Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
[OCAD] Piani Di Praglia - short | | dnf | | | |
Six Days Training 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Vilhosc II | | 24:56 | 94 / 225 |
| |
[OCAD] Vilhosc I | | 26:39 | 64 / 262 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 | | 13:59 | 14 / 285 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 Night | | 16:05 | 27 / 153 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 | | 15:41 | 27 / 240 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km | | 18:53 | 37 / 179 |
| |
[Ocad] Bråt Night Middle | | 19:01 | 23 / 160 |
| |
[Ocad] Idre | | 8:18 | 74 / 243 |
| |
[Ocad] Bråt long | | 40:08 | 20 / 157 |
| |
[ocad] Äktorpet west | | dnf | | | |
[FIN10] E10 Juhtimaki Long | 2 | dnf | | | |
[OCAD] JWOC 2007 Australia | | 26:56 | 28 / 213 |
| |
[OCAD] Fjällen by night | | 10:56 | 4 / 152 |
| |
[OCAD] Saglia | | 20:23 | 26 / 215 |
| |
[OCAD] Svartvatnet | | 12:11 | 34 / 229 |
| |
[Fantasy] Sunshine Series 8 | | 40:38 | 9 / 166 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 7 | | 20:44 | 15 / 162 |
| |
Osgiliath | | 17:06 | 12 / 183 |
| |
[ocad] Sunshine Series 5 | | 27:02 | 21 / 182 |
| |
[WC-Training] Kjölen | | 19:56 | 19 / 266 |
| |
[OCAD] Jukola Training 2009 | | 32:08 | 3 / 226 |
| |
[ROCAD] Lake Forest 3 | | 21:34 | 9 / 175 |
| |
[ROCAD] Lake Forest 2 | | 16:36 | 4 / 156 |
| |
[ROACAD] Lake Forest1 | | 20:17 | 26 / 187 |
| |
[OCAD] Sunshien Series 5 | | 25:33 | 14 / 207 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E6 [Night] | | 37:32 | 2 / 87 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E5 [Middle] | | 33:02 | 10 / 153 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E4 [Sprint] | | 16:11 | 8 / 208 |
| |
[OCAD] Giro d'Olgy [Middle] | | 21:43 | 3 / 175 |
| |
[World Cup] Knottingly | | 38:10 | 20 / 215 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 4 | | dnf | | | |
[OCAD] Giro d'OLGY E2 [Long] | | 42:06 | 17 / 137 |
| |
[Ocad] Sunshine series 3 | | 19:13 | 13 / 218 |
| |
[OCAD]Mount Kooyoora SE day 1 | | 18:21 | 14 / 191 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 2 | | 14:59 | 13 / 238 |
| |
Giro d'OLGY E1 [Sprint] | | 15:17 | 23 / 213 |
| |
[Rocad] Desitore: Arduus Atrox | | dnf | | | |
[ocd] La Quillane 4 | | 26:30 | 6 / 129 |
| |
[World Cup] Jerash (public) | | 23:50 | 18 / 163 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 1 | | 17:29 | 8 / 207 |
| |
[World Cup] Kjolen2 | | 32:34 | 8 / 134 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 3.7 KM | | 27:25 | 10 / 186 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.5KM | | 11:17 | 11 / 278 |
| |
[Rocad] Desitore: Rockhopper | | 15:57 | 5 / 179 |
| |
[Mc09] Cavedine by Elxigo | | 40:26 | 11 / 171 |
| |
[Rocad] Desitore: The Flatlands | | 27:49 | 20 / 167 |
| |
[Rocad] Gorsitarie Sprint | | 13:01 | 21 / 192 |
| |
[OCAD] La Quillane 3 | | 27:57 | 4 / 166 |
| |
[MC2009] Kjolen1 | | 18:25 | 16 / 251 |
| |
[Rocad] Desitore: The Pyramid | | 29:27 | 20 / 214 |
| |
[World Cup] Jerash | | dnf | | | |
[World Cup] Berga by (ext) | | 35:12 | 13 / 244 |
| |
[OCAD] Middle Distance Race | | 23:02 | 11 / 151 |
| |
[OCAD] Gyllbergen 2,6 km | | 18:41 | 17 / 248 |
| |
[OCAD] La Quillane 1 | | 30:25 | 6 / 182 |
| |
[OCAD] Gyllbergen 2,0 km night | | 15:17 | 8 / 120 |
| |
[World Cup] Berga by (public) | | 15:14 | 19 / 266 |
| |
[OCAD] Lunsen 1,8 km Night | | 14:58 | 12 / 152 |
| |
[OCAD] Lunsen 2,8 km | | 20:25 | 12 / 204 |
| |
[MC2009] Lunsen Night | | 26:39 | 3 / 141 |
| |
[World Cup] Berga by | | 27:14 | 8 / 207 |
| |
[OCAD] San Giovanni | | 27:10 | 9 / 181 |
| |
[MC2009] Ponsa | | 28:58 | 41 / 202 |
| |
| 2 | 23:48 | 1 / 260 |
| |
[World Cup] Saskatchewan | | 14:54 | 8 / 147 |
| |
[World Cup]Saskatchewan (Public) | | 18:13 | 7 / 182 |
| |
[OCAD] Ludvika extra | | 15:30 | 8 / 172 |
| |
Vildmarken | | 18:26 | 14 / 163 |
| |
[OCAD] Ludvika 10 | | 16:36 | 8 / 178 |
| |
[OCAD] Ludvika 9 | | 27:09 | 52 / 194 |
| |
[World Cup] Ilulissat | | 31:44 | 21 / 196 |
| |
[OCAD] Ludvika 8 | | 16:48 | 6 / 222 |
| |
[OCAD] Ludvika 7 | | 20:31 | 17 / 228 |
| |
[OCAD] Middle 1,6 km NIGHT | | 13:58 | 7 / 140 |
| |
[ROCAD] Laksedraget 2 | | 31:51 | 13 / 142 |
| |
[ocd]Trandum Aur | | 14:37 | 22 / 174 |
| |
[OCAD] Vintervassmyra | | 18:59 | 34 / 144 |
| |
[OCAD] Skimten Night | | 25:39 | 4 / 78 |
| |
(OCAD) Island Sprint | | 17:51 | 43 / 197 |
| |
[OCAD] Skimten downhill | | 6:44 | 1 / 153 |
| |
Fantasy OCAD | | 11:44 | 5 / 157 |
| |
[OCAD] Stykketsprinten | | dnf | | | |
[OCAD] Ludvika 6 | | 19:43 | 8 / 179 |
| |
[OCAD] Middle distance | | 18:00 | 2 / 152 |
| |
[OCAD] Ludvika 5 | | 18:46 | 32 / 222 |
| |
[ROCAD] Laksedraget W Intro | | 40:44 | 27 / 147 |
| |
[World Cup] Gumusdere | | 27:25 | 3 / 238 |
| |
[ROCAD] Rumpetrollryggen Open | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni NIGHT | | 19:10 | 15 / 130 |
| |
[OCAD] Kulltorp 3,8 km NIGHT | | 29:42 | 7 / 123 |
| |
[OCAD] Ludvika 4 | | 24:33 | 28 / 228 |
| |
[OCAD] Ludvika 3 | | 17:08 | 20 / 220 |
| |
[World Cup] Surbridge Mountain | | 22:25 | 4 / 234 |
| |
[World Cup] Tarrywile | | 50:36 | 22 / 182 |
| |
[World Cup] Creag Mhic Chailein2 | | 20:47 | 24 / 252 |
| |
[World Cup] Creag Mhic Chailein | | 33:49 | 10 / 157 |
| |
[OCAD] Ludvika 2 | | 24:06 | 44 / 265 |
| |
[OCAD] Ludvika 1 | | 22:00 | 8 / 291 |
| |
[OCAD] kivivuorinw day 2 | | 18:31 | 16 / 195 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.5km | | dnf | | | |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km | | 17:31 | 18 / 251 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SW | | 20:20 | 8 / 111 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SE | | 29:03 | 20 / 160 |
| |
[OCAD] Hestmyra North-East | | 38:20 | 13 / 212 |
| |
[OCAD] Kivivuorinw | | 24:01 | 12 / 123 |
| |
Walker Sprint | | 17:29 | 39 / 156 |
| |
stage 2 | | 44:49 | 8 / 92 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 3 | | 7:41 | 27 / 172 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 2 | | 7:58 | 16 / 169 |
| |
2008 M16 Middle Italian Champs 1 | | 8:39 | 15 / 192 |
| |
NEW RANDOM SERIES | | 19:18 | 26 / 167 |
| |
[ROCAD] Rassetasslia 2 | | 25:32 | 13 / 123 |
| |
[Ocad]kivimaki | | 23:21 | 28 / 116 |
| |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SE | | 15:49 | 29 / 266 |
| |
[O-ringen 2009] Klacksjön N 2 | | 24:53 | 10 / 246 |
| |
[RANDOM]Medwayberg Night | | 22:54 | 5 / 65 |
| |
Føggelhaugen Middle | | 24:56 | 5 / 86 |
| |
San Giovanni again | | 15:24 | 19 / 195 |
| |
[ROCAD] Rassetasslia Nightsprint | | 9:55 | 13 / 115 |
| |
[ROCAD] Rassetasshaugen Short | | 14:17 | 7 / 153 |
| |
[OCAD] NEW tripple-map-mix | | 20:42 | 2 / 132 |
| |
[OCAD] Rensåsen super sprint | | 11:10 | 22 / 216 |
| |
[Rocad] Badlands - Night | | 17:40 | 6 / 111 |
| |
[Rocad] Badlands - Long | | 31:58 | 13 / 161 |
| |
[ROCAD] Sioberg 1.4 | | 17:27 | 4 / 119 |
| |
| | 23:48 | 3 / 117 |
| |
another one.. | | dnf | | | |
[OCAD] sörsjön | | 27:34 | 13 / 92 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Krusakullen Long | | 41:15 | 8 / 114 |
| |
[OCAD] Ocad-cup Culbin Middle2 | | 20:43 | 9 / 160 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Night | | 17:25 | 15 / 131 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Long | | 36:44 | 7 / 132 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Mid.. | | 19:36 | 26 / 184 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Culbin Middle1 | | 24:33 | 3 / 212 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Middle | | 19:19 | 44 / 235 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Middle | | 16:19 | 14 / 259 |
| |
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Night | | 41:21 | 22 / 143 |
| |
pmm6 (night) | | 31:24 | 9 / 140 |
| |
F-rocad | | 17:41 | 6 / 205 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.8 KM | | 15:18 | 14 / 228 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.7 km | | dnf | | | |
pmm (night) | | 43:20 | 7 / 125 |
| |
[OCAD]Suunto Games 2 Night | | 20:30 | 12 / 181 |
| |
[OCAD] skogshem 2 | | dnf | | | |
MROCAD 3 | | 16:23 | 17 / 150 |
| |
MROCAD 2 | | 10:25 | 35 / 162 |
| |
MROCAD 1 | | dnf | | | |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SV | | 20:57 | 56 / 312 |
| |
Talvapaa II (night) | | 14:47 | 5 / 163 |
| |
Talvapaa I | | 13:27 | 21 / 256 |
| |
[OCAD]HÖGBO 2.1 KM | | 16:33 | 19 / 252 |
| |
[OCAD]HÖGBO 1.8 KM | | 14:48 | 37 / 331 |
| |
Januari Cup 3 (Februari) | | 29:41 | 16 / 161 |
| |
[ROCAD] Former training map | | 15:46 | 24 / 213 |
| |
--[ROCAD]-- | | dnf | | | |
[OCAD]Suunto Games 1 | | 22:41 | 8 / 277 |
| |
Forest Sprint | | 20:10 | 26 / 200 |
| |
Snapphanefejden | | 12:19 | 7 / 235 |
| |
Italian Sprint Champs | | 12:54 | 60 / 221 |
| |
Bernadia 2 | | 31:36 | 27 / 148 |
| |
Januari Cup 2 | | 26:27 | 19 / 146 |
| |
Xtreme Rocad | | 23:51 | 8 / 131 |
| |
Storsteinnes (prologue) | | dnf | | | |
Bousieyas | | 33:34 | 38 / 190 |
| |
Water Town Sprint | | 17:26 | 4 / 144 |
| |
Test and Comment | | 7:36 | 6 / 140 |
| |
[OCAD] skogshem 1 | | 31:42 | 4 / 190 |
| |
[OCAD] Maajaa -09, Middle | | 26:43 | 11 / 294 |
| |
| 2 | 25:28 | 9 / 407 |
| |
Monte Bernadia 1 | | 23:02 | 14 / 153 |
| |
Januari Cup 1 | | 26:18 | 25 / 169 |
| |
[OCAD] Ils Aults New Sprint | | 15:26 | 34 / 232 |
| |
| 2 | 13:36 | 8 / 289 |
| |
(OCAD) jwoc08 middle final | | 26:31 | 27 / 211 |
| |
Tuchkovo 1 | | 17:19 | 8 / 196 |
| |
Geitvassflåen short distance | | 24:37 | 70 / 141 |
| |
Dunas de Maspalomas | | 24:34 | 84 / 151 |
| |
Steinbruch INTRO | | 6:22 | 69 / 151 |
| |
[OCAD] Ramlaklint2 | | 25:59 | 11 / 266 |
| |
| 2 | 27:15 | 32 / 323 |
| |
[OCAD] Albogasprinten 2 | | 19:54 | 17 / 211 |
| |
[OCAD] Albogasprinten | | 14:34 | 20 / 253 |
| |
Närke Night | | 38:00 | 14 / 150 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft7 | | 16:45 | 19 / 183 |
| |
[OCAD] Ramlaklint | | 25:29 | 15 / 244 |
| |
S3D Final | | 18:10 | 6 / 136 |
| |
Cronos Barlad Park Teatru | | 13:55 | 20 / 138 |
| |
S3D Day 2 | | 23:32 | 8 / 94 |
| |
[OCAD] Balavil2 Night | | 27:01 | 9 / 193 |
| |
S3D Day 1 - Sprint | | 18:10 | 22 / 220 |
| |
[OCAD]Garp | | 23:41 | 18 / 236 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft6 | | 21:06 | 6 / 193 |
| |
Downhill Italy 2 | | 15:27 | 56 / 132 |
| |
Downhill Italy 1 | | 9:56 | 1 / 181 |
| |
[OCAD] Liersprinten | | 13:13 | 10 / 229 |
| |
[O-Ringen] Klacksjön N corrected | | 31:51 | 14 / 221 |
| |
[O-Ringen 2009] Kaffekullen | | 22:00 | 8 / 210 |
| |
[OCAD]Garp intro | | 12:59 | 10 / 209 |
| |
[OCAD] Elvelia prologue | | 8:16 | 12 / 186 |
| |
[OCAD] Solbergaasen NM 1979 | | 17:13 | 14 / 152 |
| |
[OCAD] Balavil2 | | 21:16 | 8 / 217 |
| |
[OCAD]The Närke double 2 | | 29:16 | 20 / 171 |
| |
[OCAD]The Närke double 1 | | 18:10 | 24 / 276 |
| |
[OCAD] Tallbacken 2.5 | | 22:46 | 43 / 157 |
| |
[OCAD] Tallbacken 2.0 | | 17:17 | 13 / 185 |
| |
[OCAD] Tallbacken 1.3 | | 11:30 | 65 / 252 |
| |
[OCAD] Henriksaasen South | | 35:03 | 15 / 116 |
| |
[OCAD]Belgium 3-days St.3 | | 21:50 | 22 / 200 |
| |
[ROCAD] Xmas Cup - day 7 of 7 | | 28:08 | 26 / 145 |
| |
Gothenburg Height-O - Short | | 11:17 | 11 / 243 |
| |
[OCAD] Tour De Santa C2 | | 21:45 | 11 / 202 |
| |
(O-Ringen 2009) Christmas | | 32:05 | 16 / 108 |
| |
[OCAD] Turkey_Sprint-1 | | 17:27 | 3 / 284 |
| |
[OCAD] Tour De Santa | | 18:54 | 27 / 247 |
| |
[OCAD] Häggum, Sprint | | 15:24 | 6 / 195 |
| |
[ROCAD] Xmas Cup - day 4 of 7 | | 32:57 | 28 / 160 |
| |
[ROCAD] Xmas cup - day 1 of 7 | | 28:54 | 38 / 212 |
| |
[OCAD]Gyllbergen 2days step 2 | | 16:41 | 21 / 161 |
| |
[OCAD] San Giovanni Winter | | 19:11 | 22 / 168 |
| |
| | 13:50 | 47 / 220 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget 2 | | 26:02 | 27 / 230 |
| |
[OCAD] Ånnaboda2 Sprint | | 11:48 | 13 / 244 |
| |
[OCAD] Ånnaboda2 Long | | 40:37 | 26 / 174 |
| |
[OCAD] Ånnaboda Night | | 17:11 | 7 / 143 |
| |
[OCAD] Ånnaboda Middle | | 17:09 | 5 / 275 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Cmp 2 | | 23:26 | 12 / 273 |
| |
Winter-O [ROCAD] | | 16:49 | 10 / 146 |
| |
Sprint 5 days (day 5-Winter) | | 15:14 | 12 / 164 |
| |
[OCAD]Tjärnaberget winter 2.0 km | | 13:58 | 48 / 202 |
| |
[OCAD]Tjärnaberget Winter 1.6 km | | 10:38 | 24 / 237 |
| |
[OCAD] San Giovanni 1,8 km | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni 2,5 km | | 21:57 | 6 / 131 |
| |
[OCAD]Gothenburg Winter Prolog | | 11:02 | 34 / 275 |
| |
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle II | | 28:27 | 11 / 163 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Night | | 23:40 | 6 / 96 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Middle | | 22:04 | 9 / 210 |
| |
[OCAD] Råsjön 3-days Long | | 28:03 | 19 / 158 |
| |
[OCAD]Luvebo night epilog | | dnf | | | |
[OCAD]Luvebo southeast | | 23:21 | 8 / 193 |
| |
[OCAD] Ketaranvuori SW | | 25:02 | 11 / 133 |
| |
[OCAD] San Giovanni 2,1 km NIGHT | | 19:44 | 9 / 113 |
| |
[OCAD] San Giovanni NIGHT 1,8km | | 22:30 | 54 / 141 |
| |
[Fantasyocad] 2.0 km WinterOL | | 15:30 | 77 / 192 |
| |
[OCAD] Middle 4,9 km NIGHT | | 35:07 | 6 / 89 |
| |
sinte-mette | | 18:22 | 46 / 146 |
| |
[OCAD] Volvic II | | dnf | | | |
[OCAD] Volvic I | | 15:14 | 55 / 242 |
| |
[OCAD] Gullåsaberget Middle | | 18:36 | 8 / 196 |
| |
[OCAD] Stabberget 3,1 km | | 26:42 | 60 / 187 |
| |
[OCAD] Stabberget 2,2 km | | 15:35 | 25 / 239 |
| |
Luvebo east | | 30:33 | 26 / 115 |
| |
(OCAD)Luvebo northwest | | 25:50 | 14 / 105 |
| |
[OCAD]Furutorpskartan H12-Sprint | | 9:06 | 16 / 209 |
| |
Sleivåsen, stage 2 | | 20:31 | 23 / 181 |
| |
[OCAD] Gullåsaberget | | 26:34 | 6 / 142 |
| |
(OCAD)Luvebo west | | 17:56 | 8 / 190 |
| |
[OCAD] Väinänvuori Night | | 38:07 | 11 / 97 |
| |
[OCAD] Kulltorp 2,3 km | | 20:41 | 15 / 110 |
| |
[OCAD] Kulltorp 1,9 km | | 15:07 | 8 / 175 |
| |
[OCAD] Middle 3,3 km | | 27:20 | 16 / 134 |
| |
[OCAD] Middle 2,3 km | | 18:54 | 44 / 175 |
| |
[ROCAD] Supikko Demo | | 24:49 | 18 / 127 |
| |
(O-ringen 2009) SW 2 | | 24:15 | 7 / 202 |
| |
(O-ringen 2009) SW | | 22:25 | 6 / 168 |
| |
[OCAD] Koisjärvi - Short | | 19:08 | 8 / 231 |
| |
[OCAD]Ponsa SW | | 12:04 | 16 / 212 |
| |
[OCAD] Middle 2,7 km NIGHT | | 20:40 | 41 / 90 |
| |
[OCAD] Middle 2,6 km NIGHT | | 17:41 | 25 / 105 |
| |
[OCAD] Fast Middle 2,8 km | | 19:44 | 72 / 170 |
| |
[OCAD] Middle 1,9 km NIGHT | | 15:24 | 4 / 109 |
| |
[OCAD] Middle 1,5 km NIGHT | | 12:46 | 14 / 137 |
| |
[Iglasjön] Night | | 26:59 | 9 / 123 |
| |
[OCAD]Ponsa SW Sprint | | 11:46 | 9 / 228 |
| |
| 2 | 11:24 | 7 / 285 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Golf | | 17:27 | 13 / 261 |
| |
[OCAD] Iglasjön2 (corrected) | | 21:27 | 15 / 228 |
| |
| 2 | 20:37 | 4 / 270 |
| |
[OCAD] Iglasjön Long | | 38:36 | 18 / 179 |
| |
[ocad]Karlination 2.4 km | | 18:09 | 5 / 209 |
| |
[OCAD] Middle 2,5 km | | dnf | | | |
| 2 | 23:35 | 15 / 188 |
| |
[OCAD] Middle 1,7 km | | dnf | | | |
| 2 | 14:49 | 13 / 270 |
| |
[OCAD] Rankås2 | | 19:07 | 19 / 235 |
| |
[ROCAD] Open and Steep | | 39:08 | 65 / 172 |
| |
CF OMHOLT SHORT | | 18:42 | 37 / 121 |
| |
[ROCAD] Lovers In Japan, Night | | dnf | | | |
[ROCAD] Lovers In Japan, Sprint | | 16:33 | 18 / 203 |
| |
ROCAD 5-Micro O | | dnf | | | |
[ROCAD] 3-days Middle/Long | | 38:27 | 17 / 138 |
| |
[ROCAD] 3-days NightSprint | | 15:01 | 9 / 141 |
| |
[ROCAD] 3-days Sprint | | 15:33 | 16 / 244 |
| |
[OCAD] Rankås | | dnf | | | |
Ogan Championship - middle | | 13:32 | 6 / 154 |
| |
Ogan Championchip - Short | | 15:05 | 6 / 207 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp S | | 35:20 | 15 / 211 |
| |
Sosh Sprint 2 | | 19:20 | 3 / 207 |
| |
[ROCAD] Violett Hill, Sprint | | 13:43 | 26 / 158 |
| |
[OCAD] Vågsbygd 2 Long | | 42:35 | 25 / 160 |
| |
[OCAD] Ala | | 28:13 | 17 / 113 |
| |
[OCAD] Vågsbygd Long | | 45:13 | 7 / 158 |
| |
[OCAD]Tjärnmarksberget | | 16:43 | 12 / 211 |
| |
[OCAD] Åsen Middle 2,9 km NIGHT | | 20:03 | 10 / 125 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget | | 27:59 | 19 / 223 |
| |
[OCAD] coca cola town stage 2 | | 16:19 | 23 / 124 |
| |
[OCAD]Coca cola town stage 1 | | dnf | | | |
Middle 2,2 km NIGHT | | 16:56 | 13 / 107 |
| |
Sprint 1,5 km | | 11:35 | 9 / 179 |
| |
[OCAD] Amsberg 25min | | 27:52 | 22 / 136 |
| |
Sosh sprint | | 16:42 | 20 / 187 |
| |
[OCAD] Sörgården2 | | 26:27 | 9 / 145 |
| |
[ROCAD] 2,4 km | | 19:28 | 14 / 164 |
| |
[OCAD] Voxna2 Long Night | | 28:23 | 10 / 88 |
| |
[OCAD] Voxna Long | | 26:01 | 13 / 163 |
| |
[OCAD] O-ringen sprint | | 30:20 | 28 / 178 |
| |
[OCAD]Sörgården | | 22:04 | 37 / 188 |
| |
Middle 2,0 km | | 16:34 | 19 / 162 |
| |
Middle 1,7 km | | 13:36 | 17 / 176 |
| |
Hökensås Semesterbyn Contour-O | | 41:58 | 41 / 149 |
| |
[OCAD] Voxna2 Middle | | 17:16 | 16 / 201 |
| |
Middle 2,8 km NIGHT | | 22:11 | 10 / 107 |
| |
[OCAD] Voxna Middle | | 19:50 | 40 / 193 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp Väst | | 16:53 | 9 / 241 |
| |
[ROCAD] 3,1 km | | 25:18 | 27 / 135 |
| |
[Ocad]Balavil | | 16:23 | 44 / 215 |
| |
Middle 2,4 km NIGHT | | 21:13 | 19 / 86 |
| |
[OCAD] Voxna Short | | 13:32 | 32 / 207 |
| |
Middle 1,5 km NIGHT | | 11:27 | 6 / 118 |
| |
Middle 2,6 km NIGHT | | 20:26 | 14 / 91 |
| |
[ocad]Longer middle | | 31:39 | 9 / 114 |
| |
[OCAD]MIddle Ulfsta | | 24:14 | 48 / 160 |
| |
[OCAD]Sprint Ulvsta | | 12:56 | 6 / 195 |
| |
[O-Ringen 2009] Branteberg | | 30:07 | 22 / 200 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 REAL [N] | | 16:07 | 5 / 144 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 Night | | 16:30 | 33 / 158 |
| |
| 2 | 15:46 | 27 / 186 |
| |
| 3 | 14:14 | 1 / 186 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 | | 22:36 | 11 / 211 |
| |
Hökensås Semesterbyn 8 | | 23:30 | 17 / 119 |
| |
[OCAD] Mödänge 2008 | | 21:37 | 70 / 228 |
| |
| 2 | 13:00 | 9 / 311 |
| |
Hökensås Semesterbyn 7 | | 27:25 | 9 / 133 |
| |
Hökensås Semesterbyn 6 | | 28:47 | 8 / 157 |
| |
Hökensås Semesterbyn 5 | | 24:51 | 4 / 164 |
| |
[OCAD] Crni graben night | | 14:22 | 13 / 189 |
| |
Hökensås Semesterbyn 4 | | 33:44 | 12 / 162 |
| |
Whos the fastest runner? | | 6:23 | 36 / 198 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 5 | | 16:44 | 6 / 204 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 4 | | 17:21 | 51 / 207 |
| |
| 2 | 15:55 | 32 / 254 |
| |
[O-Ringen 2009] Contour-O | | dnf | | | |
[OCAD] Skenshyttan stage 3 | | 15:32 | 8 / 214 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 2 | | 13:22 | 18 / 246 |
| |
Hökensås Semesterbyn 3 | | dnf | | | |
Nisunperä | | 18:04 | 10 / 257 |
| |
Hökensås Semesterbyn 2 | | 27:01 | 15 / 167 |
| |
Hökensås Semesterbyn 1 | | 18:39 | 11 / 197 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 1 | | 12:17 | 13 / 304 |
| |
OCAD Siitama SW 2 | | 19:06 | 28 / 124 |
| |
[Ocad] Mutala West Middle | | dnf | | | |
OCAD Siitama SW | | 16:15 | 7 / 191 |
| |
[Ocad] Mutala Normal middle | | 36:54 | 11 / 172 |
| |
OCAD Hills somewhere | | 12:55 | 4 / 178 |
| |
[OCAD] Mutala Corridor-O | | 33:52 | 7 / 150 |
| |
super easy | | 5:53 | 25 / 160 |
| |
[untitled] | | 8:42 | 11 / 178 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 19:31 | 37 / 209 |
| |
Long Legs | | 52:08 | 6 / 74 |
| |
Mega Race | | 17:37 | 10 / 129 |
| |
Chateau de Montlosier | | 33:20 | 6 / 85 |
| |
Sekotsuji | | 28:43 | 12 / 98 |
| |
[O-Ringen Stage5] Ludvika | | 30:10 | 36 / 221 |
| |
Middle | | 34:04 | 17 / 96 |
| |
Forest sprint | | 13:50 | 12 / 216 |
| |
JV map Sinte-Mette | | 19:39 | 24 / 105 |
| |
[OCAD]Small sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Super Bernardia | | dnf | | | |
[O-Ringen Stage4] Tervavaara | | 29:02 | 13 / 195 |
| |
[O-Ringen Stage3] Gyllbergen | | 35:52 | 18 / 201 |
| |
(OCAD)Pessebuske 2 | | 21:26 | 6 / 116 |
| |
(OCAD)Pessebuske 1 | | 27:34 | 30 / 129 |
| |
[O-Ringen Stage2] Sandbakken | | 59:53 | 4 / 145 |
| |
[ocd] Ventspils_day-3 | | dnf | | | |
[ocd] Ventspils_day-2 | | dnf | | | |
[ocd] Ventspils_day-1 | | 25:23 | 7 / 180 |
| |
[O-Ringen Stage1] Skräddarbacken | | 38:06 | 4 / 210 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-2 | | 21:06 | 14 / 139 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-1 | | 17:29 | 14 / 195 |
| |
[ocad] Borgberget | | 29:15 | 21 / 150 |
| |
(OCAD) The Toffee Mould Extended | | 20:21 | 19 / 112 |
| |
[O-Games 2008] - Koisjärvi | | 36:14 | 22 / 203 |
| |
S.t Anna Cup 3 | | 17:11 | 4 / 81 |
| |
S:t Anna Cup 2 | | 22:18 | 4 / 100 |
| |
S:t Anna Cup 1 | | 14:35 | 3 / 171 |
| |
The Toffee Mould 2 | | 22:26 | 27 / 104 |
| |
The Toffee Mould 1 | | 20:18 | 8 / 135 |
| |
[OCAD]sankt anna | | 23:33 | 6 / 158 |
| |
HC I | | 30:13 | 18 / 143 |
| |
| 2 | 24:47 | 4 / 191 |
| |
HC model event | | 6:30 | 15 / 168 |
| |
| 2 | 6:04 | 23 / 243 |
| |
Safari Race | | dnf | | | |
L@uri's Velkeris Cup stage 3 | | 29:56 | 9 / 132 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 2 | | 31:38 | 18 / 141 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 1 | | 30:56 | 42 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 32 | | 42:23 | 9 / 95 |
| |
test: low-density | | 9:39 | 9 / 139 |
| |
arhdman.... | | 46:22 | 16 / 98 |
| |
[OCAD]Björke Stage 31 | | 32:03 | 12 / 149 |
| |
Lakken | | 13:49 | 1 / 94 |
| |
Hummelfoten | | 14:14 | 8 / 124 |
| |
[OCAD]Björke Stage 30 | | 26:29 | 8 / 159 |
| |
Arhimandritskoe | | 11:16 | 27 / 96 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 4 new | | 15:34 | 18 / 105 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 3 | | 16:47 | 6 / 127 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 2 | | 10:26 | 2 / 173 |
| |
[OCAD] Mini Sprint 2 | | 10:49 | 5 / 95 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 1 | | 10:01 | 38 / 201 |
| |
[OCAD]Björke Stage 29 | | 23:03 | 7 / 176 |
| |
[OCAD]Björke Stage 28 | | 27:50 | 20 / 156 |
| |
Rehobothham 1 | | 7:00 | 27 / 150 |
| |
[OCAD]Björke Stage 27 | | 25:04 | 6 / 151 |
| |
[OCAD]Björke Stage 26 | | 23:56 | 8 / 167 |
| |
[OCAD]Björke Stage 25 | | 22:03 | 17 / 175 |
| |
Hartola III night | | 25:12 | 4 / 86 |
| |
Hartola II | | 19:00 | 12 / 137 |
| |
Hartola I | | 17:42 | 10 / 192 |
| |
Night Cup, 4. and last stage | | 16:24 | 10 / 58 |
| |
Night Cup, stage 3 | | 16:56 | 10 / 62 |
| |
Night Cup, stage 2 | | 26:47 | 3 / 58 |
| |
Night Cup, stage 1 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 24 | | 27:44 | 14 / 128 |
| |
[OCAD]Björke Stage 23 | | 28:58 | 8 / 129 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 2 Ultrasprint | | 9:50 | 13 / 132 |
| |
[OCAD]Björke Stage 22 | | 21:51 | 14 / 131 |
| |
Pyölinmäki by night | | 18:38 | 2 / 82 |
| |
Super Sprint Tour 9 | | 16:22 | 32 / 121 |
| |
Super Sprint Tour 8 | | 14:48 | 32 / 118 |
| |
Super Sprint Tour 7 | | 13:43 | 11 / 137 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 1 Middle | | 24:48 | 7 / 114 |
| |
Pyölinmäki | | 22:31 | 21 / 127 |
| |
Super Sprint Tour 6 | | 23:30 | 10 / 97 |
| |
Super Sprint Tour 5 | | 25:20 | 35 / 139 |
| |
[OCAD] Super Lago Santo | | 22:44 | 4 / 141 |
| |
Super Sprint Tour 4 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 21 | | 27:43 | 20 / 135 |
| |
Aussie Middle | | 28:35 | 11 / 120 |
| |
Super Sprint Tour 3 | | 15:30 | 2 / 170 |
| |
Super Sprint Tour 2 | | 8:42 | 1 / 189 |
| |
[fantasy] Forest sprint | | 19:26 | 17 / 120 |
| |
| 2 | 18:42 | 10 / 146 |
| |
| 3 | 17:51 | 1 / 146 |
| |
[OCAD] Downhill Run 2 | | 24:36 | 16 / 105 |
| |
Super Sprint Tour 1 | | 22:59 | 3 / 170 |
| |
[OCAD] Ulvsta Prolog | | 7:41 | 3 / 171 |
| |
[OCAD]Björke Stage 20 | | 21:01 | 5 / 147 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 20:31 | 5 / 175 |
| |
[OCAD]Björke Stage 19 | | 18:17 | 18 / 171 |
| |
| 2 | 16:38 | 2 / 201 |
| |
[OCAD] Downhill run 1 | | 25:30 | 16 / 135 |
| |
[OCAD]Björke Stage 18 | | 43:42 | 12 / 120 |
| |
Random Short Middle | | 21:22 | 25 / 90 |
| |
[OCAD]Björke Stage 17 | | 27:40 | 11 / 146 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[random] middle | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 16 | | 25:47 | 9 / 123 |
| |
[OCAD]Björke Stage 15 | | 34:46 | 3 / 113 |
| |
[OCAD] Fjelles SuperSprint | | 5:06 | 3 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 14 | | 38:10 | 10 / 115 |
| |
[OCAD]Björke Stage 13 | | 27:48 | 17 / 131 |
| |
[OCAD] Ils Aults Night Sprint | | 12:15 | 16 / 147 |
| |
| 2 | 11:13 | 4 / 173 |
| |
[OCAD]Björke Stage 12 | | 31:02 | 22 / 125 |
| |
[OCAD] Ils Aults Middle | | 32:11 | 15 / 148 |
| |
[OCAD]WOC 2009 Training | | 23:04 | 12 / 199 |
| |
[OCAD]Björke Stage 11 | | 26:37 | 22 / 145 |
| |
Random Short | | 21:34 | 23 / 137 |
| |
[OCAD]Björke Stage 10 | | 18:45 | 13 / 163 |
| |
[OCAD]Björke Stage 9 | | 18:51 | 5 / 161 |
| |
| 2 | 18:16 | 3 / 200 |
| |
| 3 | 20:00 | 34 / 200 |
| |
(OCAD) Wintervalley Stage 2 | | 34:22 | 13 / 105 |
| |
Beauchamp Sprint | | 16:48 | 7 / 187 |
| |
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] | | 19:36 | 27 / 171 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 3 | | 26:45 | 19 / 116 |
| |
Ofenpass Sprint | | 21:52 | 37 / 205 |
| |
[OCAD]Björke Stage 8 | | 19:21 | 5 / 151 |
| |
[OCAD]Björke Stage 7 | | 24:34 | 8 / 156 |
| |
Skärmfrossan 4-days Stage 1 | | 20:34 | 125 / 204 |
| |
[OCAD]Björke Stage 6 | | 34:29 | 10 / 145 |
| |
Open land Random | | 25:05 | 32 / 150 |
| |
[OCAD]Björke Stage 5 | | 35:51 | 9 / 159 |
| |
[OCAD]Björke Stage 4 | | 34:00 | 8 / 160 |
| |
Pchelka Steep | | 32:47 | 43 / 156 |
| |
[random] Sprint | | 18:07 | 6 / 149 |
| |
[OCAD]Björke Stage 3 | | 40:03 | 25 / 168 |
| |
Tynne steep 3days stage 2 | | 28:13 | 37 / 138 |
| |
Fantasy sprint | | 11:05 | 6 / 204 |
| |
[OCAD]Portugal 2.3 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 2 | | 20:44 | 2 / 224 |
| |
[OCAD]Björke Stage 1 | | 39:25 | 46 / 205 |
| |
Tynne steep 3day stage 1 | | 44:13 | 6 / 124 |
| |
[OCAD]Le Lac | | 26:24 | 12 / 208 |
| |
Maajaa - Middle | | 35:16 | 9 / 208 |
| |
Pahkionvuori - Middle | | 30:58 | 3 / 188 |
| |
l-100 sprint 4 | | dnf | | | |
l-100 sprint2 | | 9:11 | 18 / 135 |
| |
l-100 sprint 1 | | 12:26 | 20 / 146 |
| |
[OCAD]Strangleburg 2.5 km | | 19:25 | 11 / 178 |
| |
6 Aveyron Days Training | | 29:21 | 7 / 181 |
| |
Rájec | | 25:33 | 1 / 139 |
| |
[OCAD]Björke Prolog | | 12:28 | 5 / 255 |
| |
| 2 | 11:45 | 3 / 328 |
| |
Vester Thorup | | 28:40 | 35 / 229 |
| |
Knifetown | | 13:23 | 12 / 163 |
| |
Chateau de Montlosier | | 24:54 | 9 / 96 |
| |
[ROCAD] Solmukorpi | | 31:44 | 12 / 138 |
| |
Kancák | | 28:18 | 17 / 149 |
| |
The CF Intro Map | | 21:04 | 4 / 221 |
| |
[Ocad] Ofenpass New part | | 19:05 | 49 / 217 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ocd]_Ventspils_Middle | | 25:28 | 14 / 198 |
| |
[ocd]_Nice middle. | | 33:37 | 13 / 155 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-3 | | 31:41 | 16 / 115 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-2 | | 32:48 | 18 / 131 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-1 | | 27:45 | 5 / 200 |
| |
[ROCAD] middle | | 24:48 | 10 / 201 |
| |
Rocad Sprint | | 29:35 | 36 / 192 |
| |
[OCAD]-city middle | 2 | dnf | | | |
[OCAD]Stonah sprint | | 17:53 | 25 / 280 |
| |
[OCAD]Stonah middle 2 | | 28:17 | 4 / 183 |
| |
[OCAD]Stonah Middle | | 33:48 | 17 / 194 |
| |
[OCAD]Stonah Night sprint 2 | | 19:13 | 18 / 148 |
| |
[OCAD]Stonah Night sprint | | 20:08 | 27 / 204 |
| |
[OCAD]Fontainebleau III | 2 | dnf | | | |
[OCAD]Fontainebleau II | 2 | 16:21 | 23 / 302 |
| |
[OCAD]Fontainebleau I | 2 | 23:11 | 19 / 368 |
| |
[OCAD]Sat'AMbrogio | 2 | 32:51 | 18 / 289 |
| |
[OCAD] Kaasen 2.2k | 2 | 15:16 | 16 / 366 |
| |
[ocad]Cavedine N | | 27:07 | 12 / 293 |
| |
Fantasy | | 21:47 | 9 / 193 |
| |
Bernadia Middle | | dnf | | | |
Bernadia Sprint | | 23:02 | 7 / 192 |
| |
Ompa Bompa Scheiss | | 28:19 | 30 / 183 |
| |
Fusine Sprint Cup Final | | 32:30 | 6 / 114 |
| |
Fusine Sprint Cup 7 | | 16:15 | 7 / 138 |
| |
Fusine Sprint Cup 6 | | 15:03 | 1 / 153 |
| |
Fusine Sprint Cup 5 | | 13:03 | 41 / 187 |
| |
Fusine Sprint Cup 4 | | 24:04 | 20 / 139 |
| |
Fusine Sprint Cup 3 | | 15:50 | 10 / 182 |
| |
Fusine Sprint Cup 2 | | 17:12 | 14 / 195 |
| |
Fusine Sprint Cup 1 | | 17:20 | 3 / 260 |
| |
[OCAD]Ultra-Long SM 2oo8 | | 25:30 | 44 / 206 |
| |
JUKOLA-training | | 43:08 | 8 / 155 |
| |
Natt Trening | | 28:25 | 4 / 139 |
| |
Chateau de Montlosier Sprint | | dnf | | | |
Only contours | | dnf | | | |
Vester Thorup | | 19:14 | 9 / 295 |
| |
Random Middle 4K | | dnf | | | |
rOCAD 20min | | 20:35 | 8 / 217 |
| |
Kaakkurilammi Night Sprint | | 18:56 | 22 / 160 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 22:19 | 24 / 220 |
| |
| 2 | 21:17 | 11 / 307 |
| |
Jukola Training - T2 | | 27:25 | 77 / 272 |
| |
| 2 | 21:30 | 6 / 375 |
| |
Jukola Training - T1 | | 39:07 | 8 / 241 |
| |
[OCAD] Zelený mocál /Green Plesh | | 40:19 | 60 / 221 |
| |
Col du Marchairuz - middle | | 37:18 | 15 / 132 |
| |
[OCAD] Usovo 2 | | 28:43 | 25 / 206 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-3 | | 28:30 | 35 / 187 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-2 | | 33:18 | 22 / 199 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-1 | | 25:33 | 17 / 208 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-3 | | 17:14 | 20 / 238 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-2 | | 21:41 | 13 / 194 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-1 | | 19:27 | 116 / 280 |
| |
[OCAD] Forest 17 min | | 18:20 | 23 / 256 |
| |
O-festivalen | | 22:56 | 10 / 200 |
| |
[Ocad Cavedine S] | | 28:58 | 118 / 257 |
| |
Slovenian cup | | 24:38 | 7 / 186 |
| |
skraastad | | 28:20 | 29 / 139 |
| |
Middle dist | | 35:35 | 7 / 142 |
| |
[Word-O] WOC Final 2007 | | dnf | | | |
Horna Fure Vestra | | 20:34 | 26 / 219 |
| |
7 Days of Southtyrol Final | | 51:54 | 28 / 148 |
| |
[OCAD] Gamlegrendasen | | 24:02 | 11 / 233 |
| |
Shawmut Forest 3.4k | | 35:41 | 24 / 133 |
| |
[OCAD] Aamot | | 12:00 | 15 / 279 |
| |
[OCAD] Overnmarka long distance | | 60:37 | 19 / 194 |
| |
[OCAD] Melumbakken | | 27:21 | 15 / 248 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 13:25 | 12 / 253 |
| |
smstafet | | 14:37 | 3 / 210 |
| |
Tvisten Short | | dnf | | | |
[OCAD] Predgrize Night | | 15:01 | 2 / 164 |
| |
[OCAD] Forest 27 min | | 27:28 | 15 / 181 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 4b | | 23:19 | 16 / 131 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 4a | | 17:19 | 7 / 197 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 2 | | 43:54 | 23 / 131 |
| |
7 Days of Southyrol Model Event | | 9:42 | 37 / 217 |
| |
HC2008-Intro | | 13:38 | 26 / 208 |
| |
[ROCAD] Highlands Middle 2 | | 37:57 | 15 / 153 |
| |
San Giovanni Final | | 50:58 | 10 / 164 |
| |
[OCAD] Skraastad/Havsåsen | | 30:44 | 4 / 161 |
| |
[ocad]middle | | 19:53 | 9 / 176 |
| |
OCAS Havsåsen | | 25:31 | 12 / 210 |
| |
middle Tobi | | 36:37 | 9 / 163 |
| |
S.Tyrol Champs M16 | | 13:21 | 32 / 195 |
| |
San Giovanni Middle | | 39:46 | 5 / 130 |
| |
Night cup III | | 40:08 | 5 / 84 |
| |
san Giovanni short | | 27:34 | 4 / 166 |
| |
Night cup II | | 28:39 | 22 / 112 |
| |
Night cup I | | 24:24 | 4 / 166 |
| |
San Giovanni Long | | 62:48 | 14 / 89 |
| |
san Giovanni Sprint | | 17:06 | 10 / 246 |
| |
Ocad San Giovanni | | 40:22 | 2 / 176 |
| |
Fantasy middle | | 34:04 | 27 / 225 |
| |
(ocad) Lizogubovka | | 33:58 | 5 / 149 |
| |
[OCAD] Retro Map | | 33:02 | 18 / 240 |
| |
Fanoe: Long distance. | | dnf | | | |
[OCAD] Middle | | 24:40 | 27 / 191 |
| |
fanoe NV | | 18:53 | 5 / 172 |
| |
Omholt 2-dagers dag 1 | | 51:09 | 4 / 65 |
| |
Fanoe2 | | 24:16 | 7 / 143 |
| |
Fanoe2008 | | dnf | | | |
[OCAD] Brennåsen Long | | 50:26 | 9 / 155 |
| |
[ROCAD] Forest 27 | | 29:18 | 14 / 175 |
| |
(FOCAD)Sprint | | 15:41 | 13 / 232 |
| |
[ROCAD] Forest 22 min | | 22:48 | 7 / 235 |
| |
[OCAD] Mini-Tis Sprint | | 18:58 | 7 / 249 |
| |
Sprint Champ. semifinal! | | 16:51 | 83 / 183 |
| |
Monteloiser | | 36:09 | 7 / 101 |
| |
Col Du Maschairuz | | dnf | | | |
[OCAD] Mini-Tis Middle | | 35:44 | 6 / 205 |
| |
Parco s agata | | dnf | | | |
Ocad Sprint | | 18:06 | 7 / 186 |
| |
[OCAD] Velika Planina Night | | 20:37 | 17 / 149 |
| |
SC2008 | | 21:50 | 17 / 153 |
| |
[OCAD] Melulampi I | | 13:38 | 28 / 206 |
| |
[OCAD] Finspång | | 36:37 | 13 / 151 |
| |
Aalbäumle - 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Heikkilä | | 21:33 | 9 / 129 |
| |
[OCAD] Ängnesnäs | | 12:38 | 5 / 202 |
| |
[OCAD] Lelu | | 25:00 | 10 / 167 |
| |
[OCAD] Littoinen | | 21:55 | 5 / 157 |
| |
[OCAD] Brennåsen Middle | | 29:52 | 12 / 194 |
| |
Spring Cup 2008 | | 25:31 | 5 / 156 |
| |
[OCAD] Ponsa | 2 | dnf | | | |
MapMakerContest 06 Kaakkurilammi | | 30:55 | 5 / 59 |
| |
MapMakerComp. 06 Col du March. | | 38:05 | 4 / 74 |
| |
MapMakerComp. Chateau de Mont. | | 31:42 | 1 / 73 |
| |
MapMakerComp. 06 Omholt | | 33:56 | 4 / 58 |
| |
MapMakerComp. 06 Sekotsuji | | 30:28 | 7 / 72 |
| |
Bowman Twin- Day 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Dunserud Long Day-3 | | 45:54 | 12 / 131 |
| |
[OCAD] Dunserud Middle Day-2 | | 34:56 | 10 / 174 |
| |
Ocad Series [2] | | 7:51 | 23 / 139 |
| |
Ocad Series [1] | | 7:25 | 14 / 200 |
| |
[OCAD] Dunserud Sprint Day-1 | | 18:18 | 38 / 226 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! IV | | 13:41 | 6 / 119 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! III | | 8:30 | 32 / 121 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! II | | 13:00 | 18 / 160 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! | | dnf | | | |
Götzenbachtal Süd | | dnf | | | |
[ocd] Sennoi_1 Sprint-Night | | 18:26 | 15 / 182 |
| |
[ocd] Sennoi_3 middle | | 38:10 | 30 / 161 |
| |
[ocd] Sennoi_3 middle-night | | 27:14 | 22 / 145 |
| |
Völser Weiher 2 | | 25:07 | 9 / 147 |
| |
Gatineau(sprint) | | 16:38 | 69 / 216 |
| |
[OCAD] Finspång Middle 2 | | 24:25 | 32 / 216 |
| |
[OCAD] Usovo | | 20:27 | 76 / 244 |
| |
10-Mila 10 | | 27:28 | 42 / 247 |
| |
CFMC08 3rd: Windsor Castle | | 34:59 | 50 / 251 |
| |
10-Mila 9 | | 31:04 | 38 / 248 |
| |
omholt | | 40:26 | 3 / 96 |
| |
Small Real Ocad | | 17:19 | 52 / 223 |
| |
[OCAD]2.5 km Springsburg 2 | | 17:28 | 16 / 272 |
| |
[ROCAD] Butterfly test | | 23:30 | 13 / 175 |
| |
Who is the O expert | | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft13 | | 16:24 | 11 / 206 |
| |
[OCAD] Langelandsfjellet - Dag 1 | | 26:26 | 3 / 181 |
| |
10-Mila 8 | | 57:08 | 9 / 178 |
| |
[OCAD]Ulvsta utsnitt..3 km | | 25:08 | 15 / 261 |
| |
[OCAD]Idre | | 29:18 | 16 / 282 |
| |
| 2 | 28:24 | 8 / 339 |
| |
[OCAD] Fylleryd | | 10:20 | 5 / 302 |
| |
maroltingerschulmeisterschaft12 | | 24:13 | 54 / 193 |
| |
Sekotsuji course 3.4km | | 22:23 | 2 / 115 |
| |
[OCAD] Maajaa C2 | | 22:36 | 9 / 282 |
| |
| 2 | 22:43 | 17 / 335 |
| |
| 3 | 22:32 | 12 / 335 |
| |
| 4 | 21:58 | 3 / 335 |
| |
10-Mila 7 | | 40:49 | 16 / 170 |
| |
Fantasy 1 | | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft11 | | 20:46 | 8 / 123 |
| |
[OCAD] Maajaa C1 | | 31:56 | 13 / 252 |
| |
| 2 | 31:25 | 18 / 319 |
| |
Amsterdam Centre | | 5:50 | 14 / 230 |
| |
Very Nice Sekotusji Course :) | | 18:53 | 43 / 211 |
| |
10-Mila 6 | | 39:21 | 7 / 112 |
| |
[Rnd] Test | | 10:34 | 15 / 129 |
| |
[OCAD]Idre middle | | 35:24 | 19 / 231 |
| |
| 2 | dnf | | | |
10-Mila 5 | | 22:28 | 11 / 136 |
| |
10-Mila | | 79:56 | 15 / 99 |
| |
10-Mila 3 | | dnf | | | |
Blueberry forest | | 8:13 | 7 / 240 |
| |
10-Mila 2 | | 50:58 | 6 / 135 |
| |
[OCAD] Forest 25 min | | 27:19 | 15 / 205 |
| |
[Rocad] Fjäll-OL | | dnf | | | |
Greenham forest | | 27:30 | 4 / 115 |
| |
[RANDOM] Middle course 3 | | dnf | | | |
long sprint | | 19:17 | 8 / 184 |
| |
MG | | 31:32 | 9 / 105 |
| |
Middle 1,6 km | | 15:01 | 7 / 119 |
| |
| 2 | 13:43 | 3 / 145 |
| |
[ocad] Russia - Sosnovskoe | | dnf | | | |
[rocad] voimia long | | 52:18 | 6 / 97 |
| |
rocad rb | | 15:49 | 9 / 135 |
| |
Loch Vaa Sprint | | 16:14 | 1 / 179 |
| |
Haralanharju | | 20:26 | 10 / 200 |
| |
[OCAD] Herama 2 | | 28:37 | 3 / 203 |
| |
[OCAD] Sprint | | 15:18 | 9 / 186 |
| |
[OCAD]Sprint (controlpicking) | | 13:09 | 21 / 147 |
| |
| 2 | 13:04 | 21 / 162 |
| |
[OCAD] Forest 23 min | | 23:29 | 19 / 193 |
| |
Middle 1,9 km | | 15:16 | 7 / 157 |
| |
[OCAD] Herama, night | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | dnf | | | |
| 6 | dnf | | | |
[OCAD] Herama | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Bonn City Day 2 middle | | 24:56 | 54 / 133 |
| |
[ocad] Mäntlahti night | | 16:19 | 13 / 107 |
| |
[ocad] Mäntlahti middle | | 18:21 | 9 / 206 |
| |
[OCAD] Bonn City Sprint | | 22:07 | 59 / 190 |
| |
rocad, suppaterrain | | 23:16 | 6 / 143 |
| |
Middle 3,4 km | | 25:19 | 8 / 163 |
| |
[OCAD]Gant middle 2 | | 30:28 | 1 / 181 |
| |
| 2 | 32:35 | 16 / 216 |
| |
[RnD] Lechmeretown c2 | | 20:23 | 6 / 149 |
| |
routchoice (fixed) | | 6:09 | 23 / 118 |
| |
Club competition | | 14:10 | 10 / 214 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint 2 | | 11:01 | 6 / 188 |
| |
NIGHT CUP!!!!!!!!!!!! | | 21:21 | 11 / 98 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 3 | | 20:03 | 9 / 138 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 2 | | 19:57 | 30 / 164 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 1 | | 26:48 | 77 / 201 |
| |
| 2 | 21:47 | 20 / 227 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint!! | | 7:36 | 11 / 198 |
| |
[OCAD]Gant middle 1 | | 36:18 | 23 / 154 |
| |
[RnD] 'Lechmeretown Shortdist' | | 23:49 | 8 / 126 |
| |
NIGHT CUP!!!! | | 19:04 | 5 / 97 |
| |
NIGHT CUP!!! | | 25:36 | 4 / 74 |
| |
Sprint O | | 15:13 | 5 / 164 |
| |
[Ocad] Luch | | 25:45 | 17 / 193 |
| |
[ocad] Semenkino by Anton | | 18:42 | 8 / 177 |
| |
[OCAD] Savo III | | 19:10 | 12 / 219 |
| |
Lac Beauchamp Middle | | 26:11 | 9 / 109 |
| |
Kännönvuori | | 16:29 | 23 / 209 |
| |
Lac Beauchamp | | 12:45 | 7 / 166 |
| |
SPANISH TERRAIN | | 18:52 | 37 / 167 |
| |
Col du Marchairuz | | 38:36 | 11 / 152 |
| |
[Fin] Lauhtu | | 28:56 | 16 / 238 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | 22:13 | 6 / 197 |
| |
ROCAD Skandinavien middle | | 19:47 | 29 / 205 |
| |
[OCAD] Forest 20 min | | 20:12 | 6 / 209 |
| |
[OCAD]Städjan | | 20:55 | 6 / 250 |
| |
Wallflower forest sprint | | 14:36 | 2 / 184 |
| |
[OCAD] Savo II | | 19:41 | 34 / 215 |
| |
[ocad] Piter (small night) | | 18:14 | 6 / 117 |
| |
[ocad] 2,5 in Piter | | 21:15 | 9 / 183 |
| |
[ROCAD]difficult and fast sprint | | dnf | | | |
[ROCAD]Realistic and difficult | | dnf | | | |
col du marchairuz | | 19:18 | 6 / 127 |
| |
[OCAD] Savo | | 15:28 | 35 / 243 |
| |
Kaanaa | | 36:40 | 55 / 148 |
| |
Routechoice test! | | 12:32 | 18 / 185 |
| |
[ROCAD] Middle in Pensylvania 2 | | 13:27 | 3 / 123 |
| |
[ROCAD] Middle in Pensylvania | | 19:35 | 8 / 106 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-4 | | 22:18 | 8 / 146 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-3 | | 29:16 | 19 / 154 |
| |
| | 29:09 | 13 / 128 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-2 | | 26:57 | 7 / 162 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-1 | | 27:06 | 28 / 245 |
| |
[ocad] 2.0 in Piter | | 17:29 | 29 / 215 |
| |
[ocad] Forest midle | | dnf | | | |
Rocad/fantasy 2 | | 25:21 | 5 / 119 |
| |
| 2 | 25:02 | 3 / 134 |
| |
[ocad] Forest sprint | | 14:43 | 26 / 206 |
| |
[OCAD] Forest Sprint | | 21:25 | 16 / 103 |
| |
[OCAD] Gussjön 4 | | 16:51 | 56 / 208 |
| |
| 2 | 14:28 | 2 / 249 |
| |
Sakotsuji | | 31:59 | 18 / 73 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft5 | | 14:31 | 22 / 169 |
| |
[OCAD] Ponsa North 10 min | | 10:02 | 7 / 186 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 10:54 | 24 / 241 |
| |
| 4 | 8:59 | 1 / 241 |
| |
Pitkäjärvi 2-days [day2] | | 18:11 | 4 / 173 |
| |
Pitkäjärvi 2-days [day1] | | 27:21 | 6 / 158 |
| |
Rocad/fantasy | | 25:51 | 32 / 149 |
| |
Wallflower middle | | 27:13 | 7 / 145 |
| |
[OCAD] Crni Graben Night | | 14:44 | 19 / 141 |
| |
[OCAD] Gussjön 3 | | 18:17 | 4 / 177 |
| |
[OCAD] Sprint on Finland map 1 | | 21:36 | 79 / 178 |
| |
[OCAD] Sprint - Kiilopaa | | 20:05 | 23 / 113 |
| |
[OCAD] Middle in Finland map | | 18:17 | 1 / 178 |
| |
[OCAD] Gussjön 2 | | 24:27 | 18 / 173 |
| |
[OCAD] Gussjön 1 | | 14:38 | 6 / 210 |
| |
Random | | 16:31 | 6 / 88 |
| |
Pro Tour - Kivivaara | | 22:14 | 23 / 126 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 2 | | 18:27 | 29 / 146 |
| |
Pro Tour - Viikeri | | 18:13 | 2 / 158 |
| |
Pro Tour - Palojoki | | 27:34 | 67 / 169 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 1 | | 19:55 | 47 / 230 |
| |
middle dist. on cool map | | 36:30 | 15 / 75 |
| |
Nyrsery Cryme forest sprint | | 19:26 | 18 / 159 |
| |
Peton do Xalo | | 12:25 | 13 / 126 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Hohe Wand Wiese (Slalom) | | 2:57 | 2 / 168 |
| |
Beinlia-night | | 25:20 | 17 / 116 |
| |
LA MUELA | | 21:36 | 12 / 115 |
| |
Salom - Ski O Combi Sprint | | 21:03 | 20 / 134 |
| |
[OCAD] PH | | 20:06 | 5 / 136 |
| |
[OCAD] Runosmäki | | 14:59 | 6 / 213 |
| |
| 2 | 15:31 | 20 / 254 |
| |
[OCAD] Ponsa Middle | | 17:57 | 3 / 214 |
| |
| 2 | 17:57 | 3 / 249 |
| |
Granskauen-night | | dnf | | | |
| 2 | 19:22 | 5 / 138 |
| |
(OCAD) Adigeya Sprint 2 | | 31:19 | 15 / 149 |
| |
| 2 | 29:10 | 3 / 172 |
| |
old Fantasy map | | 23:47 | 11 / 126 |
| |
Barerock mountains | | dnf | | | |
[OCAD]Uaul Grond Trin Sprint | | 21:17 | 22 / 246 |
| |
[OCAD] Ponsa West Sprint | | 11:39 | 11 / 228 |
| |
| 2 | 12:39 | 47 / 277 |
| |
| 3 | 10:52 | 3 / 277 |
| |
[OCAD] Ponsa North | | 17:36 | 11 / 195 |
| |
| 2 | 17:10 | 9 / 231 |
| |
| 3 | 16:48 | 3 / 231 |
| |
[OCAD] Majaalahti2 | 2 | 31:40 | 4 / 200 |
| |
Giant Slalom | | 14:03 | 72 / 209 |
| |
Forest 15min-night | | 16:35 | 21 / 135 |
| |
[OCAD] Majaalahti | 2 | 28:08 | 2 / 264 |
| |
Nice Forest Sprint | | 13:52 | 4 / 157 |
| |
Midtskogen middle distance | | 22:49 | 11 / 196 |
| |
[RANDOM] 11 min | | 11:27 | 7 / 178 |
| |
Spikertjern Day1 | | 26:50 | 17 / 139 |
| |
nice middle distance ocad | | 18:37 | 22 / 198 |
| |
| 2 | 17:37 | 9 / 230 |
| |
[OCAD]Bortnichi South | | 47:00 | 29 / 117 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Adigeya Yogovostok Sprint | | 14:31 | 26 / 174 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Mountain-15min | | 17:12 | 19 / 233 |
| |
OCAD test sprint | | 7:35 | 11 / 183 |
| |
SPANISH TERRAIN_1 | | 29:08 | 19 / 138 |
| |
Forest 24 min night... | | 24:22 | 7 / 87 |
| |
Upper Selma National Preserve | | 16:53 | 12 / 140 |
| |
22 min forest night | | 24:24 | 10 / 88 |
| |
Foxtrot forest sprint | | 16:20 | 13 / 177 |
| |
Forest-15 min | | 19:31 | 14 / 175 |
| |
[OCAD] Lauhtu | | 17:59 | 22 / 245 |
| |
Trespass forest sprint | | 12:01 | 4 / 137 |
| |
ROCAD map | | 45:03 | 10 / 128 |
| |
[ocad] 30 cntrlp | | 28:56 | 4 / 80 |
| |
Very difficult and routechoices | | dnf | | | |
[ocad] Adigeya 2 | | dnf | | | |
| | 13:30 | 5 / 199 |
| |
Curve-OL | | 29:24 | 11 / 131 |
| |
Nowhere .a. middledistans . | | 20:22 | 8 / 116 |
| |
Langtvekkistan . middle | | 25:13 | 30 / 141 |
| |
Mt Richmond sprint | | 13:50 | 94 / 187 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Ski O 2007 | | 28:38 | 28 / 139 |
| |
(OCAD) Kauppi North Sprint 2 | | 25:03 | 38 / 164 |
| |
Omholt | | dnf | | | |
Ski-O testing | | dnf | | | |
[ROCAD] Ahinko short (night) | | 15:41 | 20 / 135 |
| |
[ocad] One Man Relay in Alol' | | 70:42 | 12 / 96 |
| |
open,fast and difficult course | | 15:40 | 12 / 130 |
| |
One long and difficult leg! | | 7:05 | 10 / 177 |
| |
rggljkgjsfr | | dnf | | | |
[rnd] Cambridgewick 2.5k | | 19:45 | 15 / 150 |
| |
[Rocad] Forest 17 min | | 20:30 | 70 / 192 |
| |
[focad] Micro-O 2 | | dnf | | | |
(OCAD) Dogtrack Sprint 3 | | 14:56 | 46 / 169 |
| |
(OCAD) Kauppi North Sprint | | 19:39 | 18 / 212 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 3 | | 22:28 | 19 / 175 |
| |
Ruuhikorpi D2 | | dnf | | | |
Ruuhikorpi D1 | | 12:34 | 21 / 238 |
| |
[ROCAD] Night middle | | 32:37 | 23 / 129 |
| |
[Rocad] Forest 15 min | | 19:38 | 90 / 283 |
| |
[Rocad] Forest 22 | | 25:28 | 40 / 232 |
| |
[rnd] Short Middle - 20min | | 25:23 | 22 / 235 |
| |
Rocad 3-days Long | | 52:08 | 14 / 79 |
| |
Rocad 3-days Night | | 28:58 | 20 / 75 |
| |
Rocad 3-days Middle | | 25:38 | 14 / 135 |
| |
Rocad 3-days Prolog | | 12:52 | 41 / 138 |
| |
| 2 | 11:22 | 4 / 163 |
| |
Rocad *Middle* | | 33:02 | 13 / 127 |
| |
Niihama Sprint 2 | | 17:02 | 7 / 208 |
| |
Karpalosuo | | 24:04 | 17 / 222 |
| |
[OCAD] Vinterrejset 2007 | | 13:09 | 99 / 235 |
| |
Fantacy Sprint | | 19:19 | 63 / 164 |
| |
Tammimäki | | 14:48 | 42 / 209 |
| |
[ROCAD] Forest 15 min | | 15:41 | 8 / 181 |
| |
ROCAD cup V | | 37:54 | 26 / 103 |
| |
ROCAD cup IV | | 20:14 | 13 / 157 |
| |
ROCAD cup III | | 33:53 | 12 / 136 |
| |
ROCAD cup II | | 49:40 | 17 / 153 |
| |
ROCAD cup I | | 34:51 | 25 / 170 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 22:49 | 19 / 176 |
| |
Heinälaakso C2 (Fixed) | | 16:32 | 7 / 168 |
| |
Heinälaakso C1 | | 15:31 | 11 / 186 |
| |
Myra | | 22:04 | 13 / 81 |
| |
Aleksin | | 33:16 | 19 / 148 |
| |
Rocad-cup prolog | | 21:59 | 28 / 159 |
| |
[OCAD] OO.Cup stage 5 fixed | | 25:35 | 24 / 153 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 2 fixed | | 34:06 | 6 / 148 |
| |
[OCAD] OO.Cup stage 1 fixed | | 23:03 | 53 / 240 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 4 | | 33:35 | 12 / 116 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 3 | | 28:30 | 8 / 139 |
| |
[OCAD] OO.Cup Training | | 21:56 | 18 / 164 |
| |
R-Cup Preview | | 20:58 | 60 / 206 |
| |
[ROCAD] Middle | | 26:22 | 17 / 136 |
| |
[ocd] Tula region_day-3 | | 45:16 | 19 / 128 |
| |
Night orienteering!!! | | 16:07 | 6 / 147 |
| |
The battle of Epping mountain | | 34:53 | 18 / 158 |
| |
(OCAD) Metsäkylä II Short | | 19:18 | 10 / 150 |
| |
(OCAD)Forest Sprint 2 | | 20:17 | 10 / 218 |
| |
(OCAD) New Metsäkylä Sprint | | 16:28 | 6 / 278 |
| |
Alans psychedelic breakfast | | 32:56 | 23 / 156 |
| |
The battle of epping forest | | 36:07 | 9 / 141 |
| |
[ROCAD] Forest 18 min | | 20:56 | 52 / 184 |
| |
Le Bouveret - middle | | 45:27 | 17 / 101 |
| |
Nice middle distance OCAD | | 20:51 | 21 / 154 |
| |
Kallebo 2007 Part #2 | | 16:00 | 6 / 177 |
| |
Fantasy map | | 24:28 | 56 / 182 |
| |
[ROCAD] 3,9 km | | 34:43 | 104 / 222 |
| |
[OCAD] Afterkarp sprint | | 15:07 | 11 / 255 |
| |
My region - Habarskoe | | 17:21 | 24 / 205 |
| |
Kallebo 2007 | | 13:40 | 12 / 196 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint | | 15:55 | 18 / 231 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 2 | | 20:09 | 4 / 222 |
| |
[ocd] Tula region_middle | | 39:44 | 9 / 191 |
| |
[ocd] Tula region_training | | 12:19 | 143 / 239 |
| |
Hirvikallio | | dnf | | | |
Col du Marhairuz | | 76:43 | 34 / 187 |
| |
[OCAD] Forest sprint | | 12:39 | 4 / 188 |
| |
La donna mobile forest sprint | | 13:23 | 3 / 193 |
| |
(OCAD) Julkujärvi New | | 26:02 | 43 / 205 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii_long | | 45:44 | 35 / 138 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii | | 26:46 | 19 / 181 |
| |
OCAD - Sprint in Piter | | 13:59 | 17 / 214 |
| |
[OCAD] Capriasca ovest | | dnf | | | |
Fantasy 5-days Preview | | 14:05 | 43 / 175 |
| |
Forest 18 min | | 21:25 | 25 / 188 |
| |
Forest 31 min | | 31:29 | 15 / 137 |
| |
(OCAD) New Watertower Sprint | | 21:53 | 34 / 193 |
| |
Kääpäkorpi - Middle | | 26:46 | 22 / 146 |
| |
Kääpäkorpi - Sprint | | 13:32 | 20 / 196 |
| |
Scrambled eggs night fixed | | 23:28 | 22 / 98 |
| |
Mix 17 min | | 17:09 | 10 / 187 |
| |
(OCAD) New Dogtrack Sprint | | 12:22 | 13 / 192 |
| |
Col du Marchairuz | | 48:51 | 15 / 157 |
| |
Scrambled eggs middle 4 | | 24:28 | 21 / 124 |
| |
Scrambled eggs middle 3 | | 21:47 | 22 / 151 |
| |
Scrambled eggs middle 2 | | 22:52 | 5 / 217 |
| |
Chaute de Montlosier | | 32:54 | 21 / 193 |
| |
[ROCAD] highland Middle | | 39:05 | 40 / 176 |
| |
Sekotsuji | | 34:07 | 12 / 153 |
| |
[ocd]_Anapa_2 (night) | | 25:11 | 6 / 123 |
| |
[ocd]_Anapa_1 | | 18:53 | 33 / 214 |
| |
OCAD Sprint 3 | | 20:47 | 18 / 205 |
| |
Test | | 9:57 | 6 / 144 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Lång | | 29:16 | 7 / 115 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Medel | | 18:41 | 17 / 167 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Sprint | | 14:29 | 44 / 191 |
| |
OCAD Forest Sprint | | 14:32 | 7 / 263 |
| |
OCAD Sprint 2 | | 20:39 | 12 / 154 |
| |
OCAD Sprint | | 9:03 | 6 / 249 |
| |
(OCAD) Manges Idre map Stage 2 | | dnf | | | |
(OCAD) Manges Idre map stage 1 | | 18:17 | 20 / 180 |
| |
Roggas bana | | 15:17 | 10 / 137 |
| |
Keihässalmi Sprint 2 | | 18:41 | 15 / 174 |
| |
Keihässalmi Sprint 1 | | 20:16 | 8 / 197 |
| |
(OCAD) Bergen NORWAY Stage2 | | 13:21 | 17 / 161 |
| |
[OCAD] Vågsbygd 2 | | 47:44 | 38 / 172 |
| |
Scrambled eggs middle 1 | | 36:59 | 12 / 105 |
| |
[OCAD] Kaarma | | 18:11 | 43 / 173 |
| |
Rold 3-days 3 | | 32:38 | 13 / 163 |
| |
Rold 3-days 2 | | 38:07 | 28 / 157 |
| |
Rold 3-days 1 | | 31:05 | 8 / 186 |
| |
[OCAD]Vågsbygd NIGHT | | 59:49 | 11 / 109 |
| |
[OCAD] SkatasTest | | 14:32 | 18 / 289 |
| |
Vehkakorpi Day | | 16:08 | 18 / 233 |
| |
Vehkakorpi night Sprint | | 20:45 | 23 / 156 |
| |
Mostly Downhill 2,2 km | | 19:54 | 22 / 180 |
| |
Volzhskie Prostori | | 20:42 | 42 / 190 |
| |
Middle 2,5 km | | 22:20 | 21 / 156 |
| |
Middle 1,8 km | | 15:40 | 8 / 175 |
| |
[OCAD] 3-day Sprint (3) FIXED | | dnf | | | |
[OCAD]_Malcantone | | 40:44 | 18 / 186 |
| |
[OCAD] 3-day Sprint (3) | | 31:07 | 12 / 102 |
| |
[OCAD] 3-day Night (2) | | 33:54 | 18 / 96 |
| |
[OCAD] 3-day Middle (1) | | 26:19 | 19 / 179 |
| |
[OCAD] Finneveien 2 | | 36:03 | 15 / 203 |
| |
[OCAD] Garganico | | 12:16 | 25 / 279 |
| |
[OCAD] WOC 05 trainingmap | | 37:05 | 44 / 200 |
| |
[NM-trening] Sagen | | 22:01 | 40 / 171 |
| |
[OCAD] Ekskogen Löt | | 13:21 | 11 / 172 |
| |
Ravinen.. | | 20:17 | 30 / 162 |
| |
[OCAD] Kalvoya Island 2 | | 23:35 | 77 / 197 |
| |
[OCAD]Night epilog | | 39:12 | 9 / 137 |
| |
[Ocad] Fontainbleu Night | | 21:31 | 42 / 157 |
| |
| 2 | 18:12 | 11 / 185 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Kollen 2 | | 12:44 | 8 / 186 |
| |
[OCAD] Kalvoya Island | | 14:05 | 21 / 247 |
| |
| 2 | 12:51 | 6 / 303 |
| |
[OCAD] Fantasy map 2 | | 21:41 | 13 / 136 |
| |
[OCAD] Lakaliininvuori II | | 22:39 | 21 / 188 |
| |
| 2 | 21:16 | 10 / 233 |
| |
[OCAD] Lakaliininvuori I | | 12:35 | 8 / 242 |
| |
[OCAD] Fantasy map | | 12:48 | 11 / 173 |
| |
[OCAD]Stage 7 | | 75:03 | 56 / 167 |
| |
[OCAD]Stage 6 | | 52:30 | 29 / 162 |
| |
[OCAD]Stage 5 | | 38:53 | 10 / 146 |
| |
[OCAD]Stage 4 | | 27:06 | 9 / 172 |
| |
[OCAD]Stage 3 | | 31:01 | 8 / 183 |
| |
Skidstugeområdet07 | | 9:33 | 26 / 191 |
| |
[OCAD]Stage 2 | | 35:19 | 14 / 179 |
| |
[OCAD]Stage 1 | | 33:41 | 15 / 236 |
| |
[ROCAD] middle 3.4 km | | 24:18 | 26 / 160 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 23:16 | 19 / 186 |
| |
veivalg | | 4:23 | 21 / 115 |
| |
[ocad]Solsta Orienteringen | | 25:26 | 5 / 115 |
| |
Friggans tävling #3 (SM 2003) | | 10:41 | 9 / 177 |
| |
Ravinen | | 12:48 | 7 / 165 |
| |
[ocad]skönvik 2.2 km | | 13:51 | 3 / 238 |
| |
siedney sprint | | 12:22 | 3 / 84 |
| |
[OCAD] Semenkino | | 46:09 | 33 / 196 |
| |
Sprint_day-3 | | 14:00 | 16 / 126 |
| |
Sprint_day-2 | | 14:48 | 2 / 164 |
| |
Sprint_day-1 | | 15:04 | 8 / 152 |
| |
Black Horse ..... down | | 14:59 | 15 / 99 |
| |
[OCAD] Black Horse ..... down | | dnf | | | |
[OCAD] Pereslavskoe 2.2 km | | 19:09 | 13 / 198 |
| |
Middle 1,5 km ***NIGHT*** | | dnf | | | |
Alol. Lake "Beloe" Day 2 | | 19:24 | 5 / 132 |
| |
[OCAD] Alol. Lake "Beloe" | | 17:54 | 43 / 150 |
| |
[OCAD] "Tarakanovi" hills | | 17:45 | 7 / 160 |
| |
Fantasy sprint | | 20:34 | 33 / 142 |
| |
[ROCAD] Middle 3.6k | | dnf | | | |
| 2 | 31:02 | 8 / 176 |
| |
[ocad]skönvik 1.9 | | 14:51 | 7 / 220 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Middle 2,1 km | | 20:38 | 32 / 181 |
| |
| 2 | 15:31 | 1 / 227 |
| |
City-O 2,9 km | | 24:24 | 23 / 158 |
| |
[ocad]fantasy test 1.0 km | | 11:16 | 33 / 154 |
| |
Tyras träning 1 | | 4:05 | 42 / 151 |
| |
[OCAD] JWOC 07 trainingmap | | 26:39 | 8 / 172 |
| |
Orienteerings map | | 10:26 | 24 / 161 |
| |
smolfejden | | 27:47 | 25 / 98 |
| |
[OCAD] JWOC 07 trainingmap | | 30:20 | 20 / 190 |
| |
[OCAD] WOC 05 trainingmap | | 30:51 | 14 / 148 |
| |
| | 28:14 | 15 / 144 |
| |
[OCAD] WOC06 training1 | | 25:33 | 14 / 194 |
| |
[OCAD] Spring Lake | | 13:44 | 5 / 243 |
| |
Aberystwyth, 4.8km 8c | | 46:19 | 8 / 93 |
| |
[ocad]chalterburg 2 2.6 | | 27:02 | 10 / 132 |
| |
[ROCAD] Short c2 2,7k | | 24:58 | 43 / 139 |
| |
[ROCAD] Short 2,5k | | 20:08 | 2 / 174 |
| |
[ocad]2.2 km Chalterburg | | 22:52 | 16 / 169 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 03 RACE 2 | | 16:48 | 8 / 180 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 03 | | 22:07 | 59 / 196 |
| |
Teaser | | 10:31 | 9 / 136 |
| |
[OCAD] Monte Pichetto | | 31:53 | 9 / 122 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 02 | | 17:05 | 2 / 177 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 01 RACE 2 | | 14:56 | 6 / 230 |
| |
Middle 1,3 km | | 18:18 | 17 / 129 |
| |
Fantasi kartan!! :P | | 29:35 | 5 / 103 |
| |
Middle 2,9 km | | 26:08 | 8 / 106 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Ocad fantasy 2 | | 24:31 | 5 / 107 |
| |
[OCAD] Simpsio - Jukola 07 | | 14:07 | 5 / 261 |
| |
{ROCAD] Forest 11 min | | 9:29 | 4 / 164 |
| |
[ROCAD] Forest 23 min | | 23:48 | 31 / 137 |
| |
3,5 km middle ***NIGHT*** | | 28:30 | 2 / 89 |
| |
[OCAD] Sekotsuji NEW | | 13:17 | 7 / 192 |
| |
| 2 | 12:36 | 1 / 229 |
| |
[OCAD] Sant'Agata sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Gallipoli sprint | | dnf | | | |
Short middle distance. glhf | | 29:39 | 12 / 156 |
| |
Orienterik Cup - Long | | 39:15 | 33 / 106 |
| |
Orienterik Cup - Sprint | | 12:03 | 16 / 189 |
| |
Orienterik Cup - Medel | | 20:51 | 5 / 168 |
| |
Middle 2,7 km NIGHT | | 23:44 | 3 / 66 |
| |
Middle 2,7 km | | 21:18 | 1 / 118 |
| |
Ocad fantasy | | 31:36 | 7 / 127 |
| |
[ocad]Åland 2.3 km real one | | 22:04 | 12 / 181 |
| |
[ocad]Åland 2.3 km | | 22:48 | 11 / 133 |
| |
Middle 2,4 km | | 22:45 | 10 / 141 |
| |
Middle 1,8 km | | dnf | | | |
| 2 | 14:57 | 2 / 171 |
| |
Middle 4,4 km | | dnf | | | |
| 2 | 45:10 | 22 / 159 |
| |
5-days stage 5 | | 16:47 | 1 / 98 |
| |
5-days stage 4 | | 23:20 | 4 / 105 |
| |
5-days stage 3 | | 14:48 | 1 / 124 |
| |
| 2 | 16:55 | 16 / 135 |
| |
[OCAD] Hargla | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
My region - VolzhskieProstori | | 20:07 | 12 / 140 |
| |
My region - VP2007 | | 16:32 | 9 / 207 |
| |
5-days Stage 2 | | 18:46 | 3 / 119 |
| |
[OCAD] Vilhosc | | 21:15 | 22 / 217 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Ribeira de Pena.COM - Day2 | | 15:01 | 5 / 122 |
| |
Ribeira de Pena.COM | | 13:20 | 2 / 130 |
| |
[Ocad] Predgrize | | 28:39 | 23 / 209 |
| |
5-days Stage 1, 1,4 km NIGHT | | 13:28 | 17 / 140 |
| |
5-days Prolog | | 11:24 | 4 / 181 |
| |
Schönhardt | | 19:36 | 10 / 145 |
| |
| 2 | 18:16 | 1 / 182 |
| |
Open Vieira Minho - Presentation | | 20:26 | 7 / 94 |
| |
Thomas' 5days [Day3] | | 21:20 | 2 / 115 |
| |
Highland Long | | dnf | | | |
[ROCAD] One-Leg-Race | | 8:16 | 8 / 164 |
| |
Middle | | 31:44 | 5 / 65 |
| |
Czech selections 2007 | | 13:21 | 8 / 150 |
| |
[ROCAD] Highland sprint | | 22:30 | 37 / 169 |
| |
[OCAD] Sirince SW - 1 | | 19:58 | 7 / 149 |
| |
[ROCAD] Sprint III | | 16:07 | 7 / 146 |
| |
[OCAD] Vallon St Antoine(France) | | 23:34 | 16 / 135 |
| |
rOcad ~ c2 | | 21:56 | 13 / 95 |
| |
rOcad ~ c1 | | 18:40 | 7 / 109 |
| |
[OCAD]the devils march!! | | 27:48 | 16 / 107 |
| |
Vacha (Day Sprint) | | 16:59 | 37 / 130 |
| |
Vacha (My region) | | dnf | | | |
Middle 2,3 km | | 25:00 | 13 / 118 |
| |
Fantasy 10 min | | 10:31 | 5 / 136 |
| |
Fantasy 15 min | | 15:35 | 2 / 160 |
| |
Fantasy 19 min | | 20:27 | 10 / 129 |
| |
Short 1,7 km | | 15:41 | 4 / 120 |
| |
Roger Nilsson | | 21:22 | 11 / 114 |
| |
Voronezh nice convert | | 26:53 | 6 / 100 |
| |
[OCAD] Komsomolsky | | 21:21 | 3 / 157 |
| |
[ocad] Voronezh 3(night) | | dnf | | | |
[ocad]Voronezh 2 | | 24:46 | 2 / 117 |
| |
[ocad]Voronezh - 1 | | 24:00 | 10 / 145 |
| |
[ROCAD] middle I | | 34:21 | 10 / 83 |
| |
[ROCAD] Sprint II | | 16:30 | 15 / 149 |
| |
1,3 km Sprint | | 16:29 | 7 / 95 |
| |
[ROCAD] Sprint "Look at the map" | | 20:35 | 25 / 124 |
| |
ROCAD Middle - OK | | 29:35 | 3 / 126 |
| |
Rocad 3-days 3 (long) | | 27:20 | 3 / 88 |
| |
Rocad 3-days 2 (sprint) | | 11:13 | 72 / 139 |
| |
Rocad 3-days 1 (medel) | | 15:39 | 7 / 133 |
| |
[OCAD] Velika Planina Night-O | | 22:30 | 8 / 91 |
| |
Middle 3,1 km | | 24:50 | 10 / 100 |
| |
Middle 2,8 km | | 22:07 | 2 / 138 |
| |
[OCAD] Halmaurdy night | | 15:50 | 23 / 104 |
| |
[OCAD] Halmaurdy 2 | | 33:35 | 1 / 146 |
| |
[OCAD] Gruitrode JWOC 97 2 | | 17:35 | 9 / 191 |
| |
[OCAD] Gruitrode JWOC 97 | | dnf | | | |
[OCAD] Halmaurdy | | 39:09 | 11 / 136 |
| |
[OCAD] Velika Planina 2.3km | | 21:21 | 21 / 163 |
| |
[OCAD] Velika Planina 2.8km | | 24:55 | 4 / 140 |
| |
Test map | | 3:28 | 9 / 134 |
| |
[ocad] ~ SnowSprint | | 14:39 | 1 / 124 |
| |
[OCAD] El Pinet Night | | 17:47 | 13 / 102 |
| |
Florsjön camping | | 13:35 | 4 / 124 |
| |
[OCAD] Komsomolsky | | 22:12 | 19 / 157 |
| |
WOC2007 | | 28:42 | 9 / 183 |
| |
Vattlosa Final | | 29:30 | 12 / 135 |
| |
Hasas Tappa | | dnf | | | |
Vattlosa Short | | 27:53 | 48 / 136 |
| |
[OCAD] Russia, Alol-Sprint(new) | | 16:02 | 8 / 183 |
| |
[Ocad] buildings | | 27:03 | 22 / 128 |
| |
[OCAD] ~ Fantasy 2 | | 10:44 | 3 / 174 |
| |
[Ocad] Fürsti | | 24:29 | 22 / 140 |
| |
[OCAD] 3-days Sprint! | | dnf | | | |
| | 14:15 | 2 / 133 |
| |
| | 15:09 | 6 / 171 |
| |
[OCAD] Hovden | | 21:48 | 4 / 155 |
| |
[OCAD] Myra Stadion | | 27:55 | 24 / 142 |
| |
[OCAD] Hovden | | 41:00 | 30 / 156 |
| |
[OCAD] ~ Fantasy | | 10:36 | 14 / 201 |
| |
mackanfejdne V24 | | 26:27 | 21 / 56 |
| |
La Marto di Capre, Middle 1,7 km | | 18:52 | 4 / 112 |
| |
[OCAD] El Pinet | | 19:36 | 41 / 167 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] STONAH as in reality NEW | | 15:34 | 40 / 224 |
| |
Middle 1,7 km | | 18:35 | 7 / 92 |
| |
Middle 2,2 km | | 22:11 | 6 / 57 |
| |
Marshallburg 3days ~ Intro | | 13:30 | 21 / 142 |
| |
Middle 1.5 | | 10:34 | 6 / 123 |
| |
[OCAD] tunhovd 3 | | dnf | | | |
[OCAD] tunhovd 2 | | 21:33 | 19 / 98 |
| |
[OCAD] tunhovd 1 | | 19:31 | 33 / 160 |
| |
[OCAD] Finneveien 2a | | 37:59 | 22 / 122 |
| |
[OCAD] Finneveien 1b | | 25:30 | 15 / 151 |
| |
[OCAD] Finneveien 1a | | 34:36 | 30 / 171 |
| |
[OCAD] 3KM 13c. Nice | | 22:50 | 15 / 150 |
| |
[OCAD] Pilpajarvi middle | | 19:43 | 10 / 80 |
| |
[ROCAD] Forest 17 min test | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 24 min? | | 26:08 | 9 / 90 |
| |
Middle 2,3 km | | 20:27 | 4 / 92 |
| |
[ROCAD] Fishing Camp | | 16:12 | 30 / 145 |
| |
[OCAD] Pass dal Fuorn | | 13:39 | 33 / 181 |
| |
| 2 | 13:03 | 7 / 216 |
| |
[ROCAD] Moaniff day 2 | | 20:12 | 5 / 45 |
| |
[ROCAD] Moaniff 2,6 km | | 20:12 | 2 / 49 |
| |
Long 2,4 km | | 24:57 | 1 / 62 |
| |
Long, 3,1 km | | 40:55 | 19 / 64 |
| |
| 2 | 36:30 | 4 / 73 |
| |
[OCAD] Pedreanes middle | | 46:06 | 32 / 119 |
| |
| 2 | 40:48 | 13 / 127 |
| |
Open fast 1,9 km | | 12:17 | 6 / 149 |
| |
Middle 2,1 km | | 15:42 | 3 / 116 |
| |
Lollipop | | 15:23 | 56 / 109 |
| |
| 2 | 11:18 | 3 / 118 |
| |
[OCAD] Pedreanes middle night | | 37:36 | 11 / 79 |
| |
Middle 2,3 km | | 19:52 | 21 / 115 |
| |
Omholt-comeback | | dnf | | | |
Middle 3,2 km | | 26:51 | 6 / 94 |
| |
[ROCAD] Desert-O | | 17:38 | 9 / 102 |
| |
Short 1,5 km | | 15:03 | 15 / 123 |
| |
[OCAD] USM 2007 sprint | | 10:50 | 5 / 145 |
| |
[OCAD]Tenerife Day2 | | 19:52 | 15 / 143 |
| |
[OCAD{Tambov | | 24:02 | 5 / 57 |
| |
[OCAD]Tambov - EasyNight | | 18:43 | 15 / 69 |
| |
Short 1,2km | | 11:36 | 7 / 82 |
| |
[OCAD]Tambov | | 30:09 | 7 / 116 |
| |
[OCAD] Tenerife Sprint | | 17:08 | 7 / 191 |
| |
| 2 | 16:45 | 5 / 248 |
| |
Short 1,5 km | | 13:53 | 15 / 87 |
| |
| 2 | 12:21 | 5 / 96 |
| |
20 min | | 23:59 | 11 / 60 |
| |
Short 1,3 km | | 14:10 | 37 / 135 |
| |
Lerumstraffen | | 36:27 | 19 / 82 |
| |
Middle, 1,1 km | | dnf | | | |
| 2 | 12:05 | 26 / 165 |
| |
Middle 1,6 km | | 16:08 | 14 / 139 |
| |
[OCAD]Tambov | | 18:11 | 19 / 94 |
| |
| | 25:37 | 16 / 105 |
| |
[OCAD] Piigaste sprint | | 16:38 | 53 / 175 |
| |
| 2 | 14:12 | 16 / 194 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Public Area 2,2 km | | 19:12 | 13 / 107 |
| |
| 2 | 18:38 | 6 / 118 |
| |
Timotica beach | | 15:57 | 9 / 82 |
| |
RockWorld | | dnf | | | |
STONAH as in reality | | 6:01 | 13 / 201 |
| |
Public Area 3,4 km | | 28:49 | 21 / 119 |
| |
[OCAD]Kanepi night | | 29:49 | 15 / 67 |
| |
m sprinten | | 14:32 | 6 / 86 |
| |
[ocad] LE CARTE OF FRANCE 2 | | 26:39 | 17 / 138 |
| |
[Ocad] Forest Map Night 2nd race | | 23:13 | 15 / 76 |
| |
[Ocad] City/Forest Short dist. | | 27:27 | 31 / 91 |
| |
[OCAD] Stonah sprint 5 | | 24:13 | 38 / 127 |
| |
| 2 | 19:51 | 11 / 151 |
| |
[OCAD] Stonah middle 5 | | 48:04 | 29 / 72 |
| |
Igeltjärn | | 21:55 | 16 / 110 |
| |
Dalsjö Golfbana 3,7 km | | 22:42 | 21 / 129 |
| |
[OCAD]LE CARTE OF FRANCE | | 18:18 | 21 / 175 |
| |
[OCAD] Stonah middle 4 | | 32:21 | 5 / 96 |
| |
[OCAD] City/Forest Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Stonah sprint 3 | | 18:50 | 16 / 173 |
| |
| 2 | 20:10 | 30 / 202 |
| |
| 3 | 17:44 | 6 / 202 |
| |
[OCAD] Stonah middle 3 | | 30:56 | 22 / 119 |
| |
[OCAD] Stonah sprint 2 | | 19:12 | 22 / 136 |
| |
Elitserien | | 19:46 | 16 / 193 |
| |
[OCAD] Ponsa NW 2 | 2 | 18:35 | 5 / 129 |
| |
[OCAD] Ponsa NW | 2 | 25:36 | 9 / 108 |
| |
Götzenbachtal 1991 | | 24:00 | 28 / 114 |
| |
Mackanfejden V21 | | 5:28 | 71 / 124 |
| |
5-days Sprint Tour Prolouge | | dnf | | | |
Prolog 2,7 km | | 18:31 | 18 / 143 |
| |
| 2 | 17:48 | 4 / 153 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 38:05 | 19 / 88 |
| |
[OCAD] Stonah middle 2 | | dnf | | | |
| 2 | 34:20 | 15 / 120 |
| |
[OCAD] Stonah middle | | 36:34 | 32 / 154 |
| |
Secret Area DAY 3 | | 23:35 | 13 / 89 |
| |
Secret Area DAY 2 | | 11:29 | 3 / 147 |
| |
Secret Area DAY 1 | | 14:56 | 17 / 176 |
| |
[ROCAD] Forest 22 min | | 26:44 | 38 / 136 |
| |
FIXED !!! [OCAD] Forest Middle | | 38:52 | 25 / 91 |
| |
[OCAD] Heponiemi | 2 | dnf | | | |
| 3 | 31:24 | 6 / 114 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[Ocad] Forest middle | | dnf | | | |
[OCAD] Ponsa NE 2 | 2 | 19:31 | 30 / 160 |
| |
| 3 | 18:16 | 6 / 160 |
| |
[OCAD] Ponsa NE 1 | 2 | 15:07 | 3 / 237 |
| |
| 3 | 15:31 | 8 / 237 |
| |
[OCAD] Forest sprint | | 18:18 | 9 / 165 |
| |
| 2 | 18:46 | 25 / 184 |
| |
| 3 | 17:46 | 5 / 184 |
| |
[OCAD]Fun Sprint | | 14:23 | 14 / 178 |
| |
| 2 | 13:45 | 4 / 198 |
| |
Genesön | | 18:57 | 17 / 112 |
| |
[OCAD] Stonah sprint | | dnf | | | |
| 2 | 20:41 | 13 / 245 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Herama | 2 | 26:13 | 19 / 171 |
| |
OCAD Real Map | | 24:09 | 8 / 106 |
| |
[OCAD]Fagrabäck (sprint) | | 13:26 | 39 / 175 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 36:43 | 3 / 123 |
| |
| | dnf | | | |
Ocad Virkiä 2 | | 10:15 | 8 / 130 |
| |
Ocad Virkiä | | 7:08 | 34 / 155 |
| |
[OCAD]12minSPRINT | | 11:43 | 6 / 174 |
| |
ROCAD Hernenenä V | | 34:54 | 14 / 73 |
| |
ROCAD Hernenenä IV | | 33:39 | 23 / 113 |
| |
Hillside 2,6 km DAY 3 | | 21:12 | 28 / 83 |
| |
Hillside 1,5 km DAY 2 | | 11:25 | 4 / 108 |
| |
Hillside 1,2 km DAY 1 | | 8:36 | 3 / 141 |
| |
City sprint 1,8 km | | dnf | | | |
ROCAD Hernenenä III | | 27:41 | 13 / 114 |
| |
Last competition on this map | | 9:49 | 5 / 121 |
| |
[ocad]SPRINT FESTIVAL FINAL | | 20:10 | 13 / 159 |
| |
ROCAD Hernenenä II | | 23:29 | 16 / 128 |
| |
[Ocad] OL-berget short | | 20:26 | 15 / 155 |
| |
Puttberget 1,4 km | | 11:33 | 19 / 165 |
| |
Beginers | | 11:25 | 18 / 142 |
| |
ROCAD Hernenenä | | 28:08 | 13 / 140 |
| |
Grötracet 4 | | 11:25 | 17 / 123 |
| |
Grötracet 3 | | 12:17 | 4 / 112 |
| |
Grötracet 2 | | 17:48 | 6 / 96 |
| |
Grötracet | | 11:30 | 18 / 178 |
| |
5-Days-Germany/Day3 | | 11:27 | 5 / 85 |
| |
5-Days-Germany/Day2 | | 3:54 | 28 / 104 |
| |
5-Days-Germany/Day1 | | 7:06 | 19 / 112 |
| |
[ocad]SPRINTFESTIVAL qual2 right | | 15:11 | 8 / 130 |
| |
[ocad]SPRINT FESTIVAL qual 2 | | 20:14 | 19 / 94 |
| |
[ocad]SPRINT FESTIVAL qual 1 | | 15:36 | 32 / 171 |
| |
[OCAD] BEGINNERS !!! | | 13:01 | 23 / 179 |
| |
[OCAD]Trolldalen Middle | | 26:33 | 14 / 159 |
| |
KB Sprint | | dnf | | | |
(OCAD) Niihama Sprint 3 | | 15:43 | 4 / 124 |
| |
OCAD Sprint | | 16:04 | 29 / 179 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Sprint 2 | | 18:04 | 26 / 163 |
| |
Cheire de Mazayes | | 20:14 | 70 / 196 |
| |
ROCAD Remix | | 30:54 | 18 / 82 |
| |
Injent Supersprint | | 13:11 | 29 / 171 |
| |
Puttberget 2,5 km | | 22:50 | 5 / 116 |
| |
[OCAD]Trolldalen By Night | | dnf | | | |
[Ocad] Ile de France | | 29:50 | 21 / 155 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint 2 | | 8:28 | 7 / 200 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks - jwoc 07 | | 27:47 | 19 / 124 |
| |
[OCAD]Kahli's Rocks - jwoc 07 | | 24:48 | 19 / 161 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks - jwoc 07 | | 11:12 | 4 / 202 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks - JOWC07 | | 12:12 | 8 / 246 |
| |
Good map | | 6:22 | 15 / 151 |
| |
[OCAD]Protugal 2 | | 21:20 | 15 / 166 |
| |
[OCAD]Portugal | | 51:08 | 20 / 129 |
| |
Sätra 2.3 km | | 16:11 | 26 / 107 |
| |
Kus Pekelce - speed16 sprint | | 22:20 | 33 / 179 |
| |
[OCAD]Fantasy | | 21:38 | 19 / 136 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 21:56 | 26 / 123 |
| |
Rönnberget 2,8 km | | 27:46 | 28 / 98 |
| |
Rönnberget 1,7 km | | 17:15 | 16 / 140 |
| |
Sprint 2300 m only | | 13:58 | 24 / 145 |
| |
[OCAD] Vestmarka13 | | 24:27 | 22 / 180 |
| |
Rönnberget middle 3,9 km | | 33:42 | 10 / 90 |
| |
Sint-Mette | | 9:54 | 19 / 106 |
| |
[OCAD]-> FOREST SPRINT!!! | | 19:14 | 22 / 152 |
| |
Boafall Vaestra - Super Sprint | | 13:06 | 51 / 201 |
| |
RedYarComp - Miass (night) | | 19:19 | 5 / 111 |
| |
RedYarComp - Miass (forest) | | 27:51 | 14 / 129 |
| |
Mackanfejden V17 | | 11:36 | 9 / 111 |
| |
KINGILINGKARTAN | | 21:32 | 3 / 140 |
| |
visholmensprinten | | 4:01 | 3 / 119 |
| |
mackanfejden V16 | | 27:48 | 15 / 104 |
| |
[OCAD]Uniküla long | | 67:18 | 19 / 105 |
| |
[OCAD]Yaita Shioda | | 25:59 | 16 / 152 |
| |
[OCAD] Yaita Shioda | | dnf | | | |
[ocad]sprint 1.1 :D | | dnf | | | |
Western Manchestertown | | 10:16 | 5 / 146 |
| |
Eskön 1.0 km | | 7:24 | 6 / 156 |
| |
Cambridge Valley Sprint | | 7:31 | 79 / 154 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 5 | | 36:27 | 12 / 116 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 4 | | 28:14 | 4 / 128 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 3 | | 20:15 | 13 / 164 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 2 | | 33:58 | 34 / 156 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 1 | | 41:06 | 13 / 221 |
| |
[OCAD] Preview 5-days of Belgium | | 19:37 | 15 / 216 |
| |
[OCAD]V-K | | 33:17 | 12 / 101 |
| |
CFL Qualification 5 | | 35:13 | 29 / 84 |
| |
CFL Qualification 4 | | 31:42 | 10 / 100 |
| |
Hygget 2,3 km | | 18:39 | 35 / 124 |
| |
CFL Qualification 3 | | 21:23 | 11 / 116 |
| |
Sprint "test" | | 18:29 | 18 / 95 |
| |
[ROCAD] Forest 16 min | | 16:12 | 15 / 166 |
| |
Long | | 47:14 | 18 / 127 |
| |
Nice Sprint | | 18:59 | 9 / 107 |
| |
[OCAD] Sinte-Mette CFMC New Race | | 28:51 | 65 / 207 |
| |
GoldenMile | | 14:12 | 33 / 149 |
| |
[OCAD]curves ONLY | | 25:05 | 21 / 92 |
| |
wsdwsd | | 23:57 | 2 / 95 |
| |
[OCAD] 0,8 km | | 8:27 | 34 / 159 |
| |
[OCAD] 0,6 km | | 4:22 | 3 / 189 |
| |
[OCAD] Sprint-test | | 9:04 | 60 / 152 |
| |
.COM - ORIJE | | 33:51 | 12 / 80 |
| |
[OCAD] Langtvekkistan 3days day3 | | 27:20 | 4 / 73 |
| |
(OCAD) Sprint for beginners | | 9:45 | 3 / 133 |
| |
[OCAD]Küka middle | | 21:08 | 10 / 106 |
| |
[OCAD] Langtvekkistan 3days day2 | | 30:52 | 7 / 77 |
| |
[OCAD] langtvekkistan 3-days d-1 | | 22:01 | 8 / 98 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 4 Short | | 22:59 | 11 / 147 |
| |
Miass | | 16:12 | 25 / 119 |
| |
Final Championship o Russia '05 | | 6:19 | 11 / 158 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 3 Short | | 19:24 | 15 / 144 |
| |
[OCAD] Furuboda | | 17:39 | 57 / 224 |
| |
(OCAD) WOC 2001 C Short 2 | | 21:48 | 19 / 162 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Short | | 22:37 | 4 / 131 |
| |
Final Championship of Russia '05 | | 19:30 | 15 / 137 |
| |
(OCAD) WOC 2001 C Short | | 28:14 | 19 / 143 |
| |
(OCAD) Saarijärvi Sprint | | 11:37 | 30 / 166 |
| |
CFL Qualification 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Farkas Hajtas | | 39:25 | 27 / 151 |
| |
CFL Warm-up 3 | | 27:45 | 8 / 53 |
| |
CFL Warm-up 2 | | 26:35 | 5 / 78 |
| |
L@uri's Ähijärve middle 2 | | 31:06 | 41 / 128 |
| |
RedYarComp-UkrTur-BerezovijGay | | 18:26 | 5 / 113 |
| |
CFL Warm-up | | 25:27 | 23 / 133 |
| |
[ocad]noc 2005 sprint | | 15:14 | 27 / 191 |
| |
Waldstadion Aalen | | 24:14 | 7 / 137 |
| |
Pekelny middle | | 32:55 | 16 / 113 |
| |
[ocad] Vehkarinne 2 | | 27:22 | 11 / 131 |
| |
L@uri's Perajärve FIXED! | | 29:57 | 19 / 136 |
| |
(OCAD) Kiova Park Sprint | | 8:56 | 9 / 160 |
| |
Long_cool_sprint | | dnf | | | |
[ocad] Vehkarinne | | 25:23 | 26 / 162 |
| |
[OCAD] Skatas 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Skatas Gotenborg | | 20:39 | 25 / 244 |
| |
Omholt 3,2km | | 27:36 | 5 / 119 |
| |
Sprint | | 14:12 | 36 / 169 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | dnf | | | |
[ocad] part of noc 2005( sprint) | | 11:27 | 64 / 226 |
| |
[Ocad] Monte Picchetto | | 36:02 | 12 / 140 |
| |
RedYarComp-Halmardy | | 20:19 | 16 / 117 |
| |
[OCAD] Night Beach Sprint | | 11:23 | 31 / 171 |
| |
[ocad]fantasy map 1.3 | | 14:06 | 5 / 134 |
| |
RedYarComp-BarTur | | 23:11 | 15 / 134 |
| |
Time for a fast course? | | dnf | | | |
Swiss Middle Weekend 02 | | 25:23 | 15 / 159 |
| |
Swiss Middle Weekend 01 | | 25:04 | 24 / 216 |
| |
Mjølan Sprint | | 15:55 | 25 / 173 |
| |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 1 | | dnf | | | |
[OCAD]Voronezh sprint | | 25:10 | 5 / 160 |
| |
[OCAD] JWOC 97 Middle 2 | | dnf | | | |
Russia 2007 1,8km | | 16:06 | 22 / 157 |
| |
(OCAD) Hiidenhuippu | | dnf | | | |
[OCAD] JWOC 97 Middle | | 27:52 | 40 / 250 |
| |
[OCADCFP]Assuncao P2M1 | | 40:44 | 18 / 95 |
| |
[OCADCFP] Agrela P1M1 | | 42:05 | 28 / 129 |
| |
[OCADCFP]Estarreja P6S1 | | 26:22 | 19 / 131 |
| |
[OCADCFP]Estarreja P1M1 | | 38:15 | 39 / 161 |
| |
[OCAD] O-ringen07 e5 | | 20:01 | 82 / 213 |
| |
[OCAD] JWOC selection Norway | | dnf | | | |
Sekotsuji 1,0 km | | 9:54 | 35 / 178 |
| |
[OCAD]Götzenbachtal | | 18:52 | 47 / 138 |
| |
[OCAD]Portugal 1.2 | | 12:54 | 110 / 201 |
| |
[OCAD]Hultagöl 1.9 | | 17:01 | 28 / 173 |
| |
[OCAD] Short Fun Sprint | | 8:29 | 34 / 172 |
| |
OCAD-Short night | | 6:01 | 1 / 121 |
| |
Seminaarinmäki | | 17:24 | 39 / 155 |
| |
L@uri's Perajärve middle | | 23:33 | 12 / 137 |
| |
Pozuelo | | 16:46 | 9 / 162 |
| |
[ocad]fantasy 4.7km | | 36:07 | 13 / 80 |
| |
Schive 3days - Stage 1 | | dnf | | | |
[OCAD CFP]Estarreja - P5M1 | | 30:01 | 20 / 84 |
| |
[OCAD CFP]Estarreja - P3M1 | | 32:06 | 16 / 87 |
| |
[OCAD CFP]Estarreja - P2M1 | | dnf | | | |
V-Cup 04 | | 28:45 | 70 / 154 |
| |
V-Cup 02 | | 29:03 | 39 / 189 |
| |
V-Cup 01 | | 16:28 | 35 / 238 |
| |
Mossby 2,8 km | | 25:51 | 43 / 128 |
| |
Knutsbo 2,9 km | | dnf | | | |
L@uri Pikakannu middle | | 23:22 | 23 / 159 |
| |
[Ocad] Australia Sprint!!!!!!!! | | 14:26 | 32 / 226 |
| |
L@uri's Jõulumäe forest sprint | | 14:52 | 29 / 211 |
| |
[OCAD] BC Sprint H18 | | dnf | | | |
[OCAD] Kunming-New | | 13:14 | 66 / 198 |
| |
[OCAD]Valgemetsa | | dnf | | | |
[OCAD] Australia, short | | 12:42 | 8 / 215 |
| |
[OCAD] Marchairuz 2 fixed | | dnf | | | |
[OCAD] Marchairuz long part 1 | | dnf | | | |
Germany fast course | | dnf | | | |
[OCAD]Lippukallio night | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Lippukallio middle | | 32:44 | 30 / 173 |
| |
[OCAD] 2 DAY EVENT | | 24:54 | 6 / 164 |
| |
| | 16:55 | 34 / 198 |
| |
Vester Torup, Short | | 13:18 | 25 / 211 |
| |
[ROCAD] Fantasy | | 21:45 | 39 / 143 |
| |
Älgtjärn south | | 25:48 | 8 / 184 |
| |
Svartsjön 2,7 km | | 22:21 | 11 / 160 |
| |
[ROCAD] made in 10 min | | 32:44 | 16 / 74 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Silvbergs gruva 2,2 km NIGHT | | 22:02 | 16 / 105 |
| |
gyllbergen day 3 | | 31:02 | 8 / 90 |
| |
OCAD- Real WM test sprint 2005 | | 30:42 | 18 / 121 |
| |
Mossby 2,8 km | | 22:17 | 10 / 81 |
| |
Mossby 2,0 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]gyllbergen day 2 :D | | 24:33 | 19 / 83 |
| |
[OCAD]Federbachtal | | 19:22 | 45 / 121 |
| |
[ocad]gyllbergen | | dnf | | | |
Pellesberget NIGHT 2,5 km | | 20:02 | 9 / 89 |
| |
Flat and fast | | 13:02 | 13 / 81 |
| |
Lintjärn | | 19:43 | 36 / 116 |
| |
Go for Gold | | 10:27 | 27 / 174 |
| |
Saxemara sprint | | 17:20 | 43 / 170 |
| |
Danish 3-day:Day2 | | dnf | | | |
[OCAD] Dilsenerbos Part 2 | | 51:46 | 25 / 102 |
| |
[OCAD] Forest sprint | | 11:06 | 15 / 163 |
| |
Rönnberget 2,1 km | | 21:48 | 39 / 173 |
| |
Stabberget 3,3 km | | 32:11 | 4 / 72 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
[Ocad]fixed.Till min vän Osan:p | | 16:51 | 29 / 107 |
| |
fantasy map | | 30:27 | 20 / 76 |
| |
[OCAD] Sprint-event (final) | | dnf | | | |
[OCAD]long sprint :D | | dnf | | | |
[OCAD] Sprint-event (qualifying) | | 16:22 | 22 / 193 |
| |
[OCAD] Neighbourhood | | 18:01 | 36 / 120 |
| |
Citysprint | | 5:05 | 20 / 173 |
| |
[OCAD] Aalbäumle | | 19:44 | 26 / 151 |
| |
Danish 3-days: Day 1 | | 18:18 | 3 / 108 |
| |
OCAD - Isokallio Kaustinen | | 23:14 | 13 / 175 |
| |
Ravin race | | 14:29 | 4 / 98 |
| |
The bath 2,0 km | | 15:32 | 9 / 153 |
| |
7 Days - Stage 7 | | 39:26 | 12 / 100 |
| |
OCAD -Norway | | 23:07 | 8 / 160 |
| |
run run run !!! | | 26:04 | 22 / 122 |
| |
7 days - Stage 6 | | 48:58 | 25 / 94 |
| |
[OCAD] Dilsenerbos Night 2 | | 14:53 | 15 / 84 |
| |
[OCAD] Dilsenerbos Night 1 | | 11:55 | 22 / 129 |
| |
7 Days - Stage 5 | | 42:33 | 35 / 105 |
| |
7 Days - Stage 4 | | 49:52 | 18 / 104 |
| |
7 Days - Stage 3 | | 38:06 | 3 / 129 |
| |
7 days - Stage 2 | | 24:43 | 9 / 177 |
| |
7 days - Stage 1 | | 23:03 | 56 / 194 |
| |
[OCAD] Dilsenerbos | | 23:51 | 20 / 210 |
| |
[OCAD] Climb and Cliffs | | 11:12 | 59 / 146 |
| |
OCAD Idre cup (middledistance) | | 20:22 | 25 / 160 |
| |
OCAD - Idre - Sweden | | 11:10 | 6 / 207 |
| |
OCAD Västerås | | dnf | | | |
[OCAD] OMHOLT | | 19:20 | 9 / 187 |
| |
OCAD - Fantasy | | 4:53 | 8 / 150 |
| |
OCAD - Fantasy -Night | | 8:15 | 8 / 116 |
| |
Pellesberget NIGHT | | 17:21 | 9 / 91 |
| |
[ROCAD] barerock mountains | | 16:30 | 16 / 129 |
| |
Spring sprints 1 | | 12:34 | 8 / 190 |
| |
[OCAC] Alsace Night Race | | dnf | | | |
Leinzell - Sprint | | 19:50 | 58 / 121 |
| |
[OCAD] Mindelo - E - Middle 1 | | 36:35 | 38 / 155 |
| |
| 2 | 33:59 | 14 / 176 |
| |
Saterdalen New Year | | 27:29 | 39 / 90 |
| |
| 2 | 18:50 | 9 / 111 |
| |
[OCAD] Sekotsuji Long | | 52:46 | 17 / 133 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 2 | | 16:59 | 15 / 197 |
| |
| 2 | 16:41 | 12 / 235 |
| |
Mindelo - SW - Middle 1 | | 34:04 | 17 / 111 |
| |
[OCAD] Spring Lake Middle | | 18:03 | 3 / 163 |
| |
Random Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Spring Lake Sprint | | 13:22 | 9 / 212 |
| |
Remendo - Sul - Middle 1 | | 26:25 | 21 / 125 |
| |
middle distance fantasy map | | 31:35 | 20 / 101 |
| |
Remendo - Centro - Middle 2 | | 22:26 | 25 / 131 |
| |
CF cup 6 | | 4:58 | 68 / 114 |
| |
| 2 | 3:46 | 51 / 175 |
| |
Sprint | | 17:06 | 12 / 80 |
| |
(OCAD) Haukilampi Ski O | | dnf | | | |
Säterdalen | | dnf | | | |
Remendo - Centro - Middle 1 | | 29:33 | 37 / 147 |
| |
Bomansplats | | 10:27 | 9 / 80 |
| |
| | 6:53 | 22 / 98 |
| |
OCAD Metsäkylä Christmas Night | | 22:32 | 19 / 71 |
| |
[OCAD] Hissö | | 18:05 | 13 / 171 |
| |
(OCAD) Metsäkylä SKi O (fixed) | | dnf | | | |
Remendo - Norte - Middle 3 | | 26:09 | 21 / 81 |
| |
Remendo - Norte - Middle 2 | | 27:53 | 2 / 95 |
| |
[OCAD] Ruchama, Israel | | 19:31 | 49 / 190 |
| |
[OCAD] Morins Klack 1,6 km | | 15:36 | 6 / 101 |
| |
| 2 | 18:20 | 25 / 121 |
| |
| 3 | 15:36 | 7 / 121 |
| |
Remendo - Norte - Middle 1 | | 34:28 | 49 / 121 |
| |
OCAD- Small part of Vidingsjö | | 23:34 | 70 / 130 |
| |
[OCAD] 2,7 km middle | | 24:46 | 12 / 87 |
| |
[OCAD] Bårkullen | | 8:46 | 23 / 113 |
| |
[OCAD] Ponsa NW | 2 | 25:28 | 6 / 155 |
| |
Naglarbyberget 2,7 km | | 20:15 | 7 / 88 |
| |
Korsvoll skole | | 21:29 | 13 / 97 |
| |
[OCAD] Rönnberget 1,5 km | | 12:43 | 23 / 115 |
| |
Krasnogorsk Awards | | 16:28 | 12 / 116 |
| |
(OCAD) Devil's Hill SKI O | | 38:39 | 19 / 102 |
| |
[OCAD]-> Target MARS!!! | | 16:54 | 24 / 181 |
| |
Bergbacken 1,6 km | | 13:23 | 6 / 75 |
| |
[OCAD]Skinkloppet | | 16:45 | 8 / 155 |
| |
[OCAD]route choice moutain | | 14:39 | 45 / 102 |
| |
Kringsjön, 2,8 km | | 25:37 | 7 / 53 |
| |
Puttberget 2,3 km. Elk-hunting | | 22:24 | 8 / 111 |
| |
Fantasy OCAD- Nilmag | | 10:26 | 27 / 111 |
| |
[OCAD] Sprint | | 16:26 | 15 / 185 |
| |
Naglarbyberget 2,0 km | | 15:32 | 12 / 140 |
| |
| 2 | dnf | | | |
City-ol | | 19:43 | 30 / 114 |
| |
[OCAD] Chateau de Montloiser Ni | | dnf | | | |
Fantasy OCAD- Nilmag | | 9:06 | 23 / 128 |
| |
Vester Torup Sprint | | 10:29 | 16 / 189 |
| |
(OCAD) Julkujärvi Ski O | | dnf | | | |
Fantasy OCAD- Nilmag | | 8:20 | 16 / 118 |
| |
Fantasy OCAD-Nilmag | | 14:23 | 32 / 135 |
| |
Fantasy OCAD- Nilmag | | 13:42 | 14 / 141 |
| |
(OCAD) Julkujärvi Ski O | | 28:21 | 30 / 165 |
| |
[OCAD] EOC 06 Long-Night | | dnf | | | |
[OCAD] Satorm Night-Sprint | | 20:54 | 53 / 115 |
| |
| 2 | 19:26 | 20 / 129 |
| |
[OCAD] Satorm "Long" | | 39:17 | 7 / 122 |
| |
Fantasy sprint part 2 | | 14:13 | 28 / 151 |
| |
[OCAD] EOC 06 Middle | | 33:19 | 8 / 199 |
| |
Fantasy sprint | | 12:16 | 29 / 173 |
| |
[OCAD] De Kluis NIGHT | | 25:06 | 14 / 93 |
| |
[OCAD] BEGINNERS !!! | | 11:52 | 3 / 183 |
| |
[OCAD] Heponiemi II | 2 | 32:17 | 9 / 162 |
| |
[OCAD]19881214 | | 8:58 | 29 / 216 |
| |
| 2 | 8:48 | 16 / 260 |
| |
[OCAD] Kolsas 3 | | 48:30 | 24 / 119 |
| |
[OCAD] Kolsas 2 | | 46:29 | 54 / 170 |
| |
| 2 | 41:49 | 16 / 198 |
| |
[OCAD] Heponiemi middle | 2 | 25:32 | 3 / 235 |
| |
| 3 | dnf | | | |
(o-cad) MAGRA | | 15:06 | 5 / 122 |
| |
The moon sprint! | | 8:00 | 68 / 203 |
| |
[OCAD] Ponsa, night | 2 | 15:47 | 5 / 161 |
| |
[OCAD]Uaul Grond Long | | 52:55 | 19 / 122 |
| |
| 2 | 50:55 | 12 / 150 |
| |
OCAD - City/Forest | | 17:34 | 23 / 182 |
| |
[R-OCAD] 6km | | dnf | | | |
[ROCAD]Steep Sprint | | 16:13 | 31 / 105 |
| |
[random] micro-o | | 15:12 | 66 / 136 |
| |
[OCAD] short distance | | 8:58 | 1 / 186 |
| |
Säter 0,9 km | | 8:05 | 43 / 146 |
| |
Skönvik sprint 1,8 km | | 10:51 | 53 / 150 |
| |
Medeldistans... | | dnf | | | |
Dream terrain | | 26:03 | 17 / 148 |
| |
Primorsko NW 05 | | 37:51 | 6 / 64 |
| |
[OCAD] Preview 16-days EVENT | | 12:28 | 23 / 251 |
| |
Veivalg3 | | 5:05 | 11 / 147 |
| |
CF cup 2 | | 22:19 | 20 / 102 |
| |
[city-OCAD] amateur sprint | | dnf | | | |
Skönvik Sprint | | 10:20 | 41 / 203 |
| |
Japanese | | 33:51 | 30 / 125 |
| |
Lille hegn | | 10:35 | 8 / 144 |
| |
[OCAD] Ponsa central | 2 | 26:14 | 3 / 208 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Dammsjön, brown map | | 13:32 | 12 / 98 |
| |
[OCAD] Orientshow Short Night | | 11:55 | 44 / 168 |
| |
Route choice | | 2:50 | 22 / 112 |
| |
Sörbo Cup 1,6km | | 13:29 | 13 / 144 |
| |
(OCAD) Siitama SE Short | | 18:34 | 4 / 168 |
| |
CF cup 1 | | 48:58 | 6 / 70 |
| |
[OCAD] Ponsa NE | 2 | 26:13 | 9 / 188 |
| |
| 3 | 25:33 | 3 / 188 |
| |
[OCAD] Vehoniemi, night | 2 | 30:52 | 9 / 116 |
| |
[OCAD] Orientshow NEW | | 24:43 | 32 / 151 |
| |
[OCAD] Vehoniemi | 2 | 22:44 | 7 / 179 |
| |
[OCAD] Ponsa | 2 | 12:28 | 12 / 223 |
| |
| 3 | 11:35 | 1 / 223 |
| |
Terrengløp | | 3:44 | 18 / 132 |
| |
[OCAD] Orientshow SuperFinal | | 15:23 | 82 / 205 |
| |
[OCAD] Orientshow FINAL | | 25:45 | 53 / 226 |
| |
[OCAD] Ruchama, Israel | | 14:46 | 14 / 235 |
| |
[Fantasy OCAD]Easy | | 22:02 | 32 / 119 |
| |
[OCAD] Rosbomurskojan | | 15:53 | 39 / 202 |
| |
| 2 | 15:06 | 4 / 231 |
| |
[ROCAD] Random5 | | 50:49 | 23 / 92 |
| |
ocad house and climb sprint!! | | 12:44 | 27 / 124 |
| |
[OCAD] Hilleklack 2 | | 11:46 | 7 / 138 |
| |
[OCAD] Hilleklack | | 12:58 | 36 / 217 |
| |
| 2 | 11:18 | 5 / 267 |
| |
Puttberget 2,1 km | | 17:13 | 8 / 87 |
| |
[OCAD] Overnmarka 10km! | | 92:49 | 21 / 160 |
| |
[OCAD] | | 41:17 | 32 / 146 |
| |
[OCAD] Manhattan | | 16:55 | 69 / 164 |
| |
Come on i wanna run | | 12:42 | 18 / 64 |
| |
[OCAD] Hertsjö | | 23:26 | 11 / 91 |
| |
Start making course now people | | dnf | | | |
[Fantasy-Ocad] OFF | | 15:39 | 21 / 132 |
| |
[OCAD] Mt. Franklin | | 19:32 | 35 / 178 |
| |
Oløp på Jelsa | | 7:40 | 38 / 113 |
| |
O-løp på Jelsa | | 1:55 | 52 / 131 |
| |
[OCAD]Uaul Grond | | 24:24 | 43 / 121 |
| |
(OCAD)Kauppi North-East Short | | dnf | | | |
[ocad] Mödänge | | 20:08 | 17 / 139 |
| |
| | 22:23 | 28 / 130 |
| |
4 of 10 | | dnf | | | |
Little Miltonham Purchase | | dnf | | | |
Central Selma | | 6:51 | 8 / 101 |
| |
[rocad] Barerock hallelujah | | 35:40 | 15 / 94 |
| |
Ylämaa long | | 69:23 | 10 / 92 |
| |
[ocad] Strandberget M2 | | 13:01 | 32 / 136 |
| |
| 2 | 11:36 | 6 / 161 |
| |
3 of 10 | | 20:23 | 5 / 55 |
| |
[OCAD] Agnhammar SW - middle | | 38:54 | 6 / 107 |
| |
[OCAD] Källstorp, night | | 18:25 | 15 / 108 |
| |
Steinløpet | | 9:31 | 14 / 59 |
| |
| | 8:36 | 1 / 77 |
| |
Gropløpet | | 5:54 | 7 / 104 |
| |
Open sprint | | 8:35 | 18 / 106 |
| |
[OCAD]-Sprint! | | 10:31 | 28 / 163 |
| |
South Walkerwick | | 8:22 | 12 / 95 |
| |
[ocad] Strandberget M1 | | 17:25 | 22 / 150 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ROCAD] Bakkestoe Easy | | 18:33 | 11 / 128 |
| |
test | | 13:41 | 5 / 74 |
| |
Hubertovo kralovství III | | 12:11 | 42 / 109 |
| |
[ocad] | | 7:34 | 32 / 165 |
| |
[OCAD]Sprint | | 16:42 | 27 / 138 |
| |
Another random | | dnf | | | |
[ocad] | | 7:19 | 45 / 186 |
| |
| | 28:23 | 10 / 126 |
| |
[ROCAD] Ylämaa middle | | 32:46 | 17 / 145 |
| |
Ûber sprint | | 1:16 | 7 / 159 |
| |
[ROCAD]Ebbas sprint | | dnf | | | |
[ROCAD]Middleton sprint | | 6:41 | 81 / 138 |
| |
[OCAD] Bodoglar-long | | 47:04 | 6 / 131 |
| |
middle ocad city sprint!!! | | dnf | | | |
[Ocad] Jokimäki | | 21:05 | 16 / 208 |
| |
[Fantasy OCAD]River Valley | | 36:39 | 27 / 130 |
| |
[OCAD] Brindisi City | | 26:09 | 34 / 171 |
| |
Sprint | | 4:39 | 33 / 156 |
| |
[OCAD] Källstorp | | 19:47 | 56 / 192 |
| |
Omholt | | 32:58 | 44 / 160 |
| |
Naked mustakorpi | | dnf | | | |
Kokkovuori | | 35:02 | 13 / 109 |
| |
[MAZE 2] | | dnf | | | |
(rocad) Takamäki day3 | | 31:49 | 14 / 79 |
| |
(rocad) Takamäki day2 | | 40:37 | 22 / 93 |
| |
(rocad) Takamäki day1 | | 23:17 | 32 / 166 |
| |
[OCAD] Gallipoli Oyvnds version | | 21:34 | 33 / 174 |
| |
[MAZE] Get out | | dnf | | | |
Fast Sprint | | 14:31 | 23 / 164 |
| |
City Sprint 2 | | 17:20 | 39 / 151 |
| |
[CRAPocad] Sprint! | | 12:47 | 68 / 118 |
| |
[OCAD] luc's city-sprint | | dnf | | | |
fast sprint | | 8:06 | 2 / 132 |
| |
[ROCAD] haljanen | | dnf | | | |
[Ocad] Isorinne | | 20:02 | 76 / 173 |
| |
Somerwick | | 12:39 | 8 / 84 |
| |
[OCAD] Metsis-Middle | | 28:30 | 44 / 136 |
| |
[Ocad]A Part of Lecce | | dnf | | | |
ROCAD middle | | 36:08 | 10 / 89 |
| |
[OCAD]middledistance | | 27:29 | 53 / 161 |
| |
[rnd Ocad] Munamäki Sprint | | 22:11 | 28 / 137 |
| |
OCAD City Sprint | | 15:08 | 13 / 155 |
| |
[FANTASY.OCAD] Väikemöller | | 9:15 | 47 / 124 |
| |
[OCAD] Certovy Hlavy, middle | | 37:17 | 39 / 115 |
| |
Haukilampi Middle | | 28:14 | 34 / 116 |
| |
sprint..it is not intro course | | 3:37 | 41 / 121 |
| |
open orientering.. | | 18:46 | 13 / 97 |
| |
[OCAD] Forsthaus Kühkopf | | 22:51 | 76 / 155 |
| |
[OCAD_Urban] Godollo-Egyetem | | dnf | | | |
[OCAD] Just another random | | 32:26 | 13 / 88 |
| |
[rdm OCAD] steep | | 31:58 | 22 / 98 |
| |
[OCAD]Uaul Grond | | 24:12 | 23 / 161 |
| |
Spring Cup Long Distance | | 43:42 | 23 / 141 |
| |
Copley, 3,1 km | | 23:56 | 5 / 79 |
| |
[OCAD] Fylleryd, city-forest | | 14:04 | 8 / 182 |
| |
[OCAD] | | 31:34 | 33 / 116 |
| |
[ROCAD] NT#19 | | dnf | | | |
[OCAD] Chinese map REDUCED | | dnf | | | |
[OCAD] Chinese map | | 26:23 | 11 / 172 |
| |
[OCAD] Grib skov, night | | 16:04 | 30 / 160 |
| |
[Random OCAD] | | dnf | | | |
Keihässalmi night | | 18:01 | 17 / 130 |
| |
Tonttu night | | 33:06 | 15 / 102 |
| |
Lyypekki | | 21:10 | 9 / 164 |
| |
[OCAD] Maatialanharju (west) | | 23:02 | 50 / 189 |
| |
okad sprint | | 9:11 | 27 / 180 |
| |
[Rnd OCAD] Neverland Sprint | | 14:47 | 9 / 169 |
| |
Enjoy it!!! | | 28:07 | 27 / 72 |
| |
[OCAD} Fornanäs syd | | dnf | | | |
[OCAD] Påtorp | | 13:06 | 45 / 198 |
| |
Vehkakorpi | | dnf | | | |
[OCAD] Testical hill sprint. | | 16:42 | 20 / 121 |
| |
[rdm OCAD] nordic-flat | | 33:02 | 23 / 152 |
| |
[OCAD] Prebor Krcaku 2, sprint | | 23:42 | 35 / 155 |
| |
[OCAD] Sprint: Nordanå | | 12:45 | 3 / 191 |
| |
[rdm OCAD] short | | 20:51 | 27 / 150 |
| |
[OCAD} Fornanäs | | 13:31 | 12 / 234 |
| |
[OCAD] Sprint. | | 10:51 | 94 / 189 |
| |
[OCAD] map test | | 12:00 | 35 / 143 |
| |
[OCAD] Prebor Krcaku | | dnf | | | |
[OCAD] Korkatti sprint | | 12:08 | 31 / 173 |
| |
[CRAP_OCAD] IDRE short | | 24:18 | 16 / 146 |
| |
[WOC05 middle] new middle | | 37:11 | 8 / 161 |
| |
[OCAD] Eggwald | | 20:03 | 24 / 208 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Short | | 18:57 | 18 / 185 |
| |
Hubertovo království | | 8:07 | 9 / 171 |
| |
[OCAD] Bern Post Finance Sprint | | dnf | | | |
(OCAD) Pappila Sprint | 2 | 16:11 | 19 / 78 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 62:44 | 37 / 150 |
| |
[Ocad] Suppa | | 25:02 | 20 / 78 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 51:55 | 12 / 83 |
| |
| | 20:22 | 27 / 124 |
| |
[OCAD] Hovden Long | | 30:07 | 20 / 70 |
| |
[OCAD] Hovden Sprint | | 13:07 | 8 / 99 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Ocad] Hinoo II | | 38:20 | 19 / 60 |
| |
[Ocad] Hinoo I | | 15:06 | 20 / 106 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Kärrtorp sprint 2 | | 5:03 | 1 / 98 |
| |
[OCAD]Kärrtorp sprint | | 5:40 | 8 / 108 |
| |
[OCAD] Wonderful Swedish Map II | | 30:48 | 36 / 102 |
| |
[Ocad] Randhill | | 22:10 | 39 / 79 |
| |
[OCAD] random ocad again | | 24:10 | 15 / 77 |
| |
[OCAD] Wonderful Swedish Map | | 28:42 | 38 / 121 |
| |
[OCAD] Australian map | | 25:46 | 3 / 104 |
| |
[Ocad] Random OCAD II | | dnf | | | |
Street-O | | 14:44 | 39 / 125 |
| |
Gumeracha Goldfields | | dnf | | | |
[OCAD]Ammehjelpen 3-Day Normal | | 38:34 | 22 / 74 |
| |
[OCAD]Ammehjelpen 3-Day Sprint | | 17:26 | 31 / 119 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Ocad] RANDOM OCAD | | 16:46 | 14 / 148 |
| |
[ocad] Hillside | | 27:40 | 10 / 75 |
| |
(OCAD) Short in WOC 2001 map | | 26:49 | 26 / 117 |
| |
OCAD - Lake Yocad Middle | | 28:03 | 8 / 80 |
| |
[OCAD] NÅS | | 11:55 | 9 / 161 |
| |
Metsis-Sprint | | 16:03 | 40 / 125 |
| |
(OCAD)Tenniskeskus Sprint | | 9:16 | 35 / 136 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint | | 8:49 | 24 / 146 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks N1 | | dnf | | | |
(OCAD) Vähäjärvi Sprint | | 15:11 | 36 / 141 |
| |
Candy Sprint 06 | | 24:47 | 17 / 101 |
| |
(ocad) PMHSP - 2E | | 8:43 | 11 / 125 |
| |
(OCAD) Kauppi Golf | | 21:58 | 35 / 120 |
| |
[OCAD]Testical hill - Kivesvaara | | 14:26 | 12 / 102 |
| |
[OCAD] Vieciunai | | 13:21 | 64 / 158 |
| |
[OCAD]The Forest day1 sprint | | 12:47 | 24 / 158 |
| |
[OCAD] Harsa | | dnf | | | |
Tonttuvuori Night | | 22:19 | 13 / 81 |
| |
[OCAD] Ammevent | | 27:24 | 11 / 115 |
| |
Sodra Biskopsgarden | | 16:42 | 33 / 143 |
| |
[OCAD]Eerikkikangas | | 17:10 | 7 / 124 |
| |
[OCAD] GIK | | 20:31 | 2 / 132 |
| |
Black - Korpirintti (ocad) | | 10:41 | 18 / 156 |
| |
(OCAD) Kauppi 3 Short | | 21:53 | 12 / 142 |
| |
[OCAD] Day of Dreams | | dnf | | | |
Vehkakorpi Sprint | | 19:33 | 25 / 137 |
| |
(OCAD) Siitama Sprint 2 | | 16:33 | 7 / 131 |
| |
[Ocad] Turkia | | 15:34 | 10 / 159 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[WOC03] new middle | | dnf | | | |
(OCAD) Siitama new Sprint | | 21:27 | 38 / 139 |
| |
[Ocad] El Pozuelo | | dnf | | | |
[OCAD] Pass dal Fuorn | | 22:41 | 21 / 153 |
| |
WOC03 Downhill | | 19:37 | 8 / 131 |
| |
[Ocad] Archidona | | 18:54 | 25 / 121 |
| |
[OCAD] WOC03 new sprint | | 8:44 | 15 / 131 |
| |
[OCAD] Easy Night | | 34:08 | 5 / 70 |
| |
[OCAD] Fylleryd reborn | | 15:55 | 6 / 144 |
| |
(OCAD) Dogtrack 2 | | 9:28 | 52 / 168 |
| |
[OCAD] Kirkkokallio | | 15:33 | 10 / 176 |
| |
[Ocad] NEW EDIT TEST | | 11:28 | 23 / 151 |
| |
[OCAD] S-chanf | | 21:39 | 3 / 131 |
| |
(Ocad) ISRAEL MAP | | 10:44 | 20 / 139 |
| |
CFOcad | | 13:14 | 5 / 129 |
| |
gunstock | | 17:21 | 56 / 166 |
| |
[Ocad] Australia Middle | | dnf | | | |
[Ocad] Australia Sprint | | 10:54 | 14 / 219 |
| |
| 2 | 10:56 | 21 / 284 |
| |
Better then the steep sprints | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy sprint | | 17:43 | 3 / 123 |
| |
Random1 | | 16:29 | 10 / 56 |
| |
milton sprint | | 15:06 | 7 / 71 |
| |
medium orienterings race | | 26:34 | 9 / 67 |
| |
[OCAD] Gallipoli | | 29:21 | 28 / 170 |
| |
[OCAD]L.Bolleberget | | 29:04 | 6 / 179 |
| |
[OCAD] Mödänge | | 13:40 | 8 / 144 |
| |
[OCAD] Sätra | | 28:16 | 11 / 93 |
| |
[OCAD]Steinbruch | | 12:26 | 21 / 109 |
| |
[OCAD] Rockyland Fantasy | | 20:17 | 20 / 145 |
| |
[OCAD] Blaafarveket | | 24:40 | 19 / 123 |
| |
[OCAD] Brunesmoane | | 30:30 | 27 / 108 |
| |
[OCAD] Furumo-Geithus | | 24:37 | 67 / 120 |
| |
[OCAD] Furumo | | 16:29 | 21 / 150 |
| |
[OCAD] City sprint | | 19:12 | 42 / 124 |
| |
[OCAD] City Sprint | | 11:14 | 11 / 179 |
| |
OCAD - Gump Forest | | 24:36 | 47 / 104 |
| |
1 star race | | dnf | | | |
[Ocad] Ulvsta | | 16:49 | 17 / 140 |
| |
[Ocad] Hillevik | | 28:45 | 9 / 116 |
| |
[Ocad] Hällfors | | dnf | | | |
| 2 | 25:53 | 3 / 102 |
| |
[Ocad] Mödänge | | 15:43 | 4 / 167 |
| |
| 2 | 15:34 | 4 / 184 |
| |
Pomaria | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy night | | dnf | | | |
Stavanger | | 6:50 | 15 / 97 |
| |
Nice Course | | dnf | | | |
[Ocad]Island in bush | | 14:01 | 5 / 125 |
| |
Northern Everett Park | | 32:36 | 5 / 53 |
| |
Green keen | | 24:38 | 8 / 51 |
| |
[Ocad]Kis Laz New course | | 18:20 | 16 / 161 |
| |
Random (pritty easy) | | 31:08 | 18 / 76 |
| |
[OCAD] Fantasy-Sprint | | 21:29 | 13 / 131 |
| |
[OCAD] Mini Sprint 2 | | 8:05 | 50 / 154 |
| |
[OCAD] The Best Climber 2 | | 13:09 | 58 / 92 |
| |
WALK!!! | | 10:40 | 35 / 80 |
| |
Sprint in WOC 2001 Sprint map | | 10:54 | 18 / 196 |
| |
| 2 | 9:38 | 1 / 263 |
| |
short middle dist | | dnf | | | |
Sprint | | 15:13 | 15 / 74 |
| |
easiest | | dnf | | | |
[Random] | | dnf | | | |
[OCAD] quick map | | 9:08 | 74 / 135 |
| |
| 2 | 8:11 | 23 / 157 |
| |
easy | | 10:45 | 51 / 85 |
| |
Easyer sprint | | 6:17 | 29 / 91 |
| |
Easy sprint | | 11:02 | 5 / 86 |
| |
Hard sprint | | 16:16 | 5 / 74 |
| |
WOC 2001 map Sprint | | 4:13 | 9 / 158 |
| |
| 2 | 4:15 | 39 / 218 |
| |
Devils Hill Sprint | | 15:36 | 22 / 140 |
| |
| 2 | 14:41 | 8 / 169 |
| |
SKI O warning | | 24:51 | 15 / 131 |
| |
Normal orientering | | 26:07 | 6 / 57 |
| |
[OCAD] Mini sprint | | 4:55 | 41 / 144 |
| |
| 2 | 4:41 | 76 / 237 |
| |
| 3 | 4:18 | 26 / 237 |
| |
sidney sprinrt | | 11:58 | 4 / 52 |
| |
[OCAD] Back to Kivimaasto | | 13:52 | 18 / 162 |
| |
Hokus Pokus - Easy sprint | | 16:14 | 16 / 77 |
| |
[OCAD] The Best Climber | | 5:53 | 75 / 123 |
| |
Random sprint | | 19:15 | 15 / 64 |
| |
1st of Nysse 5-days | | 19:30 | 12 / 79 |
| |
SPRINT | | 12:38 | 18 / 73 |
| |
I have always wanna know.. | | 16:31 | 5 / 60 |
| |
[OCAD] Fantasy world1 | | 43:18 | 41 / 113 |
| |
Dark Desert | | 43:33 | 10 / 47 |
| |
Ski O Julkujärvi | | dnf | | | |
Siitama Short | | 20:34 | 9 / 152 |
| |
intro | | 6:00 | 27 / 60 |
| |
My first one | | 16:46 | 4 / 59 |
| |
test run | | 13:21 | 11 / 70 |
| |
[OCAD] 4min sprint | | 4:44 | 19 / 157 |
| |
[OCAD] Fantacy Middle | | 27:13 | 21 / 123 |
| |
OCAD FRANCE SPRINT | | 17:26 | 29 / 151 |
| |
L.R.S. #7 | | 14:46 | 36 / 80 |
| |
[OCAD] City-o | | 11:36 | 41 / 149 |
| |
[OCAD] City-o (new map) | | 12:31 | 30 / 147 |
| |
flats | | 21:25 | 26 / 65 |
| |
L.R.S. #6 | | 14:41 | 24 / 62 |
| |
L.R.S. #5 | | 14:16 | 20 / 56 |
| |
[OCAD] Sandy Hills | | 24:59 | 19 / 122 |
| |
L.R.S. #4b | | 15:37 | 25 / 59 |
| |
Welcome back to CF Mats | | 16:00 | 20 / 79 |
| |
[rnd] Steep middle | | 45:46 | 13 / 34 |
| |
L.R.S #3 | | 10:02 | 16 / 71 |
| |
Saarijarvi Short | | 23:18 | 92 / 174 |
| |
| 2 | 19:52 | 19 / 194 |
| |
L.R.S. #2 | | 11:18 | 38 / 83 |
| |
Leizer's Random Sprint #1 | | dnf | | | |
European swimming championchip 2 | | 22:17 | 9 / 74 |
| |
Julkujarvi Midle | | 23:11 | 28 / 166 |
| |
Steep sprint | | 15:34 | 27 / 61 |
| |
A nice one. | | 17:51 | 13 / 74 |
| |
My first one. | | 30:06 | 2 / 38 |
| |
Eurovision swimming contest | | 22:07 | 38 / 68 |
| |
Blu feild | | 12:29 | 48 / 87 |
| |
[rnd] Fairbanks londdle | | 52:46 | 21 / 51 |
| |
[OCAD] Island-o | | 11:36 | 5 / 115 |
| |
| | dnf | | | |
[OCAD] City sprint (old map) | | 15:52 | 8 / 149 |
| |
| 2 | 16:10 | 24 / 171 |
| |
[OCAD] Kiverio Short Micro-O | | 9:28 | 31 / 135 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 8:49 | 12 / 163 |
| |
[OCAD] Kiverio Middle Distance | | 29:03 | 25 / 127 |
| |
Back to Doctrack Sprint | | 14:49 | 48 / 164 |
| |
| 2 | 13:42 | 18 / 193 |
| |
[OCAD] Kiverio Short Easy | | 9:58 | 96 / 156 |
| |
| 2 | 8:14 | 15 / 184 |
| |
Gunstock | | 20:20 | 16 / 72 |
| |
North Winthrop (random) | | 23:05 | 14 / 66 |
| |
[OCAD] Fantasy World1 - Long | | 58:06 | 7 / 73 |
| |
[OCAD] Fantasy World1 - Sprint | | 16:57 | 7 / 142 |
| |
[OCAD] Great Hill Sprint | | 14:27 | 8 / 134 |
| |
| 2 | 14:14 | 9 / 147 |
| |
Hill Sprint no something | | 18:44 | 12 / 128 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Intro Course00 | | 5:29 | 26 / 63 |
| |
Virendra | | 14:00 | 1 / 49 |
| |
My first sourse with RC? | | 33:20 | 8 / 37 |
| |
[OCAD] Small hill sprint | | 6:51 | 7 / 146 |
| |
[rnd] Easy Beaver Middle | | 39:27 | 10 / 42 |
| |
bad sprint....... | | 10:23 | 21 / 80 |
| |
SnowyLand [Random] | | 19:16 | 13 / 87 |
| |
[OCAD] Fantasy-map | | 43:18 | 35 / 94 |
| |
[Snowy Night Race] | | dnf | | | |
[OCAD] Hathersage Moor | | 7:05 | 15 / 157 |
| |
sprinttour [pray for snow] | | 18:29 | 4 / 104 |
| |
Candide :) | | dnf | | | |
[OCAD] just for fun | | dnf | | | |
| 2 | 19:20 | 6 / 160 |
| |
Micr-o | | 9:14 | 15 / 114 |
| |
[OCAD] Testebo sprint | | 10:37 | 14 / 160 |
| |
Fra | | 11:17 | 9 / 82 |
| |
sprinttour [new trees] | | 21:20 | 29 / 129 |
| |
packardboro dezert | | 55:01 | 5 / 38 |
| |
[OCAD] 3 Days of Portugal-3 | | 36:30 | 9 / 116 |
| |
[OCAD] Labyrinth Pyramid 2 | | dnf | | | |
[Random] Night Race | | dnf | | | |
[OCAD] Labyrinth Pyramid | | 16:34 | 81 / 172 |
| |
Middle (Thomas) | | 36:14 | 10 / 34 |
| |
[OCAD] 3 Days of Portugal-2 | | 29:44 | 21 / 158 |
| |
| 2 | 27:58 | 6 / 194 |
| |
New Course at Thompson Island | | 17:34 | 35 / 92 |
| |
KONRING - SPRINT | | 20:01 | 13 / 98 |
| |
OCAD Onemanrelay | | 15:23 | 71 / 175 |
| |
| 2 | 12:31 | 9 / 265 |
| |
sidney sprint | | 37:21 | 4 / 54 |
| |
[Ocad] Stenatjänarna | | 16:24 | 8 / 174 |
| |
Englewoodberg long | | 55:48 | 14 / 67 |
| |
Easy night sprint | | 26:44 | 13 / 72 |
| |
[OCAD] Högstorp | | 14:59 | 23 / 207 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 15:09 | 34 / 260 |
| |
| 4 | 14:45 | 18 / 260 |
| |
Sprint | | 8:51 | 16 / 144 |
| |
Random | | 18:00 | 39 / 87 |
| |
Sprint | | 6:49 | 4 / 85 |
| |
dedetry | | 17:13 | 6 / 65 |
| |
[Ocad] 3 Days of Portugal-1 | | 15:01 | 19 / 217 |
| |
| 2 | 14:46 | 18 / 283 |
| |
| 3 | 14:13 | 5 / 283 |
| |
Night random | | dnf | | | |
[OCAD]Canalisation-O | | dnf | | | |
World Orienteering Games | | dnf | | | |
World Orienteering Games Day 2 | | 27:25 | 18 / 139 |
| |
World Orienteering Games Day 1 | | 31:50 | 10 / 151 |
| |
[OCAD]rasica better map | | 24:54 | 16 / 139 |
| |
[rnd] sprint | | 13:13 | 10 / 76 |
| |
[OCAD] Fun by the river | | 19:01 | 14 / 129 |
| |
[OCAD] Fantasy terrain | | 30:58 | 5 / 112 |
| |
[OCAD] Morlaco | | 72:46 | 15 / 98 |
| |
North Walthamberg Heights | | dnf | | | |
[rdn] Bamboocha Sprint | | 21:41 | 30 / 74 |
| |
Run Ida, Run :) | | 12:46 | 17 / 90 |
| |
[OCAD] Saltcity II | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 16:13 | 43 / 211 |
| |
sprint battle | | 5:19 | 19 / 62 |
| |
[rnd] Middle "almost real" | | 47:47 | 16 / 85 |
| |
sidney | | 26:44 | 2 / 35 |
| |
hm... | | dnf | | | |
easy | | 12:54 | 22 / 51 |
| |
park sprint | | 17:03 | 6 / 70 |
| |
CFEdit School 4: Medway | | 14:08 | 15 / 93 |
| |
Sprint | | 18:06 | 13 / 77 |
| |
[OCAD] Hillevik | | 24:53 | 13 / 111 |
| |
[OCAD] Funforeveryone! | | 4:31 | 7 / 141 |
| |
open sprint! | | 7:29 | 15 / 87 |
| |
BEAT THE PRO [-SPRINT-] | | dnf | | | |
Walkertonville middle (random) | | 23:50 | 16 / 50 |
| |
difficult middle | | dnf | | | |
[ocad] Tangen | | 19:07 | 20 / 126 |
| |
Test | | 27:21 | 10 / 48 |
| |
[OCAD] Saltcity | | 15:01 | 30 / 169 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
Middle Distance | | dnf | | | |
[OCAD] Sprintmap | | 14:20 | 28 / 174 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 13:04 | 17 / 229 |
| |
[OCAD] Night Training (long) | | dnf | | | |
South Pembroke - Almost Short | | 33:09 | 17 / 65 |
| |
Boring 2 | | 37:50 | 11 / 35 |
| |
Night Sprint 2 | | 13:19 | 9 / 51 |
| |
CFEdit School 3: Kendalltown | | 19:54 | 17 / 70 |
| |
Highland Sprint 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Suppa terrain | | 12:11 | 32 / 130 |
| |
| 2 | 11:43 | 20 / 152 |
| |
[OCAD] Metsäkylä | | 17:59 | 2 / 141 |
| |
CFEdit School 2: Pawtucket | | 29:35 | 14 / 51 |
| |
CFEdit School 1: Atkinsonham | | 21:31 | 19 / 87 |
| |
Can anyone | | 12:44 | 5 / 58 |
| |
Highland Sprint Series 2 | | 14:56 | 42 / 127 |
| |
{-Random-} (sprint) | | 15:49 | 16 / 79 |
| |
[OCAD] Mohed | | 14:36 | 14 / 143 |
| |
Night Sprint | | 17:20 | 15 / 65 |
| |
[OCAD] Rasica Middledistance | | 40:46 | 10 / 140 |
| |
[OCAD] 3-Days | | 32:51 | 19 / 110 |
| |
day 2 | | 25:29 | 4 / 50 |
| |
[Ocad] Sator-Magas | | 35:13 | 32 / 119 |
| |
MIT 3 | | 18:50 | 12 / 91 |
| |
Day one | | 31:53 | 16 / 48 |
| |
Packard Short (random) | | 18:18 | 4 / 71 |
| |
Everettwood Short (random) | | 14:28 | 6 / 74 |
| |
Salem Middle (random) | | 37:03 | 16 / 54 |
| |
Bostonford [random] | | 34:44 | 14 / 62 |
| |
[OCAD]Satyricon Island Sprint | | 7:21 | 18 / 138 |
| |
[OCAD] Marieborg | | 16:27 | 16 / 162 |
| |
middle | | dnf | | | |
[OCAD] Archidona | | 17:52 | 38 / 156 |
| |
| 2 | 16:23 | 5 / 204 |
| |
Porterland [random] | | 50:09 | 12 / 53 |
| |
RUN RUN RUN!!! | | 21:42 | 35 / 99 |
| |
!CF World Record! | | 46:03 | 24 / 104 |
| |
terrible!!!!!! | | dnf | | | |
MIT 2 | | 18:54 | 10 / 92 |
| |
little Sprint | | 13:44 | 49 / 110 |
| |
| 2 | 12:32 | 67 / 161 |
| |
| 3 | 11:06 | 26 / 161 |
| |
[Ocad] New Hungary Map | | 28:32 | 31 / 155 |
| |
| 2 | 27:43 | 27 / 185 |
| |
[OCAD] Mödänge | | 13:12 | 13 / 155 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy long distance | | 65:38 | 32 / 83 |
| |
random map | | 9:25 | 12 / 79 |
| |
Dont run the race I posted befor | | 6:06 | 29 / 72 |
| |
[OCAD] Hällfors | | 16:16 | 25 / 169 |
| |
| 2 | 15:25 | 11 / 213 |
| |
Desert Stone | | 10:33 | 69 / 100 |
| |
[Random] | | 15:47 | 19 / 73 |
| |
OCAD Fantasy -Sprint 5 | | 11:51 | 26 / 144 |
| |
OCAD Mining District 2 | | 27:11 | 16 / 110 |
| |
OCAD Mining District | | 22:30 | 25 / 166 |
| |
Random short | | dnf | | | |
Random Middle | | dnf | | | |
OCAD Fantasy -Sprint 4 | | 10:15 | 21 / 126 |
| |
OCAD Fantasy- Sprint 3 | | 8:29 | 34 / 151 |
| |
| 2 | 8:36 | 65 / 208 |
| |
Sprint | | 8:18 | 5 / 108 |
| |
Soon IF mesterskap?!? | | 45:17 | 9 / 59 |
| |
Everett | | 19:25 | 24 / 101 |
| |
OCAD Fantasy -Sprint 2 | | 10:09 | 46 / 145 |
| |
Dark Forest of Death | | 28:04 | 17 / 97 |
| |
ONLY FOR FrOls!! | | 6:08 | 5 / 74 |
| |
OCAD-Fantasy - Sprint | | 16:15 | 14 / 140 |
| |
Real Ocad Sprint | | 17:40 | 19 / 134 |
| |
Steinbruch sprint!!! | | 9:43 | 18 / 138 |
| |
3 days of ChS - Day 3 | | dnf | | | |
3 days of ChS - Day 2 | | 44:12 | 25 / 72 |
| |
3 days of ChS - Day 1 | | 33:31 | 11 / 68 |
| |
| 2 | 33:20 | 15 / 99 |
| |
Short Random | | 20:24 | 5 / 47 |
| |
Middle - Random | | 38:26 | 9 / 66 |
| |
[random] Sprint | | 17:06 | 12 / 86 |
| |
[OCAD] 3 dames and 1 knight s1 | | 44:10 | 4 / 86 |
| |
Long distance | | dnf | | | |
[OCAD]Ruchama part 2 | | 23:19 | 15 / 144 |
| |
"REVENGE" ON TC! :P | | 22:03 | 18 / 92 |
| |
[OCAD] MICRO - O | | 16:14 | 18 / 127 |
| |
mit | | 16:55 | 6 / 70 |
| |
[OCAD] 3-days | | 26:01 | 23 / 114 |
| |
[Random] | | 13:15 | 25 / 81 |
| |
OCAD - too easy | | 20:34 | 23 / 124 |
| |
"Im bored" Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Ulvsta | | 14:56 | 39 / 158 |
| |
[OCAD] Fylleryd | | 25:43 | 27 / 146 |
| |
Nostalgia 3 | | 11:42 | 11 / 104 |
| |
[OCAD] 3-Days | | 22:10 | 6 / 108 |
| |
Suckers Lake | | 11:42 | 11 / 63 |
| |
[Random] | | 13:59 | 33 / 94 |
| |
Nostalgia 2 | | 37:11 | 9 / 69 |
| |
Nostlgia 1 (fixed) | | 18:38 | 8 / 108 |
| |
Nostalgia 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Ulvsta | | 9:25 | 10 / 172 |
| |
p | | 27:35 | 3 / 29 |
| |
Watertower sprint 3 | | 12:53 | 27 / 179 |
| |
| 2 | 11:20 | 5 / 218 |
| |
My 4 Days (Finale) | | 34:34 | 5 / 35 |
| |
My 4 days (Day 3) | | 61:35 | 7 / 26 |
| |
My 4 days (day 2) | | 43:48 | 12 / 40 |
| |
My 4 Days (day1) | | 19:16 | 2 / 64 |
| |
long sprint!(i'm back) | | 20:06 | 16 / 84 |
| |
PK Style | | 34:39 | 9 / 80 |
| |
[OCAD] Valley | | 26:57 | 19 / 114 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Suutarlampi | | 26:44 | 30 / 108 |
| |
| 2 | 20:44 | 10 / 159 |
| |
| 3 | 19:32 | 1 / 159 |
| |
1 | | 39:12 | 4 / 26 |
| |
O-Ringen Stage 4 THIS ONE COUNTS | | 20:40 | 30 / 113 |
| |
O-Ringen Stage 3 | | dnf | | | |
O-Ringen Stage 2 | | 29:50 | 12 / 85 |
| |
OCAD the turntable (night) | | 15:39 | 12 / 100 |
| |
O-Ringen Stage 1 | | dnf | | | |
Plymouth Forest - SprInt | | 18:46 | 19 / 86 |
| |
[CRAP-ocad] | | 7:41 | 7 / 105 |
| |
| 2 | 6:31 | 15 / 149 |
| |
| 3 | 5:44 | 7 / 149 |
| |
A little good old night training | | dnf | | | |
[Crap-OCAD]Supersprint | | 9:05 | 21 / 109 |
| |
[Ocad]Kis-Laz Hungary | | 23:45 | 15 / 118 |
| |
[Crap-OCAD]Micr-O | | 14:42 | 18 / 90 |
| |
[CRAPocad] | | 8:52 | 18 / 90 |
| |
[Crap-OCAD]Short | | 19:06 | 28 / 71 |
| |
Mausoleum (real map: Levin, CZ) | | 27:29 | 14 / 117 |
| |
[OCAD] Marieborg, new course | | 21:07 | 12 / 128 |
| |
Crap-O Sprint | | 16:49 | 20 / 86 |
| |
[CRAP-ocad] | | 2:28 | 41 / 100 |
| |
[Crap-OCAD]Fast Night-Sprint! | | 7:08 | 12 / 75 |
| |
[Crap-OCAD]Sprint | | 9:22 | 8 / 115 |
| |
crap-OCAD sprint FIXED | | 17:28 | 36 / 91 |
| |
[CRAP-ocad] | | dnf | | | |
| | dnf | | | |
[crap-OCAD]Climbing School! | | 23:21 | 29 / 92 |
| |
[OCAD] Idre map (by LUC and C/O) | | 19:14 | 15 / 135 |
| |
[OCAD] Fantasy | | 20:53 | 31 / 111 |
| |
SHORT and tricky | | 20:01 | 7 / 93 |
| |
its worth running | | dnf | | | |
[OCAD] Uggaberg | | 11:42 | 14 / 154 |
| |
[OCAD] Marieborg | | 20:34 | 24 / 147 |
| |
| 2 | 20:22 | 25 / 181 |
| |
BEAT THE PROs' [middle] | | dnf | | | |
IDRE is back to protect ta world | | dnf | | | |
| 2 | 17:29 | 15 / 192 |
| |
[crap-OCAD] desert sprint | | 10:12 | 36 / 167 |
| |
| 2 | dnf | | | |
3 random races part 3 (short) | | 23:31 | 10 / 53 |
| |
3 random races part 1 (sprint) | | 14:33 | 21 / 95 |
| |
a stony ocad | | 19:45 | 15 / 120 |
| |
[OCAD]Bohman 5-days, Day 5 prt 2 | | 43:13 | 12 / 80 |
| |
[OCAD]Bohman 5-days, Day 5 prt 1 | | 36:19 | 18 / 123 |
| |
OCAD JWOC last training | | 28:36 | 5 / 148 |
| |
[crap-OCAD] Up n Down | | dnf | | | |
sprint | | dnf | | | |
[OCAD] first sprint | | 14:45 | 63 / 122 |
| |
[OCAD] Norrgårda, night | | 26:20 | 26 / 90 |
| |
[Ocad] Sprint! | | 7:34 | 50 / 156 |
| |
| 2 | 6:35 | 7 / 183 |
| |
#8 | | dnf | | | |
#7 | | dnf | | | |
sprinttour [once more] | | dnf | | | |
(Ocad) Fantasy | | 28:58 | 16 / 110 |
| |
[OCAD] Sprint-> City and Forest | | 20:01 | 29 / 157 |
| |
[OCAD] Rock Arena sprint | | 14:35 | 72 / 159 |
| |
Randomizer map | | 17:06 | 21 / 118 |
| |
little and eaysy race---sprint | | 17:24 | 37 / 147 |
| |
| 2 | 16:55 | 9 / 177 |
| |
Italien ska vinna VM-guld | | 8:47 | 8 / 118 |
| |
Midsummer race - Part 2 | | 10:18 | 8 / 72 |
| |
Midsummer race - Part 1 | | 33:53 | 13 / 57 |
| |
radom: Middle Race | | dnf | | | |
| 2 | 28:02 | 20 / 89 |
| |
OCAD JWOC TRAINING | | dnf | | | |
| 2 | 27:52 | 38 / 225 |
| |
radom: New Sprint | | 17:18 | 24 / 112 |
| |
Cambridgeton Middle | | 24:26 | 11 / 84 |
| |
[random] South Halifax | | 29:18 | 5 / 60 |
| |
Desert Island Sprint | | 12:29 | 60 / 131 |
| |
[OCAD]Night-Sprint | | 19:08 | 9 / 82 |
| |
[OCAD]Night-Micro | | 15:43 | 7 / 91 |
| |
Ocad-Sprint (Night) | | 12:17 | 12 / 111 |
| |
[OCAD]Sprint---->City Map | | 9:34 | 59 / 175 |
| |
[Ocad]Sprint on a map from Spain | | 8:35 | 127 / 179 |
| |
| 2 | 4:45 | 26 / 225 |
| |
[OCAD] Glaubenbergpass Middle | | 36:10 | 15 / 137 |
| |
[OCAD] Glaubenbergpass- Intro | | 13:34 | 29 / 159 |
| |
| 2 | dnf | | | |
night sprint | | dnf | | | |
[Ocad] Simplonpass Comeback | | 18:58 | 28 / 139 |
| |
Easy middle | | 32:33 | 4 / 39 |
| |
ASF | | 45:12 | 6 / 35 |
| |
[OCAD] Bohman 5-days, Day 4 | | 25:20 | 15 / 116 |
| |
Bridge-training | | 5:17 | 59 / 115 |
| |
[OCAD] Bohman 5-days, Day 3 | | 59:55 | 18 / 94 |
| |
[OCAD]Kleivstua - Middle FIXED | | 40:41 | 51 / 115 |
| |
nice middle training | | dnf | | | |
Night-O | | dnf | | | |
Gunstock Night Race | | dnf | | | |
fg | | 12:08 | 5 / 92 |
| |
Bohman 5-days, Day 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Bohman 5-days, Day 1 | | 18:07 | 19 / 160 |
| |
[OCAD]Kleivstua Vol.2 | | 27:29 | 19 / 125 |
| |
Manson Range | | dnf | | | |
Shermanland-sprint | | 13:38 | 21 / 68 |
| |
[OCAD] le_bouveret NIGHT | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] le_bouveret SPRINT | | 20:07 | 37 / 159 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 17:12 | 3 / 194 |
| |
[Ocad] Bircherewald Sprint | | 12:04 | 118 / 176 |
| |
| 2 | 9:35 | 24 / 213 |
| |
#2 | | dnf | | | |
yutygu | | 3:34 | 99 / 200 |
| |
routes | | dnf | | | |
Steinbruch sprint. FO-1 | | 12:27 | 22 / 82 |
| |
[OCAD]Fantasy FIXED | | 23:30 | 36 / 114 |
| |
Nice! | | dnf | | | |
[OCAD] sprint aveyron | | 8:31 | 97 / 144 |
| |
| 2 | 7:25 | 30 / 173 |
| |
Some lakes | | 27:32 | 24 / 53 |
| |
NT #13 | | 48:44 | 7 / 21 |
| |
[OCAD]Fantasy - Night | | 15:25 | 14 / 96 |
| |
Random, middle | | 26:28 | 11 / 38 |
| |
sprint tour [guest race 8] | | 24:12 | 13 / 38 |
| |
sprint tour [guest race 7] | | 19:14 | 18 / 58 |
| |
sprint tour [guest race 6] | | 16:27 | 16 / 84 |
| |
sprint tour [guest race 1] FIXED | | 16:38 | 17 / 69 |
| |
sprint tour [guest race 5] | | 20:54 | 20 / 43 |
| |
sprint tour [guest race 4] | | dnf | | | |
sprint tour [guest race 3] | | 20:01 | 15 / 58 |
| |
sprint tour [guest race 2] | | 22:00 | 28 / 65 |
| |
Random 17 min? | | 19:31 | 10 / 57 |
| |
SPRINT | | 18:07 | 14 / 54 |
| |
Flat and Easy | | dnf | | | |
Osgiliath Woods Sprint | | 10:41 | 8 / 119 |
| |
[Pointhunters]HorrorRace - Night | | dnf | | | |
[radom] Open Sprint | | 16:02 | 33 / 92 |
| |
[Pointhunters]SteepShit - Night | | 20:27 | 13 / 53 |
| |
[OCAD] Sprint | | 10:40 | 64 / 177 |
| |
Fantasy OCAD NIGHT | | 29:27 | 18 / 61 |
| |
OCAD-sprint | | 7:28 | 35 / 144 |
| |
OCAD Fantasy MICROCONTROLS | | 30:11 | 29 / 105 |
| |
OCAD Fantasy - BEGINNERS! | | 9:06 | 50 / 129 |
| |
Stony 3-days Stage 1, sprint | | dnf | | | |
Sprinten! | | 44:26 | 5 / 36 |
| |
SPRINT!!! | | dnf | | | |
Plymouth | | 25:41 | 20 / 49 |
| |
[OCAD] swiss JWOC quali. middle | | 39:40 | 13 / 196 |
| |
| 2 | 37:57 | 10 / 245 |
| |
Short/Middle | | 32:49 | 12 / 55 |
| |
Sprint... | | dnf | | | |
Easy night | | 13:10 | 2 / 81 |
| |
(random) SPRINT! | | 20:02 | 22 / 80 |
| |
Eastern Martin (random) | | 52:39 | 14 / 35 |
| |
OCAD-Sprint | | 12:53 | 28 / 170 |
| |
| 2 | 11:14 | 4 / 200 |
| |
Long distance | | dnf | | | |
[OCAD]Årbogen | | 19:36 | 50 / 166 |
| |
| 2 | 16:25 | 17 / 197 |
| |
Walkerberg flats | | 3:39 | 6 / 110 |
| |
sprint | | 25:32 | 15 / 97 |
| |
[Edited]Night-Sprint 2 | | 23:49 | 20 / 43 |
| |
[Edited]Night-Sprint | | 19:28 | 10 / 61 |
| |
Konring - #3# | | dnf | | | |
Somerbeg Vol.2 | | 25:58 | 14 / 71 |
| |
Upper Lechmereford | | 19:34 | 29 / 85 |
| |
Middledstance #2 | | dnf | | | |
SPRINT | | 17:19 | 29 / 122 |
| |
[OCAD] WOC 04 Map Sprint | | 10:58 | 24 / 210 |
| |
| 2 | 11:15 | 61 / 257 |
| |
| 3 | 10:39 | 5 / 257 |
| |
Konring #2# - Middledistance | | 34:13 | 8 / 72 |
| |
Klubbmästerskapet | | 32:39 | 4 / 50 |
| |
ShortSteepFast | | 18:16 | 44 / 87 |
| |
Furlowville | | 20:57 | 44 / 67 |
| |
Middle/Long | | 48:58 | 9 / 48 |
| |
[Edited] Long middle | | dnf | | | |
Sprint;) | | 20:24 | 26 / 112 |
| |
Konring - Spring | | 20:56 | 32 / 91 |
| |
Venice City-O | | 27:02 | 38 / 209 |
| |
Sprint in swamp | | 17:22 | 8 / 75 |
| |
NT!! middle race | | 37:22 | 7 / 43 |
| |
Selma State Park | | 13:52 | 20 / 105 |
| |
Litchfield Reservior | | dnf | | | |
Plymouth Heights, random night | | 32:12 | 9 / 45 |
| |
[OCAD] Sheffield Moor West | | 6:58 | 11 / 204 |
| |
| 2 | 7:23 | 52 / 252 |
| |
| 3 | 7:04 | 25 / 252 |
| |
Siitama Short 3 | | 18:59 | 11 / 130 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 19:36 | 26 / 157 |
| |
| 4 | 18:06 | 10 / 157 |
| |
Somerberg Sprint 2 | | 17:50 | 25 / 87 |
| |
Somerberg Sprint 1 | | 18:15 | 16 / 110 |
| |
Niihama Short 2 | | 21:24 | 17 / 105 |
| |
Madisonland | | 13:33 | 11 / 122 |
| |
knoll sprint | | 5:26 | 72 / 122 |
| |
hole and boulders sprint | | 10:13 | 42 / 123 |
| |
Random 16 min? | | 18:28 | 20 / 67 |
| |
Random, 13 min?, night | | dnf | | | |
Back to Angels Sprint | | 11:34 | 15 / 127 |
| |
| 2 | 11:40 | 30 / 157 |
| |
Hill sprint 4? | | 21:02 | 34 / 124 |
| |
| 2 | 19:48 | 12 / 142 |
| |
Random 15 min? | | 17:44 | 20 / 76 |
| |
Random Sprint | | 27:48 | 11 / 75 |
| |
Kaleva church park about 3. | | 10:27 | 94 / 203 |
| |
| 2 | 6:33 | 5 / 293 |
| |
Middledistance | | 39:43 | 16 / 58 |
| |
Openmap | | 12:48 | 12 / 97 |
| |
Nice random, middle/sprint | | 24:36 | 9 / 76 |
| |
[Edited] Random, middle | | 40:09 | 10 / 94 |
| |
[OCAD] Fantasy Green Clee | | 31:09 | 33 / 103 |
| |
| 2 | 29:10 | 13 / 116 |
| |
NT #11, Short and difficult | | 31:24 | 2 / 46 |
| |
[OCAD]Trash Overland (Fixed) | | 51:23 | 47 / 93 |
| |
Night middle, difficult (?) | | 42:08 | 9 / 25 |
| |
join!!!! | | 3:26 | 19 / 64 |
| |
| 2 | 3:29 | 30 / 74 |
| |
Random middle, night | | dnf | | | |
NTT, short night | | 22:06 | 7 / 54 |
| |
NT9, short sprint | | 13:47 | 10 / 78 |
| |
Vahajarvi North Sprint | | 12:09 | 10 / 120 |
| |
NT8, nightsprint | | 20:22 | 20 / 47 |
| |
[OCAD]Trash Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Trash Sprint | | 17:14 | 27 / 134 |
| |
Day Competion, long, though | | dnf | | | |
[Ocad] Le Communal Middle | | 23:08 | 36 / 152 |
| |
| 2 | 23:04 | 39 / 172 |
| |
[Ocad] Le Communal Sprint | | 12:34 | 59 / 205 |
| |
| 2 | 11:21 | 16 / 246 |
| |
Devils Hill Sprint | | 15:56 | 12 / 158 |
| |
| 2 | 15:45 | 12 / 180 |
| |
| 3 | 15:08 | 4 / 180 |
| |
Vahajarvi sprint | | 16:28 | 25 / 175 |
| |
| 2 | 16:18 | 23 / 211 |
| |
| 3 | 15:31 | 3 / 211 |
| |
East Chester Farm, middle | | dnf | | | |
NT #7, changed first | | 20:24 | 8 / 35 |
| |
WOC 2001 map, middle | | 29:22 | 27 / 189 |
| |
| 2 | 27:47 | 20 / 242 |
| |
| 3 | 25:06 | 1 / 242 |
| |
Night Training #7 | | 21:58 | 5 / 24 |
| |
Compass Training | | dnf | | | |
[OCAD]Högstorp, new course | | 13:36 | 20 / 193 |
| |
| 2 | 13:10 | 8 / 233 |
| |
random, middle, Washington | | dnf | | | |
random SPRINT, Chelsea Forest | | 14:30 | 27 / 86 |
| |
Random, middle | | dnf | | | |
Night Training #6 | | 31:46 | 15 / 37 |
| |
Night Training #5 | | dnf | | | |
Night Training #4 | | 22:35 | 13 / 46 |
| |
Night Training #3 | | 14:43 | 9 / 55 |
| |
Sprint, random | | 9:34 | 5 / 111 |
| |
Night Training #2 | | dnf | | | |
[sprint tour] TOM-CARL | | 20:30 | 24 / 107 |
| |
Night Training #1 | | dnf | | | |
Sprint | | 2:44 | 14 / 124 |
| |
[OCAD] Högstorp, fixed | | 11:18 | 12 / 218 |
| |
[sprint tour] flx and eddie | | 19:29 | 30 / 117 |
| |
Fantasy [OCAD] Sprint | | 34:35 | 27 / 123 |
| |
Random 2, 10 min? | | 12:45 | 38 / 75 |
| |
Random1, 10 min? | | 11:06 | 11 / 107 |
| |
micro-o | | dnf | | | |
Tobbe | | 29:20 | 15 / 71 |
| |
Random, around 15 min? | | 18:48 | 28 / 77 |
| |
Nysse Tour -Step1 | | dnf | | | |
Franklin2 [Sprint] | | dnf | | | |
Ultralong Distance - Konring | | 80:25 | 3 / 36 |
| |
Sprintrace | | 16:25 | 5 / 62 |
| |
Fast Sprint | | 16:01 | 34 / 103 |
| |
night-o | | 21:06 | 10 / 46 |
| |
LowerMason [Sprint/Short] | | 23:25 | 13 / 53 |
| |
BrainTreeTowne - [Short] | | 29:48 | 14 / 42 |
| |
Haweswood random | | 30:22 | 10 / 43 |
| |
<><><><><> | | dnf | | | |
Western Fordhamton | | 18:46 | 23 / 53 |
| |
Martin | | 29:10 | 4 / 35 |
| |
The Great Challenge | | 21:53 | 3 / 60 |
| |
MIDDLE | | 33:03 | 8 / 36 |
| |
[OCAD] Contour onlyish | | 15:32 | 20 / 146 |
| |
Totally Random | | dnf | | | |
SPRINT (random) | | 23:51 | 10 / 69 |
| |
mit | | dnf | | | |
BEGINNER - short sprint 1 | | 6:33 | 34 / 180 |
| |
| 2 | 6:44 | 69 / 209 |
| |
| 3 | 6:22 | 16 / 209 |
| |
| 4 | 6:17 | 5 / 209 |
| |
do you dare? | | 40:39 | 9 / 31 |
| |
Fincher Maps - Short | | dnf | | | |
Middle! | | dnf | | | |
12min Race! | | dnf | | | |
Sprint | | 15:57 | 4 / 67 |
| |
Legendarløpet | | 28:19 | 11 / 76 |
| |
Mit | | 17:02 | 9 / 68 |
| |
Fart OK Open Championship | | 20:57 | 3 / 37 |
| |
random sprint | | 12:52 | 4 / 68 |
| |
Fultontonton, middle | | dnf | | | |
standard map | | 38:47 | 5 / 40 |
| |
A taste of Fincher | | 62:03 | 17 / 36 |
| |
Old Cambridgewick | | 24:35 | 13 / 37 |
| |
Little Chiswick | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy Island II fixed | | 23:55 | 45 / 129 |
| |
Random, sprint 3 | | 9:41 | 14 / 85 |
| |
Random,sprint, forest | | 13:02 | 16 / 71 |
| |
[random] long, fast and routes | | 49:01 | 28 / 63 |
| |
[OCAD] Fantasy Island | | 31:12 | 38 / 149 |
| |
[OCAD] bordeaux forest sprint | | 14:23 | 110 / 228 |
| |
| 2 | 9:27 | 47 / 289 |
| |
| 3 | 8:52 | 27 / 289 |
| |
| 4 | 8:01 | 3 / 289 |
| |
sprint2 !! / benji | | 12:31 | 23 / 108 |
| |
open sprint / benji | | 8:39 | 26 / 129 |
| |
Random, sprint2 | | 8:47 | 22 / 77 |
| |
Random, sprint1 | | 6:40 | 28 / 96 |
| |
Random, lagom distance | | 26:33 | 18 / 71 |
| |
Random, sprint, training | | 11:45 | 37 / 95 |
| |
Litchfieldborough2, sprint | | 14:29 | 16 / 67 |
| |
Litchfieldborough, sprint | | 14:14 | 25 / 83 |
| |
[OCAD] Ruotila | | 13:18 | 5 / 187 |
| |
| 2 | 13:10 | 3 / 228 |
| |
sprinttour [get horny again] | | 17:27 | 20 / 125 |
| |
My Try; | | 23:58 | 30 / 69 |
| |
Real map from Sweden | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 22:16 | 52 / 230 |
| |
la | | dnf | | | |
Highland Sprint 19 | | 15:37 | 11 / 117 |
| |
North Warren Park | | 36:57 | 10 / 40 |
| |
| | 26:45 | 31 / 46 |
| |
[sprint tour] little comback | | 20:24 | 19 / 97 |
| |
Random middle | | dnf | | | |
Bowmanborough | | 13:22 | 21 / 74 |
| |
[OCAD] Fantasy Sprint | | 23:30 | 24 / 111 |
| |
Sidney Sprints | | 39:12 | 3 / 23 |
| |
long sprint. | | 29:18 | 1 / 47 |
| |
The Random [13-15min] - LUC | | 18:06 | 19 / 78 |
| |
Random Sprint | | 20:20 | 13 / 57 |
| |
[random] stupid sprint | | 18:33 | 36 / 103 |
| |
[Ocad] Simplonpass West | | 17:59 | 40 / 192 |
| |
| 2 | 18:44 | 71 / 229 |
| |
[OCAD] Kolsas NEW!!! | | 30:47 | 13 / 150 |
| |
Easy, shit | | 9:49 | 8 / 69 |
| |
SPRINT | | 15:24 | 27 / 118 |
| |
Mount Englewoodham, middle1 | | 29:27 | 12 / 51 |
| |
Walker Lake, random, night | | dnf | | | |
omaR's | | dnf | | | |
Upper Chelseatown, middle | | 33:01 | 17 / 74 |
| |
[OCAD] toskocelo | | 19:12 | 38 / 188 |
| |
Were easy sprint ! | | 5:20 | 21 / 77 |
| |
0.7 Km Sprint ! | | 5:23 | 19 / 86 |
| |
Spruce Sprint | | 17:36 | 24 / 124 |
| |
[intro] blääähh sprint | | 14:07 | 35 / 144 |
| |
[OCAD] Idre champs middle | | 27:38 | 21 / 196 |
| |
Notri | | 1:27 | 12 / 90 |
| |
Sprint, Upper Chelseatown | | dnf | | | |
Annas super race | | 25:19 | 25 / 62 |
| |
Sprint, Northern Revereberg | | 31:28 | 13 / 64 |
| |
Middle | | dnf | | | |
fields sprint | | 9:08 | 67 / 126 |
| |
Sprint, Old Riverside | | 16:42 | 27 / 147 |
| |
Little Shoooty Sprint | | 3:25 | 12 / 67 |
| |
Vm-Sprint ! Short | | 3:28 | 27 / 107 |
| |
Little Shepard (Australia) | | 6:16 | 30 / 163 |
| |
Chiswick | | 23:27 | 20 / 72 |
| |
Random somewhere2 | | 12:38 | 5 / 77 |
| |
Random somewhere1 | | 8:56 | 12 / 110 |
| |
Fantasy OCAD flx4nw | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
blue | | 27:36 | 5 / 49 |
| |
[Ocad] New Hungary Map | | 27:38 | 21 / 177 |
| |
Mount Summittowne Random Sprint | | 23:37 | 11 / 60 |
| |
Wrenthamburg Random Sprint | | 15:49 | 17 / 106 |
| |
Atkinson Random | | 38:56 | 16 / 66 |
| |
Fultonburg Village (Random) | | 10:09 | 36 / 106 |
| |
long | | dnf | | | |
Gunstock | | 16:03 | 26 / 111 |
| |
Melville Caves | | 14:42 | 2 / 138 |
| |
Hepburn | | dnf | | | |
[OCAD] Idre champs - short | | 20:11 | 36 / 250 |
| |
| 2 | 24:30 | 106 / 296 |
| |
| 3 | 19:45 | 32 / 296 |
| |
Fellberg Sprint | | 20:36 | 21 / 97 |
| |
[OCAD]Hissö, real map | | 26:58 | 33 / 206 |
| |
| 2 | dnf | | | |
manycontrolsprint | | 13:05 | 29 / 129 |
| |
Open Opens short | | 23:55 | 39 / 84 |
| |
Open opens Sprint | | 13:12 | 25 / 115 |
| |
No Idea! | | 7:29 | 3 / 177 |
| |
[OCAD]Klackhult, night | | 30:23 | 19 / 106 |
| |
sprint(?) | | 40:53 | 14 / 40 |
| |
birdflue | | 24:53 | 7 / 62 |
| |
supersprint | | 9:34 | 26 / 85 |
| |
Supersprint | | dnf | | | |
Supersprint. | | 9:32 | 17 / 130 |
| |
TeekSu Sprint | | 16:54 | 33 / 160 |
| |
| 2 | 16:10 | 18 / 203 |
| |
| 3 | 15:37 | 3 / 203 |
| |
short sprint | | 6:30 | 45 / 104 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
sprint | | 8:11 | 25 / 109 |
| |
sprin | | 3:30 | 62 / 172 |
| |
dd | | dnf | | | |
Fantasy OCAD flx4sw | | 36:05 | 20 / 76 |
| |
Dogtrack Sprint again | | 17:49 | 39 / 171 |
| |
| 2 | 14:55 | 3 / 197 |
| |
Niddre Masters Middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD] kokkila - new course | | 26:48 | 25 / 138 |
| |
Tormestorps-Sprinten ^^ | | 12:33 | 3 / 122 |
| |
WOC 2001 map - short | | 20:52 | 13 / 166 |
| |
| 2 | 19:22 | 4 / 227 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
Lower Pembrokeham Gorge | | 36:45 | 14 / 53 |
| |
Chelseaton | | 40:13 | 9 / 69 |
| |
Sprint | | 3:48 | 86 / 111 |
| |
[OCAD]Klackhult, real map | | 21:51 | 4 / 148 |
| |
Fantasy OCAD Catterick Revised | | 27:50 | 14 / 133 |
| |
Thomas Trainingcamp: Night-o | | dnf | | | |
Watertower sprint 3 | | 27:09 | 22 / 121 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 20:34 | 6 / 146 |
| |
fun, fun, fun 2 | | 11:08 | 15 / 126 |
| |
PK'S 3 Days:Day 2 | | 16:49 | 12 / 125 |
| |
[random] 50-50 short | | dnf | | | |
[Ocad] Koplalo Middle | | 25:59 | 42 / 136 |
| |
[Ocad] Koplalo Sprint | | 13:04 | 35 / 179 |
| |
SPRINT | | 17:32 | 42 / 135 |
| |
OCAD Catterick West Sprint 1 | | 37:52 | 8 / 108 |
| |
Thomas Trainingcamp: Kontr.plock | | 20:54 | 39 / 130 |
| |
Thomas Trainingcamp: Routes | | dnf | | | |
OCAD Catterick East Sprint 1 | | 28:01 | 16 / 104 |
| |
OCAD Kolsas Test | | 12:21 | 61 / 183 |
| |
A randomizer map | | 11:27 | 11 / 99 |
| |
Metsäkylä night | | dnf | | | |
OCAD Kallerbro Forest Sprint | | 23:15 | 23 / 139 |
| |
Metsäkylä new sprint 1 | | 20:19 | 32 / 203 |
| |
(OCAD) Mt. Red Fox | | 24:45 | 44 / 127 |
| |
OCAD Maltham Forest | | 35:03 | 19 / 132 |
| |
OCAD- Happy Easter 2 Sprint | | 10:07 | 19 / 221 |
| |
Noorwood State Park | | 10:59 | 1 / 148 |
| |
Bowmanburg Cliffs | | dnf | | | |
SkräckBlandad Förtjusning #4 | | dnf | | | |
OCAD - Happy Easter | | 12:12 | 77 / 196 |
| |
OCAD Streams 2 | | 25:32 | 59 / 151 |
| |
park-o | | 17:17 | 18 / 167 |
| |
slui | | 3:24 | 18 / 150 |
| |
[Ocad]Piilola | | dnf | | | |
OCAD Map Dutch CF Comp 2-2 | | dnf | | | |
[OCAD] Boulder Sprint II | | 13:09 | 24 / 141 |
| |
[OCAD] Bouldet Sprint I | | 14:49 | 51 / 204 |
| |
[OCAD] Only Contours | | 28:03 | 24 / 138 |
| |
Mattapanville | | 17:17 | 18 / 151 |
| |
(OCAD) - Prologue | | 11:48 | 54 / 224 |
| |
Random Street-O | | 7:19 | 58 / 225 |
| |
[OCAD]Nipunmaki Short | | 21:26 | 31 / 200 |
| |
[OCAD] Hurma II | | 24:15 | 26 / 187 |
| |
[OCAD] Sprint in Spain | | 12:43 | 62 / 241 |
| |
Mount Walpole Brook SPRINT | | 5:26 | 14 / 149 |
| |
haha | | 12:01 | 10 / 124 |
| |
Fantasy city map | | 21:16 | 45 / 183 |
| |
[OCAD] Juopperi Short | | 21:40 | 23 / 197 |
| |
My OCAD sprint! | | 6:34 | 32 / 214 |
| |
[OCAD]Fylleryd, new course | | 10:36 | 28 / 227 |
| |
[Ocad] Gruenholz knonau | | 26:58 | 50 / 145 |
| |
Spring cup Classic - Grib skov | | dnf | | | |
Middle Wellingtonford, SPRINT | | 12:31 | 76 / 162 |
| |
Easter Time 3 | | 10:28 | 29 / 139 |
| |
[OCAD] Deathwood Forest Middle | | 28:20 | 29 / 175 |
| |
Swedish Open Sprint Stage 5 | | 11:56 | 42 / 185 |
| |
[OCAD] Central Park of Hamina | | 8:52 | 29 / 205 |
| |
OCAD-Swedish Open Night Stage1 | | 11:53 | 46 / 161 |
| |
[OCAD] Hurma | | 26:56 | 37 / 208 |
| |
| 2 | dnf | | | |
OCAD-Swedish Open Sprint Stage4 | | 13:24 | 54 / 180 |
| |
[Ocad] France Sprint!!!!! | | 17:45 | 84 / 219 |
| |
OCAD Martinswood Night 2 | | dnf | | | |
OCAD - Hulthojden sprint FIXED | | dnf | | | |
(OCAD)Salouf Short | | 23:50 | 30 / 172 |
| |
OCAD - Hulthojen SO - Sprint | | dnf | | | |
OCAD - Hulthojden SO - Intro | | 10:45 | 73 / 196 |
| |
OCAD-Gimme Coke | | 8:57 | 64 / 248 |
| |
[OCAD]Fantasy Day2:Middle | | 43:17 | 28 / 122 |
| |
tyreso sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Suppa Sprint | | 15:48 | 11 / 197 |
| |
[OCAD] - Park SPrint | | 39:57 | 79 / 194 |
| |
Slovenia Sprint | | 12:31 | 27 / 239 |
| |
OCAD-Swedish Open Sprint Stage3 | | 16:59 | 52 / 161 |
| |
[OCAD] Forest sprint II | | 10:41 | 41 / 180 |
| |
[OCAD] Forest sprint I | | 12:55 | 96 / 216 |
| |
| 2 | dnf | | | |
OCAD Map Dutch CF Comp 1-2 | | 28:15 | 49 / 153 |
| |
[OCAD] Fantasy Day1: Short | | 19:34 | 45 / 175 |
| |
Real ocad map from France | | 5:13 | 177 / 223 |
| |
[Ocad] Great Britan short | | 18:38 | 67 / 215 |
| |
Highland Sprint 18 (OCAD style) | | 6:06 | 71 / 214 |
| |
Langelandsfjellet (Sprint) | | dnf | | | |
[OCAD]Langis Middle | | 25:11 | 25 / 160 |
| |
liten øy | | 3:23 | 35 / 182 |
| |
OCAD - Swedish Open Sprint st.2 | | 17:09 | 56 / 211 |
| |
Swedish Open Sprint - Stage 1 | | 11:09 | 109 / 228 |
| |
Scottish Real Map Sprint | | 12:39 | 21 / 204 |
| |
OCAD - Nordic Meeting Stage 2 | | 13:47 | 10 / 139 |
| |
Newest Mitmap | | dnf | | | |
[OCAD] Fylleryd, real map | | 24:00 | 35 / 205 |
| |
Ardales sprint | | 23:12 | 38 / 196 |
| |
OCAD Amsterdamse Duinen | | 13:18 | 32 / 190 |
| |
OCAD Stonah Hills | | 21:57 | 41 / 174 |
| |
[OCAD] JWOC 01 new course | | 45:01 | 44 / 215 |
| |
OCAD Just a little one ... | | 18:08 | 32 / 126 |
| |
OCAD - The great race 2 | | 9:14 | 25 / 145 |
| |
OCAD - The great race 1 | | 12:23 | 48 / 140 |
| |
little OCAD Sprint | | dnf | | | |
OCAD Fantasy Park | | 9:00 | 46 / 165 |
| |
OCAD-The Eddie Harwood tribute 2 | | 13:42 | 2 / 106 |
| |
OCAD-The Eddie Harwood tribute 1 | | 13:56 | 11 / 115 |
| |
Maatialanharju | | 26:55 | 39 / 194 |
| |
[OCAD] - Campra | | 12:31 | 19 / 188 |
| |
OCAD-Idre (SWE) Stage 2 | | 16:05 | 13 / 181 |
| |
OCAD - Idre (SWE) stage 1 | | dnf | | | |
Tiny OCAD Mini Sprint | | 14:42 | 32 / 187 |
| |
OCAD Junior Cup #2# | | 11:11 | 14 / 153 |
| |
OCAD Junior Cup "1" | | 11:34 | 4 / 207 |
| |
OCAD Planina | | 22:34 | 38 / 158 |
| |
[OCAD] Kivimaasto II, sprint | | dnf | | | |
[OCAD] JWOC 01 short quali | | 28:13 | 47 / 208 |
| |
SALOUF intro(Ocad) | | 11:44 | 47 / 215 |
| |
ocad Minimap series 3 | | 9:36 | 45 / 155 |
| |
ocad Minimap series 2 | | 4:18 | 55 / 140 |
| |
ocad Minimap series 1 | | 2:47 | 15 / 183 |
| |
Ocad Sprint Cup 5 | | 11:38 | 24 / 165 |
| |
Ocad Sprint Cup 4 | | 8:18 | 56 / 160 |
| |
Ocad Sprint Cup 3 | | 7:07 | 20 / 164 |
| |
Ocad Sprint Cup 2 | | 8:51 | 77 / 184 |
| |
Ocad Sprint Cup 1 | | 8:47 | 33 / 198 |
| |
OCAD EXTREME #2# | | 16:46 | 35 / 129 |
| |
Ardales, middle night | | dnf | | | |
OCAD-EXTREME #1# | | 12:45 | 18 / 158 |
| |
OCAD WOC04 Warming up area | | 26:10 | 46 / 188 |
| |
OCAD Stratton Thicket Night Run | | 15:56 | 16 / 99 |
| |
OCAD-sprint | | 8:22 | 10 / 176 |
| |
[OCAD] Ardales middle | | dnf | | | |
| 2 | 21:35 | 40 / 262 |
| |
OCAD - Night minirace | | 8:44 | 50 / 134 |
| |
OCAD- Middle | | 20:01 | 30 / 161 |
| |
OCAD Night Mosaren south | | 28:23 | 17 / 114 |
| |
OCAD map from Karlstad SWE | | 24:24 | 30 / 231 |
| |
TinyOcad #1 | | 6:49 | 21 / 161 |
| |
[OCAD]Stratton Thicket Sprint 1 | | 22:31 | 25 / 150 |
| |
[OCAD] sprint 2 Stratton Wood | | dnf | | | |
[OCAD] Stratton Wood | | 10:52 | 30 / 210 |
| |
[OCAD]The Island of Domination 2 | | 22:25 | 46 / 126 |
| |
[OCAD] The Island of Domination | | 8:34 | 48 / 209 |
| |
My first OCAD map | | 12:14 | 31 / 191 |
| |
[OCAD] SAn Bernardino | | dnf | | | |
[OCAD] WOC04 new course | | 21:38 | 45 / 220 |
| |
Le Pas des Boeufs - sprint | | 16:57 | 59 / 227 |
| |
La Quillane - middle 2 | | 32:41 | 59 / 167 |
| |
[OCAD] WOC-sprint qu. västeras | | dnf | | | |
La Quillane - middle | | 30:50 | 34 / 192 |
| |
Rautavaara | | 20:54 | 57 / 182 |
| |
OCAD Kalvoya FIXED! | | 25:26 | 13 / 220 |
| |
OCAD sprint | | 8:09 | 61 / 233 |
| |
minisprint.. | | 4:58 | 28 / 179 |
| |
Alewife Sprint | | 21:24 | 44 / 141 |
| |
open,funny and short sprint | | 10:26 | 15 / 137 |
| |
[Ocad] Fantasy Sprint 2 | | 4:39 | 62 / 195 |
| |
Real OCAD-map 2.3km | | dnf | | | |
Oversized OCAD Sprint | | 17:44 | 48 / 186 |
| |
[Ocad] Fantasy Sprint | | 9:32 | 46 / 220 |
| |
[OCAD] goldrush | | 28:32 | 54 / 205 |
| |
OCAD Martinswood Night | | 19:53 | 55 / 133 |
| |
open,funny and short sprint | | 13:30 | 67 / 161 |
| |
OCAD Mosaren South, by Tobbe | | 18:52 | 18 / 153 |
| |
open,funny and short sprint2 | | 4:23 | 65 / 183 |
| |
[OCAD] short distance | | 20:02 | 31 / 172 |
| |
open,funny and short sprint | | 7:46 | 61 / 239 |
| |
[OCAD] Monte Carlo | | 20:32 | 53 / 156 |
| |
OCAD S Mosaren fixed cliffs? | | 27:40 | 26 / 131 |
| |
OCAD South Mosaren, by Tobbe | | 27:23 | 36 / 177 |
| |
[OCAD] day3 [short2] | | 18:11 | 46 / 158 |
| |
[OCAD] day2 [short1] | | 17:12 | 22 / 174 |
| |
[OCAD] day1 [sprint] | | 13:28 | 64 / 228 |
| |
Is it a train? No it´s an OCAD! | | 15:19 | 60 / 138 |
| |
[OCAD]Kleivstua | | 30:04 | 102 / 180 |
| |
First-OCAD | | 10:22 | 55 / 159 |
| |
[OCAD] fantasy first try | | 12:29 | 31 / 163 |
| |
[OCAD] White Valley Top. | | 12:55 | 81 / 186 |
| |
Hill Sprint 3 | | 19:59 | 29 / 115 |
| |
[OCAD]Rolia | | 21:43 | 31 / 172 |
| |
Finntroll short | | dnf | | | |
OCAD-Sprint | | 16:40 | 44 / 171 |
| |
Devils Hill New Sprint | | 17:33 | 49 / 147 |
| |
| 2 | 15:00 | 10 / 173 |
| |
OCAD - Jungskär Sprint | | 21:07 | 111 / 229 |
| |
Pelimies1 | | dnf | | | |
Highland Sprint 10 | | dnf | | | |
SPRINT DELUXE STAGE 4 | | 16:01 | 45 / 117 |
| |
Good Night | | dnf | | | |
Mit - new course | | 15:05 | 9 / 96 |
| |
[OCAD] Training with TG #2 | | 11:29 | 97 / 185 |
| |
Sprint NM 2007 terrain (3) | | 43:29 | 73 / 147 |
| |
Sprint NM 2007 terrain (2) | | 22:38 | 45 / 213 |
| |
sprint-NM 2007 terrain | | dnf | | | |
[OCAD] La Croix du Pertuis | | 5:51 | 61 / 174 |
| |
Ocad 3 Fontains | | dnf | | | |
SPRINT DELUXE STAGE 1 | | dnf | | | |
Nysse/Finch Night-O 5days #4 | | 22:44 | 15 / 45 |
| |
Nysse/Fich Night-O 5days #3 | | dnf | | | |
Nysse/Finch Night-O 5days #2 | | 22:29 | 13 / 59 |
| |
A night out | | 23:28 | 33 / 66 |
| |
tree-test | | 5:55 | 32 / 115 |
| |
The Gambler | | 30:24 | 27 / 91 |
| |
sprint tour [best] | | 14:37 | 36 / 148 |
| |
RIDE THE (k)NIGHT | | 18:47 | 19 / 100 |
| |
canobie-short | | 23:42 | 28 / 75 |
| |
canobie-sprint | | 11:27 | 12 / 138 |
| |
canobie-intro | | 7:30 | 32 / 152 |
| |
Middle - Fields | | 35:10 | 25 / 70 |
| |
[OCAD] Apalby Sprint | | 15:52 | 52 / 214 |
| |
Martinwood Short | | 20:35 | 26 / 148 |
| |
Steinäbrüggli Opens day4 Mini | | 5:35 | 34 / 169 |
| |
Alri is a cheater - day1 - Sprin | | 22:37 | 46 / 123 |
| |
NIGHT-O [FAIR] | | 15:53 | 44 / 122 |
| |
Hand made OCAD map fixed | | dnf | | | |
Intro 3day Final Middle | | 14:26 | 37 / 89 |
| |
Intro 3day Long | | 24:35 | 36 / 71 |
| |
Intro 3day Prolog Ultra Sprint | | 2:50 | 29 / 134 |
| |
Marsh Open Long | | 41:57 | 13 / 45 |
| |
Marsh Open Middle | | 16:22 | 4 / 64 |
| |
Marsh Open Sprint | | 10:10 | 49 / 115 |
| |
[OCAD] Haverigg Dunes, UK. | | 19:18 | 17 / 222 |
| |
Marshall: Short | | dnf | | | |
JWOC long | | 27:51 | 54 / 172 |
| |
sprint | | dnf | | | |
Hill Sprint | | 23:12 | 25 / 62 |
| |
SteeoSprints #1 | | 17:39 | 23 / 128 |
| |
Steinäbrüggli Opens day 3Sprint2 | | 10:11 | 26 / 102 |
| |
Steinäbrüggli Opens Day 2 Middle | | dnf | | | |
Steinäbrüggli Opens day 1 Sprint | | 10:07 | 34 / 137 |
| |
Just for fun | | dnf | | | |
sprint tour [24] | | 15:49 | 23 / 79 |
| |
sprint tour [22] | | 16:56 | 20 / 103 |
| |
sprint tour [21] | | 15:04 | 55 / 152 |
| |
Hand made OCAD map | | dnf | | | |
TWIN-sprint [that one] | | dnf | | | |
TWIN-sprint [this one] | | 15:30 | 22 / 180 |
| |
NIGHT-O SPRINT STAGE 2 | | 19:06 | 4 / 73 |
| |
route sprint [i'm back] | | 14:06 | 26 / 168 |
| |
FAST SPRINT | | 8:59 | 51 / 175 |
| |
14' Sprint | | 17:04 | 45 / 127 |
| |
PARK RACE on real map ocad n 2 | | 19:36 | 69 / 214 |
| |
Graythwaite Middle | | 33:02 | 47 / 153 |
| |
Martinswood Sprint | | 14:09 | 24 / 163 |
| |
Highland Middle 1 | | 33:45 | 27 / 89 |
| |
les crets sprint ocad fixed | | 16:44 | 90 / 207 |
| |
Mosaren (OCAD map fr. SM 2003) | | 44:28 | 33 / 199 |
| |
NIGHT-O SPRINT STAGE 1 | | dnf | | | |
Edinburgh UOC 5-days - Sprint | | 14:01 | 58 / 134 |
| |
Edinburgh UOC 5-days - Middle | | 41:01 | 14 / 63 |
| |
Edinburgh UOC 5-days - Sprint | | 24:46 | 75 / 175 |
| |
Exotic Middle 1 | | dnf | | | |
BEAT THE PRO [middle2] | | 39:44 | 19 / 72 |
| |
Graythwaite Test | | 15:31 | 64 / 198 |
| |
Pål | | 6:55 | 12 / 106 |
| |
Tiny OCAD sprint | | 9:17 | 27 / 294 |
| |
cflinks.moo.no | | 33:30 | 20 / 81 |
| |
Map Memory | | dnf | | | |
NIGHT-O DELUXE 2006 | | dnf | | | |
Little Boston | | dnf | | | |
Labyrint Race !!!!Yust for fun!! | | 19:07 | 14 / 174 |
| |
City-O in Hamina | | 32:50 | 68 / 250 |
| |
Openlanded Sprint | | 22:46 | 37 / 79 |
| |
Sprint | | 19:40 | 29 / 120 |
| |
NIGHT-O MINIMAP SPRINT 2006 | | dnf | | | |
Middle | | 22:54 | 20 / 64 |
| |
Maspalomas Sprint | | 10:43 | 16 / 206 |
| |
| 2 | dnf | | | |
NIGHT-O CHALLANGE 2006 | | dnf | | | |
Sprint | | 14:34 | 146 / 184 |
| |
park race on real map | | 20:46 | 54 / 251 |
| |
Forest sprint | | 8:58 | 18 / 148 |
| |
fast middle | | 26:20 | 9 / 88 |
| |
Finchys Sprint Tour #4 | | 14:44 | 22 / 106 |
| |
Finchys Sprint Tour #3 | | dnf | | | |
Finchys Sprint Tour #1 | | dnf | | | |
OCAD - Fiskdammen Middle 1 | | 32:52 | 25 / 156 |
| |
OCAD - Fiskdammen Sprint 1 | | 24:34 | 23 / 211 |
| |
Night-O Superelite Stage 2 | | dnf | | | |
Night-O Superelite Stage 1 | | dnf | | | |
Night-O Elite (Not for juniors) | | 25:00 | 24 / 101 |
| |
Open Hills 2 | | dnf | | | |
Shawmuttowne orienteering | | 19:24 | 47 / 131 |
| |
Hamptonham - Sprint Final | | 21:15 | 55 / 109 |
| |
Hamptonham - Day 2: Short | | dnf | | | |
Hamptonham - Opening Sprint | | 19:20 | 62 / 205 |
| |
| 2 | 19:30 | 66 / 232 |
| |
Sprint OCAD | | 17:13 | 119 / 227 |
| |
LongSprint | | 25:25 | 34 / 138 |
| |
Sricka Forest Sprint | | 16:10 | 58 / 105 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Svartanatta Night-O | | 22:54 | 16 / 82 |
| |
Night OL Championships 2006 | | dnf | | | |
Amazing Race | | 25:42 | 35 / 120 |
| |
Keep it Cool | | dnf | | | |
Superfastsprint!! | | 6:49 | 30 / 173 |
| |
Open Hills 1 | | 26:33 | 40 / 130 |
| |
3.9km race | | dnf | | | |
Rehoboth Pond | | 24:01 | 30 / 88 |
| |
The 4 SEASONS | | 27:04 | 28 / 60 |
| |
The 4 Seasons | | 10:30 | 29 / 89 |
| |
| | 18:00 | 37 / 82 |
| |
| | 13:52 | 66 / 121 |
| |
Sprint | | 20:03 | 34 / 88 |
| |
!Sprint! | | 13:53 | 47 / 169 |
| |
Speed Tes | | 1:14 | 78 / 153 |
| |
D(e)P Grand-Prix "Short Sprint" | | 12:32 | 56 / 189 |
| |
Sprint land Final :( | | 18:58 | 52 / 124 |
| |
Hilly Supersprint 2 | | 12:28 | 53 / 107 |
| |
Route choice test - OCAD | | 5:41 | 128 / 252 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 4:11 | 56 / 402 |
| |
Hilly Supersprint | | 9:23 | 82 / 135 |
| |
just for fun | | 3:24 | 14 / 127 |
| |
Boulder Dash | | 4:32 | 56 / 135 |
| |
Sprint land 5 | | 21:44 | 35 / 111 |
| |
D(e)P Grand-Prix Punching Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 6:16 | 61 / 226 |
| |
MiddleCL | | 50:19 | 28 / 110 |
| |
Emraford | | 31:23 | 23 / 111 |
| |
Sprint land 4 | | 16:12 | 49 / 132 |
| |
Short distance | | 27:22 | 20 / 42 |
| |
Run Forrest, Run! - Sprint Final | | 14:29 | 34 / 134 |
| |
Run Forrest, Run! - Short | | 25:50 | 30 / 102 |
| |
Sprint land 3 | | 20:37 | 38 / 123 |
| |
Sprint land 2 | | 14:57 | 70 / 149 |
| |
Creswick Forest Night O | | 62:51 | 22 / 65 |
| |
Kaleva Church Park O 2 | | 6:10 | 46 / 223 |
| |
Just another Middle ;) | | 43:33 | 19 / 53 |
| |
Middle-Distance | | 39:10 | 34 / 90 |
| |
s.p.r.i.n.t. | | 21:27 | 49 / 138 |
| |
SPRINT | | 10:24 | 72 / 165 |
| |
Hampton Flats - Middle/Long | | 77:04 | 12 / 44 |
| |
Sprint land 1 | | 14:39 | 51 / 146 |
| |
3-days Sprint Tour Final | | 20:17 | 37 / 86 |
| |
3-days Sprint Tour #2 | | 22:37 | 37 / 90 |
| |
3-days Sprint Tour #1 | | 22:17 | 40 / 153 |
| |
Micr-O with a difference?! | | dnf | | | |
| 2 | 10:52 | 31 / 202 |
| |
New Mitmap | | 18:22 | 42 / 170 |
| |
BEAT THE PRO [middle] | | dnf | | | |
Southern Wrentham Day 2 | | 40:30 | 18 / 64 |
| |
Southern Wrentham Day 1 | | 18:34 | 26 / 110 |
| |
West Beaverland Sprint 2 | | 21:31 | 65 / 88 |
| |
West Beaverland sprint 1 | | 15:05 | 36 / 129 |
| |
Crawling up a hill | | dnf | | | |
Mattapan Hill Sprint | | 16:09 | 47 / 133 |
| |
D(e)P Grand-Prix Long (fixed) | | 50:19 | 84 / 170 |
| |
Kaleva Church Park O 1 | | 8:17 | 87 / 269 |
| |
steinbruch | | 14:58 | 74 / 145 |
| |
Sprint:) | | dnf | | | |
D(e)P Grand-Prix Sprint | | 16:15 | 41 / 267 |
| |
Middle-distance 2 | | 37:43 | 46 / 110 |
| |
Upper Waltham Steeps | | 41:44 | 21 / 70 |
| |
Ready for this? | | dnf | | | |
Middle | | 52:39 | 21 / 77 |
| |
Gunstock Middle | | dnf | | | |
colour series [orange-county] | | 11:03 | 45 / 102 |
| |
colour series [frozen-blue] | | 10:43 | 47 / 103 |
| |
colour series [dull-pink] | | 10:04 | 42 / 107 |
| |
colour series [silver-grey] | | 10:47 | 40 / 117 |
| |
colour series [lemon-green] | | 12:39 | 85 / 199 |
| |
HotelCæsar!! | | 56:29 | 38 / 91 |
| |
uphill run | | 2:32 | 78 / 172 |
| |
middle | | 34:26 | 26 / 80 |
| |
sprint tour [remember me 3] | | 18:57 | 32 / 68 |
| |
sprint tour [remember me 2] | | 16:11 | 50 / 87 |
| |
sprint tour [remember me 1] | | dnf | | | |
ta de lugnt [short sprint] | | 5:51 | 50 / 263 |
| |
Mt.Tappan orienteering | | 30:49 | 52 / 95 |
| |
Middle on demand 2 | | 20:55 | 17 / 120 |
| |
Middle on demand | | dnf | | | |
Chardonnay [DONNA] | | dnf | | | |
OCAD: Short | | 24:28 | 46 / 145 |
| |
multiplayer rocks 3 | | dnf | | | |
middle | | dnf | | | |
sprint no.2 | | 9:19 | 47 / 134 |
| |
sprint no.1 | | 14:37 | 58 / 145 |
| |
Hide and Seek | | 18:31 | 17 / 94 |
| |
Downy Long Middle | | dnf | | | |
Middle | | 17:27 | 32 / 77 |
| |
Supersprint | | 17:24 | 16 / 98 |
| |
Eastern Quincyboro | | dnf | | | |
CH Lake - Sprint/Middle | | 36:36 | 36 / 121 |
| |
OCAD Sprint | | 14:35 | 96 / 220 |
| |
| 2 | 12:50 | 54 / 296 |
| |
| 3 | 13:51 | 99 / 296 |
| |
| 4 | 12:04 | 7 / 296 |
| |
Old Marshall Steeps - Short | | 24:05 | 36 / 146 |
| |
OCAD: Sprint | | 16:52 | 122 / 202 |
| |
Foton Open. Day 2 | | 16:39 | 45 / 145 |
| |
Foton Open. Day 1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
One route | | 16:04 | 56 / 162 |
| |
OCAD: Sprint | | 16:55 | 47 / 187 |
| |
| 2 | 18:20 | 81 / 229 |
| |
Ocad Sprint! | | 21:39 | 46 / 177 |
| |
| 2 | 21:02 | 25 / 217 |
| |
sprint... | | dnf | | | |
a long sprint | | dnf | | | |
4 Days! #4 | | 28:13 | 48 / 82 |
| |
4 Days! #3 | | 35:05 | 27 / 55 |
| |
4 Days! #2 | | dnf | | | |
4 Days! #1 | | 21:10 | 27 / 96 |
| |
OCAD: Middle | | 36:34 | 75 / 166 |
| |
2.1km orienteering | | 29:37 | 37 / 96 |
| |
vulcano sprint 2 | | 18:11 | 53 / 188 |
| |
The Sherminator | | dnf | | | |
Revere Flats | | dnf | | | |
| 2 | 31:18 | 42 / 132 |
| |
| 3 | 29:06 | 35 / 132 |
| |
| 4 | dnf | | | |
North Arbor Sprint day1 | | 7:17 | 19 / 152 |
| |
Diffucult Sprint (night) | | dnf | | | |
Sprint 1.9km | | 19:30 | 54 / 177 |
| |
Middle-distance | | 43:34 | 50 / 139 |
| |
Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
North Granish Middle Race | | 21:49 | 38 / 165 |
| |
Superseasprint | | 12:22 | 60 / 147 |
| |
multiplayer rocks 2 | | dnf | | | |
waterlands 2 | | dnf | | | |
Middle by SUgis | | 38:58 | 34 / 82 |
| |
Middle-Distance | | dnf | | | |
| 2 | 38:52 | 18 / 74 |
| |
volcano lac | | 22:57 | 105 / 202 |
| |
| 2 | 20:42 | 70 / 222 |
| |
OCAD-Map: Sprint | | 15:09 | 72 / 225 |
| |
| 2 | 14:32 | 59 / 296 |
| |
Sprint | | 17:43 | 52 / 174 |
| |
Little Mattapanburgtown Woods | | 5:12 | 46 / 184 |
| |
abcdefg | | dnf | | | |
multiplayer rocks | | 27:25 | 73 / 137 |
| |
Middle | | dnf | | | |
Hill Sprint map / short | | 32:19 | 63 / 184 |
| |
Downhill | | 2:10 | 70 / 150 |
| |
Swiss Forest Sprint | | 12:28 | 55 / 144 |
| |
Middleeeeeeeeeeeee | | 20:31 | 48 / 102 |
| |
Long Sprint!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | | 12:02 | 73 / 128 |
| |
waterlands orienteering | | 26:29 | 51 / 86 |
| |
Park-O | 2 | 18:15 | 41 / 145 |
| |
Smog3: Red Apple Falls | | 24:05 | 34 / 97 |
| |
Smog2: Rain On Lens | | 27:37 | 21 / 69 |
| |
Smog1: The Doctor Came at Dawn | | 42:01 | 34 / 78 |
| |
Smog0: Knock Knock | | 13:04 | 35 / 150 |
| |
North Granish Sprint Final | | 14:48 | 83 / 208 |
| |
North Granish Sprint | | 19:29 | 125 / 242 |
| |
| 2 | 15:40 | 123 / 314 |
| |
Short Middle | | 26:24 | 51 / 92 |
| |
The Spirit of the Sprint | | 9:20 | 97 / 140 |
| |
15 minutes sprint | | 20:38 | 73 / 184 |
| |
Extreme Green (Green day) | | 18:58 | 10 / 101 |
| |
Super Middle Orienteering | | 25:24 | 23 / 89 |
| |
OCAD: Pine Forest (Middle) | | 20:23 | 68 / 191 |
| |
sprint on fields | | 15:37 | 67 / 177 |
| |
Hill Sprint Intro | | 10:04 | 135 / 223 |
| |
Mega sprint !!!!!!!!!!!!!!!! | | 0:27 | 11 / 241 |
| |
short sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
4 days - Intro | 2 | 16:58 | 73 / 183 |
| |
OCAD: Pine Forest (Short) | 2 | 12:51 | 41 / 215 |
| |
Highland Sprint Day 3/Final | | 15:58 | 53 / 167 |
| |
Highland Sprint Day 2 | | 20:07 | 47 / 122 |
| |
Desert sand | 2 | dnf | | | |
Ashlandford Sprint | | 19:41 | 117 / 148 |
| |
ocad srint fixte | 2 | 9:57 | 95 / 221 |
| |
Ocad - golden sprint (2) | 2 | 18:48 | 61 / 198 |
| |
Ocad - golden sprint (1) | 2 | 20:29 | 84 / 249 |
| |
OCAD - Silver sprint (2) | 2 | 26:40 | 95 / 204 |
| |
Real sprint! | 2 | 10:25 | 97 / 232 |
| |
Ocad - silver sprint (1) | 2 | 16:54 | 53 / 245 |
| |
OCAD Sprint | 2 | 17:33 | 54 / 140 |
| |
D(e)P Grand-Prix Night | | 46:17 | 50 / 126 |
| |
D(e)P Grand-Prix Ettap 1 | | dnf | | | |
OCAD: River-Sprint (Day 1) | 2 | 10:02 | 63 / 241 |
| |
sprint tour [13] :P | 2 | 17:01 | 33 / 111 |
| |
Jimmys 4-days. Day 1-Short | 2 | 12:28 | 32 / 157 |
| |
OCAD: National Park (Classic) | 2 | 48:06 | 83 / 166 |
| |
Bjørn Ekeberg er søt!!! | | dnf | | | |
| 2 | 28:23 | 31 / 177 |
| |
| 3 | dnf | | | |
OCAD- Eastern Gorge | 2 | 19:05 | 36 / 135 |
| |
srpint tour [4] | 2 | 20:41 | 47 / 136 |
| |
Lower Longwoodtowne Woods Day 3 | 2 | dnf | | | |
Real map: Short sprint | 2 | 14:41 | 128 / 227 |
| |
Park O Sprint | 2 | 12:36 | 110 / 237 |
| |