Catching Features

[no name]

Open:08:00 Aug 28 2010
Close:08:00 Sep 03 2010
Map:/rnd-172a0e80e814jcqd42s000i15p3viavi19q145hjg8/events/Western Summitberg/day1/Course04.course
Created by:tastaiwan
Description:
Avg Rating:3.3 / 5.0 (7 votes)

Results

74 official (+9 reruns) 1 comments

1. PHJ65 Finland SuSe 19:31  
2. Sami Norway Freidig 19:52  
3. janands Norway Team Pez And Snapple 19:56  
3. OggePogge Sweden IKHP 19:56  
5. Forzza Sweden Motala aif ol 20:03  
6. Artem Timakov Russian Federation Rostov-on-Don 20:07  
7. Val France Orient'alp 20:21  
8. Ljung Sweden IKHP 20:22  
9. Mala Sweden Hestra IF 20:23  
10. go straight Austria OCFF 20:37  
11. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 20:39  
12. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 20:47  
13. jeb France VSO 20:52  *****
14. Kobrik Czech Republic TATRAN JABLONEC 21:20  
15. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 21:29  *****
16. Manuel Horta Portugal Gafanhori 21:30  
17. Steken Sweden IF Rigor 21:31  
18. Koliasik Russian Federation peppers 21:46  
19. Grueni Austria Youth Team Austria 21:49  
20. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 21:50  
21. antfor Sweden L-100 IF 21:53  
22. Philochillo Austria OLC Graz 21:54  
22. Vojcek Czech Republic SSU 21:54  
24. Akva Ukraine Odessa 22:03  
25. Jonas Ressem Norway Frol IL 22:07  
25. Riento Finland Lappeen Riento 22:07  
27. Ludvig Eriksson Sweden SNO 22:11  *****
28. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 22:12  
29. tio Pepe Sweden Kalmar 22:13  
30. Helder Marcolino Portugal GD4C 22:21  
31. Trying Sweden 22:30  
32. Krasimir Bulgaria Trapezica 22:35  
33. Bobafett Sweden Attunda OK 22:40  
34. sailormoon Austria SU Klagenfurt 22:46  
35. Tiago Romao Portugal Gafanhori 22:55  
36. Gustaf Sweden OK Hällen 23:07  
37. jean France VSO 23:10  
38. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 23:15  
39. Olman Sweden Byasjöns OK 23:18  
39. Skodak Czech Republic Slavia Liberec Orienteering 23:18  *****
41. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 23:44  
42. Peter Eriksson Russian Federation LInköpings OK 23:52  
43. Zbynek Finland Lappeen Riento 23:55  
44. Sleipner Iceland OK Gynge 23:56  *****
45. carvo37 Switzerland OLG Säuliamt 24:03  
46. slavutichd Ukraine O-club 24:15  
46. Diogo Barradas Portugal CPOC 24:15  
48. Meissi Finland Lappeen Riento 24:38  
49. Mariana Moreira Portugal CPOC 24:40  
50. Didde Sweden Nyköpings OK 24:51  
51. Sylvain Emo France COBS 25:07  
52. joergen Czech Republic SKOB ZLIN 25:09  
53. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 25:33  
54. gvtoukc France TSN 26:32  
55. Tof France Annecy SO 26:33  
56. Ola Norway Skeid 26:52  
57. Linus Sweden 27:13  *****
58. Baumann Edouard Switzerland SKOG 31:31  *****
59. honzau United States SDO 31:38  
60. Freddie Sweden 33:38  
61. Markus Allemann Switzerland SKOG 34:57  
62. Vilperi Finland Kalevan Rasti 36:33  
63. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 39:44  
Luis M Santos Portugal CPOC dnf  
PVA Switzerland OLC Graz dnf  
King of Tol Italy www.tyrol2010.com dnf  
color Switzerland converter dnf  
Fippe94 Sweden Stora Tuna OK dnf  
ozq Finland Espoon Suunta dnf  
doddo Switzerland ok ravinen dnf  
richi Spain toledo dnf  
Luis Martin Spain Toledo-o dnf  
melkerjohansson Sweden OK Orion dnf  
Jönu Switzerland OLV Hindelbank dnf