Catching Features

afa

Open:08:00 Aug 18 2010
Close:08:00 Aug 25 2010
Map:/rnd-16n00sg0e811g1b11jk1cx0l00nnb08pp04ombt7eh/events/Lutherfield/day1/Course03.course
Created by:tastaiwan
Description:
Avg Rating:3.1 / 5.0 (16 votes)

Results

114 official (+25 reruns) 5 comments

1. Sergey Shorokhov Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 12:18  
2. Jonas Ressem Norway Frol IL 12:19  
2. wangis Sweden OLGY Slayers 12:19  *****
4. thiago Brazil Fuzileiros Navais 12:22  
4. slavutichd Ukraine O-club 12:22  
6. CillinC Ireland Raping Routechoices 12:23  *****
6. janands Norway Team Pez And Snapple 12:23  
6. Ljung Sweden IKHP 12:23  
9. hugo thorell Sweden OK Ravinen 12:24  
10. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 12:25  
11. erikblomgren Sweden Swedish Ski-O Mafia 12:26  
12. Mala Sweden Hestra IF 12:29  
12. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 12:29  
12. Luis M Santos Portugal CPOC 12:29  
15. Paul_Sirum Norway Frol IL 12:32  
16. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 12:33  
16. melkerjohansson Sweden OK Orion 12:33  
16. Steken Sweden IF Rigor 12:33  
16. Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund 12:33  
16. antfor Sweden L-100 IF 12:33  
16. Fippe94 Sweden Stora Tuna OK 12:33  
22. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 12:37  *****
23. OggePogge Sweden IKHP 12:39  
24. HuggE Saudi Arabia SOL-BoyZ 12:40  
25. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 12:41  *****
25. ittam Sweden IKHP 12:41  
25. Peter Eriksson Russian Federation LInköpings OK 12:41  
28. Jens Sweden Furåsens OK 12:43  
29. Forzza Sweden Motala aif ol 12:48  
29. Mikkelaaen Denmark Farum ok 12:48  
29. andersem Norway Oppsal IF 12:48  
32. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 12:49  *****
32. Slava Druzhinin Ukraine Kiev 12:49  
34. Melvin Norway Løten O-lag 12:51  
34. Kent Sweden Haninge SOK 12:51  
36. gvtoukc France TSN 12:54  
37. David G Sweden IKHP 12:55  
37. Tintin93 Sweden Tullinge Sk 12:55  
39. Sami Norway Freidig 12:56  *****
39. LPasturiza Brazil COSaM 12:56  
39. Oeil de Lynx France VSO 12:56  
42. Philochillo Austria OLC Graz 12:57  
43. Ola Norway Skeid 12:58  *****
44. Ben Sand France viking 12:59  
44. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 12:59  
46. Ludvig Eriksson Sweden SNO 13:00  *****
47. Steph Clement-Agoni France TSO 13:02  
47. Diogo Barradas Portugal CPOC 13:02  
49. cherries New Zealand HBOC 13:04  
49. LSV Ukraine O-club 13:04  
51. Olman Sweden Byasjöns OK 13:06  
51. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 13:06  *****
51. Akva Ukraine Odessa 13:06  
54. jeb France VSO 13:08  *****
55. Baumann Edouard Switzerland SKOG 13:09  *****
56. Krasimir Bulgaria Trapezica 13:12  
57. mogd001 New Zealand OK Linné 13:16  
58. Davve Latvia IKHP 13:17  
58. Vegard Ressem Norway Frol IL 13:17  
60. Charlie the Unicorn Austria WiN Team 13:20  
61. Grueni Austria Youth Team Austria 13:23  
62. PHJ65 Finland SuSe 13:24  
63. GAndrey Brazil COGA 13:25  
63. stevegregg United States BAOC 13:25  
65. Jakenm Sweden Gävle OK 13:27  
66. pepperoni Sweden GMOK 13:28  
67. Remitz Bhutan OK Orinto 13:31  
68. Revo Sweden Bergnäsets AIK 13:32  
69. Tof France Annecy SO 13:33  
70. richi Spain toledo 13:34  
71. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 13:35  
72. Mariana Moreira Portugal CPOC 13:36  
73. Lars OK GORM Denmark OK GORM 13:37  
74. Kur-BR Brazil PAM-BR 13:51  
75. Bobafett Sweden Attunda OK 14:03  
75. jegger Switzerland OLV Hindelbank 14:03  
77. Birko Norway OK Skøynar 14:04  
78. Alfredsson Sweden Ok Tylöskog 14:07  
79. Aitan Kahana Israel Ramat Hasharon 14:09  
80. andersson Sweden Tullinge SK 14:11  
80. Kobrik Czech Republic TATRAN JABLONEC 14:11  
82. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 14:14  
83. Bu² France VSO 14:20  
84. Tiago Romao Portugal Gafanhori 14:35  
85. Freddie Sweden 14:48  
86. joergen Czech Republic SKOB ZLIN 14:49  *****
87. Linus Sweden 15:06  *****
88. Ura Russian Federation 15:12  
89. Irina Russian Federation o-sport.ru 15:39  
90. jean France VSO 16:16  
91. tio Pepe Sweden Kalmar 16:50  
92. pahan Russian Federation Kaliningrad 16:59  
93. doddo Switzerland ok ravinen 17:22  
94. faure gwenael France VSO 17:34  *****
95. Vitaliy Mayorov Russian Federation O'Belarus 19:00  *****
96. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 19:04  
97. Vilperi Finland Kalevan Rasti 19:17  
98. Charlie DeWeese United States WCOC 20:06  
99. Markus Allemann Switzerland SKOG 21:18  
100. andronkuls Latvia Ziemelkurzeme 21:43  
101. Antonio Horta Portugal Gafanhori 26:59  
102. TaipeiAIS United States I-Taiwan 30:06  
Sugvaldsen Norway Nydalens SK dnf  
nacho rubio Spain ALCON dnf  
Trying Sweden dnf  
Daynee Sweden OLGY Slayers dnf  
wejo Sweden Småland dnf  
King of Tol Italy www.tyrol2010.com dnf  
T6nis Estonia Rakvere OK dnf  
elias Norway Nydalen SK dnf  
OG Sweden Ok Linne´ dnf  
Emzor Denmark Mariagerfjord OK dnf  
go straight Austria OCFF dnf  
Remy Switzerland OLG Skandia dnf