Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Race 500 | 2 | 39:56 | 82 / 179 |
| |
Lac Aude | | 42:51 | 47 / 113 |
| |
Rousvaara middle 2 | 2 | dnf | | | |
Rousvaara Middle | | 43:11 | 49 / 102 |
| |
Sarkalahti middle | | 53:45 | 54 / 104 |
| |
| 2 | 51:26 | 76 / 152 |
| |
Middle Distance "Svinesund" | | 38:47 | 61 / 140 |
| |
| 2 | 38:14 | 89 / 212 |
| |
Reposärkät middle 2 | 2 | dnf | | | |
[color treasures]-E2 | 2 | dnf | | | |
Spring Cup E2 Middle | 2 | dnf | | | |
| 3 | 46:14 | 63 / 138 |
| |
| 4 | 55:13 | 76 / 138 |
| |
Spring Cup Prologue | | 21:50 | 57 / 104 |
| |
Paradiset Series - Prologue | | 8:12 | 44 / 96 |
| |
Middle Oskarshamn | | 33:01 | 41 / 108 |
| |
Hills night | | dnf | | | |
Tähtiniemi middle | 2 | 51:26 | 84 / 151 |
| |
Koitsanlahti middle 2 | | 44:21 | 59 / 112 |
| |
Koitsanlahden kangas middle | 2 | 41:32 | 79 / 161 |
| |
Pulesjärvi middle 2 | 2 | dnf | | | |
Selbumesterskap 2 | 2 | dnf | | | |
Pulesjärvi middle | 2 | 44:33 | 107 / 221 |
| |
Venice | 2 | 76:46 | 54 / 139 |
| |
Vrån SV short middle | 2 | 28:57 | 70 / 186 |
| |
Ski | 2 | dnf | | | |
Somewhere short 3 | 2 | dnf | | | |
Ski-O | 2 | dnf | | | |
CFEB 2017-11-15 | 2 | dnf | | | |
Kiutvaara short | 2 | dnf | | | |
WySoZa - Shorty Nighty | 2 | 30:00 | 100 / 162 |
| |
Kynäsberget - CP | 2 | dnf | | | |
Schöckl A | | 29:13 | 89 / 132 |
| |
Sunning Field - Sprint | | 12:30 | 68 / 98 |
| |
western brooklinetontown | 2 | 33:22 | 50 / 104 |
| |
Hamina sprint 2 | 2 | 33:07 | 91 / 160 |
| |
Oronmylly West short | | dnf | | | |
Rautajärvi short 3 | | dnf | | | |
| 2 | 38:44 | 117 / 220 |
| |
Embrapa RJ | 2 | 32:28 | 41 / 111 |
| |
Somewhere forest middle 2 | 2 | dnf | | | |
Archipelago middle | | 43:06 | 50 / 110 |
| |
Somewhere forest middle | 2 | 55:40 | 68 / 143 |
| |
Sarkalahti middle | 2 | dnf | | | |
Pineforest 2 middle | 2 | 50:48 | 66 / 163 |
| |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 | | 33:37 | 63 / 150 |
| |
Sarajärvi middle | | dnf | | | |
Couto da Arnela - Middle | | 48:53 | 58 / 147 |
| |
Pineforest middle | 2 | dnf | | | |
CFEB 2017 mar E4 | 2 | 44:20 | 39 / 83 |
| |
Pineforest short | | 46:00 | 97 / 171 |
| |
Kikirace2 | 2 | 40:15 | 52 / 161 |
| |
Fantasy park sprint | 2 | 24:13 | 98 / 176 |
| |
Storsund middle | | 61:30 | 54 / 122 |
| |
Börsskäret short | | 35:49 | 83 / 151 |
| |
Hofwald, Middle | | 60:27 | 91 / 146 |
| |
Oronmylly 3 short | | 29:39 | 93 / 167 |
| |
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 | 2 | dnf | | | |
5 Days of Dunes | E2 - Middle | | 54:53 | 66 / 168 |
| |
Oronmylly 2 middle | | 49:38 | 71 / 134 |
| |
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 | 2 | dnf | | | |
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 | 2 | dnf | | | |
5 Days of Dunes|E1 - Middle | | 47:49 | 83 / 166 |
| |
| 2 | 39:06 | 88 / 245 |
| |
Oronmylly middle | | 76:11 | 79 / 123 |
| |
CF-League | Sotkamo Middle2 | | dnf | | | |
San Marinera - Sprint | 2 | 45:22 | 89 / 208 |
| |
Cittá di Perduta - Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 41:52 | 68 / 196 |
| |
Random - Final | | 50:19 | 79 / 127 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 42:36 | 92 / 191 |
| |
Somewhere fore4st middle 2 | | 63:33 | 51 / 98 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Huuhkainvuori middle 2 | | 68:20 | 69 / 116 |
| |
Somewhere forest night | | dnf | | | |
Somewhere forest middle | 2 | 53:39 | 51 / 113 |
| |
Koukkuniemi night | | dnf | | | |
Koukkuniemi middle 2 | | 50:19 | 66 / 115 |
| |
Koukkuniemi middle | | 50:31 | 100 / 163 |
| |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint | 2 | 24:40 | 148 / 304 |
| |
CF-WOC'17-Sprint | 2 | 38:35 | 120 / 245 |
| |
St. Leonhard Contours 2 | 2 | 36:16 | 77 / 170 |
| |
| 3 | 34:12 | 69 / 170 |
| |
CF-WOC'17-Middle | 2 | 78:53 | 120 / 253 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Babylon 2, Night | 2 | dnf | | | |
Babylon 2, Middle 2 | | 54:03 | 83 / 103 |
| |
| 2 | 55:18 | 97 / 125 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Babylon 2, Middle | 2 | 48:49 | 99 / 152 |
| |
Babylon, Middle 2 | | 41:43 | 83 / 120 |
| |
Babylon, Middle | | 34:44 | 80 / 145 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Grönklitt - Middle | | dnf | | | |
| 2 | 39:27 | 124 / 262 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Random 3 - Middle | 2 | 35:11 | 71 / 163 |
| |
CF-League |Couto da Arnela Night | 2 | 46:27 | 89 / 142 |
| |
St. Leonhard, Contour-O | 2 | 48:36 | 49 / 162 |
| |
Random 2 - Night Controlpicking | 2 | dnf | | | |
Random 2 - Middle | | dnf | | | |
Iivaara 2 middle | 2 | 65:25 | 66 / 116 |
| |
Mount Kooyoora, Middle | | 50:09 | 76 / 120 |
| |
Slater Road 5-days | E2 - Middle | 2 | dnf | | | |
Random - Middle 3 | | dnf | | | |
Foppa | CF WOC'17 announcement | 2 | 47:09 | 109 / 236 |
| |
Tonsow, Ski-O | 2 | 44:35 | 96 / 196 |
| |
Tonsow, Short | | dnf | | | |
Iivaara 1, middle | 2 | 58:18 | 75 / 136 |
| |
Tonsow, Middle 2 | 2 | 62:51 | 73 / 107 |
| |
Random - Middle 2 | | dnf | | | |
Random - Middle | | 35:46 | 75 / 132 |
| |
St. Leonhard 3, Middle | | 39:42 | 88 / 130 |
| |
CF-League | Couto da Arnela M | | 57:01 | 82 / 139 |
| |
St. Leonhard 2, Middle 2 | | 45:03 | 85 / 131 |
| |
St. Leonhard 2, Middle | | 37:32 | 94 / 139 |
| |
La Totale, Controlpicking | | 25:24 | 105 / 160 |
| |
Forest Umbra, Middle | 2 | dnf | | | |
St. Leonhard, Middle | 2 | dnf | | | |
Bauerskogen Short Middle | 2 | dnf | | | |
Söderskogen 2 middle | 2 | dnf | | | |
Gullåsaberget Middle | 2 | 29:30 | 131 / 208 |
| |
Cavedine Short 2 | 2 | dnf | | | |
Cavedine short | 2 | 36:37 | 115 / 198 |
| |
Nipfjället - Sprint | 2 | 48:14 | 76 / 232 |
| |
Forbergåsen - Middle | 2 | 57:10 | 129 / 186 |
| |
CF-League | Hidden meadow Short | 2 | 29:49 | 176 / 256 |
| |
Mount Kooyoora, Middle | 2 | dnf | | | |
La Totale, Middle | 2 | 30:31 | 123 / 205 |
| |
MK Middle 1 | 2 | dnf | | | |
Söderskogen | 2 | 32:16 | 127 / 194 |
| |
Hikuwai Short 2 | | dnf | | | |
Hikuwai Short | | dnf | | | |
Somewhereforest 2 | | 24:35 | 99 / 161 |
| |
Blumau, Middle 2 | | 40:22 | 72 / 133 |
| |
Blumau Middle | | 41:45 | 80 / 149 |
| |
Art, short | 2 | dnf | | | |
Fylleryd, middle | | dnf | | | |
Olberget | Middle | | 66:48 | 54 / 170 |
| |
Sprint Cup 9 | | 21:08 | 77 / 138 |
| |
Sprint Cup 8 | | 27:35 | 105 / 164 |
| |
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn | | dnf | | | |
Rautajärvi short | 2 | 40:25 | 138 / 216 |
| |
Livastinmäki short | | dnf | | | |
Konkalampi 2, short | | dnf | | | |
Sprint Cup 2 | | 35:10 | 90 / 139 |
| |
Philochillo's Sprint Cup | | 37:19 | 80 / 151 |
| |
[ROCAD] O-ringen 2016 style | | 42:57 | 80 / 157 |
| |
Konkalampi 3 short | | 34:57 | 66 / 135 |
| |
Kaltrimdas | 2 | dnf | | | |
Jukola hype Leg 5 | 2 | 47:08 | 109 / 205 |
| |
Kalngale+ short | | 21:37 | 51 / 158 |
| |
June No 2 | | 41:26 | 79 / 127 |
| |
Buchwald, Middle | | 43:17 | 49 / 126 |
| |
Philochillo Cup 1 - A | | 7:00 | 81 / 150 |
| |
Trimdas short | | 23:33 | 79 / 158 |
| |
Somewhereforrest 2 short | | 45:03 | 88 / 138 |
| |
Summercamp Day 1 | | 36:34 | 68 / 116 |
| |
Somewhereforrest short | | 39:54 | 98 / 168 |
| |
Rock Sprint | | 16:23 | 95 / 157 |
| |
Porkkala short | | 35:58 | 119 / 172 |
| |
Training Race 2 | 2 | 16:45 | 86 / 163 |
| |
May No 6 | | 46:23 | 59 / 99 |
| |
Kalajoki 2 middle | | 48:26 | 84 / 136 |
| |
May No 5 | 2 | 78:34 | 58 / 103 |
| |
May No 4 | | 33:15 | 64 / 102 |
| |
Kalajoki Dunes short | | 37:12 | 63 / 105 |
| |
May No 2 | 2 | 52:28 | 61 / 127 |
| |
May No 1 | | 30:02 | 87 / 138 |
| |
| 2 | 29:37 | 108 / 180 |
| |
Koantaus middle 2 | 2 | 65:41 | 89 / 139 |
| |
Koantaus middle | | dnf | | | |
| 2 | 59:13 | 103 / 171 |
| |
Koantaus short | | 37:33 | 96 / 149 |
| |
Metsätalonkulma 2 | | 36:49 | 88 / 132 |
| |
| 2 | 35:24 | 104 / 180 |
| |
Metsätalonkulma | | 25:13 | 95 / 170 |
| |
| 2 | 25:35 | 126 / 239 |
| |
Romevaara night | 2 | 47:17 | 85 / 143 |
| |
Hamina sprint | | 37:40 | 92 / 160 |
| |
Romevaara 2 | | 45:22 | 96 / 159 |
| |
East Rugglesburg | | 22:25 | 106 / 135 |
| |
Kalngale middle | | 56:26 | 81 / 153 |
| |
Pakkala middle | | 55:39 | 93 / 141 |
| |
color maps recycled - E29 | | dnf | | | |
color maps recycled - E2§ | | dnf | | | |
Reposärkät 2 middle | | 46:54 | 69 / 130 |
| |
color maps recycled - E27 | 2 | dnf | | | |
Irbene middle | | 58:10 | 68 / 143 |
| |
Reposärkät 2 short | | dnf | | | |
Kalngale | | dnf | | | |
| 2 | 35:10 | 120 / 198 |
| |
Carnikava, middle distance | 2 | 39:21 | 75 / 136 |
| |
Carnikava, short distance | | dnf | | | |
Reposärkät sprint | | 27:29 | 61 / 127 |
| |
color maps recycled - E25 | 2 | dnf | | | |
Garciems Short | | 27:12 | 89 / 149 |
| |
Manga Pirau - Sprint | | 24:16 | 80 / 162 |
| |
Western Irbene Middle | | 37:18 | 60 / 127 |
| |
North Irbene Middle | | dnf | | | |
Peruspohjanvuori middle | 2 | 63:56 | 82 / 154 |
| |
North Irbene short | | 26:16 | 92 / 150 |
| |
Irbene | | 36:32 | 55 / 120 |
| |
Kalngale | | dnf | | | |
color maps recycled - E17 | | 28:22 | 67 / 119 |
| |
color maps recycled - E14 | | dnf | | | |
color maps recycled - E13 | | 52:43 | 64 / 120 |
| |
color maps recycled - E11 | | 40:27 | 74 / 145 |
| |
WtfConvert 2/ middle | | 44:01 | 56 / 96 |
| |
color maps recycled - E8 | | dnf | | | |
CFEB 2016 mar 1 | | dnf | | | |
color maps recycled - E3 | | 57:42 | 70 / 135 |
| |
color maps recycled - E1 | | 44:19 | 84 / 170 |
| |
Siitama South-West sprint | | 29:57 | 97 / 146 |
| |
Rocad #2 | | dnf | | | |
Littletown|Sprint | | 11:22 | 74 / 122 |
| |
Rocad #1 | | dnf | | | |
Teisko n2 middle | | 56:11 | 85 / 111 |
| |
Rautajärvi sprint | | 28:23 | 86 / 150 |
| |
Teisko n2 sprint | | dnf | | | |
CF WOC Sprint Spectator | Sprint | | 37:29 | 107 / 177 |
| |
Little Alewifetown - Short | | 29:32 | 35 / 111 |
| |
CF WOC Long Spectator | Middle | | 83:40 | 65 / 137 |
| |
Pikku-Ahvenisto night | | 61:10 | 68 / 116 |
| |
CF WOC Night Spectator | Short | | 21:05 | 96 / 146 |
| |
CF WOC Middle Spectator | Short | | dnf | | | |
CF WOC Night Spectator | Middle | | 32:37 | 96 / 154 |
| |
Halseboda|Middle | | dnf | | | |
Teisko n+1 sprint | | 32:45 | 113 / 171 |
| |
| 2 | 31:03 | 147 / 245 |
| |
CF WOC16 Sprint | | 38:02 | 89 / 171 |
| |
Halseboda|Intro | | 31:24 | 122 / 197 |
| |
Bärenberg | | 32:54 | 67 / 90 |
| |
Aalbäumle | | 26:26 | 59 / 102 |
| |
Waldstadion - Aalen | | 37:15 | 60 / 106 |
| |
| 2 | 53:27 | 82 / 140 |
| |
Romevaara | | 87:00 | 58 / 109 |
| |
Pikku-Ahvenisto sprint | | 28:18 | 80 / 138 |
| |
| 2 | dnf | | | |
WOC 2005 Reskin | 2 | dnf | | | |
Kauppi east middle | | 50:10 | 78 / 136 |
| |
Kaukas #2 | | 58:21 | 71 / 106 |
| |
Kaukas #1 | | dnf | | | |
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE | | 11:24 | 76 / 119 |
| |
Siitama middle | | 42:10 | 83 / 145 |
| |
| 2 | 38:46 | 100 / 201 |
| |
Kauppi east sprint | | 24:10 | 112 / 168 |
| |
| 2 | 24:34 | 159 / 246 |
| |
WOC 2005 | | 82:41 | 54 / 109 |
| |
Joutsenenpesä (n+1) sprint | | 23:17 | 100 / 170 |
| |
Joutsenenpesä night 2 | | 45:46 | 71 / 115 |
| |
CF WOC16 Middle Distance | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Tumba umba | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Tähtiniemi middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 49:05 | 93 / 192 |
| |
Tobelbad Middle 3 | | 34:56 | 94 / 145 |
| |
Siitama sprint | | 26:42 | 105 / 163 |
| |
Lethola - CF WOC16 Reminder | | dnf | | | |
| 2 | 63:15 | 117 / 230 |
| |
Joutsenenpesä sprint | | 29:50 | 125 / 190 |
| |
Joutsenenpesä night | | 54:52 | 71 / 122 |
| |
Middle Distance | 2 | 28:07 | 101 / 168 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[Standard] Smistad | | 48:29 | 93 / 147 |
| |
Tobelbad Middle 2 | | 37:23 | 87 / 134 |
| |
Tobelbad, Middle | | dnf | | | |
| 2 | 35:02 | 110 / 205 |
| |
Hagatjern test | 2 | 29:13 | 50 / 133 |
| |
Lehtola CF1 | | 55:07 | 106 / 174 |
| |
| 2 | 51:55 | 151 / 279 |
| |
Joutsenenpesä, middle | | 51:14 | 97 / 163 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 47:26 | 155 / 313 |
| |
| 4 | dnf | | | |
Merry Christmas! | 2 | dnf | | | |
Kuivuri, middle 2 | 2 | 47:58 | 94 / 181 |
| |
OCADconvert Standard 2 | 2 | 15:23 | 121 / 192 |
| |
| 3 | 12:09 | 110 / 192 |
| |
Hamina Christmas Night sprint | 2 | 40:55 | 68 / 136 |
| |
Kalkleiten 3, Standard | | 36:54 | 74 / 117 |
| |
Kalkleiten 2 - Standard | | 25:46 | 84 / 133 |
| |
| 2 | 22:17 | 102 / 183 |
| |
Kalkleiten - Standard | | 21:40 | 104 / 164 |
| |
| 2 | 19:56 | 126 / 238 |
| |
| 3 | 18:54 | 115 / 238 |
| |
| 4 | 21:29 | 140 / 238 |
| |
OCADconvert Standard | 2 | 9:08 | 128 / 203 |
| |
Hamina 2 sprint | | 40:21 | 107 / 151 |
| |
Ragnitz 4, Middle | | 54:23 | 59 / 110 |
| |
Ragnitz, One Leg Wonder | | 11:33 | 112 / 153 |
| |
[New] Ragnitz 2, Middle | | 43:59 | 80 / 119 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[New] Ragnitz, Middle | | 47:40 | 77 / 129 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Kuivuri, Long | | dnf | | | |
Kuivuri, middle | | 38:17 | 97 / 164 |
| |
| 2 | 41:01 | 129 / 244 |
| |
Øvre Torridal by Night | | 61:48 | 57 / 111 |
| |
[Ski-O] Waltendorf | | 49:39 | 96 / 163 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 47:24 | 124 / 240 |
| |
Schönbrunn sprint 2 | | dnf | | | |
Middle Series | | 64:14 | 102 / 142 |
| |
Forest Umbra Championship, Final | | dnf | | | |
| 2 | 59:42 | 85 / 154 |
| |
Forest Umbra Championship, Q2 | | 28:51 | 89 / 105 |
| |
Forest Umbra Championship, Q1 | | 24:48 | 85 / 122 |
| |
Forest Umbra Championship, Tr. | | 12:12 | 83 / 105 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Final | | dnf | | | |
Middle Series | | 69:03 | 89 / 127 |
| |
| 2 | 57:23 | 109 / 176 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 | | dnf | | | |
| 2 | 65:18 | 81 / 145 |
| |
Schönbrunn sprint | | 37:00 | 81 / 132 |
| |
| 2 | 32:46 | 98 / 174 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 | | 76:26 | 91 / 144 |
| |
upload 300th and CF WOC16 info | | 69:01 | 94 / 138 |
| |
Tekapo Night | | 41:42 | 52 / 75 |
| |
Tekapo Middle 3 | 2 | 45:10 | 71 / 105 |
| |
Tekapo Middle 2 | | 45:13 | 66 / 101 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Middle Series | | 53:54 | 83 / 113 |
| |
| 2 | 55:47 | 108 / 152 |
| |
Tekapo Middle | | 54:34 | 69 / 122 |
| |
Lost in Forest Umbra 2 | | dnf | | | |
Lost in Forest Umbra 1 | | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage 8 | | dnf | | | |
[Ocad] Federbach | | dnf | | | |
| 2 | 38:01 | 68 / 137 |
| |
Middle Series | | dnf | | | |
| 2 | 102:00 | 71 / 130 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 | | 145:41 | 65 / 99 |
| |
Hamina sprint 2 | | 42:08 | 67 / 105 |
| |
Tekapo Intro | | 21:41 | 77 / 125 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Middle Series | | 60:28 | 87 / 119 |
| |
El Sprinto 2 | | 26:48 | 59 / 86 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 | 2 | dnf | | | |
Pavia O_O | | 30:44 | 69 / 115 |
| |
| 2 | 31:06 | 91 / 156 |
| |
| 3 | dnf | | | |
El sprinto | | dnf | | | |
Middle Series | | 55:04 | 81 / 116 |
| |
Trolla Middle | | 41:34 | 79 / 142 |
| |
| 2 | 42:28 | 107 / 217 |
| |
o-ints 3 | | 14:33 | 47 / 71 |
| |
o-ints 2 | | 10:56 | 48 / 77 |
| |
o-ints 1 | | 13:44 | 71 / 104 |
| |
| 2 | 12:21 | 82 / 130 |
| |
Hamina sprint | 2 | dnf | | | |
| 3 | 28:07 | 107 / 153 |
| |
Styrian Sprint Series 4 | 2 | 27:33 | 67 / 108 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 | | 80:35 | 85 / 147 |
| |
| 2 | 77:19 | 104 / 198 |
| |
Styrian Sprint Series | | 32:37 | 55 / 77 |
| |
| 2 | 27:10 | 60 / 92 |
| |
Canada Israel short night | 2 | 45:46 | 64 / 103 |
| |
Canada Israel Short | 2 | 34:38 | 95 / 160 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Styrian Sprint Series 2 | | 36:20 | 69 / 90 |
| |
Styrian Sprint Series | | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #7 | 2 | 81:46 | 118 / 188 |
| |
Contour O 7 | | 69:26 | 40 / 72 |
| |
Styria Cup 15 | | dnf | | | |
Aborrtjärn Short | | dnf | | | |
| 2 | 21:35 | 92 / 189 |
| |
Contour O 5 | 2 | 16:51 | 77 / 144 |
| |
Contour O 4 | | dnf | | | |
Contour O 3 | | 51:44 | 56 / 115 |
| |
| 2 | 32:55 | 46 / 141 |
| |
Contour O | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 | 2 | dnf | | | |
Styria Cup 14 | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Styria Cup 13 | | 57:11 | 47 / 111 |
| |
Styrian Short Track 12 | | 55:23 | 51 / 108 |
| |
Iladalen short night | 2 | dnf | | | |
Klepp | 2 | 17:19 | 100 / 173 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 | 2 | dnf | | | |
[KING OF BOXHOLM] - Middle | 2 | 84:17 | 118 / 194 |
| |
Maze Event | 2 | 32:32 | 84 / 122 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 | 2 | dnf | | | |
[KING OF BOXHOLM] - Long | 2 | dnf | | | |
Iladalen Middle 2 | 2 | 57:13 | 96 / 174 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Intro | 2 | dnf | | | |
Paper mill sprint 2 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 50:51 | 61 / 121 |
| |
Styrian Short Track 11 | 2 | 78:12 | 56 / 78 |
| |
Iladalen Middle | 2 | 42:19 | 99 / 170 |
| |
Styrian Short Track 10 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 33:47 | 50 / 106 |
| |
Styrian Short Track 9 | 2 | 71:18 | 66 / 102 |
| |
Bosmalm #02 | 2 | 81:29 | 75 / 100 |
| |
Bosmalm #01 | 2 | 40:40 | 91 / 149 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 | 2 | 56:35 | 97 / 145 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 | 2 | 43:09 | 105 / 174 |
| |
Styrian Short Track 8 | 2 | dnf | | | |
Styrian Short Track 6 | 2 | 58:00 | 51 / 71 |
| |
Styrian Short Track 5 | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Styrian Short Track 4 | 2 | 47:16 | 68 / 97 |
| |
Styrian Short Track 3 | 2 | 25:34 | 79 / 110 |
| |
Styrian Short Track 2 | 2 | dnf | | | |
Styrian Short Track | 2 | 26:03 | 93 / 166 |
| |
Teisko 2 middle | 2 | dnf | | | |
Kivijärvi Sprint 2 | 2 | 32:15 | 95 / 126 |
| |
KRIM.NASH! race3! | 2 | 53:58 | 70 / 138 |
| |
KRIM.NASH!race2! | 2 | 20:52 | 137 / 178 |
| |
CFEB 2015 oct E6 | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
CFEB 2015 oct E4 | 2 | 37:50 | 46 / 83 |
| |
CFEB 2015 oct E3 | 2 | dnf | | | |
CFEB 2015 oct E2 | 2 | 57:45 | 43 / 69 |
| |
CFEB 2015 oct E1 | 2 | dnf | | | |
KRIM.NASH! | 2 | 26:08 | 136 / 242 |
| |
Teisko 2 | 2 | 33:47 | 131 / 210 |
| |
[OCAD] Vilhosc II | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Vilhosc I | | dnf | | | |
[OCAD] Nice Hill Middle | | 41:03 | 91 / 162 |
| |
[OCAD] Nice Hill Long | | 43:53 | 90 / 160 |
| |
pucko | | 30:37 | 66 / 99 |
| |
[OCAD] Nice Hill Prolog | | dnf | | | |
| 2 | 23:42 | 159 / 247 |
| |
Kaleva Churc righ version | | dnf | | | |
[ocad] EC2008_sprint | | 12:40 | 171 / 256 |
| |
Rocky II - E2 Long | | dnf | | | |
Rocky II - E1 Middle | | dnf | | | |
sprint6 | | dnf | | | |
sprint5 | | 15:35 | 67 / 132 |
| |
sprint4 | | 11:53 | 52 / 106 |
| |
sprint3 | | 17:19 | 70 / 97 |
| |
sprint2 | | 9:54 | 19 / 144 |
| |
sprint1 | | dnf | | | |
Rocky I | | dnf | | | |
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th | | dnf | | | |
Binneberg 6 | | dnf | | | |
Binneberg 5 | | dnf | | | |
Binneberg 4 | | dnf | | | |
Ski-o | | 22:25 | 102 / 197 |
| |
Creag Mhic | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Binneberg 3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Binneberg 2 | | 50:13 | 176 / 225 |
| |
Binneberg 1 | | dnf | | | |
Tour de Elx - Skien E3 | | dnf | | | |
Binneberg Prologue | | dnf | | | |
RandomCreated ~ Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Aamot | | 18:24 | 176 / 279 |
| |
Terrain-Running | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
smstafet | | 19:43 | 117 / 210 |
| |
Yeah bad course | | 10:36 | 85 / 129 |
| |
[Ocad] Bad Course Done | | 21:01 | 53 / 113 |
| |
[OCAD} Sardanga City day 2 FIXED | | dnf | | | |
women2 | | dnf | | | |
OST | | dnf | | | |
[OCAD] Miass lake - 19 min | | 25:12 | 84 / 187 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 4a | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Sprint 3-days day1 | | dnf | | | |
This Sprint ROCK!! | | dnf | | | |
Pitkäjärvi 2-days [day2] | | 28:05 | 108 / 173 |
| |
[OCAD] Gussjön 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Sprint on Finland map 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Gussjön 2 | | dnf | | | |
Pro Tour - Valkeavaara 1 | | dnf | | | |
Maroltinger Schulmeisterschaft4 | | 26:24 | 26 / 82 |
| |
MERRY CHRISTMAS!!! | | dnf | | | |
Intro EASY :D | | 4:05 | 90 / 125 |
| |
[OCAD] Hohe Wand Wiese (Slalom) | | 4:51 | 150 / 168 |
| |
[ocd] Alit Ski-O | | dnf | | | |
Langtvekkistan . middle | | dnf | | | |
Mt Richmond sprint | | 14:22 | 106 / 187 |
| |
. sprint . | | dnf | | | |
[Rocad] Forest 17 min | | dnf | | | |
Ruuhikorpi D1 | | 14:36 | 107 / 238 |
| |
[Rocad] Forest 15 min | | dnf | | | |
Dumbomsslitet | | 5:48 | 145 / 217 |
| |
[rnd] Short Middle - 20min | | dnf | | | |
1 kp | | dnf | | | |
Rnd' G0DL!K3 Sprint/Middle | | dnf | | | |
Rocad-cup prolog | | dnf | | | |
Stodeneskogen OCAD Sprint | | dnf | | | |
Hilmers race | | 12:52 | 86 / 115 |
| |
Pembroke Island | | dnf | | | |
Green forest stage 2, middle | | dnf | | | |
rnD [foxburg] short dist' :D | | dnf | | | |
hahhha | | dnf | | | |
(OCAD) New Metsäkylä Sprint | | dnf | | | |
Middel Distance in the Dessert | | dnf | | | |
Nice middle distance OCAD | | dnf | | | |
Niihama Short | | dnf | | | |
Anders M,s tävling | | 4:04 | 95 / 118 |
| |
My region - Habarskoe | | 21:30 | 156 / 205 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint | | 21:26 | 147 / 231 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 2 | | 28:09 | 136 / 222 |
| |
(OCAD) New Watertower Sprint | | dnf | | | |
Kääpäkorpi - Middle | | 31:15 | 95 / 146 |
| |
Mix 17 min | | dnf | | | |
Sprint 1,3k 10c | | dnf | | | |
Scrambled eggs sprint | | 12:06 | 97 / 172 |
| |
(OCAD)Manges 3-days Stage 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Kaarma | | dnf | | | |
(OCAD) Pärvijärvii | | dnf | | | |
[OCAD] SkatasTest | | 18:54 | 144 / 289 |
| |
Vehkakorpi Day | | dnf | | | |
Mostly Downhill 2,2 km | | dnf | | | |
Volzhskie Prostori | | dnf | | | |
[OCAD]_Malcantone | | dnf | | | |
[OCAD] Garganico | | 15:07 | 128 / 279 |
| |
OCAD FAGYOS -Hungry | | dnf | | | |
Kollen 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Kalvoya Island | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy map 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Lakaliininvuori II | | dnf | | | |
[OCAD] Lakaliininvuori I | | 19:07 | 103 / 242 |
| |
[OCAD] Fantasy map | | dnf | | | |
Bakken | | 7:32 | 117 / 206 |
| |
Skidstugeområdet07 | | dnf | | | |
veivalg | | 5:12 | 36 / 115 |
| |
random - 2.2km - black ground | | dnf | | | |
detail weird forest comp | | dnf | | | |
Friggans tävling #3 (SM 2003) | | dnf | | | |
Ravinen | | 17:29 | 78 / 165 |
| |
Skråli | | 10:14 | 82 / 116 |
| |
[ocad]skönvik 2.2 km | | dnf | | | |
Swan Bay: Day 1 | | dnf | | | |
Skidorientering. Test sprint | | 5:54 | 108 / 218 |
| |
Sprint_day-1 | | dnf | | | |
[OCAD] Black Horse ..... down | | dnf | | | |
BingO | | dnf | | | |
[OCAD] Pereslavskoe 2.2 km | | dnf | | | |
Alol. Lake "Beloe" Day 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Alol. Lake "Beloe" | | 24:23 | 64 / 150 |
| |
Fun sprint. | | 14:08 | 90 / 145 |
| |
| 2 | 14:20 | 110 / 186 |
| |
[OCAD] "Tarakanovi" hills | | 28:47 | 66 / 160 |
| |
Fantasy sprint | | 24:21 | 86 / 142 |
| |
[ROCAD] Middle 3.6k | | dnf | | | |
[ocad]skönvik 1.9 | | dnf | | | |
Middle 2,1 km | | 21:59 | 36 / 181 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ocad]fantasy test 1.0 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Tyras träning 1 | | dnf | | | |
Easy | | dnf | | | |
[OCAD] JWOC 07 trainingmap | | dnf | | | |
Who´s the best climber?Or some. | | 43:56 | 54 / 89 |
| |
Orienteerings map | | 12:20 | 43 / 161 |
| |
smolfejden | | 30:37 | 40 / 98 |
| |
[OCAD] JWOC 07 trainingmap | | dnf | | | |
[OCAD] WOC 05 trainingmap | | dnf | | | |
| | 33:44 | 67 / 144 |
| |
[OCAD] WOC06 training1 | | dnf | | | |
[OCAD] Spring Lake | | 18:31 | 140 / 243 |
| |
Aberystwyth, 4.8km 8c | | dnf | | | |
[ocad]chalterburg 2 2.6 | | dnf | | | |
Bluefields, 3.7km 11c | | 27:47 | 23 / 76 |
| |
[ROCAD] Short c2 2,7k | | dnf | | | |
| 2 | 29:39 | 80 / 161 |
| |
| 3 | 29:05 | 77 / 161 |
| |
[ROCAD] Short 2,5k | | dnf | | | |
[ocad]2.2 km Chalterburg | | dnf | | | |
mackanfejden:P | | 11:14 | 80 / 119 |
| |
WOC 2007 Training | | dnf | | | |
[OCAD] Sekotsuji 03 RACE 2 | | 27:13 | 106 / 180 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 03 | | 27:37 | 100 / 196 |
| |
Gul bana | | 9:30 | 66 / 110 |
| |
Middle 2,4 km | | dnf | | | |
Chlosterwald sprint | | dnf | | | |
ATLANTIS City Crap ocad | | dnf | | | |
Chlosterwald 2,5 km | | dnf | | | |
Ramsö-Olof Special | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Teaser | | 15:57 | 70 / 136 |
| |
Dronninglund (Read Description) | | dnf | | | |
[OCAD] Monte Pichetto | | dnf | | | |
[OCAD] Sekotsuji 02 | | dnf | | | |
[OCAD] Sekotsuji 01 RACE 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Spri(n)t :D | | 6:26 | 58 / 94 |
| |
TEST 0,4 km | | 5:12 | 64 / 152 |
| |
Rajd.se ARVIDSJAUR | | dnf | | | |
Middle 1,3 km | | dnf | | | |
<<<<>>>> | | dnf | | | |
Long sprint - map:MIT | | dnf | | | |
[OCAD] Simpsio - Jukola 07 | | 21:46 | 170 / 261 |
| |
| 2 | 19:26 | 186 / 322 |
| |
{ROCAD] Forest 11 min | | 11:53 | 85 / 164 |
| |
[ROCAD] Forest 23 min | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Sekotsuji NEW | | dnf | | | |
[OCAD] Sant'Agata sprint | | dnf | | | |
Braintreeville Sprint | | 11:40 | 52 / 132 |
| |
[OCAD] Gallipoli sprint | | dnf | | | |
Short middle distance. glhf | | dnf | | | |
Challenge01 | | dnf | | | |
[ocad]Åland 2.3 km real one | | 33:27 | 111 / 181 |
| |
[ocad]Åland 2.3 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Hillside 1,5 km DAY 2 | | dnf | | | |
Hillside 1,2 km DAY 1 | | 14:41 | 98 / 141 |
| |
City sprint 1,8 km | | dnf | | | |
Last competition on this map | | dnf | | | |
ROCAD Hernenenä II | | dnf | | | |
[Ocad] OL-berget short | | dnf | | | |
Puttberget 1,4 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
ROCAD Hernenenä | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
OCAD Sprint | | 20:06 | 85 / 179 |
| |
Upper Walpoletowne | | dnf | | | |
Cheire de Mazayes | | dnf | | | |
Injent Supersprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Puttberget 2,5 km | | dnf | | | |
Sätra 2.3 km | | dnf | | | |
Eriks Race | | dnf | | | |
Sprint 2300 m only | | 17:04 | 98 / 145 |
| |
[OCAD] Vestmarka13 | | 31:28 | 97 / 180 |
| |
Western Manchestertown | | dnf | | | |
Eskön 1.0 km | | dnf | | | |
Cambridge Valley Sprint | | 7:48 | 85 / 154 |
| |
Line-OL | | dnf | | | |
Easy | | dnf | | | |
[OCAD] 0,8 km | | dnf | | | |
[OCAD] 0,6 km | | dnf | | | |
Weekend training | | dnf | | | |
RedYarComp - MTB-O | | dnf | | | |
[OCAD] Farkas Hajtas | | dnf | | | |
OLway[5] | | 21:21 | 47 / 66 |
| |
[OCAD] Skatas 2 | | dnf | | | |
CF cup 10 | | dnf | | | |
Sprint | | dnf | | | |
L@uri's Lazbergis middle | | dnf | | | |
[ocad]fantasy map 1.3 | | dnf | | | |
RedYarComp-BashTur-for user park | | dnf | | | |
[OCAD] Pass dal fuorn 2 | | dnf | | | |
[ocad] Okulovka | | dnf | | | |
Dark Hills 2,1km | | dnf | | | |
short race | | 4:14 | 55 / 92 |
| |
| 2 | 3:03 | 35 / 125 |
| |
Dammsjön 3,5 km "Brown" | | dnf | | | |
Super Sprint - | | dnf | | | |
Mixed-forrest SPRINT | | 15:25 | 70 / 170 |
| |
Sekotsuji 2,5 km | | dnf | | | |
Super Course | | 4:04 | 75 / 100 |
| |
[ocad]fantasy map. 0.8 | | dnf | | | |
Funny race | | 13:20 | 71 / 102 |
| |
OLway-[1]-Johan_EE | | dnf | | | |
Swiss Middle Weekend 02 | | dnf | | | |
Swiss Middle Weekend 01 | | dnf | | | |
Mountain run sprint | | 14:45 | 54 / 86 |
| |
Mountain run prolog | | dnf | | | |
Mjølan Sprint | | 18:55 | 80 / 173 |
| |
RedYarComp-MoscowRegion-Zhukovo | | dnf | | | |
Old school :D | | dnf | | | |
Maze | | dnf | | | |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 3 | | dnf | | | |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 1 | | dnf | | | |
RedYarComp - UkrainaTur | | dnf | | | |
night | | 8:52 | 42 / 65 |
| |
Answear to that svante race | | dnf | | | |
Made by me! | | dnf | | | |
[Kullen Short Distance] | | dnf | | | |
Hurtig udfordring | | dnf | | | |
[ocad]amsbourg | | dnf | | | |
RedYarComp - Moscow - Vorob'evi | | 16:03 | 89 / 193 |
| |
Speed | | dnf | | | |
LOL | | 17:27 | 88 / 148 |
| |
SP RACE | | dnf | | | |
RedYarComp|Moscow|Strogino allOK | | dnf | | | |
[OCAD] Ufa-sprint | | dnf | | | |
L@uri's Fridalen middle | | dnf | | | |
(OCAD)Nilmag -Sprint FIXED | | dnf | | | |
OCAD Nilmag - Sprint | | dnf | | | |
Amsberg 3,1 km | | dnf | | | |
[OCAD]bad example for newupdate! | | 10:14 | 67 / 101 |
| |
[OCAD] Fun Short Distance | | dnf | | | |
[OCAD] Short Fun Sprint | | 12:22 | 98 / 172 |
| |
Omholt 2,8 km | | dnf | | | |
the random map | | 15:42 | 50 / 66 |
| |
[OCAD]Moscow Compass | | dnf | | | |
West Porterham Middle | | dnf | | | |
This is a Cliff-race | | dnf | | | |
| 2 | 23:32 | 18 / 97 |
| |
Vester Torup, 1,7 km | | dnf | | | |
L@uri's Ähijärve FIXED! | | 37:49 | 60 / 115 |
| |
L@uri's Ähijärve middle | | dnf | | | |
BS Night | | dnf | | | |
Hardcore Night BS | | dnf | | | |
Fast course | | dnf | | | |
BS School 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
BS School | | dnf | | | |
Golf og Audi = Orienteringsløb | | 7:27 | 51 / 78 |
| |
OCAD-Short night | | 9:54 | 71 / 121 |
| |
TKC Italy | | 20:50 | 29 / 50 |
| |
Slå min rekord og du er bedst :D | | 4:23 | 60 / 77 |
| |
Schive 3days - Epilouge | | dnf | | | |
Seminaarinmäki | | 22:43 | 94 / 155 |
| |
Littla OL | | dnf | | | |
[OCAD] Real MAP MIX | | dnf | | | |
A-tour 14 | | 16:01 | 82 / 105 |
| |
A-tour 9 | | dnf | | | |
| 2 | 13:10 | 85 / 127 |
| |
A-tour 8 | | dnf | | | |
A-tour 7 | | dnf | | | |
A-tour 4 | | dnf | | | |
A-tour 2 | | 25:25 | 76 / 148 |
| |
L@uri's Perajärve middle | | 34:25 | 69 / 137 |
| |
A-tour 1 | | 10:21 | 119 / 210 |
| |
Bach | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Pozuelo | | 23:31 | 106 / 162 |
| |
Schive3days - Stage 3 | | dnf | | | |
sulä sprint | | dnf | | | |
[ocad]fantasy 6.1 | | dnf | | | |
iiiii | | 13:47 | 49 / 84 |
| |
[OCAD] Sandstone middle | | dnf | | | |
[ocad]fantasy 4.7km | | dnf | | | |
lll | | dnf | | | |
Velká Kunratická | | dnf | | | |
Tyras Toppenbra tävlingar 5 | | dnf | | | |
JWOC IN VIVE | | dnf | | | |
NOC in my garden | | dnf | | | |
L@uri's Tabina middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Schive 3days - Stage 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Schive 3days - Stage 1 | | dnf | | | |
Packman | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 3 | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 2 | | dnf | | | |
[OCAD CFP]Estarreja - P5M1 | | 39:56 | 54 / 84 |
| |
[OCAD CFP]Estarreja - P3M1 | | dnf | | | |
[OCAD CFP]Estarreja - P2M1 | | dnf | | | |
[ROCAD]Forest 1 | | 22:56 | 70 / 152 |
| |
Till Amanda Leo | | 6:43 | 70 / 113 |
| |
| 2 | 6:34 | 74 / 138 |
| |
BS Hardcore | | 25:21 | 45 / 54 |
| |
Tyras Toppenbra Tävlingar 4 | | dnf | | | |
Tyras Toppenbra Tävlingar 3 | | dnf | | | |
Schive 3-days | | 26:28 | 91 / 156 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
the second strange map :) | | dnf | | | |
Cambridgetowne Gorge | | dnf | | | |
[OCAD] SGOGEN | | dnf | | | |
Kofola sprint2 | | 22:46 | 108 / 147 |
| |
[ocad]own map | | dnf | | | |
my first creation | | dnf | | | |
Tyras Toppenbra Tävlingar 2 | | 13:03 | 42 / 61 |
| |
Habrový potok | | dnf | | | |
lolot | | dnf | | | |
Tyras Toppenbra tävlingar 1 | | dnf | | | |
[OCAD] OSCAR SPECIAL | | dnf | | | |
Puttberget 2,1 km NIGHT | | dnf | | | |
Lilla Kringelträffen | | 16:24 | 47 / 61 |
| |
Supersprinten | | 15:13 | 24 / 36 |
| |
Plastic | | dnf | | | |
OCAD- Djurparkssprinten | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Naglarbyberget 3,5 km | | dnf | | | |
V-Cup 16 | | 30:38 | 71 / 102 |
| |
V-Cup 15 | | dnf | | | |
V-Cup 13 | | 28:01 | 55 / 112 |
| |
V-Cup 10 | | 19:26 | 109 / 165 |
| |
V-Cup 09 | | 48:42 | 69 / 104 |
| |
V-Cup 07 | | 36:53 | 80 / 112 |
| |
V-Cup 05 | | dnf | | | |
V-Cup 04 | | dnf | | | |
V-Cup 03 | | dnf | | | |
V-Cup 02 | | dnf | | | |
V-Cup 01 | | 21:06 | 127 / 238 |
| |
[OCAD]labyrint 2 | | dnf | | | |
[OCAD]labyrint | | dnf | | | |
Mossby 2,8 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
mit.park-0 | | 31:33 | 54 / 78 |
| |
Knutsbo 2,9 km | | dnf | | | |
L@uri Pikakannu middle | | dnf | | | |
[Ocad] Australia Sprint!!!!!!!! | | 16:53 | 110 / 226 |
| |
L@uri's Jõulumäe forest sprint | | 20:07 | 71 / 108 |
| |
| | 22:53 | 118 / 211 |
| |
Tynne's steep 5-days, stage 5 | | dnf | | | |
Tynne's steep 5-days, stage 4 | | dnf | | | |
| 2 | 20:11 | 56 / 103 |
| |
Tynne's steep 5-days, stage 3 | | dnf | | | |
Tynne's steep 5-days, stage 2 | | dnf | | | |
Tynne's Steep 5-days, stage 1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 10:34 | 93 / 193 |
| |
[OCAD] Aarschot BC Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] BC Sprint H18 | | dnf | | | |
[OCAD] BC Sprint H21E | | dnf | | | |
[OCAD] Kunming-New | | 21:51 | 139 / 198 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Waterring! | | dnf | | | |
[OCAD]mellsta 3.0 | | dnf | | | |
[OCAD]Valgemetsa | | dnf | | | |
Stabberget 2,9 km | | dnf | | | |
[OCAD] Australia, short | | dnf | | | |
VERY GOOD | | dnf | | | |
GOOD | | dnf | | | |
INTRO CHAMPS | | 4:33 | 38 / 110 |
| |
[OCAD]mellsta 2.9 | | dnf | | | |
ocad short sprint | | 6:20 | 137 / 224 |
| |
intro course 3 battle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Gant sw FINAL | | dnf | | | |
Random | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Gant se | | dnf | | | |
[OCAD] Gant ne | | dnf | | | |
[OCAD] Marchairuz 2 fixed | | dnf | | | |
[OCAD] Marchairuz long part 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Gant nw | | dnf | | | |
OCAD Nilmag 6-days S6 (Sprint) | | 28:00 | 89 / 160 |
| |
[OCAD]fantasy fixed 2.9 | | 34:41 | 61 / 104 |
| |
[OCAD]fantasy map 2.7 | | 35:59 | 80 / 127 |
| |
Putten 4,0 km NIGHT | | dnf | | | |
yoyoyo | | 10:15 | 71 / 123 |
| |
[OCAD]Lutepää | | dnf | | | |
CF Map Contest: Urban 3rd | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
etappi kekkonen | | dnf | | | |
etappi ykkonen | | dnf | | | |
Putten 4,0 km | | dnf | | | |
[OCAD] Kaakkurilammi | | dnf | | | |
Sahara-O-Cup | | 20:06 | 98 / 140 |
| |
[OCAD] Col du Marchairuz | | dnf | | | |
CF Map Contest: Urban 1st | | 32:41 | 127 / 199 |
| |
CF Map Contest: Urban 2nd | | dnf | | | |
CF Map Contest: Forest 1st | | dnf | | | |
CF Map Contest: Forest 2nd | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
CF Map Contest: Forest 3rd | | dnf | | | |
a cours | | dnf | | | |
OCAD Nilmag 6 days S 5 (Long) | | dnf | | | |
(OCAD) Dogtrack Ski O | | dnf | | | |
| 2 | 37:07 | 82 / 124 |
| |
Naglarbyberget 2,4 km | | dnf | | | |
(OCAD) Metsäkylä Ski O 3 | | dnf | | | |
[OCAD] day 2 Fantasy 2.2 | | dnf | | | |
[OCAD]2 days (fantasy) | | dnf | | | |
Kaktusboda, citymap. | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
OcadMap Sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Fantasy 2.8 | | dnf | | | |
OCAD Nilmag 6-days S 4 (Night) | | dnf | | | |
OCAD Nilmag 6-days S 3 (sprint) | | dnf | | | |
| 2 | 13:08 | 135 / 212 |
| |
OCAD Nilmag 6-days S 2 (Long) | | dnf | | | |
| 2 | 41:26 | 65 / 106 |
| |
OCAD Nilmag 6-days S 1 (Middle) | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy | | 24:52 | 58 / 91 |
| |
Germany 2,6 km NIGHT | | dnf | | | |
Random | | dnf | | | |
Danish: Long | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
fantasy ocad - parksprint | | 22:37 | 92 / 148 |
| |
(OCAD) Devils Hill Ski O 3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Germany 1,5km NIGHT | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
årehills | | dnf | | | |
playthegame | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Australia short-night | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Germany 1,7 km | | 16:42 | 79 / 139 |
| |
[OCAD] Venezia NEW CONV.!!! | | dnf | | | |
Dansih: Forrest sprint | | dnf | | | |
Germany2 NIGHT | | 12:06 | 61 / 101 |
| |
Germany fast course | | dnf | | | |
| 2 | 8:56 | 72 / 200 |
| |
[OCAD] Venezia | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD]Lippukallio night | | dnf | | | |
wall | | dnf | | | |
Qual 2 - Labyrinth | | dnf | | | |
Qual 1 | | dnf | | | |
4 days - Stage 4 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
4 days - Stage 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
4 days - Stage 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Lippukallio middle | | dnf | | | |
[OCAD] 2 DAY EVENT | | dnf | | | |
| | dnf | | | |
| 2 | 20:21 | 114 / 227 |
| |
Vester Torup, Short | | dnf | | | |
[ROCAD] Fantasy | | dnf | | | |
Älgtjärn south | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Forest | | dnf | | | |
Svartsjön 2,7 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 32:39 | 100 / 185 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[ROCAD] made in 10 min | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Silvbergs gruva 2,2 km NIGHT | | dnf | | | |
CF cup 8 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Sprint with controldescriptions | | dnf | | | |
gyllbergen day 3 | | 38:52 | 55 / 90 |
| |
OCAD- Real WM test sprint 2005 | | dnf | | | |
Mossby 2,8 km | | dnf | | | |
Mossby 2,0 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD]gyllbergen day 2 :D | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | dnf | | | |
[OCAD]Federbachtal | | dnf | | | |
[ocad]gyllbergen | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Pellesberget NIGHT 2,5 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Flat and fast | | dnf | | | |
Lintjärn | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
Aspan 1,9 km NIGHT | | dnf | | | |
Go for Gold | | dnf | | | |
Saxemara sprint | | dnf | | | |
I'm borred | | dnf | | | |
Just run! | | dnf | | | |
OMG | | dnf | | | |
sprint-city | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
2,3 km | | dnf | | | |
[OCAD] Forest sprint | | 15:43 | 102 / 163 |
| |
Rönnberget 2,1 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Stabberget 3,3 km | | dnf | | | |
Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[Ocad]fixed.Till min vän Osan:p | | 18:22 | 83 / 107 |
| |
[Ocad]Tillägnad min vän Osan!:p | | dnf | | | |
fantasy map | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]long sprint :D | | 37:31 | 62 / 88 |
| |
run run run !!! | | dnf | | | |
[OCAD] Dilsenerbos Night 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Dilsenerbos Night 1 | | dnf | | | |
7 Days - Stage 3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
7 days - Stage 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
7 days - Stage 1 | | 28:33 | 88 / 144 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Dilsenerbos | | dnf | | | |