Catching Features

Great Madison Range

Open:08:00 Sep 04 2007
Close:08:00 Sep 11 2007
Map:/rnd-0duv0e80e8aj9f5k5k5k1ykr4x38rqg6rrrri8/events/Great Madison Range/day1/Course03.course
Created by:Dani D
Description:
Avg Rating:1.0 / 5.0 (1 votes)

Results

126 official (+25 reruns) 2 comments

1. Hingara (2) Sweden Linköpings OK 8:08  
2. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 8:09  
2. påven Sweden OK Linné 8:09  
2. mkietis Latvia Ozons 8:09  
5. mike magic Sweden OK Linné 8:10  
5. *Anton* (4) Sweden Strängnäs Malmby OL 8:10  
7. Orienterik Norway NTNUI 8:11  
7. Akva Ukraine Odessa 8:11  
9. Ally Israel Temp OK 8:12  
9. PeterKastrup Denmark Farum OK 8:12  
9. samppoo (2) Finland SK Teurastajat 8:12  
12. segal Israel lev hasharon 8:13  
13. Pale Finland Vehkalahden Veikot 8:14  
13. Kvicken Sweden Forsa Ok 8:14  
13. offa Sweden Tuna 8:14  
16. zhaly.kom Czech Republic THC Pener 8:15  
16. David Saianda Portugal Gafanhori 8:15  
16. *Anton* (2) Sweden Strängnäs Malmby OL 8:15  
16. Tisse Sweden Strängnäs Malmby OL 8:15  
16. Dan "Bandanos" Russian Federation Neitron 8:15  
21. MrHenz Estonia OK Võru 8:17  
21. sparven Sweden IKHP 8:17  
21. andy Sweden Linköpings OK 8:17  
24. Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team 8:18  
24. Valverde Sweden OK Hällen 8:18  
24. *JENS* Sweden Strängnäs Malmby OL 8:18  
27. Sjöberg Sweden Täby OK 8:19  
27. *Anton* Sweden Strängnäs Malmby OL 8:19  
27. Karl D Sweden OL-Teamet 8:19  
27. Magnus_84 Sweden OK Älvsjö Örby 8:19  
31. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 8:20  
31. R Anderson Canada Ottawa OC 8:20  
31. Alan Stresser Brazil COC 8:20  
31. Jadir Brazil COC 8:20  
31. Jukkis Finland Hiidenkiertäjät 8:20  
31. cupkodzunglas (3) Yugoslavia OK Srazilovo 8:20  
37. goofy Sweden Ok tyr 8:21  
38. Jon Sivertsen Norway Verdal OK 8:22  
39. biddy_aus Australia Attackpoint Juniors 8:23  
40. Alri Sweden OK Linné 8:24  
41. *Anton* (3) Sweden Strängnäs Malmby OL 8:25  
41. Matze Austria OLC Wienerwald 8:25  
41. Ivo Kamenarov Bulgaria Stora Tuna OK 8:25  
41. Vairus Latvia Riga 8:25  
45. Rixel (2) Isle of Man L0ng Runn3r$ 8:26  
45. Valentino Rossi (2) Libya Stora Tuna OK 8:26  
45. Eduards Latvia A2 8:26  
48. stevegregg United States BAOC 8:27  
49. Daniels Sweden Attunda OK 8:28  
49. MartinH Norway Nydalens SK 8:28  
49. Full Fart Sweden SNO 8:28  
52. Luis M Santos Portugal CPOC 8:29  
52. Valentino Rossi Libya Stora Tuna OK 8:29  
52. Kapa Finland Rastikarhut 8:29  
52. JL Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 8:29  
52. Rixel (3) Isle of Man L0ng Runn3r$ 8:29  
57. Betak Czech Republic Kalevan Rasti 8:30  
57. Vasili Ukraine Kiev 8:30  
59. Ivca Serbia OK DIF 8:31  
59. lasken-kingen Norway Lasken OK 8:31  
59. Rejser Sweden OK Linné 8:31  
59. Lamav Põder Estonia OK Jänes 8:31  
63. LC Sweden Helsingborgs SOK 8:34  
63. Tof France Annecy SO 8:34  
65. cherry Scotland Ayroc 8:35  
66. Hingara Sweden Linköpings OK 8:36  
67. AndersPB Norway Nydalens SK 8:38  *****
67. Stigsmark Sweden Stora Tuna OK 8:38  
69. JESSE Sweden Strängnäs Malmby OL 8:42  
70. loftinsulation (3) United Kingdom KERNO 8:44  
71. Erwin Putzeys Belgium Trol 8:46  
71. Chris McCartney United Kingdom Octavian Droobers 8:46  
73. Ulrik Nordberg Sweden Bergnäsets AIK 8:47  
74. Dudu Brazil coga 8:48  
74. Frode Norway Hakallestranda 8:48  
76. jeschke Austria OLG Stroeck 8:49  
77. Ben Sand France viking 8:52  
78. speedzone Sweden OK Renen 8:54  
79. PHJ65 Finland SuSe 8:56  
80. Vojcek Czech Republic SSU 8:57  
81. mapattack Indonesia Bogor 9:00  
82. malmberg Sweden Kvarnsvedens OK 9:03  
83. BABSY Israel Ramat Hasharon 9:07  
84. Canofre Brazil NATURA CO 9:08  
85. Rochinha Brazil COCAPRI 9:14  
86. Rob Farrington Great Britain ShUOC 9:15  
86. Frode (3) Norway Hakallestranda 9:15  
88. nuno rebelo Portugal ori-estarreja 9:16  
88. Trying (3) Sweden 9:16  
90. OL1 Austria Ulricehamns OK 9:19  
91. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 9:21  
92. Soeren Loesch Germany USV Jena 9:26  
93. Kalugin Andrey Russian Federation Moscow 9:27  
93. Gustav N Sweden IF Snödrakarna Skid-O 9:27  
95. Masken Sweden OK Linné 9:28  
96. OrjanC Sweden OK Skogsfalken 9:30  
97. LarZsa Sweden Hestra IF 9:31  
98. lasken-kristian Norway Tønsberg ol 9:32  
99. Fabio Solagaistua Brazil Kaapora Orientaçao Clube 9:51  
100. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 9:53  
101. Bejmarn Sweden Freluga Farmers 9:57  
102. Rixel Isle of Man L0ng Runn3r$ 9:58  
103. MuHbl4 (2) Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 10:01  
104. Trying (2) Sweden 10:03  
105. wejo Sweden Småland 10:04  
106. Nean Sweden Tullinge SK 10:08  
107. dre Belgium trol 10:09  
108. Andersen Sweden IK Gandvik 10:14  
109. Nils Rolf Owensjö Sweden Åstrandens IF 10:15  
110. Tomas Lundström Sweden OK Hällen 10:16  
111. Coti Spain COMCU 10:18  
112. rogga Sweden polisens if 10:34  
113. profa Serbia PD Pobeda 10:39  
113. Krasimir (3) Bulgaria Trapezica 10:39  
115. Marre92 Sweden OK Rodhen 10:42  
116. Lee Sweden Södertälje-Nykvarn Orientering 10:44  
117. Ben Sand (2) France viking 10:49  
118. loftinsulation (2) United Kingdom KERNO 10:52  
119. Eugenio Carvalho Portugal .COM 11:01  
120. ungsport Sweden Stora Skåne IF 11:03  
121. Dani D (2) Spain Oros 11:06  
122. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 11:15  
123. Joao P Carvalho Portugal .COM 11:18  
124. jioker China Skattkärrs IF 11:29  
125. supermupp Sweden Västerås SOK 11:34  
126. Frode (2) Norway Hakallestranda 11:53  
127. Vivvan Finland Helsingin Suunnistajat 12:12  
128. Bosse Sweden OK Linné 12:46  
129. niclas nielsen (2) Denmark Mariager Fjord OK 13:05  
130. ErkS Sweden Kvarnsvedens OK 13:14  
131. Alexsa St. Lucia TIT 14:10  
132. freddyg Togo guy 14:51  
133. PEDRO SUCH Brazil coc 15:33  
133. Ludovicy Belgium C.O.liège 15:33  
135. nicoludo Belgium C.O.Liège 15:55  
136. Alexander Bergstrom Canada ooc 17:19  
137. cupkodzunglas Yugoslavia OK Srazilovo 17:22  
138. WildOne Sao Tome & Principe Skara OLGY 21:10  
139. Cesario Ferreira Portugal ADC 22:28  
140. phe Germany OL-Team 29:32  
Jaagup Estonia OK Võru dnf  
steefi Switzerland oljg holde dnf  
Karl Axel Larsson Sweden OK N dnf  
Nelson Graça Portugal CPOC dnf  
samppoo Finland SK Teurastajat dnf  
Nuno Miranda Portugal none / indidual dnf  
LC (2) Sweden Helsingborgs SOK dnf  
Karl Axel Larsson (2) Sweden OK N dnf  
cupkodzunglas (2) Yugoslavia OK Srazilovo dnf  
Nuno Miranda (2) Portugal none / indidual dnf  
Krasimir (2) Bulgaria Trapezica dnf