Catching Features

Sprint_day-3

Open:05:00 Aug 17 2007
Close:05:00 Aug 26 2007
Map:/Voronej/events/Middle_1/day1/Course2.course
Created by:MuHbl4
Description:Winner time - 12'. (the same map)
Avg Rating:4.0 / 5.0 (4 votes)

Results

114 official (+19 reruns) 6 comments

1. hamilton Sweden OK Linné 12:09  *****
2. MuHbl4 (2) Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 12:28  
3. Rico Denmark St. Binderup OK 12:34  
4. Tero Rist Antarctica OLV Baselland 12:37  
5. Sjöberg Sweden Täby OK 12:39  
5. casper Denmark FIF Hillerød 12:39  
7. Jimmey Norfolk Island Foo Fighters 13:09  
7. Yury Masnyy (2) Russian Federation SKIRUNNER.RU 13:09  
9. Gio Switzerland Gold Savosa 13:14  
10. mamma Uzbekistan NYC 13:18  
11. sas Norway n/a 13:21  *****
12. Jukkis Finland Hiidenkiertäjät 13:23  
13. Kvicken Sweden Forsa Ok 13:31  
14. not in game anymore Virgin Islands ... 13:44  
15. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 13:52  
16. airlinefox Switzerland OLV Baselland 13:58  
17. Jens Sweden Furåsens OK 13:59  *****
18. Petri Finland Ikaalisten Nouseva-Voima 14:00  
19. samppoo Finland SK Teurastajat 14:16  
19. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 14:16  
21. Steffo Sweden IKHP 14:19  
22. Luis M Santos Portugal CPOC 14:33  
23. Aakoo Finland 14:38  
24. jenstorb Norway Fart OK 14:52  
25. PHJ65 Finland SuSe 14:54  
26. andy Sweden Linköpings OK 15:08  
26. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 15:08  
28. Vairus Latvia Riga 15:32  
29. segal Israel lev hasharon 15:43  
30. zhaly.kom Czech Republic THC Pener 15:44  
31. the confused Austria ASKÖ Henndorf 15:46  
32. Yury Masnyy (3) Russian Federation SKIRUNNER.RU 15:50  
33. PEDRO SUCH Brazil coc 16:01  
34. Jaagup Estonia OK Võru 16:08  
35. goofy Sweden Ok tyr 16:11  
36. Sabro Switzerland OLV Baselland 16:17  
37. steefi Switzerland oljg holde 16:22  
38. Evgenij Krasnoyarov Russian Federation Russian Federation 16:27  
39. nilmag Sweden LOK 16:41  
40. Eugenio Carvalho (2) Portugal .COM 16:49  
41. Andersen Sweden IK Gandvik 16:54  
42. loftinsulation United Kingdom KERNO 16:58  
43. David Saianda Portugal Gafanhori 17:10  
44. jeschke Austria OLG Stroeck 17:14  
45. Tomas Lundström Sweden OK Hällen 17:25  
46. profa Serbia PD Pobeda 17:28  
47. Ivca Serbia OK DIF 17:42  
48. Tof France Annecy SO 17:45  
49. Jonatan Estonia OK Võru 18:04  
50. sebi.h Switzerland oljg holde 18:07  
51. LarZsa Sweden Hestra IF 18:08  
52. PeterKastrup Denmark Farum OK 18:25  
53. PerØyvind Norway OK Moss 18:47  
54. Eduards Latvia A2 18:48  
55. Tobias J Sweden Åmåls OK 18:59  
56. Eddie Harwood Scotland Moravian 19:04  *****
57. Irene Switzerland OLG Säuliamt 19:15  
58. Ally Israel Temp OK 19:20  
59. Bejmarn Sweden Freluga Farmers 19:24  
60. halali Switzerland OLG Bern 19:25  
61. *JENS* Sweden Strängnäs Malmby OL 19:26  
62. Valentino Rossi Libya Stora Tuna OK 19:40  
63. pette Finland Kangasala SK 19:43  
64. stevegregg United States BAOC 20:33  
65. renarsroze Latvia Ogre OK 20:38  
66. Yorkie Sweden Katrineholms OK 20:46  
67. påven Sweden OK Linné 21:55  
68. repower Switzerland - 22:12  
69. dre Belgium trol 22:44  
70. Nils Rolf Owensjö Sweden Åstrandens IF 23:57  
71. Vivvan Finland Helsingin Suunnistajat 24:04  
72. olive France esat 24:13  
73. WildOne Sao Tome & Principe Skara OLGY 24:20  
74. Frode Norway Hakallestranda 24:27  
75. Mitsku Finland 24:35  
76. Tisse Sweden Strängnäs Malmby OL 24:48  
77. Dani D (3) Spain Oros 24:49  
78. offa Sweden Tuna 25:25  
79. Trying (2) Sweden 26:10  
80. milliz_cool Sweden ok torfinn 26:17  
81. integrall Israel Temp OK 26:18  
82. Jadir Brazil COC 27:06  
83. Amanda Sweden Lunnervikens OK 27:29  
84. nuno rebelo Portugal ori-estarreja 27:42  
85. Mariana Moreira Portugal CPOC 29:31  
86. rogga (3) Sweden polisens if 30:19  
87. lasken-kristian Norway Tønsberg ol 30:53  
88. lasken-kingen Norway Lasken OK 30:58  
89. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 31:49  
90. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 35:22  
91. jezzie Sweden OK Torfinn 39:28  
92. rw (2) Czech Republic ostrava 42:59  
93. Navigatormap Brazil GEBP 46:59  
94. mapattack Indonesia Bogor 62:03  
JESSE Sweden Strängnäs Malmby OL dnf  
Kapa Finland Rastikarhut dnf  
Hunedoara Belarus Vitebsk OC dnf  
Nelson Graça Portugal CPOC dnf  
Sugvaldsen Norway Nydalens SK dnf  
Pontus Lamberg Sweden L-100 if dnf  
AndersPB Norway Nydalens SK dnf  
BABSY Israel Ramat Hasharon dnf  
Calle Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna dnf  
frigolit China Kristinehamns OK dnf  
Lee Sweden Södertälje-Nykvarn Orientering dnf  
Jussi Parkkinen Finland SK-Teurastajat dnf  
stefan Sweden OK Älvsjö Örby dnf  
jioker China Skattkärrs IF dnf  
Erwin Putzeys Belgium Trol dnf  
Rochinha Brazil COCAPRI dnf  
Nuno Pires Portugal Ori-Estarreja dnf  
BLegg United States ORCA dnf  
Henrik Sjögren Sweden Haninge SOK dnf  
Canofre Brazil NATURA CO dnf  
R Anderson Canada Ottawa OC dnf  
Fabio Solagaistua Brazil Kaapora Orientaçao Clube dnf  
Pardal Finland Lynx dnf  
Nuno Jose Almeida Portugal COALA dnf  
Timo Sild Estonia OK Võru dnf  
Hollbeck Sweden Bromma-Vällingby SOK dnf  
OJ United Kingdom SYO dnf  
Blackburn Finland TP dnf  
Kvicken (2) Sweden Forsa Ok dnf  
Arne Bujordet (2) Norway Kristiansand OK dnf  
Dani D (2) Spain Oros dnf  
Lee (2) Sweden Södertälje-Nykvarn Orientering dnf  
Perry (2) Sweden OK Denseln dnf  
biddy_aus (2) Australia Attackpoint Juniors dnf  
Pale (2) Finland Vehkalahden Veikot dnf  
rogga (2) Sweden polisens if dnf  
Bejmarn (2) Sweden Freluga Farmers dnf  
Hingara (2) Sweden Linköpings OK dnf  
Lee (3) Sweden Södertälje-Nykvarn Orientering dnf