Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
[Costructed B1] Short 8 | | 31:46 | 62 / 134 |
| |
[CF_WOC24]-Night | | dnf | | | |
[CF_WOC24]-Middle | | 51:58 | 94 / 218 |
| |
[CF_WOC24]-Training3 | | 19:51 | 97 / 236 |
| |
[CF_WOC24]-Training2 | | 16:12 | 66 / 247 |
| |
[CF_WOC24]-Training1 | | 18:21 | 113 / 281 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Kellotapulit Intro | | 10:32 | 68 / 157 |
| |
Kopparnäs mikro | | 19:48 | 41 / 160 |
| |
Vaakkoi Intro | | 25:42 | 51 / 162 |
| |
Couto da Arnela | Short | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Hemfjallstangen NE, intro | 2 | 18:58 | 127 / 302 |
| |
Oversee Sprint | | 21:00 | 51 / 166 |
| |
Brugeraholz Middle | | 29:42 | 54 / 180 |
| |
Riddarhyttan W, short | | 30:10 | 93 / 225 |
| |
Riddarhyttan W, middle | | dnf | | | |
Armboth S, middle | | 36:42 | 56 / 187 |
| |
Oversee, Sprint | | dnf | | | |
Waltendorf, Sprint | | 22:11 | 74 / 208 |
| |
Urberga - Intro | 2 | dnf | | | |
Vätsäri 1 night | | dnf | | | |
Chandossel Intro | | 23:47 | 100 / 256 |
| |
Platte South, Middle 2 | | 40:32 | 61 / 192 |
| |
Winter middle | 2 | 34:59 | 81 / 280 |
| |
Circle City Christmas night | 2 | dnf | | | |
Christmas Challenge - Intro | 2 | 8:18 | 90 / 288 |
| |
Isebakketjern Middle 1 | 2 | 40:22 | 57 / 304 |
| |
[CFWOC21]-Sprint | 2 | dnf | | | |
| 3 | 18:34 | 168 / 535 |
| |
[CFWOC21]-Middle | | 47:45 | 109 / 341 |
| |
[CFWOC2021]-Training2 | | 23:19 | 84 / 346 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[CFWOC21]-Training1 | | 17:49 | 108 / 384 |
| |
| 2 | 15:16 | 533 / 1386 |
| |
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard | | dnf | | | |
| 2 | 31:18 | 56 / 247 |
| |
OUnlocked Bestof2020 World Hard | | 82:08 | 68 / 188 |
| |
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard | | 45:36 | 63 / 209 |
| |
Österrödjeberget middle | | 31:44 | 71 / 186 |
| |
Tähtiniemi 2 night | 2 | dnf | | | |
Mount Dufferin 4 | | 24:44 | 19 / 114 |
| |
Hansta, Short | | 16:28 | 62 / 174 |
| |
Cheire de come - Middle 2 | | 44:19 | 42 / 132 |
| |
Mount Dufferin 1 | | 34:42 | 23 / 176 |
| |
XVI Trofeo Acacyr-Model Event | | 28:01 | 31 / 154 |
| |
Soria 3 | | 33:18 | 36 / 124 |
| |
S3 Oversee | | 26:09 | 36 / 132 |
| |
Soria 2 | | 28:35 | 34 / 135 |
| |
S2 Oversee | | dnf | | | |
| 2 | 14:23 | 44 / 220 |
| |
Soria 1 | | 35:46 | 44 / 165 |
| |
M2 Mantscha | | 47:02 | 34 / 138 |
| |
Tähtiniemi new middle | | 37:50 | 28 / 141 |
| |
M1 Forest Umbra | | 29:59 | 53 / 170 |
| |
S1 Campus University of Vienna | | 17:35 | 43 / 163 |
| |
Middle | | 33:08 | 29 / 167 |
| |
Sweet Short CP | | 25:28 | 45 / 172 |
| |
Cheire de come - Middle | | 41:18 | 43 / 183 |
| |
Osso da Baleia Model Event | | 18:00 | 59 / 223 |
| |
Cemetery Road - Sprint | 2 | 17:17 | 75 / 266 |
| |
Farum, Denmark | | dnf | | | |
Race 600 | 2 | 28:25 | 63 / 261 |
| |
Holdhusfjell - Middle 2 | | 34:00 | 73 / 236 |
| |
Holdhusfjell - Middle | | 33:58 | 36 / 288 |
| |
San Giovanni 4 | | 33:52 | 15 / 172 |
| |
San Anton Night | | 34:37 | 55 / 136 |
| |
San Giovanni 3 | | 37:06 | 38 / 187 |
| |
[CFWC2020]Final-E20 | | 113:06 | 101 / 231 |
| |
[CFWC2020]-E19 | | 45:48 | 64 / 289 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[CFWC2020]Round10-Training | | 20:08 | 71 / 328 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
The night of spiders 2 | | dnf | | | |
Teesside University 1 | | 18:11 | 50 / 231 |
| |
Iceland Night | | 36:51 | 47 / 173 |
| |
Ankh-Morpok-the Shades middle | | 32:46 | 37 / 193 |
| |
Ankh-Morpok - the shades (Sprint | | 13:42 | 65 / 251 |
| |
San Giovanni 1 | | 35:27 | 67 / 230 |
| |
Sheffield Botanical Gardens | | 19:13 | 112 / 292 |
| |
[CFWC2020]-E18 | | 70:25 | 88 / 248 |
| |
[CFWC2020]-E17 | | 41:10 | 98 / 312 |
| |
[CFWC2020]Round9-Training | | 20:37 | 80 / 349 |
| |
Lockdown-O June Weekend Forest A | | 45:09 | 65 / 349 |
| |
Lockdown-O June Weekend -Urban A | | 22:50 | 44 / 357 |
| |
Lockdown-O June Weekend - Park A | | 18:32 | 70 / 418 |
| |
Sarkalahti night 2 | | dnf | | | |
Vichetes Easy (Begginers) | | 12:12 | 66 / 198 |
| |
10mila202x-training | | 24:24 | 62 / 288 |
| |
[MV2020] GRAND SLAM | | dnf | | | |
[LOTR-SC] Helms Deep | | 12:02 | 67 / 284 |
| |
Chaud Clapier - Night | | 34:37 | 44 / 203 |
| |
[CFWC2020]-E16 | | 83:36 | 104 / 278 |
| |
[CFWC2020]-E15 | | 39:34 | 140 / 359 |
| |
[CFWC2020]Round8-Training | | 16:11 | 147 / 375 |
| |
[MV2020] Gara9 | | 37:04 | 59 / 213 |
| |
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona | 2 | 24:56 | 58 / 210 |
| |
Fresnedilla Suroeste-2 | | 34:43 | 49 / 155 |
| |
Sarkalahti middle 3 | | 43:55 | 61 / 236 |
| |
[CFWC2020]-E14 | | 85:36 | 116 / 282 |
| |
[CFWC2020]-E13 | | 48:56 | 93 / 344 |
| |
[CFWC2020]Round7-Training | | 25:52 | 171 / 373 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Contour-O, Hofwald 1 | | dnf | | | |
Fresnedilla Suroeste-1 | | dnf | | | |
Col de la Chau - Middle | | dnf | | | |
Lockdown-O - Team Weekend | | 57:20 | 65 / 321 |
| |
2a Copa Catalana de e-Orientacio | | 23:07 | 93 / 331 |
| |
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo | | dnf | | | |
| 2 | 37:29 | 56 / 298 |
| |
Upie - Sprint 1 | | 17:23 | 75 / 205 |
| |
[Svindal] Middle | | dnf | | | |
[MV2020] Gara5 | | 39:00 | 76 / 249 |
| |
Board Mill sprint | 2 | 36:15 | 50 / 228 |
| |
Holly hell - Intro 1 | | 19:56 | 51 / 224 |
| |
[Svindal] Short Middledistance | | 21:36 | 102 / 239 |
| |
[CFWC2020]-E12 | | 81:45 | 77 / 289 |
| |
[CFWC2020]-E11 | | 37:04 | 90 / 375 |
| |
[CFWC2020]Round6-Training | | 14:25 | 76 / 406 |
| |
Holly hell - Intro 0 | | 13:38 | 91 / 314 |
| |
Col de la Chau - Middle | | 31:23 | 46 / 212 |
| |
[Grindsted] Etape 1 | | 15:06 | 60 / 208 |
| |
[Grindsted] Prologue | | 5:31 | 57 / 246 |
| |
| 2 | 4:21 | 47 / 355 |
| |
| 3 | 4:07 | 24 / 355 |
| |
Chabeuil - Sprint 2 | | 15:12 | 50 / 271 |
| |
Col de la Chau - Short | | 27:34 | 91 / 273 |
| |
CF COMA El Chorro Sur | | 39:14 | 50 / 250 |
| |
Lockdown-O - World O Day | | 49:57 | 118 / 536 |
| |
Chabeuil Sprint | | 11:54 | 35 / 301 |
| |
Konkalampi middle | | 41:59 | 76 / 251 |
| |
Minas Tirith - Sprint 2 | | dnf | | | |
Minas Tirith - Sprint 1 | | 18:57 | 81 / 341 |
| |
Minas Tirith - Intro | | dnf | | | |
| 2 | 4:06 | 71 / 584 |
| |
Pekonkangas | middle | | 34:44 | 89 / 326 |
| |
[WOC2014] Sprint Relay | | 24:34 | 120 / 302 |
| |
[CFWC2020]-E10 | | 84:23 | 112 / 344 |
| |
[CFWC2020]-E9 | | 51:54 | 114 / 449 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[CFWC2020]Round5-Training | | 19:01 | 122 / 502 |
| |
Härkävuori - Middle | | 33:06 | 74 / 325 |
| |
Lockdown-O - Classic - Long A | | 89:44 | 84 / 356 |
| |
Lockdown-O Classic - Middle A | | 42:22 | 103 / 425 |
| |
Lockdown-O - Classic - Short A | | 34:43 | 114 / 531 |
| |
Orrdals klint middle 2 | | 34:17 | 119 / 293 |
| |
Sprint-Cup E8 | | 20:08 | 82 / 325 |
| |
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 | | 19:31 | 73 / 226 |
| |
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 | | dnf | | | |
Les mines du Roi Salomon - Intro | | 3:57 | 105 / 414 |
| |
Sprint-Cup E8 | | dnf | | | |
Sprint-Cup E7 | | 18:12 | 107 / 318 |
| |
Sprint-Cup E6 | | 17:13 | 129 / 361 |
| |
Sprint-Cup E5 | 2 | 15:36 | 125 / 465 |
| |
Lockdown-O - Round 3 - Course A | | 17:17 | 68 / 449 |
| |
[CFWC2020]-E6 | | 73:31 | 146 / 453 |
| |
[CFWC2020]-E5 | | 38:56 | 134 / 541 |
| |
[CFWC2020]Round3-Training | | 23:15 | 107 / 601 |
| |
WoO-Route to O-Season Day 42 | | dnf | | | |
Lockdown-O - Round 2 - Course A | | 31:46 | 82 / 396 |
| |
Lockdown-O - Round 1 - Course A | | 29:31 | 99 / 483 |
| |
Platabek | | 38:20 | 76 / 256 |
| |
Reposärkät | | 42:05 | 51 / 215 |
| |
Västersjön, middle | | 25:58 | 144 / 309 |
| |
[CFWC2020]-E4 | | 67:00 | 101 / 468 |
| |
[CFWC2020]-E3 | | 31:57 | 121 / 570 |
| |
[CFWC2020] Round 2 - Training | | 18:57 | 102 / 569 |
| |
Korvatunturi middle 2 | | 37:04 | 56 / 249 |
| |
Sprint-Cup E3 | | dnf | | | |
Etang de Lers - Night | | 29:20 | 92 / 322 |
| |
Eisteichiedlung, Sprint 2 | | 13:54 | 98 / 369 |
| |
Eisteichsiedlung, Sprint 1 | | 17:56 | 187 / 461 |
| |
[CFWC2020]-E2 | | 87:24 | 135 / 525 |
| |
[CFWC2020]-E1 | | 39:36 | 182 / 614 |
| |
[CFWC2020]-Training | | 16:44 | 129 / 660 |
| |
Lockdown-O - Day 1 - Course B | | 5:46 | 92 / 414 |
| |
Lockdown-O - Day 1 - Course A | | 22:37 | 40 / 572 |
| |
Josephgrund Sprint Challange C | | 25:43 | 75 / 289 |
| |
Josephgrund Sprint Challange B | | 23:33 | 62 / 336 |
| |
Josephgrund Sprint Challange A | | 24:56 | 109 / 493 |
| |
[NJ2D The Game] Middle - Green | | 12:15 | 40 / 187 |
| |
[NJ2D The Game] Middle - White | | 14:31 | 24 / 167 |
| |
Bran, Middle 4 | | 30:37 | 118 / 305 |
| |
Bran, Middle 3 | | 24:35 | 41 / 332 |
| |
Forbergåsen|Middle | | 36:45 | 113 / 378 |
| |
Bran, Middle 2 | | 32:02 | 62 / 300 |
| |
Bran, Miidle 1 | | dnf | | | |
| 2 | 27:07 | 43 / 516 |
| |
[CoronaBlues]-E12 | | 17:41 | 55 / 444 |
| |
Koantakanen middle 4 | | 41:30 | 65 / 224 |
| |
[CoronaBlues]-E11 | | 56:58 | 82 / 333 |
| |
GS030420m | | 22:40 | 58 / 273 |
| |
Mäntänvuori | Short | | dnf | | | |
Koantakanen middle 3 | | 41:12 | 74 / 277 |
| |
Akenstaka - Long | | 58:29 | 101 / 255 |
| |
Sprinttraining 1 | 2 | dnf | | | |
Akenstaka - Short | | 20:34 | 86 / 334 |
| |
Huuhkainvuori middle 3 | | 48:51 | 121 / 267 |
| |
[CoronaBlues]-E9 | | 48:28 | 68 / 340 |
| |
Bordasee, short | | 26:04 | 97 / 346 |
| |
Bordasee, middle | | 38:35 | 103 / 291 |
| |
[CoronaBlues]-E8 | | 21:56 | 53 / 385 |
| |
GS280320M | | 33:30 | 70 / 194 |
| |
Kangerluarsunnguaq - Middle | | 28:14 | 57 / 246 |
| |
Kvarn | Middle | | 50:45 | 90 / 275 |
| |
[CoronaBlues]-E7 | | 20:40 | 83 / 369 |
| |
GS210320b | 2 | 26:10 | 51 / 224 |
| |
[CoronaBlues]-E3 | | dnf | | | |
ValleIruelas II | 2 | 31:00 | 61 / 303 |
| |
Valle Iruelas | 2 | 31:11 | 115 / 420 |
| |
Orrdalsklint 2.1.1 short 2 | | 28:37 | 37 / 134 |
| |
Nybo South - Middle | 2 | 33:52 | 46 / 217 |
| |
Rovigo Sprint 2 | | 15:15 | 42 / 190 |
| |
sprint 1 florest | 2 | dnf | | | |
Loka,middle | 2 | 25:25 | 51 / 131 |
| |
Rovigo Sprint | 2 | 18:26 | 71 / 253 |
| |
Jyvaskyla - Intro | | 15:45 | 44 / 119 |
| |
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 | | 45:49 | 47 / 110 |
| |
Hoøya Middle | | 28:22 | 35 / 108 |
| |
Happy new year 1 | | 35:26 | 46 / 98 |
| |
Nybo Intro | 2 | dnf | | | |
Beach Middle | | dnf | | | |
Col du Night | | 28:52 | 54 / 88 |
| |
Night | 2 | dnf | | | |
Cheire de come - Short | | 22:14 | 22 / 128 |
| |
SANTA ROSA 2 | | 42:14 | 36 / 88 |
| |
CF-WOC'20-announcement-get ready | 2 | 47:25 | 40 / 192 |
| |
el Dorado | 2 | dnf | | | |
Christmas calendar#21 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 14:14 | 67 / 229 |
| |
Night-sprint Sinte-Mette | 2 | 18:51 | 48 / 127 |
| |
Christmas calendar#8 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 33:48 | 40 / 127 |
| |
Christmas calendar#2 | 2 | 30:57 | 48 / 142 |
| |
Christmas calendar#1 | 2 | 37:12 | 47 / 156 |
| |
RyaAsar-short | 2 | 30:55 | 50 / 186 |
| |
French WOC10 training | 2 | dnf | | | |
SummerCup'19 E12-Final | 2 | 43:17 | 46 / 203 |
| |
SummerCup'19 E1-Sprint | | 18:54 | 50 / 136 |
| |
up-and-down, the uphill part | 2 | 12:27 | 45 / 146 |
| |
CF-WorldCup2019-[E1] | 2 | 38:35 | 77 / 225 |
| |
Saarijärvi middle 2 | 2 | dnf | | | |
[CF SpringCup'19]E4-Sprint | | 16:54 | 50 / 133 |
| |
Pinheiro III | 2 | 26:07 | 54 / 154 |
| |
Gjenvollhytta Sprint | | 13:54 | 34 / 107 |
| |
|ReusedSprintMaps|-E2 | | dnf | | | |
|ReusedSprintMaps|-E1 | | 16:36 | 14 / 129 |
| |
Kronfallet | Middle | | 47:18 | 40 / 118 |
| |
Lappörarna middle 3 | | dnf | | | |
| 2 | 41:34 | 24 / 140 |
| |
[OldButGold] Art, short night | | 17:08 | 31 / 115 |
| |
[OldButGold] Gribskov, short | | 15:25 | 49 / 137 |
| |
Lappörarna middle 2 | | dnf | | | |
Lappörarna middle | | 26:42 | 27 / 138 |
| |
[CF WOC 2019] Relay Leg1 | | 47:17 | 46 / 136 |
| |
Isojärvi 3 middle | | 42:41 | 49 / 125 |
| |
Isojärvi 2 middle | 2 | dnf | | | |
Horner Hütte | 2 | dnf | | | |
[CF WOC 2019] Middle | 2 | 45:05 | 57 / 273 |
| |
Isojärvi middle 3 | | 37:21 | 45 / 133 |
| |
[WorldCup2018]-Final | 2 | dnf | | | |
[WorldCup2018]-E8 | 2 | 58:47 | 43 / 168 |
| |
[WorldCup2018]-E7 | 2 | 72:30 | 45 / 153 |
| |
CFEB 2018-12-09 | 2 | 47:12 | 56 / 167 |
| |
[REUSE]Storklinten - Middle | | 35:53 | 26 / 130 |
| |
Larsmo (Luoto) middle 4 | | 36:33 | 37 / 108 |
| |
[WorldCup2018]-E3 | 2 | 63:06 | 47 / 168 |
| |
[WorldCup2018]-E2 | | 54:22 | 35 / 103 |
| |
Lewes Lake | | 21:16 | 34 / 143 |
| |
Somewhere forest middle 2 | 2 | 42:47 | 60 / 187 |
| |
Kyrkoberget middle 5 | 2 | 34:30 | 65 / 171 |
| |
Sikovuori II | | 23:44 | 39 / 106 |
| |
Sikovuori | 2 | 24:03 | 68 / 184 |
| |
Kalajoki middle 2 | 2 | dnf | | | |
Hailuoto short | 2 | 24:27 | 76 / 172 |
| |
Reposärkät middle 3 | | dnf | | | |
Pakkala middle | 2 | 38:10 | 56 / 167 |
| |
Middle Distance "Svinesund" | | 25:27 | 29 / 140 |
| |
Reposärkät middle | | 36:29 | 41 / 112 |
| |
Konkalampi 2 short | 2 | 20:49 | 59 / 122 |
| |
Spring Cup E1 Sprint | 2 | 15:10 | 45 / 161 |
| |
Paradiset Series E3 - Long | 2 | 49:42 | 43 / 126 |
| |
Paradiset E2 - Middle | 2 | 38:10 | 56 / 171 |
| |
Pulesjärvi night | | 22:44 | 30 / 87 |
| |
Pulesjärvi middle | | 31:22 | 49 / 138 |
| |
[CF-WOC'18]-Night | | 46:40 | 23 / 93 |
| |
Vrån SV short middle | | 22:59 | 23 / 122 |
| |
[CF-WOC'18]-Middel | 2 | 47:26 | 27 / 215 |
| |
Otrhodox Christmas night sprint | | 26:27 | 18 / 96 |
| |
Särkijärvi short | 2 | 25:13 | 45 / 202 |
| |
Storskatan middle | 2 | 34:23 | 46 / 195 |
| |
Metsäkylä night 2 | | dnf | | | |
Babylon, Middle | | 38:57 | 50 / 111 |
| |
The cup 8 | | 26:43 | 26 / 108 |
| |
Lago Santo Middle 2 | | 35:00 | 39 / 99 |
| |
Kivijärvi night | | 29:15 | 17 / 76 |
| |
Lago Santo - Middle | | dnf | | | |
Kivijärvi short | | 32:54 | 30 / 106 |
| |
The cup 7 | | dnf | | | |
Kynäsberget - Middle | | 25:15 | 37 / 127 |
| |
The cup 3 | | 31:25 | 14 / 97 |
| |
Oronmylly SE short | | 22:03 | 20 / 104 |
| |
Cambridge - Middle | | dnf | | | |
Pineforest short | | 33:15 | 37 / 171 |
| |
Börsskäret short | | 26:53 | 38 / 151 |
| |
Oronmylly 3 short | | 23:21 | 46 / 167 |
| |
5 Days of Dunes | E2 - Middle | | 42:22 | 42 / 168 |
| |
Oronmylly 2 middle | | 37:48 | 30 / 134 |
| |
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 | | 58:20 | 41 / 111 |
| |
5 Days of Dunes|E1 - Middle | | 30:01 | 32 / 166 |
| |
CF-League | Sotkamo Middle2 | 2 | 56:27 | 74 / 256 |
| |
San Marinera - Sprint | 2 | dnf | | | |
Cittá di Perduta - Sprint | 2 | dnf | | | |
Koukkuniemi middle 2 | 2 | dnf | | | |
Koukkuniemi middle | 2 | dnf | | | |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint | | dnf | | | |
CF-WOC'17-Sprint | 2 | 25:54 | 65 / 245 |
| |
St. Leonhard Contours 2 | 2 | dnf | | | |
Vaaksinjärvi #01 | | dnf | | | |
Kalngale+ short | | 19:08 | 38 / 158 |
| |
Sprint training 3 | | 21:18 | 35 / 141 |
| |
Philochillo Cup 1 - E | | 5:41 | 31 / 108 |
| |
Philochillo Cup 1 - D | | 3:40 | 59 / 113 |
| |
| 2 | 3:02 | 30 / 143 |
| |
Philochillo Cup 1 - C | | 7:13 | 35 / 119 |
| |
Philochillo Cup 1 - B | | 3:23 | 50 / 132 |
| |
Philochillo Cup 1 - A | | 5:20 | 63 / 150 |
| |
| 2 | 4:15 | 55 / 207 |
| |
Sprint training 2 | | 21:26 | 30 / 145 |
| |
Sprint training | | 15:28 | 47 / 153 |
| |
Schönbrunn Irrgarten sprint | | dnf | | | |
Somewhereforrest 2 short | | 31:00 | 46 / 138 |
| |
Somewhereforrest short | | 29:59 | 54 / 168 |
| |
Rock Sprint | | 10:49 | 27 / 157 |
| |
Porkkala short | | 26:53 | 82 / 172 |
| |
Training Race 2 | | 10:53 | 15 / 109 |
| |
May No 6 | | 34:31 | 30 / 99 |
| |
Kalajoki 2 middle | | dnf | | | |
Training Race 1 | | 9:04 | 21 / 133 |
| |
May No 4 | | 24:21 | 23 / 102 |
| |
May No 2 | | 40:07 | 29 / 96 |
| |
May No 1 | | 23:23 | 57 / 138 |
| |
Koantaus middle 2 | | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen | | 58:30 | 45 / 149 |
| |
Koantaus middle | | 39:30 | 41 / 129 |
| |
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen | | 62:15 | 51 / 157 |
| |
Koantaus short | 2 | 27:58 | 77 / 192 |
| |
Metsätalonkulma | 2 | 20:02 | 86 / 239 |
| |
Romevaara night | 2 | 25:39 | 33 / 143 |
| |
East Rugglesburg | 2 | 14:25 | 41 / 182 |
| |
Reposärkät night | 2 | dnf | | | |
Punching Race!!! | 2 | dnf | | | |
color maps recycled - E29 | 2 | 19:33 | 35 / 215 |
| |
Irbene middle | 2 | 40:40 | 31 / 188 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 | | 20:09 | 33 / 146 |
| |
CFEB 2015 oct E4 | | dnf | | | |
[CF Beginner] finnish map race3 | | dnf | | | |
[OCAD]Zheleznica|Middle | | 21:07 | 44 / 201 |
| |
Trondheim sprint 3 | | dnf | | | |
Kjölen E1 | | 39:46 | 38 / 135 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 | | 47:29 | 33 / 86 |
| |
Retro-mila 2011 Leg2 | | dnf | | | |
Retro-mila 2011 Leg1 | | 30:19 | 36 / 155 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 6 | | dnf | | | |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 | | 38:25 | 29 / 82 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 5 | | 33:27 | 18 / 94 |
| |
Siitama west 1 sprint | | 17:44 | 32 / 170 |
| |
[Giro de Farmers]E11|Middle | | dnf | | | |
[Giro de Farmers]E10|Sprint | | 16:42 | 40 / 148 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 4 | | 25:09 | 19 / 122 |
| |
[Giro de Farmers]E9|Middle | | 32:23 | 19 / 97 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 3 | | 39:54 | 17 / 85 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 2 | | 34:43 | 26 / 117 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk | | 38:41 | 26 / 108 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1 | | 29:19 | 49 / 176 |
| |
Kauppi Nort-East night | | 42:06 | 23 / 72 |
| |
Kauppi north-easr middle | | 36:11 | 25 / 113 |
| |
Oakford River 2 - Sprint | | 10:00 | 28 / 87 |
| |
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint | | 22:17 | 23 / 110 |
| |
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 | | 29:32 | 39 / 132 |
| |
[OTourFinals2015]E26|Sprint | | 23:50 | 32 / 165 |
| |
Kleven short middle | | 23:09 | 39 / 100 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 | | 34:56 | 38 / 130 |
| |
[OTourFinals2015]E25|Middle | | 41:46 | 32 / 113 |
| |
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa | | 50:13 | 25 / 111 |
| |
Kaleva church sprint | | 16:43 | 33 / 140 |
| |
[Giro de Farmers]E7|Night | | 28:16 | 32 / 99 |
| |
[Giro de Farmers]E6|Middle | | 33:07 | 31 / 116 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 | | dnf | | | |
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint | | 22:59 | 58 / 163 |
| |
CFWOC'15-spectator-race 4 | | 37:18 | 29 / 132 |
| |
Harjulinna 3 sprint | 2 | 20:36 | 25 / 159 |
| |
Komenskeho sady sprint | 2 | 13:13 | 17 / 162 |
| |
Harjulinna 3, sprint | 2 | 20:21 | 35 / 174 |
| |
Kangaroo Monday #4 | 2 | dnf | | | |
Harjulinna 2, sprint | | 21:49 | 30 / 126 |
| |
Harjulinna - sprint | 2 | 14:17 | 52 / 197 |
| |
[OTour2015]E23 - Middle | 2 | 23:10 | 31 / 190 |
| |
[Giro de Farmers]E1-Prologue | | 18:28 | 20 / 180 |
| |
[OTour2015]E20 - Sprint | | 19:52 | 23 / 137 |
| |
10 years online Competitions | | 24:04 | 30 / 146 |
| |
[OTour2015]E18 - Middle | | dnf | | | |
Blumau, Middle | | 31:34 | 32 / 115 |
| |
[OTour2015]E17 - Sprint | | 18:34 | 52 / 174 |
| |
Hofwald Middle | | 21:11 | 34 / 128 |
| |
[OTour2015]E14 - Gyllbergen | | 23:00 | 41 / 165 |
| |
Tobelbad, Middle | | 26:35 | 44 / 111 |
| |
CF WOC'15 Sprint Distance | | 19:15 | 40 / 189 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CF WOC'15 Long Distance | | 141:28 | 33 / 142 |
| |
CF WOC'15 Middle Distance | | 47:30 | 42 / 201 |
| |
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint | | dnf | | | |
[Tour Florence]Final | | dnf | | | |
Hyypänmäki v2 (OCAD) - middle | | 34:38 | 25 / 92 |
| |
Hyypänmäki (OCAD) - middle | | 38:48 | 28 / 121 |
| |
Geargevaggi | Middle | | 26:53 | 32 / 163 |
| |
[Tour Florence]Pine, Sprint | | dnf | | | |
Korvatunturi 2 (OCAD) - Night | | 33:57 | 22 / 76 |
| |
Korvatunturi 2 (OCAD) - sprint | | 20:45 | 54 / 152 |
| |
CF WOC'15-Training-Hemossen | | 24:49 | 38 / 136 |
| |
[Tour Florence]Original, Night | | dnf | | | |
CF WOC'15-Training-Smitingen | | 25:14 | 33 / 172 |
| |
Paattinen-night | 2 | dnf | | | |
[90mn-Challenge] Wheal Florence | 2 | 17:46 | 42 / 207 |
| |
Rousavaara 2070 (OCAD) | 2 | dnf | | | |
[wcup-map#22-reused]-sprint | | 19:33 | 46 / 174 |
| |
Autumn Cup 2014 - E5, Night | | 25:30 | 22 / 123 |
| |
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint | | 20:12 | 26 / 165 |
| |
[SanGiovanniReused] 4 - Middle | | 27:15 | 29 / 124 |
| |
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint | | 19:33 | 22 / 138 |
| |
Brizky South Middle | | 20:59 | 25 / 168 |
| |
Autumn Cup 2014 - E3, Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint | | 17:15 | 30 / 165 |
| |
[SM-Medel]-Upplandsberget | | 18:29 | 27 / 160 |
| |
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m | | dnf | | | |
[SM-Relay-14] Middle Night | | 20:39 | 24 / 98 |
| |
[SM-Relay-14] Sprint | | 13:34 | 48 / 180 |
| |
[SanGiovanniReused]3-NightSprint | | 16:41 | 12 / 100 |
| |
[SanGiovanniReused] 3-Middle | | 17:49 | 13 / 118 |
| |
[SanGiovanniReused] 2-Middle | | 17:41 | 19 / 139 |
| |
[SanGiovanniReused] 2-Night | | 31:15 | 21 / 78 |
| |
[90-min-challenge]Tipspromenad | | dnf | | | |
Skullerudasen-long | | 43:25 | 31 / 114 |
| |
[wcup-map#23-reused]-sprint | | 18:28 | 31 / 155 |
| |
Skullerudasen-Night | | 23:06 | 29 / 106 |
| |
sprint | | 6:37 | 41 / 85 |
| |
Skullerudasen-Sprint | | 13:50 | 31 / 174 |
| |
[SanGiovanniReused] 2-Sprint | | 14:47 | 34 / 135 |
| |
[SanGiovanniReused] 2-Long | | 39:02 | 24 / 83 |
| |
[90-Min-Challenge]Skullerud | | 24:22 | 29 / 145 |
| |
[SanGiovanniReused] 1-Middle | | dnf | | | |
[SanGiovanniReused] 1-Sprint | | 14:52 | 25 / 146 |
| |
[SanGiovanniReused] 1-Night | | 37:08 | 25 / 87 |
| |
[SanGiovanniReused]0-Sprint | | 14:20 | 30 / 181 |
| |
[90-Min-Challenge]Brizky | | 22:26 | 25 / 140 |
| |
[CFMAPCOMP-14] Hoyo | | dnf | | | |
Autumn Cup 2014 - E1, Long | | 51:40 | 27 / 132 |
| |
Hemossen - middle | | 27:33 | 34 / 189 |
| |
Seefin Forested I | | 13:57 | 23 / 109 |
| |
Graz, Maria Trost - Middle 2 | | 29:08 | 36 / 125 |
| |
Graz, Maria Trost - Middle 1 | | 33:30 | 59 / 136 |
| |
Sprint cup 1 SH5 | | 18:43 | 13 / 111 |
| |
Bertelsmyrasen East III | | 15:15 | 31 / 115 |
| |
Bertelsmyrasen East I | | 21:54 | 44 / 162 |
| |
[wcup-map#19-reused]-middle | | 31:48 | 30 / 123 |
| |
[wcup-map#19-reused]-sprint | | 16:03 | 37 / 170 |
| |
Loipersdorf Sprint 2 | 2 | 18:07 | 44 / 202 |
| |
Loipersdorf Sprint | 2 | 17:47 | 57 / 229 |
| |
[wcup-map#16-reused]-sprint | 2 | 17:13 | 47 / 291 |
| |
Loipersdorf Intro | 2 | 12:01 | 85 / 185 |
| |
[OCAD] Mazayes Night | 2 | dnf | | | |
[wcup-map#11-reused]-night | | dnf | | | |
Kauppi v2 (OCAD) | | dnf | | | |
WOC 2001 C (OCAD) | | dnf | | | |
Pulesjärvi v3 (OCAD) | | 24:30 | 37 / 162 |
| |
Pulesjärvi day 2 (OCAD) | | dnf | | | |
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder | | 14:46 | 48 / 145 |
| |
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) | | 18:04 | 23 / 180 |
| |
[OCAD]Dun - middle | | 25:59 | 30 / 152 |
| |
Saarijärvi intro (OCAD) | | 12:05 | 52 / 143 |
| |
[wcup-map#6-reused]-sprint | | dnf | | | |
Cow lake day 1 (OCAD) | | 12:55 | 22 / 201 |
| |
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus | | 22:10 | 52 / 191 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 | | 24:38 | 21 / 177 |
| |
(Ocad) Sodsatt Mohed | | dnf | | | |
[OCAD]La colline Nightsprint 1 | | 17:33 | 51 / 134 |
| |
[OCAD]La colline - Sprint 2 | | 14:46 | 9 / 165 |
| |
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 | | 15:54 | 16 / 140 |
| |
[OCAD]La colline - sprint 1 | | 14:28 | 44 / 189 |
| |
[OCAD] Montlosier, night | | 36:44 | 36 / 116 |
| |
ICFOF-wcup-stage7 | | 74:39 | 25 / 122 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage7 | | 5:09 | 12 / 187 |
| |
[wcup-map#2-reused]-night | | 33:56 | 34 / 109 |
| |
City sprint | | dnf | | | |
[wcup-map#2-reused]-long | | 60:31 | 36 / 116 |
| |
[wcup-map#2-reused]-middle | | 31:22 | 53 / 170 |
| |
ICFOF-wcup-stage6 | | 75:19 | 31 / 132 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage6 | | 11:29 | 41 / 186 |
| |
(OCAD)Surbridge forestsprint | | 16:46 | 38 / 146 |
| |
[wcup-map#2-reused]-sprint | | 15:48 | 41 / 180 |
| |
(OCAD)Surbridge night 2 | | dnf | | | |
Rocad Cup, E2 | | dnf | | | |
(OCAD)Surbridge night | | 12:58 | 15 / 119 |
| |
Rocad Cup, E1 | | 29:14 | 34 / 163 |
| |
[wcup-map#1-reused]-bonus | | 34:16 | 53 / 154 |
| |
(OCAD)Surbridge middle | | 19:45 | 26 / 148 |
| |
[wcup-map#1-reused]-night | | dnf | | | |
[wcup-map#1-reused]-middle | | 29:28 | 20 / 159 |
| |
[wcup-map#1-reused]-sprint | | 14:26 | 29 / 184 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Middle Night | | 28:36 | 30 / 117 |
| |
ICFOF-wcup-stage5 | | 40:00 | 38 / 163 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage5 | | 11:46 | 38 / 204 |
| |
[OCAD] Montlosier, middle | | 33:09 | 33 / 179 |
| |
[Ocad]Ullahau - middle | | dnf | | | |
Duuuuunes. | | 35:00 | 38 / 149 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Sprint | | 15:04 | 40 / 185 |
| |
Hofwald, Short | | 13:40 | 27 / 172 |
| |
Hofwald, Model Event | | 7:29 | 56 / 161 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Middle | | 27:43 | 53 / 177 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage4 | | 13:50 | 65 / 228 |
| |
smallworld_E2 | | 25:58 | 86 / 213 |
| |
ICFOF-wcup-stage3 | 2 | 54:48 | 73 / 252 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage3 | | 10:27 | 19 / 207 |
| |
smallworld | | 12:21 | 36 / 226 |
| |
[OCAD] Avelengo Hafling, middle | | 29:25 | 27 / 167 |
| |
[WRE]Santavaara Middle | | 22:10 | 64 / 190 |
| |
Ravai | | 16:28 | 57 / 201 |
| |
Night "sprint" | | 14:09 | 15 / 145 |
| |
"Shortdistance" | | 14:13 | 53 / 189 |
| |
Ski-O Kazahstan | | 16:33 | 24 / 206 |
| |
Vezzano Naran Night | | 20:56 | 10 / 115 |
| |
Vezzano Naran | | 14:09 | 26 / 204 |
| |
[OCAD] Facho, long 2 | | 39:27 | 38 / 129 |
| |
Plitvice | | 30:51 | 36 / 172 |
| |
[OCAD] Facho, long 1 | | dnf | | | |
| 2 | 42:35 | 46 / 166 |
| |
[OCAD] Facho, middle | | 22:17 | 77 / 222 |
| |
paattinen-E3 | | dnf | | | |
| 2 | 51:57 | 37 / 182 |
| |
paattinen-E2 | | 21:41 | 47 / 182 |
| |
paattinen-E1 | | 25:14 | 25 / 187 |
| |
saauraai-5 | | 25:51 | 54 / 168 |
| |
sauraai-jwoc2015-4 | | 19:11 | 59 / 225 |
| |
Aussie Long 2013 map excerpt | | 15:38 | 44 / 128 |
| |
sauraai-jwoc2015-2 | 2 | 30:01 | 59 / 219 |
| |
[OCAD] Krajna - Middle 1 | 2 | 28:53 | 57 / 192 |
| |
Skidstugan[Short] | 2 | 21:17 | 90 / 217 |
| |
Skidstugan[Middle] | 2 | 22:08 | 38 / 200 |
| |
[OCAD]Starkebo - Middle | 2 | 27:31 | 104 / 207 |
| |
[ocad]Noname | | 14:32 | 44 / 212 |
| |
[OCAD]Starkebo - Long | | 28:30 | 53 / 185 |
| |
[OCAD] Amatjarn, sprint | | 27:55 | 55 / 228 |
| |
[OCAD]Flemma - Middle | | 21:05 | 35 / 234 |
| |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | | 12:49 | 65 / 233 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle | | 26:13 | 63 / 204 |
| |
Colomba middle 1 | | 26:13 | 63 / 155 |
| |
Colomba short 2 | | 16:09 | 26 / 180 |
| |
remake Nort-Skadalen | | 44:07 | 39 / 147 |
| |
Foppa remade | | 33:54 | 28 / 140 |
| |
Bonners Cliff E3 Long | | 32:43 | 37 / 137 |
| |
[Idre]Nipfjället - ForestSprint | | dnf | | | |
[OCAD]Ljungvallen - Middle | | 23:23 | 44 / 182 |
| |
[OCAD] Fantasy map Sprint | 2 | 7:31 | 68 / 339 |
| |
[SummerCup] E3 - Middle Distance | | 23:02 | 53 / 224 |
| |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle | 2 | 31:13 | 58 / 344 |
| |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 16:45 | 81 / 375 |
| |
[WOC2013] Training 7 | | 23:04 | 42 / 170 |
| |
Citta di Ala | | 23:26 | 57 / 200 |
| |
[WOC2013] Training 4 | | 22:07 | 72 / 191 |
| |
[WOC2013] Training 3 | | 21:51 | 99 / 207 |
| |
[WOC2013] Training 2 | | 21:53 | 37 / 195 |
| |
[WOC2013] Training 1 | | 24:34 | 42 / 271 |
| |
Aldeno | | 36:33 | 41 / 170 |
| |
[SpringCup]Final - Long Distance | | dnf | | | |
Lewes Lake 5-days E5 | | dnf | | | |
Lewes Lake 5-days E4 | | 15:28 | 40 / 183 |
| |
Lewes Lake 5-days E3 | | 32:27 | 34 / 138 |
| |
Lewes Lake 5-days E2 | | 40:31 | 37 / 160 |
| |
Lewes Lake 5-days E1 | | 10:34 | 30 / 234 |
| |
Wellington College | | 18:19 | 31 / 246 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 26:26 | 19 / 100 |
| |
| | 35:37 | 46 / 102 |
| |
Bonners Cliff E2 Middle | | 23:26 | 19 / 123 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 28:30 | 75 / 145 |
| |
Jukola2011 - Sprint | | 20:36 | 69 / 187 |
| |
| | 14:50 | 33 / 172 |
| |
Jukola2011 - Long | | 43:17 | 42 / 131 |
| |
Jukola2011 - Sprint | | 16:34 | 28 / 184 |
| |
Jukola2011 - Long Night | | 43:40 | 40 / 105 |
| |
[OLBerget] Middle | | 29:59 | 35 / 164 |
| |
[SpringCup] E11 - Forest Sprint | | dnf | | | |
Jukola2011 - Middle | | 27:04 | 57 / 170 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 29:11 | 40 / 102 |
| |
[OCAD]Jungfruberget Long | | 30:42 | 29 / 116 |
| |
Jukola2011 - Long | | 47:55 | 33 / 123 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 28:12 | 57 / 117 |
| |
[OCAD]Jungfruberget Middle | | 19:37 | 21 / 154 |
| |
PasturSprint | | 27:09 | 34 / 81 |
| |
| | 19:03 | 14 / 144 |
| |
Jukola2011 - Long Night | | 44:17 | 28 / 99 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 22:42 | 33 / 164 |
| |
Jukola2011 Sprint | | 19:23 | 58 / 199 |
| |
Jukola2011 Middle | | 27:47 | 69 / 192 |
| |
[OCAD]Technical Map sprint [E2] | | dnf | | | |
[OCAD]Technical Map sprint [E1] | | 16:21 | 45 / 152 |
| |
[10Mila 2013]Leg 4 | | 61:01 | 26 / 99 |
| |
[OCAD]Slätta final | | 15:44 | 21 / 113 |
| |
[10Mila 2013]Leg 3 | | 31:54 | 32 / 132 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] | | 20:06 | 39 / 168 |
| |
[OCAD]Slätta middle | | 22:01 | 48 / 156 |
| |
PasturCity | | 22:44 | 33 / 149 |
| |
[OCAD]Slätta short | | 16:41 | 77 / 179 |
| |
[OCAD]Slätta prologue | | 6:05 | 62 / 171 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] | | 19:01 | 38 / 134 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] | | dnf | | | |
Rudininku poligonas | | dnf | | | |
[SpringCup] E10 - Long Night | | 63:10 | 29 / 97 |
| |
[OCAD]Chaud Clapier sprint | | 7:12 | 57 / 160 |
| |
Babylon, Prolog | | 9:39 | 62 / 140 |
| |
[SpringCup] E9 - Night | | 22:26 | 31 / 127 |
| |
[SpringCup] E8 - Long Distance | | dnf | | | |
10Mila 2013 Leg 2 Short Night | | 26:26 | 49 / 118 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] | | 31:04 | 38 / 152 |
| |
[SpringCup] E7 - Forest Sprint | | dnf | | | |
[10Mila2013]Leg 1 | | 44:05 | 26 / 150 |
| |
[SpringCup] E5 - Forest Sprint | | 17:04 | 48 / 186 |
| |
[SpringCup] E4 - Long Distance | | dnf | | | |
[SpringCup] E3 - Middle Distance | | 34:58 | 68 / 175 |
| |
[OCAD]Test | | 10:56 | 42 / 143 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] | | 23:48 | 36 / 149 |
| |
[SpringCup] E2 - Middle Distance | | 30:43 | 33 / 179 |
| |
°CFEB 13E_4 | | 28:08 | 19 / 65 |
| |
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) | | 13:13 | 23 / 148 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E3] | | dnf | | | |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] | | 18:55 | 43 / 155 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] | | 18:29 | 36 / 192 |
| |
[OCAD]Jurock Park | | dnf | | | |
GrandForet Part3 | | 36:36 | 46 / 137 |
| |
[OCAD]Moutnain Legend Sprint | | 12:51 | 36 / 177 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Middle | | 35:38 | 56 / 178 |
| |
[OCAD]Näsinge Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Colomba_S Short | | 17:45 | 56 / 186 |
| |
| 2 | 11:00 | 13 / 260 |
| |
Vezzano Narran C Night Middle. | | 31:14 | 28 / 95 |
| |
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint | | 21:21 | 44 / 221 |
| |
Vezzano Naran SC Short Middle. | | 23:12 | 31 / 109 |
| |
Langeland - Middle day 1 | | 27:48 | 24 / 90 |
| |
Vezzano Naran SC | | 14:32 | 27 / 149 |
| |
[0CAD]Romap sprint | | 12:04 | 20 / 143 |
| |
[Forest de Pinus]E5 - Final | | 27:18 | 45 / 154 |
| |
[Forest de Pinus] E4 - Long | | 48:31 | 31 / 104 |
| |
[Forest de Pinus] E3 - Middle | | 30:26 | 54 / 166 |
| |
[SpringCup] E1 - Long Distance | | 74:29 | 43 / 135 |
| |
[Forest de Pinus] E2 - Sprint | | 14:05 | 55 / 165 |
| |
[Forest de Pinus] E1 - Sprint | | 15:30 | 84 / 204 |
| |
[SpringCup] Prologue | | 16:03 | 73 / 194 |
| |
Vezzano Naran C | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Lärkeskog Väst,Nightsprint | | 20:40 | 31 / 122 |
| |
Vezzano Naran | | 14:56 | 33 / 185 |
| |
[Quiaios] E4 - Long | | 54:25 | 43 / 106 |
| |
[Quiaios] E3 - Middle | | 32:19 | 57 / 169 |
| |
[Quiaios] E2 - Sprint | | 12:49 | 65 / 198 |
| |
[OCAD] Pedrogao, night | | 29:18 | 38 / 127 |
| |
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle | | 31:10 | 37 / 151 |
| |
Bordasee, Short 2 | | 19:41 | 49 / 154 |
| |
Bordasee, Short | | 22:40 | 58 / 147 |
| |
[OCAD] BAli Middle 2 | | 27:10 | 38 / 125 |
| |
[OCAD] Pedrogao, sprint | | 21:21 | 58 / 180 |
| |
Blumau, Short 3 | | 17:28 | 37 / 198 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 3 | | 28:21 | 42 / 160 |
| |
[OCAD]BAli - Controlpicking | | 19:23 | 67 / 214 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 2 | | 27:37 | 77 / 185 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle | | 29:13 | 59 / 204 |
| |
[OCAD]Källviken short 2 | | 19:34 | 47 / 156 |
| |
[OCAD]Källviken short 1 | | 12:37 | 40 / 178 |
| |
[OCAD]BAli Middle | | 27:12 | 86 / 175 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 4 | | 33:19 | 38 / 160 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, long | | 49:14 | 38 / 161 |
| |
[OCAD]BAli | | 9:19 | 53 / 142 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, middle | | 26:34 | 43 / 209 |
| |
Dallapet Night Sprint | | 14:49 | 19 / 142 |
| |
[OCAD]Sörby, NightSprint | | 12:30 | 50 / 157 |
| |
Lago Santo middle2 | | 22:49 | 29 / 107 |
| |
Lago Santo Middle | | 21:42 | 43 / 139 |
| |
Lago Santo Short2 | | 9:52 | 51 / 146 |
| |
Lago Santo Short1 | | 10:48 | 29 / 191 |
| |
Blumau, Middle 3 | | 32:48 | 28 / 135 |
| |
[OCAD]Finnbo middle | | 32:03 | 22 / 110 |
| |
Blumau, Short 2 | | 23:02 | 45 / 144 |
| |
[OCAD]Storico 3 | | 18:20 | 54 / 150 |
| |
[OCAD]Sörby - Forestsprint | | 11:20 | 35 / 183 |
| |
[OCAD]Finnbo short | | 24:17 | 38 / 170 |
| |
Blumau, Middle 2 | | 28:53 | 38 / 186 |
| |
[OCAD] Grib Skov, test | 2 | 9:34 | 98 / 181 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, long | 2 | 59:08 | 52 / 148 |
| |
[ocad]källviken sprint (forest) | | 22:42 | 78 / 144 |
| |
[Ocad] Porkkala III | 2 | dnf | | | |
Geri Vakarai East | | 24:15 | 70 / 144 |
| |
[OCAD] Porkkala II | 2 | 34:35 | 45 / 157 |
| |
[OCAD] Porkkala I | 2 | 21:53 | 88 / 246 |
| |
Castle made of Sand, Sprint | 2 | 16:43 | 72 / 234 |
| |
[OCAD]Kottorp, Longlegs | | 30:46 | 33 / 106 |
| |
Cross Field 3-Days E2 Sprint | | 13:54 | 17 / 96 |
| |
[OCAD]Kottorp 3-days E3 | 2 | 39:28 | 44 / 173 |
| |
[OCAD]Ladgrytet, Middle | | 22:46 | 27 / 175 |
| |
[OCAD]Ladgrytet, Sprint | | 16:23 | 42 / 208 |
| |
[OCAD]Flemma, Middle 2 | | 21:50 | 29 / 148 |
| |
[OCAD]Flemma, Sprint | | 12:57 | 68 / 197 |
| |
[OCAD]Flemma, Middle | | 26:15 | 28 / 169 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 6 | | 22:39 | 32 / 121 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 | | 32:39 | 47 / 139 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar, Middle | 2 | 29:15 | 48 / 168 |
| |
CFranky Tour 2, 6. Sprint | | 16:08 | 43 / 180 |
| |
CFranky Tour 2, 5. Short night | | 21:47 | 26 / 124 |
| |
CFranky Tour 2, 4. Middle | | 29:15 | 26 / 116 |
| |
(OCAD)SPRINT | 2 | 8:50 | 29 / 124 |
| |
[OCAD]Stendörren South - Long | 2 | 58:30 | 33 / 113 |
| |
[OCAD]Stendörren South - Middle | 2 | 32:43 | 89 / 218 |
| |
[OCAD] Guilhaumard, middle | 2 | 34:42 | 41 / 153 |
| |
[OCAD]Flemma - Long | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Guilhaumard, sprint | 2 | dnf | | | |
Vorab - Sprint | 2 | 15:01 | 63 / 233 |
| |
Vorab | 2 | 22:28 | 79 / 225 |
| |
(OCAD) Cavedine Night E2 | 2 | 14:00 | 34 / 174 |
| |
(OCAD)Borgarekullen middle | | 38:40 | 52 / 162 |
| |
[OCAD] Cornus, sprint | | 18:00 | 38 / 252 |
| |
(OCAD) Råryd night 1 | | 18:34 | 39 / 185 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle | 2 | dnf | | | |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E11 | 2 | 31:27 | 93 / 242 |
| |
[AutumnCup] La Pile, E10 | 2 | 19:43 | 80 / 295 |
| |
[ocad] Autumn Contours at Aydat | | dnf | | | |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E7 | 2 | 26:00 | 70 / 234 |
| |
CFranky Tour, 6. Sprint | 2 | 16:36 | 56 / 309 |
| |
[OCAD] Hofwald, Middle | | 22:37 | 87 / 198 |
| |
[OCAD]Idre - Middle (Hard) | | dnf | | | |
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 | | 27:43 | 71 / 190 |
| |
[OCAD] Blumau, Short | | 17:28 | 43 / 205 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Short | | 16:24 | 42 / 251 |
| |
[OCAD]Idre - Long | | 52:46 | 41 / 166 |
| |
[OCAD]Idre - Downhill Sprint | | 14:23 | 66 / 258 |
| |
[OCAD]Idre, Gränjesåsen - Middle | | 26:35 | 41 / 232 |
| |
[OL4an]Köttkulla Long | | dnf | | | |
(OCAD) Rokkefjella | | 13:05 | 59 / 224 |
| |
[OCAD] Real Blumau, middle | | 24:53 | 28 / 170 |
| |
[OL4an]Köttkulla Night Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Blumau, middle | | 26:05 | 39 / 171 |
| |
Catching Features Championship | | dnf | | | |
[JWOC2012] Izra, Middle Final A | | 34:26 | 47 / 189 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 | | 30:18 | 75 / 205 |
| |
JWOC 2013 | | 33:23 | 34 / 204 |
| |
[OCAD] Gesunda, night sprint | | 15:29 | 46 / 168 |
| |
[OCAD] Vilhosc, long | | 45:29 | 58 / 144 |
| |
[OCAD] Gesunda, middle | | 28:26 | 79 / 219 |
| |
JWOC 2009_Laghetto Welsperg | | 31:40 | 33 / 163 |
| |
Våxmossen Middle #4 | | 32:44 | 33 / 123 |
| |
NORT E2 women | | dnf | | | |
[ocad]Flemma Sprint #3 | | 21:21 | 19 / 154 |
| |
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 | | 22:36 | 20 / 111 |
| |
[ocad]Hemsjön Sprint #1 | | 18:47 | 70 / 176 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, long | | 64:59 | 33 / 130 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle | | 33:37 | 35 / 212 |
| |
NORT E2 middle | | 23:07 | 71 / 206 |
| |
czech middle | | 27:34 | 60 / 212 |
| |
Catching Features Championships | | 32:47 | 75 / 210 |
| |
Leppanmaa (again) | 2 | 39:05 | 71 / 209 |
| |
[OCAD] Valonsadero, Middle | | 19:46 | 40 / 178 |
| |
[OCAD] Valonsadero, Short | | 11:52 | 38 / 205 |
| |
Catching Features Championships | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Samobor open - night2 | | 26:21 | 21 / 106 |
| |
Samobor open - night | | 28:14 | 11 / 99 |
| |
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 | | 24:28 | 46 / 165 |
| |
[OCAD]Montagne de Bange, sprint1 | | 26:47 | 78 / 234 |
| |
[OCAD] Prépoulain, long | | 60:27 | 51 / 147 |
| |
[OCAD] Schöckl, Short | | 14:23 | 48 / 222 |
| |
[OCAD] Scolty, Short | | 20:20 | 85 / 198 |
| |
Forest Sprint | | 14:27 | 111 / 170 |
| |
[OCAD] Scolty, middle | | 37:34 | 47 / 201 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, long | | 76:58 | 52 / 158 |
| |
Test | | 13:54 | 50 / 175 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, sprint | | 11:56 | 63 / 245 |
| |
1ºChicken without head Trophy | | 14:20 | 51 / 206 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 25:22 | 53 / 232 |
| |
Brindisi Sprint | | 22:02 | 58 / 169 |
| |
Sinte-Mette Sprint | | 25:05 | 41 / 123 |
| |
Kunming short Sprint | | 13:13 | 20 / 136 |
| |
Ingalunda 2-days E2 | | 20:38 | 27 / 117 |
| |
(OCAD Høiås North sprint - Night | | 15:18 | 33 / 158 |
| |
Ingalunda 2-days E1 | | 19:23 | 29 / 134 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, sprint | | 18:35 | 66 / 207 |
| |
[OCAD] Lachat, sprint | | 14:16 | 51 / 217 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, sprint | | 14:10 | 76 / 199 |
| |
Night4fun | | 16:15 | 39 / 127 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, middle | | 26:48 | 53 / 172 |
| |
[OCAD]Foret de Charvette, middle | | 33:25 | 29 / 188 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | 2 | dnf | | | |
| 3 | 25:50 | 41 / 321 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E3 | | 18:15 | 45 / 162 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E2 | | 17:56 | 45 / 166 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E1 | | dnf | | | |
| 2 | 20:33 | 70 / 274 |
| |
1ª copa Sr U | | 21:22 | 25 / 92 |
| |
1ª copa SR P | | 15:14 | 21 / 129 |
| |
1ª copa SR F | | 14:35 | 42 / 157 |
| |
Swedish-Middle | | 34:17 | 29 / 200 |
| |
[OCAD] Siitama 2 | | 23:01 | 43 / 163 |
| |
Easy Sprint | | 9:34 | 26 / 151 |
| |
[OCAD] Siitama | | 22:05 | 36 / 198 |
| |
A run in the sun E 1 | | 26:45 | 41 / 151 |
| |
Sekotsuji | | 22:17 | 37 / 161 |
| |
Filler | | 30:51 | 34 / 164 |
| |
Sprint-cup E 5 | | 11:39 | 32 / 135 |
| |
| 2 | 9:22 | 2 / 171 |
| |
Sprint-cup E 4 | | 10:17 | 33 / 136 |
| |
Sprint-cup E 3 | | 11:36 | 42 / 139 |
| |
Sprint-cup E 2 | | 4:36 | 43 / 156 |
| |
Sprint-cup E 1 | | 11:35 | 49 / 175 |
| |
[OCAD] Foresta Umbra, middle | | 27:00 | 47 / 228 |
| |
[Rnd] Sprint | | 16:23 | 50 / 190 |
| |
[Rnd] Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy | | 24:43 | 52 / 205 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E13, Middle | | 24:27 | 52 / 145 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E10, Long | | 41:47 | 74 / 166 |
| |
[OCAD] Velo d'Astico | | 29:49 | 61 / 239 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 | | dnf | | | |
[OCAD] Euro Forest Sprint | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N | | 13:24 | 32 / 199 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle | | 22:33 | 41 / 213 |
| |
(ocad) Vieil Annecy 2 | | 11:27 | 62 / 240 |
| |
| 2 | 7:49 | 33 / 384 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 | | dnf | | | |
[E3] Vercors Cup | | 30:07 | 38 / 200 |
| |
[manual ocad] Summer Ski Slope | | 8:33 | 25 / 136 |
| |
??????? VAI SER | | 19:08 | 43 / 151 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E7, Night | | 32:02 | 27 / 122 |
| |
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint | | 13:35 | 47 / 204 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle | | 23:38 | 52 / 172 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Long | | 39:44 | 43 / 145 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short | | 16:42 | 56 / 209 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle | | 24:59 | 36 / 178 |
| |
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle | | 21:05 | 28 / 206 |
| |
[OCAD] Schöckel Top, Prolog | | 11:32 | 36 / 241 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante E12 | | 22:15 | 77 / 218 |
| |
[OCAD] La Stele E19 | 2 | 16:04 | 64 / 216 |
| |
[SpringCup] E21 - Middle | 2 | 25:37 | 65 / 225 |
| |
[SpringCup] E12 - Middle | 2 | dnf | | | |
[SpringCup] E10 - Sprint | 2 | 14:43 | 80 / 310 |
| |
[RndTemp] Shortdist night | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Mt. Laurie | | 17:00 | 78 / 250 |
| |
(OCAD) Laghi de lama E2 | | 19:24 | 21 / 136 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 | 2 | 17:56 | 74 / 254 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 | | 24:40 | 62 / 195 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E3 | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Idre Fjäll, E2 | 2 | dnf | | | |
(OCAD) Laghi de lama - Test | | 11:22 | 53 / 191 |
| |
Port el Cuero [Sprint] | 2 | 16:15 | 62 / 288 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | 2 | 22:25 | 43 / 297 |
| |
Giro d'Italia - Stage 8 | | dnf | | | |
Teisko Sprint 1 | | 11:16 | 92 / 178 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 | | dnf | | | |
| 2 | 18:53 | 46 / 281 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E1 | | 26:59 | 88 / 208 |
| |
Shortdist night #2 | | 12:49 | 42 / 140 |
| |
Shortdist night | | 15:09 | 59 / 172 |
| |
Høiås North stage3-middle(night) | | 26:32 | 39 / 139 |
| |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 16:34 | 102 / 240 |
| |
Høiås north stage 1 - Long | | 40:11 | 54 / 182 |
| |
Giro d'Italia - Stage 6 | | 34:57 | 36 / 127 |
| |
Fantasy Winter Race | | 26:15 | 37 / 158 |
| |
Giro d'Italia - Stage 5 | | dnf | | | |
Giro d'Italia - Stage 4 | | 23:47 | 26 / 193 |
| |
Giro d'Italia - Stage 3 | | 25:22 | 42 / 185 |
| |
[OCAD]Gesunda Long | | 97:10 | 25 / 124 |
| |
[OCAD]Gesunda Middle | | 35:05 | 36 / 218 |
| |
Giro d'Italia - Stage 2 | | dnf | | | |
| 2 | 27:48 | 31 / 195 |
| |
Giro D'Italia - Stage 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Bordasee, Middel 2 | | 28:10 | 20 / 156 |
| |
[OCAD] Graddy, Middle | | 26:24 | 31 / 129 |
| |
Remake Steinbruch | | dnf | | | |
One Leg Wonder Fusine | | 9:24 | 23 / 136 |
| |
[RndTemp] Martinb | | 14:50 | 72 / 216 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | 21:52 | 48 / 240 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 61:19 | 45 / 177 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle | | 28:55 | 38 / 139 |
| |
[OCAD] Bordasee, Sprint | | 13:14 | 25 / 186 |
| |
| 2 | 12:14 | 25 / 248 |
| |
Quickmade map-shortened midde 2 | | 18:04 | 35 / 165 |
| |
(FANTASY) middle E1? | | 21:55 | 52 / 172 |
| |
[Fantasy] Unnamed | | 23:54 | 87 / 191 |
| |
Quickmade map - shortened middle | | 23:25 | 86 / 212 |
| |
[Fantasy] Contour Night | | 24:36 | 37 / 139 |
| |
[RndTemp] Everetthamb | | 42:04 | 41 / 146 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, multi'O | | 34:24 | 33 / 172 |
| |
[OCAD]Monte Amiata | | 27:35 | 49 / 112 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 | | 20:58 | 43 / 223 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb Night | | 23:14 | 54 / 148 |
| |
Dzikie Weze | | dnf | | | |
[RndTemp] Cambridgeb | | 22:31 | 92 / 207 |
| |
[OCAD] Altopiano, middle 3 | | 19:38 | 74 / 228 |
| |
Bradbury's Race Long | | 44:01 | 52 / 136 |
| |
Bradbury's Race | | 21:27 | 32 / 188 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 | | 21:28 | 58 / 238 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle | | 30:23 | 57 / 235 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 28:39 | 47 / 316 |
| |
Skollenborg E2 Night | | 21:59 | 41 / 138 |
| |
Åktatorpet Middle | | 24:24 | 50 / 154 |
| |
[OCAD] Contour'O, short middle | | dnf | | | |
| 2 | 26:21 | 58 / 257 |
| |
Rokke map-part 2 E2 | | 25:32 | 48 / 182 |
| |
[OCAD]Pregrize E4 | | 29:38 | 51 / 177 |
| |
[OCAD]San Giovanni Contour-O | | 62:40 | 21 / 104 |
| |
[ocad] taiwashrine 6 realnight | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 42:12 | 29 / 107 |
| |
[ocad] taiwashrine 5 night | 2 | dnf | | | |
| 3 | 19:39 | 43 / 139 |
| |
[ocad] taiwashrine 4 somanyctrls | 2 | 15:49 | 35 / 215 |
| |
Christmas Special | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Rokke map-part 2 | | 28:04 | 54 / 190 |
| |
[ocad] taiwashrine 3 long | 2 | dnf | | | |
[ocad] taiwashrine 2 middle | 2 | 15:10 | 15 / 259 |
| |
[ocad] Taiwashrine 1 downhill | 2 | 8:54 | 47 / 308 |
| |
[OCAD]Pregrize E3 | | 46:11 | 57 / 195 |
| |
(ocad) St-Agnan-En-Vercors | | 34:06 | 44 / 172 |
| |
[OCAD]Pregrize E2 | | 41:56 | 67 / 208 |
| |
[OCAD] Pregrize E1 | | 24:41 | 73 / 294 |
| |
Holt | | 17:28 | 60 / 239 |
| |
Kampersvik E2 | | 14:01 | 78 / 202 |
| |
0ltrebrenta | | 38:22 | 38 / 144 |
| |
Kampersvik sprint | | 10:56 | 60 / 240 |
| |
| 2 | 9:08 | 28 / 372 |
| |
GMOK advent calendar race | | 34:46 | 54 / 199 |
| |
Cansiglio by night | | 13:13 | 52 / 129 |
| |
One-Leg-Wonders 11 | | dnf | | | |
Relocation @Surebridge | | 6:14 | 32 / 168 |
| |
TEST | | 5:30 | 44 / 144 |
| |
| 2 | 4:42 | 4 / 238 |
| |
Rokke 2 | | 28:44 | 60 / 159 |
| |
Old modified rocad - 3 | | 26:37 | 55 / 184 |
| |
Crosetta Sprint sample sprint | | 16:10 | 46 / 199 |
| |
Rokke | | dnf | | | |
| 2 | 13:59 | 51 / 240 |
| |
Vorab-Challange | | 16:06 | 133 / 253 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 14:47 | 144 / 357 |
| |
Contour-O | | 29:52 | 37 / 173 |
| |
North Canobieton Township | | dnf | | | |
Old rocad modified - 2 | | 26:25 | 47 / 177 |
| |
Jerash Sprint | | 24:46 | 18 / 159 |
| |
Terelckie prudy SKI-O day 2 | | 34:35 | 39 / 133 |
| |
Crni Graben Middle | | 28:51 | 31 / 130 |
| |
Crni Graben Sprint | | 16:20 | 54 / 196 |
| |
STB Fantasy | | dnf | | | |
| 2 | 45:46 | 54 / 200 |
| |
Mo middle | | 21:54 | 32 / 145 |
| |
Terleckie Ski - O day 1 | | 28:39 | 61 / 181 |
| |
[OCAD] Le Semnoz, middle | | 21:27 | 41 / 183 |
| |
Random place day 2 middle | | 26:07 | 39 / 137 |
| |
San Pippo 2 | | 27:38 | 25 / 110 |
| |
OCAD Just a random place -middle | | 30:27 | 33 / 127 |
| |
San Pippo | | 34:24 | 56 / 147 |
| |
Monteret Easy Sprint | | 11:38 | 80 / 170 |
| |
STB Promo - Sprint (Right) | | 17:14 | 66 / 177 |
| |
STB Promo - Sprint | | 21:14 | 37 / 161 |
| |
STB Promo - Sprint (Night) | | 15:44 | 35 / 138 |
| |
Old modified Rocad | | 40:42 | 50 / 155 |
| |
STB Promo Middle (Night) | | 24:49 | 25 / 94 |
| |
STB Promo - Middle | | 36:47 | 41 / 139 |
| |
Schiltwald3 | | 22:13 | 36 / 127 |
| |
HE Lumbreras (La Rioja) | | dnf | | | |
Model Event Lumbreras (La Rioja) | | 8:38 | 50 / 209 |
| |
Schiltwald2 | | dnf | | | |
Schiltwald | | 24:00 | 18 / 138 |
| |
Brünnelichrüz | | 30:52 | 36 / 156 |
| |
quickmademap | | 21:26 | 44 / 190 |
| |
[OCAD] Long 1 (good runnability) | | 56:33 | 22 / 119 |
| |
[OCAD] Sprint 1 (Forest) | | 17:33 | 84 / 229 |
| |
Foppa-Challenge | | 14:20 | 92 / 249 |
| |
Langelandsfjellet - Day 2 middle | | 49:47 | 58 / 152 |
| |
[OCAD] Middle 4 | | 26:52 | 43 / 141 |
| |
[OCAD] Middle 3 | | 23:28 | 23 / 166 |
| |
[OCAD]Highland 3 night | | 36:03 | 48 / 119 |
| |
[OCAD] Middle 2 | | 22:42 | 43 / 170 |
| |
[OCAD] Middle 1 | | 28:24 | 47 / 188 |
| |
(ocad) Hjerteråsen night 2 | | 36:54 | 9 / 91 |
| |
(ocad) Hjerteråsen night | | 18:56 | 20 / 127 |
| |
Langelandsfjellet - Middle | | 34:54 | 56 / 174 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun south night | | 32:55 | 29 / 127 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Nynäs middle 1 | | 31:30 | 30 / 249 |
| |
Waste of time | | 1:13 | 91 / 162 |
| |
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 | | 23:59 | 76 / 202 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun night (right) | | 24:04 | 16 / 119 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun night | | 22:35 | 48 / 134 |
| |
[OCAD]Limanowa Cup | | 65:45 | 30 / 132 |
| |
[ocad] EC08 sprint2 | 2 | 9:16 | 57 / 228 |
| |
[ocad] EC08 sprint1 | 2 | 6:41 | 77 / 341 |
| |
(ocad) Faron Est | | dnf | | | |
Sandy ground | | 51:05 | 60 / 168 |
| |
[ocad] äktatorpet2 | 2 | 24:14 | 48 / 280 |
| |
[ocad] äktatorpet1 | 2 | 13:29 | 38 / 320 |
| |
[rocad] Junne | | 45:10 | 79 / 187 |
| |
[ocad] Kooyoora Night Middle | | 30:50 | 42 / 171 |
| |
(ocad) Faron Nord | | 40:24 | 72 / 217 |
| |
[OCAD]Halloween! | | 27:51 | 76 / 283 |
| |
| 2 | 20:23 | 32 / 403 |
| |
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget | | 26:43 | 109 / 224 |
| |
[OCAD] Fantasy middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 | | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 | | 15:44 | 66 / 218 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 | | 33:57 | 50 / 195 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 | | 24:59 | 67 / 249 |
| |
Rokkeveien | 2 | dnf | | | |
| 3 | 21:14 | 58 / 155 |
| |
Test Day2 | | 21:13 | 23 / 74 |
| |
Test Day1 | | 13:25 | 35 / 116 |
| |
konrads gamle endetarm 3 | | dnf | | | |
NOLAN CUP. Day 1 | | 11:27 | 90 / 127 |
| |
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint | | 18:39 | 62 / 177 |
| |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | | 24:09 | 84 / 182 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #2 | | 31:41 | 34 / 128 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 | | 18:23 | 54 / 206 |
| |
An test map | | 27:44 | 45 / 95 |
| |
[OCAD] Schöckl, Model Event | | 5:54 | 53 / 162 |
| |
An OL4 sneak peak | | 12:32 | 53 / 154 |
| |
konrads gamle endetarm 2 | | 16:29 | 39 / 149 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | | 21:55 | 54 / 198 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | 2 | 36:10 | 57 / 226 |
| |
Enjoy Day 3 The final | 2 | 16:45 | 69 / 188 |
| |
Enjoy Day 2 | 2 | 18:48 | 81 / 218 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Enjoy Day 1 | 2 | 19:52 | 84 / 185 |
| |
[OCAD] Surbridge Mountain Long | | 96:22 | 48 / 123 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long | | 62:43 | 79 / 150 |
| |
[OCAD] Lammhult, sprint | | 18:04 | 97 / 230 |
| |
[OCAD] Aydat E13 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Västersjön night middle | | 27:00 | 36 / 122 |
| |
[OCAD] Västersjön night sprint 2 | | 18:10 | 39 / 123 |
| |
[OCAD] Västersjön, night sprint | | 16:58 | 67 / 140 |
| |
Tulluan short | | 13:50 | 59 / 189 |
| |
city middle | | 30:10 | 48 / 147 |
| |
[OCAD] Aydat E12 | | 36:03 | 70 / 167 |
| |
[OCAD] Aydat Centre E11 | | 16:23 | 48 / 185 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 | | 33:11 | 61 / 168 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Night | | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E7 | | 18:00 | 31 / 132 |
| |
[OCAD] Pian Alba E6 | | 16:00 | 36 / 151 |
| |
[OCAD] Pian Alba E5 | | 20:54 | 57 / 157 |
| |
[OCAD] Pian Alba E4 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E3 | | 15:44 | 38 / 160 |
| |
[OCAD] Pian Alba E2 | | 20:34 | 38 / 167 |
| |
[OCAD] Pian Alba E1 | | 21:22 | 46 / 203 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final | 2 | 25:26 | 89 / 228 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 | | 21:38 | 87 / 151 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 | | 21:11 | 94 / 190 |
| |
[OCAD] Härkävuori - Night | | 61:58 | 59 / 125 |
| |
OL4tour Mörtsjön | | 23:51 | 77 / 216 |
| |
[OCAD] Irbene N Night | | dnf | | | |
[OCAD] Irbene N Long | | 54:34 | 70 / 154 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 18:29 | 135 / 197 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Irbene N Night Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Irbene N Middle | | 34:34 | 102 / 201 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Rankås Sprint | | 19:28 | 101 / 221 |
| |
[OCAD] Aydat E10 | | 32:59 | 49 / 128 |
| |
[OCAD] Aydat E9 | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E8 | | dnf | | | |
| 2 | 14:02 | 59 / 308 |
| |
(ocad) La Quillane | | 34:49 | 71 / 188 |
| |
[ocad] JEC Sprint 3 | 2 | 8:03 | 34 / 200 |
| |
[ocad] JEC Sprint 2 | 2 | 8:21 | 41 / 226 |
| |
[ocad] JEC Sprint 1 | 2 | 8:25 | 28 / 351 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 36:47 | 102 / 242 |
| |
[rnd] E6 Frankys Alm | | 22:47 | 32 / 140 |
| |
[OCAD] Torana, Sprint | | 16:34 | 57 / 163 |
| |
WOC 2014 Millegrobbe I | | 36:19 | 65 / 228 |
| |
Predgrize Model Event | | 12:16 | 48 / 191 |
| |
[OCAD] Herbouilly Sud, long | | dnf | | | |
[rnd] E3 Frankonia | | 23:22 | 74 / 162 |
| |
SASP | 2 | 38:31 | 42 / 223 |
| |
(OCAD) Buraunet | | 27:34 | 68 / 177 |
| |
[rnd] E1 Marshallwood | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E7 | | 28:19 | 46 / 211 |
| |
[OCAD] Aydat E6 | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E5 | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E4 | | dnf | | | |
Sprint | | 15:57 | 66 / 179 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E3 | | 47:53 | 44 / 162 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 | | 27:03 | 57 / 238 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 30:16 | 59 / 215 |
| |
[JWOC2011] Middle Final M20 | | 38:51 | 82 / 255 |
| |
[OCAD] Sega di Ala, Sprint | | 17:14 | 49 / 234 |
| |
[OCAD] Mount Kooyoora, middle | | 26:02 | 91 / 252 |
| |
Shortdist | | 11:41 | 41 / 143 |
| |
[OCAD] Portugal Contours E2 | | 29:47 | 22 / 111 |
| |
[OCAD] Portugal Contours E1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[E3]Hageno Kalnas - Middle | | 25:46 | 28 / 147 |
| |
[E2]Hageno Kalnas - Night | | 35:11 | 32 / 84 |
| |
[OCAD] San Giovanni- Final | | 32:34 | 40 / 157 |
| |
[E1]Hageno kalnas - sprint | | 15:07 | 55 / 191 |
| |
[OCAD]San Giovanni contour-E2 | 2 | dnf | | | |
[OCAD]San Giovanni - E1 | | 22:37 | 55 / 209 |
| |
[Rnd] Arling Valley | | 13:55 | 69 / 175 |
| |
Takt - Night Sprint 2 | | 15:36 | 41 / 139 |
| |
Takt - Night Sprint 1 | | 15:19 | 38 / 180 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint Final | | 23:06 | 71 / 201 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint | | 16:35 | 64 / 257 |
| |
[OCAD]Valonsadero, Sprint 2 | | dnf | | | |
| 2 | 21:53 | 127 / 329 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD]Valonsadero, middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Valonsadero, middle | | dnf | | | |
[OCAD]Valonsadero, Sprint | | 14:14 | 46 / 220 |
| |
[OCAD]Revard, middle 2 | | 25:09 | 51 / 172 |
| |
[OCAD]Revard, middle | | dnf | | | |
[OCAD] La Montagne de Bange E4 | | 24:23 | 66 / 233 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E3 | | dnf | | | |
[OCAD] La Montagne de Bange E2 | 2 | 55:52 | 53 / 196 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 | 2 | 37:03 | 136 / 293 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 | 2 | 36:54 | 91 / 361 |
| |
Joulumae II | | 39:34 | 46 / 157 |
| |
Joulumae I | | 19:01 | 75 / 266 |
| |
Middle Alpine | | dnf | | | |
Vealos | 2 | 37:38 | 107 / 255 |
| |
middle | 2 | 30:48 | 70 / 206 |
| |
[E2] Herbouilly, night | | 21:09 | 44 / 183 |
| |
Herbouilly | | dnf | | | |
Sörby final Slump-O | 2 | dnf | | | |
Sörby 26 Middle | 2 | 25:56 | 135 / 326 |
| |
Sprint-O -Irish Style! | | 21:52 | 53 / 212 |
| |
mysig bana:) | | 20:52 | 60 / 131 |
| |
Correncon Tour - Stage 7 | | dnf | | | |
Sörby 24 Middle | | 25:28 | 82 / 206 |
| |
Summertour E3 -Tjakkeli- | | dnf | | | |
Sääkelä | | 31:46 | 69 / 217 |
| |
WOC 2003! Moscow Compass | | 14:03 | 38 / 138 |
| |
Slopeing | | dnf | | | |
[OCAD] Surebridge Mountain E4 | | dnf | | | |
Sörby23 Sprint | | 11:35 | 88 / 208 |
| |
Sörby21 Middle | | 20:55 | 77 / 170 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E1 | | 31:31 | 70 / 210 |
| |
Sörby 20 middle | 2 | dnf | | | |
Correncon Tour - Stage 1 | | 27:09 | 68 / 203 |
| |
Mimizan #1 | | 23:20 | 81 / 201 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 1 | | dnf | | | |
Rnd_temp 1.3k | | 19:43 | 78 / 204 |
| |
[OCAD]La Glacière, Sprint | 2 | dnf | | | |
Ekeby 17 Sprint | | 16:01 | 137 / 272 |
| |
Ekeby 15 Middle | 2 | 26:51 | 137 / 340 |
| |
Ekeby 14 Night Sprint | | 21:39 | 71 / 193 |
| |
Ekeby12 Middle | | 18:59 | 68 / 263 |
| |
Ekeby11 Corridor-O Night | | dnf | | | |
Spring Tour Stage 2 | | 34:13 | 45 / 192 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle | | 16:25 | 58 / 226 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint | | 15:29 | 130 / 272 |
| |
Hagnesta10 Sprint | | 17:03 | 103 / 248 |
| |
[OCAD] Småland, Middle | | 32:24 | 120 / 246 |
| |
[OCAD] Småland, Night Sprint | | 18:46 | 74 / 202 |
| |
(FUN)Walking on the Moon (OK) | | 13:30 | 34 / 193 |
| |
[LabRun] Sector E | | dnf | | | |
Hagnesta7 Corridor-O | | 19:18 | 41 / 180 |
| |
[OCAD] WUOC 2010, Contour-O | | dnf | | | |
crazyisland-remade | | dnf | | | |
Hagnesta 3 Middle Night | | 27:35 | 50 / 191 |
| |
SlumpSprint | | 18:22 | 77 / 237 |
| |
SlumpPrologue | | 17:58 | 37 / 223 |
| |
[OCAD]Hagnesta Long | | 37:49 | 82 / 249 |
| |
[OCAD]Hagnesta Sprint | | 19:13 | 91 / 324 |
| |
Holmvassnatten 2 | | 30:10 | 98 / 222 |
| |
Holmvassnatten - Prologue | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni Finale | | 52:19 | 67 / 176 |
| |
FIN 5 - 1998 | | dnf | | | |
HHerbernheia 2011 (right one!!!) | | 28:58 | 84 / 278 |
| |
Brignoles 03 | | 23:13 | 71 / 293 |
| |
Sprint | | 27:50 | 84 / 204 |
| |
Bunketorp Ski-O Middle | | dnf | | | |
Sprint 0.8 KM | | 7:43 | 62 / 213 |
| |
Winter Games 2011 [Long] | | 36:03 | 22 / 142 |
| |
Winter Games 2011 [Sprint] | | 11:36 | 38 / 188 |
| |
Winter Games [Middle] | | 23:36 | 40 / 213 |
| |
Winter Games 2011 [Prolog] | | 8:18 | 51 / 159 |
| |
Winter Games [Prolog] | | 8:05 | 32 / 204 |
| |
Brignoles 02 | | dnf | | | |
Brignoles 01 | | dnf | | | |
short - nybro | | 14:54 | 46 / 252 |
| |
Spring Cup CF Night BONUS | | 17:03 | 40 / 206 |
| |
Swiss O Week - E1 | | 21:03 | 33 / 251 |
| |
Spring Cup CF Day | | 16:43 | 88 / 292 |
| |
Spring Cup CF Night | | 15:28 | 66 / 228 |
| |
Herbernheia Long | | 42:25 | 90 / 210 |
| |
Tallberget Ski-O | | 35:46 | 76 / 252 |
| |
Herbernheia Cahllange | | 18:44 | 106 / 244 |
| |
Trondheimrace | | 24:02 | 92 / 278 |
| |
Swiss O Week - E6 | | 15:51 | 48 / 234 |
| |
Swiss O Week E3 | | 21:53 | 73 / 228 |
| |
Door 11 - PortU | | 27:43 | 76 / 211 |
| |
Dorr 9 - PortU | | 19:01 | 85 / 248 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 5 | | 43:31 | 33 / 102 |
| |
Door 6 | | dnf | | | |
Middle Fantasy | | 20:26 | 56 / 169 |
| |
Ryssberget Winter Tour | | dnf | | | |
Brignoles - Night urban sprint | | 8:36 | 41 / 239 |
| |
Door 10 - Jaanankallio 2 | | 29:06 | 49 / 212 |
| |
Door 4 - Jaanankallio | | 45:55 | 37 / 145 |
| |
door 8 | | 18:55 | 48 / 234 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 5 | | 29:29 | 42 / 123 |
| |
Door 3 - Forvie | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Slope run [OCAD] | | dnf | | | |
Door 2 - Valey | 2 | 44:56 | 63 / 161 |
| |
Door 1 - Urtgicla | | 31:15 | 57 / 155 |
| |
Smedley - Middle | | 37:01 | 39 / 161 |
| |
Maraetotara - Sprint | | 17:28 | 43 / 223 |
| |
[OCAD]Nynäs Long | | 31:57 | 43 / 158 |
| |
Old Dogtrack Sprint | 2 | 13:02 | 85 / 252 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 3 | | 23:13 | 37 / 172 |
| |
Downhill sprint | | 14:01 | 43 / 189 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Night | | 11:55 | 31 / 131 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 3 | | 13:17 | 67 / 220 |
| |
| 2 | 13:40 | 128 / 319 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | 27:30 | 21 / 136 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 2 | | 47:13 | 68 / 158 |
| |
[OL4an tour] E17 Piskeflöde | | 24:32 | 45 / 190 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 1 | 2 | dnf | | | |
[OL4an tour]E15 Flinshult | | dnf | | | |
[OL4an tour]E14 Flinshult | | 27:58 | 42 / 201 |
| |
SprintPastu | | 27:49 | 42 / 141 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 | | 22:16 | 46 / 198 |
| |
[OCAD] San Giovanni Prologue | | 8:11 | 78 / 255 |
| |
[OCAD]Amazing! long/night | 2 | dnf | | | |
[OL4an Tour] Lagga/Östuna 2 | | 16:41 | 35 / 155 |
| |
[OL4an tour]Rusia 3 Middle | | 27:16 | 41 / 158 |
| |
[OL4an tour]Rusia 2 night short | | 15:52 | 31 / 143 |
| |
[Ocad] Venice | | dnf | | | |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | 31:59 | 29 / 155 |
| |
[OL4an tour]Sälen | | 34:13 | 47 / 180 |
| |
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 | | 14:37 | 48 / 190 |
| |
sweet comp. Night (hard) | | dnf | | | |
[OCAD]Nynäs Middle | | 19:54 | 45 / 194 |
| |
Map | | 16:02 | 58 / 167 |
| |
[OL4an tour]Rusia 1 Long | | 44:41 | 28 / 143 |
| |
[OL4an tour]Goodspring MT Middle | | 22:07 | 40 / 182 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh | | 33:45 | 57 / 128 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day | | dnf | | | |
| 2 | 18:01 | 64 / 278 |
| |
(ocad)- färsk; Prolog | | 18:40 | 34 / 201 |
| |
The Gardens Tale Intro | | 27:37 | 43 / 168 |
| |
crazyisland | | 22:49 | 39 / 221 |
| |
blåbærmåsan by night | | 22:00 | 31 / 135 |
| |
Forest sprint 2 | | 19:41 | 51 / 186 |
| |
blåbærmåsan | | 34:39 | 38 / 184 |
| |
Another map | | 24:05 | 49 / 111 |
| |
Forest sprint | | 17:19 | 46 / 221 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Long | | 50:53 | 78 / 231 |
| |
Testudinella | | 28:04 | 43 / 98 |
| |
Sprintn | | 15:14 | 62 / 160 |
| |
Sippola | | 31:36 | 61 / 210 |
| |
Halloween Map | | 6:36 | 50 / 180 |
| |
Øya | | 7:56 | 58 / 178 |
| |
FOREST/CITY/GARDEN -sprint | | 19:30 | 51 / 200 |
| |
[OCAD] Rehvalahti, middle | | 27:02 | 64 / 170 |
| |
SundayCOMP -NIGHT | | dnf | | | |
SaturdayCOMP | | 16:10 | 22 / 203 |
| |
FridayCOMP Prologue | | 10:56 | 39 / 206 |
| |
Circles | | 12:49 | 98 / 178 |
| |
[OCAD] Marchrace | | 15:37 | 67 / 215 |
| |
Oskarshamn Night Short 2 | | 18:53 | 36 / 99 |
| |
Oskarshamn Night Short 1 | | dnf | | | |
[ocad] Homysud4 NIGHT Version | | 28:58 | 12 / 81 |
| |
[ocad] Homysud3 | | 24:42 | 43 / 143 |
| |
Sprint | | 13:23 | 91 / 205 |
| |
Sprint Ingalunda City. | | 14:45 | 40 / 112 |
| |
Lepanmaa Night | | 55:07 | 38 / 123 |
| |
[Fantasy cup] E2 Sprint | | 16:37 | 77 / 169 |
| |
[Fantasy cup] E1 Middle | | 20:33 | 28 / 118 |
| |
Lac Mariet VI | | 26:20 | 32 / 139 |
| |
Quick sprint :q | | dnf | | | |
| 2 | 18:17 | 63 / 175 |
| |
[Ocad] Nynäs middle | | 18:14 | 56 / 178 |
| |
Bo-kartan (ocad) - prologe | | 22:53 | 35 / 159 |
| |
Random sprint | | 16:52 | 64 / 116 |
| |
Ojer 2.0 Night | | dnf | | | |
Ojer 2.0 Middle | | dnf | | | |
Lac Mariet V | | 34:34 | 49 / 138 |
| |
Random Sprint 2 | | 10:14 | 49 / 142 |
| |
Sprint | | 8:15 | 40 / 128 |
| |
Rassonwood | | 12:56 | 37 / 134 |
| |
Random Sprint | | 6:39 | 62 / 165 |
| |
Idre Vinter Comp 2 Downhill | | 13:08 | 19 / 153 |
| |
Weekend-Sprint | | 17:47 | 31 / 146 |
| |
Neaton-Islands day 4 | | 30:52 | 30 / 113 |
| |
Neaton-Islands day 3 | | 22:58 | 36 / 104 |
| |
Night! focus | | 21:20 | 34 / 88 |
| |
[HS-Tour] E8 Skummeslöv - Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[HS-Tour] E6 Skummeslöv Night | | 26:35 | 33 / 124 |
| |
[HS-Tour] E5 Holmåsa - Middle | | dnf | | | |
| 2 | 25:46 | 53 / 234 |
| |
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 18:04 | 86 / 292 |
| |
[HS-Tour] E3 Holmåsa - Night | | dnf | | | |
| 2 | 43:52 | 40 / 153 |
| |
[HS-Tour] E2 Skummeslöv - Long | | 53:56 | 34 / 162 |
| |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | | 20:24 | 74 / 227 |
| |
| 2 | 17:25 | 54 / 307 |
| |
Ocad Stubbmodalen | | 18:47 | 38 / 142 |
| |
Ocad Selbuskogen | | 20:36 | 29 / 148 |
| |
middle! focus | | 32:42 | 29 / 125 |
| |
[Fantasy] Junne E2 | | 34:53 | 41 / 122 |
| |
Neaton-Islands day 2 | | 7:59 | 45 / 149 |
| |
Idre Vinter Comp | | 16:50 | 26 / 183 |
| |
[Fantasy] Junne E1 | | 40:35 | 68 / 161 |
| |
Sprint-OL day 3/3 | | 16:58 | 68 / 160 |
| |
Sprint-OL day 2/3 | | 11:28 | 29 / 172 |
| |
Sprint-OL Day 1/3 | | 12:32 | 66 / 245 |
| |
Neaton-Islands day 1 | | 18:14 | 62 / 169 |
| |
Oshow | | 12:36 | 19 / 128 |
| |
Lac Mariet, night | | 25:01 | 34 / 110 |
| |
Lac Mariet III | | 23:31 | 58 / 182 |
| |
[OCAD] Kjölen | | 26:45 | 62 / 239 |
| |
Lac Mariet II | | 33:01 | 68 / 173 |
| |
Lac Mariet [ocad] | | 14:50 | 114 / 249 |
| |
Butlerwick day 1 | | 13:00 | 22 / 125 |
| |
[OCAD] Saskatchewan | | 58:38 | 27 / 157 |
| |
Lago Santo - E2 | | 34:12 | 25 / 129 |
| |
pour bubu | | 18:35 | 112 / 145 |
| |
Hamp | | 23:42 | 43 / 142 |
| |
Home Run | | 24:44 | 74 / 165 |
| |
no name | | 7:01 | 31 / 123 |
| |
Col_du_Marchairuz | | 41:30 | 81 / 161 |
| |
[Day] Asaklitt 3,2 km | | 30:29 | 69 / 179 |
| |
[Day] Asaklitt 2,2 km | | 23:52 | 65 / 185 |
| |
[Day] Asaklitt 1,8 km | | 12:51 | 92 / 265 |
| |
Asaklitt E 3 NIGHT | | dnf | | | |
Lago Santo - E1 | | 15:42 | 90 / 167 |
| |
Asaklitt E 2 NIGHT | | 31:04 | 41 / 135 |
| |
[ocd] Homysud 2 | | 24:35 | 26 / 185 |
| |
Lago Santo - Prologue | | 19:28 | 67 / 214 |
| |
Asaklitt E 1 NIGHT | | 18:07 | 43 / 168 |
| |
Orient Show | | 16:50 | 54 / 197 |
| |
CoastRace -day2 Sprint | | 15:32 | 45 / 139 |
| |
Sprint cup final | | 19:02 | 46 / 109 |
| |
Sprint cup 2 | | 12:08 | 32 / 132 |
| |
Sprint cup 1 | | 15:13 | 28 / 150 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 2 Barricata | | 40:05 | 67 / 155 |
| |
(ITA-TOUR) Prolog SGONICO | | 18:48 | 84 / 258 |
| |
[Ultima] Pavia Leste E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Highland night | | 21:42 | 23 / 144 |
| |
[OCAD] E5 Lunsen, Night Bonus | | 34:33 | 24 / 107 |
| |
[OCAD] E4 Lunsen, Middle Final | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] E2 Lunsen, Middle | | 25:57 | 69 / 181 |
| |
[OCAD] E1 Lunsen, Prolog | | 15:14 | 67 / 241 |
| |
(OCAD)norr-middle | | 23:08 | 42 / 156 |
| |
4-stage Japan Stage.4 | | dnf | | | |
4-stage Japan Stage.3 | | 21:27 | 37 / 107 |
| |
(ocad)Lucomagno1 Night | | 15:14 | 24 / 135 |
| |
PasturSprint | | 15:45 | 50 / 150 |
| |
(Ocad) ~ [OlsenSchive] | | 14:53 | 72 / 233 |
| |
Middle | | 19:33 | 40 / 171 |
| |
Alstad - Long Sprint | | 27:15 | 21 / 129 |
| |
[OCAD] Night middle | | 33:53 | 22 / 111 |
| |
3-Days Stage 3 Middle | | 25:23 | 21 / 89 |
| |
3-Days Stage 2 - Longdistance | | dnf | | | |
3-Days - Middle | | 27:57 | 38 / 107 |
| |
East terrain | | 17:21 | 34 / 118 |
| |
[random] Boylston short/middle | | dnf | | | |
[RANDOM] Summer randoms #1 | | 30:12 | 43 / 101 |
| |
sprint | | 25:29 | 58 / 139 |
| |
[random] Björkbergen short | | dnf | | | |
[random] Bristol Short | | 20:30 | 39 / 137 |
| |
Another rnd-Template | | 12:21 | 28 / 146 |
| |
[ocad]Homysud | | 15:00 | 32 / 192 |
| |
2k Short | | 15:33 | 56 / 186 |
| |
Fårup Skov sprint | | 19:13 | 65 / 166 |
| |
Nygrund 2.0 - Long | | 43:11 | 63 / 128 |
| |
Nygrund 1.0 - Night | | 19:35 | 65 / 136 |
| |
Nygrund 1.0 - Middle | | 24:52 | 85 / 206 |
| |
Volzhskie prostory | | 18:30 | 42 / 158 |
| |
1.7k Short | | 14:54 | 77 / 188 |
| |
Kolmården forest sprint | | 20:55 | 74 / 215 |
| |
Lerbæk | | 35:33 | 87 / 145 |
| |
Easy with that egg Sprint | | 21:26 | 107 / 241 |
| |
Pour le VSO | | 24:11 | 45 / 79 |
| |
Pour Oeil de lynx | | 21:40 | 42 / 97 |
| |
Pour Bu² | | 17:31 | 75 / 117 |
| |
Pour jean 1 | | 13:13 | 35 / 140 |
| |
(OCAD) Hole-y Hell | | 23:20 | 18 / 180 |
| |
(OCAD) Civezzano 2 | | 78:25 | 48 / 153 |
| |
1.6k Short | | 12:33 | 46 / 233 |
| |
SchoolSprint | | 18:04 | 66 / 190 |
| |
NAOC Model | | 30:03 | 73 / 232 |
| |
desert desert 2 | | 21:42 | 71 / 163 |
| |
(OCAD) Civezzano | | 65:49 | 13 / 147 |
| |
hahahahah | | 4:37 | 45 / 183 |
| |
Las Tuerces - Long and short | | 18:16 | 68 / 253 |
| |
Night 3k | | 22:42 | 59 / 135 |
| |
Bot Fiena 2003 2 | | 20:55 | 79 / 190 |
| |
Pleurotaenium | | dnf | | | |
Closterium | | 34:07 | 35 / 121 |
| |
Ultimate Randoms - E2 | | dnf | | | |
äktatorpet 3 lonight | 2 | dnf | | | |
Middle by Night | | 27:17 | 70 / 118 |
| |
Gnetteryd Night | | 30:12 | 33 / 160 |
| |
[ocad] Rehvalahti, short | | dnf | | | |
[ocad] äktatorpet 2 | 2 | 11:49 | 45 / 266 |
| |
[ocad] äktatorpet | 2 | 15:11 | 43 / 332 |
| |
Hallo | | 14:38 | 46 / 205 |
| |
Las Tuerces/Rock(s) the night | | 22:56 | 38 / 199 |
| |
Lepanmaa Middle | | 30:19 | 50 / 254 |
| |
[Minicup] Weekend One - Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Mont Pichietto | | 19:52 | 66 / 231 |
| |
[Minicup] Weekend One - Sprint | | 21:29 | 122 / 221 |
| |
Chiswickville Flats 2 | | 12:08 | 61 / 183 |
| |
Chiswickville Flats 1 | | 12:40 | 54 / 176 |
| |
Kahils rocks tour 4 joo | | 17:54 | 39 / 180 |
| |
IrRem - dune cup 2010 | | 27:48 | 61 / 220 |
| |
[Minicup] Opening | | 23:12 | 42 / 140 |
| |
Sumas Mountain Middle | | 37:52 | 43 / 176 |
| |
JOK-stugan middle-long | | 33:07 | 35 / 145 |
| |
JOK-stugan middle | | 25:24 | 54 / 186 |
| |
JOK-stugan night | | 34:31 | 43 / 124 |
| |
JOK-stgan sprint | | 21:01 | 65 / 282 |
| |
Rice Lake #2 | | 40:26 | 38 / 146 |
| |
Even more Kooyora | | 32:47 | 36 / 140 |
| |
[OCAD] Furuboda - Prologue | | 10:24 | 48 / 203 |
| |
Finnbo [ocad] | | 18:43 | 95 / 177 |
| |
JVM04 (my first comp) | | 30:15 | 61 / 163 |
| |
| 2 | dnf | | | |
EYOC - Sample 1 | | 12:06 | 18 / 190 |
| |
Night | | 20:59 | 46 / 139 |
| |
Middle | | 21:09 | 89 / 223 |
| |
Prologue short | | 12:45 | 63 / 253 |
| |
Kaakkurilammi | | 26:10 | 56 / 102 |
| |
Granlia | | 21:33 | 43 / 185 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 5 | | 14:44 | 69 / 188 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 4 | | 20:18 | 80 / 210 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 3 | | 24:14 | 97 / 238 |
| |
[ocad] Las Tuerces II | | 30:21 | 92 / 230 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 2 | | 18:00 | 79 / 227 |
| |
Night sprint | | dnf | | | |
SuperSprint 2 | | 9:08 | 68 / 216 |
| |
SuperSprint | | 11:37 | 76 / 251 |
| |
cfocad day 1 | | 14:37 | 79 / 137 |
| |
[OCAD] Stigtomtakavlen Night | | dnf | | | |
[OCAD] Tawnawully - Part 1 | | 24:39 | 115 / 225 |
| |
[OCAD] Tawnawully - intro | | 9:49 | 77 / 248 |
| |
[OCAD] Savo II | | 23:25 | 58 / 224 |
| |
ACHTUNG DIE KURVE by night | | dnf | | | |
Running on Rooftops | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Kooyoora 2 Middle Day | | dnf | | | |
Kooyoora Night Short | | dnf | | | |
[ocad] Las Tuerces | | 38:20 | 49 / 213 |
| |
TinyMap 2 | | 16:20 | 58 / 170 |
| |
[OCAD] Savo | | 37:23 | 45 / 179 |
| |
Stigtomtakavlen ModelEvent[OCAD] | | 12:56 | 50 / 248 |
| |
[OCAD] Piani Di Praglia - short | | 20:24 | 49 / 206 |
| |
Six Days Tyril Training 5 | | 12:51 | 62 / 189 |
| |
Classic | | 24:33 | 35 / 123 |
| |
[ocad]EC2008_sprint2 | 2 | 6:53 | 37 / 351 |
| |
[Ultima] Forvie E2 | | 24:07 | 39 / 210 |
| |
Six Days Tyrol Training 4 | | 57:32 | 38 / 151 |
| |
Kerrara | | 9:03 | 41 / 223 |
| |
Six Days Training 3 | | 56:27 | 39 / 164 |
| |
Six Days Tyrol Training 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Vilhosc II | | 24:03 | 85 / 225 |
| |
[OCAD] Vilhosc I | | 28:32 | 79 / 262 |
| |
[OCAD] Nice Hill Middle | | 34:42 | 78 / 162 |
| |
[OCAD] Nice Hill Long | | dnf | | | |
[OCAD] Nice Hill Prolog | | 17:04 | 76 / 208 |
| |
Kaleva Churc righ version | | 15:18 | 71 / 244 |
| |
[ocad] EC2008_sprint | 2 | 6:15 | 46 / 348 |
| |
Rocky II - E3 Night | | dnf | | | |
Rocky II - E1 Middle | | 24:17 | 51 / 277 |
| |
Six Days Tyrol Training | | dnf | | | |
Rocky I | | dnf | | | |
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th | | 41:04 | 74 / 255 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 4 | | 29:25 | 77 / 207 |
| |
Binneberg 6 | | 23:32 | 63 / 166 |
| |
Binneberg 5 | | 26:41 | 52 / 186 |
| |
Binneberg 4 | | 20:31 | 74 / 227 |
| |
Creag Mhic | | 28:25 | 47 / 176 |
| |
Binneberg 3 | | 28:37 | 62 / 190 |
| |
Binneberg 2 | | 28:05 | 104 / 225 |
| |
Binneberg 1 | | 28:49 | 99 / 247 |
| |
Vidingsjö Night Long | | 28:26 | 48 / 154 |
| |
Vidingsjö by Night Prologue | | 9:20 | 47 / 198 |
| |
Binneberg Prologue | | 18:20 | 94 / 295 |
| |
RandomCreated ~ Sprint | | 14:23 | 106 / 283 |
| |
[OCAD] Mutala West | 2 | dnf | | | |
Orionstugan South - Middle | 2 | 19:49 | 63 / 299 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 3 | | 25:51 | 55 / 175 |
| |
Creag Mhic Preview | 2 | 7:32 | 99 / 322 |
| |
[Ultima] Forvie E1 | | 24:40 | 46 / 253 |
| |
Yatzy 2 | 2 | 17:12 | 61 / 251 |
| |
Kleven | 2 | 18:24 | 89 / 334 |
| |
[OCAD]REVIEW | | 1:30 | 56 / 193 |
| |
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix | | dnf | | | |
| 2 | 13:26 | 64 / 310 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 2 | | 14:30 | 73 / 180 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 1 | | 11:33 | 73 / 176 |
| |
Micro O #1 | | 13:59 | 34 / 177 |
| |
[OCAD]Desert | | 26:54 | 84 / 196 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 2 | | 21:27 | 39 / 152 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 1 | | 18:44 | 45 / 190 |
| |
[OCAD]Hagstugan - SE | | 18:04 | 59 / 225 |
| |
[OCAD] Crni Graben middle | | dnf | | | |
[OCAD] Canada Cup #2 | | 16:45 | 21 / 150 |
| |
[OCAD]Hagstugan NW - middle | | 16:32 | 65 / 209 |
| |
[OCAD] Canada Cup #1 | | 18:58 | 39 / 200 |
| |
La Verne - S | | 14:16 | 70 / 182 |
| |
La Verne - NW | | 13:36 | 53 / 188 |
| |
La Verne - NE | | 19:57 | 88 / 229 |
| |
NSKSOK Opening | | 30:16 | 65 / 165 |
| |
Riedlepark Friedrichshafen | | 12:11 | 19 / 197 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E8 | | 39:49 | 55 / 198 |
| |
SpringCupCF Night | | 26:03 | 43 / 185 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E4 | | 34:18 | 45 / 177 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E3 | | 20:32 | 70 / 207 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E2 | | 37:58 | 52 / 214 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E1 | | 25:13 | 38 / 311 |
| |
[OCAD] NOM3 | | 30:34 | 83 / 262 |
| |
[Ultima] Leppanmaa E7 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Aisus IV | | 13:57 | 59 / 216 |
| |
Färskejön Night Tour | | 12:01 | 36 / 122 |
| |
Kashult Night | | 17:56 | 33 / 88 |
| |
Aisus III | | dnf | | | |
[OCAD] Storbro Night | | 37:12 | 23 / 126 |
| |
[OCAD] Storbro Sprint | | 14:37 | 42 / 275 |
| |
Gnetteryd2 | | dnf | | | |
[SOK] Long | | 37:06 | 68 / 119 |
| |
[OCAD]Jämjö Supersprint-2 | | dnf | | | |
[Ocad] Venezia | | dnf | | | |
[OCAD] Långgöl Sprint | | 12:35 | 40 / 266 |
| |
[OCAD] Långgöl Middle | | dnf | | | |
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 2.0 KM | | 16:43 | 48 / 249 |
| |
[OCAD]Dunajska Buzola Intro | | dnf | | | |
[Ultima] Lepanmaa E5 | | 29:55 | 60 / 214 |
| |
[OCAD] Järvafältet | | 30:15 | 75 / 211 |
| |
[TAT]Högbo Long 3.3 KM | | 26:58 | 64 / 191 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Middle | | 30:33 | 36 / 141 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Sprint | | dnf | | | |
Sprint 10min | | 13:06 | 40 / 215 |
| |
Fanoe Night | | 17:50 | 39 / 116 |
| |
(OCAD) Dogtrack anno 2080 | | 16:01 | 43 / 160 |
| |
[TAT] Portugal | | 31:37 | 27 / 187 |
| |
(OCAD) Watertower | | 27:03 | 52 / 151 |
| |
The Open Competition | | 10:43 | 62 / 177 |
| |
[TAT] Kjölen2 | | 18:14 | 45 / 195 |
| |
[TAT] Kjölen | | 24:07 | 51 / 215 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E2 | | 26:17 | 56 / 183 |
| |
[TAT] Inishbofin | | 13:59 | 36 / 217 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short 2 | | 20:36 | 43 / 178 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short | | 17:14 | 76 / 189 |
| |
[OCAD] Portugal O-Training | | 34:47 | 60 / 217 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 | | 34:17 | 57 / 143 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E1 | | 40:05 | 56 / 183 |
| |
[OCAD] Djupviken 2,4 km | | dnf | | | |
Ojersjoe | | 37:13 | 50 / 140 |
| |
Ojersjoe 1 | | 33:59 | 33 / 196 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,2km | | 23:23 | 101 / 203 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,4km | | 22:52 | 61 / 229 |
| |
(OCAD)Niihama Sprint | | 14:49 | 52 / 149 |
| |
Siitama Short | | 19:14 | 78 / 175 |
| |
[OCAD] Mylly-Tyry Night2 | | 20:04 | 56 / 156 |
| |
[OCAD] Mylly-Tyry Night | | 27:27 | 56 / 140 |
| |
Tesiko 6 Short | | 20:15 | 61 / 170 |
| |
Julkujärvi Short | | 23:57 | 49 / 154 |
| |
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 | | 22:07 | 74 / 218 |
| |
New Dogtrack Sprint | | 14:45 | 38 / 127 |
| |
Pike Lake Sprint | | 12:44 | 64 / 155 |
| |
[ocad]StAgnan-en-Vercors/Night | | 17:44 | 39 / 148 |
| |
[ocad] Auvergne | | dnf | | | |
Teisko Short 3 | | 15:59 | 84 / 210 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 | | 14:31 | 50 / 191 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 | | 7:26 | 38 / 291 |
| |
Micro Orienteering Cup | | 10:14 | 77 / 125 |
| |
[OCAD] Fantasy Sprint | | 20:56 | 86 / 221 |
| |
Teisko Short 2 | | 14:30 | 65 / 162 |
| |
Teisko Short | | 14:37 | 67 / 176 |
| |
[RANDOM]Boston Sprint 1.6k | | 16:15 | 39 / 151 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E1 | | 15:30 | 85 / 236 |
| |
[ocad] Äktatorpet Sprint | 2 | 12:30 | 58 / 292 |
| |
[OCAD] - Faron E | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Faron N | | 39:49 | 85 / 159 |
| |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | | 31:41 | 36 / 153 |
| |
| | dnf | | | |
PPCUP - 8 | | 26:02 | 75 / 124 |
| |
PPCUP - 7 NIGHT | | 19:08 | 21 / 107 |
| |
PPCUP - 6 NIGHT | | 27:57 | 34 / 97 |
| |
PPCUP - 5 NIGHT | | 25:08 | 34 / 112 |
| |
PPCUP - 4 | | 23:14 | 48 / 153 |
| |
PPCUP - 3 | | 24:57 | 33 / 176 |
| |
PPCUP - 2 | | 16:58 | 70 / 233 |
| |
PPCUP - 1 | | 21:10 | 46 / 238 |
| |
[Ocad] Knottingly | | 17:17 | 70 / 248 |
| |
[WOC 2005] Route Choices | | 75:07 | 58 / 137 |
| |
portugal | | dnf | | | |
[OCAD] Laviamäki Long | | 42:17 | 58 / 195 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 | | 26:24 | 48 / 187 |
| |
[OCAD] Tuna Ting H21 E, part 3 | | 14:02 | 80 / 194 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 2 | | 15:07 | 96 / 216 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 | | 17:50 | 79 / 285 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 Night | | 18:20 | 59 / 153 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 | | 16:47 | 55 / 240 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,1 km | | dnf | | | |
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km | | 19:00 | 39 / 179 |
| |
[Ocad] Bråt Night Middle | | 21:57 | 61 / 160 |
| |
[Ocad] Idre | | 10:35 | 152 / 243 |
| |
10mila v:CF | | 24:38 | 35 / 153 |
| |
[ocad] Äktorpet west | 2 | 39:15 | 50 / 213 |
| |
[OCAD]training map2 | | 14:23 | 46 / 93 |
| |
[OCAD]training map1 | | 15:04 | 77 / 123 |
| |
Ocad - Archattan 1 | | 26:06 | 69 / 146 |
| |
Ocad - Bjornasberget 1 | | dnf | | | |
[ocad] Äktorpet East | 2 | 20:20 | 35 / 269 |
| |
Turnbridge Valley! | | dnf | | | |
Rocad - Tunein 1 | | 14:42 | 41 / 151 |
| |
Rocad - Xpress 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Svartvatnet middle | | 17:24 | 58 / 133 |
| |
[OCAD] Svartvatnet sprint | | 9:48 | 44 / 186 |
| |
[World Cup] Final Sprint | | dnf | | | |
[FIN10] E10 Juhtimaki Long | | 39:53 | 63 / 157 |
| |
[FIN10] E8 Laviamäki M1 Middle | | 19:19 | 53 / 195 |
| |
[FIN10] E7 Laviamäki M2 Middle | | 26:38 | 72 / 190 |
| |
[FIN10] E6 Juhtimäki Long | | 41:00 | 90 / 173 |
| |
[Ocad]Cavedine | | 30:59 | 49 / 170 |
| |
[FIN10] E5 Pöylä Middle | | 32:51 | 86 / 181 |
| |
Cup 4 | | dnf | | | |
[FIN10] E4 Laviamäki M1 Middle | | dnf | | | |
| 2 | 29:25 | 102 / 250 |
| |
[FIN10] E3 Laviamäki M2 Short | | 21:35 | 101 / 224 |
| |
[FIN10] E2 Koisjärvi Long Night | | 46:39 | 61 / 125 |
| |
[FIN10] E1 Pöylä Short | | 16:13 | 54 / 248 |
| |
Koitiata Tribute Series 5 | | 33:49 | 21 / 125 |
| |
[OCAD] E4 Tour de Sweden, Sprint | | 14:24 | 61 / 213 |
| |
[OCAD] E3 Tour de Sweden, Middle | | 19:12 | 29 / 165 |
| |
[OCAD] E2 Tour de Sweden, Middle | | 27:38 | 54 / 198 |
| |
[OCAD] WOC 2007 Middle | | dnf | | | |
[OCAD] WOC 2007 Sprint | | 21:27 | 22 / 137 |
| |
[ocd] City spint | | dnf | | | |
[ocad] Mt. Laurie Short | | 16:38 | 19 / 119 |
| |
Koitiata Tribute Series 4b | | dnf | | | |
Fantasy Sprint 2 | | 18:44 | 77 / 187 |
| |
[World Cup] Inishbofin | | 37:59 | 56 / 146 |
| |
Fantasy sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] JWOC 2007 Australia C2 | | 30:03 | 31 / 160 |
| |
Koitiata Tribute Series 4 | | 36:11 | 27 / 128 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia | | 32:56 | 57 / 213 |
| |
[OCAD]Cavedine | | 17:31 | 39 / 185 |
| |
[Fantasy] Hawkley Night O | | dnf | | | |
| 2 | 20:40 | 26 / 98 |
| |
Sosh Sprint 3 | | 13:42 | 49 / 183 |
| |
[OCAD] Saglia III | | 26:47 | 47 / 157 |
| |
[OCAD] Saglia II | | 29:23 | 52 / 196 |
| |
Koitiata Tribute Series 3 | | 36:32 | 23 / 105 |
| |
[OCAD] Fjällen by night 3 | | 21:10 | 13 / 85 |
| |
[OCAD] Fjällen by night 2 | | 13:29 | 9 / 98 |
| |
[OCAD] Fjällen by night | | 14:40 | 42 / 152 |
| |
[OCAD]Kilsbergen night | | 41:27 | 46 / 101 |
| |
Kilsbergen lång | | 42:24 | 39 / 133 |
| |
Kolmården long | | dnf | | | |
[WC-Training] Kjölen2 | | 21:52 | 66 / 239 |
| |
Koitiata Tribute Series | | 45:07 | 37 / 132 |
| |
[OCAD] Saglia | | 27:30 | 103 / 215 |
| |
[Fantasy] Lake Condra Night | | 25:31 | 25 / 106 |
| |
Four Seasons 3 - CORRECTION | | 21:05 | 22 / 108 |
| |
Koitiata Tribute Series 1 | | 31:59 | 52 / 169 |
| |
[RANDOM] Brignoles, Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Hørtekollen | | 17:05 | 26 / 136 |
| |
[OCAD] Svartvatnet | | 13:30 | 53 / 229 |
| |
[World Cup] Parana | | 20:59 | 76 / 261 |
| |
[Fantasy] Sunshine Series 8 | | 57:12 | 75 / 166 |
| |
[OCAD] sprint | | 19:29 | 25 / 143 |
| |
Tour de AJP | | 15:48 | 18 / 100 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 7 | | 21:57 | 34 / 162 |
| |
Lutekollen | | 22:12 | 44 / 120 |
| |
Osgiliath | | 20:16 | 62 / 183 |
| |
[ocad] Sunshine Series 5 | | 32:27 | 52 / 182 |
| |
Rocks | | 21:00 | 15 / 103 |
| |
Auvergnat | | dnf | | | |
[ocad] Satzbergipfel | 2 | 11:34 | 19 / 241 |
| |
training | | 15:35 | 8 / 88 |
| |
Comp 1 | | 9:57 | 18 / 171 |
| |
SPRINT FOREST | | dnf | | | |
[WC-Training] Kjölen | | 21:47 | 38 / 266 |
| |
[RANDOM] Four seasons | | dnf | | | |
Rocad Juice 1 | | 20:10 | 39 / 149 |
| |
[Fantasy] Alvora Sprint | | 17:00 | 42 / 201 |
| |
[ocad] La Quillane 6 | | 25:35 | 53 / 183 |
| |
[OCAD] Jukola Training 2009 | | dnf | | | |
O P 6-days day 2 | | 6:20 | 70 / 132 |
| |
O P 6-days day 1 | | 5:05 | 49 / 178 |
| |
Easy Sprint1 (M) | | 5:17 | 49 / 166 |
| |
Brive la Gaillarde | | 4:50 | 38 / 150 |
| |
[Rocad] Juune 2 | | 19:04 | 60 / 199 |
| |
brighamham sprint1,0 | | 7:24 | 33 / 142 |
| |
[Rocad] Junne | | 13:02 | 47 / 222 |
| |
sprint 2.0k DAY 2 | | 23:07 | 47 / 156 |
| |
Sprint 1.1k DAY 1 | | 11:43 | 71 / 218 |
| |
[ROACAD] Lake Forest1 | | 23:56 | 68 / 187 |
| |
2.3K Open steep remix | | 24:22 | 33 / 118 |
| |
[ocad] La Quillane 5 | | 27:59 | 65 / 163 |
| |
[OCAD] Sunshien Series 5 | | 31:07 | 78 / 207 |
| |
Walpole Land Sprint 2 | | 20:43 | 50 / 166 |
| |
Chestnut Sprint | | 13:49 | 31 / 159 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E4 [Sprint] | | dnf | | | |
[OCAD] Giro d'Olgy [Middle] | | 25:45 | 52 / 175 |
| |
[Rocad]Desitore: The Final | | 29:08 | 30 / 119 |
| |
[World Cup] Knottingly | | 44:47 | 64 / 215 |
| |
[Ocad] Sunshine series 3 | | 20:57 | 38 / 218 |
| |
[OCAD]Mount Kooyoora SE day 1 | | 23:13 | 71 / 191 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 2 | | 19:58 | 94 / 238 |
| |
Giro d'OLGY E1 [Sprint] | | 17:07 | 71 / 213 |
| |
[ocd] La Quillane 4 | | 30:54 | 38 / 129 |
| |
[World Cup] Jerash (public) | | 24:58 | 22 / 163 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 1 | | 24:51 | 77 / 207 |
| |
[MC2009] Jerash | | dnf | | | |
[World Cup] Kjolen2 | | 44:13 | 60 / 134 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 3.7 KM | | 34:36 | 67 / 186 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.5KM | | 12:31 | 42 / 278 |
| |
[Rocad] Desitore: Rockhopper | | 23:21 | 70 / 179 |
| |
[Mc09] Cavedine by Elxigo | | 53:55 | 67 / 171 |
| |
[RANDOM] U May Open | | dnf | | | |
[Rocad] Gorsitarie Sprint | | 13:31 | 54 / 192 |
| |
HALSBETENELSE | | 12:41 | 43 / 147 |
| |
[SprintCup]#4 Grönnåsen | | 15:28 | 71 / 253 |
| |
litlle islands run | | dnf | | | |
[MC2009] Kjolen1 | | dnf | | | |
| 2 | 21:05 | 82 / 330 |
| |
[Rocad] Desitore: The Pyramid | | 34:37 | 73 / 214 |
| |
[Rocad] Gorsitarie Middle | | 26:05 | 69 / 170 |
| |
Fantasy Sprint Race | | dnf | | | |
[SprintCup]#3 Sosh N | | 15:32 | 63 / 242 |
| |
[World Cup] Jerash | | 24:29 | 31 / 181 |
| |
Fantasy Middle Race | | 28:01 | 20 / 125 |
| |
[rocad] Gorsitarie Night Sprint | | 17:38 | 64 / 151 |
| |
La Quillane 2 | | 35:01 | 50 / 150 |
| |
(OCAD)Finish Line | | 1:49 | 9 / 130 |
| |
(OCAD) Kiova Park O 2009 | | 14:13 | 38 / 149 |
| |
treino | | 7:29 | 50 / 119 |
| |
(MC2009)Børge sitt Bur | | 3:02 | 34 / 146 |
| |
[World Cup] Berga by (ext) | | 42:39 | 76 / 244 |
| |
[SprintCup] #2 Stover | | 7:38 | 26 / 134 |
| |
[OCAD] Middle Distance Race | | 25:06 | 41 / 151 |
| |
[OCAD] Gyllbergen 2,6 km | | 23:09 | 104 / 248 |
| |
[OCAD] La Quillane 1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Gyllbergen NIGHT | | 28:24 | 48 / 106 |
| |
Downhill Carnawaddy | | 10:49 | 30 / 149 |
| |
Carnawaddy, 2.6k | | 15:53 | 26 / 136 |
| |
Arbor Park Sprint | | 16:52 | 52 / 158 |
| |
[MC 2009] Carnawaddy | | 48:05 | 40 / 96 |
| |
Fantasy-O | | 22:57 | 26 / 117 |
| |
ali's event day 1 | | dnf | | | |
[rnd] 20 min | | dnf | | | |
[World Cup] Berga by (public) | | 21:33 | 84 / 266 |
| |
[OCAD] Lunsen 1,8 km Night | | 16:24 | 33 / 152 |
| |
[OCAD] Lunsen 2,8 km | | dnf | | | |
[MC2009] Lunsen Night | | dnf | | | |
OCAD Muck west part | 2 | 26:00 | 19 / 126 |
| |
OCAD Muck east part | 2 | 22:03 | 18 / 105 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup] Berga by | | dnf | | | |
Mt. Kooyoora 2.5 Long | | 22:28 | 29 / 121 |
| |
Mt. Kooyoora 1.5 Middle | | dnf | | | |
| 2 | 12:22 | 57 / 232 |
| |
Carrera 2.1 | | 12:24 | 36 / 92 |
| |
[World Cup] Saskatchewan | | 16:28 | 31 / 147 |
| |
Carrera 4 | | 1:49 | 2 / 102 |
| |
[World Cup]Saskatchewan (Public) | | 23:52 | 39 / 182 |
| |
[OCAD] Ludvika extra | | 19:05 | 50 / 172 |
| |
Furlowfield township | | dnf | | | |
Vildmarken | | dnf | | | |
[OCAD] Ludvika 9 | | dnf | | | |
[OCAD] Ludvika 8 | | 18:46 | 51 / 222 |
| |
Carrera 2 | | 13:25 | 32 / 67 |
| |
| | 13:54 | 35 / 96 |
| |
Carrera 1 | | 14:03 | 45 / 141 |
| |
Mont Faron W | | 30:10 | 22 / 110 |
| |
[OCAD] Ludvika 7 | | 23:37 | 67 / 228 |
| |
[OCAD] Middle 1,6 km NIGHT | | dnf | | | |
| 2 | 16:36 | 34 / 184 |
| |
Ælj-løpet | | 17:01 | 39 / 114 |
| |
Old Newtontowne - Middle | | dnf | | | |
[ocd]Trandum Aur | | 15:19 | 45 / 174 |
| |
[OCAD] Vintervassmyra | | 24:23 | 63 / 144 |
| |
[OCAD] Skimten middle | | 28:18 | 39 / 100 |
| |
[OCAD] Skimten Night | | 31:38 | 25 / 78 |
| |
(OCAD) Island Sprint | | 21:06 | 95 / 197 |
| |
[OCAD] Skimten downhill | | 7:41 | 19 / 153 |
| |
Fantasy OCAD | | 13:50 | 56 / 157 |
| |
[SKI-O] Skinnheisetra day 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Stykketsprinten | | 17:10 | 30 / 161 |
| |
[OCAD] Ludvika 6 | | 22:30 | 50 / 179 |
| |
Mt Takaoka Sprint | | dnf | | | |
[Ski-O] Skinnheisetra Day 1 mid | | 28:02 | 57 / 109 |
| |
Open-Cup 6 | | 21:25 | 28 / 102 |
| |
{Mt. FOX 4 Day} Sprint | | 14:46 | 79 / 210 |
| |
[OCAD] Ludvika 5 | | 20:38 | 55 / 222 |
| |
Open-Cup 5 | | 20:37 | 10 / 106 |
| |
Open-Cup 4 | | 17:49 | 22 / 101 |
| |
Open Cup 3 | | 17:39 | 53 / 126 |
| |
[ROCAD] Laksedraget W Intro | | dnf | | | |
Open-Cup 2 | | 12:23 | 20 / 180 |
| |
[World Cup] Gumusdere | | 32:50 | 52 / 238 |
| |
[ocd] Control picking Night | | 17:04 | 40 / 99 |
| |
Open-Cup 1 | | 10:13 | 92 / 178 |
| |
[OCAD] San Giovanni NIGHT | | 21:58 | 29 / 130 |
| |
[OCAD] Kulltorp 3,8 km NIGHT | | 33:02 | 24 / 123 |
| |
Let Me Win | | dnf | | | |
THE THORNTONS EVENT | | 12:39 | 17 / 98 |
| |
[OCAD] Ludvika 3 | | 26:30 | 108 / 220 |
| |
Random Series - Day 5 | | 14:06 | 30 / 141 |
| |
Random Series - Day 4 | | 13:54 | 35 / 132 |
| |
Random Series - Day 3 | | 22:16 | 71 / 131 |
| |
Random Series - Day 2 | | 18:45 | 27 / 132 |
| |
Random Series - Day 1 | | 19:10 | 62 / 167 |
| |
[SkiO][ROCAD] Skinnheisætra SW2 | | dnf | | | |
[World Cup] Surbridge Mountain | | 33:03 | 87 / 234 |
| |
Mini Forest | | 8:53 | 53 / 174 |
| |
[OCAD] Tulbing | 2 | 22:47 | 14 / 161 |
| |
[World Cup] Tarrywile | | dnf | | | |
[World Cup] Creag Mhic Chailein2 | | 24:47 | 106 / 252 |
| |
[World Cup] Creag Mhic Chailein | | dnf | | | |
[OCAD] Ludvika 2 | | 26:55 | 88 / 265 |
| |
Modified Random | | dnf | | | |
(OCAD)Raastad Buskene | | dnf | | | |
[SkiO][ROCAD] Skinnheisætra SW | | 46:45 | 27 / 108 |
| |
[OCAD] Ludvika 1 | | 25:26 | 53 / 291 |
| |
[ocad]Sega di ala - Prolog | | 8:24 | 25 / 149 |
| |
[OCAD] Foret d'Agre - NE | | 30:07 | 30 / 174 |
| |
[SkiO][ROCAD] Museseter2 East | | 30:08 | 34 / 106 |
| |
Glbal Warming | | 21:46 | 62 / 214 |
| |
[OCAD] kivivuorinw day 2 | | 26:29 | 114 / 195 |
| |
[ROCAD] Museseter Summer Sprint | | 24:24 | 59 / 134 |
| |
[SkiO][ROCAD] Museseter Middle | | 48:59 | 23 / 101 |
| |
RoR-Cup Hudson Valley | | 51:36 | 11 / 74 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.5km | | 21:29 | 49 / 191 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km | | 22:22 | 82 / 251 |
| |
Mount Kendall | | 19:03 | 43 / 144 |
| |
[OCAD] Foret d'Agre | | 30:02 | 20 / 157 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SW | | 24:43 | 29 / 111 |
| |
RoR-Cup Erma Bluffs | | dnf | | | |
RoR-Cup Torpaskogen SE | | dnf | | | |
RoR-Cup Erma Bluffs | | dnf | | | |
[OCAD] Hestmyra North-East | | dnf | | | |
[OCAD] Kivivuorinw | | 31:11 | 57 / 123 |
| |
SUPER Sprint | | 4:04 | 62 / 124 |
| |
[OCAD] Rensåsen super sprint 2 | | 18:09 | 39 / 100 |
| |
Walker Sprint | | 18:26 | 51 / 156 |
| |
stage 2 | | dnf | | | |
downhill | | 11:55 | 51 / 140 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 3 | | 7:50 | 52 / 172 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 2 | | 15:37 | 141 / 169 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 1 | | 9:14 | 59 / 192 |
| |
(OCAD)Mount Kooyoonaro | | 16:05 | 23 / 128 |
| |
NEW RANDOM SERIES | | 21:56 | 48 / 167 |
| |
Chestmount 3-Days - Day 3 | | 20:57 | 33 / 104 |
| |
Chestmount 3-Days - Day 2 | | dnf | | | |
Chestmount 3-Days - Day 1 | | 19:24 | 29 / 118 |
| |
[Ocad]kivimaki | | 29:53 | 64 / 116 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SE | | 18:46 | 92 / 266 |
| |
Night Sprint | | 13:37 | 14 / 81 |
| |
[O-ringen 2009] Klacksjön N 2 | | 29:06 | 50 / 246 |
| |
[RANDOM]Medwayberg middle | | dnf | | | |
[TPR] Easy Middle | | 22:38 | 65 / 94 |
| |
[TPR]Very Easy Sprint | | 10:42 | 98 / 149 |
| |
Englewood 3-1 | | 39:51 | 40 / 118 |
| |
San Giovanni again | | 19:00 | 100 / 195 |
| |
high open race | | 28:48 | 51 / 108 |
| |
[OCAD] NEW tripple-map-mix | | 24:12 | 40 / 132 |
| |
[OCAD] tripple-map-mix | | 40:00 | 41 / 109 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Culbin Middle1 | | 28:20 | 44 / 212 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Middle | | 21:52 | 84 / 259 |
| |
pmm6 (night) | | 38:34 | 53 / 140 |
| |
F-rocad | | 24:00 | 117 / 205 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.8 KM | | 19:28 | 59 / 228 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.7 km | | 21:40 | 112 / 296 |
| |
Cupa Sorin 1 | | 17:24 | 26 / 117 |
| |
pmm (night) | | dnf | | | |
Bokskoen | | dnf | | | |
emilbanan | | dnf | | | |
emils superbana | | 15:09 | 57 / 101 |
| |
MROCAD 3 | | 18:45 | 76 / 150 |
| |
MROCAD 2 | | 14:13 | 102 / 162 |
| |
MROCAD 1 | | 16:35 | 73 / 172 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SV | | 29:21 | 171 / 312 |
| |
[OCAD]HÖGBO 2.1 KM | | 25:20 | 135 / 252 |
| |
[OCAD]HÖGBO 1.8 KM | | 18:24 | 120 / 331 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft9 | 2 | 12:57 | 38 / 217 |
| |
| 3 | 13:19 | 49 / 217 |
| |
Miini Maaapi cup / day 3 | | 12:35 | 13 / 108 |
| |
Miini Maaapi cup / day 2 | | 14:57 | 28 / 97 |
| |
Miini Maaapi cup / day 1 | | 24:03 | 31 / 150 |
| |
[ROCAD] Former training map | | 18:25 | 78 / 213 |
| |
qxzyw | | dnf | | | |
Steinbrucht | | dnf | | | |
[OCAD]Suunto Games 1 | | 29:29 | 149 / 277 |
| |
Forest Sprint | | dnf | | | |
craig's awesome course 2 | | 7:08 | 56 / 147 |
| |
craig awsome course day 1 | | 12:54 | 64 / 116 |
| |
No snow | | 27:08 | 34 / 90 |
| |
The last on of eleven - Final | | 1:30 | 11 / 134 |
| |
Volser Weiher Day 2 | | 34:31 | 72 / 182 |
| |
Walpole Land | | dnf | | | |
Snapphanefejden | | 13:06 | 54 / 235 |
| |
Italian Sprint Champs | | dnf | | | |
| 2 | 13:16 | 76 / 274 |
| |
MicrO | | 3:02 | 33 / 141 |
| |
| 2 | 2:48 | 64 / 224 |
| |
NSB-sprinten | | 22:20 | 106 / 220 |
| |
Storsteinnes (prologue) | | 14:31 | 35 / 100 |
| |
Bousieyas | | 36:57 | 73 / 190 |
| |
MICRO | | dnf | | | |
[OCAD] skogshem 1 | | 38:18 | 58 / 190 |
| |
[OCAD] Maajaa -09, Middle | | dnf | | | |
| 2 | 34:12 | 91 / 407 |
| |
| 3 | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft8 | 2 | 30:55 | 35 / 228 |
| |
| 3 | 30:12 | 24 / 228 |
| |
elit competition | | 14:01 | 51 / 122 |
| |
[OCAD] Ils Aults New Sprint | | 19:22 | 71 / 232 |
| |
Muddenholt | | 17:13 | 39 / 117 |
| |
(OCAD) jwoc08 middle final | | 28:48 | 60 / 211 |
| |
Tuchkovo 1 | | 19:01 | 74 / 196 |
| |
Geitvassflåen long distance | 2 | dnf | | | |
vetlandas 3-dagars | 2 | 10:29 | 55 / 87 |
| |
X3MLØYPA | | dnf | | | |
vetlanda medel | | 22:07 | 71 / 138 |
| |
vetlanda sprinten | | dnf | | | |
[OCAD] Ramlaklint2 | | 36:28 | 114 / 266 |
| |
[OCAD] Albogasprinten 2 | | 21:37 | 76 / 211 |
| |
[OCAD] Albogasprinten | | 16:07 | 91 / 253 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft7 | 2 | 17:05 | 48 / 209 |
| |
[OCAD] Ramlaklint | | 31:45 | 80 / 244 |
| |
NAM | | dnf | | | |
NAS | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Balavil2 Night | | 32:48 | 37 / 193 |
| |
[OCAD] sörsjön intro | | dnf | | | |
| 2 | 9:14 | 10 / 136 |
| |
S3D Day 1 - Sprint | | 22:48 | 70 / 220 |
| |
[OCAD]Garp | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft6 | 2 | 22:47 | 46 / 227 |
| |
| 3 | 22:13 | 35 / 227 |
| |
Downhill Italy 1 | | 15:39 | 70 / 181 |
| |
[OCAD] Liersprinten | | 15:15 | 103 / 229 |
| |
[OCAD]Garp intro | | 15:49 | 89 / 209 |
| |
[OCAD] Elvelia prologue | | 8:33 | 48 / 186 |
| |
[OCAD] Øverskauen | | 28:31 | 24 / 77 |
| |
[OCAD] Solbergaasen NM 1979 | | 19:22 | 56 / 152 |
| |
[OCAD] Balavil2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
EASY ORIENTEERING | | 7:39 | 76 / 152 |
| |
Lichfizlford Day 1 race 00 | | 13:04 | 52 / 127 |
| |
[OCAD] Tallbacken 2.5 | | 24:36 | 75 / 157 |
| |
[OCAD] Studenterhytta-Stykket | | 31:33 | 34 / 102 |
| |
[OCAD] Henriksaasen South | | dnf | | | |
[OCAD] Fjellseter SE | | 32:05 | 70 / 167 |
| |
Chestnut Middle 2 | | 27:00 | 39 / 134 |
| |
[OCAD] Fjellseter West | | 22:01 | 84 / 130 |
| |
OCAD Fjellseter | | 16:36 | 43 / 182 |
| |
OCAD-winter sprint 2 | | 22:42 | 23 / 109 |
| |
OCAD-winter sprint 1 | | 19:02 | 44 / 133 |
| |
OCAD-winter sprint prolog | | 8:41 | 81 / 196 |
| |
Henriksaasen | | 16:17 | 29 / 143 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft5 | 2 | 15:42 | 19 / 207 |
| |
Sprint in a open area (Night) | | 12:33 | 25 / 120 |
| |
[CFR]3.1k Perfect Orientering | | dnf | | | |
[OCAD]Belgium 3-days St.3 | | 32:28 | 108 / 200 |
| |
hmm... | | 26:59 | 61 / 114 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft4 | 2 | 17:54 | 38 / 212 |
| |
| 3 | 16:51 | 18 / 212 |
| |
Fences | | dnf | | | |
| 2 | 8:06 | 6 / 220 |
| |
[OCAD]Belgium 3-days St.1 Night | 2 | dnf | | | |
| 3 | 27:38 | 58 / 193 |
| |
5R - Watertownborough | | dnf | | | |
5R - Quincytown | | 29:59 | 70 / 141 |
| |
Gothenburg Height-O - Short | | 15:07 | 94 / 243 |
| |
[OCAD] Tour De Santa | | 24:41 | 106 / 247 |
| |
Run and Swim | 2 | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft3 | 2 | 20:49 | 46 / 212 |
| |
| 3 | 20:15 | 32 / 212 |
| |
Da South Cup. day4 | 2 | 21:03 | 48 / 144 |
| |
Short Winter Contour-O [1.4k] | | dnf | | | |
[OCAD]Gyllbergen 2days step 2 | 2 | 24:37 | 95 / 190 |
| |
[OCAD]Gyllbergen 2days step 1 | 2 | 22:10 | 106 / 243 |
| |
Pontevedra Sprint | | 34:10 | 44 / 106 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget 2 | | dnf | | | |
South Cup day1 | | dnf | | | |
East Reserve Middle | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft2 | 2 | 20:08 | 39 / 214 |
| |
[OCAD] Ånnaboda2 Long | 2 | 47:14 | 66 / 228 |
| |
[RANDOM] Sprint Mt. Kenrickwick | | dnf | | | |
[OCAD] Ånnaboda Middle | | 33:02 | 152 / 275 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Cmp 2 | | 38:27 | 177 / 273 |
| |
Sepentinemassacretunting2 | | 8:41 | 49 / 135 |
| |
Random Middle 2.9k | | dnf | | | |
Winter-O [ROCAD] | | 24:57 | 69 / 146 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft1 | 2 | 12:17 | 58 / 343 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Long | | 38:21 | 72 / 158 |
| |
[OCAD] Ski-O 2,8 km | | dnf | | | |
[Fantasyocad] 2.0 km WinterOL | | 18:28 | 102 / 192 |
| |
[OCAD] Volvic I | 2 | 14:31 | 47 / 287 |
| |
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle | | 29:15 | 75 / 170 |
| |
Sleivåsen, stage 2 | 2 | 28:01 | 105 / 205 |
| |
go swimming | | 2:56 | 78 / 187 |
| |
[Fantasy] Winter-O | | dnf | | | |
Who find the best way? | | dnf | | | |
[O-Ringen Stage2] Sandbakken | | 79:02 | 71 / 145 |
| |
Fantasy city sprint | | dnf | | | |
Short forest sprint | | dnf | | | |
Easy | | dnf | | | |
test: low-density | | 12:37 | 70 / 139 |
| |
Middle in Sullivantownberg | | dnf | | | |
Random sprint | | 16:45 | 34 / 103 |
| |
[OCAD]WOC 2009 Training | | 31:34 | 130 / 199 |
| |
Random Short | | 26:45 | 73 / 137 |
| |
Northern Eliotwood Run | | 16:28 | 74 / 138 |
| |
[OCAD]Björke Stage 8 | | dnf | | | |
Skärmfrossan 4-days Stage 1 | | 16:21 | 97 / 204 |
| |
Open land Random | | 26:29 | 65 / 150 |
| |
[ROCAD] Solmukorpi | | 44:25 | 44 / 138 |
| |
[ocd]_Ventspils_Middle | | dnf | | | |
Rocad Sprint | | dnf | | | |
SnowSprint 2.4k | | 17:48 | 97 / 209 |
| |
[OCAD]Fontainebleau II | | 20:01 | 85 / 251 |
| |
[OCAD] Kaasen 2.2k | | 18:32 | 88 / 273 |
| |
Middle distance, Quincyburg | | 29:24 | 64 / 153 |
| |
Vienna Park Series 2008 - Day1 | | 8:09 | 145 / 280 |
| |
The first Skijump event ever!!! | | 1:29 | 141 / 276 |
| |
| 2 | 1:12 | 70 / 882 |
| |
maroltingerschulmeisterschaft12 | 2 | 21:19 | 23 / 220 |
| |
[OCAD] Maajaa C2 | | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft11 | 2 | 22:04 | 48 / 144 |
| |
Tour De Skien Lap 4 | | 12:08 | 56 / 139 |
| |
[OCAD] Maajaa C1 | | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft10 | 2 | 12:02 | 33 / 167 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft9 | 2 | 19:09 | 11 / 124 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft8 | 2 | 22:09 | 28 / 112 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft7 | 2 | 16:59 | 33 / 146 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft6 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 11:23 | 19 / 183 |
| |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | 11:30 | 23 / 183 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft5 | 2 | 14:45 | 34 / 215 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft4 | 2 | 22:43 | 9 / 97 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft3 | 2 | 25:27 | 6 / 121 |
| |
[OCAD] Hohe Wand Wiese (Slalom) | | 3:11 | 87 / 168 |
| |
IndoorOL | | dnf | | | |
| 2 | 2:18 | 79 / 330 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft 3 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 27:29 | 16 / 121 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft2 | 2 | 17:38 | 45 / 180 |
| |
| 3 | 17:59 | 54 / 180 |
| |
Foxtrot forest sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Maroltinger Schulmeisterschaft 1 | 2 | 19:56 | 32 / 249 |
| |
| 3 | 19:31 | 23 / 249 |
| |
| 4 | 18:51 | 9 / 249 |
| |
JO A KULT DETTE OGSÅ 1,5 KM | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[Rocad] Forest 22 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
ROCAD cup I | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |