Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
CFEB 2014 mar E1 | | 27:25 | 16 / 96 |
| |
[wcup-map#5-reused]-sprint | | 16:01 | 25 / 185 |
| |
[wcup-map#3-reused]-long | | 67:33 | 24 / 118 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 | | 26:08 | 38 / 177 |
| |
tuefelskeller-E2 | | 34:23 | 34 / 134 |
| |
tuefelskeller | | 25:26 | 34 / 190 |
| |
remade-swedishmap | | 29:43 | 12 / 159 |
| |
| 2 | 30:40 | 24 / 217 |
| |
remade-czech | | 21:25 | 18 / 166 |
| |
| 2 | 24:01 | 57 / 207 |
| |
Everetthamb (night) | | 36:52 | 25 / 108 |
| |
| 2 | dnf | | | |
remade SOW-E1 | | 17:07 | 19 / 176 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Noname reupload | | 22:36 | 24 / 169 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CFEB 13M_4 | | 24:44 | 3 / 60 |
| |
Vezzano Naran | | 14:54 | 41 / 204 |
| |
[OCAD] Facho, long 2 | | 36:05 | 23 / 129 |
| |
[OCAD] Facho, long 1 | | 41:30 | 30 / 126 |
| |
[OCAD] Facho, middle | | 19:46 | 37 / 222 |
| |
paattinen-E2 | | 21:02 | 38 / 182 |
| |
paattinen-E1 | | 27:07 | 46 / 187 |
| |
saauraai-5 | | 23:26 | 28 / 168 |
| |
°CFEB 13L_1 | | 25:11 | 12 / 92 |
| |
sauraai-jwoc2015-4 | | 17:58 | 30 / 225 |
| |
[OCAD] Krajna - Middle 2 | | 26:33 | 19 / 104 |
| |
[OCAD] Krajna - Middle 1 | | 24:41 | 21 / 142 |
| |
[OCAD]Noname contour-o | | 15:49 | 60 / 136 |
| |
[ocad]Noname | | 14:20 | 43 / 212 |
| |
[OCAD] Vilhosc | | 41:40 | 22 / 177 |
| |
[OCAD]Starkebo - Long | | 26:56 | 22 / 185 |
| |
[OCAD] Amatjarn, sprint | | 28:29 | 58 / 228 |
| |
[OCAD]Flemma - Middle | | 19:14 | 17 / 234 |
| |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | | 12:22 | 52 / 233 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle | | 21:07 | 27 / 168 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle Night | | 26:02 | 26 / 110 |
| |
GrandForet | | 26:17 | 32 / 150 |
| |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | | 17:51 | 22 / 170 |
| |
[2nd]Gruvriset | | 19:31 | 40 / 153 |
| |
Forest Sprint | | 14:56 | 76 / 161 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle Night | | 21:34 | 47 / 144 |
| |
[Idre]Nipfjället - Long | | 33:39 | 44 / 160 |
| |
Altopiano dell'Argentario Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Pedrogao, long | | dnf | | | |
[OCAD] Cornus, sprint | | 15:42 | 15 / 252 |
| |
(OCAD) Cavedine Night E1 | | 28:12 | 21 / 147 |
| |
MiddleEarth UltraLong Contour-O | | 198:53 | 15 / 104 |
| |
[OCAD]Lago Santo | | 25:28 | 29 / 181 |
| |
[OCAD]Lago Santo Middle | | 24:39 | 16 / 182 |
| |
Scolty, Short Track | | 15:27 | 69 / 210 |
| |
(OCAD) Råryd night 3 | | 27:00 | 16 / 118 |
| |
(OCAD) Råryd night 2 | | 21:35 | 18 / 142 |
| |
Middle Earth NZ-Championships | | 19:37 | 14 / 182 |
| |
(OCAD) Råryd night 1 | | 15:43 | 4 / 185 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Sprint | | 13:13 | 9 / 218 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Long | | 41:10 | 22 / 141 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle | | 24:20 | 16 / 247 |
| |
[OCAD]AutumnMiddle | | 26:47 | 53 / 172 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E12 | | dnf | | | |
[AutumnCup] La Pile, E10 | | 18:19 | 23 / 234 |
| |
[AutumnCup] La Pile, E9 | | 42:13 | 13 / 180 |
| |
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint | | 18:20 | 8 / 204 |
| |
[OCAD] Fylleryd, sprint | | 17:18 | 18 / 208 |
| |
Teisko Sprint 1 | | 7:35 | 13 / 178 |
| |
Høiås North stage3-middle(night) | | 23:38 | 6 / 139 |
| |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 14:20 | 33 / 240 |
| |
Høiås north stage 1 - Long | | 36:42 | 9 / 182 |
| |
[RndTemp] Everetthamb #2 | | 41:11 | 13 / 122 |
| |
[OCAD]Gesunda Long | | 88:09 | 15 / 124 |
| |
[OCAD]Gesunda Middle | | 31:56 | 17 / 218 |
| |
[RndTemp] Martinb | | 13:08 | 10 / 216 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | 19:33 | 6 / 240 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 55:08 | 16 / 177 |
| |
(FANTASY) middle E1? | | 18:19 | 8 / 172 |
| |
[Fantasy] Unnamed | | 19:47 | 48 / 191 |
| |
Quickmade map - shortened middle | | 21:35 | 65 / 212 |
| |
[Fantasy] Contour Night | | 19:38 | 7 / 139 |
| |
[RndTemp] Everetthamb | | 38:20 | 6 / 146 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, multi'O | | 32:56 | 29 / 172 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 | | 20:20 | 32 / 223 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb Night | | 24:12 | 58 / 148 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb | | 17:33 | 7 / 207 |
| |
[OCAD] Altopiano, middle 3 | | 18:27 | 47 / 228 |
| |
Bradbury's Race Long | | 40:15 | 18 / 136 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 | | 21:54 | 64 / 238 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle | | 28:09 | 28 / 235 |
| |
(OCAD)Skollenborg E1 Long | | 39:34 | 10 / 150 |
| |
Old rocad modified - 2 | | 24:23 | 32 / 177 |
| |
San Pippo | | 26:14 | 12 / 147 |
| |
[OCAD] Long 1 (bad runnability) | | dnf | | | |
[OCAD]Halloween! | | 25:33 | 67 / 283 |
| |
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget | | 20:01 | 2 / 224 |
| |
SOL-Boyz Grand Prix | | 20:44 | 30 / 201 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 | | 38:18 | 9 / 175 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 | | 13:01 | 14 / 218 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 | | 28:48 | 6 / 195 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 | | 21:49 | 20 / 249 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 | | 34:47 | 8 / 228 |
| |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | | 19:51 | 18 / 182 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #2 | | 25:53 | 6 / 128 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 | | 16:04 | 22 / 206 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | | 18:02 | 20 / 198 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | | 30:25 | 8 / 153 |
| |
[OCAD] Surbridge Mountain Long | | 67:43 | 11 / 123 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long | | 37:37 | 26 / 150 |
| |
[OCAD] Lammhult, sprint | | 15:38 | 34 / 230 |
| |
[OCAD] Aydat E14 | | 39:33 | 23 / 131 |
| |
[OCAD] Aydat E12 | | 23:00 | 13 / 167 |
| |
[OCAD] Aydat Centre E11 | | 12:01 | 14 / 185 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 | | 25:46 | 14 / 168 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Night | | 23:28 | 23 / 128 |
| |
[OCAD] Pian Alba E7 | | 14:38 | 15 / 132 |
| |
[OCAD] Pian Alba E6 | | 15:17 | 31 / 151 |
| |
[OCAD] Pian Alba E5 | | 17:00 | 27 / 157 |
| |
[OCAD] Pian Alba E4 | | dnf | | | |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 | | 19:17 | 58 / 151 |
| |
[OCAD] Härkävuori - Night | | 63:34 | 63 / 125 |
| |
[OCAD] Irbene N Night | | 31:22 | 29 / 128 |
| |
[OCAD] Irbene N Long | | 46:25 | 42 / 154 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 11:50 | 17 / 197 |
| |
[OCAD] Irbene N Night Sprint | | 12:28 | 26 / 168 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 27:55 | 51 / 201 |
| |
Mount Edina | | 17:36 | 22 / 157 |
| |
[OCAD] Aydat E9 | | 27:00 | 58 / 182 |
| |
[OCAD] Aydat E8 | | 16:17 | 57 / 217 |
| |
(ocad) La Quillane | | 30:42 | 13 / 188 |
| |
Stonlaita Platabek | | 64:31 | 14 / 161 |
| |
[OCAD] Herbouilly Sud, long | | 61:53 | 11 / 174 |
| |
SASP-Course2 | | 36:22 | 11 / 149 |
| |
SASP | | 34:46 | 8 / 177 |
| |
[rnd] E2 Foxwick | | 64:26 | 3 / 138 |
| |
Middle. | | 14:05 | 13 / 149 |
| |
[OCAD] Aydat E7 | | 24:04 | 16 / 211 |
| |
[OCAD] Aydat E6 | | 20:55 | 39 / 171 |
| |
[OCAD] Aydat E5 | | 48:12 | 13 / 162 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E4 | | 22:04 | 42 / 201 |
| |
Hard Sprint Tour - S2: Downhill | | 19:03 | 12 / 166 |
| |
Bosbergheia, middle | | 21:39 | 10 / 198 |
| |
Sörby 18 Controlpicking | | 23:59 | 43 / 213 |
| |
[OCAD] Correncon, middle | | 23:19 | 7 / 167 |
| |
[OCAD] La glacière, middle | | 32:23 | 60 / 218 |
| |
Hagnesta6 Middle | | 21:36 | 11 / 198 |
| |
Long | | 89:32 | 75 / 122 |
| |
Hagnesta 3 Middle Night | | 24:10 | 23 / 191 |
| |
[OCAD]Hagnesta Long | | 32:20 | 20 / 249 |
| |
[OCAD]Hagnesta Sprint | | 15:12 | 12 / 324 |
| |
Holmvassnatten 2 | | 24:24 | 6 / 222 |
| |
Holmvassnatten - Prologue | | 15:30 | 40 / 252 |
| |
-monteferrato | | dnf | | | |
Buraunet | | 27:36 | 9 / 154 |
| |
[OCAD] San Giovanni Finale | | 39:34 | 12 / 176 |
| |
[OCAD] Cavedine Long | | 55:50 | 13 / 195 |
| |
FIN 5 - 1998 | | 48:42 | 54 / 175 |
| |
Tomaattimehu | | 22:23 | 11 / 217 |
| |
HHerbernheia 2011 (right one!!!) | | 22:55 | 11 / 278 |
| |
Herbernheia 2011 | | 14:04 | 17 / 248 |
| |
Brignoles 03 | | 23:07 | 70 / 293 |
| |
Pastur | | 21:10 | 10 / 111 |
| |
[OL4an tour]Rusia 3 Middle | | 23:16 | 14 / 158 |
| |
[OL4an tour]Rusia 2 night short | | 13:32 | 12 / 143 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | 35:22 | 41 / 155 |
| |
[OL4an tour]Sälen | | 29:33 | 11 / 180 |
| |
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 | | 14:59 | 53 / 190 |
| |
ikirace 5 | | 36:12 | 40 / 75 |
| |
sweet comp. Night (hard) | | 18:29 | 13 / 131 |
| |
sweet comp. prolog | | 34:38 | 74 / 194 |
| |
[OCAD]Nynäs Middle | | 16:29 | 19 / 194 |
| |
Map | | 15:10 | 14 / 167 |
| |
[OL4an tour]Rusia 1 Long | | 38:26 | 15 / 143 |
| |
[OL4an tour]Goodspring MT Middle | | 19:07 | 9 / 182 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh | | 29:26 | 46 / 128 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day | | 14:32 | 7 / 200 |
| |
(ocad)- färsk; Prolog | | 15:25 | 8 / 201 |
| |
crazyisland night | | 25:34 | 15 / 100 |
| |
crazyisland | | 22:31 | 36 / 221 |
| |
blåbærmåsan by night | | 22:10 | 34 / 135 |
| |
Forest sprint 2 | | 19:23 | 48 / 186 |
| |
blåbærmåsan | | dnf | | | |
Forest sprint | | 15:47 | 11 / 221 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Long | | 32:29 | 7 / 231 |
| |
Sippola | | 27:39 | 8 / 210 |
| |
[OCAD] LongLake | | 22:59 | 25 / 219 |
| |
SundayCOMP -NIGHT | | 14:04 | 9 / 144 |
| |
SaturdayCOMP | | 18:03 | 43 / 203 |
| |
FridayCOMP Prologue | | 9:00 | 9 / 206 |
| |
Sprint under the glacier | | 14:00 | 7 / 177 |
| |
Middle | | 20:09 | 12 / 127 |
| |
[OCAD] Marchrace | | 13:37 | 9 / 215 |
| |
Sprint map | | 18:46 | 23 / 204 |
| |
Oskarshamn Night Short 2 | | 14:55 | 7 / 99 |
| |
Oskarshamn Night Short 1 | | 11:58 | 12 / 138 |
| |
[ocad] Homysud4 - DAY Version | | 25:22 | 15 / 198 |
| |
Sprint | | 12:51 | 41 / 205 |
| |
Lepanmaa Night | | 53:51 | 35 / 123 |
| |
Matiesko fantasy cup E3 | | 17:42 | 38 / 108 |
| |
[Fantasy cup] E3 Long | | 29:04 | 7 / 81 |
| |
[Fantasy cup] E2 Sprint | | 14:22 | 23 / 169 |
| |
[Ocad] Nynäs middle | | 18:11 | 54 / 178 |
| |
Bo-kartan (ocad) - prologe | | 18:48 | 11 / 159 |
| |
Ojer 2.0 Night | | 32:05 | 16 / 78 |
| |
Ojer 2.0 Middle | | 26:49 | 13 / 165 |
| |
Gölen- Prologue | | 13:41 | 7 / 140 |
| |
Lac Mariet V | | 29:05 | 30 / 138 |
| |
[HS-Tour] E8 Skummeslöv - Middle | | 25:03 | 20 / 161 |
| |
[HS-Tour] E7 Holmåsa - Long | | 56:54 | 17 / 120 |
| |
[HS-Tour] E6 Skummeslöv Night | | 22:20 | 21 / 124 |
| |
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint | | 12:11 | 7 / 214 |
| |
[HS-Tour] E3 Holmåsa - Night | | 42:20 | 28 / 117 |
| |
[HS-Tour] E2 Skummeslöv - Long | | 51:20 | 25 / 162 |
| |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | | 16:31 | 26 / 227 |
| |
[Fantasy] Junne E2 | | 28:32 | 21 / 122 |
| |
[Fantasy] Junne E1 | | 33:59 | 3 / 161 |
| |
Sprint-OL day 3/3 | | 12:35 | 2 / 160 |
| |
Butlerwick day 2 | | 24:27 | 57 / 104 |
| |
Lac Mariet, night | | 20:08 | 9 / 110 |
| |
Lac Mariet III | | 17:01 | 12 / 182 |
| |
[OCAD] Kjölen | | 25:15 | 46 / 239 |
| |
Lac Mariet II | | 26:38 | 17 / 173 |
| |
Lac Mariet [ocad] | | 11:46 | 37 / 249 |
| |
Butlerwick day 1 | | 13:19 | 40 / 125 |
| |
[OCAD] Saskatchewan | | 46:34 | 5 / 157 |
| |
Cronwoodhills | | 29:30 | 22 / 139 |
| |
Middle night | | 24:52 | 19 / 113 |
| |
pour le vso | | 44:44 | 23 / 102 |
| |
Hamp | | 21:59 | 3 / 142 |
| |
Home Run | | 22:35 | 31 / 165 |
| |
Opistomum | | dnf | | | |
Col_du_Marchairuz | | 33:04 | 7 / 161 |
| |
[Day] Asaklitt 3,2 km | | 23:23 | 1 / 179 |
| |
[Day] Asaklitt 2,2 km | | 18:39 | 1 / 185 |
| |
[Day] Asaklitt 1,8 km | | 11:41 | 21 / 265 |
| |
[ocd] Homysud 2 | | 25:57 | 33 / 185 |
| |
Lago Santo - Prologue | | 17:39 | 30 / 214 |
| |
Asaklitt E 1 NIGHT | | 16:46 | 4 / 168 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 8 Mt. Amiata | | 48:27 | 2 / 164 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 7 Arcinazzo | | 22:24 | 49 / 233 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 6 P.d.Catalano | | 28:06 | 4 / 187 |
| |
Dreissena | | 16:33 | 15 / 82 |
| |
Random Short | | 23:53 | 8 / 123 |
| |
A lovely night | | 26:56 | 7 / 82 |
| |
A lovely Sprint | | 13:27 | 4 / 191 |
| |
klurig sprint | | 15:28 | 7 / 112 |
| |
Klurig middle | | dnf | | | |
A lovely middle | | 19:59 | 9 / 135 |
| |
Uppland Bonus Night | | 19:13 | 10 / 80 |
| |
UpplandsOL!! Day2, Middle | | 15:22 | 5 / 149 |
| |
UpplandsOL!! Day1 Sprint | | 11:34 | 19 / 171 |
| |
Klurig E3 middle | | 18:46 | 44 / 141 |
| |
Klurig E2 Forest sprint | | 12:15 | 8 / 195 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 5 Bosco Ragabo | | 23:35 | 1 / 111 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 3 Lago d. Lame | | 59:34 | 9 / 154 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 2 Barricata | | 30:38 | 10 / 155 |
| |
Ice short | | 10:14 | 12 / 168 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 1 Venice | | dnf | | | |
(ITA-TOUR) Prolog SGONICO | | 18:21 | 76 / 258 |
| |
[OCAD] Highland night | | 22:12 | 32 / 144 |
| |
[OCAD] Lunsen E3, Night [HARD!] | | 22:04 | 17 / 128 |
| |
[OCAD] E2 Lunsen, Middle | | 20:05 | 15 / 181 |
| |
[OCAD] E1 Lunsen, Prolog | | 14:25 | 44 / 241 |
| |
NAOC Model | | 28:30 | 36 / 232 |
| |
Las Tuerces - Long and short | | 15:27 | 15 / 253 |
| |
Gnetteryd Night | | 26:46 | 22 / 160 |
| |
Las Tuerces/Rock(s) the night | | 24:14 | 46 / 199 |
| |
Lepanmaa Middle | | 33:03 | 58 / 254 |
| |
[OCAD] Piani Di Praglia - short | | 18:32 | 9 / 206 |
| |
Six Days Tyrol 6 | | 61:48 | 7 / 143 |
| |
TinyMap | | 15:03 | 19 / 177 |
| |
| 2 | 14:28 | 21 / 219 |
| |
Classic | | 20:55 | 16 / 123 |
| |
[Ultima] Forvie E2 | | 24:44 | 46 / 210 |
| |
Six Days Tyrol Training 4 | | dnf | | | |
Six Days Training 3 | | 43:14 | 2 / 164 |
| |
Six Days Tyrol Training 2 | | 43:21 | 9 / 181 |
| |
[OCAD] Vilhosc II | | 20:33 | 14 / 225 |
| |
[OCAD] Vilhosc I | | 23:19 | 19 / 262 |
| |
Kaleva Churc righ version | | 17:18 | 98 / 244 |
| |
Rocky II - E3 Night | | 22:21 | 5 / 134 |
| |
Rocky II - E2 Long | | 38:50 | 7 / 155 |
| |
Rocky II - E1 Middle | | 24:21 | 55 / 277 |
| |
Rocky I | | 18:42 | 5 / 221 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th | | 31:33 | 6 / 255 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 4 | | 27:02 | 26 / 207 |
| |
Binneberg 6 | | 25:25 | 82 / 166 |
| |
Binneberg 5 | | 25:01 | 17 / 186 |
| |
Binneberg 4 | | 18:01 | 6 / 227 |
| |
[ROCAD]grassy | | 41:18 | 9 / 127 |
| |
Creag Mhic | | 25:24 | 6 / 176 |
| |
Binneberg 3 | | 24:07 | 4 / 190 |
| |
Binneberg 2 | | 23:05 | 9 / 225 |
| |
Binneberg 1 | | 24:04 | 3 / 247 |
| |
Tour de Elx - Skien E3 | | 22:30 | 9 / 286 |
| |
Siderocelis | | 38:08 | 4 / 130 |
| |
Vidingsjö Night Long | | 22:15 | 7 / 154 |
| |
Vidingsjö by Night Prologue | | 7:55 | 13 / 198 |
| |
Binneberg Prologue | | 14:20 | 5 / 295 |
| |
RandomCreated ~ Sprint | | 13:01 | 17 / 283 |
| |
random 2,7km | | 26:23 | 28 / 135 |
| |
Orionstugan North - Controls | | 22:26 | 4 / 183 |
| |
Orionstugan North - Night | | 29:33 | 26 / 126 |
| |
6k (Random) | | 50:29 | 3 / 94 |
| |
Random Long | | 37:05 | 1 / 87 |
| |
[OCAD] Mutala West | | 17:41 | 3 / 237 |
| |
Orionstugan South - Middle | | 16:41 | 9 / 231 |
| |
2.2k (Random) | | 17:38 | 3 / 157 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | dnf | | | |
SOL-Boys Grand Prix Stage 3 | | 23:04 | 33 / 175 |
| |
[Ultima] Forvie E1 | | 22:12 | 27 / 253 |
| |
Western Arborburg-Day 2 | | 25:09 | 5 / 136 |
| |
[RANDOM]Sprint 1.6k | | 13:27 | 9 / 195 |
| |
Tour de Elx - E2 Long | | 30:33 | 13 / 284 |
| |
Steep Random | | 88:41 | 11 / 65 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 2 | | 15:49 | 22 / 240 |
| |
WOC 2004 - Long Qualifying | | 59:33 | 3 / 90 |
| |
Maki A | | 15:34 | 8 / 180 |
| |
WOC 2004 - Middle Qualifying | | 26:24 | 11 / 183 |
| |
WOC 2004 - Sprint Qualifying | | 12:38 | 8 / 194 |
| |
Hartola D | | 64:23 | 3 / 98 |
| |
Hartola C | | 15:27 | 4 / 159 |
| |
Hartola A | | 25:45 | 2 / 156 |
| |
Stavsjø Sprint | | 13:47 | 14 / 260 |
| |
Yatzy 4 NIGHT | | 22:48 | 8 / 120 |
| |
Yatzy 3 | | 23:04 | 59 / 179 |
| |
Yatzy 2 | | 15:37 | 14 / 201 |
| |
Yatzy 1 | | 15:24 | 11 / 264 |
| |
[OCAD] Trentepohlia | | dnf | | | |
[OCAD]Härja east middle | | 28:01 | 19 / 161 |
| |
[OCAD]Härja west middle | | 27:26 | 3 / 217 |
| |
Kleven | | 16:07 | 10 / 266 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E5 | | dnf | | | |
Zudoku 2 | | 23:11 | 19 / 201 |
| |
Zudoku 1 | | 15:56 | 11 / 258 |
| |
[OCAD] Noskunai Long | | 54:17 | 9 / 166 |
| |
[OCAD] Knottingly Night Sprint | | 12:04 | 15 / 224 |
| |
[OCAD] Kjölen Middle | | 19:29 | 4 / 296 |
| |
[OCAD] Inishbofin Long | | 40:11 | 23 / 198 |
| |
[OCAD] Gumusdere Long | | 43:48 | 11 / 208 |
| |
Leksand Spriddle | | 26:55 | 8 / 203 |
| |
[OCAD] Diplogaster | | dnf | | | |
Woc05 map | | 49:54 | 29 / 180 |
| |
Ocd/LaLora/CuevaDeLosFranceses | | 25:04 | 19 / 207 |
| |
Micro O #2 | | 13:50 | 28 / 183 |
| |
[OCAD] La Lora - night | | 12:19 | 28 / 180 |
| |
Rominet | | 59:13 | 7 / 103 |
| |
[ocad] ARC 1800 Night | | 20:00 | 19 / 172 |
| |
[OCAD]REVIEW | | 1:25 | 22 / 193 |
| |
[ocad] ARC 1800 | | 24:43 | 42 / 284 |
| |
[OCAD] Trin | | 24:21 | 8 / 142 |
| |
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix | | 11:48 | 20 / 233 |
| |
[Ocad] Ronneby Brunn | | 23:06 | 22 / 166 |
| |
Massey University E1 | | 20:17 | 22 / 201 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben | | 21:42 | 14 / 173 |
| |
Gnetteryd 1,5km | | 16:45 | 39 / 191 |
| |
[OCAD]Hagstugan SE - night | | 16:14 | 11 / 99 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 4 | | dnf | | | |
[Ocad] Kråkerum Challenge 3 | | 20:52 | 2 / 122 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 2 | | 12:51 | 22 / 180 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 1 | | 9:29 | 41 / 176 |
| |
Night Micro O #2 | | 13:45 | 6 / 96 |
| |
[OCAD]Hagstugan SE - 3,6km | | 23:55 | 4 / 166 |
| |
SpringCupCF Day | | 24:45 | 11 / 248 |
| |
[Ocad] Torharm Night Middle | | 23:52 | 39 / 120 |
| |
[Ocad] Torhamn Night Sprint | | 12:07 | 12 / 169 |
| |
[SOK]Tvisten | | 32:02 | 8 / 164 |
| |
(OCAD) Fantasy | | 14:22 | 17 / 139 |
| |
[OCAD] Venezia V | | 33:04 | 31 / 148 |
| |
[OCAD]Desert | | 19:51 | 11 / 196 |
| |
NightRace | | 24:51 | 7 / 129 |
| |
[SOK]Tveitan | | 22:28 | 2 / 180 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 2 | | 18:24 | 3 / 152 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 1 | | 16:34 | 8 / 190 |
| |
[OCAD]Hagstugan - SE | | 16:17 | 23 / 225 |
| |
La Verne - NE | | 13:53 | 5 / 229 |
| |
NSKSOK Opening | | 22:47 | 7 / 165 |
| |
Aisus IV | | 11:00 | 6 / 216 |
| |
Aisus II | | 27:55 | 5 / 152 |
| |
Gnetteryd NW - Middle | | 17:56 | 6 / 152 |
| |
[OCAD]Vidingsjö SE - Long | | 32:51 | 2 / 132 |
| |
[OCAD]Vidignsjö SE - Middle | | 27:48 | 78 / 174 |
| |
[ocad] Kyrpäjooseppi III | | 14:26 | 7 / 104 |
| |
[ocad] Kyrpäjooseppi II | | 17:32 | 10 / 135 |
| |
[ocad] Kyrpäjooseppi | | 25:11 | 23 / 167 |
| |
Doubleflags | | 13:05 | 10 / 190 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 2.0 KM | | 15:44 | 14 / 249 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 4.0 km | | 31:10 | 14 / 189 |
| |
(modified)[ROCAD] - La Verne | | 28:40 | 11 / 167 |
| |
[OCAD] Sennoi2 - middle | | 19:34 | 8 / 153 |
| |
UnPit3 | | 14:54 | 57 / 155 |
| |
[OCAD] Sennoi - middle 2 | | 21:45 | 32 / 187 |
| |
[OCAD] Sennoi - middle (dense) | | 27:31 | 11 / 170 |
| |
[OCAD]Dunajska Buzola Intro | | 16:54 | 3 / 181 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E5 | | 25:13 | 2 / 214 |
| |
[ROCAD] Hei | | 32:31 | 21 / 157 |
| |
[OCAD] Järvafältet | | 25:09 | 12 / 211 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E4 | | 38:51 | 2 / 172 |
| |
[random] Steep 3 | | 29:40 | 10 / 110 |
| |
[OCAD] Kooyoora, day | | 15:49 | 11 / 206 |
| |
[ROCAD] min | | 22:12 | 7 / 176 |
| |
[TAT]Högbo short 1.6 km | | 11:12 | 15 / 277 |
| |
[TAT]Högbo Long 3.3 KM | | 22:34 | 3 / 191 |
| |
Middle | | 31:10 | 1 / 105 |
| |
[OCAD] Solberglia | | 19:19 | 9 / 180 |
| |
[ROCAD] New start | 2 | 33:31 | 23 / 148 |
| |
(OCAD) Teisko SE | | 20:24 | 11 / 237 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Middle | | 28:04 | 17 / 141 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E3 | | 33:11 | 11 / 136 |
| |
Zaccros Cup 8 | 2 | 6:54 | 44 / 101 |
| |
Fanoe Night | | 17:09 | 28 / 116 |
| |
Lenco 1 - Night 1 | | 17:28 | 1 / 100 |
| |
Lenco 1 - Day 2 | | 21:11 | 3 / 144 |
| |
Lenco 1 - Day 1 | | 14:28 | 4 / 192 |
| |
(OCAD) Dogtrack anno 2080 | | 14:21 | 6 / 160 |
| |
[RND] Svartasvängen | | 43:52 | 4 / 99 |
| |
(OCAD) Docktrack 2030 | | 17:13 | 17 / 176 |
| |
[TAT] Portugal | | 29:44 | 13 / 187 |
| |
(OCAD) Watertower | | 22:13 | 6 / 151 |
| |
[ROCAD] c1 | | 38:30 | 10 / 87 |
| |
[ROCAD] SR | | 29:31 | 2 / 97 |
| |
[TAT] Kjölen2 | | 15:16 | 3 / 195 |
| |
[TAT] Kjölen | | 21:27 | 21 / 215 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E2 | | 22:05 | 7 / 183 |
| |
[TAT] Inishbofin | | 12:56 | 10 / 217 |
| |
[TAT] Balavil | | 33:13 | 9 / 176 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Night | | 20:36 | 10 / 125 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short 2 | | 18:29 | 6 / 178 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short | | 14:27 | 10 / 189 |
| |
Bråt 3 | | 32:14 | 4 / 128 |
| |
[OCAD] Portugal O-Training | | 31:59 | 38 / 217 |
| |
(OCAD) Teisko NE Sprint | | 18:41 | 35 / 187 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 | | 27:13 | 9 / 143 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E3 | | 28:59 | 46 / 130 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E2 | | 31:47 | 12 / 152 |
| |
(OCAD) Teisko NE Short | | 20:34 | 2 / 164 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E1 | | 30:09 | 2 / 183 |
| |
[OCAD] Djupviken 2 | | 25:43 | 10 / 114 |
| |
[OCAD] Djupviken 2,4 km | | 36:40 | 118 / 183 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Night | | 15:23 | 1 / 79 |
| |
(OCAD) Teisko NE Short | | 20:44 | 2 / 123 |
| |
Ojersjoe again 3 | | 23:08 | 3 / 103 |
| |
Oversjoe again 2 | | 15:46 | 8 / 145 |
| |
Ojersjoe again | | 21:26 | 3 / 124 |
| |
Ojersjoe | | 32:16 | 7 / 140 |
| |
Ojersjoe 1 | | 40:01 | 73 / 196 |
| |
Little York masters | | 16:45 | 37 / 197 |
| |
[WOC] Middle [OCAD] | | dnf | | | |
[WOC]03 Middle [OCAD] | | 32:35 | 14 / 146 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Short | | 16:58 | 6 / 171 |
| |
(OCAD) Siitama SE Short | | 14:31 | 9 / 175 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 | | 20:29 | 10 / 165 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,2km | | 16:40 | 11 / 203 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,4km | | 18:39 | 9 / 229 |
| |
(OCAD) Kauppi South Sprint | | 17:12 | 7 / 167 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day1 | | 17:35 | 1 / 203 |
| |
Niihama Night | | 14:36 | 7 / 105 |
| |
Saarijärvi Short | | 19:05 | 6 / 157 |
| |
[OCAD] Mylly-Tyry Night2 | | 13:48 | 3 / 156 |
| |
[OCAD] Mylly-Tyry Night | | 19:33 | 7 / 140 |
| |
Tesiko 6 Short | | 17:35 | 9 / 170 |
| |
[OCAD] Maajaa Long | | 43:14 | 1 / 164 |
| |
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 | | 19:41 | 54 / 218 |
| |
Teisko night sprint | | 11:47 | 15 / 130 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 | | 19:54 | 49 / 229 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 | | 6:54 | 7 / 291 |
| |
Teisko Short 2 | | 12:57 | 22 / 162 |
| |
Teisko Short | | 13:27 | 41 / 176 |
| |
[RANDOM] Quincy long | | 48:13 | 4 / 70 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E1 | | 12:21 | 14 / 236 |
| |
[ocad] Äktatorpet Sprint | | 11:37 | 2 / 228 |
| |
[OCAD] Faron N | | 28:22 | 12 / 159 |
| |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | | 23:16 | 2 / 153 |
| |
[Rocad] Junne | | 12:13 | 28 / 222 |
| |
Hazeloche | | 34:12 | 11 / 164 |
| |
[ROCAD] Lake Forest 3 | | 21:27 | 6 / 175 |
| |
[ROCAD] Lake Forest 2 | | 19:55 | 47 / 156 |
| |
[ROACAD] Lake Forest1 | | 18:56 | 6 / 187 |
| |
[Fantasy] Tuula | | 26:03 | 4 / 176 |
| |
Tjo | | 28:29 | 3 / 67 |
| |
[ocad] La Quillane 5 | | 23:40 | 8 / 163 |
| |
[OCAD] Sunshien Series 5 | | 24:00 | 5 / 207 |
| |
Walpole Land Sprint 2 | | 16:58 | 4 / 166 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E6 [Night] | | 58:08 | 28 / 87 |
| |
Chestnut Sprint | | 12:13 | 6 / 159 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E5 [Middle] | | 31:48 | 5 / 153 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E4 [Sprint] | | 16:18 | 10 / 208 |
| |
[OCAD] Giro d'Olgy [Middle] | | 22:40 | 18 / 175 |
| |
[Rocad]Desitore: The Final | | dnf | | | |
[World Cup] Knottingly | | 36:32 | 5 / 215 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 4 | | 28:50 | 21 / 128 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E2 [Long] | | 38:42 | 3 / 137 |
| |
[Rocad] Desitore: Among the Owls | | 24:46 | 5 / 100 |
| |
[Ocad] Sunshine series 3 | | 19:52 | 28 / 218 |
| |
[OCAD]Mount Kooyoora SE day 1 | | 17:32 | 7 / 191 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 2 | | 14:11 | 4 / 238 |
| |
Giro d'OLGY E1 [Sprint] | | 14:10 | 1 / 213 |
| |
[Rocad] Desitore: Arduus Atrox | | 42:04 | 11 / 121 |
| |
[ocd] La Quillane 4 | | 27:45 | 17 / 129 |
| |
[World Cup] Jerash (public) | | 25:05 | 23 / 163 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 1 | | 17:39 | 10 / 207 |
| |
[MC2009] Jerash | | 15:49 | 22 / 180 |
| |
wt 25-27 | | 26:58 | 4 / 115 |
| |
[World Cup] Kjolen2 | | 32:39 | 10 / 134 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 3.7 KM | | 28:53 | 19 / 186 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.5KM | | 10:58 | 5 / 278 |
| |
Random course | | dnf | | | |
[Rocad] Desitore: Rockhopper | | 16:36 | 9 / 179 |
| |
[Mc09] Cavedine by Elxigo | | 39:55 | 7 / 171 |
| |
[Rocad] Desitore: The Flatlands | | 27:13 | 14 / 167 |
| |
[RANDOM] U May Open | | 23:03 | 8 / 135 |
| |
[Rocad] Gorsitarie Sprint | | 12:55 | 10 / 192 |
| |
[Rocad] Gorsitarie Long | | 34:51 | 6 / 141 |
| |
[RANDOM] U May run | | 45:54 | 6 / 108 |
| |
HALSBETENELSE | | 10:18 | 2 / 147 |
| |
[OCAD] La Quillane 3 | | 28:18 | 14 / 166 |
| |
[SprintCup]#4 Grönnåsen | | 15:59 | 89 / 253 |
| |
[MC2009] Kjolen1 | | 17:49 | 6 / 251 |
| |
[Rocad] Desitore: The Pyramid | | 30:46 | 35 / 214 |
| |
[Rocad] Gorsitarie Middle | | 23:43 | 6 / 170 |
| |
Fantasy Sprint Race | | 12:55 | 13 / 169 |
| |
[SprintCup]#3 Sosh N | | 14:00 | 22 / 242 |
| |
[World Cup] Jerash | | 23:02 | 23 / 181 |
| |
Fantasy Middle Race | | 24:26 | 4 / 125 |
| |
[rocad] Gorsitarie Night Sprint | | 14:10 | 8 / 151 |
| |
La Quillane 2 | | 26:49 | 2 / 150 |
| |
(OCAD) Kiova Park O 2009 | | 12:51 | 15 / 149 |
| |
[World Cup] Berga by (ext) | | 34:35 | 7 / 244 |
| |
[OCAD] Middle Distance Race | | 23:10 | 13 / 151 |
| |
[OCAD] Gyllbergen 2,6 km | | 18:18 | 13 / 248 |
| |
[OCAD] La Quillane 1 | | 30:45 | 11 / 182 |
| |
[OCAD] Gyllbergen 2,0 km night | | 14:56 | 5 / 120 |
| |
[OCAD] Gyllbergen NIGHT | | 21:47 | 6 / 106 |
| |
Carnawaddy, 2.6k | | 15:30 | 16 / 136 |
| |
[rnd] 20 min | | 19:19 | 6 / 149 |
| |
[World Cup] Berga by (public) | | 15:07 | 14 / 266 |
| |
[OCAD] Lunsen 1,8 km Night | | 14:16 | 5 / 152 |
| |
[OCAD] Lunsen 2,8 km | | 20:01 | 9 / 204 |
| |
[MC2009] Lunsen Night | | 27:38 | 11 / 141 |
| |
OCAD Muck west part | | 24:23 | 2 / 102 |
| |
OCAD Muck middle part | | 34:30 | 5 / 82 |
| |
OCAD Muck east part | | 20:52 | 1 / 94 |
| |
| | 21:36 | 7 / 140 |
| |
[World Cup] Berga by | | 29:55 | 20 / 207 |
| |
Mt. Kooyoora 2.5 Long | | 17:48 | 3 / 121 |
| |
Mt. Kooyoora 1.5 Middle | | 10:42 | 2 / 195 |
| |
[OCAD] San Giovanni | | 29:42 | 19 / 181 |
| |
[MC2009] Ponsa | | 24:52 | 3 / 202 |
| |
[World Cup] Saskatchewan | | 15:23 | 15 / 147 |
| |
[World Cup]Saskatchewan (Public) | | 17:55 | 4 / 182 |
| |
[OCAD] Ludvika extra | | 15:38 | 10 / 172 |
| |
Vildmarken | | 17:48 | 5 / 163 |
| |
[OCAD] Ludvika 10 | | 15:59 | 2 / 178 |
| |
[OCAD] Ludvika 9 | | 23:02 | 2 / 194 |
| |
[World Cup] Ilulissat | | 30:39 | 11 / 196 |
| |
[OCAD] Ludvika 8 | | 17:11 | 13 / 222 |
| |
Mont Faron W | | 28:19 | 8 / 110 |
| |
[OCAD] Ludvika 7 | | 19:40 | 4 / 228 |
| |
[OCAD] Middle 1,6 km NIGHT | | 13:15 | 5 / 140 |
| |
[ROCAD] Laksedraget 2 | | 30:49 | 6 / 142 |
| |
[ocd]Trandum Aur | | 14:08 | 7 / 174 |
| |
[OCAD] Vintervassmyra | | 17:12 | 7 / 144 |
| |
[OCAD] Skimten middle | | 24:28 | 10 / 100 |
| |
[OCAD] Skimten Night | | 28:02 | 12 / 78 |
| |
(OCAD) Island Sprint | | 17:49 | 41 / 197 |
| |
[OCAD] Skimten downhill | | 8:01 | 28 / 153 |
| |
Fantasy OCAD | | 13:16 | 43 / 157 |
| |
[OCAD] Stykketsprinten | | 15:42 | 9 / 161 |
| |
[OCAD] Ludvika 6 | | 22:34 | 51 / 179 |
| |
[OCAD] Middle distance | | 19:17 | 13 / 152 |
| |
Mt Takaoka Sprint | | 20:36 | 3 / 170 |
| |
[OCAD] Ludvika 5 | | 17:18 | 8 / 222 |
| |
[ROCAD] Laksedraget W Intro | | 37:36 | 10 / 147 |
| |
Wt ~ 20 min | | 22:22 | 7 / 137 |
| |
[World Cup] Gumusdere | | 28:04 | 7 / 238 |
| |
| 2 | 26:09 | 1 / 310 |
| |
[ocd] Control picking Night | | 14:13 | 3 / 99 |
| |
[ROCAD] Rumpetrollryggen Open | | 47:59 | 7 / 92 |
| |
Open-Cup 1 | | 9:27 | 26 / 178 |
| |
[OCAD] San Giovanni NIGHT | | 18:04 | 6 / 130 |
| |
[OCAD] Kulltorp 3,8 km NIGHT | | 29:13 | 2 / 123 |
| |
[OCAD] Ludvika 4 | | 23:15 | 7 / 228 |
| |
[OCAD] Ludvika 3 | | 16:13 | 4 / 220 |
| |
Random Series - Day 5 | | 11:50 | 6 / 141 |
| |
Random Series - Day 4 | | 13:44 | 29 / 132 |
| |
Random Series - Day 3 | | 14:25 | 4 / 131 |
| |
Random Series - Day 2 | | 16:35 | 7 / 132 |
| |
Random Series - Day 1 | | 17:44 | 28 / 167 |
| |
[World Cup] Surbridge Mountain | | 24:52 | 16 / 234 |
| |
[OCAD] Tulbing | | 25:17 | 39 / 141 |
| |
[ROCAD] South Toteland Middle | | 38:14 | 22 / 122 |
| |
[World Cup] Tarrywile | | 46:28 | 4 / 182 |
| |
[World Cup] Creag Mhic Chailein2 | | 19:59 | 7 / 252 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup] Creag Mhic Chailein | | 33:01 | 7 / 157 |
| |
[OCAD] Ludvika 2 | | 23:09 | 23 / 265 |
| |
Steep long Random | | 72:17 | 2 / 71 |
| |
Modified Random | | 63:33 | 4 / 92 |
| |
(OCAD)Raastad Buskene | | 10:39 | 14 / 114 |
| |
[OCAD] Ludvika 1 | | 21:57 | 7 / 291 |
| |
[ROCAD] Skinnheisætra night 2 | | 31:11 | 5 / 78 |
| |
[ROCAD] Skinnheisætra night | | 39:09 | 11 / 86 |
| |
[OCAD] Foret d'Agre - NE | | 30:08 | 31 / 174 |
| |
[SkiO][ROCAD] Museseter2 East | | 28:08 | 6 / 106 |
| |
Glbal Warming | | 19:45 | 16 / 214 |
| |
[OCAD] kivivuorinw day 2 | | 18:54 | 23 / 195 |
| |
[ROCAD] Museseter Summer Sprint | | 22:27 | 19 / 134 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.5km | | 19:19 | 14 / 191 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km | | 16:12 | 4 / 251 |
| |
Mount Kendall | | 13:49 | 2 / 144 |
| |
[OCAD] Foret d'Agre | | 28:34 | 12 / 157 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SW | | 20:03 | 6 / 111 |
| |
RoR-Cup Erma Bluffs | | 26:01 | 10 / 108 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SE | | 28:12 | 8 / 160 |
| |
RoR-Cup Erma Bluffs | | 7:59 | 2 / 148 |
| |
[OCAD] Hestmyra North-East | | 36:50 | 6 / 212 |
| |
[OCAD] Kivivuorinw | | 22:34 | 1 / 123 |
| |
[OCAD] Rensåsen super sprint 2 | | 15:44 | 10 / 100 |
| |
Walker Sprint | | 15:40 | 4 / 156 |
| |
stage 2 | | 41:13 | 1 / 92 |
| |
downhill | | 8:53 | 1 / 140 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 3 | | 7:21 | 1 / 172 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 2 | | 8:02 | 27 / 169 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 1 | | 8:23 | 1 / 192 |
| |
(OCAD)Mount Kooyoonaro | | 14:23 | 1 / 128 |
| |
NEW RANDOM SERIES | | 17:52 | 5 / 167 |
| |
Chestmount 3-Days - Day 3 | | 18:59 | 5 / 104 |
| |
Chestmount 3-Days - Day 2 | | 27:13 | 7 / 61 |
| |
Chestmount 3-Days - Day 1 | | 16:54 | 1 / 118 |
| |
[ROCAD] Rassetasslia 2 | | 24:34 | 3 / 123 |
| |
[Ocad]kivimaki | | 22:59 | 23 / 116 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SE | | 14:56 | 6 / 266 |
| |
[O-ringen 2009] Klacksjön N 2 | | 25:30 | 21 / 246 |
| |
[RANDOM]Medwayberg Night | | 22:15 | 4 / 65 |
| |
[RANDOM]Medwayberg middle | | 30:15 | 9 / 102 |
| |
Føggelhaugen Middle | | 24:55 | 4 / 86 |
| |
Englewood 3-3 | | 16:01 | 2 / 77 |
| |
Englewood 3-2 | | 15:42 | 5 / 140 |
| |
Englewood 3-1 | | 31:23 | 5 / 118 |
| |
San Giovanni again | | 15:01 | 10 / 195 |
| |
[ROCAD] Rassetasslia Nightsprint | | 9:34 | 6 / 115 |
| |
[ROCAD] Rassetasshaugen Middle 2 | | 19:40 | 1 / 77 |
| |
[ROCAD] Rassetasshaugen Short | | 13:53 | 2 / 153 |
| |
[OCAD] NEW tripple-map-mix | | 20:45 | 3 / 132 |
| |
[OCAD] Rensåsen super sprint | | 11:54 | 37 / 216 |
| |
[Rocad] Badlands - Night | | 17:11 | 4 / 111 |
| |
[Rocad] Badlands - Long | | 32:54 | 20 / 161 |
| |
[OCAD] tripple-map-mix | | 25:36 | 2 / 109 |
| |
Micro-O Tour 1 | | 8:27 | 3 / 182 |
| |
[ROCAD] Sioberg 1.4 | | 18:27 | 15 / 119 |
| |
| | 24:05 | 5 / 117 |
| |
Newbury Test | | 15:12 | 4 / 156 |
| |
[OCAD] sörsjön | | 25:24 | 2 / 92 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Krusakullen Long | | 41:59 | 15 / 114 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Culbin Middle2 | | 20:01 | 4 / 160 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Night | | 16:21 | 4 / 131 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Long | | 37:09 | 13 / 132 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Mid.. | | 18:46 | 3 / 184 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Culbin Middle1 | | 25:47 | 14 / 212 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Middle | | 21:15 | 70 / 235 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Middle | | 15:58 | 8 / 259 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Night | | 40:16 | 9 / 143 |
| |
pmm6 (night) | | 31:01 | 3 / 140 |
| |
F-rocad | | 17:41 | 6 / 205 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.8 KM | | 14:08 | 3 / 228 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.7 km | | 14:01 | 6 / 296 |
| |
pmm (night) | | 40:56 | 4 / 125 |
| |
[OCAD]Suunto Games 2 Night | | 19:52 | 1 / 181 |
| |
[OCAD] skogshem 2 | | 30:15 | 10 / 138 |
| |
Long Course | | 34:39 | 1 / 82 |
| |
MROCAD 3 | | 15:50 | 7 / 150 |
| |
MROCAD 2 | | 9:51 | 18 / 162 |
| |
MROCAD 1 | | 12:02 | 1 / 172 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SV | | 20:25 | 39 / 312 |
| |
Talvapaa II (night) | | 17:29 | 53 / 163 |
| |
Talvapaa I | | 13:06 | 3 / 256 |
| |
[OCAD]HÖGBO 2.1 KM | | 15:43 | 4 / 252 |
| |
[OCAD]HÖGBO 1.8 KM | | 13:58 | 15 / 331 |
| |
Januari Cup 3 (Februari) | | 29:21 | 9 / 161 |
| |
[ROCAD] Former training map | | 15:42 | 23 / 213 |
| |
--[ROCAD]-- | | 35:43 | 20 / 125 |
| |
Cool Forest | | 30:59 | 9 / 103 |
| |
[OCAD]Suunto Games 1 | | 22:21 | 5 / 277 |
| |
Forest Sprint | | 19:15 | 7 / 200 |
| |
Volser Weiher Day 2 | | 26:51 | 2 / 182 |
| |
Walpole Land | | 22:56 | 9 / 189 |
| |
Snapphanefejden | | 12:21 | 10 / 235 |
| |
Italian Sprint Champs | | 11:38 | 14 / 221 |
| |
Bernadia 2 | | 30:09 | 21 / 148 |
| |
NSB-sprinten | | 17:09 | 7 / 220 |
| |
Old Greycliff Champs [ELITE] | | 35:30 | 9 / 146 |
| |
Januari Cup 2 | | 25:28 | 7 / 146 |
| |
Xtreme Rocad | | 22:55 | 3 / 131 |
| |
Bousieyas | | 32:19 | 18 / 190 |
| |
[OCAD] skogshem 1 | | 32:39 | 13 / 190 |
| |
[OCAD] Maajaa -09, Middle | | 25:55 | 7 / 294 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft8 | | 31:43 | 42 / 199 |
| |
Januari Cup 1 | | 25:16 | 10 / 169 |
| |
[OCAD] Ils Aults New Sprint | | 15:18 | 33 / 232 |
| |
[OCAD] Ramlaklint2 | | 25:59 | 11 / 266 |
| |
[OCAD] Albogasprinten 2 | | 19:58 | 20 / 211 |
| |
[OCAD] Albogasprinten | | 14:42 | 28 / 253 |
| |
Närke Night | | 38:35 | 20 / 150 |
| |
S3D Final | | 17:43 | 5 / 136 |
| |
S3D Day 3 - Long | | 36:16 | 4 / 89 |
| |
Cronos Barlad Park Teatru | | 14:07 | 25 / 138 |
| |
[Ski-o] Volser Veiher Day 1 | | dnf | | | |
| 2 | 30:58 | 9 / 151 |
| |
NAM | | 24:10 | 3 / 107 |
| |
S3D Day 2 | | 23:15 | 5 / 94 |
| |
NAS | | 12:34 | 1 / 123 |
| |
[OCAD] Balavil2 Night | | 26:44 | 6 / 193 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Ski-o] Spasskoye day 2 FIXED | | 35:52 | 19 / 141 |
| |
S3D Day 1 - Sprint | | 17:36 | 14 / 220 |
| |
[OCAD]Garp | | 23:01 | 7 / 236 |
| |
Cupa CRONOS Barlad 1 | | 30:34 | 78 / 129 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft6 | | 20:42 | 2 / 193 |
| |
Januari Cup | | 22:34 | 8 / 150 |
| |
ROCAD-winter training | | 18:03 | 2 / 83 |
| |
Downhill Italy 2 | | 13:04 | 2 / 132 |
| |
Downhill Italy 1 | | 10:21 | 5 / 181 |
| |
Four Seasons - Spring | | 21:07 | 17 / 202 |
| |
[OCAD] Liersprinten | | 13:50 | 37 / 229 |
| |
A lots of controls | | 62:59 | 3 / 77 |
| |
[O-Ringen] Klacksjön N corrected | | 30:15 | 2 / 221 |
| |
[O-Ringen 2009] Kaffekullen | | 23:07 | 23 / 210 |
| |
[OCAD]Garp intro | | 12:56 | 7 / 209 |
| |
| 2 | 13:51 | 49 / 255 |
| |
[OCAD] Elvelia Final | | 16:26 | 5 / 130 |
| |
[OCAD] Elvelia middle | | 16:06 | 25 / 102 |
| |
[RANDOM] Tremontford long | | 42:01 | 14 / 108 |
| |
The Boston Classic | | 36:53 | 2 / 110 |
| |
[OCAD] Øverskauen | | 26:27 | 3 / 77 |
| |
[OCAD] Solbergaasen NM 1979 | | 17:00 | 10 / 152 |
| |
[OCAD] Balavil2 | | 19:58 | 1 / 217 |
| |
[OCAD]The Närke double 2 | | 29:19 | 22 / 171 |
| |
[OCAD]The Närke double 1 | | 18:35 | 33 / 276 |
| |
[OCAD] Tallbacken 2.5 | | 21:38 | 15 / 157 |
| |
[OCAD] Tallbacken 2.0 | | 16:57 | 5 / 185 |
| |
[OCAD] Tallbacken 1.3 | | 10:56 | 27 / 252 |
| |
[OCAD] Studenterhytta-Stykket | | 33:00 | 39 / 102 |
| |
[OCAD] Henriksaasen South | | 33:37 | 3 / 116 |
| |
[OCAD] Fjellseter SE | | 26:53 | 5 / 167 |
| |
Chestnut Middle 2 | | 23:22 | 9 / 134 |
| |
[RANDOM] Winter Special 3 | | 14:24 | 4 / 93 |
| |
[RANDOM] Winter Special 2 | | 12:43 | 3 / 114 |
| |
[RANDOM] Winter Special 1 | | 17:58 | 12 / 126 |
| |
OCAD Fjellseter | | 18:07 | 90 / 182 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft5 | | 15:19 | 3 / 163 |
| |
Mt. Laurie Winter-O Preview | | 11:57 | 17 / 236 |
| |
[OCAD]Belgium 3-days St.3 | | 20:19 | 4 / 200 |
| |
[OCAD]Belgium 3-days St.2 Night | | 22:23 | 6 / 129 |
| |
[OCAD]Belgium 3-days St.1 Night | | 20:10 | 10 / 167 |
| |
5R - Edina | | 33:00 | 13 / 75 |
| |
5R - Quincytown | | 23:49 | 4 / 141 |
| |
5R - Beaverford | | 31:26 | 13 / 145 |
| |
Gothenburg Height-O - Short | | 11:32 | 19 / 243 |
| |
[OCAD] Tour De Santa C2 | 2 | 22:55 | 31 / 240 |
| |
[OCAD] Ånnaboda Night | | 20:19 | 40 / 143 |
| |
[OCAD] Ånnaboda Middle | | 18:30 | 31 / 275 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Cmp 2 | | 23:41 | 20 / 273 |
| |
Random Middle 2.9k | | 29:58 | 5 / 123 |
| |
Winter-O [ROCAD] | | 18:03 | 26 / 146 |
| |
Sprint 5 days (day 5-Winter) | | 14:39 | 5 / 164 |
| |
[RANDOM] One Leg Race | | 25:45 | 6 / 119 |
| |
[RANDOM] Longish course 5 | | 35:48 | 13 / 65 |
| |
[RANDOM] Longish course 4 | | 58:23 | 13 / 65 |
| |
[RANDOM] Longish course 3 | | 50:49 | 2 / 88 |
| |
[OCAD]Tjärnaberget winter 2.0 km | | 12:39 | 10 / 202 |
| |
[OCAD]Tjärnaberget Winter 1.6 km | | 10:00 | 3 / 237 |
| |
[OCAD] San Giovanni 1,8 km | | 18:25 | 41 / 135 |
| |
[OCAD] San Giovanni 2,5 km | | 21:53 | 5 / 131 |
| |
[OCAD]Gothenburg Winter Prolog | | 10:25 | 7 / 275 |
| |
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle II | | 27:37 | 4 / 163 |
| |
-Port El Cuero- Sprint cup [1] | | 12:39 | 6 / 176 |
| |
(OCAD)SinteMette | | 16:34 | 6 / 79 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Night | | 24:07 | 10 / 96 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Middle | | 21:59 | 8 / 210 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Long | | 26:43 | 4 / 158 |
| |
[OCAD]Luvebo night epilog | | 23:43 | 12 / 109 |
| |
Sprint 5 days [day 4] | | 17:39 | 6 / 125 |
| |
[OCAD]Luvebo southeast | | 22:53 | 4 / 193 |
| |
[OCAD] Soumi 4,8 km NIGHT | | 34:10 | 11 / 69 |
| |
[OCAD] Ketaranvuori SW | | 24:41 | 4 / 133 |
| |
[OCAD] San Giovanni 2,1 km NIGHT | | 24:40 | 30 / 113 |
| |
[OCAD] San Giovanni NIGHT 1,8km | | 20:16 | 31 / 141 |
| |
[OCAD] Sprint Island | | 15:51 | 38 / 189 |
| |
[Fantasyocad] 2.0 km WinterOL | | 12:54 | 12 / 192 |
| |
[OCAD] Middle 4,9 km NIGHT | | 36:03 | 13 / 89 |
| |
[OCAD] Volvic II | | 28:08 | 95 / 167 |
| |
[OCAD] Volvic I | | 12:57 | 14 / 242 |
| |
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle | | 23:27 | 8 / 170 |
| |
[OCAD] Gullåsaberget Middle | | 20:45 | 37 / 196 |
| |
[Ocad]2.0 km Kalikulatio | | 16:09 | 4 / 159 |
| |
[OCAD] Downhill/MicrO NIGHT | | 11:05 | 3 / 153 |
| |
[OCAD] Stabberget 3,1 km | | 22:04 | 2 / 187 |
| |
[OCAD] Stabberget 2,2 km | | 20:47 | 122 / 239 |
| |
Luvebo east | | 27:13 | 8 / 115 |
| |
(OCAD)Luvebo northwest | | 25:03 | 4 / 105 |
| |
Sleivåsen, stage 2 | | 19:28 | 9 / 181 |
| |
[OCAD] Gullåsaberget | | 26:44 | 7 / 142 |
| |
(OCAD)Luvebo northwest | | 20:19 | 1 / 127 |
| |
[OCAD] Gornozavodsk-Dachi | | 16:52 | 7 / 166 |
| |
CF SKIEN OK | | 14:16 | 31 / 135 |
| |
[Fantasy] Winter-O | | 17:35 | 11 / 163 |
| |
Luvebo southwest | | 22:35 | 4 / 141 |
| |
(OCAD)Luvebo west | | 18:53 | 27 / 190 |
| |
[OCAD] Väinänvuori Night | | 43:29 | 29 / 97 |
| |
Sleivåsen | | 18:15 | 13 / 152 |
| |
Sprint 5 days [day 3] | | dnf | | | |
SKI-O @ Salt Placid stadium day1 | | 32:36 | 48 / 198 |
| |
[OCAD] Kulltorp 2,3 km | | 19:27 | 7 / 110 |
| |
Sprint 5 days [day 2] | | 11:16 | 5 / 159 |
| |
[OCAD] Kulltorp 1,9 km | | 15:01 | 4 / 175 |
| |
First CF comp MADE with a MAC | | 11:36 | 28 / 170 |
| |
[OCAD] Middle 3,3 km | | 29:13 | 25 / 134 |
| |
[OCAD] Middle 2,3 km | | 18:22 | 27 / 175 |
| |
[RANDOM] Longish course 2 | | 65:08 | 10 / 67 |
| |
[Ski-O] CF Ski-O Demo | | 20:06 | 20 / 166 |
| |
Middle | | 29:13 | 6 / 126 |
| |
Forest test | | 19:05 | 20 / 115 |
| |
[ROCAD] Supikko Demo | | 23:25 | 4 / 127 |
| |
(O-ringen 2009) SW 2 | | 23:59 | 4 / 202 |
| |
Ottawa Night Sprint 1 | | 12:49 | 4 / 119 |
| |
[OCAD] Koisjärvi - Short | | 19:05 | 7 / 231 |
| |
[OCAD]Ponsa SW | | 11:41 | 6 / 212 |
| |
[OCAD] Fantasy 2 | | 16:55 | 100 / 189 |
| |
[OCAD] Middle 1,5 km NIGHT | | 12:33 | 8 / 137 |
| |
Miners-O | | 13:48 | 11 / 219 |
| |
[Iglasjön] Night | | 27:16 | 13 / 123 |
| |
[OCAD]Ponsa SW Sprint | | 15:48 | 72 / 228 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Golf | | 18:04 | 28 / 261 |
| |
[OCAD] Iglasjön2 (corrected) | | 21:14 | 10 / 228 |
| |
[OCAD] Iglasjön Middle | | 21:24 | 1 / 5 |
| |
[OCAD] Iglasjön Long | | dnf | | | |
[ocad]Karlination 2.4 km | | 18:37 | 10 / 209 |
| |
[OCAD] Middle 2,5 km | | 20:24 | 6 / 161 |
| |
[OCAD] Middle 1,7 km | | 17:40 | 16 / 220 |
| |
Pain | | 12:12 | 8 / 160 |
| |
[OCAD] Rankås2 | | 18:43 | 14 / 235 |
| |
[ROCAD] Open and Steep | | 37:29 | 45 / 172 |
| |
CF OMHOLT SHORT | | 17:17 | 4 / 121 |
| |
[ROCAD] Lovers In Japan, Night | | 13:26 | 15 / 118 |
| |
[ROCAD] Lovers In Japan, Sprint | | 18:56 | 63 / 203 |
| |
ROCAD 5-Micro O | | 24:16 | 15 / 116 |
| |
[ROCAD] 3-days Middle/Long | | 37:58 | 10 / 138 |
| |
[ROCAD] 3-days NightSprint | | 15:38 | 30 / 141 |
| |
[ROCAD] 3-days Sprint | | 15:31 | 13 / 244 |
| |
[OCAD] Rankås | | 21:08 | 9 / 252 |
| |
Ogan Championchip - Short | | 15:12 | 9 / 207 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp S | | 34:17 | 7 / 211 |
| |
ROCAD 3-Contour-O | | 25:55 | 3 / 100 |
| |
ROCAD 2 | | 20:00 | 12 / 89 |
| |
ROCAD sprint | | 17:02 | 1 / 146 |
| |
[ROCAD] Strawberry Swing, Sprint | | dnf | | | |
| | 14:56 | 18 / 155 |
| |
Sosh Sprint 2 | | dnf | | | |
[ROCAD] Violett Hill, Middle | | 22:29 | 11 / 114 |
| |
[ROCAD] Violett Hill, Sprint | | 14:22 | 41 / 158 |
| |
[OCAD] Vågsbygd 2 Long | | 40:38 | 16 / 160 |
| |
[OCAD] Ala | | 27:25 | 11 / 113 |
| |
[OCAD] Vågsbygd Long | | 50:21 | 28 / 158 |
| |
[OCAD]Tjärnmarksberget | | 16:28 | 8 / 211 |
| |
[OCAD] Åsen Middle 2,9 km NIGHT | | 19:58 | 8 / 125 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget | | 27:49 | 15 / 223 |
| |
[OCAD]coca cola town stage 3 | | 34:06 | 7 / 87 |
| |
[OCAD] coca cola town stage 2 | | 18:51 | 44 / 124 |
| |
[OCAD]Coca cola town stage 1 | | 11:35 | 13 / 192 |
| |
Sprint 1,5 km | | 11:26 | 2 / 179 |
| |
[OCAD] Amsberg 25min | | 26:50 | 15 / 136 |
| |
Sosh sprint | | 16:22 | 7 / 187 |
| |
[OCAD] Sörgården2 | | 26:20 | 6 / 145 |
| |
[OCAD] Amsberg tryout | | 14:54 | 6 / 159 |
| |
Winchesterfield 1 | | 23:39 | 1 / 86 |
| |
Oslo City Cup Bøler | | 22:24 | 12 / 162 |
| |
[OCAD] Voxna2 Long Night | | 30:45 | 20 / 88 |
| |
[OCAD] Voxna Long | | 25:10 | 4 / 163 |
| |
[OCAD] O-ringen sprint | | 29:47 | 18 / 178 |
| |
[OCAD]Sörgården | | 20:44 | 14 / 188 |
| |
Middle 2,0 km | | 16:35 | 20 / 162 |
| |
Middle 1,7 km | | 12:54 | 7 / 176 |
| |
Hökensås Semesterbyn Contour-O | | 41:19 | 36 / 149 |
| |
[OCAD] Voxna2 Middle | | 18:01 | 29 / 201 |
| |
Middle 2,8 km NIGHT | | 21:46 | 8 / 107 |
| |
Mellom Cup løp 1 | | 29:52 | 1 / 113 |
| |
[OCAD] Oude Willem | | 14:28 | 60 / 177 |
| |
[OCAD] Voxna Middle | | 19:17 | 28 / 193 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp Väst | | 17:40 | 31 / 241 |
| |
New sprint 2 | | 23:48 | 27 / 108 |
| |
[ROCAD] 3,1 km | | 23:20 | 4 / 135 |
| |
[Ocad]Balavil | | 15:15 | 13 / 215 |
| |
city sprint | | dnf | | | |
Middle 2,4 km NIGHT | | 22:42 | 26 / 86 |
| |
[OCAD] Voxna Short | | 17:29 | 59 / 207 |
| |
Middle 1,5 km NIGHT | | 12:04 | 12 / 118 |
| |
Middle 2,6 km NIGHT | | 23:13 | 24 / 91 |
| |
[ocad]Longer middle | | 31:41 | 10 / 114 |
| |
[OCAD]MIddle Ulfsta | | 22:23 | 29 / 160 |
| |
[OCAD]Sprint Ulvsta | | 13:39 | 16 / 195 |
| |
[O-Ringen 2009] Branteberg | | 30:45 | 43 / 200 |
| |
Granskauen night | | 22:53 | 7 / 86 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 REAL [N] | | 16:21 | 7 / 144 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 Night | | 24:45 | 103 / 158 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 | | 23:39 | 26 / 211 |
| |
Hökensås Semesterbyn 8 | | 21:31 | 3 / 119 |
| |
UpTheHill | | 21:18 | 20 / 138 |
| |
[OCAD] Mödänge 2008 | | 15:37 | 26 / 228 |
| |
Hökensås Semesterbyn 7 | | 27:28 | 10 / 133 |
| |
Hökensås Semesterbyn 6 | | 28:39 | 6 / 157 |
| |
Hökensås Semesterbyn 5 | | 25:08 | 6 / 164 |
| |
[OCAD] Crni graben night | | 16:55 | 36 / 189 |
| |
Hökensås Semesterbyn 4 | | 33:14 | 7 / 162 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 5 | | 16:30 | 3 / 204 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 4 | | 15:10 | 14 / 207 |
| |
[O-Ringen 2009] Contour-O | | 32:28 | 10 / 197 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 3 | | 15:22 | 3 / 214 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 2 | | 13:01 | 9 / 246 |
| |
Hökensås Semesterbyn 3 | | 35:46 | 10 / 182 |
| |
Nisunperä | | 19:07 | 37 / 257 |
| |
Hökensås Semesterbyn 2 | | 26:33 | 11 / 167 |
| |
Hökensås Semesterbyn 1 | | 18:01 | 5 / 197 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 1 | | 13:46 | 54 / 304 |
| |
[OCAD] Mutala Corridor-O | | 49:18 | 40 / 150 |
| |
Routechoise-test by night | | 24:04 | 29 / 110 |
| |
Big Utrish | | 28:19 | 3 / 83 |
| |
MicrOrienteering | | 22:39 | 9 / 107 |
| |
[untitled] | | 9:07 | 38 / 178 |
| |
Routechoise-test | | dnf | | | |
Sprint | | 16:50 | 14 / 160 |
| |
Long Legs | | 52:35 | 7 / 74 |
| |
Mega Race | | 17:20 | 3 / 129 |
| |
Chateau de Montlosier | | 31:43 | 3 / 85 |
| |
Sekotsuji | | 27:52 | 6 / 98 |
| |
Brindisi PWT | | 11:49 | 13 / 135 |
| |
[O-Ringen Stage5] Ludvika | | 27:31 | 7 / 221 |
| |
Middle | | 32:30 | 5 / 96 |
| |
Forest sprint | | 15:39 | 36 / 216 |
| |
JV map Sinte-Mette | | 18:56 | 12 / 105 |
| |
[OCAD]Small sprint | | 12:50 | 116 / 160 |
| |
[OCAD] Super Bernardia | | 23:56 | 9 / 122 |
| |
[O-Ringen Stage4] Tervavaara | | 28:19 | 8 / 195 |
| |
[O-Ringen Stage3] Gyllbergen | | 34:35 | 6 / 201 |
| |
(OCAD)Pessebuske 2 | | 21:24 | 5 / 116 |
| |
(OCAD)Pessebuske 1 | | 24:52 | 7 / 129 |
| |
[O-Ringen Stage2] Sandbakken | | 59:54 | 5 / 145 |
| |
[ocd] Ventspils_day-3 | | 28:45 | 10 / 97 |
| |
[ocd] Ventspils_day-2 | | dnf | | | |
[ocd] Ventspils_day-1 | | 32:04 | 35 / 180 |
| |
[O-Ringen Stage1] Skräddarbacken | | 41:18 | 21 / 210 |
| |
Fantasy city sprint | | 16:09 | 40 / 201 |
| |
Short forest sprint | | 14:14 | 2 / 147 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-2 | | 21:25 | 28 / 139 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-1 | | 17:20 | 8 / 195 |
| |
[ocad] Borgberget | | 28:36 | 12 / 150 |
| |
[O-Games 2008] - Koisjärvi | | 35:17 | 10 / 203 |
| |
S:t Anna Cup 1 | | 14:54 | 9 / 171 |
| |
The Toffee Mould 2 | | 20:28 | 3 / 104 |
| |
The Toffee Mould 1 | | 20:27 | 9 / 135 |
| |
HC I | | 31:57 | 25 / 143 |
| |
HC model event | | 6:06 | 7 / 168 |
| |
Safari Race | | 16:00 | 8 / 177 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 3 | | 28:54 | 4 / 132 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 2 | | 30:35 | 5 / 141 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 1 | | 27:44 | 6 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 32 | | 40:25 | 3 / 95 |
| |
arhdman.... | | 45:00 | 10 / 98 |
| |
[OCAD]Björke Stage 31 | | 30:31 | 2 / 149 |
| |
[OCAD]Björke Stage 30 | | 25:43 | 3 / 159 |
| |
[OCAD]Björke Stage 29 | | 23:26 | 12 / 176 |
| |
[OCAD]Björke Stage 28 | | 26:33 | 8 / 156 |
| |
[OCAD]Björke Stage 27 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 26 | | 23:28 | 5 / 167 |
| |
[OCAD]Björke Stage 25 | | 21:19 | 5 / 175 |
| |
Hartola III night | | 25:39 | 10 / 86 |
| |
Hartola II | | 18:49 | 9 / 137 |
| |
Hartola I | | 18:10 | 18 / 192 |
| |
Night Cup, stage 1 | | 19:00 | 2 / 84 |
| |
[OCAD]Björke Stage 24 | | 28:17 | 22 / 128 |
| |
[OCAD]Björke Stage 23 | | 31:24 | 28 / 129 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 2 Ultrasprint | | 9:12 | 8 / 132 |
| |
[OCAD]Björke Stage 22 | | 22:54 | 34 / 131 |
| |
Super Sprint Tour 8 | | 15:38 | 52 / 118 |
| |
Super Sprint Tour 7 | | 20:57 | 61 / 137 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 1 Middle | | 23:21 | 2 / 114 |
| |
Pyölinmäki | | 22:16 | 13 / 127 |
| |
Super Sprint Tour 5 | | 21:50 | 12 / 139 |
| |
[OCAD] Super Lago Santo | | 22:52 | 6 / 141 |
| |
[OCAD]Björke Stage 21 | | 27:20 | 16 / 135 |
| |
Aussie Middle | | dnf | | | |
Super Sprint Tour 3 | | 15:37 | 4 / 170 |
| |
Super Sprint Tour 2 | | 8:44 | 2 / 189 |
| |
[fantasy] Forest sprint | | 19:58 | 25 / 120 |
| |
[OCAD] Downhill Run 2 | | 23:53 | 10 / 105 |
| |
Super Sprint Tour 1 | | 28:53 | 27 / 170 |
| |
[OCAD]Björke Stage 20 | | 23:13 | 27 / 147 |
| |
steepish night sprint | | 21:42 | 9 / 39 |
| |
[OCAD]Björke Stage 19 | | 18:25 | 19 / 171 |
| |
[OCAD] Downhill run 1 | | 23:57 | 5 / 135 |
| |
[OCAD]Björke Stage 18 | | 46:44 | 27 / 120 |
| |
[Random] Long | | 66:50 | 15 / 62 |
| |
Random Short Middle | | 19:09 | 5 / 90 |
| |
[OCAD]Björke Stage 17 | | 26:19 | 4 / 146 |
| |
Tibetan Orientshow | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 16 | | 25:44 | 7 / 123 |
| |
[OCAD]Björke Stage 15 | | 36:20 | 14 / 113 |
| |
[OCAD] Fjelles SuperSprint | | 5:44 | 40 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 14 | | 36:58 | 4 / 115 |
| |
[OCAD]Björke Stage 13 | | 26:41 | 8 / 131 |
| |
[OCAD] Ils Aults Night Sprint | | 17:42 | 68 / 147 |
| |
[OCAD]Björke Stage 12 | | 29:08 | 5 / 125 |
| |
[OCAD] Ils Aults Middle | | 31:18 | 7 / 148 |
| |
Sch[Random2] 1.8k | | 19:07 | 14 / 121 |
| |
[OCAD]WOC 2009 Training | | 22:29 | 1 / 199 |
| |
[OCAD]Björke Stage 11 | | 26:20 | 16 / 145 |
| |
Random Short | | 22:22 | 34 / 137 |
| |
Steep Random | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 10 | | 19:47 | 23 / 163 |
| |
[OCAD]Björke Stage 9 | | 18:51 | 5 / 161 |
| |
[random] Sprint | | 25:40 | 9 / 133 |
| |
(OCAD) Wintervalley Stage 2 | | 33:41 | 7 / 105 |
| |
Beauchamp Sprint | | 17:36 | 26 / 187 |
| |
Mason by night | | 25:44 | 3 / 79 |
| |
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] | | 19:35 | 26 / 171 |
| |
Ofenpass Sprint | | 22:25 | 51 / 205 |
| |
[OCAD]Björke Stage 8 | | 20:20 | 14 / 151 |
| |
| 2 | 39:12 | 110 / 176 |
| |
[OCAD]Björke Stage 7 | | 24:19 | 5 / 156 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan Stage 2 | | 18:13 | 3 / 152 |
| |
Skärmfrossan 4-days Stage 1 | | 11:13 | 6 / 204 |
| |
[OCAD]Björke Stage 6 | | 34:04 | 7 / 145 |
| |
[OCAD]Björke Stage 5 | | 35:06 | 5 / 159 |
| |
Sch[Random] 2.1k | | 25:08 | 15 / 147 |
| |
[OCAD]Björke Stage 4 | | 33:18 | 4 / 160 |
| |
Tynne Steep 3days stage 3 | | 55:39 | 7 / 81 |
| |
Pchelka Steep | | 28:11 | 6 / 156 |
| |
[OCAD]Björke Stage 3 | | 37:00 | 7 / 168 |
| |
Fantasy sprint | | 11:07 | 8 / 204 |
| |
[OCAD]Portugal 2.3 | | 19:57 | 12 / 219 |
| |
[OCAD]Björke Stage 2 | | 22:07 | 22 / 224 |
| |
[OCAD]Björke Stage 1 | | 36:01 | 9 / 205 |
| |
Tynne steep 3day stage 1 | | 45:48 | 15 / 124 |
| |
Tynne steep 3days prolog | | dnf | | | |
[OCAD]Le Lac | | 26:41 | 17 / 208 |
| |
Maajaa - Middle | | 34:57 | 8 / 208 |
| |
Pahkionvuori - Middle | | 32:03 | 11 / 188 |
| |
[OCAD] Malmenbadet | | 17:17 | 17 / 185 |
| |
[OCAD]Strangleburg 2.5 km | | 18:46 | 5 / 178 |
| |
[OCAD]Björke Prolog | | 12:28 | 5 / 255 |
| |
Vester Thorup | | 27:06 | 11 / 229 |
| |
The CF Intro Map | | 21:12 | 7 / 221 |
| |
[Ocad] Ofenpass New part | | 17:44 | 33 / 217 |
| |
[ocd]_Ventspils_Middle | | 25:03 | 7 / 198 |
| |
[ocd]_Nice middle. | | 32:45 | 11 / 155 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-2 | | 30:47 | 5 / 131 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-1 | | 28:03 | 6 / 200 |
| |
[ROCAD] middle | | 29:06 | 59 / 201 |
| |
Rocad Sprint | | 28:13 | 5 / 192 |
| |
(OCAD)Ummagumma night | | 23:36 | 7 / 97 |
| |
(OCAD)The Stubborn Winchat | | 29:32 | 3 / 114 |
| |
[OCAD]-city middle | | 40:00 | 16 / 183 |
| |
The Golden Sausage Middle | | 24:46 | 3 / 155 |
| |
[OCAD]Stonah sprint | | 18:00 | 30 / 280 |
| |
[OCAD]Stonah middle 2 | | 29:56 | 20 / 183 |
| |
[OCAD]Stonah Middle | | 33:40 | 15 / 194 |
| |
[OCAD]Stonah Night sprint 2 | | 19:08 | 17 / 148 |
| |
[OCAD]Stonah Night sprint | | 19:43 | 18 / 204 |
| |
SnowSprint 2.4k | | 13:45 | 7 / 209 |
| |
[OCAD]Fontainebleau III | | 18:27 | 8 / 205 |
| |
[OCAD]Fontainebleau II | | 15:57 | 15 / 251 |
| |
[OCAD]Fontainebleau I | | 23:04 | 13 / 270 |
| |
[OCAD]Sat'AMbrogio | | 30:38 | 5 / 234 |
| |
[OCAD] Kaasen 2.2k | | 16:03 | 39 / 273 |
| |
Short | | 28:14 | 4 / 106 |
| |
[ocad]Cavedine N | | 28:10 | 39 / 293 |
| |
Fantasy | | 22:29 | 20 / 193 |
| |
Bernadia Middle | | dnf | | | |
Bernadia Sprint | | 22:52 | 4 / 192 |
| |
Ompa Bompa Scheiss | | 26:09 | 18 / 183 |
| |
Fusine Sprint Cup Final | | 31:58 | 4 / 114 |
| |
Fusine Sprint Cup 7 | | 16:16 | 8 / 138 |
| |
Fusine Sprint Cup 6 | | 16:33 | 26 / 153 |
| |
Fusine Sprint Cup 5 | | 11:22 | 9 / 187 |
| |
Fusine Sprint Cup 4 | | 21:47 | 2 / 139 |
| |
Fusine Sprint Cup 3 | | 15:55 | 15 / 182 |
| |
Fusine Sprint Cup 2 | | 16:57 | 11 / 195 |
| |
Fusine Sprint Cup 1 | | 18:15 | 15 / 260 |
| |
JUKOLA-training | | 45:19 | 16 / 155 |
| |
Chateau de Montlosier Sprint | | 16:19 | 32 / 291 |
| |
Fence Mania - Sprint | | dnf | | | |
Only contours | | 27:48 | 8 / 166 |
| |
Vester Thorup | | 19:59 | 30 / 295 |
| |
Random Middle 4K | | 55:17 | 14 / 109 |
| |
rOCAD 20min | | 21:27 | 20 / 217 |
| |
Kaakkurilammi Night Sprint | | 18:38 | 19 / 160 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 21:43 | 12 / 220 |
| |
[OCAD]Middle | | 35:49 | 9 / 127 |
| |
Jukola Training - T2 | | 27:39 | 81 / 272 |
| |
Jukola Training - T1 | | 38:16 | 5 / 241 |
| |
[OCAD] Zelený mocál /Green Plesh | | 30:34 | 4 / 221 |
| |
Hooksettville V2 | | 40:21 | 7 / 77 |
| |
[OCAD] Usovo 2 | | 28:07 | 12 / 206 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-3 | | 27:27 | 7 / 187 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-2 | | 32:47 | 10 / 199 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-1 | | 25:38 | 19 / 208 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-3 | | 17:25 | 26 / 238 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-2 | | 21:35 | 10 / 194 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-1 | | 15:44 | 15 / 280 |
| |
[OCAD] Forest 17 min | | 17:21 | 5 / 256 |
| |
O-festivalen | | 25:19 | 22 / 200 |
| |
Vienna Park Series 2008 - Day1 | | 6:16 | 34 / 280 |
| |
[Ocad Cavedine S] | | 23:41 | 34 / 257 |
| |
haarup sande | | 13:48 | 14 / 176 |
| |
Shawmut Forest 3.2k | | dnf | | | |
Slovenian cup | | 26:42 | 10 / 186 |
| |
skraastad | | 31:46 | 50 / 139 |
| |
Winter Short | | dnf | | | |
Middle dist | | 39:53 | 21 / 142 |
| |
[Word-O] WOC Final 2007 | | dnf | | | |
Horna Fure Vestra | | 18:40 | 4 / 219 |
| |
7 Days of Southtyrol Final | | 46:05 | 2 / 148 |
| |
[OCAD] Gamlegrendasen | | 24:05 | 12 / 233 |
| |
[OCAD] Fantasy - City Sprint | | 15:39 | 20 / 233 |
| |
Shawmut Forest 3.4k | | dnf | | | |
[OCAD] Aamot | | 11:47 | 8 / 279 |
| |
[OCAD] Overnmarka long distance | | 60:02 | 13 / 194 |
| |
[OCAD] Melumbakken | | 26:58 | 11 / 248 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 37:16 | 66 / 253 |
| |
smstafet | | 14:52 | 4 / 210 |
| |
[OCAD} Sardanga City day 2 FIXED | | 24:12 | 16 / 158 |
| |
[OCAD] Miass lake - 19 min | | 23:30 | 68 / 187 |
| |
Rus-Svetlogorsk | | 30:10 | 5 / 110 |
| |
[ROCAD] Long/middle | | 32:58 | 14 / 140 |
| |
[Random] Chelsea Champ | | 89:03 | 7 / 44 |
| |
[Random] Chealsea | | 52:51 | 3 / 66 |
| |
rCaHnAdMoPmS-Day 1 | | 20:57 | 6 / 98 |
| |
[OCAD] Sardanga City - SPRINT | | 20:47 | 13 / 193 |
| |
Norwood | | 25:53 | 5 / 94 |
| |
HC2008-Final | | 25:08 | 17 / 122 |
| |
Tvisten Long | | 35:59 | 2 / 52 |
| |
Tvisten Middle | | 20:37 | 3 / 76 |
| |
Tvisten Short | | 12:05 | 5 / 139 |
| |
Tveitan Sprint | | 14:12 | 31 / 155 |
| |
[OCAD] Predgrize Night | | 15:35 | 12 / 164 |
| |
[OCAD] Forest 27 min | | 26:15 | 6 / 181 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 6 | | 40:54 | 17 / 114 |
| |
Forest Short/middle | | 18:28 | 15 / 127 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 5 | | 70:09 | 15 / 113 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 4b | | 26:12 | 32 / 131 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 4a | | 17:25 | 8 / 197 |
| |
7 Days of Southtyol Stage 3 | | 22:55 | 7 / 158 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 2 | | 42:10 | 11 / 131 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 1 | | 48:15 | 13 / 110 |
| |
7 Days of Southyrol Model Event | | 8:53 | 3 / 217 |
| |
Forest Middle | | 21:31 | 4 / 121 |
| |
HC2008 | | 8:17 | 7 / 146 |
| |
HC2008-Middle | | 29:27 | 7 / 125 |
| |
HC2008-Intro | | 13:26 | 14 / 208 |
| |
[ROCAD] Highlands Middle 2 | | dnf | | | |
San Giovanni Final | | 50:29 | 9 / 164 |
| |
[OCAD] Skraastad/Havsåsen | | 31:07 | 7 / 161 |
| |
[ocad]middle | | 20:14 | 20 / 176 |
| |
OCAS Havsåsen | | 25:23 | 10 / 210 |
| |
middle Tobi | | 37:12 | 12 / 163 |
| |
S.Tyrol Champs M16 | | 13:25 | 37 / 195 |
| |
San Giovanni Middle | | 40:11 | 9 / 130 |
| |
Night cup III | | 41:02 | 6 / 84 |
| |
san Giovanni short | | 31:26 | 23 / 166 |
| |
Night cup II | | 25:03 | 3 / 112 |
| |
Night cup I | | 31:20 | 48 / 166 |
| |
San Giovanni Long | | 66:38 | 22 / 89 |
| |
san Giovanni Sprint | | 17:37 | 21 / 246 |
| |
Ocad San Giovanni | | 40:51 | 6 / 176 |
| |
Nice | | 34:20 | 9 / 124 |
| |
Fantasy middle | | 32:33 | 10 / 225 |
| |
Fantasy Desert day2 | | 9:44 | 7 / 136 |
| |
[OCAD] Retro Map | | 32:12 | 9 / 240 |
| |
Sprint 2 | | 14:51 | 16 / 175 |
| |
Sprint 1 | | 23:11 | 10 / 206 |
| |
Random Test | | 38:54 | 15 / 158 |
| |
fantasy | | 15:46 | 18 / 237 |
| |
Fanoe: Long distance. | | 53:45 | 11 / 129 |
| |
[OCAD] Middle | | 23:07 | 9 / 191 |
| |
Omholt 2-dagers dag 2 | | dnf | | | |
Fanoe2 | | 25:42 | 15 / 143 |
| |
Fanoe2008 | | 16:56 | 4 / 221 |
| |
[OCAD] Brennåsen Long | | 51:47 | 22 / 155 |
| |
[ROCAD] Forest 27 | | 28:48 | 8 / 175 |
| |
(FOCAD)Sprint | | 16:41 | 64 / 232 |
| |
[ROCAD] Forest 22 min | | 22:52 | 8 / 235 |
| |
Monteloiser | | 34:58 | 3 / 101 |
| |
Col Du Maschairuz | | 43:45 | 7 / 112 |
| |
Sega di ala | | 28:16 | 9 / 103 |
| |
[OCAD] Mini-Tis Middle | | 38:12 | 21 / 205 |
| |
Arutua Sprint | | 10:40 | 8 / 167 |
| |
neXus forrest | | 13:25 | 8 / 115 |
| |
Ocad Sprint | | 17:53 | 3 / 186 |
| |
[r][A][n][D][o][M] | | 30:46 | 8 / 155 |
| |
[OCAD] Velika Planina Night | | 25:51 | 36 / 149 |
| |
SC2008 | | 22:54 | 35 / 153 |
| |
[OCAD] Melulampi I | | 13:29 | 20 / 206 |
| |
[OCAD] Finspång | | 36:24 | 11 / 151 |
| |
Aalbäumle - 2 | | 19:49 | 23 / 104 |
| |
[OCAD] Heikkilä | | 21:18 | 5 / 129 |
| |
[OCAD] Ängnesnäs | | 12:51 | 19 / 202 |
| |
[OCAD] Lelu | | 24:49 | 4 / 167 |
| |
[OCAD] Littoinen | | 21:57 | 6 / 157 |
| |
[OCAD] Brennåsen Middle | | 29:32 | 9 / 194 |
| |
[OCAD] Ponsa | | 32:02 | 3 / 251 |
| |
MapMakerComp. Chateau de Mont. | | 33:35 | 4 / 73 |
| |
Summer Sprint | | 15:11 | 6 / 123 |
| |
Autumn/Fall Long | | 89:31 | 4 / 43 |
| |
Night-Dreams | | dnf | | | |
1m contours | | 12:25 | 5 / 179 |
| |
Bowman Twin- Day 1 | | 22:24 | 22 / 109 |
| |
[OCAD] Dunserud Long Day-3 | | 45:09 | 7 / 131 |
| |
[OCAD] Dunserud Middle Day-2 | | 35:09 | 13 / 174 |
| |
[OCAD] Dunserud Sprint Day-1 | | 18:38 | 62 / 226 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! IV | | 13:23 | 2 / 119 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! II | | 15:41 | 47 / 160 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! | | 6:33 | 1 / 215 |
| |
Götzenbachtal Süd | | 24:00 | 20 / 151 |
| |
[ocd] Sennoi_1 Sprint-Night | | 18:47 | 30 / 182 |
| |
[ocd] Sennoi_3 middle | | 37:09 | 9 / 161 |
| |
[ocd] Sennoi_3 middle-night | | 26:48 | 15 / 145 |
| |
Chesterham 2 - long distanse | | 48:36 | 2 / 43 |
| |
The first Skijump event ever!!! | | 1:22 | 111 / 276 |
| |
CFMC08 1st: Ice Castle | | 37:07 | 67 / 222 |
| |
CFMC08 2nd: Seewen Ski-O | | 49:20 | 14 / 189 |
| |
CFMC08 3rd: Windsor Castle | | 27:44 | 10 / 251 |
| |
[OCAD]2.5 km Springsburg 2 | | 18:05 | 22 / 272 |
| |
[OCAD]Idre | | 29:18 | 16 / 282 |
| |
[OCAD] Fylleryd | | 11:52 | 78 / 302 |
| |
Sprint | | 10:36 | 11 / 149 |
| |
[OCAD] Maajaa C2 | | 23:38 | 25 / 282 |
| |
10-Mila 7 | | dnf | | | |
[OCAD] Maajaa C1 | | dnf | | | |
Very Nice Sekotusji Course :) | | 17:35 | 4 / 211 |
| |
[OCAD]Idre middle | | 37:02 | 28 / 231 |
| |
10-Mila | | 77:17 | 4 / 99 |
| |
10-Mila 3 | | 30:34 | 13 / 126 |
| |
10-Mila 2 | | 50:11 | 4 / 135 |
| |
10-mila | | 55:23 | 9 / 108 |
| |
[OCAD] Forest 25 min | | 27:18 | 14 / 205 |
| |
[Rocad] Fjäll-OL | | 40:21 | 67 / 188 |
| |
[OCAD] Hammarslaget | | 16:06 | 32 / 154 |
| |
[rocad] voimia long | | 53:17 | 14 / 97 |
| |
rocad rb | | 15:56 | 12 / 135 |
| |
Loch Vaa Sprint | | 16:23 | 5 / 179 |
| |
Nice Forest | | 27:17 | 1 / 88 |
| |
Haralanharju | | 22:49 | 58 / 200 |
| |
[OCAD] Herama 2 | | 30:24 | 27 / 203 |
| |
asd | | 28:14 | 4 / 146 |
| |
[OCAD] Sprint | | 15:55 | 36 / 186 |
| |
[RANDOM] Middle course 2 | | 28:35 | 21 / 112 |
| |
[RANDOM] Middle course | | 27:58 | 11 / 122 |
| |
[OCAD]Sprint (controlpicking) | | 12:27 | 5 / 147 |
| |
[OCAD] Forest 23 min | | 23:37 | 21 / 193 |
| |
Middle 1,9 km | | 16:34 | 16 / 157 |
| |
[OCAD] Herama, night | | 24:17 | 16 / 111 |
| |
[OCAD] Herama | | 32:32 | 10 / 221 |
| |
Day1 | | 17:17 | 8 / 122 |
| |
Tour De Skien Lap 1 | | 15:52 | 8 / 123 |
| |
[ocad] Mäntlahti night | | 15:54 | 7 / 107 |
| |
[ocad] Mäntlahti middle | | 18:52 | 22 / 206 |
| |
[OCAD] Bonn City Sprint | | dnf | | | |
rocad, suppaterrain | | 23:48 | 12 / 143 |
| |
Middle 3,4 km | | 26:04 | 16 / 163 |
| |
[OCAD]Gant middle 2 | | 30:31 | 3 / 181 |
| |
SHORTEST COMP. EVER! | | 0:05 | 1 / 178 |
| |
[RnD] Lechmeretown c2 | | 22:02 | 34 / 149 |
| |
Club competition | | 14:30 | 23 / 214 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint 2 | | 11:41 | 19 / 188 |
| |
NIGHT CUP!!!!!!!!!!!! | | dnf | | | |
[OCAD] Ein Zeitim part 3 | | 20:48 | 18 / 138 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 2 | | 20:45 | 46 / 164 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 1 | | 22:00 | 20 / 201 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint!! | | 7:25 | 5 / 198 |
| |
Desert Night Race | | 30:09 | 9 / 56 |
| |
[OCAD]Gant middle 1 | | 35:45 | 19 / 154 |
| |
Who are the best night sprinter? | | dnf | | | |
[RnD] 'Lechmeretown Shortdist' | | 24:36 | 16 / 126 |
| |
NIGHT CUP!!!! | | 19:50 | 9 / 97 |
| |
OCAD | | 23:52 | 4 / 118 |
| |
NIGHT CUP!!! | | 27:05 | 16 / 74 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft8 | | 20:32 | 10 / 96 |
| |
[Ocad] Luch | | 24:05 | 1 / 193 |
| |
(OCAD) Haukilampi Ski O | | 34:09 | 41 / 130 |
| |
[ocad] Semenkino by Anton | | dnf | | | |
[OCAD] Savo III | | 19:03 | 8 / 219 |
| |
[RANDOM] Long | | 70:00 | 7 / 60 |
| |
Lac Beauchamp Middle | | 27:27 | 31 / 109 |
| |
Kännönvuori | | 16:00 | 6 / 209 |
| |
Lac Beauchamp | | 12:41 | 5 / 166 |
| |
SPANISH TERRAIN | | 17:53 | 13 / 167 |
| |
Col du Marchairuz | | dnf | | | |
[Fin] Lauhtu | | 28:44 | 13 / 238 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | 22:27 | 10 / 197 |
| |
ROCAD Skandinavien middle | | 19:22 | 21 / 205 |
| |
[ROCAD] Middle 1 | | 30:26 | 17 / 158 |
| |
[OCAD] Forest 20 min | | 26:59 | 98 / 209 |
| |
[OCAD]Städjan | | 21:05 | 10 / 250 |
| |
Motorvägs-ruschen | | dnf | | | |
Wallflower forest sprint | | 14:58 | 10 / 184 |
| |
Gåsefjell | | 28:51 | 24 / 170 |
| |
[Ski-O] Made for David | | 18:05 | 10 / 117 |
| |
[OCAD] Savo II | | 19:19 | 19 / 215 |
| |
[ocad] Piter (small night) | | 18:28 | 9 / 117 |
| |
[ocad] 2,5 in Piter | | 21:22 | 12 / 183 |
| |
[ROCAD]difficult and fast sprint | | 14:56 | 27 / 172 |
| |
[ROCAD]Realistic and difficult | | 11:41 | 14 / 155 |
| |
[OCAD] My first, self made! | | 21:20 | 15 / 97 |
| |
[OCAD] Savo | | 14:40 | 17 / 243 |
| |
Kaanaa | | 27:16 | 14 / 148 |
| |
Routechoice test!(2) | | 15:32 | 3 / 96 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Routechoice test! | | dnf | | | |
[ROCAD] Middle in Pensylvania 2 | | 13:31 | 4 / 123 |
| |
[ROCAD] Middle in Pensylvania | | 19:23 | 6 / 106 |
| |
Limi 2. Run | | 18:06 | 5 / 127 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-4 | | 22:41 | 17 / 146 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-3 | | 28:52 | 12 / 154 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-2 | | dnf | | | |
b.Sennoi [ocd]_Day-1 | | 26:45 | 14 / 245 |
| |
[ocad] 2.0 in Piter | | 18:21 | 39 / 215 |
| |
[ocad] Forest midle | | 23:55 | 14 / 175 |
| |
Rocad/fantasy 2 | | 27:23 | 31 / 119 |
| |
[ocad] Forest sprint | | 15:20 | 33 / 206 |
| |
[OCAD] Forest Sprint | | 20:52 | 6 / 103 |
| |
[OCAD] Gussjön 4 | | 14:50 | 6 / 208 |
| |
Skara OLGY | | 28:36 | 2 / 85 |
| |
Sakotsuji | | 29:48 | 8 / 73 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft5 | | 13:49 | 1 / 169 |
| |
skien ok by night 2 | | 23:21 | 4 / 59 |
| |
[OCAD] Ponsa North 10 min | | 16:32 | 59 / 186 |
| |
Pitkäjärvi 2-days [day2] | | 18:44 | 10 / 173 |
| |
Pitkäjärvi 2-days [day1] | | 27:57 | 9 / 158 |
| |
[OCAD] Ski-0 Bashkiriya | | 20:10 | 36 / 165 |
| |
Rocad/fantasy | | 25:29 | 20 / 149 |
| |
Wallflower middle | | 28:26 | 30 / 145 |
| |
[OCAD] Crni Graben Night | | 14:20 | 14 / 141 |
| |
[OCAD] Gussjön 3 | | 18:48 | 13 / 177 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Sprint on Finland map 1 | | 19:43 | 41 / 178 |
| |
[OCAD] Middle in Finland map | | 19:36 | 11 / 178 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Gussjön 2 | | 22:28 | 2 / 173 |
| |
[OCAD] Gussjön 1 | | 14:49 | 7 / 210 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 85:23 | 181 / 269 |
| |
| 4 | 57:32 | 176 / 269 |
| |
10-mila training!! | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Pro Tour - Kivivaara | | 21:15 | 13 / 126 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 2 | | 17:45 | 18 / 146 |
| |
Pro Tour - Viikeri | | 19:16 | 10 / 158 |
| |
Pro Tour - Palojoki | | 23:30 | 6 / 169 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 1 | | 17:30 | 15 / 230 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Stenen Day 2 | | dnf | | | |
Stenen Day 1 | | 25:15 | 4 / 124 |
| |
| 2 | 32:32 | 93 / 144 |
| |
Random night. | | 31:37 | 2 / 35 |
| |
Nyrsery Cryme forest sprint | | 20:18 | 36 / 159 |
| |
[OCAD] Hohe Wand Wiese (Slalom) | | 2:58 | 4 / 168 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Beinlia-night | | 24:12 | 4 / 116 |
| |
[ocad] forest sprint | | 11:52 | 13 / 151 |
| |
[OCAD] PH | | 23:56 | 27 / 136 |
| |
[OCAD] Runosmäki | | 15:02 | 7 / 213 |
| |
[OCAD] Ponsa Middle | | 18:28 | 9 / 214 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Granskauen-night | | 21:11 | 17 / 126 |
| |
Ski-O 15 min | | 11:20 | 17 / 186 |
| |
(OCAD) Adigeya Sprint 2 | | 30:20 | 6 / 149 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Barerock mountains | | 19:59 | 28 / 149 |
| |
| 2 | 32:46 | 90 / 171 |
| |
[OCAD]Uaul Grond Trin Sprint | | 21:13 | 20 / 246 |
| |
[OCAD] Ponsa West Sprint | | 11:47 | 15 / 228 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Meeting:21km | | dnf | | | |
[OCAD] Ponsa North | | 17:29 | 8 / 195 |
| |
[OCAD] Majaalahti2 | | 33:15 | 15 / 170 |
| |
Forest 15min-night | | 16:26 | 16 / 135 |
| |
[OCAD] Majaalahti | | 31:04 | 8 / 216 |
| |
Midtskogen middle distance | | 24:21 | 32 / 196 |
| |
[RANDOM] 11 min | | dnf | | | |
Spikertjern Day1 | | 26:42 | 14 / 139 |
| |
nice middle distance ocad | | 17:42 | 9 / 198 |
| |
Central Babcock Pond | | dnf | | | |
Maroltinger Schulmeisterschaft2 | | 16:46 | 12 / 145 |
| |
EL OASIS RACE2 | | 40:21 | 5 / 74 |
| |
[OCAD]Bortnichi South | | 43:22 | 10 / 117 |
| |
Mountain-15min | | 16:55 | 9 / 233 |
| |
OCAD test sprint | | 7:42 | 15 / 183 |
| |
SPANISH TERRAIN_1 | | 29:37 | 27 / 138 |
| |
Forest 24 min night... | | 24:27 | 8 / 87 |
| |
22 min forest night | | 25:28 | 24 / 88 |
| |
a race | | 17:14 | 4 / 70 |
| |
Foxtrot forest sprint | | 16:34 | 26 / 177 |
| |
Forest-15 min | | 20:28 | 32 / 175 |
| |
Rocad long | | 40:44 | 1 / 56 |
| |
[OCAD] Lauhtu | | 17:47 | 16 / 245 |
| |
fast and open sprint | | 7:43 | 7 / 136 |
| |
Trespass forest sprint | | 11:54 | 1 / 137 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft 1 | | 21:34 | 49 / 181 |
| |
Log off | | 10:48 | 5 / 115 |
| |
ROCAD map | | 46:34 | 25 / 128 |
| |
JO A KULT DETTE OGSÅ 1,5 KM | | dnf | | | |
MELLOMDISTANSE 4 KM | | dnf | | | |
[ocad] 30 cntrlp | | 30:07 | 8 / 80 |
| |
Very difficult and routechoices | | 14:26 | 6 / 131 |
| |
[ocd] Alit Ski-o Day2 | | dnf | | | |
Omholt | | 33:24 | 1 / 37 |
| |
[ocad] Adigeya 2 | | 27:57 | 20 / 121 |
| |
| | 17:52 | 75 / 199 |
| |
[ocad] Adigeya | | 19:07 | 10 / 176 |
| |
Park-OL | | dnf | | | |
Curve-OL | | 28:09 | 6 / 131 |
| |
Nowhere .a. middledistans . | | 20:11 | 5 / 116 |
| |
Langtvekkistan . middle | | 24:05 | 11 / 141 |
| |
Mt Richmond sprint | | 12:14 | 43 / 187 |
| |
[rnd] night 2.8k | | 25:46 | 4 / 78 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Ski O 2007 | | dnf | | | |
(OCAD) Kauppi North Sprint 2 | | 23:34 | 9 / 164 |
| |
Omholt | | 34:05 | 3 / 74 |
| |
Ski-O testing | | 19:57 | 16 / 146 |
| |
[ROCAD] Ahinko short (night) | | 15:07 | 5 / 135 |
| |
[ocad] One Man Relay in Alol' | | 69:53 | 8 / 96 |
| |
open,fast and difficult course | | 16:34 | 21 / 130 |
| |
One long and difficult leg! | | dnf | | | |
rggljkgjsfr | | dnf | | | |
[rnd] Cambridgewick 2.5k | | 22:41 | 35 / 150 |
| |
[Rocad] Forest 17 min | | 17:37 | 7 / 192 |
| |
[focad] Micro-O 2 | | 25:54 | 26 / 95 |
| |
[focad] Micro-O 1 | | 20:28 | 6 / 159 |
| |
(OCAD) Dogtrack Sprint 3 | | 14:04 | 8 / 169 |
| |
High speed mountain course! | | 20:19 | 16 / 134 |
| |
(OCAD) Kauppi North Sprint | | 19:38 | 17 / 212 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 3 | | 22:01 | 7 / 175 |
| |
Ruuhikorpi D2 | | 27:15 | 3 / 155 |
| |
Ruuhikorpi D1 | | 12:13 | 5 / 238 |
| |
[ROCAD] Night middle | | 31:12 | 16 / 129 |
| |
Sprint/Middle Nice forest | | 14:34 | 17 / 128 |
| |
[Rocad] Forest 15 min | | 16:54 | 27 / 283 |
| |
[Rocad] Forest 22 | | 25:44 | 47 / 232 |
| |
Grey xP | | 13:44 | 1 / 116 |
| |
[rnd] Short Middle - 20min | | 24:51 | 18 / 235 |
| |
Rocad 3-days Long | | 51:07 | 8 / 79 |
| |
Rocad 3-days Night | | 26:36 | 5 / 75 |
| |
Rocad 3-days Middle | | 25:33 | 12 / 135 |
| |
Rocad 3-days Prolog | | 11:15 | 1 / 138 |
| |
[rocad]sprint | | 19:56 | 5 / 89 |
| |
Anders'night-cup 3 | | 56:22 | 4 / 40 |
| |
Random Cup III | | dnf | | | |
Anders'night-cup 2 | | 38:11 | 3 / 62 |
| |
Random Cup III | | 37:05 | 1 / 39 |
| |
Random Cup I | | 24:03 | 5 / 124 |
| |
rnD']] 10-11mins Sprint ! | | 11:05 | 6 / 205 |
| |
Rocad *Middle* | | 32:56 | 10 / 127 |
| |
Forest Sprint | | 8:46 | 6 / 160 |
| |
Niihama Sprint 2 | | 16:49 | 3 / 208 |
| |
Karpalosuo | | 23:49 | 11 / 222 |
| |
[OCAD] Vinterrejset 2007 | | 10:42 | 2 / 235 |
| |
Anders's nigtht-cup 1 | | 28:24 | 2 / 56 |
| |
Fantacy Sprint | | 18:01 | 23 / 164 |
| |
Tammimäki | | 13:58 | 18 / 209 |
| |
[ROCAD] Forest 15 min | | 16:11 | 18 / 181 |
| |
ROCAD cup V | | 38:07 | 27 / 103 |
| |
ROCAD cup IV | | 19:12 | 5 / 157 |
| |
ROCAD cup III | | 32:48 | 9 / 136 |
| |
ROCAD cup II | | 47:47 | 5 / 153 |
| |
ROCAD cup I | | 30:19 | 7 / 170 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 21:17 | 4 / 176 |
| |
Heinälaakso C2 (Fixed) | | 16:29 | 4 / 168 |
| |
Heinälaakso C1 | | 15:24 | 6 / 186 |
| |
Aleksin | | 31:57 | 5 / 148 |
| |
Rocad-cup prolog | | 20:56 | 12 / 159 |
| |
[OCAD] OO.Cup stage 5 fixed | | 23:10 | 7 / 153 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 2 fixed | | 41:28 | 38 / 148 |
| |
[OCAD] OO.Cup stage 1 fixed | | 18:20 | 11 / 240 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 4 | | 32:39 | 7 / 116 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 3 | | 28:57 | 11 / 139 |
| |
[OCAD] OO.Cup Training | | 19:39 | 1 / 164 |
| |
R-Cup Preview | | 19:44 | 33 / 206 |
| |
[ROCAD] Middle | | 25:39 | 10 / 136 |
| |
[ocd] Tula region_day-3 | | 43:17 | 6 / 128 |
| |
rnD [foxburg] short dist' :D | | 25:46 | 20 / 173 |
| |
(OCAD) Metsäkylä II Short | | 18:44 | 1 / 150 |
| |
(OCAD)Forest Sprint 2 | | 20:13 | 9 / 218 |
| |
(OCAD) New Metsäkylä Sprint | | 17:13 | 35 / 278 |
| |
The battle of epping forest | | 35:12 | 5 / 141 |
| |
[ROCAD] Forest 18 min | | 18:40 | 8 / 184 |
| |
Le Bouveret - middle | | 43:40 | 10 / 101 |
| |
Nice middle distance OCAD | | 20:50 | 20 / 154 |
| |
Kallebo 2007 Part #2 | | 16:49 | 23 / 177 |
| |
Fantasy map | | 23:18 | 21 / 182 |
| |
Test | | 3:02 | 8 / 167 |
| |
(rand) Open Air and Water | | 10:19 | 4 / 126 |
| |
D/H10 | | 7:04 | 17 / 141 |
| |
rnD' middledistance (: | | 31:56 | 24 / 203 |
| |
[ROCAD] 3,9 km | | dnf | | | |
[OCAD] Afterkarp sprint | | 17:02 | 43 / 255 |
| |
My region - Habarskoe | | 17:13 | 10 / 205 |
| |
Kallebo 2007 | | 14:34 | 34 / 196 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint | | 15:19 | 2 / 231 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 2 | | 21:27 | 32 / 222 |
| |
Fantasy terrain, fantasy map | | dnf | | | |
[ocd] Tula region_middle | | 37:29 | 3 / 191 |
| |
[ocd] Tula region_training | | 9:44 | 13 / 239 |
| |
Bad night | | 14:55 | 3 / 71 |
| |
Hirvikallio | | 21:35 | 19 / 235 |
| |
Col du Marhairuz | | 73:47 | 18 / 187 |
| |
mountain-orienteering.. | | 23:51 | 26 / 93 |
| |
[OCAD] Forest sprint | | 12:59 | 12 / 188 |
| |
La donna mobile forest sprint | | 16:14 | 60 / 193 |
| |
sprintsprint_2 | | 9:47 | 9 / 140 |
| |
sprintsprint_1 | | 7:23 | 3 / 162 |
| |
(OCAD) Julkujärvi New | | 25:41 | 36 / 205 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii_long | | 42:12 | 9 / 138 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii | | 25:08 | 4 / 181 |
| |
OCAD - Sprint in Piter | | 14:04 | 19 / 214 |
| |
[OCAD] Capriasca ovest | | 21:30 | 19 / 219 |
| |
Fantasy 5-days Preview | | 12:35 | 10 / 175 |
| |
Forest 18 min | | 23:53 | 67 / 188 |
| |
Forest 31 min | | 30:12 | 6 / 137 |
| |
(OCAD) New Watertower Sprint | | 19:54 | 6 / 193 |
| |
Target Mars | | 18:01 | 20 / 139 |
| |
Kääpäkorpi - Middle | | 25:49 | 2 / 146 |
| |
Kääpäkorpi - Sprint | | 13:17 | 5 / 196 |
| |
Scrambled eggs night fixed | | 22:40 | 5 / 98 |
| |
Scrambled eggs night | | 23:02 | 11 / 84 |
| |
Mix 17 min | | 17:14 | 12 / 187 |
| |
Middle Cambridgeburg | | 41:31 | 4 / 79 |
| |
(OCAD) New Dogtrack Sprint | | 12:00 | 1 / 192 |
| |
Col du Marchairuz | | 48:55 | 16 / 157 |
| |
Scrambled eggs middle 4 | | 25:08 | 27 / 124 |
| |
Scrambled eggs middle 3 | | 21:22 | 13 / 151 |
| |
Scrambled eggs middle 2 | | 22:52 | 5 / 217 |
| |
Chaute de Montlosier | | 33:11 | 23 / 193 |
| |
[ROCAD] highland Middle | | 37:42 | 22 / 176 |
| |
[ocd]_Anapa_2 (night) | | 25:26 | 10 / 123 |
| |
[ocd]_Anapa_1 | | 18:11 | 16 / 214 |
| |
OCAD Sprint 3 | | 21:46 | 37 / 205 |
| |
(OCAD)Manges fjäll-OL Night fixe | | 23:56 | 10 / 64 |
| |
(OCAD)Manges fjäll-OL Night | | 24:07 | 19 / 72 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Lång | | 31:07 | 26 / 115 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Medel | | 18:22 | 12 / 167 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Sprint | | 13:52 | 12 / 191 |
| |
OCAD Forest Sprint | | 15:17 | 41 / 263 |
| |
Nice course | | 20:48 | 7 / 88 |
| |
OCAD Sprint 2 | | 23:54 | 47 / 154 |
| |
OCAD Sprint | | 10:00 | 35 / 249 |
| |
(OCAD) Manges Idre map Stage 2 | | 20:02 | 9 / 96 |
| |
(OCAD) Manges Idre map stage 1 | | 22:44 | 41 / 180 |
| |
Roggas bana | | 15:16 | 9 / 137 |
| |
Keihässalmi Sprint 2 | 2 | 17:22 | 3 / 199 |
| |
Keihässalmi Sprint 1 | 2 | 21:44 | 25 / 221 |
| |
(OCAD) Bergen NORWAY Stage2 | | 15:14 | 45 / 161 |
| |
[OCAD] Vågsbygd 2 | | 41:47 | 2 / 172 |
| |
Scrambled eggs middle 1 | | 36:49 | 10 / 105 |
| |
(OCAD)Manges 3-days Stage 1 | | 23:04 | 11 / 145 |
| |
[OCAD] Kaarma | | 16:26 | 13 / 173 |
| |
Rold 3-days 3 | | 33:18 | 28 / 163 |
| |
Rold 3-days 2 | | 36:52 | 14 / 157 |
| |
Rold 3-days 1 | | 30:41 | 4 / 186 |
| |
[OCAD]Vågsbygd NIGHT | | 56:25 | 5 / 109 |
| |
[OCAD] SkatasTest | | 14:26 | 12 / 289 |
| |
Vehkakorpi Day | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Vehkakorpi night Sprint | 2 | dnf | | | |
Mostly Downhill 2,2 km | | 19:12 | 9 / 180 |
| |
Volzhskie Prostori | | 19:34 | 15 / 190 |
| |
Middle 2,5 km | | 21:31 | 15 / 156 |
| |
Middle 1,8 km | | 15:07 | 4 / 175 |
| |
[OCAD] 3-day Sprint (3) FIXED | | 14:40 | 26 / 200 |
| |
[OCAD]_Malcantone | | 42:37 | 28 / 186 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] 3-day Sprint (3) | | 29:30 | 8 / 102 |
| |
[OCAD] 3-day Night (2) | | 29:48 | 5 / 96 |
| |
[OCAD] 3-day Middle (1) | | 24:33 | 3 / 179 |
| |
[OCAD] Finneveien 2 | | 37:04 | 41 / 203 |
| |
[OCAD] Garganico | | 14:29 | 105 / 279 |
| |
[OCAD] WOC 05 trainingmap | | 36:44 | 41 / 200 |
| |
[NM-trening] Sagen | | 20:38 | 8 / 171 |
| |
Eliot Pond | | 21:35 | 8 / 110 |
| |
[OCAD] Ekskogen Löt | | 13:29 | 14 / 172 |
| |
Ravinen.. | | 19:06 | 3 / 162 |
| |
Kollen 4 | | 14:11 | 6 / 174 |
| |
[OCAD] Kalvoya Island 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Night epilog | | 37:59 | 3 / 137 |
| |
[Ocad] Fontainbleu Night | | 18:07 | 9 / 157 |
| |
Kollen 2 | 2 | 17:08 | 126 / 203 |
| |
[OCAD] Kalvoya Island | | 13:32 | 10 / 247 |
| |
[OCAD] Fantasy map 2 | | 21:25 | 10 / 136 |
| |
[OCAD] Lakaliininvuori II | | 22:10 | 12 / 188 |
| |
[OCAD] Lakaliininvuori I | | 12:20 | 5 / 242 |
| |
[OCAD] Fantasy map | | 12:48 | 11 / 173 |
| |
Svetlogorsk [ocd] - Day_3 | | 41:35 | 8 / 125 |
| |
Svetlogorsk [ocd] - Day_2 | | 19:18 | 4 / 162 |
| |
Svetlogorsk [ocd] - Day_1 | | 25:03 | 5 / 186 |
| |
[OCAD]Stage 7 | | 69:05 | 32 / 167 |
| |
[OCAD]Stage 6 | | 47:19 | 12 / 162 |
| |
[OCAD]Stage 5 | | 38:51 | 9 / 146 |
| |
[OCAD]Stage 4 | | 26:49 | 8 / 172 |
| |
[OCAD]Stage 3 | | 31:20 | 11 / 183 |
| |
[OCAD]Stage 2 | | 37:54 | 45 / 179 |
| |
[OCAD]Stage 1 | | 33:15 | 11 / 236 |
| |
[ROCAD] middle 3.4 km | | 24:53 | 36 / 160 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 22:35 | 10 / 186 |
| |
another random - 3.4km - Middle | | 23:29 | 1 / 138 |
| |
Friggans tävling #3 (SM 2003) | | 10:28 | 2 / 177 |
| |
[Ocad] Nostle *Long* | | 38:49 | 3 / 62 |
| |
Ravinen | | 14:34 | 30 / 165 |
| |
[ocad]skönvik 2.2 km | | 13:59 | 4 / 238 |
| |
[OCAD] Semenkino | | 43:15 | 11 / 196 |
| |
Sprint_day-2 | | 15:41 | 11 / 164 |
| |
[OCAD] Black Horse ..... down | | 12:09 | 8 / 145 |
| |
[OCAD] Pereslavskoe 2.2 km | | 19:01 | 11 / 198 |
| |
Middle 1,5 km ***NIGHT*** | | 13:49 | 4 / 104 |
| |
[ROCAD] Middle 3.6k | | 30:54 | 5 / 154 |
| |
[ocad]skönvik 1.9 | | 14:30 | 3 / 220 |
| |
[OCAD] JWOC 07 trainingmap | | 26:49 | 12 / 172 |
| |
| | 27:59 | 10 / 190 |
| |
[OCAD] WOC 05 trainingmap | | 31:23 | 17 / 148 |
| |
| | 28:37 | 23 / 144 |
| |
[OCAD] WOC06 training1 | | 24:34 | 2 / 194 |
| |
[OCAD] Spring Lake | | 15:29 | 83 / 243 |
| |
[ocad]chalterburg 2 2.6 | | 28:13 | 21 / 132 |
| |
[ROCAD] Short c2 2,7k | | 21:55 | 10 / 139 |
| |
[ROCAD] Short 2,5k | | 23:28 | 28 / 174 |
| |
[ocad]2.2 km Chalterburg | | 23:18 | 19 / 169 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 03 RACE 2 | | 18:23 | 28 / 180 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 03 | | 17:22 | 3 / 196 |
| |
[Oesteraasen] long middle | | 39:55 | 3 / 118 |
| |
Chlosterwald middle | | 16:14 | 1 / 153 |
| |
[OCAD] Monte Pichetto | | 32:05 | 10 / 122 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 02 | | 17:55 | 10 / 177 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 01 RACE 2 | | 15:24 | 19 / 230 |
| |
Middle 2,9 km | | 25:04 | 4 / 106 |
| |
[OCAD] Simpsio - Jukola 07 | | 14:11 | 11 / 261 |
| |
[ROCAD] Forest 23 min | | 23:27 | 27 / 137 |
| |
3,5 km middle ***NIGHT*** | | 27:45 | 1 / 89 |
| |
[OCAD] Sekotsuji NEW | | 14:56 | 37 / 192 |
| |
[OCAD] Sant'Agata sprint | | 34:51 | 21 / 153 |
| |
[OCAD] Gallipoli sprint | | 22:05 | 33 / 217 |
| |
Short middle distance. glhf | | 28:55 | 6 / 156 |
| |
Orienterik Cup - Sprint | | 12:24 | 33 / 189 |
| |
Orienterik Cup - Medel | | 20:27 | 2 / 168 |
| |
Middle 2,7 km | | 29:59 | 25 / 118 |
| |
Ocad fantasy | | 29:10 | 1 / 127 |
| |
[ocad]Åland 2.3 km real one | | 23:32 | 37 / 181 |
| |
Middle 2,4 km | | 21:03 | 4 / 141 |
| |
Middle 1,8 km | | 15:24 | 3 / 145 |
| |
Middle 4,4 km | | 35:54 | 2 / 132 |
| |
[OCAD] Hargla | | 15:52 | 10 / 185 |
| |
My region - VolzhskieProstori | | 19:10 | 7 / 140 |
| |
My region - VP2007 | | 15:13 | 2 / 207 |
| |
[OCAD] Vilhosc | | 20:34 | 18 / 217 |
| |
Ribeira de Pena.COM - Day2 | | 14:56 | 3 / 122 |
| |
Ribeira de Pena.COM | | 13:46 | 4 / 130 |
| |
[Ocad] Predgrize | | 27:27 | 4 / 209 |
| |
5-days Stage 1, 1,4 km NIGHT | | 12:31 | 2 / 140 |
| |
5-days Prolog | | 11:39 | 6 / 181 |
| |
Middledistance | | 32:44 | 5 / 133 |
| |
Schönhardt | | 18:40 | 2 / 145 |
| |
Thomas 5days [LAST day] | | 40:56 | 4 / 87 |
| |
Thomas' 5days [Day4] | | 33:14 | 4 / 89 |
| |
Open Vieira Minho - Presentation | | 23:03 | 35 / 94 |
| |
Thomas' 5days [Day3] | | 24:34 | 32 / 115 |
| |
Thomas' 5days [Day 2] | | 22:29 | 4 / 126 |
| |
Highland Long | | dnf | | | |
Welland - Sixenhof | | 28:24 | 2 / 100 |
| |
Thomas' 5days [Day1] | | 31:41 | 23 / 118 |
| |
[ROCAD] One-Leg-Race | | 8:04 | 5 / 164 |
| |
[OCAD]Mini-Sprint | | 4:20 | 1 / 136 |
| |
Czech selections 2007 | | 13:10 | 6 / 150 |
| |
[ROCAD] Highland sprint | | 24:27 | 65 / 169 |
| |
[OCAD] Sirince SW - 1 | | 20:15 | 12 / 149 |
| |
[ROCAD] Sprint III | | 16:07 | 7 / 146 |
| |
[OCAD] Vallon St Antoine(France) | | 22:10 | 1 / 135 |
| |
rOcad ~ c2 | | 22:44 | 22 / 95 |
| |
rOcad ~ c1 | | 18:35 | 5 / 109 |
| |
[OCAD]the devils march!! | | 23:55 | 3 / 107 |
| |
Vacha (Day Sprint) | | 13:40 | 11 / 130 |
| |
Middle 2,3 km | | 23:08 | 4 / 118 |
| |
Fantasy 10 min | | 10:18 | 1 / 136 |
| |
Fantasy 15 min | | 15:39 | 3 / 160 |
| |
Fantasy 19 min | | 19:49 | 6 / 129 |
| |
Short 1,7 km | | 15:14 | 3 / 120 |
| |
Voronezh nice convert | | dnf | | | |
[OCAD] Komsomolsky | | 21:14 | 2 / 157 |
| |
[ocad] Voronezh 3(night) | | 39:24 | 7 / 57 |
| |
[ocad]Voronezh 2 | | 24:53 | 4 / 117 |
| |
[ocad]Voronezh - 1 | | 21:59 | 2 / 145 |
| |
[ROCAD] Sprint "Look at the map" | | 19:04 | 14 / 124 |
| |
ROCAD Middle - OK | | 29:49 | 4 / 126 |
| |
[OCAD] Halmaurdy night | | 15:17 | 7 / 104 |
| |
[OCAD] Halmaurdy 2 | | 34:14 | 7 / 146 |
| |
[OCAD] Gruitrode JWOC 97 2 | | 18:50 | 34 / 191 |
| |
[OCAD]Baneheia | | 35:24 | 17 / 132 |
| |
[OCAD] El Pinet Night | | 17:47 | 13 / 102 |
| |
WOC2007 | | 27:09 | 1 / 183 |
| |
Vattlosa Final | | 28:29 | 1 / 135 |
| |
Vattlosa Short | | 24:19 | 7 / 136 |
| |
Mt. Richmond DAY 2 | | 26:14 | 8 / 70 |
| |
[ROCAD] Fishing Camp, Night 30m | | 29:00 | 1 / 79 |
| |
[RANDOM] ~ Alewife | | 23:55 | 2 / 124 |
| |
[OCAD] ~ Fantasy 2 | | 10:58 | 13 / 174 |
| |
[Ocad] Fürsti | | 21:02 | 1 / 140 |
| |
[OCAD] 3-days Sprint! | | 17:48 | 3 / 96 |
| |
| | 14:19 | 3 / 133 |
| |
| | 16:55 | 18 / 171 |
| |
[OCAD] Hovden | | 21:44 | 3 / 155 |
| |
[OCAD] Myra Stadion | | 26:54 | 8 / 142 |
| |
[OCAD] Hovden | | 36:48 | 4 / 156 |
| |
[OCAD] ~ Fantasy | | 10:33 | 9 / 201 |
| |
Sprint 1,5 Km | | 10:21 | 1 / 94 |
| |
La Marto di Capre, Middle 1,7 km | | 20:00 | 13 / 112 |
| |
[OCAD] El Pinet | | 16:24 | 1 / 167 |
| |
[OCAD] STONAH as in reality NEW | | 15:09 | 28 / 224 |
| |
Middle 1,7 km | | 21:04 | 22 / 92 |
| |
middle 2,8 km | | 28:18 | 6 / 38 |
| |
[ocad] Happy Birstday! - long | | dnf | | | |
Marshallburg 3days ~ Sprint | | 16:04 | 10 / 95 |
| |
Marshallburg 3days ~ Long | | 50:16 | 14 / 47 |
| |
Marshallburg 3days ~ Middle | | 28:07 | 29 / 79 |
| |
Marshallburg 3days ~ Intro | | 13:42 | 24 / 142 |
| |
[Random] ~ Sprint | | 17:16 | 14 / 106 |
| |
[ocad]Ufa-koms Middle | | 18:51 | 6 / 64 |
| |
[Random] ~ Middle II | | 52:13 | 7 / 44 |
| |
[Random] ~ Middle I | | 24:40 | 18 / 77 |
| |
[OCAD] tunhovd 3 | | 21:07 | 1 / 75 |
| |
[OCAD] tunhovd 2 | | 21:14 | 18 / 98 |
| |
[OCAD] tunhovd 1 | | 18:25 | 10 / 160 |
| |
Tyras Elitträff | | 15:14 | 6 / 77 |
| |
[OCAD] Finneveien 2a | | 37:26 | 12 / 122 |
| |
[OCAD] Finneveien 1b | | 25:31 | 16 / 151 |
| |
[OCAD] Finneveien 1a | | 33:10 | 3 / 171 |
| |
[OCAD] 3KM 13c. Nice | | 22:33 | 11 / 150 |
| |
[OCAD] Pilpajarvi middle | | 20:42 | 18 / 80 |
| |
[ROCAD] Forest 17 min test | | 16:43 | 12 / 116 |
| |
[ROCAD] Forest 24 min? | | 24:46 | 3 / 90 |
| |
[ROCAD] Fishing Camp | | 14:48 | 2 / 145 |
| |
[OCAD] Pass dal Fuorn | | 13:30 | 25 / 181 |
| |
Long 2,4 km | | 26:41 | 4 / 62 |
| |
Long, 3,1 km | | 36:03 | 3 / 64 |
| |
[OCAD] Pedreanes middle | | 39:05 | 3 / 119 |
| |
[OCAD] Pedreanes middle night | | 36:34 | 9 / 79 |
| |
Middle 2,3 km | | 19:21 | 11 / 115 |
| |
Middle 3,2 km | | 26:50 | 5 / 94 |
| |
[ROCAD] Desert-O | | 17:18 | 1 / 102 |
| |
Short 1,5 km | | 14:04 | 4 / 123 |
| |
[OCAD]Tenerife Day2 | | 19:05 | 3 / 143 |
| |
[RND]Sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Tambov | | 30:43 | 11 / 116 |
| |
[OCAD] Tenerife Sprint | | 17:12 | 10 / 191 |
| |
Short 1,3 km | | 12:28 | 16 / 135 |
| |
Middle, 1,1 km | | 12:40 | 29 / 146 |
| |
Middle 1,6 km | | 15:38 | 6 / 139 |
| |
[OCAD]Tambov | | 23:33 | 9 / 105 |
| |
[OCAD] Piigaste sprint | | 13:39 | 8 / 175 |
| |
Public Area 2,2 km | | 19:06 | 12 / 107 |
| |
STONAH as in reality | | 5:57 | 8 / 201 |
| |
Public Area 3,4 km | | 29:17 | 23 / 119 |
| |
[OCAD]Kanepi night | | 28:45 | 5 / 67 |
| |
[ocad] LE CARTE OF FRANCE 2 | | 25:58 | 7 / 138 |
| |
[Ocad] Forest Map Night 2nd race | | 22:38 | 5 / 76 |
| |
[OCAD] Stonah sprint 5 | | 18:31 | 2 / 127 |
| |
[OCAD] Stonah middle 5 | | 43:33 | 13 / 72 |
| |
Dalsjö Golfbana 3,7 km | | 22:21 | 13 / 129 |
| |
[OCAD]LE CARTE OF FRANCE | | 17:27 | 7 / 175 |
| |
[OCAD] Stonah middle 4 | | 32:45 | 7 / 96 |
| |
[OCAD] Stonah sprint 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Stonah middle 3 | | 29:14 | 2 / 119 |
| |
[OCAD] Stonah sprint 2 | | 16:43 | 6 / 136 |
| |
Elitserien | | 19:20 | 10 / 193 |
| |
[OCAD] Ponsa NW 2 | | 18:38 | 6 / 119 |
| |
[OCAD] Ponsa NW | | 25:15 | 6 / 101 |
| |
Götzenbachtal 1991 | | 23:02 | 14 / 114 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 34:37 | 8 / 88 |
| |
[OCAD] Stonah middle 2 | | 37:55 | 28 / 105 |
| |
[OCAD] Stonah middle | | 32:04 | 5 / 154 |
| |
[ROCAD] Forest 22 min | | 24:15 | 10 / 136 |
| |
[OCAD] Heponiemi | | 31:35 | 7 / 103 |
| |
[OCAD] Ponsa NE 2 | | 18:59 | 18 / 151 |
| |
[OCAD] Ponsa NE 1 | | 15:37 | 8 / 208 |
| |
[OCAD]Fun Sprint | | 17:46 | 82 / 178 |
| |
Genesön | | 18:31 | 11 / 112 |
| |
[OCAD] Stonah sprint | | 20:33 | 5 / 203 |
| |
Herama | | 25:36 | 6 / 157 |
| |
OCAD Real Map | | 23:53 | 7 / 106 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
| | 38:53 | 5 / 128 |
| |
ROCAD Hernenenä IV | | 31:29 | 11 / 113 |
| |
Hillside 2,6 km DAY 3 | | 19:26 | 8 / 83 |
| |
Hillside 1,5 km DAY 2 | | 12:07 | 14 / 108 |
| |
Hillside 1,2 km DAY 1 | | 9:10 | 18 / 141 |
| |
Canobieford Middle | | 20:51 | 13 / 104 |
| |
ROCAD Hernenenä III | | 26:21 | 3 / 114 |
| |
ROCAD Hernenenä II | | 24:18 | 27 / 128 |
| |
[Ocad] OL-berget short | | 20:22 | 12 / 155 |
| |
Puttberget 1,4 km | | 10:51 | 5 / 165 |
| |
ROCAD Hernenenä | | dnf | | | |
Grötracet | | 11:03 | 6 / 178 |
| |
[ocad]SPRINT FESTIVAL qual 1 | | 15:00 | 4 / 171 |
| |
[OCAD] BEGINNERS !!! | | 12:43 | 11 / 179 |
| |
[OCAD]Trolldalen Middle | | 25:43 | 4 / 159 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint 3 | | 16:33 | 13 / 124 |
| |
OCAD Sprint | | 15:37 | 19 / 179 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Sprint 2 | | 17:21 | 9 / 163 |
| |
Woodland LONG distance | | 76:24 | 5 / 72 |
| |
Cheire de Mazayes | | 14:52 | 9 / 196 |
| |
Puttberget 2,5 km | | 23:05 | 6 / 116 |
| |
[OCAD]Trolldalen By Night | | 46:43 | 6 / 78 |
| |
[Ocad] Ile de France | | 28:16 | 3 / 155 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint 2 | | 8:13 | 1 / 200 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks - jwoc 07 | | 28:06 | 23 / 124 |
| |
[OCAD]Kahli's Rocks - jwoc 07 | | 23:52 | 10 / 161 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks - jwoc 07 | | 11:23 | 12 / 202 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks - JOWC07 | | 12:05 | 4 / 246 |
| |
Finch Random | | 28:17 | 2 / 82 |
| |
Random Middle 3 | | 14:57 | 2 / 111 |
| |
Good map | | 6:03 | 4 / 151 |
| |
[OCAD]Protugal 2 | | 23:28 | 38 / 166 |
| |
[OCAD]Portugal | | 48:40 | 11 / 129 |
| |
[RANDOM] LONG 7.0k | | 62:07 | 1 / 68 |
| |
[OCAD]Fantasy | | 20:52 | 7 / 136 |
| |
mackanfejden V.18 | | 17:41 | 9 / 111 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 20:01 | 7 / 123 |
| |
Testebo 2.4 km | | 14:37 | 6 / 100 |
| |
Desert sprint | | 15:48 | 3 / 143 |
| |
Ijkn Sprint Chapionships | | 13:51 | 11 / 119 |
| |
Random Middle 2 | | 22:22 | 4 / 109 |
| |
Rönnberget 2,8 km | | 27:09 | 23 / 98 |
| |
Rönnberget 1,7 km | | 15:42 | 4 / 140 |
| |
Sprint 2300 m only | | 14:29 | 42 / 145 |
| |
[OCAD] Vestmarka13 | | 23:31 | 9 / 180 |
| |
Rönnberget middle 3,9 km | | 32:28 | 3 / 90 |
| |
Random Long | | 41:46 | 2 / 62 |
| |
[OCAD]-> FOREST SPRINT!!! | | 18:13 | 2 / 152 |
| |
Boafall Vaestra - Super Sprint | | 12:23 | 30 / 201 |
| |
RANDOM LONG DEUX | | 60:36 | 3 / 54 |
| |
RedYarComp - Miass (night) | | 19:27 | 7 / 111 |
| |
RedYarComp - Miass (forest) | | 26:18 | 1 / 129 |
| |
Random Middle | | 21:05 | 24 / 141 |
| |
Mackanfejden V17 | | 12:08 | 25 / 111 |
| |
KINGILINGKARTAN | | 24:22 | 29 / 140 |
| |
1.5 km | | 11:01 | 12 / 118 |
| |
visholmensprinten | | 4:03 | 4 / 119 |
| |
sprint | | 21:37 | 19 / 73 |
| |
mackanfejden V16 | | 26:13 | 5 / 104 |
| |
[OCAD]Uniküla long | | 63:14 | 7 / 105 |
| |
[OCAD]Yaita Shioda | | 24:21 | 2 / 152 |
| |
[OCAD] Yaita Shioda | | 33:15 | 20 / 161 |
| |
[ocad]sprint 1.1 :D | | 12:06 | 10 / 120 |
| |
Western Manchestertown | | 10:26 | 9 / 146 |
| |
Eskön 1.0 km | | 7:28 | 9 / 156 |
| |
Cambridge Valley Sprint | | 5:53 | 16 / 154 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 5 | | 36:12 | 10 / 116 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 4 | | 28:40 | 6 / 128 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 3 | | 19:59 | 7 / 164 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 2 | | 32:13 | 14 / 156 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 1 | | 39:55 | 5 / 221 |
| |
Testebo | | 8:25 | 21 / 108 |
| |
[OCAD] Preview 5-days of Belgium | | 23:20 | 64 / 216 |
| |
Rogaing | | 51:51 | 1 / 57 |
| |
[OCAD]V-K | | 33:58 | 16 / 101 |
| |
CFL Qualification 5 | | 27:19 | 7 / 84 |
| |
CFL Qualification 4 | | 32:55 | 16 / 100 |
| |
Hygget 2,3 km | | 17:33 | 14 / 124 |
| |
CFL Qualification 3 | | 21:28 | 14 / 116 |
| |
[ROCAD] Forest 16 min | | 18:32 | 51 / 166 |
| |
Long | | 48:45 | 23 / 127 |
| |
Nice Sprint | | 18:22 | 3 / 107 |
| |
GoldenMile | | dnf | | | |
[OCAD]curves ONLY | | 23:44 | 4 / 92 |
| |
wsdwsd | | 23:59 | 3 / 95 |
| |
[OCAD] 0,8 km | | 7:35 | 5 / 159 |
| |
[OCAD] 0,6 km | | 8:40 | 145 / 189 |
| |
Weekend training | | 22:39 | 2 / 91 |
| |
[ocad] Alol-3day | | 22:20 | 3 / 91 |
| |
RedYarComp - MTB-O | | 20:57 | 21 / 165 |
| |
(OCAD) Sprint for beginners | | 9:48 | 5 / 133 |
| |
[OCAD]Küka middle | | 20:22 | 1 / 106 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 4 Short | | 23:27 | 14 / 147 |
| |
Miass | | 16:04 | 20 / 119 |
| |
Final Championship o Russia '05 | | 6:03 | 2 / 158 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 3 Short | | 19:21 | 14 / 144 |
| |
[OCAD] Furuboda | | 15:05 | 8 / 224 |
| |
(OCAD) WOC 2001 C Short 2 | | 20:04 | 7 / 162 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Short | | 23:18 | 12 / 131 |
| |
Final Championship of Russia '05 | | 20:54 | 31 / 137 |
| |
(OCAD) WOC 2001 C Short | | 25:54 | 5 / 143 |
| |
(OCAD) Saarijärvi Sprint | | 10:53 | 9 / 166 |
| |
CFL Qualification 2 | | 30:04 | 24 / 77 |
| |
CFL Qualification 1 | | 24:35 | 13 / 108 |
| |
[OCAD] Farkas Hajtas | | 38:05 | 12 / 151 |
| |
CFL Warm-up 5 | | 27:47 | 7 / 46 |
| |
CFL Warm-up 4 | | 29:03 | 2 / 69 |
| |
CFL Warm-up 3 | | 27:59 | 9 / 53 |
| |
CFL Warm-up 2 | | 26:05 | 3 / 78 |
| |
L@uri's Ähijärve middle 2 | | 26:17 | 10 / 128 |
| |
RedYarComp-UkrTur-BerezovijGay | | 19:42 | 20 / 113 |
| |
CFL Warm-up | | 24:44 | 18 / 133 |
| |
[ocad]noc 2005 sprint | | 15:37 | 39 / 191 |
| |
Sprint course | | 12:22 | 16 / 104 |
| |
Waldstadion Aalen | | 25:02 | 17 / 137 |
| |
Pekelny middle | | 30:42 | 1 / 113 |
| |
[ocad] Vehkarinne 2 | | 27:43 | 13 / 131 |
| |
L@uri's Perajärve FIXED! | | 28:29 | 4 / 136 |
| |
(OCAD) Kiova Park Sprint | | dnf | | | |
Long_cool_sprint | | 28:44 | 8 / 134 |
| |
[ocad] Vehkarinne | | 21:13 | 4 / 162 |
| |
[OCAD] Skatas 2 | | 20:54 | 9 / 182 |
| |
[OCAD] Skatas Gotenborg | | 20:16 | 21 / 244 |
| |
CF cup 10 | | 13:16 | 14 / 105 |
| |
Omholt 3,2km | | 26:35 | 1 / 119 |
| |
Sprint | | 13:06 | 1 / 169 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | 21:49 | 4 / 176 |
| |
[ocad] part of noc 2005( sprint) | | 10:34 | 28 / 226 |
| |
[Ocad] Monte Picchetto | | 39:13 | 34 / 140 |
| |
Test2 | | 52:25 | 10 / 71 |
| |
Test | | 30:52 | 1 / 105 |
| |
Sprint competitions | | 39:17 | 1 / 52 |
| |
RedYarComp-Halmardy | | 20:33 | 21 / 117 |
| |
RedYarComp-Halmaurdy | | 13:09 | 10 / 136 |
| |
Forest - hard | | 33:35 | 3 / 110 |
| |
[OCAD] Night Beach Sprint | | 10:23 | 4 / 171 |
| |
[ocad]fantasy map 1.3 | | 15:26 | 20 / 134 |
| |
RedYarComp-BashTur-Park Kalinina | | 20:10 | 24 / 89 |
| |
RedYarComp-BarTur | | 24:57 | 34 / 134 |
| |
Middle Distance | | 22:20 | 6 / 75 |
| |
Time for a fast course? | | 15:29 | 18 / 150 |
| |
[OCAD] Pass dal fuorn 2 | | 17:50 | 24 / 191 |
| |
[ocad] Okulovka | | 22:20 | 4 / 139 |
| |
[ocad]Emaus-Volga | | 38:57 | 6 / 95 |
| |
Dark Hills 2,1km | | 19:54 | 3 / 108 |
| |
Dammsjön 3,5 km "Brown" | | 33:46 | 6 / 82 |
| |
Eastern Boylstonborough | | 114:12 | 4 / 47 |
| |
Mixed-forrest SPRINT | | 13:14 | 27 / 170 |
| |
Illness 3-days day 3 - Middle | | 32:59 | 2 / 63 |
| |
Illness 3 days Day2 - Sprint | | 25:11 | 11 / 89 |
| |
Illness 3-days day 1 - Sprint | | 21:17 | 4 / 127 |
| |
Sekotsuji 2,5 km | | 24:55 | 21 / 125 |
| |
Milton Pond | | 26:19 | 7 / 91 |
| |
Sint-Mette 3,3 km | | 21:54 | 12 / 165 |
| |
[ocad]fantasy map. 0.8 | | 7:36 | 9 / 169 |
| |
1,8 km | | 16:16 | 12 / 132 |
| |
' !! Fast Run | | 5:11 | 34 / 165 |
| |
Forest | | 22:01 | 3 / 146 |
| |
Japan middle | | 36:55 | 9 / 156 |
| |
[OCAD] Montlosier Revenge | | 40:33 | 8 / 84 |
| |
super city sprint night | | 20:41 | 17 / 58 |
| |
super city sprint | | 20:08 | 19 / 115 |
| |
Short funny sprint | | 25:18 | 10 / 111 |
| |
Montlosier Middle | | 27:18 | 8 / 184 |
| |
OLway-[1]-Johan_EE | | 19:27 | 1 / 103 |
| |
Swiss Middle Weekend 02 | | 27:41 | 23 / 159 |
| |
Swiss Middle Weekend 01 | | dnf | | | |
Mjølan Sprint | | 16:15 | 30 / 173 |
| |
RedYarComp-MoscowRegion-Zhukovo | | 13:55 | 4 / 133 |
| |
Old school :D | | dnf | | | |
Hard Night-O Sprint | | dnf | | | |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 3 | | 23:37 | 11 / 94 |
| |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 2 | | 25:42 | 15 / 111 |
| |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 1 | | 29:46 | 41 / 168 |
| |
RedYarComp - UkrainaTur | | dnf | | | |
night | | 7:05 | 8 / 65 |
| |
[Kullen Short Distance] | | 19:33 | 5 / 142 |
| |
Football course | | 6:39 | 3 / 202 |
| |
Danish Championship | | dnf | | | |
RedYarComp - Moscow - Vorob. Sou | | dnf | | | |
RedYarComp - Moscow - Vorob'evi | | 13:01 | 12 / 193 |
| |
Voronezh night | | 28:57 | 19 / 121 |
| |
LOL | | 13:09 | 9 / 148 |
| |
SP RACE | | 12:28 | 7 / 167 |
| |
RedYarComp|Moscow|Strogino|Mid | | 20:22 | 5 / 127 |
| |
RedYarComp|Moscow|Strogino allOK | | 21:04 | 14 / 128 |
| |
[OCAD]Voronezh sprint | | dnf | | | |
Airport 2.6 km | | 18:37 | 26 / 134 |
| |
[OCAD] Ufa-sprint | | 31:49 | 10 / 103 |
| |
[OCAD]Hälge 2.2 | | 23:57 | 2 / 167 |
| |
Sovarbo 1,8km NIGHT | | 20:13 | 20 / 69 |
| |
Vidnava middle | | 32:17 | 17 / 117 |
| |
[rnd-OCAD] 15' Sprint | | 15:48 | 2 / 152 |
| |
[OCAD] JWOC 97 Middle 2 | | 36:13 | 19 / 164 |
| |
Prolog 0,6 km | | 6:20 | 4 / 116 |
| |
Russia 2007 3,0km | | dnf | | | |
Sprint weekend DAY 3 | | 9:06 | 5 / 121 |
| |
Sprint weekend DAY 2 | | 13:49 | 9 / 120 |
| |
Sprint weekend DAY 1 | | 8:57 | 6 / 132 |
| |
Russia 2007 1,8km | | 18:02 | 47 / 157 |
| |
(OCAD) Hiidenhuippu | | 21:37 | 31 / 142 |
| |
[OCAD] JWOC 97 Middle | | 25:48 | 3 / 250 |
| |
[OCADCFP]Assuncao P2M1 | | 38:16 | 5 / 95 |
| |
[OCADCFP] Assuncao P1M1 | | 50:49 | 17 / 84 |
| |
[OCADCFP] Agrela P1M1 | | 38:23 | 1 / 129 |
| |
[OCADCFP]Estarreja P9S1 | | 30:21 | 18 / 91 |
| |
[OCADCFP]Estarreja P6S1 | | 26:21 | 17 / 131 |
| |
[OCADCFP]Estarreja P1M1 | | 35:10 | 4 / 161 |
| |
Grätjärn 1,0 km NIGHT | | 8:01 | 2 / 104 |
| |
Grätjärn 2,6 km | | 25:46 | 4 / 98 |
| |
[OCAD] WOC07 Ukraine trainingmap | | 35:32 | 39 / 142 |
| |
[OCAD] O-ringen07 e5 | | 16:52 | 10 / 213 |
| |
[OCAD] Kokkovuori short | | 21:51 | 3 / 103 |
| |
Ol-Berget race 2 | | 21:30 | 6 / 105 |
| |
[OCAD] WOC06 trainingmap | | 34:32 | 6 / 113 |
| |
| | dnf | | | |
Mohed Short Distans | | 20:53 | 112 / 164 |
| |
[OCA]portugal 2 ,,3.1 | | 23:47 | 3 / 111 |
| |
[OCAD] JWOC selection Norway | | 18:49 | 3 / 207 |
| |
[OCAD] Smrk short | | 17:26 | 41 / 174 |
| |
[OCAD] Pisztrangos middle | | 22:13 | 15 / 137 |
| |
Sekotsuji 1,0 km | | 9:31 | 24 / 178 |
| |
[OCAD]Portugal 1.2 | | 10:40 | 29 / 201 |
| |
[OCAD]Hultagöl 1.9 | | 15:56 | 5 / 173 |
| |
[OCAD] Short Fun Sprint | | 7:53 | 18 / 172 |
| |
L@uri's Ähijärve FIXED! | | 26:12 | 15 / 115 |
| |
Hardcore Night BS | | dnf | | | |
OCAD-Short night | | 6:01 | 1 / 121 |
| |
Seminaarinmäki | | 15:52 | 3 / 155 |
| |
[OCAD] Real MAP MIX | | 29:06 | 11 / 133 |
| |
A-tour 19 | | 34:20 | 12 / 55 |
| |
A-tour 18 | | 18:56 | 6 / 53 |
| |
A-tour 17 | | 25:20 | 30 / 55 |
| |
A-tour 16 | | 35:33 | 10 / 52 |
| |
A-tour 15 | | 35:26 | 17 / 61 |
| |
A-tour 14 | | 10:29 | 17 / 105 |
| |
A-tour 13 | | 19:11 | 22 / 69 |
| |
A-tour 12 | | 22:46 | 19 / 61 |
| |
A-tour 11 | | 19:49 | 2 / 64 |
| |
A-tour 10 | | 22:07 | 30 / 81 |
| |
A-tour 9 | | 10:48 | 4 / 111 |
| |
A-tour 8 | | 19:58 | 8 / 89 |
| |
A-tour 7 | | 23:25 | 5 / 85 |
| |
A-tour 6 | | 32:13 | 2 / 74 |
| |
A-tour 5 | | 28:01 | 5 / 85 |
| |
A-tour 4 | | 27:54 | 35 / 115 |
| |
A-tour 3 | | 30:26 | 32 / 135 |
| |
A-tour 2 | | 21:45 | 24 / 148 |
| |
L@uri's Perajärve middle | | 23:32 | 11 / 137 |
| |
A-tour 1 | | 8:02 | 8 / 210 |
| |
Bach | | 17:19 | 3 / 67 |
| |
Pozuelo | | 16:32 | 6 / 162 |
| |
[ocad]fantasy 6.1 | | 45:11 | 4 / 60 |
| |
[OCAD] Sandstone middle | | 33:30 | 7 / 159 |
| |
[ocad]fantasy 4.7km | | 36:05 | 12 / 80 |
| |
lll | | dnf | | | |
L@uri's Tabina middle | | 26:19 | 5 / 143 |
| |
Schive 3days - Stage 2 | | dnf | | | |
Schive 3days - Stage 1 | | 15:24 | 21 / 159 |
| |
[ROCAD] Forest 3 | | 10:42 | 7 / 107 |
| |
[ROCAD] Forest 2 | | 15:06 | 25 / 115 |
| |
[OCAD CFP]Estarreja - P4M1 | | 29:42 | 2 / 85 |
| |
[OCAD CFP]Estarreja - P3M1 | | 32:11 | 17 / 87 |
| |
[OCAD CFP]Estarreja - P2M1 | | 43:50 | 38 / 121 |
| |
[ROCAD]Forest 1 | | 16:27 | 12 / 152 |
| |
Schive 3-days | | 15:21 | 14 / 156 |
| |
Kofola sprint2 | | 16:28 | 7 / 147 |
| |
[ocad]own map | | 47:03 | 11 / 48 |
| |
my first creation | | 9:27 | 16 / 120 |
| |
Habrový potok | | 24:21 | 9 / 118 |
| |
Tyras Toppenbra tävlingar 1 | | 12:51 | 13 / 73 |
| |
[OCAD] OSCAR SPECIAL | | dnf | | | |
Puttberget 2,1 km NIGHT | | 16:05 | 10 / 82 |
| |
Lilla Kringelträffen | | 12:39 | 4 / 61 |
| |
[OCAD] Naglarbyberget 3,5 km | | 30:38 | 11 / 54 |
| |
V-Cup 16 | | 20:30 | 4 / 102 |
| |
V-Cup 15 | | 16:26 | 39 / 126 |
| |
V-Cup 14 | | 27:58 | 6 / 92 |
| |
V-Cup 13 | | 21:56 | 7 / 112 |
| |
V-Cup 12 | | 34:28 | 6 / 91 |
| |
V-Cup 11 | | 59:15 | 9 / 79 |
| |
V-Cup 10 | | dnf | | | |
V-Cup 09 | | 38:10 | 30 / 104 |
| |
V-Cup 08 | | 50:30 | 12 / 95 |
| |
V-Cup 07 | | 26:58 | 8 / 112 |
| |
V-Cup 06 | | 52:33 | 12 / 104 |
| |
V-Cup 05 | | 23:45 | 15 / 135 |
| |
V-Cup 04 | | 25:19 | 13 / 154 |
| |
V-Cup 03 | | 43:39 | 26 / 142 |
| |
V-Cup 02 | | 27:32 | 11 / 189 |
| |
V-Cup 01 | | 16:15 | 26 / 238 |
| |
Mossby 2,8 km | | 23:04 | 14 / 128 |
| |
Knutsbo 2,9 km | | 21:24 | 15 / 153 |
| |
L@uri Pikakannu middle | | 25:44 | 46 / 159 |
| |
[Ocad] Australia Sprint!!!!!!!! | | 14:09 | 16 / 226 |
| |
L@uri's Jõulumäe forest sprint | | 14:04 | 14 / 108 |
| |
| | 15:03 | 38 / 211 |
| |
Tynne's steep 5-days, stage 5 | | 43:06 | 13 / 56 |
| |
Tynne's steep 5-days, stage 4 | | 12:23 | 13 / 91 |
| |
Tynne's steep 5-days, stage 3 | | 29:30 | 11 / 49 |
| |
Tynne's steep 5-days, stage 2 | | dnf | | | |
Tynne's Steep 5-days, stage 1 | | 7:28 | 21 / 168 |
| |
[OCAD] BC Sprint H21E | | 23:53 | 28 / 170 |
| |
[OCAD] Kunming-New | | 11:23 | 30 / 198 |
| |
Waterring! | | 17:17 | 14 / 107 |
| |
[OCAD]mellsta 3.0 | | 26:38 | 39 / 92 |
| |
[OCAD]Valgemetsa | | 21:54 | 38 / 156 |
| |
Stabberget 2,9 km | | 28:34 | 16 / 95 |
| |
[OCAD] Australia, short | | 11:51 | 2 / 215 |
| |
[OCAD]mellsta 2.9 | | 23:16 | 34 / 115 |
| |
ocad short sprint | | 4:30 | 15 / 224 |
| |
[OCAD] Gant sw FINAL | | 60:46 | 13 / 70 |
| |
[OCAD] Gant se | | 29:56 | 27 / 121 |
| |
[OCAD] Gant ne | | 34:18 | 6 / 136 |
| |
[OCAD] Marchairuz 2 fixed | | 39:38 | 13 / 105 |
| |
[OCAD] Marchairuz long-part 2 | | 47:15 | 9 / 40 |
| |
[OCAD] Marchairuz long part 1 | | 56:24 | 21 / 104 |
| |
[OCAD] Gant nw | | 29:37 | 2 / 139 |
| |
OCAD Nilmag 6-days S6 (Sprint) | | 18:51 | 5 / 160 |
| |
[OCAD]fantasy fixed 2.9 | | 24:45 | 9 / 104 |
| |
[OCAD]fantasy map 2.7 | | 25:57 | 32 / 127 |
| |
Putten 4,0 km NIGHT | | 42:21 | 29 / 69 |
| |
[OCAD]Lutepää | | 33:15 | 11 / 116 |
| |
CF Map Contest: Urban 3rd | | 21:37 | 51 / 179 |
| |
Putten 4,0 km | | 28:54 | 1 / 117 |
| |
[OCAD] Kaakkurilammi | | 28:35 | 2 / 136 |
| |
Sahara-O-Cup | | 18:39 | 25 / 140 |
| |
[OCAD] Col du Marchairuz | | 36:22 | 12 / 154 |
| |
CF Map Contest: Urban 1st | | 19:35 | 14 / 199 |
| |
CF Map Contest: Urban 2nd | | 14:11 | 43 / 212 |
| |
CF Map Contest: Forest 1st | | 32:08 | 43 / 183 |
| |
CF Map Contest: Forest 2nd | | 32:29 | 8 / 172 |
| |
CF Map Contest: Forest 3rd | | 30:41 | 9 / 187 |
| |
OCAD Nilmag 6 days S 5 (Long) | | 35:00 | 28 / 91 |
| |
(OCAD) Dogtrack Ski O | | 30:10 | 61 / 107 |
| |
Naglarbyberget 2,4 km | | 19:22 | 7 / 151 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Ski O 3 | | 20:46 | 15 / 113 |
| |
[OCAD] day 2 Fantasy 2.2 | | 21:21 | 19 / 140 |
| |
[OCAD]2 days (fantasy) | | 16:46 | 12 / 121 |
| |
Parksprint - Part 2 | | 21:03 | 18 / 122 |
| |
OcadMap Sprint | | 16:17 | 4 / 132 |
| |
[OCAD]Fantasy 2.8 | | 19:57 | 6 / 99 |
| |
OCAD Nilmag 6-days S 4 (Night) | | 9:19 | 1 / 96 |
| |
OCAD Nilmag 6-days S 3 (sprint) | | 8:40 | 37 / 170 |
| |
OCAD Nilmag 6-days S 2 (Long) | | 35:56 | 28 / 96 |
| |
OCAD Nilmag 6-days S 1 (Middle) | | 28:34 | 31 / 121 |
| |
[OCAD] Fantasy | | 20:10 | 7 / 91 |
| |
Germany 2,6 km NIGHT | | 23:33 | 19 / 77 |
| |
Random | | 17:31 | 13 / 58 |
| |
Danish: Long | | 40:09 | 9 / 106 |
| |
fantasy ocad - parksprint | | 19:10 | 10 / 148 |
| |
(OCAD) Devils Hill Ski O 3 | | 25:33 | 13 / 125 |
| |
Germany 1,5km NIGHT | | 9:38 | 1 / 111 |
| |
[OCAD] Australia short-night | | 30:08 | 19 / 119 |
| |
Germany 1,7 km | | 15:33 | 69 / 139 |
| |
[OCAD] Venezia NEW CONV.!!! | | 13:43 | 32 / 242 |
| |
Dansih: Forrest sprint | | 18:58 | 25 / 169 |
| |
Germany2 NIGHT | | 8:57 | 10 / 101 |
| |
Danish: Short/Long | | 41:59 | 16 / 136 |
| |
Germany fast course | | 9:05 | 69 / 165 |
| |
[OCAD] Venezia | | dnf | | | |
[OCAD]Lippukallio night | | 24:15 | 5 / 109 |
| |
4 days - Stage 4 | | 25:24 | 7 / 55 |
| |
4 days - Stage 3 | | 27:33 | 4 / 89 |
| |
4 days - Stage 1 | | 8:29 | 7 / 106 |
| |
[OCAD] Lippukallio middle | | 31:29 | 14 / 173 |
| |
[OCAD] 2 DAY EVENT | | 24:29 | 2 / 164 |
| |
| | 16:48 | 30 / 198 |
| |
Vester Torup, Short | | 13:22 | 27 / 211 |
| |
[ROCAD] Fantasy | | 19:16 | 9 / 143 |
| |
Älgtjärn south | | 26:35 | 17 / 184 |
| |
[OCAD]Forest | | 23:05 | 1 / 85 |
| |
Svartsjön 2,7 km | | 22:41 | 13 / 160 |
| |
[ROCAD] made in 10 min | | 32:08 | 11 / 74 |
| |
Silvbergs gruva 2,2 km NIGHT | | 19:55 | 5 / 105 |
| |
Sprint with controldescriptions | | 7:06 | 12 / 117 |
| |
gyllbergen day 3 | | 32:23 | 18 / 90 |
| |
OCAD- Real WM test sprint 2005 | | 29:52 | 13 / 121 |
| |
Mossby 2,8 km | | 23:25 | 16 / 81 |
| |
Mossby 2,0 km | | 18:43 | 3 / 102 |
| |
[OCAD]gyllbergen day 2 :D | | 23:56 | 15 / 83 |
| |
[OCAD]Federbachtal | | 15:48 | 5 / 121 |
| |
[ocad]gyllbergen | | 10:34 | 8 / 148 |
| |
Pellesberget NIGHT 2,5 km | | 19:39 | 6 / 89 |
| |
Lintjärn | | 16:48 | 4 / 116 |
| |
Go for Gold | | 10:17 | 15 / 174 |
| |
Saxemara sprint | | 14:04 | 9 / 170 |
| |
Danish 3-day:Day2 | | 32:33 | 8 / 98 |
| |
[OCAD] Dilsenerbos Part 2 | | 51:32 | 24 / 102 |
| |
[OCAD] Forest sprint | | 10:50 | 8 / 163 |
| |
Rönnberget 2,1 km | | 24:17 | 58 / 173 |
| |
Sprint | | 21:06 | 13 / 125 |
| |
[Ocad]fixed.Till min vän Osan:p | | 16:20 | 1 / 107 |
| |
fantasy map | | 28:03 | 8 / 76 |
| |
[OCAD] Sprint-event (final) | | 18:14 | 27 / 145 |
| |
[OCAD]long sprint :D | | 28:54 | 24 / 88 |
| |
[OCAD] Sprint-event (qualifying) | | 16:29 | 26 / 193 |
| |
Citysprint | | 4:48 | 12 / 173 |
| |
[OCAD] Aalbäumle | | 18:54 | 9 / 151 |
| |
| 2 | 18:49 | 9 / 179 |
| |
random longdistans | | 67:48 | 19 / 61 |
| |
Danish 3-days: Day 1 | | 19:29 | 9 / 108 |
| |
OCAD - Isokallio Kaustinen | | 23:05 | 11 / 175 |
| |
Ravin race | | 14:57 | 10 / 98 |
| |
The bath 2,0 km | | 15:47 | 13 / 153 |
| |
7 Days - Stage 7 | | 36:42 | 2 / 100 |
| |
OCAD -Norway | | 27:57 | 72 / 160 |
| |
run run run !!! | | 24:27 | 11 / 122 |
| |
7 days - Stage 6 | | 47:10 | 10 / 94 |
| |
CF cup 7 | | 43:05 | 15 / 54 |
| |
[OCAD] Dilsenerbos Night 2 | | 13:56 | 9 / 84 |
| |
[OCAD] Dilsenerbos Night 1 | | 12:22 | 27 / 129 |
| |
7 Days - Stage 5 | | 41:04 | 22 / 105 |
| |
7 Days - Stage 4 | | 48:37 | 14 / 104 |
| |
7 Days - Stage 3 | | 37:56 | 2 / 129 |
| |
7 days - Stage 2 | | 26:51 | 23 / 177 |
| |
7 days - Stage 1 | | 20:37 | 34 / 144 |
| |
| | 21:22 | 38 / 194 |
| |
[OCAD] Dilsenerbos | | 24:19 | 28 / 210 |
| |
[OCAD] Climb and Cliffs | | 10:24 | 25 / 146 |
| |
OCAD Idre cup (middledistance) | | 23:00 | 48 / 160 |
| |
OCAD - Idre - Sweden | | 13:00 | 37 / 207 |
| |
OCAD Västerås | | 7:33 | 22 / 211 |
| |
[OCAD] OMHOLT | | 19:24 | 12 / 187 |
| |
OCAD - Fantasy | | 5:08 | 25 / 150 |
| |
Pellesberget NIGHT | | 18:58 | 17 / 91 |
| |
Spring sprints 1 | | 13:28 | 22 / 190 |
| |
[OCAC] Alsace Night Race | | 35:59 | 13 / 122 |
| |
[OCAD] Mindelo - E - Middle 1 | | 39:50 | 56 / 155 |
| |
[OCAD] Sekotsuji Long | | 53:34 | 22 / 133 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 2 | | 17:06 | 19 / 197 |
| |
New Year's Random Cup #1 | | 30:03 | 44 / 115 |
| |
[OCAD] Hissö | | dnf | | | |
Remendo - Norte - Middle 3 | | 26:26 | 24 / 81 |
| |
Remendo - Norte - Middle 2 | | 28:43 | 16 / 95 |
| |
[OCAD] Ruchama, Israel | | 17:33 | 2 / 190 |
| |
(OCAD)Metsäkylä Ski O | | 34:02 | 12 / 68 |
| |
[OCAD] Morins Klack 1,6 km | | 16:32 | 12 / 101 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Remendo - Norte - Middle 1 | | 30:00 | 31 / 121 |
| |
OCAD- Small part of Vidingsjö | | 16:51 | 32 / 130 |
| |
20 min/km | | 25:04 | 8 / 66 |
| |
Sprint | | 2:23 | 2 / 111 |
| |
| | 4:39 | 2 / 115 |
| |
[OCAD] 2,7 km middle | | 22:38 | 5 / 87 |
| |
[OCAD] Bårkullen | | dnf | | | |
[OCAD] Ponsa NW | | 29:11 | 32 / 127 |
| |
Naglarbyberget 2,7 km | | 21:21 | 17 / 88 |
| |
Korsvoll skole | | 20:10 | 9 / 97 |
| |
[OCAD] Rönnberget 1,5 km | | 16:11 | 41 / 115 |
| |
5 | | 45:12 | 4 / 28 |
| |
4 | | 17:31 | 9 / 51 |
| |
3 | | 10:44 | 23 / 81 |
| |
2 | | 33:20 | 15 / 43 |
| |
1 | | 26:58 | 7 / 66 |
| |
| 2 | dnf | | | |
(OCAD) Devil's Hill SKI O 2 | | 38:04 | 29 / 93 |
| |
Krasnogorsk Awards | | 16:59 | 25 / 116 |
| |
(OCAD) Devil's Hill SKI O | | 52:30 | 59 / 102 |
| |
[OCAD]-> Target MARS!!! | | 16:11 | 4 / 181 |
| |
Bergbacken 1,6 km | | 16:58 | 24 / 75 |
| |
[OCAD]Skinkloppet | | 16:52 | 13 / 155 |
| |
[OCAD]route choice moutain | | 14:36 | 41 / 102 |
| |
Kringsjön, 2,8 km | | 24:51 | 2 / 53 |
| |
Puttberget 2,3 km. Elk-hunting | | 21:38 | 3 / 111 |
| |
Fantasy OCAD- Nilmag | | 9:16 | 6 / 111 |
| |
[OCAD] Sprint | | 18:41 | 47 / 185 |
| |
Naglarbyberget 2,0 km | | 15:09 | 7 / 140 |
| |
middledistans | | 19:29 | 28 / 107 |
| |
[OCAD] Chateau de Montloiser Ni | | 40:33 | 4 / 120 |
| |
Sprint | | 9:14 | 29 / 117 |
| |
Fantasy OCAD- Nilmag | | 10:18 | 56 / 128 |
| |
Vester Torup Sprint | | 10:55 | 32 / 189 |
| |
(OCAD) Julkujärvi Ski O | | 39:23 | 48 / 126 |
| |
Fantasy OCAD- Nilmag | | 8:12 | 10 / 118 |
| |
Fantasy OCAD-Nilmag | | 15:12 | 47 / 135 |
| |
Fantasy OCAD- Nilmag | | 13:33 | 8 / 141 |
| |
(OCAD) Julkujärvi Ski O | | 28:06 | 27 / 165 |
| |
[OCAD] EOC 06 Long-Night | | 61:27 | 15 / 87 |
| |
[OCAD] Satorm Night-Sprint | | 19:26 | 19 / 115 |
| |
[OCAD] Satorm "Long" | | 39:35 | 8 / 122 |
| |
Fantasy sprint part 2 | | 13:39 | 4 / 151 |
| |
[OCAD] EOC 06 Middle | | 34:09 | 22 / 199 |
| |
Fantasy sprint | | 13:14 | 65 / 173 |
| |
[OCAD] De Kluis NIGHT | | 25:32 | 18 / 93 |
| |
[OCAD] BEGINNERS !!! | | 11:39 | 1 / 183 |
| |
| 2 | 11:58 | 6 / 248 |
| |
[OCAD] Heponiemi II | | 32:14 | 8 / 136 |
| |
Enjoy it 6!!! | | 24:53 | 8 / 81 |
| |
[OCAD]19881214 | | 8:49 | 14 / 216 |
| |
[OCAD] Kolsas 3 | | 47:39 | 22 / 119 |
| |
[OCAD] Kolsas 2 | | 42:06 | 17 / 170 |
| |
Natt park-ol (1) | | 23:53 | 24 / 63 |
| |
[OCAD] Heponiemi middle | | 28:00 | 17 / 204 |
| |
Enjoy it 5 | | 16:30 | 28 / 116 |
| |
CF cup 4 | | 10:05 | 7 / 118 |
| |
(o-cad) MAGRA | | 15:54 | 21 / 122 |
| |
Åsen 1,8 km | | 16:42 | 6 / 135 |
| |
Rönnberget, 3,4 km | | 47:49 | 18 / 71 |
| |
The moon sprint! | | 12:17 | 165 / 203 |
| |
[OCAD] Ponsa, night | | 18:30 | 34 / 148 |
| |
Middle Distance | | 21:50 | 8 / 61 |
| |
Planernaya Awards | | 10:26 | 4 / 141 |
| |
[OCAD]Uaul Grond Long | | 53:02 | 21 / 122 |
| |
OCAD - City/Forest | | 18:02 | 43 / 182 |
| |
[R-OCAD] 6km | | 56:45 | 14 / 107 |
| |
[ROCAD]Steep Sprint | | 14:33 | 21 / 105 |
| |
CF cup 3 | | 32:44 | 7 / 73 |
| |
[random] | | 20:58 | 20 / 95 |
| |
| | 16:57 | 56 / 145 |
| |
[random] micro-o | | 13:19 | 13 / 136 |
| |
[OCAD] short distance | | 9:42 | 25 / 186 |
| |
Bingo | | 27:17 | 5 / 140 |
| |
Säter 0,9 km | | 8:00 | 36 / 146 |
| |
long distance | | 55:09 | 6 / 72 |
| |
Skönvik sprint 1,8 km | | 10:38 | 39 / 150 |
| |
Medeldistans... | | 16:41 | 6 / 102 |
| |
Dream terrain | | 26:45 | 32 / 148 |
| |
Primorsko NW 05 | | 38:17 | 8 / 64 |
| |
[OCAD] Preview 16-days EVENT | | 13:07 | 70 / 251 |
| |
Veivalg3 | | 5:56 | 52 / 147 |
| |
CF cup 2 | | 22:20 | 21 / 102 |
| |
[city-OCAD] amateur sprint | | 20:05 | 14 / 190 |
| |
Skönvik Sprint | | 10:06 | 27 / 203 |
| |
Japanese | | 31:00 | 12 / 125 |
| |
Just another FrOls map? | | 9:23 | 10 / 121 |
| |
Lille hegn | | dnf | | | |
[OCAD] Ponsa central | | 27:04 | 10 / 175 |
| |
Dammsjön, brown map | | 14:49 | 35 / 98 |
| |
Open longdistance | | dnf | | | |
[OCAD] Orientshow Short Night | | 11:17 | 34 / 168 |
| |
Mountain orienteering | | 13:11 | 9 / 116 |
| |
Sörbo Cup 1,6km | | 13:46 | 17 / 144 |
| |
(OCAD) Siitama SE Short | | 19:50 | 30 / 168 |
| |
CF cup 1 | | 48:32 | 5 / 70 |
| |
[OCAD] Ponsa NE | | 27:27 | 23 / 160 |
| |
[OCAD] Vehoniemi, night | | 31:32 | 11 / 103 |
| |
Mt Savin | | 58:47 | 12 / 42 |
| |
[OCAD] Orientshow NEW | | 24:27 | 27 / 151 |
| |
4 | | 6:39 | 36 / 106 |
| |
winter run | | 38:19 | 4 / 56 |
| |
Sprint | | 28:26 | 33 / 76 |
| |
[OCAD] Vehoniemi | | 23:03 | 11 / 151 |
| |
Open fast course | | 52:29 | 18 / 75 |
| |
Mt Savin | | 17:12 | 4 / 71 |
| |
OPEN | | 18:17 | 14 / 90 |
| |
[OCAD] Ponsa | | 12:18 | 2 / 180 |
| |
Another joke | | 6:09 | 13 / 98 |
| |
TC | | 13:28 | 35 / 121 |
| |
Terrengløp | | 6:22 | 55 / 132 |
| |
[OCAD] Orientshow SuperFinal | | 15:45 | 88 / 205 |
| |
[OCAD] Orientshow FINAL | | 23:51 | 26 / 226 |
| |
[OCAD] Ruchama, Israel | | 15:55 | 27 / 235 |
| |
[Fantasy OCAD]Easy | | 18:29 | 8 / 119 |
| |
[OCAD] Rosbomurskojan | | 15:24 | 13 / 202 |
| |
[ROCAD] Random5 | | 48:50 | 13 / 92 |
| |
ocad house and climb sprint!! | | 13:37 | 63 / 124 |
| |
[OCAD] Hilleklack 2 | | 11:46 | 7 / 138 |
| |
[OCAD] Hilleklack | | 12:45 | 32 / 217 |
| |
Puttberget 2,1 km | | 22:13 | 36 / 87 |
| |
[OCAD] Overnmarka 10km! | | 92:02 | 17 / 160 |
| |
[OCAD] | | 38:45 | 13 / 146 |
| |
[OCAD] Manhattan | | 15:16 | 14 / 164 |
| |
Come on i wanna run | | 11:49 | 2 / 64 |
| |
Start making course now people | | 10:16 | 5 / 74 |
| |
[Fantasy-Ocad] OFF | | 15:27 | 13 / 132 |
| |
[OCAD] Mt. Franklin | | 19:47 | 43 / 178 |
| |
Oløp på Jelsa | | 9:39 | 88 / 113 |
| |
O-løp på Jelsa | | 1:53 | 39 / 131 |
| |
[OCAD]Uaul Grond | | 22:02 | 13 / 121 |
| |
(OCAD)Kauppi North-East Short | | 25:44 | 8 / 130 |
| |
[ocad] Mödänge | | 20:12 | 18 / 139 |
| |
| | 21:22 | 12 / 130 |
| |
4 of 10 | | 36:44 | 13 / 38 |
| |
Little Miltonham Purchase | | 15:26 | 5 / 67 |
| |
Central Selma | | 8:05 | 45 / 101 |
| |
[rocad] Barerock hallelujah | | dnf | | | |
Ylämaa long | | 98:16 | 48 / 92 |
| |
[ocad] Strandberget M2 | | 12:24 | 15 / 136 |
| |
[OCAD] Agnhammar SW - middle | | 38:26 | 4 / 107 |
| |
[OCAD] Källstorp, night | | 19:09 | 37 / 108 |
| |
Steinløpet | | dnf | | | |
Gropløpet | | 8:27 | 87 / 104 |
| |
Open sprint | | 8:19 | 5 / 106 |
| |
[OCAD]-Sprint! | | 11:37 | 75 / 163 |
| |
South Walkerwick | | 14:35 | 84 / 95 |
| |
[ocad] Strandberget M1 | | 20:55 | 66 / 150 |
| |
[ROCAD] Bakkestoe Easy | | 19:19 | 29 / 128 |
| |
test | | 20:40 | 62 / 74 |
| |
Hubertovo kralovství III | | 12:20 | 46 / 109 |
| |
[ocad] | | 8:21 | 58 / 165 |
| |
[OCAD]Sprint | | 16:54 | 33 / 138 |
| |
Another random | | 47:32 | 17 / 73 |
| |
[ocad] | | 7:26 | 52 / 186 |
| |
ONLY FOR FROLS | | 40:29 | 29 / 59 |
| |
[ocad] | | 39:07 | 56 / 126 |
| |
[ROCAD] Ylämaa middle | | 31:27 | 9 / 145 |
| |
Ûber sprint | | 1:18 | 17 / 159 |
| |
Hardt på beinet | | 35:16 | 21 / 91 |
| |
[ROCAD]Ebbas sprint | | 6:06 | 37 / 170 |
| |
[ROCAD]Middleton sprint | | 6:07 | 10 / 138 |
| |
[OCAD] Bodoglar-long | | 50:34 | 19 / 131 |
| |
middle ocad city sprint!!! | | 23:34 | 17 / 128 |
| |
[Ocad] Jokimäki | | 25:35 | 52 / 208 |
| |
[Fantasy OCAD]River Valley | | 35:33 | 18 / 130 |
| |
[OCAD] Brindisi City | | 25:35 | 31 / 171 |
| |
Sprint | | 4:36 | 6 / 156 |
| |
[OCAD] Källstorp | | 19:48 | 60 / 192 |
| |
Omholt | | 31:42 | 25 / 160 |
| |
Naked mustakorpi | 2 | dnf | | | |
Kokkovuori | 2 | dnf | | | |
[MAZE 2] | | 25:14 | 28 / 106 |
| |
(rocad) Takamäki day3 | | 33:21 | 26 / 79 |
| |
(rocad) Takamäki day2 | | 44:07 | 37 / 93 |
| |
(rocad) Takamäki day1 | | 21:06 | 11 / 166 |
| |
[OCAD] Gallipoli Oyvnds version | | 21:11 | 30 / 174 |
| |
Back to randoms | | 36:30 | 15 / 43 |
| |
[MAZE] Get out | | 45:40 | 36 / 121 |
| |
Fast Sprint | | 14:00 | 10 / 164 |
| |
City Sprint 2 | | 17:43 | 54 / 151 |
| |
[CRAPocad] Sprint! | | 10:13 | 3 / 118 |
| |
[OCAD] luc's city-sprint | | 24:55 | 28 / 181 |
| |
fast sprint | | 8:32 | 53 / 132 |
| |
[ROCAD] haljanen | | 30:50 | 30 / 87 |
| |
[Ocad] Isorinne | | 17:35 | 31 / 173 |
| |
Somerwick | | 13:01 | 13 / 84 |
| |
[OCAD] Metsis-Middle | | 28:11 | 41 / 136 |
| |
[Ocad]A Part of Lecce | | 11:09 | 20 / 173 |
| |
ROCAD middle | 2 | dnf | | | |
[OCAD]middledistance | | 28:57 | 72 / 161 |
| |
Eastern fell hill | | 18:04 | 21 / 72 |
| |
[rnd Ocad] Munamäki Sprint | | 22:24 | 30 / 137 |
| |
OCAD City Sprint | | 15:17 | 29 / 155 |
| |
[FANTASY.OCAD] Väikemöller | | 10:24 | 77 / 124 |
| |
[OCAD] Certovy Hlavy, middle | | 34:30 | 15 / 115 |
| |
Haukilampi Middle | | 27:21 | 10 / 116 |
| |
sprint..it is not intro course | | 3:22 | 7 / 121 |
| |
open orientering.. | | 20:10 | 33 / 97 |
| |
[OCAD] Forsthaus Kühkopf | | 19:36 | 18 / 155 |
| |
[OCAD_Urban] Godollo-Egyetem | | 8:57 | 60 / 155 |
| |
[OCAD] Just another random | | 33:00 | 15 / 88 |
| |
[rdm OCAD] steep | | 34:21 | 29 / 98 |
| |
[OCAD]Uaul Grond | | 22:23 | 10 / 161 |
| |
Spring Cup Long Distance | | 41:45 | 5 / 141 |
| |
Copley, 3,1 km | | 25:44 | 16 / 79 |
| |
[OCAD] Fylleryd, city-forest | | 13:58 | 3 / 182 |
| |
[OCAD] | | 32:32 | 43 / 116 |
| |
[ROCAD] NT#19 | | 36:09 | 17 / 118 |
| |
Pembroke Bluff | | 35:46 | 9 / 62 |
| |
[OCAD] Chinese map REDUCED | | 26:02 | 57 / 161 |
| |
[OCAD] Chinese map | | 27:38 | 22 / 172 |
| |
[OCAD] Grib skov, night | | dnf | | | |
[Random OCAD] | | 37:09 | 42 / 113 |
| |
Keihässalmi night | | dnf | | | |
Tonttu night | 2 | dnf | | | |
Lyypekki | 2 | dnf | | | |
| 3 | 20:34 | 3 / 188 |
| |
Mt.T | | 24:34 | 42 / 72 |
| |
[OCAD] Maatialanharju (west) | | 22:08 | 27 / 189 |
| |
okad sprint | | 8:56 | 8 / 180 |
| |
longdistans+swim+sprint coourse | | 28:46 | 5 / 66 |
| |
[Rnd OCAD] Neverland Sprint | | 17:18 | 38 / 169 |
| |
Real Fast Course | | 3:25 | 23 / 99 |
| |
Northern Boston State Forest | | 11:28 | 70 / 125 |
| |
Winthropwic Brook, 5,3 km | | dnf | | | |
Enjoy it 3! | | 17:24 | 32 / 112 |
| |
Enjoy it 2! | | 8:42 | 13 / 54 |
| |
Enjoy it!!! | | 25:58 | 2 / 72 |
| |
Upper Ashlandton | | 11:39 | 4 / 94 |
| |
Longdistans...FLAT | | 26:27 | 4 / 75 |
| |
[OCAD} Fornanäs syd | | 12:54 | 4 / 164 |
| |
[OCAD] Påtorp | | 12:21 | 12 / 198 |
| |
Some random crap | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Vehkakorpi | 2 | dnf | | | |
| 3 | 34:19 | 17 / 103 |
| |
[OCAD] Testical hill sprint. | | 19:06 | 52 / 121 |
| |
[rdm OCAD] nordic-flat | | 34:26 | 27 / 152 |
| |
[OCAD] Prebor Krcaku 2, sprint | | 23:23 | 29 / 155 |
| |
[OCAD] Sprint: Nordanå | | 13:07 | 13 / 191 |
| |
[rdm OCAD] short | | 22:28 | 43 / 150 |
| |
[OCAD} Fornanäs | | 13:42 | 18 / 234 |
| |
[OCAD] Sprint. | | 9:56 | 52 / 189 |
| |
[OCAD] map test | | 13:01 | 70 / 143 |
| |
[FUN_OCAD] Tzab | | 14:06 | 20 / 122 |
| |
[OCAD] Prebor Krcaku | | 44:01 | 49 / 162 |
| |
[Random] Quick | | 33:47 | 31 / 86 |
| |
Some course | | 32:40 | 15 / 57 |
| |
[OCAD] Korkatti sprint | | 12:51 | 48 / 173 |
| |
[CRAP_OCAD] IDRE short | | 26:00 | 28 / 146 |
| |
Downhill | | 2:50 | 18 / 146 |
| |
Climbing Champs | | 5:15 | 61 / 160 |
| |
[OCAD] Just an easy sprint | | 14:47 | 23 / 168 |
| |
[WOC05 middle] new middle | | 39:36 | 22 / 161 |
| |
Jelsa o-løp | | 4:45 | 19 / 140 |
| |
[OCAD] AGGEs sprint tour | | 18:01 | 40 / 180 |
| |
[OCAD] Eggwald | | 21:35 | 59 / 208 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Short | | 18:41 | 10 / 185 |
| |
[random] WHT | | 25:04 | 23 / 81 |
| |
Hubertovo království | | 8:15 | 16 / 171 |
| |
[OCAD] Bern Post Finance Sprint | | dnf | | | |
Kudziwambuudzi sprint | | 13:21 | 93 / 157 |
| |
[WOC04 middle] short | | 26:59 | 86 / 178 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 62:48 | 38 / 150 |
| |
[Ocad] Hinoo II | | 34:53 | 7 / 60 |
| |
[Ocad] Hinoo I | | 14:13 | 11 / 106 |
| |
[OCAD] Wonderful Swedish Map II | | 33:17 | 56 / 102 |
| |
[Ocad] Randhill | | 19:21 | 6 / 79 |
| |
[OCAD] random ocad again | | 26:37 | 36 / 77 |
| |
[OCAD] Wonderful Swedish Map | | 43:48 | 62 / 121 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Australian map | | 32:43 | 29 / 104 |
| |
[Ocad] Random OCAD II | | 36:33 | 36 / 85 |
| |
[OCAD]Ammehjelpen 3-Day Normal | | 38:20 | 20 / 74 |
| |
[OCAD]Ammehjelpen 3-Day Sprint | | 15:12 | 6 / 119 |
| |
[Ocad] RANDOM OCAD | | 34:57 | 82 / 148 |
| |
[ocad] Hillside | | 27:57 | 14 / 75 |
| |
(OCAD) Short in WOC 2001 map | | 28:08 | 38 / 117 |
| |
OCAD - Lake Yocad Middle | | 28:58 | 16 / 80 |
| |
Fox | | 32:38 | 2 / 50 |
| |
[OCAD] NÅS | | 13:09 | 66 / 161 |
| |
Metsis-Sprint | | 15:05 | 18 / 125 |
| |
comet falls | | dnf | | | |
(OCAD) Niihama Sprint | | 8:57 | 30 / 146 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks N1 | | 23:35 | 15 / 153 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Sprint | | 14:48 | 22 / 141 |
| |
Candy Sprint 06 | | 24:14 | 7 / 101 |
| |
(ocad) PMHSP - 2E | | 9:31 | 31 / 125 |
| |
(OCAD) Kauppi Golf | | 21:20 | 19 / 120 |
| |
[OCAD]Testical hill - Kivesvaara | | 16:29 | 43 / 102 |
| |
[OCAD] Vieciunai | | 14:10 | 83 / 158 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]The Forest day1 sprint | | 13:13 | 45 / 158 |
| |
[OCAD] Harsa | | 21:38 | 12 / 135 |
| |
Tonttuvuori Night | 2 | 20:23 | 4 / 97 |
| |
| 3 | 24:32 | 28 / 97 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[OCAD] Ammevent | | 27:53 | 15 / 115 |
| |
Sodra Biskopsgarden | | 16:24 | 27 / 143 |
| |
[OCAD]Eerikkikangas | | 19:37 | 30 / 124 |
| |
[OCAD] GIK | | 20:59 | 14 / 132 |
| |
Black - Korpirintti (ocad) | 2 | 16:23 | 119 / 174 |
| |
Running comp. | | 17:05 | 12 / 73 |
| |
I am borred | | 32:51 | 8 / 47 |
| |
(OCAD) Kauppi 3 Short | | 23:54 | 48 / 142 |
| |
[OCAD] Day of Dreams | | 49:39 | 14 / 86 |
| |
Vehkakorpi Sprint | 2 | dnf | | | |
(OCAD) Siitama Sprint 2 | | 17:09 | 16 / 131 |
| |
[Ocad] Turkia | | 17:01 | 47 / 159 |
| |
18-20min race | | dnf | | | |
[WOC03] new middle | | 37:50 | 37 / 115 |
| |
(OCAD) Siitama new Sprint | | 20:56 | 30 / 139 |
| |
[Ocad] El Pozuelo | | 31:34 | 74 / 128 |
| |
Sprint 14 min | | 17:53 | 26 / 59 |
| |
[OCAD] Pass dal Fuorn | | 36:45 | 72 / 153 |
| |
Sprint | | 21:57 | 20 / 88 |
| |
WOC03 Downhill | | dnf | | | |
[Ocad] Archidona | | 19:00 | 26 / 121 |
| |
[OCAD] WOC03 new sprint | | 9:51 | 39 / 131 |
| |
[OCAD] Easy Night | | dnf | | | |
[OCAD] Fylleryd reborn | | 36:05 | 90 / 144 |
| |
(OCAD) Dogtrack 2 | | 9:57 | 66 / 168 |
| |
[OCAD] Kirkkokallio | | 15:56 | 19 / 176 |
| |
Great Heathberg Steeps2 (random) | | 54:44 | 11 / 18 |
| |
[Ocad] NEW EDIT TEST | | 15:37 | 95 / 151 |
| |
Great Heathberg Steeps (random) | | 24:18 | 13 / 30 |
| |
[OCAD] S-chanf | | 25:55 | 48 / 131 |
| |
(Ocad) ISRAEL MAP | | 12:27 | 83 / 139 |
| |
CFOcad | | 13:28 | 13 / 129 |
| |
NT #17, I think | | dnf | | | |
Open for everybody | | dnf | | | |
WTF??? | | 17:48 | 15 / 34 |
| |
How well do you know MIT 2 | | 8:32 | 24 / 60 |
| |
Repeated joke. | | 14:00 | 9 / 67 |
| |
Have you ever run on the map? | | dnf | | | |
Sprint | | 23:34 | 22 / 61 |
| |
Williiamsville steeps | | 21:05 | 9 / 35 |
| |
western ashland | | 11:31 | 5 / 74 |
| |
Steep!! | | 22:15 | 12 / 44 |
| |
gunstock | | 15:55 | 11 / 166 |
| |
how well do you know MIT? | | 10:23 | 44 / 84 |
| |
To easy? | | 28:27 | 8 / 41 |
| |
[Ocad] Australia Middle | | 37:25 | 27 / 150 |
| |
[Ocad] Australia Sprint | | 11:57 | 50 / 219 |
| |
Another map with water | | 20:02 | 7 / 49 |
| |
Steep and Open | | 27:41 | 16 / 56 |
| |
Better then the steep sprints | | 29:52 | 19 / 68 |
| |
[OCAD] Fantasy sprint | | 18:10 | 8 / 123 |
| |
| 2 | 19:47 | 29 / 138 |
| |
Gamblers hill | | 9:14 | 16 / 80 |
| |
Sprint | | 25:24 | 2 / 45 |
| |
| | dnf | | | |
Random3 | | 47:24 | 11 / 25 |
| |
Random2 | | 35:10 | 14 / 33 |
| |
Random1 | | 19:00 | 20 / 56 |
| |
milton sprint | | 15:10 | 9 / 71 |
| |
medium orienterings race | | 27:11 | 19 / 67 |
| |
[OCAD] Gallipoli | | 23:28 | 10 / 170 |
| |
intro 00 | | 3:29 | 34 / 86 |
| |
[OCAD]L.Bolleberget | | 33:27 | 52 / 179 |
| |
sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Mödänge | | 14:07 | 16 / 144 |
| |
Sprint | | 17:32 | 17 / 53 |
| |
| | 82:02 | 7 / 60 |
| |
Agge Steep | | 35:01 | 18 / 34 |
| |
Agges Steep | | 50:26 | 15 / 39 |
| |
| | dnf | | | |
[OCAD]Steinbruch | | 15:04 | 73 / 109 |
| |
[OCAD] Rockyland Fantasy | | 20:45 | 26 / 145 |
| |
[OCAD] Blaafarveket | | 28:00 | 53 / 123 |
| |
[OCAD] Brunesmoane | | 30:04 | 23 / 108 |
| |
[OCAD] Furumo-Geithus | | 22:55 | 30 / 120 |
| |
[OCAD] Furumo | | 15:58 | 17 / 150 |
| |
[OCAD] City sprint | | 18:46 | 35 / 124 |
| |
[OCAD] City Sprint | | 12:57 | 31 / 179 |
| |
OCAD - Gump Forest | | 24:26 | 41 / 104 |
| |
1 star race | | dnf | | | |
[Ocad] Ulvsta | | 16:53 | 19 / 140 |
| |
[Ocad] Hillevik | | 34:26 | 58 / 116 |
| |
[Ocad] Hällfors | | 29:27 | 7 / 92 |
| |
[Ocad] Stenatjärnarna | | dnf | | | |
[Ocad] Mödänge | | 15:52 | 10 / 167 |
| |
Swim | | 35:05 | 16 / 60 |
| |
Pomaria | | 25:00 | 28 / 106 |
| |
[OCAD] Fantasy night | | dnf | | | |
Stavanger | | 7:13 | 40 / 97 |
| |
Nice Course | | dnf | | | |
Steep Sprint | | 29:23 | 26 / 42 |
| |
[Ocad]Island in bush | | 17:53 | 47 / 125 |
| |
Northern Everett Park | | dnf | | | |
Green keen | | dnf | | | |
[Ocad]Kis Laz New course | | 19:49 | 43 / 161 |
| |
Random (pritty easy) | | 32:47 | 27 / 76 |
| |
[OCAD] Fantasy-Sprint | | 22:02 | 25 / 131 |
| |
[OCAD] Mini Sprint 2 | | 7:59 | 48 / 154 |
| |
[OCAD] The Best Climber 2 | | 10:04 | 12 / 92 |
| |
WALK!!! | | 10:44 | 39 / 80 |
| |
Sprint in WOC 2001 Sprint map | | dnf | | | |
short middle dist | | 36:24 | 13 / 30 |
| |
Sprint | | 15:53 | 22 / 74 |
| |
Highligh next leg! | | 88:17 | 7 / 29 |
| |
easiest | | 25:42 | 14 / 90 |
| |
[Random] | | 53:22 | 21 / 48 |
| |
[OCAD] quick map | | 9:04 | 71 / 135 |
| |
easy | | 10:24 | 24 / 85 |
| |
Hard sprint | | 18:21 | 56 / 74 |
| |
WOC 2001 map Sprint | | 4:59 | 76 / 158 |
| |
Devils Hill Sprint | | 16:27 | 41 / 140 |
| |
SKI O warning | | 26:40 | 30 / 131 |
| |
2nd of Nysse 5-days | | 35:11 | 17 / 60 |
| |
[OCAD] Mini sprint | | 4:58 | 47 / 144 |
| |
[OCAD] Back to Kivimaasto | | 13:39 | 14 / 162 |
| |
[OCAD] The Best Climber | | 7:43 | 96 / 123 |
| |
Winchesterberg - SprInt | | 19:56 | 21 / 68 |
| |
Random sprint | | 21:33 | 23 / 64 |
| |
SPRINT | | 12:42 | 21 / 73 |
| |
[OCAD] Fantasy world1 | | 39:39 | 21 / 113 |
| |
Siitama Short | | 22:31 | 42 / 152 |
| |
[OCAD] Fantacy Middle | | 27:20 | 24 / 123 |
| |
Saarijarvi Short | | 20:46 | 46 / 174 |
| |
| 2 | 52:05 | 160 / 194 |
| |
Julkujarvi Midle | | 23:25 | 37 / 166 |
| |
[OCAD] Kiverio Middle Distance | | 30:20 | 43 / 127 |
| |
Back to Doctrack Sprint | | 14:55 | 53 / 164 |
| |
[OCAD] Kiverio Short Easy | | 9:20 | 76 / 156 |
| |
[OCAD] Fantasy World1 - Long | | 64:09 | 14 / 73 |
| |
[OCAD] Fantasy World1 - Sprint | | dnf | | | |
SnowyLand [Random] | | 20:19 | 21 / 87 |
| |
[OCAD] Fantasy-map | | 39:26 | 25 / 94 |
| |
[Snowy Night Race] | | 25:31 | 9 / 56 |
| |
I am not a retard Tynne | | dnf | | | |
[OCAD] Hathersage Moor | | 8:41 | 96 / 157 |
| |
sprinttour [pray for snow] | | 33:37 | 48 / 104 |
| |
Candide :) | | 34:58 | 16 / 52 |
| |
[OCAD] just for fun | | 20:26 | 28 / 145 |
| |
Micr-o | | 9:41 | 32 / 114 |
| |
[OCAD] Testebo sprint | | 14:36 | 108 / 160 |
| |
Fra | | 11:46 | 29 / 82 |
| |
sprinttour [new trees] | | 23:05 | 45 / 129 |
| |
Intro | | 20:20 | 6 / 64 |
| |
packardboro dezert | | 58:53 | 17 / 38 |
| |
[THE LONG NIGHT] | | dnf | | | |
[OCAD] 3 Days of Portugal-3 | | 38:50 | 27 / 116 |
| |
steep?? | | 98:48 | 11 / 28 |
| |
[OCAD] Labyrinth Pyramid 2 | | 27:22 | 27 / 123 |
| |
[Random] Night Race | | 21:44 | 15 / 65 |
| |
[OCAD] Labyrinth Pyramid | | 15:13 | 62 / 172 |
| |
[OCAD] 3 Days of Portugal-2 | | 30:05 | 25 / 158 |
| |
New Course at Thompson Island | | 17:02 | 22 / 92 |
| |
KONRING - SPRINT | | dnf | | | |
OCAD Onemanrelay | | 13:34 | 29 / 175 |
| |
sidney sprint | | 38:24 | 11 / 54 |
| |
[Ocad] Stenatjänarna | | 16:53 | 20 / 174 |
| |
Island Run (random) | | 68:32 | 17 / 61 |
| |
[Random] Williams | | 133:45 | 12 / 35 |
| |
Mount Halifax Middle | | dnf | | | |
Steep short ! | | 27:35 | 15 / 59 |
| |
Englewoodberg long | | dnf | | | |
Steep sprint ! | | 32:17 | 45 / 74 |
| |
short random | | 29:37 | 31 / 68 |
| |
Tremont II | | 60:41 | 14 / 55 |
| |
[OCAD] Högstorp | | 15:14 | 28 / 207 |
| |
Sprint | | 9:02 | 49 / 144 |
| |
Random | | 17:22 | 25 / 87 |
| |
Mount Mattanpanvilleville Range | | 28:32 | 22 / 55 |
| |
Tremont | | 120:35 | 9 / 48 |
| |
Sprint | | 7:17 | 29 / 85 |
| |
Steep!! | | 18:31 | 24 / 63 |
| |
dedetry | | 18:44 | 29 / 65 |
| |
[Random] Mount Alewife | | 34:07 | 27 / 57 |
| |
[Ocad] 3 Days of Portugal-1 | | dnf | | | |
| 2 | 14:54 | 27 / 283 |
| |
Random middle | | dnf | | | |
Night | | 59:28 | 7 / 33 |
| |
[OCAD]Canalisation-O | | 18:58 | 51 / 150 |
| |
World Orienteering Games | | dnf | | | |
World Orienteering Games Day 2 | | dnf | | | |
World Orienteering Games Day 1 | | 33:32 | 45 / 151 |
| |
[OCAD]rasica better map | | 26:39 | 38 / 139 |
| |
Summit | | 27:20 | 19 / 57 |
| |
[Middle] :DD | | 67:17 | 26 / 55 |
| |
[rnd] sprint | | 14:52 | 24 / 76 |
| |
Spriiiiiiiiiiiiiniit ! | | 12:43 | 15 / 63 |
| |
[OCAD] Fun by the river | | 22:38 | 42 / 129 |
| |
[OCAD] Fantasy terrain | | 31:40 | 15 / 112 |
| |
Short Random Race | | 28:54 | 17 / 49 |
| |
[rnd] The dusk long | | 82:24 | 8 / 31 |
| |
[OCAD] Morlaco | | 67:49 | 4 / 98 |
| |
North Walthamberg Heights | | 45:06 | 29 / 62 |
| |
1.1 sprint | | 21:58 | 34 / 71 |
| |
[rdn] Bamboocha Sprint | | 20:14 | 23 / 74 |
| |
Run Ida, Run :) | | 12:33 | 8 / 90 |
| |
[rnd] Reduced Long | | dnf | | | |
[OCAD] Saltcity II | | dnf | | | |
sprint battle | | 5:11 | 6 / 62 |
| |
very easy | | 5:10 | 7 / 55 |
| |
[rnd] Middle "almost real" | | 47:30 | 12 / 85 |
| |
for noobs | | 12:59 | 19 / 39 |
| |
sidney | | 29:13 | 8 / 35 |
| |
hm... | | 12:42 | 15 / 34 |
| |
easy | | 12:50 | 17 / 51 |
| |
park sprint | | 18:50 | 28 / 70 |
| |
Who have most luck in CF!!!!! | | dnf | | | |
CFEdit School 4: Medway | | 20:22 | 67 / 93 |
| |
Sprint | | 20:48 | 33 / 77 |
| |
... | | 3:40 | 37 / 56 |
| |
[OCAD] Hillevik | | 26:00 | 21 / 111 |
| |
Leizer look here | | 51:11 | 15 / 30 |
| |
[OCAD] Funforeveryone! | | 4:44 | 24 / 141 |
| |
open sprint! | | 7:33 | 35 / 87 |
| |
BEAT THE PRO [-SPRINT-] | | dnf | | | |
Walkertonville middle (random) | | 23:31 | 11 / 50 |
| |
difficult middle | | dnf | | | |
Test 2 | | 38:18 | 11 / 34 |
| |
boooooring!! | | dnf | | | |
Eliot-middle | | 26:48 | 16 / 47 |
| |
[ocad] Tangen | | 19:11 | 22 / 126 |
| |
Test | | dnf | | | |
Old Savin - Short Middle | | 32:30 | 18 / 61 |
| |
save the beaver | | 43:06 | 6 / 36 |
| |
[OCAD] Saltcity | | 13:03 | 16 / 169 |
| |
Middle | | dnf | | | |
Middle Distance | | dnf | | | |
[OCAD] Sprintmap | | 14:38 | 36 / 174 |
| |
[OCAD] Night Training (long) | | 96:04 | 26 / 58 |
| |
South Pembroke - Almost Short | | dnf | | | |
Middle/Long | | dnf | | | |
Kendalltown | | dnf | | | |
Boring 2 | | 43:05 | 21 / 35 |
| |
Night Sprint 2 | | dnf | | | |
CFEdit School 3: Kendalltown | | 19:59 | 19 / 70 |
| |
Highland Sprint 2 | | 14:55 | 14 / 110 |
| |
[OCAD] Suppa terrain | | 11:46 | 21 / 130 |
| |
[OCAD] Metsäkylä | | 19:19 | 27 / 141 |
| |
CFEdit School 2: Pawtucket | | 30:53 | 15 / 51 |
| |
CFEdit School 1: Atkinsonham | | 21:55 | 24 / 87 |
| |
Boring | | 140:07 | 8 / 34 |
| |
Can anyone | | 12:41 | 3 / 58 |
| |
thats now really my style | | dnf | | | |
Highland Sprint Series 2 | | 13:40 | 33 / 127 |
| |
{-Random-} (sprint) | | 16:30 | 23 / 79 |
| |
are you really good? | | dnf | | | |
day 3 | | 48:21 | 12 / 39 |
| |
[OCAD] Mohed | | 15:01 | 23 / 143 |
| |
Night Sprint | | 16:22 | 8 / 65 |
| |
[OCAD] Rasica Middledistance | | dnf | | | |
[OCAD] 3-Days | | 39:44 | 54 / 110 |
| |
[Ocad] Sator-Magas | | 33:11 | 21 / 119 |
| |
MIT 3 | | 19:24 | 19 / 91 |
| |
Packard Short (random) | | dnf | | | |
Everettwood Short (random) | | dnf | | | |
Salem Middle (random) | | dnf | | | |
Bostonford [random] | | 39:14 | 24 / 62 |
| |
[OCAD]Satyricon Island Sprint | | 7:47 | 32 / 138 |
| |
[OCAD] Marieborg | | 17:32 | 33 / 162 |
| |
middle | | dnf | | | |
[OCAD] Archidona | | 20:10 | 71 / 156 |
| |
Porterland [random] | | 54:02 | 20 / 53 |
| |
RUN RUN RUN!!! | | 20:57 | 12 / 99 |
| |
!CF World Record! | | dnf | | | |
terrible!!!!!! | | dnf | | | |
little Sprint | | 15:38 | 66 / 110 |
| |
[Ocad] New Hungary Map | | 28:55 | 33 / 155 |
| |
[OCAD] Mödänge | | 19:02 | 70 / 155 |
| |
[OCAD] Fantasy long distance | | 63:07 | 19 / 83 |
| |
random map | | 9:26 | 17 / 79 |
| |
[OCAD] Hällfors | | 18:20 | 48 / 169 |
| |
OCAD Fantasy -Sprint 5 | | 11:30 | 12 / 144 |
| |
OCAD Mining District 2 | | 29:18 | 28 / 110 |
| |
OCAD Mining District | | 26:13 | 46 / 166 |
| |
OCAD Fantasy -Sprint 4 | | 9:47 | 13 / 126 |
| |
OCAD Fantasy- Sprint 3 | | 8:35 | 41 / 151 |
| |
OCAD Fantasy -Sprint 2 | | dnf | | | |
Western tremont farm | | dnf | | | |
OCAD-Fantasy - Sprint | | 18:35 | 47 / 140 |
| |
Real Ocad Sprint | | 19:44 | 58 / 134 |
| |
Steinbruch sprint!!! | | 12:50 | 74 / 138 |
| |
[OCAD]Ruchama part 2 | | 27:48 | 71 / 144 |
| |
[OCAD] Fylleryd | | 26:30 | 41 / 146 |
| |
Nostalgia 3 | | 26:22 | 67 / 104 |
| |
[OCAD] 3-Days | | 23:52 | 18 / 108 |
| |
[Random] | | 13:46 | 31 / 94 |
| |
Nostlgia 1 (fixed) | | 19:06 | 30 / 108 |
| |
[OCAD] Ulvsta | | 12:08 | 46 / 172 |
| |
p | | 30:02 | 9 / 29 |
| |
Watertower sprint 3 | | 20:48 | 90 / 179 |
| |
My 4 Days (Finale) | | 40:14 | 8 / 35 |
| |
My 4 days (day 2) | | 41:11 | 8 / 40 |
| |
My 4 Days (day1) | | dnf | | | |
long sprint!(i'm back) | | 21:10 | 20 / 84 |
| |
PK Style | | 35:17 | 14 / 80 |
| |
[OCAD] Valley | | dnf | | | |
Suutarlampi | | 25:14 | 24 / 108 |
| |
1 | | dnf | | | |
O-Ringen Stage 4 THIS ONE COUNTS | | dnf | | | |
O-Ringen Stage 4 | | dnf | | | |
OCAD the turntable (night) | | dnf | | | |
O-Ringen Stage 1 | | 58:28 | 19 / 116 |
| |
Plymouth Forest - SprInt | | dnf | | | |
[CRAP-ocad] | | 9:37 | 24 / 105 |
| |
A little good old night training | | 35:26 | 11 / 29 |
| |
[Crap-OCAD]Supersprint | | 9:10 | 23 / 109 |
| |
[Ocad]Kis-Laz Hungary | | 23:48 | 16 / 118 |
| |
[Crap-OCAD]Micr-O | | 14:08 | 13 / 90 |
| |
[CRAPocad] | | 8:07 | 13 / 90 |
| |
[Crap-OCAD]Short | | 16:36 | 10 / 71 |
| |
Mausoleum (real map: Levin, CZ) | | 28:49 | 30 / 117 |
| |
[OCAD] Marieborg, new course | | 22:26 | 26 / 128 |
| |
Crap-O Sprint | | 17:25 | 23 / 86 |
| |
[CRAP-ocad] | | 2:17 | 33 / 100 |
| |
[Crap-OCAD]Fast Night-Sprint! | | 8:20 | 35 / 75 |
| |
[Crap-OCAD]Sprint | | 9:59 | 39 / 115 |
| |
crap-OCAD sprint FIXED | | 15:49 | 25 / 91 |
| |
[CRAP-ocad] | | 3:53 | 4 / 103 |
| |
| | 14:31 | 21 / 102 |
| |
[crap-OCAD]Climbing School! | | 19:41 | 19 / 92 |
| |
[OCAD] Idre map (by LUC and C/O) | | 19:20 | 16 / 135 |
| |
[OCAD] Fantasy | | 20:16 | 13 / 111 |
| |
SHORT and tricky | | 23:45 | 22 / 93 |
| |
its worth running | | 45:14 | 11 / 74 |
| |
[OCAD] Uggaberg | | 11:45 | 15 / 154 |
| |
[OCAD] Marieborg | | 20:41 | 26 / 147 |
| |
BEAT THE PROs' [middle] | | dnf | | | |
IDRE is back to protect ta world | | 24:53 | 77 / 151 |
| |
[crap-OCAD] desert sprint | | 10:13 | 37 / 167 |
| |
3 random races part 3 (short) | | 28:18 | 20 / 53 |
| |
3 random races part 2 (short) | | dnf | | | |
3 random races part 1 (sprint) | | 15:17 | 30 / 95 |
| |
a stony ocad | | 22:16 | 44 / 120 |
| |
[OCAD]Bohman 5-days, Day 5 prt 1 | | 37:23 | 28 / 123 |
| |
sprinttour [once more] | | 39:25 | 51 / 86 |
| |
(Ocad) Fantasy | | 33:03 | 36 / 110 |
| |
[OCAD] Sprint-> City and Forest | | 19:50 | 25 / 157 |
| |
[OCAD] Rock Arena sprint | | 12:40 | 44 / 159 |
| |
Randomizer map | | 19:38 | 39 / 118 |
| |
little and eaysy race---sprint | | 18:47 | 97 / 147 |
| |
Italien ska vinna VM-guld | | 9:40 | 40 / 118 |
| |
Midsummer race - Part 2 | | 11:03 | 29 / 72 |
| |
Midsummer race - Part 1 | | 38:23 | 32 / 57 |
| |
radom: Middle Race | | dnf | | | |
OCAD JWOC TRAINING | | 28:33 | 33 / 175 |
| |
Little TEST (OCAD) | | 3:58 | 22 / 76 |
| |
Bowmantowne - Long | | 93:37 | 14 / 33 |
| |
radom: New Sprint | | 18:27 | 34 / 112 |
| |
Cambridgeton Middle | | 24:42 | 18 / 84 |
| |
[random] South Halifax | | 32:38 | 26 / 60 |
| |
Chelsea Middle (Long Middle) | | dnf | | | |
Desert Island Sprint | | 12:16 | 47 / 131 |
| |
Chelsea Long Championship | | dnf | | | |
[OCAD]Night-Sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Night-Micro | | 18:50 | 41 / 91 |
| |
Ocad-Sprint (Night) | | 14:13 | 36 / 111 |
| |
[OCAD]Sprint---->City Map | | 11:41 | 119 / 175 |
| |
[Ocad]Sprint on a map from Spain | | 6:03 | 96 / 179 |
| |
[OCAD] Glaubenbergpass Middle | | 37:45 | 19 / 137 |
| |
[OCAD] Glaubenbergpass- Intro | | 16:13 | 58 / 159 |
| |
[Ocad] Simplonpass Comeback | | 18:21 | 20 / 139 |
| |
[OCAD] Bohman 5-days, Day 4 | | 29:28 | 62 / 116 |
| |
Bridge-training | | 5:06 | 6 / 115 |
| |
[OCAD] Bohman 5-days, Day 3 | | 70:13 | 70 / 94 |
| |
[OCAD]Kleivstua - Middle FIXED | | 43:53 | 62 / 115 |
| |
Gunstock Night Race | | dnf | | | |
fg | | 12:29 | 28 / 92 |
| |
Bohman 5-days, Day 2 | | 41:07 | 42 / 108 |
| |
#4 | | dnf | | | |
[OCAD] Bohman 5-days, Day 1 | | 19:17 | 57 / 160 |
| |
[OCAD]Kleivstua Vol.2 | | 28:33 | 42 / 125 |
| |
Manson Range | | dnf | | | |
Shermanland-sprint | | 14:10 | 32 / 68 |
| |
[OCAD] le_bouveret NIGHT | | 39:21 | 24 / 70 |
| |
[OCAD] le_bouveret SPRINT | | dnf | | | |
[Ocad] Bircherewald Sprint | | 10:00 | 54 / 176 |
| |
#3 | | 17:27 | 22 / 46 |
| |
#2 | | 17:53 | 30 / 61 |
| |
yutygu | | 3:29 | 66 / 200 |
| |
routes | | dnf | | | |
Steinbruch sprint. FO-1 | | 14:43 | 51 / 82 |
| |
[OCAD]Fantasy FIXED | | 24:21 | 52 / 114 |
| |
Nice! | | dnf | | | |
NT #14 | | 54:52 | 8 / 18 |
| |
[OCAD] sprint aveyron | | 7:38 | 61 / 144 |
| |
Some lakes | | dnf | | | |
NT #13 | | dnf | | | |
[OCAD]Fantasy - Night | | 17:52 | 42 / 96 |
| |
Random, middle | | 26:56 | 14 / 38 |
| |
sprint tour [guest race 9] | | dnf | | | |
sprint tour [guest race 7] | | 24:29 | 34 / 58 |
| |
sprint tour [guest race 6] | | dnf | | | |
sprint tour [guest race 1] FIXED | | 18:38 | 28 / 69 |
| |
sprint tour [guest race 5] | | 22:36 | 26 / 43 |
| |
sprint tour [guest race 4] | | 24:22 | 27 / 46 |
| |
sprint tour [guest race 3] | | 24:51 | 28 / 58 |
| |
sprint tour [guest race 2] | | 27:04 | 37 / 65 |
| |
Boys or Men? | | dnf | | | |
Random 17 min? | | 23:51 | 31 / 57 |
| |
SPRINT | | 23:52 | 34 / 54 |
| |
Flat and Easy | | dnf | | | |
Osgiliath Woods Sprint | | 15:51 | 49 / 119 |
| |
Wondertown - Steepshit | | dnf | | | |
[Pointhunters]HorrorRace - Final | | dnf | | | |
Another one! | | dnf | | | |
[Pointhunters]HorrorRace - Day | | dnf | | | |
I'm So Fucking Evil | | dnf | | | |
[radom] Open Sprint | | 14:21 | 11 / 92 |
| |
[Pointhunters]SteepShit - Night | | 21:40 | 18 / 53 |
| |
[OCAD] Sprint | | 10:22 | 37 / 177 |
| |
Middle | | 38:41 | 12 / 33 |
| |
Fantasy OCAD NIGHT | | 32:17 | 34 / 61 |
| |
OCAD-sprint | | dnf | | | |
OCAD Fantasy MICROCONTROLS | | 34:03 | 52 / 105 |
| |
OCAD Fantasy - BEGINNERS! | | 8:31 | 30 / 129 |
| |
Stony 3-days Stage 1, sprint | | 24:29 | 18 / 91 |
| |
Sprinten! | | dnf | | | |
SPRINT!!! | | 21:01 | 46 / 109 |
| |
Plymouth | | 25:32 | 19 / 49 |
| |
[OCAD] swiss JWOC quali. middle | | 58:04 | 90 / 196 |
| |
Short/Middle | | dnf | | | |
Sprint... | | 19:05 | 35 / 97 |
| |
Easy night | | 15:05 | 19 / 81 |
| |
(random) SPRINT! | | dnf | | | |
Eastern Martin (random) | | dnf | | | |
OCAD-Sprint | | 14:53 | 56 / 170 |
| |
Long distance | | 114:04 | 10 / 40 |
| |
[OCAD]Årbogen | | 19:58 | 53 / 166 |
| |
Walkerberg flats | | 3:39 | 6 / 110 |
| |
sprint | | 26:58 | 27 / 97 |
| |
[Edited]Night-Sprint 2 | | 24:16 | 23 / 43 |
| |
[Edited]Night-Sprint | | dnf | | | |
Konring - #3# | | dnf | | | |
Somerbeg Vol.2 | | dnf | | | |
Upper Lechmereford | | 19:18 | 17 / 85 |
| |
Middledstance #2 | | 55:17 | 27 / 53 |
| |
SPRINT | | 19:09 | 47 / 122 |
| |
[OCAD] WOC 04 Map Sprint | | 12:43 | 117 / 210 |
| |
Konring #2# - Middledistance | | 42:39 | 21 / 72 |
| |
Klubbmästerskapet | | 35:37 | 17 / 50 |
| |
ShortSteepFast | | 20:50 | 55 / 87 |
| |
Furlowville | | 19:50 | 38 / 67 |
| |
Middle/Long | | 58:45 | 19 / 48 |
| |
[Edited] Long middle | | 70:24 | 16 / 50 |
| |
Sprint;) | | 23:57 | 53 / 112 |
| |
Konring - Spring | | 22:30 | 40 / 91 |
| |
Venice City-O | | dnf | | | |
Sprint in swamp | | 19:53 | 32 / 75 |
| |
NT!! middle race | | 60:54 | 9 / 43 |
| |
Selma State Park | | 14:35 | 38 / 105 |
| |
Litchfield Reservior | | dnf | | | |
Plymouth Heights, random night | | dnf | | | |
[OCAD] Sheffield Moor West | | 8:55 | 118 / 204 |
| |
Siitama Short 3 | | 21:02 | 39 / 130 |
| |
Somerberg Sprint 2 | | 20:16 | 45 / 87 |
| |
Somerberg Sprint 1 | | dnf | | | |
Niihama Short 2 | | 25:50 | 50 / 105 |
| |
Madisonland | | 14:10 | 35 / 122 |
| |
knoll sprint | | 5:28 | 74 / 122 |
| |
hole and boulders sprint | | 10:00 | 26 / 123 |
| |
Random 16 min? | | dnf | | | |
Random, 13 min?, night | | dnf | | | |
Back to Angels Sprint | | 17:17 | 74 / 127 |
| |
Hill sprint 4? | | 21:50 | 44 / 124 |
| |
Random 15 min? | | 19:06 | 27 / 76 |
| |
Kaleva church park about 3. | | 7:43 | 38 / 203 |
| |
Middledistance | | dnf | | | |
Openmap | | dnf | | | |
Nice random, middle/sprint | | 34:52 | 37 / 76 |
| |
[Edited] Random, middle | | 55:13 | 40 / 94 |
| |
[OCAD] Fantasy Green Clee | | 37:13 | 66 / 103 |
| |
NT #11, Short and difficult | | dnf | | | |
[OCAD]Trash Overland (Fixed) | | dnf | | | |
Night middle, difficult (?) | | 48:28 | 14 / 25 |
| |
join!!!! | | 3:38 | 47 / 64 |
| |
Random middle, night | | 64:24 | 12 / 31 |
| |
NTT, short night | | 29:48 | 22 / 54 |
| |
[OCAD]Trash Overland | | dnf | | | |
NT9, short sprint | | dnf | | | |
Vahajarvi North Sprint | | 13:57 | 52 / 120 |
| |
NT8, nightsprint | | dnf | | | |
[OCAD]Trash Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Trash Sprint | | 20:26 | 74 / 134 |
| |
Day Competion, long, though | | dnf | | | |
[Ocad] Le Communal Middle | | 24:28 | 62 / 152 |
| |
[Ocad] Le Communal Sprint | | 12:22 | 50 / 205 |
| |
Devils Hill Sprint | | 19:26 | 57 / 158 |
| |
Vahajarvi sprint | | 19:24 | 74 / 175 |
| |
East Chester Farm, middle | | dnf | | | |
NT #7, changed first | | 32:30 | 19 / 35 |
| |
WOC 2001 map, middle | | 42:39 | 83 / 189 |
| |
Night Training #7 | | dnf | | | |
[OCAD]Högstorp, new course | | 16:37 | 86 / 193 |
| |
random, middle, Washington | | 35:52 | 17 / 35 |
| |
random SPRINT, Chelsea Forest | | 14:38 | 29 / 86 |
| |
Random, middle | | 25:01 | 39 / 73 |
| |
Night Training #6 | | dnf | | | |
| 2 | 34:50 | 21 / 41 |
| |
Night Training #5 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Night Training #4 | | dnf | | | |
Fincher Maps - Long and steep! | | dnf | | | |
Night Training #3 | | 22:19 | 21 / 55 |
| |
Sprint, random | | 9:57 | 48 / 111 |
| |
Night Training #2 | | 31:38 | 10 / 53 |
| |
[sprint tour] TOM-CARL | | dnf | | | |
Night Training #1 | | dnf | | | |
Sprint | | 5:02 | 92 / 124 |
| |
[OCAD] Högstorp, fixed | | 18:16 | 139 / 218 |
| |
[sprint tour] flx and eddie | | dnf | | | |
Fantasy [OCAD] Sprint | | 35:28 | 36 / 123 |
| |
Random 2, 10 min? | | 12:25 | 30 / 75 |
| |
Random1, 10 min? | | dnf | | | |
micro-o | | 12:18 | 27 / 145 |
| |
Tobbe | | 32:52 | 32 / 71 |
| |
Ultralong Distance - Konring | | dnf | | | |
Fast Sprint | | 17:53 | 68 / 103 |
| |
night-o | | dnf | | | |
2STEEP4U? | | dnf | | | |
[OCAD] Contour onlyish | | 17:41 | 47 / 146 |
| |
BEGINNER - short sprint 1 | | 6:56 | 79 / 180 |
| |
standard map | | dnf | | | |
[OCAD] bordeaux forest sprint | | 9:38 | 36 / 228 |
| |
Random, sprint1 | | dnf | | | |
Sprint, Old Riverside | | 18:14 | 51 / 147 |
| |
Little Shoooty Sprint | | 3:51 | 57 / 67 |
| |
blue | | 28:56 | 9 / 49 |
| |
Wrenthamburg Random Sprint | | 24:52 | 66 / 106 |
| |
Fultonburg Village (Random) | | dnf | | | |
long | | dnf | | | |
Melville Caves | | dnf | | | |
[OCAD]Hissö, real map | | 33:34 | 88 / 206 |
| |
No Idea! | | 7:34 | 5 / 177 |
| |
sprin | | 3:33 | 84 / 172 |
| |
[OCAD] Hurma II | | 28:51 | 61 / 187 |
| |
[OCAD] Sprint in Spain | | 13:11 | 71 / 241 |
| |
Mount Walpole Brook SPRINT | | 6:09 | 63 / 149 |
| |
Fantasy city map | | dnf | | | |
[CREARANDOM]Central Milton | | 41:17 | 40 / 80 |
| |
[OCAD] Juopperi Short | | 23:54 | 62 / 197 |
| |
Random, Open | | 54:00 | 29 / 78 |
| |
Long sprint | | 32:02 | 58 / 119 |
| |
My OCAD sprint! | | 7:04 | 111 / 214 |
| |
[OCAD]Fylleryd, new course | | 11:38 | 80 / 227 |
| |
A randomizer map!!! | | 15:58 | 33 / 101 |
| |
[Ocad] Gruenholz knonau | | 29:59 | 92 / 145 |
| |
Spring cup Classic - Grib skov | | 30:56 | 44 / 128 |
| |
Middle Wellingtonford, SPRINT | | 11:54 | 47 / 162 |
| |
Easter Time 3 | | 16:10 | 108 / 139 |
| |
Easter Time 2 | | 20:30 | 25 / 112 |
| |
Easter Time 1 | | 13:54 | 77 / 190 |
| |
[OCAD] Deathwood Forest Middle | | 41:20 | 79 / 175 |
| |
Swedish Open Sprint Stage 5 | | 12:52 | 66 / 185 |
| |
[OCAD] Central Park of Hamina | | 17:03 | 139 / 205 |
| |
Old Cambridgeburg Park | | 53:05 | 36 / 76 |
| |
OCAD-Swedish Open Night Stage1 | | 25:43 | 116 / 161 |
| |
[OCAD] Hurma | | 28:44 | 57 / 208 |
| |
Lakerintti | 2 | dnf | | | |
| 3 | 23:52 | 56 / 110 |
| |
OCAD-Swedish Open Sprint Stage4 | | 14:20 | 87 / 180 |
| |
[Ocad] France Sprint!!!!! | | 22:48 | 146 / 219 |
| |
OCAD Martinswood Night 2 | | 18:25 | 61 / 114 |
| |
OCAD - Hulthojden sprint FIXED | | 29:11 | 53 / 166 |
| |
(OCAD)Salouf Short | | 27:15 | 69 / 172 |
| |
OCAD - Hulthojen SO - Sprint | | dnf | | | |
OCAD - Hulthojden SO - Intro | | 10:56 | 89 / 196 |
| |
OCAD-Gimme Coke | | 9:57 | 122 / 248 |
| |
[OCAD]Fantasy Day2:Middle | | 48:42 | 73 / 122 |
| |
tyreso sprint | | 34:25 | 56 / 113 |
| |
[OCAD] Suppa Sprint | | 26:04 | 104 / 197 |
| |
[OCAD] - Park SPrint | | 42:03 | 101 / 194 |
| |
Slovenia Sprint | | 16:51 | 126 / 239 |
| |
OCAD-Swedish Open Sprint Stage3 | | 19:37 | 86 / 161 |
| |
[OCAD] Forest sprint II | | 12:48 | 90 / 180 |
| |
[OCAD] Forest sprint I | | 13:36 | 112 / 216 |
| |
Random Map Dutch CF Comp 1-3 | | dnf | | | |
OCAD Map Dutch CF Comp 1-2 | | 32:46 | 97 / 153 |
| |
Random Map Dutch CF Comp 1-1 | | 37:58 | 41 / 122 |
| |
[OCAD] Fantasy Day1: Short | | 23:12 | 96 / 175 |
| |
Real ocad map from France | | 3:32 | 73 / 223 |
| |
[Ocad] Great Britan short | | 19:23 | 87 / 215 |
| |
Highland Sprint 18 (OCAD style) | | 6:34 | 94 / 214 |
| |
Fast Sprint | | 4:20 | 109 / 162 |
| |
Totally race fun! | | 17:27 | 64 / 140 |
| |
Langelandsfjellet (Sprint) | | 21:46 | 39 / 136 |
| |
[OCAD]Langis Middle | | 28:47 | 87 / 160 |
| |
liten øy | | 3:39 | 105 / 182 |
| |
OCAD - Swedish Open Sprint st.2 | | 22:09 | 116 / 211 |
| |
Hamptonfield middle | | dnf | | | |
| 2 | 41:41 | 39 / 131 |
| |
Swedish Open Sprint - Stage 1 | | 11:43 | 133 / 228 |
| |
Mandomsprovet | | dnf | | | |
Scottish Real Map Sprint | | 13:51 | 69 / 204 |
| |
Newest Mitmap | | 20:21 | 113 / 195 |
| |
[OCAD] Fylleryd, real map | | dnf | | | |
Ardales sprint | | 25:53 | 67 / 196 |
| |
A New PK Style | | 79:57 | 20 / 89 |
| |
[OCAD] JWOC 01 new course | | dnf | | | |
| 2 | 52:06 | 101 / 258 |
| |
OCAD - The great race 1 | | 14:06 | 79 / 140 |
| |
little OCAD Sprint | | 23:03 | 91 / 142 |
| |
OCAD Fantasy Park | | 10:08 | 92 / 165 |
| |
Maatialanharju | | 31:27 | 106 / 194 |
| |
The PK Sprint | | 15:35 | 124 / 155 |
| |
[OCAD] Kivimaasto II, sprint | | 35:44 | 34 / 175 |
| |
OCAD DELUXE | | 24:44 | 69 / 121 |
| |
ocad Minimap series 3 | | 11:24 | 92 / 155 |
| |
ocad Minimap series 2 | | 4:35 | 88 / 140 |
| |
ocad Minimap series 1 | | 3:25 | 102 / 183 |
| |
OCAD-EXTREME #1# | | 14:48 | 71 / 158 |
| |
[OCAD] Ardales middle | | 30:06 | 105 / 217 |
| |
OCAD- Middle | | 24:02 | 98 / 161 |
| |
OCAD Night Mosaren south | | 39:23 | 39 / 114 |
| |
TinyOcad #1 | | 7:52 | 52 / 161 |
| |
[OCAD] sprint 2 Stratton Wood | | 19:19 | 65 / 172 |
| |
[OCAD] Stratton Wood | | 11:48 | 109 / 210 |
| |
Lewarde Wood | | 21:53 | 58 / 112 |
| |
My first OCAD map | | 13:10 | 112 / 191 |
| |
Le Pas des Boeufs - sprint | | 18:26 | 115 / 227 |
| |
La Quillane - middle 2 | | 36:30 | 104 / 167 |
| |
La Quillane - middle | | 34:34 | 101 / 192 |
| |
Highland Sprint 15 | | 20:58 | 56 / 129 |
| |
Rautavaara | | 27:52 | 113 / 182 |
| |
DiHaSh Series Third | | 29:33 | 47 / 107 |
| |
OCAD sprint | | 8:37 | 98 / 233 |
| |
DiHaSh Series Second | | 46:14 | 47 / 104 |
| |
DiHaSh First | | dnf | | | |
minisprint.. | | 6:08 | 115 / 179 |
| |
Alewife Sprint | | 21:31 | 47 / 141 |
| |
open,funny and short sprint | | 17:13 | 89 / 137 |
| |
Sprint Micro | | 12:18 | 63 / 154 |
| |
Quincytown sprint | | 13:57 | 48 / 109 |
| |
[Ocad] Fantasy Sprint 2 | | 4:50 | 82 / 195 |
| |
Real OCAD-map 2.3km | | dnf | | | |
Oversized OCAD Sprint | | 23:30 | 110 / 186 |
| |
[Ocad] Fantasy Sprint | | 10:48 | 126 / 220 |
| |
Highland Sprint 14 | | 23:07 | 36 / 115 |
| |
Black, too Black! muhahahahahaha | | 30:06 | 55 / 208 |
| |
[OCAD] goldrush | | 34:28 | 128 / 205 |
| |
OCAD Martinswood Night | | 30:13 | 88 / 133 |
| |
OCAD Mosaren South, by Tobbe | | 33:06 | 111 / 153 |
| |
Krace | | 26:36 | 40 / 84 |
| |
Plymouth North | | 24:59 | 53 / 79 |
| |
[OCAD] short distance | | 21:31 | 86 / 172 |
| |
open,funny and short sprint | | 8:34 | 110 / 239 |
| |
just playing | | dnf | | | |
OCAD S Mosaren fixed cliffs? | | dnf | | | |
OCAD South Mosaren, by Tobbe | | 31:45 | 68 / 177 |
| |
[OCAD] day3 [short2] | | dnf | | | |
[OCAD] day2 [short1] | | 19:57 | 116 / 174 |
| |
[OCAD] day1 [sprint] | | 13:59 | 94 / 228 |
| |
[OCAD] White Valley Top. | | 16:07 | 122 / 186 |
| |
Highland Sprint 11 | | 26:42 | 54 / 96 |
| |
[OCAD]Rolia | | 26:26 | 90 / 172 |
| |
Olympic Games Orienteering day 1 | | 39:40 | 27 / 84 |
| |
OCAD-Sprint | | dnf | | | |
Brage sprint #1 | | 13:14 | 69 / 115 |
| |
OCAD - Jungskär Sprint | | 23:01 | 136 / 229 |
| |
Pelimies2 | | dnf | | | |
Pelimies1 | | 43:34 | 37 / 95 |
| |
Tom/PK 3 Days | | 15:06 | 43 / 89 |
| |
Tom/PK 3days | | 25:01 | 42 / 65 |
| |
| | 18:13 | 49 / 75 |
| |
W. Rehoboth Farm Short/Middle | | 50:52 | 29 / 51 |
| |
MIDDLE! | | 53:42 | 41 / 68 |
| |
SPRINT DELUXE STAGE 5 (NIGHT) | | dnf | | | |
SPRINT DELUXE STAGE 4 | | 29:13 | 68 / 117 |
| |
Good Night | | dnf | | | |
Tom-Carls hilly sprint #4 | | dnf | | | |
Mit - new course | | 22:01 | 68 / 96 |
| |
Fun little sprint | | 15:15 | 103 / 135 |
| |
Short Night O | | 29:08 | 23 / 57 |
| |
Highland Sprint 6 | | 15:14 | 54 / 108 |
| |
Ultra-Long | | 127:32 | 32 / 80 |
| |
Sprint;) | | 25:16 | 62 / 103 |
| |
The Real Big Night | | 26:23 | 46 / 76 |
| |
The Big NIGHT | | dnf | | | |
Field 3 Days-day2 | | 57:19 | 30 / 56 |
| |
Sprint NM 2007 terrain (3) | | 52:27 | 95 / 147 |
| |
Sprint NM 2007 terrain (2) | | dnf | | | |
Feild 3 Days-day 1 | | 11:28 | 68 / 130 |
| |
Number Uno? | | 200:43 | 11 / 57 |
| |
No Pain, No Gain! | | dnf | | | |
Tremonttown middle | | 95:01 | 27 / 66 |
| |
Tobbe Berg | | dnf | | | |
D(e)P Grand-Prix Long (fixed) | | 77:05 | 126 / 170 |
| |
D(e)P Grand-Prix Sprint | | 20:56 | 124 / 267 |
| |