SpringCup] E13 - Long Distance 70:2130 / 115  
Jukola2011 - Long 39:0712 / 123  
[SpringCup]E12 - Middle Distance 22:3523 / 141  
[SpringCup] E11 - Forest Sprint dnf  
Jukola2011 - Middle 24:0117 / 170  
Jukola2011 - Middle Night 28:1932 / 102  
[OCAD]Jungfruberget Long 27:4614 / 116  
Jukola2011 - Long 44:0816 / 123  
Jukola2011 - Middle Night 24:4139 / 117  
[OCAD]Jungfruberget Middle 17:416 / 154  
PasturSprint 20:5227 / 144  
Jukola2011 - Long Night 42:5419 / 99  
Jukola2011 - Middle 21:1412 / 164  
Jukola2011 Sprint 17:3513 / 199  
Jukola2011 Middle 23:5618 / 192  
[OCAD]Technical Map sprint [E2] dnf  
[OCAD]Technical Map sprint [E1] dnf  
[10Mila 2013]Leg 4 64:5234 / 99  
AKTATORPET 29:524 / 55  
AKTATORPET 0 26:4912 / 58  
ATIAMUH 1 (2) 27:113 / 59  
ATIAMUH 1 27:2620 / 80  
[OCAD]Slätta final dnf  
[10Mila 2013]Leg 3 31:0627 / 132  
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] 19:0231 / 168  
[OCAD]Slätta middle 21:3742 / 156  
°CFEB 13F_6 25:128 / 40  
°CFEB 13F_5 25:492 / 40  
°CFEB 13F_4 25:344 / 43  
°CFEB 13F_3 20:292 / 46  
°CFEB 13F_2 26:1310 / 52  
°CFEB 13F_1 25:359 / 67  
PasturCity 20:3120 / 149  
Rudininku poligonas. Right map. 19:3731 / 79  
[OCAD]Slätta short 14:2029 / 179  
[OCAD]Slätta prologue 5:3018 / 171  
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] 19:2545 / 134  
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] 23:2231 / 169  
Rudininku poligonas 18:1822 / 131  
[SpringCup] E10 - Long Night dnf  
[OCAD]Chaud Clapier sprint 6:5713 / 160  
Babylon, Prolog 8:163 / 140  
SR O Meeting 1 19:5838 / 132  
[SpringCup] E9 - Night dnf  
[SpringCup] E8 - Long Distance 61:4823 / 132  
10Mila 2013 Leg 2 Short Night 24:3440 / 118  
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] dnf  
[SpringCup] E7 - Forest Sprint 24:0041 / 194  
.. 9:459 / 66  
[SpringCup] E6 - Middle Distance dnf  
[10Mila2013]Leg 1 44:4929 / 150  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E7] 29:5730 / 114  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6] 13:4918 / 151  
Salomons mines day 2 - Sprint 21:4120 / 116  
[SpringCup] E5 - Forest Sprint 14:0515 / 186  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E5] 11:038 / 151  
longsprint 20:291 / 55  
[SpringCup] E4 - Long Distance 41:5117 / 135  
[SpringCup] E3 - Middle Distance 28:2917 / 175  
[OCAD]Test 9:3711 / 143  
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] dnf  
[SpringCup] E2 - Middle Distance 34:3047 / 179  
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) 11:0512 / 148  
East Rehobothtown River 29:356 / 80  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] dnf  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] 24:0065 / 192  
[OCAD]Jurock Park 22:048 / 131  
[OCAD]No name yet... 15:338 / 124  
[Ocad] Les Mines du Roi Salomon dnf  
GrandForet Part3 32:4221 / 137  
[OCAD]Herbouilly night 14:0210 / 112  
Miskiniskes NC 17:5611 / 136  
[OCAD]Lot of Rocks 13:1323 / 138  
[OCAD] Mount Ali - Middle 2 24:2115 / 124  
GrandForet 28:0814 / 156  
[OCAD] Mount Ali - Long 48:4816 / 101  
[OCAD] Mount Ali - NightSprint 10:5522 / 125  
[OCAD] Mount Ali - Sprint 14:1031 / 208  
[OCAD]Moutnain legend Sprint 2 16:535 / 125  
[OCAD]Moutnain Legend Sprint 12:4932 / 177  
[OCAD] Mount Ali - Middle 30:1131 / 178  
[OCAD]Näsinge Long 52:4119 / 104  
[Ocad]Näsinge Middle 27:4020 / 150  
[OCAD]Näsinge Middle 22:5925 / 213  
[OCAD]Näsinge Long 43:2116 / 144  
GS2013 CHARLIE 28:281 / 83  
GSmap2013 BRAVO 30:205 / 88  
GSmap2013 ALFA 14:273 / 137  
°CFEB 13D_1 25:3517 / 89  
[OCAD]castle 7 sprint 9:5017 / 122  
[OCAD]Colomba_S Short 11:1812 / 186  
park sprint 31:4420 / 66  
(Okad)field competition 33:1316 / 77  
Vezzano Narran C Night Middle. 32:1032 / 95  
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint 18:5428 / 221  
Vezzano Naran SC Short Middle. 20:5016 / 109  
Vezzano Naran SC 14:2326 / 149  
GSMN2013BRAVO 31:497 / 56  
GSMN2013ALFA 14:5810 / 76  
[0CAD]Romap sprint 13:0145 / 143  
GSRP2013P3 21:404 / 69  
GSRP2013P2 21:333 / 76  
GSRP2013P1 21:204 / 89  
[Forest de Pinus]E5 - Final 25:4326 / 154  
[OCAD]Barcelonne "les ravines" 12:2815 / 135  
[Forest de Pinus] E4 - Long 45:0120 / 104  
GSRP2013TEST 23:219 / 75  
[Forest de Pinus] E3 - Middle 30:1148 / 166  
[SpringCup] E1 - Long Distance dnf  
[Forest de Pinus] E2 - Sprint 12:3221 / 165  
[Forest de Pinus] E1 - Sprint 12:314 / 204  
[SpringCup] Prologue 13:3631 / 194  
Vezzano Naran C 19:2213 / 147  
[OCAD]Lärkeskog Väst,Nightsprint dnf  
Vezzano Naran 14:2025 / 185  
[Quiaios] E4 - Long 50:0226 / 106  
[Quiaios] E3 - Middle 26:3414 / 169  
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 2 28:3520 / 153  
[Quiaios] E2 - Sprint 11:2929 / 198  
[OCAD]Dunsen Middle 1 30:4914 / 81  
°CFEB 13C_3b 21:246 / 35  
°CFEB 13C_2b 31:1613 / 32  
°CFEB 13C_1b 21:521 / 39  
°CFEB 13C_6 19:493 / 62  
°CFEB 13C_5 30:4610 / 52  
  26:326 / 39  
[Quiaios] E1 - Long 43:4023 / 145  
Bordasee, Middle 39:216 / 129  
 2dnf  
Rand: Walkerburg 14:253 / 118  
[OCAD]Dunsen Short-test 9:0125 / 132  
[OCAD] Pedrogao, night 27:4835 / 127  
 2dnf  
Japan long dnf  
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 30:4135 / 151  
Bordasee, Short 2 18:5033 / 154  
Bordasee, Short 20:0930 / 147  
2-days sprint 1 10:387 / 139  
[OCAD] BAli Middle 2 24:0514 / 125  
[OCAD]Just a test 10:5242 / 139  
Northern Somerfield Preservee 17:0516 / 112  
[OCAD] BAli - Long 48:5219 / 112  
[OCAD] Pedrogao, sprint 21:1156 / 180  
Paparata 14:549 / 105  
Blumau, Short 3 16:0411 / 198  
[OCAD] Pedrogao, middle 3 dnf  
 230:4170 / 211  
[OCAD]BAli - Controlpicking 17:4733 / 214  
[OCAD] Pedrogao, middle 2 24:3955 / 185  
[OCAD] Pedrogao, middle dnf  
[OCAD]Finnbo 20:378 / 108  
[OCAD]Källviken short 2 19:3849 / 156  
[OCAD]Källviken short 1 14:2064 / 178  
[OCAD]BAli Middle 23:0142 / 175  
[OCAD] Kauhee, Day 4 29:5823 / 160  
Sprint-Cup Final 11:4323 / 93  
Sprint-cup E4 9:3710 / 91  
Sprint-cup E3 10:5915 / 101  
Sprint-cup E2 4:0312 / 123  
Sprint-Cup E1 11:2325 / 151  
Japan Long nigth 72:149 / 63  
[OCAD] Campo de Anta, long 45:2925 / 161  
Dallapet Short Middle 18:3812 / 150  
[OCAD]BAli 7:5219 / 142  
[OCAD] Campo de Anta, middle dnf  
Dallapet Night Sprint 16:0030 / 142  
[OCAD]Sörby, NightSprint 12:1246 / 157  
°CFEB 13B_3 26:436 / 57  
°CFEB 13B_2 33:2314 / 47  
°CFEB 13B_1 26:385 / 53  
°CFEB 13B_6 22:4710 / 59  
°CFEB 13B_5 28:128 / 59  
°CFEB 13B_4 27:012 / 76  
Lago Santo middle2 24:0237 / 107  
Lago Santo Middle 20:2123 / 139  
Lago Santo Short2 10:3264 / 146  
Lago Santo Short1 9:4610 / 191  
Blumau, Middle 3 31:5822 / 135  
Lago Santo dnf  
[OCAD] Kauhee, Day 3 16:0660 / 205  
[OCAD] Kauhee, Day 2 30:4929 / 181  
[OCAD] Kauhee, Day 1 65:0726 / 154  
[OCAD]Finnbo middle 32:1424 / 110  
Blumau, Short 2 21:1025 / 144  
[OCAD]Storico 3 17:0326 / 150  
Ski-O, Middle 23:5427 / 165  
[OCAD]Sörby - Forestsprint 10:1920 / 183  
[OCAD]finnbo night dnf  
 231:0414 / 106  
[OCAD]Finnbo short 26:1451 / 170  
Pipposprint 17:1619 / 204  
[OCAD]Storico 2 18:4521 / 139  
[OCAD]Storico 18:3927 / 193  
Blumau, Middle 2 28:3634 / 186  
LABY.land 2 12:0334 / 141  
LABY.land Sprint 11:5518 / 189  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 25:4727 / 191  
[OCAD] Lachat, middle 24:5218 / 213  
Volcano Land 19:5377 / 168  
SKI_O woc2013 + env failes 18:1135 / 126  
SKI-O WOC 2013 dnf  
Geri vakarai CE course 3 dnf  
Geri Vakarai CE course2 19:2115 / 96  
Geri vakarai CE 19:5713 / 120  
[Fontainebleau] E6, long 63:0732 / 121  
Alol - Turist Base 15:365 / 126  
ANAPA RACE 22:3518 / 78  
[OCAD]TownAli 3 31:5250 / 134  
[Fontainebleau] E5, middle 22:0529 / 164  
[Fontainebleau] E4, night 29:3526 / 112  
Mtb-o Montespertoli by night 45:1514 / 58  
[Fontainebleau] E3, sprint 12:5814 / 201  
[OCAD]Källviken long 31:2317 / 129  
MTB-O Castelfiorentino 7500 85:129 / 78  
[OCAD]TownAli 17:0521 / 166  
MTB-O Castelfiorentino 78:547 / 77  
GSmap22013 17:304 / 75  
  dnf  
GSmap12013 15:4216 / 94  
°CFEB 13A_6 23:3619 / 54  
°CFEB 13A_5 20:198 / 72  
°CFEB 13A_4 30:2522 / 55  
one leg wonder mtbo dnf  
MTB_O Castelnovo dnf  
 289:527 / 84  
Geri Vakarai E2 15:0120 / 119  
Geri Vakarai C 20:4619 / 100  
°CFEB 13A_3 28:3514 / 54  
°CFEB 13A_2 28:3216 / 56  
°CFEB 13A_1 27:2710 / 74  
[OCAD]TownAli dnf  
[OCAD] Grib Skov, test 8:5047 / 147  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 31:1524 / 135  
Bergshamra sprint 10:2627 / 95  
[OCAD]Isac:s City dnf  
(OCAD) Hakjärvi E 16:4021 / 166  
[OCAD]Chamarande, Sprint 15:3754 / 99  
[OCAD] HOUSES city 10:2511 / 98  
[OCAD]HOUSES!! dnf  
[OCAD]French Map, SPRINT 14:1615 / 105  
Blumau, Middle 29:1812 / 111  
Cold Marsh 4-Days E4 Long dnf  
Cold Marsh 3-Days E3 Sprint 16:4111 / 53  
Cold Marsh 4-Days E2 Middle 29:219 / 47  
Cold Marsh 4-Days E1 Sprint 20:285 / 65  
Blumau, Short 24:1344 / 109  
[OCAD]Stangstjärn sprint 12:3530 / 133  
Houses and Water 34:1411 / 62  
[OCAD]Stangsjärn middle 26:2712 / 126  
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 2 45:153 / 34  
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 1 26:5524 / 73  
[OCAD] Irbene N Middle 29:1136 / 139  
[OCAD] Irbene N Sprint 15:5529 / 172  
[OCAD] Tahkovaara, long 51:3427 / 120  
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking 12:2222 / 164  
[ocad]källviken sprint (forest) 17:0123 / 144  
Nya Varvet, Short 18:2740 / 158  
short civezzano 30:3934 / 114  
[Ocad] Porkkala V Final 31:1425 / 101  
(OCAD) Isosuo sprint 20:0436 / 148  
Mt. Chimber 3-Days E2 Middle dnf  
Geri vakarai SE 43:2213 / 83  
[Ocad] Porkkala IV dnf  
[Ocad] Porkkala III 37:5832 / 127  
(OCAD)Sorlampi N 19:1325 / 124  
Geri Vakarai East 20:4820 / 144  
(ocad)cityland sprint2 4:278 / 116  
(ocad)cityland Sprint. 3:0022 / 137  
[OCAD] Porkkala II 32:5132 / 139  
[OCAD] Porkkala I 20:3061 / 214  
[OCAD] Tahkovaara, middle 3 18:5333 / 122  
[OCAD] Gunnarsö, middle 27:5135 / 140  
Castle made of Sand, Sprint 2 15:0443 / 149  
[OCAD] Ängarna(Lugnet) dnf  
[OCAD] Tahkovaara, middle 2 21:3612 / 153  
East Pond 2-Days E1 Sprint 15:3313 / 96  
Castle made of Sand, Sprint 17:0357 / 175  
EOC short dnf  
lugnet dnf  
[OCAD]Kottorp, Longlegs 28:219 / 106  
Cross Field 3-Days E3 Middle 26:3615 / 73  
Cross Field 3-Days E2 Sprint 12:456 / 96  
Cross Field 3-Days E1 Night 35:538 / 54  
[OCAD]Kottorp 3-days E3 37:1830 / 144  
[OCAD]Kottorp 3-days E2 21:4041 / 167  
(OCAD) Stadsparken (Falun) 25:4644 / 109  
Brixton Hill 2-Days E1 Middle 37:0415 / 84  
Sinte-Mette / 2.8k dnf  
 219:2011 / 112  
[OCAD]Kottorp 3-days E1 10:3025 / 184  
George Swamp 2-Days E1 Sprint dnf  
[OCAD]Ladgrytet, Middle 23:5941 / 175  
[OCAD]Ladgrytet, Sprint 15:2525 / 208  
[OCAD]Flemma, Middle 2 24:3747 / 148  
[OCAD]Flemma, Sprint 10:0922 / 197  
[OCAD]Flemma, Middle 26:1528 / 169  
K 20:4614 / 83  
Corridor dnf  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 6 22:4834 / 121  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 34:4968 / 139  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 4 39:4829 / 105  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle3 36:0814 / 108  
[Fontainebleau] E2, middle 22:1226 / 158  
[Fontainebleau] E1, long 60:3943 / 117  
[Fontainebleau] Prologue, sprint 22:3395 / 196  
[OCAD]Laghi di Lamar 31:0244 / 108  
[OCAD]Laghi di Lamar, Middle 26:0520 / 137  
barcelonne sprint(2) 9:2514 / 119  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 2 65:2027 / 99  
Grande Foret dnf  
(OCAD) Himmelbjerget Long 2 37:3226 / 86  
(OCAD) Himmelbjerget Long 1 32:0421 / 100  
(OCAD) Himmelbjerget Middle 24:3778 / 154  
[OCAD] Portu Fun x150 dnf  
CFranky Tour 2, 6. Sprint 13:5814 / 180  
CFranky Tour 2, 5. Short night 22:5134 / 124  
CFranky Tour 2, 4. Middle 28:5323 / 116  
[OCAD] Laantinkulma II 31:0647 / 118  
CFranky Tour 2, 3. Sprint, night 14:3620 / 118  
CFranky Tour 2, 2. Short 17:5538 / 128  
CFranky Tour 2, 1. Middle, night dnf  
barcelonne middle 25:018 / 85  
[OCAD] Meymac, Sprint 14:3745 / 167  
Geri vakari NE 32:3814 / 130  
Karpheda, Sprint 15:2624 / 163  
Herrestadsfjället 3-days Long 54:3628 / 94  
Herrestadsfjället 3-days Middle 31:0059 / 135  
Herrestadsfjället 3-days Sprint 15:0141 / 190  
[OCAD]Karpheda, Long 42:3727 / 105  
Herbouilly Sprint 2 17:1768 / 164  
Grande Forret 24:5143 / 163  
Noule Sprint dnf  
Herbouilly 8:5562 / 191  
Calbay 2-Days E1 dnf  
Kinnekulle-Sprint 23:3621 / 173  
herbouilly north 16:1030 / 121  
[OCAD] Laantinkulma 22:1440 / 211  
[OCAD] Tahkovaara, sprint 12:3035 / 205  
Les étroitures-Middle dnf  
Geri Vakarai SW 25:0916 / 101  
[OCAD] Tahkovaara, middle 26:5232 / 196  
Tour de Hemsjön Final Stage 57:2628 / 132  
Schöckel, Middle 19:5411 / 183  
Arco dnf  
 230:0051 / 271  
Tour de Hemsjön E8 34:2641 / 171  
Tour de Hemsjön E7 27:4027 / 109  
(OCAD)SPRINT 9:2545 / 89  
Nittedal sprint 20:3413 / 109  
Tour de Hemsjön E6 37:5025 / 96  
cheteau_de_montlosier 32:009 / 70  
(OCAD) Cavedine Night E3 46:5224 / 95  
Klyftamon-Long dnf  
O-ringen E1 Long 72:316 / 77  
Water Course E1 Middle 58:545 / 59  
Klyftamon-Middle 19:1636 / 152  
Tour de Hemsjön E5 27:1640 / 120  
Tour de Hemsjön E4 17:1640 / 169  
Tour de Hemsjön E3 - Long 38:3249 / 128  
[OCAD]Aldeno - Sprint 29:5829 / 173  
Desert Cup E2/7 18:5028 / 93  
les étroitures 18:0065 / 137  
Lärkeskog-Long dnf  
Lärkeskog-Sprint 2 12:5416 / 137  
Tour de Hemsjön E2, Night 21:5429 / 113  
Tour de Hemsjön E1 23:1469 / 181  
Lärkeskog Syd-Sprint 20:2888 / 149  
Desert Cup E1/7 12:0710 / 117  
Passo Coe2dnf  
Tour de Hemsjön, Prolog 9:5026 / 185  
Nittedal beginner 2:202 / 126  
Speed Run dnf  
 219:408 / 129  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 3 11:438 / 166  
[OCAD]Badlands - Middle dnf  
(OCAD) Vrån Long(?) E5 27:5742 / 144  
(OCAD) Vrån Night E4 24:5450 / 131  
(OCAD) Vrån Middle E3 23:4429 / 161  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 83:1932 / 114  
(OCAD) Vrån Sprint E2 15:3743 / 165  
(OCAD) Vrån prologue E1 4:3943 / 204  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 14:5544 / 202  
Schöckl contours, long 48:0738 / 116  
[OCAD]Stendörren South - Middle dnf  
[OCAD] Guilhaumard, sprint dnf  
Vorab - Sprint 14:0229 / 187  
Vorab 24:54103 / 186  
Kunming Sprint dnf  
Brindisi Sprint 19:5912 / 110  
Sinte Mette Sprint 19:4113 / 136  
 219:4023 / 175  
 319:085 / 175  
herbouilly nord sprint 15:3010 / 121  
Bare rock short 17:3520 / 137  
[OCAD]Olstorp 24:1628 / 176  
[OCAD]Torshaug 31:1436 / 178  
[OCAD]Altopiano Cup E5 48:2329 / 135  
[OCAD]Altopiano Cup E4 17:2836 / 182  
[OCAD]Altopiano Cup E3 27:0219 / 133  
[OCAD]Altopiano Cup E2 30:0446 / 149  
Happy New Year! dnf  
 2dnf  
(OCAD) Cavedine Night E2 15:1448 / 151  
Sørli dnf  
[OCAD]Altopiano Cup E1 19:5718 / 177  
Campus Uni Wien, Sprint 13:3110 / 227  
Nya Varvet, Middle dnf  
(OCAD)Borgarekullen middle dnf  
[OCAD] Pedrogao, long 45:2530 / 174  
(OCAD) Cavedine Night E1 dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle dnf  
Geri Vakarai 38:3554 / 107  
[OCAD]AutumnMiddle 24:0434 / 172  
Geri vakarai - north dnf  
[AutumnCup] La Pile, E10 19:1447 / 234  
[AutumnCup] La Pile, E9 dnf  
 2dnf  
Under 10? 10:162 / 199  
Venice 47 dnf  
Test 27:3929 / 105  
GS2012 3 dnf  
Ski- Tomsk 15:1533 / 195  
°CFEB 12Q 2 dnf  
°CFEB 12Q 1 44:0833 / 79  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E8 72:4210 / 137  
Nortthern Canobie dnf  
(OCADCrazyTown2 34:543 / 95  
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 dnf  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E6 58:0115 / 148  
fast Ski-O 2:184 / 154  
(OCAD)KarpCity dnf  
Portu FUN 1 dnf  
Ski-O, track 1, Sprint dnf  
Short Track Cup, Stage 4 13:0410 / 179  
Short Track Cup, Stage 3 15:0777 / 162  
Short Track Cup, Stage 2 14:1711 / 197  
Short Track Cup, Stage 1 11:2310 / 205  
(OCAD) 14min is a good time 15:3996 / 249  
CFranky Tour, 5. Middle 31:3016 / 163  
CFranky Tour, 4. Ultralong dnf  
CFranky Tour, 3. Night 55:1638 / 110  
CFranky Tour, 2. Short 16:2710 / 212  
CFranky Tour, 1. Long 55:5424 / 149  
[ocad] parc sprint dnf  
[ocad]ingalunda city sprint 19:4321 / 192  
[ocad]col du marchairuzsprint 42:3441 / 116  
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 25:2691 / 218  
Ski-O middle (Ufa Russia) 35:3889 / 152  
auvergne middle dnf  
colline2middle 25:2369 / 119  
colline2.ocd 5:1214 / 141  
 25:1628 / 188  
[OCAD]Stendörren - Long dnf  
[OCAD]Stendörren - Sprint 19:4677 / 278  
°CFEB 12O_1 (circle) 41:1853 / 110  
[OCAD] Balkello, long 44:5953 / 152  
[OCAD] Balkello, middle 19:3010 / 248  
Catching Features Championships 120:0668 / 128  
[OCAD] The Slump, long 56:3260 / 137  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 dnf  
(ocd) Vieil Annecy 22:1595 / 204  
 215:0454 / 304  
[OCAD] Vilhosc, middle dnf  
 257:40158 / 247  
czech middle 2 dnf  
NORT E2 women dnf  
[ocad]Flemma Sprint #3 dnf  
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle dnf  
 2dnf  
Catching Features Championships dnf  
 2dnf  
Leppanmaa (again) dnf  
°CFEB 12L_1 dnf  

All races shown. View recent races.