Catching Features



Czech Republic Felloop

Country:Czech Republic
Club:Lokomotiva Pardubice
Email:you must log in
Ranking:3532
Races Run:1201
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Buchwald, Training 7:2340 / 195  
sdasd 13:284 / 121 77.3 
UFSM - Ok 16:2056 / 117  
A-mazing Grazing dnf 0.0 
Maria Trost, Short 20:0175 / 188 63.9 
Ardnaskie 4 dnf  
Manesty, West Cumberland 36:0658 / 144  
Nr. 400 - The Map 24:3389 / 198  
Babylon, Middle 30:5044 / 186  
Joutsenenpesä middle 3 49:2083 / 154  
Chaud Clapier - Middle 49:45110 / 211  
Österrödjeberget middle 30:2555 / 186  
West Cumberland 44:0760 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 47:55100 / 178  
Växjö OK middle 34:0354 / 176  
Vähäjärvi 2 night 63:4765 / 128  
White Sands NP Middle 1 42:3443 / 158  
Vähäjärvi nigh dnf  
[CoronaBlues]-E19 31:2650 / 214  
Darnaway Half Nine 61:2841 / 146  
Vähäjärvi 2 long 78:1365 / 155  
Vähäjärvi middle 1 41:5876 / 196  
[CoronaBlues]-E18 49:2280 / 224  
Erskine 2 16:1457 / 157  
Erskine 1 21:1658 / 208  
Knock-Out Sprint, Final 28:5170 / 170  
Kalkleiten, Sprint 12:4660 / 183  
Hofwald, Short 7:2377 / 223  
[CoronaBlues]-E15239:23115 / 282  
Tähtiniemi 3 middle 41:0543 / 172  
Hansta East, Long 52:2952 / 155  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 28:2840 / 179  
Hansta East, Middle 32:5446 / 165  
Jarosas Norte 42:3965 / 125  
Micro-O 22:4852 / 123  
Tähtiniemi 2 night 47:0832 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 dnf  
L1 Forest Umbra dnf  
Mount Dufferin 5 104:0237 / 80  
Mount Dufferin 4 31:2739 / 114  
Cheire de come - Night dnf  
Hansta, Middle 41:0273 / 134  
M3 Hofwald 35:0344 / 121  
Mount Dufferin 3 75:4343 / 93  
Hansta, Short 13:1525 / 174  
Cheire de come - Middle 2 46:0646 / 131  
Mount Dufferin 2 dnf  
Mount Dufferin 1 47:4976 / 175  
Tähtiniemi 2 middle dnf  
Tähtiniemi new night dnf  
XVI Trofeo Acacyr Magina 49:4721 / 94  
Night sprint in forest 22:4440 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 29:4644 / 154  
Soria 3 36:1243 / 124  
S3 Oversee 30:3153 / 132  
Soria 2 35:4864 / 135  
S2 Oversee 18:0449 / 148  
Soria 1 38:1049 / 165  
M2 Mantscha 52:4046 / 138  
Tähtiniemi new middle 36:4424 / 141  
M1 Forest Umbra 28:4344 / 170  
S1 Campus University of Vienna 20:5578 / 163  
Middle 43:4470 / 167  
Sweet Short CP 27:2156 / 172  
Cheire de come - Middle 37:5633 / 183  
Osso da Baleia Model Event 21:59105 / 223  
Farum, Denmark 3 18:1252 / 147  
Farum, Denmark 2 26:4347 / 175  
 225:1662 / 227  
Lockdown-O - Junior - Forest C210:0846 / 159  
Lockdown-O - Junior - Forest B237:0840 / 164  
Lockdown-O - Junior - Forest A2dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint A2dnf  
Banat Long2101:0052 / 176  
Teesside University 3225:1387 / 289  
Holdhusfjell - Middle 2233:4492 / 322  
ojo arboles 11:0569 / 152  
[CFWC2020]-E19 dnf  
[CFWC2020]Round10-Training dnf  
 221:24129 / 501  
Teesside University 2 25:3562 / 180  
Free club on line dnf  
Teesside University 1 20:3673 / 231  
Ankh-Morpok-the Shades middle 36:4646 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint dnf  
San Giovanni 1 34:0857 / 230  
trial by fire 20:21107 / 188  
competition rings 13:1424 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 25:29179 / 292  
[CFWC2020]-E18 76:1697 / 248  
[CFWC2020]-E17 44:50121 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 23:12110 / 349  
 2dnf  
Lockdown-O June Weekend Forest C 12:0376 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 32:1641 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 44:3462 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:0124 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 29:44116 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park A 22:54124 / 417  
Sarkalahti night 2 42:4241 / 148  
Oldie but NOT goldie.  26:1369 / 214  
M.G. OL-Competition 34:2131 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 36:3840 / 189  
Vilchetes Middle 11:5354 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 11:5350 / 198  
10mila202x-training 24:1460 / 288  
 10:0239 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 35:2564 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 14:07114 / 284  
Chaud Clapier - Night 45:0675 / 203  
[CFWC2020]-E16 97:10145 / 278  
[CFWC2020]-E15 39:42143 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 18:10177 / 375  
 214:05109 / 545  
[MV2020] Gara9 dnf  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 30:5064 / 162  
Desert night race 21:4387 / 209  
Sarkalahti middle 3 46:0581 / 236  
[CFWC2020]-E14 dnf  
[CFWC2020]-E13 53:23117 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 29:22211 / 373  
 2dnf  
Contour-O, Hofwald 2 30:31112 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 26:4146 / 177  
[MV2020] Gara7 32:45130 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 34:3790 / 225  
Col de la Chau - Middle 38:3164 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 58:5676 / 321  
Holly Hell - Long 1 65:4739 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 64:4468 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:3574 / 331  
Konkalampi 3 middle 44:1547 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 44:2968 / 232  
Upie - Sprint 1 17:1773 / 205  
Holly hell - Middle 1 50:1559 / 186  
Holly hell - Intro 1 21:0670 / 224  
[CFWC2020]-E12 93:30113 / 289  
[CFWC2020]-E11 57:00214 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 21:24183 / 406  
Holly hell - Intro 0 14:37124 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 28:4161 / 197  
[Grindsted] Etape 3 20:5968 / 140  
[Grindsted] Etape 2 22:2199 / 152  
[Grindsted] Etape 1 18:17101 / 208  
[Grindsted] Prologue 6:35100 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 17:4983 / 271  
Col de la Chau - Short 24:2070 / 273  
[MV2020] Gara4 25:5663 / 306  
Fresnedilla Norte-1 53:35156 / 276  
Lockdown-O - World O Day 53:11145 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 51:2290 / 232  
Chabeuil Sprint 15:33100 / 301  
CF COMA El Chorro Media 53:11147 / 234  
Konkalampi middle 47:02123 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 30:40134 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 23:21143 / 341  
Minas Tirith - Intro 7:32193 / 418  
Tour de France Part 3 34:5762 / 246  
[MV2020] Gara3 25:04105 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 31:3559 / 326  
Island of Many Island Intro 19:1290 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 23:4193 / 302  
[CFWC2020]-E10 91:36137 / 344  
[CFWC2020]-E9 65:37192 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 23:09173 / 502  
 2dnf  
Sierra de las Villas Open 46:02170 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 26:30102 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 28:2496 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 30:48110 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 27:1670 / 235  
Härkävuori - Middle 34:3385 / 325  
Tour de France Part 2 35:0877 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 25:5872 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 13:4489 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 76:1858 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 88:1278 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 9:3571 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 25:2157 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 40:4277 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:2490 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B dnf  
Lockdown-O - Classic - Short A 37:59152 / 531  
Orrdals klint 2 middle 35:05112 / 265  
FEGADO [Model Event] 9:5948 / 270  
[MARS] Victoria Crater 26:5366 / 356  
Tour de France Part 1 (short) 28:11150 / 382  
Orrdals klint middle 2 36:05134 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 62:1476 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 15:4690 / 326  
[MV2020] Gara1 24:29152 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 29:3297 / 278  
morkvedmarka sprint 25:4496 / 317  
Sprint-Cup E8 21:2692 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 21:0082 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 19:07111 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 4:34149 / 414  
Boatorp Middle 34:4264 / 280  
Polish Championships Long 77:0051 / 166  
HuBei orienteering 36:56116 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 30:4476 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 20:2653 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 18:4279 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 21:1073 / 265  
[CFWC2020]-E8 90:12129 / 358  
[CFWC2020]-E7 53:14193 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 32:42249 / 484  
 2dnf  
[MV2020] Allenamento1 24:1596 / 253  
Polish Championships Middle 30:0594 / 291  
Polish Sprint Championships 20:2326 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 34:0176 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 17:3875 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 19:5290 / 325  
Sprint-Cup E8 41:38112 / 256  
Sprint-Cup E7 20:02130 / 318  
Sprint-Cup E6 18:47153 / 361  
Sprint-Cup E5 18:27175 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 24:4169 / 317  
Orrdals klint night, short 26:4454 / 238  
Haukkavuori cliffs 43:5575 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A dnf  
 218:3694 / 555  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 5:5756 / 236  
[CFWC2020]-E6 72:25136 / 453  
[CFWC2020]-E5 44:41233 / 540  
[CFWC2020]Round3-Training 27:27203 / 601  
 224:20188 / 841  
WoO-Route to O-Season Day 42 dnf  
Bedolpian (Trentino) DAY1 35:0647 / 178  
[RCC]-E3 40:1790 / 157  
[RCC]-E2 31:1886 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 8:08101 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 30:4873 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:3563 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 38:54181 / 483  
Somewhere middle 4 45:4789 / 219  
Pomaria Village 14:5428 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 58:1584 / 151  
forest long 70:3136 / 130  
[RCC]-E1 19:55111 / 219  
short forest 27:36107 / 274  
Mynttila - Long 62:1272 / 258  
Mynttila - Intro 8:57123 / 415  
bamboo middle 23:2881 / 206  
yixing banboo dnf  
First CF Trail-O (WT = 3min) 3:159 / 218  
Platabek 35:0858 / 256  
Reposärkät 48:2197 / 215  
Västersjön, middle 25:23139 / 309  
[CFWC2020]-E4 68:54116 / 468  
[CFWC2020]-E3 41:03243 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 29:18315 / 569  
 2dnf  
 321:10263 / 838  
Lammhult, easy sprint 11:37110 / 396  
Sätila - middle 42:0458 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 21:58125 / 379  
Hakarp - middle 36:2183 / 279  
Fusine 2 83:3177 / 269  
Fusine refurbished <10min 38:54197 / 346  
Korvatunturi middle 2 36:5455 / 249  
Kvänsås 39:4046 / 175  
Sprint-Cup E3 29:36249 / 396  
Sprint-Cup E2 21:49191 / 419  
Oronmylly West Long 59:5158 / 193  
Sprint-Cup E1 24:01167 / 475  
High Chaparral forest - Middle 51:0773 / 210  
Old Summer Palace [Test] 16:46171 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 38:1997 / 215  
Slättö sand, middle 50:06109 / 218  
Lewes Lake, Middle 58:1784 / 312  
Mäntänvuori | Middle 46:3657 / 243  
Suololuopal middle 3 46:52116 / 257  
Etang de Lers - Night 30:44133 / 322  
city sprint dnf  
 237:21106 / 418  
city middle 74:4593 / 175  
City Long dnf  
LockdownO - Day 4 Fix - Course C 16:1227 / 144  
LockdownO - Day 4 Fix - Course B 42:3526 / 78  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 51:11120 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 15:22130 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 17:35174 / 460  
[CFWC2020]-E2 87:27137 / 524  
[CFWC2020]-E1 46:31260 / 614  
Oak Reservior Middle 24:1055 / 189  
[CFWC2020]-Training 21:07245 / 660  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E14 56:33161 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:50104 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 25:0298 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 31:11139 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 28:08128 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 25:50129 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:1890 / 270  
[NJ2D The Game] Long - White 22:19116 / 194  
[NJ2D The Game] Long - Yellow 30:3849 / 169  
[NJ2D The Game] Long - Black 47:0540 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Green 12:3084 / 187  
[NJ2D The Game] Middle - White 14:3849 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 25:1770 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black 39:1458 / 208  
Bran, Middle 4 30:46122 / 305  
Bran, Middle 3 32:51175 / 332  
[CoronaBlues]-E13 43:07168 / 398  
Forbergåsen|Middle 47:15191 / 378  
Bran, Middle 2 37:22116 / 300  
Bran, Miidle 1 42:35207 / 432  
Test2 NJ2D Lang 21:3797 / 171  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 15:55111 / 504  
[CoronaBlues]-E12 27:08213 / 444  
Koantakanen middle 4 55:07145 / 224  
Pink Cacti 28:0359 / 279  
[CoronaBlues]-E11 70:45158 / 333  
SpanishCoronaChampionship 50:0288 / 242  
GS030420m 22:1251 / 273  
Test af Kirkemile upload 8:5514 / 201  
Mäntänvuori | Short dnf  
Koantakanen middle 3 45:39126 / 277  
Akenstaka - Long 58:59106 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 40:0584 / 199  
Grasslands by night 31:2460 / 146  
[CoronaBlues]-E10 72:25118 / 312  
Kalajoki middle 3 42:5575 / 224  
Bordasee, Controlpicking 38:40124 / 283  
Middle distance Igualada 31:4577 / 190  
Sprinttraining 1 30:03129 / 248  
Mount Kooyoora, test 7:1068 / 242  
Bordasee, short 2 19:3680 / 309  
Nj2dtest d12B 12:1432 / 153  
Akenstaka - Short 25:35146 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 46:39104 / 267  
Haukkavuori middle 39:3856 / 253  
[CoronaBlues]-E9 51:0189 / 340  
Prueba dnf  
Isojärvi night 67:3849 / 116  
Bordasee, short 27:19123 / 346  
Bordasee, middle 44:38154 / 291  
Isojärvi middle 4 45:47103 / 224  
[CoronaBlues]-E8 32:13150 / 385  
GS280320S 27:5059 / 209  
GS280320L 63:2863 / 117  
GS280320M 33:5274 / 194  
  31:0845 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 36:59130 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 dnf  
Gronholt Hegn - Middle 37:0867 / 205  
GS270320L 51:1355 / 101  
GS270320m 26:5069 / 208  
Kvarn | Middle 52:1694 / 275  
[CoronaBlues]-E7 dnf  
GS260320 55:4270 / 140  
Larsmo night 57:5364 / 118  
Isojärvi middle 3 47:30101 / 164  
[CoronaBlues]-E6 53:0488 / 286  
San Giovanni - contour dnf  
GS240320a 46:3389 / 150  
Maze in the woods 35:4756 / 155  
[CoronaBlues]-E5 43:28114 / 274  
GS220320h 49:3527 / 110  
GS220320g 62:2570 / 111  
GS220320f 20:0853 / 166  
GS220320e dnf  
Woc 2005, Middle 60:5986 / 191  
GS220320d 37:5482 / 147  
GS220320c 24:2056 / 200  
GS220320b 54:44107 / 179  
lokura 6:32102 / 186  
WOC 2003 53:4563 / 180  
GS210320covid 75:4853 / 120  
GS210320b 46:4499 / 164  
[CoronaBlues]-E4 59:28102 / 231  
GS210320a 52:5654 / 142  
Nava del Pinar Middle 44:1963 / 175  
Cheire de come - Night 71:1451 / 157  
[CoronaBlues]-E3 60:1293 / 254  
CoronaMiddle 38:1981 / 201  
El Negral (Middle) 34:0586 / 176  
Short Middle 31:05114 / 205  
[CoronaBlues]-E2 39:1388 / 254  
ValleIruelas night 45:29106 / 162  
ValleIruelas II dnf  
Cheire de come - Middle 70:5386 / 188  
[CoronaBlues]-E1 65:1393 / 240  
Random-Map-E1 54:3371 / 153  
Valle Iruelas 45:44139 / 272  
Pahakuru 58:0540 / 167  
[reused]-Middle dnf  
Orrdalsklint (reused) short2228:0763 / 220  
GS220220M292dnf  
GS220220249:3543 / 137  
GS180220M235:5135 / 125  
GS170220256:2170 / 137  
MEDIO 1231:4840 / 142  
sprint 1 florest231:45107 / 231  
[reused]-E1241:0688 / 175  
hyvat tuulet night240:1655 / 147  
Christmas calendar#19 31:0352 / 95  
Huhus beisik run2dnf  
French WOC10 training 30:3081 / 136  
OneLegWonder #1 dnf  
[CF SpringCup'19]E7-Final 40:3757 / 119  
Metsäkylä middle 2 54:1581 / 118  
Isotonic Relay April 1986 47:0462 / 111  
[CF SpringCup'19]E6-Long dnf  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 29:3458 / 118  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 16:0637 / 133  
Metsäkylä new middle 40:2756 / 109  
Finspång Long 77:0154 / 91  
Finspång Night 38:5632 / 77  
Kvarn Long 71:3138 / 79  
Kvarn Night 38:0821 / 78  
Kvarn middle 41:0936 / 118  
Tähtiniemi new 1.1 middle 56:4450 / 90  
Tähtiniemi new middle 49:1156 / 109  
Gäddhult Long 71:2227 / 81  
Gäddhult Night 32:5336 / 91  
[CF SpringCup'19]E2-Middle229:0673 / 167  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint219:16101 / 215  
Pinheiro III245:03102 / 154  
Pinheiro II246:0974 / 143  
Konkalampi new middle248:0740 / 126  
Gjenvollhytta rerun239:4463 / 124  
Gjenvollhytta Middle 2 38:2442 / 107  
|ReusedSprintMaps|-E4 dnf  
[OldButGold] Art, short night 36:5757 / 115  
[OldButGold] Gribskov, short 14:3941 / 137  
Lappörarna middle 2 42:4945 / 130  
Gribskov Midt - Prologue 17:4142 / 125  
Tahkis 44:1546 / 122  
Gjenvollhytta short 28:3423 / 117  
Gjenvollhytta 33:5629 / 105  
dyynimasto 50:4449 / 106  
Lappörarna middle 27:1431 / 138  
Terrain B 100:5233 / 104  
Super short series 2 4:0146 / 102  
Super short series 1 4:5169 / 111  
[CF WOC 2019] Night 71:1539 / 101  
[CF WOC 2019] Relay Leg3 62:3773 / 130  
Backsjö middle 1 26:5850 / 139  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 47:1045 / 136  
Poble de Lillet Nocturna dnf  
Desert du Carlit day 12dnf  
[CF WOC 2019] Middle259:4895 / 273  
Brainfartland Open dnf  
Tour de la IKHP #3 dnf  
Isojärvi middle 3 42:4666 / 133  
island of carlit  dnf  
[WorldCup2018]-Final 57:2357 / 137  
[REUSE]Storklinten Middle 2 48:0436 / 97  
 2125:3497 / 168  
Isojärvi night 62:0940 / 77  
Isojärvi middle 2251:2556 / 133  
Isojärvi middle 42:5642 / 103  
[REUSE]Storklinten - Middle 36:1528 / 130  
Ski-o Tomsk Sprint2dnf  
Larsmo (Luoto) middle 4 38:5742 / 108  
Edited Random dnf  
Lielstraupe 2231:3643 / 100  
Fun sprint225:2342 / 112  
lielstraupe229:4241 / 111  
Northern Winthrop Middle2dnf  
Forrest Sprint 16:3417 / 72  
Southern Finland 43:2418 / 70  
Kukuljärvi III 77:5734 / 71  
Greycliffordwood2dnf  
Kukuljärvi241:4352 / 135  
ski o 23:4636 / 84  
CFRace 25:5615 / 81  
Käringsund middle2dnf  
Pineda 69:3726 / 62  
[WorldCup2018]-E52dnf  
[WorldCup2018]-E4 55:4260 / 107  
Luco Aragon 49:3453 / 79  
Nipfjället|Middle dnf  
Larsmo middle 2 28:4035 / 104  
[WorldCup2018]-E3 71:0138 / 95  
[WorldCup2018]-E2 65:4647 / 103  
Larsmo middle 36:2446 / 110  
[WorldCup2018]-E1 dnf  
 263:0579 / 220  
Orrdals klint v2 short 31:1947 / 102  
Wheal Florence 25:3618 / 133  
Orrdals klint 3 short 22:0244 / 115  
sprint dnf  
kikirace3 dnf  
kikirace2 39:4920 / 79  
kikirace1 22:2236 / 99  
Orrdals klint 2 short 24:0448 / 119  
Orrdals klint middle 53:3646 / 76  
Orrdals klint short 22:4433 / 123  
Venice race sprint 54:0527 / 70  
Kiutvaara middle 3 46:1043 / 88  
 235:1030 / 143  
Lewes Lake 23:4645 / 143  
Kiutvaara middle 2 44:5844 / 97  
 240:0336 / 143  
Somewhere forest night 44:3345 / 82  
Somewhere forest middle 2 50:2150 / 110  
Western Wollasland - Middle 32:3133 / 95  
Sprint Italian Championship dnf  
Kyrkoberget middle 5 33:4845 / 105  
Dutchman Flats 58:0853 / 108  
sprint2night 30:5423 / 79  
Sikovuori II 27:2049 / 106  
Sikovuori 28:0950 / 109  
Kalajoki middle 2 47:4946 / 92  
race9 58:2628 / 56  
 2dnf  
Nice fast run dnf  
short but hard 48:1228 / 69  
 2dnf  
CFEB 2018-09-01 dnf  
Kyrkoberget night 2 45:5538 / 68  
Björköby middle 4 39:4931 / 93  
Kyrkoberget middle 4 35:2354 / 100  
Hailuoto night 39:3535 / 72  
 236:0245 / 108  
Hailuoto short 21:3128 / 114  
 221:5344 / 172  
Col du Marchairuz 30:3716 / 72  
 234:5038 / 108  
Esten boylstonborough 82:3414 / 62  
WinterCup - Day 1 45:3336 / 90  
 240:3053 / 142  
CFEB 2018-05-15 dnf  
Levico Terme 12:4018 / 96  
Tropical night 43:1444 / 91  
Middle Kinbraeland Bluff 83:237 / 46  
Hailuoto in the year 2099 middle 40:0151 / 100  
 234:4455 / 140  
Metsäkylä middle 4 48:2327 / 91  
 255:1548 / 128  
CFEB 2018-08-01 54:1316 / 61  
Metsäkylä middle3 42:4922 / 82  
Woman 15:4237 / 76  
Sekotsuji 34:2315 / 58  
  37:2322 / 79  
Ekelinniemi night dnf  
Ekelinniemi long 64:4931 / 67  
Aatsajoki Night dnf  
Aatsajoki 39:1334 / 90  
Oronmylly night 2 45:2715 / 53  
Oronmylly middle 3 46:1441 / 101  
CFEB 2018-07-15 68:2015 / 52  
Fageda 40:0035 / 97  
 238:5048 / 149  
CFEB 2018-07-01 dnf  
Alcubierre est dnf  
Gtlendjik-midle247:4518 / 75  
Gelendjik228:3346 / 125  
Hedberget Middledistance 33:4618 / 83  
Reposärkät night 2 49:3032 / 77  
Reposärkät middle 3 47:3044 / 111  
 238:1045 / 183  
CFEB 2018-06-15 59:1210 / 63  
Alcubierre, Zaragoza dnf  
 2dnf  
mapWOC03sprint 25:4232 / 96  
Pakkala long 66:4742 / 77  
 259:4937 / 105  
Pakkala middle 2 32:2851 / 123  
CFEB 2018-06-01 dnf  
Rasos 43:3629 / 96  
Race 500 36:5348 / 123  
Rousvaara night 2 dnf  
Sarkalahti 2 night 46:1426 / 67  
CFEB 2018-05-15 55:2717 / 73  
Pakkala night 54:2527 / 66  
Pakkala middle 45:3259 / 113  
Lac Aude 34:1131 / 113  
La Quillane252:3468 / 135  
Rousvaara middle 2243:4573 / 141  
Klein Bottle284:3021 / 82  
Rousvaara night232:3427 / 107  
Rousvaara Middle244:2375 / 151  
Sarkalahti 2, middle 2239:3338 / 120  
 3dnf  
Sarkalahti 2 middle239:4546 / 157  
 3dnf  
Sarkalahti long271:0843 / 123  
[color treasures]-E62dnf  
Sarkalahti night255:0366 / 105  
Sarkalahti middle251:1475 / 152  
 342:1054 / 152  
Boy surface = Moebius + Disc2dnf  
 3dnf  
Easter middle distance227:4463 / 147  
Middle Distance "Svinesund"231:3575 / 212  
Reposärkät middle 2243:4878 / 157  
Livastinmäki middle 35:2960 / 119  
Paradiset E2 - Middle 35:3127 / 105  
Paradiset E1 - Night Sprint 32:5339 / 97  
Paradiset Series - Prologue 7:1139 / 96  
Rusia E3 - Long 69:4429 / 76  
Rusia E2 - Middle Night 55:3838 / 86  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue 17:0527 / 109  
 215:0032 / 177  
Middle Oskarshamn 28:0126 / 108  
CFEB 2018-03-01 dnf  
Hills night 32:0523 / 66  
Konkalampi 1 middle 44:2956 / 102  
Tähtiniemi middle 39:2841 / 105  
Koitsanlahti middle 2 33:3930 / 112  
CFEB 2018-02-15 75:3726 / 65  
Koitsanlahden kangas night 64:1942 / 69  
Koitsanlahden kangas middle 33:2436 / 107  
Pulesjärvi middle 2 40:1353 / 111  
 232:2856 / 170  
 338:1876 / 170  
Selbumesterskap 2215:1322 / 85  
Selbumesterskap 13:5111 / 84  
Pulesjärvi night 34:5951 / 87  
 229:1457 / 121  
Pulesjärvi middle 31:4350 / 138  
 2dnf  
[CF-WOC'18]-Night 61:5238 / 93  
 2dnf  
CFEB 2018-02-01 50:4320 / 73  
Venice258:1338 / 139  
Vrån SV short middle 23:5627 / 122  
Easy short 14:5749 / 97  
 211:0440 / 138  
[CF-WOC'18]-Middel 75:4547 / 124  
Otrhodox Christmas night sprint 35:4741 / 96  
Storskatan middle 2 61:1462 / 102  
 2dnf  
CFEB 2018-01-15 52:0422 / 76  
Brandsbo middle 63:5047 / 92  
Vrån short middle 20:5738 / 126  
Circle City Christmas night 33:0345 / 109  
 2dnf  
Särkijärvi middle 53:5154 / 105  
Särkijärvi short 37:0064 / 127  
 226:5758 / 202  
CFEB 2017-12-31 54:4932 / 84  
Storskatan long 62:3134 / 82  
irbene foot O 50:5347 / 97  
 249:3662 / 141  
Storskatan night 44:0438 / 86  
Storskatan middle 37:5441 / 123  
 239:3469 / 195  
Middle 47:2144 / 112  
 236:1528 / 184  
A hill 33:0076 / 124  
 219:1152 / 187  
CFEB 2017-12-15 56:2244 / 79  
Plitvice Lakes dnf  
 235:4743 / 169  
Ski  45:2446 / 85  
Ski 52:4343 / 76  
Ski-O #1 dnf  
Somewhere short 3 27:3834 / 105  
WySoZa - Shorty Nighty 3 24:1930 / 92  
Ski-O  25:5929 / 81  
Kiutvaara night 51:1025 / 75  
 2dnf  
Downhill ski O 15:2557 / 103  
CFEB 2017-11-15 dnf  
Kynäsberget - Longlegs 54:1347 / 101  
 240:1138 / 157  
WySoZa - Shorty Nighty 2 15:1020 / 85  
Kiutvaara short 27:1838 / 108  
 227:1951 / 153  
WySoZa - Shorty Nighty 18:0938 / 111  
Kynäsberget - CP 44:1045 / 108  
 236:0939 / 169  
Platte, dense one, Middle 2 39:1820 / 93  
Platte, dense one, Middle 62:3038 / 97  
Kynäsberget - Middle 2 38:1059 / 146  
 228:5666 / 230  
go 23:5839 / 97  
Habarskoe 20:1735 / 88  
Uppsala Cup Day 3 40:1013 / 60  
Uppsala Cup Day 2 50:5013 / 52  
Uppsala Cup Day 1 29:3512 / 85  
Metsäkylä middle 2 80:0940 / 77  
Babylon, Middle 36:5344 / 111  
CFEB 2017-11-01 55:5021 / 70  
The cup 10 78:3246 / 102  
EXTREME MOUNTAIN OL 2017 68:0726 / 66  
The cup 9 59:5836 / 83  
Dalen Middledistance 33:1931 / 88  
Dalen - Longdistance 52:2422 / 72  
The cup 8 35:4345 / 108  
Lago Santo Middle 2 51:4566 / 99  
Kivijärvi night 35:4133 / 76  
Lago Santo - Middle dnf  
 237:5650 / 173  
Kivijärvi short dnf  
The cup 7 32:1546 / 102  
Waikawa - Middle dnf  
 257:0472 / 147  
Kynäsberget - Middle 53:3578 / 127  
 2dnf  
The cup 6 39:1245 / 90  
Ompalompa 42:2031 / 77  
The cup 5 29:3038 / 96  
The cup 4 39:1832 / 86  
The cup 3 35:3633 / 97  
CFEB 2017-10-15 dnf  
The cup 2 38:4858 / 110  
The cup 1 60:4548 / 118  
The 4 marshes - Middle 16:5146 / 127  
Woman211:3633 / 102  
Stockholm 3-Days C221:5732 / 106  
Stockholm 3-Days B 34:3725 / 73  
Stockholm 3-Days A224:0031 / 130  
The 4 marshes 14:2742 / 114  
Stoardhard Hills  44:0442 / 74  
Micro RouteRace  20:1338 / 81  
Micro-OL 2017/9/11 13:5257 / 86  
CFEB 2017-10-01 68:1729 / 59  
CFEB 2017-09-25 61:4139 / 70  
Schöckl D 21:0433 / 96  
Schöckl C 29:3543 / 96  
Schöckl B 27:3350 / 102  
Schöckl A 29:3890 / 132  
East Coast Open Day 1 79:5419 / 54  
Jaanankallio II 27:2544 / 119  
 231:2385 / 202  
Somewhere short 44:1885 / 132  
Höstrusket 2017 dnf  
Jaanankallio 64:5960 / 113  
 248:4277 / 188  
Sunning Field - Sprint dnf  
CFEB 2017-09-12 65:3447 / 95  
Pomirawick Open 20172dnf  
Tillmanberg Bluff215:0346 / 101  
western brooklinetontown2dnf  
Rockland - Sprint216:0181 / 129  
Bermuda O-Meeting Day 32dnf  
Island-OL2dnf  
Sälen 3+32104:2828 / 116  
WOC Longdistance2dnf  
Bermuda O-Meeting Day 1230:3055 / 109  
Easy Long2dnf  
Hamina sprint 2241:19102 / 160  
Fredrikshamn sprint238:5198 / 182  
CFEB 2018-08-08270:0336 / 98  
Martin s.6k2dnf  
Red Hill - Day 12dnf  
Micro - Night2dnf  
Upper Sherman - Short214:4055 / 154  
Les 3 Mares - Middle 52:1850 / 103  
Pineforest short 50:51104 / 171  
5 Days of Dunes | E2 - Middle2dnf  
[loading-test]-sandsjöbacka dnf  
CFEB 2014 dec E1 dnf  
Ski-o Pechersk 55:5265 / 98  
Suooluoppa 3 night (OCAD) 28:4855 / 84  
Suololuoppa 2 (OCAD) dnf  
Reposärkät / test (OCAD)242:4878 / 128  
Punasvaara (OCAD)225:0654 / 151  
[OCAD] Amatjarn, sprint dnf  
Alol' race 19:2042 / 96  
[OCAD]Flemma - Middle dnf  
test dnf  
Canada night middle 26:4554 / 125  
[Idre]Nipfjället - Middle 34:2197 / 204  
Siluva middle dnf  
remake Nort-Skadalen 50:5864 / 147  
Tangier 31:1963 / 189  
dalen 2º 28:4938 / 66  
GrandForet 36:5872 / 154  
  33:2484 / 150  
Siluva - short. dnf  
[2nd]Falu Lasarett 25:3075 / 143  
middle test course 28:0969 / 132  
[2nd]Gruvriset223:5786 / 192  
Forest Sprint 18:22104 / 161  
BR corrego urubu 25:0452 / 95  
  21:5843 / 109  
  19:0267 / 119  
Gruvriset 32:3094 / 181  
Falu Lasarett 30:3252 / 143  
STRANGNAS MALMBY OL-E4 49:4037 / 98  
STRANGNAS MALBY OL-E3 34:2326 / 67  
STRANGANA MLBY OL-E2 21:0920 / 99  
STRANGNAS MALBY OL-E1 12:4329 / 101  
STRAGNAS-MALMBY OL-E1 12:3917 / 67  
test 18:5385 / 119  
Bonners Cliff E5 Short 16:0874 / 134  
Barres-Artiugese-quillena day3 35:3488 / 155  
STRANGNAS-MALMBY OL-W3 35:0156 / 85  
STRANGNAS-MALMBY OL-W2 24:1879 / 112  
STRANGNAS-MALMBY OL-W1 19:3784 / 127  
Barres-Artiuges-quillane day 2 18:1865 / 173  
Falu Gruva 12:4683 / 196  
Bonners Cliff E4 Middle Night 22:0747 / 117  
Barres-Artiuges-quillane 24:0990 / 175  
CASTLE2 GS2013 32:0641 / 97  
CASTLE1 GS2013 16:1223 / 132  
Bonners Cliff E3 Long 35:1969 / 137  
[Idre]Nipfjället - ForestSprint dnf  
Atlantis 25:32106 / 168  
Arco 23:2685 / 185  
[OCAD]Ljungvallen - Middle 24:2156 / 182  
[OCAD] Fantasy map Sprint 7:3845 / 217  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint 29:17130 / 212  
[SummerCup] E4 - Long Distance 76:5784 / 155  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 25:5385 / 224  
[SummerCup] E2 - Long Distance 62:2795 / 167  
[SummerCup] E1 - Long Distance 63:3489 / 207  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle 71:3298 / 225  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint 18:4572 / 257  
JWOC 2013 Sprint M21 28:2166 / 213  
Castle Sprint dnf  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 49:4789 / 190  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen 17:15105 / 193  
Parco di Gocciadoro 30:1561 / 203  
Canada(Israel) middle. dnf  
[WOC2013] Training 7 dnf  
[WOC2013] Training 6 39:1878 / 169  
Citta di Ala 30:00103 / 200  
[WOC2013] Training 5 dnf  
[WOC2013] Training 4 22:0772 / 191  
Lewes Lake 5-days E1214:48137 / 354  
Wellington College 24:43109 / 246  
Jukola2011 - Middle Night 42:3960 / 102  
Bonners Cliff E2 Middle 25:0851 / 123  
Jukola2011 - Middle 27:2769 / 145  
Jukola2011 - Sprint 28:15115 / 187  
[SpringCup]E12 - Middle Distance 31:2970 / 141  
Jukola2011 - Middle Night 38:4770 / 102  
[OCAD]Technical Map sprint [E1] dnf  
PasturCity 27:0160 / 149  
Rudininku poligonas 20:2042 / 131  
SR O Meeting 8 32:0036 / 74  
[OCAD]Chaud Clapier sprint 7:0333 / 160  
Babylon, Prolog 9:1249 / 140  
SR O Meeting 6 25:3626 / 62  
SR O Meeting 5 19:2023 / 71  
SR O Meeting 4 18:3629 / 71  
SR O Meeting 3 21:4939 / 92  
SR O Meeiting 2 38:4657 / 81  
SR O Meeting 1 21:5451 / 132  
[SpringCup] E9 - Night dnf  
[SpringCup] E8 - Long Distance dnf  
 2dnf  
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] 45:1376 / 152  
[SpringCup] E7 - Forest Sprint dnf  
[SpringCup] E6 - Middle Distance 45:5173 / 167  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6] dnf  
[SpringCup] E5 - Forest Sprint 18:4459 / 186  
GSmap2013 ALFA 17:4370 / 137  
°CFEB 13D_1 dnf  
[OCAD]Colomba_S Short dnf  
Vezzano Narran C Night Middle. 41:1244 / 95  
Langeland - Middle day 1 30:4836 / 90  
[Forest de Pinus] E1 - Sprint 18:49124 / 204  
Vezzano Naran 22:0397 / 185  
[Quiaios] E2 - Sprint 14:1490 / 198  
2-days sprint 1 13:5645 / 139  
[OCAD] Pedrogao, sprint 23:4578 / 180  
Paparata 23:1929 / 105  
Blumau, Short 3 18:5862 / 198  
[OCAD]BAli - Controlpicking 20:1883 / 214  
[OCAD] Pedrogao, middle 2 dnf  
[OCAD] Pedrogao, middle 44:19123 / 204  
[OCAD] Kauhee, Day 4 dnf  
Sprint-Cup Final 11:5826 / 93  
Sprint-cup E4 10:0216 / 91  
Sprint-cup E3 11:3330 / 101  
Sprint-cup E2 4:1821 / 123  
Sprint-Cup E1 13:3753 / 151  
[OCAD]BAli 9:2155 / 142  
[OCAD] Campo de Anta, middle 44:45112 / 209  
Dallapet Night Sprint dnf  
[OCAD]Sörby, NightSprint 16:1078 / 157  
°CFEB 13B_4 dnf  
Lago Santo middle2 23:2732 / 107  
Lago Santo Middle 21:3741 / 139  
Lago Santo Short2 11:0874 / 146  
Lago Santo Short1 13:5486 / 191  
Blumau, Middle 3 dnf  
Lago Santo 23:4976 / 158  
[OCAD] Kauhee, Day 2 39:3679 / 181  
[OCAD] Kauhee, Day 1 75:1853 / 154  
Blumau, Short 2 21:5937 / 144  
[OCAD]Storico 3 20:5785 / 150  
Ski-O, Middle 27:5559 / 165  
[OCAD]Sörby - Forestsprint 11:3941 / 183  
[OCAD]Finnbo short 35:5383 / 170  
Pipposprint 20:2490 / 204  
[OCAD]Storico 2 dnf  
[OCAD]Storico 23:0896 / 193  
Blumau, Middle 2 33:1173 / 186  
LABY.land 2 13:0571 / 141  
LABY.land Sprint 13:3368 / 189  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 dnf  
[OCAD] Lachat, middle dnf  
Volcano Land 20:3783 / 168  
SKI-O WOC 2013 21:1845 / 142  
[Fontainebleau] E6, long 77:2564 / 121  
Alol - Turist Base dnf  
ANAPA RACE dnf  
[OCAD]TownAli 3 37:4972 / 134  
[Fontainebleau] E4, night dnf  
[Fontainebleau] E3, sprint 19:21100 / 201  
[OCAD]TownAli dnf  
[OCAD] Grib Skov, test 9:1364 / 147  
[OCAD]Lärkeskog, Middle dnf  
Bergshamra sprint 12:2153 / 95  
[OCAD]Isac:s City dnf  
(OCAD) Hakjärvi E 19:0955 / 166  
[OCAD] HOUSES city 13:3030 / 98  
[OCAD]French Map, SPRINT 16:4356 / 105  
Cold Marsh 3-Days E3 Sprint 16:329 / 53  
Cold Marsh 4-Days E1 Sprint 22:5425 / 65  
Blumau, Short 24:3350 / 109  
[OCAD]Stangstjärn sprint 11:2616 / 133  
Houses and Water 41:3229 / 62  
[OCAD]Stangsjärn middle 34:1957 / 126  
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 2 53:4214 / 34  
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 1 26:3621 / 73  
[OCAD] Irbene N Middle 31:5354 / 139  
[OCAD] Irbene N Sprint 22:1895 / 172  
[OCAD] Tahkovaara, long 64:3157 / 120  
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking 16:4593 / 164  
Nya Varvet, Short 24:3295 / 158  
short civezzano dnf  
[Ocad] Porkkala V Final dnf  
Geri vakarai SE dnf  
[Ocad] Porkkala IV 28:5235 / 127  
[Ocad] Porkkala III 47:0151 / 127  
(OCAD)Sorlampi N 24:2070 / 124  
Geri Vakarai East 22:3043 / 144  
[OCAD] Porkkala II 45:2280 / 139  
[OCAD] Porkkala I 22:2982 / 214  
[OCAD] Tahkovaara, middle 3 28:4372 / 122  
[OCAD] Gunnarsö, middle 36:2877 / 140  
Castle made of Sand, Sprint 2 16:2765 / 149  
[OCAD] Tahkovaara, middle 2 30:4571 / 153  
East Pond 2-Days E2 Long 52:2815 / 51  
East Pond 2-Days E1 Sprint 15:2211 / 96  
(OCAD)Bot Fiena 28:5565 / 101  
Castle made of Sand, Sprint 18:0667 / 175  
EOC short 19:2264 / 134  
lugnet 31:2453 / 110  
[OCAD]Kottorp, Longlegs 34:1758 / 106  
[OCAD]Kottorp 3-days E3 dnf  
[OCAD]Kottorp 3-days E2 23:3071 / 167  
[OCAD]Kottorp 3-days E1 12:5088 / 184  
George Swamp 2-Days E1 Sprint dnf  
[OCAD]Ladgrytet, Middle 25:2454 / 175  
[OCAD]Ladgrytet, Sprint 19:3485 / 208  
[OCAD]Flemma, Middle 2 30:4479 / 148  
[OCAD]Flemma, Sprint 13:4076 / 197  
[OCAD]Flemma, Middle 37:0470 / 169  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 36:4978 / 139  
[Fontainebleau] E2, middle dnf  
CFranky Tour 2, 6. Sprint 20:5288 / 180  
CFranky Tour 2, 5. Short night 28:4455 / 124  
Herbouilly 8:5963 / 191  
[OCAD] Tahkovaara, sprint 17:5393 / 205  
Schöckel, Middle dnf  
Tour de Hemsjön E8 40:0275 / 171  
Speed Run 20:2044 / 110  
[OCAD]Badlands - Middle 34:4479 / 193  
Nya Varvet, Sprint 16:38101 / 203  
[OCAD]Altopiano Argentario 30:2663 / 159  
Campus Uni Wien, Sprint 21:03105 / 227  
Nya Varvet, Middle 28:4064 / 168  
Altopiano dell'Argentario Middle 26:5597 / 209  
Merry Christmas ! dnf  
Nya Varvet, Short 2 22:45111 / 203  
[OCAD] Cornus, sprint dnf  
(OCAD) Cavedine Night E1 38:1863 / 147  
[OCAD]Lago Santo 28:1976 / 181  
Nya Varvet, Short 18:3667 / 211  
[OCAD]Lago Santo Middle 31:40109 / 182  
Scolty, Middle distance 35:3884 / 165  
Scolty, Short Track 18:22126 / 210  
(OCAD) Råryd night 3 36:2158 / 118  
(OCAD) Råryd night 2 30:4472 / 142  
(OCAD) Råryd night 1 24:3498 / 185  
[OCAD]Middle Earth - Middle 70:09134 / 247  
[OCAD]AutumnMiddle dnf  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E11 dnf  
[AutumnCup] La Pile, E10 dnf  
[OCAD]Middle dnf  
Under 10? 11:2226 / 199  
[OCAD]Sprint 18:14128 / 220  
Alpine Middle 2 25:4553 / 181  
Nasha mesnost /Part 3 and last . 34:2832 / 128  
(OCAD) 14min is a good time 17:34168 / 249  
°CFEB 12P_2 29:5430 / 83  
CFranky Tour, 6. Sprint 21:2084 / 208  
CFranky Tour, 2. Short dnf  
Pick_pick_pick!!! 10:5652 / 206  
nasha mesnost dnf  
[OCAD]Idre - Long(Easy) 50:3741 / 166  
°CFEB 12O_5 23:0712 / 82  
Ski-O Sierra-o-tour 16:2255 / 191  
svenska-long dnf  
[OCAD] Balkello, long 57:22103 / 152  
[OCAD] Balkello, middle 27:49138 / 248  
[OCAD] Izra, long 56:4094 / 168  
[OCAD] Hofwald, Middle 25:06108 / 198  
[OCAD] Forest Umbra, long 2 79:2666 / 122  
Russian Bear #1227:0447 / 124  
[OCAD] Buchwald, Short 21:5791 / 214  
[OCAD]Idre - Middle (Hard) dnf  
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 28:3678 / 190  
[OCAD] Blumau, Short dnf  
[OCAD] Forest Umbra, Short 18:0676 / 251  
[OCAD]Idre - Long dnf  
[OCAD]Idre - Downhill Sprint 15:1587 / 258  
(OCAD) Rokkefjella214:05115 / 309  
Ski-O woc2010 sprint 23:2676 / 164  
[OCAD] Blumau, middle dnf  
[OCAD] The Slump, long 59:4571 / 137  
[OCAD] Gesunda, long dnf  
Catching Features Championship dnf  
Sinte mette sprint 14:0171 / 198  
CZ final 46:2169 / 156  
CZ semifinal 47:0745 / 122  
[JWOC2012] Izra, Middle Women A 32:3288 / 182  
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O dnf  
[OCAD] Le Creux Froid, middle 47:1790 / 180  
JWOC 2013 n2 50:2469 / 149  
[OCAD] Les Creusates, long 51:5061 / 141  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 30:2596 / 163  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 23:34100 / 176  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 dnf  
(ocd) Las Tuerces 70:2369 / 144  
(ocd) Vieil Annecy 21:3988 / 204  
JWOC 2013 42:3487 / 204  
[OCAD] Gesunda, night sprint 23:0594 / 168  
[OCAD] Vilhosc, long 68:24105 / 144  
[OCAD] Gesunda, middle 36:14135 / 219  
[ocad]Olstorp Long 55:27101 / 138  
swe-middle 25:0795 / 216  
[OCAD] Vilhosc, sprint dnf  
JWOC 2009_Laghetto Welsperg 50:3990 / 163  
[OCAD] Vilhosc, middle 30:5861 / 184  
NORT-map-Skadalen 42:3295 / 175  
Våxmossen Middle #4 dnf  
czech middle 2 34:3981 / 183  
NORT E2 women 28:23117 / 201  
[ocad]Flemma Sprint #3 31:4779 / 154  
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint 29:3992 / 204  
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 26:4347 / 111  
[ocad]Hemsjön Sprint #1 28:26127 / 176  
[WOC2013] Vuokatinvaara, long dnf  
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle dnf  
NORT E2 middle 33:12123 / 206  
[ocad]Flemma Middle 30:0083 / 159  
Across the maze dnf  
czech middle 29:3575 / 212  
Catching Features Championships 35:4196 / 210  
Leppanmaa (again) 53:46103 / 172  
RND - sprint 27:1625 / 146  
[OCAD] Valonsadero, Long 88:3848 / 120  
[OCAD] Schöckel, Long 2 74:1478 / 126  
[OCAD] Schöckel, Long 50:4259 / 127  
°CFEB 12L_1 dnf  
[OCAD] Valonsadero, Middle 34:15131 / 178  
  26:22127 / 210  
[OCAD] Valonsadero, Short 16:06110 / 205  
Catching Features Championships 126:4077 / 191  
Samobor open - night2 39:5362 / 106  
Samobor open - night dnf  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 43:05104 / 165  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint1 37:31118 / 234  
Våxmossen 56:15104 / 137  
Dayneetown dnf  
[OCAD] Schöckl, Short 16:1396 / 222  
[OCAD] Scolty, Short 24:22116 / 198  
Forest Sprint 17:52142 / 170  
[OCAD] Scolty, middle 54:23121 / 201  
[OCAD] Montagne de Bange, long 106:5098 / 158  
Test 23:29127 / 175  
[OCAD] Montagne de Bange, sprint 14:34120 / 245  
1ºChicken without head Trophy 14:5263 / 206  
3ª COPA SR dnf  
[OCAD] Montagne de Bange, middle 34:37107 / 232  
Brindisi Sprint dnf  
Ingalunda 2-days E2 22:0546 / 117  
(OCAD Høiås North sprint - Night 27:4796 / 158  
Ingalunda 2-days E1 18:5018 / 134  
[OCAD] Le Creux Froid, sprint 29:39132 / 207  
[OCAD] Lachat, long271:5989 / 189  
[OCAD] Lachat, sprint 17:3397 / 217  
[OCAD] Lachat Conour'O, night 2 21:0958 / 123  
Night4fun 16:1640 / 127  
[OCAD] Lachat Contour'O, middle 36:5587 / 172  
[OCAD]Foret de Charvette, middle 64:46101 / 188  
[OCAD] Le Creux Froid, long dnf  
[OCAD] Le Creux Froid, middle 57:23107 / 215  
[ocad] Finnish Sprints E3 20:4156 / 162  
[ocad] Finnish Sprints E2 43:4099 / 166  
[ocad] Finnish Sprints E1 18:2333 / 202  
Long sprint 39:3956 / 164  
Random 32:4529 / 83  
2ª copa SR U 41:0757 / 85  
2ª copa SR P 15:1643 / 85  
2ª copa SR F 22:3327 / 86  
1ª copa Sr U 23:1839 / 92  
1ª copa SR P 18:4263 / 129  
1ª copa SR F 14:0131 / 157  
Swedish-Middle 44:0877 / 200  
[OCAD] Siitama 2 29:5790 / 163  
Easy Sprint dnf  
RACE9 69:3113 / 60  
Vastersjon E 2 68:0640 / 69  
Hofwald Sprint 49:2852 / 135  
Vastersjon E 1 43:5064 / 111  
[OCAD] Siitama 27:5188 / 198  
A run in the sun E 1 34:4977 / 151  
A run 46:0648 / 111  
Omholt 56:3970 / 106  
Sekotsuji 31:0595 / 161  
Filler 58:0892 / 164  
Sprint 3 26:3270 / 148  
WOC 03 56:0342 / 113  
Sprint-cup E 5 11:4738 / 135  
Sprint-cup E 4 11:0648 / 136  
Sprint-cup E 3 13:0477 / 139  
Sprint-cup E 2 7:03105 / 156  
Sprint-cup E 1 15:00100 / 175  
Sprint 2 27:4948 / 121  
Sprint 15:2437 / 141  
Old OCAD map comp 28:1480 / 141  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 33:19137 / 240  
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle 56:0670 / 171  
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint 30:5469 / 204  
Blåbærmåsan by night dnf  
Madisonham Brook dnf  
Beaver Lake 8:2431 / 127  
b 13:4933 / 106  
woc 03 middle distance 82:2287 / 142  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 50:35133 / 228  
°CFEB 12J_4 dnf  
°CFEB 12J_3 38:1046 / 68  
°CFEB 12J_2 42:4638 / 69  
°CFEB 12J_1 dnf  
[Rnd] Sprint 18:2877 / 190  
[Rnd] Middle 71:4483 / 147  
Pinar de Valladolid 50:11103 / 160  
Bohemia cup 50:0949 / 135  
[OCAD] Fantasy 45:0781 / 205  
(ocad) Vieil Annecy 3 19:3662 / 195  
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E12, Short 22:52136 / 204  
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle 30:17125 / 194  
[OCAD] Schöckel-Cup E13, Middle 32:4192 / 145  
[OCAD] Schöckel-Cup E10, Long 41:3773 / 166  
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 37:31115 / 210  
[OCAD] Scolty, Long-night dnf  
[OCAD] CF-Training 2 15:0683 / 204  
[OCAD] CF-Training 1 15:16155 / 237  
[OCAD] Velo d'Astico, Long 125:04104 / 156  
[OCAD] Velo d'Astico 46:58142 / 239  
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 dnf  
TREINO 7 (6) 49:0433 / 96  
TREINO 6 40:4144 / 103  
International long distance comp 59:1581 / 155  
woc05 middle distance 84:3596 / 150  
Woc-05 long distance 141:5752 / 93  
[OCAD] Komsomolsky 77:13116 / 180  
TREINO 5 45:4777 / 105  
TREINO 4 82:2777 / 102  
°CFEB 12I_2 82:3330 / 54  
+CFEB 12I_1b dnf  
°CFEB 12I_2 dnf  
°CFEB 12I_1 dnf  
[OCAD] Euro Forest Sprint2dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N 16:3898 / 199  
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle 29:54121 / 213  
TREINO 12103:2070 / 112  
(ocad) Vieil Annecy 2 14:0899 / 240  
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 104:41124 / 215  
[OCAD] Chateau de Montlosier E22 dnf  
[E3] Vercors Cup263:46159 / 275  
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint 21:03128 / 204  
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle 42:38135 / 172  
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short219:42128 / 263  
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle231:54113 / 213  
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle226:45119 / 253  
NewMapTest211:15106 / 153  
[OCAD] Schöckel Top, Prolog216:38219 / 357  
[OCAD] Vuelta Alicante E12226:56149 / 294  
1stComp29:48122 / 182  
[E1]Vercors Cup Sprint2dnf  
[ocad] Vieil Annecy213:47193 / 414  
[OCAD] Bordasee, Middle 22dnf  
stibe sprint 1227:01154 / 285  
[SpringCup] E24 - Long Final2dnf  
[OCAD] La Stele E19227:18132 / 216  
[Comps4Beginners]Foxford230:2655 / 89  
[Comps4Beginners]Graftonfield28:0352 / 162  
[Comps4Beginners]Riversideville212:0416 / 138  
[SpringCup] E23 - Sprint221:02137 / 274  
[SpringCup] E21 - Middle2dnf  
[SpringCup] E20 - Sprint215:28183 / 332  

All races shown. View recent races.