Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Prologue short | | 12:57 | 66 / 253 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 5 | | 14:52 | 75 / 188 |
| |
[ocad] Las Tuerces II | | 26:01 | 51 / 230 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 2 | | 21:49 | 121 / 227 |
| |
Night sprint | | 11:35 | 41 / 169 |
| |
SuperSprint 2 | | 8:35 | 38 / 216 |
| |
[OCAD] Stigtomtakavlen Night | | 23:22 | 81 / 196 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 1 | | 23:42 | 68 / 225 |
| |
(Ende)tarm(stranden) by night 2! | | dnf | | | |
ACHTUNG DIE KURVE by night | | 15:29 | 38 / 164 |
| |
Running on Rooftops | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 15:32 | 34 / 449 |
| |
Kooyoora 2 Short Night | | 20:19 | 23 / 117 |
| |
Kooyoora Night Short | | 21:54 | 69 / 141 |
| |
Tarmåsen by night | | 27:01 | 47 / 140 |
| |
Stigtomtakavlen ModelEvent[OCAD] | | 16:23 | 120 / 248 |
| |
Rocky II - E3 Night | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th | 2 | 45:10 | 130 / 335 |
| |
[OCAD] Mutala West | | 19:16 | 21 / 237 |
| |
Orionstugan South - Middle | 2 | 20:14 | 68 / 299 |
| |
Tour de Elx - E2 Long | | 36:50 | 82 / 284 |
| |
Stavsjø Sprint | 2 | 17:17 | 144 / 327 |
| |
[OCAD]Härja west middle | | dnf | | | |
[OCAD] E3 Japan Series (Sprint) | | dnf | | | |
Skien-Oslo Part 3 | | dnf | | | |
| 2 | 30:05 | 68 / 255 |
| |
[OCAD] Kjölen Middle | | 26:17 | 104 / 296 |
| |
[OCAD] Notonecta | | dnf | | | |
[Ocad]Vindsurfingklubben - SW | | 26:48 | 65 / 222 |
| |
Leksand Spriddle | | 29:04 | 25 / 203 |
| |
Ocd/LaLora/CuevaDeLosFranceses | | dnf | | | |
[ocad] ARC 1800 | | 24:55 | 45 / 284 |
| |
[OCAD] Trin | 2 | dnf | | | |
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix | 2 | dnf | | | |
[OCAD]Jura Event II | 2 | 19:40 | 15 / 197 |
| |
[Ocad] Ronneby Brunn | 2 | 25:00 | 64 / 219 |
| |
Skien-Oslo Part 2 | 2 | 40:46 | 58 / 240 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 2 | 2 | 13:13 | 48 / 220 |
| |
[OCAD]Hagstugan - SE | 2 | 17:07 | 51 / 274 |
| |
[OCAD]Hagstugan NW - middle | 2 | 19:01 | 123 / 259 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E1 | 2 | 25:15 | 52 / 417 |
| |
[OCAD] Sennoi - middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Järvafältet | | 26:37 | 29 / 211 |
| |
[OCAD] Kooyoora, day | | 21:07 | 61 / 206 |
| |
(OCAD) Watertower | | 25:34 | 44 / 151 |
| |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | | 27:23 | 44 / 226 |
| |
PPCUP - 3 | | dnf | | | |
PPCUP - 2 | | 15:55 | 45 / 233 |
| |
PPCUP - 1 | | dnf | | | |
[Ocad] Knottingly | | 16:12 | 51 / 248 |
| |
[OCAD] Laviamäki Long | | 42:55 | 62 / 195 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 | | 25:22 | 33 / 187 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 | | 15:56 | 50 / 285 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 | | 15:40 | 26 / 240 |
| |
[Ocad] Idre | 2 | 7:56 | 77 / 341 |
| |
Ocad - Bjornasberget 1 | 2 | dnf | | | |
[ocad] Äktorpet East | 2 | 20:51 | 46 / 269 |
| |
[World Cup] Final Middle | 2 | 38:08 | 37 / 231 |
| |
[FIN10] E8 Laviamäki M1 Middle | 2 | 17:18 | 29 / 259 |
| |
[FIN10] E4 Laviamäki M1 Middle | | 22:55 | 25 / 193 |
| |
[FIN10] E3 Laviamäki M2 Short | | 15:52 | 33 / 224 |
| |
Fantasy Sprint 2 | | 15:00 | 40 / 187 |
| |
[OCAD] Cyclone 2,5 km | | dnf | | | |
[ROCAD] Dallapet Short | | 20:06 | 22 / 154 |
| |
[World Cup] Inishbofin | | 32:38 | 22 / 146 |
| |
Fantasy sprint | | 16:10 | 26 / 214 |
| |
Rocad - Blonde 1 | | 14:55 | 19 / 118 |
| |
Rocad - Osteabe 1 | | 16:20 | 22 / 109 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia C2 | | dnf | | | |
Koitiata Tribute Series 4 | | 36:27 | 28 / 128 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia | | 33:35 | 61 / 213 |
| |
[OCAD]Cavedine | | 16:51 | 26 / 185 |
| |
Koitiata Tribute Series 3 (Day) | | 28:41 | 17 / 117 |
| |
Sosh Sprint 3 | | 14:21 | 61 / 183 |
| |
[OCAD] Saglia III | | 25:00 | 35 / 157 |
| |
[OCAD] Saglia II | | 26:07 | 27 / 196 |
| |
[OCAD] Fjällen by night | | 14:26 | 40 / 152 |
| |
Kilsbergen lång | | 38:37 | 17 / 133 |
| |
Kolmården long | | 47:42 | 25 / 173 |
| |
[WC-Training] Kjölen2 | | 20:21 | 45 / 239 |
| |
Koitiata Tribute Series | | dnf | | | |
brasil 3 | | 26:04 | 26 / 109 |
| |
[OCAD] Saglia | | 19:18 | 14 / 215 |
| |
Four Seasons 3 - CORRECTION | | dnf | | | |
Koitiata Tribute Series 1 | | 28:58 | 22 / 169 |
| |
Rocad - Dabone 2 | | 25:25 | 19 / 130 |
| |
Rocad - Dabone 1 | | 18:04 | 27 / 178 |
| |
[OCAD] Hørtekollen | 2 | 16:56 | 28 / 170 |
| |
[OCAD] Svartvatnet | | 11:37 | 19 / 229 |
| |
[World Cup] Parana | | 21:29 | 88 / 261 |
| |
[OCAD] sprint | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Lutekollen Nordic | 2 | 18:06 | 8 / 170 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 7 | 2 | 20:13 | 17 / 202 |
| |
[ocad] Sunshine Series 5 | 2 | 25:46 | 19 / 222 |
| |
Rocks | | dnf | | | |
Auvergnat | | 21:00 | 62 / 159 |
| |
[ocad] Satzbergipfel | | dnf | | | |
Kempefjell | | 30:08 | 24 / 145 |
| |
[WC-Training] Kjölen | | 25:41 | 76 / 266 |
| |
[ocad] La Quillane 6 | | 23:37 | 22 / 183 |
| |
[OCAD] Jukola Training 2009 | | 40:35 | 33 / 226 |
| |
[ocad] La Quillane 5 | 2 | 26:11 | 49 / 191 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E5 [Middle] | 2 | 36:43 | 28 / 207 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E4 [Sprint] | 2 | 18:19 | 31 / 262 |
| |
[OCAD] Giro d'Olgy [Middle] | 2 | 23:04 | 29 / 223 |
| |
Giro d'OLGY E1 [Sprint] | 2 | 16:18 | 67 / 269 |
| |
[MC2009] Kjolen1 | 2 | 19:05 | 34 / 330 |
| |
[OCAD] Middle 1,6 km NIGHT | | dnf | | | |
Old Newtontowne - Middle | | dnf | | | |
[ROCAD] Laksedraget 2 | | 33:22 | 26 / 142 |
| |
[ocd]Trandum Aur | | 14:53 | 29 / 174 |
| |
[OCAD] Vintervassmyra | | 17:42 | 14 / 144 |
| |
[OCAD] Skimten middle | | 24:54 | 13 / 100 |
| |
[OCAD] Skimten Night | | 30:12 | 19 / 78 |
| |
(OCAD) Island Sprint | | 18:22 | 56 / 197 |
| |
[OCAD] Skimten downhill | | 7:18 | 11 / 153 |
| |
[OCAD] Stykketsprinten | | 16:22 | 17 / 161 |
| |
[OCAD] Ludvika 6 | | 20:40 | 23 / 179 |
| |
[OCAD] Middle distance | | dnf | | | |
| 2 | 20:32 | 28 / 179 |
| |
Mt Takaoka Sprint | | dnf | | | |
[Ski-O] Skinnheisetra Day 1 mid | | dnf | | | |
| 2 | 23:59 | 12 / 136 |
| |
{Mt. FOX 4 Day} Sprint | | 10:39 | 8 / 210 |
| |
[OCAD] Ludvika 5 | | 18:33 | 29 / 222 |
| |
[ROCAD] Laksedraget W Intro | | 40:32 | 24 / 147 |
| |
Wt ~ 20 min | | 23:03 | 13 / 137 |
| |
[World Cup] Gumusdere | | 29:17 | 20 / 238 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ocd] Control picking Night | | 15:50 | 20 / 99 |
| |
[ROCAD] Rumpetrollryggen Open | | 56:09 | 27 / 92 |
| |
Open-Cup 1 | | 9:25 | 17 / 178 |
| |
[OCAD] San Giovanni NIGHT | | 23:03 | 38 / 130 |
| |
[OCAD] Kulltorp 3,8 km NIGHT | | 33:33 | 30 / 123 |
| |
| 2 | 31:37 | 20 / 154 |
| |
[SkiO][ROCAD] Skinnheisætra2 | | 73:34 | 21 / 77 |
| |
[OCAD] Ludvika 4 | | 23:30 | 11 / 228 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Ludvika 3 | | 23:55 | 98 / 220 |
| |
Random Series - Day 5 | | 15:33 | 48 / 141 |
| |
[World Cup] Surbridge Mountain | | 26:17 | 34 / 234 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Mini Forest | | 7:59 | 8 / 174 |
| |
[OCAD] Tulbing | | 23:35 | 19 / 141 |
| |
[ROCAD] South Toteland Middle | | 41:04 | 38 / 122 |
| |
[World Cup] Tarrywile | | 52:56 | 32 / 182 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup] Creag Mhic Chailein2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 21:58 | 65 / 322 |
| |
[World Cup] Creag Mhic Chailein | | dnf | | | |
[OCAD] Ludvika 2 | | 24:21 | 50 / 265 |
| |
Modified Random | | dnf | | | |
(OCAD)Raastad Buskene | | 10:31 | 10 / 114 |
| |
[SkiO][ROCAD] Skinnheisætra SW | | 44:55 | 9 / 108 |
| |
[OCAD] Ludvika 1 | | 25:01 | 47 / 291 |
| |
[ocad]Sega di ala - Prolog | | 8:00 | 19 / 149 |
| |
[ROCAD] Skinnheisætra night 2 | | dnf | | | |
[ROCAD] Skinnheisætra night | | 40:29 | 19 / 86 |
| |
[SkiO][ROCAD] Skinnheisætra 4km | | 39:48 | 30 / 127 |
| |
[OCAD] Foret d'Agre - NE | | dnf | | | |
[SkiO][ROCAD] Museseter2 East | | 29:14 | 20 / 106 |
| |
Glbal Warming | | 22:32 | 75 / 214 |
| |
[OCAD] kivivuorinw day 2 | | 21:39 | 64 / 195 |
| |
[ROCAD] Museseter Summer Sprint | | 23:01 | 35 / 134 |
| |
RoR-Cup Hudson Valley | | dnf | | | |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.5km | | 22:23 | 62 / 191 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km | | 21:26 | 76 / 251 |
| |
Mount Kendall | | dnf | | | |
[OCAD] Foret d'Agre | | 32:57 | 48 / 157 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SW | | dnf | | | |
RoR-Cup Erma Bluffs | | 24:46 | 6 / 108 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SE | | 28:41 | 14 / 160 |
| |
RoR-Cup Erma Bluffs | | dnf | | | |
Labyrint race | | 1:38 | 26 / 105 |
| |
[OCAD] Hestmyra North-East | | 41:01 | 32 / 212 |
| |
[OCAD] Kivivuorinw | | 24:40 | 17 / 123 |
| |
SUPER Sprint | | 3:51 | 13 / 124 |
| |
[OCAD] Rensåsen super sprint 2 | | 18:03 | 38 / 100 |
| |
Walker Sprint | | 16:29 | 21 / 156 |
| |
stage 2 | | 46:57 | 12 / 92 |
| |
downhill | | 13:14 | 67 / 140 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 3 | | 7:37 | 15 / 172 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 2 | | 8:23 | 58 / 169 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 1 | | dnf | | | |
(OCAD)Mount Kooyoonaro | | 17:27 | 37 / 128 |
| |
NEW RANDOM SERIES | | 24:06 | 65 / 167 |
| |
Chestmount 3-Days - Day 3 | | 19:39 | 17 / 104 |
| |
Chestmount 3-Days - Day 1 | | 20:21 | 39 / 118 |
| |
[ROCAD] Rassetasslia 2 | | 26:46 | 23 / 123 |
| |
[Ocad]kivimaki | | 22:40 | 15 / 116 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SE | | 17:50 | 74 / 266 |
| |
[O-ringen 2009] Klacksjön N 2 | | dnf | | | |
[RANDOM]Medwayberg middle | | dnf | | | |
[ROCAD] Føggelhaugen Long | | 53:50 | 8 / 41 |
| |
Føggelhaugen Middle | | 30:09 | 32 / 86 |
| |
Englewood 3-3 | | dnf | | | |
Englewood 3-2 | | dnf | | | |
Englewood 3-1 | | 34:58 | 19 / 118 |
| |
San Giovanni again | | 16:06 | 35 / 195 |
| |
[ROCAD] Rassetasslia Nightsprint | | 12:15 | 49 / 115 |
| |
[ROCAD] Rassetasshaugen Middle 2 | | 23:55 | 23 / 77 |
| |
[ROCAD] Rassetasshaugen Middle | | 33:52 | 12 / 62 |
| |
[ROCAD] Rassetasshaugen Short | | 17:22 | 55 / 153 |
| |
high open race | | 28:05 | 32 / 108 |
| |
[OCAD] NEW tripple-map-mix | | 25:09 | 47 / 132 |
| |
[OCAD] Rensåsen super sprint | | 11:11 | 24 / 216 |
| |
[Rocad] Badlands - Night | | dnf | | | |
[Rocad] Badlands - Long | | 37:56 | 48 / 161 |
| |
[OCAD] tripple-map-mix | | 29:08 | 10 / 109 |
| |
Micro-O Tour 1 | | 10:03 | 44 / 182 |
| |
[ROCAD] Sioberg 1.4 | | 19:11 | 22 / 119 |
| |
| | dnf | | | |
Sky city E | | 18:23 | 13 / 157 |
| |
| 2 | dnf | | | |
sprint | | 12:26 | 45 / 153 |
| |
and the next one... | | dnf | | | |
Newbury Test | 2 | 16:50 | 24 / 173 |
| |
another one.. | | dnf | | | |
[OCAD] sörsjön | | 33:02 | 38 / 92 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Krusakullen Long | | 47:18 | 40 / 114 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Culbin Middle2 | | 26:13 | 70 / 160 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Night | | dnf | | | |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Long | | dnf | | | |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Mid.. | | 19:59 | 39 / 184 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Culbin Middle1 | | dnf | | | |
| 2 | 29:25 | 58 / 242 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Middle | | 18:26 | 25 / 235 |
| |
| 2 | 17:19 | 9 / 273 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Middle | | 19:04 | 49 / 259 |
| |
| 2 | 17:24 | 35 / 326 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Night | | 47:05 | 51 / 143 |
| |
pmm6 (night) | | 33:41 | 32 / 140 |
| |
F-rocad | | 18:55 | 38 / 205 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.8 KM | | 19:04 | 56 / 228 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.7 km | | 15:59 | 37 / 296 |
| |
[OCAD]Suunto Games 2 Night | | 22:07 | 68 / 181 |
| |
[OCAD] skogshem 2 | | dnf | | | |
Bokskoen | | 15:22 | 20 / 129 |
| |
MROCAD 3 | | 17:38 | 55 / 150 |
| |
MROCAD 2 | | dnf | | | |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SV | | 22:42 | 96 / 312 |
| |
Talvapaa II (night) | 2 | 15:51 | 28 / 178 |
| |
Talvapaa I | | 14:03 | 57 / 256 |
| |
[OCAD]HÖGBO 2.1 KM | | dnf | | | |
[OCAD]HÖGBO 1.8 KM | | 17:40 | 110 / 331 |
| |
| 2 | 14:27 | 39 / 402 |
| |
Januari Cup 3 (Februari) | | 31:17 | 42 / 161 |
| |
Miini Maaapi cup / day 3 | | 12:51 | 20 / 108 |
| |
[ROCAD] Former training map | | 17:11 | 50 / 213 |
| |
--[ROCAD]-- | | dnf | | | |
[OCAD]Suunto Games 1 | | 25:10 | 84 / 277 |
| |
| 2 | 23:55 | 51 / 328 |
| |
Volser Weiher Day 2 | | dnf | | | |
Walpole Land | 2 | dnf | | | |
Snapphanefejden | | 13:06 | 54 / 235 |
| |
| 2 | 23:40 | 217 / 276 |
| |
| 3 | 12:37 | 22 / 276 |
| |
Italian Sprint Champs | | 12:32 | 45 / 221 |
| |
Bernadia 2 | | dnf | | | |
Old Greycliff Champs [BEGINNER} | | dnf | | | |
Januari Cup 2 | 2 | 29:49 | 64 / 177 |
| |
Storsteinnes (prologue) | 2 | 14:19 | 30 / 118 |
| |
Bousieyas | | 32:41 | 25 / 190 |
| |
[OCAD] skogshem 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Maajaa -09, Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 35:05 | 99 / 407 |
| |
Monte Bernadia 1 | | 24:28 | 38 / 153 |
| |
elit competition | 2 | dnf | | | |
Januari Cup 1 | | 26:09 | 22 / 169 |
| |
[OCAD] Ils Aults New Sprint | | 16:15 | 43 / 232 |
| |
(OCAD) jwoc08 middle final | | 26:05 | 19 / 211 |
| |
Tuchkovo 1 | | 20:24 | 98 / 196 |
| |
Dunas de Maspalomas 2 | | 22:20 | 65 / 161 |
| |
Geitvassflåen short distance | | dnf | | | |
The first one of eleven | | dnf | | | |
Map from italy | | 30:43 | 3 / 84 |
| |
X3MLØYPA | | 5:44 | 12 / 143 |
| |
Fairbanksborough | | dnf | | | |
Steinbruch INTRO | | 5:25 | 32 / 151 |
| |
vetlanda medel | | 19:41 | 27 / 138 |
| |
[OCAD] Ramlaklint2 | | dnf | | | |
[OCAD] Albogasprinten 2 | | 20:42 | 47 / 211 |
| |
[OCAD] Albogasprinten | | 14:53 | 47 / 253 |
| |
Närke Night | | 42:58 | 38 / 150 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft7 | | 17:30 | 64 / 183 |
| |
Haukilampi SkiO 2009 | | 25:28 | 15 / 142 |
| |
[OCAD] Ramlaklint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
S3D Final | | dnf | | | |
Cupa Cronos Park Teatru Barlad | | dnf | | | |
Cronos Barlad Park Teatru | | 14:18 | 27 / 138 |
| |
[Ski-o] Volser Veiher Day 1 | | dnf | | | |
NAM | | dnf | | | |
S3D Day 2 | | 26:23 | 24 / 94 |
| |
NAS | | 15:37 | 43 / 123 |
| |
[OCAD] Balavil2 Night | | dnf | | | |
[Ski-o] Spasskoye day 2 FIXED | | 36:16 | 27 / 141 |
| |
S3D Day 1 - Sprint | | 19:33 | 47 / 220 |
| |
[OCAD]Garp | | 26:37 | 72 / 236 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft6 | | 22:56 | 42 / 193 |
| |
Januari Cup | | dnf | | | |
Downhill Italy 2 | | 13:30 | 6 / 132 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Downhill Italy 1 | | dnf | | | |
Four Seasons - Spring | | dnf | | | |
[OCAD] Liersprinten | | 14:55 | 88 / 229 |
| |
[O-Ringen] Klacksjön N corrected | | 34:09 | 41 / 221 |
| |
[O-Ringen 2009] Kaffekullen | | dnf | | | |
[OCAD]Garp intro | | 16:02 | 95 / 209 |
| |
[OCAD] Elvelia Final | | dnf | | | |
[OCAD] Elvelia prologue | | 8:39 | 57 / 186 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Øverskauen | | 29:32 | 30 / 77 |
| |
[OCAD] Solbergaasen NM 1979 | | 17:54 | 30 / 152 |
| |
[OCAD]The Närke double 2 | | dnf | | | |
[OCAD]The Närke double 1 | | 20:59 | 74 / 276 |
| |
[OCAD] Tallbacken 2.0 | | 17:50 | 33 / 185 |
| |
[OCAD] Tallbacken 1.3 | | dnf | | | |
[OCAD] Studenterhytta-Stykket | | 25:59 | 6 / 102 |
| |
[OCAD] Henriksaasen South | | 37:09 | 40 / 116 |
| |
[OCAD] Fjellseter SE | | dnf | | | |
OCAD Fjellseter | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft5 | | dnf | | | |
Mt. Laurie Winter-O Preview | | dnf | | | |
[SKI-O] Spasskoye Day1 Middle | 2 | 34:59 | 45 / 133 |
| |
[OCAD] Tour De Santa C2 | 2 | dnf | | | |
Down hill SkiO | 2 | 24:19 | 38 / 178 |
| |
[OCAD]Gyllbergen 2days step 2 | 2 | 18:19 | 54 / 190 |
| |
[OCAD] SkiO Idkerberget 2 | 2 | 19:14 | 47 / 117 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 15:15 | 43 / 131 |
| |
[OCAD] SkiO Idkerberget | 2 | dnf | | | |
| 3 | 13:47 | 14 / 201 |
| |
Middle "sprint" - SinteMette | | 33:22 | 73 / 154 |
| |
Fantasy | | 21:43 | 35 / 175 |
| |
[OCAD] Ultimate Winter-O | | 25:24 | 36 / 96 |
| |
SkiO Gustafs | | 18:18 | 53 / 161 |
| |
[OCAD] San Giovanni Winter | | dnf | | | |
| | 14:16 | 67 / 220 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget 2 | | dnf | | | |
East Reserve Middle | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft2 | | 20:50 | 39 / 140 |
| |
[OCAD] Ånnaboda2 Sprint | | 14:56 | 107 / 244 |
| |
[OCAD]Ogan Ski-O Night Sprint | | 8:01 | 10 / 120 |
| |
[OCAD]Ogan Ski-O Long | | 30:19 | 57 / 127 |
| |
[OCAD]Ogan Ski-O Middle | | 18:15 | 40 / 142 |
| |
[OCAD]Ogan Ski-O Short | | 13:00 | 69 / 211 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 10:03 | 12 / 284 |
| |
[RANDOM] Sprint Mt. Kenrickwick | | dnf | | | |
[OCAD] Ånnaboda Middle | | 19:38 | 47 / 275 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Cmp 2 | | dnf | | | |
RANDOM SPRINT | | 30:03 | 28 / 95 |
| |
Sepentinemassacretunting2 | | dnf | | | |
Random Middle 2.9k | | dnf | | | |
Winter-O [ROCAD] | | 18:37 | 34 / 146 |
| |
Sprint 5 days (day 5-Winter) | | 19:38 | 56 / 164 |
| |
Serpentinemassacretunting | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft1 | | dnf | | | |
[RANDOM] One Leg Race | | 32:00 | 31 / 119 |
| |
ONE LEG WONDERS STAGE 2 | | 6:27 | 52 / 168 |
| |
[RANDOM] Longish course 5 | | dnf | | | |
[OCAD]Tjärnaberget winter 2.0 km | | dnf | | | |
[OCAD]Tjärnaberget Winter 1.6 km | | 11:56 | 68 / 237 |
| |
[OCAD] San Giovanni 2,5 km | | dnf | | | |
[OCAD]Gothenburg Winter Prolog | | 11:29 | 58 / 275 |
| |
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle II | | dnf | | | |
Micr-O | | 9:30 | 24 / 182 |
| |
-Port El Cuero- Sprint cup [1] | | 14:59 | 67 / 176 |
| |
(OCAD)Kunming | | dnf | | | |
(OCAD)SinteMette | | dnf | | | |
Sprint easy 6 | | 10:50 | 24 / 115 |
| |
[ROCAD] Luxembourg | | 26:03 | 36 / 100 |
| |
(OCAD)Ingalunda City | | 11:55 | 61 / 118 |
| |
[random] chesterton State park | | 25:57 | 29 / 94 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Middle | | 25:14 | 52 / 210 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Long | | dnf | | | |
[OCAD]Luvebo night epilog | | dnf | | | |
| 2 | 27:21 | 33 / 117 |
| |
Sprint 5 days [day 4] | | 22:30 | 58 / 125 |
| |
[OCAD]Luvebo southeast | | 26:56 | 50 / 193 |
| |
[OCAD] Ketaranvuori SW | | dnf | | | |
[OCAD] Sprint Island | | 20:18 | 85 / 189 |
| |
[OCAD] Ski-O 2,6 km | | 19:11 | 38 / 124 |
| |
[OCAD] Ski-O 2,8 km | | dnf | | | |
[Fantasyocad] 2.0 km WinterOL | | 15:56 | 83 / 192 |
| |
sinte-mette | | 17:56 | 35 / 146 |
| |
[OCAD] Volvic II | | 19:24 | 39 / 167 |
| |
[OCAD] Volvic I | | dnf | | | |
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle | | 25:57 | 39 / 170 |
| |
[OCAD] Gullåsaberget Middle | | 24:11 | 62 / 196 |
| |
[OCAD] Downhill/MicrO NIGHT | | dnf | | | |
[OCAD] Stabberget 3,1 km | | dnf | | | |
[OCAD] Stabberget 2,2 km | | 16:09 | 43 / 239 |
| |
(OCAD)Luvebo northwest | | dnf | | | |
[OCAD]Furutorpskartan H12-Sprint | | 10:31 | 93 / 209 |
| |
Sleivåsen, stage 2 | | 22:32 | 51 / 181 |
| |
[OCAD] Gullåsaberget | | dnf | | | |
(OCAD)Luvebo northwest | | 23:38 | 41 / 127 |
| |
[OCAD] Gornozavodsk-Dachi | | 19:55 | 41 / 166 |
| |
| 2 | 17:17 | 18 / 196 |
| |
| 3 | 17:28 | 22 / 196 |
| |
[Fantasy] Winter-O | | dnf | | | |
Luvebo southwest | | 25:11 | 35 / 141 |
| |
(OCAD)Luvebo west | | 22:48 | 88 / 190 |
| |
Ski - O @ Salt Placid day 2 | | 28:21 | 80 / 161 |
| |
Sleivåsen | | dnf | | | |
Sprint 5 days [day 3] | | dnf | | | |
SKI-O @ Salt Placid stadium day1 | | 33:48 | 90 / 198 |
| |
[OCAD] Kulltorp 2,3 km | 2 | dnf | | | |
vest day1 | | 12:46 | 27 / 126 |
| |
[OCAD] Kulltorp 1,9 km | | dnf | | | |
[OCAD] Middle 3,3 km | | 37:13 | 68 / 134 |
| |
[OCAD] Middle 2,3 km | | 18:10 | 18 / 175 |
| |
[Ski-O] CF Ski-O Demo | | 27:29 | 107 / 166 |
| |
Middle | | dnf | | | |
(O-ringen 2009) SW 2 | | 28:46 | 64 / 202 |
| |
[OCAD] Koisjärvi - Short | 2 | 20:29 | 46 / 289 |
| |
[[Random]-Been there,done that] | | dnf | | | |
(OCAD)Humble | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Fast Middle 2,8 km | | dnf | | | |
[OCAD] Iglasjön2 (corrected) | | 24:42 | 65 / 228 |
| |
[OCAD] Iglasjön Long | | 44:30 | 76 / 179 |
| |
[OCAD] Middle 1,7 km | 2 | 19:10 | 36 / 270 |
| |
[ROCAD] Lovers In Japan, Sprint | 2 | dnf | | | |
ROCAD 5-Micro O | 2 | 30:19 | 40 / 140 |
| |
[OCAD] Rankås | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD]Tjärnmarksberget | 2 | 19:08 | 46 / 252 |
| |
[OCAD] Amsberg 25min | 2 | dnf | | | |
Middle 1,7 km | | 17:16 | 72 / 176 |
| |
[OCAD] Voxna2 Middle | 2 | 19:41 | 60 / 236 |
| |
[OCAD] Mödänge 2008 | | dnf | | | |
(OCAD) The Toffee Mould Extended | | 22:22 | 28 / 112 |
| |
HC I | | dnf | | | |
Safari Race | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 30 | | 32:11 | 39 / 159 |
| |
Arhimandritskoe | | 11:07 | 22 / 96 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 4 new | | 18:02 | 68 / 105 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 3 | | 18:18 | 35 / 127 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 2 | | 12:27 | 50 / 173 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 1 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 29 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 28 | | 33:07 | 61 / 156 |
| |
Sprint/Micro-O | | 12:26 | 37 / 141 |
| |
Rehobothham 4 [FINAL] | | 19:50 | 39 / 111 |
| |
Rehobottham 2 | | 8:14 | 41 / 109 |
| |
Rehobothham 1 | | 7:01 | 29 / 150 |
| |
[OCAD]Björke Stage 27 | | 28:39 | 45 / 151 |
| |
[OCAD]Björke Stage 26 | | 27:04 | 43 / 167 |
| |
[OCAD]Björke Stage 25 | | 26:15 | 63 / 175 |
| |
Hartola II | | 21:26 | 46 / 137 |
| |
Hartola I | | 20:32 | 57 / 192 |
| |
Night Cup, stage 3 | | dnf | | | |
Night Cup, stage 1 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 24 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 23 | | 31:55 | 31 / 129 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 2 Ultrasprint | | 9:52 | 16 / 132 |
| |
[OCAD]Björke Stage 22 | | 24:18 | 51 / 131 |
| |
Super Sprint Tour 9 | | dnf | | | |
Super Sprint Tour 8 | | 14:36 | 27 / 118 |
| |
Super Sprint Tour 7 | | dnf | | | |
Russian Short Race | | 23:18 | 58 / 113 |
| |
Super Sprint Tour 6 | | dnf | | | |
Super Sprint Tour 5 | | dnf | | | |
[OCAD] Super Lago Santo | | 25:55 | 53 / 141 |
| |
[OCAD]Björke Stage 21 | | 30:46 | 52 / 135 |
| |
Hinderbanan | | dnf | | | |
| 2 | 20:47 | 68 / 181 |
| |
Aussie Middle | | 33:30 | 43 / 120 |
| |
Super Sprint Tour 3 | | 19:13 | 72 / 170 |
| |
Super Sprint Tour 2 | | 10:06 | 74 / 189 |
| |
[fantasy] Forest sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Downhill Run 2 | | dnf | | | |
Super Sprint Tour 1 | | 28:16 | 23 / 170 |
| |
[OCAD] Ulvsta Prolog | | 9:22 | 51 / 171 |
| |
[OCAD]Björke Stage 20 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 19 | | 21:52 | 57 / 171 |
| |
[OCAD] Downhill run 1 | | dnf | | | |
Northern Halifax, Day 2 | | dnf | | | |
Random Short Middle | | 24:43 | 45 / 90 |
| |
[OCAD]Björke Stage 17 | | dnf | | | |
[random] middle | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 16 | | 29:53 | 48 / 123 |
| |
[OCAD] Fjelles SuperSprint | | 6:32 | 92 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 13 | | dnf | | | |
[OCAD] Ils Aults Night Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 14:56 | 57 / 173 |
| |
[OCAD]Björke Stage 12 | | 33:22 | 42 / 125 |
| |
[OCAD] Ils Aults Middle | | 37:18 | 62 / 148 |
| |
Sch[Random2] 1.8k | | 26:02 | 58 / 121 |
| |
[OCAD]WOC 2009 Training | | 31:17 | 128 / 199 |
| |
[OCAD]Björke Stage 11 | | 29:18 | 45 / 145 |
| |
[OCAD]Björke Stage 10 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 9 | | 26:13 | 94 / 161 |
| |
SKIO Memory | | dnf | | | |
| 2 | 27:27 | 38 / 183 |
| |
(OCAD)Wintervalley Stage 1 | | 32:19 | 39 / 117 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 4 | | dnf | | | |
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] | | 21:30 | 48 / 171 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 3 | | 31:27 | 56 / 116 |
| |
[OCAD]Björke Stage 8 | | 26:25 | 60 / 151 |
| |
[OCAD]Björke Stage 7 | | 31:16 | 75 / 156 |
| |
[OCAD]Björke Stage 5 | | 49:56 | 85 / 159 |
| |
[OCAD]Björke Stage 2 | 2 | 25:02 | 85 / 261 |
| |
[OCAD] Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Sprint, Växjö | | dnf | | | |
Downhill Middle | 2 | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 27 | | dnf | | | |
Who is the best allrounder | | dnf | | | |
sprint Champ FINAL!!! | | 16:09 | 126 / 247 |
| |
[ROCAD] Forest 22 min | | 26:14 | 83 / 235 |
| |
[OCAD] Mini-Tis Sprint | | 20:35 | 30 / 249 |
| |
Sega di ala | | dnf | | | |
[OCAD] Mini-Tis Middle | | dnf | | | |
Arutua Sprint | | dnf | | | |
Parco s agata | | dnf | | | |
[r][A][n][D][o][M] | | dnf | | | |
Max | 2 | dnf | | | |
SC2008 | | dnf | | | |
[OCAD] Melulampi I | | 16:24 | 86 / 206 |
| |
[OCAD] Finspång | | dnf | | | |
[OCAD] Ängnesnäs | | 19:30 | 135 / 202 |
| |
[OCAD] Littoinen | | dnf | | | |
[OCAD] Brennåsen Middle | | 32:07 | 66 / 194 |
| |
[OCAD] Ponsa | | 42:26 | 86 / 251 |
| |
[OCAD] Dunserud Middle Day-2 | 2 | 41:16 | 94 / 211 |
| |
Ocad Series [1] | 2 | 10:04 | 115 / 230 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! II | | 15:45 | 48 / 160 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! | | dnf | | | |
| 2 | 7:41 | 60 / 270 |
| |
SKI-O middle! | 2 | dnf | | | |
SKI-O short! | 2 | 16:49 | 65 / 188 |
| |
[RANDOM]3 days - Middle/Long | | dnf | | | |
[OCAD] Langtvekkistan 3days day3 | | dnf | | | |
[OCAD] Furuboda | | dnf | | | |
CFL Qualification 2 | | dnf | | | |
L@uri's Ähijärve middle 2 | | 31:00 | 40 / 128 |
| |
Waldstadion Aalen | | 27:27 | 46 / 137 |
| |
Pekelny middle | | 36:39 | 41 / 113 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ocad] Vehkarinne 2 | | dnf | | | |
| 2 | 35:31 | 81 / 146 |
| |
L@uri's Perajärve FIXED! | | dnf | | | |
(OCAD) Kiova Park Sprint | | 10:01 | 58 / 160 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Long_cool_sprint | | dnf | | | |
[ocad] Vehkarinne | | 23:14 | 14 / 162 |
| |
[OCAD] Skatas 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Skatas Gotenborg | | 31:05 | 131 / 244 |
| |
Omholt 3,2km | | 34:55 | 65 / 119 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | dnf | | | |
[ocad] part of noc 2005( sprint) | | 13:54 | 123 / 226 |
| |
Dammsjön 1,3 km | 2 | dnf | | | |
[Ocad] Monte Picchetto | | 40:54 | 46 / 140 |
| |
Test | | dnf | | | |
RedYarComp-Halmardy | | 26:32 | 76 / 117 |
| |
RedYarComp-Halmaurdy | | 13:51 | 27 / 136 |
| |
Forest - hard | | 41:31 | 31 / 110 |
| |
[ocad]fantasy map 1.3 | | dnf | | | |
RedYarComp-BarTur | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Beautiful Fast Sprint | | 9:01 | 37 / 134 |
| |
[OCAD] Pass dal fuorn 2 | | 20:43 | 57 / 191 |
| |
[ocad]Emaus-Volga | | dnf | | | |
Super Sprint - | | dnf | | | |
Illness 3-days day 3 - Middle | | dnf | | | |
Illness 3 days Day2 - Sprint | | 34:31 | 55 / 89 |
| |
Sint-Mette 3,3 km | | dnf | | | |
Forest | 2 | dnf | | | |
Japan middle | | dnf | | | |
Montlosier Middle | 2 | 35:54 | 48 / 214 |
| |
Swiss Middle Weekend 02 | | dnf | | | |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 2 | | 27:20 | 25 / 111 |
| |
[OCAD]Hultagöl 1.9 | 2 | 17:26 | 48 / 198 |
| |
[OCAD] Fun Short Distance | 2 | 23:58 | 52 / 143 |
| |