Catching Features

Agges Steep

Open:16:00 Oct 01 2006
Close:16:00 Oct 08 2006
Map:/rnd-0a320e80e8m82sci2s00dw5k5k5k00ckgodw8s/events/Middle Quincytownham Pond/day1/Course00.course
Created by:Agge
Description:1 of 3
Avg Rating:4.7 / 5.0 (7 votes)

Results

76 official (+6 reruns) 11 comments

1. Fincher United Kingdom Stora Tuna OK 9:14  
2. TC Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 9:16  
3. Tero Rist Antarctica OLV Baselland 9:36  
4. Warti der Kornkreiscowboy Austria ASKÖ Henndorf 9:44  
5. Øyvind Norway NTNUI 9:55  *****
6. Tynne Sweden www.Tynne.se 10:00  *****
7. ms Norway HMKG 10:01  *****
8. casper Denmark FIF Hillerød 10:06  
9. Hingara Sweden Linköpings OK 10:34  
10. Gio Switzerland Gold Savosa 10:37  
11. 8 Norfolk Island GMOK 10:42  *****
11. Bard Norway Halden SK 10:42  
13. Jens Sweden Furåsens OK 10:46  *****
14. severin Switzerland OLG Herzogenbuchsee 10:47  
14. Tobi Austria OK Tyr 10:47  
16. FLO Switzerland OLG Herzogenbuchsee 11:01  
17. Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot 11:15  
18. green goblin Switzerland OLJG Holde 11:23  *****
19. airlinefox Switzerland OLV Baselland 11:33  
20. Marcus Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 11:38  
21. mike denver Costa Rica 11:42  
22. Calle Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna 11:44  
23. vaskinn Norway NTNUI 11:46  
24. Jonas Papua New Guinea Jÿrla if ok 11:55  
25. Razz. Sweden OK Linné 11:57  
26. Eirik Norway NTNUI 12:09  
27. Saku Finland Hiisirasti 12:24  
28. Ally Israel Temp OK 12:39  
29. Pale Finland Vehkalahden Veikot 12:50  
30. sundlof Sweden Gävle OK 12:51  
31. Goran Winblad Sweden Rehns BK 12:59  
32. kajari Finland 13:11  
33. JL Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 13:15  
34. Lauri Heikka Finland SK Teurastajat 13:35  
35. PHJ65 Finland SuSe 13:44  
36. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 14:14  
37. Sabro Switzerland OLV Baselland 14:37  
38. Eddie Harwood Scotland Moravian 14:40  *****
39. Sheep Rwanda Snakes Orienteering 15:45  
40. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 15:50  
41. Yuriy Ukraine Odessa 15:51  
42. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 15:58  
43. Marius Ødum Denmark OK ØST 16:06  
44. frOls Norway OK Moss 17:14  
45. DanielStutz Switzerland OL Regio Wil 20:10  
46. stefan Sweden OK Älvsjö Örby 22:22  
47. eivind Norway konnerud 22:32  
LinusBohman Sweden Malungs OK dnf  
Jimmy L Sweden Malungs OK Skogsmårdarna dnf  
Ida Norway OK Moss dnf  
hea Sweden VBOL dnf  
chrism United Kingdom Harlequins dnf  
Jaunis Finland OK77 dnf  
Oscari Sweden Linköpings OK dnf  
nAoMi Austria NTNUI dnf  
Hunedoara Belarus Vitebsk OC dnf  
Matsubitsu Finland Vehkalahden Veikot dnf  
MackeE Sweden SOL-BoyZ dnf  
jeroen.van.der.kleij Belgium hamok dnf  
Benjamin Hofmans Belgium ASUB dnf  
Jim Øystein Nybråten Norway Fredrikstad SK dnf  
Jonas_91 Sweden Tullinge SK dnf  
Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team dnf  
Joel Udd Sweden Kinnaströms SK dnf  
Edik Czech Republic BambusovyHustnik.cz dnf  
Domi Austria Youth Team Austria dnf  
Gurr Sweden Stora Tuna IK dnf  
Tinski Finland Vehkalahden Veikot dnf  
not in game anymore Virgin Islands ... dnf  
DEDE France ESAT dnf  
Raamund Norway Stord IL dnf  
birri Switzerland OLV Baselland dnf  
thomar_seis Italy TST dnf  
Jenda Nemecek Czech Republic Praga Praha dnf  
peterle Germany Semper O dnf  
Avanti Finland NiPy dnf