Catching Features

Steep!!

Open:16:00 Aug 26 2006
Close:16:00 Sep 01 2006
Map:/rnd-0mga0sg0sgm83c9q2s008wi29gfkp0a7f0dw00/events/Great Washington/day1/Course00.course
Created by:Agge
Description:Dedicated to Tynne and TC. Testrun: 17min
Avg Rating:4.6 / 5.0 (7 votes)

Results

58 official (+9 reruns) 14 comments

1. SchIve Norway Halden SK 15:40  *****
2. Nysse Sweden OK Tyr 15:43  
3. TC Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 15:46  
4. green goblin Switzerland OLJG Holde 15:54  *****
5. Tobi Austria OK Tyr 15:59  *****
6. Gio Switzerland Gold Savosa 16:17  *****
7. 8 Norfolk Island GMOK 16:18  
8. casper Denmark FIF Hillerød 16:31  
9. Warti der Kornkreiscowboy Austria ASKÖ Henndorf 16:38  
10. Théo France JOG 16:52  
11. apnurmee Finland Kalevan Rasti 16:53  
12. severin Switzerland OLG Herzogenbuchsee 16:54  
13. Bard Norway Halden SK 16:57  
14. Konring Denmark FIF Hillerød 17:04  
15. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 17:10  *****
16. Hingara Sweden Linköpings OK 17:14  
17. Jens Sweden Furåsens OK 17:44  *****
18. LinusBohman Sweden Malungs OK 17:48  
19. Calle Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna 17:52  
20. mike denver Costa Rica 17:53  
21. Marcus Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 18:20  
21. Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot 18:20  
23. Jimmy L Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 18:22  
24. Matsubitsu Finland Vehkalahden Veikot 18:31  
25. Utt Sweden OK Computer 18:45  
26. Pale Finland Vehkalahden Veikot 18:47  
27. airlinefox Switzerland OLV Baselland 18:55  
28. Jonas Papua New Guinea Jÿrla if ok 19:28  
29. olav ersland Norway Fana IL 19:30  
30. ms Norway HMKG 19:38  
31. sundlof Sweden Gävle OK 19:44  
32. Gustav N Sweden IF Snödrakarna Skid-O 19:58  
33. Drejtoj Sweden OL-Teamet 19:59  
34. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 20:04  
35. BABSY Israel Ramat Hasharon 20:10  
36. OL1 Austria Ulricehamns OK 20:42  
37. Tynne Sweden www.Tynne.se 20:52  
38. AleBa Finland MsParma 21:04  
39. Ally Israel Temp OK 21:13  
40. Sabro Switzerland OLV Baselland 21:34  
41. jeroen.van.der.kleij Belgium hamok 23:12  
42. Lauri Heikka Finland SK Teurastajat 24:12  
43. Tono Leon Spain ALCON 24:34  
44. Eddie Harwood Scotland Moravian 25:26  *****
45. PHJ65 Finland SuSe 25:31  
46. frOls Norway OK Moss 27:12  
47. Magnus_84 Sweden OK Älvsjö Örby 28:42  
48. Ivar Lundanes Norway Södertälje-Nykvarn Orientering 28:43  
49. Lake leg jr Sweden Gävle OK 29:37  
50. Jacksson Sweden Gävle OK 31:08  
51. Yuriy Ukraine Odessa 35:46  
Tero Rist Antarctica OLV Baselland dnf  
Saku Finland Hiisirasti dnf  
Vincent France Scapa Nancy dnf  
Jonas_91 Sweden Tullinge SK dnf  
Bergmann Denmark Alerød ok dnf  
Emiliyan Onoufriev Bulgaria Sever Pleven dnf  
Domi Austria Youth Team Austria dnf