Catching Features

sprint departage courreurs

Open:08:00 Jul 16 2010
Close:07:45 Jul 31 2010
Map:/warrenfield/events/my father's run/day1/Course0.course
Created by:noe
Description:
Avg Rating:2.9 / 5.0 (19 votes)

Results

113 official (+56 reruns) 8 comments

1. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 6:26  
2. Tintin93 Sweden Tullinge Sk 6:28  
2. Koliasik Russian Federation peppers 6:28  
4. Ðóñåöêèé Ñåðãåé Ukraine 6:30  *****
5. OggePogge Sweden IKHP 6:31  *****
5. wangis Sweden OLGY Slayers 6:31  
7. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 6:32  
8. Ludvig Eriksson Sweden SNO 6:33  
8. nAoMi Austria NTNUI 6:33  
10. CillinC Ireland Raping Routechoices 6:34  
10. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 6:34  
10. stampfo Italy www.tyrol2010.com 6:34  
13. LPasturiza Brazil COSaM 6:35  *****
13. BäverPower Sweden OLGY Slayers 6:35  
15. LarZsa Sweden Hestra IF 6:36  
16. Korik Ukraine 6:37  *****
17. magjoh Canada GVOC 6:38  
17. jeb France VSO 6:38  *****
17. OBT France KLS 6:38  *****
20. Melvin Norway Løten O-lag 6:39  
20. PHJ65 Finland SuSe 6:39  
20. Kreiberg Denmark OK Roskilde 6:39  
20. Êîðñàð Ukraine Monolit 6:39  
20. sailormoon Austria SU Klagenfurt 6:39  
25. Tiago Romao Portugal Gafanhori 6:40  
26. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 6:41  *****
27. Trying Sweden 6:42  
28. Mariana Moreira Portugal CPOC 6:43  
29. janands Norway Team Pez And Snapple 6:47  
29. Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund 6:47  
31. Run Fast Finland Yzol 6:48  
32. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 6:49  *****
32. Krasimir Bulgaria Trapezica 6:49  
34. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 6:50  
34. Valentin Novikov Russian Federation Delta 6:50  
36. andre de veirman Belgium trol 6:51  
37. Kur-BR Brazil PAM-BR 6:52  
37. Philochillo Austria OLC Graz 6:52  
39. Erik Bommarn Sweden Gävle OK 6:53  
40. Forzza Sweden Motala aif ol 6:54  
40. sundlof Sweden Gävle OK 6:54  
42. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 6:55  
43. thiago Brazil Fuzileiros Navais 6:56  
44. Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team 6:57  *****
45. Subbe Norway Buvik IL 6:58  
45. Beaver Sweden Skogspojkarnas OK 6:58  
45. Anden Bhutan Eksjö SOK 6:58  *****
48. Nils Rolf Owensjö Sweden Åstrandens IF 6:59  *****
48. Challe Sweden Rehns BK 6:59  
50. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 7:00  *****
50. Riento Finland Lappeen Riento 7:00  
52. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 7:03  
53. Freddie Sweden 7:04  
53. Tof France Annecy SO 7:04  
55. Bertram Denmark Tisvilde hegn OK 7:06  
55. antfor Sweden L-100 IF 7:06  
57. RUSIA Guernsey monolit 7:07  
58. gvtoukc France TSN 7:08  
59. Alex Malygin Russian Federation Voronezh 7:10  *****
60. Jesper Hedar Sweden Eskilstuna OL 7:11  
60. Joe Berg Sweden OK Älgen 7:11  
60. go straight Austria OCFF 7:11  
63. Vilperi Finland Kalevan Rasti 7:12  
64. Olman Sweden Byasjöns OK 7:13  
65. Zbynek Finland Lappeen Riento 7:15  
66. T6nis Estonia Rakvere OK 7:16  
67. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 7:21  
68. DanielBarkasz Romania CSU Craiova 7:23  
69. Grueni Austria Youth Team Austria 7:24  
70. Artem Timakov Russian Federation Rostov-on-Don 7:29  
70. teddy Norway KLS 7:29  
72. Fredrik Wigertz Sweden L-100 IF 7:33  
73. Mr. H Austria OLC Wienerwald 7:37  
74. oriski Sweden Kvarnsvedens Goif 7:43  
75. GAndrey Brazil COGA 7:44  
76. Peter Eriksson Russian Federation LInköpings OK 7:46  
77. Jonas Ressem Norway Frol IL 7:48  
77. Hacon Bacon Sweden Karpen Suunnistajat 7:48  
79. Baumann Edouard Switzerland SKOG 7:49  *****
79. Paul_Sirum Norway Frol IL 7:49  
81. Simon LA*son Eritrea Ok Hällen 7:51  
82. Apetren Sweden GMOK 7:52  
82. Vegard Ressem Norway Frol IL 7:52  
84. Answer Denmark OK Esbjerg 7:59  
85. Linus Sweden 8:02  *****
86. Verde Denmark OK Pan Aarhus 8:03  
87. Kasper Westman Sweden VSOK 8:20  
88. Erik M Sweden Ok Nolaskogsarna 8:22  
89. butros Switzerland OLV Zug 8:31  
90. Simon LAr'sson Senegal OK Hällen 8:38  
91. Grann Norway NTNUI 8:50  
92. blazo Serbia Rtanj 8:52  
93. Casper Hedar Sweden EOL 8:59  
94. mapattack Indonesia Bogor 9:04  
95. Erwin Putzeys Belgium Trol 9:27  
96. 8133vh United Kingdom SYO 9:33  
97. Ljung Sweden IKHP 10:24  *****
98. Razí Sweden OK Bävern 10:29  
99. Meissi Finland Lappeen Riento 10:31  
100. Nils Schmiedeberg Germany Turbine Neubrandenburg 10:59  
101. matze s. Austria OLC Wienerwald 11:11  
102. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 11:50  
103. Oskar J.S Denmark OL-Teamet 13:13  
104. Irina Russian Federation o-sport.ru 13:17  
105. sarahag Sweden Lidköpings VSK 13:34  
106. faure gwenael France VSO 19:05  *****
107. Akva Ukraine Odessa 21:34  
Daynee Sweden OLGY Slayers dnf  
Ged Ireland 3ROC dnf  
O-funk Norway Tyrving dnf  
Val France Orient'alp dnf  
Mala Sweden Hestra IF dnf  
Markus Allemann Switzerland SKOG dnf