Catching Features

Qual 3 - Labyrinth

Open:08:00 Jan 16 2007
Close:07:45 Jan 19 2007
Map:/Lab1/events/Lab1/day1/Qual 3.course
Created by:Charly Boichut
Description:Points system : 200 (-> in final) 50 49 48 47 ...
Avg Rating: / 5.0 (0 votes)

Results

68 official (+8 reruns) 5 comments

1. Tynne Sweden www.Tynne.se 4:09  
2. Gio Switzerland Gold Savosa 4:11  
3. Jeremy G Belgium TROL 4:13  
4. sundlof Sweden Gävle OK 4:14  
5. airlinefox Switzerland OLV Baselland 4:35  
6. severin Switzerland OLG Herzogenbuchsee 4:39  
7. Razz. Sweden OK Linné 4:50  
8. not in game anymore Virgin Islands ... 5:00  
9. Tinski Finland Vehkalahden Veikot 5:01  
10. casper Denmark FIF Hillerød 5:11  
11. Sabro Switzerland OLV Baselland 5:17  
12. Gian Andri (2) Switzerland OLJG Holde 5:24  
13. Marius Ødum Denmark OK ØST 5:26  
14. Rico Denmark St. Binderup OK 5:27  
15. MKa Russian Federation Neitron 5:32  
16. green goblin Switzerland OLJG Holde 5:47  
17. Nails United Kingdom SYO 5:55  
18. Orienterik Norway NTNUI 5:56  
19. Hingara Sweden Linköpings OK 6:00  
20. hamilton Sweden OK Linné 6:12  
21. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 6:15  
22. samppoo Finland SK Teurastajat 6:17  
23. Vojcek Czech Republic SSU 6:22  
24. Saku Finland Hiisirasti 6:27  
25. Gian Andri Switzerland OLJG Holde 6:39  
26. MrHenz Estonia OK Võru 7:11  
27. Sebastian Ekman Sweden Västvärmlands OK 7:15  
28. jover Belgium OMEGA 7:18  
29. joggi European Union OL-Teamet 7:19  
30. R Anderson Canada Ottawa OC 7:20  
31. stockholm Belgium 7:25  
32. Dan "Bandanos" Russian Federation Neitron 7:34  
33. mpongo (2) Austria HSV Pinkafeld 7:35  
34. OLofsson Sweden Pan-Kristianstad 7:42  
35. jeroen.van.der.kleij (2) Belgium hamok 7:58  
36. mike denver Costa Rica 8:00  
37. Mchal21 (2) France dijon 8:06  
37. steefi (2) Switzerland oljg holde 8:06  
39. Swampman (2) Namibia Namibia tigers 8:07  
40. Keios Estonia OK Põlva Kobras 8:12  
41. TottaNN Sweden tgok 8:18  
42. olive France esat 8:20  
43. Luis M Santos Portugal CPOC 8:22  
44. Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team 8:25  
45. OJ United Kingdom SYO 8:30  
46. Andrew Dalgleish Scotland Edinburgh Southern OC 8:34  
47. Pakhtakor Russian Federation Neitron 8:53  
48. Charlotte France OK Hällen 8:58  
49. Adriaan Pelckmans Belgium Trol 9:03  
50. the confused Austria ASKÖ Henndorf 9:10  
51. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 9:21  
51. Vicko Czech Republic SSU 9:21  
53. Julien_ France COTS 9:37  
54. frOls Norway OK Moss 9:39  
55. bzou France Dijon 9:54  
56. Vetle Norway Raumar o-lag 9:56  
57. Vasili Ukraine Kiev 10:00  
58. Yuriy Ukraine Odessa 10:44  
59. Jüri Estonia OK Võru 11:04  
60. iso-ville Finland SK Teurastajat 11:28  
61. Markus Wallin (2) Sweden Stora Tuna IK 14:18  
62. PHJ65 Finland SuSe 18:33  
jeroen.van.der.kleij Belgium hamok dnf  
Gurr Sweden Stora Tuna IK dnf  
Tero Rist Antarctica OLV Baselland dnf  
Nuno Pires Portugal Ori-Estarreja dnf  
Calle Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna dnf  
Simi Vatican City OK Kullingshof dnf  
Jens Sweden Furåsens OK dnf  
Mchal21 France dijon dnf  
Swampman Namibia Namibia tigers dnf  
orienteerer89 Switzerland OLG Basel dnf  
Jonas_91 Sweden Tullinge SK dnf  
Timo Sild Estonia OK Võru dnf  
L@uri Estonia KJ SK dnf  
Markus Wallin (3) Sweden Stora Tuna IK dnf