Catching Features

South cup. day 2

Open:08:00 Dec 13 2008
Close:08:00 Dec 20 2008
Map:/rnd-14xo0e80e8oc1cr12ewb1k1ryr2qyz14a13f1afniu0/events/South cup. day 2/day1/Course1.course
Created by:Elxigo
Description:this time I'v made the courses by my self.
Avg Rating:3.2 / 5.0 (20 votes)

Results

93 official (+6 reruns) 12 comments

1. mr Sweden OK Linné 11:47  
1. sundlof Sweden Gävle OK 11:47  
3. Kalugin Andrey Russian Federation strogino 12:01  
3. Kvicken Sweden Forsa Ok 12:01  
5. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 12:02  *****
5. Kreiberg Denmark OK Roskilde 12:02  
7. PerØyvind Norway OK Moss 12:04  *****
8. Kasper Westman Sweden VSOK 12:07  *****
9. Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team 12:09  
10. samppoo Finland SK Teurastajat 12:12  
11. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 12:27  *****
11. Luis M Santos Portugal CPOC 12:27  
11. Ejdamm Sweden Karlskrona SOK 12:27  
14. *F@TsO* Russian Federation Rostov-on-Don 12:39  
15. Vasili Ukraine Kiev 12:44  
15. nilmag Sweden LOK 12:44  
17. Ben Sand France viking 12:49  
17. Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund 12:49  
19. erikblomgren Sweden Swedish Ski-O Mafia 12:50  
20. Koliasik Russian Federation peppers 12:51  
21. Karl D Sweden OL-Teamet 12:52  
22. Michael Granqvist Sweden OK Ravinen 12:53  
23. Kristian Øien Norway OL Trollelg 12:55  
24. MrHenz Estonia OK Võru 12:56  
25. olive France esat 12:58  
26. Alexander Chepelin Scotland Gramp 13:05  
27. Krasimir Bulgaria Trapezica 13:06  
28. Charly Boichut France OK Hällen 13:08  
29. Philipp Koch Germany OC Schwaben 13:10  
30. Backstrom Sweden SoIK Hellas 13:14  
31. MH Norway NTNUI 13:18  
32. jeb France VSO 13:22  *****
33. Mitsku Finland 13:23  *****
34. Kent Sweden Haninge SOK 13:28  
35. PHJ65 Finland SuSe 13:29  
36. Jens Sweden Furåsens OK 13:37  
37. Martin S Sweden OK Bävern 13:42  *****
38. greenbob Scotland Clyde 13:47  *****
39. Jonas R Sweden OK Ravinen 13:56  
40. andre de veirman Belgium trol 14:01  
40. stevegregg United States BAOC 14:01  
42. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 14:06  *****
43. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 14:09  
44. gvtoukc France TSN 14:22  *****
45. Temyakov Andrey Russian Federation Rostov-on-Don 14:25  *****
46. Jørgen Madslien Norway Nydalens SK 14:33  *****
47. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 15:04  
48. --- Suriname --- 15:17  
49. Anden Bhutan Eksjö SOK 15:22  
50. Subbe Norway Buvik IL 15:24  
51. thiago Brazil Fuzileiros Navais 15:43  
52. anderfo Norway NTNUI 15:48  *****
53. Remitz Bhutan OK Orinto 15:49  
54. Yuriy Ukraine Odessa 16:07  *****
55. Philo Austria OLC Wienerwald 16:15  
56. tio Pepe Sweden Kalmar 16:20  
57. honzau United States SDO 16:34  *****
58. Jose Marquez Spain CDUS 16:51  
59. teddy Norway KLS 16:59  
60. Alex Haring Austria WAT 17:40  
61. Marina Ukraine 18:08  
62. Davide Pecora Italy Agropoli Orienteering Klubb 18:33  *****
63. Maaliin Sweden Mariestads FK 18:45  
64. butros Switzerland OLV Zug 18:49  
65. Sioberg Isle of Man Skåne 18:53  *****
66. stephanie Beldjilali New Caledonia Convergence 19:46  
67. Heller Serbia PD Pobeda 19:51  
68. FETO Brazil KAAPORA 20:01  
69. rogga Sweden polisens if 20:11  
70. grigoras sorin Romania Cronos Barlad 20:17  
71. HV Finland Tampereen Pyrintö 20:47  *****
72. pby Zambia FINO 20:52  *****
73. koala Brazil Fuzileiros Navais 21:16  
74. Bernardo Nanclares Spain CORZO 21:58  
75. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 26:01  
76. nacho rubio Spain ALCON 26:45  
77. Pavo Poland 27:27  
78. Donald Duck Australia ALT 28:36  
79. lionel.melinard Tibet ASOPE 30:26  
80. Anders B Norway Gjø-vard 33:05  
81. Princess J. Australia ALT 73:38  
82. Lobo Brazil Fuzileiros Navais 126:41  
Daniel Raposo Portugal COALA dnf  
Örnen Sweden TOK dnf  
rb92 Austria OLC Wienerwald dnf  
Jakob Edsen Denmark neXus OK dnf  
SJ Sweden OK Klyftamo dnf  
Nina Lauritsen Norway Løten o-lag dnf  
sone Sweden Näset dnf  
Dabej Sweden IF Snödrakarna Skid-O dnf  
Jerem France 57RA dnf  
mirko Croatia ekipa dnf  
Gosha18 France VHSO dnf