Catching Features

long random to the VSO

Open:08:00 Sep 25 2010
Close:08:00 Oct 10 2010
Map:/rnd-0w2t0sg0sg1es1bm4c17c070acpagbq17xm44qpvpq/events/Pour le VSO/day1/Course0.course
Created by:jean
Description:
Avg Rating:4.0 / 5.0 (14 votes)

Results

68 official (+10 reruns) 4 comments

1. Ljung Sweden IKHP 40:30  
2. MuHbl4 Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 40:38  
2. Temyakov Andrey Russian Federation Rostov-on-Don 40:38  *****
4. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 41:06  
5. Sergey Shorokhov Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 42:16  *****
6. Captain Quark New Zealand Red Kiwis 42:31  *****
7. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 42:56  
8. janands Norway Team Pez And Snapple 43:00  
9. mogd001 New Zealand OK Linné 43:02  
10. Ekhard Denmark neXus OK 43:14  
11. Gustaf Sweden OK Hällen 44:23  
11. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 44:23  
13. Razz. Sweden OK Linné 44:37  
14. Grangren Sweden OLGY Slayers 44:45  
15. antfor Sweden L-100 IF 44:55  
16. Steken Sweden IF Rigor 44:58  
17. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 45:16  
18. Ben Sand France viking 45:25  
19. Artem Timakov Russian Federation Rostov-on-Don 45:28  
20. Paul_Sirum Norway Frol IL 45:36  
21. Jonas Ressem Norway Frol IL 45:41  
22. Mala Sweden Hestra IF 45:42  
23. andre de veirman Belgium trol 45:54  
24. Trying Sweden 45:58  
25. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 46:00  *****
26. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 46:27  
27. rossmaxmo New Zealand HBOC 46:30  
28. Hjerrild Denmark neXus OK 46:37  
29. LPasturiza Brazil COSaM 47:18  
30. Daynee Sweden OLGY Slayers 47:24  
31. Bobafett Sweden Attunda OK 47:26  
32. noe France VSO 47:37  *****
33. Vitaliy Mayorov Russian Federation O'Belarus 47:41  *****
34. Forzza Sweden Motala aif ol 47:49  
35. Matej Kamenický Czech Republic Lokomotiva Pardubice 48:25  *****
36. gvtoukc France TSN 48:28  
37. Tero Rist Antarctica OLV Baselland 49:00  
38. tio Pepe Sweden Kalmar 49:29  
39. Fippe94 Sweden Stora Tuna OK 49:32  
40. Tobias Kamenický Czech Republic Lokomotiva Pardubice 51:14  
41. MC2 Great Britain RainoMesa 51:37  
42. Krasimir Bulgaria Trapezica 51:45  
43. Turdus Sweden OK Älgen 51:57  
44. LSV Ukraine O-club 52:44  
45. Tof France Annecy SO 52:47  
46. Storesandgubben Norway Express 53:03  *****
47. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 53:06  
48. Kur-BR Brazil PAM-BR 54:36  *****
49. Baumann Edouard Switzerland SKOG 57:16  *****
50. Ura Russian Federation 57:51  
51. Linus Sweden 60:09  *****
52. Markus Allemann Switzerland SKOG 67:43  
mr Sweden OK Linné dnf  
Ola Norway Skeid dnf  
PHJ65 Finland SuSe dnf  
Grueni Austria Youth Team Austria dnf  
Doogi111 France VASCO dnf  
O-funk Norway Tyrving dnf  
Olman Sweden Byasjöns OK dnf  
GAndrey Brazil COGA dnf  
elias Norway Nydalen SK dnf  
håvard 20år Norway bodø dnf  
Riento Finland Lappeen Riento dnf  
Vegard Ressem Norway Frol IL dnf  *****
Didde Sweden Nyköpings OK dnf  
OggePogge Sweden IKHP dnf  
Eric Nauru Ultra Boys dnf  
KODAY Spain IBON dnf