Catching Features

Butlerwick day 2

Open:08:00 Sep 07 2010
Close:08:00 Sep 14 2010
Map:/rnd-07wg16o16oglrre3aeejitrr0000mu10grrmm01/events/Butlerwick/day1/Course02.course
Created by:Jonas Ressem
Description:
Avg Rating:3.8 / 5.0 (14 votes)

Results

92 official (+15 reruns) hide comments

1. Ljung Sweden IKHP 20:57  
2. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 21:03  
3. Högis Sweden OK Räven 21:21  
4. Ivo Kamenarov Bulgaria Stora Tuna OK 21:24  
5. fabiomars Italy U.s Primiero 21:27  
6. Gustaf Sweden OK Hällen 21:32  
7. Ged Ireland 3ROC 21:33  
8. LPasturiza Brazil COSaM 21:34  *****
9. Mala Sweden Hestra IF 21:36  
10. Steken Sweden IF Rigor 21:37  
11. LarZsa Sweden Hestra IF 21:39  
12. Helder Marcolino Portugal GD4C 21:41  
13. Forzza Sweden Motala aif ol 21:42  
14. Krasimir Bulgaria Trapezica 21:47  
14. apnurmee Finland Kalevan Rasti 21:47  
14. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 21:47  
17. PHJ65 Finland SuSe 21:49  
18. Vegard Ressem Norway Frol IL 21:50  *****
19. Jakenm Sweden Gävle OK 21:53  
20. Grangren Sweden OLGY Slayers 21:54  
20. Philochillo Austria OLC Graz 21:54  
22. Tiago Romao Portugal Gafanhori 22:00  
23. Mariana Moreira Portugal CPOC 22:02  
24. OL1 Austria Ulricehamns OK 22:03  
25. gvtoukc France TSN 22:05  
26. Ludvig Eriksson Sweden SNO 22:08  *****
27. antfor Sweden L-100 IF 22:10  
miss on number 9 and 10
27. Val France Orient'alp 22:10  
29. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 22:11  
30. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 22:21  
31. Michael Granqvist Sweden OK Ravinen 22:22  
32. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 22:25  
33. Bobafett Sweden Attunda OK 22:26  
33. Ben Sand France viking 22:26  
35. andre de veirman Belgium trol 22:37  
36. jeb France VSO 22:40  *****
37. go straight Austria OCFF 22:55  
38. Brzi Slovenia OKB 22:56  
38. Challe Sweden Rehns BK 22:56  
40. Banne Cayman Islands Sol-Boyz 22:57  
41. janands Norway Team Pez And Snapple 22:58  
42. Kobrik Czech Republic TATRAN JABLONEC 23:09  *****
43. Didde Sweden Nyköpings OK 23:14  
44. Elxigo Antarctica SOL-BoyZ 23:16  
45. tio Pepe Sweden Kalmar 23:18  
46. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 23:27  *****
47. color Switzerland converter 23:28  
47. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 23:28  
47. Jan Petržela Czech Republic Loko Trutnov 23:28  
47. Grigas Portugal Gafanhori 23:28  
51. Grueni Austria Youth Team Austria 23:29  
51. Jönu Switzerland OLV Hindelbank 23:29  
53. Olman Sweden Byasjöns OK 23:31  
54. rossmaxmo New Zealand HBOC 23:36  
55. Tof France Annecy SO 23:42  
56. Paul_Sirum Norway Frol IL 23:52  
57. Matsubitsu Finland Vehkalahden Veikot 24:27  
58. Trying Sweden 24:33  
59. GeneO New Zealand NWOC 24:36  
60. wangis Sweden OLGY Slayers 24:39  
61. nacho rubio Spain ALCON 24:56  *****
62. OggePogge Sweden IKHP 24:57  *****
:SSSSSS
63. Klasse Sweden SOK 25:06  
64. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 25:20  
65. BB King Sweden ÖOK 26:05  
66. Storesandgubben Norway Express 26:11  *****
67. Hannibal Ukraine 26:25  
68. JH Finland MS Parma 27:01  
69. LSV Ukraine O-club 27:16  
70. jean France VSO 27:36  
71. Santi 13ño Spain ALCON 27:37  
72. Baumann Edouard Switzerland SKOG 28:59  *****
73. Hjerrild Denmark neXus OK 29:14  
74. Jompe Sweden HBMB 29:59  
75. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 31:10  
76. Linus Sweden 32:36  *****
77. Vilperi Finland Kalevan Rasti 33:07  
78. filip trofast Sweden bredaryds SOK 34:18  
filip trofast
79. Henrik Andersson Sweden Bredaryds SOK 36:14  
80. Markus Allemann Switzerland SKOG 47:22  
81. Vorob'ev Vladimir Moldova Tiras-Orient 64:19  
Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot dnf  
Martin_Regborn Sweden Hagaby GoIF dnf  
Daynee Sweden OLGY Slayers dnf  
Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund dnf  
Captain Quark New Zealand Red Kiwis dnf  
Heggo Sweden OL4 dnf  *****
Zbynek Finland Lappeen Riento dnf  
dmi Ukraine fancy dnf  
Sergey Shorokhov Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass dnf  
Freddie Sweden dnf  
Eric Nauru Ultra Boys dnf